Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

+17
elena-7-
prwto_trapezi_pista
nikidanis
KAZY
mimi
atreidhs
zwi
Ntinaki1
andy
jim7
xara
evanna
KatsaroYpotheto
felia
konstantina
sifantid
Clarabelle
21 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap38%Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 38% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap38%Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 38% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 24
 
 

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από andy Δευ Νοε 02, 2009 8:50 pm

axx to oneiro tis noras itan TELEIO!!!!kala kai ta sxoleia ton koristion otan tous to eipe!!!!!!!!!!!!!kai ekei pou itan 3aplomenes i nora me tn eva kai i nora xaideve tn eva kai kati ts eipe i eva gia xadakia(dn katalava akrivos ti)me epiase spastiko!!!!!!!! gelio

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Δευ Νοε 02, 2009 8:51 pm

nai ths leei meta to gamo xaxa
h eva kai h nora shmera htan teleies opows panta! : respect :

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από andy Δευ Νοε 02, 2009 8:55 pm

xaxa Agree TELEIES!!!!!!!!!!!!!!!!

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Νοε 02, 2009 9:26 pm


Μια ακόμη παρατήρηση.
Στενοχωρήθηκα που η καημένη η Μελίτα αναρωτιόταν αν θα την αναζητήσει κανείς.
Πάντως καμιά απ τις δύο δεν σκέφτηκε οτι ο Μάνος θα τη βγάλει απ το πρόβλημα.
Η μιά μίλησε για το Στέφανο και η άλλη για τον πατέρα της.
Αχ βρε Μάνο.......
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Νοε 02, 2009 9:39 pm

Xαίρεται, εμένα μου άρεσε που η Μελίτα πρώτη απο όλες είπε να πιει η Εύα νερό που έχει το νεφρό της! : respect : Και η Εύα ,είναι που είναι λίγο το νερό, ας αφήσει τις παληκαριές και ας πιει νεράκι μπας και σωθεί κάπως η κατάσταση με το νεφρό της.Σήμερα μου άρεσε περισσότερο το επεισόδιο μου άρεσαν οι ερμηνείες και των τεσσάρων κοριτσιών!Και φαντάζομαι μετά θα δούμε και καλύτερες!
Η Νόρα μιλάμε είναι τρελλή και παλαβή για τον Λουκά στη κατάσταση που είναι αυτόν πήγε και ονειρέυτηκε μου άρεσε το φόρεμα της Μελίτας στον υποτιθέμενο γάμο!!! Και μου άρεσε που μέσα σε αυτόν τον κακό χαμό βρήκαν και το κουράγιο να κάνουν λίγο πλάκα!
Ο Νικόλας είπε Αμαλία μου;; Ουαου!
΄Αντε να έρθει και ο Μάνος να δούμε τι θα γίνει!!
Κατά τα άλλα λίγο ο Σ΄τεφανος δεν μου άρεσε που και αυτό πήγε να το φορτώσει στον Μάνο! Αυτά!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από andy Δευ Νοε 02, 2009 9:47 pm

Clarabelle έγραψε:
Μια ακόμη παρατήρηση.
Στενοχωρήθηκα που η καημένη η Μελίτα αναρωτιόταν αν θα την αναζητήσει κανείς.
Πάντως καμιά απ τις δύο δεν σκέφτηκε οτι ο Μάνος θα τη βγάλει απ το πρόβλημα.
Η μιά μίλησε για το Στέφανο και η άλλη για τον πατέρα της.
Αχ βρε Μάνο.......
isos na mn perimenoun pia tipota parapano apo ton mano!!!!!!!!

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Νοε 02, 2009 9:47 pm

Πάνω στο ποστ της Ντίνας να πω ότι ξέχασα να το σχολιάσω κι εγώ ότι το φόρεμα της Μελίτας στο γάμο ήταν σουπερ ουαου και καλό θια ήταν στο σιτε του mega να κάνουν ένα χώρο και να μας λένε από ποιο μαγαζί ακριβώς είναι ορισμένα ρούχα/παπούτσια/κοσμήματα καθώς οι γενικοί τίτλοι πολλές φορές δεν βοηθούν!

Αφετέρου να πώ ότι πρώτος ο Λουκάς ανέφερε την εξαφάνιση του Μάνου σαν γεγονός και αναρωτήθηκε αν συνδέεται με την απαγωγή. Μην ξεχνάμε ότι για εκείνους ο Μάνος έχει κάνει τέρατα και από τη στιγμή που είναι εξαφανισμένος είναι λογικό να τον υποπτευθούν!

Υ.Γ. Ντινάκι ωραίο αβαταρ Cool

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Νοε 02, 2009 9:51 pm


Ήταν λογικό πάντως να σκεφτούν οτι ίσως πίσω απ την εξαφάνιση κρύβεται ο Μάνος.
Είχε πάρει την Εύα και την είχε κλειδώσει σε ένα σπίτι και το ήξεραν και ο Στέφανος και ο Λουκάς.
Επιπλέον ο Λουκάς τον είχε δει να έρχεται στης Δάφνης με ένα όπλο στο χέρι και να λέει ήθελα να τη σκοτώσω.
Βέβαια τώρα ήταν και τα άλλα κορίτσια στη μέση, αλλά ενδεχομένως να σκέφτηκαν οτι κι ο Μάνος ήταν ακόμη πιο στριμωγμένος από πριν και έκανε πιθανόν ακόμη πιο ακραία πράγματα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από zwi Δευ Νοε 02, 2009 10:10 pm

Clarabelle έγραψε:
Eκεί που περίμενα ένα ψιλοβαρετό επεισόδιο είδα ένα πραγματικά πολύ καλό.
Τα κορίτσια όλα πολύ καλά. Ακόμη κρατούν την ψυχραιμία τους αλλά φοβάμαι οτι τις επόμενες ημέρες θα δούμε άλλου είδους αντιδράσεις.
Οι άντρες σήμερα θα συμφωνήσω με το Κατσαρό υπόθετο μαζεμένοι στο σπίτι του Στέφανου ήταν υπέροχο μπουκέτο. Κι απ αυτούς πρώτες αντιδράσεις είδαμε. Πιστεύω οτι όσο προχωρά ο χρόνος θα αλλάζουν οι αντιδράσεις.
Ο Ηλίας σήμερα μου έσπασε τα νεύρα. Η πρώτη του σκέψη ήταν να κατηγορήσει το Στέφανο. Θέλω να δω όταν θα καταλαβει οτι γι αυτή την κατάσταση φταίει ο κανακάρης του θα πει καμιά κουβεντούλα και σ αυτόν ή μπα;
Το Νεφελάκι μέσα στα ροζ σεντονάκια ήταν σαν ζαχαρωτούλι. Μου άρεσε η εικόνα Αγγέλας Μαρίλιας και Αμαλίας Νεφέλης. Διαφορετικές καταστάσεις αλλά και οι δύο γιαγιάδες μαζί με τα εγγόνια τους μου άρεσαν. Αυτό με την Αμαλία τώρα τελευταία πρέπει να το κοιτάξω.
Περιμένω το αυριανό με ανυπομονησία. Τελικά μην ακούσω να ξαναπείτε οτι ο Στέφανος δεν αγαπάει την Εύα γιατί θα τα πάρω. Αύριο θα μιλήσει και η μητέρα του. Νομίζω οτι κι αυτή θα δρομολογήσει εξελίξεις.

Agree
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από atreidhs Δευ Νοε 02, 2009 10:20 pm

sifantid έγραψε:Αν είναι δυνατόν!!! emmm Την έχουν απαγάγει και αυτή βλέπει όνειρο το γάμο της με το Λουκά! Gamos Θεϊκή σκηνή!!! gelio Τον έκλεψε από το χταπόδι της πίστας!!! Ο βήχας και ο έρωτας δεν κρύβεται!!! Love! Καλά είπαν ότι ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται!

Είναι το γνωστό καταπληκτικό και πολλές φορές ανατρεπτικό χιούμορ της Έλενας. Το χιούμορ που ακόμα κι αν είσαι στα χειρότερά σου, σε κάνει να γελάσεις!
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από jim7 Δευ Νοε 02, 2009 10:31 pm

atreidhs έγραψε:
sifantid έγραψε:Αν είναι δυνατόν!!! emmm Την έχουν απαγάγει και αυτή βλέπει όνειρο το γάμο της με το Λουκά! Gamos Θεϊκή σκηνή!!! gelio Τον έκλεψε από το χταπόδι της πίστας!!! Ο βήχας και ο έρωτας δεν κρύβεται!!! Love! Καλά είπαν ότι ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται!

Είναι το γνωστό καταπληκτικό και πολλές φορές ανατρεπτικό χιούμορ της Έλενας. Το χιούμορ που ακόμα κι αν είσαι στα χειρότερά σου, σε κάνει να γελάσεις!

Έλενα : respect : : respect : : respect :
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Νοε 02, 2009 10:36 pm

περιληψούλα για μένα που δεν είδα το επεισόδιο
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Νοε 02, 2009 10:39 pm

Εγώ πάλι γιατί πιστεύω ότι η μάνα του Στέφανου έτσι και αλλιώς μιλούσε και έπαιζε θέατρο; Τραβηγμένο απο τα μαλλιά αλλά το νομίζω!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Νοε 02, 2009 10:43 pm


Τα κορίτσια κλεισμένα κρατάνε ακόμη σχετική ψυχραιμία.
Πέφτουν για ύπνο και η Νόρα βλέπει στον ύπνο της οτι ο Λουκάς παντρεύεται τη Νταίζη και πάει αυτή στην εκκλησία βουτάει την ανθοδέσμη και το Λουκά και τον παντρεύεται αυτή, και οι άλλες βρίσκουν το κουράγιο να τη δουλέψουν
Οι άντρες στο σπίτι του Στέφανου προσπαθούν να καταλάβουν τι έχει γίνει. Ο Πέτρος πάει στην αστυνομία ανεπίσημα. Ο Ηλίας και ο Στεφανος κοιτάζονται με κάτι βλέματα που σκοτώνουν. Η Μαρίλια τους λέει τελικά οτι ο Μάνος ειναι στο Παρίσι.
Δεν θυμάμαι κάτι άλλο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Νοε 02, 2009 10:45 pm

Clarabelle έγραψε:
\
Πέφτουν για ύπνο και η Νόρα βλέπει στον ύπνο της οτι ο Λουκάς παντρεύεται τη Νταίζη και πάει αυτή στην εκκλησία βουτάει την ανθοδέσμη και το Λουκά και τον παντρεύεται αυτή


gelio gelio πλάκα κάνεις αυτό θέλω να το δω ...........................
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Νοε 02, 2009 10:47 pm

mimi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
\
Πέφτουν για ύπνο και η Νόρα βλέπει στον ύπνο της οτι ο Λουκάς παντρεύεται τη Νταίζη και πάει αυτή στην εκκλησία βουτάει την ανθοδέσμη και το Λουκά και τον παντρεύεται αυτή


gelio gelio πλάκα κάνεις αυτό θέλω να το δω ...........................


Θα ανεβάσω βιντεάκι
Όλα τα λεφτά μια τρελή με τζην που παίρνει το γαμπρό
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από mimi Δευ Νοε 02, 2009 10:49 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
\
Πέφτουν για ύπνο και η Νόρα βλέπει στον ύπνο της οτι ο Λουκάς παντρεύεται τη Νταίζη και πάει αυτή στην εκκλησία βουτάει την ανθοδέσμη και το Λουκά και τον παντρεύεται αυτή


gelio gelio πλάκα κάνεις αυτό θέλω να το δω ...........................


Θα ανεβάσω βιντεάκι
Όλα τα λεφτά μια τρελή με τζην που παίρνει το γαμπρό

και είναι όλοι στον γάμο :?: :?: μπράβο νόρα το PistolakiB τι έκανε :?: :?:
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από KAZY Δευ Νοε 02, 2009 11:18 pm

evanna έγραψε:Πολυ ωραιο το επεισοδιο σημερα..τα καημενα τα κοριτσακια τι περνανε τα λυπηθηκα μωρε!Ολες τους πολυ καλες σε αυτες τις δραματικες σκηνες! : respect : Οσο για το ονειρο της Νορας τι να πω...καταπληκτικο ακομα και τωρα το μελαχρινακι σκεφτεται!με τα πειραγματα των κοριτσιων γελασα πολυ...παντως ειχαν απολυτο δικιο!Αυτος ο Καρταλης δεν παιζεται πια...μου τη δινει στα νευρα μα ειναι δυνατον ακομα και τωρα να κατηγορει το Μανο,τα κοριτσια κινδυνευουν και αυτος το χαβα του πως θα τα ριξει ολα στο Μανο..Αν ειναι δυνατον!!!!!!Αυτα για σημερα! :D
Agree
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Νοε 02, 2009 11:58 pm

ΚΑΙ ΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΑΡΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΕΞΕΠΛΗΞΕ ΟΙ ΝΟΤΕΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΜΕΣΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΟΥ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ !!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Νοε 02, 2009 11:58 pm

ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΚΑΝΑ 2 ΛΑΘΑΚΙΑ ΑΠΟ ΒΙΑΣΥΝΗ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΜΗΝΥΜΑ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Τρι Νοε 03, 2009 12:30 am

Τωρα μαλιστα!Η σειρα αρχιζει να γινεται πραγματικα ενδιαφερουσα!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από elena-7- Τρι Νοε 03, 2009 2:58 am

GENIKA TO EPEISODIO HTAN KALO AN DEN YPHRXE K TO ONEIRO DEN KSERW PWS THA ITAN!! lol! TA KALA THA KSEKINISOUN MOLIS TA KORITSIA ELEUTHERWTHOUN!!A RE NORAKI!! Love!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από madolato Τρι Νοε 03, 2009 3:38 am

Παρόλο που η ουσιαστικότερη εξέλιξη του σημερινού επεισοδίου ήταν στο τρέιλερ του αυριανού, το βρήκα αρκετά ενδιαφέρον.
Η Νόρα είναι ο ήρωάς μου -νύφη με τζην και δερμάτινο! Κι εγώ θέλω! :lol:
Η κουβέντα που ακολούθησε το όνειρο ήταν "ακριτικά" ανατρεπτική, αν αναλογιστούμε το γενικότερο πλαίσιο! Εδώ καράβια χάνονται, βαρκούλες αρμενίζουν -η αφυδάτωση μας χτυπάει την πόρτα, η Νόρα Λουκάκους ονειρεύεται και οι άλλες το ρίχνουν στην παλαβή. Μ' αρέσει! :lol:
Δε μ'αρέσει η μοναξιά που πρέπει να αισθάνθηκε η Νόρα όταν οι άλλες σκεφτόντουσαν κι ανησυχούσαν για παιδιά και οικογένειες. 'Ενα Λουκάκο είχε κι εκείνη κι αυτός... στον κόσμο της Νταίζης! 😢
Από τους άντρες ήθελα περισσότερη αγωνία. Ελπίζω σε καλύτερες μέρες. Θέλω να δω Λουκάκο στα πατώματα. Μπορώ;Razz
Τώρα θα με πείτε τρελή, αλλά γιατί η μανούλα μίλησε όταν της είπε ο Στέφανος ότι θα σκοτώσει το Μάνο; Πείτε μου σας παρακαλώ ότι δεν παίζει να είναι τίποτα αδέρφια αυτοί οι δύο, γιατί δε θα το αντέξω... wall
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τρι Νοε 03, 2009 8:15 am

ελεος ...αν ειναι αδερφια τα κοβω τα μυστικα τελος

λουκακο στα πατωματα θελω και εγω μπορω???

η καλυτερες σκηνες ηταν το ονειρο και ο απολογισμος ολων για το τι εχουν κανει πως φτασανε εδω ποιος τους λειπει και στη νορα ο λουκακος...ομολογα το μωρεεεεεεεεε
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 229 - Ημερομηνία 02-11-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τρι Νοε 03, 2009 8:18 am

επισης να σας πω κατι που παρατηρησα για πλακα

η μελιτα μια ζωη ηταν αξυπολητη σε ολες τις σκηνες εχτες που πεσαν και καλα μπας και κοιμηθουν ολες αξυπολητες και εκεινη με παπουτσια :lol:
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης