Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

+27
giouli_edem
Mafalda
tinaki18
Jennifer
nana
nikisydney
sifantid
atreidhs
panda
mimi
jim7
ermioni2
nikidanis
PrincessRachel
Pennaki.......!!
KatsaroYpotheto
Ntinaki1
xara
evanna
hionati
andy
aggeliki
marializ25
NATALITSA_LOUKITSA
loukitsa
konstantina
Clarabelle
31 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap18%Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 30% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap18%Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 33
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 08, 2009 12:24 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
Τέλος η κακία του επεισοδίου να σημειωθεί παρακαλώ: Στο τέλος της περσινής σεζόν γδυνόντουσαν μπροστά στα παράθυρα (χωρίς κουρτίνες) σήμερις με την πόρτα ορθάνοιχτη, κάτι είχε πει κάποτε η Εύα για τη Μελίτα και μάλλον είχε κόψει καλά το μάτι της ( lol! lol! lol! )



Το καλύτερο σημείο του σχολιασμού σου ήταν αυτό
Μιλάμε θα έκανε μεγάλη καριέρα gelio gelio gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από hionati Τρι Δεκ 08, 2009 12:59 am

ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ...ΑΦΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΧΩΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΕΥΑ...ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΔΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΟΧΕΣ.ΔΗΛΑΔΗ Η ΕΥΑ ΑΜΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΕΝΟΧΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ???.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΕΥΑ -ΜΑΝΟ ΜΑΖΙ...ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ...ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΥΑ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ...ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΤΗΣ ΜΗΝ ΤΗΣ ΣΠΑΣΩ ΕΓΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΠΙΑ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Δεκ 08, 2009 1:03 am

hionati έγραψε:
ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ...ΑΦΟΥ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΧΩΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΗ ΕΥΑ...ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΔΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΝΟΧΕΣ.ΔΗΛΑΔΗ Η ΕΥΑ ΑΜΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΕΝΟΧΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ???.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΕΥΑ -ΜΑΝΟ ΜΑΖΙ...ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ...ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΥΑ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ...ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΤΗΣ ΜΗΝ ΤΗΣ ΣΠΑΣΩ ΕΓΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΠΙΑ ΤΗΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ...

Πες τα χρυσόστομη! Το κόλλημα μάλλον είναι πια με το θέμα των άλλων που τους χωρίζουν και είναι πολλά.Ενοχές δεν καταλαβαίνω το γιατί από τη στιγμή που ο Στέφανος έχει χωρίσει με την Εύα ( και πολύ καλά έκανε) άρα δεν τίθεται θέμα προδωσίας. Και εννοείται ότι θα γίνω και εγώ Μάνος Εύα στο τέλος! Εκεί φτάσαμε! Η Εύα είχε την ευκαιρία της με τον Στέφανο και τη κλώτσησε. Να αφήσει τη πόρτα ήσυχη αν θέλει να έχουμε καλά ξεμπερδέματα!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από hionati Τρι Δεκ 08, 2009 1:07 am

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ...ΣΒΗΣΤΗΚΕ ΚΑΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 08, 2009 1:12 am

hionati έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ...ΣΒΗΣΤΗΚΕ ΚΑΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ


Μεταφέρθηκαν στο σχολιασμό της περίληψης του αυριανού επεισοδίου
Εδώ είναι σχολιασμός του σημερινού
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από nikisydney Τρι Δεκ 08, 2009 2:03 am


Η πελάτισσα του Νικόλα, αλλοδαπή αλλοδαπή, λεφτά δεν της πήρε, το ότι κρατούσε τσαντούλα D&G τελικά το προσέξατε?? Επειδή τη ζαχάρωνα πέρισυ, κόλπος μου ήρθε όταν την είδα να την κρατάει!!!
Οταν λεω εγω οτι τιποτα δεν αφηνετε να πεσει κατω εχω αδικο;
Δεν θυμασαι τον Λαζοπουλο που ελεγε εαν δειτε μια φτωχια να περναει απο μπροστα σας με μια ακριβη τσαντα,να ξερετε οτι ηταν περαστικη απο την γειτονια με την κατεβασμενη τζαμαρια;; τι να κανει η καημενη να μην τιμησει και αυτη το μαγαζι;;
Μου αρεσε το επεισοδιο και πιστευω και η συνεχεια ακομη περισσοτερο.
nikisydney
nikisydney

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από nana Τρι Δεκ 08, 2009 9:01 am

το ξενέρωμα το βλέπω να συνεχίζεται με τη Μελίτα και τον Στέφανο... μου τη καραβαράει το όλο θέμα και αν κατάλαβα καλά η κουβέντα που είχε ο Στεφανος με την Ευα είναι μια ιδέα για το τι θα ακολουθησει. Η Ευα θα πιάσει τον Στέφανο με την Μελίτα μέασ στο σπίτι...
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 08, 2009 10:07 am

nikisydney έγραψε:

Η πελάτισσα του Νικόλα, αλλοδαπή αλλοδαπή, λεφτά δεν της πήρε, το ότι κρατούσε τσαντούλα D&G τελικά το προσέξατε?? Επειδή τη ζαχάρωνα πέρισυ, κόλπος μου ήρθε όταν την είδα να την κρατάει!!!
Οταν λεω εγω οτι τιποτα δεν αφηνετε να πεσει κατω εχω αδικο;
Δεν θυμασαι τον Λαζοπουλο που ελεγε εαν δειτε μια φτωχια να περναει απο μπροστα σας με μια ακριβη τσαντα,να ξερετε οτι ηταν περαστικη απο την γειτονια με την κατεβασμενη τζαμαρια;; τι να κανει η καημενη να μην τιμησει και αυτη το μαγαζι;;
Μου αρεσε το επεισοδιο και πιστευω και η συνεχεια ακομη περισσοτερο.

Όλα κι όλα, τέτοια αξεσουάρ ΔΕΝ μου διαφεύγουν!!! Μα Dolce? Πραγματικά δεν μπορείς να φανταστείς πώς χτυπιόμουν εκείνη την ώρα!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 08, 2009 10:35 am

nikisydney έγραψε:

Η πελάτισσα του Νικόλα, αλλοδαπή αλλοδαπή, λεφτά δεν της πήρε, το ότι κρατούσε τσαντούλα D&G τελικά το προσέξατε?? Επειδή τη ζαχάρωνα πέρισυ, κόλπος μου ήρθε όταν την είδα να την κρατάει!!!
Οταν λεω εγω οτι τιποτα δεν αφηνετε να πεσει κατω εχω αδικο;
Δεν θυμασαι τον Λαζοπουλο που ελεγε εαν δειτε μια φτωχια να περναει απο μπροστα σας με μια ακριβη τσαντα,να ξερετε οτι ηταν περαστικη απο την γειτονια με την κατεβασμενη τζαμαρια;; τι να κανει η καημενη να μην τιμησει και αυτη το μαγαζι;;
Μου αρεσε το επεισοδιο και πιστευω και η συνεχεια ακομη περισσοτερο.


Νίκη μου είναι πολύ παρατηρητική. Βέβαια η τσαντούλα έχει μια θέση στη ντουλάπα μου οπότε την έκοψε με τη μία.
Το αστείο είναι οτι εγώ δεν την αναγνώρισα.gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από Jennifer Τρι Δεκ 08, 2009 10:43 am

Να πω κι εγώ κάτι για την σκηνή Στέφανου-Μελίτας...

ME TARZAN, YOU JANE xaxa xaxa xaxa

Προσπάθησαν τόσο πολύ να τους βγάλουν πάθος που τελικά η σκηνή κατέληξε γελοία!! Στο σεξ δεν χρειάζεται να γεμίσεις μώλωπες για να βγάλεις πάθος gelio

Και αν συγκρίνουμε τις σκηνές πάθους Στράτου-Ρεγγίνας, νομίζω όλοι μπορούμε να καταλάβουμε την διαφορά, ε? Απ'εδώ λείπει και η μαγεία και η ιστορία γενικά!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από tinaki18 Τρι Δεκ 08, 2009 11:07 am

σχετικα μετριο επισοδιο !μου αρεσε η σκηνη τησ μελιτασ με τη μητερα τησ .εδειξε να κριβει κατι μεσα τησ .η σκηνη λουκα νορασ πολυ καλη την ζηλευει κ φενεται .οι σκινεσ με νταιιζη αδιαφορεσ ...!!!!η σκηνη με μελιτα στεφανο στο τελοσ με εξοργισε εντελωσ !!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Δεκ 08, 2009 2:50 pm

την είπε ίδια με τη Νταίζη ..................................Λουκά την έβαψες
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τρι Δεκ 08, 2009 2:53 pm

Εμένα το επεισόδιο μου άρεσε
Η σκηνή της Αμαλίας με τη Μελίτα μου αρεσε πολύ -Επιτέλους είδαμε την Αμαλία πιο ανθρώπινη να ανοίγει την καρδιά της στη Μελίτα όχι μόνο σαν μάνα με κόρη ,αλλά και σαν γυναικα προς γυναικα -Πεφάνη καταπληκτική
Η σκηνή του Στεφανου με τη Μελίτα επίσης μου άρεσε πολύ - βγάζουν έναν έντονο ερωτισμό οι δυό τους, λίγο άγριο αλλα όχι χυδαιο ,που είναι καθηλωτικός
Τώρα όσον αφορά την αντίδραση της Ευας στο Στέφανο , τη βρήκα άκαιρη- δηλ τι θελει να μας πει , ότι άν δεν παντρευονταν αλλα συζουσαν , δεν υπήρχε πρόβλημα ,αλλα στην αντιθετη περιπτωση δεν θελω καμμια πορτα ανοιχτή , για να μπορεσω να τη σπασω άν μούρθει -Καλώς τηνε κι ας αργησε
Ο Λουκάς και η Νόρα ΟΚ , λίγο υπερβολικοί στις αντιδράσεις
Δεν μου άρεσε που ο Νικόλας ,για μια τόσο σημαντική αποφαση της ζωής του ,απευθύνθηκε πρώτα στους φιλους .Δεν μπορεί να αποφασζουν οι τρίτοι ,όσο σημαντικοί κι αν είναι , για ένα τοσο σοβαρό θεμα που επηρεάζει όλη σου τη ζωη και την οικογενεια .Λαθος κινηση για μενα
Πιστευω ότι γενικά οι εξελίξεις έχουν αρχίσει να τρέχουν και μ αρεσει
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Δεκ 08, 2009 2:57 pm

ρε κορίτσια δεν καταλαβαίνω η Μελίτα τι έχει με τις τζαμαρίες και το πάτωμα είναι ανάγκη κάθε φορά που αυτή παρασέρνεται να έχει και κοινό ;;;;;;;;;;; α ξέχασα είναι ο φυσικός της χώρος
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Δεκ 08, 2009 3:01 pm

mimi έγραψε:ρε κορίτσια δεν καταλαβαίνω η Μελίτα τι έχει με τις τζαμαρίες και το πάτωμα είναι ανάγκη κάθε φορά που αυτή παρασέρνεται να έχει και κοινό ;;;;;;;;;;; α ξέχασα είναι ο φυσικός της χώρος


Και πάλι με τον πρώην της Εύας τι πρωτότυπο
Μου αρέσει που πέρσυ της έλεγε οτι δεν παίρνω αντρες απο δευτερο χέρι συχαίνομαι.gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Δεκ 08, 2009 3:02 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:ρε κορίτσια δεν καταλαβαίνω η Μελίτα τι έχει με τις τζαμαρίες και το πάτωμα είναι ανάγκη κάθε φορά που αυτή παρασέρνεται να έχει και κοινό ;;;;;;;;;;; α ξέχασα είναι ο φυσικός της χώρος


Και πάλι με τον πρώην της Εύας τι πρωτότυπο
Μου αρέσει που πέρσυ της έλεγε οτι δεν παίρνω αντρες απο δευτερο χέρι συχαίνομαι.gelio

ναι δεν παίρνει το είδαμε
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Δεκ 08, 2009 3:07 pm

Να σχολιάσω κι εγώ κάτι άλλο ? Η μουσική που ακουγόταν στην επίμαχη σκηνή δεν ήταν σαν Ινδιάνικη ? Νόμιζα ή ότι χορεύουν Ινδιάνοι γύρω από τη φωτιά ή ότι θα βγουν οι ζουλού από τη ζούγκλα !! lol! Ξαναδείτε το και πείτε μου ! gelio
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 08, 2009 3:14 pm

Mafalda σε σχέση με την κουβέντα η Εύα εννοούσε πιστεύω ότι δεν θέλει να έχει τον Στέφανο δεδομένο, ώστε αν κάποια στιγμή επιστρέψει να είναι επειδή θα το θέλει και όχι απλά επειδή θα ξέρει ότι εκείνος είναι εκεί.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Δεκ 08, 2009 3:38 pm

clarabelle έγραψε:

Και πάλι με τον πρώην της Εύας τι πρωτότυπο
Μου αρέσει που πέρσυ της έλεγε οτι δεν παίρνω αντρες απο δευτερο χέρι συχαίνομαι.

Όλοι οι άντρες λίγο πολύ είναι από δεύτερο χέρι. Εγώ δεν ξέρω κανέναν του κουτιού. Ψιλομεταχειρισμένοι είναι όλοι. Για άλλη μια φορά θα πω ότι ο Στέφανος χώρισε με την Εύα και είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει με τη Μελίτα. flower
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τρι Δεκ 08, 2009 3:40 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Mafalda σε σχέση με την κουβέντα η Εύα εννοούσε πιστεύω ότι δεν θέλει να έχει τον Στέφανο δεδομένο, ώστε αν κάποια στιγμή επιστρέψει να είναι επειδή θα το θέλει και όχι απλά επειδή θα ξέρει ότι εκείνος είναι εκεί.

Ναί φανταζομαι κι εγω ότι αυτό εννοεί και μου φαινεται τίμιο και ειλικρινές απο την μεριά της αν και αυτό δεν ίσχυε πριν την πρόταση γαμου. Γιατί μετα την πρόταση ειναι σαν να παραδεχεται ότι όσο δεν ήταν παντρεμενη μπορουσε να μπαινοβγαινει στη σχεση χωρίς κόστος για την ίδια ,αλλα με δέσμευση του άλλου .Αυτό όμως το θεωρω άκαιρο και όχι τιμιο
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 08, 2009 3:42 pm

Ntinaki1 έγραψε:
clarabelle έγραψε:

Και πάλι με τον πρώην της Εύας τι πρωτότυπο
Μου αρέσει που πέρσυ της έλεγε οτι δεν παίρνω αντρες απο δευτερο χέρι συχαίνομαι.

Όλοι οι άντρες λίγο πολύ είναι από δεύτερο χέρι. Εγώ δεν ξέρω κανέναν του κουτιού. Ψιλομεταχειρισμένοι είναι όλοι. Για άλλη μια φορά θα πω ότι ο Στέφανος χώρισε με την Εύα και είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι θέλει με τη Μελίτα. flower

Tώρα χωρισε, πριν τι ήταν? Στα χωρίσματα? Η μήπως το φιλί δεν είναι απιστία?
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τρι Δεκ 08, 2009 3:47 pm

Ξέχασα να σχολιάσω τη σκηνή του Χρήστου , η οποία επίσης μου αρεσε πολύ
Πολύ καλός ο Χρήστος :wink2: Υποθετάκι μου έχεις πολύ γουστο Klap
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Δεκ 08, 2009 3:53 pm

Eεε Mafalda είδες το μελαχρινάκι μου??? Αμα του κάνει τίποτε η παλιομαργαριτα θα τη μαδίσω!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από Mafalda Τρι Δεκ 08, 2009 4:40 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Eεε Mafalda είδες το μελαχρινάκι μου??? Αμα του κάνει τίποτε η παλιομαργαριτα θα τη μαδίσω!!!

gelio Αν προλάβεις να τη μαδησεις εσύ γιατι , αγριεμένο το είδα το Χρήστο χθές - θα τηνπατησει κάτω λεμε
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 253 - Ημερομηνία 07-12-2009

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Δεκ 08, 2009 4:50 pm

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΧΘΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΤΑ ΕΙΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΑΛΛΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΙΔΙΚΑ ΔΕ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΕΙ.ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΗ ΣΥΓΚΡΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΑΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΚΑΤΑΛΟΓΙΣΤΟ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ.Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΖΗΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ Η ΕΥΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΓΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΡΜΠΗ.ΚΑΙ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΥΠΟΚΡΟΥΣΗ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΥΜΠΑΝΑ ΗΤΑΝ ΑΠΑΙΣΙΑ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΑΓΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΦΑΓΟΙ.ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.


Υ.Γ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΧΡΩΣΤΑΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ.ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Υ.Γ.2 ΤΕΛΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΥΙΟΘΕΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ.ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΤΑΛΗΣ.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης