Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

+28
zimotari
nana
Καρ-Mik
Izabella29
stefanos-melita
konstantina
DESPOINA
sarita
mimi
Pennaki.......!!
$ofi@ loukakos + nora
panda
soso
almaresi
jim7
mimi_loukas+nora
KatsaroYpotheto
filitsa
anna90
Ntinaki1
FieryRed
evanna
hionati
xara
loukitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
anastasia20
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 33% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap37%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 37% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 43
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 09, 2010 10:04 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
Μάνος - Μελίτα
Ξέρω οτι θα βρεθούν πολλοί που θα διαφωνήσουν όμως η σκηνή αυτή μου άρεσε γιατί ο Μάνος με τη Μελίτα βγάζει ένα κάπως διαφορετικό πρόσωπο και η Μελίτα είναι εντελώς διαφορετική και πολύ λιγότερο ψεύτικη ή υπερβολική δίπλα του! Εγώ σήμερα είδα τρυφερότητα και κατάλαβα ότι την νοιάζεται. Και αυτό έχει φανεί σε διάφορα σημεία φέτος άσχετα που η Μελίτα τον απόπερνε.. και το έχω πει και στο παρελθόν ότι αν δεν είχε αισθήματα για εκείνον δεν θα έβγαζε τόση ένταση απέναντί του!
Τελικά, δεν είμαι η μόνη που το βλέπει.Απο όλους τους συνδιασμούς με τους κατα-καιρούς εραστές των δύο αυτών, εγω χημεία βλέπω μόνο σε αυτούς τους δύο, πειράζει?
Παρολα αυτά, δεν θα θελα τον Μάνο με την Μελίτα, γιατι δεν του αξίζει καμία.Του αρχιλαμόγιου.....


Μεθυσοκοριτσοπαρέα - Λουκάς
Γλύκες τα κορίτσια μας! Άκυρη η Νόρα! Πολύ λυπημένος ο Λουκάς, μου τσάκισε την καρδιά!
Άκυρη η Νόρα, πράγματι αλλά... (θα σχολιάσω παρακάτω γιαυτο....)


Αμαλία - Μελίτα
Καλωσήρθες παράνοια! Πόσες μπάτσες θέλει η Αμαλία? Αμέεεεετρητες!

Επ-επ υποθετάκι, ήρεμα με την τιτανομέγιστη. Μια τουρτίτσα στην μούρη φτάνει.Κανεις όμως δεν την ακουμπάει!!!!gelio



Μελίτα - Στέφανος
Αδιαφορώντας για τα προξενειά περί Μάνου ο Στέφανος βάζει πάγο στη Μελίτα και η Μελίτα το μόνο που ξέρει είναι να δηλώνει "Απελπισμένη"! Και ο Στέφανος δηλώνει "Δεν σου έκρυψα ποτέ οτι αγαπάω την Εύα!" Μελίτα γιατί είσαι ακόμα μέσα στο αυτοκίνητο χωρίς να του έχεις βγάλει τα μάτια..Κατινάκιιιιιι! έλεος κατινάκι! Α-Ξ-Ι-Ο-Π-Ρ-Ε-Π-Ε-Ι-Α!!!

Εγώ, εκτός απο το γεγονός οτι αν ήμουν στην θέση της Μελίτας, θα τού φερνα το αμάξι στο κεφάλι , με τον κοτσαδόρο μαζί, να του το ανοίξω, δεν μπορώ να καταλαβω ΓΙΑΤΙ έπρεπε να μάθει ο Καρταλουά, οτι ο Μάνος την έπιασε ΜΕ το νυφικό?
Επρεπε να του πει ΚΑΙ αυτην την ξεφτύλα?


Οι τελευταίες ατάκες πάντως.. μαχαιριά στην καρδιά!
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 NL

Όχι βρε Λουκάκο μου με τέτοιο ύφος "Έχουμε κι ένα γραφείο" ότι και να έκανε σε αγαπάει το κορίτσι!!!

Τη Νόρα τη λυπήθηκα απίστευτα "Ας ήμουνα στον κόρφο του κι ας ήμουνα και ψύλλος.."
Ο Λουκάκος εθελοτυφλεί για ακόμη μια φορά.Οσο και να έχει τα προβλήματα του, πάντα βρίσκει χρόνο να κάνει ζήλειες....

Η Νόρα σε αυτή τη σκηνή ήταν απίστευτα κοκομοιρούλα...Το πόσο την λυπήθηκα δεν λέγεται...Μπορεί να κάνει άκυρα τελευταια αλλα....αγαπάει μωρε!!!
Μα δείτε, στον screenshot, είναι σαν παιδάκι, που ο Αι-Βασίλης δεν του πήγε δώρο.......


Συνομοτικοί Αμαλία & Πέτρος ΘΕΟΙ!!!
Πέτρος: Καλά πάντα ήσουν εκτός πλαισίου! (χιχιχι)

Οπως πάντα-υπέροχοι-μοναδικοι ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΙ !!!!!!!


Γραφείο Βενέτη - Φωκά
Νόρα θα σε σκίσω λέμε! Σύνελθε κοπελιά! Δουλεύετε και πετάς σποντες? Είπαμε δεν είναι καλά ο Λουκάκος αποχαιρέτισε το παιδί του!
Απο την μια, θεωρώ την όλη συμπεριφορά της Νόρας , πολύ λάθος. Απο την άλλη την κατανοω γιατι
1)Είναι ερωτευμένη
2)Ο Λουκάς της κάνει σκοτσέζικα ντουζ
Δηλαδή, έχουμε και λέμε:

•Η Νόρα και ο Λουκάς χορευουν τανγκο
•Ερχεται ο Μπέλλος στο προσκήνιο και ο Λουκάς ζηλευει
•Ο Λουκάς αρρωσταίνει και η Νόρα (προσπαθει) να τον φορντίσει
•Ορεινη Αρκαδια. Ο Λουκάς κανει τις απίστευτες σκηνες στην Νόρα
•Η ζήλεια του Λουκά (για την ορεινή αρκαδία) τους οδηγεί σε μεγάλο τσακωμο
(Η Νόρα παραδέχεται οτι είναι ερωτευμένη μαζί του)
•Η Νόρα παει να το εξομολογηθεί αλλα την προλαβαίνει ο Λουκάς και τις λέει για τον Αρη
•Ο Μπέλλος πολιορκεί την Νόρα
•Η Νόρα λέει για τον Μπέλλο και τον όμιλο στον Λουκά, ο Λουκάς ζηλευει τον Μπέλλο
•Πρωτοχρονιάτικο φιλί - ο Λουκάς κάνει σαν να μην έγινε- της προξενευει τον Μήτσουλα
•ο Λουκάς της ανακοινώνει πως θα παντρευτεί την Νταίζη
•Η Νόρα δείχνει στον Λουκά πως να κάνει ερωτική εξομολόγηση
•Η Νταίζη μαλώνει με την Νόρα-και μετά, στο σπίτι, αφου το λέει η Νόρα στο Λουκά, της λέει οτι δεν θα χαθούνε ποτε
•Ο Μπέλλος παραδέχεται στον Λουκά τον έρωτα του για την Νόρα.
•Ο Λουκάς κάνει ερωτική εξομολόγηση-μέσω Μπέλλου στην Νόρα
•Χαλκίδα
•Νόρα Λουκάς τσακώνονται-Λουκάς λέει χοντρές κουβέντες
(Ο Λουκάς εξομολογείται στον Νικόλα)
•ο Λουκάς βοηθάει τον Μπέλλο
•Ζηλειες Λουκά
•Λουκάς βοηθάει Μπέλλο
•Ζηλειες Λουκά
•Λουκάς βοηθάει Μπέλλο
•Ο Λουκάς κάνει χαλάστρα στο δείπνο Μπέλλου-Νόρας
•Η Νόρα βλέπει τον Λουκά σε πίτσι-πίτσι με το γαρούφαλλο
•Λουκάς-Νόρα καβγαδίζουν για Νταίζη-Μπέλλο
•ο Λουκάς την στήνει την παρέα στο προξενιό με την Νόρα

Κ.ο.κ.
Τι να κάνει και αυτή η δόλια? Είναι συμπεριφορά και αυτή του Λουκά?


Την κατάσταση έσωσε the one and only Μπέλλος!
Εισοδος α λα Μπέλλος στο γραφείο, φροντίζει πάντα τη Νόρα (κύριος) της φορά το παλτό και χαιρετά "Γεια σου...ΛΟΥΚΑΚΟ!"
Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 MpellosLoukako

Φατα τώρα Λουκάκο! gelio
Δεν υπάρχει... ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ!!! Είναι Ο ΘΕΟΣ : respect : : respect : : respect :


Δάφνη - Νικόλας
Με διαφορά η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου! Η Δαφνούλα έδωσε ρέστα! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ! Πιστεύω πάει κάβα η σκηνή μαζί με το 252 της Ορεινής Αρκαδίας!

Γεωργόνη - Γιαννακόπουλος ΘΕΟΙ!!!

Πέθανα απο το γέλιο!!! Δεν ξέρω γιατί, απλώς τους λατρεύω έτσι.....

Στέφανος - Εύα

Στέφανος: Αν είναι να λάμπεις έτσι στην εγκυμοσύνη σου να κάνουμε 4-5 παιδιά να το ευχαριστηθούμε!

Και σκάει το sms από την gadgetου πεθερά! Ήμαρτον! Τον όρο thin excuse τον ξέρετε? Εδώ κολλάει γάντι!

Η Ατνιγόνη Λαζαρίδη πρώην Μουγγη-στέλνει sms να μην πίει!!!
Αμαν ρε άκυρε, χάθηκε να πεις, τον Χρήστο, να το κάνεις και πιο πιστευτό?????
Sms η Καρτάλω? Σιγά μην κάνει και βιντοκλήση !!!!!!!!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από nana Τρι Φεβ 09, 2010 10:51 am

Εμένα πάντως ενώ έβλεπα και το σημερινό επεισόδιο κατάλαβα πλέον ότι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ λειτουργούν εις βάρος της Ευας (εκτός Αγγέλας). Ο Στέφανος με τη Μελίτα, δεν χωράει περεταίρω ανάλυση.. Ο Στέφανος (που πάνω απ' όλα δεν είναι Μάνος) θα κάνει τα χειρότερα και η κλέουσα-αλκοολική Μελίτα να είναι έτοιμη να λουστεί τις συνέπειες. Και καλά θα πάθει. Η Αντιγόνη και αυτή θα την πληγώσει, κοιτά το συμφέρον της όποιο και να είναι αυτό και σπρώχνει και αυτή με τη σειρά της την Ευα στη δυστυχία. Η Νόρα με τον Λουκά καλύπτουν τη Μελίτα και σπρώχνουν την Ευα όλο και πιο πολυ προς τον Στέφανο και αργά η γρήγορα όταν θα γίνει η κατάσταση μπάχαλο, θα πρέπει να λογοδοτήσουν. Αυτό για κάποιους που λένε ότι δεν στηρίζουν τη Μελίτα...
Ο Μάνος, τι να πουμε, αυτός και αν έχει πληγώσει την Ευα...
Και τελικά σε ποιον θα πέσει ο κλήρος της σφαλιάρας?... το προφανές πλέον.
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 09, 2010 10:55 am

nana έγραψε:Εμένα πάντως ενώ έβλεπα και το σημερινό επεισόδιο κατάλαβα πλέον ότι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ λειτουργούν εις βάρος της Ευας (εκτός Αγγέλας). Ο Στέφανος με τη Μελίτα, δεν χωράει περεταίρω ανάλυση.. Ο Στέφανος (που πάνω απ' όλα δεν είναι Μάνος) θα κάνει τα χειρότερα και η κλέουσα-αλκοολική Μελίτα να είναι έτοιμη να λουστεί τις συνέπειες. Και καλά θα πάθει. Η Αντιγόνη και αυτή θα την πληγώσει, κοιτά το συμφέρον της όποιο και να είναι αυτό και σπρώχνει και αυτή με τη σειρά της την Ευα στη δυστυχία. Η Νόρα με τον Λουκά καλύπτουν τη Μελίτα και σπρώχνουν την Ευα όλο και πιο πολυ προς τον Στέφανο και αργά η γρήγορα όταν θα γίνει η κατάσταση μπάχαλο, θα πρέπει να λογοδοτήσουν. Αυτό για κάποιους που λένε ότι δεν στηρίζουν τη Μελίτα...
Ο Μάνος, τι να πουμε, αυτός και αν έχει πληγώσει την Ευα...
Και τελικά σε ποιον θα πέσει ο κλήρος της σφαλιάρας?... το προφανές πλέον.

Ολα είναι δανικά νομίζω...Αν και στην συγκεκριμένη φάση, η Ευα είναι η αθώα της υπόθεσης, μας δείχνουν πως όλα γυρίζουν μπουμερανγκ...Τον ανάποδο καθρέφτη που είπανε .....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από zimotari Τρι Φεβ 09, 2010 11:08 am

Αγαπητη nana συμφωνω σε ολα μαζι σου.Ασε που η Μελιτα πηρε τη ρεβανς απο την Ευα περσι οταν την επιασε με τον Μανο(αν και η Μελιτα ειναι <<κυρια επι των τιμων>> και δεν εκδικηται.Τωρα εχουμε νεο γυρο με ευθυνη Μελιτας.Βεβαια η αληθεια ειναι οτι η Μελιτα εχει και αναλαμπες και το <<γνωθι σ"αυτον>> ωστε να πει τη φραση <<της χαλασα μια φορα το γαμο(η ρεβανς που λεγαμε) μη το χαλασω και δευτερη. wall

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από nana Τρι Φεβ 09, 2010 11:20 am

Mik έγραψε:
nana έγραψε:Εμένα πάντως ενώ έβλεπα και το σημερινό επεισόδιο κατάλαβα πλέον ότι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ λειτουργούν εις βάρος της Ευας (εκτός Αγγέλας). Ο Στέφανος με τη Μελίτα, δεν χωράει περεταίρω ανάλυση.. Ο Στέφανος (που πάνω απ' όλα δεν είναι Μάνος) θα κάνει τα χειρότερα και η κλέουσα-αλκοολική Μελίτα να είναι έτοιμη να λουστεί τις συνέπειες. Και καλά θα πάθει. Η Αντιγόνη και αυτή θα την πληγώσει, κοιτά το συμφέρον της όποιο και να είναι αυτό και σπρώχνει και αυτή με τη σειρά της την Ευα στη δυστυχία. Η Νόρα με τον Λουκά καλύπτουν τη Μελίτα και σπρώχνουν την Ευα όλο και πιο πολυ προς τον Στέφανο και αργά η γρήγορα όταν θα γίνει η κατάσταση μπάχαλο, θα πρέπει να λογοδοτήσουν. Αυτό για κάποιους που λένε ότι δεν στηρίζουν τη Μελίτα...
Ο Μάνος, τι να πουμε, αυτός και αν έχει πληγώσει την Ευα...
Και τελικά σε ποιον θα πέσει ο κλήρος της σφαλιάρας?... το προφανές πλέον.

Ολα είναι δανικά νομίζω...Αν και στην συγκεκριμένη φάση, η Ευα είναι η αθώα της υπόθεσης, μας δείχνουν πως όλα γυρίζουν μπουμερανγκ...Τον ανάποδο καθρέφτη που είπανε .....

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι θεωρούν ότι για όλα στον προηγούμενο κύκλο έφταιγε η Ευα. Ακόμα και στο θέμα του Μάνου η Μελίτα η ίδια κατάλαβε πως αυτή μπήκε ανάμεσα στον Μάνο και την Ευα και όχι η Ευα στον γάμο τους. Και έτσι είναι. Στο μόνο που της έριξα άδικο ήταν που παντρεύτηκε τον Νικόλα. Από εκεί και πέρα δεν μπορώ να ρίξω το φταίξιμο για κάτι άλλο... αυτή η κοπέλα εχει περάσει τα χίλια τόσα και παρόλαυτά πρέπει να πληρώσει για τί??
Τέλος πάντων. Είναι η πρωταγωνίστρια και θα πρέπει να πονέσει και να τα τραβήξει όλα. Αλλά επιτρέψτε μου να πω πως τον σεισμό στην Αϊτή τον προκάλεσαν οι λιθοσφαιρικές πλάκες.
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 09, 2010 11:26 am

Χαχαχαχαχαχα παιδιά έβλεπα στο ytb το χθεσινό 298-5 στο 2:38 ακριβώς η Εύα είναι με τον Στέφανο και τρώει και φοράει παντόφλες από κάτω! Έ Λ Ε Ο Σ!! Για να είμαι ειλικρινής δεν το παρατήρησα αλλά κάποιος με μάτι κυάλι από κάτω το έγραψε και το είδα και εγώ! xaxa
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από nana Τρι Φεβ 09, 2010 11:30 am

Ntinaki1 έγραψε:Χαχαχαχαχαχα παιδιά έβλεπα στο ytb το χθεσινό 298-5 στο 2:38 ακριβώς η Εύα είναι με τον Στέφανο και τρώει και φοράει παντόφλες από κάτω! Έ Λ Ε Ο Σ!! Για να είμαι ειλικρινής δεν το παρατήρησα αλλά κάποιος με μάτι κυάλι από κάτω το έγραψε και το είδα και εγώ! xaxa

gelio gelio

ως πόσο τακούνι....
απλά είναι λάθος της λήψης... θα ήθελα να το δώ πάντως. χιχιχι
πάντως πολλοί φοράνε παντόφλες... δικαιολογημένα, είναι πολλές οι ώρες.
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 09, 2010 11:32 am

Νana συμφωνώ ότι καταλογίζουν στην Εύα πάμπολλα που δεν είναι εξ'ολοκλήρου δικά της σφάλματα, ακόμα και πράγματα για τα οποία αποδείχτηκε ότι δεν έφταιγε εκείνη. Και συμφωνώ ότι η Εύα έκανε ένα μεγάλο λάθος όταν παντρεύτηκε το Νικόλα, αλλα αυτό δεν σημαίνει για μένα ότι είναι άμοιρη ευθυνών για τη διάλυση του γάμου του Μάνου ότι και εάν παραδέχτηκε η Μελίτα.

Αν δεν ήταν ο Μάνος και η Εύα (πιο πολύ ο Μάνος αλλά και πάλι..) δεν θα χαλούσε αυτός ο γάμος. Η Μελίτα μπορεί να μπήκε σφήνα στη σχέση του Μάνου με την Εύα, αλλα ο κύριος το έπαιζε ελεύθερος κι ωραίος, όχι και να της προσαπτουμε ότι είναι σφάλμα που ερωτεύτηκε και παντρεύτηκε εναν άντρα που απο όσο ήξερε ήταν free as a bird!

Από την άλλη τόσο εκείνη οσο και η Αμαλία χθες παραδέχτηκαν ότι οι κοπέλες μετά τα περσινά ισοφάρισαν! Μία σου και μία μου!

Τώρα λοιπόν το ότι η Μελίτα έμπλεξε και γυρόφερνε με τον φίλο της Εύας για μένα είναι ότι χειρότερο μπορούσε να κάνει και βέβαια από εκεί και πέρα σαν χαρακτήρας τελείωσε για εμένα! Αυτό της προσάπτω και όχι τα του Μάνου! Και βέβαια θεωρώ ότι πιο άκυρο αυτόν τον έρωτα αλλά και την κλάψα της Μελίτας ότι παντού βρίσκει την Εύα λες και τούτη τη φορά δεν ήξερε ότι έμπλεκε με τον δικό της φίλο!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 09, 2010 11:33 am

Πάτα στο ytb το χθεσινό το 298-5 ακριβώς στο 2:38 gelio και διάβασε και το σχόλιο από κάτω είναι όλα τα λεφτά!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 09, 2010 11:39 am

Ntinaki έχεις δίκιο! Ελιωσααα gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 09, 2010 11:40 am

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι θεωρούν ότι για όλα στον προηγούμενο κύκλο έφταιγε η Ευα. Ακόμα και στο θέμα του Μάνου η Μελίτα η ίδια κατάλαβε πως αυτή μπήκε ανάμεσα στον Μάνο και την Ευα και όχι η Ευα στον γάμο τους. Και έτσι είναι. Στο μόνο που της έριξα άδικο ήταν που παντρεύτηκε τον Νικόλα. Από εκεί και πέρα δεν μπορώ να ρίξω το φταίξιμο για κάτι άλλο... αυτή η κοπέλα εχει περάσει τα χίλια τόσα και παρόλαυτά πρέπει να πληρώσει για τί??
Τέλος πάντων. Είναι η πρωταγωνίστρια και θα πρέπει να πονέσει και να τα τραβήξει όλα. Αλλά επιτρέψτε μου να πω πως τον σεισμό στην Αϊτή τον προκάλεσαν οι λιθοσφαιρικές πλάκες.


H Eύα χάλασε το γάμο της Μελίτας και του Μάνου και η Μελίτα χάλασε στη συνέχεια το γάμο της Εύας με το Μάνο. Μέχρι εδώ οι λογαριασμοί έκλεισαν.
Αυτό που κάνει τώρα η Μελίτα ανοίγει καινούριο κύκλο, και για μένα τουλάχιστον αυτός ο ανάποδος καθρέπτης δεν ισχύει. Όταν η Εύα ερωτεύτηκε το Μάνο ήταν δεκαπεντάχρονο και ο Μάνος ελεύθερος και στη συνέχεια της πουλούσε παραμύθι και τις έδινε υποσχέσεις σε κάθε ευκαιρία για να την ξαναφέρει στη ζωή του ενώ ήταν παντρεμένος. Η Μελίτα μπήκε στη σχέση της με το Στέφανο γνωρίζοντας πολύ καλά οτι έχει σχέση με την Εύα και ο Στέφανος μέχρι τώρα τουλάχιστον δεν την πιέζει και δεν την παραμυθιάζει.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 09, 2010 11:41 am

nana έγραψε:
Mik έγραψε:
nana έγραψε:Εμένα πάντως ενώ έβλεπα και το σημερινό επεισόδιο κατάλαβα πλέον ότι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ λειτουργούν εις βάρος της Ευας (εκτός Αγγέλας). Ο Στέφανος με τη Μελίτα, δεν χωράει περεταίρω ανάλυση.. Ο Στέφανος (που πάνω απ' όλα δεν είναι Μάνος) θα κάνει τα χειρότερα και η κλέουσα-αλκοολική Μελίτα να είναι έτοιμη να λουστεί τις συνέπειες. Και καλά θα πάθει. Η Αντιγόνη και αυτή θα την πληγώσει, κοιτά το συμφέρον της όποιο και να είναι αυτό και σπρώχνει και αυτή με τη σειρά της την Ευα στη δυστυχία. Η Νόρα με τον Λουκά καλύπτουν τη Μελίτα και σπρώχνουν την Ευα όλο και πιο πολυ προς τον Στέφανο και αργά η γρήγορα όταν θα γίνει η κατάσταση μπάχαλο, θα πρέπει να λογοδοτήσουν. Αυτό για κάποιους που λένε ότι δεν στηρίζουν τη Μελίτα...
Ο Μάνος, τι να πουμε, αυτός και αν έχει πληγώσει την Ευα...
Και τελικά σε ποιον θα πέσει ο κλήρος της σφαλιάρας?... το προφανές πλέον.

Ολα είναι δανικά νομίζω...Αν και στην συγκεκριμένη φάση, η Ευα είναι η αθώα της υπόθεσης, μας δείχνουν πως όλα γυρίζουν μπουμερανγκ...Τον ανάποδο καθρέφτη που είπανε .....

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι θεωρούν ότι για όλα στον προηγούμενο κύκλο έφταιγε η Ευα. Ακόμα και στο θέμα του Μάνου η Μελίτα η ίδια κατάλαβε πως αυτή μπήκε ανάμεσα στον Μάνο και την Ευα και όχι η Ευα στον γάμο τους. Και έτσι είναι. Στο μόνο που της έριξα άδικο ήταν που παντρεύτηκε τον Νικόλα. Από εκεί και πέρα δεν μπορώ να ρίξω το φταίξιμο για κάτι άλλο... αυτή η κοπέλα εχει περάσει τα χίλια τόσα και παρόλαυτά πρέπει να πληρώσει για τί??
Τέλος πάντων. Είναι η πρωταγωνίστρια και θα πρέπει να πονέσει και να τα τραβήξει όλα. Αλλά επιτρέψτε μου να πω πως τον σεισμό στην Αϊτή τον προκάλεσαν οι λιθοσφαιρικές πλάκες.

H Eυα ήξερε για την Μελίτα. Η Μελίτα δεν ήξερε για την Ευα.Αυτά είναι γνωτά.
Πως μπορεί λοιπόν η Μελίτα να μπήκε αναμεσά τους?
Η μήπως το σωστο θα ήταν η Μελίτα να πει "Ωωωω, εξκιούζ μι Ευα, δεν ήξερα πως τα χεις κρυφά με τον άντρα μου. Συγνώμη που τον κρατάω και δεν στον δίνω.Συγνώμη που τον παντρευτηκα ενώ ΔΕΝ ήξερα για την ιστοριούλα σας. Αλλη φορά θα ξέρω, θα προσλαμβάνω ντεντέκτιβ, να βρω τις πρώην του, και να κάνω γκάλοπ αν τον θέλουν ή αν μπορώ να τον παντρευτώ εγω."

Η Μελίτα παντρευτηκε τον Μάνο, επειδή της άρεσε. .Μύρισε τα νύχια της, αλλα δεν της είπαν για το παρελθόν του, ούτε τις γκόμενες είχε στα 15 του.
Απο την άλλη, η Ευα ήξερε για την Μελίτα. Τα πάντα.
Θέλοντας και μη, το φταίξιμο είναι της Ευας (δεν αναφέρομαι καν στον αρχι-άκυρο Μανο,Νικόλα,Στέφανο, αλλα μεταξύ τους.Μεταξύ Μελίτας-Ευας).
Εν γνώση της λοιπον, διατήρησε κρυφή σχέση με παντρεμένο.Εν γνώση της, πήγε και τα αράδιασε όλα στην γυναίκα του, χωρις να υπολογίσει τίποτα. Αρα ΝΑΙ, η Ευα έχει μεγάλο φταίξιμο για την διάλυση αυτού του γάμου..
Η Εύα μπορει να έχει περάσει πολλά (πραγματι) αλλα ένα ποσοστό αυτών είναι απο επιλογής της.

Απο την άλλη η Μελίτα, μέχρι την παραμονή του γάμου Ευας-Μάνου είχε τα χίλια δίκια. Μεχρι ΚΑΙ εκεί , την δικαιολογώ. Τώρα όχι. Οχι τόσο για την Εύα, αλλα για το οτι κάνει ότι έκανε η Ευα πέρσι.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Τρι Φεβ 09, 2010 11:51 am

ΜΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ:
ΜΟΥ ΕΡΕΣΕ ΕΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΔΕΝΟΥΝ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!
ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ cake ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ: Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΚΛΑΙΓΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΟΜΩΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΗ!!! Η ΑΠΟΡΟΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ Η ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΘΡΑΥΣΤΗ ΣΤΕΦΑΝΟ?

ΛΟΥΚΑΣ-ΑΡΗΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ:
ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΣΚΗΝΗ!!! Snif

ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΙ ΚΟΡΙΤΣΟΠΑΡΕΑ + ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ:
ΕΥΑ: ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ? ΠΟΛΥ NEXT TOP MODEL ΒΛΕΠΟΥΜΕ!!!
ΝΟΡΑ: ΟΥΖΟ ΟΤΑΝ ΠΙΕΙΣ ΓΙΝΕΣΕ ΕΥΘΕΙΣ....!!!
ΔΑΦΝΗ:ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΓΑΜΠΡΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΝΟΝΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ!!! Α ΞΕΧΑΣΕΣ Κ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ!!!
ΛΟΥΚΑΣ:ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ-ΑΜΟΙΡΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ!
ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ Κ ΠΑΝΤΡΕΥΟΥΜΕ Κ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ Κ ΒΑΠΤΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ Κ ΛΑΜΠΕΣ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ!!!

ΗΡΩΙΔΑ ΜΑΝΑ- ΚΥΡΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ:
ΑΜΑΛΙΑ: ΔΕΜΕΝΑ ΧΕΡΙΑ? ΠΟΤΕ ΚΑΘΗΣΕΣ ΜΕ ΔΕΜΑΝΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΛΕ?
ΕΣΥ Κ ΤΟ ΗΡΕΜΙΑ ΤΑΞΗ Κ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΤΟ ΑΥΤΟ!
ΜΕΛΙΤΑ:ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕ?

ΠΕΤΡΟΣ-ΜΑΝΟΣ:
ΑΡΕ ΠΕΤΡΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΨΕΙΣ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΟΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΙΣ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΜΑΝΟ?!!!!
ΜΑΝΟ ΑΜΑ ΒΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΑΝΑΨΥΧΗΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ!!

ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ:
ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΚΑΤΑ ΠΡΩΤΙΜΗΣΗ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ
ΨΗΛΟΙ ΟΜΟΡΦΟΙ..... ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ 69.............!!!

ΝΑΚΡΙΤΗΣ-ΝΟΡΑ-ΔΑΦΝΗ:
ΦΟΒΕΡΗ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ! Ο ΜΑΝΟΣ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΦΑΛΑΓΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Η ΔΑΦΝΗ ΕΧΕΙ ΠΙΡΕΤΟ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!! Κ Η ΝΟΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΑ ΑΣΗΜΑΖΕΥΤΑ!!!
ΔΑΦΝΗ:ΚΑΤΗ ΔΕΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΛΕΠΟΡΟΥΣΑΝ!
ΜΑΝΟΣ: ΤΗ ΔΕΚΑΤΑ ΜΩΡΕ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΚΑΤΑ?


ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΤΡΟΣ:
ΗΡΩΑΣ ΗΡΩΑΣ!!! ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ???
ΠΕΤΡΟΣ:ΠΑΝΤΑ ΕΙΣΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΠΛΑΙΣΙΟΥ!!!
ΒΕΒΑΙΑ ΑΜΑ ΤΟ ΚΑΛΟΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΑΝ ΤΟ ΜΑΘΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΧΑΜΟΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ!!! cake

ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΩΤΙΑ-ΛΟΥΚΑΚΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ:
ΔΗΜΗΤΡΙΕ ΠΟΛΥ ΘΑΡΡΟΣ ΠΗΡΑΜΕ!!! ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΦΡΕΝΟ!!!

ΜΑΝΟΣ-ΧΑΤΖΗΓΛΙΤΣΗΣ:
ΑΝΤΡΑ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΘΕΛΩ!!! Kotsides

ΚΡΕΒΑΤΟΜΟΥΡΜΟΥΡΑ!!!ΔΑΦΝΗ-ΝΙΚΟΛΑΣ:
ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Η ΚΡΕΒΑΤΟΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΧΟΜΠΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ!!!

ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ:
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ!!!
ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ!!! xaxa

ΜΑΝΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ:
ΣΥΓΓΝΩΜΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΣΤΙΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ Κ ΤΗΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΨΥΧΑΝΑΛΥΤΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ!!! gelio

ΠΡΟΣΕΧΩΣ: ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ!!!!! maaaad
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από nana Τρι Φεβ 09, 2010 12:05 pm

Παιδιά δεν διαφωνώ ότι ο Μάνος στο τρίγωνο Μάνος-Μελίτα-Ευας είναι ο αρχιφταίχτης. Εννοείται. Ούτε πάω να βγάλω "χαζή" την Μελίτα που λυπηθηκε για τον γάμο της με τον Μανο. Ακόμα και στο ρόλο της σφουγγαρίστρας το προηγούμενο βράδυ του γάμου της Ευας την δικαιολόγησα. Έτσι είναι αυτά τα παιχνίδια του έρωτα. Διεκδικείς, παλεύεις και ότι κερδίσεις. Η μία δεν σκεφτόταν την άλλη. και γιατί άλλωστε...
Αυτό που με εκνευρίζει όμως είναι πως η Μελίτα άλλα έλεγε και άλλα κάνει. Αυτά που κατηγορούσε τα κάνει τώρα. Η Ευα αγαπούσε τον Μάνο και ήταν ισοπεδοτική (ειδικά πέρυσι) Και καλά έκανε. Αλλά το έλεγε και το βροντοφώναζε ότι τον διεκδικώ γιατί τον θεωρώ δικό μου και τον κέρδισε...μέχρι να την προλάβουν βέβαια τα γεγονότα.
Φέτος η Μελίτα δεν ήξερε που πήγαινε? Μα τι δικαιολογία είναι αυτή που λέει ότι όλο την Ευα βρίσκει μπροστά της?? Αφού με την Ευα νταλαβεριζόταν ο Στέφανος, ποια περίμενε να βρει μπροστά του?
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 09, 2010 12:12 pm

nana έγραψε:Παιδιά δεν διαφωνώ ότι ο Μάνος στο τρίγωνο Μάνος-Μελίτα-Ευας είναι ο αρχιφταίχτης. Εννοείται. Ούτε πάω να βγάλω "χαζή" την Μελίτα που λυπηθηκε για τον γάμο της με τον Μανο. Ακόμα και στο ρόλο της σφουγγαρίστρας το προηγούμενο βράδυ του γάμου της Ευας την δικαιολόγησα. Έτσι είναι αυτά τα παιχνίδια του έρωτα. Διεκδικείς, παλεύεις και ότι κερδίσεις. Η μία δεν σκεφτόταν την άλλη. και γιατί άλλωστε...
Αυτό που με εκνευρίζει όμως είναι πως η Μελίτα άλλα έλεγε και άλλα κάνει. Αυτά που κατηγορούσε τα κάνει τώρα. Η Ευα αγαπούσε τον Μάνο και ήταν ισοπεδοτική (ειδικά πέρυσι) Και καλά έκανε. Αλλά το έλεγε και το βροντοφώναζε ότι τον διεκδικώ γιατί τον θεωρώ δικό μου και τον κέρδισε...μέχρι να την προλάβουν βέβαια τα γεγονότα.
Φέτος η Μελίτα δεν ήξερε που πήγαινε? Μα τι δικαιολογία είναι αυτή που λέει ότι όλο την Ευα βρίσκει μπροστά της?? Αφού με την Ευα νταλαβεριζόταν ο Στέφανος, ποια περίμενε να βρει μπροστά του?

Φέτος η Μελίτα είναι τελείως λάθος.Ακυρη όσο δεν πάει.Κάνει την μια μ@@@@@α μετα την άλλη.
Και αφού τόσο πια αποφάσισε να βιώσει τον ''απολυτο'' gelio gelio Τι απορεί για την Ευα? Εν γνώση σου κυρά μου δεν έμπελξες με τον κύριο εκ των Παρισίων? Τι ζητάς τα ρέστα?

Θα διαφωνήσω με το
Η Ευα αγαπούσε τον Μάνο και ήταν ισοπεδοτική (ειδικά πέρυσι) Και καλά έκανε.
γιατι καλά, δεν έκανε.

Τελος πάντων, το θέμα μας είναι οτι δεν μπορούμε να ξεχνάμε τα λάθη της Ευας (που είναι τεράστια) τα περσινά, επειδή φέτος μπλέχτηκε χωρίς να φταίει σε ένα ακόμη τριγωνο...
Ούτε ομως να δικαιολογούμε τις βλακείες και τις κατινίες της Μελίτας, επειδή πέρασε οτι πέρασε λόγω Μάνου-Ευας...

Και οι δυό είναι φάουλ :Banned: Απλως είναι σε διαφορετικό χρόνο ...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 09, 2010 12:20 pm

Mik έγραψε:
Τελος πάντων, το θέμα μας είναι οτι δεν μπορούμε να ξεχνάμε τα λάθη της Ευας (που είναι τεράστια) τα περσινά, επειδή φέτος μπλέχτηκε χωρίς να φταίει σε ένα ακόμη τριγωνο...
Ούτε ομως να δικαιολογούμε τις βλακείες και τις κατινίες της Μελίτας, επειδή πέρασε οτι πέρασε λόγω Μάνου-Ευας...

Και οι δυό είναι φάουλ :Banned: Απλως είναι σε διαφορετικό χρόνο ...

Συμφωνώ, με μια διευκρίνηση όμως, η Εύα έχει μεγαλώσει με τον τρόπο που έχει μεγαλώσει και στο περιβάλλον που έχει μεγαλώσει και μπορείς να τις δώσεις και κάποια δικαιολογητικά, έκανε τεράστια σφάλματα και έστω και αργά έμαθε από αυτά και τα διορθώνει, ενώ η Μελίτα μεγάλωσε σε ένα ήρεμο οικογενειακό περιβάλλον και ήταν κιουρία, παρακολούθησε και αναθεμάτισε όλα αυτά τα σφάλματα μέχρι που αποφάσισε να μεταλλαχθεί μεσα σε 5 επεισόδια σε σκυλάκι του Καρτάλη και να κάνει μια από τα ίδια! Λίγο ανάποδα δεν τον πήρε το δρόμο? Ή απλά τώρα μας φανέρωσε τον πραγματικό της εαυτό?

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 09, 2010 12:25 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:
Τελος πάντων, το θέμα μας είναι οτι δεν μπορούμε να ξεχνάμε τα λάθη της Ευας (που είναι τεράστια) τα περσινά, επειδή φέτος μπλέχτηκε χωρίς να φταίει σε ένα ακόμη τριγωνο...
Ούτε ομως να δικαιολογούμε τις βλακείες και τις κατινίες της Μελίτας, επειδή πέρασε οτι πέρασε λόγω Μάνου-Ευας...

Και οι δυό είναι φάουλ :Banned: Απλως είναι σε διαφορετικό χρόνο ...

Συμφωνώ, με μια διευκρίνηση όμως, η Εύα έχει μεγαλώσει με τον τρόπο που έχει μεγαλώσει και στο περιβάλλον που έχει μεγαλώσει και μπορείς να τις δώσεις και κάποια δικαιολογητικά, έκανε τεράστια σφάλματα και έστω και αργά έμαθε από αυτά και τα διορθώνει, ενώ η Μελίτα μεγάλωσε σε ένα ήρεμο οικογενειακό περιβάλλον και ήταν κιουρία, παρακολούθησε και αναθεμάτισε όλα αυτά τα σφάλματα μέχρι που αποφάσισε να μεταλλαχθεί μεσα σε 5 επεισόδια σε σκυλάκι του Καρτάλη και να κάνει μια από τα ίδια! Λίγο ανάποδα δεν τον πήρε το δρόμο? Ή απλά τώρα μας φανέρωσε τον πραγματικό της εαυτό?



Η Μελίτα είχε βγάλει και πέρσυ τέτοια δείγματα χαρακτήρα, και αυτός νομίζω ήταν ο λόγος που δεν είχε το σύνολο του κοινού με το μέρος της ενώ είχε όλα τα δίκια δικά της. Βέβαια όλο αυτό που παρακολουθούμε φέτος είναι κατα τη γνώμη μου σεναριακή ασυνέπεια χαρακτήρων. Περιμένω να δω που θα οδηγηθεί η κατάσταση με περιέργεια. Ίσως πια να είναι και το μοναδικό πράγμα που με κρατάει στη σειρά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από nana Τρι Φεβ 09, 2010 12:29 pm

Η Ευα ήταν λάθος και με τον καιρό διορθώθηκε. Φέτος την βλέπω αλλαγμένη και συνειδιτοποιημένη και πολλές φορές μου αρέσει πολύ ο τρόπος που σκέφτεται και προπάντων λειτουργεί.
Η Μελίτα αν πούμε ότι ήταν η κιουρία της υπόθεσης έχει καταντήσει εντελώς χάλια.
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από soso Τρι Φεβ 09, 2010 2:33 pm

nana έγραψε:Παιδιά δεν διαφωνώ ότι ο Μάνος στο τρίγωνο Μάνος-Μελίτα-Ευας είναι ο αρχιφταίχτης. Εννοείται. Ούτε πάω να βγάλω "χαζή" την Μελίτα που λυπηθηκε για τον γάμο της με τον Μανο. Ακόμα και στο ρόλο της σφουγγαρίστρας το προηγούμενο βράδυ του γάμου της Ευας την δικαιολόγησα. Έτσι είναι αυτά τα παιχνίδια του έρωτα. Διεκδικείς, παλεύεις και ότι κερδίσεις. Η μία δεν σκεφτόταν την άλλη. και γιατί άλλωστε...
Αυτό που με εκνευρίζει όμως είναι πως η Μελίτα άλλα έλεγε και άλλα κάνει. Αυτά που κατηγορούσε τα κάνει τώρα. Η Ευα αγαπούσε τον Μάνο και ήταν ισοπεδοτική (ειδικά πέρυσι) Και καλά έκανε. Αλλά το έλεγε και το βροντοφώναζε ότι τον διεκδικώ γιατί τον θεωρώ δικό μου και τον κέρδισε...μέχρι να την προλάβουν βέβαια τα γεγονότα.
Φέτος η Μελίτα δεν ήξερε που πήγαινε? Μα τι δικαιολογία είναι αυτή που λέει ότι όλο την Ευα βρίσκει μπροστά της?? Αφού με την Ευα νταλαβεριζόταν ο Στέφανος, ποια περίμενε να βρει μπροστά του?

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου..Εξάλλου γυναικα που μιξοκλαίγοντας τηλεφωνεί στον πρώην
της την παραμονή του γαμου του με την "πέτρα του σκανδάλου",σε προκαλεί να την οικτίρεις σίγουρα -σε απόγνωση παρουσιάστηκε,και λιγότερο να την καταδικάσεις..Την αντίδρασή της την κατανοώ απόλυτα.Κι επειδή έχει σημασία ΚΑΙ ο διάλογος που προηγήθηκε, πιστεύω σε έναν βαθμό την κοινή πρόθεση και των δύο για "αυλαία",και κατανοώ φυσικά τους τηλεθεατές που "ευχαριστήθηκαν" τη συγκεκριμένη ανατροπή εναντίον της Ευας,η οποία επιστρέφοντας ήρθε και τα σάρωσε όλα! Η παντρεμένη comme il faut γήινα ωραία σύζυγος για μία και μοναδική φορά νίκησε την διακδικητική,ακραία, καλλονή (πρώην)γκόμενα!'Ηταν τέτοια η ήττα που ειχε υποστεί παίζοντας με συμμάχους ΚΑΙ το παιδί ΚΑΙ το πακέτό της ,που δεν ισοφαρίζεται με καμία μεμονωμένη "καυτή" σκηνή.
Ο κύριος υπεύθυνος ήταν και είναι πάντα ο Μάνος.
Ο μακράν πιο πολύπλευρος μαζί με την Ευα χαρακτήρας της Εδέμ,που αποφάσισαν για έναν αδιευκρίνηστο λόγο να τον μετατρέψουν σε αποκλειστικά και μονοσήμαντα ΤΡΕΛΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ.
Τα "δίκια" της Μελίτας τέλειωσαν φέτος.Παλιά ήταν η ελεγχόμενη κατίνα,όπως ο μέσος όρος των αωθρώπων-το μέσο όρο εκπροσωπεί εξάλλου..
Φετος εγινε η κομπλεξική κατινάρα,που σέρνεται και μιξοκλαίει διαρκώς,που γκαρίζει σε Αγγελικές και Αγγέλες να μαζέψουν το παιδί της,που είναι τίγκα στα απωθημένα για την πρώην αντίζηλο και που κινείται στα ανώτατα όρια του κωμικού παραλογισμού.Κρίμα.
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από nana Τρι Φεβ 09, 2010 2:57 pm

soso έγραψε:
nana έγραψε:Παιδιά δεν διαφωνώ ότι ο Μάνος στο τρίγωνο Μάνος-Μελίτα-Ευας είναι ο αρχιφταίχτης. Εννοείται. Ούτε πάω να βγάλω "χαζή" την Μελίτα που λυπηθηκε για τον γάμο της με τον Μανο. Ακόμα και στο ρόλο της σφουγγαρίστρας το προηγούμενο βράδυ του γάμου της Ευας την δικαιολόγησα. Έτσι είναι αυτά τα παιχνίδια του έρωτα. Διεκδικείς, παλεύεις και ότι κερδίσεις. Η μία δεν σκεφτόταν την άλλη. και γιατί άλλωστε...
Αυτό που με εκνευρίζει όμως είναι πως η Μελίτα άλλα έλεγε και άλλα κάνει. Αυτά που κατηγορούσε τα κάνει τώρα. Η Ευα αγαπούσε τον Μάνο και ήταν ισοπεδοτική (ειδικά πέρυσι) Και καλά έκανε. Αλλά το έλεγε και το βροντοφώναζε ότι τον διεκδικώ γιατί τον θεωρώ δικό μου και τον κέρδισε...μέχρι να την προλάβουν βέβαια τα γεγονότα.
Φέτος η Μελίτα δεν ήξερε που πήγαινε? Μα τι δικαιολογία είναι αυτή που λέει ότι όλο την Ευα βρίσκει μπροστά της?? Αφού με την Ευα νταλαβεριζόταν ο Στέφανος, ποια περίμενε να βρει μπροστά του?

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου..Εξάλλου γυναικα που μιξοκλαίγοντας τηλεφωνεί στον πρώην
της την παραμονή του γαμου του με την "πέτρα του σκανδάλου",σε προκαλεί να την οικτίρεις σίγουρα -σε απόγνωση παρουσιάστηκε,και λιγότερο να την καταδικάσεις..Την αντίδρασή της την κατανοώ απόλυτα.Κι επειδή έχει σημασία ΚΑΙ ο διάλογος που προηγήθηκε, πιστεύω σε έναν βαθμό την κοινή πρόθεση και των δύο για "αυλαία",και κατανοώ φυσικά τους τηλεθεατές που "ευχαριστήθηκαν" τη συγκεκριμένη ανατροπή εναντίον της Ευας,η οποία επιστρέφοντας ήρθε και τα σάρωσε όλα! Η παντρεμένη comme il faut γήινα ωραία σύζυγος για μία και μοναδική φορά νίκησε την διακδικητική,ακραία, καλλονή (πρώην)γκόμενα!'Ηταν τέτοια η ήττα που ειχε υποστεί παίζοντας με συμμάχους ΚΑΙ το παιδί ΚΑΙ το πακέτό της ,που δεν ισοφαρίζεται με καμία μεμονωμένη "καυτή" σκηνή.
Ο κύριος υπεύθυνος ήταν και είναι πάντα ο Μάνος.
Ο μακράν πιο πολύπλευρος μαζί με την Ευα χαρακτήρας της Εδέμ,που αποφάσισαν για έναν αδιευκρίνηστο λόγο να τον μετατρέψουν σε αποκλειστικά και μονοσήμαντα ΤΡΕΛΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ.
Τα "δίκια" της Μελίτας τέλειωσαν φέτος.Παλιά ήταν η ελεγχόμενη κατίνα,όπως ο μέσος όρος των αωθρώπων-το μέσο όρο εκπροσωπεί εξάλλου..
Φετος εγινε η κομπλεξική κατινάρα,που σέρνεται και μιξοκλαίει διαρκώς,που γκαρίζει σε Αγγελικές και Αγγέλες να μαζέψουν το παιδί της,που είναι τίγκα στα απωθημένα για την πρώην αντίζηλο και που κινείται στα ανώτατα όρια του κωμικού παραλογισμού.Κρίμα.

συμφωνώ και να συμπληρώσω στο τέλος... και αλκοολισμού... κάνει καραμπαμ ότι το καρατσούζει...άσχημη εικόνα
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Φεβ 09, 2010 4:41 pm


βαρετότατο αλλά θα σχολιάσωωωωωωωωωωω
Μανός-Μαρουλίτα : sorry τη ζωή της(με τον Μάνο) τώρα την θυμήθηκε ;;;; έλεος κοπέλα μου άιντε άιντε είσαι κοπελιά .........να και πάλι για την Εύα ..........η Εύα και η Εύα και η Εύα κοπελιά ραψ'το γιατί βαριέμαι και ο Μάνος νομίζει ότι κλαίει γι'αυτόν χα χα χα
τόσο δράμα και κλάμα δεν θα τ'αντέξω .........................
Άρης-Λουκάς-Οδυσσέας : τι σκηνή !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κοριτσοπαρέααα:super τα κορίτσια πολύ γλυκιές μ'άρεσε πάρα πολύ η σκηνή τους
Αμαλία-Μαρουλίτα: Κ-Α-Τ-Ι-Ν-Ο-Σ-Υ-Ζ-Η-Τ-Η-Σ-Η ΤΕΛΕΊΩΣ .....................
Χρήστος-Αντιγόνη: οχ μπερδεύτηκαααααα
Κορίτσια-Λουκάς : Νοράκι σήμερα με τσάντισε αχ δεν μπορώ τα νεύρα μου ο Λουκάκος είχε τα θέματα του έφυγε το παιδί του και η Νόρα ξέφυγε Νοράκι κοίτα να συνέλθεις
Ρούσσος-Μάνος : το καμάρι έχει αρχίσει να ξυπνάει μπράβο αγόρι μου μπράβο .......................................... ναι ακριβώς που κολλάει αυτό ;;;;;;;;;
Εύα--Στέφανος1: γλυκούλα σκηνή αν και σύντομη ...........................και το κουλό Δώσε τα φιλιά μου στην Μελίτα
Κορίτσια-Μάνος : η Δάφνη να βγει από τον πλανήτη goofy Pleaseeeeeeeee και εγώ την ίδια απορία έχω κλαίει η Μελίτα με το νυφικό της επειδή παντρεύεται ο Στέφανος την Εύα
Μελίτα-Νόρα: : sleep: Sleep
Αντιγόνη Εύα : για σένα και μόνο σταμάτησε την εκδίκηση χα χα χα χα χα χα
Νόρα-Λουκάς : Νοράκι τι είπαμε μαζέψου και γίνε η Νόρα που ξέρω τώρα !!!!!!!!!!!!!
Δάφνη-Μαρουλίτα-Στεφανάκος: θα φας ξύλο Δαφνούλα σταμάτα να μιλάς
Μαρουλίτα-Στέφανος : άδειασμα ............................ και μπερδεύτηκα ............. ναι δεν παντρεύεσαι εσύ !!!!!!!!!!!!!!
ναι άμα ήσουν ρομπότ θα σου χαμηλώναμε και την ένταση .......................
Οικιά Βενέτη : σκοτώστε την σκοτώστε την σκοτώστε την xastouki μόνο να ονειρεύεσαι κοπελιά τίποτα πράξη
παρέα-1 : αχχ μου λείπουν οι σκηνές τους και η ατάκα της Νόρας
Εύα-Αγγέλα-Μαρίλια : αχ η ατάκες της Μαριλούς θεικές
Αμαλία-Πέτρος :Και έλεγα από που το πήρε η Μελίτα από που το πήρε
Νόρα-Λουκάς -Μπέλλος : του την πήρε και έφυγε χι χι χι Λουκάκο την έφαγες χα χα χα
Μάνος-Χατζητέτοιος : χα χα χα θα τους γδάρει μπράβο Αντιγονάρα όλοι σε τρέμουν
Νικόλας-Δάφνη:χι χι χι τέλεια κρεβατομουρμούρα ....................................
Εύα-Στέφανος : και ρωτάω εγώ ξανά είμαστε σίγουροι πως ο Στέφανος είναι ερωτευμένος με την Μαρουλίτα
α)να μιλήσουν γι'αυτούς
β)έλαμπε ολόκληρος
γ)θέλει και 4-5 παιδιά και θα τα κάνουν και με ψυχραιμία
δ)θέλει να πάνε και για βέρες
και μετά στέλνει και μήνυμα η άλλη κατίναααααααααααααααααα
και σχολιάκια η Εύα δεν είναι Μελίτα ή και Δώρα δεν ψάχνει ξένα κινητά Στεφανάκιο και το κλασσικό ΔΕΝ ΘΈΛΩ ΝΑ ΧΆΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΌ ΔΕΝ ΘΈΛΩ ΔΕΝ ΘΈΛΩ
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 09, 2010 4:44 pm

Ας σχολιασω κι εγω......

Μανος-Μελιτα
Την νοιαζεται.Την νοιαζεται πολυ και φαινεται.Αλλα δεν τον επεισε.Παντως μου αρεσουν πολυ μαζι.Σε αυτη τη σκηνη μου αρεσε πολυ η ερμηνεια της Παππα.Τωρα εγω γιατι πιστευω οτι δεν εχουν τελειωσει οριστικα αυτοι οι δυο;


Λουκας-Οδυσσεας-Αρης
Πολυ ωραια σκηνη.Αλλα θα συμφωνησω οτι οσο περναει ο καιρος ο μικρος ολο και περισσοτερο μοιαζει στον Οδυσσεα.Αν ειναι δυνατον δηλαδη.


Μεθυσμενη κοριτσοπαρεα ή μεθυσμενη πολιτεια
Ως και το Next top model εβαλαν στην κουβεντα τους.Το δουλεμα των κοριτσιων στη Νορα για τον Λουκα ολα τα λεφτα.Και η Ευα τον καρφωσε τον Λουκα για την ταινια αλλα η Νορα περα βρεχει.Και ετσι εγω θα συμφωνησω με την Δαφνη.

Δαφνη:Νορα εισαι ηλιθια.Για τη ζωη σας που χανει κλαιει.

Πες τα βρε Δαφνουλα να αγιασει το στομα σου κοπελα μου : respect : : respect :


Αμαλια-Μελιτα
Δε την μπορω αλλο τη Μελιτα καντε κατι.Οτι καλη εντυπωση μου ειχε αφησει στη σκηνη της με τον Μανο την εδιωξε με μια φραση.

Μελιτα:Της χαλασα μια φορα το γαμο κα δε θα το ξανακανω.

Και μερικες ωρες μετα αρχισε να στελνει μηνυματα στον Στεφανο.Αλλα αυτο θα το σχολιασω οταν ερθει η ωρα.

Αντιγονη-Χρηστος γνωστος και ως το καμαρι της Τζινας
Την ξερει καλα την Αμαλια ο Χρηστος.Περιεργη συζητηση ομως.Γιατι ''καηκαμε''αν χαλασει ο γαμος;Και εγω τωρα γιατι δε καταλαβαινω τιποτα;

Μεθυσμενη κοριτσοπαρεα-Κουμπαρος υπηρεσιας γνωστος και ως Λουκας
Η Νορα και παλι περα βρεχει και πληγωσε και τον Λουκακο μας που ηταν και στενοχωρημενος για τον Αρη που εφευγε.Ουτε εμενα μου αρεσε ο τροπος που του μιλησε.Τα αλλα δυο κοριτσια προσπαθουσαν να τον παρηγορησουν αλλα δε τα καταφεραν.

Πετρος-Μανος
Ξυπνησε ο Ηρακλης Πουαρο μεσα στον Μανο.Προσπαθουσε ο Πετρος να αλλαξει την κουβεντα και να πεισει τον Μανο να μην σταθει εμποδιο στο γαμο του Στεφανου και της Ευας κι εκεινος να ρωταει συνεχεια τι εχει η Μελιτα.Παντως η δικαιολογια του Πετρου ειχε βαση αν και παλι δεν πειστηκε ο Μανος.Τωρα που ξυπνησε ο Ηρακλης Πουαρο μεσα του αντε να τον ξαναστειλει για υπνο.

Στεφανος-Ευα μερος 1ο
Λετε ολη αυτη η συζητηση για τον Λουκα και τη Νταιζη να θελει να μας δειξει κατι;Ο Στεφανος υποτιθεται δεν εχει καμια στενη επαφη με τον Λουκα.Πως ξαφνικα ξερει οτι το προβλημα του Λουκα ειναι η Νταιζη;Μας εχουν δειξει μονο εκεινη τη συζητηση μεταξυ τους σε εκεινο το επεισοδιο που η Ευα πηγε στο τελος στον Στεφανο και του ειπε να παντρευτουν.Καταλαβαινω οτι ο Χρηστος του εχει μιλησει για την υποθεση αυτη αλλα και παλι μπερδευτηκα.

Μανος-Νορα-Δαφνη
Τι σας ελεγα για τον Ηρακλη Πουαρο;Εχει παρει σβαρνα τους παντες κα ρωταει τι εχει παθει η Μελιτα.Τωρα φταιει η Δαφνη που καταλαβε οτι την θελει ακομα τη Μελιτα ο Μανολακης;Δε φταιει.Κι εγω αυτο καταλαβα.Αλλα βρε αγορι μου πηγαινε να δουλεψεις και λιγο.Εχεις κι εναν ομιλο.

Νορα-Μελιτα
Καλα πηγε και της τα εψαλε η Νορα.Αλλα με ενοχλει που ολο ασχολουνται με τον.....''απολυτο'' στα τελευταια επεισοδια.Ελεος δεν αντεχεται αλλο αυτη η κλαψα της Μελιτας.

Ευα-Αντιγονη
Η Αντιγονη ειπε στην Ευα την αληθεια οτι εκεινη συνεχισε την εκδικηση.Ωραια πολυ καλα εκανε αλλα γιατι;;;;;;;Και γιατι μου φανηκε περιεργος αυτος ο τονισμος;

Αντιγονη:Ο Στεφανος σταματησε την εκδικηση για χαρη σου και μονο!!!

Μηπως λεω εγω τωρα μηπως ηθελε να εχει καλυμενο τον γιο της σε περιπτωση που η Αμαλια παει και πει στην Ευα για τη σχεση του Στεφανου και της Μελιτας;

Λουκας-Νορα
Πανε τα ψιχουλακια.Ουτε αυτα δε μας πεταξαν σημερα.Κριμα.Πολυ κριμα.Παντως χαιρομαι που η Νορα του ζητησε συγγνωμη.Και γιατι παλι ασχολουνται με τον -ας τον πουμε ''ερωτα''-του Στεφανου και της Μελιτας;Δε μπορει καποιος επιτελους να ασχοληθει με τον δικο τους ερωτα;Δηλαδη ποσο ακομα θα περιμενουμε για να τους δουμε ζευγαρι κανονικο;

Στεφανος-Δαφνη-Μελιτα
Εγω δεν ειδα καμια ζηλεια στο βλεμμα του Στεφανου.Sorry αλλα αν αυτο ειναι ζηλεια τοτε εγω ειμαι η Μονικα Μπελουτσι.

Μανος-Επενδυτης να υποθεσω;
Ετσι κυριε επενδυτα μου ετσι.Να βασιζεστε στον λογο του Μανου γιατι οτι λεει το κανει.Ο λογος του συμβολαιο.

Στεφανος-Μελιτα
Τον ακουω να της λεει ''σ'αγαπαω''και το βλεμματου ειναι σαν να λεει ''θα βρεξει σημερα''.Και αυτη καθησε και του ειπε για το πως τη βρηκε ο Μανος;Ποσο πιο κατω θα πεσεις ακομα κοπελια;Και βεβαια δεν παντρευετε την Ευα επειδη την θελει η μαμα του.Την παντρευετε επειδη την θελει εκεινος.Τοσες ευκαιριες του δινει η Ευα για να της πει αν υπαρχει κατι αλλο στη ζωη του αλλα δεν της λεει κουβεντα.Αρα;;;;

Λουκας-Νταιζη
Μανα κουραγιο μας το παιζει η Νταιζη και δε μου αρεσει καθολου.Που θες να κανεις κι αλλα παιδια με τον Λουκα.Μην ανησυχεις κοπελια θα κανει και αλλα παιδια ο Λουκας.Με τη Νορα.Η αντιδραση του Λουκα πολυ καλη.

Παρεα της φεγγαροπετρας
Η Ευα τους τα ειπε ολα χαρτι και καλαμαρι και καλα εκανε.Παντως η ατακα που σημαδεψε την σκηνη ηταν φυσικα....


Νορα:Ας ειμουνα στον κορφο σου κι ας ημουνα και ψυλλος.


Ευα-Μαριλια-Αγγελα
Ουτε εμενα μου αρεσε το υφος της Αγγελας οταν ελεγε ''επιτελους βλεπω και μια φορα το παιδι μου να γελαει''.Αυτο μονο.

Πετρος-Αμαλια
Αυτο που θελει η Αμαλια να μαθει ο Μανος για τη σχεση Στεφανου-Μελιτας για να χαλασει εκεινος τον γαμο ειναι εξωφρενικο.


Λουκας-Νορα-Μπελλος
Οσο παει και συμπαθω λιγοτερο τον Μητσουλα.Απο που κι ως που τετοιο υφος κι απο που κι ως που λεει τον Λουκα Λουκακο;

Μανος-Χατζηφαβοριτας
Αδιαφορη σκηνη.Υπερβολικα αδιαφορη σκηνη.Περισσοτερο κι απο τις σκηνες Στεφανου-Μελιτας αν ειναι δυνατον κατι τετοιο.

Νικολας-Δαφνη-Κρεβατομουρμουρα
Ο καημενος ο Νικολας ειναι καταδικασμενος να χανει συνεχεια τον υπνο του ειτε απο τον Λουκα ειτε απο την Δαφνη.Η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου.Τρελο γελιο με τις αντιδρασεις του Νικολα : respect : : respect :

Στεφανος-Ευα-Μηνυμα Μελιτας
Απο εκει που μας τον εδειχναν να μη θελει αυτο το γαμο ξαφνικα μας θελει και ενα και δυο και τρια και τεσσερα παιδια που σαν θα μεγαλωσουν ολα να γινουν λεβεντες για χαρη του Πειραια.Η Μελινα ελειπε.Η συζητηση για το ονομα του παιδιου απολαυστικοτατη.Και ναι μολις ξανακολλησα με αυτους τους δυο και αντε να με ξεκολλησεις τωρα.Το μηνυμα τωρα δε χαρηκε που το ειδε ο Στεφανακος.Και ειναι ιδεα μου ή η Ευα ζηλεψε;

Μανος-Λουκας
Κλασικα θα σχολιασω αυριο που θα ειναι ολοκληρωμενη η σκηνη.Παντως τσακαλι ο Μανος οφειλουμε να το ομολογησουμε.

Γενικως δε μου αρεσε το επεισοδιο ιδιαιτερα.Το εσωσαν η σκηνη της κρεβατομουρμουρας της Δαφνης και το δειπνο Στεφανου-Ευας.


Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 09, 2010 4:58 pm

mimi έγραψε: Μαρουλίτα-Στέφανος : άδειασμα ............................ και μπερδεύτηκα ............. ναι δεν παντρεύεσαι εσύ !!!!!!!!!!!!!!
ναι άμα ήσουν ρομπότ θα σου χαμηλώναμε και την ένταση .......................

Τρομερός σχολιασμός mimi μου αλλα κρατάω βασικά τα αποπάνω..

άμα ήσουν ρομπότ θα σου χαμηλώναμε και την ένταση Πώς σου έρχονται μου λές???


loukasnora έγραψε:Μανος-Μελιτα
Την νοιαζεται.Την νοιαζεται πολυ και φαινεται.Αλλα δεν τον επεισε.Παντως μου αρεσουν πολυ μαζι.Σε αυτη τη σκηνη μου αρεσε πολυ η ερμηνεια της Παππα.Τωρα εγω γιατι πιστευω οτι δεν εχουν τελειωσει οριστικα αυτοι οι δυο;

Ούτε κι εγώ το πιστεύω Νίκη..

Λουκας-Οδυσσεας-Αρης
Πολυ ωραια σκηνη.Αλλα θα συμφωνησω οτι οσο περναει ο καιρος ο μικρος ολο και περισσοτερο μοιαζει στον Οδυσσεα.Αν ειναι δυνατον δηλαδη.

Μεθυσμενη κοριτσοπαρεα ή μεθυσμενη πολιτεια
Ως και το Next top model εβαλαν στην κουβεντα τους.Το δουλεμα των κοριτσιων στη Νορα για τον Λουκα ολα τα λεφτα.Και η Ευα τον καρφωσε τον Λουκα για την ταινια αλλα η Νορα περα βρεχει.Και ετσι εγω θα συμφωνησω με την Δαφνη.

Δαφνη:Νορα εισαι ηλιθια.Για τη ζωη σας που χανει κλαιει.

Πες τα βρε Δαφνουλα να αγιασει το στομα σου κοπελα μου : respect : : respect :

Αμαλια-Μελιτα
Δε την μπορω αλλο τη Μελιτα καντε κατι.Οτι καλη εντυπωση μου ειχε αφησει στη σκηνη της με τον Μανο την εδιωξε με μια φραση.

Μελιτα:Της χαλασα μια φορα το γαμο κα δε θα το ξανακανω.

Και μερικες ωρες μετα αρχισε να στελνει μηνυματα στον Στεφανο.Αλλα αυτο θα το σχολιασω οταν ερθει η ωρα.

Αντιγονη-Χρηστος γνωστος και ως το καμαρι της Τζινας Τι να λέμε τώρα..με έλιωσες... Love!
Την ξερει καλα την Αμαλια ο Χρηστος.Περιεργη συζητηση ομως.Γιατι ''καηκαμε''αν χαλασει ο γαμος;Και εγω τωρα γιατι δε καταλαβαινω τιποτα;

Μεθυσμενη κοριτσοπαρεα-Κουμπαρος υπηρεσιας γνωστος και ως Λουκας
Η Νορα και παλι περα βρεχει και πληγωσε και τον Λουκακο μας που ηταν και στενοχωρημενος για τον Αρη που εφευγε.Ουτε εμενα μου αρεσε ο τροπος που του μιλησε.Τα αλλα δυο κοριτσια προσπαθουσαν να τον παρηγορησουν αλλα δε τα καταφεραν.

Πετρος-Μανος
Ξυπνησε ο Ηρακλης Πουαρο μεσα στον Μανο.Προσπαθουσε ο Πετρος να αλλαξει την κουβεντα και να πεισει τον Μανο να μην σταθει εμποδιο στο γαμο του Στεφανου και της Ευας κι εκεινος να ρωταει συνεχεια τι εχει η Μελιτα.Παντως η δικαιολογια του Πετρου ειχε βαση αν και παλι δεν πειστηκε ο Μανος.Τωρα που ξυπνησε ο Ηρακλης Πουαρο μεσα του αντε να τον ξαναστειλει για υπνο.

Aσε κάτω τον αγαπημένο μου ήρωα αστυνομικών μυθιστορημάτων Νίκη! Κάτω τώρα!!! Ο Πουαρό σε αντίθεση με το Μάνο έχει ΗΘΙΚΗ!

Στεφανος-Ευα μερος 1ο
Λετε ολη αυτη η συζητηση για τον Λουκα και τη Νταιζη να θελει να μας δειξει κατι;Ο Στεφανος υποτιθεται δεν εχει καμια στενη επαφη με τον Λουκα.Πως ξαφνικα ξερει οτι το προβλημα του Λουκα ειναι η Νταιζη;Μας εχουν δειξει μονο εκεινη τη συζητηση μεταξυ τους σε εκεινο το επεισοδιο που η Ευα πηγε στο τελος στον Στεφανο και του ειπε να παντρευτουν.Καταλαβαινω οτι ο Χρηστος του εχει μιλησει για την υποθεση αυτη αλλα και παλι μπερδευτηκα.

Μανος-Νορα-Δαφνη
Τι σας ελεγα για τον Ηρακλη Πουαρο;Εχει παρει σβαρνα τους παντες κα ρωταει τι εχει παθει η Μελιτα.Τωρα φταιει η Δαφνη που καταλαβε οτι την θελει ακομα τη Μελιτα ο Μανολακης;Δε φταιει.Κι εγω αυτο καταλαβα.Αλλα βρε αγορι μου πηγαινε να δουλεψεις και λιγο.Εχεις κι εναν ομιλο.

Ελα βρε Νίκη τόσο καιρό έτρεχε σε παρακολουθήσεις άσε να κάνει και λίγο διακοπές! χαχαχαχαχα

Νορα-Μελιτα
Καλα πηγε και της τα εψαλε η Νορα.Αλλα με ενοχλει που ολο ασχολουνται με τον.....''απολυτο'' στα τελευταια επεισοδια.Ελεος δεν αντεχεται αλλο αυτη η κλαψα της Μελιτας.

Ευα-Αντιγονη
Η Αντιγονη ειπε στην Ευα την αληθεια οτι εκεινη συνεχισε την εκδικηση.Ωραια πολυ καλα εκανε αλλα γιατι;;;;;;;Και γιατι μου φανηκε περιεργος αυτος ο τονισμος;

Αντιγονη:Ο Στεφανος σταματησε την εκδικηση για χαρη σου και μονο!!!

Μηπως λεω εγω τωρα μηπως ηθελε να εχει καλυμενο τον γιο της σε περιπτωση που η Αμαλια παει και πει στην Ευα για τη σχεση του Στεφανου και της Μελιτας;

Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις!

Λουκας-Νορα
Πανε τα ψιχουλακια.Ουτε αυτα δε μας πεταξαν σημερα.Κριμα.Πολυ κριμα.Παντως χαιρομαι που η Νορα του ζητησε συγγνωμη.Και γιατι παλι ασχολουνται με τον -ας τον πουμε ''ερωτα''-του Στεφανου και της Μελιτας;Δε μπορει καποιος επιτελους να ασχοληθει με τον δικο τους ερωτα;Δηλαδη ποσο ακομα θα περιμενουμε για να τους δουμε ζευγαρι κανονικο;

Στεφανος-Δαφνη-Μελιτα
Εγω δεν ειδα καμια ζηλεια στο βλεμμα του Στεφανου.Sorry αλλα αν αυτο ειναι ζηλεια τοτε εγω ειμαι η Μονικα Μπελουτσι.

Μανος-Επενδυτης να υποθεσω;
Ετσι κυριε επενδυτα μου ετσι.Να βασιζεστε στον λογο του Μανου γιατι οτι λεει το κανει.Ο λογος του συμβολαιο.

Ο κομπαρσος πάντως δεν με έπεισε καθόλου.. Η φάτσα του γνωστή πάντως, παίζει να τον έχουμε ξαναδει με τον Μάνο..

Στεφανος-Μελιτα
Τον ακουω να της λεει ''σ'αγαπαω''και το βλεμματου ειναι σαν να λεει ''θα βρεξει σημερα''.Και αυτη καθησε και του ειπε για το πως τη βρηκε ο Μανος;Ποσο πιο κατω θα πεσεις ακομα κοπελια;Και βεβαια δεν παντρευετε την Ευα επειδη την θελει η μαμα του.Την παντρευετε επειδη την θελει εκεινος.Τοσες ευκαιριες του δινει η Ευα για να της πει αν υπαρχει κατι αλλο στη ζωη του αλλα δεν της λεει κουβεντα.Αρα;;;;

Πες τααααααα!!!

Λουκας-Νταιζη
Μανα κουραγιο μας το παιζει η Νταιζη και δε μου αρεσει καθολου.Που θες να κανεις κι αλλα παιδια με τον Λουκα.Μην ανησυχεις κοπελια θα κανει και αλλα παιδια ο Λουκας.Με τη Νορα.Η αντιδραση του Λουκα πολυ καλη.

Παρεα της φεγγαροπετρας
Η Ευα τους τα ειπε ολα χαρτι και καλαμαρι και καλα εκανε.Παντως η ατακα που σημαδεψε την σκηνη ηταν φυσικα....

Νορα:Ας ειμουνα στον κορφο σου κι ας ημουνα και ψυλλος.

Ευα-Μαριλια-Αγγελα
Ουτε εμενα μου αρεσε το υφος της Αγγελας οταν ελεγε ''επιτελους βλεπω και μια φορα το παιδι μου να γελαει''.Αυτο μονο.

Πετρος-Αμαλια
Αυτο που θελει η Αμαλια να μαθει ο Μανος για τη σχεση Στεφανου-Μελιτας για να χαλασει εκεινος τον γαμο ειναι εξωφρενικο.

Λουκας-Νορα-Μπελλος
Οσο παει και συμπαθω λιγοτερο τον Μητσουλα.Απο που κι ως που τετοιο υφος κι απο που κι ως που λεει τον Λουκα Λουκακο;

Από το θάρρος που του έχει δώσει ο ίδιος ο Λουκάκος όταν του το παίζει φίλος και τον βοηθάει στο προξενειό Νίκη μου!

Μανος-Χατζηφαβοριτας
Αδιαφορη σκηνη.Υπερβολικα αδιαφορη σκηνη.Περισσοτερο κι απο τις σκηνες Στεφανου-Μελιτας αν ειναι δυνατον κατι τετοιο.

Νικολας-Δαφνη-Κρεβατομουρμουρα
Ο καημενος ο Νικολας ειναι καταδικασμενος να χανει συνεχεια τον υπνο του ειτε απο τον Λουκα ειτε απο την Δαφνη.Η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου.Τρελο γελιο με τις αντιδρασεις του Νικολα : respect : : respect :

Στεφανος-Ευα-Μηνυμα Μελιτας
Απο εκει που μας τον εδειχναν να μη θελει αυτο το γαμο ξαφνικα μας θελει και ενα και δυο και τρια και τεσσερα παιδια που σαν θα μεγαλωσουν ολα να γινουν λεβεντες για χαρη του Πειραια.Η Μελινα ελειπε.Η συζητηση για το ονομα του παιδιου απολαυστικοτατη.Και ναι μολις ξανακολλησα με αυτους τους δυο και αντε να με ξεκολλησεις τωρα.Το μηνυμα τωρα δε χαρηκε που το ειδε ο Στεφανακος.Και ειναι ιδεα μου ή η Ευα ζηλεψε;

Όχι Νικήηηηηηηηηηηηηη!!! Εγώ ακόμα κρατιέμαι! Μην κολλάς! Μην κολλάς! Κι εγώ θελω αλλα της λέει ψέματα! Βαι βαι τι πάθαμε!!!

Μανος-Λουκας
Κλασικα θα σχολιασω αυριο που θα ειναι ολοκληρωμενη η σκηνη.Παντως τσακαλι ο Μανος οφειλουμε να το ομολογησουμε.

Γενικως δε μου αρεσε το επεισοδιο ιδιαιτερα.Το εσωσαν η σκηνη της κρεβατομουρμουρας της Δαφνης και το δειπνο Στεφανου-Ευας.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.

Καταπληκτικός σχολιασμός και εσύ όπως πάντα..
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Φεβ 09, 2010 5:10 pm

Και ναι κορίτσια μου, είχατε απόλυτο δίκιο και ιδού οι αποδείξεις ....

Η Εύα, η γυναικάρα με τα κόκκινα που είπε και η Μαρίλια, στο δείπνο της με το Στέφανο στο εστιατόριο φοράει ΠΑΝΤΟΦΛΙΤΣΕΣ !!!! gelio gelio gelio


Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 1e0b1965
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 298 Ημερομηνία 08-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τρι Φεβ 09, 2010 5:14 pm

Δεν έχω πολλά να σχολιάσω για το σημερινό θα επισημάνω μόνο κάποιες σκηνές που μου κίνησαν το ενδιαφέρον

Μάνος-Μελίτα:Αυτή η κοπέλα πως με τον Μπουγιούρη παίζει τόσο καλύτερα απ' ότι με το Σταύρου?Μ' αρεσε πάρα πολύ η σκηνή τους και εγώ που είμαι στην κοσμάρα μου τους θέλω μαζί!

Στέφανος:Μετά κι από τα χθεσινά ας μου εξηγήσει κάποιος από που και ως που είναι ερωτευμένος με τη Μελίτα?Και αυτήν την άδειασε κανονικά και με την Εύα τρισευτυχισμένος ήταν!Ήθελε κι άλλα παιδιά τρομάρα του!

Δάφνη Μεθυσμένη:ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!Μου άρεσε πάρα πάρα πολύ

:cheers:
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης