Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

+30
Jennifer
KatsaroYpotheto
Petrinaki
annaki
Penny
nana
katie007
pasxalitsa
anna90
milia
ΚΑΛΗ
nikidanis
Ntinaki1
konstantina
soso
jim7
ΡΕΓΓΙΝΑ
kikialex
mimi
Izabella29
verile_mistika
margaret
KonstantinaA
aggeliki
evanna
DESPOINA
hionati
filitsa
anastasia20
Clarabelle
34 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap10%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap25%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap35%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 35% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap8%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap12%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap10%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Φεβ 19, 2010 4:07 pm

Clarabelle άψογος όπως πάντα ο σχολιασμός σου, συμφωνώ σε όλα :)
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 19, 2010 4:10 pm

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ.

ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ, ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΠΑΩ ΠΕΤΡΑΚΗ, ΟΠΟΙΑ ΠΙΣΤΗ ΠΡΟΣΕΛΘΕΙ, 11:30 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ 2:30, ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΑ ΤΑΞΙ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Φεβ 19, 2010 4:13 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Καλησπέρα σας! Καλέ εδω είναι που γίνονται τα όργια?

Ας σχολιάσω κι εγώ λοιπόν, μια και φαγώθηκε χτες η Clarabelle να δω το επεισόδιο έστω και ετεροχρονισμένα και τελικά δεν την αδικώ..

Χατζημπούκλας (γενικώς)
Ιου ιου ιου! Ο Περικλής μου θυμίζει το Μάνο, είναι -υποτίθεται- ερωτευμένος με την Αμαλία και λέει ότι θέλει να την κρατήσει έξω απο το πρόβλημα αλλα την χρησιμοποιεί και για αγγελιαφόρο! Εμ βέβαια κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι!

+++

Αμαλία - Πέτρος
Πήγε στο γραφείο, τσίριξε να την ακούσει η μισή Αθήνα, έφυγε, συναντήθηκε με τον Ιουυυ και μετά επέστρεψε με τα ταπεράκια της "Αγάπη μου έφερα να φάμε!"

Πέτρος: Ορίστε? (Χαχαχαχαχαχαχαχαχα Θα τον στείλει τον άνθρωπο καμμια μέρα και είναι κρίμα!)

Όπως πάντα βέβαια σε συνδυασμό είναι και οι δυό τους ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟΤΑΤΟΙ!

+++

Παρέα της Φεγγαρόπετρας -1
Όπως είπα και εχθές μεγάλο respect στον Λουκά που ζήτησε βοήθεια από την παρέα στο θέμα της Νταίζης και βέβαια συγκινητική και η αντίδραση της παρέας που αποφάσισαν σύσωμοι να τον στηρίξουν. Θέλει μεγάλο κουράγιο να παραδεχτείς ότι επιλέγεις εν γνώση σου το λάθος δρόμο και θέλεις στήριξη σε αυτό που πας να κάνεις. Το θέμα είναι ότι αν η Νταίζη δεν αλλάξει ρότα ότι και να κάνει η παρέα δεν αλλάζει το αποτέλεσμα. Με την Εύα για παράδειγμα δεν είχε κανένα πρόβλημα, αλλά όταν τους είχε πετύχει στο σπίτι του Λουκά στο παρελθόν την είχε προσβάλει. Συνεπώς δεν είναι η παρέα και οι πράξεις τους που δημιουργουν εντάσσεις αλλα η ίδια η Νταίζη και βέβαια η Νόρα που έχει πάρει φόρα κατηφόρα! Περιμένω να δω πώς θα εξελιχθεί το εργάκι.. Πάντως ψηφίζω Νικόλα! (Σταθερή αξία!)

Σ.Σ.1 (Στυλιστική σημείωση - ναι επέστρεψαν χιχι): Τα ρούχα της Δάφνης ήταν απο τα πανέρια? Ούτε η γιαγιά μου δεν ντύνεται τόσο άθλια, με ζακέτα - ρόμπα 7 νούμερα μεγαλύτερη και παντελόνι καμπάνα λες και ξέμεινε στη δεκαετία του 60! Αίσχος!!!

Σ.Σ.2 Η Νόρα το ζιβαγκάκι αυτό σε πόσα χρώματα το έχει? Έχω μετρήσει τουλάχιστον 7 διαφορετικά (πράσινο, λαδί, μαύρο, ροζ, φούξια, μαύρο, άσπρο, καφε)

+++

Νταίζη (γενικώς)
Η Νταίζη δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς θέλει απο το Λουκά.. Να την πάρει αγκαλιά, να της δώσει 2 φιλιά και να τα ξεχάσουν όλα? Πόσα θέλει να μας τρελάνει? Μ'αρεσει εντωμεταξύ που του λέει ότι πρέπει να θέλει να τα μάθει όλα για εκείνη, όταν ρωτάει όμως για τα μπερδέματά της η κα ποιείται τήν νήσσαν! Και δεν ακούει και τη φιλενάδα της που μια χαρά της τα λέει... Τι να πείς...

+++

Μάνος - Νόρα
Απο πότε η Νόρα ανοίγει και πάλι χωρις να ρωτήσει ποιος είναι? Καθόλου δεν μ'αρέσει αυτό!

Ο Μάνος θυμήθηκε ότι είναι φίλος βρε! Βρε τι ακούμε! χαχαχα

Εγω ξέρω ότι ο φίλος θα σου συμπαρασταθεί ακόμα και χωρίς να το ζητήσεις! Ο φίλος θα τρέξει να σε βάλει στον ίσιο δρόμο αν δει οτι κατρακυλάς! Και πάνω απο όλα ο φίλος θα φροντίσει να σε κρατήσει μακριά απο κακοτοπιές!

Ο Μάνος έβαλε πρώτη σε προτεραιότητα την εκδίκησή του και το να την πει στο Στέφανο και σε δεύτερη μοίρα αυτούς που τον στηρίζουν τόσα χρόνια και καταπίνουν αμάσητα τα πάνδεινα! Τώρα που ο πίνακάς πάει προς πώληση και η λαμογιά του θα αποκαλυφθεί σιγά σιγά θυμήθηκε να βοηθησει και τον Λουκά! Να χαρω εγώ φίλο!!! Για να μη σχολιάσω ότι και πάλι, είπε όσα ξέρει και ας τα βγάλουν πέρα μόνοι τους, έχει κι αυτός τα προβλήματά του να κοιτάξει ας μην έχει και απαιτήσεις η παρέα!

Μανωλάκη Fskl (Αντε να δω πώς θα ισιώσουν άνθρωπο που έχει βάψει τα χέρια του με αίμα μικρών παιδιών και ακόμα και τώρα είναι ο ίδιο σκ***χαρακτήρας με όταν ξεκίνησε!)

+++

Μάνος - Εύα - Στέφανος
Ο λύκος κι αν εγέρασε... μα τον Ύψιστο είναι ότι πιο ταιριάστο για το Μάνο και δεν θα σταματήσω να το λέω...

Ο Μάνος αποφάσισε να σεβαστεί την απόφαση της Εύας και πήγε στο γάμο και τη φίλησε!
+
Ο Μάνος αποφάσισε να σεβαστεί την απόφαση της Εύας και πήγε κάτω απο το σπίτι της Νόρας να της λέει ότι είναι δική του γυναίκα!
Συμπέρασμα:
Ο Μάνος έχει περίεργες αντιλήψεις περι σεβασμού!!!

Και το εργάκι συνεχίζεται...

Να πω ότι αδικώ το Στέφανο? Ε δεν τον αδικώ! Ο Μάνος έχει αποδείξει ότι προκειμένου να περάσει το δικό του δεν έχει ούτε ιερό ούτε όσιο! Αυτά που φοβάται ο Στέφανος κι εγω θεωρώ πολύ πιθανό να τα κάνει πράξη ο Μανωλάκης..

Και βεβαια κραταω την ατάκα "Δεν θέλω να σε ταράζει, αυτό είναι το πρόβλημά μου, δεν είναι θέμα εμπιστοσύνης ούτε τίποτε άλλο.."

ΔΕΝ είναι θέμα εμπιστοσύνης! :wink2:

+++

Εύα - Στέφανος - Κατσαρές παρεμβολές
Στο χτεσινό επεισόδιο η Εύα με τον Στέφανο έκαναν έρωτα...έρωτα!!! Μου είπαν να μη σχολιάσω αυτά που ήθελα για την ερωτική σκηνή οπότε το μουγκώνω! Απλά μία φώτο.. Heart2

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-619647

+++

Μελίτα - Αμαλία
Πρόβλημα, μεγάλο πρόβλημα γιατί πώς θα πάει σε αυτό το σπίτι που έχει ζήσει τόοοοοοσες στιγμές? Η αλήθεια είναι σε όλο το τουρνέ είχε και κάτι να θυμάται η κοπέλα, δεν πάει μόνο ο Λουκάς και ο Μάνος περιοδεία την καψούρα τους gelio

Βαρέθηκα να τη βλέπω να μουρμουράει! Αμα δεν μπορεί να πάει μην παει! Κάθεται και κλαίγεται ολόκληρη γυναίκα! Έλεος πια!!!

Όσο για το χάδι κατά την έξοδο δεν μιλάω, δεν μιλάω! zip

+++

Πρωινό στην οικεία Καρτάλη
Η πιο γλυκιά σκηνή του επεισοδίου! Λιώνω, απλά λιώνω!

Ο Στέφανος ουδώλως συγχύστηκε που η Δάφνη θέλει το Μάνο με τη Μελίτα, αυτό ομολογώ ότι με εκπλήσει. Πιθανών βέβαια είναι σίγουρος ότι η Μελίτα δεν θα γύρναγε με τίποτα στο Μάνο.

Εύα: Η Δάφνη είναι σαν την υγρασία, λίγο λίγο έτσι σιγά σιγά το πλημμύρισε το σπιτι! (Τρελό γέλιο η ατάκα! Νομίζω είναι πολύ ταιριαστός χαρακτηρισμός για την Δάφνη! Χαχαχαχαχαχα)

Τα γελάκια με το κρουασανάκι άκρως μεταδοτικά.. αν είναι να δείχνει τέτοιες σκηνές να ξαναδω επεισόδια όχι τίποτε άλλο αλλα όση ώρα παιζόταν η σκηνή είχα το χαμόγελο του χαζοχαρούμενου χιχι! Απλά ΤΕΛΟΙΟΙ!!!

Κάπου διάβασα ότι η Εύα με τον Στέφανο είναι σαν ένα ζευγάρι γέρους.. Εμένα πάντως αυτό είναι το όνειρό μου.. όνειρο ζωής μπορώ να πω.. απο όταν θα αποφασίσω να παντρευτώ και μέχρι να γεράσω να περπατάμε με τον άντρα μου χέρι χέρι και να μοιραζόμαστε αγάπη, εμπιστοσύνη και σεβασμό ο ένας για τον άλλο! Να είμαστε σύντροφοι αλλά και φίλοι! Και αυτό είδα μεταξύ της Εύας και του Στέφανου χτες, αυτήν ακριβώς τη συνταγή.. Εναν σύντροφο που είναι αυτός που του εμπιστεύεσαι τους φόβους σου και τις επιθυμίες σου, ένας άνθρωπος που σε εμπιστεύεται και τον εμπιστεύεσαι!

Δεν ξέρω εμένα η Εύα με τον Στέφανο από την αρχή μου έβγαζαν ότι και η Δάφνη με τον Νικόλα.. τους θέλω μαζί κι ας ξέρω ότι δεν οδεύουμε κατα εκεί! Δεν παύω όμως να ελπίζω..

+++

Εύα - Αντιγόνη
Με τις μέρες της αυτή η γυναίκα... Πολύ καλή ηθοποιός η κα Παπαδημητρίου!!!

+++

Μάνος & Αμαλία
Αυτοι οι δύο έπρεπε να έχουν πιο πολλές σκηνές! Λύνουν και δένουν! Του πάει και του Μπουγιουράκου το ειρωνικό και είναι σούπερ! Καλή η σκηνούλα και η τσαχπίνικη Αμαλία τέλεια! Ο γλυκός τρόπος της Αμαλίας όλα τα λεφτά! gelio

+++

Νόρα - Λουκάς
Μιλάνε λογικά ή με γελούν τα αυτιά μου? Μου άρεσε πολύ η σκηνούλα, συγκινητική οπως πάντα.. Τα βλαμένα...αφού πρέπει να είναι μαζί Snif

+++

Νικόλας - Λουκάς
Μου άρεσε και αυτή η σκηνούλα... Τα βλαμένα (Νόρα & Λουκάς)...αφού πρέπει να είναι μαζί Snif

+++

Τραπέζι στο Καρταλαίικο
Σ.Σ.3 ΤΕΛΕΙΟ για μια ακόμα φορά το παλτό της Μελίτα! ΤΕΛΕΙΟ!!! Ίσως το καλυτερο απο όσα έχει φορέσει ως τώρα! ΤΕΛΕΙΟ!!!

Ο Στέφανος μέσα στην καλή χαρά, άψογος οικοδεσπότης χαιρετάει και φεύγει χωρίς να ρίξει δεύτερη ματιά στη Μελίτα και χωρίς να παραλήψει να φιλήσει τη σύζυγο, εμ βέβαια τον παίρνει να κάνει και τίποτε άλλο?

Η Δάφνη συνεχίζει τη διαμονή της στον πλανήτη Goofy προσφέροντάς μας σκηνές απείρου γέλιου! Α ρε Δάφνη μετα το "Για ποια σε πέρασε?" είχαμε το "Εδώ μέσα γίνονται τα όργια?" & "Δεν σε ρωτάω πώς είναι ο Στέφανος στο κρεβάτι, φαίνεται θερμός άντρας" ξεράθηκα στο γέλιο! Και μετά στο τραπέζι ήταν όλα τα λεφτά! Αχαχαχαχαχαχαχαχα! Νοράκι αντί να την σιωπάς μήπως να της εξηγούσες γιατί δεν πρέπει να μιλάει έτσι μπροστά στο κατινάκι? Απο τη στιγμή που κάνεις τον ψόφιο κοριό άστην να λέει!

Η Μελίτα σε όλη τη διάρκεια περιφερόταν γύρω γύρω με το κλασσικό της βλέμμα μην μπορώντας να αρθρώσει λέξη.. (Δεν σχολιάζω που αναποδογύρισαν το πάπλωμα να μην φαίνεται ότι είναι τα ίδια σεντόνια χαχα)

Και η Νόρα προσπάθησε να σώσει την κατάσταση ρωτώντας "Δεν έχει αλλάξει τίποτα μετά το γάμο?" και έφαγε τα μούτρα της η κακομοίρα gelio

Από τη Νόρα πάντως αφου στήριξε την Εύα και ξέρει ότι έχουν τελειώσε τα σούρτα φέρτα Στέφανου και Μελίτας περίμενα λίγο περισσότερη υποστήριξη στη χαρά της φίλης της.. αλλα τα έχουν κάνει κουλουβάχατα σεναριάκα οπότε τι να πεις...

+++

Χρήστος - Στέφανος
Όλα τα μωρά στην πίστα!!!

Το μανάρι μου...αχχχ το μανάρι μου τι κούκλος που ήταν στη σκηνή με τον "Ζωντανό Νεκρό"... ΚΟΥΚΛΟΣ!

Πάντως όσο ζω μαθαίνω δεν έχω παράπονο, νόμιζα ότι οι νεκροί δεν απολαμβάνουν τις μικρές χαρές της ζωής αλλα τελικά έκανα λάθος! Γιατι ο κυριούλης που δηλώνει ότι περνάει δύσκολες ώρες εγώ είδα να περνά μια πολύ ευχάρι στη νύχτα και ένα εξίσου ευχάριστο πρωινό :wink2:

+++

Αυτά για σήμερα, είχα δεν είχα το άπλωσα το σεντονάκι μου, εξάντλησα και τα emoticons...

Και εις άλλα με υγείαν!



Τζινα μου ελειψες!!!!!Τελειος ο σχολιασμος σου για αλλη μια φορα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Φεβ 19, 2010 4:15 pm

Επιτέλους σχολιασμός απο την Τζίνα :cheers: Τέλειος και φυσικά συμφωνώ με όσα λες!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Φεβ 19, 2010 4:17 pm

Δε θα σχολιάσω γενικά, απλά θα μοιράσω μούτζες και συγχαρητήρια σε αυτούς που τα αξίζουν αντίστοιχα ....

Τομέας Μούτζες

Πρώτη και καλύτερη, η Μελίτα, που εκεί που κλαψούριζε στη μανούλα για το πώς θα το αντέξει να πάει στο σπίτι του Στέφανου, πετάει τη "Θ-Ε-Ι-Κ-Η" ατάκα:
"Έχω ζήσει τόσες στιγμές σε αυτό το σπίτι !!" Fskl Fskl


Πόσες στιγμές μαρή ???? Μία, Δύο ????? Ή θεωρείς στιγμές μέσα στο σπίτι και αυτές που διαδραματιζόντουσαν στα κουφώματα του σπιτιού ??? Για να έχεις ζήσει πολλές στιγμές με τον άλλον πρέπει καταρχήν ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ !!!! Ενώ εσύ έχεις ελάχιστες αναμνήσεις ! Πάρε να ΄χεις λοιπόν Fskl

Ο δέυτερος είναι φυσικά ο Στεφανούκος που ενώ μας δείχνει ότι είναι ευτυχισμένος με την Εύα και σκυλιάζει όταν βλέπει τον Μάνο κοντά της, είναι και Ζωντανός-Νεκρός χωρίς τον Απόλυτο !! Πάρε να 'χεις κι εσύ αγόρι μου Fskl
Συμφωνώ με κάποιον παραπάνω που είπε ότι αυτή τη σκηνή μας την έδειξαν απλά για νας μας τη δείξουν και να καταλάβουμε ότι ο Στέφανος πονάει ενώ άλλα βλέπουμε ......


Τρίτη και τελευταία μούτζα στην Ζαρντινιέρα φυσικά για όλη αυτή την δολοπλοκία που έκανε με τα γενέθλια της Νόρας και το γάμο !! Και πού σου ήρθε μαρή να ψάξεις στο Φατσοβιβλίο τα γενέθλια της Νόρας ??? Μόνο σε εμένα φάνηκε τόσο κουφό αυτό ??? Πάρε κι εσύ σούργελο Fskl


Τομέας Συγχαρητηρίων

Στους Πεφάνη -Κατρανίδη που ήταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ στη σκηνή τους όπως ΠΑΝΤΑ !!! Δεν συγκρίνονται ..... : respect :

Σε Ξυλά - Σταύρου που μου άρεσαν πάαααρα πολύ στη σκηνή με το πρωινό στο κρεβάτι. Οι άνθρωποι λάμπουν μαζί και βγάζουν μια απόλυτη φυσικότητα στο παίξιμό τους ..... : respect :

Στην Δαφνούλα που μέσα στην αφέλεια και την άγνοια της είναι ΥΠΕΡΟΧΗ γιατί αυτά είναι πραγματικά πειράγματα στην νιόπαντρη φίλη σου που έχετε οικιότητα !! : respect :

Και τέλος, σε ΟΛΗ την Παρέα της Φεγγαρόπετρας που θα σταθεί στο Λουκά όσο αντίθετοι κι αν είναι με τα "θέλω του", κι ας ξέρουν ότι δε θα περάσει καλά με αυτή τη γυναίκα, τον συμπονάνε, θα του σταθούνε και βάζουν τη φιλία τους πάνω από όλα !!! : respect :


Αυτά Εδεμάκια μου, φιλάκια ... Flkia
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 19, 2010 4:22 pm

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια με συγκινήσατε red red red

Γιούλη καταπληκτικές οι απονομές έχω να πω, συμφωνώ απολύτα μαζί σου!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 19, 2010 4:22 pm

Α ΡΕ ΤΖΙΝΑΚΙ ΤΙ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙ, ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΜΩΣ.

ΚΑΛΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΤΑ ΜΕΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΞΑΝΑ Τ' ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΣ ΟΧΙ ΣΑΒ/ΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΜΕΣΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 19, 2010 4:22 pm

Τζινα απο τη μια ο σχολιασμος οπως παντα απολαυστικος και απο την αλλη με διχαζεις βρε κοριτσι μου...εκει που λεω ''Πες τα κοπελα μου'' εκει λεω''Τι ειναι αυτα που λες καλε?'' gelio

Παντως γενικως : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 19, 2010 4:26 pm

giouli_edem έγραψε:Δε θα σχολιάσω γενικά, απλά θα μοιράσω μούτζες και συγχαρητήρια σε αυτούς που τα αξίζουν αντίστοιχα ....

Τομέας Μούτζες

Πρώτη και καλύτερη, η Μελίτα, που εκεί που κλαψούριζε στη μανούλα για το πώς θα το αντέξει να πάει στο σπίτι του Στέφανου, πετάει τη "Θ-Ε-Ι-Κ-Η" ατάκα:
"Έχω ζήσει τόσες στιγμές σε αυτό το σπίτι !!" Fskl Fskl


Πόσες στιγμές μαρή ???? Μία, Δύο ????? Ή θεωρείς στιγμές μέσα στο σπίτι και αυτές που διαδραματιζόντουσαν στα κουφώματα του σπιτιού ??? Για να έχεις ζήσει πολλές στιγμές με τον άλλον πρέπει καταρχήν ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ !!!! Ενώ εσύ έχεις ελάχιστες αναμνήσεις ! Πάρε να ΄χεις λοιπόν Fskl

Ο δέυτερος είναι φυσικά ο Στεφανούκος που ενώ μας δείχνει ότι είναι ευτυχισμένος με την Εύα και σκυλιάζει όταν βλέπει τον Μάνο κοντά της, είναι και Ζωντανός-Νεκρός χωρίς τον Απόλυτο !! Πάρε να 'χεις κι εσύ αγόρι μου Fskl
Συμφωνώ με κάποιον παραπάνω που είπε ότι αυτή τη σκηνή μας την έδειξαν απλά για νας μας τη δείξουν και να καταλάβουμε ότι ο Στέφανος πονάει ενώ άλλα βλέπουμε ......


Τρίτη και τελευταία μούτζα στην Ζαρντινιέρα φυσικά για όλη αυτή την δολοπλοκία που έκανε με τα γενέθλια της Νόρας και το γάμο !! Και πού σου ήρθε μαρή να ψάξεις στο Φατσοβιβλίο τα γενέθλια της Νόρας ??? Μόνο σε εμένα φάνηκε τόσο κουφό αυτό ??? Πάρε κι εσύ σούργελο Fskl


Τομέας Συγχαρητηρίων

Στους Πεφάνη -Κατρανίδη που ήταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ στη σκηνή τους όπως ΠΑΝΤΑ !!! Δεν συγκρίνονται ..... : respect :

Σε Ξυλά - Σταύρου που μου άρεσαν πάαααρα πολύ στη σκηνή με το πρωινό στο κρεβάτι. Οι άνθρωποι λάμπουν μαζί και βγάζουν μια απόλυτη φυσικότητα στο παίξιμό τους ..... : respect :

Στην Δαφνούλα που μέσα στην αφέλεια και την άγνοια της είναι ΥΠΕΡΟΧΗ γιατί αυτά είναι πραγματικά πειράγματα στην νιόπαντρη φίλη σου που έχετε οικιότητα !! : respect :

Και τέλος, σε ΟΛΗ την Παρέα της Φεγγαρόπετρας που θα σταθεί στο Λουκά όσο αντίθετοι κι αν είναι με τα "θέλω του", κι ας ξέρουν ότι δε θα περάσει καλά με αυτή τη γυναίκα, τον συμπονάνε, θα του σταθούνε και βάζουν τη φιλία τους πάνω από όλα !!! : respect :


Αυτά Εδεμάκια μου, φιλάκια ... Flkia


Άψογος σχολιασμός Γιούλη μου.
Τα φάσκελα και τα συγχαρτήρια στους σωστούς ανθρώπους και με τη σωστή δόση
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 19, 2010 4:26 pm

giouli_edem έγραψε:Δε θα σχολιάσω γενικά, απλά θα μοιράσω μούτζες και συγχαρητήρια σε αυτούς που τα αξίζουν αντίστοιχα ....

Τομέας Μούτζες

Πρώτη και καλύτερη, η Μελίτα, που εκεί που κλαψούριζε στη μανούλα για το πώς θα το αντέξει να πάει στο σπίτι του Στέφανου, πετάει τη "Θ-Ε-Ι-Κ-Η" ατάκα:
"Έχω ζήσει τόσες στιγμές σε αυτό το σπίτι !!" Fskl


Πόσες στιγμές μαρή ???? Μία, Δύο ????? Ή θεωρείς στιγμές μέσα στο σπίτι και αυτές που διαδραματιζόντουσαν στα κουφώματα του σπιτιού ??? Για να έχεις ζήσει πολλές στιγμές με τον άλλον πρέπει καταρχήν ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ !!!! Ενώ εσύ έχεις ελάχιστες αναμνήσεις ! Πάρε να ΄χεις λοιπόν Fskl

Ο δέυτερος είναι φυσικά ο Στεφανούκος που ενώ μας δείχνει ότι είναι ευτυχισμένος με την Εύα και σκυλιάζει όταν βλέπει τον Μάνο κοντά της, είναι και Ζωντανός-Νεκρός χωρίς τον Απόλυτο !! Πάρε να 'χεις κι εσύ αγόρι μου Fskl
Συμφωνώ με κάποιον παραπάνω που είπε ότι αυτή τη σκηνή μας την έδειξαν απλά για νας μας τη δείξουν και να καταλάβουμε ότι ο Στέφανος πονάει ενώ άλλα βλέπουμε ......


Τρίτη και τελευταία μούτζα στην Ζαρντινιέρα φυσικά για όλη αυτή την δολοπλοκία που έκανε με τα γενέθλια της Νόρας και το γάμο !! Και πού σου ήρθε μαρή να ψάξεις στο Φατσοβιβλίο τα γενέθλια της Νόρας ??? Μόνο σε εμένα φάνηκε τόσο κουφό αυτό ??? Πάρε κι εσύ σούργελο Fskl


Τομέας Συγχαρητηρίων

Στους Πεφάνη -Κατρανίδη που ήταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ στη σκηνή τους όπως ΠΑΝΤΑ !!! Δεν συγκρίνονται ..... : respect :

Σε Ξυλά - Σταύρου που μου άρεσαν πάαααρα πολύ στη σκηνή με το πρωινό στο κρεβάτι. Οι άνθρωποι λάμπουν μαζί και βγάζουν μια απόλυτη φυσικότητα στο παίξιμό τους ..... : respect :

Στην Δαφνούλα που μέσα στην αφέλεια και την άγνοια της είναι ΥΠΕΡΟΧΗ γιατί αυτά είναι πραγματικά πειράγματα στην νιόπαντρη φίλη σου που έχετε οικιότητα !! : respect :

Και τέλος, σε ΟΛΗ την Παρέα της Φεγγαρόπετρας που θα σταθεί στο Λουκά όσο αντίθετοι κι αν είναι με τα "θέλω του", κι ας ξέρουν ότι δε θα περάσει καλά με αυτή τη γυναίκα, τον συμπονάνε, θα του σταθούνε και βάζουν τη φιλία τους πάνω από όλα !!! : respect :


Αυτά Εδεμάκια μου, φιλάκια ... Flkia
ΓΙΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΑΠΟΝΟΜΗ ΕΠΕΣΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΤΗΣ Fskl ΗΤΑΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 19, 2010 4:27 pm

Γιουλη μου ΤΕΛΕΙΟΣ και ο δικος σου σχολιασμος!Μου αρεσε ο τροπος που χωρισες τις σκηνουλες!!!Και σε σενα : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 19, 2010 4:29 pm

evanna έγραψε:Τζινα απο τη μια ο σχολιασμος οπως παντα απολαυστικος και απο την αλλη με διχαζεις βρε κοριτσι μου...εκει που λεω ''Πες τα κοπελα μου'' εκει λεω''Τι ειναι αυτα που λες καλε?'' gelio

Παντως γενικως : respect :

Ευχαριστω κορίτσια!

Καλά Ευάννα έλιωσα με το σχόλιό σου!

Δεν πειράζει καλές είναι και οι διαφωνίες χιχι μόλις δω τα σωστά κι απο εκεί που θές θα τα σχολιάσω καταλλήλως και εκτενώς στο υπόσχομαι :wink2:
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Φεβ 19, 2010 4:30 pm

Αχ, ευχαριστώ κορίτσια μου πολύ πολύ :oops: :oops:
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 19, 2010 4:32 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
evanna έγραψε:Τζινα απο τη μια ο σχολιασμος οπως παντα απολαυστικος και απο την αλλη με διχαζεις βρε κοριτσι μου...εκει που λεω ''Πες τα κοπελα μου'' εκει λεω''Τι ειναι αυτα που λες καλε?'' gelio

Παντως γενικως : respect :

Ευχαριστω κορίτσια!

Καλά Ευάννα έλιωσα με το σχόλιό σου!

Δεν πειράζει καλές είναι και οι διαφωνίες χιχι μόλις δω τα σωστά κι απο εκεί που θές θα τα σχολιάσω καταλλήλως και εκτενώς στο υπόσχομαι :wink2:
Πολυ φοβαμαι Τζινα μου οτι τα σωστα απο εκει που θελω θα αργησουν να ερθουν!Τελος παντων ασχετως διαφωνιων και συμφωνιων τα δικα σου σεντονακια ειναι παντα τελεια και ελπιζω να συνεχισεις ετσι γιατι τελευται τα ειχες αμελησει! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Φεβ 19, 2010 4:51 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Καλησπέρα σας! Καλέ εδω είναι που γίνονται τα όργια?

Μάλλον, δεν στο λέμεμ όμως...Θα πάρει αέρα η Μελίτα, και θάρθει!



Αμαλία - Πέτρος
.... επέστρεψε με τα ταπεράκια της "Αγάπη μου έφερα να φάμε!"

Οχι πες μου δηλαδή, έχει άδικα τον τίτλο της τιτανομέγιστης?



Παρέα της Φεγγαρόπετρας -1
Όπως είπα και εχθές μεγάλο respect στον Λουκά που ζήτησε βοήθεια από την παρέα στο θέμα της Νταίζης και βέβαια συγκινητική και η αντίδραση της παρέας που αποφάσισαν σύσωμοι να τον στηρίξουν. Θέλει μεγάλο κουράγιο να παραδεχτείς ότι επιλέγεις εν γνώση σου το λάθος δρόμο και θέλεις στήριξη σε αυτό που πας να κάνεις. Το θέμα είναι ότι αν η Νταίζη δεν αλλάξει ρότα ότι και να κάνει η παρέα δεν αλλάζει το αποτέλεσμα. Με την Εύα για παράδειγμα δεν είχε κανένα πρόβλημα, αλλά όταν τους είχε πετύχει στο σπίτι του Λουκά στο παρελθόν την είχε προσβάλει. Συνεπώς δεν είναι η παρέα και οι πράξεις τους που δημιουργουν εντάσσεις αλλα η ίδια η Νταίζη και βέβαια η Νόρα που έχει πάρει φόρα κατηφόρα! Περιμένω να δω πώς θα εξελιχθεί το εργάκι.. Πάντως ψηφίζω Νικόλα! (Σταθερή αξία!)

Και μένα μου άρεσε φοβερά εκείνη η σκηνή. Και γιατί επιτέλους ζήτησε βοηθεια ο Λουκάς αλλα και για την στάση της παρέας...


Νταίζη (γενικώς)
Η Νταίζη δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς θέλει απο το Λουκά.. Να την πάρει αγκαλιά, να της δώσει 2 φιλιά και να τα ξεχάσουν όλα? Πόσα θέλει να μας τρελάνει? Μ'αρεσει εντωμεταξύ που του λέει ότι πρέπει να θέλει να τα μάθει όλα για εκείνη, όταν ρωτάει όμως για τα μπερδέματά της η κα ποιείται τήν νήσσαν! Και δεν ακούει και τη φιλενάδα της που μια χαρά της τα λέει... Τι να πείς...
τι θέλει απο τον Λουκά? Ενα χέρι ξύλο να ρθει να στανιάρει...







Πρωινό στην οικεία Καρτάλη
Η πιο γλυκιά σκηνή του επεισοδίου! Λιώνω, απλά λιώνω!
Ιουυυυυ Μπλίαξ.



Εύα: Η Δάφνη είναι σαν την υγρασία, λίγο λίγο έτσι σιγά σιγά το πλημμύρισε το σπιτι! [i]

Η Ευα, δεν λέει συχνά ατάκες, αλλα αυτή ήταν ΜΟΝΑΔΙΚΗ!!!!!!!


Δεν ξέρω εμένα η Εύα με τον Στέφανο από την αρχή μου έβγαζαν ότι και η Δάφνη με τον Νικόλα.. τους θέλω μαζί κι ας ξέρω ότι δεν οδεύουμε κατα εκεί! Δεν παύω όμως να ελπίζω..
Εμένα πάλο μόνο βαρεμάρα, αλλα τέσπα...


Μάνος & Αμαλία
Αυτοι οι δύο έπρεπε να έχουν πιο πολλές σκηνές! Λύνουν και δένουν! Του πάει και του Μπουγιουράκου το ειρωνικό και είναι σούπερ! Καλή η σκηνούλα και η τσαχπίνικη Αμαλία τέλεια! Ο γλυκός τρόπος της Αμαλίας όλα τα λεφτά! gelio
Συμφωνω...Αυτοι οι δύο μαζί είναι μοναδικοί.!!!!!!!


Νόρα - Λουκάς
Μιλάνε λογικά ή με γελούν τα αυτιά μου? Μου άρεσε πολύ η σκηνούλα, συγκινητική οπως πάντα.. Τα βλαμένα...αφού πρέπει να είναι μαζί Snif

Νικόλας - Λουκάς
Μου άρεσε και αυτή η σκηνούλα... Τα βλαμένα (Νόρα & Λουκάς)...αφού πρέπει να είναι μαζί Snif
Τα βλαμένα........
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Φεβ 19, 2010 6:22 pm

Ας σχολιασω κι εγω.....


Λουκας-Παρεα -1
Ο καημενος ο Λουκακος ειναι διαλυμενος και παραιτημενος.Πρωτη φορα ζηταει βοηθεια για τον εαυτο του και οι φιλοι του αναγνωριζοντας του οτι εκεινος παντα ετρεχε για χαρη τους αποφασιζουν να τον στηριξουν.Ακομα και το Νορακι του αν και υποφερει.

Αμαλια-Χατζηφαβοριτας
Θα συμφωνησω με την Τζινα σχετικα με τον Χατζηβασιλειου.Ιδιος με τον Μανο.Ιδιος.Χρησιμοποιει και αυτος την γυναικα που υποτιθεται οτι ειναι ερωτευμενος για να του μεταφερει μηνυματακια.Βρε ουστ!!!!

Λουκας-Σοραγια γενικως
Αυτο που της κανει κι εντυπωση που ο Λουκας δεν πεταει στα συννεφα για αυτο τον γαμο πολυ με εκνευριζει.Για κατσε κοπελια.Δεν παντρευεται το Νορακι του για να βρισκεται στον εβδομο ουρανο ο ανθρωπος εσενα παντρευεται και μαλιστα τον εκβιαζεις με καθε τροπο για να το πετυχεις.Απο την αλλη η δικαιολογια του Λουκα για την ημερομηνια να μην ειναι 26/02 πολυ χαζη.Και ανυποψιαστη να ηταν η Νταιζη ( που δεν ειναι ) ή ηλιθια ( που παλι δεν ειναι ) και παλι θα το καταλαβαινε το χαζο ψεματακι για το ταμα.Παντως πολυ ακυρο ολο αυτο με το facebook.Και η αλλη η φιλεναδα της αργοτερα μια χαρα της τα ειπε αλλα αυτη οπως παντα στον κοσμο της.Αλλα που θα παει θα ερθει η ωρα σου κοριτσακι.

Μανος-Ευα-Στεφανος
Α ετσι σεβεται τις αποφασεις των αλλων ο Μανωλακης.Ακουσατε τι της ειπε;''Εγω ειμαι ο αντρας σου''.Ναι κι εγω ειμαι η Τζουλια Ρομπερτς.Και ο Στεφανακος εξαλλος μολις τον ειδε κοντα στην γυναικα του.Αλλα κατα τα αλλα και ο Στεφανος δεν ειναι ερωτευμενος με την Ευα.Οχι καλε καταναγκαστικα εργα κανει το παιδι.Με το ζορι καθεται διπλα της.

Πετρος-Αμαλια
Αδιαβαστο θα τον στειλει τον ανθρωπο καμια μερα και θα τρεχουμε να συνεφερουμε την συνονοματη Νικη και την Ντορινα μας.Αλλα τσακαλι οπως παντα ο Πετραν ετσι;

Πετρος:Ωχ μεγαλος ο προλογος.
Πετρος:Και ειπες δεν παω για ψαρεμα;
Πετρος:Να βαλει τα μαυρα να πλυθουν με τα ασπρορουχα;


Ενταξει τα σχολια μου γενικως και ειδικως για αυτους τους δυο τα εχω κανει παμπολλες φορες.Απλα : respect : : respect :

Νορα-Μανος
Εισαι λιγος καλε μου Μανωλακη.Πολυ λιγος σαν συντροφος ησουν παντα.Τωρα αποδειχτηκες πολυ λιγος και σαν φιλος.Καταρχην αντι να πας να μιλησεις στη Νορα θα επρεπε να μιλησεις κατευθειαν στον Λουκα οταν ηρθε και σου μιλησε για τον γαμο του με την Νταιζη.Τωρα η Νορα οσο και να θελει δεν μπορει να κανει και πολλα πραγματα.Αλλα τελος παντων θα εκτιμησω την προσπαθεια.Αποφασισες και εσυ μια φορα να φερθεις σαν φιλος.Αλλα το emoticon δε το γλυτωνεις Fskl

Στεφανος-Ευα γενικως
Τζινακι μου μην ανησυχεις.Δε θα σου ξαναζητησω βοηθεια.Ξανακολλησα και ειναι πλεον οριστικο.Αυτο το φιλι στην κοιλια της,αυτη η τοσο τρυφερη ερωτικη τους σκηνη,αυτο το πρωινο στο κρεβατι και τα γελακια τους ηταν αρκετα για να με κανουν να ξανακολλησω και να λιωσω η δολια.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!!!!!Το αγαπημενο μου σημειο ηταν την ωρα του πρωινου οταν πηγε να παρει τον δισκο ο Στεφανος και η Ευα ετρωγε ακομα.Και το σημειο που με χαλασε ηταν που εκανε παρεμβολες η Μελιτα την ωρα της ερωτικης τους σκηνης.Ελεος δηλαδη.Αφηστε μας να χαρουμε μια ερωτικη σκηνη με την ησυχια μας.Ετσι και κανουν τιποτα τετοιο και στην πρωτη ερωτικη σκηνη Λουκα-Νορας θα τρελαθω.Θα πηδηχτω απο το παραθυρο.

Στεφανος:Τι θα γινει με αυτη την ιστορια;Σε λιγο θα πρεπει να γκρεμισω την πορτα για να μπορεις να περασεις.
Ευα:Εχεις γινει πολυ κακος ετσι;Θες να βγει το παιδακι μας υποσιτισμενο;
Στεφανος:Εσυ θα το βγαλεις κατευθειαν για το δημοτικο ετσι οπως πας.
Ευα:Ελα μωρε σιγα. (και τρωει το κρουασανακι)
Στεφανος:Το τρως τελικα.
Ευα:Καλα παρτο (μπουκωμενη)
Στεφανος:Ελα φαε λιγο ακομα.
Ευα:Οχι τωρα δε θελω καλα αστο.

Λιωνω με αυτον τον διαλογο καθε φορα που τον ακουω.Αααααχχχχχχ!!!!

Αμαλια-Μελιτα
Δε θα την σχολιασω αυτην την σκηνη.Βαριεμαι αφορητα και την Μελιτα και τις κλαψες της.

Νορα-Δαφνη
Η Νορα προσπαθει να βρει λυση.Να το πει ή να μη το πει στον Λουκα;Ξερει κατα βαθος οτι ο Λουκας ακομα και με αποδειξεις δε θα κανει πισω για αυτον τον γαμο οπως θα δουμε λιαν προσεχως.

Αντιγονη-Ευα
Αποφασισε να αλλαξει εστω και για λιγο ροτα η Αντιγονη και να παει με τα νερα της Ευας.Εγω δηλαδη αυτο καταλαβα.

Μανος-Αμαλια
Εχω προβλημα μεγαλο.Δεν μου φτανουν.Θελω κι αλλο.Κεντουν μαζι κεντουν.Θελω κι αλλες σκηνες Μανου-Αμαλιας και τις θελω αμεσα.Κατα τα αλλα τι γλυκους τροπους που εχει η Αμαλιτσα μας μωρε.Αχου την gelio gelio

Λουκας-Νορα
Πολυ γλυκεια και συγκινητικη σκηνη.Αχ και βαχ.Συγκινηθηκε το Νορακι οταν της ειπε οτι δε θελει να παντρευτει την ημερα των γενεθλιων της.Και ο αλλος ο χαλβας αναρωτιοταν ''τι ειπα παλι;''.Παντως ο Λουκας χρειαζεται περισσοτερο την στηριξη της Νορας.Αυτο μου εδωσε να καταλαβω.

Κοριτσοπαρεα-Στεφανος
Ουτε ενα βλεμμα της προκοπης δεν της εριξε της Μελιτας ο Στεφανος.Αλλα κατα τα αλλα ειναι ζωντανος-νεκρος και πανω απο ολα δεν θελει την Ευα.Ειπαμε καταναγκαστικα εργα ειναι για εκεινον αυτος ο γαμος.Τελικα χαλαλι σου Στεφανακο Fskl

Λουκας-Νικολας
Ο Νικολας ειναι ο ορισμος του καλου φιλου.Αποφασισμενος να στηριξει τον φιλο και αδερφο του μεχρι τελους.Για αυτο τον αγαπαω εγω τον Νικολακη.

Κοριτσοπαρεα γενικως
Δαφνη θεαρα!!!!!!!!Εγραψε με τις θεικες ατακες της.

Δαφνη:Εδω μεσα γινονται τα οργια;
Δαφνη:Δε σε ρωταω πως ειναι στο κρεβατι ο Στεφανος φαινεται θερμος αντρας.

Η Νορα να προσπαθει να συγκρατησει την Δαφνη αφου ηταν μπροστα και η Μελιτα και ξερει πως ειναι η κατασταση αλλιως πιστευω οτι θα εδειχνε την χαρα της που εβλεπε την Ευα να λαμπει απο ευτυχια.Η Μελιτα παλι μουγκα στη στρουγκα και καλυτερα για εκεινη.Τα πειραγματα της Δαφνης ολα τα λεφτα.

Στεφανος-Χρηστος
Χαζη σκηνη.Ισα ισα για να γεμισει το επεισοδιο.Καθολου δεν με πειθει ο Στεφανος οτι υποφερει μακρια απο την Μελιτα.Και δεν νομιζω να φταιει ο Σταυρου για αυτο.

Μανος-Χατζηβασιλειου
Δε θα σχολιασω οχι δε θα σχολιασω.Γιατι αν σχολιασω......

Αρκετα καλο επεισοδιο κατα τη γνωμη μου.Περιμενω το σημερινο σχεδον με ανυπομονησια.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 19, 2010 6:26 pm

Τελειος ο πολυχρωμος σχολιασμος σου Νικη μου!!!!!! Thumbs up

Μπραβο,μπραβο,μπραβο για το σεντονακι σου! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 19, 2010 6:29 pm

loukasnora έγραψε:Νορα-Μανος
Εισαι λιγος καλε μου Μανωλακη.Πολυ λιγος σαν συντροφος ησουν παντα.Τωρα αποδειχτηκες πολυ λιγος και σαν φιλος.Καταρχην αντι να πας να μιλησεις στη Νορα θα επρεπε να μιλησεις κατευθειαν στον Λουκα οταν ηρθε και σου μιλησε για τον γαμο του με την Νταιζη.Τωρα η Νορα οσο και να θελει δεν μπορει να κανει και πολλα πραγματα.Αλλα τελος παντων θα εκτιμησω την προσπαθεια.Αποφασισες και εσυ μια φορα να φερθεις σαν φιλος.Αλλα το emoticon δε το γλυτωνεις Fskl

Στεφανος-Ευα γενικως
Τζινακι μου μην ανησυχεις.Δε θα σου ξαναζητησω βοηθεια.Ξανακολλησα και ειναι πλεον οριστικο.Αυτο το φιλι στην κοιλια της,αυτη η τοσο τρυφερη ερωτικη τους σκηνη,αυτο το πρωινο στο κρεβατι και τα γελακια τους ηταν αρκετα για να με κανουν να ξανακολλησω και να λιωσω η δολια.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!!!!!Το αγαπημενο μου σημειο ηταν την ωρα του πρωινου οταν πηγε να παρει τον δισκο ο Στεφανος και η Ευα ετρωγε ακομα.Και το σημειο που με χαλασε ηταν που εκανε παρεμβολες η Μελιτα την ωρα της ερωτικης τους σκηνης.Ελεος δηλαδη.Αφηστε μας να χαρουμε μια ερωτικη σκηνη με την ησυχια μας.Ετσι και κανουν τιποτα τετοιο και στην πρωτη ερωτικη σκηνη Λουκα-Νορας θα τρελαθω.Θα πηδηχτω απο το παραθυρο.

Στεφανος:Τι θα γινει με αυτη την ιστορια;Σε λιγο θα πρεπει να γκρεμισω την πορτα για να μπορεις να περασεις.
Ευα:Εχεις γινει πολυ κακος ετσι;Θες να βγει το παιδακι μας υποσιτισμενο;
Στεφανος:Εσυ θα το βγαλεις κατευθειαν για το δημοτικο ετσι οπως πας.
Ευα:Ελα μωρε σιγα. (και τρωει το κρουασανακι)
Στεφανος:Το τρως τελικα.
Ευα:Καλα παρτο (μπουκωμενη)
Στεφανος:Ελα φαε λιγο ακομα.
Ευα:Οχι τωρα δε θελω καλα αστο.

Λιωνω με αυτον τον διαλογο καθε φορα που τον ακουω.Αααααχχχχχχ!!!!

Μανος-Αμαλια
Εχω προβλημα μεγαλο.Δεν μου φτανουν.Θελω κι αλλο.Κεντουν μαζι κεντουν.Θελω κι αλλες σκηνες Μανου-Αμαλιας και τις θελω αμεσα.Κατα τα αλλα τι γλυκους τροπους που εχει η Αμαλιτσα μας μωρε.Αχου την gelio gelio


Θα σταθώ σε 3 σημεία!

1) Ο Μάνος αν είχε μιλήσει νωρίτερα θα μπορούσαν να είχαν αποφευχθεί πολλά ίσως, υπενθυμίζω ότι γνώριζε περί Νταίζης και Χρήστου πριν το δικαστήριο για την κηδεμονία συνεπώς αποδείχθηκε όπως λες Νίκη μου πολύ λίγος για μια ακόμα φορά! Έπρεπε να είχε μιλήσει νωρίτερα δεν μπορεί συνέχεια να βάζει το εγώ του και τα πείσματά του πάνω απο όλα! Έλεος παρτάκια!

2) Δεν θα σε σπρώξω όοοοοοοοοοοχι αλλα κι εγώ τρελαίνομαι να τους βλέπω μαζί! Την ερωτική σκηνή και το πρωινό τα έχω αποστηθίσει πλέον!!! Και επειδή δεν το έγραψα μην νομίζεις ότι το ξέχασα! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ! ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!

3) "Εχω προβλημα μεγαλο.Δεν μου φτανουν.Θελω κι αλλο." Με τέλειωσες με το τραγούδι λέμε!

Νίκη μου έγραψες για ακόμα μία φορά με τον πολύχρωμο σχολιασμό σου!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Φεβ 19, 2010 6:36 pm

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας σχολια κοριτσια.Τζινα το περιμενα οτι θα συμφωνουσες για Μανο γενικως,Στεφανο-Ευα και Μανο-Αμαλια.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 19, 2010 6:44 pm


Koριτσάρες μου μπράβο για τους σχολιασμούς σας πολύχρωμους και μη.
Έτσι σας θέλω στις επάλξεις όχι να μου ξενερώνετε.
Είπαμε είμαστε γρινιάρες αλλά οι πιο φανατικές των μυστικών
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Παρ Φεβ 19, 2010 6:44 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω.....


Λουκας-Παρεα -1
Ο καημενος ο Λουκακος ειναι διαλυμενος και παραιτημενος.Πρωτη φορα ζηταει βοηθεια για τον εαυτο του και οι φιλοι του αναγνωριζοντας του οτι εκεινος παντα ετρεχε για χαρη τους αποφασιζουν να τον στηριξουν.Ακομα και το Νορακι του αν και υποφερει.

Αμαλια-Χατζηφαβοριτας
Θα συμφωνησω με την Τζινα σχετικα με τον Χατζηβασιλειου.Ιδιος με τον Μανο.Ιδιος.Χρησιμοποιει και αυτος την γυναικα που υποτιθεται οτι ειναι ερωτευμενος για να του μεταφερει μηνυματακια.Βρε ουστ!!!!

Λουκας-Σοραγια γενικως
Αυτο που της κανει κι εντυπωση που ο Λουκας δεν πεταει στα συννεφα για αυτο τον γαμο πολυ με εκνευριζει.Για κατσε κοπελια.Δεν παντρευεται το Νορακι του για να βρισκεται στον εβδομο ουρανο ο ανθρωπος εσενα παντρευεται και μαλιστα τον εκβιαζεις με καθε τροπο για να το πετυχεις.Απο την αλλη η δικαιολογια του Λουκα για την ημερομηνια να μην ειναι 26/02 πολυ χαζη.Και ανυποψιαστη να ηταν η Νταιζη ( που δεν ειναι ) ή ηλιθια ( που παλι δεν ειναι ) και παλι θα το καταλαβαινε το χαζο ψεματακι για το ταμα.Παντως πολυ ακυρο ολο αυτο με το facebook.Και η αλλη η φιλεναδα της αργοτερα μια χαρα της τα ειπε αλλα αυτη οπως παντα στον κοσμο της.Αλλα που θα παει θα ερθει η ωρα σου κοριτσακι.

Μανος-Ευα-Στεφανος
Α ετσι σεβεται τις αποφασεις των αλλων ο Μανωλακης.Ακουσατε τι της ειπε;''Εγω ειμαι ο αντρας σου''.Ναι κι εγω ειμαι η Τζουλια Ρομπερτς.Και ο Στεφανακος εξαλλος μολις τον ειδε κοντα στην γυναικα του.Αλλα κατα τα αλλα και ο Στεφανος δεν ειναι ερωτευμενος με την Ευα.Οχι καλε καταναγκαστικα εργα κανει το παιδι.Με το ζορι καθεται διπλα της.

Πετρος-Αμαλια
Αδιαβαστο θα τον στειλει τον ανθρωπο καμια μερα και θα τρεχουμε να συνεφερουμε την συνονοματη Νικη και την Ντορινα μας.Αλλα τσακαλι οπως παντα ο Πετραν ετσι;

Πετρος:Ωχ μεγαλος ο προλογος.
Πετρος:Και ειπες δεν παω για ψαρεμα;
Πετρος:Να βαλει τα μαυρα να πλυθουν με τα ασπρορουχα;


Ενταξει τα σχολια μου γενικως και ειδικως για αυτους τους δυο τα εχω κανει παμπολλες φορες.Απλα : respect : : respect :

Νορα-Μανος
Εισαι λιγος καλε μου Μανωλακη.Πολυ λιγος σαν συντροφος ησουν παντα.Τωρα αποδειχτηκες πολυ λιγος και σαν φιλος.Καταρχην αντι να πας να μιλησεις στη Νορα θα επρεπε να μιλησεις κατευθειαν στον Λουκα οταν ηρθε και σου μιλησε για τον γαμο του με την Νταιζη.Τωρα η Νορα οσο και να θελει δεν μπορει να κανει και πολλα πραγματα.Αλλα τελος παντων θα εκτιμησω την προσπαθεια.Αποφασισες και εσυ μια φορα να φερθεις σαν φιλος.Αλλα το emoticon δε το γλυτωνεις Fskl

Στεφανος-Ευα γενικως
Τζινακι μου μην ανησυχεις.Δε θα σου ξαναζητησω βοηθεια.Ξανακολλησα και ειναι πλεον οριστικο.Αυτο το φιλι στην κοιλια της,αυτη η τοσο τρυφερη ερωτικη τους σκηνη,αυτο το πρωινο στο κρεβατι και τα γελακια τους ηταν αρκετα για να με κανουν να ξανακολλησω και να λιωσω η δολια.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!!!!!Το αγαπημενο μου σημειο ηταν την ωρα του πρωινου οταν πηγε να παρει τον δισκο ο Στεφανος και η Ευα ετρωγε ακομα.Και το σημειο που με χαλασε ηταν που εκανε παρεμβολες η Μελιτα την ωρα της ερωτικης τους σκηνης.Ελεος δηλαδη.Αφηστε μας να χαρουμε μια ερωτικη σκηνη με την ησυχια μας.Ετσι και κανουν τιποτα τετοιο και στην πρωτη ερωτικη σκηνη Λουκα-Νορας θα τρελαθω.Θα πηδηχτω απο το παραθυρο.

Στεφανος:Τι θα γινει με αυτη την ιστορια;Σε λιγο θα πρεπει να γκρεμισω την πορτα για να μπορεις να περασεις.
Ευα:Εχεις γινει πολυ κακος ετσι;Θες να βγει το παιδακι μας υποσιτισμενο;
Στεφανος:Εσυ θα το βγαλεις κατευθειαν για το δημοτικο ετσι οπως πας.
Ευα:Ελα μωρε σιγα. (και τρωει το κρουασανακι)
Στεφανος:Το τρως τελικα.
Ευα:Καλα παρτο (μπουκωμενη)
Στεφανος:Ελα φαε λιγο ακομα.
Ευα:Οχι τωρα δε θελω καλα αστο.

Λιωνω με αυτον τον διαλογο καθε φορα που τον ακουω.Αααααχχχχχχ!!!!

Αμαλια-Μελιτα
Δε θα την σχολιασω αυτην την σκηνη.Βαριεμαι αφορητα και την Μελιτα και τις κλαψες της.

Νορα-Δαφνη
Η Νορα προσπαθει να βρει λυση.Να το πει ή να μη το πει στον Λουκα;Ξερει κατα βαθος οτι ο Λουκας ακομα και με αποδειξεις δε θα κανει πισω για αυτον τον γαμο οπως θα δουμε λιαν προσεχως.

Αντιγονη-Ευα
Αποφασισε να αλλαξει εστω και για λιγο ροτα η Αντιγονη και να παει με τα νερα της Ευας.Εγω δηλαδη αυτο καταλαβα.

Μανος-Αμαλια
Εχω προβλημα μεγαλο.Δεν μου φτανουν.Θελω κι αλλο.Κεντουν μαζι κεντουν.Θελω κι αλλες σκηνες Μανου-Αμαλιας και τις θελω αμεσα.Κατα τα αλλα τι γλυκους τροπους που εχει η Αμαλιτσα μας μωρε.Αχου την gelio gelio

Λουκας-Νορα
Πολυ γλυκεια και συγκινητικη σκηνη.Αχ και βαχ.Συγκινηθηκε το Νορακι οταν της ειπε οτι δε θελει να παντρευτει την ημερα των γενεθλιων της.Και ο αλλος ο χαλβας αναρωτιοταν ''τι ειπα παλι;''.Παντως ο Λουκας χρειαζεται περισσοτερο την στηριξη της Νορας.Αυτο μου εδωσε να καταλαβω.

Κοριτσοπαρεα-Στεφανος
Ουτε ενα βλεμμα της προκοπης δεν της εριξε της Μελιτας ο Στεφανος.Αλλα κατα τα αλλα ειναι ζωντανος-νεκρος και πανω απο ολα δεν θελει την Ευα.Ειπαμε καταναγκαστικα εργα ειναι για εκεινον αυτος ο γαμος.Τελικα χαλαλι σου Στεφανακο Fskl

Λουκας-Νικολας
Ο Νικολας ειναι ο ορισμος του καλου φιλου.Αποφασισμενος να στηριξει τον φιλο και αδερφο του μεχρι τελους.Για αυτο τον αγαπαω εγω τον Νικολακη.

Κοριτσοπαρεα γενικως
Δαφνη θεαρα!!!!!!!!Εγραψε με τις θεικες ατακες της.

Δαφνη:Εδω μεσα γινονται τα οργια;
Δαφνη:Δε σε ρωταω πως ειναι στο κρεβατι ο Στεφανος φαινεται θερμος αντρας.

Η Νορα να προσπαθει να συγκρατησει την Δαφνη αφου ηταν μπροστα και η Μελιτα και ξερει πως ειναι η κατασταση αλλιως πιστευω οτι θα εδειχνε την χαρα της που εβλεπε την Ευα να λαμπει απο ευτυχια.Η Μελιτα παλι μουγκα στη στρουγκα και καλυτερα για εκεινη.Τα πειραγματα της Δαφνης ολα τα λεφτα.

Στεφανος-Χρηστος
Χαζη σκηνη.Ισα ισα για να γεμισει το επεισοδιο.Καθολου δεν με πειθει ο Στεφανος οτι υποφερει μακρια απο την Μελιτα.Και δεν νομιζω να φταιει ο Σταυρου για αυτο.

Μανος-Χατζηβασιλειου
Δε θα σχολιασω οχι δε θα σχολιασω.Γιατι αν σχολιασω......

Αρκετα καλο επεισοδιο κατα τη γνωμη μου.Περιμενω το σημερινο σχεδον με ανυπομονησια.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.


ΑΧ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΣΤΩ ΨΕΜΑΤΑ!!!! ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΙΚΑΝΗ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ!!!! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΑΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΨΕ!!!! Love ΑΦΟΥ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΡΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΤΕ Κ ΤΗΝ ΜΑΝΤΑΜ ΑΜΑΛΙ!!!!! ΕΙΠΑΜΕ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΤΙΛΕΙ Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ!!!! gelio
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης