Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

+36
edem4ever
Penny
NATALITSA_LOUKITSA
loukakos
mimi_loukas+nora
zwi
verile_mistika
elena-7-
PrincessRachel
andy
DESPOINA
vs116117
nikidanis
kikialex
evanna
konstantina
aggeliki
anastasia20
anna90
Izabella29
Dorina <3 Πέτρος
νοριτσα
xristinaki_noraloukofan
Ntinaki1
eleni015
sifantid
xara
Doris_
charitomeni
loukitsa
mimi
loukasnora
Ntinaki Agapaei Petraki
hionati
Καρ-Mik
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap41%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 41% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap47%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 47% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Πεμ Ιαν 14, 2010 11:02 pm

Πραγματικά πολύ ωραίο το σημερινό επεισόδιο!!! Ήταν αποκλειστικά για την Νόρα και τον Λουκά αυτό!!! Αυτή η Νταίζη τέλος πάντων δεν αφήνει ήσυχο τον Λούκα ας στο καλό !!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από zwi Πεμ Ιαν 14, 2010 11:16 pm

τρομερό γέλιο το σημερινο με Νόρα-Λουκά-Νταίζη-Δημήτρη στην χαλκίδα αλλά και με τον Μάνο με το <<κοτόπουλο με καρύδια(δεν θυμάμαι ακριβώς)>>
μου την έδωσε που ο Λουκάς άφησε την Νταίζη να τον φιλήσει αλλά πιο πριν που ήταν μέσα και μιλούσαν γλυκά δεν μπορώ να πω μ'άρεσε αλλά μου τα χάλασε το φιλί..........
ο Λουκάς έφαγε και δυο σφαλιάρας και καλά να πάθει που το θέλει σε διπλό ταμπλό.................
μ'άρεσε που η Νόρα του πήρε την σαμπάνια............
ο καημένος ο groum τι πέρασε............
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 14, 2010 11:22 pm


Σήμερα πρώτη φορά απ την αρχή της προβολής των μυστικών γέλασα τόσο πολύ και ταυτόχρονα ένοιωσα τόσο απογοητευμένη.

Ας τους πάρω με τη σειρά.

Ο Μάνος δεν εξηγείται αλλιώς έχει διχασμένη προσωπικότητα. Τη μισή μέρα εργάζεται μανιωδώς να στήσει στα πόδια του τον όμιλο και καταστρώνει σχέδια να τη φέρει στον Καρτάλη και την άλλη μισή, φλερτάρει σαν δεκαπεντάχρονο. Θα μου πεις χρειάζεται και αυτός να ξεφεύγει. Σωστά. Μόνο που από έναν άντρα που στήνει παγίδες και διαχειρίζεται ομίλους περιμένει κανείς να ξέρει οτι μια γυναίκα που τη βίασε, τη χτύπησε και την ξεπούλησε δεκάδες φορές που όταν έφαγε μια σφαίρα για χάρη του τη ζήτησε σε γάμο για να την ξεπουλήσει την παραμονή ανάσκελα στα παρκέ με την πρώην του δεν μπορείς να τη ''ρίξει'' με δυό σαμπάνιες ένα μπουκέτο λουλούδια και δυό τάπερ με φαγητό. Ότι χρειάζεται κάτι παραπάνω από μερικές χαριτωμενιές για να το καταφέρει. Τον έχασα το Μάνο που ήξερα. Και μαζί έχασα την προσδοκία οτι κάποτε θα δω εξέλιξη χαρακτήρα και αλλαγή τρόπου ζωής. Παρόλα αυτά η σκηνή ήταν χαριτωμένη και ο Μπουγιούρης έξοχος.

Στον αντίποδα η Εύα συνεχίζει να έχει σταθερή πορεία. Είναι λογικό να απολαμβάνει τα καμώματα του κυρίου αλλά θα απογοητευτώ αν τη δω να ενδίδει λες και δεν έχει μεσολαβήσει τίποτα. Προς το παρόν αντιμετωπίζει το Μάνο με τον τρόπο που πρέπει. Φαίνεται να ξέρει οτι είναι μια αναλαμπή και θα περάσει ή τουλάχιστον αυτό εισπράτω εγώ. Νομίζω οτι πηγαίνοντας στο γραφείο και σερβίροντας χυλόπιτα προσπάθησε να του περάσει το μήνυμα ''δεν μασάω άλλαξε ρότα'' Η Ξυλά ήταν πολύ καλή. Ίσως πάλι την απολαμβάνω τόσο επειδή τη βλέπω πια ελάχιστα. Επειδή κάπου διάβασα οτι η Εύα δεν έχει συμπτώματα εγκυμοσύνης να πω οτι η υπνηλία και η κόπωση είναι τέτοιο σύμπτωμα και ας μην είναι το πρώτο που σκέπτεται κανείς όταν ακούει για εγκυμοσύνη.

Η Δάφνη με το Νικόλα έχουν πια ελάχιστη συμμετοχή στη σειρά. Οι σκηνές τους απλά γεμίζουν καποια κενά και τίποτε περισσότερο. Το μόνο που έχω να πω είναι οτι θα μπορούσαν να προσέχουν λίγο περισσότερο τις σκηνούλες τους. Σήμερα η Δάφνη έκοβε υποτίθεται ένα παιδικό ρουχαλάκι κρατώντας στα χέρια της το σχέδιο ενός φορέματος. Δεν θα σχολιάσω τον τρόπο που έκοβε τα φορμάκια ένα ένα για μια τεράστια υποτίθεται παραγγελία παρόλο που αυτός ο δόλιος πάγκος έχει επάνω ένα ηλεκτικό ψαλίδι γιατί είναι λεπτομέρεια αλλά τουλάχιστον τα σχέδια ας δείχνουν παιδικά ρούχα δεν είναι και τόσο δύσκολο νομίζω.

Και πάμε στη Χαλκίδα. Οι σκηνές ήταν ξεκαρδιστικές. Γέλασα με την καρδιά μου. Όταν τους είδα και τους τέσσερις να τρώνε ψαράκια θυμήθηκα τα σενάρια των κοριτσιών και γέλασα ακόμη πιο πολύ. Η επιλογή του γκρουμ καταπληκτική. Άψογος. Τι γκριμάτσες ήταν αυτές; Τα χαστούκια του Λουκά του χρειάζονταν και με το παραπάνω. Δεν μπορείς κύριε να φιλάς παθιάρικα και μετά να κάνεις τον κινέζο. Τι περιμένεις μετά; Να κάνει και η άλλη σαν να μην συμβαίνει τίποτα; Βέβαια απ τη Νόρα περίμενα άλλη αντίδραση. Δεν είναι αυτή η Νόρα που ήξερα. Ούτε όμως και ο Λουκάς είναι πια ο έξυπνος τύπος που αναλάμβανε πάντα να βγάζει το φίδι απ την τρύπα. Δείχνουν και οι δύο αποπροσανατολισμένοι εντελώς. Ελπίζω τουλάχιστον όλο αυτό να οδηγήσει κάπου και να μην είναι απλά ένα χιουμοριστικό διάλλειμα σε μια σχέση που προχωράει με βήμα χελώνας.

Ο Μπέλλος απ την άλλη πως κατάφερε τέτοιος κουφιοκεφαλάκης που είναι να στήσει επιχειρήσεις είναι απορίας άξιον. Όταν τον άκουσα να λεει ''στα καλύτερα θα σε πάω'' και γω το χρυσό δόντι και την οδοντογλυφίδα σκέφτηκα και ξεράθηκα απ το γέλιο.

Η Νταιζούλα πάλι είναι η μόνη απ την παρέα που ήξερε ακριβώς τι επεδίωκε απ την εκδρομή και χειριζόταν τους πάντες. Ο Λουκάς που ήξερα πάντως δεν θα καθόταν σαν τον χαλβά να την ακούει να κάνει σχέδια για γάμους και παιδιά.

Τους δικαιολογώ βέβαια εν μέρει γιατί η μετάβαση απ τη φιλία στον έρωτα είναι κάτι που μπορεί να δημιουργήσει αποπροσανατολισμό. Τι να πω εύχομαι μόνο να μην είναι όλο αυτό μια χιουμοριστική παρένθεση. Ίσως βέβαια όλο αυτό προχωράει με βήματα χελώνας γιατί κακά τα ψέματα ο Λουκάς και η Νόρα κρατούν το σύνολο σχεδόν των τηλεθεατών με το μέρος τους μετά την αποδόμηση των υπολοίπων χαρακτήρων.

Η Αμαλία σήμερα ήρθε στα ίσια της. Πήγε στο σύζυγο και του είπε άντε και πέσε στο χαντάκι αρκεί να συμφωνήσεις με τον έρωτα της κορούλας μου. Στην αυλή μας ρίχνει χιόνι και μεις με κοντομάνικο. Στην κόρη βέβαια είπε τη σωστή συμβουλή. Χρησιμοποίησε θεμιτά και αθέμιτα μέσα αρκεί να πετύχεις αυτό που θέλεις. Έτσι βρε Αμαλίτσα μου γιατί κόντευαα να σε ξεχάσω. Αυτό δεν έκανες κι εσύ; Γκρεμίστηκες απ τις σκάλες προκειμένου να στείλεις το Μάνο στα δικαστήρια και να πετύχεις αυτό που ήθελες.

Ο Ρούσσος σήμερα φάνηκε να είναι ίσως ο μοναδικός που διατηρεί τη δυνατότητα να σκέπτεται. Επανακάμπτει ο Πέτρος ή μου φαίνεται;

Ο Στέφανος μόλις έφυγε η μανούλα το έπαιξε άνετος αλλά πήγε στο ίδρυμα να της μιλήσει. Πειράζει που μου έδωσε την εντύπωση οτι την κοντράρει με τον τρόπο του; Μόλις χτύπησε το τηλέφωνο βιάστηκε να κατονομάσει τη Μελίτα του για να της σπάσει τον τσαμπουκά. Στη συνέχεια βέβαια έστειλε το Χρήστο να του τη φέρει πίσω. Μόλις ξεμπέρδεψε απ τη μανούλα πήγε και στο αίσθημα. Ο κύριος ''εγώ δεν είμαι Μάνος'' μας τα έστριψε σήμερα ή μου φαίνεται; Αυτός δεν ήταν που έλεγε οτι δεν κάνει ατιμίες και αυτό τον κάνει να διαφέρει απ το Μάνο; Τι είπε σήμερα; Θα πολεμήσει για την αγάπη τους με ορθόδοξους και ανορθόδοξους τρόπους; Και η Μελίτα το δέχτηκε; Θυμάμαι λάθος ή όταν η Εύα πολεμούσε για τη δική της αγάπη με ανορθόδοξους τρόπους έσταζε χολή; Πάντως εγώ ακόμη δεν έχω καταλάβει τι είδους εμπόδια έχει αυτή η αγάπη. Το Μάνο ποιός τον λογαριάζει; Την Εύα έτσι κι αλλιώς την έχουν γραμμένη. Την παρέα που κοντεύει να την ξεχάσει; Τον πατέρα με το βρώμικο χρήμα; Τη μανούλα που την ξεφορτωθήκαμε στο ίδρυμα; Ποιόν θα πολεμήσουν ακριβώς έχουμε καταλάβει; Τελικά ίσως όλα αυτά τα εμπόδια που στην ουσία είναι ανούσια για δυό ενήλικες ήταν για να κρατούν στο προσκήνειο το ζευγάρι μέχρι να σκάσει το θέμα της εγκυμοσύνης, αλλά εμένα τουλάχιστον με κούρασαν αφάνταστα.

Τελικά κόλησα απ το υποθετάκι και τη Γιούλη και άπλωσα ολόκληρο σεντόνι.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Ιαν 14, 2010 11:32 pm

Clarabelle έγραψε:
Σήμερα πρώτη φορά απ την αρχή της προβολής των μυστικών γέλασα τόσο πολύ και ταυτόχρονα ένοιωσα τόσο απογοητευμένη.

Ας τους πάρω με τη σειρά.

Ο Μάνος δεν εξηγείται αλλιώς έχει διχασμένη προσωπικότητα. Τη μισή μέρα εργάζεται μανιωδώς να στήσει στα πόδια του τον όμιλο και καταστρώνει σχέδια να τη φέρει στον Καρτάλη και την άλλη μισή, φλερτάρει σαν δεκαπεντάχρονο. Θα μου πεις χρειάζεται και αυτός να ξεφεύγει. Σωστά. Μόνο που από έναν άντρα που στήνει παγίδες και διαχειρίζεται ομίλους περιμένει κανείς να ξέρει οτι μια γυναίκα που τη βίασε, τη χτύπησε και την ξεπούλησε δεκάδες φορές που όταν έφαγε μια σφαίρα για χάρη του τη ζήτησε σε γάμο για να την ξεπουλήσει την παραμονή ανάσκελα στα παρκέ με την πρώην του δεν μπορείς να τη ''ρίξει'' με δυό σαμπάνιες ένα μπουκέτο λουλούδια και δυό τάπερ με φαγητό. Ότι χρειάζεται κάτι παραπάνω από μερικές χαριτωμενιές για να το καταφέρει. Τον έχασα το Μάνο που ήξερα. Και μαζί έχασα την προσδοκία οτι κάποτε θα δω εξέλιξη χαρακτήρα και αλλαγή τρόπου ζωής. Παρόλα αυτά η σκηνή ήταν χαριτωμένη και ο Μπουγιούρης έξοχος.

Στον αντίποδα η Εύα συνεχίζει να έχει σταθερή πορεία. Είναι λογικό να απολαμβάνει τα καμώματα του κυρίου αλλά θα απογοητευτώ αν τη δω να ενδίδει λες και δεν έχει μεσολαβήσει τίποτα. Προς το παρόν αντιμετωπίζει το Μάνο με τον τρόπο που πρέπει. Φαίνεται να ξέρει οτι είναι μια αναλαμπή και θα περάσει ή τουλάχιστον αυτό εισπράτω εγώ. Νομίζω οτι πηγαίνοντας στο γραφείο και σερβίροντας χυλόπιτα προσπάθησε να του περάσει το μήνυμα ''δεν μασάω άλλαξε ρότα'' Η Ξυλά ήταν πολύ καλή. Ίσως πάλι την απολαμβάνω τόσο επειδή τη βλέπω πια ελάχιστα. Επειδή κάπου διάβασα οτι η Εύα δεν έχει συμπτώματα εγκυμοσύνης να πω οτι η υπνηλία και η κόπωση είναι τέτοιο σύμπτωμα και ας μην είναι το πρώτο που σκέπτεται κανείς όταν ακούει για εγκυμοσύνη.

Η Δάφνη με το Νικόλα έχουν πια ελάχιστη συμμετοχή στη σειρά. Οι σκηνές τους απλά γεμίζουν καποια κενά και τίποτε περισσότερο. Το μόνο που έχω να πω είναι οτι θα μπορούσαν να προσέχουν λίγο περισσότερο τις σκηνούλες τους. Σήμερα η Δάφνη έκοβε υποτίθεται ένα παιδικό ρουχαλάκι κρατώντας στα χέρια της το σχέδιο ενός φορέματος. Δεν θα σχολιάσω τον τρόπο που έκοβε τα φορμάκια ένα ένα για μια τεράστια υποτίθεται παραγγελία παρόλο που αυτός ο δόλιος πάγκος έχει επάνω ένα ηλεκτικό ψαλίδι γιατί είναι λεπτομέρεια αλλά τουλάχιστον τα σχέδια ας δείχνουν παιδικά ρούχα δεν είναι και τόσο δύσκολο νομίζω.

Και πάμε στη Χαλκίδα. Οι σκηνές ήταν ξεκαρδιστικές. Γέλασα με την καρδιά μου. Όταν τους είδα και τους τέσσερις να τρώνε ψαράκια θυμήθηκα τα σενάρια των κοριτσιών και γέλασα ακόμη πιο πολύ. Η επιλογή του γκρουμ καταπληκτική. Άψογος. Τι γκριμάτσες ήταν αυτές; Τα χαστούκια του Λουκά του χρειάζονταν και με το παραπάνω. Δεν μπορείς κύριε να φιλάς παθιάρικα και μετά να κάνεις τον κινέζο. Τι περιμένεις μετά; Να κάνει και η άλλη σαν να μην συμβαίνει τίποτα; Βέβαια απ τη Νόρα περίμενα άλλη αντίδραση. Δεν είναι αυτή η Νόρα που ήξερα. Ούτε όμως και ο Λουκάς είναι πια ο έξυπνος τύπος που αναλάμβανε πάντα να βγάζει το φίδι απ την τρύπα. Δείχνουν και οι δύο αποπροσανατολισμένοι εντελώς. Ελπίζω τουλάχιστον όλο αυτό να οδηγήσει κάπου και να μην είναι απλά ένα χιουμοριστικό διάλλειμα σε μια σχέση που προχωράει με βήμα χελώνας.

Ο Μπέλλος απ την άλλη πως κατάφερε τέτοιος κουφιοκεφαλάκης που είναι να στήσει επιχειρήσεις είναι απορίας άξιον. Όταν τον άκουσα να λεει ''στα καλύτερα θα σε πάω'' και γω το χρυσό δόντι και την οδοντογλυφίδα σκέφτηκα και ξεράθηκα απ το γέλιο.

Η Νταιζούλα πάλι είναι η μόνη απ την παρέα που ήξερε ακριβώς τι επεδίωκε απ την εκδρομή και χειριζόταν τους πάντες. Ο Λουκάς που ήξερα πάντως δεν θα καθόταν σαν τον χαλβά να την ακούει να κάνει σχέδια για γάμους και παιδιά.

Τους δικαιολογώ βέβαια εν μέρει γιατί η μετάβαση απ τη φιλία στον έρωτα είναι κάτι που μπορεί να δημιουργήσει αποπροσανατολισμό. Τι να πω εύχομαι μόνο να μην είναι όλο αυτό μια χιουμοριστική παρένθεση. Ίσως βέβαια όλο αυτό προχωράει με βήματα χελώνας γιατί κακά τα ψέματα ο Λουκάς και η Νόρα κρατούν το σύνολο σχεδόν των τηλεθεατών με το μέρος τους μετά την αποδόμηση των υπολοίπων χαρακτήρων.

Η Αμαλία σήμερα ήρθε στα ίσια της. Πήγε στο σύζυγο και του είπε άντε και πέσε στο χαντάκι αρκεί να συμφωνήσεις με τον έρωτα της κορούλας μου. Στην αυλή μας ρίχνει χιόνι και μεις με κοντομάνικο. Στην κόρη βέβαια είπε τη σωστή συμβουλή. Χρησιμοποίησε θεμιτά και αθέμιτα μέσα αρκεί να πετύχεις αυτό που θέλεις. Έτσι βρε Αμαλίτσα μου γιατί κόντευαα να σε ξεχάσω. Αυτό δεν έκανες κι εσύ; Γκρεμίστηκες απ τις σκάλες προκειμένου να στείλεις το Μάνο στα δικαστήρια και να πετύχεις αυτό που ήθελες.

Ο Ρούσσος σήμερα φάνηκε να είναι ίσως ο μοναδικός που διατηρεί τη δυνατότητα να σκέπτεται. Επανακάμπτει ο Πέτρος ή μου φαίνεται;

Ο Στέφανος μόλις έφυγε η μανούλα το έπαιξε άνετος αλλά πήγε στο ίδρυμα να της μιλήσει. Πειράζει που μου έδωσε την εντύπωση οτι την κοντράρει με τον τρόπο του; Μόλις χτύπησε το τηλέφωνο βιάστηκε να κατονομάσει τη Μελίτα του για να της σπάσει τον τσαμπουκά. Στη συνέχεια βέβαια έστειλε το Χρήστο να του τη φέρει πίσω. Μόλις ξεμπέρδεψε απ τη μανούλα πήγε και στο αίσθημα. Ο κύριος ''εγώ δεν είμαι Μάνος'' μας τα έστριψε σήμερα ή μου φαίνεται; Αυτός δεν ήταν που έλεγε οτι δεν κάνει ατιμίες και αυτό τον κάνει να διαφέρει απ το Μάνο; Τι είπε σήμερα; Θα πολεμήσει για την αγάπη τους με ορθόδοξους και ανορθόδοξους τρόπους; Και η Μελίτα το δέχτηκε; Θυμάμαι λάθος ή όταν η Εύα πολεμούσε για τη δική της αγάπη με ανορθόδοξους τρόπους έσταζε χολή; Πάντως εγώ ακόμη δεν έχω καταλάβει τι είδους εμπόδια έχει αυτή η αγάπη. Το Μάνο ποιός τον λογαριάζει; Την Εύα έτσι κι αλλιώς την έχουν γραμμένη. Την παρέα που κοντεύει να την ξεχάσει; Τον πατέρα με το βρώμικο χρήμα; Τη μανούλα που την ξεφορτωθήκαμε στο ίδρυμα; Ποιόν θα πολεμήσουν ακριβώς έχουμε καταλάβει; Τελικά ίσως όλα αυτά τα εμπόδια που στην ουσία είναι ανούσια για δυό ενήλικες ήταν για να κρατούν στο προσκήνειο το ζευγάρι μέχρι να σκάσει το θέμα της εγκυμοσύνης, αλλά εμένα τουλάχιστον με κούρασαν αφάνταστα.

Τελικά κόλησα απ το υποθετάκι και τη Γιούλη και άπλωσα ολόκληρο σεντόνι.


Απλά υποκλίνομαι!! : respect : Κ συμφωνώ σε όλα!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Πεμ Ιαν 14, 2010 11:44 pm

Σπάστηκα με το φιλί Νταίζης-Λουκά!

Νόρα θεά όπως πάντα!!!

Μελ-Στεφ Love

Καημένος Μπέλος... ((

Εύα-Modelling slap φτάνει όμως με αυτές τις σκηνές...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 14, 2010 11:52 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:Σπάστηκα με το φιλί Νταίζης-Λουκά!

Νόρα θεά όπως πάντα!!!

Μελ-Στεφ Love

Καημένος Μπέλος... ((

Εύα-Modelling slap φτάνει όμως με αυτές τις σκηνές...

Agree

edit by Jim7
2η προειδοποίηση
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ. 1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 14, 2010 11:55 pm

-Ελεος ναι...Οκ το καταλάβαμε.Ειναι μοντέλο (λιγο γερασμενο, αλλα τελος πάντων).Σε κάθε επεισόδιο αυτό θα γίνεται? Το μισο επεισόδιο είναι φωτογράφιση και το άλλο μισο Στέφανος-Μελίτα και Καρτάλω...Ελεος.

-Τελικά θα τα βρει η Μελίτα με τον Στέφανο? Μην το κουράζετε γιατι μας κουράσατε.Η να χωρίσετε ή να τα βρείτε, απλά τα πράγματα... Δεν τους μπορώ αλλο.

-Η σκηνή της Δαφνης με την Μελίτα, ήταν η καλύτερη της μελίτας εδω και πολυ καιρο...Γελουσε και η γκρίνια του μητσοτάκη έφυγε απο πάνω της.

-Αν και μου αρέσει ο μάνος στο χαλαρο, ώρες ώρες το παρακάνει και γίνεται λίγο σάχλας..

-Ο πέτρος και η ΑΜαλία ΘΕΙΚΟΙ!! το παλιο-καλό ζευγάρι μας...

-Η τιτανομέγιστη μου για ακόμη μια φορά τιτανομέγιστη!!

-Στέφανος, ο ορισμός του μαμάκια.Τελος.

Και για το τέλος:

''Ασε Κερνάει ο Μπέλλος!!!''
Α-ρε Μπέλλο είσαι θεος!! Πολύ γέλασα με την Χαλκίδα..
Καταρχας καταφχαριστήθηκα τις χαστούκες στον Λουκά...Του αξίζανε...
Μετα μου σπασε τα νευρα ο Λουκάς με το φιλι....Δεν γίνεται λουκάκο να μας λες για λευκους γάμους και οτι θες να την πνίξεις και να αντέχεις το φιλί της...Θα τον τρέχω για πολλά σενάρια ακομη... gmt
Η Νόρα δεν είναι η Νόρα που ήξερα, αλλα απο την άλλη ζηλευει παράφορα...Ολες οι γυναίκες σε στιγμή ζήλιας την κάνουν την κατινια τους!!!!
Τον Μπέλλο τον λυπήθηκα.Τοσο σκυλάκι ποια???

Νταιζη : respect : τους έχεις βάλει στο βρακί της και τους κάνει οτι θέλει....

''Κερνάει ο Μπέλλος''
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Gold_teeth
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 14, 2010 11:59 pm

Mik έγραψε:-Ελεος ναι...Οκ το καταλάβαμε.Ειναι μοντέλο (λιγο γερασμενο, αλλα τελος πάντων).Σε κάθε επεισόδιο αυτό θα γίνεται? Το μισο επεισόδιο είναι φωτογράφιση και το άλλο μισο Στέφανος-Μελίτα και Καρτάλω...Ελεος.

-Τελικά θα τα βρει η Μελίτα με τον Στέφανο? Μην το κουράζετε γιατι μας κουράσατε.Η να χωρίσετε ή να τα βρείτε, απλά τα πράγματα... Δεν τους μπορώ αλλο.

-Η σκηνή της Δαφνης με την Μελίτα, ήταν η καλύτερη της μελίτας εδω και πολυ καιρο...Γελουσε και η γκρίνια του μητσοτάκη έφυγε απο πάνω της.

-Αν και μου αρέσει ο μάνος στο χαλαρο, ώρες ώρες το παρακάνει και γίνεται λίγο σάχλας..

-Ο πέτρος και η ΑΜαλία ΘΕΙΚΟΙ!! το παλιο-καλό ζευγάρι μας...

-Η τιτανομέγιστη μου για ακόμη μια φορά τιτανομέγιστη!!

-Στέφανος, ο ορισμός του μαμάκια.Τελος.

Και για το τέλος:

''Ασε Κερνάει ο Μπέλλος!!!''
Α-ρε Μπέλλο είσαι θεος!! Πολύ γέλασα με την Χαλκίδα..
Καταρχας καταφχαριστήθηκα τις χαστούκες στον Λουκά...Του αξίζανε...
Μετα μου σπασε τα νευρα ο Λουκάς με το φιλι....Δεν γίνεται λουκάκο να μας λες για λευκους γάμους και οτι θες να την πνίξεις και να αντέχεις το φιλί της...Θα τον τρέχω για πολλά σενάρια ακομη... gmt
Η Νόρα δεν είναι η Νόρα που ήξερα, αλλα απο την άλλη ζηλευει παράφορα...Ολες οι γυναίκες σε στιγμή ζήλιας την κάνουν την κατινια τους!!!!
Τον Μπέλλο τον λυπήθηκα.Τοσο σκυλάκι ποια???

Νταιζη : respect : τους έχεις βάλει στο βρακί της και τους κάνει οτι θέλει....

''Κερνάει ο Μπέλλος''
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Gold_teeth


Σιγά βρε κορίτσι μου
Όταν ξεκινάει ο σχολιασμός να λες καθήστε πριν πάτε παρακάτω έρχεται φωτογραφία
Πνίγηκα με τη σοκολατίτσα που τσάκιζα gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 15, 2010 12:01 am

Mik έγραψε:-Ελεος ναι...Οκ το καταλάβαμε.Ειναι μοντέλο (λιγο γερασμενο, αλλα τελος πάντων).Σε κάθε επεισόδιο αυτό θα γίνεται? Το μισο επεισόδιο είναι φωτογράφιση και το άλλο μισο Στέφανος-Μελίτα και Καρτάλω...Ελεος.

-Τελικά θα τα βρει η Μελίτα με τον Στέφανο? Μην το κουράζετε γιατι μας κουράσατε.Η να χωρίσετε ή να τα βρείτε, απλά τα πράγματα... Δεν τους μπορώ αλλο.

-Η σκηνή της Δαφνης με την Μελίτα, ήταν η καλύτερη της μελίτας εδω και πολυ καιρο...Γελουσε και η γκρίνια του μητσοτάκη έφυγε απο πάνω της.

-Αν και μου αρέσει ο μάνος στο χαλαρο, ώρες ώρες το παρακάνει και γίνεται λίγο σάχλας..

-Ο πέτρος και η ΑΜαλία ΘΕΙΚΟΙ!! το παλιο-καλό ζευγάρι μας...

-Η τιτανομέγιστη μου για ακόμη μια φορά τιτανομέγιστη!!

-Στέφανος, ο ορισμός του μαμάκια.Τελος.

Και για το τέλος:

''Ασε Κερνάει ο Μπέλλος!!!''
Α-ρε Μπέλλο είσαι θεος!! Πολύ γέλασα με την Χαλκίδα..
Καταρχας καταφχαριστήθηκα τις χαστούκες στον Λουκά...Του αξίζανε...
Μετα μου σπασε τα νευρα ο Λουκάς με το φιλι....Δεν γίνεται λουκάκο να μας λες για λευκους γάμους και οτι θες να την πνίξεις και να αντέχεις το φιλί της...Θα τον τρέχω για πολλά σενάρια ακομη... gmt
Η Νόρα δεν είναι η Νόρα που ήξερα, αλλα απο την άλλη ζηλευει παράφορα...Ολες οι γυναίκες σε στιγμή ζήλιας την κάνουν την κατινια τους!!!!
Τον Μπέλλο τον λυπήθηκα.Τοσο σκυλάκι ποια???

Νταιζη : respect : τους έχεις βάλει στο βρακί της και τους κάνει οτι θέλει....

''Κερνάει ο Μπέλλος''
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Gold_teeth

Σε κάποια συμφωνώ, σε κάποια διαφωνώ,αλλά η φωτογραφία είναι όλα τα λεφτα!
χααχαχχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχ gelio
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 15, 2010 12:02 am

Clarabelle έγραψε:


Σιγά βρε κορίτσι μου
Όταν ξεκινάει ο σχολιασμός να λες καθήστε πριν πάτε παρακάτω έρχεται φωτογραφία
Πνίγηκα με τη σοκολατίτσα που τσάκιζα gelio

Να με συγχωρείς... Δεν το ήθελα!! χα χα χα !!! gelio gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 15, 2010 12:04 am

ΕΓΩ ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΞΑ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΟ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ !!!! ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ....ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΘΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΘΑ ΧΩ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 15, 2010 12:19 am

Λοιπον εγω σημερα ειδα ενα επεισοδιο που μπορει να μην ειχε καμια ουσιαστικη εξελιξη αλλα τουλαχιστον το ευχαριστηθηκα με τοσο γελιο που εριξα.


Μανος-Ευα:Ο Μπουγιουρης παρακαλω πολυ να εγκαταλειψει παραυτα το δραμα και να κανει μονο κωμωδια που του παει περισσοτερο.Η Ξυλα εξαιρετικη επισης.Η σκηνη με τις χυλοπίτες-χυλόπιτες απο τις καλυτερες του επεισοδιου.

Στεφανος-Μελιτα-Μαμα:Σαν πολυ επιδεικτικα δε το ειπε το ''Μελιτα μου''μπροστα στη μητερα του;Αν αυτο δειχνει αντρα ερωτευμενο συγγνωμη αλλα δε θα παρω.Ο Σταυρου φυσικα ηταν εξαιρετικος οπως παντα.Η σκηνη του με την Μελιτα δε με τρελανε αλλα τουλαχιστον σημερα γλιτωσαμε τις υστεριες της Μελιτας.


Αμαλια-Μελιτα:Ομολογω οτι η σκηνη τους στο τελος μου αρεσε πολυ.Επρεπε για να δουμε μια τετοια τρυφερη σκηνη μανας και κορης να συμφωνησουν στο οτι θελουν τον ιδιο ανθρωπο για γαμπρο;Κι εσυ Μελιτα τωρα τη θυμηθηκες την Ευα;Τοσο καιρο που τρεχεις απο πισω του κι ολο τον χωριζεις και μετα τα ξαναφτιαχνετε και μετα τον ξαναχωριζεις την σκεφτηκες καθολου την Ευα;Αμ το αλλο που τοσο καιρο της ελεγε ο χριστιανος ''δε θα ησυχασω αν δε πεισω εσενα και την Ευα οτι λεω την αληθεια'' σε επιανε υστερια και τωρα που ηρθε και σου ειπε ''θελω να ειμαστε μαζι και να το πουμε σε ολους'' τωρα εκεινη εβαλε ως εμποδιο την Ευα;Τι να πω τωρα εγω η καημενη η τηλεθεατρια;Τελος παντων εισαι τυχερη που δεν ουρλιαζες παλι σημερα και θα ειμαι καλη μαζι σου.

Και τωρα το καλο.Γιατι ως γνωστον το καλο το αφηνουμε παντα για το τελος.

Λουκας-Νορα-Νταιζη-Δημητρης-Γκρουμ:Οι καλυτερες σκηνες του επεισοδιου.Η μια ατακα επεφτε η μια πανω στην αλλη και δεν ηξερες με ποια να πρωτογελασεις.Παντως εγω και η Σοφια πεσαμε μεσα με τα φανταστικα σεναριακια μας.Και σε ταβερνα πηγανε και η Νταιζη αρχισε τα ''μωρο μου''και τα ''αγαπη μου''επιδεικτικα μπροστα στη Νορα.Το φιλι του Λουκα και της Νταιζης δε μου αρεσε αλλα ουτε κι εκεινου.Ουτε το στομα δεν ανοιξε καλα-καλα η Νταιζη εκανε ολη τη δουλεια.Οταν δε στη ταβερνα εβλεπε τον Μητσουλα να απλωνει χερι στη Νορα του ανεβαινε το αιμα στο κεφαλι.Για αυτο επεμενε να πανε να δουνε την παλιρροια.Για να τον ριξει μεσα.Ο γκρουμ-θεος ο Γαλιτης δε θα κουραστω να το λεω-εδωσε ρεστα.Δεν ειπε σ'ολοκληρο επεισοδιο ουτε μια λεξη αλλα εκλεψε την παρασταση.Και τα επιασε και τα βλεμματα φωτια του Λουκακου και της Νορας οταν γυρισαν απο τη ταβερνα.Ο Λουκας παλι με το που ακουσε το σχολιο της Νταιζης για Νορα-Μητσουλα ''θα αναστεναξουν τα κρεβατια'' πρασινισε απο το κακο του και της το χτυπησε της Νοριτσας μας.

Ανυπομονω για το χθεσινο αλλα αν ειναι παλι να δειχνουν συνεχεια Στεφανο-Μελιτα.......


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukasnora στις Παρ Ιαν 15, 2010 12:31 am, 1 φορά
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukakos Παρ Ιαν 15, 2010 12:29 am

Τρελο τρελο τρελο γελιο...Λουκας-Νορα-Νταιζη-Δημητρης φοβερες σκηνες λυθηκα στο γελιο........Παντος ηρθαν πολυ κοντα για φιλι........Ο Μανος ειχε πολυ φαση...Η Ευα πολυ σκληρη ηταν απεναντι του,η μουγκη να παει απο εκει που ηρθε γιατι δεν αντεχω να την βλεπω αλλο..Και η σκηνη Μελιτας-Αμαλιας μου αρεσε πολυ πρωτη φορα τις βλεπω τοσο κοντα..

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Ιαν 15, 2010 12:58 am

Mik έγραψε:

Νταιζη : respect : τους έχεις βάλει στο βρακί της και τους κάνει οτι θέλει....

''Κερνάει ο Μπέλλος''
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Gold_teeth
Οσο και να με επιράζει ΣΥΜΦΩΝΩ!Ας παραδεχτούμε το μόνο θηλυκό της σειράς που δεν σέρνεται αλλα σέρνει!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιαν 15, 2010 1:57 am

Μικ θεική φωτο έβαλες χαχαχαχαχαχαχαχαχα gelio gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Ιαν 15, 2010 9:05 am

καθοτι εβλεπα Live toν πανο μας στο ιντερνετ το χα χαμηλωμενο και το ειδα πολυ μετα...αλλα σιγουρα ηχο η χωρις ηχο γελασα πολυ και μονο απο τις φατσες τους αφου στα βιντεο απο τον πανο ακουγομαι που γελαω χιχι

ο Μανος με απογοητευει και οπως τα λεγαμε και με μια φιλη πιθανοτατα να φευγει απο το σηριαλ αλλιως δε εξηγητε απο ψηλα να ισοπεδωνεται τοσο πολυ ο χαρακτηρας του..απο τη μια ο δυναμικος μανος που ασχολητε με αριθμους και πως να κλεισει το κοσμο στη παλαμη του και απο την αλλη ο μανος που δε ξερει πως να ριξει μια γυναικα και ποσο μαλλον μια γυναικα που την εχει τσακισει πολλες φορες..ποιος νομιζει οτι ειναι με παιδιαστικα φλερτ θα τρεξει η ευα...?
ξεχασε που την βιασε και ας το ειδε σα αγαπη αλλα ηταν ψυχολογικος βιασμος και σωματικος ας μη λεμε βλακειες μας βλεπουν και μικρα παιδια και δηλαδη τι το μυνημα τι ειναι οτι θελουμε το παιρνουμε με βια...ξεχασε που παντα ηταν η δευτερη στη σειρα και παντα ηταν μαζι αλλα με τους ορους του και τις ψευτικες υποσχεσεις του....την ηθελε ενα ακομα πιονι στη συλλογη του και στο δευτερολεπτο με ενα μνμ ετρεξε και κυλιοταν στα πατωματα γιατι ? για να αποχαιρετισει την ζωη του και την επομενη αφου καταλαβε τι εκανε ..το μυνημα δε στο στειλα εγω ευα//αυτο ηταν το προβλημα ποιος το εστειλε ??? ......κυριε λυτρα που μαλλον τελικα και μυαλο δε θα βαλετε ναι χασατε και πρεπει να ξανα αρχισεις απο την αρχη αρχη ταπεινα,......δε προσπαθεις να ριξεις μια γυναικα παλι με λεφτα και πλουτη αλλα με πραξεις μετανιωσης...η σκηνη ηταν αναλαφρη αλλα καθε μερα ο χαρακτηρας του μανου ισοπεδωνεται.....

η ευα μου αρεσει που ζει την ζωη της προσπαθει για κεινη για την μαριλια και βρισκει χαριτωμενα αυτα που κανει ο μανος σαν να ναι παιδια αλλα τοσο ..θελω η ευα να αρχισει απο το μηδεν χωρις κανεναν τους δε τις αξιζουν........

η μελιτα με το κοτσο ηταν χαλια χαλια αλλα μου αρεσε που τουλαχιστον δινει ευκαιρεια να κανει ενα βημα με την δουλεια αυτη......αντε να δουμε

η χαλκιδα που δε ηταν χαλκιδα ηταν αψογες ολοι ακομα
και ο groum ηταν τελειοι

η σκηνη με τους τεσσερις που τρωγανε ψαρακι και η νταιζη με την νορα με την τσιπουρα χιχι
και μου φανηκε ειλικρινα γνωστη και τελικα ο jim εχει δικιο συνεχιστε να γραφετε μας διαβαζουν......

Τα χαστούκια του Λουκά απο την νορα και για την νορα ηταν το κατι αλλο αντε μαπας και ξυπνησει και το μπλουζακι του πετρακη θειο........

στο δωματιο αν δε χτυπουσαν τη πορτα θα χαμε και αλλο φιλι αλλα αλλα.........ειδατε φατσα ο λουκακος για τα κρεβατια.........

ο μπελλος τελικα η κανει τη παπια η απλα ειναι χαζος το κοκκαλο του λειπε για να τρεξει.....

αντε συνεχεια σημερααααααααα
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Penny Παρ Ιαν 15, 2010 11:23 am

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΡΕΛΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ.ΕΡΙΞΑ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ 'ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ' ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΝΟ-ΕΥΑ.ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟΝ ΕΡΜΟ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΙ ΠΡΟΣΓΕΙΩΣΗ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΝΟΡΑ ΜΙΑ ΤΟΝ ΡΩΤΑΓΕ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΓΩΤΟ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΦΙΛΙ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΤΣΑΚ.
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Ιαν 15, 2010 11:34 am

Το χθεσινο ηταν μια ευχαριστη κωμικη νοτα πργματικα το χαρηκα!!!!
- Ακομα γελαω με τις σκηνες στη χαλκιδα ο groom πηρε το επεισοδιο κ εφυγε δεν ειχε ουτε μιση ατακα κ ομως εδωσε ρεστα : respect :
Κλα ο μπελλος ντιπ ζαβο ετσι "τραγουδατε κυρια καρρα" " ναι στο 13ο χιλιομετρο" " που ειναι αυτο ειναι καινουριο μαγαζι" wall γιατι οταν ρωτησε την νορα "πως νομιζεις οτι εγινα ετσι επιτυχυμενος επιχειρηματιας;" δεν σας ηρθε να ρωτησετε μαζι με την νορα " ελα μου ντε" δεν ξερω τι επεθα με τον μητσο σημερα αλλα κ οταν πρωτοσυναντηθηκε με την νταιζη το υφος του ηταν ολα τα λεφτα Confused? Η μονη παραφωνια ηταν το φιλι λουκα-νταιζης vomit αν κ θα μπορουσες καλλιστα να πεις οτι ΑΥΤΟ το φιλι ηταν οντως "καταλαθος"
-Μανος-ευα: ολοι οι εργενηδες που ξερω εγω τρωνε αυγα με πατατες ο μανος γιατι φτιαχνει κρεας με κυδονια :?: Πεθανα με τις χυλοπίτες-χυλόπιτες της ευας
- αμαλια : respect : αυτη ειναι η ΜΑΝΑ που στεκεται στα παιδια της δεν ξερω ποσο θα κρατησει η εκλαμψη της αμαλιας χθες ομως τν παραδεχτηκα
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 15, 2010 11:39 am

Ο Μπελλος τελικα μοιαζει στον Μανο.Και προς Θεου δεν εννοω κατι κακο.Αλλα και ο Μπελλος και ο Μανος τελικα ειναι-απο οτι φανηκε χθες-τσακαλια στη δουλεια τους αλλα παντελως αχρηστοι στα ερωτικα τους.Κατα τα αλλα δεν εχουν καμια σχεση.Ευτυχως δηλαδη.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Ιαν 15, 2010 1:59 pm



ΕΓΩ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΡΑΔΑ ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΚΩΜΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΤΟΙΧΕΙΟ, ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΦΟΒΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΚΑΛΑ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΕΞΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΙΑ ΜΙΛΑΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΛΛΟ Η ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ.

ΠΑΛΙ ΗΡΘΑΝ ΜΙΑ ΑΝΑΠΝΟΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΛΙ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΚΟΨΕ Η ΠΑΠΙΑ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ. ΕΙΠΑ ΕΚΕΙ ΤΩΡΑ ΤΗ ΒΟΥΤΗΞΕ. Hugg


ΚΑΛΑ Ο ΓΚΡΟΥΜ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ, ΦΟΒΕΡΟΣ Ο ΓΑΛΙΤΗΣ. SUPER ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗ ΣΑΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΤΗΡΙΑ , ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΕΦΤΑΝΕ Η ΠΑΠΙΑ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΤΗ ΣΑΜΠΑΝΙΑ.

ΚΑΛΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΕΤΟΣ, ΚΟΒΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ. ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΟΥ, ΑΠΟΡΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΥΧΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ.

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΟΙ ΜΠΛΕ ΜΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΝΤΥΣΙΜΟ ΤΗΣ.

Η ΜΟΥΓΓΗ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΘΙΓΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΥΜΩΜΕΝΗ, ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΥΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ, ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΧΤΗΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟΥΣ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΤΩ. ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΠΑΡΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ. Impatient

Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΡΥΦΕΡΗ ΣΚΗΝΗ ΜΗΤΕΡΑΣ -ΚΟΡΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΕΛΙΤΑ "ΤΕΛΙΚΑ Η ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ" ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. Η ΜΑΝΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΙΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΠΡΟΤΡΕΠΕΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΧΑΣΕΙ. ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΡΩΤΑΣ, ΤΙ ΑΝΤΡΑΣ!!!!!! Miam

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΣ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΘΑ ΠΑΛΕΨΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΠΕ "ΠΟΙΑ ΕΥΑ" ΑΡΑ ΕΥΑ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΤΩΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΒΓΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΞΙΜΟ ΤΗΣ ΠΑΠΠΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ? ΑΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ, ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΘΑ ΡΙΞΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ? ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΕΛΟΙΟΣ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΙΣ ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ. ΤΟΣΕΣ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ? ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΚΕΙ Η ΕΥΑ.

ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ.

ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΣ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ.

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΝ. ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ Ο ΦΑΝΤΟΜΑΣ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΣΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΚΟΨΕ ΤΗ ΧΟΛΗ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ? ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ, ΑΓΚΑΛΙΕΣ, ΦΙΛΙΑ, ΝΑ ΣΟΥ Η ΓΚΑΝΤΕΜΩ ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ. ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΖΕ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΗΡΘΕ?

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΕΠΑΘΑ, Ε ΡΕ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ!!!!!!!
ΥΠΟΜΟΝΗ, Ο ΕΡΩΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΝΙΚΑ. Flkia

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 15, 2010 2:00 pm

Ας απλώσω την προικούλα μου και σήμερα!

Απο που να αρχίσω και τι να πρωτοπω δεν ξέρω για το χτεσινό επεισόδιο! Σίγουρα πάει κάβα μαζί με το 252 να το βλέπω όταν θέλω να μου φτιάξει το κέφι, γέλασα πολύ, κόντεψα να ξεχάσω ότι έβλεπα καθημερινή δραματική σειρά..

Μια παράκληση μόνο προς την παραγωγή: αν γίνεται να συμμαζεύουν τις σκηνές της παρέας που μπλέκονται με τις σκηνές του μεγάλου έρωτα ( vomit ) ώστε να μπορώ να τις κάνω skip με ένα κλικ αργότερα και να μην πρέπει συνέχεια να πατάω το fast forward! Eυχαριστώ εκ των προτέρων!

Χαλκίδα – Ξενοδοχείο
Τι να πρωτοσχολιάσω?
Τον γκρουμ που ενώ δεν έλεγε κουβέντα ήταν όλα τα λεφτα? (Ο δεύτερος καλύτερος μουγγός της σειράς!!!!!! gelio)
Τη Νόρα και το Λουκά που θέλει η ζήλεια να κρυφτεί αλλα...δεν?
Τον Μπέλλο που ΑΚΡΙΒΩΣ σαν τα σενάρια των κοριτσιών πεταγε όοοοοοολα τα άκυρα με πρώτο και καλύτερο την ώρα που είδε τη Νταίζη αμέσως να συστηθεί?
Ή την Νταίζη που ΑΚΡΙΒΩΣ σαν τα σενάρια των κοριτσιών έκανε τσαχπινιές ώστε να ζηλεύει η Νόρα?

Έλιωσα λέμε!!!

Θα τα πάρω απο την αρχή..

Δωμάτια: εκεί που η Νόρα του έλεγε «έλα φύγε εσύ που είσαι και μόνος σου!» και τι να πει ο κακομοίρης ο Λουκάκος? Και μετά που ήθελε να κλείσει τη Νταίζη μέσα στο δωμάτιο? Είχα ξεραθεί στο γέλιο! Προσπαθούσε να μην προδωθεί στη Νόρα ότι είπε ψέμματα αλλά και να μην εξαγριώσει τη Νταιζούλα! Χαχαχα Μπρος γκρεμος και πίσω ρέμα όπως τα έκανες έτσι Λουκάκο!!!!!

Λουκάς: Η συζητηση αυτή είναι πιο εσωτερικού χώρου..
Νταίζη: Όχι αγόρι μου τα φυτά είναι εσωτερικού χώρου έχεις μπερδευτεί!!! (χαχαχαχααχαχαχαχαχα)

Πάντως το ντύσιμο της Νόρας για μια φορά δεν μου άρεσε... Απογοήτευση..

Και έρχεται το πρώτο χαστούκι! Η αντίδραση του γκρουμ με έριξε απο την πολυθρόνα (που είναι καρέκλα!)
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Groom

Όσο για το δεύτερο, καλά να πάθεις Λουκάκο έτσι όπως τα έκανες αλλα ας μην υπερασπιζόσουν τη Νόρα και θα σου έλεγα εγώ...απο μένα θα έτρωγες περισσότερα!!! Χαλβά!

Λόμπυ: Ο Μήτσουλας να απλώνει χέρι και η Νόρα να τραβιέται, να πλησιάζει πιο κοντά και η Νόρα να κινδυνεύει να πέσει κάτω απο τον καναπε! Τι άλλο να ζητήσουμε πια? gelio

Δημ: Ο Λουκάς που κολλάει?
Νορα: Ο Λουκάς κολλάει παντού σαν αυτοκόλλητο διπλης όψεως!

Λυστε μου και μια απορία.. Τι ήταν αυτό το πράσινο πράγμα που έπινε ο Μπέλλος ξέρετε?

Και ξαναγυρνάμε στα δωμάτια: Αυτό που η Νόρα του ζητούσε τα ρέστα του Δημήτρη επειδή ήρθαν στη Χαλκίδα με έστειλε! Ο άλλος ο κακομοίρης είχε κάτσει και την κοιτούσε σα χάνος! Τι να κάνει ο καψερός με την τρελή? Ειλικρινά η Νόρα μου θύμισε ολίγον απο Αμαλία εχθες (πώς λέμε ολίγον απο γιουβέτσι χαχα)

Όσο για τα συζήτηση μετά που εξηγούσε η Νόρα και ο Δημήτρης προσπαθούσε ο κακομοίρης να καταλάβει ήταν όοοοοοοοοοοολα τα ευρώ!!! Αχαχαχχαχαχα Η μουσική της Warner Bros κόλλαγε απίστευτα! Αλλά απίστευτα όμως!

Η Νταίζη απο που κι ως που ζηλεύει ρε παιδιά μου λέτε??? Γκρρρρρρρρρρρρρρρ!!!
Για να μη σχολιάσω το λαπά που την έπιασε απο το χέρι για να μην του φύγει και μετά πήγε να την βρει στην πόρτα! Φτου σου Λουκάκο! Όσο για το φιλί! Ααααααααααχ θα σε μαδίσω Νταιζουλίνι!!! Θα σε μαδίσω λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! Πάντως ο Λουκάκος δεν ανταποκρίθηκε (σχετικά) φιουυυυ!

Προσκυνώ τον κο Γαλίτη! Τρομερός λέμε!!!

Λουκάς: Εκτός απο σαλταρισμένες είναι και τρυφερές! gelio

Και φτασαμε στα καλύτερααα (α λα Μπέλλος): Το ταβερνάκι το βρήκα πολύ χαριτωμένο και σε τρομερό σημείο, το ψαράκι δε, ήθελα να το τσακίσω εδω και τώρα χιχιχι

Δημ: Με το ψάρι λευκό κρασί! (όλα τα ξέρει ο Μπέλλος χαχαχα)

Οι μπηχτές έπαιρναν και έδιναν και ο Λουκάς να το μουγκώνει! Ήθελα να τον δείρω μιλάμε! Για την ακρίβεια ήθελα να πάρω το κεφάλι του να το κουτουλάω με του Μάνου!!! -_-

Έτσι Νοράκι τάισε τον Δημήτρη στο στόμα να βλέπει ο λαπάς!

Ο Δημήτρης που αναρωτιόταν πιο μαγαζί είναι το 13ο χιλιόμετρο τι σας λέει? Αχαχαχαχαχαχαχα

Λουκάς: Δεν πάμε να δούμε τα νερά που κουνιούνται?
Δημ: Λύσσαξες με τα νερά που κουνιούνται! (Έτσι Δημήτρη επάνω τουυυυυυυυυυυ!)

Και πίσω στο ξενοδοχείο: Μια σαμπάνια μας φέρνετε? Και... Πάμε να δούμε την παλίρροια? Αχαχα

Ο γκρουμ κοιτούσε μια τον ένα ζευγάρι και μια το άλλο χιχιχι

Ο Δημήτρης στο δωμάτιο με τέλειωσε λέμε! Να παραγγείλω σαμπάνια (και το σσσσσσς παχύ να φαίνεται η γαλλική μας παιδεία.) και να την πίναμε αγκαλίτσα κοιτώντας τη θάλασσα? Δείτε φάτσα!!! χαχαχα
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 MpellosScores

Αχχχ το Νοράκι όμως ήταν αλλού.. Την ώρα που πήγε στο δωμάτιο του Λουκά έλεγα «τώρα θα πέσει φιλί!» Αμαν πια Νταιζουλίνι! Περιττό να πω ότι καθόλου δεν μου άρεσε που την έκρυψε τη Νόρα μην τυχόν και πληγωθεί η Νταιζούλα! Έλεος!!! Χαλβά!!!

Λ: Μια τυπική σχέση έχουνε με το Δημήτρη, συνεργάτες είναι (Ναι Λουκάκο μου, έτσι να αυταπατάσαι εσύ χαχαχα γιαυτό έτρεξες στην Ορεινή Αρκαδία τότε μην τυχόν και.....“συνεργαστούν”!! χιχι)

Mη διανοηθώ ότι είναι η Νταίζη με τίποτα εσώρουχα το δώρο θα την σπάσω την τηλεόραση σήμερα!!!

Και εσύ Λουκάκο αμα δεν ξέρεις να πεις όχι στα δώρα και τις σαμπάνιες άσε τις ζήλιες οκ? Παλιοχαλβά!

+++

Kαι περνάω περιληπτικά να μιλήσω για τους υπόλοιπους γιατί βαριέμαι να τους ξαναδω και τους πέρασα στο fast forward που λέγαμε!

Εύα: Έχω βαρεθεί τις φωτογραφήσεις! Εκτός απο πανέμορφη η κοπέλα είναι και εξαιρετικά ταλαντούχα, αν την είχατε να παίζει αντί για άλλους κι άλλους να βλέπαμε λίγο φως καλά θα ήταν!!! Το μόνο που με ευχαρίστησε ήταν η διπλή χυλόπιτα! Έτσι Ευάκι! Την ώρα που πήγε στο γραφείο του Μάνου εγω προσκυνούσα την τηλεόραση και είχα και τον παππού μου που είχε μείνει με το στόμα ανοιχτό ο κακομοιρούλης μου γιατί δεν κατάλαβε το υπονοούμενο! lol!

Μάνος: Αν ο Μάνος προχθές μου φάνηκε αστείος σε αυτό το επεισόδιο ήταν το λιγότερο ΓΕΛΟΙΟΣ! Ένα άντρας που βίαζε, κακοποιούσε ψυχολογικα και σωματικά μια γυναίκα και που ευθύνεται συν τις άλλοις και για την πρόσφατη απαγωγή της προσπαθεί να την κερδίσει με φλερτ α λα Μπέλος και λουλούδια? Για πόσο ηλίθια έχουν την Εύα οι σεναριογράφοι? Ουδείς σεβασμός για τους πρωταγωνιστές που οι ίδιοι δημιούργησαν πέρισυ, την παρέα της Φεγγαρόπετρας!

Δάφνη & Νικόλας: Η Δαφνούλα και ο Νικόλας είναι το χαριτωμένο και γλυκούλι κομμάτι της παρέας και μου αρέσουν πολύ! Ειδικά τα κοπλιμέντα του Νικόλα στη γυναίκα του είναι πολύ ωραία νότα (ας περνάνε και κάποιοι παντρεμένοι καλά) Όμως κοπελίτσα μου μαζική παραγωγή και να κόβουμε ένα ένα τα φορμάκια και μάλιστα κρατώντας σχέδιο απο μπλούζα με παντελόνι δεν κολλάει... δυο γιαγιάδες μοδίστρες έχω και χωρίς να έχω πιάσει ποτέ ψαλίδι ξέρω περισσότερα! Όχι οτι φταίει η κοπελίτσα αλλα δεν έπρεπε κάποιος να της δείξει?

Πέτρος-Αμαλία-offspring: Η σκηνή Αμαλίας – Πέτρου το μόνο που μου άφησε είναι μια εξαιρετική εντύπωση για το παλτό της Αμαλίας. Η πρωτη σκηνή Αμαλίας – Στριγγλίτας το μόνο που μου άφησε είναι μια εξαιρετική εντύπωση για το φουστάνι της Αμαλίας! Η γυναίκα μάλλον ντύνεται μόνη της Οσο για την τελευταία σκηνη καλύτερα να μην σχολιάσω μάνα και κόρη, είδικά τη μάνα, και πιο ειδικά την κόρη, γιατί συμπαθώ πολύ τη Βασιλική και δεν θα ήθελα να παρεξηγηθούμε.. άλλωστε εκείνη ποτέ δεν λέει κακό λόγο για το μανάρι μου!

Μεταλλαγμένος εν μια νυκτί βουτυρομπεμπές και λοιποί συγγενείς και φίλοι: Ο Στέφανος στην αρχή αγαπούσε την Εύα, μετά ερωτεύτηκε τη Μελίτα και δεν ήθελε να πληγώσει την Εύα, μετά αγάπησε και τη Μελίτα αλλα ήθελε όλοι να έχουν καλή άποψη για εκείνον και μετά ξαφνικά μόλις του έφερε κόντρα η μαμάκα του (βιάστηκε να αποδείξει ότι δεν είναι 15 όπως λέγαμε, είναι 5 χρονών) αποφάσισε ότι χέστηκε για όλους, ότι θα πολεμήσουν και ορθόδοξα και ανορθόδοξα για να είναι μαζί ενώ η Μελίτα που πριν λίγα επεισόδια τον παρακάλαγε να βγούνε να το πούνε τώρα του λέει πρέπει να υπολογίσουμε τον περίγυρο...

Έχασα μήπως κάνα επεισόδιο? Ο Σπύρος μάλλον έχει την ίδια απορία με μένα..
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 SpyrosWTF

Πάντως όσο πάει και πείθομαι ότι ουδείς σεβασμός για τους πρωταγωνιστές που οι ίδιοι οι σεναριογράφοι δημιούργησαν πέρισυ, την παρέα της Φεγγαρόπετρας. Χτες οι σεναριογράφοι αποφάσισαν ότι οι πρωταγωνιστές είναι μάλλον εμπόδιο για το νέο στόρυ της σειράς, κάτι που ακούστηκε αρκετές φορές για ένα μόνο επεισόδιο... Εύγε! Τι να πω...

Αυτά για σήμερα...

ΥΓ. Ο Χρήστος μου για άλλη μια φορά ξεκάθαρος και κούκλος!!! Love!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 15, 2010 2:29 pm

Α ρε Τζινακι προσκυνω : respect : : respect : : respect :
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Παρ Ιαν 15, 2010 2:36 pm

Ntinaki1 έγραψε:Λοιπόν....

Μου άρεσε πολύ στην Χαλκίδα με τους 4, και γέλασα πολύ απλά από κάποια στιγμή και μετά βαρέθηκα γιατί πέρα από το κωμικό στοιχείο δεν είδαμε τίποτα άλλο. Καμία εξέλιξη. Ούτε με Νόρα και Λουκά ούτε με Λουκά-Νταίζη να μιλήσουν για το θέμα που τους καίει, έπεσε και ένα φιλί Νταίζης-Λουκά και εξέλιξη μηδέν. Ο Μπέλλος φέρεται πολύ όμορφα στην Νόρα αλλά εκείνη τον χρησημοποιεί και προκοπή καθόλου γιατί ο Λουκάς δεν σκαμπάζει. Μου άρεσε πολύ το ντύσιμο της Νόρας και ειδικά οι μπότες της.

Στέφανος-γκεστάπο:" Έλα Μελίτα μου" μπροστά της!Καλά έκανε και το τόνισε επίτηδες το παιδί ,για να της δείξει ότι δεν χαμπαριάζει. Και έχε χάρη που θα σκάσει η εγκυμοσύνη, διαφορετικά μια χαρά τον είδα σήμερα.Και πολύ αποφασισμένο. Ο άνθρωπος χωρίς εγκυμοσύνες και μπαρούφες διάλεξε κόντρα σε όλους και η επιλογή του είναι η Μελίτα. Τελικά αυτή η εγκυμοσύνη μόνο ως εμπόδιο για Στέφανο και Μελίτα μπαίνει.Δεν έχει κανέναν άλλο λόγο αυτό.

Στέφανος-Μελίτα: Πάρα πολύ ωραία σκηνή και ήρεμη. Η Μελίτα λογικό να έχει κάποιους ενδοιασμούς γιατί την έχουν μεγαλώσει με το να κοιτάζει τι θα πουν οι άλλοι. Αυτό έχει αναφερθεί σε παλιότερα επεισόδια και από την Αμαλία.Πολύ σωστά ο Στέφανος της είπε να τους αγνοήσουν όλους. " Τι θα μας κάνουν; Θα μας εκτελέσουν"; Πες τα Χρυσόστομε!!
" Ήθελα να σε αγκαλιάσω..." του λέει και της απάντησε " όχι πιο πολύ από όσο ήθελα εγώ"! : respect :
Και του είπε " Είμαι τρελλή για σένα" και της απάντησε " μία από τα ίδια" κάτι τέτοιο.... πρέπει να το ξαναδώ όταν ανέβει.

Πέτρος-Αμαλία: Δεν κατάλαβα; Γιατί θα τσαντιστεί ο Μάνος άμα μάθει για Στέφανο και Μελίτα; Με ποιο δικαίωμα; Όταν αυτός κάτι χρόνια την κεράτωνε ήταν καλά; Η πάλι θα βρει ως πάτημα το παιδί; Γιατί και με τον Οδυσσέα που δεν πείραξε κανέναν πρόβλημα είχε. Καλά είπε η Αμαλία " να πιει ξύδι"!
Καλέ Πέτρο πας καλά; Από πότε η Αντιγόνη ήταν λογική γυναίκα; Το ακούσαμε και αυτό!

Μάνος-Εύα- Μοσχάρια με Κυδώνια: Άχ, έχει καταντήσει γελοίος ο Μάνος αν και μου αρέσουν οι σκηνές τους με την Εύα. Απλά, πολύ χαλαρά τα έχει πάρει... τύπου εντάξει ρε αδερφέ, δεν έγινε και τίποτα.... και με αυτές τις βλακείες που της λέει νομίζει ότι θα την ρίξει. Και δεν έχει και πολύ άδικο, γιατί για άλλη μια φορά είδαμε ότι την Εύα την έτρωγε ο...... και πήγε και από το γραφείο του έστω και για να του πάει πίσω τα τάπερ και τις χυλοπίτες- χυλόπιτες.Ήταν κουρασμένη και όμως πήγε μέχρι το γραφείο του μόνο και μόνο για αυτό; Ε δηλαδή τα ζητάει ο οργανισμός της. Αφού κρα κάνει για να είναι με τον Μάνο και φαίνεται ότι το απολαμβάνει όλο αυτό το παιχνιδάκι, γιατί δεν γυρίζει να τελειώνουμε;

Αμαλία-Μελίτα: Άλλη μια υπέροχη σκηνή! Πολύ γλυκές και οι 2! Και η τιτανομέγιστη να λέει ότι λέμε τόσο καιρό. Ακριβώς Αμαλία Θεά μου! Δεν χρωστάνε τίποτα Μελίτα και Στέφανος ούτε στην Εύα ούτε στον Μάνο. Ναι, η Εύα χρωστάει στην Μελίτα και όχι η Μελίτα στην Εύα και ναι... αυτή τον έδιωξε άρα δεν καταλαβαίνω που είναι το θέμα! Ευτυχώς που υπάρχει και η Αμαλία ρε...και την ταρακούνησε να πάει να βρει τον Στέφανο. Και πολύ καλά έκανε και την άκουσε!

Αύριο για τις Στεφανομελιτικές είναι το επεισόδιο. Είδα τρέϊλερ και έχει πολύ ωραίες σκηνές με Στέφανο και Μελίτα και δείχνει στο τέλος την Εύα που κάνει ένα τεστ και βλέπει ότι είναι έγκυος. Αυτά.
..

ΧΘΕΣ, ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗ ΑΠΟΜΑΚΡΗ, Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ΛΥΝΕΤΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ1 ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΟΥΝ ΟΛΟΥΣ.. ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΧΡΟΝΟ, ΕΝΩ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ..Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΡΜΙ ΤΙΝΑΖΕΤΑΙ, ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΟΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΛΗΣΙΑΣΜΑ ΤΟΥ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΜΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΘΕΛΗΣΗ..ΑΛΛΑ ΣΥΓΚΡΑΤΙΕΤΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ, ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΧΡΟΝΟΚ ΧΩΡΟ..ΦΕΥΓΕΙ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ, ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΣΙΑ..

Η ΣΚΗΝΗ ΑΜΑΛΙΑΣ ΜΕΛΙΤΑΣ..ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΒΑΘΙΑ, Η ΣΚΗΝΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ..ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗ ΖΩΗΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΟΣΑ ΔΕΝ ΕΖΗΣΕ ΑΥΤΗ.. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ, ΩΣΤΕ Η ΘΥΣΙΑ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ, ΝΑ ΑΞΙΖΕ ΚΑΤΙ.. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΜΕ ΠΟΝΟ Κ ΓΛΥΚΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΕΦΥΓΕ..ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕΙ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ.. ΠΟΣΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ, ΚΑΙ ΥΠΟΚΛΙΘΗΚΑ..ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ, ΜΙΑ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΑΡΔΙΑ..

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΕ, Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΕΙ ΟΛΟΥΣ, ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ..ΑΣ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ..ΑΠΟΡΙΑ..ΠΩΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΥΤΗ, ΣΑΝ ΤΟ ΦΑΝΤΟΜΑ ΜΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ? ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙ?? ΤΗ ΧΟΛΗ ΤΟΥΣ ΕΚΟΨΕ..

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 15, 2010 2:40 pm

aggeliki έγραψε:
Doris_ έγραψε:Mελιτα:ΔΕΝ γινεται να μην φαινεται,στο προσωπο μου πως αισθανομαι..."
Και ομως κοριτσακι μου,ο,τι & αν κανεις,ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙΣ....ΔΕΝ,ΔΕΝ!!!! KKarta Synelthe Tigania !!!!

ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΛΥΘΗΚΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!! gelio gelio
ΟΣΟ Κ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΔΕΝ........ wall

Kαλά κορίτσια το πόσο συμφωνώ δεν λέγεται!!! Την ώρα που η Λαίδη κάνει την ερώτηση πετάγομαι και λέω "Άσε δεν κινδυνεύεις, ηρέμησε!" και λεει η γιαγιά μου απο δίπλα "Πολυ κρύο αυτό το κορίτσι βρε παιδί μου" Έλιωσα λέμε!!!! gelio gelio gelio

Και κάτι που ξέχασα να σχολιάσω: μου άρεσε το στήσιμο του σκηνικού στο δωμάτιο του Δημήτρη στη Χαλκίδα, λεπτομέρεια θα μου πεις αλλα ήταν πολύ σωστή η κίνηση "έχω λάπτοπ και το επισκέπτομαι με τη μια που μπαινω στο δωματιο" δεδομένου ότι μας τον έχουν σερβίρει ως μεγαλοεπιχειρηματία, όσο και να θέλει να κάνει ότι περνάει απο το χέρι του για να ευχαριστήσει τη Νόρα οι δουλειές τρέχουν! Προσεγμένο στήσιμο! Thumbs up

Eυχαριστώ Νίκη!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από anna90 Παρ Ιαν 15, 2010 2:51 pm

Τζίνα για άλλη μία φορά έγραψες...!!!Φοβερός σχολιασμός...
Και εννοείται ότι συμφωνώ...
Προσωπικά νομίζω ότι μας δείχνουν την Εύα στις φωτογραφίσεις γιατί εκτός από τον γελοίο Μαμαλάκη δεν έχει κάποιο άλλο ανοικτό μέτωπο...
Ε και για να την βλέπουμε περισσότερο μας την δείχνουν στις φωτογραφήσεις εκμεταλλευόμενοι και την ομορφία της Ξυλά...
Τώρα που θα είναι έγκυος και θα ξαναμπεί στις εξελίξεις θα αραιώσουν οι φωτογραφήσεις...Πιστεύω.
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης