Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

+26
elli
nana
KatsaroYpotheto
nat
almaresi
annaki
soso
KonstantinaA
loukasnora
FieryRed
DESPOINA
jim7
Alexitsa
marializ25
anna90
Ntinaki1
sarita
Izabella29
evanna
hionati
loukitsa
prwto_trapezi_pista
anastasia20
filitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
Clarabelle
30 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap25%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap35%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 35% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap22%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap8%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τετ Φεβ 10, 2010 6:31 pm

[quote="hionati"][quote="Ntinaki1"]
Clarabelle έγραψε:

θα μπορουσε να συμβαινει το εξης απλο,αν και ο μπουγιουρης με το σταυρο δεν συμβαδιζουν ηλικιακα....βεβαια και το σεναριο σιγα μην κοιταξει τετοιες λεπτομερειες...
1)η αντιγονη και η ολγα ηταν μαζι εγκυες...
2)η ολγα απο τον ηλια και η αντιγονη απο το λυτρα και οχι τον αντρα της...
3)η ολγα γεννησε το στεφανο και η αντιγονη το μανο...
4)ο λυτρας που ηξερε οτι η αντιγονη εκανε το παιδι του και επειδη η γυναικα του δεν ειχε κανει ακομη το νικολα αλλαξε τα μωρα
5)ετσι η αντιγονη πηρε το στεφ για γιο της και ο λυτρας το μανο που ηταν πραγματικος γιος του
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ=Α)ο μανος ειναι γιος του λυτρα και αδερφος του νικολα....ο στεφανος ειναι γιος του ηλια και αδερφος της δαφνης...μη σας πω οτι ο στεφ παιζει να ειναι και γιος του ρουσσου και αδερφος της μελιτας γιατι η ολγα ειχε σχεση και με το ρουσσο...αλλα τελικα η μελιτα δεν ειναι κορη του ρουσσου αλλα του χατζιγλυτσα...
Β)τζαμπα λοιπον οδειρεται ο ηλιας τοσο καιρο για το μανο...οποτε οταν μαθει οτι ο στεφ ειναι γιος του αντι για eua+manos=love for ever που θα λεει μεχρι να πεθανει θα αρχιζει να φωναζει stefanos+eua=love for ever
βεβαια εχει γινει και ενα τεστ πατροτητας...αλλα
1)ποιος το θυμαται τωρα απο περυσι...εδω αλλα και αλλα μας εχουν δειξει...
2)καποιος μυστηριωδης εχθρος αλλαξε τα αποτελεσματα του τεστ για δικους του σκοπους...


Χα χα χα!!! Καλό! Ο μυστηριώδης εχθρός είναι ο πατέρας του θανόντα Φώτη που τότε ήταν και αυτός μπλεγμένος σε διάφορες περίεργες υποθέσεις μαζί με Λύτρα και Ρούσσο, και ο Φώτης δεν πέθανε τελικά γιατί θα αναστηθεί προς το τέλος της σεζόν και θα στοιχειώσει την παρέα… Και μαζί με τον γιο του Ρούσσου που θα επιστρέψει από το εξωτερικό θα βασανίσουν την παρέα για εκδίκηση, οικονομικό όφελος κτλ!!! affraid Confused?
….. Έχω φαντασία όμως ε? ε?
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 10, 2010 6:36 pm

Χχαχαχαααχ!
Τώρα με έβαλες σε σκέψεις!Και λέει ο Φίλιππος δεν εμφανίζεται στην σειρά όχι λόγω οικονομικών διαφορών που είχε ακουστεί,αλλά γιατί εκείνος είναι πίσω απ'όλα και θα εμφανιστεί στο τέλος ως μεγάλος εκδικητής!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Φεβ 10, 2010 6:43 pm

Clarabelle έγραψε:
Το επεισοδιάκι από μένα πολύ καλό.

Δεν είχαμε ιδιαίτερες εξελίξεις βέβαια αλλά επιτελους είχαμε εναλλαγές σκηνών και μπόλικη παρέα οπότε το ψήφισα πολύ καλό μετά απο αρκετές μέρες που βαριόμουν μέχρι θανάτου την κλαούρα της Μαρουλίτας και το μπούκωμα του απόλυτου έρωτα.

Καλυτερη σκηνή του επεισοδίου Λουκάς Νικόλας. Όταν είδα το Λουκάκο να ξαπλώνει μόνος του για ψυχανάλυση λύθηκα. Αυτόν ο έρωτας τον έχει χαζέψει εντελώς. Δεν εξηγείται διαφορετικά. Είναι δυνατόν να αναρωτιέται ακόμη ποιόν αγαπάει η Νόρα; Τόσο λίγο την ξέρει; Εκείνο το πρωτοχρονιάτικο φιλί δεν του είπε τίποτα; Μήπως θέλει να πιστέψει όσα του είπε ο Μπέλλος για να βρει δικαιολογίες για τον εαυτό του;

Για το άδειασμα του Στέφανου στη Μαρουλίτα δεν επανέρχομαι. Πάντως όλο αυτό το μια σε τραβάω κοντά μου μια σε σπρώχνω είναι περίεργο.

Επόμενη σκηνή που μου άρεσε Λουκάς Νόρα. Αγαπησιάρικη σκηνή και η Νόρα να βρίσκει επιτέλους τον καλό της εαυτό. Σήμερα περιμένω πολλά απ τη συζήτησή τους και ελπίζω να μην απογοητευτώ.

Επανακάμπτει στα επεισόδια ο Μάνος και μου αρέσει. Ξύπνησε απ το λήθαργο και άρχισε να ψάχνεται. Νομίζω οτι ο Λουκάς δεν τον έπεισε. Φάνηκε άλλωστε απ την επίσκεψή του στην Αμαλία που για μένα ήταν η αμέσως επόμενη σκηνή που μου αρεσε. Η Αμαλία είπε κάτι που μου κίνησε την περιέργεια. Είσαι ίδιος ο Λύτρας λες και είσαι πράγματι γιός του. Περίεργο. Άλλη μια πρόταση που την κρατάω στα υπ όψιν. Στη συνέχεια ο Μανωλάκης πέρασε κι απ το Στέφανο. Θέλω η καημένη να σε λυπηθώ αγόρι μου αλλά δεν με αφήνεις. Αυτό ήταν η Εύα Μανωλάκη ένα κομμάτι δικό σου που το πήρε ο Στέφανος; Να δεις που νόμιζα οτι τόσες μέρες χτυπιόσουν οτι ήταν όλη σου η ζωή.

Ο Λουκάκος με όλα του τα προβλήματα πρόλαβε να περάσει κι απ τον κουμπάρο. Καλά του τα είπες του τύπου Λουκάκο. Αυτός πάλι επειδή δεν είναι Μάνος φρόντισε να σου πει οτι μπαίνει σ αυτό το γάμο με την καρδιά και το μυαλό του ενώ παράλληλα πέταξε κι ένα να το ξεπεράσουμε λέγοντας εμμέσως πλην σαφώς οτι δυσκολεύεται. Τελικά για το Στέφανο ακόμη δεν ξέρουμε απολυτως τίποτα. Νομίζω κρύβει δυσάρεστες εκπλήξεις στην παρέα αλλά απ αυτόν τον ερωτοχτυπημένο λαπά που έβγαζε τις προηγούμενες μέρες το προτιμώ.

Οι σεναριογράφοι μάλλον μας διαβάζουν σήμερα το επεισόδιο είχε σκηνούλες απ την καθημερινότητα των ηρώων στη δουλειά τους. Επίσης το προτιμώ απ το να τους βλέπω να κοιτούν το υπερπέραν.

Η σκηνούλα που τα κορίτσια διάλεγαν μπομπονιέρες ευχάριστη νότα στο επεισόδιο όπως και η σκηνούλα με το Στέφανο και την Εύα να διαλέγουν βέρες.

Ελπίζω οτι απο δω και πέρα θα έχουμε ακόμη πιο ενδιαφέροντα επεισόδια. Νομίζω τώρα αρχίζουν να τρέχουν διάφορες παράλληλες ιστορίες οπότε σε αναμονή.......

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί σου. Εκτός από το ότι το επεισοδιάκη ήταν καλό. Μέτριο και πολύ του είναι.

hionati έγραψε:
θα μπορουσε να συμβαινει το εξης απλο,αν και ο μπουγιουρης με το σταυρο δεν συμβαδιζουν ηλικιακα....βεβαια και το σεναριο σιγα μην κοιταξει τετοιες λεπτομερειες...
1)η αντιγονη και η ολγα ηταν μαζι εγκυες...
2)η ολγα απο τον ηλια και η αντιγονη απο το λυτρα και οχι τον αντρα της...
3)η ολγα γεννησε το στεφανο και η αντιγονη το μανο...
4)ο λυτρας που ηξερε οτι η αντιγονη εκανε το παιδι του και επειδη η γυναικα του δεν ειχε κανει ακομη το νικολα αλλαξε τα μωρα
5)ετσι η αντιγονη πηρε το στεφ για γιο της και ο λυτρας το μανο που ηταν πραγματικος γιος του
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ=Α)ο μανος ειναι γιος του λυτρα και αδερφος του νικολα....ο στεφανος ειναι γιος του ηλια και αδερφος της δαφνης...μη σας πω οτι ο στεφ παιζει να ειναι και γιος του ρουσσου και αδερφος της μελιτας γιατι η ολγα ειχε σχεση και με το ρουσσο...αλλα τελικα η μελιτα δεν ειναι κορη του ρουσσου αλλα του χατζιγλυτσα...
Β)τζαμπα λοιπον οδειρεται ο ηλιας τοσο καιρο για το μανο...οποτε οταν μαθει οτι ο στεφ ειναι γιος του αντι για eua+manos=love for ever που θα λεει μεχρι να πεθανει θα αρχιζει να φωναζει stefanos+eua=love for ever
βεβαια εχει γινει και ενα τεστ πατροτητας...αλλα
1)ποιος το θυμαται τωρα απο περυσι...εδω αλλα και αλλα μας εχουν δειξει...
2)καποιος μυστηριωδης εχθρος αλλαξε τα αποτελεσματα του τεστ για δικους του σκοπους...

hionati δεν ξέρω τι θα κάνεις αλλά επειγόντως δώσε μου την λύση γιατί πήρα δυό Depon και ακόμα πονάει το κεφάλι μου που προσπάθησα να λύσω το μυστήριο.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης