Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

+33
Mafalda
NATALITSA_LOUKITSA
Artemis
$ofi@ loukakos + nora
mimi
jim7
DESPOINA
konstantina
xristina79
vs116117
panda
nikidanis
KonstantinaA
edem4ever
aggeliki
mimi_loukas+nora
KatsaroYpotheto
evanna
anastasia20
glgs
Izabella29
loukasnora
Ntinaki1
anna90
sifantid
νοριτσα
mina
hionati
Καρ-Mik
Ntinaki Agapaei Petraki
loukitsa
athinoula
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap18%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 18% 
[ 8 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap58%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 58% 
[ 26 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 4 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 45
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Ιαν 13, 2010 8:06 pm

Το σημερινό επεισόδιο το ψηφίζω απλά "Καλό"... Κρατάω τις ψήφους μου για το αυριανό, έτσι όπως το κόβω ΤΕΛΕΙΟ, επεισόδιο!!!!! gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 13, 2010 8:06 pm

Έχω πολά να σχολιάσω!!Μ'άρεσε πολύ το επεισόδιο!!Λοιπόν:
1. Με κούρασε να ακούω να λέει συνέχεια η Εύα "η ζωή μου , η δουλειά μου και το παιδί μου" και ποτέ να μην το τηρεί.
2. "είμαι άντρας χίλια τοις εκατό" ηρέμησε Νικόλα!χαχααχαχ
3. Η Εύα συνηθίζει να βλέπει ταινία με την μαμά της σπίτις της και να φοράει τις μπότες της??έλεος!
4. Φοβερή Αμαλία "αν είναι να κάνει ο,τι πεί η μητέρα του τί να τον κάνεις?"
5. Ενοχλητικότατος ο Μάνος!Μ'άρεσε που τον έβρισε η Εύα.Ο τυπάς δεν αλλάζει και δεν του αξίζει συγχώρεση.Μου την δίνει τόσο το υφάκι του!!! :x
6. Η Αντιγόνη μια χαρά έκανε και πήγε στο ίδρυμα.Προτείνω να μην γυρίσει!Μια χαρά είναι εκεί!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από glgs Τετ Ιαν 13, 2010 8:06 pm

Clarabelle έγραψε:
Τι είπαμε είναι τα μυστικά της Εδέμ δραματική σειρά;TutTut
Τέλειο επεισόδιο κωμικής σειράς ήταν το σημερινό lol!

καλά και το αυριανό μάλλον θα είναι ακόμη πιο κωμικό...
αλλά μια μικρή κατινιά την είδα και εγώ στην Νόρα
δεν τα ήθελα έτσι τα πράγματα...α και τι λέει ο Λουκάς και του δίνει σφαλιάρα?άκουσε καμία?
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 13, 2010 8:07 pm

glgs έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Τι είπαμε είναι τα μυστικά της Εδέμ δραματική σειρά;TutTut
Τέλειο επεισόδιο κωμικής σειράς ήταν το σημερινό lol!

καλά και το αυριανό μάλλον θα είναι ακόμη πιο κωμικό...
αλλά μια μικρή κατινιά την είδα και εγώ στην Νόρα
δεν τα ήθελα έτσι τα πράγματα...α και τι λέει ο Λουκάς και του δίνει σφαλιάρα?άκουσε καμία?


Της λέει πως είναι καψούρα μαζί του!!!Κια δεν έχει καθόλου άδικο Razz
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τετ Ιαν 13, 2010 8:08 pm

οχι αλλα η νταιζη γιατι τον χτυπαει αφου δεν τον αγαπαει?
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 13, 2010 8:10 pm

Σκηνή γκεστάμπο-αγγέλας:οι 2 συμπεθέρες συζητούν για το μέλλον των παιδιών τους…καρτάλω<η εύα λάμπει>..ναι μας την ζητάνε και από τη ΔΕΗ αλλά δεν τους τη δίνουμε…
το ότι η εύα μοιάζει στην καρτάλω αυτό να το λάβω ως καλό;;;

Σκηνή μελίτας-μάνου:μου άρεσε η σκηνή..αλλά δεν νομίζω πως τους πίνακες τους έχει ο μάνος…κάποιος άλλος κρύβεται από πίσω..αλλά τι να σου κάνουμε ρε μάνο έχεις βεβαρημένο παρελθόν..και δύσκολο να σε πιστέψουμε…

Σκηνή νόρας:Η νόρα ψάχνει για διπλανά δωμάτια…έτσι νόρα..βγάλ’του το ξινό το ταξιδάκι αναψυχής…που θέλει να τρέχει χαλκίδα για να κουβεντιάσει με τη νταίζη…δίκιο είχε ο νικόλας(αυτός τελευταία όλο και πιο σωστά μιλάει..πρέπει είναι ο μόνος λογικός που έχει απομείνει στη σειρά..προσέξτε τον νικόλα…αποτελεί είδος προς εξαφάνιση)

Σκηνή εύας-στέφανου:ο στέφανος την άδειασε την εύα ή μου φάνηκε;;;<επειδή πιστεύει η μητέρα μου ότι είσαι η ευτυχία μου..δεν σημαίνει ότι θα γίνει κιόλας>της είπε…σαν να της λέει ότι ασε τη μητέρα μου να λέει..η ευτυχία μου βρίσκεται αλλού..
Καλά η εύα δεν πάει καλά..<αν θέλω να είμαστε μαζί θα είμαστε στέφανε>όποτε δηλαδή καπνίσει στην εύα θα γυρίσει...να κάνω εγώ μία ερώτηση;;;τον στέφανο θα τον ρωτήσουμε ή δεν του πέφτει λόγος;;;

Σκηνή αμαλίας-μελίτας:η μελίτα την είπε γκεστάπο την καρτάλω..χαχαχαχα..τελικά οι απόψεις μας ταυτίζονται..πάντως όλοι έχουν δέσει ότι τους πίνακες τους έχει ο μάνος…

Σκηνή πέτρου-μάνου:πολύ καλή..ξεκίνησε προεκλογική περιοδεία…α..ρε..πετράν πως τα λές έτσι..gelio

Σκηνή καρτάλως-αμαλίας:συνάντηση κορυφής νο3..χώσε βρε αμαλία..αλλά ό,τι και να λες..αυτής το αυτί δεν ιδρώνει..η παλιομέγαιρα


Σκηνή δάφνης-νόρας-εύας:ας φιμώσει κάποιος τη δάφνη…σας παρακαλώ πολύ δηλαδή..η νόρα μια χαρά τα έλεγε..έτσι νόρα…και εγώ μαζί σου…

Σκηνή στέφανου-μάνου:τι χτυπιέσαι βρε μάνο..άδικος κόπος..κανείς δεν σε πιστεύει..και δικαιολογημένα άλλωστε..τα ίδια έλεγες και για την υπόθεση λαζαρίδη..μου θυμίζει το παραμύθι με τον λύκο και το βοσκό…άντε τώρα μάνο να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας…

Σκηνή νόρας-λουκά:αν ήταν η ζήλεια ψόρα θα γέμιζε όλη η χώρα..λουκά σε έχουν πάρει όλοι χαμπάρι..άντε καιρός να το παραδεχτείς και εσύ..άσε τα ταξιδάκια με το πρώτο τραπέζι πίστα…

Σκηνή στέφανου-γκεστάμπος
:στέφανος<αρχίζω να πιστεύω ότι ήταν καλύτερα όταν δεν μιλούσες>και εμείς στέφανε..και εμείς…τα έπαιξε η μέγαιρα..αλλά πάλι σε έριξε βρε στέφανε;;;αμάν..

Σκηνή μάνου-εύας:μου άρεσε..(τελίκα του μπουγιούρη του πάει το πιο χαλαρό και κωμικό…)

Σκηνή στέφανου-χρήστου:η γκεστάμπο γύρισε στο ίδρυμα Cheer …τα καημένα τα γερόντια λυπάμαι…

Υ.Γ.Στη χαλκίδα θα ζήσουμε αξέχαστες σκηνές…(σημειωτέον αυτόν τον μπέλλο δεν τον μπορώ…τι πέσιμο είναι αυτό άνθρωπε μου;;;νομίζεις πως θα ρίζεις την νόρα με τέτοια συμπεριφορά;;μωρό μου,πριγκίπησσα μου..γεμίσαμε μέλια)
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 13, 2010 8:10 pm

Γράφω γρήγορα σχόλια γιατι έχω και ενα σανάριο!!!
-Αγγέλα.. Καλα της τα χωσε της μουγγής.Την παραδέχομαι.
-Mr.Ειλικρίνια!! Η ατάκα του Μάνου με πέθανε! gelio
-Μελίτας-Μάνος= ολο τα ιδια και τα ίδια....Βαρεμάρα
-Αγγέλα-Ευα για την μουγκή: ''Μαλλον, να αναπληρώσει τον χρόνο που δεν μίλαγε'' gelio
-Η Νόρα τηλέφωνα στα ξενοδοχεία??Πέθανα!! χα χα !! Παντως Χαλκίδα έπαιρνε...Παταγε 22210.. χι-χι!!
-Νικόλας: Προσκυνάω!!! : respect : Heavy Metal???????
-Γκεστάπο?Καλα άκουσα? Παιδια, η ακρίτα μας διαβάζει!! Παντως τα σχόλια τιτανομέγιστης και μελίτας για την μουγκή ήταν όλα τα λεφτά!!!
Η Θεά μου είπε και κάτι τρελες ατάκες τύπου ''γίνομαι η χειρότερη κατίνα'' και έλιωσα!! χα χα ~~~~
-Η φάτσα αμαλία αφου έφυγε απο την Αντιγόνη ήταν όλα τα λεφτά!! Για wallpaper!!!!
-Ρε παιδια, πως συναντιουνται Μάνος και Καρτάλης? Μην μου πείτε οτι ανταλλάζουν sms, θα πεθάνω!!!!
-Η ζηλίτσα Λουκα, τέλεια : Ο Φωτισμός σου φταίει???? gelio
-Η Αμαλία μου στην σκηνή που χαιδευει την μελίτα είναι όλα τα λεφτά...Τι γλυκουλα... Thumbs up
-Η Διαδρομή προς Χαλκίδα με πέθανε στο γέλιο!!Καταρχας ο Λουκάς ουτε στις βαλίτσες βοήθησε, ούτε στο αμάξι, τίποτα... Ο Μητσάρας πάλι άρχοντας.Και τους καφέδες, και τα βουρβουάρ!!! χα χα!!! Μητσάρα μαζί σου!!!!
-Τα ρούχα και στο στυλ της Μελίτας πολυ ωραία στο ατελιέ της Δαφνης...Και μετα απο δεκάδες επεισόδια, χαμογέλασε~~~~~!!!!!!!!!!
- Ο Μάνος με την Ευα σήμερα ήταν απολαυστικοι!! Μπορεί να μην είναι οι αγαπημένοι μου χαρακτήρες, αλλα μου άρεσε πολύ το σημερινο!!!
Ισως το φτύσιμο το γουστάρω!!! Προς τους αντρες βεβαια!!
Και τέλος....

''Οτι πείς μωρό μου'' -Μπέλλος!!! lol! lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από hionati Τετ Ιαν 13, 2010 8:14 pm

anastasia20 έγραψε:Σκηνή γκεστάμπο-αγγέλας:οι 2 συμπεθέρες συζητούν για το μέλλον των παιδιών τους…καρτάλω<η εύα λάμπει>..ναι μας την ζητάνε και από τη ΔΕΗ αλλά δεν τους τη δίνουμε…
το ότι η εύα μοιάζει στην καρτάλω αυτό να το λάβω ως καλό;;;

Σκηνή μελίτας-μάνου:μου άρεσε η σκηνή..αλλά δεν νομίζω πως τους πίνακες τους έχει ο μάνος…κάποιος άλλος κρύβεται από πίσω..αλλά τι να σου κάνουμε ρε μάνο έχεις βεβαρημένο παρελθόν..και δύσκολο να σε πιστέψουμε…

Σκηνή νόρας:Η νόρα ψάχνει για διπλανά δωμάτια…έτσι νόρα..βγάλ’του το ξινό το ταξιδάκι αναψυχής…που θέλει να τρέχει χαλκίδα για να κουβεντιάσει με τη νταίζη…δίκιο είχε ο νικόλας(αυτός τελευταία όλο και πιο σωστά μιλάει..πρέπει είναι ο μόνος λογικός που έχει απομείνει στη σειρά..προσέξτε τον νικόλα…αποτελεί είδος προς εξαφάνιση)

Σκηνή εύας-στέφανου:ο στέφανος την άδειασε την εύα ή μου φάνηκε;;;<επειδή πιστεύει η μητέρα μου ότι είσαι η ευτυχία μου..δεν σημαίνει ότι θα γίνει κιόλας>της είπε…σαν να της λέει ότι ασε τη μητέρα μου να λέει..η ευτυχία μου βρίσκεται αλλού..
Καλά η εύα δεν πάει καλά..<αν θέλω να είμαστε μαζί θα είμαστε στέφανε>όποτε δηλαδή καπνίσει στην εύα θα γυρίσει...να κάνω εγώ μία ερώτηση;;;τον στέφανο θα τον ρωτήσουμε ή δεν του πέφτει λόγος;;;

Σκηνή αμαλίας-μελίτας:η μελίτα την είπε γκεστάπο την καρτάλω..χαχαχαχα..τελικά οι απόψεις μας ταυτίζονται..πάντως όλοι έχουν δέσει ότι τους πίνακες τους έχει ο μάνος…

Σκηνή πέτρου-μάνου:πολύ καλή..ξεκίνησε προεκλογική περιοδεία…α..ρε..πετράν πως τα λές έτσι..gelio

Σκηνή καρτάλως-αμαλίας:συνάντηση κορυφής νο3..χώσε βρε αμαλία..αλλά ό,τι και να λες..αυτής το αυτί δεν ιδρώνει..η παλιομέγαιρα


Σκηνή δάφνης-νόρας-εύας:ας φιμώσει κάποιος τη δάφνη…σας παρακαλώ πολύ δηλαδή..η νόρα μια χαρά τα έλεγε..έτσι νόρα…και εγώ μαζί σου…

Σκηνή στέφανου-μάνου:τι χτυπιέσαι βρε μάνο..άδικος κόπος..κανείς δεν σε πιστεύει..και δικαιολογημένα άλλωστε..τα ίδια έλεγες και για την υπόθεση λαζαρίδη..μου θυμίζει το παραμύθι με τον λύκο και το βοσκό…άντε τώρα μάνο να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας…

Σκηνή νόρας-λουκά:αν ήταν η ζήλεια ψόρα θα γέμιζε όλη η χώρα..λουκά σε έχουν πάρει όλοι χαμπάρι..άντε καιρός να το παραδεχτείς και εσύ..άσε τα ταξιδάκια με το πρώτο τραπέζι πίστα…

Σκηνή στέφανου-γκεστάμπος
:στέφανος<αρχίζω να πιστεύω ότι ήταν καλύτερα όταν δεν μιλούσες>και εμείς στέφανε..και εμείς…τα έπαιξε η μέγαιρα..αλλά πάλι σε έριξε βρε στέφανε;;;αμάν..

Σκηνή μάνου-εύας:μου άρεσε..(τελίκα του μπουγιούρη του πάει το πιο χαλαρό και κωμικό…)

Σκηνή στέφανου-χρήστου:η γκεστάμπο γύρισε στο ίδρυμα Cheer …τα καημένα τα γερόντια λυπάμαι…

Υ.Γ.Στη χαλκίδα θα ζήσουμε αξέχαστες σκηνές…(σημειωτέον αυτόν τον μπέλλο δεν τον μπορώ…τι πέσιμο είναι αυτό άνθρωπε μου;;;νομίζεις πως θα ρίζεις την νόρα με τέτοια συμπεριφορά;;μωρό μου,πριγκίπησσα μου..γεμίσαμε μέλια)

εισαι θεα...μες το μυαλο μου...καταπληκτικος σχολιασμος
συμφωνω μεχρι τελειας σε ολα
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τετ Ιαν 13, 2010 8:16 pm

σημερα αυτοι που δεν μου αρεσαν σημερα ειναι ο στεφανος η καρταλωμανα και η μελιτα ελεος
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 13, 2010 8:24 pm

Φανταστικο επεισοδιο σημερα!!!Εριξα το γελιο..... gelio
Νορα-Λουκας φοβεροι..πεθανα μαζι τους και εκει που λεει η Νορα στο Λουκα οτι θα φυγει με το Μητσουλα εκεινος ενοχληθηκε!Και αυριο τα καλυτεροτερα ερχονται με Χαλκιδα...ο groum θα τα δει ολα ο καημενος με τα χαστουκια! gelio
Ευα-Μανος ΤΕΛΕΙΟΙ!!!!!!!!!!!!! : respect :Ποσο υπεροχοι ειναι αυτοι οι δυο μαζι!!!!!!!!Τη λατρεψα αυτη τη σκηνη...γελασα παρα πολυ με αυτα που της ελεγε και εκεινη αλλο που δεν ηθελε να την παει!Αχ θελω και αλλες τετοιες σκηνες! Love!
Ο Νικολας απαιχτος σημερα με το δουλεματακι που εκανε στο Λουκα...επισης τρελο γελιο! xaxa
Και ερχομαι στα πιο σοβαρα...την Καρταλαινα συνεχιζω να θελω τη δειρω!Δεν τη μπορω αλλο τη Γκεσταπω! Threat
Η συναντηση Στεφανου-Μανου καταπληκτικη....τελειοι και οι δυος τους!
Για Μελιτα-Μανο τωρα τι να πω...κουραστηκα να την ακουω να σκουζει και μαλιστα χωρις λογο επειδη μονο και μονο πιστευει οτι και να της πει ο mr.ειλικρινεια!!!Ελεος κοπελα μου! wall
Η Αμαλιτσα πολυ καλα τα πε στη μεγαιρα την Αντιγονη!Η τιτανομεγιστη ΘΕΑ για αλλη μια φορα!!!!
Αυτα απο εμενα και περιμενω πως και πως τα αυριανα!!!!!!!!Γιατι....τα καλυτερα ερχονται!!!!!! Palamakia
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 13, 2010 8:24 pm

anastasia20 έγραψε:Σκηνή εύας-στέφανου:ο στέφανος την άδειασε την εύα ή μου φάνηκε;;;<επειδή πιστεύει η μητέρα μου ότι είσαι η ευτυχία μου..δεν σημαίνει ότι θα γίνει κιόλας>της είπε…σαν να της λέει ότι ασε τη μητέρα μου να λέει..η ευτυχία μου βρίσκεται αλλού..
Καλά η εύα δεν πάει καλά..<αν θέλω να είμαστε μαζί θα είμαστε στέφανε>όποτε δηλαδή καπνίσει στην εύα θα γυρίσει...να κάνω εγώ μία ερώτηση;;;τον στέφανο θα τον ρωτήσουμε ή δεν του πέφτει λόγος;;;

Σου δίνω εγώ μια απάντηση. Είδες εσύ τον Στέφανο να της φέρνει καμμία αντίρρηση ή να την διορθώνει?

Μα αφού δεν είναι Μάνος! lol!


anastasia20 έγραψε:Σκηνή δάφνης-νόρας-εύας:ας φιμώσει κάποιος τη δάφνη…σας παρακαλώ πολύ δηλαδή..η νόρα μια χαρά τα έλεγε..έτσι νόρα…και εγώ μαζί σου…

H Nόρα ξέρει, την άλλη της φίλη η Μελίτα, την Δάφνη, αφού δεν το έπιασε απο μόνης της, το κατινάκι ξέχασε να την ενημερώσει καλέ! Κουκιά εφαγε, κουκιά μαρτυράει, δεν φταιει η Δαφνούλα!

anastasia20 έγραψε:Σκηνή μάνου-εύας:μου άρεσε..(τελίκα του μπουγιούρη του πάει το πιο χαλαρό και κωμικό…)

Ο Μπουγιούρης είναι απίστευτος στην κωμωδία, και πιστεύω εξίσου επιτυχημένος θα ήταν και ο Σταύρου! (απο το λίγο που τον έχω δει στο θέατρο)

Mik έγραψε:Γράφω γρήγορα σχόλια γιατι έχω και ενα σανάριο!!!
-Αγγέλα.. Καλα της τα χωσε της μουγγής.Την παραδέχομαι.
-Mr.Ειλικρίνια!! Η ατάκα του Μάνου με πέθανε! gelio
-Μελίτας-Μάνος= ολο τα ιδια και τα ίδια....Βαρεμάρα
-Αγγέλα-Ευα για την μουγκή: ''Μαλλον, να αναπληρώσει τον χρόνο που δεν μίλαγε'' gelio
-Η Νόρα τηλέφωνα στα ξενοδοχεία??Πέθανα!! χα χα !! Παντως Χαλκίδα έπαιρνε...Παταγε 22210.. χι-χι!!
-Νικόλας: Προσκυνάω!!! : respect : Heavy Metal???????
-Γκεστάπο?Καλα άκουσα? Παιδια, η ακρίτα μας διαβάζει!! Παντως τα σχόλια τιτανομέγιστης και μελίτας για την μουγκή ήταν όλα τα λεφτά!!!
Η Θεά μου είπε και κάτι τρελες ατάκες τύπου ''γίνομαι η χειρότερη κατίνα'' και έλιωσα!! χα χα ~~~~
-Η φάτσα αμαλία αφου έφυγε απο την Αντιγόνη ήταν όλα τα λεφτά!! Για wallpaper!!!!
-Ρε παιδια, πως συναντιουνται Μάνος και Καρτάλης? Μην μου πείτε οτι ανταλλάζουν sms, θα πεθάνω!!!!
-Η ζηλίτσα Λουκα, τέλεια : Ο Φωτισμός σου φταίει???? gelio
-Η Αμαλία μου στην σκηνή που χαιδευει την μελίτα είναι όλα τα λεφτά...Τι γλυκουλα... Thumbs up
-Η Διαδρομή προς Χαλκίδα με πέθανε στο γέλιο!!Καταρχας ο Λουκάς ουτε στις βαλίτσες βοήθησε, ούτε στο αμάξι, τίποτα... Ο Μητσάρας πάλι άρχοντας.Και τους καφέδες, και τα βουρβουάρ!!! χα χα!!! Μητσάρα μαζί σου!!!!
-Τα ρούχα και στο στυλ της Μελίτας πολυ ωραία στο ατελιέ της Δαφνης...Και μετα απο δεκάδες επεισόδια, χαμογέλασε~~~~~!!!!!!!!!!
- Ο Μάνος με την Ευα σήμερα ήταν απολαυστικοι!! Μπορεί να μην είναι οι αγαπημένοι μου χαρακτήρες, αλλα μου άρεσε πολύ το σημερινο!!!
Ισως το φτύσιμο το γουστάρω!!! Προς τους αντρες βεβαια!!
Και τέλος....

''Οτι πείς μωρό μου'' -Μπέλλος!!! lol! lol!

Καταπληκτικός σχολιασμός! Έγραψες πάλι! Περιμένουμε σεναριάκι!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τετ Ιαν 13, 2010 8:32 pm

Nορα η απόλυτη θεά!Μου αρεσει που ανέλαβε δράση!Πατησε τον κατω το χαλβά!
Που έχει σκάσει κιόλας!!Άνοιξε τα μάτια σου Λουκάκο γιατί θα το χάσεις το Νοράκι!
Μου άρεσε και η σκηνή Μάνου-Εύας!Μου θύμισε λίγο 2 ξένους...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 13, 2010 8:35 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Σκηνή εύας-στέφανου:ο στέφανος την άδειασε την εύα ή μου φάνηκε;;;<επειδή πιστεύει η μητέρα μου ότι είσαι η ευτυχία μου..δεν σημαίνει ότι θα γίνει κιόλας>της είπε…σαν να της λέει ότι ασε τη μητέρα μου να λέει..η ευτυχία μου βρίσκεται αλλού..
Καλά η εύα δεν πάει καλά..<αν θέλω να είμαστε μαζί θα είμαστε στέφανε>όποτε δηλαδή καπνίσει στην εύα θα γυρίσει...να κάνω εγώ μία ερώτηση;;;τον στέφανο θα τον ρωτήσουμε ή δεν του πέφτει λόγος;;;

Σου δίνω εγώ μια απάντηση. Είδες εσύ τον Στέφανο να της φέρνει καμμία αντίρρηση ή να την διορθώνει?

Μα αφού δεν είναι Μάνος! lol!



εγώ σήμερα είδα ένα στέφανο ο οποίος καθόταν στον καναπέ και άκουγε την εύα..καμία κίνηση να την πλησιάσει...απλά την άκουγε..και μάλιστα της έλεγε καλά χαλάρωσε..<επειδή η μητέρα μου πιστεύει αυτά δεν σημαίνει ότι ισχύουν κιόλας> της είπε εμμέσως πλην σαφώς..τις προηγούμενες φορές συμφωνώ και εγώ δεν είχε κάνει σαφές ότι την ριμάδα την πόρτα την έχει κλείσει..σήμερα όμως ήταν πιο ξεκάθαρος από κάθε φορά..εγώ προσωπικά είδα ένα στέφανο εντελώς απόμακρο...


hionati έγραψε:εισαι θεα...μες το μυαλο μου...καταπληκτικος σχολιασμος
συμφωνω μεχρι τελειας σε ολα

σε ευχαριστώ hionati!!! :)
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Ιαν 13, 2010 8:35 pm

Αντιγόνη-Αγγέλα Εντελώς φάουλ η Αντιγόνη κ η Αγγέλα δεν πίστευε στα αυτιά της!!

Μελίτα-Μάνος Ο Μάνος την ρωτούσε αν θέλει καφέ κ το κατινάκι έλεγε τρελά ΄΄έχω αναμνήσεις΄΄ ΄΄κάποτε ήμουν ευτυχισμένη΄΄!! Κοπελιά είσαι γκάου εντελώς!!
Για να καταλάβω εσύ δεν έχεις πάει παρακάτω, δεν είσαι ερωτευμένη με τον Καρτάλη, τι ζητάς τώρα?? Βρε ουυυυυυστ από εδώ!!

Στέφανος-Εύα πολύ ωραία σκηνή Το εύακι του τα έσουρε για τα καλά! ΘΕΑ Η ΞΥΛΑ!!! Πάντως άλλη μια ευκαιρία να ξεκαθαρίσει ο Στέφανος κ δεν το έκανε!! Γιατί?

Και να τα καλά Μάνος-Εύα Love! Love! ΥΠΕΡΟΧΟΙ!ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!! Απλά τους λατρεύω!! Το χαμόγελο του Μάνου όλα τα λεφτά κ το Εύακι ήταν.. τραβάτε με κι ας κλαίω…..!!

Μάνος-Στέφανος Απλά : respect : : respect : Θέλω να τους βλέπω περισσότερο!!

Απορία Πώς είναι τόσο σίγουρος πως ο Μάνος έχει τους πίνακες?

Λουκάς-Νόρα Τα λόγια είναι περιττά!! Τα μαναράκια μου είναι ερωτευμένα στο φούλ!! Κ τα καλύτερα έρχονται!!

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΓΙΑ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ ΜΑΝΟ-ΕΥΑ! Τα ζευγάρια!!!! Όλα τα άλλα….οδοντόκρεμες!!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Ιαν 13, 2010 8:36 pm

Πολυ καλο το επεισοδιο απο μενα!!!!!!
-Το τι το χαρηκα που η αγγελα εβαλε στη θεση της την ex-μουγγη δεν λεγετε αν κ φοβαμαι οτι αυτη δεν το βαζει κατω
-Δεν πιστευω οτι ο μανος εχει τους πινακες αλλα νομιζω οτι μονο εμεις τον πιστευουμε
- : respect : μανος-ευα δεν ξερω τι να πω σε κατι τετοια που της κανει λιωνωωωωωωωωωωωω αλλα " τι θα παθεις αν κατσεις στο πισω καθησμα του αυτοκινητου μου" βρε μανο βρε μανο Impatient
- Μια χαρη ας σκοτωσει καποιος την ex-μουγγη ειναι δυνατον να κανεις ψυχολογικους εκβιασμους στο παιδι σου και να θες να λεγεσαι μανα ουτε η ευα δεν τα κανει αυτα (που δεν ειναι και το υποδειγμα μανας) ουτε η νταιζη μη σου πω : curse :
-Αφησα τους αγαπημενους μου για το τελος.... Ζηλιτσα ο λουκας ετσι ετσι γιατι εχουμε κ ενα γραφειο κ τυψεις που ειπε ψεματα στην νορα που δεν το εχει ξανακανει (Δεσποινα λουκακο σου λεει κατι το ονομα)
καλα η νορα τον χορευει κανονικα το ξερει κ το χαιρεται κιολας
ρε παιδια ο μητσουλας αρχισε να ξυπναει "το ηξερες οτι θα ειναι εδω;" οχι ρε για τα ωραια σου ματια ανεβηκε στη χαλκιδα
Αυτα ελπιζω να μην σας κουρασα..... Γελαω απο τωρα για το αυριανο runaround
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Ιαν 13, 2010 8:37 pm

ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΙ ΣΤΟΡΓΙΚΗ ΜΑΝΟΥΛΑ? ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑ, "Η ΑΓΙΑ ΕΥΑ" ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΕ Η ΑΓΓΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ ΓΥΡΙΖΕ.

ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ -ΜΑΝΟΥ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ. ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΥ. Ο ΠΕΤΡΟΣ ΑΠΑΙΧΤΟΣ.

ΑΜΑΛΙΑ : respect : ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΙΡΑ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΤΑΡΑΧΗ, ΑΦΙΝΙΑΣΕ.
ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ, ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΤΙ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ, ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΤΡΙΤΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΝΑ ΦΕΡΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ, ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΝΤΡΑ ΜΑΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΣΙΓΚΟΥΝΗ.

Η ΣΚΗΝΗ ΕΥΑΣ ΜΑΝΟΥ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ, Ο ΜΑΝΟΣ ΧΑΛΑΡΟΣ ΞΕΛΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΧΩΝΕΙ. ΑΧ ΤΗΝ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΤΗΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΩΛΑΚΗ.

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΝΟΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑΤΙ Η ΝΟΡΑ ΞΕΡΕΙ!!!!!!! ;/ Η ΔΑΦΝΗ ΣΤΗ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΗΣ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΞΕΝΙΑ ΤΗΣ.

ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΩΡΑΙΟΙ ΜΑΖΙ, ΚΑΛΕ ΑΚΟΥΕΙ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ ΑΝ ΜΑΘΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ.

ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ, ΣΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΝΟΡΑ, ΤΟΝ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟ ΜΗΤΣΑΡΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΦΡΙΣΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ, "Ε ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ?" ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΖΙ ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΡΕΨΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ? ΘΑΛΑΣΣΣΑ ΕΛΕΓΕ Η ΝΟΡΑ, ΟΧΙ ΒΟΥΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΕΡΙΞΑ. ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΚΑΝΕ ΚΡΑΤΗΣΗ.

ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΤΑΙΖΗ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΞΙΝΙΛΑ. ΜΗΤΣΑΡΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ, Ο ΜΗΤΣΑΡΑΣ ΧΕΙΡΟΦΙΛΗΜΑΤΑ, ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΗΣ " ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΧΑΜΕΝΟΣ?"

Ο ΓΚΡΟΥΜ ΤΡΕΛΛΟ ΓΕΛΙΟ, ΦΙΛΟΔΩΡΗΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΟΡΤΑ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΕΤΡΩΓΕ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΠΑΘΕ ΣΥΓΚΟΠΗ, ΒΓΗΚΕ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ.

ΚΑΛΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΤΡΕΛΛΟ ΓΕΛΙΟ, ΠΕΦΤΕΙ Η ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΣΥΝΝΕΦΟ, ΒΕΓΓΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝΕ, ΖΗΛΕΙΑ Η ΝΟΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΤΗ ΣΑΜΠΑΝΙΑ, ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ. Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΑΛΛΑ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΤΟ ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. fight

ΚΑΛΕ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ, Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΟΣΟ ΥΠΟΚΡΙΤΡΙΑ, ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΜΠΑΡΕΙ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΤΗΣ. "ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ" ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΥΤΟ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΟ ΠΕΙΣΤΙΚΗ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΜΑ, ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΠΙΣΤΕΥΤΗ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΤΗΣ? ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ Η ΚΑΡΤΑΛΩ, ΛΑΜΙΑ, ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ!!!!!!! Impatient

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Ιαν 13, 2010 8:37 pm

Λοιπόν παίζει και τους πίνακες να τους έχει ο Μάνος! Βέβαια δεν είμαι και σίγουρη, αλλά μάλλον αυτός τους έχει για να το λέει και ο Ρούσσος... εκτός αν γίνεται κάτι άλλο.

Μελίτα-Μάνος: Άλλη μια σκηνή καυγά, αλλά τι τον νοιάζει τον Μάνο αν η Μελίτα πιστεύει τον Καρτάλη; Λες και που πίστευε αυτόν είδε προκοπή τόσα χρόνια.

Πέτρος-Μάνος: Μ: Ήρθε και η Μελίτα πριν έξαλλη....
Π: Ωχ άρχισε η προεκλογική περιοδεία! gelio

Αγγέλω-Καρτάλω: Με την Εύα μοιάζουμε!! Ωχ Παναγία μου!
" Η Εύα είναι ο άγγελός μου"....! Εσύ πάλι είσαι ο θάνατός μου μαρή εσύύύύύύύύύύύύύύύύύύύύύύύύ΄....λαλαλαλα
Με άγγιξε και άρχισα να μιλάω.... κάτι τέτοιο δεν είπε; Εγώ την άκουγα και άρχισα να γελάω!! Έλα Παναγία μου και Χριστέ μου.... Ναι, η Εύα έχει θεραπευτικές ιδιότητες με την αφή της... ρε τι ακούμε!!
Η Αγγέλα είχε μείνει κάγκελο στο μεταξύ. Μέχρι και αυτή την πήρε είδηση ότι μία κουβέντα της λες και 20 σου απαντάει η Καρτάλω που τα είπε μαζεμένα.

Εύα-Στέφανος: Εγώ βρε παιδιά για άλλη μια φορά δεν είδα καμία κίνηση από πλευράς Στέφανου ούτε να της αφήνει ανοιχτές πόρτες. Γι 'ευνόητους λόγους δεν μπορεί να της πεί για την Μελίτα αλλά δεν είδα να της κάνει και καμία νύξη της Εύας. Ίσα ίσα που η Εύα πέταξε κάτι του στυλ ότι αν θέλω να γυρίσω θα γυρίσω για αυτό που είσαι... κτλ.
Ε: Δεν θέλω από δω και πέρα να ανακατεύεται κανείς στα προσωπικά μου. Ωραία, να σε δώ σε μία βδομάδα που από ότι μαθαίνω και γάμο θα δεχτείς και την δέσμευση θα την ξεπεράσεις και όλα...


Στέφανος -Καρτάλω...
" μη με κάνεις να πιστεύω ότι ήταν καλύτερα πριν που δεν μιλούσες"
. ΧΑΧΑ γιατί το πήρες πίσω αγόρι μου ότι δεν το εννούσες; Αφού το εννούσες.ΓΜΤ! Πες μια φορά αυτό που αισθάνεσαι και μην το παίρνεις πίσω. 'Αρχισε και η άλλη τις ζουζουνιές και παρεξηγήθηκε κιόλας η μουγγή!

Αμαλία-Μελίτα: Θεές! : respect :
Α: Δεν ήταν να μην επανέλθει.... να έμενε όπως ήταν;
Μ: Έλα ρε μαμά ....ντροπή.!!! Σιγά την ντροπή ρε Μελίτα!
Α: Και γιατί να χωρίσεις; Επειδή το λέει η μουγγή; gelio

Και η Μελίτα την είπε γκεστάπο!!! Χαχαχα αυτό που λέγαμε χτες!

Μάνος-Εύα: Συγνώμη, μετά από όλα αυτά που της έχει κάνει έτσι θα την ρίξει; Με αυτές τις αρλούμπες μια στο σούπερ μάρκετ και μία με το να κάνει τον ταξιτζή της; Βέβαια είχε μια ευχάριστη νότα η σκηνή τους αλλά ο Μάνος ψιλογελοίος γίνεται.
Μ: Σε πειράζει να κάτσεις στο πίσω κάθισμα του αυτοκινήτου;
Στο πίσω κάθισμα του αυτοκινήτου την έχεις βιάσει Μάνο, να κάτσει θα την πειράξει; Πάντως είναι φως φανάρι ότι της αρέσει ο Μάνος που της τα κάνει αυτά. Και ας λέει αυτή...


Αμαλία- Καρτάλω: Χαθηκε να πάρει η Αμαλία ένα κασσετοφωνάκι να την καταγράψει όπως είχε κάνει και η Νόρα κάποτε με την Νταίζη; Έλεος!
Πάντως η Αμαλία είπε ένα σωστό στην Μελίτα ότι αν ο Στέφανος είναι ότι πει η μαμά του να πάει για άλλα... και έτσι είναι κύριε Στέφανε. Δεν γίνεται 40 χρόνων άντρας να κάνεις μια ζωή ό,τι λέει η μαμά.Που από την μέρα που μίλησε η μουγγή, όπως βαρέσει το ντέφι η γριά έτσι χορεύει ο Στέφανος.

Τα της Χαλκίδας με Νόρα Λουκά όλα είχαν πολύ γέλιο. Η Νταίζη τι κουβάλησε καλέ για 2 μέρες; Τι; Θα έχει πάρει και σέξυ εσώρουχα μαζί της;
Χαχα ήθελε και να πάει τουαλέτα και ο άλλος ούτε που να την κατεβάσει σε αντίθεση με τον Δημήτρη που της Νόρας μέχρι και καφέ της είχε πάρει, και τις βαλίτσες της κουβαλούσε και κύριος ήταν!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Ιαν 13, 2010 8:38 pm

Παντως αυριο να τα ξεχασετε τα ''Μυστικα της Εδεμ''.Δε θα τα εχει.''Το κοκκινο δωματιο''θα παιξουν τελικα μετα απο οτι ειδα στα προσεχως.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 13, 2010 8:39 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΓΙΑ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ ΜΑΝΟ-ΕΥΑ! Τα ζευγάρια!!!! Όλα τα άλλα….οδοντόκρεμες!!!!.
Το ποσο συμφωνω μαζι σου Αγγελικη δεν λεγεται!Και οι τεσσερις ηταν ΥΠΕΡΟΧΟΙ σημερα!!!!!!!!!
Τους λατρευω και θελω πιο συχνα τετοιες σκηνες!!!!!!!!!! Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 13, 2010 8:39 pm

anastasia20 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Σκηνή εύας-στέφανου:ο στέφανος την άδειασε την εύα ή μου φάνηκε;;;<επειδή πιστεύει η μητέρα μου ότι είσαι η ευτυχία μου..δεν σημαίνει ότι θα γίνει κιόλας>της είπε…σαν να της λέει ότι ασε τη μητέρα μου να λέει..η ευτυχία μου βρίσκεται αλλού..
Καλά η εύα δεν πάει καλά..<αν θέλω να είμαστε μαζί θα είμαστε στέφανε>όποτε δηλαδή καπνίσει στην εύα θα γυρίσει...να κάνω εγώ μία ερώτηση;;;τον στέφανο θα τον ρωτήσουμε ή δεν του πέφτει λόγος;;;

Σου δίνω εγώ μια απάντηση. Είδες εσύ τον Στέφανο να της φέρνει καμμία αντίρρηση ή να την διορθώνει?

Μα αφού δεν είναι Μάνος! lol!



εγώ σήμερα είδα ένα στέφανο ο οποίος καθόταν στον καναπέ και άκουγε την εύα..καμία κίνηση να την πλησιάσει...απλά την άκουγε..και μάλιστα της έλεγε καλά χαλάρωσε..<επειδή η μητέρα μου πιστεύει αυτά δεν σημαίνει ότι ισχύουν κιόλας> της είπε εμμέσως πλην σαφώς..τις προηγούμενες φορές συμφωνώ και εγώ δεν είχε κάνει σαφές ότι την ριμάδα την πόρτα την έχει κλείσει..σήμερα όμως ήταν πιο ξεκάθαρος από κάθε φορά..εγώ προσωπικά είδα ένα στέφανο εντελώς απόμακρο...

Συμφωνώ στο απόμακρος, διαφωνώ στο ξεκάθαρος!

Όπως είδες όσοι δεν ξέρουν τα τεκτενόμενα (βλ.Δάφνη) νομίζουν ότι ο Στέφανος ακόμα θέλει την Εύα. Καμμια ξεκαθάριση!

Μα αφού δεν είναι Μάνος lol!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Ιαν 13, 2010 8:41 pm

loukasnora έγραψε:Παντως αυριο να τα ξεχασετε τα ''Μυστικα της Εδεμ''.Δε θα τα εχει.''Το κοκκινο δωματιο''θα παιξουν τελικα μετα απο οτι ειδα στα προσεχως.

gelio gelio gelio Εγραψες !!!!!!!!! τα λογια ειναι περιτα απλως εγραψες
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τετ Ιαν 13, 2010 8:44 pm

Α και να προσθέσω ότι ο Νικόλας είναι υπέροχος!Απολαυστικός ο τρόπος που πειράζει το Λουκά!Θέλω κι αλλες τέτοιες σκηνές!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 13, 2010 8:45 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:Α και να προσθέσω ότι ο Νικόλας είναι υπέροχος!Απολαυστικός ο τρόπος που πειράζει το Λουκά!Θέλω κι αλλες τέτοιες σκηνές!
Οντως φανταστικος ο Νικολας σε κατι τετοιες σκηνες!!!!!!!! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 13, 2010 8:49 pm

ΤΟ ΚΩΜΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΓΚΡΟΥΜ ΠΟΥ ΕΚΛΕΨΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!!!
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΑ ΑΠ ΤΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΛΑΜΑ!!!!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Eπεισόδιο 280 - Ημερομηνία 13-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 13, 2010 8:50 pm

edem4ever έγραψε:
loukasnora έγραψε:Παντως αυριο να τα ξεχασετε τα ''Μυστικα της Εδεμ''.Δε θα τα εχει.''Το κοκκινο δωματιο''θα παιξουν τελικα μετα απο οτι ειδα στα προσεχως.

gelio gelio gelio Εγραψες !!!!!!!!! τα λογια ειναι περιτα απλως εγραψες

Καλά εντάξει τρομερό το σχόλιό σου!

Προσωπικά πάντως καθόλου δεν με χαλάει αυτή η εναλλαγή της σειράς σε κωμική! Μου αρέσει πολύ!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης