Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γενικές συζητήσεις

+56
A.R.T.
KatsaroYpotheto
μπουγιουριτσα
kapetanissa
brunakos
hlias16
estrella
filizza
xalkate
Kitty
fantina
Nora&Loukas
varemaraful
katie007
ath376
aggeliki
ειρηνη7
maeveline
evaggelia*
taradoula
tzibirdika
Caroline
stella7778
k@terinio-loukonoraki
edem4ever
evaki16
Δ.Μπέλλος
LaurelRose
loukasnora
Foulitsa
trelli petrakitsa
Antigoni!
rachel
Ezantakou
evanna
anna90
dm10811
fay66
hionati
aglaitsa
sarita
l_aquila
ProudMaslowqueen
pruedens
nefelik
Clarabelle
alex1
roria
JESSIE
KAKOS LYKOS
abba
zeta88
giwta007
Καρ-Mik
ΣΨ1
fay
60 απαντήσεις

Σελίδα 26 από 32 Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από roria Πεμ Νοε 24, 2011 3:54 pm

Ναι, αυτός θα ήταν ίσως ο μοναδικός σοβαρός ή έστω λιγότερο γελοίος λόγος για να χωρίσουν.Από την άλλη και αυτό εκτός του ότι θα αποτελούσε ξεπατίκωμα της φάσης Νταίζης-Χρήστου (δηλαδή, έλεος!) θα ακύρωνε και όση ιστορία τους έχουμε δει μέχρι τώρα. Την αγάπη, την εμπιστοσύνη και τα συναφή και δεν υπάρχει πια και χρόνος για να αιτιολογηθεί μια τέτοια κίνηση από όποιον και να την έχει κάνει.
Θα μαθουμε περισσότερα, αλλά ίσως και να μιλάμε για τη μεγαλύτερη ξεπέτα όλης της σειράς.
Υ. Γ. Καλά, όσο πάει γίνεται και χειρότερο. Αν κατάλαβα καλά από το Ζαππινγκ, το σκοτάδι ο Στέφανος θα το διαγνώσει ΚΑΙ επειδή θα χάσει την αδερφούλα του...
Λυπάμαι που δεν μπορώ να χαρώ με το happy end. Είπαμε ότι βέπουμε παραμύθι, αλλά όχι και την Κοκκινοσκουφίτσα...
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Νοε 24, 2011 4:05 pm

roria έγραψε:Ναι, αυτός θα ήταν ίσως ο μοναδικός σοβαρός ή έστω λιγότερο γελοίος λόγος για να χωρίσουν.Από την άλλη και αυτό εκτός του ότι θα αποτελούσε ξεπατίκωμα της φάσης Νταίζης-Χρήστου (δηλαδή, έλεος!) θα ακύρωνε και όση ιστορία τους έχουμε δει μέχρι τώρα. Την αγάπη, την εμπιστοσύνη και τα συναφή και δεν υπάρχει πια και χρόνος για να αιτιολογηθεί μια τέτοια κίνηση από όποιον και να την έχει κάνει.
Για τα διαμάντια δεν το πολυπιστεύω και σίγουρα δεν θα μπορούσε να δικαιολογηθεί... Πάντως επειδή μόλις διάβασα και τα υπόλοιπα, για ξεπέτα μιλάμε σίγουρα, αλλά και για έναν άλλο λόγο, όχι μόνο για τα σκοτάδια και το αεροδρόμιο... sfyr

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Νοε 24, 2011 4:12 pm

Τελικα εγω μαλλον ειμαι η χαζοχαρουμενη της παρεας χαχαχααχαχαχχα ,αλιως δεν εξηγειται!!Καλε ολα μου αρεσαν,μαλλον θελω κι εγω τον γιατρο μου σαν τη Μελιτα!!
Παιδια ,ο Στεφανος θα χασει μανα και αδελφη,τι λεω Χριστε μου, lmao οσο ομως και να φαινεται αστειο,γιατι ξερουμε ποιες ηταν η Νταιζη και η Αντιγονη,ο Στεφανος στην ουσια μενει μονος του.Ειναι βαρυ δεν λεω,αλλα ειναι υπερβολικο μονο γι αυτο να πει στην Εριεττα ,να μεινουν για λιγο χωρια και οτι η σχεση τους ειναι σκοτεινη.Οποτε λεω μηπως θα γινει και κατι αλλο,που θα εχει σχεση πια με τον Αραβαντινο!!
Ενταξει για 1-2 μερες θα χωρισουν ,μπορει δηλ ολο να γινει στο ιδιο επεισοδιο.Και μαλλον το κανουν ,για να υπαρξει η αγωνια οτι μπορει να γυρισει στην Μελιτα.Γιατι ναι μη σας φαινεται παραξενο,υπαρχουν ακομα καποιοι που θα θεωρουσαν δικαιωση να ξαναγυρισει ο Στεφ στην μελιτα!!Κουφο ,παραλογο,αλλα δυστυχως ετσι ειναι!!Τελος καλο ομως ,ολα καλα!!!

Οτι θα ζησουμε στιγμες απιστευτες με Λουκα και Νικολα,αφου η Ρεγγινα θα κανει σχεση με τον Μαριο,δεν σας ειδα να το σχολιαζετε χαχαχαχχαχαχαχαχα Αυτο ειναι και το καλυτερο ,τελειο ειναι!!Και ο Λουκας θα συμπεθερεψει με την μελιτα xoxo η οποια μπορει να κανει ψυχιατρειο,αλλα εγω ειμαι σιγουρη ,οτι θα την μαθουν την αληθεια ολοι τελικα!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Νοε 24, 2011 4:18 pm

clarabelle έγραψε:Και για να μιλήσω σοβαρά θα μπορούσα να καταλάβω όλο αυτό μόνο αν κάποιος απ τους δύο έχει τα διαμάντια και τα έχει κρύψει απ τον άλλον αλλά δεν το πολυπιστεύω

Δεν νομιζω clarabelle να δουμε κατι τετοιο.Εδω τιθεται θεμα εμπιστοσυνης και ειδαμε την Εριεττα να λεει,να την βρασω την αγαπη αν δεν υπαρχει εμπιστοσυνη.Αν παλι ο Στεφ τα ειχε τα διαμαντια,δεν θα ελεγε αυτος στην Εριεττα να χωρισουνε για λιγο.Δεν πρεπει να εχουν σχεση τα διαμαντια.Αλλα κατα την γνωμη μου πρεπει να εχει να κανει αυτο με τον Αραβαντινο.Κατι που δεν μας το εχουν αποκαλυψει ακομα και εχει να κανει με την παλια παρεα,με Λαζαριδη,Αραβαντινο και Αντιγονη!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Νοε 24, 2011 4:53 pm

Εγω πιστεύω οτι η τηλεταινία θα έχει πολύ ενδιαφέρον,όσο αφορά τον μίνι χωρισμό Εριέττας-Στεφ,έχει να κάνει με την κορύφωση του συγκεκριμένου ζευγαριού!!!ίσως σκέφτονται οι σεναριογράφοι,οτι θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον για τους τηλεθεατές,και φυσικά να δώσουν έμφαση στην σκηνή της επανασύνδεσης!!!!!Αυτή η σχέση,δημιουργήθηκε κάτω απο αντίξοες συνθήκες,με ένα παρελθόν που θέλαν ή όχι ήταν βαρίδια για εκείνους,αλλά για μένα έχει σημασία οτι τα καταφεραν.Και το μόνο που κρατάω είναι,οτι ακόμη και μετά απο 15 χρόνια θα είναι μαζί,αγαπημένοι,και δεν θα ξαναχωρίσουν!!!!!!

Δεν ξέρω τι θα οδηγήσει τον Στεφ να της ζητήσει να χωρίσουν,αλλά ξέρω τι θα τον οδηγήσει να την σταματήσει να φύγει!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Νοε 24, 2011 4:58 pm

alex1 έγραψε:Δεν ξέρω τι θα οδηγήσει τον Στεφ να της ζητήσει να χωρίσουν,αλλά ξέρω τι θα τον οδηγήσει να την σταματήσει να φύγει!!!

Eτσι μπραβο alex μου,βλεπουμε το ποτηρι μισογεματο και οχι μισοαδειο!!
Και μπορει εξαιτιας αυτου,να δουμε καμια σκηνη ισαξια με την χθεσινη,
της Ευας και του Λευτερη λεω!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Νοε 24, 2011 8:04 pm

fay66 έγραψε:Και την ώρα που πετάνε να δουν την Αστέρω να βγαίνει αναμαλλιασμένη ψάχνοντας τον Παπαμιχαήλ , μιας και ξαναθυμήθηκε και θέλει να είναι μαζί!!
Ατάκα του Λουκά από το επόμενο επεισόδιο: «Είχαμε το Αστέρι, τώρα έχουμε και την Αστέρω»! lmao Μαντέψτε ποια εννοούσε... sfyr

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ειρηνη7 Πεμ Νοε 24, 2011 8:58 pm

εγω παλι, θα σχολιασω κατι που μου εκανε αρνητικη εντυπωση...διαβασα οτι στο γαμο της νταιζης με τον χρηστο, περαν της ασχολιαστης κουμπαριας με την στελλιτσα, θα συνοδεψει μαζι με τον στεφανο τη νυφη και ο λουκας στην εκκλησια...και ρωταω, ως τι?γιατι καλα ο στεφανος που ειναι αδερφος της, αλλα και ο λουκας?τελικα ολα θα τα δω σε αυτη τη σειρα, πιο απωθητικο σπρωξιμο ρολου, δεν εχει ξαναγινει...κριμα μονο, να μη βαζανε και τη νορα στις μπομπονιερες, την ευα στα ρυζια κτλ....αλλα τι λεω, εδω ολη η παρεα θα βοηθησει την νταιζη, να διαφυγει με τον χρηστο τη συλληψη, σε αυτη την <<λεπτομερεια>>θα κολλησουν? ainta Nyxia pff
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από hlias16 Πεμ Νοε 24, 2011 9:09 pm

Καλησπέρα! Ξέρουμε μήπως τι θα γίνει με τη Μελίτα?

hlias16


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Νοε 24, 2011 10:44 pm

ΣΨ1 έγραψε:
Οτι θα ζησουμε στιγμες απιστευτες με Λουκα και Νικολα,αφου η Ρεγγινα θα κανει σχεση με τον Μαριο,δεν σας ειδα να το σχολιαζετε χαχαχαχχαχαχαχαχα Αυτο ειναι και το καλυτερο ,τελειο ειναι!!Και ο Λουκας θα συμπεθερεψει με την μελιτα xoxo η οποια μπορει να κανει ψυχιατρειο,αλλα εγω ειμαι σιγουρη ,οτι θα την μαθουν την αληθεια ολοι τελικα!!

xoxo xoxo Τι θα γινειιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;Ασ'το καλο!!!Κατα μανα κατα κυρη δε λενε;;;Ε,παρεα θα κανει η Ρεγγινα με τον Μαριουκο και απο φιλοι θα τη δουν αλλιως...Βεβαια 15 χρονια μετα θα ειναι πολυ μικρο το Ρεγγινακι αλλα θα του ανεβει η πιεση του κακομοιρου του Λουκακου!!!Θελω ομως να ειναι ο Λευτερης απο διπλα και του λεει μη μασας...Ζενννννννν!!!!!!!!! xoxo xoxo
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Νοε 24, 2011 10:55 pm

dm10811 έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:
Οτι θα ζησουμε στιγμες απιστευτες με Λουκα και Νικολα,αφου η Ρεγγινα θα κανει σχεση με τον Μαριο,δεν σας ειδα να το σχολιαζετε χαχαχαχχαχαχαχαχα Αυτο ειναι και το καλυτερο ,τελειο ειναι!!Και ο Λουκας θα συμπεθερεψει με την μελιτα xoxo η οποια μπορει να κανει ψυχιατρειο,αλλα εγω ειμαι σιγουρη ,οτι θα την μαθουν την αληθεια ολοι τελικα!!

xoxo xoxo Τι θα γινειιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;Ασ'το καλο!!!Κατα μανα κατα κυρη δε λενε;;;Ε,παρεα θα κανει η Ρεγγινα με τον Μαριουκο και απο φιλοι θα τη δουν αλλιως...Βεβαια 15 χρονια μετα θα ειναι πολυ μικρο το Ρεγγινακι αλλα θα του ανεβει η πιεση του κακομοιρου του Λουκακου!!!Θελω ομως να ειναι ο Λευτερης απο διπλα και του λεει μη μασας...Ζενννννννν!!!!!!!!! xoxo xoxo

Καλα ε την εχω την σκηνη!Αυτοι οι δυο θα σκοτωνονται και τα πιτσουνακια Ρεγγινα και Μαριος δεν θα τους δινουν σημασια!Ο Λουκας θα λεει οτι τετοια κουκλα και τσαχπινα δεν υπαρχει στην Αθηνα lmao τον Μαριο θα τον αποκαλει μαντραχαλο και ο Νικολας θα τα παιρνει στο κρανιο και θα του λεει,να μη λεει πολλα γιατι θα την κανει και αυτος καιο
γιος του και Νορα και Δαφνη θα κανουν ζεεεεεεεενννννννν και ουμμμμμμμμμμμμμμμ lmao

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Νοε 24, 2011 11:05 pm

ΣΨ1 έγραψε:

Καλα ε την εχω την σκηνη!Αυτοι οι δυο θα σκοτωνονται και τα πιτσουνακια Ρεγγινα και Μαριος δεν θα τους δινουν σημασια!Ο Λουκας θα λεει οτι τετοια κουκλα και τσαχπινα δεν υπαρχει στην Αθηνα lmao τον Μαριο θα τον αποκαλει μαντραχαλο και ο Νικολας θα τα παιρνει στο κρανιο και θα του λεει,να μη λεει πολλα γιατι θα την κανει και αυτος καιο
γιος του και Νορα και Δαφνη θα κανουν ζεεεεεεεενννννννν και ουμμμμμμμμμμμμμμμ lmao

lmao lmao Ακριβως ετσι Σοφια μου!!!!Υποψιαζομαι οτι η Νορα θα τον γουσταρει πολυ τον Μαριο!!!Αλλωστε πνευματικο της παιδι ειναι!!!Ο Λουκας παλι θα ξεχασει πνευματικες συγγενειες και βουρρρρρρρ να σκοτωσει τον Μαριο!!!!!! xoxo Περιμενω τη στιγμη που θα βλεπει να ακουμπαει τη Ρεγγινα εστω και στον χερι και θα γινεται ταυρος εν υαλοπωλειο!!!!!!ΟΛΕ Λουκακο!!!!!! soutien (δεν ειχε emoticon με τη κοκκινη μπερτα και επρεπε να δουλεψω με ο,τι ειχα... Razz )
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Νοε 24, 2011 11:37 pm

Λουκάς-Νικόλας σε νέες περιπέτειες και νέες κόντρες.
Είχανε δεν είχανε βρήκαν τώρα πολύ πρόσφορο έδαφος για καβγάδες μεταξύ τους. Και έτσι και χτίσουν όλοι στην Εδέμ και μένουν μαζί , εκεί να δείτε τι έχει να γίνει.
Θα κυνηγάει τη Ρεγγίνα που θα ξεπορτίζει βραδιάτικα να συναντιέται με το Μάριο στην παραλία , θα ψάχνει τη μικρή Στέλλα που ζωγραφίζει σε τοπία και μια Νόρα να προσπαθεί να τον ηρεμεί.
Ο δε Νικόλας θα τον δουλεύει ψιλό γαζί.
Όσο για την άλλη "συμπεθέρα' την Μελίτα και τη μεγάλη συμπεθέρα την Αμαλία , εκεί θα πέφτει πολύ γέλιο.Στη δουλειά θα έχει τον Άρη να γλυκοκοιτάζει το Νεφελάκι και το βράδυ να ψάχνει για τη Ρεγγίνα.
Κοινώς ησυχία πουθενά δεν θα βρει.
Τελικά την τηλεταινία περιμένω.Εύχομαι να είναι καλή , και να μην απογοητευτούμε. Αλλά μόνο για Λουκά-Νικόλα θα αξιζει-ελπίζω

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από brunakos Σαβ Νοε 26, 2011 4:13 pm

Εμενα δεν μου αρεσε καθολου το γεγονος οτι μας εχουν πει ολεσ τις λεπτομεριες μεχρι το τελοσ τησ σειρας.Δεν ξερω τι αισθηση σας εχει αφησει αυτο σε εσας εγω παντως εχω ξενερωσει,οχι οτι δεν θα το δω μεχρι τελος απλα δεν υπαρχει και μεγαλη αγωνια για το φιναλε. Rolling Eyes

brunakos
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από filizza Κυρ Νοε 27, 2011 1:36 pm

Αγαπητές , ε γ ώ ζούσα στο περιβόητο σκοτάδι και τι καλά που έκανα… Μόλις διάβασα το σχετικό δημοσίευμα για τον Στέφανο και την Εριέττα και έχω απογοητευθεί ..

Θα συμφωνήσω roria μαζί σου, σε αυτή τη χρονική στιγμή γίνεται μόνο για να γίνει.
Κανένα σκοπό δεν εξυπηρετεί η τραγελαφική αυτή εξέλιξη. Είχαν απίστευτα πολλές ευκαιρίες με αυτό το ζευγάρι και με τους συγκεκριμένους ηθοποιούς (και όχι μόνο με αυτούς).. Αναλώθηκαν σε ανούσιες υποθέσεις και σε «δεύτερες» ερμηνείες..
Κρίμα .. Κρίμα για την υπομονή μας και για την ψήφο εμπιστοσύνης που τους δώσαμε ..
filizza
filizza
Τουρίστας
Τουρίστας

Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από aglaitsa Πεμ Δεκ 01, 2011 8:28 pm

ποσα θελουν να μας τρελανουν?
εριξα τρελο γελιο οταν διαβασα για τα "συμπεθεριασματα " του Λουκα με Νικολα και Αμαλια και μου φανηκε πολυ ομορφο σαν ιδεα.....
και πριν λιγο ειδα φωτογραφια του Λουκα με τον Αρη που οχι μονο δεν μοιαζουν σαν πατερας με γιο αλλα σαν συνομιλικοι....
κοινη λογικη βρε παιδια ...αν παμε 15 χρονια μπροστα δεν μπορει ο Λουκας να δειχνει 35χρονος και ο γιος του να ειναι 28........ ainta
γιατι ωραιες οι ιδεες αλλα καλο θα ηταν να επειθαν και σαν εικονα......
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Δεκ 02, 2011 3:11 pm


Έχω κάνει νέο συκώτι με τα δημοσιεύματα αυτής της βδομάδας
Φινάλε μετά απο τριάμισυ χρόνια με Νταίζη και τα μυστικά του Θεοχάρη; lmao
Και το κρατούσαν και κρυφό γιατί ήξεραν οτι μέχρι να μάθουμε θα μαραζώσουμε lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ειρηνη7 Παρ Δεκ 02, 2011 3:37 pm

η αληθεια ειναι, οτι καθολου δεν με αφορα η <<πονεμενη>> ιστορια της νταιζης ουτε οι υστεριες της στελλας, που θα κανει σαν να εχασε την κορη της, ουτε τα μελο δημοσιευματα περι τραγωδιας για αυτο το <<ατυχο>> ζευγαρι...απλα δεν πειθουν οσες προσπαθιες και αν κανουν...ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι αυτη η αγιοποιηση της νταιζης, απο ολους, ακομα και η παρεα θα την κλαψει πικρα, λες και δεν ηταν αυτη που περυσι τους βασανιζε ολους, και κοντεψε να σκοτωσει την ευα...απλα ακατανοητα και απογοητευτικα ολα αυτα, για μια σειρα που ξεκινησε να αφηγειται την ιστορια μιας παρεας...κα ι δεν λεω να μην υπηρχαν αλλες ιστοριες η ηρωες, αλλα οχι το να παρουσιαζουν αρχικα ενα ρολο αντιπαθεστατο, που προκαλεσε προβληματα, και στο τελος να της φορεσον και το φωτοστεφανο, καπου δεν στεκει ολο αυτο...επισης ατυχεστατη η επιλογη για τον αρη ...τα δημοσιευματα λενε οτι θα εχει τον χαρακτηρα της νταιζης...αλλα εγω γιατι θυμαμαι τον μικρο αρη, που ηταν πολυ καλο και τρυφερο παιδι, και ειχε ολες τις προυποθεσεις να γινει ειτε σαν το λουκα, ειτε σαν τον οδυσσεα? ainta παρα το οτι η σειρα εχει ξεχειλωσει και αλλοιωθει, ακομα την παρακολουθω απο συνηθεια γιατι αγαπησα την παρεα της φεγγαροπετρας, και θα μου λειψει παρολα αυτα... shy Aww Aww
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Δεκ 02, 2011 3:39 pm

Clarabelle έγραψε:
Έχω κάνει νέο συκώτι με τα δημοσιεύματα αυτής της βδομάδας
Φινάλε μετά απο τριάμισυ χρόνια με Νταίζη και τα μυστικά του Θεοχάρη; lmao
Και το κρατούσαν και κρυφό γιατί ήξεραν οτι μέχρι να μάθουμε θα μαραζώσουμε lmao

Γιατί το άλλο;Στο Tivo που έχει συνέντευξη του Ιωαννίδη τον ρωτάνε σε ποιόν μοιάζει ο Άρης στον χαρακτήρα και απαντάει ''στον πατέρα του'' και στο tv zapping ο Άρης είναι ''έγκλημα'' σαν την μάνα του; sisi sisi Διχασμένη προσωπικότητα ο Άρης από ότι φαίνεται.Πάντως εγώ ξέρω τι ΔΕΝ έχει πάρει ο Άρης ΚΑΙ από τους δύο γονείς του ( που το έχουν και οι δύο σε πλεόνασμα ) αλλά δεν το λέω γιατί θα με πείτε κακιά! Nyxia Nyxia
Για την φωτογραφία...''πατέρα'' και γιού τι να πω;Είναι ολοφάνερο ότι δεν μπορεί να περάσει ο Παναγιώτης για πατέρας του Θεοχάρη.Για μεγάλος αδερφός το συζητάμε,για πατέρας όμως όποιος είχε αυτή την ιδέα έκανε μεγάλο και τραγικό λάθος lmao lmao lmao


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukasnora στις Παρ Δεκ 02, 2011 4:12 pm, 1 φορά
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Δεκ 02, 2011 3:45 pm


Πειράζει που η γλαφυρή περιγραφή της Στέλλας να φωνάζει τα παιδιά τα παιδιά μου θύμισε το αλησμονητο





Πειράζει που ακόμη γελάω γιατί σκέπτομαι τη Στέλλα με πένθιμο ρούχο υπερπαραγωγή να το τραγουδάει και να μοιρολογεί; lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Δεκ 02, 2011 4:00 pm

Clarabelle έγραψε:
Έχω κάνει νέο συκώτι με τα δημοσιεύματα αυτής της βδομάδας
Φινάλε μετά απο τριάμισυ χρόνια με Νταίζη και τα μυστικά του Θεοχάρη; lmao
Και το κρατούσαν και κρυφό γιατί ήξεραν οτι μέχρι να μάθουμε θα μαραζώσουμε lmao


Εγώ γελάω ακόμη με το χέρι που γλυστράει απ το φορείο.
Δεν ξέρω γιατί αλλά μου θύμισε ελληνικές ταινίες του 60.Μη σας πω οτι οταν διαβασα για το θανατο της Νταίζης η πρώτη μου σκέψη ήταν η Βλαχοπούλου να χορεύει και να τραγουδάει πέθανε ο θείος πέθανε ο θείος.

aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Antigoni! Παρ Δεκ 02, 2011 4:10 pm

Πάντως εγώ ξέρω τι ΔΕΝ έχει πάρει ο Άρης ΚΑΙ από τους δύο γονείς του ( που το έχουν και οι δύο σε πλεόνασμα ) αλλά δεν το λέω γιατί θα με πείτε κακιά!
Ταλέντο! Mmm

Αμ το άλλο? Η νέα '' παρέα'' θα κάνει κι αυτή πλάκα???
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Δεκ 02, 2011 4:15 pm

Antigoni! έγραψε:
Πάντως εγώ ξέρω τι ΔΕΝ έχει πάρει ο Άρης ΚΑΙ από τους δύο γονείς του ( που το έχουν και οι δύο σε πλεόνασμα ) αλλά δεν το λέω γιατί θα με πείτε κακιά!
Ταλέντο! Mmm

Αμ το άλλο? Η νέα '' παρέα'' θα κάνει κι αυτή πλάκα???

Εννοείται πως αυτό ήθελα να πω κι εγώ αλλά δεν εννοώ μόνο το υποκριτικό ταλέντο! Innocent Innocent

Οι σεναριογράφοι κάνουν πλάκα.Έχουν περάσει τα νεύρα μας για παιχνίδι και αποφάσισαν να παίξουν μέχρι τελικής πτώσεως μαζί τους!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Antigoni! Παρ Δεκ 02, 2011 4:26 pm

[quote]
loukasnora έγραψε:
Antigoni! έγραψε:
Πάντως εγώ ξέρω τι ΔΕΝ έχει πάρει ο Άρης ΚΑΙ από τους δύο γονείς του ( που το έχουν και οι δύο σε πλεόνασμα ) αλλά δεν το λέω γιατί θα με πείτε κακιά!
Ταλέντο! Mmm

Αμ το άλλο? Η νέα '' παρέα'' θα κάνει κι αυτή πλάκα???

Εννοείται πως αυτό ήθελα να πω κι εγώ αλλά δεν εννοώ μόνο το υποκριτικό ταλέντο! Innocent Innocent
Ούτε κι εγώ δεν εννοούσα μόνο αυτό... lmao

Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 26 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από roria Παρ Δεκ 02, 2011 4:26 pm

Αγαπητή μου Clarabelle πάνω που λέγαμε ότι καρφωνόμαστε με την Πολυάννα, έρχεσαι στο καπάκι και βάζεις και τον ...Κοινούση;;; Δεν σε προλαβαίνω πια! lmao lmao lmao
Για να έρθω και στα (λέμε τώρα) σοβαρά, αναρωτιέμαι πώς χάθηκε η επαφή με την πραγματικοτητα. Ξεπετάνε όλες τις ιστορίες με συνοπτικές διαδικασίες για να δοθεί χρόνος και δραματική ένταση στη μόνη που δεν αφορά κανέναν ή σχεδόν κανέναν.
Επίσης είμαι περίεργη να δω πώς στην ευχή θα αιτιολογηθεί ο χωρισμός Στέφανου-Εριέττας. Θα θεωρηθώ προκατειλημμένη αν πω ότι εκτιμώ πως θα πρόκειται για καμιά εξωφρενική γελοιότητα που θα μου σπάσει τα νεύρα;
Όσο για τη νέα παρέα της Φεγγαρόπετρας, θα περιμένω να δω την τηλεταινία, αλλά πώς είναι δυνατόν να ταυτιστούν οι θεατές και να ενδιαφερθούν για πρόσωπα που θα τα δουν για πρώτη φορά στο τελευταίο επεισόδιο, για τα ερωτικά και τα επαγγελματικά τους;
Το χέρι που γλιστράει από το φορείο, μου θυμίζει ασπρόμαυρο Φώσκολο.Μακάρι η όλη φάση να μου θύμιζε κι εμένα Βλαχοπούλου.
Κρίμα πάντως. Κάπως άδοξο προδιαγράφεται το τέλος...
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 26 από 32 Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης