Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

+30
Jennifer
KatsaroYpotheto
Petrinaki
annaki
Penny
nana
katie007
pasxalitsa
anna90
milia
ΚΑΛΗ
nikidanis
Ntinaki1
konstantina
soso
jim7
ΡΕΓΓΙΝΑ
kikialex
mimi
Izabella29
verile_mistika
margaret
KonstantinaA
aggeliki
evanna
DESPOINA
hionati
filitsa
anastasia20
Clarabelle
34 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 18, 2010 9:16 pm

margaret έγραψε:Γενικα ο Στεφανος παρα τη μεγαλη αδυναμια που του εχω αλλα ελεγε στη μια αλλα στην αλλη, χρησιμοποιουσε καταστασεις και κατα καποιο τροπο πετυχαινε με ενα σμπαρο 2 τρυγωνια...Σταματησε την εκδικηση κ στην Ευα ειπε οτι το εκανε για εκεινη ενω στη Μελιτα, στο Ρουσσο κ το Χρηστο ειπε οτι το εκανε για τη Μελιτα...Εδωσε τους πινακες του και ειπε στην Ευα οτι το εκανε για εκεινη κ στη Μελιτα οτι το εκανε για τη Μελιτα..


Όντως και αυτό ήταν μεγάλο του λάθος!Ένας ντόμπρος άντρας δεν φέρεται έτσι!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από hionati Πεμ Φεβ 18, 2010 9:17 pm

aggeliki έγραψε:
hionati έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
alexandra 35 έγραψε: Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑΝ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ SEX. ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ. SEX ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΟΠΟΥ ΕΒΡΙΣΚΕ ΤΗΝ ΚΟΥΤΟΥΠΩΝΕ. Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ, ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ, ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. Η ΕΥΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΗ ΗΤΑΝ. ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.

δεν ξέρω τι έκανε ο στέφανος σήμερα με την εύα...και δε μπορώ να το σχολιάσω...δεν είμαι σε θέση...πόσα να αντέξω η φαν;;..
αλλά με τη μελίτα δεν ήταν μόνο sex...υπήρχε τρυφερότητα και εκεί αλλά με τη μελίτα βλέπαμε και ερωτα και πάθος....αν όχι στην αρχή...όταν προχώρησε η σχέση τους σίγουρα.....δεν ήταν απλά μία σαρκική σχέση...


Μόλις έθιξες το σημείο που εμένα δεν με πείθει. Θεωρώ οτι για να μιλήσει κανείς για σχέση πρέπει να έχει ζήσει το ζευγάρι κατι περισσότερο από πέντε κρυφά κρεβάτια. Αυτοί οι δύο ποτέ δεν πήγαν μια βόλτα. Ποτέ δεν έμαθαν ο ένας έστω και το παραμικρό για την καθημερινότητα του άλλου. Αυτος ακριβώς είναι ο λόγος που δεν με πείθουν όλα αυτά τα βαρύγδουπα που έχουν ακουστεί. Είναι αστείο να λες σε κάποιον πως θα περάσει η ζωή μακριά σου όταν απλώς έχεις κοιμηθεί μια φορά μαζί του, γιατί εμεις τότε το ακούσαμε και για να πω την αλήθεια εμένα μάλλον γέλιο μου προκάλεσε.

αυτο το πως θα ζησω μακρια σου νομιζω το ειπαν και οι δυο και το εχουν εκφρασει πολλες φορες...ναι δεν ειχαν την ευκαιρια να ζησουν την καθημερινοτητα αλλα η σχεση εκτος απο βιωματα εχει και αισθηματα...αυτοι οι δυο μοιαζει να εχουν νιωσει μεσα σε λιγες στιγμες οσο αλλοι αδυνατουν σε χρονια σχεσης..αυτα που νιωσαν ο ενας για τον αλλον ,ο ερωτας και το παθος τους,ειναι τοσο δυνατα που γρηγορα εξελιχθηκαν παρα τις αντιξοοτητες...εμενα το γεγονος οτι νιωσαν ολα αυτα τα αξεπεραστα συναισθηματα που αλλαξαν και τα σχεδια τους ειναι που με πειθει και μου αρεσει...αλλωστε ο ερωτας δε θελει πολυ για να αναπτυχθει οταν απλα μιλαει η χημεια σε δυο ανθρωπους,ο δε κεραυνοβολος αρχιζει με μια ματια...
η ευα απο την αλλη ποτε εμθε το στεφανο πραγματικα οταν ενω ζουσαν μαζι της εκρυβε τη μανα του και τα σχεδια για εκδικηση και την αληθεια για το μανο...ετσι ηθελε να την παντρευτει,ετσι την αγαπουσε πραγματικα...οταν λες οτι αγαπας και πας για γαμοδεν κρυβεις απο τον ανθρωπο σου τοσο σημαντικα θεματα...απλα δεν αντεχεις τα ψεματα...ουτε τωρα βεβαια τον ξερει γιατι ο σττεαφανος της κρυβει την αληθεια για τη μελιτα...αν την αγαπουσε και ηθελε να ειναι ευτυχισμενοι θα ηταν τουλαχιστον ειλικρινης...


ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΕΚΡΥΒΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΕΚΡΥΒΕ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ. ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΕ ''ΣΧΕΣΗ'' ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΠΡΩΤΑ ΕΜΦΑΝΙΣΕ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΤΟ.


με τη μελιτα τοτε δεν ειχαν ακομη σχεση...ηταν ερωτευμενοι αλλα δε θελανε να προχωρησουνε...ο στεφανος θα εφευγε για το παρισι για να μην γινει τιποτα...και στην ευα την εμφανισε γιατι το χρωστουσε πρωτα σε εκεινη γιατι εκεινη κοροιδευε τοσον καιρο με τα ψεματα του...εκεινη πηγαινε να παντερευτει...σε εκεινη ενιωθε χρεος για τα ψεματα που της ελεγε...στην μελιτα δεν ειχε προλαβει καν να μιλησει για τη μητερα του...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hionati στις Πεμ Φεβ 18, 2010 9:19 pm, 1 φορά
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Φεβ 18, 2010 9:17 pm

margaret έγραψε:Γενικα ο Στεφανος παρα τη μεγαλη αδυναμια που του εχω αλλα ελεγε στη μια αλλα στην αλλη, χρησιμοποιουσε καταστασεις και κατα καποιο τροπο πετυχαινε με ενα σμπαρο 2 τρυγωνια...Σταματησε την εκδικηση κ στην Ευα ειπε οτι το εκανε για εκεινη ενω στη Μελιτα, στο Ρουσσο κ το Χρηστο ειπε οτι το εκανε για τη Μελιτα...Εδωσε τους πινακες του και ειπε στην Ευα οτι το εκανε για εκεινη κ στη Μελιτα οτι το εκανε για τη Μελιτα..



ΜΗΠΩΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΡΥΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ;
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Φεβ 18, 2010 9:18 pm

Καλα ο Στεφανος τα'χει κανει να μην πω πως!!!!!Απο τη μια λεει οτι του λειπει η Μελιτα αλλα στη συμπεριφορα του αυτο δεν φαινεται πουθενα!!!!!!!!!!!!Ειναι το λιγοτερο γελοιος

Οσο για τη σχεση του με τη Μελιτα θεωρω οτι ολο αυτο δοθηκε πολυ αποτομα και δεν εχουμε δει να εχουν ζησει αυτοι οι ανθρωποι κατι πραγματικα ουσιαστικο!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Πεμ Φεβ 18, 2010 9:19 pm

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΜΕΛΙΤΙΚΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΩΣΤΕΣ ΟΛΕΣ Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!Ε ΟΧΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΠΑΘΟΣ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ ΕΛΙΩΝΕ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΕ Κ ΤΗΝ ΑΓΓΙΖΕ Μ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΑΠΛΑ Μ ΤΗΝ ΕΥΑ Τ ΕΔΕΙΞΑΝ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ Τ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΝΑΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟΣ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΗΘΕΛΑΝ Ν ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ Τ ΠΑΤΕΡΑ(ΟΤΑΝ Ο ΣΤΕΦ ΦΙΛΑΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΗΣ)ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΚΕΙ!ΧΗΜΕΙΑ, ΠΑΘΟΣ Κ ΕΡΩΤΑΣ=ΜΗΔΕΝ!!!Κ ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Σ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ Τ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Τ ΠΑΙΧΝΙΔΙ-ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ-ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΠΡΩΤΟΥ Τ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!ΕΡΩΤΑΣ Κ ΑΓΑΠΗ ΠΑΝΕ ΜΑΖΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗΛΕΝΔΕΤΑ...Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Κ ΤΩΝ ΔΥΟ ΣΥΝΘΕΤΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ Σ ΛΕΙΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΚΕΝΟ...
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από margaret Πεμ Φεβ 18, 2010 9:19 pm

aggeliki έγραψε:
margaret έγραψε:Γενικα ο Στεφανος παρα τη μεγαλη αδυναμια που του εχω αλλα ελεγε στη μια αλλα στην αλλη, χρησιμοποιουσε καταστασεις και κατα καποιο τροπο πετυχαινε με ενα σμπαρο 2 τρυγωνια...Σταματησε την εκδικηση κ στην Ευα ειπε οτι το εκανε για εκεινη ενω στη Μελιτα, στο Ρουσσο κ το Χρηστο ειπε οτι το εκανε για τη Μελιτα...Εδωσε τους πινακες του και ειπε στην Ευα οτι το εκανε για εκεινη κ στη Μελιτα οτι το εκανε για τη Μελιτα..



ΜΗΠΩΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΡΥΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ;


τι εννοεις??
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από mimi Πεμ Φεβ 18, 2010 9:23 pm

margaret έγραψε:
aggeliki έγραψε:
margaret έγραψε:Γενικα ο Στεφανος παρα τη μεγαλη αδυναμια που του εχω αλλα ελεγε στη μια αλλα στην αλλη, χρησιμοποιουσε καταστασεις και κατα καποιο τροπο πετυχαινε με ενα σμπαρο 2 τρυγωνια...Σταματησε την εκδικηση κ στην Ευα ειπε οτι το εκανε για εκεινη ενω στη Μελιτα, στο Ρουσσο κ το Χρηστο ειπε οτι το εκανε για τη Μελιτα...Εδωσε τους πινακες του και ειπε στην Ευα οτι το εκανε για εκεινη κ στη Μελιτα οτι το εκανε για τη Μελιτα..



ΜΗΠΩΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΡΥΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ;


τι εννοεις??

νομίζω πως η Αγγελική εννοεί μήπως ο Στεφανάκος δεν πεθαίνει για την Μελίτα αλλά το παίζει λίγο................εμένα εκεί πάει το μυαλό μου
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Πεμ Φεβ 18, 2010 9:23 pm

ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΑΝΤΩΣ Κ Μ ΤΗΝ ΕVANNA Κ Μ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΔΟΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΟΜΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΕΜΟΣ Κ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ Σ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΠΡΙΝ Τ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ!Κ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ Τ ΕΠΕΤΡΕΨΑΝ ΟΙ ΣΥΓΚΥΡΙΕΣ Ν ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...Τ ΗΘΕΛΑΝ ΤΟΣΟ Κ Τ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑΝ Κ ΠΟΝΕΣΑΝ Π ΕΠΡΕΠΕ Ν ΑΦΗΣΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥ ΠΟΘΟΥΣΑΝ Ν ΖΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ!
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 18, 2010 9:24 pm

mimi έγραψε: πάρα πολύ καλό επεισόδιο Στέφανος Εύα : super τι ωραίες σκηνές αχ Χριστέ μου δεν θέλω να ξανακολλήσω
ΔΕΝ ΘΈΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΌ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ
Δάφνη : Θεάαααααααααα την λατρεύωω
Bounce


mimi μου εγώ μαζί σου. Υπέροχοι και οι δύο. Εκφραστικοί τρυφεροί και λαμπεροί
Ούτε κι εγώ θέλω να χάσει το μωρό αλλά δεν αποφασίζουμε εμείς
Ευελπιστώ οτι με την αποβολή θα δούμε και απο τους δύο δυνατές σκηνές και υπέροχες ερμηνειες
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Φεβ 18, 2010 9:25 pm

margaret έγραψε:
aggeliki έγραψε:
margaret έγραψε:Γενικα ο Στεφανος παρα τη μεγαλη αδυναμια που του εχω αλλα ελεγε στη μια αλλα στην αλλη, χρησιμοποιουσε καταστασεις και κατα καποιο τροπο πετυχαινε με ενα σμπαρο 2 τρυγωνια...Σταματησε την εκδικηση κ στην Ευα ειπε οτι το εκανε για εκεινη ενω στη Μελιτα, στο Ρουσσο κ το Χρηστο ειπε οτι το εκανε για τη Μελιτα...Εδωσε τους πινακες του και ειπε στην Ευα οτι το εκανε για εκεινη κ στη Μελιτα οτι το εκανε για τη Μελιτα..



ΜΗΠΩΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΡΥΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ;


τι εννοεις??




ΙΣΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΞΗΓΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ!
ΙΣΩΣ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΟΥΛΗΣ! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από mimi Πεμ Φεβ 18, 2010 9:27 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε: πάρα πολύ καλό επεισόδιο Στέφανος Εύα : super τι ωραίες σκηνές αχ Χριστέ μου δεν θέλω να ξανακολλήσω
ΔΕΝ ΘΈΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΌ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ
Δάφνη : Θεάαααααααααα την λατρεύωω
Bounce


mimi μου εγώ μαζί σου. Υπέροχοι και οι δύο. Εκφραστικοί τρυφεροί και λαμπεροί
Ούτε κι εγώ θέλω να χάσει το μωρό αλλά δεν αποφασίζουμε εμείς
Ευελπιστώ οτι με την αποβολή θα δούμε και απο τους δύο δυνατές σκηνές και υπέροχες ερμηνειες

και εγώ το ελπίζω αλλά δεν θα με χάλαγε και καμία τηγανιά στο κεφάλι να πάρει αέρα ο Στεφανάκος Wink
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Φεβ 18, 2010 9:27 pm

mimi έγραψε:
margaret έγραψε:
aggeliki έγραψε:
margaret έγραψε:Γενικα ο Στεφανος παρα τη μεγαλη αδυναμια που του εχω αλλα ελεγε στη μια αλλα στην αλλη, χρησιμοποιουσε καταστασεις και κατα καποιο τροπο πετυχαινε με ενα σμπαρο 2 τρυγωνια...Σταματησε την εκδικηση κ στην Ευα ειπε οτι το εκανε για εκεινη ενω στη Μελιτα, στο Ρουσσο κ το Χρηστο ειπε οτι το εκανε για τη Μελιτα...Εδωσε τους πινακες του και ειπε στην Ευα οτι το εκανε για εκεινη κ στη Μελιτα οτι το εκανε για τη Μελιτα..



ΜΗΠΩΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΡΥΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ;


τι εννοεις??

νομίζω πως η Αγγελική εννοεί μήπως ο Στεφανάκος δεν πεθαίνει για την Μελίτα αλλά το παίζει λίγο................εμένα εκεί πάει το μυαλό μου

ναι ότι μάλλον...δεν είναι ο στέφανος αυτό που φαίνεται....και κοροιδεύει και μελίτα και εύα...
αλλά και πρακτικά να πάρουμε το θέμα...όχι ότι μου άρεσε αυτό που έκανε...αλλά αφού δεν είχε αποφασίσει να πει για τη σχέση του με τη μελίτα...τι να έλεγε στην εύα;;;ότι κάνει πίσω για τη μελίτα;;;όχι και για αυτό είπε στην εύα ότι έκανε πίσω για εκείνη...που ν μέρει έκανε και για εκείνη....καθόλου σωστό αυτό που έκανε...αλλά η λογική εξήγηση είναι αυτή...
τώρα δε νομίζω να κρύβει κάτι άλλο...άλλωστε υπάρχουν πολλά γεγονοτα που δείχνουν καθαρα ότι ο στέφανος είναι πραγματικά ερωτευμένος με τη μελίτα...αν τα ανατρέψουν οι σεναριογράφοι...για μένα θα καταφέρουν μόνο να δημιουργήσουν ένα μεγάάάάλο κενό...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 18, 2010 9:29 pm

mimi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε: πάρα πολύ καλό επεισόδιο Στέφανος Εύα : super τι ωραίες σκηνές αχ Χριστέ μου δεν θέλω να ξανακολλήσω
ΔΕΝ ΘΈΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΌ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ
Δάφνη : Θεάαααααααααα την λατρεύωω
Bounce


mimi μου εγώ μαζί σου. Υπέροχοι και οι δύο. Εκφραστικοί τρυφεροί και λαμπεροί
Ούτε κι εγώ θέλω να χάσει το μωρό αλλά δεν αποφασίζουμε εμείς
Ευελπιστώ οτι με την αποβολή θα δούμε και απο τους δύο δυνατές σκηνές και υπέροχες ερμηνειες

και εγώ το ελπίζω αλλά δεν θα με χάλαγε και καμία τηγανιά στο κεφάλι να πάρει αέρα ο Στεφανάκος Wink


Με τηγάνι δεν παθαίνει τίποτα αυτός το έχει δοκιμάσει κι άλλη. Κάτι πιο βαρύ. lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από margaret Πεμ Φεβ 18, 2010 9:29 pm

aggeliki έγραψε:
margaret έγραψε:
aggeliki έγραψε:
margaret έγραψε:Γενικα ο Στεφανος παρα τη μεγαλη αδυναμια που του εχω αλλα ελεγε στη μια αλλα στην αλλη, χρησιμοποιουσε καταστασεις και κατα καποιο τροπο πετυχαινε με ενα σμπαρο 2 τρυγωνια...Σταματησε την εκδικηση κ στην Ευα ειπε οτι το εκανε για εκεινη ενω στη Μελιτα, στο Ρουσσο κ το Χρηστο ειπε οτι το εκανε για τη Μελιτα...Εδωσε τους πινακες του και ειπε στην Ευα οτι το εκανε για εκεινη κ στη Μελιτα οτι το εκανε για τη Μελιτα..



ΜΗΠΩΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΡΥΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ;


τι εννοεις??




ΙΣΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΞΗΓΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ!
ΙΣΩΣ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΟΥΛΗΣ! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!

Αν υπαρχει καποιο σχεδιο τοτε το σεναριο κανει αλματα...Γενικα απο τη στιγμη που ο Στεφανος με τον μονο ανθρωπο που ειναι ειλικρινης ειναι ο Χρηστος εγω λεω να πιστεψω αυτο που ειπε στο Χρηστο! Αλλωστε αν ηταν να σταματησει το σχεδιο για την Ευα θα το εκανε πριν χρονια οταν την γνωρισε...Αυτη που γνωρισε και αγαπησε ΤΩΡΑ τον εκανε να σταματησει το σχεδιο ΤΩΡΑ!!
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Φεβ 18, 2010 9:33 pm

Αν σκεφτήτε λίγο τα παλιά θα δείτε ότι ποτέ ο Στέφανος δεν είπε την αλήθεια ή για νάμαι πιο ακριβής όλη την αλήθεια ούτε στην Εύα ούτε στην Μελίτα. Πάντοτε έλεγε στην κάθε μία ότι αυτή ήθελε να ακούσει και ότι αυτός νόμιζε ότι έπρεπε να μάθει η κάθε μία. Ποτέ δεν γνώριζαν, ούτε και σήμερα το γνωρίζουν, και οι δύο ακριβώς τα ίδια πράγματα.
Το ότι κάτι κρύβει είναι σίγουρο, αλλά ότι κάτι σχεδιάζει εμένα μου φαίνεται κάτι παραπάνω από σίγουρο, και τώρα απλώς βλέπουμε την στάχτη που ρίχνει ο Στέφανος στα μάτια όλων.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 18, 2010 9:35 pm

margaret έγραψε:
aggeliki έγραψε:
margaret έγραψε:
aggeliki έγραψε:
margaret έγραψε:Γενικα ο Στεφανος παρα τη μεγαλη αδυναμια που του εχω αλλα ελεγε στη μια αλλα στην αλλη, χρησιμοποιουσε καταστασεις και κατα καποιο τροπο πετυχαινε με ενα σμπαρο 2 τρυγωνια...Σταματησε την εκδικηση κ στην Ευα ειπε οτι το εκανε για εκεινη ενω στη Μελιτα, στο Ρουσσο κ το Χρηστο ειπε οτι το εκανε για τη Μελιτα...Εδωσε τους πινακες του και ειπε στην Ευα οτι το εκανε για εκεινη κ στη Μελιτα οτι το εκανε για τη Μελιτα..



ΜΗΠΩΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΡΥΒΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ;


τι εννοεις??




ΙΣΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΞΗΓΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ!
ΙΣΩΣ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΟΥΛΗΣ! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!

Αν υπαρχει καποιο σχεδιο τοτε το σεναριο κανει αλματα...Γενικα απο τη στιγμη που ο Στεφανος με τον μονο ανθρωπο που ειναι ειλικρινης ειναι ο Χρηστος εγω λεω να πιστεψω αυτο που ειπε στο Χρηστο! Αλλωστε αν ηταν να σταματησει το σχεδιο για την Ευα θα το εκανε πριν χρονια οταν την γνωρισε...Αυτη που γνωρισε και αγαπησε ΤΩΡΑ τον εκανε να σταματησει το σχεδιο ΤΩΡΑ!!


Δεν έχεις άδικο σ'αυτό.Έχε μεγάλη βάση το γεγονός πως την εκδίκηση την σταμάτησε τώρα.Βέβαια δεν παύω να πιστεύω πως είναι λάθος του πως δεν είναι ξεκάθαρος.Θα έπρεπε από την πρώτη στιγμή που αποφάσισε να είναι με την Μελίτα σοβαρά να πει σε όλους πως για χάρη της τα έκανε όλα και όχι να αφήσει τους μισούς να πιστεύουν πως όλα τα έκανε για την Εύα.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από soso Πεμ Φεβ 18, 2010 9:37 pm

Το επεισόδιο ήταν καλό!
Και η απόφαση να στηρίξουν το Λουκά ανευ όρων,ήταν άριστη.Χρωστάνε όλοι πάρα πολλα στο Λουκά (που τους έχει υποδειγματικά σταθεί επί σειρά ετών και που για μένα είναι μακράν ο εντιμότερος και δικαιότερος χαρακτήρας της Εδέμ)

Η Νταίζη σήμερα ειλικρινά για πολύ ξύλο!Μικροπρεπής,κομπλέξω και υστέρω! (αλλά χωρίς προφάσεις και χωρίς "παραπλανητικό" περιτύλιγμα..Ό,τι βλέπεις,παίρνεις! )

Αγγίζει τα όρια της ειρωνίας οτι μια από τις απειροελάχιστες φορές που ο Μάνος σκεφτεται ΚΑΙ τους άλλους,θα σταθεί η καταλυτική αφορμή για το ολοκληρωτικό (δρομολογημένο πια) Βατερλώ του. Να πω ότι λυπαμαι,θα ναι ψέματα.
Έχω την εντύπωση όμως,ότι πάνε λίγο να τον φτιάξουν τελευταία..Όλο και καλυτερεύει..(δις)! Εξάλλου μιλάμε για έναν ήρωα που το μόνο που δεν του εχουν -ακόμη- χρεώσει είναι η 9η θέση του Σακηηηηηηηη στη Eurovision! (Παναγιά μου!!!)

Όσο για Στέφανο και Ευα υποκριτικά και αισθητικά : respect :
Ο μη Μανος στην (original) Ευα δινει ρεσιτάλ τρυφερότητας και γενναιοδωρίας (το πνιχτό γελάκι/η ερωτική σκηνή, όλα τα λεφτά) και στα 54 δευτερόλεπτα που αναφέρθηκε στο ασίγαστο πάθος του είπε μια (ακόμη) παρατραβηγμένη στα όρια του κωμικου ατάκα,που καθόλου πειστικά καν δεν την εκστόμισε! (Να πω ότι αμφιβάλλω για ταλέντο Σταυρου,να πέσει φωτιά να με κάψει).. Εχω χάσει το μπούσουλα πια..
Που 'ναι ο απόλυτος,οέο;;;;;;
Που 'ναι η μπάλα;;;;

Υγ.Αν ξανακούσω από άντρα στην Εδέμ να λέει πως καταρρακώθηκε (sic) για πάρτη του γυναικα (έστω Μαρουλίτα),πραγματικά θα το πάρω προσωπικά!Έλεος!Πήξαμε στους Καζανόβες!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 18, 2010 9:39 pm

jim7 έγραψε:Αν σκεφτήτε λίγο τα παλιά θα δείτε ότι ποτέ ο Στέφανος δεν είπε την αλήθεια ή για νάμαι πιο ακριβής όλη την αλήθεια ούτε στην Εύα ούτε στην Μελίτα. Πάντοτε έλεγε στην κάθε μία ότι αυτή ήθελε να ακούσει και ότι αυτός νόμιζε ότι έπρεπε να μάθει η κάθε μία. Ποτέ δεν γνώριζαν, ούτε και σήμερα το γνωρίζουν, και οι δύο ακριβώς τα ίδια πράγματα.
Το ότι κάτι κρύβει είναι σίγουρο, αλλά ότι κάτι σχεδιάζει εμένα μου φαίνεται κάτι παραπάνω από σίγουρο, και τώρα απλώς βλέπουμε την στάχτη που ρίχνει ο Στέφανος στα μάτια όλων.


Βρίσκω αυτό που λες πολύ πιθανό. Μου φαίνεται περίεργο να παρακολουθούμε σειρά των Ακρίτα Κυρίτση που δεν έχει δράση. Κι εγώ από κάπου περιμένω να φανεί κάτι που δεν είναι προς το παρόν ορατό. Κάτι που θα μας ξαφνιάσει και νομίζω ο Στέφανος είναι ο παράγοντας που ακόμη δεν μπορούμε να σταθμίσουμε και που μπορεί να δρομολογήσει τις εξελίξεις.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Φεβ 18, 2010 9:43 pm

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΑΣ. ΥΠΕΡΟΧΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ. Love!
Αχ κι εμενα μαρεσε πολυ η σκηνη τους!!Αλλα δεν το συνεχιζω γιατι θα κολλησω κι αντε να ξεκολησω μετα!!

Αμαλια-Πετρο θεοίίί!!
Δάφνη θεάάάάάάάάάάάάάάάά!Την αγαπώώώώώώώώ!!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Φεβ 18, 2010 9:44 pm

[quote="jim7"]Αν σκεφτήτε λίγο τα παλιά θα δείτε ότι ποτέ ο Στέφανος δεν είπε την αλήθεια ή για νάμαι πιο ακριβής όλη την αλήθεια ούτε στην Εύα ούτε στην Μελίτα. Πάντοτε έλεγε στην κάθε μία ότι αυτή ήθελε να ακούσει και ότι αυτός νόμιζε ότι έπρεπε να μάθει η κάθε μία. Ποτέ δεν γνώριζαν, ούτε και σήμερα το γνωρίζουν, και οι δύο ακριβώς τα ίδια πράγματα.
Το ότι κάτι κρύβει είναι σίγουρο, αλλά ότι κάτι σχεδιάζει εμένα μου φαίνεται κάτι παραπάνω από σίγουρο, και τώρα απλώς βλέπουμε την στάχτη που ρίχνει ο Στέφανος στα μάτια όλων.
[/quote] ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ. ΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΘΑΙΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΛΩΝΕΙ ΚΑΙ "ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΝΕΚΡΟΣ". ΩΠΑ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΑΡΑΞΕ. ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΑΝΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΕΙ, ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΤΟΝ ΕΦΕΡΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΛΑΚΑ , ΤΟΝ ΧΑΝΤΑΚΩΣΑΝ. ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ, Η ΚΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΙ Η ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΖΕΨΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ 3η ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Φεβ 18, 2010 9:45 pm

Άλλη μια μετριότητα το σημερινό....

Δεν έχω να πω και πολλά πέρα από την τέλεια σκηνή Ρούσσου και Αμαλίας. Και Μάνου Αμαλίας.
Το ότι Στέφανος Εύα έκαναν έρωτα.... το ψιλοπεριμέναμε.... ευτυχώς δεν κράτησε πολύ γιατί δεν έχω και πολλές αντοχές.

Θέλω όμως να πω τα εξής για Εύα και Δάφνη.... εντάξει, η Εύα δεν ξέρει για Στέφανο και Μελίτα, ούτε η Δάφνη. Αλλά για εμένα, όταν έχει πάει πριν ένα χρόνο η Εύα μέσα στο ίδιο το σπίτι της Μελίτας, με απίστευτο θράσσος, και της έχει πει ότι είναι η ερωμένη του άντρα της και έχει βάλει σε πολύ μεγάλο βαθμό το χέρι της να διαλυθεί ο γάμος της και η οικογένειά της,είναι πάρα πολύ προκλητικό να εκθειάζει την ευτυχία της και την ηρεμία της σε αυτή τη γυναίκα που της γκρέμισε την δική της ευτυχία. Ακόμα και αν η Μελίτα δεν είχε τίποτα με τον Στέφανο, για μένα όλο αυτό είναι κάπως... Και καλά από την Εύα...., αλλά και από την Δάφνη που έχει ζήσει στο πετσί της όλο αυτό; Ας μην ξεχνάμε δηλαδή τι έγινε πέρσυ και πόσα σπίτια έκλεισε η Εύα. Επειδή η Δάφνη στάθηκε τυχερή και τα ξαναβρήκε με το Νικόλα, δεν σημαίνει ότι δεν έγιναν και τα τέρατα! Μπορεί η Μελίτα να τα έχει βρει με την Εύα λόγω απαγωγής αλλά αν η Μελίτα είναι χωρισμένη με τον Μάνο ευθύνεται ΚΑΙ η Εύα. Όπως το ίδιο θα έλεγα και για την Μελίτα αν μετά που είχε πάει με τον Μάνο στο 198, καθόταν μπροστά στην Εύα και έλεγε το πόσο καλά περνάει με τον Μάνο σε περίπτωση που τα είχαν βρεί.
Η Δάφνη πάλι τι λύσσα και αυτή... τόσο πολύ πια κόπτεται αν η Εύα είναι καλά με τον Στέφανο;

Στο γεύμα η Μελίτα δεν έβγαλε άχνα. Αυτό το παπλωματάκι με το λελουδικό δεν το έχουν αλλάξει ακόμα;

Ο Μάνος πήγε να βοηθήσει την Νόρα αλλά τελικά θα βγάλει τα ματάκια του.

Χρήστος-Στέφανος: Ο Στέφανος λυπάται και την Μελίτα και από πάνω; gelio cake Την συμπονάει! Συγνώμη, καταρρακωμένη που την είδε; Επειδή μπήκε στο σπίτι σοβαρή και δεν χόρεψε τσιφτετέλια; Έλα Παναγία μου! Τι έπρεπε να κάνει δηλαδή; Να χαίρεται;
Πάντως το ακούσαμε ότι είναι ζωντανός νεκρός... cake

Αυτά!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Φεβ 18, 2010 9:46 pm

αμφιβαλλω πια με τον στεφανο καποτε περιμενα να κρυβει κατι τωρα τιποτα .εχει το ματι του μπουφου κοιταει και χανεται!!!!! lol! gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Φεβ 18, 2010 9:46 pm

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ. ΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΘΑΙΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΛΩΝΕΙ ΚΑΙ "ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΝΕΚΡΟΣ". ΩΠΑ ΡΕ ΦΙΛΕ, ΑΡΑΞΕ. ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΑΝΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΕΙ, ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΤΟΝ ΕΦΕΡΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΛΑΚΑ , ΤΟΝ ΧΑΝΤΑΚΩΣΑΝ. ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ, Η ΚΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΙ Η ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΖΕΨΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ 3η ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!ΚΑΙ ΠΩΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΙΣΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΝΕΚΡΟΣ ΚΑΙ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ (ΠΡΩΤΟΣ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ..ΚΤΛΠ..) ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΖΗΛΕΥΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΟΤΑΝ ΠΛΗΣΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ...

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από ΚΑΛΗ Πεμ Φεβ 18, 2010 9:50 pm

[b]ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ...ΤΟΣΟ ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ ΠΙΑ....ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΙΟ ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ..ΚΑΙ ΤΟΣΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ...ΜΕΛΙΤΑ ΠΡΟΧΩΡΑ....

ΚΑΛΗ


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από milia Πεμ Φεβ 18, 2010 9:52 pm

ΟΝΤΩΣ Η ΝΤΑΙΖΗ ΗΤΑΝ ΣΠΑΣΤΙΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ.....
... Η ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης