Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

+23
loukasnora
stefanos-melita
nana
anastasia20
hionati
T2eNnh
Ntinaki
xristinaki_noraloukofan
marializ25
Pennaki.......!!
KonstantinaA
Ntinaki1
DESPOINA
zwi
xristina79
evanna
sifantid
nikidanis
konstantina
aggeliki
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
27 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Vote_lcap17%Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Vote_rcap 17% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Vote_lcap59%Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Vote_rcap 59% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Vote_lcap10%Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Vote_rcap 10% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Vote_lcap7%Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Vote_lcap7%Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 29
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Δεκ 24, 2009 6:40 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Δεκ 24, 2009 7:06 pm

Το Μελιτάκι έπαθε σοκ μαζί με την Εύα..όπως και ο Καρτάλης θα πάθει ένα ταράκουλο όταν μάθει τη συνεργασία Μπέλλου-Μάνου πίσω απο την πλάτη του.....
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Δεκ 24, 2009 7:13 pm

Αν έχει cu η Μελίτα να της κάνω ένα τηλ
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Δεκ 24, 2009 8:05 pm

Kρατάμε λίγα και καλά γιατί έχουμε να ετοιμαστούμε και για την έξοδό μας!

Η Μελίτα όλη της η καούρα και η πρώτη της αντίδραση ήταν γιατί το είπες στην Εύα και εμένα δεν μου είπες τίποτα! Κάπου μετά από καμμία ώρα θυμήθηκε και τον μπαμπά της...ανεπιτυχώς!!!

Λουκάς-Νόρα & Λουκάς-Οδυσσέας -> : respect :

Δάφνη και Νικόλας επίσης : respect :

Οι υπόλοιποι Sleep μέχρι και ο Σταύρου σήμερα.....

Το επεισόδιο Πολύ Καλό ΜΟΝΟ για τον Οδυσσέα, κατάφερε να με κάνει να κλάψω! Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΟΝΙΟΣ στη σειρά!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Πεμ Δεκ 24, 2009 8:05 pm, 1 φορά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Δεκ 24, 2009 8:05 pm

Για ακόμα μία φορά η ερμηνεία του Αλέξανδρου Σταύρου ήταν συγκλονιστική. Έτσι είναι οι ερωτευμένοι άνθρωποι που δυσκολεύονται να αφήσουν πίσω αυτόν που αγαπάνε. Και ενώ η Μελίτα είπε πολύ σωστά πράγματα στον Στέφανο σε σχέση με την Εύα, η ερμηνεία της ως ερωτευμένη-προδομένη-θιγμένη γυναίκα απλά δεν έπεισε... Σε αντίθεση με την ερμηνεία της Νόρας, που σαν ερωτευμένη γυναίκα, χάνει τον κόσμο κάτω από τα πόδια της, όταν συνειδητοποιεί ότι λόγω της υπευθυνότητας του Λούκα απέναντι στο παιδί του, χάνει τον ίδιο και δεν μπορεί να κάνει τίποτα γι'αυτό. Εξαιρετική ήταν και η ερμηνεία της Δάφνης σήμερα. Για το τέλος έχω μια απορία, η Μελίτα πότε κρατάει το παιδί??????
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Δεκ 24, 2009 8:07 pm

Πολυ πολυ καλο,το σημερινο!
Κατασυγκινηθηκα στις περισσοτερες σκηνες!Ειδικα σε αυτη του Νικολα και της Ευας,που λεει κουραστηκα να υπαρχω τα μπηξα για τα καλα Snif
Μετα στη σκηνη στο τελος με τη Δαφνη και το Νικολα και την παρεα εκει ηταν που κοντεψα να πλημυρισω απο τα δακρυα!Ακομα βουρκωμενη ειμαι!
Ξυλα,Γεωργονη,Δρακουλακη,Πετρακης και Γιαννακοπουλος ηταν : respect : : respect : : respect : : respect :
Η Παππα παλι δεν με επεισε κατι εβγαλε αλλα οχι αυτο που επρεπε για να καλυφθει πληρως η σκηνη και να με πεισει οτι ποναει και υποφερει..Επισης και ο Σταυρου σημερα δεν μαρεσε
Sleep


Έχει επεξεργασθεί από τον/την konstantina στις Πεμ Δεκ 24, 2009 8:10 pm, 1 φορά

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Δεκ 24, 2009 8:10 pm

konstantina έγραψε:Πολυ πολυ καλο,το σημερινο!
Κατασυγκινηθηκα στις περισσοτερες σκηνες!Ειδικα σε αυτη του Νικολα και της Ευας,που λεει κουραστηκα να υπαρχω τα μπηξα για τα καλα Snif
Μετα στη σκηνη στο τελος με τη Δαφνη και το Νικολα και την παρεα εκει ηταν που κοντεψα να πλημυρισω απο τα δακρυα!Ακομα βουρκωμενη ειμαι!
Ξυλα,Γεωργονη,Δρακουλακη,Πετρακης και Γακης ηταν : respect : : respect : : respect : : respect :
Η Παππα παλι δεν με επεισε κατι εβγαλε αλλα οχι αυτο που επρεπε για να καλυφθει πληρως η σκηνη και να με πεισει οτι ποναει και υποφερει..Επισης και ο Σταυρου σημερα δεν μαρεσε
Sleep

ΣΥΜΦΩΝΩ Η ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΟΛΩΝ ΕΚΤΟΣ ΛΙΓΑΚΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΜΕ ΠΑΡΑΣΥΡΑΝΕ ΣΤΑ ΔΑΚΡΥΑ!!!
ΑΛΛΑ ΠΙΚΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΙΚΡΑ ΠΙΚΡΑ ΠΙΚΡΑ! Snif
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Δεκ 24, 2009 8:13 pm

Tο βλέμμα της Νόρας όταν της έλεγε ο Λουκάς τα κάλαντα μιλούσε από μόνο του! Ήθελε να ορμήσει και να τον φιλήσει! Αχ... Δεν μπορώ να τη βλέπω άλλο να κυλιέται στα πατώματα για το μελαχρινάκι και εκείνο να είναι στον κόσμο του! Είπαμε έχει τα προβλήματά του, αλλά έτσι όπως φέρεται είναι σαν να εγκαταλείπει σταδιακά τη Νόρα! Και εκείνη δεν είναι χαζή για να μην το καταλάβει! Λύγησε όταν τον είδε να φεύγει και αγωνιούσε για τα αποτελέσματα που θα άλλαζαν τη ζωή όλων τελικά...

Κάτι σκηνές σαν αυτή του Λουκά με τον Άρη είναι που δεν τις αντέχω! Μέλια έσταζε! Έλεος... Τι δηλαδή; Τώρα θα αναπληρώσει τα χαμένο χρόνο; Δεν αντέχω...! Και κάτι τελευταίο... Ο Οδυσσέας πόσο άσχημα πρέπει να αισθάνθηκε όταν έμαθε ότι τελικά το παιδί είναι του Λουκά και μάλιστα όταν γύρισαν που κουβάλησαν και ολόκληρο το Jumbo μαζί τους! Αυτός μπορούσε να του δώσει άπλετη αγάπη, αλλά λεφτά για δώρα και τα σχετικά δεν είχε! Πώς να το κάνουμε; Και τώρα τι νομίζει ο Λουκάς; Ότι τα δώρα αναπληρώνουν χαμένα χρόνια; Πολύ πάντως την ευχαριστήθηκα την ερώτηση του Οδυσσέα στο Λουκά σχετικά με τα γενέθλια του Άρη! Θέλεις να λέγεσαι πατέρας του, ενώ δεν ξέρεις ούτε πότε είναι τα γενέθλιά του; Τι θα κάνουν δηλαδή τώρα λέγοντας "Το καλύτερο για το παιδί"; Θα το αφήσουν με τον Οδυσσέα; Γιατί εγώ αυτό θεωρώ το καλύτερο για το παιδί! Για το Λουκά δεν ξέρω!

Άντε, γιατί πολύ μου τα έσπασε τα νεύρα ο Λουκάκος σε αυτό το επεισόδιο! Grrr Είναι και οι εξελίξεις, βέβαια...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Δεκ 24, 2009 8:14 pm


Σήμερα ήταν ανάγκη να μας κάνουν να δακρύσουμε;
Ο Οδυσσέας ο Λουκάς ο Νικόλας και η Δάφνη πήραν το επεισόδιο και έφυγαν. Τέσσερις άνθρωποι που δίνουν ο καθένας τον δικό του αγώνα με τα συναισθήματά τους. Αναρωτιέμαι αν το δώρο που έδωσε ο Οδυσσέας στο Λουκά ήταν άλμπουμ γιατί αν το δω κι αυτό αύριο δεν γλυτώνω το κλάμα. Ντροπή αν επειδή το συμβόλαιο του Γάκη λήγει κάπου εδώ δούμε να του παίρνουν το παιδί.

Ακριβώς πίσω τους ο Στέφανος που έδωσε επίσης το στίγμα του έντονα. Σκέπτομαι τι σκηνή θα μπορούσαμε να δούμε αν η Μελίτα ακολουθούσε αλλά δεν....... Σίγουρα ούτε που πλησίασαν τη σκηνή της αποκάλυψης στην Εύα.

Οι υπολοιποι σήμερα είχαν ρόλους κομπάρσου. Αναρωτιέμαι που πηγαν οι καιροί που επικεντρωνόμασταν στην παρέα της φεγγαρόπετρας

Να έχετε ένα καλό βράδυ και να περάσετε καλά.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Δεκ 24, 2009 8:17 pm

Παρα πολυ καλο το επεισοδιακι σημερα!!!!!!!!
Και ΔΥΣΤΥΧΩΣ εγινε αυτο που φοβομασταν....ο Αρης ΕΙΝΑΙ παιδι του ΛΟΥΚΑ!!!!!!!! Grrr gmt maaaadΚαι το καημενο το Νορακι θα γινει και αυτο κομματια! Snif Οχι,οχι,οχι!!!!!! : curse :
Ο Οδυσσεας σημερα με συγκινησε ο ατιμος...το ιδιο και η σκηνη Δαφνης-Νικολα!!!!!!! :(
Η Μελιτα και ο Στεφανος ωραιοι...ο Σταυρου ηταν συγκλονιστικος,η Παππα καλη αλλα δεν τρελαθηκα κιολας!
Τελικα το εξυπνο πουλι απο τη μυτη πιανεται....ο Μπελλος με το Μανο θα του τη φερουν του Στεφανου απο εκει που δεν το περιμενει! :twisted:
Την Ευα την κατανοω τη συμπαθω και τη στηριζω αλλα δεν μπορω να τη βλεπω αλλο ετσι...μες στη κατηφια και στη κακομοιρια!Φτανει πρεπει να κανει κατι!
Για τα αυριανα τι να πω...ωραια μανα η Αντιγονη ακομα και τωρα θελει να συνεχισει την εκδικηση χωρις να νοιαζεται για το γιο της και το καμαρι της Τζινας ετοιμο να ακολουθησει την οποια εντολη της!
Αυτα απο εμενα! :)
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Δεκ 24, 2009 8:18 pm

Κάτι σκηνές σαν αυτή του Λουκά με τον Άρη είναι που δεν τις αντέχω! Μέλια έσταζε! Έλεος... Τι δηλαδή; Τώρα θα αναπληρώσει τα χαμένο χρόνο; Δεν αντέχω...! Και κάτι τελευταίο... Ο Οδυσσέας πόσο άσχημα πρέπει να αισθάνθηκε όταν έμαθε ότι τελικά το παιδί είναι του Λουκά και μάλιστα όταν γύρισαν που κουβάλησαν και ολόκληρο το Jumbo μαζί τους! Αυτός μπορούσε να του δώσει άπλετη αγάπη, αλλά λεφτά για δώρα και τα σχετικά δεν είχε! Πώς να το κάνουμε; Και τώρα τι νομίζει ο Λουκάς; Ότι τα δώρα αναπληρώνουν χαμένα χρόνια; Πολύ πάντως την ευχαριστήθηκα την ερώτηση του Οδυσσέα στο Λουκά σχετικά με τα γενέθλια του Άρη! Θέλεις να λέγεσαι πατέρας του, ενώ δεν ξέρεις ούτε πότε είναι τα γενέθλιά του; Τι θα κάνουν δηλαδή τώρα λέγοντας "Το καλύτερο για το παιδί"; Θα το αφήσουν με τον Οδυσσέα; Γιατί εγώ αυτό θεωρώ το καλύτερο για το παιδί! Για το Λουκά δεν ξέρω!


Σοφάκι μου ευαίσθητο δεν θα μπορούσε κανένας από μας να το διατυπωσει καλυτερα.: respect : : respect : : respect : : respect :
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από xristina79 Πεμ Δεκ 24, 2009 8:18 pm

Σχόλια στα γρήγορα.....
Με την Δάφνη συγκινήθηκα....
Για τον Λουκά τι να πω τώρα?????? Πάντως έχω την εντύπωση ότι η λύση θα έρθει μόνη της και ο Οδυσσέας θα αποχωρήσει από την εικόνα....
Ο Μπέλλος δεν με πείθει, ή μάλλον το σενάριο δεν με πείθει.... Λυπάμαι αλλά αυτή η αλλαγή στρατοπέδου, τόσο εύκολα, για μια γυναίκα που έχουν φάει 3-4 φορές μαζί δεν.....
Μελίτα- Στέφανος μου άρεσαν (ειδικά εκεί που την χαιρέτησε.... αχχχχχ!) , αλλά.... η συζήτηση για το σπίτι ("δεν είναι δικό μου", "στο κάνω δώρο".....) ηταν τουλάχιστον άκυρη... Πρώτα βλέπουμε την ψυχολόγο, μετά αυτό..... δεν ήταν ανάγκη πιστεύω!
Ο Στέφανος είναι για ξύλο!!!!!!!!!!!!!!! Με εκνευρίζει αφάνταστα που και αυτός (άσχετα από ότι λέει στην Μελίτα!) δεν είναι ξεκάθαρος... όντως, ίδιος ο Μάνος είναι! Ο Μάνος είναι ερωτευμένος με την Εύα αλλά όλο την Μελίτα τριγυρνάει..... ε ο Στέφανος ακριβώς το αντίθετο!!!! Τώρα δηλαδή τι μας έδειξαν? Ότι τελικά λόγω της Εύας σταμάτησε την εκδίκηση????? τι να πω.... αυτό που κανένας δεν είναι ξεκάθαρος με εκνευρίζει και σε αυτό τουλάχιστον παραδέχομαι την Μελίτα. Για την οποία Μελίτα την κακία θα την πω: πάαααλι ο μπαμπας θα δώσει λεφτά για να λυθούν τα προβλήματα και να έχει το σπίτι δικό της? λες και έτσι λύνεται κάτι....
Η σκηνή που την πήγε στη μάνα του ήταν λίγο περίεργη ή μου φάνηκε???? Πολύ μικρή, δεν κατάλαβα καν γιατί την έξειξε.... Πάντως δεν περίμενα η Μελίτα να πάρει τόσο εύκολα το μέρος του Στέφανου και να μην ειδοποίησει Μάνο-Ρούσο... περίμενα να αμφιταλαντευτεί περισσότερο...
Φυσικά Αμαλία θεά!
Αυτά ! Χρόνια πολλάαααααααααα
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από zwi Πεμ Δεκ 24, 2009 8:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Kρατάμε λίγα και καλά γιατί έχουμε να ετοιμαστούμε και για την έξοδό μας!

Η Μελίτα όλη της η καούρα και η πρώτη της αντίδραση ήταν γιατί το είπες στην Εύα και εμένα δεν μου είπες τίποτα! Κάπου μετά από καμμία ώρα θυμήθηκε και τον μπαμπά της...ανεπιτυχώς!!!

Λουκάς-Νόρα & Λουκάς-Οδυσσέας -> : respect :

Δάφνη και Νικόλας επίσης : respect :

Οι υπόλοιποι Sleep μέχρι και ο Σταύρου σήμερα.....

Το επεισόδιο Πολύ Καλό ΜΟΝΟ για τον Οδυσσέα, κατάφερε να με κάνει να κλάψω! Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΟΝΙΟΣ στη σειρά!!!!!


Agree Agree

edit by Jim7
3η προειδοποίηση
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ..
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Δεκ 24, 2009 8:27 pm

Μη μου μιλάτε σήμερα αφήστε με να κλάψω........Αν είναι δυνατόν να είναι του Λουκά παιδί ο Άρης
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Δεκ 24, 2009 8:29 pm

Πολύ καλό το σημερινό!

Δάφνη,Νικόλας,Λουκάς,Νόρα και Οδυσσέας : respect : : respect : : respect : : respect :

Η Μελίτα γι άλλη μια φορά δεν έπεισε με την ερμηνεία της!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Δεκ 24, 2009 8:30 pm

loukitsa έγραψε:Μη μου μιλάτε σήμερα αφήστε με να κλάψω........Αν είναι δυνατόν να είναι του Λουκά παιδί ο Άρης
Ακριβως το ιδιο ειπα και εγω!!!Φωναξα ενα δυνατο ''οχιιι'' μολις το ακουσα με ακουσαν και οι γειτονες μη σου πω!Ασ'τα...ωραιο δωρο μας εκαναν........! Snif
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Δεκ 24, 2009 8:32 pm

evanna έγραψε:
loukitsa έγραψε:Μη μου μιλάτε σήμερα αφήστε με να κλάψω........Αν είναι δυνατόν να είναι του Λουκά παιδί ο Άρης
Ακριβως το ιδιο ειπα και εγω!!!Φωναξα ενα δυνατο ''οχιιι'' μολις το ακουσα με ακουσαν και οι γειτονες μη σου πω!Ασ'τα...ωραιο δωρο μας εκαναν........! Snif

Εμένα ο αδερφός μου γύρισε να δει αν ζω faint wall Snif
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Δεκ 24, 2009 8:34 pm

evanna έγραψε:
loukitsa έγραψε:Μη μου μιλάτε σήμερα αφήστε με να κλάψω........Αν είναι δυνατόν να είναι του Λουκά παιδί ο Άρης
Ακριβως το ιδιο ειπα και εγω!!!Φωναξα ενα δυνατο ''οχιιι'' μολις το ακουσα με ακουσαν και οι γειτονες μη σου πω!Ασ'τα...ωραιο δωρο μας εκαναν........! Snif
Ναι! Η Κα Ακρίτα και ο Κος Κυρίτσης φρόντισαν να μας κάνουν την καρδιά περιβόλι σε αυτό το κατά τα άλλα εορταστικό θα λέγαμε κλίμα... Άντε και του χρόνου τέτοιες χαρές βρε! wall
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Δεκ 24, 2009 8:36 pm

Χρόνια Πολλά σε όλους!

Μου άρεσε εννοείται μετά από πολύ καιρό. Οι σκηνές της Μελίτας και του Στέφανου μου άρεσαν πολύ ,γιατί για πρώτη φορά ο Στέφανος είπε ξεκάθαρα "ο έρωτάς μου για σένα"! Μου άρεσε εκεί που τον έπαιρνε τηλέφωνο και δεν το σήκωνε και έλεγε " μη το κάνεις πιο δύσκολο". Γενικά σήμερα μου άρεσαν Στέφανος Μελίτα! Μου έβγαλαν πολύ αυναίσθημα και οι 2. Είμαι και φαν τους... και ο Σταύρου ήταν καταπληκτικός. Ειδικά εκεί που της είπε ο Στέφανος " Μελίτα μου" και " θα πάρω τα μάτια σου μαζί μου".... εντάξει! Είναι ερωτευμένος ο άνθρωπος τέλος! Εκεί που πήγε να φύγει και μετά γύρισε και έπιασε το πρόσωπό της και το έφερε κοντά στο δικό του...αχ όλα τα λεφτά!

Για την Μελίτα θα σταματήσει. Αφού ήταν ανένδοτος. Με το που έμαθε η Μελίτα και του είπε να σταματήσει την εκδίκηση άρχισε να το σκέφτεται και ακύρωσε τα εισητήρια για την επόμενη.

Το παιδί είναι του Λουκά ε; Ε καλά και αυτό τι σημαίνει ότι πρέπει να την παντρευτεί την Νταίζη;

Η Εύα δεν παλεύεται άλλο!

Ο Μάνος εξαφανιζόλ πέρα από μια σκηνή με τον Μπέλλο.

Νικόλας- παρέα: Συγκινητικοί το ίδιο και η Νόρα και ο Λουκάς.

Πάντως Χριστουγεννιάτικα τόση κλάψα και μοίρλα δεν αντέχεται! Όλοι έχουν τα χάλια τους αλλά η Εύα γιατί δεν σηκώνεται ούτε από το κρεβάτι και έχει σβηστά τα φώτα; Και αναρωτιέμαι πως στα ξαφνικά μετά από όλο αυτό θα την ξαναδούμε σαν να μην συμβαίνει τίποτα με τον Μάνο.

Αυτά! Καλά Χριστούγεννα!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Δεκ 24, 2009 8:41 pm

evanna έγραψε:
loukitsa έγραψε:Μη μου μιλάτε σήμερα αφήστε με να κλάψω........Αν είναι δυνατόν να είναι του Λουκά παιδί ο Άρης
Ακριβως το ιδιο ειπα και εγω!!!Φωναξα ενα δυνατο ''οχιιι'' μολις το ακουσα με ακουσαν και οι γειτονες μη σου πω!Ασ'τα...ωραιο δωρο μας εκαναν........! Snif


Κουράγιο κορίτσια μου! Ο Λούκας είναι πατέρας! wall Snif
Αγγελική μη κλαις μωρο μου..με την Νόρα θα μείνει στο τέλος!!!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Δεκ 24, 2009 8:43 pm

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΙΑ ΞΕΝΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΦΑΓΑΜΕ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ .ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΩΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΥΠΗ ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΥΡΙΟ ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΛΟΥΚΑΑΑΑΑΑΑ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Δεκ 24, 2009 8:44 pm

DESPOINA έγραψε:
evanna έγραψε:
loukitsa έγραψε:Μη μου μιλάτε σήμερα αφήστε με να κλάψω........Αν είναι δυνατόν να είναι του Λουκά παιδί ο Άρης
Ακριβως το ιδιο ειπα και εγω!!!Φωναξα ενα δυνατο ''οχιιι'' μολις το ακουσα με ακουσαν και οι γειτονες μη σου πω!Ασ'τα...ωραιο δωρο μας εκαναν........! Snif


Κουράγιο κορίτσια μου! Ο Λούκας είναι πατέρας! wall Snif
Αγγελική μη κλαις μωρο μου..με την Νόρα θα μείνει στο τέλος!!!!
Μακαρι Δεσποινακι να εχεις δικιο γιατι πολυ μας στενοχωρησαν σημερα! :(
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Δεκ 24, 2009 8:48 pm

Το λυπήθηκα τον Οδυσσέα σήμερα ειλικρινά Snif
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Δεκ 24, 2009 8:50 pm

loukitsa έγραψε:Το λυπήθηκα τον Οδυσσέα σήμερα ειλικρινά Snif


ΚΑΙ ΓΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΔΙΑΡΚΟΥΣΕ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΘΑ ΕΠΕΦΤΑ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 266 - Ημερομηνία 24-12-2009

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Δεκ 24, 2009 8:52 pm

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΧΑΛΑΡΗ Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΟΣΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ,ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΕΙΠΕ"ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΘΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΑ, ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΠΑΝΤΟΥ". ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΨΟΥΡΑ.

ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΟΥΣΑΝ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ, ΕΚΛΑΨΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΛΟΥΚΑ-ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ-ΝΙΚΟΛΑ.

ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΕΤΟΙΜΗ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΟΛΑ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ, ΤΟ ΕΙΠΕ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΤΡΟΠΟ. ΑΧ!!!!!!!!!!!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ? ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΠΑΕΙ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ, ΠΑΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ. Faint

ΑΥΤΗ Η ΚΑΡΤΑΛΩ Η ΟΧΙΑ, ΘΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΗΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΟΛΑ, ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΛΩΝ, ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ?

ΜΕ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΝΑΕΙ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΣ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΣΑΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ.

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!! runaround runaround runaround

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης