Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

+17
nana
Mafalda
NATALITSA_LOUKITSA
manos+eva
filaretti
nikidanis
evanna
felia
konstantina
sifantid
anna90
KatsaroYpotheto
loukasnora
mimi
Ntinaki1
loukitsa
Clarabelle
21 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap39%Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 39% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap35%Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 35% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap26%Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 26% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 23
 
 

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Νοε 27, 2009 2:37 pm

NIKIDANIS τα μυστικά της εδέμ τι μηνύματα μας έχουν περάσει μέχρι τώρα?
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Νοε 27, 2009 2:42 pm

ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΠΟΥ ΠΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΟ .ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Νοε 27, 2009 2:49 pm

η καθε σειρα περναει μνμ μεσα απο τη ζωη και την καθημερινοτητα μας

ο πετρος απλα ψαχνει την επιβεβειωση της ηλικιας την ανασφαλεια ενος θανατου και θελει να ζησει αυτο το κατι αλλο ...του αρεσει να αρεσει ολοι οι αντρες το παθαινουν μετα τα πρωτα αντα

η αμαλια ζει μαλλον για πρωτη φορα πιστευω οτι με το πετρο παντρεψανε τις περιουσιες τους και τιποτα αλλο ηταν μακρια οι καρδιες τους οπως και του μανου στην μελιτα ...η μελιτα τον αγαπησε γιατι θελησε να δωσει σε εκεινον οτι μαλον σαν παιδι δε πηρε απο τη οικογενεια της

η πριγκηπεσα προστατευομενη του μπαμπα στο χρυσο κλουβακι της που ολα της τα προβαλουν λαμπρα χωρις πονο και προβληματα και τωρα που χασε τη μπαλα ο ρουσος και δε μπορει να προστατευσει ουτε καν τον εαυτο του η μελιτα ζει τον πανικο της ανασφαλειας
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Νοε 27, 2009 2:51 pm

ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΥ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΠΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΗ ΒΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ!!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Νοε 27, 2009 3:02 pm

Να δούμε λίγο και τα αρνητικά μηνύματα?
Η Ευα παντρεύεται τον άντρα της φίλης της αλλά μετά συνεχίζουν να είναι όλοι φίλοι...
Ο Μάνος και ο Ρούσσος είχαν εργοστάσιο που σκότωνε μικρά παιδιά αλλά δεν βλέπω κανένα να πληρώνει γι'αυτό...
Η Μελίτα και η Ευα απο αντίζηλες έγιναν φίλες καλές που πίνουν μαζί καφεδάκια αλλά όταν η Μελίτα πάρει τον γκόμενο της Ευας μετα απο λίγο καιρό θα είναι πάλι όλοι μια ωραία ατμόσφαιρα...
Ένα ολόκληρο χρόνο παρακολουθούσαμε την Ευα και την Μελίτα να ανταγωνίζονται για τον Μάνο, ενώ έπρεπε να τον ξαποστείλουν απο καιρό. Και το πρόβλημα είναι πως παρακολουθούν και νεαρά άτομα που πιστεύουν πως έτσι πρέπει να είναι οι μεγάλες αγάπες. Να υπομένεις όλους τους ξεφτιλισμούς επειδή αγαπάς...
Εξακολουθώ να πιστεύω πως είναι σαπουνόπερα γιατί για μένα όλοι πάνε με όλους... επίσης γιατί η σειρά έχει γεμίσει απο νοσοκομεία, δίκες και απαγωγές... καθώς επίσης πόσο φυσιολογικό είναι να χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τον πατέρα και να ανακαλύπτουν πως οι γονείς τους δεν είναι αυτοί που νόμιζαν...
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 27, 2009 3:03 pm


Θεωρείτε οτι αυτό που βλέπουμε είναι φιλία;
Συγνώμη αλλά αυτοί οι άνθρωποι ξεσκίζουν τις σάρκες τους και στη συνέχεια συγχωρούν τα ασυγχώρητα σε μια νύχτα.
Για μένα η φιλία είναι κάτι διαφορετικό.
Προσωπικά πιστεύω οτι φίλοι ήταν μόνο ο Λουκάς με τη Νόρα και τώρα με τη σχέση το ψιλοακυρώνουν κι αυτό.
Άλλωστε αυτός ήταν ο λόγος που η Ακρίτα δεν ήθελε να τους κάνει ζευγάρι.
Απλά επειδή τα ζευγάρια της σειράς ήταν άστα να πάνε, ο κόσμος συσπειρώθηκε στην πιο υγιή σχέση αυτή που είχε αγάπη, και ζήτησε και το ερωτικό στοιχείο.
Τώρα σε σχέση με τον έρωτα να μη συζητήσουμε τα μηνύματα που περνάει η σειρά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Νοε 27, 2009 3:06 pm

Clarabelle έγραψε:
Θεωρείτε οτι αυτό που βλέπουμε είναι φιλία;
Συγνώμη αλλά αυτοί οι άνθρωποι ξεσκίζουν τις σάρκες τους και στη συνέχεια συγχωρούν τα ασυγχώρητα σε μια νύχτα.
Για μένα η φιλία είναι κάτι διαφορετικό.
Προσωπικά πιστεύω οτι φίλοι ήταν μόνο ο Λουκάς με τη Νόρα και τώρα με τη σχέση το ψιλοακυρώνουν κι αυτό.
Άλλωστε αυτός ήταν ο λόγος που η Ακρίτα δεν ήθελε να τους κάνει ζευγάρι.
Απλά επειδή τα ζευγάρια της σειράς ήταν άστα να πάνε, ο κόσμος συσπειρώθηκε στην πιο υγιή σχέση αυτή που είχε αγάπη, και ζήτησε και το ερωτικό στοιχείο.
Τώρα σε σχέση με τον έρωτα να μη συζητήσουμε τα μηνύματα που περνάει η σειρά.

Ξεκίνησα κι εγώ να γράφω για την "φιλία" της σειράς αλλά με κάλυψε η Clarabelle...
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Νοε 27, 2009 3:07 pm

ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΙΚΓΗ ΑΡΑ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ !!
ΑΝ ΗΤΑΝ ΦΙΛΟΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΟΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΩΤΗ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΔΙΑΛΥΘΕΙ. ΑΝ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΩ ΣΕ ΦΙΛΟ Η ΦΙΛΗ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΗ .ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΣΕ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΣΥΜΒΙΒΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΔΕΝ ΠΑΥΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΙΣΧΥΟΥΝ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Νοε 27, 2009 3:13 pm

Jennifer έγραψε:Να δούμε λίγο και τα αρνητικά μηνύματα?
Η Ευα παντρεύεται τον άντρα της φίλης της αλλά μετά συνεχίζουν να είναι όλοι φίλοι...
Ο Μάνος και ο Ρούσσος είχαν εργοστάσιο που σκότωνε μικρά παιδιά αλλά δεν βλέπω κανένα να πληρώνει γι'αυτό...
Η Μελίτα και η Ευα απο αντίζηλες έγιναν φίλες καλές που πίνουν μαζί καφεδάκια αλλά όταν η Μελίτα πάρει τον γκόμενο της Ευας μετα απο λίγο καιρό θα είναι πάλι όλοι μια ωραία ατμόσφαιρα...
Ένα ολόκληρο χρόνο παρακολουθούσαμε την Ευα και την Μελίτα να ανταγωνίζονται για τον Μάνο, ενώ έπρεπε να τον ξαποστείλουν απο καιρό. Και το πρόβλημα είναι πως παρακολουθούν και νεαρά άτομα που πιστεύουν πως έτσι πρέπει να είναι οι μεγάλες αγάπες. Να υπομένεις όλους τους ξεφτιλισμούς επειδή αγαπάς...
Εξακολουθώ να πιστεύω πως είναι σαπουνόπερα γιατί για μένα όλοι πάνε με όλους... επίσης γιατί η σειρά έχει γεμίσει απο νοσοκομεία, δίκες και απαγωγές... καθώς επίσης πόσο φυσιολογικό είναι να χάνει η μάνα το παιδί και το παιδί τον πατέρα και να ανακαλύπτουν πως οι γονείς τους δεν είναι αυτοί που νόμιζαν...
Δεν θελω να φανω επιθετικη η κατι τετοιο αλλα αφου βρισκεται τη σειρα τοσο χαλια,γεματη αρνητικα στοιχεια και λετε οτι σας εχει απογοητευσει γιατι δεν σταματατε να τη βλεπετε???Εγω τουλαχιστον οταν κατι δεν μου αρεσει αυτο κανω....!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Νοε 27, 2009 3:13 pm

ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΙΑ ΤΩΝ ΕΞΙ !!!
ΝΟΡΑ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΑΦΝΗ ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΛΛΑ Η ΦΙΛΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΨΙΛΟΧΑΛΑΣΑΝ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ...

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΦΡΑΣΗ ΕΙΠΕ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΤΟΝ ΗΛΙΑ : ΛΕΕΙ Ο ΗΛΙΑΣ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΤΕΨΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΑΝΑΧΩΜΑ Η ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΑΦΕΣΗ?
ΠΕΤΡΟΣ :ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ..ΑΥΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 27, 2009 3:18 pm


Αν αυτοί οι έξι ήταν φίλοι, όλα αυτά τα χρόνια που ήξεραν -γιατί το ήξεραν- οτι ο Μάνος κρατούσε την Εύα στο Παρίσι σε μια ιδιότυπη ερωτική ομηρία, έξω απ την πραγματική ζωή, θα φρόντιζαν να πείσουν είτε τον έναν είτε την άλλη οτι είναι λάθος. Αυτός είναι ο ρόλος των φίλων. Αντίθετα αυτοί βολεύτηκαν στην καθημερινότητά τους και απλά όταν η Εύα γύρισε απ το Παρίσι ξινισαν τα μούτρα και την αντιμετώπισαν σαν την κύρια υπεύθυνη.
Έχω πολλά τέτοια παραδείγματα που μου επιβεβαιώνουν οτι αυτή η σχέση τους δεν είναι αυτό που εγώ ονομάζω φιλία.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Νοε 27, 2009 3:21 pm

Επίσης έχουν κάνει τις γυναίκες της σειράς "γυναικούλες"
Η Μελίτα απο το χρυσό κλουβί των γονιών της μπήκε στο δικό του Μάνου. Μετά τα φτιαξε με τον Οδυσσέα για να ξεπεράσει τον Μάνο, δεν τα κατάφερε. Τώρα θα τα φτιάξει με τον Στέφανο... Δικά της πόδια να στηριχτεί δεν έχει? Πηγαίνει απο τον ένα καναπέ στον άλλο και το μόνο που ξέρει να κάνει είναι να φωνάζει για τα βρώμικα λεφτά του πατέρα της και του πρώην άντρα της αλλά ξεχνάει πως με αυτά ζει. Ας βρει μια δουλειά αφού δεν της αρέσει αλλιώς να σταματήσει να μας πρήζει...
Το ίδιο και η Ευα, όλο λέει πως θα στηριχτεί στις δικές της δυνάμεις και πάει απο τον Μάνο στον Στέφανο και πίσω... Άσε που την βίασε ο Μάνος 2 φορές και τις 2 το ξεπέρασε λες και δεν τρέχει τίποτα!!! Ωραιότατο μήνυμα αυτό!

Evanna μου πολύ σωστά τα είπες, γι'αυτό εγώ, εδώ και 2 εβδομάδες δεν παρακαλουθώ την σειρά! Δύσκολο όμως να σταματήσω και το φόρουμ σας γιατί μου αρέσουν τα σχόλια σας lol! Ε και όταν βλέπω κάτι που μπορώ να συμμετέχω λέω την άποψη μου...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jennifer στις Παρ Νοε 27, 2009 3:22 pm, 1 φορά
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Νοε 27, 2009 3:22 pm

ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΛΑΡΑΜΠΕΛ ,ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΦΩΤΗ ΗΤΑΝ ΠΑΓΩΜΕΝΟΙ Σ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΟΝΤΑ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Νοε 27, 2009 3:25 pm

Παντως δεν ειναι δυνατον 6 ανθρωπους που ειναι μαζι 15 ολοκληρα χρονια να τους ενωνουν μονο οι ενοχες και τα μυστικα!Σιγουρα υπαρχουν πιο βαθια και ουσιαστικα πραγματα οπως η αγαπη,το ενδιαφερον,οι κοινες εμπειριες,η φιλια,η εγνοια του ενος για τον αλλο........και πολλα αλλα!!! :)
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Νοε 27, 2009 3:25 pm

ΤΖΕΝΙΦΕΡ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΙΣ ΣΕΙΡΑΣ Μ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΧΤΟΥΝ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΝΕ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΛΙΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΑΝ ΔΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ.ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΜΙΚΡΑ ΒΗΜΑΤΑ ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ Η ΕΥΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΝΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΟΧΙ.Η ΝΑ ΠΕΙ ΝΑΙ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΧΩΡΙΣΑ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Νοε 27, 2009 3:27 pm

nikidanis έγραψε:ΤΖΕΝΙΦΕΡ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΙΣ ΣΕΙΡΑΣ Μ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΡΙΧΤΟΥΝ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΝΕ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΛΙΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ ΑΝ ΔΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ.ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΜΙΚΡΑ ΒΗΜΑΤΑ ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ Η ΕΥΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΝΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΟΧΙ.Η ΝΑ ΠΕΙ ΝΑΙ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΧΩΡΙΣΑ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ

Συμφωνώ πως η Ευα θα πει όχι και στους 2 αλλά να δούμε πόσο θα κρατήσει αυτό... :)
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Νοε 27, 2009 3:33 pm

ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΖΕΝΙΦΕΡ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΝΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΒΛΕΠΩ ΑΝ ΑΛΛΟΙΩΘΕΙΚΕ Η ΟΧΙ ...ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΣΕΙΡΑ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Νοε 27, 2009 3:35 pm

evanna έγραψε:Παντως δεν ειναι δυνατον 6 ανθρωπους που ειναι μαζι 15 ολοκληρα χρονια να τους ενωνουν μονο οι ενοχες και τα μυστικα!Σιγουρα υπαρχουν πιο βαθια και ουσιαστικα πραγματα οπως η αγαπη,το ενδιαφερον,οι κοινες εμπειριες,η φιλια,η εγνοια του ενος για τον αλλο........και πολλα αλλα!!! :)

Evanna μου η Ευα ζούσε μόνη της στο Παρίσι 15 χρόνια και τον μόνο που έβλεπε ήταν τον Μάνο μερικές φορές τον χρόνο. Ο Λουκάς θα παντρευόταν τη Νταίζη και κανένας δεν το ήξερε εκτός απο τη Νόρα... εγώ αν παντρευόταν φίλος μου θα το γνώριζα. Ο Μάνος ήταν 6 χρόνια παντρεμένος με την Μελίτα και η Μελίτα δεν ήξερε τους φίλους του άντρα της!! Αυτά και πολλά άλλα μας δείχνουν οτι αυτοί οι 6 δεν ήταν και τόσο συνδεδεμένοι αυτά τα 15 χρόνια!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από evanna Παρ Νοε 27, 2009 3:38 pm

Jennifer έγραψε:
evanna έγραψε:Παντως δεν ειναι δυνατον 6 ανθρωπους που ειναι μαζι 15 ολοκληρα χρονια να τους ενωνουν μονο οι ενοχες και τα μυστικα!Σιγουρα υπαρχουν πιο βαθια και ουσιαστικα πραγματα οπως η αγαπη,το ενδιαφερον,οι κοινες εμπειριες,η φιλια,η εγνοια του ενος για τον αλλο........και πολλα αλλα!!! :)

Evanna μου η Ευα ζούσε μόνη της στο Παρίσι 15 χρόνια και τον μόνο που έβλεπε ήταν τον Μάνο μερικές φορές τον χρόνο. Ο Λουκάς θα παντρευόταν τη Νταίζη και κανένας δεν το ήξερε εκτός απο τη Νόρα... εγώ αν παντρευόταν φίλος μου θα το γνώριζα. Ο Μάνος ήταν 6 χρόνια παντρεμένος με την Μελίτα και η Μελίτα δεν ήξερε τους φίλους του άντρα της!! Αυτά και πολλά άλλα μας δείχνουν οτι αυτοί οι 6 δεν ήταν και τόσο συνδεδεμένοι αυτά τα 15 χρόνια!
Ναι σε αυτο ενα δικιο το 'χεις!!!Δεν ξερω εχω και εγω μπερδευτει...παντως συνεχιζω να πιστευω πως αυτο που τους δενει δεν ειναι κατι επιφανειακο αλλα κατι ουσιαστικο! :)
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Νοε 27, 2009 3:42 pm

ΤΟΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ!!!!!! ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΔΕΘΕΙ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 27, 2009 3:45 pm


Πάντα έβλεπα και το δίκιο της Εύας αλλά δεν ξέρω αν μπορώ πια.
Την άλλη βδομάδα θα πει και πάλι θα σταθώ μόνη μου στα πόδια μου και πίστεψέ με μόλις το ακούσω θα ρίξω τρελό γέλιο.
Έχει καταντήσει το συντομότερο ανέκδοτο της σειράς
Κάθε σαράντα επεισόδια η Εύα λέει την ίδια ατάκα.
Έκαναν την πιο ενδιαφέρουσα ηρωίδα της σειράς καρικατούρα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Νοε 27, 2009 4:07 pm

Θα ήθελα πολύ να δω την Ευα μετά απο όλα όσα πέρασε να γίνεται πιο δυναμική και να τα καταφέρει να προχωρήσει μπροστά μόνη της αλλά αν κρίνουμε απο την συνέντευξη της κ.Ακρίτα πάλι πίσω απο τον Μάνο θα είναι.
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Νοε 27, 2009 4:11 pm

OTAN ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΕΙΝΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΜΕ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Νοε 27, 2009 4:11 pm

Εγώ δεν δίνω τόση βάση σε αυτά Jennifer, περιμένω να δω τις εξελίξεις.. Πιστεύω ότι αν το Μάνος-Εύα είναι το πρωταγωνιστικό ζευγάρι με το οποίο θα κλείσει η σειρά, τότε θα αργήσουμε πολύ να το δούμε και ίσως μέχρι τότε να μας έχουν κάνει και να το θέλουμε οι δαιμόνιοι σεναριογράφοι...

Το βασικό που μου κάνει εντύπωση είναι όσοι αδημονούν να δούν τη Μελίτα να τα φτιαχνει με το Στέφανο εις βάρος της Εύας.. θα ήθελαν άραγε να είχαν μία τετοια φίλη?

Γιατί ως σήμερα για μένα η Μελίτα ήταν ο χαρακτήρας με τον οποίο ταυτιζόμουν, αλλά πλέον, συγνώμη κιόλας, ούτε να τη φτύσω! (ως χαρακτήρα πάντα)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 246 - Ημερομηνία 26-11-2009

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Νοε 27, 2009 4:24 pm

ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Η ΕΥΑ !!!ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ...ΟΛΟΙ ΟΙ ΡΟΛΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης