Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

+57
KATSAM1272
ειρηνη7
fay66
feno0z
κικκο
N.L.D.N.M.E
Elsa*
Katerinaki47
noroloukakosfan
Christie S.
mystikaever
Χρύσα
irini
ΝΛΙΧ
Black rose
Katrin
Ζωη
xristinaki_noraloukofan
Pennaki.......!!
ioulieta
annaki
Despinaki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mimi_loukas+nora
filitsa
$ofi@ loukakos + nora
Ήβη
verile_mistika
jim7
anastasia20
Dorina <3 Πέτρος
loukakos
elli
T2eNnh
vs116117
anna90
konstantina
mimi
giouli_edem
xara
nana
melitaki-evaki
elena-7-
-Over the rainbow-
Clarabelle
donakon
panda
sifantid
loukitsa
KatsaroYpotheto
manos+eva
balletvasia
PrincessRachel
evanna
Penny
eva-margarita
sofia_edem_fanatic
61 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από sofia_edem_fanatic Τρι Νοε 17, 2009 4:07 am

τι θα προτιμουσατε για τα αγαπημενα μας μυστικα της εδεμ???το σκεφτομαι πολυ καιρο αλλα ακομα δεν εχω αποφασισει τι θελω lol! ...ενα ευτυχισμενο τελος δηλαδη ολοι καλα και ευτυχισμενοι μεταξυ τους....η ενα δραματικο τελος με απωλειες????
sofia_edem_fanatic
sofia_edem_fanatic
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από eva-margarita Τρι Νοε 17, 2009 9:24 am

λοιπον εγω θα ηθλα ενα ετιχισμενο τελος

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Penny Τρι Νοε 17, 2009 9:43 am

ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΠΩΛΕΙΕΣ (ΘΑΝΑΤΟΙ).ΕΝΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΓΕ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΙ. :D Hugg
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από evanna Τρι Νοε 17, 2009 10:19 am

Εννοειται πως ενα ευτυχισμενο τελος κατα την αποψη μου θα ηταν οτι καλυτερο!!!Δηλαδη(μπορει να πειτε οτι παραειμαι ρομαντικη...)ολη η παρεα ενωμενη και χαρουμενη χωρις μυστικα να σκιαζουν πια τη σχεση τους,ο Νικολας με τη Δαφνη,η Νορα με το Λουκα και ο Μανος με την Ευα! Love! Και πολλα παιδακια!!!!(ζηταω πολλα???????) lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από PrincessRachel Τρι Νοε 17, 2009 1:02 pm

αααααχχ...ναι !μμακαρι να τελειωσει με happy end! pleeease Gamos
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από balletvasia Τρι Νοε 17, 2009 1:27 pm

ένα ευτυχισμένο τέλος θα ήταν τέλειο !!!!!!!!!!
balletvasia
balletvasia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από manos+eva Τρι Νοε 17, 2009 1:44 pm

evanna έγραψε:Εννοειται πως ενα ευτυχισμενο τελος κατα την αποψη μου θα ηταν οτι καλυτερο!!!Δηλαδη(μπορει να πειτε οτι παραειμαι ρομαντικη...)ολη η παρεα ενωμενη και χαρουμενη χωρις μυστικα να σκιαζουν πια τη σχεση τους,ο Νικολας με τη Δαφνη,η Νορα με το Λουκα και ο Μανος με την Ευα! Love! Και πολλα παιδακια!!!!(ζηταω πολλα???????) lol!
Και εγω αυτο θα ηθελα.....α και κατι παραπανω η Μελιτα να βγει απο την παρεα..........!!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από eva-margarita Τρι Νοε 17, 2009 2:41 pm

manos+eva έγραψε:
evanna έγραψε:Εννοειται πως ενα ευτυχισμενο τελος κατα την αποψη μου θα ηταν οτι καλυτερο!!!Δηλαδη(μπορει να πειτε οτι παραειμαι ρομαντικη...)ολη η παρεα ενωμενη και χαρουμενη χωρις μυστικα να σκιαζουν πια τη σχεση τους,ο Νικολας με τη Δαφνη,η Νορα με το Λουκα και ο Μανος με την Ευα! Love! Και πολλα παιδακια!!!!(ζηταω πολλα???????) lol!
Και εγω αυτο θα ηθελα.....α και κατι παραπανω η Μελιτα να βγει απο την παρεα..........!!!!!!
ελα μορε τωρα που γινανε και φιλες με την ευα της βρηκαμε και γαμπρο

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από eva-margarita Τρι Νοε 17, 2009 2:44 pm

balletvasia έγραψε:ένα ευτυχισμένο τέλος θα ήταν τέλειο !!!!!!!!!!
θα συμφωνησω και μαζι σου ευτιχησμενο

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από eva-margarita Τρι Νοε 17, 2009 2:46 pm

evanna έγραψε:Εννοειται πως ενα ευτυχισμενο τελος κατα την αποψη μου θα ηταν οτι καλυτερο!!!Δηλαδη(μπορει να πειτε οτι παραειμαι ρομαντικη...)ολη η παρεα ενωμενη και χαρουμενη χωρις μυστικα να σκιαζουν πια τη σχεση τους,ο Νικολας με τη Δαφνη,η Νορα με το Λουκα και ο Μανος με την Ευα! Love! Και πολλα παιδακια!!!!(ζηταω πολλα???????) lol!
και διαφωνω και συμφωνω μαζι σου δηλαδη εγω θελω το μανο με την ευα και πολλα παιδια το στεφανο μα τη μελιτα και πολλα παιδια το νικολα με τη δαφνη την νορα με ενα καλο παιδι που θα τις βρουμε να την παντρεψουμε και το λουκα με τη νταιζη

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από sofia_edem_fanatic Τρι Νοε 17, 2009 2:55 pm

τον λουκα με την νταιζηηηη??????????????? Wow Wow
η νορα μαζι με την λουκακο μας θα καταληξει θελω να ελπιζω...αλλα τι να πω...αποψεις ειναι αυτες...βασικα και εγω ευτυχισμενο τελος θελω οπως ειπατε και εσεις εννοειται ευα-μανος με πολλα πολλα πολλα παιδακια,νορα-λουκας επισης με πολλα φασολακια και δαφνη-νικολας....αλλα θα ηθελα και ενα δραματικο στοιχειο...δεν ξερω τι μπορει να ειναι αυτο..αλλα δραματικη σειρα βλεπουμε πρεπει να δουμε και κατι που θα μας στεναχωρησει...
sofia_edem_fanatic
sofia_edem_fanatic
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Νοε 17, 2009 2:58 pm

Δηλαδή σε αυτή την ιστορία το βασικό δίδαγμα θα είναι ότι μπορούμε όλοι να κάνουμε ότι θέλουμε και θα καταλήξουμε ευτυχισμένοι?

Θέλω κι εγώ ευτυχισμένο τέλος αλλα όχι για όλους!

Θέλω κάποια στιγμή, εκτός από την Νταίζη που έχει "καθαρό" ρόλο να βρω τον κακό μου και στις υπόλοιπες ιστορίες και να τον μισήσω και να βρω τον καλό μου και να τον αγαπήσω.. Τότε μόνο θα σας πω τι τέλος θέλω...

Στο στόρυ Νόρα-Λουκάς-Νταίζη-Πέτρος-Οδυσσέας-Αμαλία-Χρήστος πάντως (Η Μελίτα χώρισε οπότε την αφήνω απέξω) θέλω Νόρα και Λουκά μαζί και..όσο και να σας φαίνεται απίστευτο θέλω μαζί και Πέτρο με Αμαλία!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από evanna Τρι Νοε 17, 2009 3:01 pm

sofia_edem_fanatic έγραψε:τον λουκα με την νταιζηηηη??????????????? Wow Wow
η νορα μαζι με την λουκακο μας θα καταληξει θελω να ελπιζω...αλλα τι να πω...αποψεις ειναι αυτες...βασικα και εγω ευτυχισμενο τελος θελω οπως ειπατε και εσεις εννοειται ευα-μανος με πολλα πολλα πολλα παιδακια,νορα-λουκας επισης με πολλα φασολακια και δαφνη-νικολας....αλλα θα ηθελα και ενα δραματικο στοιχειο...δεν ξερω τι μπορει να ειναι αυτο..αλλα δραματικη σειρα βλεπουμε πρεπει να δουμε και κατι που θα μας στεναχωρησει...
Ναι νομιζω πως εχεις δικιο!Χρειαζεται λιγακι και το δραματικο στοιχειο αλλα η παρεα θελω να μεινει αλωβητη!!!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από eva-margarita Τρι Νοε 17, 2009 3:14 pm

evanna έγραψε:
sofia_edem_fanatic έγραψε:τον λουκα με την νταιζηηηη??????????????? Wow Wow
η νορα μαζι με την λουκακο μας θα καταληξει θελω να ελπιζω...αλλα τι να πω...αποψεις ειναι αυτες...βασικα και εγω ευτυχισμενο τελος θελω οπως ειπατε και εσεις εννοειται ευα-μανος με πολλα πολλα πολλα παιδακια,νορα-λουκας επισης με πολλα φασολακια και δαφνη-νικολας....αλλα θα ηθελα και ενα δραματικο στοιχειο...δεν ξερω τι μπορει να ειναι αυτο..αλλα δραματικη σειρα βλεπουμε πρεπει να δουμε και κατι που θα μας στεναχωρησει...
Ναι νομιζω πως εχεις δικιο!Χρειαζεται λιγακι και το δραματικο στοιχειο αλλα η παρεα θελω να μεινει αλωβητη!!!!!!
α ναι το ξεχασα αυτο η αμαλια θα πεθανει η θα μεινει μονη της ο ρουσος θα παει με την αγγελα και η παρεα παντα ενωμανη και δυνατη

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Νοε 17, 2009 3:29 pm

Ένα ευτυχισμένο τέλος και μία λύτρωση σε όλους τους τομείς των ηρώων,να απαλλαγούν από αμφιβολίες και μυστικά :D
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από sifantid Τρι Νοε 17, 2009 4:05 pm

Και εγώ θέλω ένα ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ τέλος!!! Jump Και φυσικά ως γνωστή fan Νόρας-Λουκά τους θέλω μαζί και ευτυχισμένους με ένα φασολάκι... Heart2 Αχ... Λιώνω όταν τα σκέφτομαι... Τώρα για τους άλλους τι να πω; Προς το παρόν πάντως η Εύα με το Στέφανο μου βγάζει καλύτερη χημεία από ότι η Μελίτα με το Στέφανο... Ας αλλάξει βέβαια και ο Μάνος χαρακτήρα πρώτα και μετά βλέπουμε!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από panda Τρι Νοε 17, 2009 7:15 pm

Ένα δραματικό τέλος με αισιόδοξο μήνυμα πιστεύω ότι θα ήταν ότι καλύτερο για την σειρά . Σίγουρα την παρέα χωρισμένη και ο καθένας πιο ώριμος από ποτέ να ακολουθήσει τον δρόμο του κόβοντας κάθε δεσμό με τους υπόλοιπους . Αυτό που δεν θα ήθελα με τίποτα είναι ένα ηλίθιο ευτυχισμένο τέλος βγαλμένο από τις Ελληνικές ταινίες sic vomit .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από donakon Τρι Νοε 17, 2009 7:24 pm

Συμφωνώ panda!
Δηλαδή, είναι αστείο να είναι και πάλι όλοι μαζί και όλοι ευτυχισμένοι μετά από όλα συνέβηκαν και λογικά θα συμβούν, ας είναι βασικά πιο ρεαλιστικό!
Δεν θέλω να φανώ κακιά, αλλά δεν θα ήθελα να δω τον Μάνο με την Εύα και πάλι μαζί... Ο Μάνος έχει τσακίσει την Εύα... Δεν θεωρώ ότι του αξίζει μια τέτοια γυναίκα... (παρόλο που μέχρι τον 'γάμο' τους, ήμουν τρελλή φαν τους)
donakon
donakon
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : είμαι από Κύπρο αλλά σπουδάζω Αγγλία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Νοε 17, 2009 8:21 pm

Συμφωνω donakon, ότι πιο ρεαλιστικο ήταν αυτό το συναντιόμαστε μία φορά το χρόνο, και 6 ατομα και να έχουν μεσολαβήσει τόσα κ τόσα και παρόλαυτά να μείνουν κολλητοί είναι ουτοπικό και ρομαντικό αλλά επειδή μιλάμε για τηλεόραση πιστεύω ότι το μόνο σιγουράκι για το τέλος είναι η παρέα, όλα τα άλλα παίζουν!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Νοε 17, 2009 9:19 pm

donakon έγραψε:Συμφωνώ panda!
Δηλαδή, είναι αστείο να είναι και πάλι όλοι μαζί και όλοι ευτυχισμένοι μετά από όλα συνέβηκαν και λογικά θα συμβούν, ας είναι βασικά πιο ρεαλιστικό!
Δεν θέλω να φανώ κακιά, αλλά δεν θα ήθελα να δω τον Μάνο με την Εύα και πάλι μαζί... Ο Μάνος έχει τσακίσει την Εύα... Δεν θεωρώ ότι του αξίζει μια τέτοια γυναίκα... (παρόλο που μέχρι τον 'γάμο' τους, ήμουν τρελλή φαν τους)


Συμφωνώ απόλυτα και να προσθέσω οτι μια και τώρα πια μέλος της παρέας και με την βούλα συγνώμη με την πέτρα ήθελα να πω είναι και η Μελίτα, δεν ξέρω πως θα μπορούν να συνυπάρχουν οι δύο κυριες μετά τις αναμενόμενες εξελίξεις
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από donakon Τρι Νοε 17, 2009 9:23 pm

η παρέα είναι παρέα... Η παρέα είναι ακόμη δεμένη.. τον μεγαλύτερο πόνο σ'αυτή την παρέα ο Μάνος τον έχει προκαλέσει, μυστικά, εργοστάσια, χρήμα, δόξα, αλλά και πάλι του στέκονται με πρώτη και καλύτερη την Εύα που του δίνει πίσω ότι του πήρε... Δεν συμφωνώ όμως να γυσρίσει πίσω κοντά του πάλι, αν και επειδή είναι tv, πιστεύω ότι αυτό θα γίνει...
donakon
donakon
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : είμαι από Κύπρο αλλά σπουδάζω Αγγλία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από donakon Τρι Νοε 17, 2009 9:25 pm


Συμφωνώ απόλυτα και να προσθέσω οτι μια και τώρα πια μέλος της παρέας και με την βούλα συγνώμη με την πέτρα ήθελα να πω είναι και η Μελίτα, δεν ξέρω πως θα μπορούν να συνυπάρχουν οι δύο κυριες μετά τις αναμενόμενες εξελίξεις
[/quote]

Μαζί σου!! είναι άδικο για την Εύα βέβαια αυτό πάλι (πόσα να περάσει αυτό το κορίτσι πια...), αλλά δεν θα το ξεκινήσω εδώ, γιατί θα ξεφύγουμε από το θέμα!
donakon
donakon
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : είμαι από Κύπρο αλλά σπουδάζω Αγγλία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από -Over the rainbow- Τετ Νοε 18, 2009 9:49 pm

tha ithela ennoeitai eutixismeno telos :D arketa ipeferan oloi oi iroes...thelo na tous do olous xaroumenous k hamogelastous.. :) k ti ntaizi sto xoma :evil:

edit by Jim7
Διαβάστε προσεκτικά τους κανόνες του forum
2.8 Η γλώσσα του Φόρουμ είναι η Ελληνική και μόνο. Τα Αγγλικά επιτρέπονται μερικώς (για παράδειγμα η χρήση λέξεων που δε μεταφράζονται), αρκεί να μην χρησιμοποιούνται με βρισιές ή/και μειωτικά σχόλια. Η χρήση greeklish ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ. Παρακαλούμε επίσης να αποφεύγετε κείμενα μόνο με κεφαλαία γράμματα καθώς είναι κουραστικά στην ανάγνωση.

-Over the rainbow-

Θηλυκό Τόπος : ston paradeiso!
Ασχολίες : na variemai

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από elena-7- Τετ Νοε 18, 2009 10:30 pm

το ποιο λογικο ειναι οτι στο τελος κ οι 6 θα ειναι ενωμενοι κατι που θα ηθελα κ εγω απλα θα ηθελα να υπαρχει καποια απωλεια κατι..οσο αναφορα για τους αλλους πρωταγωνιστες κ απλα δεν το νομιζω πιστευω οτι κ εδω θα εχουμε χαπι εντ!!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από melitaki-evaki Παρ Νοε 20, 2009 8:44 am

eva-margarita έγραψε:
evanna έγραψε:Εννοειται πως ενα ευτυχισμενο τελος κατα την αποψη μου θα ηταν οτι καλυτερο!!!Δηλαδη(μπορει να πειτε οτι παραειμαι ρομαντικη...)ολη η παρεα ενωμενη και χαρουμενη χωρις μυστικα να σκιαζουν πια τη σχεση τους,ο Νικολας με τη Δαφνη,η Νορα με το Λουκα και ο Μανος με την Ευα! Love! Και πολλα παιδακια!!!!(ζηταω πολλα???????) lol!
και διαφωνω και συμφωνω μαζι σου δηλαδη εγω θελω το μανο με την ευα και πολλα παιδια το στεφανο μα τη μελιτα και πολλα παιδια το νικολα με τη δαφνη την νορα με ενα καλο παιδι που θα τις βρουμε να την παντρεψουμε και το λουκα με τη νταιζη
αγαπη μου συμφωνω για αλλη μια φορα μαζι σου

melitaki-evaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης