Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

+20
mariaangela22
NATALITSA_LOUKITSA
madolato
atreidhs
felia
sifantid
Soulaki_NoraLoukas
zwi
Ntinaki1
jim7
andy
evanna
mimi
KatsaroYpotheto
marializ25
Amalia_1297
seremela5
konstantina
xara
Clarabelle
24 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap48%Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 48% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 27
 
 

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Νοε 06, 2009 10:47 pm

an zw mexri tote!me tosa neura den to glitwnw to eggefaliko!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από jim7 Παρ Νοε 06, 2009 10:55 pm

Μια και η συζήτηση είναι περί τον πυροβολισμό σας παραπέμπω στο ποστ μου στις ψηφοφορίες γι' αυτό ακριβώς το θέμα.

"Λοιπόν εγώ νομίζω ότι δεν έγινε τίποτα από όλα αυτά. Και εξηγούμαι, η Νόρα γνωρίζει πολύ καλά από όπλα και σφαίρες, άρα πιστεύω ότι με κάποιο τρόπο έβγαλε την βολίδα από την σφαίρα και την αντικατέστησε με τρίματα από την σόλα ώστε να μην βγει έξω το μπαρούτι. Με τον τρόπο αυτό δημιούργησε ένα "άσφαιρο βλήμα" όπως λένε. Έτσι όταν πυροβόλησε υπήρχε ο κρότος, υπήρχε η λάμψη αλλά δεν υπήρξε βολίδα. Γι' αυτό είδατε την Μελίτα και την Δάνη να πέφτουν αμέσως πάνω στην Εύα ώστε να μην φαίνεται ότι δεν υπάρχουν αίματα, ήταν όλες συνεννοημένες και τόπαιξαν πολύ καλά. Πως σας φαίνεται;"
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 06, 2009 11:00 pm


Και να προσθέσω κάτι που ξέχασα.
Δεν ξέρω ποιός είχε την ιδέα αυτής της ανάμνησης με τις δίκες παρωδία, αλλά χάλασε όλη την ατμόσφαιρα του επεισοδίου
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Soulaki_NoraLoukas Παρ Νοε 06, 2009 11:01 pm

etsi einai paidia..apokleietai na pethanei i prwtagwnistria prwton,kai deuteron de tha mporousan na ti skotwsoun...i nora ekane to thauma tis pisteuw......
Soulaki_NoraLoukas
Soulaki_NoraLoukas

Θηλυκό Τόπος : iraklio kritis
Ασχολίες : podosfairo,mousiki

https://www.facebook.com/soulaki.bill

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από sifantid Παρ Νοε 06, 2009 11:04 pm

Soulaki_NoraLoukas έγραψε: etsi einai paidia..apokleietai na pethanei i prwtagwnistria prwton,kai deuteron de tha mporousan na ti skotwsoun...i nora ekane to thauma tis pisteuw......
Kαλώς ήρθες Σούλα!!! Σε περίμενα!!! Jump Άλλη μία τρελή fan Λουκά-Νόρας!!! Heart2 Μαζευόμαστε!!!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από jim7 Παρ Νοε 06, 2009 11:05 pm

Καλώς ήρθες soulaki_NoraLoukas όντως πιστεύω ότι όλα είναι στημένα από το Νοράκι μας.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από zwi Παρ Νοε 06, 2009 11:06 pm

kalws hr8es
olo kai mazeuontai fan tou zeugariou
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Soulaki_NoraLoukas Παρ Νοε 06, 2009 11:07 pm

sas euxaristw poly pou de kalodexeste sti megali sas parea... :) elpizw ti deutera na doume epitelous kati na mas lytrwsei!!
Soulaki_NoraLoukas
Soulaki_NoraLoukas

Θηλυκό Τόπος : iraklio kritis
Ασχολίες : podosfairo,mousiki

https://www.facebook.com/soulaki.bill

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από konstantina Παρ Νοε 06, 2009 11:08 pm

welcomeeeeeee flower

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από xara Παρ Νοε 06, 2009 11:25 pm

Λοιπον εγω δεν πισευω με τιποτα οτι η Νορα τοσο ευκολα μπορεσε να πυροβολησει την Ευα...!!! TutTut Σιγουρα κατι εχουν κανονισει... Δεν μπορει ολες οι κινησεις τους να ειναι τυχαιες...!!!
Ο Λουκας εμενα με συγκινησε οσο δεν παει...!!! Snif Μιλησε με πολυ γλυκα λογια για το Νορακι...!!!Love!
Η Ξυλα επαιξε φοβερα...!!! : respect :
Εγω παιδια τον Μανο ενω εχει κανει φοβερα λαθη, τον πιστευω, και στο κατω-κατω δικιο εχει που δεν θελει την Ευα με τον Στεφανο...!!!

Και τελειωνω λεγοντας πως Νορα-Λουκας ειναι Θεοι...!!! : respect : (και στο παιξιμο τους και στη χημεια που εχουν με ολους και σε ολα...!!!)
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από marializ25 Παρ Νοε 06, 2009 11:38 pm

εγω εχω απορια...... εμεις λεμε οτι ηταν ολο αυτο με το πυροβολισμο στημενο ..ωραια καλα μεχρι εδω...αν εμπαινε ο απαγωγεας για να ελεγξει αν ειναι νεκρη η ευα? που λογικα δε θα το κανει? αφου αυτες φυγανε μετα τοσο ανετα απο το τοπο εκεινο......δλδ ο απαγωγεας πρεπει να ητανε βλακας..ειχε μια απαιτηση και αφου την πραξανε δεν ελεγξε καν αν εγινε αληθεια..απο οτι θυμαμαι η νορα ειχε πει στον απαγωγεα οτι ξερει απο οπλα...και επιπλεον την πυροβολησανε πανω απο τα σκεπασματα....η σφαιρα τοσο ευκολα περασε δλδ...κα να περνουσε δε θα την εκανε τοση ζημια......συμφωνα με τη λογικη δλδ αν το σκεφτουμε...

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από xara Παρ Νοε 06, 2009 11:40 pm

marializ25 έγραψε:εγω εχω απορια...... εμεις λεμε οτι ηταν ολο αυτο με το πυροβολισμο στημενο ..ωραια καλα μεχρι εδω...αν εμπαινε ο απαγωγεας για να ελεγξει αν ειναι νεκρη η ευα? που λογικα δε θα το κανει? αφου αυτες φυγανε μετα τοσο ανετα απο το τοπο εκεινο......δλδ ο απαγωγεας πρεπει να ητανε βλακας..ειχε μια απαιτηση και αφου την πραξανε δεν ελεγξε καν αν εγινε αληθεια..απο οτι θυμαμαι η νορα ειχε πει στον απαγωγεα οτι ξερει απο οπλα...και επιπλεον την πυροβολησανε πανω απο τα σκεπασματα....η σφαιρα τοσο ευκολα περασε δλδ...κα να περνουσε δε θα την εκανε τοση ζημια......συμφωνα με τη λογικη δλδ αν το σκεφτουμε...

Ναι γι αυτο εγω πιστευω οτι την πετυχε αλλα καπου που να μην την τραυματισε σοβαρα...!!!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Soulaki_NoraLoukas Παρ Νοε 06, 2009 11:42 pm

paidia egw kapou diavasa oti tin petuxe k tin traumatise elafra,diladi tha tin exoun gia ligo sto nosokomeio alla auto einai olo....
Soulaki_NoraLoukas
Soulaki_NoraLoukas

Θηλυκό Τόπος : iraklio kritis
Ασχολίες : podosfairo,mousiki

https://www.facebook.com/soulaki.bill

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από felia Παρ Νοε 06, 2009 11:46 pm

Soulaki_NoraLoukas έγραψε:paidia egw kapou diavasa oti tin petuxe k tin traumatise elafra,diladi tha tin exoun gia ligo sto nosokomeio alla auto einai olo....

Και εγώ αυτό ξέρω

felia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από atreidhs Παρ Νοε 06, 2009 11:48 pm

Το σημερινό επεισόδιο χαρακτηριζόταν από έντονη θεατρικότητα. Τα κορίτσια θύμιζαν λίγο κάτι από το έργο "Ακρότητες". Τα κατάφεραν πολύ καλά στο ρόλο τους. Οι μαύροι κύκλοι στα μάτια τους όμως υπερβολικοί.

Οι μαζεμένοι στο σπίτι του Στέφανου έπαιξαν κατά κάποιο τρόπο το ρόλο του χορού σε τραγωδία. (Ο χορός εμφανίζεται κατά διαστήματα και σχολιάζει τα διαδραματιζόμενα με έντονο πολλές φορές τρόπο).

Οι σκέψεις για το μέλλον φωνάζουν από μακριά "Έλενα". Επίτηδες είχαν ένα αδιόρατο μεν, πραγματικό δε κωμικό στοιχείο. Λειτούργησαν ως μηχανισμός αποφόρτισης των θεατών από τα έντονα συναισθήματα.

Το σημείωμα στην κορνίζα ωραίο και συγκινητικό.

Η απουσία της Νταίζης καλοδεχούμενη και ανακουφιστική.
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από madolato Σαβ Νοε 07, 2009 3:15 am

marializ25 έγραψε:εγω εχω απορια...... εμεις λεμε οτι ηταν ολο αυτο με το πυροβολισμο στημενο ..ωραια καλα μεχρι εδω...αν εμπαινε ο απαγωγεας για να ελεγξει αν ειναι νεκρη η ευα? που λογικα δε θα το κανει? αφου αυτες φυγανε μετα τοσο ανετα απο το τοπο εκεινο......δλδ ο απαγωγεας πρεπει να ητανε βλακας..ειχε μια απαιτηση και αφου την πραξανε δεν ελεγξε καν αν εγινε αληθεια..απο οτι θυμαμαι η νορα ειχε πει στον απαγωγεα οτι ξερει απο οπλα...και επιπλεον την πυροβολησανε πανω απο τα σκεπασματα....η σφαιρα τοσο ευκολα περασε δλδ...κα να περνουσε δε θα την εκανε τοση ζημια......συμφωνα με τη λογικη δλδ αν το σκεφτουμε...

Δεν ισχυρίζομαι ότι είμαι ειδική στα όπλα -δεν έκανα και φαντάρος Razz - αλλά από όσο ξέρω ένα πάπλωμα δεν μπορεί να σταματήσει μια σφαίρα. Δεν έχω καταλάβει πολύ καλά τι ακριβώς έκανε η Νόρα, αλλά αν σφαίρα υπάρχει ακόμα, μπορούν να τη χρησιμοποιήσουν για να απειλήσουν τον απαγωγέα αν πάει να τις τσεκάρει. 'Αλλα ακόμα και χωρίς τη σφαίρα, είναι 4 και είναι 1. Μπορούν να τον αιφνιδιάσουν.
Σε γενικές γραμμές, αν και δεν το περίμενα, τα τρία τελευταία επεισόδια μου άρεσαν πάρα πολύ. Σήμερα είδα και αυτό που ήθελα να δω από το Λουκά Love! και ολοκληρώθηκα ως τηλεθεάτρια -για την ώρα δηλαδή, γιατί έχουμε δρόμο ακόμα! geek
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Σαβ Νοε 07, 2009 7:31 am

η ωρα ειναι επτα το πρωι και το επεισοδιο αν και κονσερβα που το δα γιατι ειναι σαβατο και εχτες ημουν αρωστουλα ψιλο και με πηρε ο μορφεας δε μπορω να ηρεμησωω κλαιω σα ηλιθια και τρεμω.....συγκλονιστικοτατοοοοοο!!!!

αν δε ειχαμε τα προσεχως στις περιλιψεις που το ονομα της ευας υπαρχει σε ολα τωρα σιγουρα μεχρι την δευτερα θα μουν σιγουρη οτι θα χαμε κηδειες θα κλαιγαμε...θα μουν πεις θα το κανανε αυτο οι φιλες της οι παιδικες μωρε αβυσος η ψυχη του ανθρωπου αβυσος μεσα στη απελπισια ο ανθρωπος και τη μανα του ...αβυσος

ας παρουμε τα πραματα απο αρχη

ο ηλιας με εχει εκνευρισει απο τη στεναχωρια και τη πιεση του τα βαζει με ολους...

ο μανος ζει στις τυψεις του.....και σωστα ζει απο τη μια τον λυπαμαι απο την αλλη λεω τωρα τωρα ολα αυτα τωρα το θυμηθηκε να αναθεωρησει τα λαθη του .. μιλησε πολυ καλα στον απαγωγεα αλλα λογικο σου λεει εγω ζω με το πονο μου χωρις το παιδι μου και εσυ θα ζεις χωρις κατι σημαντικο για σενα...ο μανος καλα τα πε αλλα κυριε λυτρα μου αργα σκεφτηκατε να γινετε ανθρωπος , οταν εξαγωραζε σιωπες για το συμφερον του και επνιγε την αληθεια για παρτη του τοτε τι?? ο αλλος η κρυφοπληγιτσα ο ρουσος δε λεει τιποτα για τα εργοστασια εχει και εκεινος ευθυνη οχι μονο ο λυτρας που ολοι λενε και παιζει το ονομα μαζι στον ομιλο μαζι τρωγανε αλλα εκεινος μουγκα το παιζει και καλα ισοροπιστης για το καλο τον υπηρεσπιζεται αλλα για τη ζωη του δε ειδα να πει και κατι να κανει κατι πιο τρελο τιποτα καθεται και περιμενει απι την αστυνονια καλα κρασαααααααα

μου αρεσε η σκηνη με τα κοριτσια του μανου.... νεφελη και μαριλια, βαρυ αλλα καλο...ο μανος στα πατωματα αναθεωρει τη ζωη του πολυ θελω να δω το μετα γιατι για να ξανακερδισει θεση στην εδεμ θα κανει πολλα πολλα αλλα θα τα κανειι....μακαριι!!!! τωρα ειναι παρων απων

ενα πραμα δε καταλαβα και συφυλιαστικα γιατι καθονται χαλαρα ολοι παρεακι σε ενα σπιτι ο καθενας ζει το δραμα του πεταει σποντες και βγαζουν πικρες ο ενας στο ν αλλον οι αλλες αργοπεθαινουν και αντι να χουν ξεσηκωσει το κοσμο ....ζει και ουρανο ρε να τους εβλεπα καπως πιο στεναχωρεμενους να το πω πιιο ανχωμενους κατι .....καθονται πινουν και περιμενουν,,,,

μονο ο λουκακος ειναι για τα πατωματα ο καημενος αν και απο τη μια λεω για την ελλαδα ρε γαμωτο ετσι στα πατωματα...ζουσαμε και περιμεναμε να το δουμε λιγο και αυτο ναι επιτελους/////δε συγκρινεται αυτο που εχει με τη νορα ενοειτε εμεις το ξερουμε ρε αντε καιρος να το καταλαβειι


τα κοριτσια υποκλινομαι ξυλα και δρακουλακη με πεισανε το ζησα ολο αυτο μαζι τους...ετρεμα και διψαγα ειλικρινα το ζουσα μαζι τους ολο αυτο με επιασε ασφυξια...οταν ουρλιαζε η φαιη ηθελα να μπω στην οθονη να παρω το οπλο και να την σκοτωσω εγω...απαπαππα....η γεωργονη και η παπα δε με πεισανε καθολου...μονο η δρακουλακη και εξωτερικα και σε ολα της ζουσε τη μιζερια την διψα ολο αυτο οι αλλες ηταν πιο κρυες προσωπικα δε με πεισανε..
η παπα ετρεμε και ουρλιαζε σα υστερικια και η γεωργονη ηταν χαλαρη λες και ειχε παρει χαπια...

θεικη η σκηνη του αποχαιρετισμου της ευας ανατριχιασα.......

το επομενοοο χιχι το καλυτεροοοοοοοοοο λουκακος ...του πεσε το τηλ τα χασε ολα ρε μου μιλαει η φωτογραφια της?? λουκακο μουυυυ ?? νορα μουυυ?? το ακουσατεεεεε? ναι ναι ναι.......αμεσως τον πηρε τηλ ετσι ετσι ετσιιιιι........

τωρα για τον στεφανο ακομα και αυτη τη ωρα τη σποντα του ελεος?? ρε ο παλιος και ο πρωτος ερωτας ειναι ο μανος και να μεινει μαζι του η ευα και να τη εχει κοντα του παντα θα ερχεται δευτερος παντα ο ενας το απωθημενο ο ερωτας ο παιδικος θα ειναι ο μανος.

για ενα πραμα χαιρομαι και τωρα που τελειωσε η ιστορια θα το πω αλλο λιγο θα δουμε τον απαγωγεα και μετα ποτε ξανα ευχομαι ....χαλια δε μου αρεσε καθολου πεθυμησα το τρελο στελιο...το βλεμα του απαπα εκοβα φλεβες σκιαζομουν,.,,,αυτος ειχε βλεμα αγελαδας ρε μου ερχοταν να τον χαστουκισωωωωωωω
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από jim7 Σαβ Νοε 07, 2009 10:38 am

marializ25 έγραψε:εγω εχω απορια...... εμεις λεμε οτι ηταν ολο αυτο με το πυροβολισμο στημενο ..ωραια καλα μεχρι εδω...αν εμπαινε ο απαγωγεας για να ελεγξει αν ειναι νεκρη η ευα? που λογικα δε θα το κανει? αφου αυτες φυγανε μετα τοσο ανετα απο το τοπο εκεινο......δλδ ο απαγωγεας πρεπει να ητανε βλακας..ειχε μια απαιτηση και αφου την πραξανε δεν ελεγξε καν αν εγινε αληθεια..απο οτι θυμαμαι η νορα ειχε πει στον απαγωγεα οτι ξερει απο οπλα...και επιπλεον την πυροβολησανε πανω απο τα σκεπασματα....η σφαιρα τοσο ευκολα περασε δλδ...κα να περνουσε δε θα την εκανε τοση ζημια......συμφωνα με τη λογικη δλδ αν το σκεφτουμε...

Τα κορίτσια τόπαιξαν κορώνα γράμματα. Άμα ο απαγωγέας πήγαινε να εξακριβώσει εάν πράγματι την σκότωσαν, το πιο πιθανό ήταν να του επιτεθούν και ότι έβγαινε, αφού ήταν χαμένες έτσι και αλλοιώς. Ποντάρησαν στο γεγονός ότι αυτός δεν ήθελε να πυροβολήσει άρα άμα έμπαινε ίσως νάχαν μια πιθανότητα να τον κάνουν καλά μια και πλέον ήταν απελπισμένες. Βα μη σου πω ότι και αυτό μπορεί νάταν το σχέδιό τους δηλαδή πυροβολούμε, έρχεται να τσεκάρει του κανουμε επίθεση τον αφοπλίζουμε και την κοπανάμε. Μες την απελπισία τους φαντάζει πολύ λογικό σενάριο.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από mariaangela22 Σαβ Νοε 07, 2009 1:25 pm

konstantina έγραψε:h nora kai h dafnh kai h mlita einaia ante na mhn pw ti einai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!**************************
einai dunaton!den eida kanena sxedio!to ekanan me skopo na th skotwsoyn gia na glitwsoun!
den mporw na sunenxisw to grapsimo giati apo ta neura tremoun ta xeria mou kia den mporw na plhktrwloghsw!!!!!
tis misw!!!!!! Grrr

Konstantina bash sxediou eginan ola.an parakolouthouses kala tha eblepes 2 poly shmantikes skhnes: h prwth htan otan h nora ebgale kti apo to strwpa kai to tylikse san maksilari kai to deytero oti kapoia stigmh eskypse panw apo thn eya kai ths psithyrize kati gia arketh wra.
mariaangela22
mariaangela22

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από zwi Σαβ Νοε 07, 2009 1:34 pm

KA-TA-PLH-KTI-KO htan to epeisodio
ax o kahmenos o loukakos.....
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Σαβ Νοε 07, 2009 2:07 pm

Η Μελίτα είχε τη σφαίρα στη τσέπη του παντελονιού της.Είδατε να τη δώσει στη Νόρα;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Νοε 07, 2009 3:23 pm

xara έγραψε:Αχου μωρε, ποσο γλυκος ηταν ο Λουκακος οταν μιλαγε για την Νορα...!!! Heart2 Κι αυτο το κοριφαιο "... συγκρινεται η Νταιζη μ' αυτο που εχω με την Νορα???..." Heart2 Αχου συγκινηθηκα...!!! Snif



ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΕ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ''ΠΟΥ Μ'ΑΦΗΝΕΙΣ'';;;;ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΕΚΕΙ. Snif Snif ΑΝΤΕ ΒΛΕΠΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Morena Σαβ Νοε 07, 2009 4:53 pm

Πολύ καλό το χθεσινό επεισόδιο....τα κορίτσια ήταν όλα τέλεια....πάρα πολύ καλές όλες...ειδικά η Έυα...ήταν εξαιρετική η κ.Ξυλά...αυτός ο Μάνος εκεί που θες να του τα συγχωρήσεις όλα (μιλάω για τη σκηνή του με τις κόρες του) θυμάσαι όλα αυτά που έχει κάνει και θες να τον πλακώσεις στο ξύλο ααα ρε Μάνο σ**τά τα έχεις κάνει...αυτά
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από Penny Σαβ Νοε 07, 2009 8:06 pm

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΚΛΑΜΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΗΣ ΞΥΛΑ : respect :
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 233 - Ημερομηνία 06-11-2009

Δημοσίευση από manos+eva Σαβ Νοε 07, 2009 9:23 pm

Το επεισοδιο ηταν τελειο..........αυτο εχω να πω μονο!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης