Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

+36
edem4ever
Penny
NATALITSA_LOUKITSA
loukakos
mimi_loukas+nora
zwi
verile_mistika
elena-7-
PrincessRachel
andy
DESPOINA
vs116117
nikidanis
kikialex
evanna
konstantina
aggeliki
anastasia20
anna90
Izabella29
Dorina <3 Πέτρος
νοριτσα
xristinaki_noraloukofan
Ntinaki1
eleni015
sifantid
xara
Doris_
charitomeni
loukitsa
mimi
loukasnora
Ntinaki Agapaei Petraki
hionati
Καρ-Mik
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap41%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 41% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap47%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 47% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 14, 2010 7:53 pm

Μαυρη νύχτα θα περάσει ο λουκάκος χαχαχαχα
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Ιαν 14, 2010 7:57 pm

Η σκηνη Αμαλιας-Μελιτας μου αρεσε.Ειμαι σοβαρα γιατρε μου;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 14, 2010 7:57 pm

Καλέ, σήμερα η Μελίτα δεν τσιρίζει... Rolling Eyes Επιτέλους! Μας λυπήθηκαν οι σεναριογράφοι! :bounce:
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 14, 2010 7:59 pm

Πολύ γέλιο το σημερινό επεισοδιάκι!!!Η Νόρα και ο Λουκάς έδωσαν ρέστα!Ο γκρουμ του ξενοδοχείου τα σπάει!Το στήθος της Νόρας δεν ήταν κάπως περίεργο ρε παιδιά??
Επίσης ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ να βλέπω την Εύα σε διαφημιστικά σποτ!!!Το έχουν παρατραβήξει,οκ εμπεδώσαμε πως είναι φωτομοντέλο.
Καλά για τον Μάνο δεν θέλω καν να σχολιάσω!Είναι για πάρα πολύ ξύλο!Πολύ όμως!Πάει στην Εύα σαν κλαμένος και μετανιωμένος πρν κάποια επεισόδια και λέει πως θα την αφήσει μόνη και ήσυχη και εκεί που λες πως η κατάστασή του βελτιώνεται τώρα ξαφνικά εμφανίζεται σαν μην πω τι και το παίζει αστείος!Με αηδιάζει!Δεν ντρέπεται καθόλου να πηγαίνει και σπίτι της και να κάνει πλάκα?? :x
Στέφανος Μελίτα μ'άρεσε τρελά η σκηνή σήμερα και τα λόγια που αντάλλαξαν! ❤
Η Αντιγόνη ας μην σώσει να γυρίσει σπίτι ποτέ!Αμάν πια!
Δεν είναι τόσο μαμάκιας?Τι λες Αμαλία μου??Στα άλλα που είπε δεν είχε άδικο για Εύα και Μάνο.
Μ'άρεσε που γλυκάθηκαν οι σχέσεις Μελίτας και Αμαλίας
Το αυριανό προβλέπεται τέλειο!!!Ανυπομονώ!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 14, 2010 7:59 pm

Ναι επιτέλους ρε Μελίτα........Αυριο θα ριξουν το φιλί???
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Ιαν 14, 2010 8:00 pm

Λουκάς-Νόρα σκηνή πρώτη:
Λουκάς:Εσύ γιατί είσαι με παρέα είπαμε?? Αρχίσαμε τις ζηλίτσες μελαχρινάκι..?!
Χρήστος-Στέφανος:
Αγρίεψε ο κάθικος που γύρισε σπίτι και δεν βρήκε την μανουλίτα εκεί...
Τι μπέμπης θεέ μου...!Τι την θες την μανουλίτα να θηλάσεις??
Άστην εκεί στο ίδρυμα να ηρεμήσουμε λίγο γιατί με τις άκυρες και άκαιρες επισκέψεις της μας ταράζει και την star τσιρίδα...
Λουκάς-Νταίζη:
Κορίτσι μου??μου??? Λουκάκο κόψε το κτητικά με την Νταιζάρα γιατί άντε...
Μελίτα-Δάφνη:
Σώπα...!!!Η Μελίτα έκατσε να δουλέψει??? Μελέτησε χαρτιά???
Μια πετσέτα παρακαλώ να σκουπίσει η κυρια τον ιδρώτα της...
Πρώτη φορά δουλεύει, δεν είναι συνηθισμένη...!
Μανουλίτα-κάθικος:
Όλα τα δέχεται..Και τα ψέμματα και την κοροιδία άκου τον μπέμπη...
Ο Χριστός.... Μόνο τους συναισθηματικούς εκβιασμούς λέει δεν ανέχεται.. Ε τότε βουτυρομπεμπέ-καρακάθικε βάλτην στην θέση της σε παρακαλώ...Άντε..
Λουκάς-Νόρα2:
Πάρε τον Μήτσουλα και δρόμο??Λουκάκο στο ίδιο επεισόδιο πως αλλάζει έτσι γνώμες αυτός ο άνθρωπος...
Πριν 15 λεπτά ζητούσε εξηγήσεις...
Αντίδραση Λουκά μετά το χαστούκι... : respect : gelio
Εύα ματάρες-θεά...!!!!!!
Αμαλίτσα-Μελίτα:
Από τότε που ερωτεύτηκε το Μελιτάκι η Αμαλίτσα δεν ξεκολλάει από το σπίτι...
Και η Μελίτα απο εκεί που την έλεγε τρελή...Τώρα της κάνει σε κάθε επεισόδιο ερωτική εξομολόγηση και κρατάει τα λόγια της σαν θησαυρό..
Συνάντηση κορυφής:
Το Νταιζάκι έβγαλε σπυριά της έγιναν τα μαλλιά πανκ!!!!
Ο Μήτσουλας είπε το :Λουκάς σαν να έλεγε πενικιλίνη!!!!Σιγά καλέ τον Λουκά είδες όχι το kiss kiss συναρπαστική ανακάλυψη!!!
Το Νταιζάκι τσατίστηκε και ?ζήλεψε? και την έριξε και αυτή τη χαστούκα της όταν ο Λουκάκος υπερασπίστηκε το Νοράκι..!!!!
Μάνος-Εύα:
Τραβάτε με κι ας κλαίω...!!!
Χαμογελάκια το Ευάκι...
Και ο Μάνος μπορούμε να πάμε για ένα καφέ...??16χρονα είστε καλέ??
Ο Μανωλάκης-μαμαλάκης!!!
Νοράκι-Μητσουλας-Νταίζη:
Μόνο μαλλί με μαλλί δεν πιάστηκαν οι 2 mesdame... Και ο Μήτσουλας μέσα στη μέση να μην καταλαβαίνει τίποτα...!!!
Νόρα-Μήτσουλας:
Η Νόρα που κατηγορούσε τον Μήτσουλα για τη Χαλκίδα και θίχτηκε κιόλας...!!! Και ο Μήτσουλας δεν καταλάβαινε τίποτα...!!!
Λουκάς-Νταίζη2:
Σπάστηκε η κυρία...Και ζητάει και εξηγήσεις..Θα τρελαθούμε τελείως..
Ο Λουκάκος τρέχει και από πίσω της...
Η κυρία ζηλεύει...
Και έπεσε και το αηδιαστικότερο φιλί μέχρι τώρα στο σίριαλ;Έλεος...Πόσα θα τραβήξουμε ακόμη μέχρι να δούμε Νόρα+Λουκά μαζί??. wall
Μαμαλάκης:
Ωχ, ρε Μανωλάκη με το κρέας με τα κυδώνια...!!!
Έλεος...Που δίνει και το λόγο του και τον τηρεί...!
Τι γελοίος ο τύπος...Προτιμάμαι Μαμαλάκη λέμε...!!
wall
Νόρα-Μήτσουλας2:
Ζητάει και συγγνώμη ο χαλβάς... Τι άντρες και τι γυναίκες δείχνουν σ αυτή τη σειρά...Γιατί πρέπει δηλαδή οι μισοί να είναι καθίκια και οι άλλοι χαλβάδες και να σέρνονται...Μέση λύση δεν???
Αμαλία-Πέτρος:
Ειρωνεία και ατάκες όλα τα eurooooo!!!!!!
Όπως πάντα οι δύο τους στιγμάτισαν το επεισόδιο...
Τα ναζάκια +ειρωνεία Αμαλίτσας Φ-Ο-Β-Ε-Ρ-Α!!!!!!!
Μελίτα-Στέφανος:
Είχα ελπίδες ότι δεν θα είχαμε σκηνή...
Η Μελίτα θυμήθηκε την Εύα και την παρέα... gelio
Ρε κοπελιά είσαι πολύ γελοία κάνε ντουετάκι με τον Μαμαλάκη-μανωλάκη και αι από δω..
Πρώτα φιλιέται μετά ....χμ...χμ... κάνει γυμναστικές επιδείξεις...μετά χωρίζει...μετά τα φτιάχνει...μετά χωρίζει...μετά τα φτιαχνει..μετά τσιρίζει για την Εύα...και τώρα την σκέφτηκε...Ε, ρε γελοιότητα...
Νόρα-Μήτσουλας3:
Ο Μήτσουλας βαλτός πρέπει να είναι...
Και το Νταιζάκι ξύνεται για καβγά...
Σήμερα κερνάει ο ΜΠΕΛΛΟΣ...
Το δολοφονικό βλέμμα της Νόρας...τελειο..
Οι μπούρδες που πετούσε η Νταίζη...Τώρα της βγήκε και αυτηνής η ευφράδεια...
Η Νταίζη πολλά έχει πει και για δεύτερο παιδί και ανησυχώ...
Ο Λουκάκος τσατίστηκε-ζήλεψε για τα παιδάκια Νόρας-Μήτσουλα..
Νόρα-Λουκάκος-Νταίζη-σαμπάνια:
Έτοιμοι για φιλάκι ήτανε μωλέεεε....!!
Αυτήν την παλιόπαπια θα την πλακώσω...Μας χάλασε τη σκηνή...
Του πήρε και τη σαμπάνια...
Α ρε Λουκάκο...Είδες τι τραβάς με την βλακεία σου..?
Μελίτα-Αμαλία:
Και οι 2 μέσα στα μαύρα να κρατιούνται κιόλας...
Σαν να έκανε η κατίνα εξομολόγηση σε παπά ήταν...Το πετραχήλι της έλειπε της Αμαλίτσας..
Τι μπούρδες άκουσα πάλι...
Ναι Αμαλίτσα μου...Ναι...Η κόρη σου κάνει πάντα το σωστό..Όλοι της χρωστάνε..Δεν πας να κάνει παρέα με τον Λιάκο να συζητάτε την τελειότητα των παιδιών σας??Θα ταιριάξετε πολύ...
Η τρελή μεταλλάχτηκε σε : αχ μανούλα μου...!!!Όπως μας βολεύει σ αυτή τη ζωή...Τώρα που γουστάρουμε να ακούμε τις συμβουλές της και μας υποστηρίζει στις βλακείες μας έγινε αχ μανούλα μου...
O γκρουμ ήταν η ευχάριστη νότα του σίριαλ...!!!Χάρισε πολύ γέλιο ο άτιμος...Πολύ έξυπνη ιδέα και επιλογή ηθοποιού...!
Αυτά τα ολίγα...!
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Ιαν 14, 2010 8:02 pm

Ρε τι ωραία σκηνή Μελίτας-Αμαλίας σήμερα!!! Έκλαψα! Μου άρεσαν τόσο πολύ οι 2 τους ειδικά εκεί που ένωσαν τα κούτελά τους!!! Και την είπε "μανούλα μου" τι τέλεια σκηνή! Στο μεταξύ η Τιτανομέγιστη Αμαλία λέει αυτά που λέω και εγώ και κάποιες κοπέλες τόσο καιρό!! Εύγε Θεά μου!!! : respect : Θα επανέλθω αργότερα!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 14, 2010 8:03 pm

Τ Ε Λ Ε Ι Ο το σημερινό επεισόδιο! Penguin Έριξα τρελό γέλιο! gelio Και ανυπομονώ για το αυριανό που θα κλειστούν η Νόρα και ο Λουκάς στο δωμάτιο! Love! Klap
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Ιαν 14, 2010 8:03 pm

Ναι απο οτι φαινεται αυριο θα δουμε το φιλι.Παντως ο Λουκας εβλεπε τον Μπελλο να αγκαλιαζει τη Νορα και ηθελε να τον ριξει στη θαλασσα.Για αυτο λυσσαξε με την παλιροια.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 14, 2010 8:06 pm

Ο Μήτσουλας είπε το :Λουκάς σαν να έλεγε πενικιλίνη!!!!Σιγά καλέ τον Λουκά είδες όχι το kiss kiss συναρπαστική ανακάλυψη!!!
Το Νταιζάκι τσατίστηκε και ?ζήλεψε? και την έριξε και αυτή τη χαστούκα της όταν ο Λουκάκος υπερασπίστηκε το Νοράκι..!!!!


Αννα μου ρισπέκτ λέμε : respect :
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Ιαν 14, 2010 8:06 pm

θεα η νορα κουκλα και ο λουκας δεν παει πισω ομως...πανω που πηγαν να φληθουν για 2 φορα χυπησε την πορτα η καρακαξα(νταιζη) : curse :
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Πεμ Ιαν 14, 2010 8:06 pm

δεν αντεχω αλλο θελω νορα-λουκα μαζι!!!!ποσο ηθελα να φιληθουν εκει που ελεγαν για ''βουλωμενα στοματα''... Heart2 αλλα πλακωσε το γαρυφαλλο........... DoksasteME xastouki : curse : σας το λεω αυτη απο τα χερια μου θα παει...τι ηταν αυτα τα ''μωρο μου'' vomit ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...ΘΕΛΩ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Heart1 Heart2 ΤΩΡΑ!!
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Ιαν 14, 2010 8:08 pm

Χαλκίδα:respect στη νόρα…τον παίζει το λουκά κανονικά..ο λουκάς προσπαθεί να μαζέψει τα ασυμμάζευτα..νταίζη<τα φυτά είναι εσωτερικού χώρου>..μα ναι..στα λόγια μας έρχεσαι…
Φέρτε πάγο στο λουκά..θα πρηστεί από τα χαστούκια..τα χαστούκια πέφτουν βροχή…

Το ανέκδοτο της χρονιάς:η νταίζη πάει να μιλήσει στη νόρα που κάθεται με το μπέλλο:μήτσουλας προς νταίζη<η κυρία;>χαχαχαχαχα…

Καλά η νόρα δεν παίζεται..θα βρει και το μπελά του ο μήτσουλας..εμ που πας αγόρι μου να μπλέξεις με τους τρελούς;;;;

Θα τον δείρω το λουκάαααα…παρακάλαγε το πρώτο τραπέζι πίστα..δεν το πιστεύω..τον φίλησε αυτή και αυτός κάθισε κιόλας… nteni γιατί;;;για να μην την κακοκαρδίσει;δεν μπορώ τα νεύρα μου…λουκάκο το αν δώσεις θάρρος στο χωριάτη θα σου ανέβει στο κρεβάτι το έχεις ακουστά;;;

Στο τραπέζι..απλά το θέατρο του ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ..ο μπέλλος στον κόσμο του…<μα εγώ στο κόσμο το δικό μου και εκεί υπάρχεις μόνο εσύ μωρό μου>αυτό θα τραγουδάει στη νόρα..

Λουκάς-νόρα (δωμάτιο):τη νταίζη μια χαρά ξέρει να τη φιλάει ο λουκάς…τη νόρα όχι…γιατί λουκάκο;;γιατί δεν παίζεται τη νόρα;;;

Μελίτα-δάφνη:μου άρεσε πολύ..ελπίζω κορίτσια να σας βγουν σε καλό τα γέλια…

Στέφανος-γκεστάμπο:μπράβο ρε στέφανε καλά της τα είπες..αν θέλει να μείνει στο ίδρυμα να μείνει..εμείς δεν πιέζουμε καταστάσεις..είμαστε δημοκρατικά πνεύματα…που θα μας κάνει και συναισθηματικούς εκβιασμούς η μαντάμ…

Εύα:εντάξει το έχουμε εμπεδώσει δουλεύει..φτάνει πια με τις φωτογραφήσεις…

Δάφνη-νικόλας:γλυκιά σκηνή…η δάφνη γλυκιά γλυκιά αλλά ότι θέλει κάνει το νικόλα..τη μία τον στέλνει για ψώνια την άλλη του ζητάει να τη βοηθήσει στη δουλειά…σήκω σήκω κάτσε κάτσε τον έχει…έτσι δαφνούλα…

Εύα-μάνος(ταπεράκια):τέλος..αυτό το μάνο θέλω να βλέπω…


Πέτρος-αμαλία: ο πέτρος για να μην είναι η μελίτα με το στέφανο θα βγάλει την αντιγόνη και αγγελουδάκι..ακούς εκεί η αντιγόνη ήταν πάντα λογική…ποια;;;η θεότρελη…γιατί το άλλο που είπε για το μάνο;;;σιγά μην το ρωτήσουμε κιόλας..ξύδι όπως είπε η αμαλία να το πιεί μαζί με τις χυλόπιτες-συγγνώμη χυλοπίτες της εύας… gelio

Μελίτα-στέφανος Snifα στο καλό συγκινήθηκα…καλέ μελίτα τι να το σκεφτείς.;;.εδώ ο άνθρωπος σου λέει ότι θέλει να είστε μαζί..δεν το νοιάζει για τους άλλους…πήγε να σε πλησιάσει να σε φιλήσει και εσύ εκεί..είχες παλουκωθεί στο καναπέ..αμάν..κουνήσου μαρή..ο χρόνος πιέζει..η άλλη θα ανακοινώσει τα χαρμόσυνα…

Μελίτα-αμαλία:απλά συμφωνώ με την αμαλία σε όλα…ΜΑ ΣΕ ΟΛΑ…η σκηνή τους ΤΕΛΕΙΑ…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:σαν το χάρο πετάχτηκε η καρτάλω…θα τους αφήσει στον τόπο..αυτή δεν είπε ότι δε φεύγει από το ίδρυμα…τι μας τα αλλάζει τώρα;;;πωπω..κυρά μου…
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Ιαν 14, 2010 8:14 pm

Doris_ έγραψε:Mελιτα:ΔΕΝ γινεται να μην φαινεται,στο προσωπο μου πως αισθανομαι..."
Και ομως κοριτσακι μου,ο,τι & αν κανεις,ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙΣ....ΔΕΝ,ΔΕΝ!!!! KKarta Synelthe Tigania !!!!


ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΛΥΘΗΚΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!! gelio gelio
ΟΣΟ Κ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΔΕΝ........ wall

ΑΠΟΡΙΑ ΤΙ ΑΛΛΑΞΕ Κ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΓΙΝΕ ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ?
ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ?

ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! Love!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Ιαν 14, 2010 8:14 pm

τελειο επεισόδιο!!!
ο γκρουμ : respect : xaxa πολυ γελιο!!
νορα-λουκας οι καλυτερες σκηνες!!!τελειοι!!!!
μανος-ευα πολυ γελιο και οι δικες τους σκηνες η ευα τον γιωνε κανονικα και αυτος κανονικα..ακαθεκτος! Heart1 lol!
στεφανος-μελιτα πολυ χαρηκα που τους ειδα ετσι στο αυριανο τρειλερ..ηταν πολυ γουτσου γουτσου!η καρταλω απο την μια την συμαπθω επειδη συμπαθει την ευα ( Heart1 ,οχι για το στεφ απλα μου αρεσει που τη συμπαθει)και απο την αλλη βαζει εμποδια σε ενα ζευγαρι που μου αρεσει! Synelthe
ο μιτσουλας σημερα αγριεψε ή μου φανηκε!
η πολυχρονιδη μαρεσε τρελα σημερα!ομως ξεχωρισα δρακουλακη-πετρακης Penguin τις καταευχαριστηθηκα ολες τους τις σκηνες ειδικα οταν ηταν και ο γκρουμ μπροστα!!εσκασα στα γελια μαζι του!!
γενικα μαρεσει που η εδεμ εχει αποχτισει μια πιο ευχαριστη νοτα αλλα εξακολουθει να υπαρχει αυτο που λεμε ''εχασε η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα!''
ειδικα με το μανο δηλαδη τωρα μας τον δειχνουν αλλαγμενο και μετα θα γινει η αιτια για να αποβαλει η ευα! Tigania

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από mimi Πεμ Ιαν 14, 2010 8:15 pm

aggeliki έγραψε:
Doris_ έγραψε:Mελιτα:ΔΕΝ γινεται να μην φαινεται,στο προσωπο μου πως αισθανομαι..."
Και ομως κοριτσακι μου,ο,τι & αν κανεις,ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙΣ....ΔΕΝ,ΔΕΝ!!!! KKarta Synelthe Tigania !!!!


ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΛΥΘΗΚΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!! gelio gelio
ΟΣΟ Κ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΔΕΝ........ wall

ΑΠΟΡΙΑ ΤΙ ΑΛΛΑΞΕ Κ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΓΙΝΕ ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ?
ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ?

ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! Love!


εγώ να δείτε άλλωστε είναι από τα ταλέντα της cake
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Ιαν 14, 2010 8:18 pm

την αμαλια σημερα ηθελα να την πνιξω πιο πολυ και απο τη νταιζη!η ευα μπηκε στο γαμο ή η μελιτα στη σχεση της με το μανο;;εχουνε μπλεξει τα μποτια τους! cake

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 14, 2010 8:19 pm

konstantina έγραψε:την αμαλια σημερα ηθελα να την πνιξω πιο πολυ και απο τη νταιζη!η ευα μπηκε στο γαμο ή η μελιτα στη σχεση της με το μανο;;εχουνε μπλεξει τα μποτια τους! cake

Eεεεε τι έκανε η Θεα μου?? Δεν είχε και άδικο...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Ιαν 14, 2010 8:20 pm

Τελειο το επεισοδιακι σημερα,δεν σταματησα να γελαω σχεδον καθολου!
Και ξεκιναω με Χαλκιδα...ο groom φοβερος τα ειχε δει ολα ο καημενος με αυτους του τεσσερις! gelioΗ σκηνη στη ταβερνα ολα τα λεφτα...οι ατακες επεφταν βροχη απο ολες τις πλευρες!Αφηστε που πλεον ειμαι σιγουρη οτι μας διαβαζουν...η σκηνη εμοιαζε πολυ με αυτες που εχουν γραφει κατα καιρους ειδικα στο σημειο που ο Δημητρης λεει ο Μπελλος πληρωνει σημερα μου θυμησε το σεναριακι της Μικ(χρυσο δοντι και οδοντογλυφιδα...''ο Μπελλος ο Large xaxa )Σημερα δυστυχως δεν μας εκαναν τη χαρη να πεσει φιλι Νορας-Λουκα αν και στο τσακ ητανε ελπιζω αυριο....!
Το φιλι με τη Νταιζη ας μη το σχολιασω καλυτερα εντελως vomit

Ο Μανος σημερα ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!!!!!!!Του Μπουγιουρη του παει απιστευτα αυτο το στυλακι!Το πως τις ευχαριστηθηκα τις σκηνες τους με την Ευα δε λεγεται....πολυ πλακα ειδικα οταν του κανει τη δυσκολη!
Απλα : respect : και στους δυο!

Σημερα δεν ξερω αν το καταλαβατε αλλα για εκατοστη πεμπτη φορα ο Στεφανος και η Μελιτα τελειωσανε και για εκατοστη εκτη αυριο θα τα ξαναβρουν! slapΤουλαχιστον σημερα η Μελιτα δεν τσιριζε,κατι ειναι και αυτο!Βεβαια εκει που του λεει οτι σε θελω σαν τρελη ειχε ενα υφος λες και ελεγε θα παω για ψωνια στο Mall!!! cake
Οσο για τη συζητηση με τη μανα της το μονο που κραταω ειναι κατι που ενοχλησε παρα πολυ οταν το ακουσα!Οταν η Μελιτα ρωτησε τη μανα της τι θα κανει με την παρεα και η Αμαλια μεσες-ακρες της ειπε ας τους να κουρευονται το μονο που βρηκε η Μελιτα να πει ηταν''Ναι αλλα δεν θα εχουμε συμμαχους,μονο αντιπαλους!''Νομιζω δηλαδη οτι οταν μιλας ετσι για καποιους που θεωρεις φιλους σου και σε θεωρουν και αυτοι τα λογια ειναι περιττα.....! Kotsides

Την Αντιγονη και τα τσαλιμακια που κανει στο Στεφανο τα αφηνω ασχολιαστα....Ελεος η γυναικα δεν παιζεται,τι αλλο θα κανει πια η μεγαιρα? Tigania

Αυτα απο εμενα σημερα και περιμενω το αυριανο μπας και πεσει το πολυποθητο φιλακι! Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Ιαν 14, 2010 8:23 pm


Αυτα απο εμενα σημερα και περιμενω το αυριανο μπας και πεσει το πολυποθητο φιλακι! Love!

εεεεε;;τι εχασα! lol! ποιος με ποιον;;;;; :bounce:

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 14, 2010 8:24 pm

konstantina έγραψε:

Αυτα απο εμενα σημερα και περιμενω το αυριανο μπας και πεσει το πολυποθητο φιλακι! Love!

εεεεε;;τι εχασα! lol! ποιος με ποιον;;;;; :bounce:

Φήμες λένε, Λουκάς με Νόρα...Ας περιμένουμε...Προς το παρών η κότα-Νταίζη τον φίλησε
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Πεμ Ιαν 14, 2010 8:24 pm

το σημερινο ηταν για μενα τελειο επεισοδιο ειχε τρελο γελιο με νορα-λουκα!!!! ετσι ετσι καλα να παθει που μου ηθελε εκδρομη με την κοτα wall αυτη η κοτα θα παει απο τα χερακια μου θα την ξεπουπουλιασω λεμε Ksilo Kotsides τολμησε να την μπει στο νορακι μας αμ δεν στα ειπανε καλα για να γινει ενα παιδι χρειαζονται 2 και ο λουκας δεν ειναι στα πανω του δεν λειτουργει το συστημα μαζι σου φραγκοκοτα. γι'αυτο ξεκουμπησου ουστ!!και εκει που περιμενα το φιλι τοσο κοντα που ηταν τσουπ χτυπαει την πορταη κοτα και μας κοβει το καλυτερο!!!!και γω ειμαι καπως ετσι Kotsides : curse :
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Ιαν 14, 2010 8:25 pm

Mik έγραψε:
konstantina έγραψε:την αμαλια σημερα ηθελα να την πνιξω πιο πολυ και απο τη νταιζη!η ευα μπηκε στο γαμο ή η μελιτα στη σχεση της με το μανο;;εχουνε μπλεξει τα μποτια τους! cake

Eεεεε τι έκανε η Θεα μου?? Δεν είχε και άδικο...

κατ'εμε η μελιτα μπηκε στη σχεση της μελ-μαν βεβαια χωρις να το ξερει αλλα μπηκε!και τωρα βαζει την ευα σαν εμποδιο στη σχεση της με το στεφανο ενω η ευα προυπηρχε

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από mimi Πεμ Ιαν 14, 2010 8:27 pm

Mik έγραψε:
konstantina έγραψε:

Αυτα απο εμενα σημερα και περιμενω το αυριανο μπας και πεσει το πολυποθητο φιλακι! Love!

εεεεε;;τι εχασα! lol! ποιος με ποιον;;;;; :bounce:

Φήμες λένε, Λουκάς με Νόρα...Ας περιμένουμε...Προς το παρών η κότα-Νταίζη τον φίλησε


άσεεεεεεεεεε τι φιλί ήταν αυτό vomit
και αυτή η Κότα-Πάπια εκείνη την ώρα βρήκε να έρθει στόμα μα στόμα ήταν τα παιδιά Love!
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 281 - Ημερομηνία 14-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 14, 2010 8:27 pm

konstantina έγραψε:
Mik έγραψε:
konstantina έγραψε:την αμαλια σημερα ηθελα να την πνιξω πιο πολυ και απο τη νταιζη!η ευα μπηκε στο γαμο ή η μελιτα στη σχεση της με το μανο;;εχουνε μπλεξει τα μποτια τους! cake

Eεεεε τι έκανε η Θεα μου?? Δεν είχε και άδικο...

κατ'εμε η μελιτα μπηκε στη σχεση της μελ-μαν βεβαια χωρις να το ξερει αλλα μπηκε!και τωρα βαζει την ευα σαν εμποδιο στη σχεση της με το στεφανο ενω η ευα προυπηρχε

Δεν μπορείς να μπεις σε κάτι που δεν το γνωρίζεις...Φαντάζομαι μύρισε τα νυχια της να δεις αν υπάρχει Ευα, και δεν της ήρθε μυρωδια...!!Βρε Κωνσταντίνα μου, δεν εχει νόημα αυτο...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης