Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γενικές συζητήσεις

+56
A.R.T.
KatsaroYpotheto
μπουγιουριτσα
kapetanissa
brunakos
hlias16
estrella
filizza
xalkate
Kitty
fantina
Nora&Loukas
varemaraful
katie007
ath376
aggeliki
ειρηνη7
maeveline
evaggelia*
taradoula
tzibirdika
Caroline
stella7778
k@terinio-loukonoraki
edem4ever
evaki16
Δ.Μπέλλος
LaurelRose
loukasnora
Foulitsa
trelli petrakitsa
Antigoni!
rachel
Ezantakou
evanna
anna90
dm10811
fay66
hionati
aglaitsa
sarita
l_aquila
ProudMaslowqueen
pruedens
nefelik
Clarabelle
alex1
roria
JESSIE
KAKOS LYKOS
abba
zeta88
giwta007
Καρ-Mik
ΣΨ1
fay
60 απαντήσεις

Σελίδα 25 από 32 Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Νοε 24, 2011 1:19 am

Kaλα τι προσεξα μολις τωρα η παρατηρητικη;;;;;;Στην κεντρικη σελ ,η εικονα που εχουμε με τους πρωταγωνισες της Εδεμ;;ε η Μελιτα ειναι διπλα διπλα με τον Θανο lmao τυχαιο;;;;;;;;;;δεν νομιζω!! lmao

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Νοε 24, 2011 1:22 am

ΣΨ1 έγραψε:Kaλα τι προσεξα μολις τωρα η παρατηρητικη;;;;;;Στην κεντρικη σελ ,η εικονα που εχουμε με τους πρωταγωνισες της Εδεμ;;ε η Μελιτα ειναι διπλα διπλα με τον Θανο lmao τυχαιο;;;;;;;;;;δεν νομιζω!! lmao

Wow Wow Ωχ εχεις δικιο!!!!!!!!!!Τυχαιο;;;;Δε νομιζω!!!!!!!!! Nyxia lmao
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Πεμ Νοε 24, 2011 1:26 am

ΣΨ1 έγραψε:Kaλα τι προσεξα μολις τωρα η παρατηρητικη;;;;;;Στην κεντρικη σελ ,η εικονα που εχουμε με τους πρωταγωνισες της Εδεμ;;ε η Μελιτα ειναι διπλα διπλα με τον Θανο lmao τυχαιο;;;;;;;;;;δεν νομιζω!! lmao


χαχαχαχαχαχχαχαχα είδες τπτ δεν είναι τυχαίο!!!ήταν εντολή των σεναριογράφων αλλα δεν διαβασαμε τα σημάδια.

SOS Η Δήμητρα με την Σοφία να μην ανταλλάσουν πάνω απο 2 μηνύματα στην σειρά,ειναι επικίνδυνο.

Θέλω να κοιμηθώ σε λίγο,όχι όπως χθες που με αφήσατε ξάγρυπνο!!!!! lmao

Καληνύχτα!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Νοε 24, 2011 1:27 am

dm10811 έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:Kaλα τι προσεξα μολις τωρα η παρατηρητικη;;;;;;Στην κεντρικη σελ ,η εικονα που εχουμε με τους πρωταγωνισες της Εδεμ;;ε η Μελιτα ειναι διπλα διπλα με τον Θανο lmao τυχαιο;;;;;;;;;;δεν νομιζω!! lmao

Wow Wow Ωχ εχεις δικιο!!!!!!!!!!Τυχαιο;;;;Δε νομιζω!!!!!!!!! Nyxia lmao

Αχου ναι μωρε τα μαναρια μου και τα δυο!!Ο ενας επεμενε οτι η Ευα ειναι κι αυτη τρελα ερωτευμενη
μαζι του.Που το στηριζε;;ειναι απλο,επειδη ηταν αυτος αχχαχααχχχχαχαχ
και η Μελιτα σημερα απορησε που ο Στεφανος δεν της μιλησε.Να δεις που στο τελος θα βρει τον
μπελα του ο Στεφανος lmao ου μπλεξεις!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Νοε 24, 2011 1:31 am

alex1 έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:Kaλα τι προσεξα μολις τωρα η παρατηρητικη;;;;;;Στην κεντρικη σελ ,η εικονα που εχουμε με τους πρωταγωνισες της Εδεμ;;ε η Μελιτα ειναι διπλα διπλα με τον Θανο lmao τυχαιο;;;;;;;;;;δεν νομιζω!! lmao


χαχαχαχαχαχχαχαχα είδες τπτ δεν είναι τυχαίο!!!ήταν εντολή των σεναριογράφων αλλα δεν διαβασαμε τα σημάδια.

SOS Η Δήμητρα με την Σοφία να μην ανταλλάσουν πάνω απο 2 μηνύματα στην σειρά,ειναι επικίνδυνο.

Θέλω να κοιμηθώ σε λίγο,όχι όπως χθες που με αφήσατε ξάγρυπνο!!!!! lmao

Καληνύχτα!!!!!!



lmao εχε χαρη που νυσταζω κι εγω τωρα!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Νοε 24, 2011 1:36 am

ΣΨ1 έγραψε:[
Αχου ναι μωρε τα μαναρια μου και τα δυο!!Ο ενας επεμενε οτι η Ευα ειναι κι αυτη τρελα ερωτευμενη
μαζι του.Που το στηριζε;;ειναι απλο,επειδη ηταν αυτος αχχαχααχχχχαχαχ
και η Μελιτα σημερα απορησε που ο Στεφανος δεν της μιλησε.Να δεις που στο τελος θα βρει τον
μπελα του ο Στεφανος lmao ου μπλεξεις!

Ναι οντως και οι δυο εχουν κουτελο!!!!!!! lmao lmao Εχουν ενα προσωπο στη κοινωνια βρε αδελφε!!!Λες να συναντηθουνε στο τρελοκομειο Σοφια;;;;;;; lmao lmao Φανταζεσαι τη πρωτη ματια;;;;;Love is in the air... sfyr

alex παρεμβληθηκε το μηνυμα σου οποτε ειμαστε οκ!!!!! ;D Και να κοιμασαι κανει καλο!!!!! ;D ;D

dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από roria Πεμ Νοε 24, 2011 2:07 am

ΣΨ1 έγραψε:
roria έγραψε:Nefelik, την ευχή μου για τα καλά νέα! Μόνο που (όχι που δεν θα έβρισκα!) για να μιλάει για happy end σημαίνει ίσως ότι κάτι unhappy θα προκύψει μέχρι το τέλος για το ζευγάρι... Τέλος πάντων, ελπίζω κατ' αρχάς να γράφει κάτι σχετικά το περιοδικό και δεύτερον να το γράφει έτσι που να μπορεί κανείς να βγάλει συμπέρασμα. Και να μην υπάρξει χωρισμός ελπίζω, έστω και μίνι, γιατί θα κουρευτούμε με την ψιλή ομοθυμαδόν...
ΣΨ, αν ο καναπές είναι του σπιτιού δεν μπορούν να τον δώσουν στον παλιατζή, καλή μου! sisi

E ας του ριξουν ενα ριχταρι βρε roria μου lmao να τον αλλαξουν λιγουλακι!

To ειδα κι εγω το εξωφυλλο nefelik,δεν ενοιωσα καμια εκπληξη,αυτο περιμενα!
Τι στην Μελιτα θα γυρναγε;;να κανει τι;;να σκαβουν παρεουλα τον κηπο της;; lmao
Σημερα μαλιστα του ειπε μολις τον ειδε:τι δεν μου μιλας πια;;;;;;; ainta

Άργησα λίγο αλλά είμαι ...βραδείας καύσεως. Έλεος πια, ένα χρόνο είναι, έστω με την πολύ ευρεία έννοια, ζευγάρι ο Στέφανος με την Εριέττα. Δε βρέθηκε επιτέλους μια άλλη φωτογραφία για το εξώφυλλο; Grrr
Πάντως, ΣΨ μου ο καναπές είναι άσπιλος και αμόλυντος. Τα σκαλιά και τα πατώματα έχουν αναστενάξει. Αυτά θέλουν όσο να πεις μια απολύμανση και καμιά χάντρα μπλου για το κακό το μάτι...
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από katie007 Πεμ Νοε 24, 2011 1:44 pm

ΜΟΛΙς διαβασα στην σσεεεεεεεελιδα του Αλεξανδου.πως ο στεφ.θα πει στην Εριεττα πως υπαρχει σκοταδι στην ΣΧεση τοτς και θα της ζητησει να χωρισουν για λι γο ωστε να δοκομασθουν ..εκεινη θα γινει κομματια ...παρολα αυτα ομως συνναινει και ετοιμαζει ται για ταξξειδι..στιο αεροδρομιο ομας την [προλαβαινει ο Στεφανος και....σσυνεχιζουν ΜΑΖΙ.το ταξειδι τους....ΣΑς ΦΙΛΩ ΟΛΕς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΣΘΕ ΚΑΛΑ...(ΣΥγνωμη για τα οοοοορνιθοσκασισματα...)

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από evanna Πεμ Νοε 24, 2011 1:50 pm

Ευχαριστουμε πολυ Κatie για την ενημερωση,να'σαι καλα! ))

Απο που προκυπτει οτι η σχεση Στεφανου-Εριεττας ειναι ''σκοτεινη''; scratch Μαλλον απο πουθενα απλα δεν εβρισκαν τι αλλο να γραψουν!Τουλαχιστον ας ελπισουμε οτι θα τους δουμε λιγο παραπανω σε ουσιαστικες σκηνες!
Αυτο με το αεροδρομιο παντως αν και κλισε εμενα πολυ μ'αρεσε! Razz
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Νοε 24, 2011 2:05 pm

katie007 έγραψε:ΜΟΛΙς διαβασα στην σσεεεεεεεελιδα του Αλεξανδου.πως ο στεφ.θα πει στην Εριεττα πως υπαρχει σκοταδι στην ΣΧεση τοτς και θα της ζητησει να χωρισουν για λι γο ωστε να δοκομασθουν ..εκεινη θα γινει κομματια ...παρολα αυτα ομως συνναινει και ετοιμαζει ται για ταξξειδι..στιο αεροδρομιο ομας την [προλαβαινει ο Στεφανος και....σσυνεχιζουν ΜΑΖΙ.το ταξειδι τους....ΣΑς ΦΙΛΩ ΟΛΕς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΣΘΕ ΚΑΛΑ...(ΣΥγνωμη για τα οοοοορνιθοσκασισματα...)
Katie, ευχαριστούμε πολύ για τα νέα! Αν και δεν καταλαβαίνω πού είδε ο Στέφανος το σκοτάδι... imarton Αυτό με το αεροδρόμιο και μένα μου άρεσε πολύ! Love! Love!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από roria Πεμ Νοε 24, 2011 2:34 pm

Λοιπόν εμένα αυτό με το αεροδρόμιο δεν μου άρεσε καθόλου, όσο για κλισέ, ας είναι καλά τα τούρκικα. Αν τους χωρίσουν μιάμιση βδομάδα πριν το τέλος για θέματα αρμοδιότητας της ΓΕΝΟΠ-ΔΕΗ, συγγνώμη κορίτσια, αλλά για μένα καλύτερα να τους αφήσουν χωρισμένους. ΄Εχει και η γελοιότητα τα όριά της.
Ευχαριστούμε πολύ katie μου.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Νοε 24, 2011 2:38 pm

roria έγραψε:Λοιπόν εμένα αυτό με το αεροδρόμιο δεν μου άρεσε καθόλου, όσο για κλισέ, ας είναι καλά τα τούρκικα. Αν τους χωρίσουν μιάμιση βδομάδα πριν το τέλος για θέματα αρμοδιότητας της ΓΕΝΟΠ-ΔΕΗ, συγγνώμη κορίτσια, αλλά για μένα καλύτερα να τους αφήσουν χωρισμένους. ΄Εχει και η γελοιότητα τα όριά της.
Ευχαριστούμε πολύ katie μου.
Στην τηλεταινία θα τους χωρίσουν... Μπορεί όντως να είναι κλισέ, αλλά νομίζω ότι το προτιμώ από το να βλέπω μια εντελώς φλατ κατάσταση από τώρα μέχρι το τέλος... Και σίγουρα θα παίξει ρόλο και πώς θα παρουσιαστεί όλο αυτό, αν και δεν έχω και πολλές ελπίδες ότι θα έχουν δώσει ιδιαίτερη προσοχή οι σεναριογράφοι... Βέβαια θα μπορούσαμε να δούμε πολλά, αλλά τέλος πάντων...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από roria Πεμ Νοε 24, 2011 2:43 pm

nefelik έγραψε:
roria έγραψε:Λοιπόν εμένα αυτό με το αεροδρόμιο δεν μου άρεσε καθόλου, όσο για κλισέ, ας είναι καλά τα τούρκικα. Αν τους χωρίσουν μιάμιση βδομάδα πριν το τέλος για θέματα αρμοδιότητας της ΓΕΝΟΠ-ΔΕΗ, συγγνώμη κορίτσια, αλλά για μένα καλύτερα να τους αφήσουν χωρισμένους. ΄Εχει και η γελοιότητα τα όριά της.
Ευχαριστούμε πολύ katie μου.
Στην τηλεταινία θα τους χωρίσουν... Μπορεί όντως να είναι κλισέ, αλλά νομίζω ότι το προτιμώ από το να βλέπω μια εντελώς φλατ κατάσταση από τώρα μέχρι το τέλος... Και σίγουρα θα παίξει ρόλο και πώς θα παρουσιαστεί όλο αυτό, αν και δεν έχω και πολλές ελπίδες ότι θα έχουν δώσει ιδιαίτερη προσοχή οι σεναριογράφοι... Βέβαια θα μπορούσαμε να δούμε πολλά, αλλά τέλος πάντων...

nefelik, καλή μου, τι φλατ κατάσταση; Μια βδομάδα έχουν που τους έχουν αφιερώσει κάτι δίλεπτα κανονικού ερωτικού ζευγαριού και ούτως άλλως θα υπονομευτούν και αυτά. Πότε να προλάβει να γίνει φλατ η σχέση τους; Εγω ήθελα έστω και στα τελευταία να δω την ιστορία τους, τη σχέση τους να εξελίσσεται. Το να χωρίσουν για την οποιαδήποτε εξωφρενική μπαρούφα και στην τουρλα του Σαββατου να τρέξει ο Στέφανος να την προλάβει στο αεροδρόμιο επειδή τον άγγιξε το Impulse, προσωπικά μού είναι αδιάφορο.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Νοε 24, 2011 2:57 pm

roria έγραψε:
nefelik έγραψε:
roria έγραψε:Λοιπόν εμένα αυτό με το αεροδρόμιο δεν μου άρεσε καθόλου, όσο για κλισέ, ας είναι καλά τα τούρκικα. Αν τους χωρίσουν μιάμιση βδομάδα πριν το τέλος για θέματα αρμοδιότητας της ΓΕΝΟΠ-ΔΕΗ, συγγνώμη κορίτσια, αλλά για μένα καλύτερα να τους αφήσουν χωρισμένους. ΄Εχει και η γελοιότητα τα όριά της.
Ευχαριστούμε πολύ katie μου.
Στην τηλεταινία θα τους χωρίσουν... Μπορεί όντως να είναι κλισέ, αλλά νομίζω ότι το προτιμώ από το να βλέπω μια εντελώς φλατ κατάσταση από τώρα μέχρι το τέλος... Και σίγουρα θα παίξει ρόλο και πώς θα παρουσιαστεί όλο αυτό, αν και δεν έχω και πολλές ελπίδες ότι θα έχουν δώσει ιδιαίτερη προσοχή οι σεναριογράφοι... Βέβαια θα μπορούσαμε να δούμε πολλά, αλλά τέλος πάντων...

nefelik, καλή μου, τι φλατ κατάσταση; Μια βδομάδα έχουν που τους έχουν αφιερώσει κάτι δίλεπτα κανονικού ερωτικού ζευγαριού και ούτως άλλως θα υπονομευτούν και αυτά. Πότε να προλάβει να γίνει φλατ η σχέση τους; Εγω ήθελα έστω και στα τελευταία να δω την ιστορία τους, τη σχέση τους να εξελίσσεται. Το να χωρίσουν για την οποιαδήποτε εξωφρενική μπαρούφα και στην τουρλα του Σαββατου να τρέξει ο Στέφανος να την προλάβει στο αεροδρόμιο επειδή τον άγγιξε το Impulse, προσωπικά μού είναι αδιάφορο.
Αυτό θέλαμε να το δούμε από όλα τα ζευγάρια, αλλά απ’ ότι φαίνεται οι σεναριογράφοι δεν το ‘χουν. Το πολύ πολύ να τους βλέπαμε δίπλα στη τζαμαρία να συζητάνε για τον Αραβαντινό, τη Νταίζη και τη Μελίτα... Στο τέλος έπρεπε να υπάρξει μια ανατροπή, γιατί έχω την εντύπωση ότι η άλλη επιλογή θα ήταν να μην τους δούμε σχεδόν καθόλου στην τηλεταινία και αφού κλείσουν όλα τα υπόλοιπα ζητήματα να τους δούμε σε μια δίλεπτη σκηνή που θα συζητάνε ότι φεύγουν για ταξίδι... Άλλωστε τόσο καιρό που είναι μαζί δεν έχουν μαλώσει ποτέ και νομίζω ότι η Clarabelle, αν δεν κάνω λάθος, είχε γράψει ότι δεν ξέρουμε αν η σχέση τους θα μπορούσε να αντέξει, αν συνέβαινε κάτι τέτοιο... Βέβαια δεν θα δούμε ακριβώς αυτό, αλλά δεν ξέρω, εμένα νομίζω ότι μου αρέσει αυτή η εξέλιξη... Θα παίξει ρόλο όμως και πώς θα παρουσιαστεί. Και κυρίως αυτό που θέλω να δω είναι πώς ακριβώς κατέληξε ο Στέφανος στο συμπέρασμα ότι υπάρχει σκοτάδι...

Και επειδή βρισκόμαστε στο τέλος, σκέφτομαι συνεχώς τι βλέπαμε πέρυσι περίπου τις ίδιες μέρες και ότι τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι και πολύ χειρότερα... Από το να την χωρίζει ο Στέφανος για να γυρίσει στη Μελίτα μέχρι να τρέχει να την προλάβει στο αεροδρόμιο, υπάρχει μια απόσταση που, για να είμαι ειλικρινής, δεν περίμενα ότι θα τη διανύσουμε...

Υ.Γ. Και κάτι που μόλις διάβασα... Η Εριέττα και ο Στέφανος θα είναι μαζί και 15 χρόνια μετά! Βέβαια τίποτα άλλο δεν διάβασα, άλλα τέλος πάντων...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από roria Πεμ Νοε 24, 2011 3:09 pm

Δεν ξέρω τι εννοούσε η Clarabelle, εκείνη είναι αρμόδια να απαντήσει σε αυτό. Αν θυμάμαι καλά είχε επισημάνει ότι μόλις κάποια από τις γυναίκες του φέρει αντίρρηση στο Στέφανο εκείνος σηκώνεται και φεύγει.
Δεν ξέρω πώς θα είχα αντιδράσει αν όλο αυτό γινόταν νωρίτερα, αλλά τη χρονική στιγμή που γίνεται είναι προφανές ότι γίνεται απλώς για να γίνει.
Θα περιμένω και τις λεπτομέρειες από τα κορίτσια που ανεβάζουν τα άρθρα, αλλά προσωπικά, αν ισχύει το νέο, την άποψή μου την έχω σχηματίσει.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Νοε 24, 2011 3:12 pm

roria έγραψε:Λοιπόν εμένα αυτό με το αεροδρόμιο δεν μου άρεσε καθόλου, όσο για κλισέ, ας είναι καλά τα τούρκικα. Αν τους χωρίσουν μιάμιση βδομάδα πριν το τέλος για θέματα αρμοδιότητας της ΓΕΝΟΠ-ΔΕΗ, συγγνώμη κορίτσια, αλλά για μένα καλύτερα να τους αφήσουν χωρισμένους. ΄Εχει και η γελοιότητα τα όριά της.
Ευχαριστούμε πολύ katie μου.

Αν ισχύουν αυτά τελικά , ένα μόνο έχω να πω: γυρίσαμε οικονομικά στη δεκαετία του '60 , γυρίσαμε και σεναριακά στη δεκαετία του ΄60. Το μόνο που μας έλειπε είναι να δούμε στα μπροστινά καθίσματα του αεροπλάνου να κάθονται πιασμένοι χεράκι χεράκι τη Μάρθα Βούρτση με τον Νίκο Ξανθόπουλο!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay Πεμ Νοε 24, 2011 3:17 pm

fay66 έγραψε:
roria έγραψε:Λοιπόν εμένα αυτό με το αεροδρόμιο δεν μου άρεσε καθόλου, όσο για κλισέ, ας είναι καλά τα τούρκικα. Αν τους χωρίσουν μιάμιση βδομάδα πριν το τέλος για θέματα αρμοδιότητας της ΓΕΝΟΠ-ΔΕΗ, συγγνώμη κορίτσια, αλλά για μένα καλύτερα να τους αφήσουν χωρισμένους. ΄Εχει και η γελοιότητα τα όριά της.
Ευχαριστούμε πολύ katie μου.

Αν ισχύουν αυτά τελικά , ένα μόνο έχω να πω: γυρίσαμε οικονομικά στη δεκαετία του '60 , γυρίσαμε και σεναριακά στη δεκαετία του ΄60. Το μόνο που μας έλειπε είναι να δούμε στα μπροστινά καθίσματα του αεροπλάνου να κάθονται πιασμένοι χεράκι χεράκι τη Μάρθα Βούρτση με τον Νίκο Ξανθόπουλο!!

Και να θυμηθούμε και κάτι πιο ανάλαφρο, την τελευταία σκηνή από το Ραντεβού στην Κέρκυρα με την Καρέζη και τον Αλεξανδράκη, μόνο που εκείνος είχε μπει από πριν στο αεροπλάνο και την περίμενε. Να δω και το Στέφανο να δένει με τη ζώνη ασφαλείας την Εριέττα και μετά να της αποκαλύπτεται και τι στον κόσμο. sisi
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από roria Πεμ Νοε 24, 2011 3:24 pm

lmao lmao
fay μου νομίζω ότι εδώ μάλλον μας περιμένει η ...ξανθοπουλική βερσιόν την οποία αναφέρει η άλλη fay.
Δυο πράγματα με θλίβουν σε αυτή την υπόθεση: ότι στο εξής μάλλον θα αντιμετωπίζω γελοιογραφικά την πιο αγαπημένη μου ιστορία και το πιο αγαπημένο μου ζευγάρι στα Μυστικά, καθότι δεν βρίσκω άλλο τρόπο να αντιδράσω σε όλο αυτό και δεύτερον ότι χαραμίζονται αξιόλογοι ηθοποιοί με σκοτάδια, κεριά και λαμπτήρες εξοικονόμησης ενέργειας.
Ουφ!, ευτυχώς που τελειώνει η σειρά...
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Νοε 24, 2011 3:26 pm

fay έγραψε:
fay66 έγραψε:
roria έγραψε:Λοιπόν εμένα αυτό με το αεροδρόμιο δεν μου άρεσε καθόλου, όσο για κλισέ, ας είναι καλά τα τούρκικα. Αν τους χωρίσουν μιάμιση βδομάδα πριν το τέλος για θέματα αρμοδιότητας της ΓΕΝΟΠ-ΔΕΗ, συγγνώμη κορίτσια, αλλά για μένα καλύτερα να τους αφήσουν χωρισμένους. ΄Εχει και η γελοιότητα τα όριά της.
Ευχαριστούμε πολύ katie μου.

Αν ισχύουν αυτά τελικά , ένα μόνο έχω να πω: γυρίσαμε οικονομικά στη δεκαετία του '60 , γυρίσαμε και σεναριακά στη δεκαετία του ΄60. Το μόνο που μας έλειπε είναι να δούμε στα μπροστινά καθίσματα του αεροπλάνου να κάθονται πιασμένοι χεράκι χεράκι τη Μάρθα Βούρτση με τον Νίκο Ξανθόπουλο!!

Και να θυμηθούμε και κάτι πιο ανάλαφρο, την τελευταία σκηνή από το Ραντεβού στην Κέρκυρα με την Καρέζη και τον Αλεξανδράκη, μόνο που εκείνος είχε μπει από πριν στο αεροπλάνο και την περίμενε. Να δω και το Στέφανο να δένει με τη ζώνη ασφαλείας την Εριέττα και μετά να της αποκαλύπτεται και τι στον κόσμο. sisi

Και την ώρα που πετάνε να δουν την Αστέρω να βγαίνει αναμαλλιασμένη ψάχνοντας τον Παπαμιχαήλ , μιας και ξαναθυμήθηκε και θέλει να είναι μαζί!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Νοε 24, 2011 3:27 pm

και ποια άραγε να βάλουμε στο ρόλο της Αστέρως οεο;

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Νοε 24, 2011 3:36 pm

roria έγραψε:Δεν ξέρω πώς θα είχα αντιδράσει αν όλο αυτό γινόταν νωρίτερα, αλλά τη χρονική στιγμή που γίνεται είναι προφανές ότι γίνεται απλώς για να γίνει.
Είναι προφανές ότι γίνεται μόνο για να γίνει... Απλά θέλουν να ταλαιπωρήσουν λίγο ακόμα όσους τηλεθεατές δεν θα έχουν μάθει τις εξελίξεις από πριν... Όμως όσο κλισέ κι αν είναι, το προτιμώ από το να ήταν άφαντοι από την τηλεταινία, επειδή θα θεωρούσαν ότι αυτούς τους τακτοποίησαν... Μπορεί τελικά να μου αρέσουν τα κλισέ και να μην το είχα καταλάβει... Τι να πω... Βέβαια αν είχαν διαχειριστεί αυτή την ιστορία διαφορετικά από νωρίτερα, θα είχαμε πολλά να δούμε και στην τηλεταινία, χωρίς να χρειάζονται τέτοιες ανατροπές, αλλά... Πάντως μπροστά σε αυτά που ανησυχούσα ότι μπορεί να βλέπαμε σε αυτή την τηλεταινία, για μένα είναι ευχάριστη εξέλιξη, γιατί τουλάχιστον επιβεβαιώνουμε ότι θα μείνουν μαζί... Γιατί εγώ μέχρι τώρα μια μικρή αμφιβολία την είχα...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay Πεμ Νοε 24, 2011 3:37 pm

roria έγραψε: lmao lmao
fay μου νομίζω ότι εδώ μάλλον μας περιμένει η ...ξανθοπουλική βερσιόν την οποία αναφέρει η άλλη fay.
Δυο πράγματα με θλίβουν σε αυτή την υπόθεση: ότι στο εξής μάλλον θα αντιμετωπίζω γελοιογραφικά την πιο αγαπημένη μου ιστορία και το πιο αγαπημένο μου ζευγάρι στα Μυστικά, καθότι δεν βρίσκω άλλο τρόπο να αντιδράσω σε όλο αυτό και δεύτερον ότι χαραμίζονται αξιόλογοι ηθοποιοί με σκοτάδια, κεριά και λαμπτήρες εξοικονόμησης ενέργειας.
Ουφ!, ευτυχώς που τελειώνει η σειρά...

Και ευτυχώς που έχουν τελειώσει και τα γυρίσματα και δε μπορούμε να τους βάλουμε ιδέες.
Πάντως σε καταλαβαίνω γιατί κι εγώ σαν Λουκανορική είδα πολλά υπέρ το δέον γελοία και ευτράπελα με το δικό μου αγαπημένο ζευγάρι και πλέον έχω πάθει ανοσία, ό,τι και να δω το προσπερνάω ανάλαφρα. Ακόμη και το άλμα στο χρόνο δεκαπέντε χρόνια το αντιμετωπίζω πια με ψυχραιμία.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Νοε 24, 2011 3:40 pm

Κορίτσια, διάβασα το Ζάππινγκ και γενικά έχω τη ίδια γνώμη με τη roria...
Γελοίες καταστάσεις, καλά που τελειώνει η σειρά, δεν αντέχω άλλο τόση προχειρότητα. Το βλέπω μόνο και μόνο για να δώ τον Αλέξανδρο και τη Λάμπου να παίζουν, τίποτε άλλο, και όλα τα άλλα θα τα αντιμετωπίσω με ανεκτικότητα, δηλαδή αδιάφορα.... Υπάρχει μέσα μου μια μικρή επιφύλαξη, μήπως η περιγραφή απ'τα έντυπα είναι τόσο flat που αυτή φταίει για την αίσθηση του ανικανοποίητου που έχουμε, και ο τρόπος που θα τα παρουσιάσουν όλ'αυτά μας κάνει ν'αλλάξουμε γνώμη.... Είδωμεν!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από roria Πεμ Νοε 24, 2011 3:45 pm

[youtube]https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=jl3o8FFWllY[/youtube
Μιας και το'φερε η κουβέντα...
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 25 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Νοε 24, 2011 3:47 pm


Αυτό που εννοούσα τότε εγώ είναι οτι στην ουσία δεν έχουμε δει ιστορία ανάμεσα σε Στέφανο και Εριέττα.
Έλεγα οτι δεν ξέρουμε αν η Εριέττα φέρει αντιρρήσεις σε κάτι τι θα κάνει ο Στέφανος (έχει βεβαρημένο παρελθόν τι να κάνουμε Razz )
Όταν όμως είμαστε μια ανάσα πριν το τέλος δείξε έστω κάτι να μείνει ο τηλεθεατής που περίμενε υπομονετικά με μια καλή γεύση
Τελικά κανένα ζευγάρι δεν το διαχειρίστηκαν με σεβασμό προς το κοινό
Όλα τα ξεπέταξαν και άφησαν τους ταλαίπωρους τηλεατές να παρακολουθούν το μεγάλο έρωτα και τους καημούς της Νταίζης που δεν θέλετε να ξέρετε πως την αποκαλεί η κατά τα άλλα σεμνή μανούλα μου sisi
Τι σου κάνουν όμως τα νέα μέτρα!!!!! Ποιός ξέρει πόσο της ήρθε της Εριέττας ο λογαριασμός της ΔΕΗ και αποφάσισε να αφήσει σκοτεινές τις γωνιές.
Και για να μιλήσω σοβαρά θα μπορούσα να καταλάβω όλο αυτό μόνο αν κάποιος απ τους δύο έχει τα διαμάντια και τα έχει κρύψει απ τον άλλον αλλά δεν το πολυπιστεύω
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 25 από 32 Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης