Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

+74
ειρηνη7
st@cy
annoula!
Δ.Μπέλλος
Ανυπέρ-Βλήτο
almaresi
zeta88
ntinafer
meroula
Ioanna T
nadiap
abba
evaki16
anastasia20
elenp
amcy
koukoumfkos
trelli petrakitsa
xristinaki_noraloukofan
taradoula
Black rose
Cancoon
verile_mistika
scorpion_black
evanna
AmaliaPetros_fan1
loukasnora
noraki1987
Eya-8ea
nefelik
loukanorofan
stefanos
pasxalitsa
rafoni
dadela
aprild20
soso
aggeliki
roria
fantina
tzibirdika
julia
fay
doctor
KaTeRiNaM
dm10811
masoul
nik.paok!!!
DESPOINA
alex1
pruedens
gxnel
Caroline
ΣΨ1
panpetrakatsi
kapetanissa
brunakos
Nora&Loukas
stephanos13
fay66
Lisa Nova
Καρ-Mik
edem4ever
ntina fan
JESSIE
kallialoukanorikhmpoumpou
Dimitraaa
MARINAKI_AGAPI_97
sarita
marakii
spartiana
moonstone1
loukitsa
Clarabelle
78 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Vote_lcap40%Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Vote_rcap 40% 
[ 55 ]
Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Vote_lcap14%Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Vote_rcap 14% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Vote_lcap6%Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Vote_rcap 6% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Vote_lcap12%Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Vote_rcap 12% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Vote_lcap5%Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Vote_rcap 5% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Vote_lcap23%Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Vote_rcap 23% 
[ 33 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 139
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από katie007 Πεμ Ιουν 02, 2011 7:57 pm

Σας ευχαριστω κοριτσια ...Μετα την οιογενεια μου ,μαζι σας το μοι ρασθηκα...ετσι το ενοιωσα..γιατι εσεις μου κρατουσατε συντριφια οταν οι πονοι απο τις βελονες στο κορμι μου εκαναν αξημερωτες τις νυχτες μου.....Σας ευχαριστω για ΟΛΑ......και παλι συγνωμη αν σας μελαγχολησα.....δεν θα αναφερθω ξανα....... Να εισθε ΚΑΛΑ.....κι εσεις και οι ανθρωποι σας.....

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από stephanos13 Πεμ Ιουν 02, 2011 8:10 pm

Ενα καλό που διάβασα στο facebook

O Chuck Norris ξέρει τα Μυστικά της Εδέμ . Razz


υ.γ δεν ήξερα που να το γράψω και έτσι το έγραψα εδώ.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από fantina Πεμ Ιουν 02, 2011 8:26 pm

katie007 έγραψε:<<....Ειμαι καλα,βρε ζωη κιας δακρυζω...Ειμαι καλα βρε ζωη κι ας πονω .Κ.αθε πρωι που ξυπνω ψιθυριζω ..Ειμαι καλα ειμαι καλα ..γεια σου ζωη ...>>Οι παραπανω αγαπημενοι στιχοι του Παριου μου ηρθαν κατα νου, οταν ΑΠΡΟΣΜΕΝΑ ,για μενα ,καταφθασαν τα ..μαντατα κοριτσια...εληξε με ισοπαλια το δευτερο ημιχρονο και παμε για ...παραταση...Η πικρη <μοναξια > στα χερια μου (λενε)θα παραμεινει,αλλα...... δεν βαριεσθε...ειμαι καλαααααααααααααααααααααα..Ηθελα τοσο πολυ να σας το πω...και ζητω συγνωμη ,που το γραφω εδω...

καλως ωρισες και παλι ......και τα νεα ωραια .....μπραβο!!!!
δεν σου ειπα οτι θα ειμαστε εδω να τα λεμε ?

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Ιουν 02, 2011 9:57 pm

katie007 έγραψε:Σας ευχαριστω κοριτσια ...Μετα την οιογενεια μου ,μαζι σας το μοι ρασθηκα...ετσι το ενοιωσα..γιατι εσεις μου κρατουσατε συντριφια οταν οι πονοι απο τις βελονες στο κορμι μου εκαναν αξημερωτες τις νυχτες μου.....Σας ευχαριστω για ΟΛΑ......και παλι συγνωμη αν σας μελαγχολησα.....δεν θα αναφερθω ξανα....... Να εισθε ΚΑΛΑ.....κι εσεις και οι ανθρωποι σας.....

Περαστικα σου katie!!! Flkia

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από roria Παρ Ιουν 03, 2011 12:46 am

katie007 έγραψε:<<....Ειμαι καλα,βρε ζωη κιας δακρυζω...Ειμαι καλα βρε ζωη κι ας πονω .Κ.αθε πρωι που ξυπνω ψιθυριζω ..Ειμαι καλα ειμαι καλα ..γεια σου ζωη ...>>Οι παραπανω αγαπημενοι στιχοι του Παριου μου ηρθαν κατα νου, οταν ΑΠΡΟΣΜΕΝΑ ,για μενα ,καταφθασαν τα ..μαντατα κοριτσια...εληξε με ισοπαλια το δευτερο ημιχρονο και παμε για ...παραταση...Η πικρη <μοναξια > στα χερια μου (λενε)θα παραμεινει,αλλα...... δεν βαριεσθε...ειμαι καλαααααααααααααααααααααα..Ηθελα τοσο πολυ να σας το πω...και ζητω συγνωμη ,που το γραφω εδω...

katie μου, όπως και τα κορίτσια πριν από μένα, χάρηκα αφάνταστα με τα καλά σου νέα. Το κουράγιο σου μας συγκινεί και μας ενθαρρύνει όλες. Ο Θεός να σε δυναμώνει πάντα.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Παρ Ιουν 03, 2011 1:33 am

katie007 έγραψε:<<....Ειμαι καλα,βρε ζωη κιας δακρυζω...Ειμαι καλα βρε ζωη κι ας πονω .Κ.αθε πρωι που ξυπνω ψιθυριζω ..Ειμαι καλα ειμαι καλα ..γεια σου ζωη ...>>Οι παραπανω αγαπημενοι στιχοι του Παριου μου ηρθαν κατα νου, οταν ΑΠΡΟΣΜΕΝΑ ,για μενα ,καταφθασαν τα ..μαντατα κοριτσια...εληξε με ισοπαλια το δευτερο ημιχρονο και παμε για ...παραταση...Η πικρη <μοναξια > στα χερια μου (λενε)θα παραμεινει,αλλα...... δεν βαριεσθε...ειμαι καλαααααααααααααααααααααα..Ηθελα τοσο πολυ να σας το πω...και ζητω συγνωμη ,που το γραφω εδω...

Όλες μου τις ευχές για κάθε καλό katie.
Εδώ γύρω θα είμαστε και θα κάνουμε παρεούλα, καθεμιά απ' το μετερίζι της.
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από almaresi Παρ Ιουν 03, 2011 2:20 am

soso έγραψε: Υγ.Στο αλληγορικό του "μαθήματος" εχω κι εγώ την αίσθηση ότι δεν δικαιώθηκα lmao lmao lmao
Υγ.Και μόλις αλλαξα και γνώμη για Αραβαντινό,είναι τόσο προβλέψιμο τώρα που το βαριέμαι κάπως!
Υγ.Συμφωνώ!Μου έχει κολλήσει δε, ότι δεν είναι καν παντρεμένος (κατά μία έννοια αυτό τον κάνει ακόμη πιο Θάνο,βεβαίως).
Υγ.Συνδυασμός αβαταρ και υπογραφής!!!Μόνο εσύ,όμως!
Υγ.Μέχρι και σημειων στίξης.
Όντως, και κρίμα, γιατί αυτό θα ήταν μάθημα

...ενώ αλλιώς...

Το 'χω πει κι αυτό! Ούτε παντρεμένος, ούτε πατέρας (είναι πολύ της μόδας η... δικαιολογία άλλωστε) ο "καθαρόαιμος" - τ' αλουμίνια μπορεί να τα κρατήσει, νο πρόμπλεμ, δεν μας επηρεάζουν

lmao
διασχιστική διαταραχή ταυτότητας? scratch
μόνο που δεν είμαι σίγουρη ποια έχει το πρόβλημα... εγώ ή η άλλη???
Καλύτερα τώρα? Razz

: respect : στο σχόλιο

Υγ.
doctor, δεν αναφερόμουν σε σένα, θαρρώ πάντως την πρόβλεψη περί Αραβαντινού σωστή
+++ ένας ακόμη άντρας στην παρέα sm

------------------------------------------
Katie, να είσαι πάντα πάντα καλά
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από katie007 Παρ Ιουν 03, 2011 10:58 am

Καλημερα...σας ειμαι <ευγνωμων> και σας ευχαριστω για τις ευχες σας ..Πρωτιστως ευχαριστω τον Θεο,γιατι μεσα απο αυτην την δοκιμασια που μου εδωσε και αφου βασανισθηκε το σωμα μου, κκατορθωσα να ανακαλυψω την αξια και την δυναμη της ψυχης μου....Αντικρυζω ξανα τον ηλιο ,τον δικο μου < ηλιο>..την κορη μου...Υ Γ. υποσχεθηκα να μην επανελθω......αλλα ηθελα για αλλη μια φορα να ευχαριστη ολες σας...και ...ΤΕΛΟΣ...<.<Εμαι καλα ααα βρε ζωη κι ας δσακρυζω..................................................>>

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Cancoon Παρ Ιουν 03, 2011 11:59 am

anastasia20 έγραψε:
Cancoon έγραψε:Η κακογουστιά του προτελευταίου επεισοδίου συνεχίστηκε και στο χθεσινό. Χάσαμε πόση ώρα από το τελευταίο επεισόδιο της σαιζόν να βλέπουμε την Νόρα να τσιρίζει και να βαριανασαίνει τόσο ψεύτικα, τον Λουκά να παίζει σε φαρσοειδή περιστατικά που σκοπό είχαν να εκβιάσουν το γέλιο των τηλεθεατών, την Στέλλα και τον Ευκλείδη να περιφέρονται άσκοπα και μάλιστα είδαμε και την Στέλλα να κάνει ζήλειες και το αποκορύφωμα ήρθε με το γκεστ των Τουμασάτου, Μουτάφη. Τελικά για ποιο λόγο η Νόρα αποφασισε να δώσει στο παιδί της το όνομα της Ρεγγίνας ούτε που καταλαβα. Όλο το στήσιμο του γκεστ μου φάνηκε ψεύτικο, δεν κολλούσαν και οι ήρωες μεταξύ τους.
Εγώ θα αρκεστώ στο να θυμάμαι τους ήρωες της Βέρας στην Βέρα, όπου οι ιστορίες τους εξελίχθηκαν και ολοκληρώθηκαν. Τέτοια προχειροφτιαγμένα σκετσάκια δεν μου αρέσουν. Εκείνο το λαχανί φωσφοριζέ γύρω από την οθόνη σε τι εξυπηρετούσε;

Στα ενδιαφέροντα του επεισοδίου βάζω πρώτα πρώτα τις εξελίξεις γύρω από το αγαπημένο μου ζευγάρι, τον Στέφανο και την Μελίτα.
Η σκηνή του Στέφανου με τον Χρήστο ήταν καταλυτική. Ο Χρήστος είναι ο μοναδικός φίλος του Στέφανου και γι' αυτό ο Στέφανος είναι μαζί του ειλικρινής. Για την Μελίτα του είχε πει καθαρά και ξάστερα "την αγαπώ και μου λείπει". Για την Εριέττα του είπε "με φροντίζει και την νοιάζομαι". Ο Στέφανος, δηλαδή, δεν περιέγραψε μια ερωτική σχέση αλλά τη σχέση νοσοκόμας ασθενούς!! Επιπλέον ενώ ο Χρήστος έκανε ενθουσιασμένος όνειρα για γάμο, για οικογένεια, για παιδιά η σχετική απάντηση του Στέφανου, σκυθρωπού και μελαγχολικού, ήταν "θα δείξει".
Το θέαμα του Στέφανου είναι πολύ θλιβερό. Σε ό,τι αφορά την Εριέττα δεν νιώθει, και γι' αυτό δεν κατονομάζει, κανένα μεγάλο συναίσθημα, κάτι που ουσιαστικά να συνδέει έναν άντρα και μια γυναίκα: ούτε έρωτα ούτε αγάπη ούτε πάθος ούτε κάνει όνειρα μαζί της. Κάνοντας σχέση με την Εριέττα, ο άνθρωπος έχει πραγματοποιήσει τον μεγάλο συμβιβασμό στη ζωή του και γι' αυτό έχει αυτήν την κατηφή εικονα, αυτήν την τσιγκούνικη ανταπόκριση στις χαρούλες που του κάνει η Εριέττα.
Από την άλλη, η αναστάτωσή του όταν είδε την Μελίτα στο δωμάτιο της Νόρας, οι κρυφές ματιές και η αμηχανία δείχνουν πως δεν την έχει ξεπεράσει ακόμα. Η κίνηση της Εριέττας να τον πάρει άρον άρον να φύγουνε δείχνει ότι ίσως το καταλαβαίνει κι αυτή.
Θέλω πάρα πολύ να γίνει κάτι και ο Στέφανος να ξαναγίνει ο άντρας που ήταν: που έχει δύναμη, που αγαπάει με πάθος την Μελίτα και δεν μπορεί να ξεκολλήσει τα χέρια του από πάνω της. Αξίζει σε αυτόν και την Μελίτα να ζουν τον έρωτά τους.
Η Μελίτα για τρίτη σαιζόν καταλήγει μόνη και πληγωμένη. Ωστόσο μου αρέσει που θα διεκδικήσει την ευτυχία της. Καλά θα κάνει, μήπως ξυπνήσει και ο Στέφανος. Και φυσικά η Παπά ήταν μια κούκλα!

Το σχέδιο της Εύας είχε την χειρότερη δυνατή εξέλιξη. Πόσο εύκολο θα είναι για την Μαρίλια να ξεπεράσει την εικόνα της μητέρας της να φιλιέται με τον εραστή της; Να ξεπεράσει το ότι υπήρξαν, μάνα και κόρη, ερωτικά αντίζηλες; Ήταν λάθος της Εύας να βάλει το παιδί της σε αυτήν την διαδικασία. Σε τέτοια ψυχολογική κατάσταση αναρωτιέμαι πώς θα χειριστεί η Μαρίλια την εγκυμοσύνη της.

Η ιστορία της Νταίζης ήταν η πιο ενδιαφέρουσα που είχε το τελευταίο επεισόδιο. Εκεί που είχε χαρεί για τον γάμο της, κατάλαβε ότι αυτός που την πρόδωσε ήταν ο μοναδικός δικός της άνθρωπος στον κόσμο. Μέχρι τώρα όταν η Νταίζη αντιλαμβανόταν ότι κάποιος την κορόιδευε, ξεσπούσε γεμάτη οργή και θυμό εναντίον του. Τώρα που αυτό το πρόσωπο ήταν ο Χρήστος, η πίκρα και η στεναχώρια κυριάρχησαν στο βλέμμα της. Πιστεύω ότι ο Χρήστος της πήρε τα διαμάντια για να να κλείσει οριστικά αυτό το πεδίο δράσης για την Νταίζη, για να μπορέσουν να προχωρήσουν την ζωή τους. Η Νταίζη δεν ξέρω όμως πώς θα το δεχτεί αυτό. Η τελική σκηνή τους όπου αυτή τον σημαδεύει με το όπλο είχε αγωνία.

Αφού ο άγνωστος είπε στην Νόρα ότι ήρθε να δει το εγγόνι του, μάλλον είναι ο Αραβαντινός. Σε αυτήν την περίπτωση θα πρέπει να λογοδοτήσει στα παιδιά του για ποιο λόγο τα εγκατέλειψε τόσα χρόνια (το ότι τον κυνηγούσε η ιντερπόλ δεν είναι βέβαια επαρκής δικαιολογία για κάτι τέτοιο). Τα πρώτα δείγματα πάντως που έδωσε αυτός ο χαρακτήρας είναι αρνητικά: είδε έναν άνθρωπο, τον Ρούσσο, να χαροπαλεύει και σηκώθηκε κι έφυγε! Απίστευτη απανθρωπιά. Υπάρχουν γεγονότα που είναι υπέρανω του μίσους.

Για μια ακόμα φορά ο κάθε άσχετος τα έψαλλε στον Ρούσσο. Του φέρονται άδικα και δυσανάλογα σε σχέση με τα όσα έκανε. Τον κρίνει ο Ηλίας ότι συγκάλυψε ένα έγκλημα όταν ο ίδιος ο Ηλίας επί χρόνια έκρυβε το ότι είχε σκοτωσει την γυναίκα του, μεγάλωσε την Δάφνη δίπλα στον τάφο της και είχε το θράσος να μαυρίζει την ζωή του κοριτσιού λέγοντάς του ότι η μητέρα του τους εγκατέλειψε!
Και απορώ αυτοί όλοι που κατηγορούνε τον Ρούσσο, τι έχουν να πουν για τον Χατζηβασιλείου και τον Βενέτη; Αυτοί ως θετοί γονείς είχαν πάνω απ' όλα την υποχρέωση να πουν στα παιδιά τους την αλήθεια. Σε αυτούς όμως δίνουν συγχωροχάρτια, τον Ρούσσο έφτασαν να τον κατηγορήσουν ότι ο ίδιος τράβηξε την σκανδάλη!!
Ε λίγη αιδώς δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.
Το έμφραγμα του Ρούσσου πιστεύω ότι θα αλλάξει τις ισορροπίες στο σίριαλ και θα φέρεει σε όλες τις ιστορίες αλυσιδωτες αντιδράσεις.
Ο Κατρανίδης είναι φοβερός ηθοποιός και χάρηκα πάρα πολύ που το τελευταίο πλάνο του ανήκε.

cancoon συμφωνω με τον σχολιασμο σου... oscar

σε καμια περιπτωση αυτο που ειδαμε χτες δεν μπορει να ειναι επεισοδιο που κοβει την ανασα...και το τρειλερ μονο να εβλεπες ηξερες τι θα γινει...καμια ανατροπη...καμια απαντηση...
βλεπαμε ολη την ωρα τις περιπετειες του λουκα..που ηταν ο,τι πιο γελοιο μπορουσαν να σκεφτουν και ακουγαμε τις γκαριδες της νορας...αυτη γεννουσε ή την εσφαζαν;;;

οσον αφορα στεφανο-εριεττα ειναι σαφες οτι ο στεφανος ερωτευμενος με την εριεττα δεν ειναι...<με φροντιζει και την νοιαζομαι...>ας παρει ενα σκυλι τοτε...τι την θελει την σχεση;
ελπιζω οτι το εμφραγμα του ρουσσου θα ειναι η αφορμη για να ερθουν κοντα ο στεφανος με τη μελιτα παλι... Love!

το γκεστ τουμασατου-μουταφη ανουσιο και ασκοπο...σε τι εξυπηρετουσε;
η μουταφη μου αρεσε περισσοτερο απο την τουμασατου παντως...την βρηκα πιο φυσικη...

στεφ<δεν μου αρεσει το ονομα ρεγγινα...δεν ξερω κατι δεν μου αρεσει...>
χαχαχα... gelio gelio gelio σε καλο σας βρε τι χιουμορ που εχετε!!!
γιατι εβαλαν το σταυρου να πει αυτη την ατακα;;για να μας θυμησουν το στρατο και να δειξουν μια αντιθεση;;;
ο στεφανος εκτος απο μανος δεν ειναι και στρατος... gelio gelio gelio

Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΗΤΑΝ ΘΕΟΣ...το βλεμμα του οταν ειδε τον αραβαντινο (; ) τα ελεγε ολα...

απο μια τηλεταινια δυο ωρων αξιζαν 2-3 σκηνες μονο...

anastasia20 όπως πάντα ο σχολιασμός σου είναι ευστοχότατος και συμφωνώ με όλα λέξη προς λέξη.
Eya-8ea σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Και ο δικός σου σχολιασμός είναι πολύ ενδιαφέρων.
Αναμφισβήτητα η Εύα είχε καλές προθέσεις και λειτούργησε υπό πανικό. Το πρόβλημα είναι ότι η Μαρίλια δεν είναι σε ψυχολογική κατάσταση να ζυγίσει τα κίνητρα της Εύας από την μία και το λάθος της μητέρας της από την άλλη να θέσει στην σχέση της με την κόρη της το στοιχείο της ερωτικής αντιζηλίας. Αυτό που της φώναξε "τι κάνεις;;" είναι ενδεικτικό του σοκ που υπέστη.
Ο Λευτέρης πάντως κάπως πήγε να την προειδοποιήσει αλλά η Εύα δεν τον άκουσε.
Για τον Στέφανο και την Μελίτα πραγματικά δεν ξέρω για ποιο λόγο οι σεναριογράφοι φέρονται έτσι στους δύο αυτούς χαρακτήρες που έχτιζαν τόσο καιρό και στον πολύ όμορφο έρωτα που δημιούργησαν γι' αυτούς. Και για μένα αυτός που πρωτίστως υποβιβάζεται είναι ο Στέφανος που, σαν λιπόψυχος, κόλλησε σε μια σχέση με την Εριέττα, μια γυναίκα που δεν την αγαπάει ούτε την θέλει ούτε είναι ερωτευμένος μαζί της.
Για τον τόσο αισθαντικό έρωτα του Στέφανου και της Μελίτας περιμένω συνέχεια και συνέπεια με βάση όσα μας έχουν δείξει οι δημιουργοί της σειράς.

Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Ιουν 03, 2011 12:07 pm

Εγω θα έλεγα οτι πρωτίστως οι σεναριογράφοι έχουν υποχρέωση να δώσουν την απαιτούμενη συνέχεια στον πρώτο έρωτα του Στέφανου, αυτόν που φορούσε το ίδιο άρωμα με τη Μελίτα, και τον σταμάτησαν άδοξα, υποβιβάζοντας το Στέφανο που δεν συνέχισε αυτήν την υπέροχη ερωτική ιστορία, για να αρχίσει να μπλέκει δεξιά κι αριστερά με Εύες, Μελίτες και Εριέττες.... Στο κάτω κάτω, ο πρώτος έρωτας στη ζωή μας είναι και ο πιό σημαντικός, και επομένως απαιτούμε να γυρίσει ο Στέφανος στον πρώτο και μεγαλύτερο έρωτα της ζωής του..... Η έχουμε αισθήματα ή δεν έχουμε!!!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από nefelik Παρ Ιουν 03, 2011 1:25 pm

Cancoon έγραψε:
Για τον Στέφανο και την Μελίτα πραγματικά δεν ξέρω για ποιο λόγο οι σεναριογράφοι φέρονται έτσι στους δύο αυτούς χαρακτήρες που έχτιζαν τόσο καιρό και στον πολύ όμορφο έρωτα που δημιούργησαν γι' αυτούς. Και για μένα αυτός που πρωτίστως υποβιβάζεται είναι ο Στέφανος που, σαν λιπόψυχος, κόλλησε σε μια σχέση με την Εριέττα, μια γυναίκα που δεν την αγαπάει ούτε την θέλει ούτε είναι ερωτευμένος μαζί της.
Εγώ μόνο σφουγγάρισμα θυμάμαι ότι βλέπαμε και μάλιστα εντελώς αντιαισθητικό. Έρωτα αληθινό και αμοιβαίο δεν είδαμε ποτέ... Ο Στέφανος υποβιβαζόταν τόσο καιρό που σφουγγάριζε με τη Μελίτα. Τώρα αρχίζει να διορθώνεται ο ρόλος του. Κάποιος λόγος θα υπάρχει που «κόλλησε» ο Στέφανος με την Εριέττα... Αν ούτε την αγαπάει ούτε τη θέλει ούτε είναι ερωτευμένος μαζί της, γιατί δεν ξεκολλάει άραγε και γιατί δεν ξεκόλλαγε ούτε όταν ήταν με τη Μελίτα;; Μήπως γιατί κατά βάθος ισχύουν όλα τα παραπάνω; Όπως έχω ξαναγράψει, η αγάπη φαίνεται κυρίως με πράξεις, όχι με λόγια... Αν και στην περίπτωση του Στέφανου και της Εριέττας είχαμε ήδη το πρώτο και τώρα αρχίζουμε να έχουμε και το δεύτερο...

Cancoon έγραψε:Για τον τόσο αισθαντικό έρωτα του Στέφανου και της Μελίτας περιμένω συνέχεια και συνέπεια με βάση όσα μας έχουν δείξει οι δημιουργοί της σειράς.
Κι εμείς αυτό περιμένουμε! Και αν υπάρξει συνέπεια, η μόνη συνέχεια που μπορεί να δοθεί είναι ο Στέφανος να μείνει για πάντα με την Εριέττα, να γίνουν ευτυχισμένοι και η Μελίτα να ακολουθήσει το δρόμο που χάραξε η Γκλεν Γκλόουζ... Άντε, σε μια πιο αισιόδοξη, αν και μάλλον όχι ιδιαίτερα αληθοφανή εκδοχή, να ξυπνήσει και να αποφασίσει κάποια στιγμή να αφήσει τους έρωτες και να ασχοληθεί λίγο με το παιδί της, που υποτίθεται ότι έχει και ψυχολογικά προβλήματα...

Υ.Γ.1 Katie, εύχομαι να είσαι πάντα καλά!

Υ.Γ.2 JESSIE, το παραπάνω σχόλιο να υποθέσω ότι εντάσσεται στην τακτική «ζητάμε αυτά που θέλουμε»; Πού θα πάει, θα μάθω...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Ιουν 03, 2011 4:08 pm

nefelik έγραψε:

Υ.Γ.2 JESSIE, το παραπάνω σχόλιο να υποθέσω ότι εντάσσεται στην τακτική «ζητάμε αυτά που θέλουμε»; Πού θα πάει, θα μάθω...

Μα πώς με καταλαβαίνεις!!! Οπως είδες, ακολούθησα τις συμβουλές της Kapetanissas "να μην καρφωνόμαστε!!"

Σοβαρά όμως, το να γυρίσει ο Στέφανος στην πρώτη του αγάπη είναι εξ ίσου απίθανο, όσο και το να γυρίσει στη Μελίτα!

Οπότε γιατί να μην ζητήσω ο,τι μου περάσει απ'το μυαλό? Δημοκρατία έχουμε!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Ιουν 03, 2011 4:57 pm

Θέλω να κάνω δυο σχόλια τώρα που διάβασα τους σχολισμούς.

Το πρώτο είναι οτι ενώ προσπάθησαν να δώσουν δραματικό στοιχείο στο φινάλε του γ κύκλου διάλεξαν να το κάνουν με τη Νταίζη. Παρατηρώ οτι σχεδόν κανέναν δεν ενδιαφέρει αν θα πυροβολήσει ή όχι αν θα μείνει με το Χρήστο ή όχι. Άραγε αν η τιμωρία της ερχόταν απ αυτούς που ταλαιπώρησε θα υπήρχε η ίδια αδιαφορία ή τότε θα νοιώθαμε οτι παίρνουν οι ήρωες το αίμα τους πίσω και θα ασχολούμασταν μαζί της;
Το δεύτερο έχει σχέση με την Εύα. Παρατηρώ στους σχολιασμούς οτι πολλοί λένε όχι να μην αποκτήσει παιδί με το Λευτέρη. Εγώ είμαι απόλυτα θετική σ αυτό. Η Εύα μέχρι τώρα απόκτησε δυό παιδιά. Την πρώτη φορά είδα μέσα απ τις αναμνήσεις της ενα μικρό κορίτσι να προσπαθεί να το πει στο Μάνο κι εκείνος να της ανακοινώνει οτι φεύγει για Αμερική.
Τη δεύτηρη φορά ενώ ο Στέφανος της ζητούσε πολλά παιδιά που να της μοιάζουν την ειδα να του ανακοινώνει την εγκυμοσύνη και να κάνει λες και του ήρθε ο ουρανός στο κεφάλι.
Θέλω λοιπόν να τη δω να λέει οτι περιμένει παιδί και θέλω να τη δω να παίρνει τη χαρά οτι ο σύντροφός της το περιμενει με χαρά.
Επιτέλους τρία χρόνια τώρα δεν της έχουν δώσει τίποτα μα τίποτα ολόκληρο. Γι αυτό το λόγο ναι θα ήθελα να δω μια αναγγελία εγκυμοσύνης
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Ιουν 03, 2011 6:17 pm

το λευτερη τον γνωρισε τωρα δεν το ξερει σχεδον καθολου. η σχεση ευας λευτερη δεν θεωρειτε σχεση. και το παιδι δεν το κανεις γιατι ο αλλος σου καλυπτει τα κενα περι μοναξιας. ενα παιδι πρεπει να ειναι ο καρπος ενος μεγαλου ερωτα.Που με τον λευτερη δεν θα εχει ποτε.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από alex1 Παρ Ιουν 03, 2011 9:40 pm

Ακόμη και οι δυνατοί έρωτες,ο πιο δυνατός έρωτας μας,είναι πολύ πιθανό να μην έχει καλή κατάληξη!!!!ο έρωτας,η αγάπη,μια σχέση δοκιμάζεται μέρα με την μέρα!!δεν είναι καθόλου εύκολο και χωρίς παραχωρήσεις,υποχωρήσεις,και πάνω απο όλα αντοχή,να τρέφεται μόνος του.Αντιθέτως θα έλεγα.

Ο έρωτας του Στεφ και της Μελ,όλη η ιστορία τους μέχρι τώρα,μας έδειξε,οτι στα δύσκολα,δεν ήταν μαζί!!!!!απο ένα σημείο και μετά προσωπικά εμένα με άγχωνε,αλλά και οι ίδιοι δεν το ζούσαν!!!!!!

Άν ισχύουν τα όσα γράφτηκαν για την κίνηση της Μελ,οτι θα αναιρέσει την κατάθεση της,για μένα έπεσε και οριστικά η ταφόπλακα της σχέσης τους!!!!!

ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΜΕΤΑΚΛΗΤΑ!!!!!

ΔΥΣΤΗΧΩΣ!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Παρ Ιουν 03, 2011 10:18 pm

E αlex μου ,λογικα πρεπει να ισχυει η δημοσιευση,γραφτηκε απο περιοδικο
που ασχολειται με τα μυστικα!!
Σημερα ξαναειδα το τελευταιο επ,τα 2 τελευταια δηλ και θελω να πω την
εντυπωση τελικα που αφησε .Ασχοληθηκε παρα πολυ με την γεννα της Νορας
και οχι αδικα βεβαια.Αν σκεφτουμαι πως αυτο το ζευγαρι το βλεπουμε απ
την αρχη της σειρας να ειναι δεμενο παντου,σε χαρες και λυπες ,σε δυσκολα
και ευκολα.Ξεκινησαν φιλικα,αλλα παντα υπηρχε κατι παραπανω σε αυτη την
φιλια και καποια στιγμη μετα απο διαφορα προβληματα καταληγουν μαζι σαν
ζευγαρι πια.Ειναι ισως και το μονο ζευγαρι που περασε τα παντα και ηταν
εκει ο ενας για τον αλλο .Θυμαμαι την Νορα οταν βρηκε το μηνυμα της Αμα-
λιας -τρελοκοριτσο,πιστεψε οτι μπορει να την απαταει,αλλα μολις ο Λουκας
της εξηγησε,του τα εσουρε ,αλλα τον πιστεψε και παντα αυτο γινοταν.Ποτε
δεν ειπαν τοσο βαρια λογια ,ωστε μετα να ειναι δυσκολο να τα παρουν πισω!!
Και τωρα αυτο ηθελαν να μας δειξουν νομιζω,οτι μεσα απο δυσκολιες ,αντι-
ξοοτητες που δοθηκαν με κωμικο τροπο,ο Λουκας στο τελος ηταν διπλα στη
Νορα του,για να της κρατησει το χερι και να της δωσει κουραγιο.Ασχετα αν
η Νορα ειπε να τον τσουρομαδησει λιγουλακι lmao
Και τωρα που το ξαναδα μου αρεσε πιο πολυ,αλλα φυσικα την Οδυσεια του
Λουκα την περασα στο γρηγορο και εξακολουθω να πιστευω οτι ηταν και
το υπερβολικο σημειο του επεισοδιου!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Παρ Ιουν 03, 2011 10:21 pm

Παντως η Ευα δειχνει πολυ ερωτευμενη με τον Λευτερη και θα ηταν πρα-
γματικα ωραιο να την δουμε να ζει μια εγκυμοσυνη ολοκληρωμενη πια.
Αν δεν ερθει ο Μανος,που δεν θαρθει δηλ,θα μας αρεσε να δουμε την Ευα
μονη της;;;Θα μονασει δηλ η Ευα;;εκλεισε ως γυναικα επειδη ο Μανος εφυγε;;

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Ιουν 03, 2011 11:39 pm

ΣΨ1 έγραψε:Παντως η Ευα δειχνει πολυ ερωτευμενη με τον Λευτερη και θα ηταν πρα-
γματικα ωραιο να την δουμε να ζει μια εγκυμοσυνη ολοκληρωμενη πια.
Αν δεν ερθει ο Μανος,που δεν θαρθει δηλ,θα μας αρεσε να δουμε την Ευα
μονη της;;;Θα μονασει δηλ η Ευα;;εκλεισε ως γυναικα επειδη ο Μανος εφυγε;;
ntina fan ενα πραγμα που δεν ειδαμε ποτε απο την ευα ειναι να ειναι πολυ ερωτευμενη με το λευτερη ξεκαθαρα. και καλυτερα χρησιμοποιησε το θα σου αρεσε να δεις την ευα εγκυο απο τον λευτερη.Διοτι εμενα δεν θα μου αρεζε καθολου και οπως βλεπεις και αλλους εδω μεσα. θεωρω πως ειναι καλυτερα να εκφραζουμε τις προσωπικες μας ατομικες αποψεις.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Παρ Ιουν 03, 2011 11:49 pm

ntina fan έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:Παντως η Ευα δειχνει πολυ ερωτευμενη με τον Λευτερη και θα ηταν πρα-
γματικα ωραιο να την δουμε να ζει μια εγκυμοσυνη ολοκληρωμενη πια.
Αν δεν ερθει ο Μανος,που δεν θαρθει δηλ,θα μας αρεσε να δουμε την Ευα
μονη της;;;Θα μονασει δηλ η Ευα;;εκλεισε ως γυναικα επειδη ο Μανος εφυγε;;
ntina fan ενα πραγμα που δεν ειδαμε ποτε απο την ευα ειναι να ειναι πολυ ερωτευμενη με το λευτερη ξεκαθαρα. και καλυτερα χρησιμοποιησε το θα σου αρεσε να δεις την ευα εγκυο απο τον λευτερη.Διοτι εμενα δεν θα μου αρεζε καθολου και οπως βλεπεις και αλλους εδω μεσα. θεωρω πως ειναι καλυτερα να εκφραζουμε τις προσωπικες μας ατομικες αποψεις.

Μα την αποψη μου εξεφρασα!!Ειπα οτι θελω να δω την Ευα εγκυο απ τον Λευτερη,οτι δεν
θελω να μονασει και λεω επισης οτι μια γυναικα δεν κλεινει ερωτικα επειδη μια σχεση της
μπορει να χαλασε!!
Το ερωτημα που εθεσα ηταν ρητορικο,για να σκεφτουμε και μονον,δεν περιμενα καποια απαντηση!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Ιουν 03, 2011 11:52 pm

ΣΨ1 έγραψε:
ntina fan έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:Παντως η Ευα δειχνει πολυ ερωτευμενη με τον Λευτερη και θα ηταν πρα-
γματικα ωραιο να την δουμε να ζει μια εγκυμοσυνη ολοκληρωμενη πια.
Αν δεν ερθει ο Μανος,που δεν θαρθει δηλ,θα μας αρεσε να δουμε την Ευα
μονη της;;;Θα μονασει δηλ η Ευα;;εκλεισε ως γυναικα επειδη ο Μανος εφυγε;;
ntina fan ενα πραγμα που δεν ειδαμε ποτε απο την ευα ειναι να ειναι πολυ ερωτευμενη με το λευτερη ξεκαθαρα. και καλυτερα χρησιμοποιησε το θα σου αρεσε να δεις την ευα εγκυο απο τον λευτερη.Διοτι εμενα δεν θα μου αρεζε καθολου και οπως βλεπεις και αλλους εδω μεσα. θεωρω πως ειναι καλυτερα να εκφραζουμε τις προσωπικες μας ατομικες αποψεις.

Μα την αποψη μου εξεφρασα!!Ειπα οτι θελω να δω την Ευα εγκυο απ τον Λευτερη,οτι δεν
θελω να μονασει και λεω επισης οτι μια γυναικα δεν κλεινει ερωτικα επειδη μια σχεση της
μπορει να χαλασε!!
Το ερωτημα που εθεσα ηταν ρητορικο,για να σκεφτουμε και μονον,δεν περιμενα καποια απαντηση!
ntina fan ειπες θα μας αρεζε. και αλλο δεν κλεινω ερωτικα και αλλο μενω εγκυος και απο τριτο ανδρα και μαλιστα που γνωρισα τωρα
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Σαβ Ιουν 04, 2011 12:41 am

Εγώ πιστεύω πως το πρόβλημα με Εύα και Λευτέρη είναι ότι στο θέμα παιδιά είναι σε πολύ διαφορετική φάση μιας και η Εύα έχει ήδη δύο και μάλιστα διαφορετικού πατέρα το καθένα... ενώ ο Λευτέρης δεν έχει. Μακάρι ο Λευτέρης να είχε ένα από τη Βέρα... η οποία δεν είναι στην Αμερική ούτε στην πιο δίπλα περιοχή να παίζει με γκομενάκια.... θα ήταν πολύ όμορφο να μείνει κάτι ζωντανό από μια τόσο μεγάλη αγάπη. Από την άλλη ίσως καλύτερα από τη στιγμή που θα έπρεπε να μεγαλώσει κι αυτό με έναν γονέα.

Έτσι λοιπόν, από τη μια η Εύα που δεν νομίζω ότι αυτό που χρειάζεται τώρα είναι άλλο ένα μωρό. Ας τα βγάλει πέρα με τα 2 παιδιά που έχει ήδη και βλέπουμε. Εξάλλου ακόμα η ζωή της δεν έχει σταθεροποιηθεί για να κάνει τέτοιο βήμα. Αφήστε που με ψυχολογικά το βλέπω και το τρίτο.
Από την άλλη ο Λευτέρης είναι κρίμα να μην έχει ένα παιδάκι που τόσο πολύ λαχταρά.

Το συμπέρασμα μου είναι πως αν είναι να έρθει Ευολευτεράκι θα ήθελα να το δω στο τέλος του επόμενου κύκλου και πάλι υπό προϋποθέσεις... [Αν ο Λευτέρης ξεμπλέξει με αστυνομίες, αν η Εύα τα βρει με τη Μαρίλια, αν δεν σκάσει μύτη ο Μάνος (εντάξει το ξέρω ότι δεν θα σκάσει...), αν..., αν γίνουν όλα αυτά τότε μήπως να αναστήσουμε και τον Μπέλλο για φινάλε;; lmao ]

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ: Όταν λέω Βέρα εννοώ την πρώην του Λευτέρη που σκοτώθηκε στο ρημαδοβουνό... Μην μπερδευτεί κανένας σεναριοϋπεύθυνος και μας κουβαλήσουν και τίποτα άλλο από "Βέρα στο δεξί" lmao lmao lmao


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Δ.Μπέλλος στις Σαβ Ιουν 04, 2011 12:59 am, 2 φορές συνολικά
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Σαβ Ιουν 04, 2011 12:51 am

Δ.Μπέλλος έγραψε:Εγώ πιστεύω πως το πρόβλημα με Εύα και Λευτέρη είναι ότι στο θέμα παιδιά είναι σε πολύ διαφορετική φάση μιας και η Εύα έχει ήδη δύο και μάλιστα διαφορετικού πατέρα το καθένα... ενώ ο Λευτέρης δεν έχει. Μακάρι ο Λευτέρης να είχε ένα από τη Βέρα... η οποία δεν είναι στην Αμερική ούτε στην πιο δίπλα περιοχή να παίζει με γκομενάκια.... θα ήταν πολύ όμορφο να μείνει κάτι ζωντανό από μια τόσο μεγάλη αγάπη. Από την άλλη ίσως καλύτερα από τη στιγμή που θα έπρεπε να μεγαλώσει κι αυτό με έναν γονέα.

Έτσι λοιπόν, από τη μια η Εύα που δεν νομίζω ότι αυτό που χρειάζεται τώρα είναι άλλο ένα μωρό. Ας τα βγάλει πέρα με τα 2 παιδιά που έχει ήδη και βλέπουμε. Εξάλλου ακόμα η ζωή της δεν έχει σταθεροποιηθεί για να κάνει τέτοιο βήμα. Αφήστε που με ψυχολογικά το βλέπω και το τρίτο.
Από την άλλη ο Λευτέρης είναι κρίμα να μην έχει ένα παιδάκι που τόσο πολύ λαχταρά.

Το συμπέρασμα μου είναι πως αν είναι να έρθει Ευολευτεράκι θα ήθελα να το δω στο τέλος του επόμενου κύκλου και πάλι υπό προϋποθέσεις... [color=red]

lmao lmao lmao πολυ σωστα οσα γραφεις και θα προσθεσω
οτι δεν ειναι καιροι για πολλα παιδια.Οποτε ας αρκεστει ο Λευτερης
στα παιδια της Ευας!
Τωρα για τον Μπελλο τι να σου πω,αν δεν αναστησουν τον Αραβα-
ντινο,ποτε δεν ξερεις,μπορει να αναστησουν τον Μπελλο!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Ιουν 04, 2011 1:02 am


Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει να δω εγκυμοσύνες και γεννητούρια
Όμως επειδή η Εύα έχει δύο παιδιά που κανένα δεν ήταν ευπρόσδεκτο απ τον πατέρα του θα ήθελα να τη δω να παίρνει τη χαρά οτι θα φέρει στον κόσμο ένα παιδί που ο πατέρας του το θέλει όσο κι εκείνη
Ότι έχει ζήσει μέχρι τώρα είναι μισό
Μια ολόκληρη χαρά να πάρει η ευχή τη δικαιούται κι εκείνη
Άλλωστε η Μαρίλια δεν είναι πια παιδί και ο Άγγελος αν η Εύα έκανε ένα ακόμη μωρό θα είχε συντροφιά
Ο σύντροφός της είναι εκείνος που θα τον μεγαλώσει κι όχι ο πατέρας του Σαββατοκύριακου που ας μην γελιόμαστε απ αυτό το παιδί δεν έχει ακούσει ούτε το κλάμα του και δεν έχει δεθεί μαζί του στο ελάχιστο.
Οικονομική δυσχέρεια δεν υπάρχει οπότε γιατί όχι;
Βέβαια επειδή η σειρά έχει ξεφύγει εντελώς μάλλον δισέγγονο θα τη δούμε να αποκτάει παρά παιδί
Είπαμε η Εύα τρία χρόνια μετά ακόμη τιμωρείται επειδή αγάπησε το Μάνο και υπέκυψε στα παρακάλια του όσο ήταν παντρεμένος
Αν είχε αποκτήσει τη Μαρίλια όσο ήταν παντρεμένος ο Μάνος θα της επεφύλασαν άλλη μεταχείρηση
Αφού δεν τιμωρείται κανένας άλλος χρειάζονται ένα εξιλαστήριο θύμα
Σιγά μην τιμωρήσουν τη Νταίζη τί έκανε το κορίτσι δυο τρείς πήγε να ξεκάνει σιγά τα λάχαναRazz
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Σαβ Ιουν 04, 2011 1:23 am

Clarabelle έγραψε:
Ο σύντροφός της είναι εκείνος που θα τον μεγαλώσει κι όχι ο πατέρας του Σαββατοκύριακου που ας μην γελιόμαστε απ αυτό το παιδί δεν έχει ακούσει ούτε το κλάμα του και δεν έχει δεθεί μαζί του στο ελάχιστο.
Άκουγε το κλάμα της υστερουλίτας και δενότανε μαζί της... ^^ (Αλήθεια... πώς και δε μας έδειξαν κάτι πιο kinky με αυτούς τους δυο; sisi sisi )

Clarabelle έγραψε:
Βέβαια επειδή η σειρά έχει ξεφύγει εντελώς μάλλον δισέγγονο θα τη δούμε να αποκτάει παρά παιδί
xoxo xoxo

Clarabelle έγραψε:
Αφού δεν τιμωρείται κανένας άλλος χρειάζονται ένα εξιλαστήριο θύμα
Το πρώτο εξιλαστήριο θύμα το θάψανε.... κιόλας! Ελπίζω η Εύα να μείνει μόνο με τα γκομενοπροβλήματα! lol!

Clarabelle έγραψε:
Σιγά μην τιμωρήσουν τη Νταίζη τί έκανε το κορίτσι δυο τρείς πήγε να ξεκάνει σιγά τα λάχαναRazz

Το καημένο το Νταιζουλινννννννι
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 11 Empty Απ: Επεισόδιο 577 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από DESPOINA Σαβ Ιουν 04, 2011 7:05 am

45 επεισόδια πριν το τέλος δεν ξέρω τι προλαβαίνουμε να δούμε.
Όλα είναι ανοιχτά. Με τη Νταίζη έπρεπε να είχαμε ξεμπερδέψει, αλλά όχι θα τη φάμε στη μάπα. Το καημένο, αδικημένο, πεταμένο, βιασμένο κοριτσάκι τώρα κ προδομένο. Καμιά τιμωρία δεν περιμένω θα πέσει ηρωικά θα της κάνουμε κ άγαλμα .Γιατί για μένα ο θάνατος δεν είναι τιμωρία στη φυλακή θέλω να σαπίσει. Έχουμε κ το πρόβλημα του Καρτάλη. Από τη Κική κ την Κοκό ποια να διαλέξει; Αλλά κάτι πρέπει να την κάνουμε κ την Μελίτα. Ο κόσμος καίγεται κ η Μελίτα ξεκατινιάζεται. Έχουμε να λύσουμε μυστήρια να βγουν μυστικά στο φως. Τη Εύα γιαγιά. lmao Όλα αυτά σε 45 επεισόδια. Α. καλααααααααά.
Πραγματικά εύχομαι να ξεμπερδέψουμε γρήγορα μ αυτά κ ας τα ξεπετάξουν. Καθόλου δε με νοιάζει. Βαρέθηκα, κουράστηκα.

Τα ΛΙΓΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ που απομένουν θέλω να δω ζευγάρια. Τα Λουκανοράκια έχουν βρει τη Εδεμ το ίδιο κ ο Νικόλας με τη Δάφνη.
Θέλω επιτέλους να δω Εύα-Λευτέρη{ δεν θέλω να γυρίσει κανένας Μάνος. Σηκώθηκε κ έφυγε δεν μπορώ να του το συγχωρέσω ΚΑΙ αυτό. Δεν μπορεί μια ζωή να κυνηγάει τη εξουσία κ όποτε θυμάται τη Εύα να γυρίζει κ αυτή να τον περιμένει. Βάλαμε τελεία σ αυτό τον έρωτα.}Θέλω να δω Στέφανο-Εριέττα- αν κ ακόμα δεν κατάλαβα τι ρόλο βαράει ο Καρτάλης. Με την απορία θα μείνω-. Δε τα χόρτασα αυτά τα ζευγάρια. Δεν τα είδα στη καθημερινότητα τους,δεν τα απόλαυσα.

Κ ναι θέλω να ακούσω την Εύα να λέει στο Λευτέρη ότι περιμένει παιδί. Θέλω αυτή η γυναίκα να βιώσει την απόλυτη ευτυχία. Έχει δίκιο η Μαρία, όλα μισά τπτ ολοκληρωμένο μόνο να την πατάνε κάτω ξέρουν. Ε, νισάφι πια.
Δώστε στη Εύα την ευτυχία που της αξίζει.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης