Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

+33
Mafalda
NATALITSA_LOUKITSA
Artemis
$ofi@ loukakos + nora
mimi
jim7
DESPOINA
konstantina
xristina79
vs116117
panda
nikidanis
KonstantinaA
edem4ever
aggeliki
mimi_loukas+nora
KatsaroYpotheto
evanna
anastasia20
glgs
Izabella29
loukasnora
Ntinaki1
anna90
sifantid
νοριτσα
mina
hionati
Καρ-Mik
Ntinaki Agapaei Petraki
loukitsa
athinoula
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap18%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 18% 
[ 8 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap58%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 58% 
[ 26 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap13%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap9%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 45
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 13, 2010 9:43 pm

Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΙ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΑ!!!!!!!!! : respect :

Ε-μα , τι νομίζεις?? Τι είναι η τιτανομέγιστη , καμια τυχαία?? Ειναι πανουργα!! χι χι !!! Αλλα...Αξιολατρευτη!

Ο Δικός σου όμως, είπε την δευτερη καλύτερη ατακα σήμερα... (προεκλογική εκστρατεια!)

ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΣΚΙΔΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ!!!!!!! gelio
ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ !!!!ΠΕΤΡΟ Synelthe
ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΚΗΝΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ !!!
ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΘΕΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΧΑΤΖΗΓΛΥΤΣΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟ Ν ΑΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ Ο ΧΑΤΖΗ... ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ Σ ΑΛΛΗ ΓΗ Σ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝΤΟΔΡΑΣΗ ΠΕΤΡΑΝ!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 13, 2010 9:45 pm

jim7 έγραψε:
Ξέρει ότι και η Μελίτα θέλει τον Στέφανο σαν τρελλή αφού την συμβούλευε να ζήσει τον έρωτά της, άρα; τι μας λέει τώρα; άστα πλήρης μετάλλαξη.

Εγω δεν το πιστεύω...Τελος παντων, αποψεις...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 13, 2010 9:47 pm

nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΙ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΑ!!!!!!!!! : respect :

Ε-μα , τι νομίζεις?? Τι είναι η τιτανομέγιστη , καμια τυχαία?? Ειναι πανουργα!! χι χι !!! Αλλα...Αξιολατρευτη!

Ο Δικός σου όμως, είπε την δευτερη καλύτερη ατακα σήμερα... (προεκλογική εκστρατεια!)

ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΣΚΙΔΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ!!!!!!! gelio
ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ !!!!ΠΕΤΡΟ Synelthe
ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΚΗΝΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ !!!
ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΘΕΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΧΑΤΖΗΓΛΥΤΣΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟ Ν ΑΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ Ο ΧΑΤΖΗ... ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ Σ ΑΛΛΗ ΓΗ Σ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝΤΟΔΡΑΣΗ ΠΕΤΡΑΝ!!!!!

Πλακα θα χε!!!! Λες? Αλλωστε γιατι να το αναφέρουν για τον έρωτα του χατζηγλύτση, κάποιο νόημα θα χει!!!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 13, 2010 9:48 pm

Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΙ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΑ!!!!!!!!! : respect :

Ε-μα , τι νομίζεις?? Τι είναι η τιτανομέγιστη , καμια τυχαία?? Ειναι πανουργα!! χι χι !!! Αλλα...Αξιολατρευτη!

Ο Δικός σου όμως, είπε την δευτερη καλύτερη ατακα σήμερα... (προεκλογική εκστρατεια!)

ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΣΚΙΔΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ!!!!!!! gelio
ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ !!!!ΠΕΤΡΟ Synelthe
ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΚΗΝΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ !!!
ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΘΕΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΧΑΤΖΗΓΛΥΤΣΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟ Ν ΑΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ Ο ΧΑΤΖΗ... ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ Σ ΑΛΛΗ ΓΗ Σ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝΤΟΔΡΑΣΗ ΠΕΤΡΑΝ!!!!!

Πλακα θα χε!!!! Λες? Αλλωστε γιατι να το αναφέρουν για τον έρωτα του χατζηγλύτση, κάποιο νόημα θα χει!!!!!

ΔΕΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑΚΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΚΗΝΟΥΛΑ??????
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 13, 2010 9:49 pm

nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:ΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΙ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΑ!!!!!!!!! : respect :

Ε-μα , τι νομίζεις?? Τι είναι η τιτανομέγιστη , καμια τυχαία?? Ειναι πανουργα!! χι χι !!! Αλλα...Αξιολατρευτη!

Ο Δικός σου όμως, είπε την δευτερη καλύτερη ατακα σήμερα... (προεκλογική εκστρατεια!)

ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΣΚΙΔΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ!!!!!!! gelio
ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ !!!!ΠΕΤΡΟ Synelthe
ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΚΗΝΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ !!!
ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΘΕΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΧΑΤΖΗΓΛΥΤΣΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟ Ν ΑΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ Ο ΧΑΤΖΗ... ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ Σ ΑΛΛΗ ΓΗ Σ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝΤΟΔΡΑΣΗ ΠΕΤΡΑΝ!!!!!


Χμ, γιατι όχι... Προηγείται ο Λουκάς-πατωματα!

Πλακα θα χε!!!! Λες? Αλλωστε γιατι να το αναφέρουν για τον έρωτα του χατζηγλύτση, κάποιο νόημα θα χει!!!!!

ΔΕΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑΚΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΚΗΝΟΥΛΑ??????
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 13, 2010 9:50 pm


Εγώ τώρα να το ξαναπω;
Έναν έρωτα για τη Μαρίλια επειγόντως
Αυτή είναι σε ηλικία ξελογιάματος τουλάχιστον οπότε θα έχει αληθοφάνεια. gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Ιαν 13, 2010 9:54 pm

μία περιληψούλα για μένα που το έχασα pleeease
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 13, 2010 9:55 pm

Clarabelle έγραψε:
Εγώ τώρα να το ξαναπω;
Έναν έρωτα για τη Μαρίλια επειγόντως
Αυτή είναι σε ηλικία ξελογιάματος τουλάχιστον οπότε θα έχει αληθοφάνεια. gelio

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΒΩ ΚΑΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Τετ Ιαν 13, 2010 9:56 pm

αχ ναι περιληψουλα pleeease

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Ιαν 13, 2010 9:57 pm

Clarabelle έγραψε:
Εγώ τώρα να το ξαναπω;
Έναν έρωτα για τη Μαρίλια επειγόντως
Αυτή είναι σε ηλικία ξελογιάματος τουλάχιστον οπότε θα έχει αληθοφάνεια. gelio


Δεν ξέρω αν θέλω!!Ασε καλύτερα γιατί μπορεί κ η Μαρίλια άλλον να αγαπήσει κ άλλον να ερωτευτεί!
Κ να έχουμε τράβαλα κ απο εδώ!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από mina Τετ Ιαν 13, 2010 9:57 pm

nikidanis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Εγώ τώρα να το ξαναπω;
Έναν έρωτα για τη Μαρίλια επειγόντως
Αυτή είναι σε ηλικία ξελογιάματος τουλάχιστον οπότε θα έχει αληθοφάνεια. gelio

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΒΩ ΚΑΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!!!!!

Ωχ! και μετά που μυαλό για εξετάσεις! Αν και τη Μαρίλια δεν τη φοβάμαι τα καταφέρνει όλα!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 13, 2010 10:00 pm

mimi έγραψε:μία περιληψούλα για μένα που το έχασα pleeease


Μιμή μου ένα επεισόδιο κωμικό
Να το δεις μη το χάσεις.
Η Στεφανομανούλα έκανε προξενειό η Αγγέλα δεν μάσησε
Η Μελίτα ζήτησε απ το Μάνο να επιστρέψει πίνακες και λεφτά στο αμόρε της
Η Αμαλία πρώτα τσακώθηκε με την Αντιγόνη μια απ τα ίδια μετά νανούριζε τη Μελίτα στον καναπε και της έλεγε εσύ τη δουλίτσα σου και το παιδάκι σου
Ο Μάνος με το Στέφανο λέγανε ο ένας στον άλλο εσυ τους πήρες όχι εσύ
Η Εύα είπε του Στέφανου για την επίσκεψη της μανας του αυτός πάλι δεν έκλεισε την πόρτα
Ο Μάνος έκανε το σωφέρ και πήγε την Εύα στη δουλειά φλερτ κανονικό λεμε
Το κουαρτέτο της συμφοράς πήγε Χαλκίδα τρελό γέλιο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Ιαν 13, 2010 10:02 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:μία περιληψούλα για μένα που το έχασα pleeease


Μιμή μου ένα επεισόδιο κωμικό
Να το δεις μη το χάσεις.
Η Στεφανομανούλα έκανε προξενειό η Αγγέλα δεν μάσησε
Η Μελίτα ζήτησε απ το Μάνο να επιστρέψει πίνακες και λεφτά στο αμόρε της
Η Αμαλία πρώτα τσακώθηκε με την Αντιγόνη μια απ τα ίδια μετά νανούριζε τη Μελίτα στον καναπε και της έλεγε εσύ τη δουλίτσα σου και το παιδάκι σου
Ο Μάνος με το Στέφανο λέγανε ο ένας στον άλλο εσυ τους πήρες όχι εσύ
Η Εύα είπε του Στέφανου για την επίσκεψη της μανας του αυτός πάλι δεν έκλεισε την πόρτα
Ο Μάνος έκανε το σωφέρ και πήγε την Εύα στη δουλειά φλερτ κανονικό λεμε
Το κουαρτέτο της συμφοράς πήγε Χαλκίδα τρελό γέλιο.


αχ θα περιμένω βιντεάκι όχι τίποτα αλλά τη Χαλκίδα δεν την χάνω με τίποτα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 13, 2010 10:03 pm

mimi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:μία περιληψούλα για μένα που το έχασα pleeease


Μιμή μου ένα επεισόδιο κωμικό
Να το δεις μη το χάσεις.
Η Στεφανομανούλα έκανε προξενειό η Αγγέλα δεν μάσησε
Η Μελίτα ζήτησε απ το Μάνο να επιστρέψει πίνακες και λεφτά στο αμόρε της
Η Αμαλία πρώτα τσακώθηκε με την Αντιγόνη μια απ τα ίδια μετά νανούριζε τη Μελίτα στον καναπε και της έλεγε εσύ τη δουλίτσα σου και το παιδάκι σου
Ο Μάνος με το Στέφανο λέγανε ο ένας στον άλλο εσυ τους πήρες όχι εσύ
Η Εύα είπε του Στέφανου για την επίσκεψη της μανας του αυτός πάλι δεν έκλεισε την πόρτα
Ο Μάνος έκανε το σωφέρ και πήγε την Εύα στη δουλειά φλερτ κανονικό λεμε
Το κουαρτέτο της συμφοράς πήγε Χαλκίδα τρελό γέλιο.


αχ θα περιμένω βιντεάκι όχι τίποτα αλλά τη Χαλκίδα δεν την χάνω με τίποτα


Μόλις κατέβει το επεισόδιο θα ανεβάσω αρκετά βιντεάκια
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Ιαν 13, 2010 10:08 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:μία περιληψούλα για μένα που το έχασα pleeease


Μιμή μου ένα επεισόδιο κωμικό
Να το δεις μη το χάσεις.
Η Στεφανομανούλα έκανε προξενειό η Αγγέλα δεν μάσησε
Η Μελίτα ζήτησε απ το Μάνο να επιστρέψει πίνακες και λεφτά στο αμόρε της
Η Αμαλία πρώτα τσακώθηκε με την Αντιγόνη μια απ τα ίδια μετά νανούριζε τη Μελίτα στον καναπε και της έλεγε εσύ τη δουλίτσα σου και το παιδάκι σου
Ο Μάνος με το Στέφανο λέγανε ο ένας στον άλλο εσυ τους πήρες όχι εσύ
Η Εύα είπε του Στέφανου για την επίσκεψη της μανας του αυτός πάλι δεν έκλεισε την πόρτα
Ο Μάνος έκανε το σωφέρ και πήγε την Εύα στη δουλειά φλερτ κανονικό λεμε
Το κουαρτέτο της συμφοράς πήγε Χαλκίδα τρελό γέλιο.


αχ θα περιμένω βιντεάκι όχι τίποτα αλλά τη Χαλκίδα δεν την χάνω με τίποτα


Μόλις κατέβει το επεισόδιο θα ανεβάσω αρκετά βιντεάκια

ευχαριστώ είσαι θεά !!!!!!!!!!!!!! : thanks : : thanks : : thanks :
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τετ Ιαν 13, 2010 11:36 pm

παρα πολυ πλακα ειδικα το αυριανο
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Πεμ Ιαν 14, 2010 1:16 am

ας μου εξηγήσει κάποιος από που αντλεί τόση σιγουριά ο Πέτρος ότι δεν έχουν να φοβούνται ότι θα πάνε φυλακή? έχω χάσει κάτι? ή εννοεί ότι είναι πανίσχυρος και έχει την αστυνομία στο τσεπάκι του? για να μη μιλήσω για τα μηνύματα που περνάει η σειρά γιατί θα μιλάω όλο το βράδυ....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Ιαν 14, 2010 1:20 am

xristina79 έγραψε:ας μου εξηγήσει κάποιος από που αντλεί τόση σιγουριά ο Πέτρος ότι δεν έχουν να φοβούνται ότι θα πάνε φυλακή? έχω χάσει κάτι? ή εννοεί ότι είναι πανίσχυρος και έχει την αστυνομία στο τσεπάκι του? για να μη μιλήσω για τα μηνύματα που περνάει η σειρά γιατί θα μιλάω όλο το βράδυ....

ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ!!! ΑΝΤΕ ΠΕΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ (ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ)ΑΛΛΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΟΥ ΧΕΙ ΞΑΝΑΦΑΕΙ ΚΡΑΤΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΕΞΩ ???? ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ???? ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΛΑΝ ΜΕΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ .......
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 14, 2010 1:22 am

Ανοίξατε μέγα θέμα τώρα!Ο Μάνος και ο Ρούσσος είναι χωμένοι μέσα στην βρώμα και δεν αλλάζουν.Ο άνθρωπος δεν αλλάζει κακά τα ψέματα.Οι μόνες εξαιρέσεις είναι νέοι άνθρωποι σε ηλικία που αυτό ακόμα μπορέι να γίνει,όχι ο Μάνος που είναι 30+ ολόκληρο γαιδούρι.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Πεμ Ιαν 14, 2010 1:31 am

με τους πίνακες που βρέθηκαν στην κατοχή τους δεν έχουν ξεμπλέξει, έτσι δεν είναι? δεν θα γίνει δίκη? και μάλιστα με όλα τα στοιχεία εναντίον τους? και το γεγονός ότι οι πίνακες είναι πλαστοί δεν τους βοηθάει ιδιαίτερα.... και εννοείται ότι ο Μάνος δεν έπρεπε να βγει, αφού ήταν με αναστολή! άντε αυτό πες ότι ήταν σεναριακό ατόπημα.... η σιγουριά του Πέτρου όμως? και μετά ξανατονίστηκε το ίδιο πράγμα στη σκηνή Μάνου-Ηλία.... τι να πω, δεν κατάλαβα....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Artemis Πεμ Ιαν 14, 2010 8:11 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:ο στέφανος με την εύα έχουν χωρίσει εδώ και καιρό.δε νομίζω πως είναι υποχρεωμένος να πει στην εύα αν είναι με κάποια..η εύα δεν έχει κανένα λόγο πλέον στη ζωή του στέφανου..και σήμερα μάλιστα την άδειασε κανονικά..δηλαδή αν η εύα γυρίσει στο μάνο θα πρέπει η εύα να πάρει από το στέφανο την έγκριση πρωτού κάνει κάτι;;;ή να κάτσει να του ξεκαθαρίσει ότι είναι με το μάνο;;ο στέφανος δεν έχει κανένα ρόλο στη ζωή της εύας πια..όπως και η εύα στου στέφανου...

Ο Στέφανος δεν έπαυε να της λέει ότι την περιμένει και έχει μια πόρτα ανοιχτή, όταν λοιπόν χωρίς να της ξεκαθαρίσει ότι η πόρτα έκλεισε, συναντούνται και είναι όλο γελάκια και της κάνει και κοπλιμέντα δεν νομίζω ότι είναι λάθος να υποθέσει η άλλη ότι δεν έχει αλλάξει κάτι σε αυτό!

Αν ήθελε να λέει ότι είναι σωστός θα της έλεγε επακριβώς τι τρέχει! Για μένα είναι ίδιος και χειρότερος με τον Μάνο! Στην τελική, αυτός δεν κόπτεται ότι είναι ειλικρινής και τον νοιάζει τι σκέφτονται η Εύα και η Μελίτα για εκείνον? Γιατί δεν της το ξεκαθαρίζει ώστε όταν το μάθει να μη σχηματίσει λάθος και άσχημη αντίληψη?

Η συμπεριφορά του Στέφανου μπάζει απο παντού! Και αν ήθελε η Εύα να μην νομίζει να μιλήσει όχι να το μουγκώνει! Περιμένω αν θέλει να λέει ότι είναι σωστός να δω τι θα της πει στην εγκυμοσύνη, είμαι σίγουρη ότι δεν θα πει τίποτα!

Και για να κλείσω (γιατί με ξέρεις πόσο πολυλογού είμαι lol!) μέχρι στο προηγούμενο επεισόδιο εμένα (και όχι μόνο, ακόμα και μελών που υποστηρίζουν το ζευγάρι Στέφ-Μελ) αυτός μου έδινε την εντύπωση ότι αν η Εύα του έλεγε έλα να φύγουμε στο Παρίσι θα πηγαινε τρέχοντας, οπότε με μια φορά που ήταν απόμακρος δεν μου λέει τίποτα. Όσο δεν ξεκαθαρίζει έχει και τη μία και την άλλη στην καβάτζα κι αυτό μόνο σωστό δεν είναι!!!

Μα δεν είναι Μάνος lol!

Κατά τη γνώμη μου δεν είναι Μάνος ο Στέφανος.
Του λείπει να έχει παντρευτεί τη μια από καθαρό συμφέρον και να έχει ερωμένη την άλλη ,1-2 βιασμοί και το πρόβλημα διαχείρησης θυμού προς ανθρώπους που δεν του έκαναν κανένα κακό.Επίσης να μην έχει καμία ενοχή για όλα τα παραπάνω και να ενδιαφέρεται μόνο για την καλοπέρασή του. 15 χρόνια την Εύα και 6-7 τη Μελίτα.

Συμφωνώ πως σε γενικές γραμμές κάνει λάθος ο Στέφανος που δεν ξεκόβει στην Εύα πως δεν πρόκειται να γίνει τίποτα μεταξύ τους.
Τη μια φορά όμως(τότε που σταμάτησε την εκδίκηση) η Εύα ήταν σε φάση κλονισμού άρα απαγορευόταν να της πει οτιδήποτε αρνητικό και επιπλέον είχε σκοπό να διακόψει με τη Μελίτα και να γυρίσει στη Γαλλία.Τη δευτερη που θα μπορούσε να της το πει πάλι είδαμε πως όταν γύρισε στο σπίτι του ανακοίνωσε στην Αντιγόνη ότι φεύγουν.Η Εύα ήταν χαρούμενη λόγω συμβολαίου.Γιατί να της χαλάσει τη μέρα;
Εκείνη η σκηνή μου έδωσε μια ιδέα για το πως θα καταλήξουν στο μέλλον: δυο χαμόγελα ,ένα κομπλιμέντο και μέχρι εκεί.
Από τη μεριά της η Εύα συμφωνώ πως δεν είναι σε θέση να καταλάβει αν ο Στέφανος είναι ήδη αλλού.Βλέπει μόνο πως είναι απόμακρος και την αποπαίρνει λίγο. Για μένα.Πότε άλλοτε της μίλησε με τέτοιο ύφος;
Τώρα αντιθέτως με πολλά μέλη απ' ό,τι καταλαβαίνω, εγώ θα τον θεωρήσω φάουλ αν πριν ξεκαθαρίσουν μεταξύ τους με τη Μελίτα(που είναι η άμεσα ενδιαφερόμενη) τι θα κάνουν και σε ποιον θα το πουν πρώτα, αποφασίσει μόνος του να το ανακοινώσει στην Εύα επειδή ήταν πρώην του.
Προσωπικά δε με νοιάζει τι θα πει ή δε θα πει στην Εύα μόλις μάθει ...τα νέα της επόμενης εβδομάδος.Στο δόξα πατρί θα του έρθει η είδηση.Περιμένω όμως να δω πως θα φερθεί αρκετά μετά.

Στο χθεσινό επεισόδιο μ' άρεσαν οι σκηνές Αγγέλας και Αμαλίας με την Αντιγονίτσα. Δεν ήταν εύκολοι αντίπαλοι.Στο ίδρυμα που γύρισε γίνεται να παραμείνει κιόλας;
Η Νόρα πιστεύω κι εγώ πως έχει βρεθεί στη μέση και προσπαθεί από τη μία να προστατέψει την Εύα(συμφωνώ με την Mik) μη αποκαλύπτοντας όμως και τη σχέση Στέφανου Μελίτας που δεν είναι δικό της θέμα.
Για Λουκά και Νόρα περιμένω τις σημερινές σκηνές.Θέλω να δω τα χαστούκια!
Η Δάφνη ακόμα στον κόσμο της.Ευτυχώς που δεν ήταν μπροστά η Μελίτα να της ξαναπει πως τη θέλει με το Μάνο.Να καταλάβω πως είναι αδερφός της αλλά επίσης θυμάμαι πως ήταν βίαιος και με τα δύο κορίτσια.
Τη σκηνή Εύας-Μάνου θα την θεωρούσα όμορφη αν δεν είχα παρακολουθήσει τους ήρωες μέχρι τώρα.Με χάλασε γιατί η Εύα μετά απ' όσα έχει περάσει τόσα χρόνια από το Μάνο ''πέφτει" έτσι εύκολα με 2 σαμπάνιες,μια ανθοδέσμη και 2 αστείες ατάκες; Μια καλή δικαιολογία να βρει στο μέλλον και θα γυρίσει στο Μάνο πολύ πιο γρήγορα απ' ό,τι νόμιζα. Ή καλύτερα ποτέ δεν ήταν ικανή να ξεφύγει τελικά .Είναι νέα κοπέλα.Θα μπορούσε να βρει κάποιον άλλο στο μέλλον και στο ενδιάμεσο να μείνει μόνη της . Να τον χαίρεται...
Artemis
Artemis
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Πεμ Ιαν 14, 2010 8:39 am

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ...τους βαρεθηκα ..ολο χωριζουν κανουν βηματα και οι δυο ψαχνονται να ειναι παντα μαζι ...

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ο ενας τα ριχνει στον αλλον που ντο που ντο το πινακακι ψαξε ψαξε δε θα το βρεις....χιχι πισω απο ολα αυτα μου εχει κατσει οτι κρυβεται ο συζυγος υποθετου χρηστακος και η για το παιδι μου τα κανω ολα η μανα......

ΔΑΦΝΗ ΝΙΚΟΛΑΣ ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΦΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟ...τι αλλο να πουν πια σερβιρισμενο στο πιατο απο αγαπη τα κανει ναι απο πολυ αγαπη...και εκεινος αλλα λογια να αγαπιομαστε ...και εκεινος για το παιδι του απο αγαπη...η ειναι χαζος τελειως η απλα ειναι πολυ πονηρος και τα εχει καταλαβει ολα και απλα προσπαθει να συνηδειτοποιησει και μεσα του τι του συμβαινει γιατι νιωθει και εκεινος καπως και περιμενει ενα σημαδι...ποσα ακομα>???

ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ-ΝΟΡΑΚΙ στο γραφειο τελεια ...ζηλευει τρελααα αλλα το παιζει ....χιχι

ΕΚΔΡΟΜΗ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ τελεια τα δυο ερωτευμενα μπελος και νταιζη μεσα στη τρελη χαρα για τη εκδρομη και οι αλλοι δυο σαν να ξερανε οτι θα συναντηθουν να βρεθουν αμεσως στη ΧΑΛΚΙΔΑ χιχι
τα σκηνικα ηταν αψογα τρελο γελιο .......και οι τεσσερις παντως καβουρια δε δωσανε τιποτα στον καημενοοοοοοοο

ΕΥΑ ΜΑΝΟΣ. μου αρεσε πολυ που ειναι σαν να γνωριζονται ξανα και ξανα και η ευα την βλεπω να το σκεφτεται...

ΠΡΟΣΕΧΩΣ τρελο γελιο αντε να δουμε λετε μετα το χαστουκι να πεσει και φιλι ....
εφαγε χαστουκι απο την νορα και μετα απο την νταιζη παλι για την νορα....χιχι
λετε να ξυπνησει?
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Mafalda Πεμ Ιαν 14, 2010 10:13 am

anastasia20 έγραψε:Σκηνή γκεστάμπο-αγγέλας:οι 2 συμπεθέρες συζητούν για το μέλλον των παιδιών τους…καρτάλω<η εύα λάμπει>..ναι μας την ζητάνε και από τη ΔΕΗ αλλά δεν τους τη δίνουμε…
το ότι η εύα μοιάζει στην καρτάλω αυτό να το λάβω ως καλό;;;

Σκηνή μελίτας-μάνου:μου άρεσε η σκηνή..αλλά δεν νομίζω πως τους πίνακες τους έχει ο μάνος…κάποιος άλλος κρύβεται από πίσω..αλλά τι να σου κάνουμε ρε μάνο έχεις βεβαρημένο παρελθόν..και δύσκολο να σε πιστέψουμε…

Σκηνή νόρας:Η νόρα ψάχνει για διπλανά δωμάτια…έτσι νόρα..βγάλ’του το ξινό το ταξιδάκι αναψυχής…που θέλει να τρέχει χαλκίδα για να κουβεντιάσει με τη νταίζη…δίκιο είχε ο νικόλας(αυτός τελευταία όλο και πιο σωστά μιλάει..πρέπει είναι ο μόνος λογικός που έχει απομείνει στη σειρά..προσέξτε τον νικόλα…αποτελεί είδος προς εξαφάνιση)

Σκηνή εύας-στέφανου:ο στέφανος την άδειασε την εύα ή μου φάνηκε;;;<επειδή πιστεύει η μητέρα μου ότι είσαι η ευτυχία μου..δεν σημαίνει ότι θα γίνει κιόλας>της είπε…σαν να της λέει ότι ασε τη μητέρα μου να λέει..η ευτυχία μου βρίσκεται αλλού..
Καλά η εύα δεν πάει καλά..<αν θέλω να είμαστε μαζί θα είμαστε στέφανε>όποτε δηλαδή καπνίσει στην εύα θα γυρίσει...να κάνω εγώ μία ερώτηση;;;τον στέφανο θα τον ρωτήσουμε ή δεν του πέφτει λόγος;;;

Σκηνή αμαλίας-μελίτας:η μελίτα την είπε γκεστάπο την καρτάλω..χαχαχαχα..τελικά οι απόψεις μας ταυτίζονται..πάντως όλοι έχουν δέσει ότι τους πίνακες τους έχει ο μάνος…

Σκηνή πέτρου-μάνου:πολύ καλή..ξεκίνησε προεκλογική περιοδεία…α..ρε..πετράν πως τα λές έτσι..gelio

Σκηνή καρτάλως-αμαλίας:συνάντηση κορυφής νο3..χώσε βρε αμαλία..αλλά ό,τι και να λες..αυτής το αυτί δεν ιδρώνει..η παλιομέγαιρα


Σκηνή δάφνης-νόρας-εύας:ας φιμώσει κάποιος τη δάφνη…σας παρακαλώ πολύ δηλαδή..η νόρα μια χαρά τα έλεγε..έτσι νόρα…και εγώ μαζί σου…

Σκηνή στέφανου-μάνου:τι χτυπιέσαι βρε μάνο..άδικος κόπος..κανείς δεν σε πιστεύει..και δικαιολογημένα άλλωστε..τα ίδια έλεγες και για την υπόθεση λαζαρίδη..μου θυμίζει το παραμύθι με τον λύκο και το βοσκό…άντε τώρα μάνο

να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας…

Σκηνή νόρας-λουκά:αν ήταν η ζήλεια ψόρα θα γέμιζε όλη η χώρα..λουκά σε έχουν πάρει όλοι χαμπάρι..άντε καιρός να το παραδεχτείς και εσύ..άσε τα ταξιδάκια με το πρώτο τραπέζι πίστα…

Σκηνή στέφανου-γκεστάμπος
:στέφανος<αρχίζω να πιστεύω ότι ήταν καλύτερα όταν δεν μιλούσες>και εμείς στέφανε..και εμείς…τα έπαιξε η μέγαιρα..αλλά πάλι σε έριξε βρε στέφανε;;;αμάν..

Σκηνή μάνου-εύας:μου άρεσε..(τελίκα του μπουγιούρη του πάει το πιο χαλαρό και κωμικό…)

Σκηνή στέφανου-χρήστου:η γκεστάμπο γύρισε στο ίδρυμα Cheer …τα καημένα τα γερόντια λυπάμαι…

Υ.Γ.Στη χαλκίδα θα ζήσουμε αξέχαστες σκηνές…(σημειωτέον αυτόν τον μπέλλο δεν τον μπορώ…τι πέσιμο είναι αυτό άνθρωπε μου;;;νομίζεις πως θα ρίζεις την νόρα με τέτοια συμπεριφορά;;μωρό μου,πριγκίπησσα μου..γεμίσαμε μέλια)


Αναστασία μου , δεν αξίζει να σχολιάσω κι εγω , γιατι θα επαναλάμβανα αυτά που είπες :wink2: με κάλυψες απόλυτα
Στη δε ατάκα σου για τα γερόντια στο ίδρυμα με τη γκεστάπο ,πέθανα gelio
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 14, 2010 10:21 am

xristina79 έγραψε:με τους πίνακες που βρέθηκαν στην κατοχή τους δεν έχουν ξεμπλέξει, έτσι δεν είναι? δεν θα γίνει δίκη? και μάλιστα με όλα τα στοιχεία εναντίον τους? και το γεγονός ότι οι πίνακες είναι πλαστοί δεν τους βοηθάει ιδιαίτερα.... και εννοείται ότι ο Μάνος δεν έπρεπε να βγει, αφού ήταν με αναστολή! άντε αυτό πες ότι ήταν σεναριακό ατόπημα.... η σιγουριά του Πέτρου όμως? και μετά ξανατονίστηκε το ίδιο πράγμα στη σκηνή Μάνου-Ηλία.... τι να πω, δεν κατάλαβα....


H ιστορία να πηγαίνει παρακάτω και όπως κάτσει.
Όσο φυσιολογικό ήταν να μιλάνε Στέφανος και Εύα για παιδιά και να αρνηθεί την πρόταση γάμου
Όσο φυσιολογικό ήταν να συλληφθεί ο πατέρας της Μελίτας που απ όσο ξέραμε υπεραγαπούσε και εκείνη να είναι στην κοσμάρα της.
Όσο φυσιολογικό ήταν να βγει ο Μάνος απ τη φυλακή αφού ήταν έξω με αναστολή όταν μάλιστα πέρσυ είχε τονιστεί οτι αν ξανακάνει κάτι δεν θα μπορούν να τον ξελασπώσουν
Όσο φυσιολογικό είναι να χωρίζουν δυο φορές ανά επεισόδιο ο Στέφανος και η Μελίτα άνευ λόγου και αιτίας
Όσο φυσιολογικό είναι ο Πέτρος να τσιμπάει με τη μία στην κουβέντα του Στέφανου για το ποιός έκλεψε τους γνήσιους πίνακες.
Όσο φυσιολογικό είναι να φλερτάρει ο Μάνος την Εύα κι αυτή να γελάει με δυό σαμπάνιες μια ανθοδέσμη και τρείς τσαχπινιές μετά απ όσα έχουν μεσολαβήσει.
Όσο όσο όσο........ δεν τελειώνουν οι ανακρίβειες και οι ασυνεπείς προς τους χαρακτήρες αντιδράσεις.
Εμάς γιατί μας παραξενεύει που ο Πέτρος είναι σίγουρος οτι θα ξελασπώσουν χωρίς πρόβλημα;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Πεμ Ιαν 14, 2010 10:41 am

Clarabelle έγραψε:
xristina79 έγραψε:με τους πίνακες που βρέθηκαν στην κατοχή τους δεν έχουν ξεμπλέξει, έτσι δεν είναι? δεν θα γίνει δίκη? και μάλιστα με όλα τα στοιχεία εναντίον τους? και το γεγονός ότι οι πίνακες είναι πλαστοί δεν τους βοηθάει ιδιαίτερα.... και εννοείται ότι ο Μάνος δεν έπρεπε να βγει, αφού ήταν με αναστολή! άντε αυτό πες ότι ήταν σεναριακό ατόπημα.... η σιγουριά του Πέτρου όμως? και μετά ξανατονίστηκε το ίδιο πράγμα στη σκηνή Μάνου-Ηλία.... τι να πω, δεν κατάλαβα....


H ιστορία να πηγαίνει παρακάτω και όπως κάτσει.
Όσο φυσιολογικό ήταν να μιλάνε Στέφανος και Εύα για παιδιά και να αρνηθεί την πρόταση γάμου
Όσο φυσιολογικό ήταν να συλληφθεί ο πατέρας της Μελίτας που απ όσο ξέραμε υπεραγαπούσε και εκείνη να είναι στην κοσμάρα της.
Όσο φυσιολογικό ήταν να βγει ο Μάνος απ τη φυλακή αφού ήταν έξω με αναστολή όταν μάλιστα πέρσυ είχε τονιστεί οτι αν ξανακάνει κάτι δεν θα μπορούν να τον ξελασπώσουν
Όσο φυσιολογικό είναι να χωρίζουν δυο φορές ανά επεισόδιο ο Στέφανος και η Μελίτα άνευ λόγου και αιτίας
Όσο φυσιολογικό είναι ο Πέτρος να τσιμπάει με τη μία στην κουβέντα του Στέφανου για το ποιός έκλεψε τους γνήσιους πίνακες.
Όσο φυσιολογικό είναι να φλερτάρει ο Μάνος την Εύα κι αυτή να γελάει με δυό σαμπάνιες μια ανθοδέσμη και τρείς τσαχπινιές μετά απ όσα έχουν μεσολαβήσει.
Όσο όσο όσο........ δεν τελειώνουν οι ανακρίβειες και οι ασυνεπείς προς τους χαρακτήρες αντιδράσεις.
Εμάς γιατί μας παραξενεύει που ο Πέτρος είναι σίγουρος οτι θα ξελασπώσουν χωρίς πρόβλημα;

κοίτα... αν το θέτεις έτσι..... πάω πάσο!
για τα μηνύματα που περνάει η Εδέμ, το ξαναείπα, δεν μπαίνω καν στο κόπο να συζητήσω! απλά είπα μήπως μου έχει ξεφύγει κάτι ή μήπως κάτι ήθελαν να μας πουν οι σεναριογράφοι και δεν το έπιασα! (τι να κάνω, έχω ακόμα προσδοκίες!)
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης