Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

+36
edem4ever
Penny
NATALITSA_LOUKITSA
loukakos
mimi_loukas+nora
zwi
verile_mistika
elena-7-
PrincessRachel
andy
DESPOINA
vs116117
nikidanis
kikialex
evanna
konstantina
aggeliki
anastasia20
anna90
Izabella29
Dorina <3 Πέτρος
νοριτσα
xristinaki_noraloukofan
Ntinaki1
eleni015
sifantid
xara
Doris_
charitomeni
loukitsa
mimi
loukasnora
Ntinaki Agapaei Petraki
hionati
Καρ-Mik
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap41%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 41% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap47%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 47% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap4%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap4%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap2%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap2%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 15, 2010 2:57 pm

"ΧΘΕΣ, ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗ ΑΠΟΜΑΚΡΗ, Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ ΛΥΝΕΤΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ1 ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΟΥΝ ΟΛΟΥΣ.. ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΧΡΟΝΟ, ΕΝΩ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ..Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΡΜΙ ΤΙΝΑΖΕΤΑΙ, ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΟΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΛΗΣΙΑΣΜΑ ΤΟΥ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΜΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΘΕΛΗΣΗ..ΑΛΛΑ ΣΥΓΚΡΑΤΙΕΤΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ, ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΧΡΟΝΟΚ ΧΩΡΟ..ΦΕΥΓΕΙ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ, ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΣΙΑ..

Η ΣΚΗΝΗ ΑΜΑΛΙΑΣ ΜΕΛΙΤΑΣ..ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΒΑΘΙΑ, Η ΣΚΗΝΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ..ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗ ΖΩΗΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΟΣΑ ΔΕΝ ΕΖΗΣΕ ΑΥΤΗ.. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ, ΩΣΤΕ Η ΘΥΣΙΑ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ, ΝΑ ΑΞΙΖΕ ΚΑΤΙ.. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΜΕ ΠΟΝΟ Κ ΓΛΥΚΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΕΦΥΓΕ..ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕΙ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ.. ΠΟΣΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ, ΚΑΙ ΥΠΟΚΛΙΘΗΚΑ..ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ, ΜΙΑ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΑΡΔΙΑ..

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΕ, Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΕΙ ΟΛΟΥΣ, ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ..ΑΣ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ..ΑΠΟΡΙΑ..ΠΩΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΥΤΗ, ΣΑΝ ΤΟ ΦΑΝΤΟΜΑ ΜΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ? ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙ?? ΤΗ ΧΟΛΗ ΤΟΥΣ ΕΚΟΨΕ..

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.."

Αχ συμφωνώ πάρα πολύ με όλα!Και γω περιμένω πως και πως για το σημερινό επεισόδιο που προβλέπεται τέλειο και έχω και διάβασμα δυστυχώς,αλλά δεν παίζει να μην το δω :lol:
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Παρ Ιαν 15, 2010 3:01 pm

Η ΣΚΗΝΗ ΑΜΑΛΙΑΣ ΜΕΛΙΤΑΣ..ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΒΑΘΙΑ, Η ΣΚΗΝΗ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ..ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗ ΖΩΗΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΟΣΑ ΔΕΝ ΕΖΗΣΕ ΑΥΤΗ.. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ, ΩΣΤΕ Η ΘΥΣΙΑ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ, ΝΑ ΑΞΙΖΕ ΚΑΤΙ.. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΜΕ ΠΟΝΟ Κ ΓΛΥΚΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΕΦΥΓΕ..ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕΙ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ.. ΠΟΣΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ..ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ, ΚΑΙ ΥΠΟΚΛΙΘΗΚΑ..ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ, ΜΙΑ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΜΗΤΡΙΚΗ ΚΑΡΔΙΑ..

ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΩ!ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΕΙ ΤΟΥΣ..ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΕΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΛΙ ΔΥΟ ΣΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ..

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΕ, Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΨΕΙ ΟΛΟΥΣ, ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥ..ΑΣ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ..ΑΠΟΡΙΑ..ΠΩΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΥΤΗ, ΣΑΝ ΤΟ ΦΑΝΤΟΜΑ ΜΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ? ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙ?? ΤΗ ΧΟΛΗ ΤΟΥΣ ΕΚΟΨΕ..

ΚΑΛΑ ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΘΕΣ ΤΑ ΣΠΑΣΑΝΕ!!ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΛΙΓΟ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΠΟΥ ΘΥΣΙΑΣΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΜΕΝΟΥΝ.. ;/

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 15, 2010 3:05 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας απλώσω την προικούλα μου και σήμερα!

Απο που να αρχίσω και τι να πρωτοπω δεν ξέρω για το χτεσινό επεισόδιο! Σίγουρα πάει κάβα μαζί με το 252 να το βλέπω όταν θέλω να μου φτιάξει το κέφι, γέλασα πολύ, κόντεψα να ξεχάσω ότι έβλεπα καθημερινή δραματική σειρά..

Μια παράκληση μόνο προς την παραγωγή: αν γίνεται να συμμαζεύουν τις σκηνές της παρέας που μπλέκονται με τις σκηνές του μεγάλου έρωτα ( vomit ) ώστε να μπορώ να τις κάνω skip με ένα κλικ αργότερα και να μην πρέπει συνέχεια να πατάω το fast forward! Eυχαριστώ εκ των προτέρων!

Χαλκίδα – Ξενοδοχείο
Τι να πρωτοσχολιάσω?
Τον γκρουμ που ενώ δεν έλεγε κουβέντα ήταν όλα τα λεφτα? (Ο δεύτερος καλύτερος μουγγός της σειράς!!!!!! gelio)
Τη Νόρα και το Λουκά που θέλει η ζήλεια να κρυφτεί αλλα...δεν?
Τον Μπέλλο που ΑΚΡΙΒΩΣ σαν τα σενάρια των κοριτσιών πεταγε όοοοοοολα τα άκυρα με πρώτο και καλύτερο την ώρα που είδε τη Νταίζη αμέσως να συστηθεί?
Ή την Νταίζη που ΑΚΡΙΒΩΣ σαν τα σενάρια των κοριτσιών έκανε τσαχπινιές ώστε να ζηλεύει η Νόρα?

Έλιωσα λέμε!!!

Θα τα πάρω απο την αρχή..

Δωμάτια: εκεί που η Νόρα του έλεγε «έλα φύγε εσύ που είσαι και μόνος σου!» και τι να πει ο κακομοίρης ο Λουκάκος? Και μετά που ήθελε να κλείσει τη Νταίζη μέσα στο δωμάτιο? Είχα ξεραθεί στο γέλιο! Προσπαθούσε να μην προδωθεί στη Νόρα ότι είπε ψέμματα αλλά και να μην εξαγριώσει τη Νταιζούλα! Χαχαχα Μπρος γκρεμος και πίσω ρέμα όπως τα έκανες έτσι Λουκάκο!!!!!

Λουκάς: Η συζητηση αυτή είναι πιο εσωτερικού χώρου..
Νταίζη: Όχι αγόρι μου τα φυτά είναι εσωτερικού χώρου έχεις μπερδευτεί!!! (χαχαχαχααχαχαχαχαχα)

Πάντως το ντύσιμο της Νόρας για μια φορά δεν μου άρεσε... Απογοήτευση..

Και έρχεται το πρώτο χαστούκι! Η αντίδραση του γκρουμ με έριξε απο την πολυθρόνα (που είναι καρέκλα!)
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Groom

Όσο για το δεύτερο, καλά να πάθεις Λουκάκο έτσι όπως τα έκανες αλλα ας μην υπερασπιζόσουν τη Νόρα και θα σου έλεγα εγώ...απο μένα θα έτρωγες περισσότερα!!! Χαλβά!

Λόμπυ: Ο Μήτσουλας να απλώνει χέρι και η Νόρα να τραβιέται, να πλησιάζει πιο κοντά και η Νόρα να κινδυνεύει να πέσει κάτω απο τον καναπε! Τι άλλο να ζητήσουμε πια? gelio

Δημ: Ο Λουκάς που κολλάει?
Νορα: Ο Λουκάς κολλάει παντού σαν αυτοκόλλητο διπλης όψεως!

Λυστε μου και μια απορία.. Τι ήταν αυτό το πράσινο πράγμα που έπινε ο Μπέλλος ξέρετε?

Και ξαναγυρνάμε στα δωμάτια: Αυτό που η Νόρα του ζητούσε τα ρέστα του Δημήτρη επειδή ήρθαν στη Χαλκίδα με έστειλε! Ο άλλος ο κακομοίρης είχε κάτσει και την κοιτούσε σα χάνος! Τι να κάνει ο καψερός με την τρελή? Ειλικρινά η Νόρα μου θύμισε ολίγον απο Αμαλία εχθες (πώς λέμε ολίγον απο γιουβέτσι χαχα)

Όσο για τα συζήτηση μετά που εξηγούσε η Νόρα και ο Δημήτρης προσπαθούσε ο κακομοίρης να καταλάβει ήταν όοοοοοοοοοοολα τα ευρώ!!! Αχαχαχχαχαχα Η μουσική της Warner Bros κόλλαγε απίστευτα! Αλλά απίστευτα όμως!

Η Νταίζη απο που κι ως που ζηλεύει ρε παιδιά μου λέτε??? Γκρρρρρρρρρρρρρρρ!!!
Για να μη σχολιάσω το λαπά που την έπιασε απο το χέρι για να μην του φύγει και μετά πήγε να την βρει στην πόρτα! Φτου σου Λουκάκο! Όσο για το φιλί! Ααααααααααχ θα σε μαδίσω Νταιζουλίνι!!! Θα σε μαδίσω λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! Πάντως ο Λουκάκος δεν ανταποκρίθηκε (σχετικά) φιουυυυ!

Προσκυνώ τον κο Γαλίτη! Τρομερός λέμε!!!

Λουκάς: Εκτός απο σαλταρισμένες είναι και τρυφερές! gelio

Και φτασαμε στα καλύτερααα (α λα Μπέλλος): Το ταβερνάκι το βρήκα πολύ χαριτωμένο και σε τρομερό σημείο, το ψαράκι δε, ήθελα να το τσακίσω εδω και τώρα χιχιχι

Δημ: Με το ψάρι λευκό κρασί! (όλα τα ξέρει ο Μπέλλος χαχαχα)

Οι μπηχτές έπαιρναν και έδιναν και ο Λουκάς να το μουγκώνει! Ήθελα να τον δείρω μιλάμε! Για την ακρίβεια ήθελα να πάρω το κεφάλι του να το κουτουλάω με του Μάνου!!! -_-

Έτσι Νοράκι τάισε τον Δημήτρη στο στόμα να βλέπει ο λαπάς!

Ο Δημήτρης που αναρωτιόταν πιο μαγαζί είναι το 13ο χιλιόμετρο τι σας λέει? Αχαχαχαχαχαχαχα

Λουκάς: Δεν πάμε να δούμε τα νερά που κουνιούνται?
Δημ: Λύσσαξες με τα νερά που κουνιούνται! (Έτσι Δημήτρη επάνω τουυυυυυυυυυυ!)

Και πίσω στο ξενοδοχείο: Μια σαμπάνια μας φέρνετε? Και... Πάμε να δούμε την παλίρροια? Αχαχα

Ο γκρουμ κοιτούσε μια τον ένα ζευγάρι και μια το άλλο χιχιχι

Ο Δημήτρης στο δωμάτιο με τέλειωσε λέμε! Να παραγγείλω σαμπάνια (και το σσσσσσς παχύ να φαίνεται η γαλλική μας παιδεία.) και να την πίναμε αγκαλίτσα κοιτώντας τη θάλασσα? Δείτε φάτσα!!! χαχαχα
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 MpellosScores

Αχχχ το Νοράκι όμως ήταν αλλού.. Την ώρα που πήγε στο δωμάτιο του Λουκά έλεγα «τώρα θα πέσει φιλί!» Αμαν πια Νταιζουλίνι! Περιττό να πω ότι καθόλου δεν μου άρεσε που την έκρυψε τη Νόρα μην τυχόν και πληγωθεί η Νταιζούλα! Έλεος!!! Χαλβά!!!

Λ: Μια τυπική σχέση έχουνε με το Δημήτρη, συνεργάτες είναι (Ναι Λουκάκο μου, έτσι να αυταπατάσαι εσύ χαχαχα γιαυτό έτρεξες στην Ορεινή Αρκαδία τότε μην τυχόν και.....“συνεργαστούν”!! χιχι)

Mη διανοηθώ ότι είναι η Νταίζη με τίποτα εσώρουχα το δώρο θα την σπάσω την τηλεόραση σήμερα!!!

Και εσύ Λουκάκο αμα δεν ξέρεις να πεις όχι στα δώρα και τις σαμπάνιες άσε τις ζήλιες οκ? Παλιοχαλβά!

+++

Kαι περνάω περιληπτικά να μιλήσω για τους υπόλοιπους γιατί βαριέμαι να τους ξαναδω και τους πέρασα στο fast forward που λέγαμε!

Εύα: Έχω βαρεθεί τις φωτογραφήσεις! Εκτός απο πανέμορφη η κοπέλα είναι και εξαιρετικά ταλαντούχα, αν την είχατε να παίζει αντί για άλλους κι άλλους να βλέπαμε λίγο φως καλά θα ήταν!!! Το μόνο που με ευχαρίστησε ήταν η διπλή χυλόπιτα! Έτσι Ευάκι! Την ώρα που πήγε στο γραφείο του Μάνου εγω προσκυνούσα την τηλεόραση και είχα και τον παππού μου που είχε μείνει με το στόμα ανοιχτό ο κακομοιρούλης μου γιατί δεν κατάλαβε το υπονοούμενο! lol!

Μάνος: Αν ο Μάνος προχθές μου φάνηκε αστείος σε αυτό το επεισόδιο ήταν το λιγότερο ΓΕΛΟΙΟΣ! Ένα άντρας που βίαζε, κακοποιούσε ψυχολογικα και σωματικά μια γυναίκα και που ευθύνεται συν τις άλλοις και για την πρόσφατη απαγωγή της προσπαθεί να την κερδίσει με φλερτ α λα Μπέλος και λουλούδια? Για πόσο ηλίθια έχουν την Εύα οι σεναριογράφοι? Ουδείς σεβασμός για τους πρωταγωνιστές που οι ίδιοι δημιούργησαν πέρισυ, την παρέα της Φεγγαρόπετρας!

Δάφνη & Νικόλας: Η Δαφνούλα και ο Νικόλας είναι το χαριτωμένο και γλυκούλι κομμάτι της παρέας και μου αρέσουν πολύ! Ειδικά τα κοπλιμέντα του Νικόλα στη γυναίκα του είναι πολύ ωραία νότα (ας περνάνε και κάποιοι παντρεμένοι καλά) Όμως κοπελίτσα μου μαζική παραγωγή και να κόβουμε ένα ένα τα φορμάκια και μάλιστα κρατώντας σχέδιο απο μπλούζα με παντελόνι δεν κολλάει... δυο γιαγιάδες μοδίστρες έχω και χωρίς να έχω πιάσει ποτέ ψαλίδι ξέρω περισσότερα! Όχι οτι φταίει η κοπελίτσα αλλα δεν έπρεπε κάποιος να της δείξει?

Πέτρος-Αμαλία-offspring: Η σκηνή Αμαλίας – Πέτρου το μόνο που μου άφησε είναι μια εξαιρετική εντύπωση για το παλτό της Αμαλίας. Η πρωτη σκηνή Αμαλίας – Στριγγλίτας το μόνο που μου άφησε είναι μια εξαιρετική εντύπωση για το φουστάνι της Αμαλίας! Η γυναίκα μάλλον ντύνεται μόνη της Οσο για την τελευταία σκηνη καλύτερα να μην σχολιάσω μάνα και κόρη, είδικά τη μάνα, και πιο ειδικά την κόρη, γιατί συμπαθώ πολύ τη Βασιλική και δεν θα ήθελα να παρεξηγηθούμε.. άλλωστε εκείνη ποτέ δεν λέει κακό λόγο για το μανάρι μου!

Μεταλλαγμένος εν μια νυκτί βουτυρομπεμπές και λοιποί συγγενείς και φίλοι: Ο Στέφανος στην αρχή αγαπούσε την Εύα, μετά ερωτεύτηκε τη Μελίτα και δεν ήθελε να πληγώσει την Εύα, μετά αγάπησε και τη Μελίτα αλλα ήθελε όλοι να έχουν καλή άποψη για εκείνον και μετά ξαφνικά μόλις του έφερε κόντρα η μαμάκα του (βιάστηκε να αποδείξει ότι δεν είναι 15 όπως λέγαμε, είναι 5 χρονών) αποφάσισε ότι χέστηκε για όλους, ότι θα πολεμήσουν και ορθόδοξα και ανορθόδοξα για να είναι μαζί ενώ η Μελίτα που πριν λίγα επεισόδια τον παρακάλαγε να βγούνε να το πούνε τώρα του λέει πρέπει να υπολογίσουμε τον περίγυρο...

Έχασα μήπως κάνα επεισόδιο? Ο Σπύρος μάλλον έχει την ίδια απορία με μένα..
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 SpyrosWTF

Πάντως όσο πάει και πείθομαι ότι ουδείς σεβασμός για τους πρωταγωνιστές που οι ίδιοι οι σεναριογράφοι δημιούργησαν πέρισυ, την παρέα της Φεγγαρόπετρας. Χτες οι σεναριογράφοι αποφάσισαν ότι οι πρωταγωνιστές είναι μάλλον εμπόδιο για το νέο στόρυ της σειράς, κάτι που ακούστηκε αρκετές φορές για ένα μόνο επεισόδιο... Εύγε! Τι να πω...

Αυτά για σήμερα...

ΥΓ. Ο Χρήστος μου για άλλη μια φορά ξεκάθαρος και κούκλος!!! Love!



Ο σχολιασμός σου για άλλη μια φορά με βρίσκει απόλυτα σύμφωνη.
Ίδιαίτερα η τελευταία παράγραφος.
Χθές παρόλο που γέλασα απίστευτα με το επεισόδιο ένοιωσα πολύ έντονα οτι οι ήρωες που τόσο καιρό παρακολουθούσαμε την εξέλιξή τους είναι πια καρικατούρες του εαυτού τους και μάλλον ενοχλούν στην εξέλιξη αυτού του νέου προιόντος που όμως εξακολουθεί να έχει το όνομα ''Τα μυστικά της Εδέμ''. Για όλους αυτούς που παρακολουθούμε τελευταία η μικρή Εδέμ των περσυνών ηρώων είναι απλά μια ακόμη παραλία.
Αυτό ακριβώς ήταν ο λόγος που ξεκινώντας το σχολιασμό μου δήλωσα απογοητευμένη.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 15, 2010 3:10 pm

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΤΟΥΣ ...ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ''ΚΑΤΙΝΑ'' ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕΤΑ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΡΙΝ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕ ΛΥΠΗ ...Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΛΑΧΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΩΜΙΚΟ ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΝΑΛΑΜΠΗ ΣΤΟ ΟΛΟ ΚΩΜΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ...ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιαν 15, 2010 3:11 pm

Με έχεις καλύψει απόλυτα Τζινα gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 15, 2010 3:15 pm

Τζίνα είχα φτάσει στην προτελευταία σελίδα και είχα απελπιστεί! Λέω, δε θα έχει σχολιασμό της Τζίνας; Θα έσκαγα! lol! Αλλά τελικά είχε! Και ήταν Ο σχολιασμός! : respect : Πάντως έχω να συμπληρώσω και κάτι ακόμη στα σχόλια για το πόσο γελοίος έγινε ο Δημήτρης χθες (και προχθές να πω εγώ!)... Όταν ξεκίνησαν με τη Νόρα, θυμάστε με τι έκφραση και τι τόνο το είπε το φύγαμε; gelio Έλεος! Σαν cartoon ήταν!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 15, 2010 3:24 pm

Ευχαριστώ πολύυυυυυυυυυυυυυυ!!!

To παράδοξο είναι Σοφία ότι οι κινήσεις του Δημήτρη επειδή τυχαίνει να γνωρίζω καποιους ανθρώπους σαν εκείνον για μένα είναι απόλυτα φυσιολογικές "Θα σε πάω στα καλύτερα", " θα σε έχω πριγκίπισσα" κλπ, έτσι έχουν μάθει να φλερτάρουν και να διεκδικούν, αλλά επίσης όσοι ξέρω μπορεί να μη μιλάνε αλλα πιάνουν πουλιά στον αέρα στην κυριολεξία, όχι να καθονται να τους παίζουν! gelio

Eίνι ιόμως φάτσα ο Μπέλλος! Α ρε Mik! Μου'φτιαξες εικόνα!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 15, 2010 3:42 pm

TZINAKI ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!! Palamakia Palamakia Palamakia
ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΑΛΛΩΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΛΙΓΟ ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΟΛΟΙ ΗΡΩΩΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ..ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥΧΑΛΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΒΑΡΕΤΗ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΘΑ ΓΕΛΑΩ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ ΣΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ,ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΘΑ ΛΕΝΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Η ΕΔΕΜ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΑΡΕΘΩ ΟΠΟΤΕ.... : respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Ιαν 15, 2010 4:54 pm

Παιδιά, προσπαθώ να κρατήσω την ψυχραιμία μου ..... Έγραφα σχολιασμό πάνω από 1 ώρα και κάτι ήρθε να κάνει ένας συνάδελφος στον υπολογιστή μου και μου έσβησε Ο-Λ-Ο το κείμενο που ήταν τεράστιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 15, 2010 4:56 pm

Γιουλη μη κρατας τη ψυχραιμια σου τιμωρησε τον.Βαλτον να το γραψει αυτος lol! lol! lol!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 15, 2010 4:57 pm

Αχ Γιούλη μου υπομονή! Άλλη φορά σε word και μετα copy paste!

Την εχω πατήσει κι εγώ αλλα απο μόνη μου (( τουλάχιστον εσύ έχεις κάποιον να βρίσεις!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιαν 15, 2010 5:00 pm

Πωπωπωπω εγω έτσι την πάτησα μια φορα στα σενάρια απο μόνη μου και γω.....και απο τότε πρωτα word και μετα copy paste :(
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Ιαν 15, 2010 5:04 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας απλώσω την προικούλα μου και σήμερα!

Απο που να αρχίσω και τι να πρωτοπω δεν ξέρω για το χτεσινό επεισόδιο! Σίγουρα πάει κάβα μαζί με το 252 να το βλέπω όταν θέλω να μου φτιάξει το κέφι, γέλασα πολύ, κόντεψα να ξεχάσω ότι έβλεπα καθημερινή δραματική σειρά..

Μια παράκληση μόνο προς την παραγωγή: αν γίνεται να συμμαζεύουν τις σκηνές της παρέας που μπλέκονται με τις σκηνές του μεγάλου έρωτα ( vomit ) ώστε να μπορώ να τις κάνω skip με ένα κλικ αργότερα και να μην πρέπει συνέχεια να πατάω το fast forward! Eυχαριστώ εκ των προτέρων!

Χαλκίδα – Ξενοδοχείο
Τι να πρωτοσχολιάσω?
Τον γκρουμ που ενώ δεν έλεγε κουβέντα ήταν όλα τα λεφτα? (Ο δεύτερος καλύτερος μουγγός της σειράς!!!!!! gelio)
Τη Νόρα και το Λουκά που θέλει η ζήλεια να κρυφτεί αλλα...δεν?
Τον Μπέλλο που ΑΚΡΙΒΩΣ σαν τα σενάρια των κοριτσιών πεταγε όοοοοοολα τα άκυρα με πρώτο και καλύτερο την ώρα που είδε τη Νταίζη αμέσως να συστηθεί?
Ή την Νταίζη που ΑΚΡΙΒΩΣ σαν τα σενάρια των κοριτσιών έκανε τσαχπινιές ώστε να ζηλεύει η Νόρα?

Έλιωσα λέμε!!!

Θα τα πάρω απο την αρχή..

Δωμάτια: εκεί που η Νόρα του έλεγε «έλα φύγε εσύ που είσαι και μόνος σου!» και τι να πει ο κακομοίρης ο Λουκάκος? Και μετά που ήθελε να κλείσει τη Νταίζη μέσα στο δωμάτιο? Είχα ξεραθεί στο γέλιο! Προσπαθούσε να μην προδωθεί στη Νόρα ότι είπε ψέμματα αλλά και να μην εξαγριώσει τη Νταιζούλα! Χαχαχα Μπρος γκρεμος και πίσω ρέμα όπως τα έκανες έτσι Λουκάκο!!!!!

Λουκάς: Η συζητηση αυτή είναι πιο εσωτερικού χώρου..
Νταίζη: Όχι αγόρι μου τα φυτά είναι εσωτερικού χώρου έχεις μπερδευτεί!!! (χαχαχαχααχαχαχαχαχα)

Πάντως το ντύσιμο της Νόρας για μια φορά δεν μου άρεσε... Απογοήτευση..

Και έρχεται το πρώτο χαστούκι! Η αντίδραση του γκρουμ με έριξε απο την πολυθρόνα (που είναι καρέκλα!)
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Groom

Όσο για το δεύτερο, καλά να πάθεις Λουκάκο έτσι όπως τα έκανες αλλα ας μην υπερασπιζόσουν τη Νόρα και θα σου έλεγα εγώ...απο μένα θα έτρωγες περισσότερα!!! Χαλβά!

Λόμπυ: Ο Μήτσουλας να απλώνει χέρι και η Νόρα να τραβιέται, να πλησιάζει πιο κοντά και η Νόρα να κινδυνεύει να πέσει κάτω απο τον καναπε! Τι άλλο να ζητήσουμε πια? gelio

Δημ: Ο Λουκάς που κολλάει?
Νορα: Ο Λουκάς κολλάει παντού σαν αυτοκόλλητο διπλης όψεως!

Λυστε μου και μια απορία.. Τι ήταν αυτό το πράσινο πράγμα που έπινε ο Μπέλλος ξέρετε?

Και ξαναγυρνάμε στα δωμάτια: Αυτό που η Νόρα του ζητούσε τα ρέστα του Δημήτρη επειδή ήρθαν στη Χαλκίδα με έστειλε! Ο άλλος ο κακομοίρης είχε κάτσει και την κοιτούσε σα χάνος! Τι να κάνει ο καψερός με την τρελή? Ειλικρινά η Νόρα μου θύμισε ολίγον απο Αμαλία εχθες (πώς λέμε ολίγον απο γιουβέτσι χαχα)

Όσο για τα συζήτηση μετά που εξηγούσε η Νόρα και ο Δημήτρης προσπαθούσε ο κακομοίρης να καταλάβει ήταν όοοοοοοοοοοολα τα ευρώ!!! Αχαχαχχαχαχα Η μουσική της Warner Bros κόλλαγε απίστευτα! Αλλά απίστευτα όμως!

Η Νταίζη απο που κι ως που ζηλεύει ρε παιδιά μου λέτε??? Γκρρρρρρρρρρρρρρρ!!!
Για να μη σχολιάσω το λαπά που την έπιασε απο το χέρι για να μην του φύγει και μετά πήγε να την βρει στην πόρτα! Φτου σου Λουκάκο! Όσο για το φιλί! Ααααααααααχ θα σε μαδίσω Νταιζουλίνι!!! Θα σε μαδίσω λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! Πάντως ο Λουκάκος δεν ανταποκρίθηκε (σχετικά) φιουυυυ!

Προσκυνώ τον κο Γαλίτη! Τρομερός λέμε!!!

Λουκάς: Εκτός απο σαλταρισμένες είναι και τρυφερές! gelio

Και φτασαμε στα καλύτερααα (α λα Μπέλλος): Το ταβερνάκι το βρήκα πολύ χαριτωμένο και σε τρομερό σημείο, το ψαράκι δε, ήθελα να το τσακίσω εδω και τώρα χιχιχι

Δημ: Με το ψάρι λευκό κρασί! (όλα τα ξέρει ο Μπέλλος χαχαχα)

Οι μπηχτές έπαιρναν και έδιναν και ο Λουκάς να το μουγκώνει! Ήθελα να τον δείρω μιλάμε! Για την ακρίβεια ήθελα να πάρω το κεφάλι του να το κουτουλάω με του Μάνου!!! -_-

Έτσι Νοράκι τάισε τον Δημήτρη στο στόμα να βλέπει ο λαπάς!

Ο Δημήτρης που αναρωτιόταν πιο μαγαζί είναι το 13ο χιλιόμετρο τι σας λέει? Αχαχαχαχαχαχαχα

Λουκάς: Δεν πάμε να δούμε τα νερά που κουνιούνται?
Δημ: Λύσσαξες με τα νερά που κουνιούνται! (Έτσι Δημήτρη επάνω τουυυυυυυυυυυ!)

Και πίσω στο ξενοδοχείο: Μια σαμπάνια μας φέρνετε? Και... Πάμε να δούμε την παλίρροια? Αχαχα

Ο γκρουμ κοιτούσε μια τον ένα ζευγάρι και μια το άλλο χιχιχι

Ο Δημήτρης στο δωμάτιο με τέλειωσε λέμε! Να παραγγείλω σαμπάνια (και το σσσσσσς παχύ να φαίνεται η γαλλική μας παιδεία.) και να την πίναμε αγκαλίτσα κοιτώντας τη θάλασσα? Δείτε φάτσα!!! χαχαχα
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 MpellosScores

Αχχχ το Νοράκι όμως ήταν αλλού.. Την ώρα που πήγε στο δωμάτιο του Λουκά έλεγα «τώρα θα πέσει φιλί!» Αμαν πια Νταιζουλίνι! Περιττό να πω ότι καθόλου δεν μου άρεσε που την έκρυψε τη Νόρα μην τυχόν και πληγωθεί η Νταιζούλα! Έλεος!!! Χαλβά!!!

Λ: Μια τυπική σχέση έχουνε με το Δημήτρη, συνεργάτες είναι (Ναι Λουκάκο μου, έτσι να αυταπατάσαι εσύ χαχαχα γιαυτό έτρεξες στην Ορεινή Αρκαδία τότε μην τυχόν και.....“συνεργαστούν”!! χιχι)

Mη διανοηθώ ότι είναι η Νταίζη με τίποτα εσώρουχα το δώρο θα την σπάσω την τηλεόραση σήμερα!!!

Και εσύ Λουκάκο αμα δεν ξέρεις να πεις όχι στα δώρα και τις σαμπάνιες άσε τις ζήλιες οκ? Παλιοχαλβά!

+++

Kαι περνάω περιληπτικά να μιλήσω για τους υπόλοιπους γιατί βαριέμαι να τους ξαναδω και τους πέρασα στο fast forward που λέγαμε!

Εύα: Έχω βαρεθεί τις φωτογραφήσεις! Εκτός απο πανέμορφη η κοπέλα είναι και εξαιρετικά ταλαντούχα, αν την είχατε να παίζει αντί για άλλους κι άλλους να βλέπαμε λίγο φως καλά θα ήταν!!! Το μόνο που με ευχαρίστησε ήταν η διπλή χυλόπιτα! Έτσι Ευάκι! Την ώρα που πήγε στο γραφείο του Μάνου εγω προσκυνούσα την τηλεόραση και είχα και τον παππού μου που είχε μείνει με το στόμα ανοιχτό ο κακομοιρούλης μου γιατί δεν κατάλαβε το υπονοούμενο! lol!

Μάνος: Αν ο Μάνος προχθές μου φάνηκε αστείος σε αυτό το επεισόδιο ήταν το λιγότερο ΓΕΛΟΙΟΣ! Ένα άντρας που βίαζε, κακοποιούσε ψυχολογικα και σωματικά μια γυναίκα και που ευθύνεται συν τις άλλοις και για την πρόσφατη απαγωγή της προσπαθεί να την κερδίσει με φλερτ α λα Μπέλος και λουλούδια? Για πόσο ηλίθια έχουν την Εύα οι σεναριογράφοι? Ουδείς σεβασμός για τους πρωταγωνιστές που οι ίδιοι δημιούργησαν πέρισυ, την παρέα της Φεγγαρόπετρας!

Δάφνη & Νικόλας: Η Δαφνούλα και ο Νικόλας είναι το χαριτωμένο και γλυκούλι κομμάτι της παρέας και μου αρέσουν πολύ! Ειδικά τα κοπλιμέντα του Νικόλα στη γυναίκα του είναι πολύ ωραία νότα (ας περνάνε και κάποιοι παντρεμένοι καλά) Όμως κοπελίτσα μου μαζική παραγωγή και να κόβουμε ένα ένα τα φορμάκια και μάλιστα κρατώντας σχέδιο απο μπλούζα με παντελόνι δεν κολλάει... δυο γιαγιάδες μοδίστρες έχω και χωρίς να έχω πιάσει ποτέ ψαλίδι ξέρω περισσότερα! Όχι οτι φταίει η κοπελίτσα αλλα δεν έπρεπε κάποιος να της δείξει?

Πέτρος-Αμαλία-offspring: Η σκηνή Αμαλίας – Πέτρου το μόνο που μου άφησε είναι μια εξαιρετική εντύπωση για το παλτό της Αμαλίας. Η πρωτη σκηνή Αμαλίας – Στριγγλίτας το μόνο που μου άφησε είναι μια εξαιρετική εντύπωση για το φουστάνι της Αμαλίας! Η γυναίκα μάλλον ντύνεται μόνη της Οσο για την τελευταία σκηνη καλύτερα να μην σχολιάσω μάνα και κόρη, είδικά τη μάνα, και πιο ειδικά την κόρη, γιατί συμπαθώ πολύ τη Βασιλική και δεν θα ήθελα να παρεξηγηθούμε.. άλλωστε εκείνη ποτέ δεν λέει κακό λόγο για το μανάρι μου!

Μεταλλαγμένος εν μια νυκτί βουτυρομπεμπές και λοιποί συγγενείς και φίλοι: Ο Στέφανος στην αρχή αγαπούσε την Εύα, μετά ερωτεύτηκε τη Μελίτα και δεν ήθελε να πληγώσει την Εύα, μετά αγάπησε και τη Μελίτα αλλα ήθελε όλοι να έχουν καλή άποψη για εκείνον και μετά ξαφνικά μόλις του έφερε κόντρα η μαμάκα του (βιάστηκε να αποδείξει ότι δεν είναι 15 όπως λέγαμε, είναι 5 χρονών) αποφάσισε ότι χέστηκε για όλους, ότι θα πολεμήσουν και ορθόδοξα και ανορθόδοξα για να είναι μαζί ενώ η Μελίτα που πριν λίγα επεισόδια τον παρακάλαγε να βγούνε να το πούνε τώρα του λέει πρέπει να υπολογίσουμε τον περίγυρο...

Έχασα μήπως κάνα επεισόδιο? Ο Σπύρος μάλλον έχει την ίδια απορία με μένα..
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 SpyrosWTF

Πάντως όσο πάει και πείθομαι ότι ουδείς σεβασμός για τους πρωταγωνιστές που οι ίδιοι οι σεναριογράφοι δημιούργησαν πέρισυ, την παρέα της Φεγγαρόπετρας. Χτες οι σεναριογράφοι αποφάσισαν ότι οι πρωταγωνιστές είναι μάλλον εμπόδιο για το νέο στόρυ της σειράς, κάτι που ακούστηκε αρκετές φορές για ένα μόνο επεισόδιο... Εύγε! Τι να πω...

Αυτά για σήμερα...

ΥΓ. Ο Χρήστος μου για άλλη μια φορά ξεκάθαρος και κούκλος!!! Love!




Θείκος σχολιασμός τζινάκι!!!!Συμφωνώ σε όλα!!!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Ιαν 15, 2010 5:14 pm

Λοιπόν, με όση υπομονή έχω (που δεν έχω αλλά τέλος πάντων !!) θα γράψω κάποια βασικά μόνο και μόνο επειδή ήταν σούπερ το επεισόδιο αλλιώς θα σας έλεγα !!!

Σχολίασα την Καρταλωμάνα που όταν τη "μάλωνε" ο ΜΙΚΡΟΣ ήταν σαν μικρό παιδί που της πήραν το γλυφιτζούρι από τη μία

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Ce145cc0


και σαν χαμένη από την άλλη που αγνάντευε το άπειρο και σκεφτόταν : " Τί μου λέει τώρα αυτός, πώς κατάντησα εγώ από τα σαλόνια στα αλώνια, που μέχρι χτες είχα τη σπιταρώνα μου, τις πέρλες μου και τη βιζόν μου και τώρα είμαι πάλι στο ίδρυμα !! Και άσε που για να κάνω μουτράκια στον ΜΙΚΡΟ έχασα και την μπιρίμπα με τη Γιάννα (Αγγελοπούλου-Δασκαλάκη) και τη Μαριάννα (Βαρδινογιάννη) !! gelio


Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 1-1


Και η παρατήρηση που μου έβγαλε το Μάτι !!!!!!!!!!

Όταν βγήκε η Νταίζη από το δωμάτιο του Λουκά για να του φέρει "το δωράκι" και είδε το γκρουμ με τη σαμπάνια του λέει :
" Α, τη φέρατε? Πηγαίνετε τη και έρχομαι, στο 209 !!!!"


Και όταν έγινε το σκηνικό που πήρε η Νόρα τη σαμπάνια και του είπε ο Λουκάς του γκρουμ να φέρει άλλη, πριν κλείσει την πόρτα ο αριθμός του δωματίου του ήταν το 530 !!!!!!!!!!!!!!!! gelio gelio gelio
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Ιαν 15, 2010 5:16 pm

Ναι αυτο με τον αριθμο του δωματιου του Λουκα το ειδα κι εγω αλλα ειπα να μη το σχολιασω.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 15, 2010 5:19 pm

Γιούλη η πρώτη φωτογραφία με την Καρτάλω, ειναι απίστευτη!!!! gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 15, 2010 5:22 pm

Καλά Γιούλη η πρώτη φωτο ειδικά είναι θεϊκή, έχει πολύ εκφραστικό βλέμμα η κα Παπαδημητρίουυ αλλα στο snapshot αυτό εχει φάση χιχιχιχιχι

Κρίμα που τον έχασες! Θα περιμένουμε σχολιασμό απο το σημερινό που έχει συνέχεια Χαλκίδας!!!!!!! ΟΛΕ!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης