Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

+30
Jennifer
KatsaroYpotheto
Petrinaki
annaki
Penny
nana
katie007
pasxalitsa
anna90
milia
ΚΑΛΗ
nikidanis
Ntinaki1
konstantina
soso
jim7
ΡΕΓΓΙΝΑ
kikialex
mimi
Izabella29
verile_mistika
margaret
KonstantinaA
aggeliki
evanna
DESPOINA
hionati
filitsa
anastasia20
Clarabelle
34 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap25%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap35%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 35% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από margaret Πεμ Φεβ 18, 2010 9:54 pm

Ntinaki1 έγραψε:Άλλη μια μετριότητα το σημερινό....

Δεν έχω να πω και πολλά πέρα από την τέλεια σκηνή Ρούσσου και Αμαλίας. Και Μάνου Αμαλίας.
Το ότι Στέφανος Εύα έκαναν έρωτα.... το ψιλοπεριμέναμε.... ευτυχώς δεν κράτησε πολύ γιατί δεν έχω και πολλές αντοχές.

Θέλω όμως να πω τα εξής για Εύα και Δάφνη.... εντάξει, η Εύα δεν ξέρει για Στέφανο και Μελίτα, ούτε η Δάφνη. Αλλά για εμένα, όταν έχει πάει πριν ένα χρόνο η Εύα μέσα στο ίδιο το σπίτι της Μελίτας, με απίστευτο θράσσος, και της έχει πει ότι είναι η ερωμένη του άντρα της και έχει βάλει σε πολύ μεγάλο βαθμό το χέρι της να διαλυθεί ο γάμος της και η οικογένειά της,είναι πάρα πολύ προκλητικό να εκθειάζει την ευτυχία της και την ηρεμία της σε αυτή τη γυναίκα που της γκρέμισε την δική της ευτυχία. Ακόμα και αν η Μελίτα δεν είχε τίποτα με τον Στέφανο, για μένα όλο αυτό είναι κάπως... Και καλά από την Εύα...., αλλά και από την Δάφνη που έχει ζήσει στο πετσί της όλο αυτό; Ας μην ξεχνάμε δηλαδή τι έγινε πέρσυ και πόσα σπίτια έκλεισε η Εύα. Επειδή η Δάφνη στάθηκε τυχερή και τα ξαναβρήκε με το Νικόλα, δεν σημαίνει ότι δεν έγιναν και τα τέρατα! Μπορεί η Μελίτα να τα έχει βρει με την Εύα λόγω απαγωγής αλλά αν η Μελίτα είναι χωρισμένη με τον Μάνο ευθύνεται ΚΑΙ η Εύα. Όπως το ίδιο θα έλεγα και για την Μελίτα αν μετά που είχε πάει με τον Μάνο στο 198, καθόταν μπροστά στην Εύα και έλεγε το πόσο καλά περνάει με τον Μάνο σε περίπτωση που τα είχαν βρεί.
Η Δάφνη πάλι τι λύσσα και αυτή... τόσο πολύ πια κόπτεται αν η Εύα είναι καλά με τον Στέφανο;

Στο γεύμα η Μελίτα δεν έβγαλε άχνα. Αυτό το παπλωματάκι με το λελουδικό δεν το έχουν αλλάξει ακόμα;

Ο Μάνος πήγε να βοηθήσει την Νόρα αλλά τελικά θα βγάλει τα ματάκια του.

Χρήστος-Στέφανος: Ο Στέφανος λυπάται και την Μελίτα και από πάνω; gelio cake Την συμπονάει! Συγνώμη, καταρρακωμένη που την είδε; Επειδή μπήκε στο σπίτι σοβαρή και δεν χόρεψε τσιφτετέλια; Έλα Παναγία μου! Τι έπρεπε να κάνει δηλαδή; Να χαίρεται;
Πάντως το ακούσαμε ότι είναι ζωντανός νεκρός... cake

Αυτά!


Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΩΣ και μαλιστα αυτο που ειπες για τα οσα ελεγε η Ευα πρι ευτυχισμενης οικογενειας δε τα σκεφτηκα καν...Οντως ετσι ειναι....Οσο για το Μανο το θεωρω λαθος που πηγε στη Νορα και οχι στο Λουκα...Ειναι σαν να λεει στη Νορα: Εγω στο ειπα τωρα βγαζω την ουρα μου απ'εξω...
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Φεβ 18, 2010 9:57 pm

nikidanis έγραψε:αμφιβαλλω πια με τον στεφανο καποτε περιμενα να κρυβει κατι τωρα τιποτα .εχει το ματι του μπουφου κοιταει και χανεται!!!!! lol! gelio

το μάτι του μπούφου.... gelio gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Φεβ 18, 2010 9:57 pm

Καλό το σημερινό από μένα...
ΦΟΒΕΡΕΣ οι σκηνές Ξυλά-Σταύρου...!!Είναι ερωτευμένος ο φακός μαζί τους ΤΕΛΟΣ...!!!
Επιτέλους ο Μανωλάκης άνοιξε το στόμα του για το καλό των φίλων του...
Μ άρεσε που η παρέα θα σταθεί στον Λουκάκο...Εδώ και 1,5 χρόνο βλέπουμε ένα Λουκά να είναι πάντα ΕΚΕΙ γι αυτούς..
Ο Στέφανος πως γίνεται να ζηλεύει, και να πετάει αφρούς μόλις βλέπει το Μάνο με την Εύα, μετά να κάνουν έρωτα να της φέρνει πρωινό και μετά να λέει στο Χρήστο ότι είναι ζωντανός-νεκρός χωρίς τη χλωμή του πριγκίπισσα..??Θα μας τρελάνεις ρε άνθρωπε??
Τη σκηνή στο τραπέζι και την περίηγηση στη κρεβατοκάμαρα την ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ...!!!!!!!Δάφνη ακόμα και αν είσαι στο πλανήτη goofy σου σε ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΠΛΑ...!!!
Πέτρος-Αμαλία θεοί για άλλη μια φορά...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 18, 2010 10:01 pm

margaret έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Άλλη μια μετριότητα το σημερινό....

Δεν έχω να πω και πολλά πέρα από την τέλεια σκηνή Ρούσσου και Αμαλίας. Και Μάνου Αμαλίας.
Το ότι Στέφανος Εύα έκαναν έρωτα.... το ψιλοπεριμέναμε.... ευτυχώς δεν κράτησε πολύ γιατί δεν έχω και πολλές αντοχές.

Θέλω όμως να πω τα εξής για Εύα και Δάφνη.... εντάξει, η Εύα δεν ξέρει για Στέφανο και Μελίτα, ούτε η Δάφνη. Αλλά για εμένα, όταν έχει πάει πριν ένα χρόνο η Εύα μέσα στο ίδιο το σπίτι της Μελίτας, με απίστευτο θράσσος, και της έχει πει ότι είναι η ερωμένη του άντρα της και έχει βάλει σε πολύ μεγάλο βαθμό το χέρι της να διαλυθεί ο γάμος της και η οικογένειά της,είναι πάρα πολύ προκλητικό να εκθειάζει την ευτυχία της και την ηρεμία της σε αυτή τη γυναίκα που της γκρέμισε την δική της ευτυχία. Ακόμα και αν η Μελίτα δεν είχε τίποτα με τον Στέφανο, για μένα όλο αυτό είναι κάπως... Και καλά από την Εύα...., αλλά και από την Δάφνη που έχει ζήσει στο πετσί της όλο αυτό; Ας μην ξεχνάμε δηλαδή τι έγινε πέρσυ και πόσα σπίτια έκλεισε η Εύα. Επειδή η Δάφνη στάθηκε τυχερή και τα ξαναβρήκε με το Νικόλα, δεν σημαίνει ότι δεν έγιναν και τα τέρατα! Μπορεί η Μελίτα να τα έχει βρει με την Εύα λόγω απαγωγής αλλά αν η Μελίτα είναι χωρισμένη με τον Μάνο ευθύνεται ΚΑΙ η Εύα. Όπως το ίδιο θα έλεγα και για την Μελίτα αν μετά που είχε πάει με τον Μάνο στο 198, καθόταν μπροστά στην Εύα και έλεγε το πόσο καλά περνάει με τον Μάνο σε περίπτωση που τα είχαν βρεί.
Η Δάφνη πάλι τι λύσσα και αυτή... τόσο πολύ πια κόπτεται αν η Εύα είναι καλά με τον Στέφανο;

Στο γεύμα η Μελίτα δεν έβγαλε άχνα. Αυτό το παπλωματάκι με το λελουδικό δεν το έχουν αλλάξει ακόμα;

Ο Μάνος πήγε να βοηθήσει την Νόρα αλλά τελικά θα βγάλει τα ματάκια του.

Χρήστος-Στέφανος: Ο Στέφανος λυπάται και την Μελίτα και από πάνω; gelio cake Την συμπονάει! Συγνώμη, καταρρακωμένη που την είδε; Επειδή μπήκε στο σπίτι σοβαρή και δεν χόρεψε τσιφτετέλια; Έλα Παναγία μου! Τι έπρεπε να κάνει δηλαδή; Να χαίρεται;
Πάντως το ακούσαμε ότι είναι ζωντανός νεκρός... cake

Αυτά!


Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΩΣ και μαλιστα αυτο που ειπες για τα οσα ελεγε η Ευα πρι ευτυχισμενης οικογενειας δε τα σκεφτηκα καν...Οντως ετσι ειναι....Οσο για το Μανο το θεωρω λαθος που πηγε στη Νορα και οχι στο Λουκα...Ειναι σαν να λεει στη Νορα: Εγω στο ειπα τωρα βγαζω την ουρα μου απ'εξω...



Δεν είδα το σημερινό επεισόδιο αλλά από αυτά που ακούω έχω ψιλοκαταλάβει τι έγινε.Συμφωνώ και με τις δύο πολύ!Όντως είναι τραγικό αυτό που κάνει η Εύα κατά την γνώμη μου.Στο κάτω κάτω ας μην την καλούσε την Μελίτα.Δεν είναι πρέπον να μιλάει για την οικογενειακή της ευτυχία στην γυναίκα που η ίδια της κατέστρεψε την δική της οικογενειακή ευτυχία!
Επίσης σχετικά με τον Μάνο θα συμφωνήσω πως όλες τις πληροφορίες του έπρεπε να τις πεί στον Λουκά κατευθείαν και όχι τώρα,αλλά από το πρώτο λεπτό που το έμαθε!Αν είναι ποτέ δυνατόν!Αν έχεις τέτοιους φίλους....!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από margaret Πεμ Φεβ 18, 2010 10:07 pm

Izabella29 έγραψε:
margaret έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Άλλη μια μετριότητα το σημερινό....

Δεν έχω να πω και πολλά πέρα από την τέλεια σκηνή Ρούσσου και Αμαλίας. Και Μάνου Αμαλίας.
Το ότι Στέφανος Εύα έκαναν έρωτα.... το ψιλοπεριμέναμε.... ευτυχώς δεν κράτησε πολύ γιατί δεν έχω και πολλές αντοχές.

Θέλω όμως να πω τα εξής για Εύα και Δάφνη.... εντάξει, η Εύα δεν ξέρει για Στέφανο και Μελίτα, ούτε η Δάφνη. Αλλά για εμένα, όταν έχει πάει πριν ένα χρόνο η Εύα μέσα στο ίδιο το σπίτι της Μελίτας, με απίστευτο θράσσος, και της έχει πει ότι είναι η ερωμένη του άντρα της και έχει βάλει σε πολύ μεγάλο βαθμό το χέρι της να διαλυθεί ο γάμος της και η οικογένειά της,είναι πάρα πολύ προκλητικό να εκθειάζει την ευτυχία της και την ηρεμία της σε αυτή τη γυναίκα που της γκρέμισε την δική της ευτυχία. Ακόμα και αν η Μελίτα δεν είχε τίποτα με τον Στέφανο, για μένα όλο αυτό είναι κάπως... Και καλά από την Εύα...., αλλά και από την Δάφνη που έχει ζήσει στο πετσί της όλο αυτό; Ας μην ξεχνάμε δηλαδή τι έγινε πέρσυ και πόσα σπίτια έκλεισε η Εύα. Επειδή η Δάφνη στάθηκε τυχερή και τα ξαναβρήκε με το Νικόλα, δεν σημαίνει ότι δεν έγιναν και τα τέρατα! Μπορεί η Μελίτα να τα έχει βρει με την Εύα λόγω απαγωγής αλλά αν η Μελίτα είναι χωρισμένη με τον Μάνο ευθύνεται ΚΑΙ η Εύα. Όπως το ίδιο θα έλεγα και για την Μελίτα αν μετά που είχε πάει με τον Μάνο στο 198, καθόταν μπροστά στην Εύα και έλεγε το πόσο καλά περνάει με τον Μάνο σε περίπτωση που τα είχαν βρεί.
Η Δάφνη πάλι τι λύσσα και αυτή... τόσο πολύ πια κόπτεται αν η Εύα είναι καλά με τον Στέφανο;

Στο γεύμα η Μελίτα δεν έβγαλε άχνα. Αυτό το παπλωματάκι με το λελουδικό δεν το έχουν αλλάξει ακόμα;

Ο Μάνος πήγε να βοηθήσει την Νόρα αλλά τελικά θα βγάλει τα ματάκια του.

Χρήστος-Στέφανος: Ο Στέφανος λυπάται και την Μελίτα και από πάνω; gelio cake Την συμπονάει! Συγνώμη, καταρρακωμένη που την είδε; Επειδή μπήκε στο σπίτι σοβαρή και δεν χόρεψε τσιφτετέλια; Έλα Παναγία μου! Τι έπρεπε να κάνει δηλαδή; Να χαίρεται;
Πάντως το ακούσαμε ότι είναι ζωντανός νεκρός... cake

Αυτά!


Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΩΣ και μαλιστα αυτο που ειπες για τα οσα ελεγε η Ευα πρι ευτυχισμενης οικογενειας δε τα σκεφτηκα καν...Οντως ετσι ειναι....Οσο για το Μανο το θεωρω λαθος που πηγε στη Νορα και οχι στο Λουκα...Ειναι σαν να λεει στη Νορα: Εγω στο ειπα τωρα βγαζω την ουρα μου απ'εξω...



Δεν είδα το σημερινό επεισόδιο αλλά από αυτά που ακούω έχω ψιλοκαταλάβει τι έγινε.Συμφωνώ και με τις δύο πολύ!Όντως είναι τραγικό αυτό που κάνει η Εύα κατά την γνώμη μου.Στο κάτω κάτω ας μην την καλούσε την Μελίτα.Δεν είναι πρέπον να μιλάει για την οικογενειακή της ευτυχία στην γυναίκα που η ίδια της κατέστρεψε την δική της οικογενειακή ευτυχία!
Επίσης σχετικά με τον Μάνο θα συμφωνήσω πως όλες τις πληροφορίες του έπρεπε να τις πεί στον Λουκά κατευθείαν και όχι τώρα,αλλά από το πρώτο λεπτό που το έμαθε!Αν είναι ποτέ δυνατόν!Αν έχεις τέτοιους φίλους....!

Σε παρακαλω Ιζαμπελλα μου τι λεμε τωρα ειμαστε σοβαρες?? Να ασχοληθει ο Μανος ο ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΣ με προβληματα αλλων??? Σε παρακαλω το ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ δεν ασχολειται ΠΟΤΕ με την περιφερια!!! Razz
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 18, 2010 10:15 pm

margaret έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
margaret έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Άλλη μια μετριότητα το σημερινό....

Δεν έχω να πω και πολλά πέρα από την τέλεια σκηνή Ρούσσου και Αμαλίας. Και Μάνου Αμαλίας.
Το ότι Στέφανος Εύα έκαναν έρωτα.... το ψιλοπεριμέναμε.... ευτυχώς δεν κράτησε πολύ γιατί δεν έχω και πολλές αντοχές.

Θέλω όμως να πω τα εξής για Εύα και Δάφνη.... εντάξει, η Εύα δεν ξέρει για Στέφανο και Μελίτα, ούτε η Δάφνη. Αλλά για εμένα, όταν έχει πάει πριν ένα χρόνο η Εύα μέσα στο ίδιο το σπίτι της Μελίτας, με απίστευτο θράσσος, και της έχει πει ότι είναι η ερωμένη του άντρα της και έχει βάλει σε πολύ μεγάλο βαθμό το χέρι της να διαλυθεί ο γάμος της και η οικογένειά της,είναι πάρα πολύ προκλητικό να εκθειάζει την ευτυχία της και την ηρεμία της σε αυτή τη γυναίκα που της γκρέμισε την δική της ευτυχία. Ακόμα και αν η Μελίτα δεν είχε τίποτα με τον Στέφανο, για μένα όλο αυτό είναι κάπως... Και καλά από την Εύα...., αλλά και από την Δάφνη που έχει ζήσει στο πετσί της όλο αυτό; Ας μην ξεχνάμε δηλαδή τι έγινε πέρσυ και πόσα σπίτια έκλεισε η Εύα. Επειδή η Δάφνη στάθηκε τυχερή και τα ξαναβρήκε με το Νικόλα, δεν σημαίνει ότι δεν έγιναν και τα τέρατα! Μπορεί η Μελίτα να τα έχει βρει με την Εύα λόγω απαγωγής αλλά αν η Μελίτα είναι χωρισμένη με τον Μάνο ευθύνεται ΚΑΙ η Εύα. Όπως το ίδιο θα έλεγα και για την Μελίτα αν μετά που είχε πάει με τον Μάνο στο 198, καθόταν μπροστά στην Εύα και έλεγε το πόσο καλά περνάει με τον Μάνο σε περίπτωση που τα είχαν βρεί.
Η Δάφνη πάλι τι λύσσα και αυτή... τόσο πολύ πια κόπτεται αν η Εύα είναι καλά με τον Στέφανο;

Στο γεύμα η Μελίτα δεν έβγαλε άχνα. Αυτό το παπλωματάκι με το λελουδικό δεν το έχουν αλλάξει ακόμα;

Ο Μάνος πήγε να βοηθήσει την Νόρα αλλά τελικά θα βγάλει τα ματάκια του.

Χρήστος-Στέφανος: Ο Στέφανος λυπάται και την Μελίτα και από πάνω; gelio cake Την συμπονάει! Συγνώμη, καταρρακωμένη που την είδε; Επειδή μπήκε στο σπίτι σοβαρή και δεν χόρεψε τσιφτετέλια; Έλα Παναγία μου! Τι έπρεπε να κάνει δηλαδή; Να χαίρεται;
Πάντως το ακούσαμε ότι είναι ζωντανός νεκρός... cake

Αυτά!


Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΩΣ και μαλιστα αυτο που ειπες για τα οσα ελεγε η Ευα πρι ευτυχισμενης οικογενειας δε τα σκεφτηκα καν...Οντως ετσι ειναι....Οσο για το Μανο το θεωρω λαθος που πηγε στη Νορα και οχι στο Λουκα...Ειναι σαν να λεει στη Νορα: Εγω στο ειπα τωρα βγαζω την ουρα μου απ'εξω...



Δεν είδα το σημερινό επεισόδιο αλλά από αυτά που ακούω έχω ψιλοκαταλάβει τι έγινε.Συμφωνώ και με τις δύο πολύ!Όντως είναι τραγικό αυτό που κάνει η Εύα κατά την γνώμη μου.Στο κάτω κάτω ας μην την καλούσε την Μελίτα.Δεν είναι πρέπον να μιλάει για την οικογενειακή της ευτυχία στην γυναίκα που η ίδια της κατέστρεψε την δική της οικογενειακή ευτυχία!
Επίσης σχετικά με τον Μάνο θα συμφωνήσω πως όλες τις πληροφορίες του έπρεπε να τις πεί στον Λουκά κατευθείαν και όχι τώρα,αλλά από το πρώτο λεπτό που το έμαθε!Αν είναι ποτέ δυνατόν!Αν έχεις τέτοιους φίλους....!

Σε παρακαλω Ιζαμπελλα μου τι λεμε τωρα ειμαστε σοβαρες?? Να ασχοληθει ο Μανος ο ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΣ με προβληματα αλλων??? Σε παρακαλω το ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ δεν ασχολειται ΠΟΤΕ με την περιφερια!!! Razz



Χαχαχαχχαχαχαχα!!Αυτό να μου πείς!Ο Μάνος είναι το κέντρο και οι άλλοι ως δορυφόροι γυρίζουν γύρω από τον Μάνο-ήλιο!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από hionati Πεμ Φεβ 18, 2010 10:15 pm

παιδια δε νομιζω ο στεφανος να κρυβει τιποτα ουτε να σχεδιαζει τιποτα...οκ να υποπτευεστε οτι υποκρινεται στους αλλους αλλα να υποκρινεται και οταν ειναι μονος του δε στεκει...εχει αλλα προβληματα ο ανθρωπος,τα ερωτικα και τα οικογενειακα του...τον ερωτα του με τη μελιτα που πρεπει να ξεπερασει μπας και κανει την αρμονικη οικογενεια που ελεγε με την ευα χθες...και τονιζω οτι ειπε αρμονικη αντι για το ευτυχισμενη που λενε οι φυσιολογικοι νιοπαντροι μπαμπαδες...τουλαχιστον ξερει τι του γινεται ο ανθρωπος...ξερει οτι με την ευα θα περασουν μια ζωη Sleep ...τουλαχιστον θα κανουν ωραιο δερματακι...και οσο να πεις χρειαζεται...οπως ειχε πει και ο στεφ στη μελιτα προ γαμου<<με την ευα δεν μπορω να ζησω αυτα που ηθελα να ζησω μαζι σου>>
...τουλαχιστον θα εχετε αρμονια θα προσθεσω εγω...
μαλλον απο την αντιγονη και το μανο πρεπει να περιμενουμε πλεον λαμογιες...και απο την αντιγονη αποκαλυψεις που θα πεσουν σαν κεραυνος στο κεφαλακι ολων και ειδικα του στεφανακου...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 18, 2010 10:19 pm

hionati έγραψε:παιδια δε νομιζω ο στεφανος να κρυβει τιποτα ουτε να σχεδιαζει τιποτα...οκ να υποπτευεστε οτι υποκρινεται στους αλλους αλλα να υποκρινεται και οταν ειναι μονος του δε στεκει...εχει αλλα προβληματα ο ανθρωπος,τα ερωτικα και τα οικογενειακα του...τον ερωτα του με τη μελιτα που πρεπει να ξεπερασει μπας και κανει την αρμονικη οικογενεια που ελεγε με την ευα χθες...και τονιζω οτι ειπε αρμονικη αντι για το ευτυχισμενη που λενε οι φυσιολογικοι νιοπαντροι μπαμπαδες...τουλαχιστον ξερει τι του γινεται ο ανθρωπος...ξερει οτι με την ευα θα περασουν μια ζωη Sleep ...τουλαχιστον θα κανουν ωραιο δερματακι...και οσο να πεις χρειαζεται...οπως ειχε πει και ο στεφ στη μελιτα προ γαμου<<με την ευα δεν μπορω να ζησω αυτα που ηθελα να ζησω μαζι σου>>
...τουλαχιστον θα εχετε αρμονια θα προσθεσω εγω...
μαλλον απο την αντιγονη και το μανο πρεπει να περιμενουμε πλεον λαμογιες...και απο την αντιγονη αποκαλυψεις που θα πεσουν σαν κεραυνος στο κεφαλακι ολων και ειδικα του στεφανακου...


Θα συμφωνήσω!!Ούτε γω νομίζω πως ο Στέφανος έχει άλλα σχέδια και το στηρίζω ακριβώς στο γεγονός πως και μόνος του δείχνει να υποφέρει και να αποζητά την Μελίτα.Απλά προσπαθεί να συμβιβαστεί και να μπεί στο κλίμα αυτού του συμβατικού γάμου.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από margaret Πεμ Φεβ 18, 2010 10:24 pm

Izabella29 έγραψε:
hionati έγραψε:παιδια δε νομιζω ο στεφανος να κρυβει τιποτα ουτε να σχεδιαζει τιποτα...οκ να υποπτευεστε οτι υποκρινεται στους αλλους αλλα να υποκρινεται και οταν ειναι μονος του δε στεκει...εχει αλλα προβληματα ο ανθρωπος,τα ερωτικα και τα οικογενειακα του...τον ερωτα του με τη μελιτα που πρεπει να ξεπερασει μπας και κανει την αρμονικη οικογενεια που ελεγε με την ευα χθες...και τονιζω οτι ειπε αρμονικη αντι για το ευτυχισμενη που λενε οι φυσιολογικοι νιοπαντροι μπαμπαδες...τουλαχιστον ξερει τι του γινεται ο ανθρωπος...ξερει οτι με την ευα θα περασουν μια ζωη Sleep ...τουλαχιστον θα κανουν ωραιο δερματακι...και οσο να πεις χρειαζεται...οπως ειχε πει και ο στεφ στη μελιτα προ γαμου<<με την ευα δεν μπορω να ζησω αυτα που ηθελα να ζησω μαζι σου>>
...τουλαχιστον θα εχετε αρμονια θα προσθεσω εγω...
μαλλον απο την αντιγονη και το μανο πρεπει να περιμενουμε πλεον λαμογιες...και απο την αντιγονη αποκαλυψεις που θα πεσουν σαν κεραυνος στο κεφαλακι ολων και ειδικα του στεφανακου...


Θα συμφωνήσω!!Ούτε γω νομίζω πως ο Στέφανος έχει άλλα σχέδια και το στηρίζω ακριβώς στο γεγονός πως και μόνος του δείχνει να υποφέρει και να αποζητά την Μελίτα.Απλά προσπαθεί να συμβιβαστεί και να μπεί στο κλίμα αυτού του συμβατικού γάμου.

Συμφωνω και εγω δε νομιζω να εχει σχεδιο...Σε αντιθεση με τη ''μ-α-μ-α'' που φαινεται να εχει πολλλλλα σχεδια ακομα...
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Πεμ Φεβ 18, 2010 10:35 pm

[quote="anna90"]Καλό το σημερινό από μένα...
ΦΟΒΕΡΕΣ οι σκηνές Ξυλά-Σταύρου...!!Είναι ερωτευμένος ο φακός μαζί τους ΤΕΛΟΣ...!!!

Eίναι πολύ όμορφοι και ταιριαστοί μαζί. Έχουν χημεία και άνεση και αυτό βγαίνει. Βγάζουν μια οικειότητα, μια ζεστασιά!!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από katie007 Πεμ Φεβ 18, 2010 11:55 pm

Συμφωνω μαζι σου ,MARGARETεκαναν ερ ωτα και οχι σεξ ,,ηταν μια πολυ τρυφερη και ομορφη εικονα αναμεσα σε δυο ανθρωπους που εχουν βαθεια αισθηματα ο ενας για τον αλλον..ΤΟ ΠΑΘΟς ΕΞΑΝΑΜΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΞΑΤΜΙΖΕΤΑΙ ..Η ΑΓΑΠΗ ΠΟΤΕ

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από nana Παρ Φεβ 19, 2010 8:59 am

Εμένα πάντως η σκηνή του Στέφανου με τον Χρήστο μου φάνηκε σαν να μπήκε με το ζόρι για να γίνει απλά μία αναφορά ότι ο Στέφανος και καλά δεν μπορεί χωρίς τη Μελίτα. Άχρωμη και άοσμη.
Δεν έχουν υπάρξει "στιγμές" με αυτό το "ζευγάρι". 5-6 κρεβάτια και that's it. Αν θέλουν να μας πείσουν ότι είναι το ζευγάρι του αιώνα, τότε το κάνουν με λάθος τρόπο.
Τέλος πάντων, κατ' άλλα καλά. Η ψιλομανούρα του Μάνου με τον Στέφανο μου άρεσε. Βγήκε καλή.
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Penny Παρ Φεβ 19, 2010 9:10 am

ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΚΗΝΗ ΑΜΑΛΙΑΣ-ΡΟΥΣΣΟΥ : respect :
Η ΔΑΦΝΗ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Η ΦΑΤΣΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.
ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΕ Η ΕΥΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΚΥΛΙΟΤΑΝ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΚΛΙΝΟΣΚΕΠΑΣΜΑΤΑ?
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ xastouki
ΤΩΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ.ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΑΣΧΗΜΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΦΕΡΕΤΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ,ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΑΝ ΗΤΑΝ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ? ΤΟ ΟΤΙ ΔΗΛΩΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ-ΝΕΚΡΟΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ.
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από annaki Παρ Φεβ 19, 2010 11:52 am

aggeliki έγραψε:ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΠΟΙΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΈΤΡΩΓΑΝ; ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ!
Μήπως έφαγαν και ποτέ μαζί; Τα κοινά τους συμπόσια περιορίστηκαν στις crêpes suzettes που θα έτρωγαν στο Παρίσι (σύμφωνα με ''το χρονικό ενός κεριού'' πάντα).

hionati έγραψε:οκ να υποπτευεστε οτι υποκρινεται στους αλλους αλλα να υποκρινεται και οταν ειναι μονος του δε στεκει...
Αν εννοείς τα γοητευτικότατα δακράκια του, δεν ξέρουμε γιατί βαλαντώνει! Να υπενθυμίσω ότι ο ανεπανάληπτος Στράτος της Βέρας, ιδίως στην αρχή, έκλαιγε μόνο από μίσος... Βέβαια υπάρχει και το ενδεχόμενο να πλάθουμε σενάρια επειδή δε μπορούμε να δεχτούμε ότι είναι τόσο λαπάς!

Σκηνή Στέφανου-Εύας καλή. Μπορεί βέβαια η Εύα να μην ξυπνάει πια το ζώο μέσα του όπως η άλλη, γιατί την ξέρει και κάτι χρόνια, αλλά μια χαρά καλοπερνάει και στο χαλαρό. Μη σου πω τον ξεκουράζει κιόλα... Γιατί, ο Μάνος με τη Μελίτα ωραία δεν περνούσε; Η Εύα ήταν απλά το διάλειμμά του 2 φορές το χρόνο - σαν τα εορταστικά bonus ένα πράγμα - κι όταν ήρθε η ώρα να συμβιώσουν, είδαμε πώς τους βοήθησε το παράφορο πάθος! Φάση θα 'χει να δούμε και Στέφανο-Μελίτα μαζί και με το νόμο, και να μην αντέχουν ο ένας τον άλλον λεπτό! gelio Με τη χημεία, το κερί και τη Παριζιάνικη κρέπα στο χέρι θα μείνουν!

Σκηνή Στέφανου-Χρήστου κουλή. Τη συμπονά την καταρρακωμένη γιατί είναι και πολύ φιλεύσπλαχνος! wall Αλλά καλά να πάθει κι αυτή που έφτασε σε σημείο να τη λυπάται η προσωποποίηση του οίκτου! Μου είναι και ζωντανός-νεκρός το ζόμπι! Έτσι είναι οι ζωντανοί νεκροί; Ζωντανός-νεκρός άντε να πεις ότι είναι ο Λουκάς που ξημερώνεται στους καναπέδες, όχι αυτός που είχε και τη δικαιολογία στη τσέπη αν ήθελε (γνωστό τοις πάσι ότι το 1ο τρίμηνο εγκυμοσύνης απέχουμε από κάθε είδους επαφή για λόγους ασφαλείας). Αυτός όμως εκεί, να την ικανοποιήσει γιατί τη συμπονά κι αυτή. Kotsides Μα τί καρδιά αγκινάρα για μαφιόζος!

Το θέμα του Λουκά δε το χειρίζεται σωστά η παρέα πάντως. Τον αποπροσανατολίζουν συνεχώς απ' το στόχο του! Αν του έδιναν της ευλογίες τους αβίαστα θα καταλάβαινε κι αυτός μια ώρα αρχύτερα ότι το θέμα δεν είναι η ανοχή των φίλων του απέναντι στη Νταίζη αλλά η δική του. Θέλει λέει βοήθεια να στεριώσει ο γάμος του, λες κι αν η γίνουν όλοι κολλητάρια θα λυθεί το πρόβλημα και θα ζήσει βίον ανθόσπαρτον μαζί της! Και καλά, η Νόρα είναι ερωτοχτυπημένη - και ως γνωστόν εκεί πέρα όποιος ερωτεύεται, αυτομάτως καίγεται κι ο σκληρός του - απ' τους υπολοίπους δεν κόβει σε κανέναν;

Η Νταίζη πάλι, άλλη χαζοβιόλα, και την έχουν και για καπάτσα. Αποφάσισε να μαζωχτεί και ν' ανοίξει σπίτι και, αντί να το παίξει λίγο κιουρία κι αυτή μπας και τον ξανακερδίσει, του κάνει και καψώνια. Τόσα χρόνια στη νύχτα τίποτα δεν έμαθε, έπρεπε να 'ρθει η σκυλού β' να την ξυπνήσει;

Πάντως τίποτα ουσιαστικό δεν έγινε πάλι. Πιστεύω η επόμενη εβδομάδα θα 'ναι καλύτερη με αποκορύφωμα την Παρασκευή...

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Petrinaki Παρ Φεβ 19, 2010 12:22 pm

Αρκετά καλό επεισόδιο η παρέα μαζεμένη στης Νόρας μου άρεσε πολύ κ εκεί με την κοτρόνα θα πω πως κ εγώ άνετα θα ήθελε να την δω στην κεφάλα στης Νταιζάρας..Η σκηνή Εύα-Στέφανου ήταν υπέροχη μου αρέσουν πάρα πολύ μαζί βγάζουν ηρεμία κ γαλήνη είναι πολύ γλυκουλιδες μαζί.Οι ατάκες του Πέτρου στην Αμαλία κ της Δάφνης στο κρεβάτι της Εύας ήταν όλα τα λεφτά.Η Νταίζη δεν ακούει την φιλενάδα της κ θα το φάει το κεφάλι της.Ο Μάνος μετά απο πολύ καιρό αποφάσισε να κάνει μια καλή πράξη για τους φίλους του μίλησε στη Νόρα κάλιο αργά παρά ποτέ.Η Μελίτα ήταν απαράδεκτη! xastouki
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 19, 2010 1:12 pm

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΦΕΡΑΝ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΡΟΛΟ. ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΣΣΟ ΕΧΕΙ Η ΑΚΡΙΤΑ ΣΤΟ ΜΑΝΙΚΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΑΡΤΑΛΗ.

ΤΡΥΦΕΡΟΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΡΩΤΑ. ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΣ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ ΞΕΝΟΙΑΣΤΑ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.


ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΜΙΛΗΤΗ Η ΝΟΡΑ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΑΝΑΠΟΛΕΙ ΚΑΙ Η ΔΑΦΝΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΛΕΙΔΙΑ. ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΚΟΚΚΑΛΟ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΑ ΑΣΥΜΑΖΕΥΤΑ.

ΒΡΕ ΣΤΕΦΑΝΕ, ΒΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΕΧΕΤΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ, ΙΔΙΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΕΡΩΜΕΝΗ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ, ΗΜΑΡΤΟΝ. ΤΣΙΓΚΟΥΝΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ, ΓΥΦΤΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ, ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ. ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΗΞΕΡΕ Η ΕΥΑ


xastouki ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΓΛΙΤΩΝΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΕΛΟΙΟ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. Ο.Κ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΑΠΗΓΑΓΑΝ, ΑΛΛΑ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ? ΤΟΣΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΠΙΑ? ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ.

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΟΝΤΩΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΖΗΤΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ, ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟΣ ΕΤΡΕΧΕ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΝΥΧΤΑ - ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΜΑΓΙΚΟ ΤΡΟΠΟ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΑΣΗ ΤΟΥ. ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ? ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΥΝΙΟ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ? ΑΚΥΡΗ Η ΟΛΗ ΘΥΣΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ.

ΚΑΛΑ Η ΝΤΑΙΖΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ, ΠΟΛΥ ΚΟΤΑ, ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΡΑΧΝΗ, ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΒΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΗ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΡΑ ΝΑ ΠΙΟΥΝ ΚΑΦΕ ΜΑΖΙ ΝΑ ΘΑΥΜΑΣΟΥΝ ΤΟ ΑΝΑΚΤΟΡΟ ΤΗΣ. ΝΤΑΙΖΑΚΙ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΦΩΣ. ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΣΟΥ. ΣΟΥ ΦΤΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΡΙΖΕΙΣ? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΘΗΚΕ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ, ΕΣΥ ΤΙ ΖΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΠΙΑ? ΑΡΧΙΚΟΤΑΡΑ!!!!!!!!!!! gmt ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΕ ΕΚΒΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ? ΠΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΚΑΝΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΕΓΑΙΡΑ....

ΚΑΛΕ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ? ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΑΓΟΡΑΚΙ? ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΡΙΖΟΥΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΕΣΥ? ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΝΟΡΑ? ΟΠΩΣ ΗΡΘΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΟΛΑ. ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΜΑΝΟ ΠΑΝΤΑ ΠΑΣ ΥΠΟΓΕΙΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΥΘΕΩΣ? ΑΛΛΑΞΕ ΠΙΑ, ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΟΧΙ ΕΥΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΥΠΑΡΡΙΣΑΚΙ ΣΕ ΚΟΒΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΑ ΡΑΔΙΚΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ.

ΣΝΗΝΗ ΑΜΑΛΙΑΣ- ΠΕΤΡΟΥ ΘΕΙΚΗ : respect : ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ, ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΣΚΗΝΗ ΜΑΝΟΥ - ΑΜΑΛΙΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ. ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΥΝΝΕΝΟΟΥΝΤΑΙ.

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ ΣΤΟ ΧΑΤΖΗΜΠΟΥΚΛΙΤΣΑ? ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΠΩΣ ΦΑΝΕ ΕΣΕΝΑ. ΘΥΜΑΣΑΙ? ΤΟΚΟΓΛΥΦΟΙ, Ο ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΑΝ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ, ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΘΥΜΩΣΕΙ Ο ΠΕΡΙΚΛΑΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΗΝ ΑΣΤΡΑΨΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΞΑΠΕΛΗΣΕΣ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΛΕ ΜΑΤΙ, ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΑΡΠΑΞΕΙΣ. ΜΗ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΠΑΛΙ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Φεβ 19, 2010 1:19 pm

alexandra 35 έγραψε:


xastouki ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΓΛΙΤΩΝΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΕΛΟΙΟ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. Ο.Κ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΑΠΗΓΑΓΑΝ, ΑΛΛΑ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ? ΤΟΣΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΠΙΑ? ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ.

για το θέατρο του παραλόγου συμφωνώ...αλλά εδώ κάνουν παρέα ο νικόλας η δάφνη και η εύα και μάλιστα η δάφνη δεν έχει κανένα πρόβλημα ο νικόλας να συνοδεύει την εύα σπίτι της...όπως είχε γίνει σε ένα επεισόδιο...αυτό με τα κορίτσια είναι το λιγότερο...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από soso Παρ Φεβ 19, 2010 1:32 pm

anastasia20 έγραψε:
alexandra 35 έγραψε:


xastouki ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΓΛΙΤΩΝΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΕΛΟΙΟ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. Ο.Κ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΑΠΗΓΑΓΑΝ, ΑΛΛΑ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ? ΤΟΣΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΠΙΑ? ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ.

για το θέατρο του παραλόγου συμφωνώ...αλλά εδώ κάνουν παρέα ο νικόλας η δάφνη και η εύα και μάλιστα η δάφνη δεν έχει κανένα πρόβλημα ο νικόλας να συνοδεύει την εύα σπίτι της...όπως είχε γίνει σε ένα επεισόδιο...αυτό με τα κορίτσια είναι το λιγότερο...\

Ας μη συγκρίνουμε μεταξύ τους απολύτως ανόμοιες καταστάσεις..Η Ευα με τη Δάφνη και το Νικόλα συνδέονται ήδη με φιλία 16 ετών..Καμία σχέση με την προ΄ι΄στορία Ευας-Μαρουλίτας.
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Φεβ 19, 2010 1:37 pm

soso έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
alexandra 35 έγραψε:


xastouki ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΓΛΙΤΩΝΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΕΛΟΙΟ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. Ο.Κ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΑΠΗΓΑΓΑΝ, ΑΛΛΑ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ? ΤΟΣΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΠΙΑ? ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ.

για το θέατρο του παραλόγου συμφωνώ...αλλά εδώ κάνουν παρέα ο νικόλας η δάφνη και η εύα και μάλιστα η δάφνη δεν έχει κανένα πρόβλημα ο νικόλας να συνοδεύει την εύα σπίτι της...όπως είχε γίνει σε ένα επεισόδιο...αυτό με τα κορίτσια είναι το λιγότερο...\

Ας μη συγκρίνουμε μεταξύ τους απολύτως ανόμοιες καταστάσεις..Η Ευα με τη Δάφνη και το Νικόλα συνδέονται ήδη με φιλία 16 ετών..Καμία σχέση με την προ΄ι΄στορία Ευας-Μαρουλίτας.

δεν είναι ανόμοιες οι καταστάσεις...αν εμένα η κολλήτη μου μου είχε κλέψει τον άνδρα δεν θα ήθελα να τη ξαναδώ πόσο μάλλον να κάνουμε όλοι μαζί παρέα...
όχι ότι θεωρώ πιο νορμάλ την παρέα εύας-μελίτας...αλλά τουλάχιστον αυτές οι 2 δεν κάνουν και την κολλητή παρέα..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 19, 2010 1:44 pm

anastasia20 έγραψε:
soso έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
alexandra 35 έγραψε:


xastouki ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΓΛΙΤΩΝΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΕΛΟΙΟ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ. Ο.Κ ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΑΠΗΓΑΓΑΝ, ΑΛΛΑ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ? ΤΟΣΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΠΙΑ? ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ.

για το θέατρο του παραλόγου συμφωνώ...αλλά εδώ κάνουν παρέα ο νικόλας η δάφνη και η εύα και μάλιστα η δάφνη δεν έχει κανένα πρόβλημα ο νικόλας να συνοδεύει την εύα σπίτι της...όπως είχε γίνει σε ένα επεισόδιο...αυτό με τα κορίτσια είναι το λιγότερο...\

Ας μη συγκρίνουμε μεταξύ τους απολύτως ανόμοιες καταστάσεις..Η Ευα με τη Δάφνη και το Νικόλα συνδέονται ήδη με φιλία 16 ετών..Καμία σχέση με την προ΄ι΄στορία Ευας-Μαρουλίτας.

δεν είναι ανόμοιες οι καταστάσεις...αν εμένα η κολλήτη μου μου είχε κλέψει τον άνδρα δεν θα ήθελα να τη ξαναδώ πόσο μάλλον να κάνουμε όλοι μαζί παρέα...
όχι ότι θεωρώ πιο νορμάλ την παρέα εύας-μελίτας...αλλά τουλάχιστον αυτές οι 2 δεν κάνουν και την κολλητή παρέα..

Aς δώσω μια γνώμη επ'αυτού επειδή εμένα μου έχει τύχει!

Λοιπόν πιστεύω ότι ο μόνος λόγος που Δάφνη και Εύα μπορούν να κάνουν παρέα είναι επειδή η Δάφνη ήθελε το Νικόλα ενώ η Εύα όχι και επειδή τελικά ο Νικόλας κατέληξε με τη Δάφνη, σε καμμία άλλη περίπτωση δεν θα μπορούσαν καν να μιλάνε.

Ενώ η Εύα με τη Μελίτα μιλάνε επειδή (ανεξαρτήτως απαγωγής) υποτίθεται ότι το μόνο που υπήρχε να τις χωρίσει ήταν ο Μάνος ο οποίος ουσιαστικά δεν υπάρχει πια στο προσκήνιο. Η σχέση λοιπον αυτή η τυπική δεν μου φαίνεται και εντελώς άκυρη, τα παλιά καφεδάκι όμως για μένα ήταν εντελώς άκυρα, μα εντελώς! Τώρα που πήρε η Μελίτα μια άλφα απόσταση πιστεύω ότι κινούνται σε λογικά πλαίσια.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 19, 2010 2:43 pm

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΣΑ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ.

ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΟΥΤΕ ΣΥΓΧΩΡΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΩ. ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΙΑ ΦΙΛΙΑ ΧΡΟΝΩΝ.

ΤΩΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΖΗΛΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΚΟΜΑ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΗΝ ΠΡΟΔΙΔΕΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΜΟΥΓΚΑΜΑΡΑ ΤΗΣ, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΘΑ ΚΑΡΦΩΘΕΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ.

ΑΥΤΗ ΝΙΩΘΕΙ ΠΩΣ Η ΕΥΑ ΤΗΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΞΑΓΥΡΙΣΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΤΑΝ ΑΥΤΗ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΣΑΝ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΕΥΑ? ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΔΥΝΑΤΟ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από soso Παρ Φεβ 19, 2010 3:12 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Aς δώσω μια γνώμη επ'αυτού επειδή εμένα μου έχει τύχει!

Λοιπόν πιστεύω ότι ο μόνος λόγος που Δάφνη και Εύα μπορούν να κάνουν παρέα είναι επειδή η Δάφνη ήθελε το Νικόλα ενώ η Εύα όχι και επειδή τελικά ο Νικόλας κατέληξε με τη Δάφνη, σε καμμία άλλη περίπτωση δεν θα μπορούσαν καν να μιλάνε.



Αυτό ακριβώς εννοούσα!Οι συγκεκριμένες συνθηκες και οι γερές βάσεις της μεταξύ τους φιλίας δικαιολογούν την τωρινή κατάσταση.Άν εξέλειπε ή το πρώτο ή το δεύτερο,τότε ναι,θα ταν σίγουρα παράλογο! (τουλάχιστον)
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 19, 2010 3:41 pm


Σειρά μου για σχολιασμό.

Χθες ήταν ένα γεμάτο επεισόδιο με την παρέα σε δράση.

Κάποτε είπε ο Χρήστος στο Στέφανο οτι αυτή η παρέα ειναι σαν μελίσσι που επιτίθεται ομαδικά στον κίνδυνο. Χρηστάκη δεν ειναι μόνο αυτό. Η παρέα λειτουργεί τις περισσότερες φορές σαν σφιχτή ομάδα και στην ανάγκη. Στην ανάγκη του λοιπόν ο Λουκάς απευθύνθηκε σ αυτούς και εννοώ τους έξι και ζήτησε βοήθεια και αυτοί ανταποκρίθηκαν μέχρι και τον τελευταίο. Κρατάω το γεγονός οτι ο Λουκάς μίλησε ακόμη και στο Μάνο που θεωρείται εκτός αυτή την περίοδο αλλά όχι στη Μελίτα.

Μου άρεσε που η Νόρα άρχισε να σκέπτεται επιτέλους τακτικές για να βοηθήσει και μου άρεσε που ο Μάνος έστω κι αργά ριψοκινδύνεψε για να δώσει βοήθεια. Δεν θα του βγει σε καλό, αλλά δεν πειράζει ας βάλλει κι αυτός μια φορά κάποιον άλλο πάνω απ τον εαυτό του. Για τους άλλους δεν ετέθη καν θέμα. Η συζήτηση μεταξύ Νικόλα και Λουκά μου έδωσε να καταλάβω το αδιέξοδο του Λουκά και τον λυπήθηκα αφάνταστα.

Η Νταίζη μάλλον τίποτα δεν έμαθε απ την νύχτα. Θα έπρεπε αφου λέει οτι είναι χρόνια στο κουρμπέτι να ξέρει οτι μερικές φορές το να υποχωρείς είναι η καλυτερη στρατηγική προκειμένου να κερδίσεις αυτά που θέλεις αλλά ήταν μάλλον ανεπίδεκτη μαθήσεως ενώ η φιλενάδα γάτα. Διάλεξε την ημερομηνία των γενεθλίων της Νόρας για το γάμο και εδώ την πάτησε νομίζω.

Η σκηνή Λουκά και Νόρας όπως πάντα καλή αλλά δεν μπορω να βλέπω το Λουκά έτσι. Παραιτημένος άνθρωπος δείχνει και τον λυπάμαι. Το Νοράκι πάντως συγκινήθηκε αφάνταστα όταν της είπε το μελαχρινάκι οτι είπε όχι στη Νταίζη για τη μέρα των γεννεθλίων της.

Η Αμαλίτσα χθες είχε πολλούς να στείλει στο τρελάδικο. Πρώτο και καλυτερο τον κύριο Πέτρο Ταλαίπωρο. Είχε φύγει απ το γραφείο στριγκλίζοντας και γύρισε μεσα στη γλύκα με φαγητό για το αγόρι της. Ο Πέτρος βέβαια την έπιασε τη δουλειά οτι το έτερόν του ήμισυ είχε έρθει για ψάρεμα. Απίστευτοι και οι δύο. Βλέπω πάντως τον αξιότιμο σύζυγο να τον καταλήγει κάποια ώρα με το μάτι ανάποδα και με κείνη την καταπληκτική μπλουζίτσα που δένει πίσω. Πόσο να αντέξει ο άνθρωπος. Βέβαια δεν παρέλειψε να περάσει και απ τον πρώην γαμπρούλη και να προειδοποιήσει. Μου είχαν λείψει οι δυό τους μου αρέσουν μαζί.

Ο Μανωλάκης μας πάλι καραούλι στην πρώην καλή του είχε στήσει αλλά κατέφθασε ο σύζυγος και την πήρε. Ας πρόσεχες καλέ μου δεν το ξέρεις το σλόγκαν προσέχουμε για να έχουμε; Σου ταιριάζει πολύ.

Ο Στέφανος τάισε το κορίτσι και στη συνέχεια το πήγε για ύπνο και σαν νιόπατρος έκανε και τις τσαχπινιές του. Η σκηνή τους μου άρεσε παααααααρα πολύ. Τρυφερή ερωτική σκηνή και βλέματα αγάπης και το χάδι στην κοιλίτσα με έλιωσε. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ.

Η σκηνή του Στέφανου και της Εύας με το πρωινό με έκανε να σκεφτώ οτι αυτοί οι δύο περνούν μαζί τέλεια και πάντα γελούν. Δεν ξέρω για καρμικούς και απόλυτους έρωτες και πολλά, αυτό που ξέρω όμως είναι οτι οι ανθρωποι που καταφέρνουν να γελούν μαζί, περνούν μαζί τη ζωή τους και φτάνουν να γερνούν παρέα και ευτυχισμένοι. Ήταν τόσο φυσικοί και οι δύο, που έφτασα να σκεφτώ οτι ίσως στα γυρίσματα να έκαναν πλακίτσα για τα κρουασανάκια και το φαγητό που ρίχνει η κ. Ξυλά τις τελευταίες ημέρες.

Όταν είδα το Στέφανο να λέει στο Χρήστο οτι αισθάνεται ζωντανός νεκρός μου φάνηκε τόσο άκυρο μετά απ τις σκηνές που είχα δει ώστε γέλασα. Εγώ μια χαρά ζωντανό και χαρούμενο τον είχα δει. Πρέπει να συντονιστώ. Άλλα βλέπω άλλα ακούω μπερδεύομαι η τηλεθεάτρια.

Κράτησα για το τέλος το γεύμα στο Καρταλέικο. Η Δάφνη σε τρελά κέφια η Εύα στην άγνοιά της η Μελίτα ανέκφραστη και παγωμένη και η Νόρα σε δύσκολη θέση ήταν μια όμορφη ατμόσφαιρα. Φιλούσε η Εύα το Στέφανο έβλεπε η Μελιτα την πόρτα ονειρευόταν το φιλί, ξαπλωνόταν η Δάφνη στο κρεβάτι και έλεγε τα χαρτιτωμένα της ονειρευόταν η Μελίτα το ανάσκελο. Ευτυχώς ανέβηκαν με το ασανσέρ γιατί θα είχαμε δει και λίγο σκάλα. Να φανταστείτε όταν κάθησαν να φάνε περίμενα να ακούσω τα ταμ ταμ και να δω τη σκηνή στο τραπέζι αλλά μας λυπήθηκαν. Πάντως η συμπεριφορά της Δάφνης ήταν απόλυτα φυσική. Στη φιλενάδα που ήταν νιόπαντρη πηγαν τι θα έλεγαν συνταγές μαγειρικής;

Ο Χατζημπούκλας και ο Μάνος απειλουν αμφότεροι. Ελπίζω να μην είναι πάλι ο Μάνος που θα κάνει τη στραβή, αν και νομίζω οτι όλη τη σκηνή μας την έδειξαν για να υποψιαστούμε ακριβώς αυτό.

Σε αναμονή λοιπόν......


Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 19, 2010 3:51 pm

Φοβερος ο σχολιασμος Clarabelle και σε γενικες γραμμες συμφωνω!!!!! Agree

Οσο για την τελευταια σκηνη με Μανο-Χατζηγλιτση πιστευω οτι εχεις δικιο και μας την εδειξαν για να μας παραπλανησουν και οταν θα γινει η δολοφονια του δευτερου να παει κατευθειαν το μυαλο μας στο Μανο ενω θα κρυβεται αλλος απο πισω!
Τουλαχιστον αυτο θελω να ελπιζω γιατι αν υποψιαστω οτι θα το φορτωσουν και αυτο στο Μανο,θα πεθανω! Razz
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 19, 2010 4:06 pm

Καλησπέρα σας! Καλέ εδω είναι που γίνονται τα όργια?

Ας σχολιάσω κι εγώ λοιπόν, μια και φαγώθηκε χτες η Clarabelle να δω το επεισόδιο έστω και ετεροχρονισμένα και τελικά δεν την αδικώ..

Χατζημπούκλας (γενικώς)
Ιου ιου ιου! Ο Περικλής μου θυμίζει το Μάνο, είναι -υποτίθεται- ερωτευμένος με την Αμαλία και λέει ότι θέλει να την κρατήσει έξω απο το πρόβλημα αλλα την χρησιμοποιεί και για αγγελιαφόρο! Εμ βέβαια κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι!

+++

Αμαλία - Πέτρος
Πήγε στο γραφείο, τσίριξε να την ακούσει η μισή Αθήνα, έφυγε, συναντήθηκε με τον Ιουυυ και μετά επέστρεψε με τα ταπεράκια της "Αγάπη μου έφερα να φάμε!"

Πέτρος: Ορίστε? (Χαχαχαχαχαχαχαχαχα Θα τον στείλει τον άνθρωπο καμμια μέρα και είναι κρίμα!)

Όπως πάντα βέβαια σε συνδυασμό είναι και οι δυό τους ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟΤΑΤΟΙ!

+++

Παρέα της Φεγγαρόπετρας -1
Όπως είπα και εχθές μεγάλο respect στον Λουκά που ζήτησε βοήθεια από την παρέα στο θέμα της Νταίζης και βέβαια συγκινητική και η αντίδραση της παρέας που αποφάσισαν σύσωμοι να τον στηρίξουν. Θέλει μεγάλο κουράγιο να παραδεχτείς ότι επιλέγεις εν γνώση σου το λάθος δρόμο και θέλεις στήριξη σε αυτό που πας να κάνεις. Το θέμα είναι ότι αν η Νταίζη δεν αλλάξει ρότα ότι και να κάνει η παρέα δεν αλλάζει το αποτέλεσμα. Με την Εύα για παράδειγμα δεν είχε κανένα πρόβλημα, αλλά όταν τους είχε πετύχει στο σπίτι του Λουκά στο παρελθόν την είχε προσβάλει. Συνεπώς δεν είναι η παρέα και οι πράξεις τους που δημιουργουν εντάσσεις αλλα η ίδια η Νταίζη και βέβαια η Νόρα που έχει πάρει φόρα κατηφόρα! Περιμένω να δω πώς θα εξελιχθεί το εργάκι.. Πάντως ψηφίζω Νικόλα! (Σταθερή αξία!)

Σ.Σ.1 (Στυλιστική σημείωση - ναι επέστρεψαν χιχι): Τα ρούχα της Δάφνης ήταν απο τα πανέρια? Ούτε η γιαγιά μου δεν ντύνεται τόσο άθλια, με ζακέτα - ρόμπα 7 νούμερα μεγαλύτερη και παντελόνι καμπάνα λες και ξέμεινε στη δεκαετία του 60! Αίσχος!!!

Σ.Σ.2 Η Νόρα το ζιβαγκάκι αυτό σε πόσα χρώματα το έχει? Έχω μετρήσει τουλάχιστον 7 διαφορετικά (πράσινο, λαδί, μαύρο, ροζ, φούξια, μαύρο, άσπρο, καφε)

+++

Νταίζη (γενικώς)
Η Νταίζη δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς θέλει απο το Λουκά.. Να την πάρει αγκαλιά, να της δώσει 2 φιλιά και να τα ξεχάσουν όλα? Πόσα θέλει να μας τρελάνει? Μ'αρεσει εντωμεταξύ που του λέει ότι πρέπει να θέλει να τα μάθει όλα για εκείνη, όταν ρωτάει όμως για τα μπερδέματά της η κα ποιείται τήν νήσσαν! Και δεν ακούει και τη φιλενάδα της που μια χαρά της τα λέει... Τι να πείς...

+++

Μάνος - Νόρα
Απο πότε η Νόρα ανοίγει και πάλι χωρις να ρωτήσει ποιος είναι? Καθόλου δεν μ'αρέσει αυτό!

Ο Μάνος θυμήθηκε ότι είναι φίλος βρε! Βρε τι ακούμε! χαχαχα

Εγω ξέρω ότι ο φίλος θα σου συμπαρασταθεί ακόμα και χωρίς να το ζητήσεις! Ο φίλος θα τρέξει να σε βάλει στον ίσιο δρόμο αν δει οτι κατρακυλάς! Και πάνω απο όλα ο φίλος θα φροντίσει να σε κρατήσει μακριά απο κακοτοπιές!

Ο Μάνος έβαλε πρώτη σε προτεραιότητα την εκδίκησή του και το να την πει στο Στέφανο και σε δεύτερη μοίρα αυτούς που τον στηρίζουν τόσα χρόνια και καταπίνουν αμάσητα τα πάνδεινα! Τώρα που ο πίνακάς πάει προς πώληση και η λαμογιά του θα αποκαλυφθεί σιγά σιγά θυμήθηκε να βοηθησει και τον Λουκά! Να χαρω εγώ φίλο!!! Για να μη σχολιάσω ότι και πάλι, είπε όσα ξέρει και ας τα βγάλουν πέρα μόνοι τους, έχει κι αυτός τα προβλήματά του να κοιτάξει ας μην έχει και απαιτήσεις η παρέα!

Μανωλάκη Fskl (Αντε να δω πώς θα ισιώσουν άνθρωπο που έχει βάψει τα χέρια του με αίμα μικρών παιδιών και ακόμα και τώρα είναι ο ίδιο σκ***χαρακτήρας με όταν ξεκίνησε!)

+++

Μάνος - Εύα - Στέφανος
Ο λύκος κι αν εγέρασε... μα τον Ύψιστο είναι ότι πιο ταιριάστο για το Μάνο και δεν θα σταματήσω να το λέω...

Ο Μάνος αποφάσισε να σεβαστεί την απόφαση της Εύας και πήγε στο γάμο και τη φίλησε!
+
Ο Μάνος αποφάσισε να σεβαστεί την απόφαση της Εύας και πήγε κάτω απο το σπίτι της Νόρας να της λέει ότι είναι δική του γυναίκα!
Συμπέρασμα:
Ο Μάνος έχει περίεργες αντιλήψεις περι σεβασμού!!!

Και το εργάκι συνεχίζεται...

Να πω ότι αδικώ το Στέφανο? Ε δεν τον αδικώ! Ο Μάνος έχει αποδείξει ότι προκειμένου να περάσει το δικό του δεν έχει ούτε ιερό ούτε όσιο! Αυτά που φοβάται ο Στέφανος κι εγω θεωρώ πολύ πιθανό να τα κάνει πράξη ο Μανωλάκης..

Και βεβαια κραταω την ατάκα "Δεν θέλω να σε ταράζει, αυτό είναι το πρόβλημά μου, δεν είναι θέμα εμπιστοσύνης ούτε τίποτε άλλο.."

ΔΕΝ είναι θέμα εμπιστοσύνης! :wink2:

+++

Εύα - Στέφανος - Κατσαρές παρεμβολές
Στο χτεσινό επεισόδιο η Εύα με τον Στέφανο έκαναν έρωτα...έρωτα!!! Μου είπαν να μη σχολιάσω αυτά που ήθελα για την ερωτική σκηνή οπότε το μουγκώνω! Απλά μία φώτο.. Heart2

Επεισόδιο 306 - Ημερομηνία 18-02-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-619647

+++

Μελίτα - Αμαλία
Πρόβλημα, μεγάλο πρόβλημα γιατί πώς θα πάει σε αυτό το σπίτι που έχει ζήσει τόοοοοοσες στιγμές? Η αλήθεια είναι σε όλο το τουρνέ είχε και κάτι να θυμάται η κοπέλα, δεν πάει μόνο ο Λουκάς και ο Μάνος περιοδεία την καψούρα τους gelio

Βαρέθηκα να τη βλέπω να μουρμουράει! Αμα δεν μπορεί να πάει μην παει! Κάθεται και κλαίγεται ολόκληρη γυναίκα! Έλεος πια!!!

Όσο για το χάδι κατά την έξοδο δεν μιλάω, δεν μιλάω! zip

+++

Πρωινό στην οικεία Καρτάλη
Η πιο γλυκιά σκηνή του επεισοδίου! Λιώνω, απλά λιώνω!

Ο Στέφανος ουδώλως συγχύστηκε που η Δάφνη θέλει το Μάνο με τη Μελίτα, αυτό ομολογώ ότι με εκπλήσει. Πιθανών βέβαια είναι σίγουρος ότι η Μελίτα δεν θα γύρναγε με τίποτα στο Μάνο.

Εύα: Η Δάφνη είναι σαν την υγρασία, λίγο λίγο έτσι σιγά σιγά το πλημμύρισε το σπιτι! (Τρελό γέλιο η ατάκα! Νομίζω είναι πολύ ταιριαστός χαρακτηρισμός για την Δάφνη! Χαχαχαχαχαχα)

Τα γελάκια με το κρουασανάκι άκρως μεταδοτικά.. αν είναι να δείχνει τέτοιες σκηνές να ξαναδω επεισόδια όχι τίποτε άλλο αλλα όση ώρα παιζόταν η σκηνή είχα το χαμόγελο του χαζοχαρούμενου χιχι! Απλά ΤΕΛΟΙΟΙ!!!

Κάπου διάβασα ότι η Εύα με τον Στέφανο είναι σαν ένα ζευγάρι γέρους.. Εμένα πάντως αυτό είναι το όνειρό μου.. όνειρο ζωής μπορώ να πω.. απο όταν θα αποφασίσω να παντρευτώ και μέχρι να γεράσω να περπατάμε με τον άντρα μου χέρι χέρι και να μοιραζόμαστε αγάπη, εμπιστοσύνη και σεβασμό ο ένας για τον άλλο! Να είμαστε σύντροφοι αλλά και φίλοι! Και αυτό είδα μεταξύ της Εύας και του Στέφανου χτες, αυτήν ακριβώς τη συνταγή.. Εναν σύντροφο που είναι αυτός που του εμπιστεύεσαι τους φόβους σου και τις επιθυμίες σου, ένας άνθρωπος που σε εμπιστεύεται και τον εμπιστεύεσαι!

Δεν ξέρω εμένα η Εύα με τον Στέφανο από την αρχή μου έβγαζαν ότι και η Δάφνη με τον Νικόλα.. τους θέλω μαζί κι ας ξέρω ότι δεν οδεύουμε κατα εκεί! Δεν παύω όμως να ελπίζω..

+++

Εύα - Αντιγόνη
Με τις μέρες της αυτή η γυναίκα... Πολύ καλή ηθοποιός η κα Παπαδημητρίου!!!

+++

Μάνος & Αμαλία
Αυτοι οι δύο έπρεπε να έχουν πιο πολλές σκηνές! Λύνουν και δένουν! Του πάει και του Μπουγιουράκου το ειρωνικό και είναι σούπερ! Καλή η σκηνούλα και η τσαχπίνικη Αμαλία τέλεια! Ο γλυκός τρόπος της Αμαλίας όλα τα λεφτά! gelio

+++

Νόρα - Λουκάς
Μιλάνε λογικά ή με γελούν τα αυτιά μου? Μου άρεσε πολύ η σκηνούλα, συγκινητική οπως πάντα.. Τα βλαμένα...αφού πρέπει να είναι μαζί Snif

+++

Νικόλας - Λουκάς
Μου άρεσε και αυτή η σκηνούλα... Τα βλαμένα (Νόρα & Λουκάς)...αφού πρέπει να είναι μαζί Snif

+++

Τραπέζι στο Καρταλαίικο
Σ.Σ.3 ΤΕΛΕΙΟ για μια ακόμα φορά το παλτό της Μελίτα! ΤΕΛΕΙΟ!!! Ίσως το καλυτερο απο όσα έχει φορέσει ως τώρα! ΤΕΛΕΙΟ!!!

Ο Στέφανος μέσα στην καλή χαρά, άψογος οικοδεσπότης χαιρετάει και φεύγει χωρίς να ρίξει δεύτερη ματιά στη Μελίτα και χωρίς να παραλήψει να φιλήσει τη σύζυγο, εμ βέβαια τον παίρνει να κάνει και τίποτε άλλο?

Η Δάφνη συνεχίζει τη διαμονή της στον πλανήτη Goofy προσφέροντάς μας σκηνές απείρου γέλιου! Α ρε Δάφνη μετα το "Για ποια σε πέρασε?" είχαμε το "Εδώ μέσα γίνονται τα όργια?" & "Δεν σε ρωτάω πώς είναι ο Στέφανος στο κρεβάτι, φαίνεται θερμός άντρας" ξεράθηκα στο γέλιο! Και μετά στο τραπέζι ήταν όλα τα λεφτά! Αχαχαχαχαχαχαχαχα! Νοράκι αντί να την σιωπάς μήπως να της εξηγούσες γιατί δεν πρέπει να μιλάει έτσι μπροστά στο κατινάκι? Απο τη στιγμή που κάνεις τον ψόφιο κοριό άστην να λέει!

Η Μελίτα σε όλη τη διάρκεια περιφερόταν γύρω γύρω με το κλασσικό της βλέμμα μην μπορώντας να αρθρώσει λέξη.. (Δεν σχολιάζω που αναποδογύρισαν το πάπλωμα να μην φαίνεται ότι είναι τα ίδια σεντόνια χαχα)

Και η Νόρα προσπάθησε να σώσει την κατάσταση ρωτώντας "Δεν έχει αλλάξει τίποτα μετά το γάμο?" και έφαγε τα μούτρα της η κακομοίρα gelio

Από τη Νόρα πάντως αφου στήριξε την Εύα και ξέρει ότι έχουν τελειώσε τα σούρτα φέρτα Στέφανου και Μελίτας περίμενα λίγο περισσότερη υποστήριξη στη χαρά της φίλης της.. αλλα τα έχουν κάνει κουλουβάχατα σεναριάκα οπότε τι να πεις...

+++

Χρήστος - Στέφανος
Όλα τα μωρά στην πίστα!!!

Το μανάρι μου...αχχχ το μανάρι μου τι κούκλος που ήταν στη σκηνή με τον "Ζωντανό Νεκρό"... ΚΟΥΚΛΟΣ!

Πάντως όσο ζω μαθαίνω δεν έχω παράπονο, νόμιζα ότι οι νεκροί δεν απολαμβάνουν τις μικρές χαρές της ζωής αλλα τελικά έκανα λάθος! Γιατι ο κυριούλης που δηλώνει ότι περνάει δύσκολες ώρες εγώ είδα να περνά μια πολύ ευχάρι στη νύχτα και ένα εξίσου ευχάριστο πρωινό :wink2:

+++

Αυτά για σήμερα, είχα δεν είχα το άπλωσα το σεντονάκι μου, εξάντλησα και τα emoticons...

Και εις άλλα με υγείαν!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης