Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

+28
zimotari
nana
Καρ-Mik
Izabella29
stefanos-melita
konstantina
DESPOINA
sarita
mimi
Pennaki.......!!
$ofi@ loukakos + nora
panda
soso
almaresi
jim7
mimi_loukas+nora
KatsaroYpotheto
filitsa
anna90
Ntinaki1
FieryRed
evanna
hionati
xara
loukitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
anastasia20
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap37%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 37% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 43
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 08, 2010 9:37 pm

hionati έγραψε:
jim7 έγραψε:
hionati έγραψε:
ntina_loukas+nora4ever έγραψε:βαλτε γρηγορα star εχει την αντιγονη

ειπε τπτ για τη σειρα???

hionati ηρέμησε, παντρευόταν η κοπέλλα, για την σειρά θα μιλούσε;

καλε τγ δρακουλακη εννοουσε???εγω νομιζα εννοουσε την αντιγονη λαζαριδη σε συνεντευξη....σορυ...
σηγμερα παντρευεται???


Σήμερα. Η νύφη κούκλα αλλά ο κουμπάρος πιο όμορφος απ το γαμπρό lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Φεβ 08, 2010 9:40 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
panda έγραψε:KatsaroYpotheto η συνονόματή σου gelio κινδυνεύει να τα χάσει τα πρωτεία της αντιπάθειας από την σουπιά που σήμερα ήταν εντελώς για xastouki . Τουλάχιστον ελπίζω η Ακρίτα να μας λυπηθεί -αφού δεν γίνεται να διορθώσει την σειρά- και να καθυστερήσει το συγκεκριμένο ταίριασμα affraid όσο γίνεται περισσότερο :twisted: .

Ποια είναι η σουπιά καλε? Η μικρή εξερευνήτρια?

Αυτό ακριβώς KatsaroYpotheto :bball: .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από hionati Δευ Φεβ 08, 2010 10:07 pm

Clarabelle έγραψε:
hionati έγραψε:
jim7 έγραψε:
hionati έγραψε:
ntina_loukas+nora4ever έγραψε:βαλτε γρηγορα star εχει την αντιγονη

ειπε τπτ για τη σειρα???

hionati ηρέμησε, παντρευόταν η κοπέλλα, για την σειρά θα μιλούσε;

καλε τγ δρακουλακη εννοουσε???εγω νομιζα εννοουσε την αντιγονη λαζαριδη σε συνεντευξη....σορυ...
σηγμερα παντρευεται???


Σήμερα. Η νύφη κούκλα αλλά ο κουμπάρος πιο όμορφος απ το γαμπρό lol!

αντε να ζησει...και στου κουμπαρου τωρα...να του βρουμε ενα καλο κοριτσι...βαλε καμια φωτο αν μπορεις με τη νυφη,το γαμπρο και τον κουμπαρο...να υποθεσω απο την εδεμ πηγαν ολοι?
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 08, 2010 10:14 pm

Λογικά αύριο θα εμφανιστούν πολλά και φωτογραφίες και δημοσιεύματα απλώς σας παρακαλώ συζητήσεις για τον γάμο να κάνετε στις δημοσιεύσεις.

Ευχαριστώωω

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Δευ Φεβ 08, 2010 10:22 pm

εγω ψηφισα καλο..........
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Φεβ 08, 2010 10:56 pm

δεν μπορω να ακουω αλλο την μελιτα να λεει οτι φταινε οι αλλοι για δικα της λαθη!!!!!εχω πει τη γνωμη μου γιαυτο απλα επειδη σημερα αυτο ειπε στο μανο,ειπα να το σχολιασω...δεν μου αρεσει καθολου που σαν μεγαλη γυναικα πια δεν παιρνει τις ευθυνες πανω της!!!γενικα το επεισοδιο σημερα αρκετα καλο αν εξαιρεσω την φαση λουκα νταιζης! Grrr
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από mimi Δευ Φεβ 08, 2010 11:14 pm

ερώτησούλα: Είμαστε σίγουροι πως ο Στέφανος είναι ερωτευμένος με την Μαρουλίτα ;;;;;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 08, 2010 11:17 pm

mimi έγραψε:ερώτησούλα: Είμαστε σίγουροι πως ο Στέφανος είναι ερωτευμένος με την Μαρουλίτα ;;;;;;


Ατιμούτσικο βλέπεις Καπουτζίδη
Εγώ το μόνο για το οποίο έχω αρχίσει να είμαι σίγουρη είναι οτι τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται.
Σήμερα αυτό που είπε η Αντιγόνη στο Χρήστο με παραξένεψε πολύ.
Τι θα πει αν δεν γίνει ο γάμος καήκαμε;
Ποιός βγαίνει κερδισμένος απ το γάμο και γιατί;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Φεβ 08, 2010 11:21 pm

κοριτσια δεν ξερω αν ειμαι off topic...εχω ομως μια απορια για την Σημερινη σποντιτσα του στεφανου...ειπε στην ευα οτι θελει να κανουν πολλα παιδια με ηρεμια μαλιστα...αν δεν ηθελα πραγματικα,θα το ελεγε??αλλωστε η ευα δεν μιλησε καν...δεν τον πιεσε εκεινη να το πει με τον τροπο της!!!!γινομαι πολυ σατανικη??...ελπιζω να καταλαβατε τι εννοω!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από mimi Δευ Φεβ 08, 2010 11:26 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:ερώτησούλα: Είμαστε σίγουροι πως ο Στέφανος είναι ερωτευμένος με την Μαρουλίτα ;;;;;;


Ατιμούτσικο βλέπεις Καπουτζίδη
Εγώ το μόνο για το οποίο έχω αρχίσει να είμαι σίγουρη είναι οτι τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται.
Σήμερα αυτό που είπε η Αντιγόνη στο Χρήστο με παραξένεψε πολύ.
Τι θα πει αν δεν γίνει ο γάμος καήκαμε;
Ποιός βγαίνει κερδισμένος απ το γάμο και γιατί;

ναι βλέπω βλέπω
αλλά τη σκηνή δεν την είδα
είδα μόνο τη σκηνή Εύας-Στέφανου ε και συγνώμη δεν μπορώ να μην το πω όταν είναι τόσο καλά με την Εύα και λάμπει ολόκληρος ε δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν την αγαπάει και ότι είναι ερωτευμένος με την Μαρουλίτα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από sarita Δευ Φεβ 08, 2010 11:27 pm

Απλωνω σεντονακι πρωτη φορα ενα ενα το γιαουρτωμα παρακαλω:

Μανος-Μελιτα: Το κοριτσακι με τα σπιρτα. Δεν φταιω εγω που ερωτευτηκα και ηρθα παλι δευτερη.Σε τιποτα καλε δεν φταιει η κοπελα.Αθωα η κατηγορουμενη.Ελεος πια με αυτη τη γυναικα.Εντωμεταξυ λιγο ακομη με τη μασκαρα και γινοταν ιδιος ο joker.

Οδυσσεας-Αρης-Λουκας: Πολυ συγκινητικη σκηνη αλλα με χαλασε ο λουκας στο τελος με την ατακα "το παιδι και τα ματια σου".Ρε λουκα τοσα χρονια χωρις το νταιζουλιινι τι εκανε ο οδυσσεας?Μια χαρα παιδι σου μεγαλωσε.

Κοριτσοπαρεα εν δραση-Λουκας: Επιτελους παρειστικη σκηνη αλλα για μενα εφαγε κοκκινη καρτα η νορα.Νορακι το παρατραβηξες με τον λουκα.Για να επανερχεσαι σιγα σιγα στην παλια νορα γιατι δεν σε βλεπω καλα και εσενα στο τελος.

Μελιτα-Αμαλια: Αμαλιτσα μου θα συμφωνησω μαζι σου.Πολλα ειναι το λαμογιο μου αλλα οχι και χαζο.Εδω ουτε η μελιτα δεν τα πιστευε αυτα που ελεγε ηθελε να πεισει το τσακαλι μου?

Χρηστος-Σερλοκ Χολμς: Ενα μονο θα πω κουκλος ο χρηστος (τζινακι συγνωμη).

Μανος-Πετρος: Πηγε να τα μπαλωσει ο πεθερος αλλα μαλλον μια μεγαλη τρυπα στο νερο εκανε.

Ευα-Στεφανος: Φιλια στη μελιτα? Αχ ευακι μου της τα εχει δωσει προ πολλου αν και βεβαια μια επαναληψη δεν θα τον χαλαγε νομιζω.

Μανος-Νορα-Πλανητης Αρης: Ξυπναει ο μανολιος και θα βαλει τα ρουχα του αλλιως.Η νορα εκανε και αυτη μια προσπαθεια που οδηγηθηκε στον γκρεμο.Κατα τα αλλα η δαφνη στον κοσμο "τρεις λαλουν και δυο χορευουν" βρισκεται.

Νορα-Δαφνη: Και η πτηση στον πλανητη αρη συνεχιζεται.

Μελιτα-Νορα: Νορα συγκεντρωσου αλλο εσυ αλλο η μελιτα. Ο λουκας αναγκαζεται ο στεφανος οχι.

Σερλοκ Χολμς-Ευα: Μετα απο αυτα πως να μην αποβαλλει στο μελλον η κοπελα με την αληθεια που θα μαθει?Μια η συμπεριφορα του στεφανου μια η μαμα αντιγονη δεν θελει και πολυ να πιστεψει στο τελος οτι την αγαπαει.

Λουκας-Νορα: Αυτη τη φορα θα παρω το μερος του λουκα.Ρε νορακι ετσι σε θελω συζητησιμη και να στεκεσαι στον φιλο σου.Αφου μωρε ο κακομοιρης μονο εσενα εχει για στηριγμα του.

Δαφνη-Μελιτα-Στεφανος: Παιδια κοιταχτειτε κι αλλο δεν καρφωνεστε.Η Δαφνη στον πλανητη αρη ακομα.Ας της πληρωσει καποιος το εισιτηριο επιστροφης τα νευρα μου με την ξανθια candy-candy.

Μελιτα-Στεφανος: Συγνωμη ο μανος καθε μερα τυχαινει να την βλεπει εκνευρισμενη?Ακουσα καλα?Ρωταει γιατι την παντρευεται?Ε μελιτακι να σου υπενθυμισω οτι ειναι εγκυος στο παιδι του?Οχι οτι κανει καλα βεβαια που την παντρευεται αλλα αυτος ειναι ο λογος.Παντως στα χναρια της Αμαλιας και η μελιτα βουρ για το δαφνι.Και ξαναρωταω ποτε ακριβως δυσκολευεται να το παιζει ανετη?αφου ολες τις ωρες την βγαζει σε ενα καναπε αντε και στο τσακιρ κεφι επιθεωρητης κλουζο στο σπιτι του στεφανου.

Νταιζη-Λουκα: Αδιαφορη δεν περιμενα κατι αλλο απο το νταιζουλινι.Αχ τον χρηστο λυπαμαι.

Οι εξι μειον εναν της φεγγαροπετρας: Υποκλινομαι στον νικολα.Πολυ ατακαδορος μας εχει προκυψει τελευταια.Η δαφνη θα παρακαλεσω για πολλοστη φορα να την φερει καποιος στον πλανητη γη.Νορα και λουκας με συγκινησαν στο τελος.Α στο καλο.

Οικογενεια χαριτου: Η ευα θεα. Υποκλινομαι στην μαριλια και τις ατακες της.Οσο για την αγγελα μανα βαστα γερα ερχονται τα χειροτερα.

Αμαλια-Πετρος: Ενα δικλινο στο δαφνι να κανει παρεα στην κορη της.Πετραν σε λυπαμαι αγορι μου.

Λουκας-Νορα-Μπελλος: Το τι γελιο κανω καθε φορα με αυτο το παιδι.Θες το υφος του?Θες οι εντυπωσιακες εισοδους που κανει καθε φορα παντως εγω λυνομαι στο γελιο.Α ρε λουκακο ετσι οπως τα εκανες πρεπει να τα υποστεις.Εκτος κι αν αλλαξεις γνωμη.Για τον γαμο βρε μιλαω.Αντε να δουμε και εμεις ασπρη μερα.

Μανος-Χατζηβασιλειου: Μανος σε απογνωση.

Νικολας-Δαφνη: Ελεος ρε δαφνη.Το εχεις κουρασει το θεμα πια λυπησου μας.Α ρε νικολα αγορι μου τι τραβας και εσυ.Καλα της ειπες.Ορμα τζακ.

Στεφανος-Ευα: Μου αρεσουν οι δυο τους. Συγνωμη ο εγω ειμαι ερωτευμενος με την μελιτα θελει και τρια και τεσσερα παιδια?Αχ καθε παιδι και καημος καθε καημος και δακρυ.Κατα τα αλλα η μελιτα δεν ειναι ευα και ο στεφανος δεν ειναι μανος.Για να δεις πως ενιωθε η ευα μελιτακι που τουλαχιστον εκεινη τον ηξερε και απο τα 15 της.Εσυ τι προλαβες να ερωτευτεις με 5-10 γυμναστικες επιδειξεις ακομα το ψαχνω.

Μανος-Λουκας: Ξυπνησε ο μανος θα αρχισουν τα οργανα

Οσο για τα προσεχως: Η 1000στη ευκαιρια που του εδωσε η ευα του στεφανου?Και η αλλη δεν ηξερα οτι ησασταν μαζι.Μελιτακι μου ειθισται το μελλονυμφο ζευγαρι να περναει ωρες και ειδικα τα βραδια μαζι.Α! και να σου υπενθυμισω οτι οταν παντρευτουν θα μενουν στο ιδιο σπιτι και θα κοιμουνται στα ιδια κρεβατια.Απλα στο λεω μην ξεχαστεις παλι και στειλεις κανενα μηνυμα.Οχι τιποτα αλλο αλλα γιατι εσυ δεν εισαι ευα.

Συγνωμη αν κουρασα καθε γιαουρτωμα και χαστουκι δεκτο.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από almaresi Δευ Φεβ 08, 2010 11:30 pm

mimi έγραψε:είδα μόνο τη σκηνή Εύας-Στέφανου ε και συγνώμη δεν μπορώ να μην το πω όταν είναι τόσο καλά με την Εύα και λάμπει ολόκληρος ε δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν την αγαπάει και ότι είναι ερωτευμένος με την Μαρουλίτα
Μην το λες αυτό... Την αγαπάει την Εύα... Σε κάθε επεισόδιο το λέει... ακόμα και στη Μελίτα το λέει... lol!
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Φεβ 08, 2010 11:33 pm

Μάνος-Μελίτα Τι χαζομάρες έλεγε καλέ το κατινάκι? Αντε Μανωλάκη μάθε τπτ να ανάψουν λίγο τα αίματα γιατί… Sleep

Αμαλία-Μελίτα Βαριέεεεεεεεμαι τα ίδια κ τα ίδια. Sleep

Κοριτσοπαρέα Θέλω πιο συχνά κοινές τους σκηνές!! Η Νόρα με νευρίασε λίγο, άκυρο το αστειάκι στον Λουκά! Αλλά, αγαπώ Νόρα κ ας κάνει κουλά!!

Εύα-Στέφανος Δώσε φιλία στην Μελίτα……τι λές Εύακι? Στο κόσμο σου ακόμα!! Δεν ζητάει πολλά το κατινάκι, ένα φιλί, μια αγκαλία κ αμέσως στα πατώματα!! Για να προσέχουμε λίγο τι λέμε!

Αντιγόνη-Εύα Σε έχουν φλομώσει στο ψέμα μάνα κ γιος κ εσύ χαμπάρι!! Θέλω την Εύα σκύλα μετα την αποβολή. Ζητάω πολλά? Υπέροχη σκηνή!! Λατρευω να βλέπω Αντιγόνη-Εύα μαζί!!


Στέφανος-Μελίτα Άδειασμα,άδειασμα,άδειασμα κ το κατινάκι εκεί [όχι,ότι δεν το χαίρομαι] έτσι κατινάκι στα πατώματα κ όχι από σεξ αυτή τη φορά!!

Στέφανος-Εύα Αχ, σας παρακαλώ αν θέλετε να μας περάσετε τον απόλυτο έρωτα μη δείχνετε σκηνέ με Εύα-Στέφανο λάμπουν μαζί!! Λυπηθείτε μας από τα χαμόγελα κ την αγάπη στην απόλυτη ξενέρα!!

Καλό το επεισόδιο!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 08, 2010 11:38 pm

sarita έγραψε:Απλωνω σεντονακι πρωτη φορα ενα ενα το γιαουρτωμα παρακαλω:

Μανος-Μελιτα: Το κοριτσακι με τα σπιρτα. Δεν φταιω εγω που ερωτευτηκα και ηρθα παλι δευτερη.Σε τιποτα καλε δεν φταιει η κοπελα.Αθωα η κατηγορουμενη.Ελεος πια με αυτη τη γυναικα.Εντωμεταξυ λιγο ακομη με τη μασκαρα και γινοταν ιδιος ο joker.

Οδυσσεας-Αρης-Λουκας: Πολυ συγκινητικη σκηνη αλλα με χαλασε ο λουκας στο τελος με την ατακα "το παιδι και τα ματια σου".Ρε λουκα τοσα χρονια χωρις το νταιζουλιινι τι εκανε ο οδυσσεας?Μια χαρα παιδι σου μεγαλωσε.

Κοριτσοπαρεα εν δραση-Λουκας: Επιτελους παρειστικη σκηνη αλλα για μενα εφαγε κοκκινη καρτα η νορα.Νορακι το παρατραβηξες με τον λουκα.Για να επανερχεσαι σιγα σιγα στην παλια νορα γιατι δεν σε βλεπω καλα και εσενα στο τελος.

Μελιτα-Αμαλια: Αμαλιτσα μου θα συμφωνησω μαζι σου.Πολλα ειναι το λαμογιο μου αλλα οχι και χαζο.Εδω ουτε η μελιτα δεν τα πιστευε αυτα που ελεγε ηθελε να πεισει το τσακαλι μου?

Χρηστος-Σερλοκ Χολμς: Ενα μονο θα πω κουκλος ο χρηστος (τζινακι συγνωμη).

Μανος-Πετρος: Πηγε να τα μπαλωσει ο πεθερος αλλα μαλλον μια μεγαλη τρυπα στο νερο εκανε.

Ευα-Στεφανος: Φιλια στη μελιτα? Αχ ευακι μου της τα εχει δωσει προ πολλου αν και βεβαια μια επαναληψη δεν θα τον χαλαγε νομιζω.

Μανος-Νορα-Πλανητης Αρης: Ξυπναει ο μανολιος και θα βαλει τα ρουχα του αλλιως.Η νορα εκανε και αυτη μια προσπαθεια που οδηγηθηκε στον γκρεμο.Κατα τα αλλα η δαφνη στον κοσμο "τρεις λαλουν και δυο χορευουν" βρισκεται.

Νορα-Δαφνη: Και η πτηση στον πλανητη αρη συνεχιζεται.

Μελιτα-Νορα: Νορα συγκεντρωσου αλλο εσυ αλλο η μελιτα. Ο λουκας αναγκαζεται ο στεφανος οχι.

Σερλοκ Χολμς-Ευα: Μετα απο αυτα πως να μην αποβαλλει στο μελλον η κοπελα με την αληθεια που θα μαθει?Μια η συμπεριφορα του στεφανου μια η μαμα αντιγονη δεν θελει και πολυ να πιστεψει στο τελος οτι την αγαπαει.

Λουκας-Νορα: Αυτη τη φορα θα παρω το μερος του λουκα.Ρε νορακι ετσι σε θελω συζητησιμη και να στεκεσαι στον φιλο σου.Αφου μωρε ο κακομοιρης μονο εσενα εχει για στηριγμα του.

Δαφνη-Μελιτα-Στεφανος: Παιδια κοιταχτειτε κι αλλο δεν καρφωνεστε.Η Δαφνη στον πλανητη αρη ακομα.Ας της πληρωσει καποιος το εισιτηριο επιστροφης τα νευρα μου με την ξανθια candy-candy.

Μελιτα-Στεφανος: Συγνωμη ο μανος καθε μερα τυχαινει να την βλεπει εκνευρισμενη?Ακουσα καλα?Ρωταει γιατι την παντρευεται?Ε μελιτακι να σου υπενθυμισω οτι ειναι εγκυος στο παιδι του?Οχι οτι κανει καλα βεβαια που την παντρευεται αλλα αυτος ειναι ο λογος.Παντως στα χναρια της Αμαλιας και η μελιτα βουρ για το δαφνι.Και ξαναρωταω ποτε ακριβως δυσκολευεται να το παιζει ανετη?αφου ολες τις ωρες την βγαζει σε ενα καναπε αντε και στο τσακιρ κεφι επιθεωρητης κλουζο στο σπιτι του στεφανου.

Νταιζη-Λουκα: Αδιαφορη δεν περιμενα κατι αλλο απο το νταιζουλινι.Αχ τον χρηστο λυπαμαι.

Οι εξι μειον εναν της φεγγαροπετρας: Υποκλινομαι στον νικολα.Πολυ ατακαδορος μας εχει προκυψει τελευταια.Η δαφνη θα παρακαλεσω για πολλοστη φορα να την φερει καποιος στον πλανητη γη.Νορα και λουκας με συγκινησαν στο τελος.Α στο καλο.

Οικογενεια χαριτου: Η ευα θεα. Υποκλινομαι στην μαριλια και τις ατακες της.Οσο για την αγγελα μανα βαστα γερα ερχονται τα χειροτερα.

Αμαλια-Πετρος: Ενα δικλινο στο δαφνι να κανει παρεα στην κορη της.Πετραν σε λυπαμαι αγορι μου.

Λουκας-Νορα-Μπελλος: Το τι γελιο κανω καθε φορα με αυτο το παιδι.Θες το υφος του?Θες οι εντυπωσιακες εισοδους που κανει καθε φορα παντως εγω λυνομαι στο γελιο.Α ρε λουκακο ετσι οπως τα εκανες πρεπει να τα υποστεις.Εκτος κι αν αλλαξεις γνωμη.Για τον γαμο βρε μιλαω.Αντε να δουμε και εμεις ασπρη μερα.

Μανος-Χατζηβασιλειου: Μανος σε απογνωση.

Νικολας-Δαφνη: Ελεος ρε δαφνη.Το εχεις κουρασει το θεμα πια λυπησου μας.Α ρε νικολα αγορι μου τι τραβας και εσυ.Καλα της ειπες.Ορμα τζακ.

Στεφανος-Ευα: Μου αρεσουν οι δυο τους. Συγνωμη ο εγω ειμαι ερωτευμενος με την μελιτα θελει και τρια και τεσσερα παιδια?Αχ καθε παιδι και καημος καθε καημος και δακρυ.Κατα τα αλλα η μελιτα δεν ειναι ευα και ο στεφανος δεν ειναι μανος.Για να δεις πως ενιωθε η ευα μελιτακι που τουλαχιστον εκεινη τον ηξερε και απο τα 15 της.Εσυ τι προλαβες να ερωτευτεις με 5-10 γυμναστικες επιδειξεις ακομα το ψαχνω.

Μανος-Λουκας: Ξυπνησε ο μανος θα αρχισουν τα οργανα

Οσο για τα προσεχως: Η 1000στη ευκαιρια που του εδωσε η ευα του στεφανου?Και η αλλη δεν ηξερα οτι ησασταν μαζι.Μελιτακι μου ειθισται το μελλονυμφο ζευγαρι να περναει ωρες και ειδικα τα βραδια μαζι.Α! και να σου υπενθυμισω οτι οταν παντρευτουν θα μενουν στο ιδιο σπιτι και θα κοιμουνται στα ιδια κρεβατια.Απλα στο λεω μην ξεχαστεις παλι και στειλεις κανενα μηνυμα.Οχι τιποτα αλλο αλλα γιατι εσυ δεν εισαι ευα.

Συγνωμη αν κουρασα καθε γιαουρτωμα και χαστουκι δεκτο.


Ωραίος σχολιασμός. Να απλώνεις σεντονάκια τακτικότερα.
Αυτά τα όργανα περιμένω να αρχίσουν κι εγώ αλλά αργούν.........
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από sarita Δευ Φεβ 08, 2010 11:51 pm

Clarabelle έγραψε:
sarita έγραψε:Απλωνω σεντονακι πρωτη φορα ενα ενα το γιαουρτωμα παρακαλω:

Μανος-Μελιτα: Το κοριτσακι με τα σπιρτα. Δεν φταιω εγω που ερωτευτηκα και ηρθα παλι δευτερη.Σε τιποτα καλε δεν φταιει η κοπελα.Αθωα η κατηγορουμενη.Ελεος πια με αυτη τη γυναικα.Εντωμεταξυ λιγο ακομη με τη μασκαρα και γινοταν ιδιος ο joker.

Οδυσσεας-Αρης-Λουκας: Πολυ συγκινητικη σκηνη αλλα με χαλασε ο λουκας στο τελος με την ατακα "το παιδι και τα ματια σου".Ρε λουκα τοσα χρονια χωρις το νταιζουλιινι τι εκανε ο οδυσσεας?Μια χαρα παιδι σου μεγαλωσε.

Κοριτσοπαρεα εν δραση-Λουκας: Επιτελους παρειστικη σκηνη αλλα για μενα εφαγε κοκκινη καρτα η νορα.Νορακι το παρατραβηξες με τον λουκα.Για να επανερχεσαι σιγα σιγα στην παλια νορα γιατι δεν σε βλεπω καλα και εσενα στο τελος.

Μελιτα-Αμαλια: Αμαλιτσα μου θα συμφωνησω μαζι σου.Πολλα ειναι το λαμογιο μου αλλα οχι και χαζο.Εδω ουτε η μελιτα δεν τα πιστευε αυτα που ελεγε ηθελε να πεισει το τσακαλι μου?

Χρηστος-Σερλοκ Χολμς: Ενα μονο θα πω κουκλος ο χρηστος (τζινακι συγνωμη).

Μανος-Πετρος: Πηγε να τα μπαλωσει ο πεθερος αλλα μαλλον μια μεγαλη τρυπα στο νερο εκανε.

Ευα-Στεφανος: Φιλια στη μελιτα? Αχ ευακι μου της τα εχει δωσει προ πολλου αν και βεβαια μια επαναληψη δεν θα τον χαλαγε νομιζω.

Μανος-Νορα-Πλανητης Αρης: Ξυπναει ο μανολιος και θα βαλει τα ρουχα του αλλιως.Η νορα εκανε και αυτη μια προσπαθεια που οδηγηθηκε στον γκρεμο.Κατα τα αλλα η δαφνη στον κοσμο "τρεις λαλουν και δυο χορευουν" βρισκεται.

Νορα-Δαφνη: Και η πτηση στον πλανητη αρη συνεχιζεται.

Μελιτα-Νορα: Νορα συγκεντρωσου αλλο εσυ αλλο η μελιτα. Ο λουκας αναγκαζεται ο στεφανος οχι.

Σερλοκ Χολμς-Ευα: Μετα απο αυτα πως να μην αποβαλλει στο μελλον η κοπελα με την αληθεια που θα μαθει?Μια η συμπεριφορα του στεφανου μια η μαμα αντιγονη δεν θελει και πολυ να πιστεψει στο τελος οτι την αγαπαει.

Λουκας-Νορα: Αυτη τη φορα θα παρω το μερος του λουκα.Ρε νορακι ετσι σε θελω συζητησιμη και να στεκεσαι στον φιλο σου.Αφου μωρε ο κακομοιρης μονο εσενα εχει για στηριγμα του.

Δαφνη-Μελιτα-Στεφανος: Παιδια κοιταχτειτε κι αλλο δεν καρφωνεστε.Η Δαφνη στον πλανητη αρη ακομα.Ας της πληρωσει καποιος το εισιτηριο επιστροφης τα νευρα μου με την ξανθια candy-candy.

Μελιτα-Στεφανος: Συγνωμη ο μανος καθε μερα τυχαινει να την βλεπει εκνευρισμενη?Ακουσα καλα?Ρωταει γιατι την παντρευεται?Ε μελιτακι να σου υπενθυμισω οτι ειναι εγκυος στο παιδι του?Οχι οτι κανει καλα βεβαια που την παντρευεται αλλα αυτος ειναι ο λογος.Παντως στα χναρια της Αμαλιας και η μελιτα βουρ για το δαφνι.Και ξαναρωταω ποτε ακριβως δυσκολευεται να το παιζει ανετη?αφου ολες τις ωρες την βγαζει σε ενα καναπε αντε και στο τσακιρ κεφι επιθεωρητης κλουζο στο σπιτι του στεφανου.

Νταιζη-Λουκα: Αδιαφορη δεν περιμενα κατι αλλο απο το νταιζουλινι.Αχ τον χρηστο λυπαμαι.

Οι εξι μειον εναν της φεγγαροπετρας: Υποκλινομαι στον νικολα.Πολυ ατακαδορος μας εχει προκυψει τελευταια.Η δαφνη θα παρακαλεσω για πολλοστη φορα να την φερει καποιος στον πλανητη γη.Νορα και λουκας με συγκινησαν στο τελος.Α στο καλο.

Οικογενεια χαριτου: Η ευα θεα. Υποκλινομαι στην μαριλια και τις ατακες της.Οσο για την αγγελα μανα βαστα γερα ερχονται τα χειροτερα.

Αμαλια-Πετρος: Ενα δικλινο στο δαφνι να κανει παρεα στην κορη της.Πετραν σε λυπαμαι αγορι μου.

Λουκας-Νορα-Μπελλος: Το τι γελιο κανω καθε φορα με αυτο το παιδι.Θες το υφος του?Θες οι εντυπωσιακες εισοδους που κανει καθε φορα παντως εγω λυνομαι στο γελιο.Α ρε λουκακο ετσι οπως τα εκανες πρεπει να τα υποστεις.Εκτος κι αν αλλαξεις γνωμη.Για τον γαμο βρε μιλαω.Αντε να δουμε και εμεις ασπρη μερα.

Μανος-Χατζηβασιλειου: Μανος σε απογνωση.

Νικολας-Δαφνη: Ελεος ρε δαφνη.Το εχεις κουρασει το θεμα πια λυπησου μας.Α ρε νικολα αγορι μου τι τραβας και εσυ.Καλα της ειπες.Ορμα τζακ.

Στεφανος-Ευα: Μου αρεσουν οι δυο τους. Συγνωμη ο εγω ειμαι ερωτευμενος με την μελιτα θελει και τρια και τεσσερα παιδια?Αχ καθε παιδι και καημος καθε καημος και δακρυ.Κατα τα αλλα η μελιτα δεν ειναι ευα και ο στεφανος δεν ειναι μανος.Για να δεις πως ενιωθε η ευα μελιτακι που τουλαχιστον εκεινη τον ηξερε και απο τα 15 της.Εσυ τι προλαβες να ερωτευτεις με 5-10 γυμναστικες επιδειξεις ακομα το ψαχνω.

Μανος-Λουκας: Ξυπνησε ο μανος θα αρχισουν τα οργανα

Οσο για τα προσεχως: Η 1000στη ευκαιρια που του εδωσε η ευα του στεφανου?Και η αλλη δεν ηξερα οτι ησασταν μαζι.Μελιτακι μου ειθισται το μελλονυμφο ζευγαρι να περναει ωρες και ειδικα τα βραδια μαζι.Α! και να σου υπενθυμισω οτι οταν παντρευτουν θα μενουν στο ιδιο σπιτι και θα κοιμουνται στα ιδια κρεβατια.Απλα στο λεω μην ξεχαστεις παλι και στειλεις κανενα μηνυμα.Οχι τιποτα αλλο αλλα γιατι εσυ δεν εισαι ευα.

Συγνωμη αν κουρασα καθε γιαουρτωμα και χαστουκι δεκτο.


Ωραίος σχολιασμός. Να απλώνεις σεντονάκια τακτικότερα.
Αυτά τα όργανα περιμένω να αρχίσουν κι εγώ αλλά αργούν.........

clarabelle μου σε ευχαριστω πολυ που μου εκανες την τιμη να σχολιασεις.Θα προσπαθησω να το απλωνω συχνοτερα.Χαιρομαι που σου αρεσε ελπιζω να αρεσει και στους υπολοιπους.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 08, 2010 11:53 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ στα γρήγορα διότι θα βαρέσω ενέσεις αν ξαναδω τόσο βαρετό επεισόδιο!!!

Σήμερα το επεισόδιο ήταν μετριότατο προς άθλιο αλλά σώθηκε από την κρεβατομουρμούρα της Δάφνης που έσπασε τη γενική βαρεμάρα και φυσικά.....τον Μπέλλο!!!

Με τη σειρά..

Μάνος - Μελίτα
Ξέρω οτι θα βρεθούν πολλοί που θα διαφωνήσουν όμως η σκηνή αυτή μου άρεσε γιατί ο Μάνος με τη Μελίτα βγάζει ένα κάπως διαφορετικό πρόσωπο και η Μελίτα είναι εντελώς διαφορετική και πολύ λιγότερο ψεύτικη ή υπερβολική δίπλα του! Εγώ σήμερα είδα τρυφερότητα και κατάλαβα ότι την νοιάζεται. Και αυτό έχει φανεί σε διάφορα σημεία φέτος άσχετα που η Μελίτα τον απόπερνε.. και το έχω πει και στο παρελθόν ότι αν δεν είχε αισθήματα για εκείνον δεν θα έβγαζε τόση ένταση απέναντί του!

Βέβαια το έχουμε χάσει τελείως, του είπε ναι μεν το πιο πιστευτό ψέμα αλλά αν εκείνος της έλεγε να γυρίσει κοντά του τι θα έκανε μετα?

Πάντως δεν θεωρώ τελείως άκυρο αυτο που έφεραν όλοι στο Μάνο ως δικαιολογία, και ο Στέφανος να μην ήταν στη μέση, είναι λογικό η Μελίτα να ζηλεύει επειδή η Εύα παντρεύεται ενώ εκείνη είναι μόνη της. Αν δεν ήταν ο Στέφανος στη μέση πραγματικά θα τη λυπόμουν. Σήμερα θυμήθηκα την περσινή Μελίτα..

+++

Λουκάς - Άρης - Oδυσσέας Snif

+++

Μεθυσοκοριτσοπαρέα - Λουκάς
Γλύκες τα κορίτσια μας! Άκυρη η Νόρα! Πολύ λυπημένος ο Λουκάς, μου τσάκισε την καρδιά!

+++

Αμαλία - Μελίτα
Καλωσήρθες παράνοια! Πόσες μπάτσες θέλει η Αμαλία? Αμέεεεετρητες!

+++

Αντιγόνη - Χρήστος
Η πιο ιντριγκαδόρικη σκηνή του επεισοδίου.. τι θέλει να πει ο ποιητής "Αν η Αμαλία μιλήσει και χαλάσει ο γάμος καήκαμε???"

Ύποπτα τα πράγματα... και κούκλος όπως πάντα το μανάρι μου!

+++

Μάνος - Πέτρος
Ρε Μάνο πόσα θες να μας τρελάνεις? Αφού μια χαρά τα λέει ο Πετράν! Αυτό που του φαίνεται ύποπτο ενώ του δίνουν μια απόλυτα λογική εξήγηση με τρελαίνει ειλικρινά!

+++

Επιλογή κουμπάρων
Γιατί δεν τους παντρεύει ο Χρήστος οεο? Αυτός δεν είναι "αδερφός"???

Και βέβαια η ατάκα του επεισοδίου..

Στεφ: Πρέπει να φύγω έχω να συναντήσω την Δάφνη και τη Μελίτα για δουλειά
Εύα: Την Δάφνη την είδα, δώσε τα φιλιά μου στη Μελίτα xaxa

+++

Μάνος ο Ανακριτής
Αυτό που του φαίνεται ύποπτο ενώ του δίνουν μια απόλυτα λογική εξήγηση με τρελαίνει ειλικρινά!

+++

Νόρα - Μελίτα
Σκηνή Sleep

+++

Αντιγόνη - Εύα
Πανέξυπνη η Αντιγονάρα.-
Πολύ καλή σκηνή!

+++

Νόρα - Λουκάς
Δεν μπορώ να τους βλέπω να πονάνε και τη Νόρα να παίρνει την κατιούσα! Νόρα ελπίζω να ήταν η τελευταία σου σήμερα! Σε θέλω την παλιά καλή Νόρα! Ξεκόλλα την τρέλλα μου! Ξεκόλλα!!!!!

+++

Συνεργασία περί μωρουδιακών στο ατελιέ με τα γυναικεία ρούχα
Το παράλογο του παραλόγου...ή αλλιώς..ΔΑΦΝΗ!

Άξιζε βέβαια η σκηνή για να δω τη Δάφνη να λέει μπροστά στο Στέφανο "Ένα πράγμα μας έχει μείνει ακόμα, να γυρίσει η Μελίτα στο Μάνο και να βρούμε όλοι μας την ευτυχία!"

Ενα υπογλώσσιο γρήγορα για τον Monsieur Kartalis! gelio

+++

Μελίτα - Στέφανος
Αδιαφορώντας για τα προξενειά περί Μάνου ο Στέφανος βάζει πάγο στη Μελίτα και η Μελίτα το μόνο που ξέρει είναι να δηλώνει "Απελπισμένη"! Και ο Στέφανος δηλώνει "Δεν σου έκρυψα ποτέ οτι αγαπάω την Εύα!" Μελίτα γιατί είσαι ακόμα μέσα στο αυτοκίνητο χωρίς να του έχεις βγάλει τα μάτια..Κατινάκιιιιιι! έλεος κατινάκι! Α-Ξ-Ι-Ο-Π-Ρ-Ε-Π-Ε-Ι-Α!!!

Επίσης να πω ότι είτε ο Στέφανος δεν του καίγεται καρφάκι για τη Μελίτα αν τα ξαναβρεί με το Μάνο, είτε απλά θεωρεί ότι την έχει στο τσεπάκι του διαφορετικά δεν μπορώ να εξηγήσω αυτή του την συμπεριφορά που την μπρογκάει αντί να την πάρει με το μαλακό.. Με μπερδεύει πολύ...

+++

Λουκάς - Νταίζη
Η Νταίζη πονάει που αποχωρίζεται το γιό της..ας καγχάσω τρείς ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ!

Και του λέει και του Λουκά ότι μπορεί μέχρι να μάθει ο Αρης την αλήθεια να του έχουν κάνει αδερφάκι! χαχαχαχαχαχα

Ύφος και απάντηση Λουκά όλα τα λεφτά!
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 KopseLoykas
Ώπα ώπα ωπα κόψε ταχύτητα γιατί θα ζντουκάρουμε!

+++

Το μουσικό διάλειμμα με τέλειο τραγούδι από τα χειρότερα σε σκηνές.. βαρεθήκαμε λεμεεεεεεεεεεε!!!

+++

Παρέα της Φεγγαρόπετρας -1
Μπράβο στην Εύα που μοιράστηκε το μυστικό! Και βέβαια είναι λογικό όσοι δεν έχουν όλα τα στοιχεία στα χέρια τους να βγάζουν τα συμπεράσματα που έβγαλαν (βλέπε ο Καρτάλης αγαπάει τρελά την Εύα)

Αυτοί που τα ξέρουν γιατί δεν μιλάνε οεο? Σίγουρα όχι γιατί είναι σίγουροι ότι το εργάκι μας τελείωσε! Απο μένα λάβατε Χ!

Οι τελευταίες ατάκες πάντως.. μαχαιριά στην καρδιά!
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 NL

Όχι βρε Λουκάκο μου με τέτοιο ύφος "Έχουμε κι ένα γραφείο" ότι και να έκανε σε αγαπάει το κορίτσι!!!

Τη Νόρα τη λυπήθηκα απίστευτα "Ας ήμουνα στον κόρφο του κι ας ήμουνα και ψύλλος.."

+++

Βράδιασε στην Εδέμ και η Εύα ετοιμάζεται για δείπνο με τον Στέφανο.

Μαρίλια: Θεά είσαι! Την καλύτερη παίρνει ο Καρτάλης! (Εννοείται Μαριλού μου!!!)

Αγγέλα: Επιτέλους βλέπω και μια φορά το παιδί μου να γελάει.. (Τι να πρωτοσχολιάσω..που το είπε σαν να είναι κακό? Το ότι και παλιά με το Στέφανο γέλαγε και η Αγγέλα το μόνο που έκανε ήταν να την γεμίζει αμφιβολίες? Τι?)

+++

Συνομοτικοί Αμαλία & Πέτρος ΘΕΟΙ!!!
Πέτρος: Καλά πάντα ήσουν εκτός πλαισίου! (χιχιχι)

Η Αμαλίτσα θέλει να γίνει η βρωμοδουλειά (κλασσικά κοιτάμε μόνο την πάρτη μας) αλλα την βρήκε την καλή τη λύση, να το μάθει απο αλλού η Εύα για να μην "φανεί" ο δικός της δάκτυλος στην υπόθεση!

Α ρε Πέτρο..ήρωας!!!

+++

Γραφείο Βενέτη - Φωκά
Νόρα θα σε σκίσω λέμε! Σύνελθε κοπελιά! Δουλεύετε και πετάς σποντες? Είπαμε δεν είναι καλά ο Λουκάκος αποχαιρέτισε το παιδί του!

Την κατάσταση έσωσε the one and only Μπέλλος!
Εισοδος α λα Μπέλλος στο γραφείο, φροντίζει πάντα τη Νόρα (κύριος) της φορά το παλτό και χαιρετά "Γεια σου...ΛΟΥΚΑΚΟ!"
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 MpellosLoukako

Φατα τώρα Λουκάκο! gelio

ΜΠΕΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!
ΛΟΥΚΑ ΒΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ!

+++

Περικλής - Μάνος απλά Sleep

+++

Δάφνη - Νικόλας
Με διαφορά η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου! Η Δαφνούλα έδωσε ρέστα! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ! Πιστεύω πάει κάβα η σκηνή μαζί με το 252 της Ορεινής Αρκαδίας!

Γεωργόνη - Γιαννακόπουλος : respect : ΘΕΟΙ!!!

+++

Στέφανος - Εύα
Γιατί μου το κάνετε αυτό μου λέτε? Αφού το ξέρω ότι την κοροιδεύει! Μην μου δείχνετε τέτοιες σκηνές την τρέλα μουυυυυυυυ θα κολλήσω και μετά αντε πάλι από την αρχή!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!

Στέφανος: Αν είναι να λάμπεις έτσι στην εγκυμοσύνη σου να κάνουμε 4-5 παιδιά να το ευχαριστηθούμε!

Εμμέσως πλην σαφώς της είπε ότι α) λάμπει β) θέλει να την βλέπει να λάμπει γ) να κάνουν κι άλλα παιδάκια? Τι ακούω η χριστιανή και δεν πνίγομαι όπως καταπίνω?

Μόνο που δεν σηκώθηκε να τραγουδάει "Πώς ήθελα να είχα ένα και δύο και τρία και τέσσερα παιδιά" Ώωωωωπα! gelio

Και απαντά το Ευάκι "ψυχραιμία" και ο monsieur της ρίχνει ένα πονηρό βλέμμα με χαμόγελο (ξέρετε τώρα Love!) και απαντά "Με ψυχραιμία θα τα κάνουμε"

Και επαναλαμβάνω.. Γιατί μου το κάνετε αυτό μου λέτε??? Ε???

Και σκάει το sms από την gadgetου πεθερά! Ήμαρτον! Τον όρο thin excuse τον ξέρετε? Εδώ κολλάει γάντι!

+++

Μάνος - Λουκάς
Και σαν να μην έχω δει τα προσεχώς σκέφτομαι..ρε λες ο Μάνος να θέλει να του πει του Λουκά για τους πίνακες? Αλλά τελικά αλλάζει ο γάιδαρος? Μπααα

+++
Στα προσεχώς: Ο Στέφανος δεν απαντησε στο sms και η Μελίτα επέμεινε! Αλλα μην ξεχνιόσαστε εκείνη θα κάνει πίσω δεν είναι Εύα! Από την πλευρά της όλο αυτό τελείωσε!!! Κατινάκι πες αλέυρι.. Fskl

Η Εύα πάλι δίνει ευκαιρία την οποία ο Στεφάν την αφήνει να περάσει στο ντούκου! Και τα χώνει μετα στη Μελίτα που αντί να ξεσπαθώσει δικαιολογείται? Θα τρελαθώ! Θα πηδηχτώ από το παράθυρο!!!

Αμαλία - Πέτρος -> Ανυπομονώωωωωω

Λουκά είσαι βλάκας! Απλά πολύυυυυυυυ βλάκας!

Και εις άλλα με υγείαν!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Φεβ 09, 2010 12:11 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ στα γρήγορα διότι θα βαρέσω ενέσεις αν ξαναδω τόσο βαρετό επεισόδιο!!!

Σήμερα το επεισόδιο ήταν μετριότατο προς άθλιο αλλά σώθηκε από την κρεβατομουρμούρα της Δάφνης που έσπασε τη γενική βαρεμάρα και φυσικά.....τον Μπέλλο!!!

Με τη σειρά..

Μάνος - Μελίτα
Ξέρω οτι θα βρεθούν πολλοί που θα διαφωνήσουν όμως η σκηνή αυτή μου άρεσε γιατί ο Μάνος με τη Μελίτα βγάζει ένα κάπως διαφορετικό πρόσωπο και η Μελίτα είναι εντελώς διαφορετική και πολύ λιγότερο ψεύτικη ή υπερβολική δίπλα του! Εγώ σήμερα είδα τρυφερότητα και κατάλαβα ότι την νοιάζεται. Και αυτό έχει φανεί σε διάφορα σημεία φέτος άσχετα που η Μελίτα τον απόπερνε.. και το έχω πει και στο παρελθόν ότι αν δεν είχε αισθήματα για εκείνον δεν θα έβγαζε τόση ένταση απέναντί του!

Βέβαια το έχουμε χάσει τελείως, του είπε ναι μεν το πιο πιστευτό ψέμα αλλά αν εκείνος της έλεγε να γυρίσει κοντά του τι θα έκανε μετα?

Πάντως δεν θεωρώ τελείως άκυρο αυτο που έφεραν όλοι στο Μάνο ως δικαιολογία, και ο Στέφανος να μην ήταν στη μέση, είναι λογικό η Μελίτα να ζηλεύει επειδή η Εύα παντρεύεται ενώ εκείνη είναι μόνη της. Αν δεν ήταν ο Στέφανος στη μέση πραγματικά θα τη λυπόμουν. Σήμερα θυμήθηκα την περσινή Μελίτα..

+++

Λουκάς - Άρης - Oδυσσέας Snif

+++

Μεθυσοκοριτσοπαρέα - Λουκάς
Γλύκες τα κορίτσια μας! Άκυρη η Νόρα! Πολύ λυπημένος ο Λουκάς, μου τσάκισε την καρδιά!

+++

Αμαλία - Μελίτα
Καλωσήρθες παράνοια! Πόσες μπάτσες θέλει η Αμαλία? Αμέεεεετρητες!

+++

Αντιγόνη - Χρήστος
Η πιο ιντριγκαδόρικη σκηνή του επεισοδίου.. τι θέλει να πει ο ποιητής "Αν η Αμαλία μιλήσει και χαλάσει ο γάμος καήκαμε???"

Ύποπτα τα πράγματα... και κούκλος όπως πάντα το μανάρι μου!

+++

Μάνος - Πέτρος
Ρε Μάνο πόσα θες να μας τρελάνεις? Αφού μια χαρά τα λέει ο Πετράν! Αυτό που του φαίνεται ύποπτο ενώ του δίνουν μια απόλυτα λογική εξήγηση με τρελαίνει ειλικρινά!

+++

Επιλογή κουμπάρων
Γιατί δεν τους παντρεύει ο Χρήστος οεο? Αυτός δεν είναι "αδερφός"???

Και βέβαια η ατάκα του επεισοδίου..

Στεφ: Πρέπει να φύγω έχω να συναντήσω την Δάφνη και τη Μελίτα για δουλειά
Εύα: Την Δάφνη την είδα, δώσε τα φιλιά μου στη Μελίτα xaxa

+++

Μάνος ο Ανακριτής
Αυτό που του φαίνεται ύποπτο ενώ του δίνουν μια απόλυτα λογική εξήγηση με τρελαίνει ειλικρινά!

+++

Νόρα - Μελίτα
Σκηνή Sleep

+++

Αντιγόνη - Εύα
Πανέξυπνη η Αντιγονάρα.-
Πολύ καλή σκηνή!

+++

Νόρα - Λουκάς
Δεν μπορώ να τους βλέπω να πονάνε και τη Νόρα να παίρνει την κατιούσα! Νόρα ελπίζω να ήταν η τελευταία σου σήμερα! Σε θέλω την παλιά καλή Νόρα! Ξεκόλλα την τρέλλα μου! Ξεκόλλα!!!!!

+++

Συνεργασία περί μωρουδιακών στο ατελιέ με τα γυναικεία ρούχα
Το παράλογο του παραλόγου...ή αλλιώς..ΔΑΦΝΗ!

Άξιζε βέβαια η σκηνή για να δω τη Δάφνη να λέει μπροστά στο Στέφανο "Ένα πράγμα μας έχει μείνει ακόμα, να γυρίσει η Μελίτα στο Μάνο και να βρούμε όλοι μας την ευτυχία!"

Ενα υπογλώσσιο γρήγορα για τον Monsieur Kartalis! gelio

+++

Μελίτα - Στέφανος
Αδιαφορώντας για τα προξενειά περί Μάνου ο Στέφανος βάζει πάγο στη Μελίτα και η Μελίτα το μόνο που ξέρει είναι να δηλώνει "Απελπισμένη"! Και ο Στέφανος δηλώνει "Δεν σου έκρυψα ποτέ οτι αγαπάω την Εύα!" Μελίτα γιατί είσαι ακόμα μέσα στο αυτοκίνητο χωρίς να του έχεις βγάλει τα μάτια..Κατινάκιιιιιι! έλεος κατινάκι! Α-Ξ-Ι-Ο-Π-Ρ-Ε-Π-Ε-Ι-Α!!!

Επίσης να πω ότι είτε ο Στέφανος δεν του καίγεται καρφάκι για τη Μελίτα αν τα ξαναβρεί με το Μάνο, είτε απλά θεωρεί ότι την έχει στο τσεπάκι του διαφορετικά δεν μπορώ να εξηγήσω αυτή του την συμπεριφορά που την μπρογκάει αντί να την πάρει με το μαλακό.. Με μπερδεύει πολύ...

+++

Λουκάς - Νταίζη
Η Νταίζη πονάει που αποχωρίζεται το γιό της..ας καγχάσω τρείς ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ!

Και του λέει και του Λουκά ότι μπορεί μέχρι να μάθει ο Αρης την αλήθεια να του έχουν κάνει αδερφάκι! χαχαχαχαχαχα

Ύφος και απάντηση Λουκά όλα τα λεφτά!
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 KopseLoykas
Ώπα ώπα ωπα κόψε ταχύτητα γιατί θα ζντουκάρουμε!

+++

Το μουσικό διάλειμμα με τέλειο τραγούδι από τα χειρότερα σε σκηνές.. βαρεθήκαμε λεμεεεεεεεεεεε!!!

+++

Παρέα της Φεγγαρόπετρας -1
Μπράβο στην Εύα που μοιράστηκε το μυστικό! Και βέβαια είναι λογικό όσοι δεν έχουν όλα τα στοιχεία στα χέρια τους να βγάζουν τα συμπεράσματα που έβγαλαν (βλέπε ο Καρτάλης αγαπάει τρελά την Εύα)

Αυτοί που τα ξέρουν γιατί δεν μιλάνε οεο? Σίγουρα όχι γιατί είναι σίγουροι ότι το εργάκι μας τελείωσε! Απο μένα λάβατε Χ!

Οι τελευταίες ατάκες πάντως.. μαχαιριά στην καρδιά!
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 NL

Όχι βρε Λουκάκο μου με τέτοιο ύφος "Έχουμε κι ένα γραφείο" ότι και να έκανε σε αγαπάει το κορίτσι!!!

Τη Νόρα τη λυπήθηκα απίστευτα "Ας ήμουνα στον κόρφο του κι ας ήμουνα και ψύλλος.."

+++

Βράδιασε στην Εδέμ και η Εύα ετοιμάζεται για δείπνο με τον Στέφανο.

Μαρίλια: Θεά είσαι! Την καλύτερη παίρνει ο Καρτάλης! (Εννοείται Μαριλού μου!!!)

Αγγέλα: Επιτέλους βλέπω και μια φορά το παιδί μου να γελάει.. (Τι να πρωτοσχολιάσω..που το είπε σαν να είναι κακό? Το ότι και παλιά με το Στέφανο γέλαγε και η Αγγέλα το μόνο που έκανε ήταν να την γεμίζει αμφιβολίες? Τι?)

+++

Συνομοτικοί Αμαλία & Πέτρος ΘΕΟΙ!!!
Πέτρος: Καλά πάντα ήσουν εκτός πλαισίου! (χιχιχι)

Η Αμαλίτσα θέλει να γίνει η βρωμοδουλειά (κλασσικά κοιτάμε μόνο την πάρτη μας) αλλα την βρήκε την καλή τη λύση, να το μάθει απο αλλού η Εύα για να μην "φανεί" ο δικός της δάκτυλος στην υπόθεση!

Α ρε Πέτρο..ήρωας!!!

+++

Γραφείο Βενέτη - Φωκά
Νόρα θα σε σκίσω λέμε! Σύνελθε κοπελιά! Δουλεύετε και πετάς σποντες? Είπαμε δεν είναι καλά ο Λουκάκος αποχαιρέτισε το παιδί του!

Την κατάσταση έσωσε the one and only Μπέλλος!
Εισοδος α λα Μπέλλος στο γραφείο, φροντίζει πάντα τη Νόρα (κύριος) της φορά το παλτό και χαιρετά "Γεια σου...ΛΟΥΚΑΚΟ!"
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 MpellosLoukako

Φατα τώρα Λουκάκο! gelio

ΜΠΕΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!
ΛΟΥΚΑ ΒΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ!

+++

Περικλής - Μάνος απλά Sleep

+++

Δάφνη - Νικόλας
Με διαφορά η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου! Η Δαφνούλα έδωσε ρέστα! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ! Πιστεύω πάει κάβα η σκηνή μαζί με το 252 της Ορεινής Αρκαδίας!

Γεωργόνη - Γιαννακόπουλος : respect : ΘΕΟΙ!!!

+++

Στέφανος - Εύα
Γιατί μου το κάνετε αυτό μου λέτε? Αφού το ξέρω ότι την κοροιδεύει! Μην μου δείχνετε τέτοιες σκηνές την τρέλα μουυυυυυυυ θα κολλήσω και μετά αντε πάλι από την αρχή!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!

Στέφανος: Αν είναι να λάμπεις έτσι στην εγκυμοσύνη σου να κάνουμε 4-5 παιδιά να το ευχαριστηθούμε!

Εμμέσως πλην σαφώς της είπε ότι α) λάμπει β) θέλει να την βλέπει να λάμπει γ) να κάνουν κι άλλα παιδάκια? Τι ακούω η χριστιανή και δεν πνίγομαι όπως καταπίνω?

Μόνο που δεν σηκώθηκε να τραγουδάει "Πώς ήθελα να είχα ένα και δύο και τρία και τέσσερα παιδιά" Ώωωωωπα! gelio

Και απαντά το Ευάκι "ψυχραιμία" και ο monsieur της ρίχνει ένα πονηρό βλέμμα με χαμόγελο (ξέρετε τώρα Love!) και απαντά "Με ψυχραιμία θα τα κάνουμε"

Και επαναλαμβάνω.. Γιατί μου το κάνετε αυτό μου λέτε??? Ε???

Και σκάει το sms από την gadgetου πεθερά! Ήμαρτον! Τον όρο thin excuse τον ξέρετε? Εδώ κολλάει γάντι!

+++

Μάνος - Λουκάς
Και σαν να μην έχω δει τα προσεχώς σκέφτομαι..ρε λες ο Μάνος να θέλει να του πει του Λουκά για τους πίνακες? Αλλά τελικά αλλάζει ο γάιδαρος? Μπααα

+++
Στα προσεχώς: Ο Στέφανος δεν απαντησε στο sms και η Μελίτα επέμεινε! Αλλα μην ξεχνιόσαστε εκείνη θα κάνει πίσω δεν είναι Εύα! Από την πλευρά της όλο αυτό τελείωσε!!! Κατινάκι πες αλέυρι.. Fskl

Η Εύα πάλι δίνει ευκαιρία την οποία ο Στεφάν την αφήνει να περάσει στο ντούκου! Και τα χώνει μετα στη Μελίτα που αντί να ξεσπαθώσει δικαιολογείται? Θα τρελαθώ! Θα πηδηχτώ από το παράθυρο!!!

Αμαλία - Πέτρος -> Ανυπομονώωωωωω

Λουκά είσαι βλάκας! Απλά πολύυυυυυυυ βλάκας!

Και εις άλλα με υγείαν!


απολαυστικος ο σχολιασμος σου οπως παντα.αν και διαφωνω σε καποια σημεια...κυριως οτι ευα-στεφ δεν μου αρεσαν οι σκηνες τους απο την αρχη...συμφωνω ομως στα αλλα και στο οτι η μελιτα δεν ειναι αυτη που ηταν ...κανονικα θα επρεπε σημερα να του φερει το αυτοκινητο στο κεφαλι...και μετα να τον στειλει στο δ*****...ευελπιστω στα επομενα επεισοδια να τη δει αλλιως και να του τα χωσει...και βασικα με το μανο παντα μου αρεσαν οι σκηνες τους...εχουν χημεια οι δυο τους...δυστυχως αυτο το ζευγαρι το σκοτωσαν...αν και η αληθεια ειναι οτι το στεφ-μελ μου αρεσει πολυ περισσοτερο...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από konstantina Τρι Φεβ 09, 2010 12:25 am

Δάφνη - Νικόλας
Με διαφορά η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου! Η Δαφνούλα έδωσε ρέστα! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ! Πιστεύω πάει κάβα η σκηνή μαζί με το 252 της Ορεινής Αρκαδίας!

Γεωργόνη - Γιαννακόπουλος : respect : ΘΕΟΙ!!!

συμφωνω!η δαφνουλα του χει βγαλει το λαδι του κακομοιρη!δειτε βλεμα!Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 34drghv

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από almaresi Τρι Φεβ 09, 2010 12:36 am

Ο Στέφανος είναι ο πλέον αψυχολόγητος ήρωας.
Είναι ερωτευμένος με την Μελίτα, μάλιστα αυτό είναι ένα πρωτόγνωρο συναίσθημα για εκείνον. Αλλά, δεν δυσκολεύεται ιδιαίτερα να της λέει να κάνει στην άκρη διότι αυτός αποφάσισε τον δρόμο του. Σαν να μην έφτανε αυτό, θέλει η γνώμη της γι αυτόν να είναι καλή. Να μην χαλάσει η εικόνα του στα μάτια της. Σ' αγαπάω λέει και αυτό να μην το ξεχνάς. Αν μη τι άλλο, τη "διευκολύνει"...
Και τον βλέπουμε αρκετές φορές μόνο του σκεφτικό και μελαγχολικό - βέβαια εδώ να πω ότι όταν βλέπεις έναν ήρωα να σκέφτεται, δεν σημαίνει ότι ξέρεις και τι σκέφτεται, άσχετα από την ακολουθία των πλάνων...
Από την άλλη αγαπά και την Εύα. Και αναρωτιέσαι ως θεατής "μήπως παίζει κάτι άλλο με τη Μελίτα? μήπως την κοροϊδεύει?". Γιατί φαίνεται χαρούμενος και "φωτεινός" όταν είναι με την Εύα. Όμως, ένα φιλί δεν έχει πέσει...
Πάντως, οπωσδήποτε φαίνεται ότι οι δυο τους γνωρίζονται και ταιριάζουν... Με την Μελίτα μια κουβέντα της προκοπής δεν έχουν κάνει...

Και έχεις και την Αντιγόνη που θέλει οπωσδήποτε να δουλέψει αυτός ο γάμος. Αλλιώς, καίγεται λέει. Τι είναι αυτό?
Και δεν μπορείς να πεις ότι ο Στέφανος ξέρει κάτι. Όλο αντίρρηση είναι. Ο Χρηστάκης όμως???

Υ.Γ.: thin excuse gelio
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 09, 2010 12:40 am

almaresi έγραψε:Ο Στέφανος είναι ο πλέον αψυχολόγητος ήρωας.
Είναι ερωτευμένος με την Μελίτα, μάλιστα αυτό είναι ένα πρωτόγνωρο συναίσθημα για εκείνον. Αλλά, δεν δυσκολεύεται ιδιαίτερα να της λέει να κάνει στην άκρη διότι αυτός αποφάσισε τον δρόμο του. Σαν να μην έφτανε αυτό, θέλει η γνώμη της γι αυτόν να είναι καλή. Να μην χαλάσει η εικόνα του στα μάτια της. Σ' αγαπάω λέει και αυτό να μην το ξεχνάς. Αν μη τι άλλο, τη "διευκολύνει"...
Και τον βλέπουμε αρκετές φορές μόνο του σκεφτικό και μελαγχολικό - βέβαια εδώ να πω ότι όταν βλέπεις έναν ήρωα να σκέφτεται, δεν σημαίνει ότι ξέρεις και τι σκέφτεται, άσχετα από την ακολουθία των πλάνων...
Από την άλλη αγαπά και την Εύα. Και αναρωτιέσαι ως θεατής "μήπως παίζει κάτι άλλο με τη Μελίτα? μήπως την κοροϊδεύει?". Γιατί φαίνεται χαρούμενος και "φωτεινός" όταν είναι με την Εύα. Όμως, ένα φιλί δεν έχει πέσει...
Πάντως, οπωσδήποτε φαίνεται ότι οι δυο τους γνωρίζονται και ταιριάζουν... Με την Μελίτα μια κουβέντα της προκοπής δεν έχουν κάνει...

Και έχεις και την Αντιγόνη που θέλει οπωσδήποτε να δουλέψει αυτός ο γάμος. Αλλιώς, καίγεται λέει. Τι είναι αυτό?
Και δεν μπορείς να πεις ότι ο Στέφανος ξέρει κάτι. Όλο αντίρρηση είναι. Ο Χρηστάκης όμως???

Υ.Γ.: thin excuse gelio


Ο Χρηστάκης σίγουρα κάτι ξέρει.
Αλλα κι ο Στέφανος δεν φαίνεται μερικές φορές σαν να κάνει κάποια πράγματα απλά και μόνο για να αντιδράσει στη μητέρα του;
Πριν μερικές μέρες ήταν όρθιος του έλεγε η Αντιγόνη τρέξε να προλάβεις την Εύα και αυτός κάθησε επιδεικτικά και σταύρωσε τα πόδια.
Κατι υπάρχει σίγουρα αλλά αδυνατώ να καταλάβω τι.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Τρι Φεβ 09, 2010 3:09 am

ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΜΑΝΟΣ, ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥ... ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ, ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΠΩΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΔΡΑΣ-Κ ΔΗ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΑΠΛΩΣΕΙ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΤΟΥ..(ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΚΛΑΣΙΚΟΣ, ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝ ΜΕΣΑ ΤΟΥ lol! ) ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ, ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ, ΚΟΚΚΙΝΗΣΕ, ΜΕΤΑ ΧΛΩΜΙΑΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΗ ΜΕΛ ΣΑΝ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ! :twisted: ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΧΑΖΗ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΟΒΕΙ, ΝΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΙΑ, Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ, ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙ ΦΥΤΙΛΙΕΣ..ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΘΩΑ, ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΒΓΕΙ ΣΕ ΚΑΚΟ!! ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΝ ΑΓΑΠΑ, ΜΟΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΑΝΑΠΝΕΕΙ!! ΜΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ?? ΛΙΓΗ ΚΑΠΑΤΣΟΣΥΝΗ?? slap

ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΡΤΑΛΗ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΓΚΑΣ Κ ΒΑΡΥ ΠΕΠΟΝΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. Fskl .ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΝΕΙ, ΑΝ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙ ΜΕ ΜΑΝΟ Η ΜΕΛ..ΘΑ ΓΕΥΤΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟ.... ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΕΛ "ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΟΥ, ΜΗΝ ΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ, ΣΥΝΕΛΘΕ, ΜΗ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΕΙΣ, "Κ ΓΕΝΙΚΑ Ο,ΤΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ, ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ..ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥ : curse : ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΚΑΨΟΥΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΔΕΝ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΕΙ..ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΕΙ ΕΝΑ ΦΟΥΣΚΟ, ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ : curse : ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ..
ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ..ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ, Κ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΟΥ ΤΙΜΩΡΙΑ..ΤΟΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΚΥΡΙΕ ΚΑΡΤΑΛΗ, ΠΟΣΟ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ Κ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.. cake ΑΥΤΑ.

ΥΓ ΤΗΝ ΕΠΑΙΣΧΥΝΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦ ΕΥΑΣ, ΟΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΖΑΝ ΣΕΤ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ, ΕΝΩ Ο ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΜΥΝΗΜΑΤΑ "ΣΑΓΑΠΩ" ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ, Κ Η ΑΛΛΗ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΖΗΛΕΨΕ Ο ΜΑΝΟΣ Κ ΕΛΕΓΕ "ΑΝ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ" ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΕΣΡ..ΘΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΦΤΟΥ ΣΑΣ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΦΑΡΙΣΑΙΟΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ!!!!ΑΞΙΖΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ!!! vomit xastouki
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 09, 2010 3:30 am

stefanos-melita έγραψε:ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΜΑΝΟΣ, ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥ... ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ, ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΠΩΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΔΡΑΣ-Κ ΔΗ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΑΠΛΩΣΕΙ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΤΟΥ..(ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΚΛΑΣΙΚΟΣ, ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝ ΜΕΣΑ ΤΟΥ lol! ) ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ, ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ, ΚΟΚΚΙΝΗΣΕ, ΜΕΤΑ ΧΛΩΜΙΑΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΗ ΜΕΛ ΣΑΝ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ! :twisted: ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΧΑΖΗ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΟΒΕΙ, ΝΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΙΑ, Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ, ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙ ΦΥΤΙΛΙΕΣ..ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΘΩΑ, ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΒΓΕΙ ΣΕ ΚΑΚΟ!! ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΝ ΑΓΑΠΑ, ΜΟΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΑΝΑΠΝΕΕΙ!! ΜΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ?? ΛΙΓΗ ΚΑΠΑΤΣΟΣΥΝΗ?? slap

ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΡΤΑΛΗ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΓΚΑΣ Κ ΒΑΡΥ ΠΕΠΟΝΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. Fskl .ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΝΕΙ, ΑΝ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙ ΜΕ ΜΑΝΟ Η ΜΕΛ..ΘΑ ΓΕΥΤΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟ.... ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΕΛ "ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΟΥ, ΜΗΝ ΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ, ΣΥΝΕΛΘΕ, ΜΗ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΕΙΣ, "Κ ΓΕΝΙΚΑ Ο,ΤΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ, ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ..ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥ : curse : ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΚΑΨΟΥΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΔΕΝ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΕΙ..ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΕΙ ΕΝΑ ΦΟΥΣΚΟ, ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ : curse : ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ..
ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ..ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ, Κ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΟΥ ΤΙΜΩΡΙΑ..ΤΟΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΚΥΡΙΕ ΚΑΡΤΑΛΗ, ΠΟΣΟ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ Κ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.. cake ΑΥΤΑ.

ΥΓ ΤΗΝ ΕΠΑΙΣΧΥΝΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦ ΕΥΑΣ, ΟΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΖΑΝ ΣΕΤ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ, ΕΝΩ Ο ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΜΥΝΗΜΑΤΑ "ΣΑΓΑΠΩ" ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ, Κ Η ΑΛΛΗ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΖΗΛΕΨΕ Ο ΜΑΝΟΣ Κ ΕΛΕΓΕ "ΑΝ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ" ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΕΣΡ..ΘΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΦΤΟΥ ΣΑΣ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΦΑΡΙΣΑΙΟΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ!!!!ΑΞΙΖΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ!!! vomit xastouki



Καλά ειδικά στο τέλος του σχολιασμού έριξα το γέλιο της αρκούδας!!!Και φυσικά οφείλω να συμφωνήσω!Και οι δύο κοροιδεύουν τους εαυτούς τους με τόση πολλή ευκολία που μου δίνει στα νεύρα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Izabella29 στις Τρι Φεβ 09, 2010 3:52 am, 1 φορά
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Τρι Φεβ 09, 2010 3:37 am

Izabella29 έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΜΑΝΟΣ, ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥ... ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ, ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΠΩΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΔΡΑΣ-Κ ΔΗ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΑΠΛΩΣΕΙ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΤΟΥ..(ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΚΛΑΣΙΚΟΣ, ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝ ΜΕΣΑ ΤΟΥ lol! ) ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ, ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ, ΚΟΚΚΙΝΗΣΕ, ΜΕΤΑ ΧΛΩΜΙΑΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΗ ΜΕΛ ΣΑΝ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ! :twisted: ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΧΑΖΗ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΟΒΕΙ, ΝΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΙΑ, Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ, ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙ ΦΥΤΙΛΙΕΣ..ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΘΩΑ, ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΒΓΕΙ ΣΕ ΚΑΚΟ!! ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΝ ΑΓΑΠΑ, ΜΟΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΑΝΑΠΝΕΕΙ!! ΜΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ?? ΛΙΓΗ ΚΑΠΑΤΣΟΣΥΝΗ?? slap

ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΡΤΑΛΗ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΓΚΑΣ Κ ΒΑΡΥ ΠΕΠΟΝΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. Fskl .ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΝΕΙ, ΑΝ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙ ΜΕ ΜΑΝΟ Η ΜΕΛ..ΘΑ ΓΕΥΤΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟ.... ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΕΛ "ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΟΥ, ΜΗΝ ΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ, ΣΥΝΕΛΘΕ, ΜΗ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΕΙΣ, "Κ ΓΕΝΙΚΑ Ο,ΤΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ, ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ..ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥ : curse : ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΚΑΨΟΥΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΔΕΝ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΕΙ..ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΕΙ ΕΝΑ ΦΟΥΣΚΟ, ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ : curse : ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ..
ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ..ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ, Κ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΟΥ ΤΙΜΩΡΙΑ..ΤΟΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΚΥΡΙΕ ΚΑΡΤΑΛΗ, ΠΟΣΟ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ Κ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.. cake ΑΥΤΑ.

ΥΓ ΤΗΝ ΕΠΑΙΣΧΥΝΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦ ΕΥΑΣ, ΟΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΖΑΝ ΣΕΤ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ, ΕΝΩ Ο ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΜΥΝΗΜΑΤΑ "ΣΑΓΑΠΩ" ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ, Κ Η ΑΛΛΗ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΖΗΛΕΨΕ Ο ΜΑΝΟΣ Κ ΕΛΕΓΕ "ΑΝ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ" ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΕΣΡ..ΘΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΦΤΟΥ ΣΑΣ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΦΑΡΙΣΑΙΟΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ!!!!ΑΞΙΖΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ!!! vomit xastouki



Καλά ειδικά στο τέλος του σχολιασμού έριξα το γέλιο της αρκούδας!!!Και φυσικά οφείλω να συμφωνήσω!Και οι δύο κοροιδεύουν τους εαυτούς τους με τόση πολλή ευκολία που μου δίνει στα νεύρα! :x
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ, ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ, ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ..ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΑΠΟΛΥΤΗ, Κ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ..ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Κ ΘΑ ΝΟΜΙΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ, ΟΤΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ ΤΡΕΛΑ, Κ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΤΙΑ ΜΟΝΟ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ..
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 09, 2010 3:51 am

Ας σχολιάσω και γω επιγραμματικα :
1)Όντως παραδόξως η σκηνή με Μάνο Μελίτα μου φάνηκε πολύ ευαίσθητη και φάνηκε να νιώθει άσχημα ο κύριος έγκλημα για αυτά που την έχει κάνει να περάσει!Και μην μου πείτε τώρα πως αυτά που του έλεγε ήταν ψέματα!Ζούσε ευτυχισμένη λόγω άγνοιας ενώ ο Μάνος μας ήταν από την μέρα νούμερο 1 με την γκόμενα!!!!Άντρες ξύλο που θέλετε :x
2)Αυτό που μου την δίνει περισσότερο απ'όλα είναι ο Μάνος και υποψίες του!Μπορεί κάποιος χριστιανός να μου εξηγήσει για ποιό λόγο το γεγονός πως είδε την Μελίτα στο πάτωμα με το νυφικό στο χέρι να κλαίει τον οδήγησε στον Στέφανο?Οι δικαιολογίες που όλοι του έδωσαν με πολύ ψύχραιμο και λογικό τρόπο ήταν κατά την ταπεινή μου άποψη πειστικότατες!Γιατί λοιπόν αυτός κάθεται και τρώγεται με τα ρούχα του.Η πιο λογική σκέψη που θα έπρεπε να του περάσει από το μυαλό είναι πως τον αγαπάει ακόμα και νοσταλγει τις ευτυχσιμένες μέρες του γάμου τους και όχι πως κάτι τρέχει με τον Καρτάλη.Μαντικές ικανότητες έχει μου φαίνεται!
3)Η Νόρα και ο Λούκας μένουν στάσιμοι,αφού όλο τα ίδια επαναλαμβάνονται και είναι στενάχωρο να τους βλεπεις να μαραζώνουν και να παρεξηγιούνται έτσι.
4)Η σκηνή του παραλόγου με την Δάφνη,την Μελίτα και τον Στέφανο ήταν όλα τα λεφτα!!!Πολύ γέλιο με τη φάτσα του Στεφανούκου όταν άκουσε για Μάνο,αλλά τα θέλει και τα παθαίνει και ελπίζω να μην μείνουμε στα λόγια αλλά όντως να δει και να πάθει από την ζήλια του!!!
5)Και έφτασε η ώρα να πω πως δεν ανέφερα σήμερα το πόσο φρικτός τύπος είναι ο Στέφανος!Που είναι η αγάπη που λέει πως έχει?Όπως είχε πει και η Μελίτα,δεν μου φαίνεται δα και τόσο δυστυχής!Και τόση σκληρότητα απένατι στην Μελίτα δεν είναι λογική!Υποφέρει και το ξέρεις...τι τρόπος είναι αυτός να της μιλάς και να της συμπεριφέρεσαι...Κρίμα γιατί τον νόμιζα διαφορετικό άντρα,αλλά κλασικός είναι και αυτός με το κλασικό ταλέντο να κάνει τις γυναίκες να κλαινε! maaaad
6)Παρ'ότι αγαπώ πολύ την Μελίτα,πρέπει να ομολογήσω πως με έχουν νευριάσει πολύ οι σεναριογράφοι που την κάνουν να σέρνεται τόσο!!!Θέλω να το ξεπράσει!Μεγάλο λάθος της το μήνυμα που στέλνει!Δεν πρέπει να του δίνει την χαρά πως την έχει του χεριού του!!Ρε γυναίκες
ξυπνήστεεεεεεε!!!!!!!!!!!Δύναμη και κουράγιο μην σέρνεστε!!!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 09, 2010 3:55 am

stefanos-melita έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΜΑΝΟΣ, ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥ... ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ, ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΠΩΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΔΡΑΣ-Κ ΔΗ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΑΠΛΩΣΕΙ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΤΟΥ..(ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΚΛΑΣΙΚΟΣ, ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝ ΜΕΣΑ ΤΟΥ lol! ) ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ, ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ, ΚΟΚΚΙΝΗΣΕ, ΜΕΤΑ ΧΛΩΜΙΑΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΗ ΜΕΛ ΣΑΝ ΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ! :twisted: ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΧΑΖΗ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΟΒΕΙ, ΝΑ ΠΙΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΗΛΙΑ, Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ, ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙ ΦΥΤΙΛΙΕΣ..ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΘΩΑ, ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΒΓΕΙ ΣΕ ΚΑΚΟ!! ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΝ ΑΓΑΠΑ, ΜΟΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΑΝΑΠΝΕΕΙ!! ΜΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ?? ΛΙΓΗ ΚΑΠΑΤΣΟΣΥΝΗ?? slap

ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΡΤΑΛΗ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΓΚΑΣ Κ ΒΑΡΥ ΠΕΠΟΝΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. Fskl .ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΝΕΙ, ΑΝ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙ ΜΕ ΜΑΝΟ Η ΜΕΛ..ΘΑ ΓΕΥΤΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟ.... ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΕΛ "ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΟΥ, ΜΗΝ ΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ, ΣΥΝΕΛΘΕ, ΜΗ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΕΙΣ, "Κ ΓΕΝΙΚΑ Ο,ΤΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ, ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ..ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥ : curse : ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΕΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΚΑΨΟΥΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑ, Κ ΔΕΝ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΕΙ..ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΕΙ ΕΝΑ ΦΟΥΣΚΟ, ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ : curse : ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ..
ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑ..ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ, Κ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΟΥ ΤΙΜΩΡΙΑ..ΤΟΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΚΥΡΙΕ ΚΑΡΤΑΛΗ, ΠΟΣΟ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ Κ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ.. cake ΑΥΤΑ.

ΥΓ ΤΗΝ ΕΠΑΙΣΧΥΝΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦ ΕΥΑΣ, ΟΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΖΑΝ ΣΕΤ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ, ΕΝΩ Ο ΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΜΥΝΗΜΑΤΑ "ΣΑΓΑΠΩ" ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ, Κ Η ΑΛΛΗ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΖΗΛΕΨΕ Ο ΜΑΝΟΣ Κ ΕΛΕΓΕ "ΑΝ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ" ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΑΣΩ, ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΕΣΡ..ΘΑ ΠΩ ΜΟΝΟ ΦΤΟΥ ΣΑΣ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΦΑΡΙΣΑΙΟΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ!!!!ΑΞΙΖΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ!!! vomit xastouki



Καλά ειδικά στο τέλος του σχολιασμού έριξα το γέλιο της αρκούδας!!!Και φυσικά οφείλω να συμφωνήσω!Και οι δύο κοροιδεύουν τους εαυτούς τους με τόση πολλή ευκολία που μου δίνει στα νεύρα! :x
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ, ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ, ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ..ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΑΠΟΛΥΤΗ, Κ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ..ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Κ ΘΑ ΝΟΜΙΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ, ΟΤΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ ΤΡΕΛΑ, Κ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΤΙΑ ΜΟΝΟ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ..

φανούλα καταπληκτικός ο σχολιασμός για άλλη μία φορά..
όσο για το ότι κοροιδεύουν τους εαυτούς τους πασιφανές...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης