Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

+57
KATSAM1272
ειρηνη7
fay66
feno0z
κικκο
N.L.D.N.M.E
Elsa*
Katerinaki47
noroloukakosfan
Christie S.
mystikaever
Χρύσα
irini
ΝΛΙΧ
Black rose
Katrin
Ζωη
xristinaki_noraloukofan
Pennaki.......!!
ioulieta
annaki
Despinaki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mimi_loukas+nora
filitsa
$ofi@ loukakos + nora
Ήβη
verile_mistika
jim7
anastasia20
Dorina <3 Πέτρος
loukakos
elli
T2eNnh
vs116117
anna90
konstantina
mimi
giouli_edem
xara
nana
melitaki-evaki
elena-7-
-Over the rainbow-
Clarabelle
donakon
panda
sifantid
loukitsa
KatsaroYpotheto
manos+eva
balletvasia
PrincessRachel
evanna
Penny
eva-margarita
sofia_edem_fanatic
61 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από elena-7- Τρι Νοε 24, 2009 5:56 pm

sifantid έγραψε:
xara έγραψε:Εμενα θα μου αρεσε αφου γινουν ολα οσα ειπε η sofia_edem_fanatic, να δουμε και μια παρεα 15χρονων (3 αγορια και 3 κοριτσια) και να κανουν τις ευχες στους στην φεγγαροπετρα...!!! Love! Και αυτα να ειναι τα παιδια τους...!!!
Δεν ξερω πως ακουγεται, αλλα θα ηθελα να δω τα παιδια τους αγαπημενα χωρις να εχουν τα προβληματα που αντιμετωπισαν οι γονεις τους...!!! Love!
Πολύ μου άρεσε η ιδέα σου Χαρά! Thumbs up Δεν την είχα σκεφτεί αυτή την εκδοχή! Παρ' όλα αυτά, όμως, δε θέλω να δω κατευθείαν το παιδί Νόρας-Λουκά στα 15 του! Θέλω να ζήσουμε αυτήν την εγκυμοσύνη -Όταν και αν γίνει... Που θα γίνει! Τη δημοκρατική που είμαι, ε; lol!- από την αρχή! Για να δούμε όλες τις αντιδράσεις τους! Την εξέλιξη της σχέσης τους...
συμφωνω θα ειναι οτι καλυτερο για το συγκεκριμενο ζευγαρι να ζησουν μια εγκυμοσυνη θα ειναι πολυ τρυφερο κ θα εχει πλακα!!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από evanna Τρι Νοε 24, 2009 8:55 pm

elena-7- έγραψε:
sifantid έγραψε:
xara έγραψε:Εμενα θα μου αρεσε αφου γινουν ολα οσα ειπε η sofia_edem_fanatic, να δουμε και μια παρεα 15χρονων (3 αγορια και 3 κοριτσια) και να κανουν τις ευχες στους στην φεγγαροπετρα...!!! Love! Και αυτα να ειναι τα παιδια τους...!!!
Δεν ξερω πως ακουγεται, αλλα θα ηθελα να δω τα παιδια τους αγαπημενα χωρις να εχουν τα προβληματα που αντιμετωπισαν οι γονεις τους...!!! Love!
Πολύ μου άρεσε η ιδέα σου Χαρά! Thumbs up Δεν την είχα σκεφτεί αυτή την εκδοχή! Παρ' όλα αυτά, όμως, δε θέλω να δω κατευθείαν το παιδί Νόρας-Λουκά στα 15 του! Θέλω να ζήσουμε αυτήν την εγκυμοσύνη -Όταν και αν γίνει... Που θα γίνει! Τη δημοκρατική που είμαι, ε; lol!- από την αρχή! Για να δούμε όλες τις αντιδράσεις τους! Την εξέλιξη της σχέσης τους...
συμφωνω θα ειναι οτι καλυτερο για το συγκεκριμενο ζευγαρι να ζησουν μια εγκυμοσυνη θα ειναι πολυ τρυφερο κ θα εχει πλακα!!
Agree Πωπω Χαρα καταπληκτικη ιδεα και εμενα θα μου αρεσε παρα πολυ!!!!!!! Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από vs116117 Δευ Ιαν 04, 2010 10:59 pm

mimi έγραψε: Πείτε με κακιά αλλά θα ήθελα ο Στέφανος να πάρει τον μεγάλο του έρωτα (βλέπε Μελίτα) και να την κάνει Παρίσι,Νέα Υόρκη,στον Αγύριστο όπου θέλουν αυτοί εγώ δεν έχω πρόβλημα

ΥΓ να πάρουν και τη Νταίζη μαζί τους
:D

Agree και επίσης θα πεθάνει η Καρταλομάνα. xaxa
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από T2eNnh Τρι Ιαν 05, 2010 9:19 pm

mimi συνφωνω απολιτα μαζι σου
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιαν 05, 2010 10:28 pm

vs116117 έγραψε:
mimi έγραψε: Πείτε με κακιά αλλά θα ήθελα ο Στέφανος να πάρει τον μεγάλο του έρωτα (βλέπε Μελίτα) και να την κάνει Παρίσι,Νέα Υόρκη,στον Αγύριστο όπου θέλουν αυτοί εγώ δεν έχω πρόβλημα

ΥΓ να πάρουν και τη Νταίζη μαζί τους
:D

Agree και επίσης θα πεθάνει η Καρταλομάνα. xaxa


Εμένα δεν με πειράζουν ας μείνουν και δω που ξέρουν τους δρόμους να πηγαινοέρχονται απ το ένα σπίτι στο άλλο με την ησυχία τους.
Εμάς μπορούν να μη μας ζαλίζουν με τον έρωτά τους;
Και αν είναι δυνατόν να μην έχουν οι σκηνές τους ήχο πολύ θα με βόλευε, μου έχει πάρει τα αυτιά η υστερική.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από elli Τετ Ιαν 06, 2010 2:18 am

Δεν με νοιάζει ποιο θα είναι το τέλος το μόνο που θέλω είναι Μελίτα και Στέφανο μαζί....αυτό... Hug

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από loukakos Σαβ Ιαν 09, 2010 4:02 pm

Να περασει ο μπογιας να μαζεψει την Νταζη και την μουγκη και οι υπολοιποι να ζησουν ευτυχισμενοι...Νορα-Λουκας,Μελιτα-Στεφανος,Μανος-Ευα,Νικολας-Δαφνη,<<Κυριακος-Αμαλια>> lol! lol!

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Σαβ Ιαν 09, 2010 4:20 pm

ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Ο ΚΑΘΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΘΑ ΕΧΕΙ Κ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΕΝΙΚΑ!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από anastasia20 Σαβ Ιαν 09, 2010 4:50 pm

εχώ θα ήθελα ευτυχισμένο τέλος..
με μία και μοναδική εξαίρεση ο μουγγοθόδωρος να ξαναμουγγαθεί...αλλά αυτή τη φορά πραγματικά..και αυτό επειδή είμαι καλός άνθρωπος..αλλιώς έχω σκεφτεί πολλά για την πάρτη της...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από jim7 Σαβ Ιαν 09, 2010 5:01 pm

anastasia20 έγραψε:εχώ θα ήθελα ευτυχισμένο τέλος..
με μία και μοναδική εξαίρεση ο μουγγοθόδωρος να ξαναμουγγαθεί...αλλά αυτή τη φορά πραγματικά..και αυτό επειδή είμαι καλός άνθρωπος..αλλιώς έχω σκεφτεί πολλά για την πάρτη της...

Αμάν βρε και εσύ με τόσα που της σέρνεις θα την ματιάσεις την γυναίκα gelio gelio gelio Thumbs up
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από anastasia20 Σαβ Ιαν 09, 2010 5:03 pm

jim7 έγραψε:
anastasia20 έγραψε:εχώ θα ήθελα ευτυχισμένο τέλος..
με μία και μοναδική εξαίρεση ο μουγγοθόδωρος να ξαναμουγγαθεί...αλλά αυτή τη φορά πραγματικά..και αυτό επειδή είμαι καλός άνθρωπος..αλλιώς έχω σκεφτεί πολλά για την πάρτη της...

Αμάν βρε και εσύ με τόσα που της σέρνεις θα την ματιάσεις την γυναίκα gelio gelio gelio Thumbs up

λες;;;μακάρι....
αλλά δεν το βλέπω..κακό σκυλί ψόφο δεν έχει... gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από jim7 Σαβ Ιαν 09, 2010 5:07 pm

anastasia20 έγραψε:
jim7 έγραψε:
anastasia20 έγραψε:εχώ θα ήθελα ευτυχισμένο τέλος..
με μία και μοναδική εξαίρεση ο μουγγοθόδωρος να ξαναμουγγαθεί...αλλά αυτή τη φορά πραγματικά..και αυτό επειδή είμαι καλός άνθρωπος..αλλιώς έχω σκεφτεί πολλά για την πάρτη της...

Αμάν βρε και εσύ με τόσα που της σέρνεις θα την ματιάσεις την γυναίκα gelio gelio gelio Thumbs up

λες;;;μακάρι....
αλλά δεν το βλέπω..κακό σκυλί ψόφο δεν έχει... gelio

Ο λαός έχει πάντα δίκιο
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από panda Σαβ Ιαν 09, 2010 8:23 pm

jim7 έγραψε:Ο λαός έχει πάντα δίκιο

Και πάντοτε χαλάει τις σειρές με το δίκαιό του ο λαός jim7 : curse : .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Ιαν 10, 2010 12:05 pm

panda έγραψε:
jim7 έγραψε:Ο λαός έχει πάντα δίκιο

Και πάντοτε χαλάει τις σειρές με το δίκαιό του ο λαός jim7 : curse : .

Άμα η πλειοψηφία θέλει κάτι, είναι αυτονόητο ότι η σειρά χαλάει για την μειοψηφία. Εκεί όπου η μειοψηφία λέει χαλάει η σειρά, η πλειοψηφία λέει τέλεια η σειρά. Δηλαδή πιάσε το αυγό και κούρευτο. Ισχύει παντού ο νόμος της πλειοψηφίας (και της AGB για να μην ξεχνιόμαστε)
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από panda Κυρ Ιαν 10, 2010 6:34 pm

Αυτό είναι το κακό ότι υπερισχύει πάντοτε αυτό που θέλουν οι πολλοί και όχι αυτό που είναι το σωστό . Φωτεινό παράδειγμα η Βέρα που ξεκίνησε έτσι Wow Faint και μετά που έγινε με το ζόρι το Στράτος Ρεγγίνα και πολλές άλλες εξελίξεις μόνο και μόνο επειδή τις ήθελαν οι πολλοί κατάντησε η σειρά έτσι GN1 . Για αυτό μαύρο στους πολλούς τις ψηφοφορίες και την AGB BadMood .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Ιαν 12, 2010 6:39 pm

Σίγουρα προτιμώ ένα τέλος ξεχωριστό λόγω των όσων έχουμε περάσει :D
και θέλω αυτό το τέλος να περιέχει τον Λουκά-Νόρα με κανένα παιδάκι και Μάνο με Εύα μαζί με Μαρίλια και και την παρέα μαζί!!! Και τον Στέφανο με την Μελίτα να έχουν φύγει μαζί red
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Ήβη Τρι Ιαν 12, 2010 8:52 pm

evanna έγραψε:
sofia_edem_fanatic έγραψε:τον λουκα με την νταιζηηηη??????????????? Wow Wow
η νορα μαζι με την λουκακο μας θα καταληξει θελω να ελπιζω...αλλα τι να πω...αποψεις ειναι αυτες...βασικα και εγω ευτυχισμενο τελος θελω οπως ειπατε και εσεις εννοειται ευα-μανος με πολλα πολλα πολλα παιδακια,νορα-λουκας επισης με πολλα φασολακια και δαφνη-νικολας....αλλα θα ηθελα και ενα δραματικο στοιχειο...δεν ξερω τι μπορει να ειναι αυτο..αλλα δραματικη σειρα βλεπουμε πρεπει να δουμε και κατι που θα μας στεναχωρησει...
Ναι νομιζω πως εχεις δικιο!Χρειαζεται λιγακι και το δραματικο στοιχειο αλλα η παρεα θελω να μεινει αλωβητη!!!!!!


δραματικο ε? εμμ,να σκεφτω...αν πατουσε τρενο την πολυαγαπημενη μου Μελιτα?θα ηταν δραματικο?μπαααα,μαλλον ευτυχισμενο θα ηταν!
Ήβη
Ήβη
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε 'αλλο πλανήτη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Πεμ Ιαν 21, 2010 11:23 pm

ευτιχισμενο τελος εννειται..!!!
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από verile_mistika Πεμ Ιαν 21, 2010 11:28 pm

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Μ΄ΕΜΕΝΑΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΔΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΚΑΚΟΥΣ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΝΝΟΥΜΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΕΛΟΣ ΛΕΜΕ ΤΟΤΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ Wink
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από vs116117 Παρ Ιαν 22, 2010 1:10 am

Εγώ πολύ απλά πιστεύω ότι είναι λίγο.....ξεπερασμένο, να το πω (Wink, να έχει σαν δραματική σειρά - δραματικό τέλος. Δεν είναι ανάγκη αυτά τα 2 να πηγαίνουν πακέτο. Εξάλλου, με όσα γίνονται στον κόσμο, δεν είναι ανάγκη να μας ψυχοπλακώνουν και οι σειρές στην τηλεόραση. Λίγο να γελάσει το χειλάκι του Έλληνα τηλεθεατή δεν βλάπτει.
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από filitsa Σαβ Φεβ 06, 2010 5:00 pm

ευτυχισμενο τελος εννοειται !!!!!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 5:06 pm

Eγώ θέλω ένα τέλος αλά Βέρα..Ναι μεν να βολευτούν όλοι όπως θέλουμε και να σούμε τους συνδυασμούς που επιθυμούμε αλλά να χει και λίγο δράμα...να μπορείς να λιώσεις στο κλάμα να το 'φχαριστηθείς...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Φεβ 06, 2010 5:08 pm

δραμα δραμα προτιμω ........!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Despinaki Σαβ Φεβ 06, 2010 5:22 pm

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΜΙΚΤΟ ΤΕΛΟΣ...
ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΝ ΝΕΦΕΛΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΡΟΥΣΣΟΣ-ΑΜΑΛΙΑ...
Η ΠΑΡΕΑ ΤΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ...
ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ-ΜΠΙΖΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΣΕ "ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΟΙΚ.ΒΕΝΕΤΗ-ΦΩΚΑ"...
ΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ Η ΔΑΦΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΗ ΜΕ ΤΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΟΥΧΑ...
ΜΑΝΟΣ-ΕΥΑ ΝΑ ΖΟΥΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΝ ΜΑΡΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΓΓΕΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ...Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΙΑΤΡΙΚΗ...
Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΕ ΑΤΥΧΗΜΑ...
Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΤΝ ΝΤΑΙΖΗ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΝ ΧΩΡΙΣΜΟ ΤΣ ΑΠΟ ΤΝ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ Σ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ...
Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕ ΤΝ ΑΡΗ...
Ο ΗΛΙΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΓΗΡΑΤΕΙΑ...(ΔΡΑΜΑΤΙΚΟ)
ΜΑΝΟΣ-ΕΥΑ ΝΑ ΖΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΥΑΛΙΝΟ ΠΥΡΓΟ ΣΤΝ ΕΔΕΜ ΚΟΝΤΑ ΣΤΝ ΝΙΚΟΛΑ-ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΣ ΝΑ ΖΟΥΝ ΚΑΙ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΤΟΧΤΙΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΠΙΤΙ...
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από verile_mistika Σαβ Φεβ 06, 2010 5:34 pm

ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟ ΤΕΛΟΣ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ !!
ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΡΓΟ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ
ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ= ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ (ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΤΡΕΛΙΑΡΙΚΟΥΣ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ)
ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ=ΜΑΖΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ !!! ( ΤΗΝ ΚΑΡΤΑΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΝΤΑΛΙΚΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ) (ΤΙ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ gelio !!)
ΜΑΝΟ-ΕΥΑ =ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙ Η ΕΥΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ !!
ΑΜΑΛΙΑ= Η ΘΕΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ (Α ΡΕ ΣΤΕΦΑΝΕ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ)

ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΝΩΜΕΝΗ ! ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης