Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γενικές συζητήσεις

+62
pruedens
k@terinio-loukonoraki
maeveline
black_cat
aglaitsa
tzibirdika
ilectra
edem4ever
pasxalitsa
sarita
anna90
ioannaki48
xalkate
ale3ia_eva&nora!!!
LaurelRose
zoi18koi77
zwi
nora19
marakii
theva
evanna
lizzie
giwta007
νοριτσα
DESPOINA
fay
ntinafer
KAKOS LYKOS
l_aquila
μπουγιουριτσα
ειρηνη7
taradoula
gxnel
Kornilia_Petrakitsa
soso
fay66
fantina
dm10811
zeta88
nadiap
aggeliki
amcy
stephanos13
loukasnora
Antigoni!
alex1
trelli petrakitsa
evaki16
KaTeRiNaM
ProudMaslowqueen
JESSIE
katie007
zo0zo0ni
roria
nefelik
ΣΨ1
meroula
Καρ-Mik
MARINAKI_AGAPI_97
Δ.Μπέλλος
noraki_love_97
Clarabelle
66 απαντήσεις

Σελίδα 28 από 40 Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Σεπ 04, 2011 5:27 pm

katie007 έγραψε:Γεια σας καλες μου φιλες...διαβασα δτην επισημη σελιδα του Αλεξ. πως η Μελιτα πυροβολει την Εριεττα,κατι που ανακαλυπτει η Αμαλια αλλαπροφανως <κτυβει > το γεγονος ,το οποιο ομως αποκαλυπτει η ιδια η Εριεττα στον Στεφανο..πως αντιδρα αυτος?Επισης αναφερει οτι η Νταιζη ανακαλυπτει πως τα διαμαντια που της επιστεφει ο Χρηστος ειναι ...ψευτικα ενω συλλαμβανεται για τον φονο της Βεργη...θα τον υπερασπισθει η Αντιγονη η θα προστατεψει τον ευτο της?θα επιστρεψει ο Ρουσσος στη Νταιζη κα στο Νικολα την περιουσια που του ρμπιστευθηκε ο πατερας τους?.πως θα χειρισθει η Αμαλια το <ψυχολογικο >της κορης της?δεν ξερω να το μεταφερω ..δεν μπορω να γραψω αλλο ...ΟΛΑ στο περιπου ..μεσες ακρες μου λεμε......(νομιζω εχει στοιχεια που δεν γνωριζαμε ..η κανω λαθος και ...τζαμπα ο <αΑΘΛΟς >μου..)

Katie, σ'ευχαριστούμε πολύ για τον κόπο που έκανες να μας ενημερώσεις! Αξιζε η προσπάθειά σου, γιατί ούτε οτι θα φτάσει να πυροβολήσει η Μελίτα ξέραμε, ούτε οτι τα διαμάντια θα είναι....ψεύτικα, ούτε οτι θα συλλάβουν το Χρήστο.
Επίσης ούτε οτι και ο Νικόλας ήταν παραλήπτης των διαμαντιών που εμπιστεύτηκε ο Λύτρας στον Ρούσσο. Γιατί δεν του τα έδινε τόσα χρόνια λοιπόν ? Πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά, και να δούμε πώς θα ξεμπλέξουν οι ήρωές μας.... Ευχαριστούμε και πάλι!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Σεπ 04, 2011 5:38 pm

KAKOS LYKOS έγραψε:-Το οτι οι συγκεκριμενοι "σεναριογραφοι" επιρεαζονται απο τα φορα, και χρησιμοποιουν το δεκανικι της υποτιθεμενης πλειοψηφιας, γιατι αδυνατουν, λογω ελλειψης ικανοτητων να ψιχανεμιστουν τι θελει το κοινο, ωστε να στρεψουν προς τα εκει την ιστορια τους, δεν ειναι φυσικα δικο μου συμπερασμα, αλλα δικη τους δηλωση. Αλλωστε η Νορα και ο Λουκας, λογω των φορα εγιναν ζευγαρι.

Τι καλά που θα ήταν αν ίσχυε αυτό που λες. Μιας και τούτο δω είναι το πολυπληθέστερο φόρουμ των μυστικών θα έπρεπε να έχουν ξεκάνει τη Νταίζη απ τη δεύτερη σεζόν να έχει μείνει η Μελίτα στον καναπέ της και η Εύα να έχει πάρει κανένα κεφάλι αντί να συγχωρεί τους πάντες για τα πάντα αλλά δεν......


KAKOS LYKOS έγραψε:
- Η Μελιτα ειναι 30 χρονων μουλαρα, ο Στεφανος 40 χρονων γα'ι'δουρι και η Εριεττα 55 χρονων αρκουδα, και κανεις τους δεν εχει φιλους.

Το θεματάκι με τις ηλικίες να μη το θίξουμε γιατί θα πάθουμε πονόκοιλο απ τα γέλια. Η Νόρα τρόμαζε απ τη μεγάλη διαφορά ηλικίας που είχε ο Λουκάς με τη Μαργαρίτα η οποία τελικά ήταν η μικρή αδελφή του συνομίληκου Νικόλα. Η Μαρίλια έδωσε Πανελλήνιες στα 15. Η Μελίτα ήταν νινί όταν γνώρισε το Μάνο αλλά στο μεσοδιάστημα είχε προλάβει να πάρει κι ένα πτυχίο. Τώρα κοίτα να δεις που θυμάμαι οτι κι ο Μάνος όταν την γνώρισε είχε μόλις κανα δυό χρόνια γυρίσει απο Αμερική κι έκανε τα πρώτα του επαγγελματικά βήματα. Βρε μήπως ήταν στούρνος και σπούδαζε καμιά δεκαετία;


KAKOS LYKOS έγραψε:
-Της Ευας, δεν της χαριστηκαν οταν χαλασε τον γαμο της φιλης της και του Νικολα, γιατι απλα το εκανε για ενα καπριτσιο. Αντιθετα με την Μελιτουλα, τα πραγματα ειχαν ερθει ετσι, ωστε το αλλοθι του Μανου, εξαρτωνταν απο την ιδια και τον Στεφανο. Μια διαφορα οσο να πεις υπαρχει.
Η αλήθεια είναι οτι η Εύα όσα έκανε τα έκανε απο καπρίτσιο κι όχι επειδή την είχαν φτάσει οι καταστάσεις στα όριά της. Ενώ η πολύπαθη Μελίτα ανασκελώθηκε με το Μάνο απο έρωτα χάλασε το γάμο της με το Στέφανο απο έρωτα και είναι δικαιολογημένη. Το ανέκδοτο της σειράς είναι αυτό. Αλλά για να μιλήσω σοβαρά η Εύα ότι κι αν έκανε πέρασαν σχεδόν είκοσι χρόνια για να πει σ αγαπώ σε άλλον άντρα εκτός απ το Μάνο οπότε καπρίτσιο δεν το λες. Η Μελίτα πάλι μόλις έβλεπε άντρα και της γυάλιζε ερωτευόταν σφόδρα και έπεφτε στα πατώματα κυριολεκτικά και μεταφορικά. Τώρα ποιά απ τις δύο κάνει καπρίτσια ο καθένας το κρίνει υποκειμενικά


KAKOS LYKOS έγραψε:
- Το οτι η Μελιτα ειναι καλη μανα το βλεπουμε και δεν χρειαζεται να μας το πουν με ιδιαιτερες ατακες. (εξαλλου καποια πραγματα εννοουνται, μην διηλιζουμε τον κονοπα για να βρουμε θεμα)
Οποιος θελει να την βρει, θα την βρει στο σπιτι της, που μενει μαζι με το παιδι της. (δηλ. τι θα επρεπε να μας την δειχνουν σε καθε σκηνη να του διαβαζει παραμυθια?)
Αντιθετα την Ευα μας την δειχνουν ξεκαθαρα, να φευγει για να παει στον γκομενο ή στην παρεα ,και να λεει της Αγγελας " θα μεινεις με το παιδι?" (που υποτιθεται μετα την απαγωγη δεν θα το αφηνε σε κανεναν αλλον)
Η Δαφνη κοιμαται μαζι με τον Νικολα στο ιδιο δωματιο με το 4 χρονων παιδι της.
Απ' την αλλη παλι, η κατσαρη μουχριτσα, δεν εβαλε τον γκομενο μεσα ποτε, να ζησουν σαν κανονικο ζευγαρι, γιατι η Νεφελη της, που ειναι πανω απ' ολα δεν ηταν ετοιμη.
Η Μελίτα όσο ζούσε στο ροζ συνεφάκι της κι έπαιζε τη Μπάρμπι στο κουκλόσπιτο της ασχολιόταν με τη Νεφέλη. Μόλις στράβωσε η ζωή της προσπάθησε να αγκιστρωθεί απ τη μικρή κι όταν κατάλαβε οτι χρειάζεται δίπλα της σύντροφο άρχισε να ρίχνει εκεί το βάρος της και έγραψε το παιδί στα παλιότερα των υποδημάτων της. Όταν όλα σου πάνε καλά θα πρέπει να είσαι ανισόροπος να μη φέρεσαι σωστά σ αυτούς που αποτελούν το πλαίσιο της ευτυχίας σου όταν όλα στραβώνουν τότε φαίνονται οι ατέλειες. Η Μελίτα έσερνε το σαρκίο της απο καναπέ σε καναπέ κλαουνίζοντας και επιβαρύνοντας την ψυχολογία του παιδιού της. Κι επειδή για να δικαιολογήσουμε τη Μελίτα πάντα ρίχνουμε και μια Εύα στο τραπέζι να θυμίσω ότι όταν η Εύα άκουγε τις βρύσες να στάζουν παρά την κατάστασή της προσπάθησε να το κρατήσει έξω απ τη ζωή της Μαρίλιας και έκανε τα πικρά γλυκά σηκώθηκε απ το κρεβάτι και πήρε την μικρή να ψωνίσουν στολίδια την ίδια ώρα που η Μελίτα ξέχασε μέχρι και δώρο να πάρει στο παιδί της. Απ την ώρα που ένιωσε τη Μαρίλια κόρη της δεν την παράτησε ποτέ ξανά, και για τον Άγγελο είναι μια εξαιρετική μάνα μέχρι στιγμής. Δεν την είδα να τον παρατάει για να είναι με το Λευτέρη (αυτός ο έρμος παλεύει να κερδίσει λίγο χρόνο μαζί της) εκτός κι αν είναι έγκλημα να αφήνει κανείς το παιδί του και να βγαίνει απ το σπίτι οπότε δηλώνω κι εγώ εγκληματίας.


KAKOS LYKOS έγραψε:
- Η εγωκεντρικη Μελιτα ανεχτηκε απο την "φιλη" Νορα, να της λεει στα μουτρα, "Μελιτα...λυπαμαι, αλλα αναμεσα σε σενα και στην παρεα, την παρεα θα υποστηριξω..." (κα τους "χρωσταει τωρα αυτη... που 3 χρονια τωρα, ενω δεν εχει αναγκη κανεναν τους, τους αφηνει να την ξεχ@ζουν συνεχως...ε...ας ριξει και αυτη ενα ξεχ@σμα μια φορα...καλο ομως...εμενα μου φτανει.)
Το Μελιτάκι έχει ρίξει και ξεχέσματα και χαστούκια μες το δρόμο και κατινοξεσπάσματα. Καιρός είναι να εισπράξει όσα μοίρασε αλλά δεν το βλέπω δυστυχώς. Το κυριότερο πρόβλημα είναι οτι και η Εύα και η Εριέττα και η Νόρα της έχουν συμπεριφερθεί με αξιοπρέπεια. Κάποια στιγμή θα ήθελα να δω την Εύα να την ξεφτυλίζει όπως έκανε κι η Μελίτα στην Εύα και μάλιστα εις διπλούν γιατί της έκανε τη σκ@τιά δύο φορές. Θα ήθελα να δω την Εριέττα να τη συχτιρίζει. Θα ήθελα να δω τη Νόρα να της πει άντε παράτα μας και εσύ κι ο εαυτούλης σου. Όπως βλέπεις ο καθένας μας κάτι θέλει. Εσύ θέλεις να μιλήσει η Μελίτα εγώ πάλι θα γούσταρα να φάει κανα δυό φούσκους μπας και κουνηθεί το μυαλό της κι έρθει στα ίσια του.



KAKOS LYKOS έγραψε:
- Η παρεα...παρεα ηταν καποτε, οταν ηταν 15χρονα...μετα παρθηκαν ολοι με ολους και επαψαν να ειναι παρεα, ποσο μαλλον συνηθισμενη.
Και φυσικα πλεον ΔΕΝ ειναι παρεα, αλλα ζευγαρια.
Ισχυρίζεσαι δηλαδή οτι ένα ζευγάρι πρέπει να μένει στο μικρόκοσμο του; Να μην συναναστρέφεται ανθρώπους; Διαφωνώ. Είμαι παντρεμένη και έχω μια παρέα απο φίλους που άλλοι είναι ζευγάρια και άλλοι ελεύθεροι. Κάποιοι απ τους συντρόφους του αρχικού πυρήνα των φίλων έδεσαν με την παρέα μου και κάποιοι άλλοι όχι και απομακρύνθηκαν. Τούτοι εδώ όμως δείχνουν να είναι ακόμη μια γροθιά και μπορεί ο Στέφανος όσο ήταν σύντροφος της Εύας να μην έδεσε μαζί τους ο Λευτέρης όμως δείχνει να ενσωματώνεται μια χαρά να συμμετέχει και να το χαίρεται.


KAKOS LYKOS έγραψε:
- Εκτος απο την κουταλια την ζαχαρη, της Μελιτουλας της χρωστανε και μισο-περιπου-μπουκαλι νερο.
Θα σου πρότεινα να ξαναδείς τα επεισόδια της απαγωγής και ιδιαιτέρως εκείνο στο οποίο δόθηκαν εξηγήσεις. Η Εύα ΔΕΝ ψηνόταν στον πυρετό ΔΕΝ σφάδαζε απ τους πόνους ΔΕΝ ήταν στα πρόθυρα του θανάτου απλά πονούσε λίγο και ήξεραν οτι δεν θα είχαν πολλά χρονικά περιθώρια πριν αρχίσει να έχει σοβαρό πρόβλημα. Όλα όσο είδαμε ήταν ένα θέατρο των κοριτσιών για να πειστεί ο απαγωγέας. Βλέπω κατάφερε η Εύα με τις φωνές της να πείσει κι εσένα μπράβο της. Εξάλλου κι αν ακόμη ήταν αλήθεια αυτό το μισό μπουκαλάκι ανήκε σε όλα τα κορίτσια και δεν είδα καμιά απ τις άλλες να το κάνει θέμα που το ήπιε η Εύα. Άλλωστε γι αυτές τις δυό γουλιές νερό που αναλογούσαν στη Μελίτα η Εύα πλήρωσε με ένα χαλασμένο γάμο οπότε ας μη μιλάμε για σκοινί στο σπίτι του κρεμασμένου δεν συμφέρει.

Υγ. Αν αληθεύει οτι η Μελιτούλα θα πυροβολήσει την Εριέττα και μετά θα κάνει την Κινέζα μπράβο της. Τα μυαλά στα κάγκελα και επιπλέον η παραμικρή ένδειξη μεταμέλειας μιας κι όπως διαβάζω δεν θα το πει καν.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από l_aquila Κυρ Σεπ 04, 2011 5:46 pm

katie007 έγραψε:Γεια σας καλες μου φιλες...διαβασα δτην επισημη σελιδα του Αλεξ. πως η Μελιτα πυροβολει την Εριεττα,κατι που ανακαλυπτει η Αμαλια αλλαπροφανως <κτυβει > το γεγονος ,το οποιο ομως αποκαλυπτει η ιδια η Εριεττα στον Στεφανο..πως αντιδρα αυτος?Επισης αναφερει οτι η Νταιζη ανακαλυπτει πως τα διαμαντια που της επιστεφει ο Χρηστος ειναι ...ψευτικα ενω συλλαμβανεται για τον φονο της Βεργη...θα τον υπερασπισθει η Αντιγονη η θα προστατεψει τον ευτο της?θα επιστρεψει ο Ρουσσος στη Νταιζη κα στο Νικολα την περιουσια που του ρμπιστευθηκε ο πατερας τους?.πως θα χειρισθει η Αμαλια το <ψυχολογικο >της κορης της?δεν ξερω να το μεταφερω ..δεν μπορω να γραψω αλλο ...ΟΛΑ στο περιπου ..μεσες ακρες μου λεμε......(νομιζω εχει στοιχεια που δεν γνωριζαμε ..η κανω λαθος και ...τζαμπα ο <αΑΘΛΟς >μου..)

Σε ποιο περιοδικό κυκλοφορεί αυτό ??
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ioannaki48 Κυρ Σεπ 04, 2011 5:56 pm

Βρίσκεται στην επίσημη ιστοσελίδα του Αλέξανδρου Σταύρου στο Facebook
ioannaki48
ioannaki48
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από l_aquila Κυρ Σεπ 04, 2011 6:06 pm

ioannaki48 έγραψε:Βρίσκεται στην επίσημη ιστοσελίδα του Αλέξανδρου Σταύρου στο Facebook

Ναι ευχαριστώ αλλά ποιος το είπε αυτό ? Είναι γραμμένο σε κάποιο περιοδικό ή έτσι ??
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από zeta88 Κυρ Σεπ 04, 2011 6:10 pm

l_aquila έγραψε:
ioannaki48 έγραψε:Βρίσκεται στην επίσημη ιστοσελίδα του Αλέξανδρου Σταύρου στο Facebook

Ναι ευχαριστώ αλλά ποιος το είπε αυτό ? Είναι γραμμένο σε κάποιο περιοδικό ή έτσι ??

Έχει γίνει μία σελίδα για τον 4ο κύκλο των Μυστικών και τα λέει στις πληροφορίες..
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από l_aquila Κυρ Σεπ 04, 2011 6:12 pm

zeta88 έγραψε:
l_aquila έγραψε:
ioannaki48 έγραψε:Βρίσκεται στην επίσημη ιστοσελίδα του Αλέξανδρου Σταύρου στο Facebook

Ναι ευχαριστώ αλλά ποιος το είπε αυτό ? Είναι γραμμένο σε κάποιο περιοδικό ή έτσι ??

Έχει γίνει μία σελίδα για τον 4ο κύκλο των Μυστικών και τα λέει στις πληροφορίες..

Οκ σ'ευχαριστώ.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Κυρ Σεπ 04, 2011 6:23 pm

Clarabelle, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!! : respect :
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από giwta007 Κυρ Σεπ 04, 2011 6:56 pm

Θα πυροβολήσει η Μελίτα την Έρη? Καλά αν συμβεί ΚΑΙ αυτό θα πηδηχτώ απ΄το παράθυρο!!! Τι άλλο θα ακούσω Θεέ μου? Βοήθα με!
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από roria Κυρ Σεπ 04, 2011 11:45 pm

trelli petrakitsa έγραψε:Clarabelle, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!! : respect :

Παρομοίως κι εγώ.
katie μου ο άθλος σου κάθε άλλο παρά χαμένος πήγε, αφού όντως μετά από καιρό μάθαμε για τις εξελίξεις πληροφορίες που δεν γνωρίζαμε. Να είσαι καλά και σε ευχαριστούμε.
Να υποθέσω ότι οι ικανότητες της Μελίτας στη σκοποβολή θα είναι (ευτυχώς) αντίστοιχες με τις ικανότητές της στην κομμωτική, τις δημόσιες σχέσεις και τη γραμματειακή υποστήριξη δικηγορικού γραφείου; Μάλλον ναι, ειδάλλως η Εριέττα θα αδυνατούσε για τεχνικούς λόγους να ενημερώσει σχετικά το Στέφανο.
Τώρα πώς κολλάνε οι πληροφορίες αυτές με το πρόσφατο άρθρο του Ζάππινγκ δεν μπορώ να το καταλάβω. Εκτός και αν ανατρέξω στα διδάγματα του σουρρεαλισμού.
Μου αρέσει το ότι αναβαθμίζεται ο ρόλος του Νικόλα.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Σεπ 05, 2011 12:01 am

roria έγραψε:
Να υποθέσω ότι οι ικανότητες της Μελίτας στη σκοποβολή θα είναι (ευτυχώς) αντίστοιχες με τις ικανότητές της στην κομμωτική, τις δημόσιες σχέσεις και τη γραμματειακή υποστήριξη δικηγορικού γραφείου; Μάλλον ναι, ειδάλλως η Εριέττα θα αδυνατούσε για τεχνικούς λόγους να ενημερώσει σχετικά το Στέφανο.
lmao lmaoΦοβερη παρατηρηση!!!!!! Ευτυχως να λεμε που η Μελιτα δεν ειναι και δεξιοτεχνης!!!!!Αλλιως η καημενη η Εριεττα θα εφευγε νωρις!!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από evaki16 Δευ Σεπ 05, 2011 12:20 am

katie007 έγραψε:Γεια σας καλες μου φιλες...διαβασα δτην επισημη σελιδα του Αλεξ. πως η Μελιτα πυροβολει την Εριεττα,κατι που ανακαλυπτει η Αμαλια αλλαπροφανως <κτυβει > το γεγονος ,το οποιο ομως αποκαλυπτει η ιδια η Εριεττα στον Στεφανο..πως αντιδρα αυτος?Επισης αναφερει οτι η Νταιζη ανακαλυπτει πως τα διαμαντια που της επιστεφει ο Χρηστος ειναι ...ψευτικα ενω συλλαμβανεται για τον φονο της Βεργη...θα τον υπερασπισθει η Αντιγονη η θα προστατεψει τον ευτο της?θα επιστρεψει ο Ρουσσος στη Νταιζη κα στο Νικολα την περιουσια που του ρμπιστευθηκε ο πατερας τους?.πως θα χειρισθει η Αμαλια το <ψυχολογικο >της κορης της?δεν ξερω να το μεταφερω ..δεν μπορω να γραψω αλλο ...ΟΛΑ στο περιπου ..μεσες ακρες μου λεμε......(νομιζω εχει στοιχεια που δεν γνωριζαμε ..η κανω λαθος και ...τζαμπα ο <αΑΘΛΟς >μου..)

Ευτυχώς που το έγραψες γιατί εγω δεν είχα ιδέα...!!! Να σαι καλά Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 40499
Είμαστε σίγουροι ότι η Ακρίτα και ο Κυρίτσης γράφουν ακόμα το σενάριο?
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Σεπ 05, 2011 2:29 am

Πυροβολει η Μελιτα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Συγνωμη λιποθυμησα κιολας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καλε τι ειν τουτο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Μα οτι λεω να γινεται;;;;;;;;;;;;;Φρεντυ
Κρουγκερ τελικα η 30νταχρονη Μελιτα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Μα πως δεχτηκε
αυτη η φυσικη καλλονη των 30 χρονων να παιζει εδω και 3 χρονια με
γερασμενους και κακασχημους συμπρωταγωνιστες;;;;Εγω προτεινω σενα-
ριογραφοι,σκηνοθετες και ολο το καστ της σειρας να πεσει γονυπετης και
να ζητησει και ενα και δυο και τρια συγνωμη απ την μεγαλη πρωταγωνιστρια
για το κακο που της εχει κανει τοσο καιρο!!!
Γιατι λιγο ειναι να μην την παντρευουν με τον πρωταγωνιστη;;;;Αλλωστε
ολες οι μεγαλες πρωταγωνιστριες πρεπει να παιζουν ρολους καλους και να
παντρευονται το καλο παλικαρι!!χαχαχαχαχαχαχα
Μονο μια παρατηρησουλα.Γιατι πρεπει σωνει και ντε η Μελιτα να καταστραφει
μενοντας μ αυτον τον αρχιγαιδαρο τον Στεφανο;;;;;;;;;;;;;;;;;Συγνωμη για την
λεξη αλλα εσεις περασατε πρωτες στην ζωολογια και ξεχασατε να με φωνα-
ξετε κι εγω θυμωσα τα μαλα.Και επισης θυμωσα γιατι διαστερβλωνονται αυτα
που λεω.Εγω δεν ειπα οτι η ο Λουκας χρωσταει μια κουταλια ζαχαρη στη
Μελ,αλλα μια ολοκηρη κουπα ζαχαρη!!!χαχαχχαχααχ Και γυρναω παλι στην παρατηρησουλα.Διακρινω λοιπον μια μικρη εως και μεγαλη δοση ανταγωνισμου
του στυλ ο Στεφ αυτος ο αρχιγαιδαρος,ειναι δικος μας ,γιατι εμεις πρεπει να
κερδισουμε;;;;;;Αμ δεν θα σας κατσει,γιατι εχουμεκαλυτερο κοριτσι για τον
Στεφανο,που δεν οπλοφορει κιολας ε;;
Και αρκετα με την πλακα,λεω να σοβαρευτω λιγακι.
Η Μελιτα α τοχει χασει αυτο το ματσακι,γιατι η Εριεττα,αρεσει δεν αρεσει απο
εμφανιση ή σαν ηθοποιος,δεν παιζεται ομως σαν χαρακτηρας και οποιαδηποτε
αμφισβητηση πανω σαυτο,δηλ στον χαρακτηρα,ειναι εκ του πονηρου1
Και μετα απ την Μελιτα Τζον Γουειν χαχαχαααχ το σκορ Μελιτα-Εριεττα
ειναι πια 0 πιο μηδεν δεν γινεται ,0-30000000000000000!!
Να ευχαριστησω και την κοπελια με την ειδηση καταπελτη,ακομα ποναει το
κεφαλι μου!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από katie007 Δευ Σεπ 05, 2011 10:02 am

Εγω σας εχαριστω που .<..υπαρχετε> .... και συγνωμη για τηΝ ακαταστασια στο γραψιμο και την ασυνταξια....ευελπιστω στην ματανοηση σας ...να εισθε ΚΑΛΑ.....

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από KAKOS LYKOS Δευ Σεπ 05, 2011 2:18 pm

lmao lmao lmao lmao lmao lmao
cake cake cake cake cake cake
wall wall wall wall wall wall wall
Τι τραγελαφικα νεα ειναι αυτα που διαβαζω απο χτες το απογευμα Χριστε μου!! lmao lmao lmao gibbs gibbs gibbs
Προσωπικα το περιμενα...και μαλλον θα επρεπε να ξαφνιαστω λιγοτερο.
ΦΥΣΙΚΑ και θα γινοταν κατι, για να μπορεσουν να δικαιολογησουν στο κοινο την "μεταλλαξη" που θα υποστει ο χαρακτηρας της Μελιτας.
Κατι που θα εκανε το κοινο να αναθεωρησει την αποψη του για τον χαρακτηρα της Μελιτας, και να δικαιολογησει οσα θα της συμβουν.
Και βγηκε το γοητευτικο καραφλο μαναρι να προλαβει, και να βουλωσει τα στοματα του κοινου, που προβαλλαν ως τελευταιο επιχειρημα για την αστοχη μεταλλαξη του χαρακτηρα της Μελιτας, οτι δεν εχει κανει ποτε καμια αξιοποινη πραξη. Η τουρτιτσα δοθηκε στην προκειμενη περιπτωση, για να βουλωσουν τα στοματα επιτελους, που καναν λογο για ακυρη εξελιξη.
Οπως το ζευγαρι του αισχους δεν μπορουσε να σταθει στην συνειδηση του κοινου, χωρις το σαλεμα της Μελιτας... ετσι και τωρα οι οριστικες αποφασεις και τα παθηματα δεν μπορουν να δικαιολογηθουν χωρις τη μεταλλαξη. Ειναι απαραιτητη, ειναι ο απομηχανης θεος, που θα μας βγαλει απ΄το αδιεξοδο, για να δικαιολογηθουν τα αδικαιολογητα.
Εχουν αποδειχτει τοσο προβλεψιμοι, που δεν χρειαζονται και μαντικες ικανοτητες για να τους "πιασεις". Ειπαμε εδεμ βλεπουμε, οχι "Εζελ".
Τι θα κανουμε για να βγουμε απ' την λουμπα? Καμια νεκρανασταση, κανα σαλεμα...αυτα διαθετουμε...μεχρις εκει φτανει το μυαλο, και το ταλεντο μας.
Χαιρομαι ομως πολυ, που αυτη η καταντια ειναι το κυκνειο ασμα τους και θα τους ακολουθει παντου,, γιατι οπως λεει και ο σοφος λαος, "τα στερνα τιμουν τα πρωτα". Ετσι...ετσι για να το φυσαν και να μην κρυωνει... lmao
Φυσικα να ενημερωσω το συγγραφικο διδυμο της (α)ταλαντοσυνης, γιατι μπορει και να τους διαφευγει...αν θελησουν να "μεταλλαξουν" τη Μελιτα σε Μηδεια, τους προλλαβαν ηδη, ο Ντασεν και η Μερκουρη.

ΥΓ. Το ποιοι "χρηστικαν" εν μια νυκτι πρωταγωνιστες τους βλεπουμε και εντος και εκτος σειρας. Δεν χρειαζομαστε διευκρινησεις.
Τοσους μηνες τρωμε στη μαπα την αταλαντοσυνη τους και τις τσιριδες τους, σε σημειο που οταν τους βλεπουμε στην οθονη να αγριευουμε και τωρα πια τρωμε στην μαπα και τις, με ρυθμο πολυβολου, δηλωσεις τους. Τα παντα μαθαμε πια...απο το ποσες ωρες κλαψανε, ή δεν κλαψανε, μεχρι και το τι βιβλια θα διαβασουν, ή αν πηγαν ή οχι διακοπες. Τα νεα του ψαροντουφεκου πρεπει να ειναι η μονη φυλλαδα που τους εχει απομεινει ακομη.
Αλλα να μου πεις, ουτε οι ιδιοι δεν το περιμεναν αυτο που τους συνεβει, να μην το ευχαριστηθουν και λιγο? Οσο κρατησει τελος παντων.

ΥΓ2. Τον γα'ι'δαρο τον Στεφανο ΔΕΝ το θελουμε ετσι...τον θελουμε αρσενικο, οπως τον γνωρισαμε....αν ειναι να μεινει ετσι, καλυτερα να κατσει με την αρκουδα...πιο πολυ ταιριαζουν. Μπαζο αυτη, τουβλο αυτος (που καταντησε) μια χαρα οικοδομη φτιαχνουν...
Ελεημοσυνες ΔΕΝ θελουμε...
KAKOS LYKOS
KAKOS LYKOS
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Δευ Σεπ 05, 2011 2:46 pm

giwta007 έγραψε:Θα πυροβολήσει η Μελίτα την Έρη? Καλά αν συμβεί ΚΑΙ αυτό θα πηδηχτώ απ΄το παράθυρο!!! Τι άλλο θα ακούσω Θεέ μου? Βοήθα με!


lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay66 Δευ Σεπ 05, 2011 2:47 pm

Μάλιστα!!!!!!Η Μελίτα θα πυροβολήσει την Εριέττα.Το διαβάσαμε και αυτό.
Τελικά εκεί που έλεγα ότι το πηγάδι έχει πάτο και το φτάσαμε πέρσι είχα απόλυτα άδικο.Έχει τελικά πολύ βάθος !!!!Απύθμενο το άτιμο!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Δευ Σεπ 05, 2011 2:52 pm

τι αλλο θα μας δειξουν δηλαδη???????παει.....και εγω που νομιζα οτι τα χειροτερα περασαν!!!τι αλλ θα μας πουνε?? δηλαδη δεν μας εφτανε η Μελιτα περσυ κι προπερσυ να μας σπαει τα νευρα θα την εχουμε και φετος πανω απο το κεφαλι μας!!!μονο μην αρχισει να κλεγεται παλι λυπηθητε μας!!!!!!!!!!!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Σεπ 05, 2011 3:02 pm

Για αρχή να σου πω οτι συμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ, μπορείς να βάλεις μέχρι 15 εμότικον ανα ποστ. Θα σε παρακαλούσα απο δω και πέρα να το προσέχεις....
KAKOS LYKOS έγραψε:
Τι τραγελαφικα νεα ειναι αυτα που διαβαζω απο χτες το απογευμα Χριστε μου!! Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 852852 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 852852 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 852852
Προσωπικα το περιμενα...και μαλλον θα επρεπε να ξαφνιαστω λιγοτερο.
ΦΥΣΙΚΑ και θα γινοταν κατι, για να μπορεσουν να δικαιολογησουν στο κοινο την "μεταλλαξη" που θα υποστει ο χαρακτηρας της Μελιτας.
Κατι που θα εκανε το κοινο να αναθεωρησει την αποψη του για τον χαρακτηρα της Μελιτας, και να δικαιολογησει οσα θα της συμβουν.
Το κοινό έχει ήδη άποψη, και δεν αλλάζει ότι και αν κάνουν. Οπως κανείς δεν αλλάζει γνώμη για την Νταίζη - την πονεμένη και αγιοποιημένη-, όπως κανείς δεν άλλαξε γνώμη για τον Ρούσσο, όσο κακό και αν πήγαν να τον βγάλουν, έτσι και κανείς δεν θα αλλάξει για την Μελίτα.
Ακόμα και για τον καρα-μεταλλαγμένο Λουκάς δεν άλλαξε ο κόσμος γνώμη...
Εγώ προσωπικά δεν βλέπω φαντάσματα εκεί που δεν υπάρχουν....

ΥΓ. Το ποιοι "χρηστικαν" εν μια νυκτι πρωταγωνιστες τους βλεπουμε και εντος και εκτος σειρας. Δεν χρειαζομαστε διευκρινησεις.
Τοσους μηνες τρωμε στη μαπα την αταλαντοσυνη τους και τις τσιριδες τους, σε σημειο που οταν τους βλεπουμε στην οθονη να αγριευουμε και τωρα πια τρωμε στην μαπα και τις, με ρυθμο πολυβολου, δηλωσεις τους. Τα παντα μαθαμε πια...απο το ποσες ωρες κλαψανε, ή δεν κλαψανε, μεχρι και το τι βιβλια θα διαβασουν, ή αν πηγαν ή οχι διακοπες. Τα νεα του ψαροντουφεκου πρεπει να ειναι η μονη φυλλαδα που τους εχει απομεινει ακομη.
Αλλα να μου πεις, ουτε οι ιδιοι δεν το περιμεναν αυτο που τους συνεβει, να μην το ευχαριστηθουν και λιγο? Οσο κρατησει τελος παντων.
Μάλλον πονάει το γεγονός ότι οι συγκεκριμένοι έχουν πέραση στον τύπο έ? Neutral
Και προφανώς πονάει το γεγονός οτι η ''είδηση'' οτι έκλαψε έγινε ''θέμα'' σε διάφορα σαιτ.
Το οτι ο τύπος ενδιαφέρεται για συγκεκριμένους ηθοποιούς, δεν έχει να κάνει με σπρώξιμο, αλλα με την απήχηση που έχουν στο κοινό. Ενας ηθοποιός 'χριζεται'' πρωταγωνιστης ΜΟΝΟ εντός σειράς. Τα υπολοιπα είναι θέμα απήχησης.....

Η Νόρα με τον Λουκά κερδίσανε αυτόν τον περισσότερο χρόνο που είχανε λόγω ''πέρασης'' , και το απέδειξαν όταν με την πρώτη τους νύχτα κάνανε τα μεγαλύτερα νούμερα τηλεθέασης (μαζί με την γέννα της Ευας) στην δεύτερη σεζόν - αλλα και σε όλη τις σεζόν, όταν με το που μπήκε η ιστορία τους πρώτο πλάνο, αντί να ασχολούνται με Στέφανο-Μελίτα, ξεκινήσανε τα 18αρια και τα 19άρια, όταν ο Πετράκης κέρδισε το Just, έχοντας πάντα τους περισσότερους ψήφους...κτλ, κτλ...
Δυστυχώς ή ευτυχώς , ''πουλάνε'', και γιαυτό γίνονται πρωταγωνιστές, και όχι για άλλους , κρυφούς λόγους...
Το φαν κλάμπ του Πετράκη στο faceb έχει 22.500 κόσμο, της Δρακουλάκη 55.000 και της Παπά 6.500
Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 767325
Η Δρακουλάκη με τον Πετράκη (και όχι μόνο) έχουν κάνει πολλάεξώφυλλα σε περιοδικά και εφημερίδες, ενώ η Παπά μόνο στο Ciao( Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 191984) και σε κανα-δυο περιοδικά της Θεσσαλονίκης, ή της περιφέρειας.
Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 191984

Οσο τηλεοπτικό χρόνο και αν δίνουν στην Μελίτα, και όσες ιστορίες και να της φορτώσουν, ούτε το κοινό τσιμπάει, ούτε ενδιαφέρον υπάρχει.....

ΥΓ2. Τον γα'ι'δαρο τον Στεφανο ΔΕΝ το θελουμε ετσι...τον θελουμε αρσενικο, οπως τον γνωρισαμε....αν ειναι να μεινει ετσι, καλυτερα να κατσει με την αρκουδα...πιο πολυ ταιριαζουν. Μπαζο αυτη, τουβλο αυτος (που καταντησε) μια χαρα οικοδομη φτιαχνουν...
Ελεημοσυνες ΔΕΝ θελουμε...
Ελπίζω το ''μπάζο'' να αναφέρεται στην ''εξυπνάδα'' της Εριέττας, διότι αν αναφέρεται στην εξωτερική εμφάνιση, έχεις ξεπεράσει κατα πολύ τα όρια....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Δευ Σεπ 05, 2011 3:14 pm

Καπ Μικ απολαυστικοτατη οπως παντα!θα συμφωνήσω σε όλα μαζι σου!

ο καθενας εχει βγαλει τα συμπερασματα του για τον καθε ηρωα,ασχετα αν τωρα θελουν να τους κανουν ολικη μεταλλαξη!
για μενα η Μελιτα ηταν ειναι και θα ειναι το κακομαθημενο κοριτσακι που παθαινει υστερια οταν της παιρνουν το παιχνιδι!!!!η Μελιτα δεν μπορει να καταλαβει οτι ο Στεφανος μπορει και να ειναι ευτυχισμενος με την Ερη!
γιαι οταν αγαπς καποιον πραγματικα χαιρεσαι με την ευυτυχια του κι ας μην ειναι κοντα σου!!! δεν λεω ολοι οι ηρωες εχουν παλεψει για την αγαπη τους αλλα ολα εχουν και ενα ορια! δεν θα πας να βαελεις την "αντιζηλο" σου στη φυλακη επειδη ειναι με αυτον που εσυ αγαπας,αν και αν τον αγαπουσε δεν θα ηθελε να τον καταστρεψει με αυτον τον τροπο!!!
σαν να μην μας εφταναν ολα αυτα μας λενε τωρα οτι η Μελιτα θα την πυροβολησει κιολας! ε ως εδω!!! ειπαμε αλλα οχι κι ετσι!τρελεη τρελη αλλα ολα εχουν κι ενα οριο!!
κανεις δεν προκειται να αλλαξει γνωμη για οποιον δηποτε ηρωα ητε λεγεται Μελιτα ητε Εριετα ειτα Πετρος ή καποιος αλλος ηρωας!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από KAKOS LYKOS Δευ Σεπ 05, 2011 3:19 pm

ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ!
Η Μελιτα ειχε δικιο και ο Στεφανος ηταν ενας ευτελης ηρωας.
Η λυση?
Κανουμε τη Μελιτα τρελη, ικανη για φονο, και ετσι δικαολογειται και ο Στεφανος που με την πρωτη διαφωνια την εκανε με ελαφρα.
Αυτη ειναι η αληθεια, και αυτο ΠΟΝΑΕΙΙΙΙΙΙ.........

Απηχηση λεγεται πια ο μα'ι'ντανος? Δεν το ξερα.

Και ο Σταυρου στο fb 10 χιλαδες και κατι...τι παει να πει αυτο?
Τιποτα βεβαια...
KAKOS LYKOS
KAKOS LYKOS
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay Δευ Σεπ 05, 2011 3:26 pm

Επειδή δε σκοπεύω να χάσω άλλο το χρόνο μου παρακολουθώντας αυτή τη σειρά θα πω ότι πραγματικά δε με νοιάζει πόσο πιο χαμηλά θα φτάσει το σενάριο και ποια άλλη ''ανατροπή'' ετοιμάζουν για τους δύστυχους τηλεθεατές. Όντως το πηγάδι δεν έχει πάτο και αυτό φάνηκε από πέρυσι. Θέλω να πω όμως ότι μου κάνει εντύπωση το γεγονός ότι ενώ η πλειοψηφία (έστω του φόρουμ) είχε κουραστεί και είχε αγανακτήσει με τις εξελίξεις και όπως διαβάζαμε πολλά παράπονα αφορούσαν το ζευγάρι Στέφανος-Μελίτα και ειδικά τη Μελίτα, τώρα βλέπουμε ακόμη και τους φαν αυτού του ζευγαριού και αυτής της ηρωίδας να έχουν όχι απλώς απογοητευτεί αλλά και θυμώσει με ό,τι δημοσιεύεται τελευταία. Αυτό σημαίνει ότι δεν υπάρχει πλέον κανένας φαν κανενός στην Εδέμ που να είναι ευχαριστημένος. Πρώτα οι φαν Μάνου-Εύας με την αποχώρηση Μπουγιούρη, έπειτα οι φαν Λουκά-Νόρας με τη γελοία μεταχείριση του ζευγαριού ακόμη κι αν στο τέλος είναι μαζί, οι φαν (που μάλλον ήταν αρκετοί) Στέφανου-Εύας που κι αυτοί απογοητεύτηκαν γρήγορα για τους γνωστούς λόγους και τώρα και οι φαν Στέφανου-Μελίτας. Όχι μόνο για τη διάλυση του συγκεκριμένου ζευγαριού αλλά και για τη γελοία προσπάθειά τους να μετατρέψουν τη Μελίτα σε μια τραγική ηρωίδα που κανέναν δεν θα πείσει. Η διαταραγμένη συμπεριφορά είναι ένα πολύ ευαίσθητο θέμα και θέλει λεπτούς χειρισμούς για να μη βγει γελοίο στην οθόνη. Με το Στέλιο το κατάφεραν γιατί έπεισαν το κοινό ότι υπήρχε μια βάση για τις ακραίες πράξεις του. Με τη Μελίτα τι θα καταφέρουν; Είναι δυνατόν να πάρει κανείς στα σοβαρά μια τέτοια εξέλιξη από ένα τέτοιο χαρακτήρα; Βέβαια έχουμε δει τόσα και τόσα κουλά σ' αυτή την ιστορία. Ακόμη και ο Μπέλλος από επιχειρηματίας αγαθός στα ερωτικά κατέληξε μαφιόζος και δολοφόνος γιατί είχαμε και μια αγιοποίηση να κάνουμε, μην ξεχνιόμαστε.

@ KAKOS LYKOS

Γιατί παραξενεύεσαι; Η μετάλλαξη της Μελίτας δεν είναι η πρώτη. Έχουμε δει τόσες μέχρι τώρα, μία ακόμη τι σημασία έχει; Όσο για το κύκνειο άσμα της Ακρίτα, συμφωνώ κι εγώ ότι είναι θλιβερό μια σεναριογράφος επιτυχημένη να κλείνει μια καριέρα στη συγγραφή σεναρίων με αυτό τον τρόπο.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Δευ Σεπ 05, 2011 3:27 pm

KAKOS LYKOS έγραψε:ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ!
Η Μελιτα ειχε δικιο και ο Στεφανος ηταν ενας ευτελης ηρωας.
Η λυση?
Κανουμε τη Μελιτα τρελη, ικανη για φονο, και ετσι δικαολογειται και ο Στεφανος που με την πρωτη διαφωνια την εκανε με ελαφρα.
Αυτη ειναι η αληθεια, και αυτο ΠΟΝΑΕΙΙΙΙΙΙ.........

Απηχηση λεγεται πια ο μα'ι'ντανος? Δεν το ξερα.

Και ο Σταυρου στο fb 10 χιλαδες και κατι...τι παει να πει αυτο?
Τιποτα βεβαια...

Και η Δρακουλάκη με τον Μπουγιούρη 50.000 κοντά η Ξυλά κοντα στις 18.000 και ο Πετράκης γύρω στις 22.000!!!!!!
@Καp-Μik Αυτό για τα εξώφυλλα που είπες για την Αντιγόνη και τον Παναγιώτη (και όχι μόνο) στους και όχι μόνο θα είχες σίγουρα μεσα και την ΘΕΑ Φαίη που έχει κάνει το κόσμου τα εξώφυλλα!!!!!!!!!
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Σεπ 05, 2011 3:31 pm

KAKOS LYKOS έγραψε:ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ!
Η Μελιτα ειχε δικιο και ο Στεφανος ηταν ενας ευτελης ηρωας.
Η λυση?
Κανουμε τη Μελιτα τρελη, ικανη για φονο, και ετσι δικαολογειται και ο Στεφανος που με την πρωτη διαφωνια την εκανε με ελαφρα.
Αυτη ειναι η αληθεια, και αυτο ΠΟΝΑΕΙΙΙΙΙΙ.........

Ποιον???? Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 191984


Απηχηση λεγεται πια ο μα'ι'ντανος? Δεν το ξερα.
Ενας ηθοποιός/τραγουδιστής/καλλιτέχνης ΔΕΝ βγαίνει στην τηλεοραση ή στα περιοδικά εαν ΔΕΝ του το ζητήσουν.
Το οτι εμφανίστηκαν σε όσα εμφανίστηκαν είναι επειδή τους ζητήθηκε. Το οτι δεν είπαν όχι, δεν αναιρεί την απήχηση που έχουν....
Τουλάχιστον αυτούς τους ζητάνε να εμφανιστούν και κάπου.
Και το να δίνεις συνεντεύξεις σε περιοδικά, και σε τηλεοπτικά περιοδικά κυρίως, απο που και ως που σε κάνει μαίντανο.????

Και ο Σταυρου στο fb 10 χιλαδες και κατι...τι παει να πει αυτο?
Τιποτα βεβαια...
Δεν ξέρω αν βγήκαμε εκτός θέματος, αλλα μίλησα για την απήχηση που έχουν οι συγκεκριμένοι ηθοποιοί στο κοινό, και για ποιο λόγο ''χρίστηκαν'' πρωταγωνιστές...


@Noraki_love
Aκριβώς. Οτι και αν κάνουνε, απλώς δεν γίνεται να αλλάξει κάτι. Γιατί
έχουμε ήδη δεί είτε τον καλό , είτε τον κακό εαυτό τους. Πόσο μάλλον δε
για έναν θεωρητικά ''θετικό'' χαρακτήρα.

Και τον Λουκά τον
καταστρέψανε στον τρίτο κύκλο, και απέναντι στην Νόρα, και απέναντι σε
φίλους του, και απέναντι στον Ρούσσο, αλλα η γνώμη που ο κόσμος έχει
σχηματίσει για αυτόν, δεν άλλαξε ότι και αν του κάνανε.

Δεν καταλαβαίνω γιατι η Μελίτα αποτελεί την εξαίρεση, όπου οι κακοί σεναριογράφοι την στοχοποιούν !!!!!!!!!! Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 191984

ale3ia_eva&nora!!! έγραψε:

Και η Δρακουλάκη με τον Μπουγιούρη 50.000 κοντά η Ξυλά κοντα στις 18.000 και ο Πετράκης γύρω στις 22.000!!!!!!
@Καp-Μik
Αυτό για τα εξώφυλλα που είπες για την Αντιγόνη και τον Παναγιώτη (και
όχι μόνο) στους και όχι μόνο θα είχες σίγουρα μεσα και την ΘΕΑ Φαίη που
έχει κάνει το κόσμου τα εξώφυλλα!!!!!!!!!

To ξέρω γλυκιά μου, απλώς επειδή μιλάγαμε για συγκεκριμένους ήρωες, γιαυτό δεν ανέφερα τους υπολοιπους.
Η επιτυχία της Φαίης είναι αδιαμφησβήτητη, κάτι που έχει δείξει η πορεία της, αλλα και η δουλειες που κάνει -περα της Εδέμ...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 28 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Δευ Σεπ 05, 2011 3:36 pm

KAKOS LYKOS έγραψε:ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ!
Η Μελιτα ειχε δικιο και ο Στεφανος ηταν ενας ευτελης ηρωας.
Η λυση?
Κανουμε τη Μελιτα τρελη, ικανη για φονο, και ετσι δικαολογειται και ο Στεφανος που με την πρωτη διαφωνια την εκανε με ελαφρα.
Αυτη ειναι η αληθεια, και αυτο ΠΟΝΑΕΙΙΙΙΙΙ.........

Απηχηση λεγεται πια ο μα'ι'ντανος? Δεν το ξερα.

Και ο Σταυρου στο fb 10 χιλαδες και κατι...τι παει να πει αυτο?
Τιποτα βεβαια...

οσον αφορα την ιστορια Στεφανου-Μελιτας θα διαφωνησω!
δεν διαφωνω...ο Στεφανος και η Μελιτα ζησαν στιγμες παθους ερωτευθηκαν αλλα δεν αγαπηθηκαν!
η αγαπη ειναι κατι τελειως διαφοιρετικο απο τον ερωτα!
εκτος αυτου, η Μελιτα με τις πραξεις της εδιωχνε μακρια της τον Στεφανο!
δεν του ειχε ποτε εμπιστοσυνη! μολις ακουγε Εριεττα αλλαζε 15 χροματα και εβγαζε σπυρακια! και καθε λιγο και λιγακι τον επαιρνε τηλεφωνο για να τον τσεκαρει.
Επεισης στον δευτερο κυκλο που ηταν να πανε ενα ταξιδι στο Παρυσι για να ξεχαστουνε αλλα το αξιδι ακυρωθηκε αρχισε την γκρινια ενω υπηρχε σοβαρος λογος!
αν τον αγαπουσε πραγματικα η Μελιτα δεν θα εκανε παιχνιδακια μαζι του του τυπου μια θελω μια δεν θελω και ναι και οχι, την μια Στεφανε φυγε και την αλλη Στεφανε γυρνα πισω!!!!

επεισης δεν καταλαβα την φραση:
Απηχηση λεγεται πια ο μα'ι'ντανος? Δεν το ξερα. scratch
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 28 από 40 Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης