Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

+26
elli
nana
KatsaroYpotheto
nat
almaresi
annaki
soso
KonstantinaA
loukasnora
FieryRed
DESPOINA
jim7
Alexitsa
marializ25
anna90
Ntinaki1
sarita
Izabella29
evanna
hionati
loukitsa
prwto_trapezi_pista
anastasia20
filitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
Clarabelle
30 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 09, 2010 9:32 pm

Alexitsa έγραψε:

Γεια σου Ιzabella!
Kαλά μην τρελλαθούμε εντελώς,η Εύα και καλά αναγκάζεται να παντρευτεί αλλά εγώ μια χαρά βολεμένη την βλέπω με τον Στέφανο!Ειδικά ώρες-ώρες που μας την δείχνει μες την τρελλή χαρά μαζί του αναρωτιέμαι πώς γίνεται να κόβει φλέβα για τον Μάνο!Επίσης μια γυναίκα που παντρεύεται καθαρα απο υποχρέωση δεν νομίζω ότι την νοιάζουν τόσο οι ετοιμασίες του γάμου.Στην τελική ας έκανε έναν πολιτικό να τελείωνε.Τέλοσπάντων δεν είναι αυτό το θέμα,απλά ήθελα να πώ πως δεν την βλέπω να χαλιέται με τον επικείμενο γάμο της...

Καλά αυτή είπε ότι φοβάται μην της πάθει κάτι ο Μάνος ( αφού όλο το καλοκαίρι τον ήθελε νεκρό) και τώρα πάει για νυφικό μέσα στην τρελλή χαρά και για βέρες και για μπομπονιέρες κτλ. Και δεν την έχει δείξει να σκεφτεί ούτε μία φορά τον καρμικό της έρωτα έτσι ρε αδερφέ για τον έναν χρόνο που φάγαμε με το πόσο δεν μπορούν ο ένας χωρίς τον άλλον. Έχει κόψει φλέβα η τύπισσα και έχει πέσει μπροστά από την σφαίρα για πάρτη του. Που πήγε όλος αυτός ο έρωτας; Δηλαδή οι σεναριογράφοι έχουν τεράστια κενά. Φτάσαμε στο σημείο να πρέπει να τα καταγράφουμε! Σε κάθε σκηνή άλλα λένε και μετά άλλα.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τρι Φεβ 09, 2010 9:36 pm

Ευχαριστώ Αναστασία!
Άννα όχι απλά ο Στέφανος είναι Μάνος νούμερο 2,αλλά είναι και χειρότερος του Μάνου κατά την γνώμη μου στην παρούσα φάση!Όσο για την Εύα δεν λέω,είναι θύμα στην προκειμένη περίπτωση,απλά δεν μου αρέσει αυτό που είπα και πιό πάνω.Αυτή δεν είναι ερωτευμένη με τον Μάνο και παντρεύεται καθαρά για το παιδί της.Γιατί δηλαδή να μήν κάνει το ίδιο και ο Στέφανος?Και γιατί να το πάρει στραβά?Μου φαίνεται πολύ εγωιστικό αυτό...
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τρι Φεβ 09, 2010 9:39 pm

Έτσι είναι βρε Ντίνα!Και μετά πως να μήν τρελαθεί και η Μελίτα?Καταστράφηκε ο πρώτος της γάμος και τι κατάλαβε?Η Εύα δεν είναι με τον Μάνο!Δεν ξέρω,εγώ είπα δεν δικαιολογώ την Μελίτα με την στάση που κρατάει τώρα και ειδικά απέναντι στον εαυτό της αλλά την καταλαβαίνω απόλυτα.Απλά πρέπει να βρεί την δύναμη επιτέλους να σταθεί στα πόδια της και να τους ρίξει όλους μια τεράστια μούντζα!
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Φεβ 09, 2010 9:40 pm

Ο Στέφανος νομίζω ξέρει πολύ καλά για τα αισθήματα της Εύας τόσο απέναντι του όσο και απέναντι στο Μάνο...
Ενώ την Εύα την δουλεύει ψιλό γαζί..
Και επίσης της Εύας δεν της στέλνει κρυφά μηνυματάκια ο Μάνος..
Ο Στέφανος όμως μια χαρά λαμβάνει τα Σ' ΑΓΑΠΩ του από την Μελίτα..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 09, 2010 9:46 pm

Alexitsa έγραψε:
Έτσι είναι βρε Ντίνα!Και μετά πως να μήν τρελαθεί και η Μελίτα?Καταστράφηκε ο πρώτος της γάμος και τι κατάλαβε?Η Εύα δεν είναι με τον Μάνο!Δεν ξέρω,εγώ είπα δεν δικαιολογώ την Μελίτα με την στάση που κρατάει τώρα και ειδικά απέναντι στον εαυτό της αλλά την καταλαβαίνω απόλυτα.Απλά πρέπει να βρεί την δύναμη επιτέλους να σταθεί στα πόδια της και να τους ρίξει όλους μια τεράστια μούντζα!

Όταν το κάνει αυτό η Μελίτα θα ανοίξω σαμπάνια! Η Μελίτα που ξέραμε πέρυσι χώρισε τον Μάνο ( γάμος και παιδί) χωρίς δεύτερη σκέψη τον σούταρε! Τώρα μας την μετάλλαξαν και αυτήν! Πως και δεν τον έχει σκυλοβρίσει ακόμα απορώ. Τουλάχιστον ελπίζω ότι όταν τον σκυλοβρίσει θα είναι πολύ καλό το χ#^%* που θα του ρίξει και θα μας αποζημιώσει. Πάντως την καταλαβαίνω απόλυτα.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 09, 2010 9:48 pm

anna90 έγραψε:Ο Στέφανος νομίζω ξέρει πολύ καλά για τα αισθήματα της Εύας τόσο απέναντι του όσο και απέναντι στο Μάνο...
Ενώ την Εύα την δουλεύει ψιλό γαζί..
Και επίσης της Εύας δεν της στέλνει κρυφά μηνυματάκια ο Μάνος..
Ο Στέφανος όμως μια χαρά λαμβάνει τα Σ' ΑΓΑΠΩ του από την Μελίτα..


Και οι δύο ξέρουν τα αισθήματα του ενός απέναντι στον άλλο.Εννοώ πως και η Εύα ξέρει πως δεν είναι ερωτευμένος μαζί της ο Στέφανος και εκείνος ξέρει ότι ισχύει το ίδιο για την Εύα.Η διαφορά είναι πως ο Στέφανος ξέρει ότι η Εύα είναι ερωτευμένη με τον Μάνο,ενώ εκείνη δεν ξέρει αν και με ποιά είναι εκείνος ερωτευμένος.Όπως είπα και πιο πριν θεωρώ πως ο Στέφανος είναι λάθος και επουδενί δεν προσπαθώ να πω πως φέρεται σωστά σε καμία από τις δύο και αφού τον ρωτάει ευθαίως η Εύα θα έπρεπε να της πει πως είναι και εκείνος αλλού αλλά απλά όπως και εκείνη την παντρεύεται από αγάπη.
Τώρα σχετικά με τα μηνύματα ε ας είμαστε λογικοί...δεν είναι θέμα σύγκρισης αν στέλνει ο Μάνος στην Εύα ή όχι.Και που την συναντούσε και της έλεγε για γάμους δεν είναι πολύ διαφορετικό,αλλά γενίκά δεν φταίει ούτε ο Στέφανος γι'αυτό ούτε η Εύα.Άλλοι τους πολιορκούν υποτίθεται,απλά ο απείρως γελοίος Στέφανος δεν είναι ειλικρινής και απορώ γιατί!Νομίζει πως έτσι τι καταφέρνει?Καλό χαιβάνι είναι...
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Φεβ 09, 2010 9:50 pm

Γενικώς ο Στέφανος είναι γελοίος..Τα λέει και τα πιστεύει ότι αγαπάει και τις 2..Βλέπει ότι δεν του βγαίνει με την Εύα αλλά εκεί...Μη τυχόν και χαλάσει η εικόνα του mr τέλειου..
Όταν χάσει η Εύα το μωρό θα το πάρει χαμπάρι μια και καλή..Αλλά θα είναι αργά..
Υ.Γ:Καλώς ήρθες Alexitsa..!
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τρι Φεβ 09, 2010 9:51 pm

Καλά Ντίνα κατ'εμέ κανέναν χαρακτήρα δεν έχουν αφήσει όρθιο οι σεναριογράφοι.Όλοι έχουν υποστεί μετάλλαξη!
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Φεβ 09, 2010 9:52 pm

Η εντύπωση που έχω μέχρι στιγμής είναι ότι για τον Στέφανο δεν ξέρουμε τίποτα. Όλα αυτά μου φαίνονται σαν βιτρίνα.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Φεβ 09, 2010 9:55 pm

jim7 έγραψε:Η εντύπωση που έχω μέχρι στιγμής είναι ότι για τον Στέφανο δεν ξέρουμε τίποτα. Όλα αυτά μου φαίνονται σαν βιτρίνα.
Θέλω να ελπίζω και εγώ το ίδιο..Ότι κάτι άλλο συμβαίνει και το στόρυ δεν σταματάει σ αυτό το βαρετό πράγμα που παρακολουθούμε τώρα...
Μακάρι..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τρι Φεβ 09, 2010 9:56 pm

Η αποβολή του μωρού είναι γενικά παντελώς άκυρη και το βρίσκω και πολύ άσχημο που θα μας δείξουν κάτι τέτοιο.Για μένα χίλιες φορές να γεννιόταν αυτό το παιδί.Απλά πόσες γυναίκες αντιμετωπίζουν προβλήματα στην εγκυμοσύνη τους με μεγάλα προβλήματα υγείας και στο τέλος καταφέρνουν να γεννήσουν ή αν δεν τα καταφέρουν είναι λόγω κάποιου προβλήματος υγείας και εδώ θα μας δείξουν την Εύα να αποβάλλει για την σχέση Μελίτας-Στέφανου!
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τρι Φεβ 09, 2010 9:57 pm

Άαα,Άννα σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Φεβ 09, 2010 10:02 pm

Alexitsa έγραψε:Η αποβολή του μωρού είναι γενικά παντελώς άκυρη και το βρίσκω και πολύ άσχημο που θα μας δείξουν κάτι τέτοιο.Για μένα χίλιες φορές να γεννιόταν αυτό το παιδί.Απλά πόσες γυναίκες αντιμετωπίζουν προβλήματα στην εγκυμοσύνη τους με μεγάλα προβλήματα υγείας και στο τέλος καταφέρνουν να γεννήσουν ή αν δεν τα καταφέρουν είναι λόγω κάποιου προβλήματος υγείας και εδώ θα μας δείξουν την Εύα να αποβάλλει για την σχέση Μελίτας-Στέφανου!

Το θέμα της αποβολής έχει δημοσιευτεί μόνο μία φορά στο καρφί και από τότε δεν έχει γίνει καμμιά αναφορά από πουθενά. Είδωμεν.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Φεβ 09, 2010 10:07 pm

Alexitsa έγραψε:Γειά σας και απο εμένα!Λοιπόν,άς κάνω τον πρώτο μου σχολιασμό.....
Καταρχάς το επεισόδιο ήταν βαρετό και γενικώς δεν μου άρεσε.Εδώ και καιρό δηλαδή δεν μου αρέσουν τα επεισόδια αλλά θα επικεντρωθώ στο σημερινό.
Όλο αυτό που γίνεται με την Μελίτα δεν μου αρέσει καθόλου μα καθόλου και το βρίσκω εντελώς κουραστικό και εντελώς έξω απο τον χαρακτήρα της!Δεν μπορώ να την βλέπω να ασχολείται άλλο με τον Στέφανο,δηλαδή εντάξει τον ερωτεύτηκε αλλα με τρελαίνει η συμπεριφορά της!Κάθεται και του στέλνει μηνύματα αντί να του ρίξει ένα ξεγυρισμένο χ***μο!!Απο την άλλη ο Στέφανος που θέλει να λέγεται κύριος και που όπου σταθεί και όπου βρεθεί ωρίεται πως δεν είναι Μάνος,είναι πολύ χειρότερος απο τον Μάνο!Ποιός είσαι ρε εσύ που θα παίζεις έτσι με τα αισθήματα των ανθρώπων?Και κοροιδεύει ασύστολα την Εύα και φέρεται απαράδεκτα στην Μελίτα!Πολύ άντρας ρε,συγχαρητήρια!Βέβαια και η Εύα μου φαίνεται οτι τα θέλει όλα δικά της!Παντρεύεται χάρη του παιδιού που περιμένει αλλά δεν θέλει με τίποτα ο Στέφανος να την παντρευτεί απο υποχρέωση!Γιατί βρε Εύα,ερωτευμένη είσαι μαζί του ή μήπως ήθελες να τον παντρευτείς,ήταν το όνειρό σου και άν μάθεις πως όλα τα κάνει απο υποχρέωση θα ξαναματακλονιστείς?ΈΛΕΟΣ με αυτήν την κοπέλα πιά!!!Πάντως ο Στέφανος είχε την ευκαιρία σήμερα και πάλι να πεί την αλήθεια,αλλα πουουου?Αφου είναι μεγάλη κότα!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!Όσο για τον Μάνο ας μήν τον σχολιάσω καλύτερα,μας έχει πρήξει και αυτός!Άλλη δουλειά δεν έχει να κάνει?Καλά τον βλέπαμε να μαγειρεύει τόσο καιρό,τί τις θέλει τις παρακολουθήσεις?Τέλος....Μελίτα επειδή σε αγαπάω δεν πάει να πεί ότι μου αρέσουν όσα κάνεις,οπότε... Fskl και άντε να συνέλθεις γιατί ο πολύς ο καναπές σου κάνει κακό!

συμφωνω...εσυ μια χαρα τα λες ..τα ματακια μας αλλα βλεπουν ομως...καλως μας ηρθες και καλα ποστ... flower
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 09, 2010 10:10 pm

anna90 έγραψε:Γενικώς ο Στέφανος είναι γελοίος..Τα λέει και τα πιστεύει ότι αγαπάει και τις 2..Βλέπει ότι δεν του βγαίνει με την Εύα αλλά εκεί...Μη τυχόν και χαλάσει η εικόνα του mr τέλειου..
Όταν χάσει η Εύα το μωρό θα το πάρει χαμπάρι μια και καλή..Αλλά θα είναι αργά..
Υ.Γ:Καλώς ήρθες Alexitsa..!


Ναι όντως έχει καταντήσει γελοίο το πόσο απεγνωσμένα προσπαθεί να κρατήσει αυτό το προφίλ του τέλειου.Νομίζω πως το ακριβώς αντίθετο καταφέρνει γιατί δεν είναι ειλικρινής και σωστός απέναντι σε κανένα.Άντε γιατί με κούρασε! :x
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τρι Φεβ 09, 2010 10:20 pm

Γειά σου χιονάτη και σε ευχαριστώ! flower
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Φεβ 09, 2010 11:09 pm

Έχω μπερδευτεί όσο δεν πάει με τον Στέφανο. Συγγνώμη κύριε, ποιος είστε?Έλπίζω μόνο να μη μας βγει ευαίσθητος κ αισθηματίας γιατί αυτό θα το καταλάβαινα αν τον έβλεπα να πονάει,να υποφέρει κ όχι στο χαλαρό να αδειάζει έτσι το κατινάκι!! Δεν μπορεί η μαμά από την μια να μας λέει ότι γιος της είναι πολύ ευαίσθητος κ ο Στέφανος με μεγάλη ευκολία να τραβάει Χ στο μεγάλο έρωτα!Δεν κολλάει! ή κάτι τρέχει ή είναι πολύ λαπάς!
Πάντως έχω βαρεθεί κ τον απόλυτο κ την Μελίτα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Φεβ 09, 2010 11:09 pm

jim7 έγραψε:
Alexitsa έγραψε:Η αποβολή του μωρού είναι γενικά παντελώς άκυρη και το βρίσκω και πολύ άσχημο που θα μας δείξουν κάτι τέτοιο.Για μένα χίλιες φορές να γεννιόταν αυτό το παιδί.Απλά πόσες γυναίκες αντιμετωπίζουν προβλήματα στην εγκυμοσύνη τους με μεγάλα προβλήματα υγείας και στο τέλος καταφέρνουν να γεννήσουν ή αν δεν τα καταφέρουν είναι λόγω κάποιου προβλήματος υγείας και εδώ θα μας δείξουν την Εύα να αποβάλλει για την σχέση Μελίτας-Στέφανου!

Το θέμα της αποβολής έχει δημοσιευτεί μόνο μία φορά στο καρφί και από τότε δεν έχει γίνει καμμιά αναφορά από πουθενά. Είδωμεν.

Το έχω διαβλασει και αλλού... Θα δούμε τι θα γίνει τελικά....
Δυστυχώς σήμερα είδα το μισό επεισόδιο :( και δεν έχω πολλά να πω καλό μου φάνηκε... αλλά γιατί πάντα να χάνω το καλύτερο?!?!? Νόρα-Λουκάς αγγαλιά?? Πότέ? που?!?!

Ααα! Και Καλωσόρισες Alexitsa!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την FieryRed στις Τρι Φεβ 09, 2010 11:11 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Ξέχασα κάτι!)
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 09, 2010 11:13 pm

Kαλά μην τρελλαθούμε εντελώς,η Εύα και καλά αναγκάζεται να παντρευτεί αλλά εγώ μια χαρά βολεμένη την βλέπω με τον Στέφανο!Ειδικά ώρες-ώρες που μας την δείχνει μες την τρελλή χαρά μαζί του αναρωτιέμαι πώς γίνεται να κόβει φλέβα για τον Μάνο!Επίσης μια γυναίκα που παντρεύεται καθαρα απο υποχρέωση δεν νομίζω ότι την νοιάζουν τόσο οι ετοιμασίες του γάμου.Στην τελική ας έκανε έναν πολιτικό να τελείωνε.Τέλοσπάντων δεν είναι αυτό το θέμα,απλά ήθελα να πώ πως δεν την βλέπω να χαλιέται με τον επικείμενο γάμο της...


Καταρχήν καλώς ήρθες στην παρέα.
Το ότι η Εύα δεν είναι ερωτευμένη με το Στέφανο δεν σημαίνει οτι δεν έχει αισθήματα γι αυτόν. Νοιώθει νομίζω μια αγάπη τρυφερή και δεν το έχει κρύψει από κανέναν. Για το θέμα του γάμου δεν βλέπω γιατί δεν πρέπει να παντρευτεί στην εκκλησία. Είναι η πρώτη φορά που παντρεύεται και γι αυτήν είναι ξεκίνημα σε μια νέα ζωή με έναν άνθρωπο που εκτιμάει και με τον τρόπο της τον αγαπάει και που μαζί του ετοιμάζεται να κάνει οικογένεια.
Νομίζω κι εγώ οτι χαίρεται πολύ για το μωρό που περιμένει και μέσα στην άγνοιά της για τα γεγονότα περιμένει ένα νέο ξεκίνημα στη ζωή της. Ούτε κι εγώ θέλω να χάσει αυτό το μωρό. Άλλωστε δεν νομίζω οτι το παιδάκι της θα είναι εμπόδιο όπως δεν θα είναι κι η Νεφέλη. Το εμπόδιο είναι η αντιπαλότητα του Μάνου και του Στέφανου.
Τελικά μου φαίνεται οτι οι δύο κυρίες είναι παντελώς ηλίθιες. Τους χρειαζόταν μια γυναικεία συμμαχία να τρέχουν και να μη φτάνουν τα λαμόγια. Τις δούλεψε και τις δύο ο Μάνος και τώρα κάνει το ίδιο κι ο δεν είμαι Μάνος.
Δεν υπάρχει έτσι κι αλλιώς υπόθεση δεν το γυρίζουν εκεί να το ευχαριστηθούμε τουλάχιστον

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 09, 2010 11:22 pm

Ας σχολιασω κι εγω.....


Μανος-Λουκας
Κατι καταφερε να μπαλωσει ο Λουκας αλλα και παλι δε νομιζω οτι πειστηκε απολυτα ο Μανος.Παντως δεν του αρεσε του Μανου η ιδεα οτι θα μπορουσαν ο Στεφανος και η Μελιτα να ειναι ζευγαρι.Παντως ακομα κι ετσι ο Λουκας μιλησε για τον πονο του που παντρευεται την Νταιζη ενω θελει να ειναι με την Νορα και το αρχιλαμογιο παλι δεν ειπε τιποτα.Εστω μια μπηχτη βρε αδερφε.Παντως πολυ ωραια σκηνη και πολυ ερμηνειες και απο τους δυο.

Ευα-Στεφανος γενικως
Εχει καταλαβει το Ευακι μας οτι κατι τρεχει και του δινει αλλη μια ευκαιρια αλλα αυτος για αλλη μια φορα την κλωτσαει.Εγω τωρα τι να συμπερανω;Πολυ μικρη η σκηνη τους στο κοσμηματοπωλειο αλλα καλη.Αναρωτιεμαι τι θα πουν να χαραξουν μεσα;

Νορα-Μπελλος
Εξαιρετικο ξεκαθαρισμα και απο τους δυο αλλα εξακολουθω να μην καταλαβαινω αυτην την επιμονη του Μπελλου.Οκ ειναι ερωτευμενος και το καταλαβαινω.Αλλα και η Νορα τοσες χυλοπιτες του εχει ριξει.Τοσες που οχι ολη την Αφρικη αλλα ολους τους ανθρωπους που ζουν σε τριτοκοσμικες χωρες αυτου του κοσμου θα μπορουσε να ταισει.Και επιτελους ας σταματησει τα ''πριγκηπισσα μου''.Με εκνευριζουν.

Στεφανος-Μελιτα
Οσο περισσοτερο τους βλεπω μαζι τοσο περισσοτερο δεν αντεχω αυτο το ζευγαρι.Και πανικοβληθηκε ο Στεφανος στην σκεψη να βρει η Ευα τα μηνυματα απο την Μελιτα ή εμενα εκαναν πουλακια τα ματια μου;Και αυτη η κοπελα ποσο πιο χαμηλα θα πεσει;Ελεος κοπελια ξυπνα επιτελους.Ριξτου πεντε μουντζες και πηγαινε για αλλα και καλυτερα.

Στεφανος-Μανος
Ποσο μου αρεσουν μαζι.Μα ποσο μου αρεσουν μαζι.Ετσι να βλεπω την οθονη να γεμιζει ωραια αγορια.

Νορα-Μελιτα
Οποτε την συμφερει την θυμαται την κορη της η Μελιτα και αυτο το ειδαμε για αλλη μια φορα.Αυτο το μονο μου σχολιο για τη σκηνη.

Μανος-Αμαλια
Κι αλλο!!!!!!κι αλλο!!!!!!κι αλλο!!!!!κι αλλο!!!!!!!Μου αρεσουν παρα πολυ μαζι.Θελω κι αλλες κοινες σκηνες τους.Μπορω να τις εχω;;;;;;

Λουκας-Μητσουλας
Αδιαβαστο τον εστειλε ο Μητσουλας τον Λουκακο μας.Πηγε στον αλλο κοσμο και γυρισε.Α ρε Λουκα μαυρα μεσανυχτα εχεις σιγουρα.Για σενα καιγεται και λιωνει το Νορακι οπως κι εσυ για εκεινη.Λουκαααααααααα Synelthe

Μανος-Πετρος
Ρε λυσσα κακια αυτος ο Μανος.Βρε εσυ εχεις κι εναν ομιλο ειπαμε.Η πολυθρονα που ειναι πολυθρονα ετοιμη ειναι να παει στη Νικολουλη να σε βρει.Αλλα ξεχασα εχεις ιερο σκοπο.Εχασες το ενα σου κτημα και τωρα προσπαθεις μη χασεις και το αλλο.Παρτα για να μη στα χρωσταω Fskl

Νικολας-Λουκας
Η δευτερη πιο αγαπημενη μου σκηνη του επεισοδιου.Εδωσαν ρεστα και οι δυο ειλικρινα.Εκοβε ο ενας με τις ατακες του(Νικολας)εραβε ο αλλος με τις εκφρασεις του προσωπου του(Λουκας).Θα αφησω τα emoticons να μιλησουν για μενα : respect : : respect : gelio gelio gelio

Νταιζη-Αρης
Εμενα γιατι μου αρεσε πολυ αυτη η σκηνη;Γιατι για ενα λεπτο συμπαθησα την Νταιζη;Ειμαι σοβαρα γιατρε μου;Βεβαια μετα μου περασε αλλα δεν ειναι η πρωτη φορα που ενιωσα να την συμπαθω.

Ευα-Δαφνη
Η Ευα κατι εχει καταλαβει αλλα εξακολουθει να αμφιβαλλει.Και σαν να ζηλευει μου φανηκε.Χμμμ θα εχουμε πολυ ενδιαφεροντες σκηνες προσεχως.

Στεφανος-Λουκας
Α ειναι η τυχερη μου μερα σημερα.Παλι γεμισε η οθονη ωραια αγορια.Ωραια κουβεντα παντως.

Αμαλια-Μελιτα
Δικιο εχει η Αμαλια Μελιτακι.Να συνεννοειστε πρωτα.Να ξερει τι πρεπει να λεει η γυναικα.

Αμαλια-Πετρος-Μελιτα
Κατρανιδης-Πεφανη εδωσαν ρεστα η Παππα παλι......ας το αφησουμε καλυτερα.

Γυναικοπαρεα για μπομπονιερες και μετα ατελιε Δαφνης
Πολυ ωραιες σκηνες.Χαρουμενες και λαμπερες ολες τους.Η σκηνη στο ατελιε πολυ ωραια.Η καημενη η Αγγελα μιλαει αλλα ποιος την ακουει;

Λουκας-Οδυσσεας-Αρης-Νταιζη
Πολυ γλυκεια αγκαλια του Λουκα στον Οδυσσεα.Αλλα το καλυτερο σημειο της σκηνης ηταν το βλεμμα του Λουκα οταν του ειπε η Νταιζη οτι τωρα ξεκιναει η καινουργια τους κοινη ζωη.Το προσεξατε κι εσεις;Πλημμυριζε απο ευτυχια και αγαπη και προσμονη για αυτη την καινουργια ζωη lol!

Μανος-Μελιτα
Σχολιασμος φυσικα αυριο που θα ειναι ολοκληρωμενη η σκηνη.

Λουκας-Νορα γενικως
Ειχαμε πολλες και καλες σκηνουλες τους σημερα και τις καταχαρηκα.Πολυ ωραιο το δουλεμα της στο σπιτι της οτι ειναι μεσα ο ''Μιμης''και κοιμαται.Ωραιο το καινουργιο υποκοριστικο του Μητσουλα δε μπορειτε να πειτε;Αλλα φυσικα η κορυφαια σκηνη τους η ανακριση του Λουκα στο γραφειο τους.Να του μιλαει η Νορα για την Μελιτα και το Στεφανο και εκεινος να επιμενει.....

Λουκας:Ποιος ειναι;ποτε γνωριστηκατε;που βλεπεστε(να ερθω να σας κανω χαλαστρα);ποσο καιρο;

Παντως ωραια τον επαιξε και εκει το Νορακι.Τουρμπο τον εκανε παλι.Αλλα αυτη η αγκαλια της με ελιωσε.Και ναι η παλια καλη Νορα ξαναγυρισε.

Σημερα αρκετα καλο το επεισοδιο.Το καταχαρηκα γιατι ειχε πολυ Λουκα και Νορα μετα απο αρκετο καιρο.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Φεβ 10, 2010 12:13 am

ΟΣΟ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΒΑΡΕΤΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΑΡΕΜΑΡΑ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ+ ΕΥΑ ΔΕΙΠΝΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΤΣΑΚ ΣΚΑΕΙ ΤΟ ΜΝΜ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ "Σ' ΑΓΑΠΩ" ΚΑΙ Ο ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ Ο ΑΛΛΟΣ "ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΕΙΣ ΠΟΛΥ" ΚΟΤΑ!!!!!!!!!

ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΣΠΙΤΙ ΞΑΝΑΣΚΑΕΙ ΜΝΜ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΛΙΜΜΕΝΗ ΠΡΙΓΚΙΠΗΣΣΑ ΠΑΛΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ. ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΡΩΤΗΣΕΙ Η ΕΥΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ? ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΕ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΖΗΤΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ.

ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ: "ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΒΕΡΑ ΑΠΟ ΑΝΑΓΚΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ" ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ? "ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟ ΚΑΝΩ". Fskl ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ, ΜΕΤΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΖΩΗ.

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΑΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΒΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΛΥΝΥΧΤΙΖΕΙ. ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝΤΑ ΣΥΖΥΓΟ ΣΟΥ?ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΙ ΚΡΥΟΣ ΘΕΕ ΜΟΥ? ΠΛΥΜΥΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ε? Kotsides

ΚΑΙ ΝΑΤΟΣ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΠΑΛΙ ΤΙ? "ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΩΣ ΤΕΡΜΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ" ΚΑΙ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΑΝ ΣΩΣΤΟΣ ΑΝΤΡΑΣ " ΑΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΣ ΠΕΣ ΤΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΟΛΑ." ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ, ΓΙΑ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΔΙΔΕΙ. ΑΓΑΠΑ ΤΗ ΕΥΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΕΧΕΙ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΑ ΤΙΝΑΖΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ. ΣΤΕΦΑΝΕ Fskl ******** ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΜΑΖΙ.

ΚΑΙ Ο ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΗΝ ΨΥΛΙΑΣΤΗΚΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΩΡΑ. ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΣΤΥΝΟΜΟ ΣΑΙΝΙ, ΡΩΤΑΕΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΤΟΥΣ ΠΗΡΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΗΓΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΑΙΝΕ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ.

Η ΣΚΗΝΗ ΜΑΝΟΥ ΜΕ ΛΟΥΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ, Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΤΟ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟ. Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΡΙΜΩΓΜΕΝΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑΞΥ ΣΟΒΑΡΟΥ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ. ΑΛΛΑ ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΟΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΦΕΛΗΣ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ ΔΥΧΤΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ. Α ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ. ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΓΛΕΝΤΙΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ. BlackEye

Η ΝΟΡΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΣΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!!!!!! ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΑΣΤΟΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ. ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ? ΚΑΙ ΠΟΥ? ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ Grrr

ΕΠΑΘΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΚΑΙ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΜΑΖΙ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΝΑ ΠΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ. ΑΧ ΒΡΕ ΛΟΥΚΑ ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ? ΣΕ ΑΠΟΣΥΝΤΟΝΙΣΕ Η ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΧΑΖΟ? Synelthe ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΛΙΩΝΕΙ ΤΟ ΕΡΗΜΟ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ.

ΜΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΑΦΙΕΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΜΑΤΑ ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΟΥ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΛΑ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΤΗ ΓΛΥΚΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ? ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΚΑΛΟ Ε? "ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ." ΤΗΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΜΑ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΕΙ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ.

ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΠΙΣΩ ΜΕ ΤΟ ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΝΙ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΤΩΘΕΙ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΘΥΣΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΕΙΤΕ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΖΗΣΤΕ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.ΔΗΛ.ΔΙΩΧΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ 500ΧΛΜ. ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΣ ΤΗ ΠΑΠΙΑ? ΕΛΕΟΣ.... wall *****

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ, Η ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ Η ΒΡΕΣ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΚΗΔΕΜΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ, ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ , ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΕ ΤΗ , ΞΕΦΟΡΤΩΣΟΥ ΤΗ ΚΑΙ ΖΗΣΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ. Η ΝΤΑΙΖΗ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΝΤΕΥΕΤΑΙ ΕΣΕΝΑ. ΕΣΥ ΘΑ ΤΗΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙΣ ΤΗ ΚΑΛΗ ΖΩΗ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΣΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ. ΒΓΑΛΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΩΡΑ. /S

Η ΑΜΑΛΙΑ Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΕΤΡΕΞΑΝ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΧΑΛΙΑ, ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ) ΑΥΤΗ ΑΝΕΚΦΡΑΣΤΗ ΩΣ ΠΑΝΤΑ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ. ΟΜΩΣ ΤΙ ΜΕΓΑΛΟΨΥΧΙΑ Ε? ΒΡΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΗΣ ΕΥΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ. ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΠΟΥ ΖΟΥΣΕΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ. ΚΟΠΕΛΙΑ? ΚΑΛΕ? Ksilo ***** ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΩΡΑΙΟΤΑΤΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΤΑΡΙΑ ΕΤΡΕΞΕ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ. ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΩΣΕΙ.

ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΓΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΧΑΡΑ Ε? ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ ΕΙΠΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΓΑΜΟ ΕΤΟΙΜΑΖΑ. ΕΚΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΣΤΟ ΜΑΝΟ!!!!!!!!!!ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΟΥ ΕΥΑΚΙ ΤΑ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΡΙΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗ ΔΑΦΝΗ, ΕΥΛΟΓΕΣ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΤΗΣ, ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ, ΕΠΕΣΕ ΣΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΠΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ, ΕΧΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙ ΜΕ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ. ΣΩΘΗΚΕΣ ΤΩΡΑ ΕΥΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗ ΡΩΤΗΣΕ Η ΔΑΦΝΗ "ΕΣΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ?" "Ε ΝΑΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ "ΕΙΠΕ ΠΙΝΟΝΤΑΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΛΕΓΕ "ΚΑΛΟ ΜΩΡΕ ΤΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙ ΤΡΩΓΕΤΑΙ".

ΤΕΤΟΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΑΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΕΜΑΣΟΥΝ. ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΓΓΙΓΜΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ, ΕΝΑ ΦΙΛΙ, ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΜΙΑ ΤΡΥΦΕΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.ΠΑΓΩΜΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΞΕΝΩΣΗ, ΑΝΤΕ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ.ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ. GN1



Edit by giouli_edem

3η προειδοποίηση

2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Φεβ 10, 2010 12:59 am

DESPOINA έγραψε:Έχω μπερδευτεί όσο δεν πάει με τον Στέφανο. Συγγνώμη κύριε, ποιος είστε?Έλπίζω μόνο να μη μας βγει ευαίσθητος κ αισθηματίας γιατί αυτό θα το καταλάβαινα αν τον έβλεπα να πονάει,να υποφέρει κ όχι στο χαλαρό να αδειάζει έτσι το κατινάκι!! Δεν μπορεί η μαμά από την μια να μας λέει ότι γιος της είναι πολύ ευαίσθητος κ ο Στέφανος με μεγάλη ευκολία να τραβάει Χ στο μεγάλο έρωτα!Δεν κολλάει! ή κάτι τρέχει ή είναι πολύ λαπάς!
Πάντως έχω βαρεθεί κ τον απόλυτο κ την Μελίτα!

Ετσι ακριβώς..Το επεισόδιο μόλις τώρα το 'δα,φοβήθηκα επιδρομη απόλυτου (πλύση εγκεφάλου),κι έπαιξε ωραιότατο youtube!
Ο Λουκάκος,όμως,έδωσε ρέστα! Τ ο απογείωσε,λέμε!
Οι αντιδράσεις του με Μπέλλο και Νικόλα,όλα τα λεφτά!Ειλικρινά το πήρε όλο πάνω του απόψε!ΑΓΑΠΩ!
Και καταπληκτικοί,όπως πάντα,οι δυο τους με Νόρα.ΑΓΑΠΩ ΔΙΣ.Αυτοί οι δύο συναρπάζουν μ ένα σκάρτο φιλί σε 16 χρόνια (και οι συγκρίσεις με ειδύλλιο dt αναπόφευκτες)
Κατα τ άλλα..

Νόρα- Μπέλλος
Νόρα is back.

Νόρα - Μελίτα
Η πραγματική κυρία και η faux στον ίδιο καναπέ.

Ευα-Στεφανος
Με το τουρλουμπούκι της Εδέμ, ή άλλιώς ερωτικό τετράγωνο (σε ύφος χιαστί), ή αλλιώς "μπερδέψαμε τα μπούτια μας",το μόνο που επετεύχθη είναι να εντυπωσιάζομαι από την απόλυτη λάμψη αυτού του συνδυασμού που σπάει νευρα και οθόνες μαζι.Ποιος εγώ, που θεωρώ την ερωτική ιστορία της Ευας με το Μάνο το πιο συναρπαστικό love story ever,απο καταβολής ελληνικής tv.
Συγχαρητήρια!

Στέφανος-Λουκάς
Πόσα θες να μας τρελάνεις,αγόρι μου;;;
Ή ειναι εντελώς διχασμένος ή είναι εντελώς... Παριζιάνος!

Κοριτσοπαρέα+ Αγγέλα
: respect :

Υγ.
Το γεγονός ότι δεν φιλάει καν ο Στέφανος την Ευα,για την οποία πριν από κάποιες εβδομάδες ΣΚΙΖΟΤΑΝ και την οποία πήγε δις να παντρευτεί είναι επιεικώς γελοίο.Όποιο κι αν είναι το προσδοκώμενο μήνυμα,που προσπαθούν να περάσουν,το ακυρώνουν απολύτως από τα λεγόμενα και ΚΥΡΙΩΣ από τη στάση που ο ίδιος παράλληλα επιδεικνύει..
Ωστόσο,το να μη σε φιλάνε,είναι πάντα και κατά πολύ καλύτερο απ το να σε φιλάνε και να ονειρεύονται μιαν άλλη.. (βλ. Μάνο που ονειρευόταν Ευα)
Τι να πω..Ευελπιστώ σε καλύτερη συνέχεια.
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από annaki Τετ Φεβ 10, 2010 1:10 am

Ψήφησα καλό λίαν επιεικώς μόνο και μόνο γιατί με βοήθησε να καταλήξω σε δύο καίρια συμπεράσματα για τους άντρες της σειράς:

1. Όλοι τους είναι γουρούνια και κότες! Βολεύονται πίσω από συμβατικούς γάμους - τους οποίους κατά βάθος ψιλογουστάρουν - και το παίζουν από δω η γυναίκα μου κι από κει το αίσθημα μου. Μόνο ο Δημήτριος είναι καθαρός!
2. Όλοι τους είναι εντελώς ηλίθιοι!

Forrest Gump no1: Ο Μάνος επιτέλους έδωσε δείγματα εγκεφαλικής λειτουργίας αλλά για πόσα επεισόδια ακόμα θα ψάχνεται; Ως κι η ξανθιά τον πέρασε σε IQ και το ψυλλιάστηκε! Μα καλά, ξεσκέπασε την πλεκτάνη του Καρτάλη (που υποτίθεται ήταν και το ριφιφί του αιώνα) στο πατ κιουτ και δε μπορεί να βρει με ποιον τραβιέται η Καρμενσίτα; Αλλά θα μου πεις έχει κληρονομήσει και το τακτ της μάνας της αυτή, κι ότι κάνει το κάνει με απόλυτη διακριτικότητα, πού να τη καταλάβεις!

Forrest Gump no2: Το βλακοβότανο έχει καταπιεί πια; Η Νόρα με τον Οδυσσέα το κελεπούρι ή ακόμα χειρότερα με παντρεμένο;;; Πού νομίζει ότι απευθύνεται, στο χαρέμι του Μάνου;

Forrest Gump no3: Βρε Νικόλα μου, έτσι μιλάει μια γυναίκα στον παράνομο εραστή της; Εσύ τέτοια γλυκανάλατα έλεγες στην Εύα γι αυτό δε σ' άντεξε ούτε μήνα;

Forrest Gump no4: Οσκαρ ηλιθιότητας για τον all time χαλβά που καταπίνει αμάσητο ό,τι πει η μαμά κι ας τον φλόμωνε στο δούλεμα τόσο καιρό! Το μυαλό μόνο για να δολοπλοκεί τό 'χει και να επινοεί δικαιολογίες και ψέματα, να βάλει τη ζωή του σε μια τάξη δε μπορεί!

Όχι ότι οι γυναίκες πάνε πίσω:

Αυτή η Μελίτα πια, σκέτη απογοήτευση! Όλο λέω δε πάει πιο κάτω κι όλο με διαψεύδει! Μια ζωή εξαρτημένη από έναν άντρα: Απ' το μπαμπάκα στο Μάνο κι απ' το Μάνο στο μη Μάνο! Τέτοιος φεμινισμός και ανεξαρτησία πια, θα τρίζουν τα κόκαλα της Simone de Beauvoir! Εγώ πέρυσι την εκτιμούσα πολύ σα χαρακτήρα για τον τρόπο που αντιμετώπισε την κεραμίδα που έπεσε στο κεφάλι της. Και τότε οδυρόταν ολημερίς αλλά αφενός με περισσότερη αξιοπρέπεια αφετέρου έκλαιγε το σπιτικό της που διαλυόταν χωρίς να φταίει. Τώρα τί κλαίει το κερί; Στη τελική τί μπλέκεις κυρία μου σε ιδιόμορφες σχέσεις άμα δε τις αντέχεις; Πάντως σήμερα μάθαμε γιατί χτυπιέται έτσι! Το πρωί μαζεύει κάνα ρετάλι της Δάφνης, ξεχνιέται όσο να πεις, ενώ το βράδυ δεν έχει τί να κάνει και τον θυμάται! Δες dvd βρε κούκλα μου, τί αναστατώνεις τον κόσμο νυχτιάτικα;

Νομίζω έχουμε πιάσει πλέον λογική Νταιζης: I want it all and I want it now που λέει και το άσμα! Και χαρωπή νοικοκυρούλα το πρωί και όλα τα μωρά στη πίστα το βράδυ, και ήρεμη ζωή με Λουκά και ίντριγκα με Χρήστο, και να βλέπει το παιδί όποτε έχει όρεξη και να μη χρειάζεται να το μεγαλώνει. Χώσου Νταίζη, αφού βρίσκεις θύματα μαγκιά σου!

Η Νόρα ξανακέρδισε πόντους με αυτήν την έστω υποτυπώδη ένδειξη συμπαράστασης στο Λουκά, γιατί εχθές με χάλασε! Μόνο για το θέμα του παιδιού όμως, από αύριο κομμένα τα κολλητιλίκια, να μάθει αυτός! Επίσης υποκλίνομαι στην ειλικρίνειά της απέναντι στο Μίμη! Ούτε που θυμάμαι από πότε έχει ν' ακουστεί αλήθεια στη σειρά! Όσο για το αν τον χρησιμοποιεί, δε νομίζω να υπάρχει αμφιβολία πια, αν και εγώ ποτέ δε πίστεψα κάτι τέτοιο.

Η Εύα κάνει μια φιλότιμη προσπάθεια να ωριμάσει αλλά δε θα της βγει σε καλό, η Δάφνη πέρα βρέχει ως συνήθως!

Αυτά! Εις αύριον τα σπουδαία (λέμε τώρα)!

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 10, 2010 1:20 am

Ευα-Στεφανος
Με το τουρλουμπούκι της Εδέμ, ή άλλιώς ερωτικό τετράγωνο (σε ύφος χιαστί), ή αλλιώς "μπερδέψαμε τα μπούτια μας",το μόνο που επετεύχθη είναι να εντυπωσιάζομαι από την απόλυτη λάμψη αυτού του συνδυασμού που σπάει νευρα και οθόνες μαζι.Ποιος εγώ, που θεωρώ την ερωτική ιστορία της Ευας με το Μάνο το πιο συναρπαστικό love story ever,απο καταβολής ελληνικής tv.


Ενας συνδυασμός δυό καλών ηθοποιών που ερμηνεύουν με τρόπο πανομοιότυπο και που χωρίς σεναριακή υποστήριξη καταφέρνουν να κάνουν τις σκηνές τους ενδιαφέρουσες. Θα συμφωνήσω οτι στις σκηνές τους βγαίνουν καταπληκτικοί.


Συγχαρητήρια!
Το γεγονός ότι δεν φιλάει καν ο Στέφανος την Ευα,για την οποία πριν από κάποιες εβδομάδες ΣΚΙΖΟΤΑΝ και την οποία πήγε δις να παντρευτεί είναι επιεικώς γελοίο.Όποιο κι αν είναι το προσδοκώμενο μήνυμα,που προσπαθούν να περάσουν,το ακυρώνουν απολύτως από τα λεγόμενα και ΚΥΡΙΩΣ από τη στάση που ο ίδιος παράλληλα επιδεικνύει..
Ωστόσο,το να μη σε φιλάνε,είναι πάντα και κατά πολύ καλύτερο απ το να σε φιλάνε και να ονειρεύονται μιαν άλλη.. (βλ. Μάνο που ονειρευόταν Ευα)

Αναρωτιέμαι μήπως αυτή η απόλυτη έλλειψη επαφής θέλει κάτι να μας πει. Μου κίνησε και μένα το ενδιαφέρον ιδιαίτερα επειδή ο συγκεκριμενος κύριος συμπεριφέρεται το λιγότερο περίεργα. Αναρωτιέμαι γιατί ας πούμε επέμενε να λέει δεν θέλει να με παντρευτεί όταν βλέπαμε οτι αυτός δεν ήθελε τον γάμο. Επίσης γιατί με το ένα χέρι τραβάει τη Μελιτα κοντά του και με το άλλο την διώχνει. Νομίζω μετά το γάμο ίσως έχουμε κάποια ένδειξη για το τι ακριβώς συμβαίνει γιατί πια πιστεύω οτι τα πράγματα δεν ειναι όπως φαίνονται.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Φεβ 10, 2010 1:28 am


Ενας συνδυασμός δυό καλών ηθοποιών που ερμηνεύουν με τρόπο πανομοιότυπο και που χωρίς σεναριακή υποστήριξη καταφέρνουν να κάνουν τις σκηνές τους ενδιαφέρουσες. Θα συμφωνήσω οτι στις σκηνές τους βγαίνουν καταπληκτικοί.


Το έθεσες τέλεια..Όπως έχω υποψιαστεί και ξαναπεί,το Εθνικό φταίει για όλα!


Αναρωτιέμαι μήπως αυτή η απόλυτη έλλειψη επαφής θέλει κάτι να μας πει. Μου κίνησε και μένα το ενδιαφέρον ιδιαίτερα επειδή ο συγκεκριμενος κύριος συμπεριφέρεται το λιγότερο περίεργα. Αναρωτιέμαι γιατί ας πούμε επέμενε να λέει δεν θέλει να με παντρευτεί όταν βλέπαμε οτι αυτός δεν ήθελε τον γάμο. Επίσης γιατί με το ένα χέρι τραβάει τη Μελιτα κοντά του και με το άλλο την διώχνει. Νομίζω μετά το γάμο ίσως έχουμε κάποια ένδειξη για το τι ακριβώς συμβαίνει γιατί πια πιστεύω οτι τα πράγματα δεν ειναι όπως φαίνονται.
[/quote]

Μακάρι,γιατί εδώ που έχουμε φτάσει μια -πραγματική - ανατροπή επιβάλλεται..
Όλα προβλέπονται/κάποια δε βλέπονται!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης