Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009

+20
uponoia
mimi
nikidanis
felia
stefanos-melita
Doris_
KonstantinaA
marializ25
KatsaroYpotheto
andy
manos+eva
evanna
anna90
loukitsa
loukasnora
konstantina
sifantid
Ntinaki1
NATALITSA_LOUKITSA
Clarabelle
24 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap21%Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 21% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap58%Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 58% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap8%Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap8%Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009 - Σελίδα 6 Vote_lcap4%Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009 - Σελίδα 6 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 24
 
 

Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Δεκ 01, 2009 3:23 pm

να πω και γω λοιπον τη γνωμη μου αν και μερικοι εχουν καταλαβει οτι θελω στεφ-μελ μαζι...αλλα θελω να σημειωσω κατι...

εχει μερες που διαβαζω προσεκτικα τα ποστ και μπορω να πω οτι μπερδευομαι με την εννοια οτι οταν διαβαζω για την ευα και το οτι θα πληγωθει και μπλα μπλα μπλα..λεω ναι ρε γαμωτο εχετε δικιο ..και οτι η μελιτα ειναι αδικη προς την ευα διοτι και κεινη εζησε αυτο το τριγωνο με ευα -μανο......οποτε γιατι να πληγωσει την ευα?..που οκ κολλητες δν ειναι αλλα μια καλη σχεση εχουν αναπτυξει..απο την αλλη διαβαζω τα ποστ με υποστηρικτες του ζευγαριου στεφ-μελ και συμφωνω οχι μονο επειδη τους θελω μαζι αλλα επιπλεον επειδη καθομαι και σκεφτομαι το εξης....οτι ο στεφανος κι η μελιτα δεν ειχανε προβλεψει ολο αυτο το συναισθημα.ΤΗΝ ΕΛΞΗ γιατι ακομα ΕΡΩΤΑ δε μπορω να το πω..αλλα μια εντονη ελξη απο την οποια δε μπορουν να ξεφυγουν....στο προσωπικο κομματι τους ασχετα με την ευα μπορω να δεχτω οτι ειναι δυο ανθρωποι λογικοτατοι και δε παρασυρθηκαν ....ξερουν πραγματι τι νιωθουν ο ενας για τον αλλον...ξερουν οτι υπαρχει εμποδιο σε αυτο που νιωθουν..και θελουν με ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ να το ξεπερασουν αν οχι να το διαγραψουν...ο στεφανος κανει προταση γαμου...για ποιο λογο? για να ξεχασε την μελιτα ή επειδη αγαπαει την ευα και θελει να ειναι κοντα της για παντα...? πιστευω και τα δυο..την ευα δεχομαι την αγαπα με το δικο του τροπο....αλλα παραλληλα θελει ΝΑ ΠΝΙΞΕΙ αυτο που νιωθει για την μελιτα..οσο αδικο κι αν ειναι ολο αυτο για την ευα τι να κανουμε το νιωσανε δλδ οι ανθρωποι... ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΑΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΡΑΚΟΣ...ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΠΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΛΟΓΙΚΗ ΑΡΑ ΟΡΙΖΕΙ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΑΛΛΑ......ΟΠΟΤΕ? Η ΕΥΑ ΘΑ ΦΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ....ΚΑΙ ΚΕΙ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ 100% ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΩ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΟΣΑ ΝΙΩΘΕΙ -ΚΑΙ ΟΧΙ ΨΕΥΤΙΚΑ-ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ.......

ΟΣΟ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΩΡΑ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ "ΝΕΑΣ" ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ....ΚΑΙ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ..


ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΝΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΑΜΗΧΑΝΑ....ΦΟΒΟΤΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΑ ΛΕΓΕ ΟΛΑ -ΓΙΑ ΜΕΝΑ- ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ ΤΗΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ....ΣΕ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑ..ΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΑΝ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΜΕΡΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ "ΠΑΙΞΕΙ " ΜΑΖΙ ΤΗΣ? ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΕ ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ ΟΤΑΝ ΔΕ ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΚΕΙΝΟ....ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΦΕΥΓΕΙ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΑΠΑΛΑ....ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ....ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΚΕΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΥΑ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ .ΤΟ ΗΘΕΛΕ..ΑΠΛΑ ΕΚΡΥΒΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ..ΕΚΡΥΒΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΑΣΥΡΘΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ......ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ.....ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΕΙ ΜΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΛΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΣΒΗΣΕΙ..ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ....ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ.....ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ....Η ΕΥΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙ ΣΟΒΑΡΑ- ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΑΜΕΣΩΣ- Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΛΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ: ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣ..ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ..ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΥΑ...ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΤΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΔΕ ΘΑ ΘΕΛΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ...

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΚΑΙ ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 248 - Ημερομηνία 30-11-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 01, 2009 3:51 pm

marializ25 έγραψε:Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΛΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ: ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣ..ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ..ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΥΑ...ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΤΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΔΕ ΘΑ ΘΕΛΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ...

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΚΑΙ ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ

Συμφωνώ και διαφωνώ marializ, αλλά θέλω να σταθώ στο εξής.

O Στέφανος αιτιολόγησε την βιασύνη του αυτή στο Χρήστο, θέλει να καπαρώσει την Εύα πριν τα πράγματα χοντρύνουν όπως ειπε. Τι θα πει τώρα "πριν τα πράγματα χοντρύνουν"? Εσύ λες ότι αναφέρεται στα αισθήματά του για τη Μελίτα, εγώ θα το αναλύσω διαφορετικά..

1) Είτε μιλά για εκείνον με τη Μελίτα οπότε
1α) ο Χρήστος το ξέρει γιατί είναι φίλος (αλλα το ξέρει ο Χρήστος και όχι η μαμά του?) είτε
1β) ο Χρήστος το ξέρει γιατί είναι κομμάτι της εκδίκησης προς το Ρούσσο

2) Είτε μιλά για τα υπόλοιπα που κανονίζουν (εγώ αυτό πιστεύω) οπότε τις δουλεύει και τις δύο ψιλό γαζί, δεν θέλω να χάσω την Εύα αλλά τσιγκλάω και τρεις και δυό τη Μελίτα (βρε κάτι μου θυμίζει αυτό!)

Τώρα εμένα μπορείτε να μου πείτε γιατί αναφέρθηκε όχι μία αλλά δύο φορές εχθες η αθωότητα του Λουκά? Δεν μπορεί να είναι τυχαίο! Ασε που τελικά ο κόσμος το'χει τούμπανο και ο Λουκάς κρυφό καμάρι ότι τραβολογιέται με το Νταιζουλίνι! lol!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης