Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γενικές συζητήσεις

+62
pruedens
k@terinio-loukonoraki
maeveline
black_cat
aglaitsa
tzibirdika
ilectra
edem4ever
pasxalitsa
sarita
anna90
ioannaki48
xalkate
ale3ia_eva&nora!!!
LaurelRose
zoi18koi77
zwi
nora19
marakii
theva
evanna
lizzie
giwta007
νοριτσα
DESPOINA
fay
ntinafer
KAKOS LYKOS
l_aquila
μπουγιουριτσα
ειρηνη7
taradoula
gxnel
Kornilia_Petrakitsa
soso
fay66
fantina
dm10811
zeta88
nadiap
aggeliki
amcy
stephanos13
loukasnora
Antigoni!
alex1
trelli petrakitsa
evaki16
KaTeRiNaM
ProudMaslowqueen
JESSIE
katie007
zo0zo0ni
roria
nefelik
ΣΨ1
meroula
Καρ-Mik
MARINAKI_AGAPI_97
Δ.Μπέλλος
noraki_love_97
Clarabelle
66 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 40 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Δευ Ιουν 13, 2011 11:02 am

Δ.Μπέλλος έγραψε:Παιδιά, αυτό που προτείνω εγώ ανεπιφύλακτα, είναι ένα και μόνο ένα!!!
Μυστικά της Εδέμ από την αρχή!!!!!! Είμαι στο 58 επεισόδιο και έχω έρθει στα ίσια μου πραγματικά!!!!!!

(Βέβαια, ξέρω ότι για να δω και Μπέλλο πρέπει εκτός του να περιμένω να υποστώ και ένα σωρό άλλα.... άλλες.... άλλους..... αλλά ουδέν καλό..... Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 89794 )

τελεια ιδεα!αλλα το mega τα εχει τα επεισοδια απο την αρχη ή πρεπει να τα βρουμε αλλου?????
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 13, 2011 12:07 pm

JESSIE έγραψε:
Αντ'αυτού, θα ήθελα οπωσδήποτε να γίνει στο τέλος ένα γραπτό "ιστορικό" για την κατάληξη των διαφόρων ηρώων σε πολλά χρόνια από τώρα, όπως γίνεται καμμιά φορά στις ταινίες.... Και θα ήθελα σ'αυτό ν'αναφέρεται οτι ο Στέφανος κι η Εριέττα έφτιαξαν μιά ευτυχισμένη οικογένεια, απέκτησαν ......δυό παιδάκια, ζούν εναλλάξ Παρίσι και Αθήνα, κι ο Στέφανος ασχολείται μ'αυτό που σπούδασε, δηλαδή είναι τεχνοκριτικός και τον χρησιμοποιούν τα μεγαλύτερα μουσεία για να πιστοποιεί την γνησιότητα των εκθεμάτων!!!!
...


Τώρα που το σκέπτομαι τα μεγάλα μουσεία όλου του κόσμου μόλις δουν στο βιογραφικό του κυρίου Καρτάλη πως απέκτησε την εμπειρία του θα σπεύσουν να του κλείσουν συνεργασία
Γιατί αν ένας τεχνοκριτικός δεν έχει θητεύσει στο παράνομο εμπόριο πλαστών και κλεμένων έργων τέχνης πως θα αποκτήσει εμπειρία;
Μετά απ αυτό βεβαίως θα πρότεινα να μας πουν οτι ο Μάνος επέστρεψε στην Ελλάδα των αγανακτισμένων πολιτών και δημιούργησε νέο πολιτικό σχήμα οικολόγων πράσινων και στις εκλογές πήρε την νίκη και σχημάτισε κυβέρνηση
Επίσης ευφάνταστο θα ήταν να μας πουν οτι ο Λουκάς έγινε μεγαλοδικηγόρος και αγόρασε επαρχιακή ομάδα οπότε συνέχισε τον πόλεμο απ τις κερκίδες των επισήμων αυτή τη φορά
Για το Νικόλα δυστυχώς δεν έχω κάτι άλλο πρόχειρο.
lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Δευ Ιουν 13, 2011 1:11 pm

Clarabelle έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Αντ'αυτού, θα ήθελα οπωσδήποτε να γίνει στο τέλος ένα γραπτό "ιστορικό" για την κατάληξη των διαφόρων ηρώων σε πολλά χρόνια από τώρα, όπως γίνεται καμμιά φορά στις ταινίες.... Και θα ήθελα σ'αυτό ν'αναφέρεται οτι ο Στέφανος κι η Εριέττα έφτιαξαν μιά ευτυχισμένη οικογένεια, απέκτησαν ......δυό παιδάκια, ζούν εναλλάξ Παρίσι και Αθήνα, κι ο Στέφανος ασχολείται μ'αυτό που σπούδασε, δηλαδή είναι τεχνοκριτικός και τον χρησιμοποιούν τα μεγαλύτερα μουσεία για να πιστοποιεί την γνησιότητα των εκθεμάτων!!!!
...


Τώρα που το σκέπτομαι τα μεγάλα μουσεία όλου του κόσμου μόλις δουν στο βιογραφικό του κυρίου Καρτάλη πως απέκτησε την εμπειρία του θα σπεύσουν να του κλείσουν συνεργασία
Γιατί αν ένας τεχνοκριτικός δεν έχει θητεύσει στο παράνομο εμπόριο πλαστών και κλεμένων έργων τέχνης πως θα αποκτήσει εμπειρία;
Μετά απ αυτό βεβαίως θα πρότεινα να μας πουν οτι ο Μάνος επέστρεψε στην Ελλάδα των αγανακτισμένων πολιτών και δημιούργησε νέο πολιτικό σχήμα οικολόγων πράσινων και στις εκλογές πήρε την νίκη και σχημάτισε κυβέρνηση
Επίσης ευφάνταστο θα ήταν να μας πουν οτι ο Λουκάς έγινε μεγαλοδικηγόρος και αγόρασε επαρχιακή ομάδα οπότε συνέχισε τον πόλεμο απ τις κερκίδες των επισήμων αυτή τη φορά
Για το Νικόλα δυστυχώς δεν έχω κάτι άλλο πρόχειρο.
Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984



Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 ακριβως ετσι!!!!!!!και τελος ο Νικολας εγινε μεγαλοχειρουργος και πηγαινοερχεται Αμερικα εννοηται πως παιρνει φακελακια και κανει χειρουργια δημοσιως τα οποια προβαλλονται στο BBC!!!!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Ιουν 13, 2011 2:06 pm

Επίσης ο Λευτέρης ανοιξε μεγάλο κοσμηματοπωλείο στην Αθήνα και ειδικεύεται στα κοσμήματα με διαμάντια τα οποία διαφημίζει η Εύα. lmao
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Δευ Ιουν 13, 2011 2:14 pm

aggeliki έγραψε: Επίσης ο Λευτέρης ανοιξε μεγάλο κοσμηματοπωλείο στην Αθήνα και ειδικεύεται στα κοσμήματα με διαμάντια τα οποία διαφημίζει η Εύα. Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984
Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 ναι και του τα προμηθευει η Νταιζη...παντα νομιμα!!!!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Ιουν 13, 2011 2:19 pm

Κρίμα να αφήσουμε την Δάφνη απέξω.
Η Δάφνη ανοίγει λοιπόν γραφείο ως σύμβουλος γάμου και καταστρώνει σχέδια επιτελικά σαν εκείνο το πετυχημένο το δικό της.
Μπορεί να μας δώσουν και στατιστικά στοιχεία πόσο θα αυξηθούν μετά απ αυτό τα διαζύγια. lmao
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Δευ Ιουν 13, 2011 2:22 pm

aggeliki έγραψε:Κρίμα να αφήσουμε την Δάφνη απέξω.
Η Δάφνη ανοίγει λοιπόν γραφείο ως σύμβουλος γάμου και καταστρώνει σχέδια επιτελικά σαν εκείνο το πετυχημένο το δικό της.
Μπορεί να μας δώσουν και στατιστικά στοιχεία πόσο θα αυξηθούν μετά απ αυτό τα διαζύγια. Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984


Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984 τελειο
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Δευ Ιουν 13, 2011 3:00 pm

Καλά δεν παίζεστε!! lmao
Η Μελίτα τι θα γίνει? valen
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Δευ Ιουν 13, 2011 3:03 pm

MARINAKI_AGAPI_97 έγραψε:Καλά δεν παίζεστε!! Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 191984
Η Μελίτα τι θα γίνει? Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 558573

η Μπεκρου????λοιπον....ή θα κανει μεγαλη καριερα ως καθαρηστρια.....ή την βλεπω να τρεχει σε κανενα συνοικεσιο για να βρει γαπρο....
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Ιουν 13, 2011 6:54 pm

lmao lmao lmao lmao lmao

Να πω κι εγω οτι δεν παιζεστε με τιποτα.Διαβαζα και ειχα πεθανει στο γε-
λιο!!!Clarabelle τα σεβη μου για το κομμα των πρασινων με αρχηγο τον Μανο
και την θεση Δ/ντου του Λουβρου που δικαιωματικα ανηκει στον Στεφανο!!
Αυτον περιμενουν πως και πως χαχαχαχχαχαχχαχα
Αλλα πραγματικα οταν εφτασα στο MARINAKI τα ειδα ολα η γυναικα!!
ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ;;;χαχαχαχχαχαχαχαχαχαα Γι αυτο δεν μπο-
ρω να κοιμηθω,θα σκασω αν δεν ξερω τι θα γινει η Μελιτα.Αν δεν μας την
δειξουν να βρισκει μια δουλεια ,να ξυπναει καθε πρωι στις 6 και να χτυπαει
καρτα στις 7 χαχαχαχχαχχαχαχχαα θα παραμεινει ως εχει.Και πως εχει;;;;;;
ήπου θα βρει καποιον σαν τον Μανο ,γιατι ειπαμε το τραβαει το ψεμα ο
οργανισμος της ή που οντως ο Στεφανος θα γινει Δ/ντης του Λουβρου,αρα
δημοσιος υπαλληλος,για το χατηρι της βεβαιως βεβαιως,λεμε τωρα!
Παντως σαν πιθανοτητα το πρωτο ειναι πιο εφικτο απ το δευτερο,οχι καλε
να χτυπαει καρτα imarton λεω να βρει εναν που να την φλομωνει στο ψεμα!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Ιουν 13, 2011 8:31 pm

Clarabelle έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Αντ'αυτού, θα ήθελα οπωσδήποτε να γίνει στο τέλος ένα γραπτό "ιστορικό" για την κατάληξη των διαφόρων ηρώων σε πολλά χρόνια από τώρα, όπως γίνεται καμμιά φορά στις ταινίες.... Και θα ήθελα σ'αυτό ν'αναφέρεται οτι ο Στέφανος κι η Εριέττα έφτιαξαν μιά ευτυχισμένη οικογένεια, απέκτησαν ......δυό παιδάκια, ζούν εναλλάξ Παρίσι και Αθήνα, κι ο Στέφανος ασχολείται μ'αυτό που σπούδασε, δηλαδή είναι τεχνοκριτικός και τον χρησιμοποιούν τα μεγαλύτερα μουσεία για να πιστοποιεί την γνησιότητα των εκθεμάτων!!!!
...


Τώρα που το σκέπτομαι τα μεγάλα μουσεία όλου του κόσμου μόλις δουν στο βιογραφικό του κυρίου Καρτάλη πως απέκτησε την εμπειρία του θα σπεύσουν να του κλείσουν συνεργασία
Γιατί αν ένας τεχνοκριτικός δεν έχει θητεύσει στο παράνομο εμπόριο πλαστών και κλεμένων έργων τέχνης πως θα αποκτήσει εμπειρία;
Μετά απ αυτό βεβαίως θα πρότεινα να μας πουν οτι ο Μάνος επέστρεψε στην Ελλάδα των αγανακτισμένων πολιτών και δημιούργησε νέο πολιτικό σχήμα οικολόγων πράσινων και στις εκλογές πήρε την νίκη και σχημάτισε κυβέρνηση
Επίσης ευφάνταστο θα ήταν να μας πουν οτι ο Λουκάς έγινε μεγαλοδικηγόρος και αγόρασε επαρχιακή ομάδα οπότε συνέχισε τον πόλεμο απ τις κερκίδες των επισήμων αυτή τη φορά
Για το Νικόλα δυστυχώς δεν έχω κάτι άλλο πρόχειρο.
lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao

Τα πάντα μπορούν να μας πούν, γιατί τα πάντα είναι πιθανά σ'αυτή τη ζωή!!!! Εξαρτάται απ'το χιούμορ των σεναριογράφων και των τηλεθεατών!! Θυμάμαι στην ταινία του Μπίλλυ Γουάιλντερ "Πώς να κλέψετε ένα εκατομμύριο", ο Πήτερ Ο'Τούλ, που έκλεψε το fake γλυπτο απ'το μουσείο, ήταν expert στα έργα τέχνης για λογαριασμό μιάς μεγάλης ασφαλιστικής εταιρίας... Σαν "μέσα στα πράγματα", ο Στέφανος έχει τα φόντα για τη δουλειά αυτή, περισσότερο από κάθε άλλον!!!! Μήπως πήρε ποτέ κάποιος μιά σημαντική θέση αξιοκρατικά, ειδικά στην Ελλάδα, ώστε να περιμένουμε να συμβεί η πρωτιά στα Μυστικά? Εγώ είπα την πρόβλεψή μου για το Στέφανο, γιατί αυτός μ'ενδιαφέρει, αλλά και για τους υπόλοιπους κάθε απρόβλεπτο και κάθε παράδοξο το περιμένω... Αλλωστε και η μέχρι τώρα ζωή τους κάθε άλλο παρά "κανονική" μπορεί να θεωρηθεί....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Δευ Ιουν 13, 2011 10:18 pm

lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao

oscar oscar σε όλες για τα σεναριάκια σας!!!!!!!!

Αλλά ο Κυριάκος;;;;;;;;;;;θα μείνει φυλακή,ισοβίως ή θα μπαινοβγαίνει;;;;;;;

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Ιουν 13, 2011 10:40 pm

alex1 έγραψε: lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao

oscar oscar σε όλες για τα σεναριάκια σας!!!!!!!!

Αλλά ο Κυριάκος;;;;;;;;;;;θα μείνει φυλακή,ισοβίως ή θα μπαινοβγαίνει;;;;;;;


lmao lmao αλεξακη μου πως σου ηρθε ο Κυριακος!!Η ομορφια μου!!! χαχχαχχαχαχαχχα
Τον ειχα ξεχασει τελειως.
Ισοβιως δεν νομιζω ,μαλλον θα μπενοβγαινει και θα κανει τα νευρα της Αγγελας κροσια!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Δευ Ιουν 13, 2011 10:44 pm

Παραπονεμένο θα τον αφήσουμε Σοφάκι μου;;;;;;;;;;;lmao

Αλλά στα 47 επόμενα επεισόδια δεν νομίζω να τον ξαναδούμε!!!!ίσως γίνει κάποια αναφορά απλώς!!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Ιουν 13, 2011 11:28 pm

Καλα τα σεναρια σας τα σπανε!!!!!!!!Κανονικα θα επρεπε να ειναι απλα αστειακια μεταξυ μας αλλα ολα τα περιμενω πια!!!Ακομα κι αυτα!!!!

Οσο για τον Κυριακο(για να μπω κι εγω λιγο στο κλιμα!!!) υποψιαζομαι οτι θα παρει χαρη λογω καλης διαγωγης και θα κατεβει Συνταγμα να πουλαει σφιριχτρες στους αγανακτισμενους...Απο αυτο θα βγαλει εκατομμυρια και θα τα επενδυσει στο εξωτερικο(σιγα μην τα επενδυσει στην Ελλαδα) και θα γινει ενας απο τους πλουσιοτερους ανθρωπους στον κοσμο!!!!!Ελπιζω να μην το παρακανα!!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Δευ Ιουν 13, 2011 11:55 pm

dm10811 έγραψε:Καλα τα σεναρια σας τα σπανε!!!!!!!!Κανονικα θα επρεπε να ειναι απλα αστειακια μεταξυ μας αλλα ολα τα περιμενω πια!!!Ακομα κι αυτα!!!!

Οσο για τον Κυριακο(για να μπω κι εγω λιγο στο κλιμα!!!) υποψιαζομαι οτι θα παρει χαρη λογω καλης διαγωγης και θα κατεβει Συνταγμα να πουλαει σφιριχτρες στους αγανακτισμενους...Απο αυτο θα βγαλει εκατομμυρια και θα τα επενδυσει στο εξωτερικο(σιγα μην τα επενδυσει στην Ελλαδα) και θα γινει ενας απο τους πλουσιοτερους ανθρωπους στον κοσμο!!!!!Ελπιζω να μην το παρακανα!!!!!


καθολου!!!!!!!λες?????μπορει!εγω παντως τον φανταζομαι στη βουλη με νεο κομμα με ονομα "οικογενειαρχης"και συνθημα "ολα για την οικογενεια"θα ειναι αντιπαλος του Μανου και τον βλεπω στην αντιπολητευση μια ζωη μιας και στην μεταπολιτευση θα ειναι ο Μανος!!!η Μαριλου?????
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από dm10811 Τρι Ιουν 14, 2011 12:28 am

noraki_love_97 έγραψε:
dm10811 έγραψε:Καλα τα σεναρια σας τα σπανε!!!!!!!!Κανονικα θα επρεπε να ειναι απλα αστειακια μεταξυ μας αλλα ολα τα περιμενω πια!!!Ακομα κι αυτα!!!!

Οσο για τον Κυριακο(για να μπω κι εγω λιγο στο κλιμα!!!) υποψιαζομαι οτι θα παρει χαρη λογω καλης διαγωγης και θα κατεβει Συνταγμα να πουλαει σφιριχτρες στους αγανακτισμενους...Απο αυτο θα βγαλει εκατομμυρια και θα τα επενδυσει στο εξωτερικο(σιγα μην τα επενδυσει στην Ελλαδα) και θα γινει ενας απο τους πλουσιοτερους ανθρωπους στον κοσμο!!!!!Ελπιζω να μην το παρακανα!!!!!


καθολου!!!!!!!λες?????μπορει!εγω παντως τον φανταζομαι στη βουλη με νεο κομμα με ονομα "οικογενειαρχης"και συνθημα "ολα για την οικογενεια"θα ειναι αντιπαλος του Μανου και τον βλεπω στην αντιπολητευση μια ζωη μιας και στην μεταπολιτευση θα ειναι ο Μανος!!!η Μαριλου?????
gelio gelio 'Ολα για την οικογενεια'!!!!!!!Καλο!!!!!!!!!!
Η Μαριλου...Να το σκεφτω...Λοιπον η Μαριλου θα ξαναδωσει εξετασεις και θα περασει ιατρικη...Θα γινει παιδιατρος με εξειδικευση στη γενετικη...Θα ανακαλυψει το 'γονιδιο του λαμογιου' και θα καταφερει να το εξουδετερωσει με μια επαναστατικη θεραπεια...Θα γινει πολυ διασημη και θα εφαρμοσει την θεραπεια στον Μανο ο οποιος θα μοιρασει τη περιουσια του στους φτωχους και θα γινει ο πρωτος ρακενδυτος πολιτικος(περασαμε στην επιστημονικη φαντασια τωρα...Ακου ρακενδυτος πολιτικος!!!!!!Καλα τι σκεφτομουν;;;;;;; Idea )
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Ιουν 14, 2011 8:08 am


Μεγάλη φαντασία έχουμε!!! Πάντως το κυριώτερο που θα πρέπει να μας πούν σ'αυτη την "προβολή στο μέλλον", είναι τι θα γίνουν τα "μικρά" της Εδέμ....
Λοιπον, ο Μάριος, η Νεφέλη, ο Αγγελος, η Ρεγγίνα, ο γιός της Εύας και του Λευτέρη και η κόρη της Εριέττας και του Στέφανου θα γίνουν η νέα παρέα της Φεγγαρόπετρας! Θα συναντιώνται κάθε χρόνο στην κατασκήνωση της Εδέμ, και θα κάνουν τις ευχές τους τη μέρα των λεοντιδών, που θα είναι σίγουρα πιό down to earth απ'τις ευχές των γονιών τους.... Μόνο που θα πρέπει να αρκεστούν στο να μείνουν μόνο φίλοι, γιατί να γίνουν ζευγάρια αποκλείεται, αφού οι περισσότεροι θα είναι ετεροθαλή αδέλφια μεταξύ τους!!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από evaki16 Τρι Ιουν 14, 2011 8:19 am

JESSIE έγραψε:
Μεγάλη φαντασία έχουμε!!! Πάντως το κυριώτερο που θα πρέπει να μας πούν σ'αυτη την "προβολή στο μέλλον", είναι τι θα γίνουν τα "μικρά" της Εδέμ....
Λοιπον, ο Μάριος, η Νεφέλη, ο Αγγελος, η Ρεγγίνα, ο γιός της Εύας και του Λευτέρη και η κόρη της Εριέττας και του Στέφανου θα γίνουν η νέα παρέα της Φεγγαρόπετρας! Θα συναντιώνται κάθε χρόνο στην κατασκήνωση της Εδέμ, και θα κάνουν τις ευχές τους τη μέρα των λεοντιδών, που θα είναι σίγουρα πιό down to earth απ'τις ευχές των γονιών τους.... Μόνο που θα πρέπει να αρκεστούν στο να μείνουν μόνο φίλοι, γιατί να γίνουν ζευγάρια αποκλείεται, αφού οι περισσότεροι θα είναι ετεροθαλή αδέλφια μεταξύ τους!!!!

Συμφωνώ αλλά τον Αγγελούκο με την Ρεγγίνα θα μπορούσαμε να τους κάνουμε ζευγάρι..... inlove inlove inlove
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Τρι Ιουν 14, 2011 12:05 pm

dm10811 έγραψε:
noraki_love_97 έγραψε:
dm10811 έγραψε:Καλα τα σεναρια σας τα σπανε!!!!!!!!Κανονικα θα επρεπε να ειναι απλα αστειακια μεταξυ μας αλλα ολα τα περιμενω πια!!!Ακομα κι αυτα!!!!

Οσο για τον Κυριακο(για να μπω κι εγω λιγο στο κλιμα!!!) υποψιαζομαι οτι θα παρει χαρη λογω καλης διαγωγης και θα κατεβει Συνταγμα να πουλαει σφιριχτρες στους αγανακτισμενους...Απο αυτο θα βγαλει εκατομμυρια και θα τα επενδυσει στο εξωτερικο(σιγα μην τα επενδυσει στην Ελλαδα) και θα γινει ενας απο τους πλουσιοτερους ανθρωπους στον κοσμο!!!!!Ελπιζω να μην το παρακανα!!!!!


καθολου!!!!!!!λες?????μπορει!εγω παντως τον φανταζομαι στη βουλη με νεο κομμα με ονομα "οικογενειαρχης"και συνθημα "ολα για την οικογενεια"θα ειναι αντιπαλος του Μανου και τον βλεπω στην αντιπολητευση μια ζωη μιας και στην μεταπολιτευση θα ειναι ο Μανος!!!η Μαριλου?????
Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 397896 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 397896 'Ολα για την οικογενεια'!!!!!!!Καλο!!!!!!!!!!
Η Μαριλου...Να το σκεφτω...Λοιπον η Μαριλου θα ξαναδωσει εξετασεις και θα περασει ιατρικη...Θα γινει παιδιατρος με εξειδικευση στη γενετικη...Θα ανακαλυψει το 'γονιδιο του λαμογιου' και θα καταφερει να το εξουδετερωσει με μια επαναστατικη θεραπεια...Θα γινει πολυ διασημη και θα εφαρμοσει την θεραπεια στον Μανο ο οποιος θα μοιρασει τη περιουσια του στους φτωχους και θα γινει ο πρωτος ρακενδυτος πολιτικος(περασαμε στην επιστημονικη φαντασια τωρα...Ακου ρακενδυτος πολιτικος!!!!!!Καλα τι σκεφτομουν;;;;;;; Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 115281 )

καλο!!και πολιτικος και ρακενδυτος δεν γινεται!!!!!συν οτι Μανος και ρακενδυτος παλι δεν γινεται!!!!!!μπορει ςπςισης να γινει μια εξερετη συγγραφεας γραφοντας ολα οσα εχει ζησει αυτη η κοπελα με την οικογενεια της!!!!!σιγουρα παει για best seller!!!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από dm10811 Τρι Ιουν 14, 2011 12:07 pm

noraki_love_97 έγραψε:
dm10811 έγραψε:
noraki_love_97 έγραψε:
dm10811 έγραψε:Καλα τα σεναρια σας τα σπανε!!!!!!!!Κανονικα θα επρεπε να ειναι απλα αστειακια μεταξυ μας αλλα ολα τα περιμενω πια!!!Ακομα κι αυτα!!!!

Οσο για τον Κυριακο(για να μπω κι εγω λιγο στο κλιμα!!!) υποψιαζομαι οτι θα παρει χαρη λογω καλης διαγωγης και θα κατεβει Συνταγμα να πουλαει σφιριχτρες στους αγανακτισμενους...Απο αυτο θα βγαλει εκατομμυρια και θα τα επενδυσει στο εξωτερικο(σιγα μην τα επενδυσει στην Ελλαδα) και θα γινει ενας απο τους πλουσιοτερους ανθρωπους στον κοσμο!!!!!Ελπιζω να μην το παρακανα!!!!!


καθολου!!!!!!!λες?????μπορει!εγω παντως τον φανταζομαι στη βουλη με νεο κομμα με ονομα "οικογενειαρχης"και συνθημα "ολα για την οικογενεια"θα ειναι αντιπαλος του Μανου και τον βλεπω στην αντιπολητευση μια ζωη μιας και στην μεταπολιτευση θα ειναι ο Μανος!!!η Μαριλου?????
Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 397896 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 397896 'Ολα για την οικογενεια'!!!!!!!Καλο!!!!!!!!!!
Η Μαριλου...Να το σκεφτω...Λοιπον η Μαριλου θα ξαναδωσει εξετασεις και θα περασει ιατρικη...Θα γινει παιδιατρος με εξειδικευση στη γενετικη...Θα ανακαλυψει το 'γονιδιο του λαμογιου' και θα καταφερει να το εξουδετερωσει με μια επαναστατικη θεραπεια...Θα γινει πολυ διασημη και θα εφαρμοσει την θεραπεια στον Μανο ο οποιος θα μοιρασει τη περιουσια του στους φτωχους και θα γινει ο πρωτος ρακενδυτος πολιτικος(περασαμε στην επιστημονικη φαντασια τωρα...Ακου ρακενδυτος πολιτικος!!!!!!Καλα τι σκεφτομουν;;;;;;; Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 115281 )

καλο!!και πολιτικος και ρακενδυτος δεν γινεται!!!!!συν οτι Μανος και ρακενδυτος παλι δεν γινεται!!!!!!μπορει ςπςισης να γινει μια εξερετη συγγραφεας γραφοντας ολα οσα εχει ζησει αυτη η κοπελα με την οικογενεια της!!!!!σιγουρα παει για best seller!!!!!
Βασικα δε νομιζω να τη πιστευε κανεις!!!!!!Αλλα θα μπορουσε να το παρουσιασει ωε μυθιστορημα!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Τρι Ιουν 14, 2011 12:10 pm

dm10811 έγραψε:
noraki_love_97 έγραψε:
dm10811 έγραψε:
noraki_love_97 έγραψε:
dm10811 έγραψε:Καλα τα σεναρια σας τα σπανε!!!!!!!!Κανονικα θα επρεπε να ειναι απλα αστειακια μεταξυ μας αλλα ολα τα περιμενω πια!!!Ακομα κι αυτα!!!!

Οσο για τον Κυριακο(για να μπω κι εγω λιγο στο κλιμα!!!) υποψιαζομαι οτι θα παρει χαρη λογω καλης διαγωγης και θα κατεβει Συνταγμα να πουλαει σφιριχτρες στους αγανακτισμενους...Απο αυτο θα βγαλει εκατομμυρια και θα τα επενδυσει στο εξωτερικο(σιγα μην τα επενδυσει στην Ελλαδα) και θα γινει ενας απο τους πλουσιοτερους ανθρωπους στον κοσμο!!!!!Ελπιζω να μην το παρακανα!!!!!


καθολου!!!!!!!λες?????μπορει!εγω παντως τον φανταζομαι στη βουλη με νεο κομμα με ονομα "οικογενειαρχης"και συνθημα "ολα για την οικογενεια"θα ειναι αντιπαλος του Μανου και τον βλεπω στην αντιπολητευση μια ζωη μιας και στην μεταπολιτευση θα ειναι ο Μανος!!!η Μαριλου?????
Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 397896 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 397896 'Ολα για την οικογενεια'!!!!!!!Καλο!!!!!!!!!!
Η Μαριλου...Να το σκεφτω...Λοιπον η Μαριλου θα ξαναδωσει εξετασεις και θα περασει ιατρικη...Θα γινει παιδιατρος με εξειδικευση στη γενετικη...Θα ανακαλυψει το 'γονιδιο του λαμογιου' και θα καταφερει να το εξουδετερωσει με μια επαναστατικη θεραπεια...Θα γινει πολυ διασημη και θα εφαρμοσει την θεραπεια στον Μανο ο οποιος θα μοιρασει τη περιουσια του στους φτωχους και θα γινει ο πρωτος ρακενδυτος πολιτικος(περασαμε στην επιστημονικη φαντασια τωρα...Ακου ρακενδυτος πολιτικος!!!!!!Καλα τι σκεφτομουν;;;;;;; Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 115281 )

καλο!!και πολιτικος και ρακενδυτος δεν γινεται!!!!!συν οτι Μανος και ρακενδυτος παλι δεν γινεται!!!!!!μπορει ςπςισης να γινει μια εξερετη συγγραφεας γραφοντας ολα οσα εχει ζησει αυτη η κοπελα με την οικογενεια της!!!!!σιγουρα παει για best seller!!!!!
Βασικα δε νομιζω να τη πιστευε κανεις!!!!!!Αλλα θα μπορουσε να το παρουσιασει ωε μυθιστορημα!!!!

ναι καλυτερο!!!!!γιατι αλλιως την βλεπ στο Δαφνι...........ή στο δρομοκαητιο!!!!!διαλεγει.....
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Τρι Ιουν 14, 2011 12:14 pm

evaki16 έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Μεγάλη φαντασία έχουμε!!! Πάντως το κυριώτερο που θα πρέπει να μας πούν σ'αυτη την "προβολή στο μέλλον", είναι τι θα γίνουν τα "μικρά" της Εδέμ....
Λοιπον, ο Μάριος, η Νεφέλη, ο Αγγελος, η Ρεγγίνα, ο γιός της Εύας και του Λευτέρη και η κόρη της Εριέττας και του Στέφανου θα γίνουν η νέα παρέα της Φεγγαρόπετρας! Θα συναντιώνται κάθε χρόνο στην κατασκήνωση της Εδέμ, και θα κάνουν τις ευχές τους τη μέρα των λεοντιδών, που θα είναι σίγουρα πιό down to earth απ'τις ευχές των γονιών τους.... Μόνο που θα πρέπει να αρκεστούν στο να μείνουν μόνο φίλοι, γιατί να γίνουν ζευγάρια αποκλείεται, αφού οι περισσότεροι θα είναι ετεροθαλή αδέλφια μεταξύ τους!!!!

Συμφωνώ αλλά τον Αγγελούκο με την Ρεγγίνα θα μπορούσαμε να τους κάνουμε ζευγάρι..... Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 681539 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 681539 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 681539

γιατ να μην γινεται?????σε αυτο που δεν συμφωνω ειναι στο γιο Ευας-Τερη.....ελεος κουνελα την εχουμε κανει τη γυναικα δεν θα λεγεται οικογενεια Χαρητου,θα λεγεται οικγενεια Χωραφα στο τελος!!!!!!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Ιουν 14, 2011 12:45 pm

noraki_love_97 έγραψε:
evaki16 έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Μεγάλη φαντασία έχουμε!!! Πάντως το κυριώτερο που θα πρέπει να μας πούν σ'αυτη την "προβολή στο μέλλον", είναι τι θα γίνουν τα "μικρά" της Εδέμ....
Λοιπον, ο Μάριος, η Νεφέλη, ο Αγγελος, η Ρεγγίνα, ο γιός της Εύας και του Λευτέρη και η κόρη της Εριέττας και του Στέφανου θα γίνουν η νέα παρέα της Φεγγαρόπετρας! Θα συναντιώνται κάθε χρόνο στην κατασκήνωση της Εδέμ, και θα κάνουν τις ευχές τους τη μέρα των λεοντιδών, που θα είναι σίγουρα πιό down to earth απ'τις ευχές των γονιών τους.... Μόνο που θα πρέπει να αρκεστούν στο να μείνουν μόνο φίλοι, γιατί να γίνουν ζευγάρια αποκλείεται, αφού οι περισσότεροι θα είναι ετεροθαλή αδέλφια μεταξύ τους!!!!

Συμφωνώ αλλά τον Αγγελούκο με την Ρεγγίνα θα μπορούσαμε να τους κάνουμε ζευγάρι..... Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 681539 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 681539 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 681539

γιατ να μην γινεται?????σε αυτο που δεν συμφωνω ειναι στο γιο Ευας-Τερη.....ελεος κουνελα την εχουμε κανει τη γυναικα δεν θα λεγεται οικογενεια Χαρητου,θα λεγεται οικγενεια Χωραφα στο τελος!!!!!!!!

OK, δεν κολλάμε σ'αυτό! Το είπα για να μην αφήσει η Εύα παραπονεμένο το Λευτέρη! Αν όμως δεν θέλει να κάνει και τρίτο παιδί, ας μείνει στα δύο... Θα κάνει η Εριέττα δίδυμα, αγόρι και κορίτσι, όπως είχα πεί και στο αρχικό μου σενάριο, και θα γίνουν αυτά μέλη της παρέας της φεγγαρόπετρας .... Οπότε η μισή νέα παρέα θα είναι παιδιά του Στέφανου!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 9 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Ιουν 19, 2011 11:28 pm

KAKOS LYKOS έγραψε:
JESSIE έγραψε:
KAKOS LYKOS έγραψε:
JESSIE έγραψε:Παρ'όλο οτι το τόπικ δεν είναι το κατάλληλο, θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Roria, η Μάντυ Λάμπου δεν είναι μόνο μια πραγματική "θεά" στην εμφάνιση, αλλά και μιά ηθοποιός που μπορεί να βγάλει συναίσθηματα και να σταθεί επάξια δίπλα στον Σταύρου, που είναι και το κυρίως ζητούμενο. Αυτό άλλωστε ήταν που "μέτρησε" και για τους σεναριογράφους, που τον έβγαλαν απ'τον κόπο να προσπαθεί μόνος του για έναν ολόκληρο κύκλο να απογειώσει τις κοινές σκηνές του με τη Μελίτα, παρά τις φιλότιμες προσπάθειές της για να τις χαντακώσει, .... και του έδωσαν μιά παρτενέρ που του αξίζει....


ΠΕΡΙΟΡΙΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ, ΚΑΙ ΜΗΝ ΓΕΝΙΚΕΥΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΥΣ, ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ, ΑΠ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ.

Οταν γράφω κάτι, είναι ευνόητο οτι αντανακλά τις προσωπικές μου απόψεις, άρα δεν είμαι εγώ αυτή που γενικεύω....
Αυτό που βλέπω με τα μάτια μου, είναι οτι για ολόκληρο τον 3ο κύκλο ο Στέφανος είναι με την Εριέττα, και εγώ προσωπικά χαίρομαι πολύ γι'αυτό, γιατί πραγματικά λυπόμουν τον Σταύρου να προσπαθεί να παίξει δίπλα στις εξεζητημένες και σχεδόν υστερικές απόπειρες της Παπά ν'αποδώσει "δραματικά" το ρόλο της ..... Τι εννοείς οτι οι δικές σου πληροφορίες είναι εκ διαμέτρου αντίθετες απ'αυτήν την άποψη, έχεις κάποιες ιδιαίτερες γνωριμίες με την παραγωγή, ή με τους σεναριογράφους ?

NAI, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΛΕΣ, ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΕΠΑΞΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΗΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΥΣ, ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, (ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ, ΑΠΛΟΙ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ) ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΡΘΙΟΣ.
ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ ΖΩΝΤΑΝΕΥΕΙ ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΑ.
ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΝΕΑΡΟΤΕΡΕΣ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ, ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ, ΟΠΩΣ ΛΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ, ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ, ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΦΕΤΟΣ.
ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΤΟΜΑ. ΜΙΑ ΕΞ ΗΜΩΝ ΕΚΟΛΑΠΤΩΜΕΝΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ, ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ, ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΣΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΚΥΚΛΟ. Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ.

Παρ'όλο που το θέμα δεν με απασχολεί ιδιαίτερα, αφού ξεκίνησα να γράψω ένα στυλιστικό σχόλιο και μόνο, ωστόσο σου απαντώ....
Είναι λογικό να υποθέσω οτι έτσι σκέφτηκαν οι σεναριογράφοι, αφού από το τέλος του 2ου κύκλου μέχρι το τέλος του 3ου κύκλου, όπου είμαστε σήμερα, ο Στέφανος και η Μελίτα έχουν χωρίσει, και ο Στέφανος είναι με την Εριέττα. Επί πλέον, ο χαρακτήρας της Μελίτας προβάλλεται από τους ίδιους αυτούς σεναριογράφους σαν εγωκεντρικός, ανώριμος και εκδικητικός, και αυτό, απ'όσα διαβάζουμε, θα συνεχιστεί και στον 4ο κύκλο. Την σιγουριά μου λοιπον δε την βασίζω σε αυταπάτες, οι ίδιοι οι σεναριογράφοι μου την έδωσαν.
Οσο για το χαρακτηρισμό σου ότι ο Σταύρου φέτος "κοιμάται όρθιος" και οι μόνες σκηνές που ζωντανεύει είναι με την Παπά, το δικό μου σχόλιο είναι οτι ο Σταύρου είναι ηθοποιός, και αποδίδει πάντα όσα του ζητάει ο ρόλος. Είναι λοιπον ήρεμος, γιατί αυτό του ζητάει ο ρόλος σ'αυτή τη φάση της ζωής του. Είναι ηρεμος, γιατί αναγνωρίζει την αγάπη που του προσφέρει η Εριέττα, και δεν έχει να αποδείξει τίποτε απέναντί της, γιατί εκείνη τον εμπιστεύεται και τον καταλαβαίνει. Με τη Μελίτα όμως, η οποία πάντα τον αμφισβητούσε και τον απέρριπτε για χίλιους δυό λόγους, φυσικό είναι ακόμη κι αυτός ο χαμηλών τόνων άνθρωπος να γίνεται έξαλλος, και να υψώνει τη φωνή του για να την βάλει στη θέση της.... Ναί, κι εγώ το ευχαριστιέμαι να βλέπω τη Μελίτα να εξευτελίζεται απ'τον Στέφανο, όταν "ζωντανεύει" μαζί της, αλλά για εντελώς άλλους λόγους....
Τώρα για την απάντηση του κ. Σταύρου σε κάποια φάν, έψαξα στο κείμενό σου αλλά δεν τη βρήκα.... Πώς να βγάλει κανείς συμπέρασμα από κάτι που δεν αναφέρεται? Ετσι κι αλλιώς δεν μπορεί κανείς να βασιστεί σε λόγια που εύκολα παρανοούνται, όταν για το ίδιο θέμα έχουμε ΓΡΑΜΜΕΝΗ την απάντηση του κ. Σταύρου σε συνέντευξη, όπου είπε οτι νιώθει οτι η γυναίκα αυτή (αναφερόμενος στην Εριέττα), μπορεί να είναι ο μεγάλος έρωτας της ζωής του.... Αυτή η δήλωση εμένα μου αρκεί και μου περισσεύει σαν πληροφορία!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 40 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης