Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

+28
zimotari
nana
Καρ-Mik
Izabella29
stefanos-melita
konstantina
DESPOINA
sarita
mimi
Pennaki.......!!
$ofi@ loukakos + nora
panda
soso
almaresi
jim7
mimi_loukas+nora
KatsaroYpotheto
filitsa
anna90
Ntinaki1
FieryRed
evanna
hionati
xara
loukitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
anastasia20
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap16%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap33%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 33% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap37%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 37% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 43
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 09, 2010 5:19 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:Δεν έχω πολλά να σχολιάσω για το σημερινό θα επισημάνω μόνο κάποιες σκηνές που μου κίνησαν το ενδιαφέρον

Μάνος-Μελίτα:Αυτή η κοπέλα πως με τον Μπουγιούρη παίζει τόσο καλύτερα απ' ότι με το Σταύρου?Μ' αρεσε πάρα πολύ η σκηνή τους και εγώ που είμαι στην κοσμάρα μου τους θέλω μαζί!

Στέφανος:Μετά κι από τα χθεσινά ας μου εξηγήσει κάποιος από που και ως που είναι ερωτευμένος με τη Μελίτα?Και αυτήν την άδειασε κανονικά και με την Εύα τρισευτυχισμένος ήταν!Ήθελε κι άλλα παιδιά τρομάρα του!

Δάφνη Μεθυσμένη:ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!Μου άρεσε πάρα πάρα πολύ

:cheers:

Ξέχασες τη Δάφνη και το Νικόλα στο κρεβάτι που τα σπαγανε αλλά κατά τα άλλα συμφωνούμε!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 09, 2010 5:21 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

loukasnora έγραψε:

Πετρος-Μανος
Ξυπνησε ο Ηρακλης Πουαρο μεσα στον Μανο.Προσπαθουσε ο Πετρος να αλλαξει την κουβεντα και να πεισει τον Μανο να μην σταθει εμποδιο στο γαμο του Στεφανου και της Ευας κι εκεινος να ρωταει συνεχεια τι εχει η Μελιτα.Παντως η δικαιολογια του Πετρου ειχε βαση αν και παλι δεν πειστηκε ο Μανος.Τωρα που ξυπνησε ο Ηρακλης Πουαρο μεσα του αντε να τον ξαναστειλει για υπνο.

Aσε κάτω τον αγαπημένο μου ήρωα αστυνομικών μυθιστορημάτων Νίκη! Κάτω τώρα!!! Ο Πουαρό σε αντίθεση με το Μάνο έχει ΗΘΙΚΗ!

Μωρε εβαλα τον Ηρακλη Πουαρο γιατι τον Σερλοκ Χολμς μου τον πηρε αλλος.



Μανος-Νορα-Δαφνη
Τι σας ελεγα για τον Ηρακλη Πουαρο;Εχει παρει σβαρνα τους παντες κα ρωταει τι εχει παθει η Μελιτα.Τωρα φταιει η Δαφνη που καταλαβε οτι την θελει ακομα τη Μελιτα ο Μανολακης;Δε φταιει.Κι εγω αυτο καταλαβα.Αλλα βρε αγορι μου πηγαινε να δουλεψεις και λιγο.Εχεις κι εναν ομιλο.

Ελα βρε Νίκη τόσο καιρό έτρεχε σε παρακολουθήσεις άσε να κάνει και λίγο διακοπές! χαχαχαχαχα

Ναι αλλα θα αρχισει να τον ζηταει η πολυθρονα που ειναι πολυθρονα.



Ευα-Αντιγονη
Η Αντιγονη ειπε στην Ευα την αληθεια οτι εκεινη συνεχισε την εκδικηση.Ωραια πολυ καλα εκανε αλλα γιατι;;;;;;;Και γιατι μου φανηκε περιεργος αυτος ο τονισμος;

Αντιγονη:Ο Στεφανος σταματησε την εκδικηση για χαρη σου και μονο!!!

Μηπως λεω εγω τωρα μηπως ηθελε να εχει καλυμενο τον γιο της σε περιπτωση που η Αμαλια παει και πει στην Ευα για τη σχεση του Στεφανου και της Μελιτας;

Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις!

Ναι το εχω αυτο το ταλεντο lol! lol!



Στεφανος-Μελιτα
Τον ακουω να της λεει ''σ'αγαπαω''και το βλεμματου ειναι σαν να λεει ''θα βρεξει σημερα''.Και αυτη καθησε και του ειπε για το πως τη βρηκε ο Μανος;Ποσο πιο κατω θα πεσεις ακομα κοπελια;Και βεβαια δεν παντρευετε την Ευα επειδη την θελει η μαμα του.Την παντρευετε επειδη την θελει εκεινος.Τοσες ευκαιριες του δινει η Ευα για να της πει αν υπαρχει κατι αλλο στη ζωη του αλλα δεν της λεει κουβεντα.Αρα;;;;

Πες τααααααα!!!

Τα λεω αλλα ποιος με ακουει εμενα την καημενη;;;


Λουκας-Νορα-Μπελλος
Οσο παει και συμπαθω λιγοτερο τον Μητσουλα.Απο που κι ως που τετοιο υφος κι απο που κι ως που λεει τον Λουκα Λουκακο;

Από το θάρρος που του έχει δώσει ο ίδιος ο Λουκάκος όταν του το παίζει φίλος και τον βοηθάει στο προξενειό Νίκη μου!

Σωστο και αυτο.Εβαλε τα χερακια του και εβγαλε τα ματακια του ο Λουκακος.Αλλα μονο η Νορα κι εμεις εχουμε δικαιωμα να τον λεμε Λουκακο.

Στεφανος-Ευα-Μηνυμα Μελιτας
Απο εκει που μας τον εδειχναν να μη θελει αυτο το γαμο ξαφνικα μας θελει και ενα και δυο και τρια και τεσσερα παιδια που σαν θα μεγαλωσουν ολα να γινουν λεβεντες για χαρη του Πειραια.Η Μελινα ελειπε.Η συζητηση για το ονομα του παιδιου απολαυστικοτατη.Και ναι μολις ξανακολλησα με αυτους τους δυο και αντε να με ξεκολλησεις τωρα.Το μηνυμα τωρα δε χαρηκε που το ειδε ο Στεφανακος.Και ειναι ιδεα μου ή η Ευα ζηλεψε;

Όχι Νικήηηηηηηηηηηηηη!!! Εγώ ακόμα κρατιέμαι! Μην κολλάς! Μην κολλάς! Κι εγώ θελω αλλα της λέει ψέματα! Βαι βαι τι πάθαμε!!!

Καλα θα κρατηθω λιγο ακομα.Για χαρη σου και μονο.


Καταπληκτικός σχολιασμός και εσύ όπως πάντα..


Ευχαριστω παρα πολυ.Σαν τους δικους σου βεβαια δεν ειναι αλλα προσπαθω.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Τρι Φεβ 09, 2010 5:42 pm

Τραγικα βαρετο και το χθεσινο επεισοδιο!Η βασικη πλοκη της σειρας πλεον ειναι οι <<ερωτες>> των πρωταγωνιστων!!!!Σε αυτο το σημειο η σειρα απευθυνεται περισσοτερο στο γυναικειο φυλο!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης