Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

+47
basilis
Jennifer
KonstantinaA
elli
margaret
jo8
annaki
loukasnora
sarita
Cancoon
KatsaroYpotheto
nantia_10
Materialgirl
gourounaki
madolato
rachel
anastasia20
verile_mistika
anna90
Ntinaki1
mimi_loukas+nora
konstantina
Καρ-Mik
Pennaki.......!!
panda
LIBRA
LYDIA
vs116117
kikialex
stefanos-melita
jim7
ellileo
euaki
elenaph33
soso
FieryRed
nikidanis
sousami7
evanna
$ofi@ loukakos + nora
konst@ntin@
sifantid
masoul
elenitsa_loukonoraki
filitsa
loukitsa
Clarabelle
51 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap44%Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 44% 
[ 32 ]
Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap26%Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 26% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 72
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μαρ 01, 2010 10:58 pm

Σε γενικές γραμμές :
-Καταευχαριστήθηκα όλους τους φούσκους που πέσανε... Το αριστερό κροσέ της Δάφνης xastouki Τα χαστούκια Νόρας-παντόφλας fight και το χαστούκι της εγκυμονούσας μπομπονιέρας.... xastouki Ευγε σε όλες! Χρυσοχέρες μου!!!
-Σφίχτηκε η καρδιά μου να βλέπω τον Λουκά σε αυτή την κατάσταση τον καημενούλη.....
-Η Αμαλία είναι ΜΟΝΑΔΙΚΗ και ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΗ!!! : respect : : respect : Οτι και να πω είναι λίγο....
-Μαζί σας και γώ, λάτρεψα την σκηνή με την πορτοκαλαδίτσα του Λουκάκου.... Τι γλυκούλης.... Love!
-Απο την άλλη, δεν λυπήθηκα ιδιαίτερα τον Μπέλλο, όσο και ''χοντροκομμένα'' αν του μίλησε. Για αρχή έχω δηλώσει, οτι ένας άντρας που μετα απο τοοοοοσα αποφασίζει να την παντρευτεί, τα θέλει και τα παθαίνει...Μια βδομάδα πριν-δυο, δεν του είπε οτι είναι ερωτευμένη με άλλον?? Ε?
Απο την άλλη, δεν ξέρω για εσάς, αλλα και εμένα εαν ο κολλητός μου-κολλητή μου ήταν στο νοσοκομείο χωρίς να ξέρω αν ζει ή αν πεθαίνει,το ίδιο θα αντιδρούσα....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μαρ 01, 2010 11:00 pm

Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:Εχω μια μικρή απορία....
Οταν ο Μάνος είπε στην Νταίζη:
Κανεις δεν θα το επιτρέψει μέχρι να το πούνε οι γιατροί

Εμένα γιατι μου φάνηκε πολυ περιεργο το ύφος τους? Μήπως αυτοί οι δύο γνωρίζονται λίγο παραπάνω απο όσο νομίζουμε?


και μενα ολο αυτο με φανηκε περιεργο δηλαδη με την μια κουβεντα που πε ο Μανος εκατσε φρονιμα αυτη!
αλλα απο την αλλη αντε και γνωριζονται ειναι σαν να προδωσε η ιδια το Χρηστο με τους πινακες ή εμαθε απο το Χρηστο και δεν μας το δειξαν οτι την πατησανε απο το Μανο που τους παρακολουθουσε και καθεται φρονιμα στο Μανο για να μην αποκαλυψει τιποτα στον Λουκα


Πράγματι κοιτάχτηκαν κάπως αλλά νομίζω είναι αυτό το μεταξύ κατεργαρέων...
Το να είναι ο Μάνος πίσω απ το διπλάρωμα που κάνει η Νταίζη στο Λουκά μου φαίνεται απίθανο.
Θα ακύρωνε όλα όσα είδαμε τις τελευταίες μέρες. Ο Μάνος έδειξε να μη θέλει αυτό το γάμο.

Εγώ σκέφτομαι με το αθώο μου μυαλό, οτι ο Μάνος μπορεί να έχει μια προϊστορία με την Νταίζη, που εμείς δεν την ξέρουμε. Και προφανώς να ξέρει πολύ καλα τι λέρα είναι, γιαυτό και να είναι ενάντια στο γάμο της με τον Λουκά. Απο την άλλη, και τα βλέματα, αλλα και ο τρόπος που υπακούει αυτή η γκιόσσα τον Μάνο, και κανέναν άλλο, είναι υπερβολικά υποπτα....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 01, 2010 11:10 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:Εχω μια μικρή απορία....
Οταν ο Μάνος είπε στην Νταίζη:
Κανεις δεν θα το επιτρέψει μέχρι να το πούνε οι γιατροί

Εμένα γιατι μου φάνηκε πολυ περιεργο το ύφος τους? Μήπως αυτοί οι δύο γνωρίζονται λίγο παραπάνω απο όσο νομίζουμε?


και μενα ολο αυτο με φανηκε περιεργο δηλαδη με την μια κουβεντα που πε ο Μανος εκατσε φρονιμα αυτη!
αλλα απο την αλλη αντε και γνωριζονται ειναι σαν να προδωσε η ιδια το Χρηστο με τους πινακες ή εμαθε απο το Χρηστο και δεν μας το δειξαν οτι την πατησανε απο το Μανο που τους παρακολουθουσε και καθεται φρονιμα στο Μανο για να μην αποκαλυψει τιποτα στον Λουκα


Πράγματι κοιτάχτηκαν κάπως αλλά νομίζω είναι αυτό το μεταξύ κατεργαρέων...
Το να είναι ο Μάνος πίσω απ το διπλάρωμα που κάνει η Νταίζη στο Λουκά μου φαίνεται απίθανο.
Θα ακύρωνε όλα όσα είδαμε τις τελευταίες μέρες. Ο Μάνος έδειξε να μη θέλει αυτό το γάμο.

Εγώ σκέφτομαι με το αθώο μου μυαλό, οτι ο Μάνος μπορεί να έχει μια προϊστορία με την Νταίζη, που εμείς δεν την ξέρουμε. Και προφανώς να ξέρει πολύ καλα τι λέρα είναι, γιαυτό και να είναι ενάντια στο γάμο της με τον Λουκά. Απο την άλλη, και τα βλέματα, αλλα και ο τρόπος που υπακούει αυτή η γκιόσσα τον Μάνο, και κανέναν άλλο, είναι υπερβολικά υποπτα....


Ξέρουμε οτι ο Μάνος παρακολουθούσε το Χρήστο. Ενδεχομένως όταν είδε οτι μπλέκεται η Νταίζη που ήταν μπλεγμένη και με τη σύλληψη του Ρούσσου να έψαξε το θεματάκι παραπάνω και δεν ξέρουμε τι άλλο μπορεί να έχει βρει.
Το να συνεργάζεται μαζί της το θεωρώ απίθανο. Άλλωστε αν θυμάσαι είπε στο Λουκά να τη διώξει απ το σπίτι του όσο είναι νωρίς.
Θα δούμε....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μαρ 01, 2010 11:13 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:Εχω μια μικρή απορία....
Οταν ο Μάνος είπε στην Νταίζη:
Κανεις δεν θα το επιτρέψει μέχρι να το πούνε οι γιατροί

Εμένα γιατι μου φάνηκε πολυ περιεργο το ύφος τους? Μήπως αυτοί οι δύο γνωρίζονται λίγο παραπάνω απο όσο νομίζουμε?


και μενα ολο αυτο με φανηκε περιεργο δηλαδη με την μια κουβεντα που πε ο Μανος εκατσε φρονιμα αυτη!
αλλα απο την αλλη αντε και γνωριζονται ειναι σαν να προδωσε η ιδια το Χρηστο με τους πινακες ή εμαθε απο το Χρηστο και δεν μας το δειξαν οτι την πατησανε απο το Μανο που τους παρακολουθουσε και καθεται φρονιμα στο Μανο για να μην αποκαλυψει τιποτα στον Λουκα


Πράγματι κοιτάχτηκαν κάπως αλλά νομίζω είναι αυτό το μεταξύ κατεργαρέων...
Το να είναι ο Μάνος πίσω απ το διπλάρωμα που κάνει η Νταίζη στο Λουκά μου φαίνεται απίθανο.
Θα ακύρωνε όλα όσα είδαμε τις τελευταίες μέρες. Ο Μάνος έδειξε να μη θέλει αυτό το γάμο.

Εγώ σκέφτομαι με το αθώο μου μυαλό, οτι ο Μάνος μπορεί να έχει μια προϊστορία με την Νταίζη, που εμείς δεν την ξέρουμε. Και προφανώς να ξέρει πολύ καλα τι λέρα είναι, γιαυτό και να είναι ενάντια στο γάμο της με τον Λουκά. Απο την άλλη, και τα βλέματα, αλλα και ο τρόπος που υπακούει αυτή η γκιόσσα τον Μάνο, και κανέναν άλλο, είναι υπερβολικά υποπτα....


Ξέρουμε οτι ο Μάνος παρακολουθούσε το Χρήστο. Ενδεχομένως όταν είδε οτι μπλέκεται η Νταίζη που ήταν μπλεγμένη και με τη σύλληψη του Ρούσσου να έψαξε το θεματάκι παραπάνω και δεν ξέρουμε τι άλλο μπορεί να έχει βρει.
Το να συνεργάζεται μαζί της το θεωρώ απίθανο. Άλλωστε αν θυμάσαι είπε στο Λουκά να τη διώξει απ το σπίτι του όσο είναι νωρίς.
Θα δούμε....

Δεν εννοω να συνεργάζεται...Μπορεί να την είχε γκόμενα κρυφά.Μην ξεχνάμε οτι μας είχαν δείξει μια άλφα σπίθα κάποτε.......
Η κάτι άλλο, δεν ξέρω.. Η σκέψη μου όμως παέι ΠΡΙΝ απο τους πίνακες.
Μπορεί πάλι ΜΕΤΑ τους πίνακες, να την έπιασε να την απείλησε, ή να την πίεσε να μιλήσει και κάτι τέτοιο...
Για μένα η σχέση τους, δεν είναι έτσι οπως φαίνεται...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Μαρ 01, 2010 11:17 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:Εχω μια μικρή απορία....
Οταν ο Μάνος είπε στην Νταίζη:
Κανεις δεν θα το επιτρέψει μέχρι να το πούνε οι γιατροί

Εμένα γιατι μου φάνηκε πολυ περιεργο το ύφος τους? Μήπως αυτοί οι δύο γνωρίζονται λίγο παραπάνω απο όσο νομίζουμε?


και μενα ολο αυτο με φανηκε περιεργο δηλαδη με την μια κουβεντα που πε ο Μανος εκατσε φρονιμα αυτη!
αλλα απο την αλλη αντε και γνωριζονται ειναι σαν να προδωσε η ιδια το Χρηστο με τους πινακες ή εμαθε απο το Χρηστο και δεν μας το δειξαν οτι την πατησανε απο το Μανο που τους παρακολουθουσε και καθεται φρονιμα στο Μανο για να μην αποκαλυψει τιποτα στον Λουκα


Πράγματι κοιτάχτηκαν κάπως αλλά νομίζω είναι αυτό το μεταξύ κατεργαρέων...
Το να είναι ο Μάνος πίσω απ το διπλάρωμα που κάνει η Νταίζη στο Λουκά μου φαίνεται απίθανο.
Θα ακύρωνε όλα όσα είδαμε τις τελευταίες μέρες. Ο Μάνος έδειξε να μη θέλει αυτό το γάμο.

Εγώ σκέφτομαι με το αθώο μου μυαλό, οτι ο Μάνος μπορεί να έχει μια προϊστορία με την Νταίζη, που εμείς δεν την ξέρουμε. Και προφανώς να ξέρει πολύ καλα τι λέρα είναι, γιαυτό και να είναι ενάντια στο γάμο της με τον Λουκά. Απο την άλλη, και τα βλέματα, αλλα και ο τρόπος που υπακούει αυτή η γκιόσσα τον Μάνο, και κανέναν άλλο, είναι υπερβολικά υποπτα....


Ξέρουμε οτι ο Μάνος παρακολουθούσε το Χρήστο. Ενδεχομένως όταν είδε οτι μπλέκεται η Νταίζη που ήταν μπλεγμένη και με τη σύλληψη του Ρούσσου να έψαξε το θεματάκι παραπάνω και δεν ξέρουμε τι άλλο μπορεί να έχει βρει.
Το να συνεργάζεται μαζί της το θεωρώ απίθανο. Άλλωστε αν θυμάσαι είπε στο Λουκά να τη διώξει απ το σπίτι του όσο είναι νωρίς.
Θα δούμε....

Δεν εννοω να συνεργάζεται...Μπορεί να την είχε γκόμενα κρυφά.Μην ξεχνάμε οτι μας είχαν δείξει μια άλφα σπίθα κάποτε.......
Η κάτι άλλο, δεν ξέρω.. Η σκέψη μου όμως παέι ΠΡΙΝ απο τους πίνακες.
Μπορεί πάλι ΜΕΤΑ τους πίνακες, να την έπιασε να την απείλησε, ή να την πίεσε να μιλήσει και κάτι τέτοιο...
Για μένα η σχέση τους, δεν είναι έτσι οπως φαίνεται...


για σπιθα τιποτα τετοιο δεν εδειξε ή εμενα δεν μου φανηκε καθολου αποκλειεται κατι τετοιο να παιζει!!! εγω υποψιαζομαι μετα απο τους πινακες επειδη πριν απο αυτους δεν μας εχουν δειξει κατι ουτε εχουν αφησει υπονοουμενα για κατι
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Δευ Μαρ 01, 2010 11:37 pm

Μου άρεσε

  • Το χαστούκι της Δαφνάρας και η ίδια η ΔάφνηΕπεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Xastouka

  • Η ανησυχία της Νόρας και η απειλή ότι αν έχει πάθει τίποτα θα τον σκοτώσει

  • Η συναισθηματική μνήμη και όλα αυτά που έλεγε η Αντιγόνη για το γιο της

  • Η φροντίδα του Στέφανου προς την Εύα που δεν ήταν τόσο πομπώδης όσο άλλες φορές αλλά διακριτική και γλυκιά

  • Η Μελίτα που ενώ η Αμαλία την τσιγκλούσε και έξινε ανοιχτές πληγές ασχολήθηκε με το Λουκα(το ξέρω πως είναι δεδομένο αλλά με αυτά που βλέπω τελευταία

  • Ο Μάνος!Εγώ λατρεύω το λαμόγιο μέσα του!!Το παιζε και καλός στην Νταίζη στο τελος

  • Τα βλέματα Νταίζης-Μάνου που πολύ με ιντριγκάρουν!!!Λετε να χουμε καμιά εξέλιξη εδώ?? Cheer

  • Νόρα-Λουκάς γενικώς!χιχιχι!

  • Λουκάς με καλαμάκι

  • To Νεφελάκι
Hugg
  • Η οικογένεια Καρτάλη.Απλή σκηνή οι 3 τους αλλά δεμένοι

  • Η οικογένεια Λύτρα!Μόνο και η εικόνα Μάνος-Μελίτα-Νεφέλη μου άρεσε




Δεν μου άρεσε

  • Oι 3 σκηνές της Νόρα στο αυτοκίνητο πανικόβλητη..Μια ή δύο αρκούσαν

  • Ο Μήτσουλας που δεν ενδιαφέρθηκε κθόλου για το Λουκά που κινδύνευε αλλά τον ένοιαζε μόνο ο αραβώνας.Κάτι βρωμάει εδώ?

  • Η ερμηνεία του Πετράκη σαν άρρωστος

  • Η Νταιζάρα

  • H Αμαλία που είναι στην καρακοσμάρα της για το Λουκά

  • Η Αμαλία που εκθέτει το Μάνο μπροστά στη Νεφέλη
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Μαρ 01, 2010 11:47 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
panda έγραψε:Άθλιο επεισόδιο μόνο το Tsanties Νταιζάρας - σουπιάς άξιζε . Όλα τα υπόλοιπα ήταν cake vomit Tigania . Ελπίζω γρήγορα να ξυπνήσουν τον Μήτσουλα γιατί δεν μας βλέπω καλά Grrr .
σουπια ειναι η νορα αν καταλαβα καλα?

Πολύ καλά κατάλαβες Pennaki_loukanoriki .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Μαρ 02, 2010 12:08 am

Πες τα panda! Άθλιο το επεισόδιο! Βαριέμαι όλα αυτά με τα νοσοκομεία και τις αμνησίες.
Τα ξεκατινιάσματα παντού μέχρι και στο νοσοκομείο, τις φωνές, τις υστερίες. Να πω ότι η Νόρα ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ στον Μπέλλο, μόνο που δεν τον έδειρε τον άνθρωπο και ας ήταν και αυτός λίγο στον κόσμο του.

Η μόνη όαση για μένα σήμερα η τιτανομέγιστη Αμαλία που έλεγε για τσουνάμια, καταιγίδες και που φώναζε ότι δεν έχει τύχη. Και η σκηνή με Μάνο-Μελίτα-Νεφέλη-Τιτάνω είχε ένα ενδιαφέρον. Κατά τα άλλα Sleep Sleep
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 02, 2010 12:15 am


Η μόνη όαση για μένα σήμερα η τιτανομέγιστη Αμαλία που έλεγε για τσουνάμια, καταιγίδες και που φώναζε ότι δεν έχει τύχη.


Εδω θα διαφωνήσω. Σήμερα ήταν απ τις λίγες φορές που η Αμαλία δεν μου άρεσε. Ίσως φταίει το γεγονός οτι πια ο ρόλος της έχει ξεφύγει ακόμη και απ το παράλογο. Αν είναι δυνατόν μια μάνα που υποτίθεται αγαπάει το παιδί της να την τσιγκλάει να τα μπλέξει με έναν που λίγες μέρες πριν την άδειασε και παντρεύτηκε μια άλλη. Αν είναι δυνατόν μια γυναίκα να κάνει σκηνή μπροστά στο εγγόνι της χωρίς ουτε να το σκεφτεί. Βέβαια με το Μάνο η Αμαλία μου άρεσε παρά το παράλογο της σκηνής.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 02, 2010 12:21 am

Εγω πάλι, προτιμώ να βλέπω νοσοκομεία, αμνησίες και σφαλιάρες, παρα:
40 λεπτά απόλυτο
ή μουσικά διαλλείματα
ή μοντελινγκ
ή παραθυρα/μην φύγεις/μείνε/τέλος
ή τον Χατζηγλύτση με τον Μάνο : δώσε πίνακες,δενγ δίνω/πολα/δεν πουλάω/πουλα/ σε πριοϊδοποιω/με προειδοποιείς....κτλ κτλ

Κάτι που έχω δει τουλάχιστον 2-3 φορές τελεταια , απλως με νυστάζει....

Μπροστά στο επεισόδιο της παρασκευής το σημερινό ήταν μέτριο, αλλα δεν πάυει να δίνει μια νέα τροπή στην μια ιστορία της σειράς (του Λουκά και της Νόρας). Οταν λίγο-πολύ οι υπόλοιπες ιστοριές μένουν στάσιμες...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Μαρ 02, 2010 12:26 am

Mik έγραψε:Εγω πάλι, προτιμώ να βλέπω νοσοκομεία, αμνησίες και σφαλιάρες, παρα:
40 λεπτά απόλυτο
ή μουσικά διαλλείματα
ή μοντελινγκ
ή παραθυρα/μην φύγεις/μείνε/τέλος
ή τον Χατζηγλύτση με τον Μάνο : δώσε πίνακες,δενγ δίνω/πολα/δεν πουλάω/πουλα/ σε πριοϊδοποιω/με προειδοποιείς....κτλ κτλ

Κάτι που έχω δει τουλάχιστον 2-3 φορές τελεταια , απλως με νυστάζει....

Μπροστά στο επεισόδιο της παρασκευής το σημερινό ήταν μέτριο, αλλα δεν πάυει να δίνει μια νέα τροπή στην μια ιστορία της σειράς (του Λουκά και της Νόρας). Οταν λίγο-πολύ οι υπόλοιπες ιστοριές μένουν στάσιμες...


Agree Agree Agree Agree Agree ποοοοοοοοοοοοοοσο συμφωνω να συμπληρωσω μεχρι να ρθει και η δολοφονια....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 02, 2010 12:29 am

Mik έγραψε:Εγω πάλι, προτιμώ να βλέπω νοσοκομεία, αμνησίες και σφαλιάρες, παρα:
40 λεπτά απόλυτο
ή μουσικά διαλλείματα
ή μοντελινγκ
ή παραθυρα/μην φύγεις/μείνε/τέλος
ή τον Χατζηγλύτση με τον Μάνο : δώσε πίνακες,δενγ δίνω/πολα/δεν πουλάω/πουλα/ σε πριοϊδοποιω/με προειδοποιείς....κτλ κτλ

Κάτι που έχω δει τουλάχιστον 2-3 φορές τελεταια , απλως με νυστάζει....

Μπροστά στο επεισόδιο της παρασκευής το σημερινό ήταν μέτριο, αλλα δεν πάυει να δίνει μια νέα τροπή στην μια ιστορία της σειράς (του Λουκά και της Νόρας). Οταν λίγο-πολύ οι υπόλοιπες ιστοριές μένουν στάσιμες...


Τώρα έπαθα σοκaffraid
Σήμερα δεν είχε μουσικό διάλλειμα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Μαρ 02, 2010 12:33 am

Ας σχολιασώ και εγώ..
Καλό σήμερα το επεισόδιο...Ευχαριστήθηκα πολύ τις σφαλιάρες..Εκτός από της Νταίζης προς νόρα...
Ο Λουκάκος με το καλαμάκι του κορυφαίος...!!
Μου φάνηκαν λίγο κάπως τα βλέμματα Νταίζης+Μάνου..Ελπίζω να μην είναι η ιδέα μου...
Η Αμαλία είπαμε παράλογη παράλογη αλλά ήταν τελείως φάουλ σήμερα..Τι ήταν αυτά που έλεγε μπροστά στη Νεφέλη??
Χάρηκα το Στέφανο που δεν χτυπάει αυτούς που είναι ήδη κάτω...
Σήμερα είδαμε τι ακριβώς λέιπει από τη Νόρα..Διπλωματία...Είναι τελείως απόλυτη σε όλα τα θέματα..Μόνο που αυτό δεν της βγήκε σε καλό με την επιμέλεια του παιδιού, οποτε ας το κοιτάξει λίγο επιτέλους για να μην ξαναχάσει το Λουκά..
Όταν παίζεις με τη Νταίζη κοπελιά, μην βαράς κατευθείαν και απόλυτα στο στόχο..Υπάρχει και μια πλάγια οδός..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Μαρ 02, 2010 12:38 am

το σημερινο ηταν καλο λογω για χαστουκιου !!! μιλαμε το καταχαριστηθηκα α ρε δαφνη μας δικαιωσες αλλα εγω παρατηρησα οτι ο Μανος για ακομη μια φορα πεταξε ΤΗΝ ιδεα τελικα αρχιζω να τον συμπαθω !!!
αχ !! αλλα αυτο με την νταιζη πιεζε τον καημενο τον λουκα γιατι νομιζε οτι της κανει πλακα αυτη γυναικα ουτε αρρωστο δεν σεβετα!!!!!ιgmt επειδη σημερα εχει φαει χαστουκια αξιολατρευτα να της δωσω και εγω ενα xastouki περιμενω με αγωνια τα επομενα !! huhu
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Μαρ 02, 2010 12:44 am

stefanos-melita έγραψε:Παρολο που δεν ειχε σκηνες του δικου μου..απολυτου ερωτος, θα ηθελα να σχολιασω λιγακι το σημερινο...

Καταρχην στο αμαξι η Νορα ειχε τρελο γελιο, ειδικα αυτο το "Σκασε, σκασε Δημητρη" με πεθανε! Βεβαια, ενταξει, δεν ηταν και τοσο σωστη η συμπεριφορα της, απο τη στιγμη που εμαθε οτι δεν κινδυνευει η ζωη του, θα επρεπε να ηρεμησει λιγο, και να του μιλαει καλυτερα, ο ανθρωπος της στεκεται κερι αναμενο, και δεν του αξιζει τετοια ξεφτυλα.Φυσικα εννοειται οτι τα εχει καταλαβει ολα ο Μπελλος κατ'εμε, "Καταλαβαινω πολυ περισσοτερα απ οσα νομιζεις Νορα" και παλι ομως, εκει, βραχος! Τον εχω συμπαθησει αυτον, θα λυπηθω πολυ να μεινει μονος του, δεν το αξιζει!Μακαρι να του βρουν καποιο δεσμο.
Το ξεκατινιασμα στο νοσοσκομειο, νομιζω θα μπορουσε να λειπει, ηταν υπερβολικο.Ειδικα, πανω απ το κεφαλι του Λουκα, με χαλασε η σκηνη, αντι να βαλουν στην ακρη εγωισμους και κατινιες, μαλωναν πανω απ το κεφαλι του αρρωστου.Στην συγκεκριμενη σκηνη Χ και στη Νορα και στη Νταιζη.

Το χαστουκι της Ευας στο Μανο, μου αρεσε τρελα, ξεχειλιζε απο θυμο, ποθο και καταπιεσμενο παθος και οργη! Μας καιει και μας τσουρουφλιζει κυρια Καρταλη ετσι?? Τελοσπαντων, μπορει την Ευα να μην την συμπαθω καθολου και να τη θεωρω κρυα, ειδικα με το Στεφανο παγος, αλλα στη συγκεκριμενη σκηνη μου εβγαλε μια φλογα, ενα καπριτσιο και ενα σκερτσο που μου αρεσαν πολυ!! Εχουν χημεια τελικα με τον Μπουγιουρη, αντε..Μανος και Ευα LFE! (EΓΩ TO EIΠA AYTO??ΔEN TO ΠΙΣTEYΩ! ΔEN EIMAI KAΛA! )

Ο Στεφαν μου, για να μην ξεχνιομαστε, απεδειξε για αλλη μια φορα, αυτο που ελεγα απ την αρχη.Οτι μπορει να εχει κανει τις στραβες του, αλλα εχει εναν δικο του προσωπικο κωδικα ηθικης.Δεν θα χτυπησει ποτε τον αντιπαλο του οταν αυτος ειναι αοπλος, ή αδυναμος, πισωπλατα. Λατρεψα Στεφανο. Hugg Αγαπαει τον Λουκα, και επιπλεον, ειναι σε θεση να ξερει τι περναει. Οπως ειπε και ο Χρηστος, εχει ευαισθησιες, ο θεος μου! Love!
Σε αντιθεση με τον Χρηστο, τον οποιο καρααντιπαθησα στη συγκεκριμενη σκηνη. Για να θελεις να εκμεταλλευτεις αρρωστια, αδυναμια καποιου, οποιος κ να ειναι αυτος, ακομη και εχθρος, πρεπει να μην εχεις μεσα σου ιχνος ανθρωπιας!! Αυτος ξεπερασε και το Μανο ΚΑΡΑ Χ!!! Ksilo

Αμαλια ΘΕΑ!!! ΑΠΛΑ ΘΕΑ!!! Ολο το..λογυδριο για τους γαμους ηταν Οσκαρικο, και απολυτα αληθινο!! Εξεφρασε νομιζω την αποψη ολων μας, ειτε αγαπαμε Στεφανο-Μελιτα, ειτε Ευα..Οτι αυτοι οι γαμοι που δεν βασιζονται στον ερωτα και το ψυχικο δεσιμο, ειναι λαθος, και καταδικασμενοι στην αποτυχια.
Ατακα Κολαφος 1 "ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΔΕΣ???" gelio
Ατακα Κολαφος 2 του Μανου "ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΝΑ ΣΕ ΑΡΠΑΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ??" Τωρα φταιω εγω που σαν τηλεθεατρια, θα εδινα και το δεξι μου..δαχτυλιδι, για να την δω αυτη τη σκηνη???
Τελος, δεν μου αρεσε καθολου η επιμονη μεχρι τελικης πτωσεως της Νορας να αναλαβει εξολοκληρου το Λουκα. Φερθηκε τελειως εγωιστικα εν προκειμενω, βαζοντας τη δικη της προσωπικη επιθυμια πανω απ τις αναγκες και το καλο του Λουκα.Κατανοητη η αγαπη της, αλλα δεν ειναι μικρο κοριτσακι να χτυπαει κατω το ποδαρακι της. Επρεπε να καθησει και να σκεφτει ψυχραιμα ποιο ειναι το καλυτερο για το Λουκα, οχι για την ιδια. Οπως πολυ σωστα της τονισε η Μελιτα "εδω ειμαστε για να αποφασισουμε το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ" Ελπιζω οτι προς στιγμη η Νορα λειτουργει κατω απο συναισθηματικη φορτιση, και οταν ηρεμησει λιγο, θα καταλαβει αυτο που της επεσημανε η παρεα.

Μανος απιστευτο λαμογιο, βρηκε την καλυτερη αντιμετωπιση για την Νταιζη, και την εθεσε υπεροχα προς εφαρμογη! Στα τελευταια επ, βλεπω μια χιουμοριστικη νοτα στο χαρακτηρα του που του παει τρελλα! gelio

Τελος, μου αρεσε πολυ η σκηνη οπου η Αντιγονη, δειχνοντας ΕΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ(!) μιλησε για το πως ενιωθε την αγαπη του Στεφαν της. ΙΣΩΣ, ΛΕΓΩ ΙΣΩΣ, ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ Ο ΒΕΛΖΕΒΟΥΛ..ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝ ΕΚΕΙ..ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟ.. Love! ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ Ο ΜΠΟΥΛΗΣ... /S

η σκηνη με τον Λουκα να ρουφαει την πορτοκαλαδα, μου εφερε στο νου ενα μικρο αγορακι, που το φοβιζει η χοντρη νοσοκομα, οτι αν δεν φαει οοολο το φαι του θα ερθει να τον παει στον Μπαμπουλα..Ειδα τον πανικο στα ματια του Λουκα, καθως ρουφουσε βιαστικα την πορτοκαλαδα...

μόλις είδα το επεισόδιο και συμφωνώ σε όλα φανή μου...
να πω μόνο...ότι λατρεύω μπουγιούρη...τις τελευταίες μέρες...είναι απίστευτος... : respect : τα λέει με έναν τρόπο ο άτιμος...με πεθαίνει... gelio
επίσης μου φάνηκε κάπως περίεργη η σκηνή με μελίτα μάνο και νεφέλη...τα βλέμματα κυρίως μεταξύ μάνου και μελίτας...μας προετοιμάζουν για κάτι;;;μπορεί και να κάνω και λάθος βέβαια..θα δείξει η πορεία...
να πω μόνο ότι τα ΜΟΥ πολύ μου την βαράνε..στέφανος προς εύα <μωρό ΜΟΥ> και νικόλας προς νταίζη <νταίζη ΜΟΥ>επί 2 φορές μάλιστα...για να τα κόβουμε σιγά σιγά...
καλό το επεισόδιο από εμένα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από LIBRA Τρι Μαρ 02, 2010 12:49 am

Mik έγραψε:Εγω πάλι, προτιμώ να βλέπω νοσοκομεία, αμνησίες και σφαλιάρες, παρα:
40 λεπτά απόλυτο
ή μουσικά διαλλείματα
ή μοντελινγκ
ή παραθυρα/μην φύγεις/μείνε/τέλος
ή τον Χατζηγλύτση με τον Μάνο : δώσε πίνακες,δενγ δίνω/πολα/δεν πουλάω/πουλα/ σε πριοϊδοποιω/με προειδοποιείς....κτλ κτλ

Κάτι που έχω δει τουλάχιστον 2-3 φορές τελεταια , απλως με νυστάζει....

Μπροστά στο επεισόδιο της παρασκευής το σημερινό ήταν μέτριο, αλλα δεν πάυει να δίνει μια νέα τροπή στην μια ιστορία της σειράς (του Λουκά και της Νόρας). Οταν λίγο-πολύ οι υπόλοιπες ιστοριές μένουν στάσιμες...


ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟThumbs up !ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ TutTut ΕΞΕΛΙΞΗ!
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από rachel Τρι Μαρ 02, 2010 1:46 am

Να σχολιασω και εγω ...

Τελικα ολοι ειχαμε μεγαλυτερες προσδοκιες για το σημερινο επεισοδιο, λογω των προσεχως της Παρασκευης... αλλα τελικα για μενα ηταν μετριο! Μας κακομαθαν κιολας με τα 2 εξαιρετικα προηγουμενα επεισοδια και τωρα η συγκριση ειναι αναποφευκτη...

Η αληθεια ειναι οτι ανυπομονουσα να ερθουν τα επεισοδια με την αμνησια για να σταματησει η στασιμοτητα στο θεμα Λουκας-Νορα και για να παψει πια η Νταιζαρα να το παιζει κα Βενετη... και απο οτι ειδα θα συνεχιζει να χρησιμοποιει τον ιδιο τιτλο με τον ιδιο ζηλο! Σημερα βαρεθηκα να την βλεπω να λεει... ειμαι η γυναικα του και ειμαι η γυναικα του! ΕΛΕΟΣ!!! Φαντασου να ειχε καταφερει να τον παντρευτει κολας....
Αυτο περι νομικης καλυψης της Νταιζης απο που προκυπτει? Δικηγορος δεν εμαι, αλλα η Νταιζη απο την στιγμη που δεν εγινε τελικα νομιμη συζυγος του, δεν θεωρω οτι εχει κανενα δικαιωμα ως προς την περιουσια του ή την περιθαλψη του! Το μονο της οπλο παραμενει η αναληψη της προσωρινης κηδεμονιας του Αρη και μ'αυτο αναγκαζει την παρεα να μην μπορει να την ξεφορτωθει! Θα συμφωνησω μαζι σας οτι η Νταιζαρα ειναι μεγαλο εγκλημα και σιγουρα αυτος ο γαμος δεν εγινε μονο για να την βγαλει απο την σαπιλα, αλλωστε η ιδια ελεγε οτι τελικα της αρεσει αυτη η σαπιλα... Οσον αφορα το θεμα της κληρονομιας δεν νομιζω οτι εχει τσεπωσει το χρημα, μπορει να πηρε την προσωρινη επιμελεια αλλα ο Λουκας της ειχε πει οτι δεν θα την αφησει να αγγιξει αυτα τα λεφτα, θα το διασφαλιζε αυτο. Πιστευω λοιπον οτι δεν εχει λυσει το θεμα το οικονομικο και σιγουρα ο κος Μιχας (αυτος που εδωσε ψευδη καταθεση για να παρει την κληρονομια) θα ξανακανει την εμφανιση του για να ζητησει το μεριδιο του και ισως σιγα σιγα θα αρχισει η αποκαθηλωση της τριτοδευτερης τραγουδιαρας...

Επισης, οσο κι αν αγαπω την Νορα, να τονισω οτι σημερα δεν μου αρεσε καθολου η συμπεριφορα της απεναντι στον Μπελλο. Της αναγνωριζω την ψυχικη ταραχη αλλα αυτο δεν δικαιολογει την αχαρακτηριστη συμπεριφορα της. Αλλωστε ο καημενος ο Μπελλος, ουτε της εφερε αντιρρηση να ματαιωσουν τον αρραβωνα, προσπαθουσε να κρατησει τις ισσοροπιες και γενικα δεν εκανε κατι κακο. Αντιθετως αυτη ηταν αγενης, υστερικη και δεν μου αρεσε καθολου!

Θελω να αναφερθω και στην Αμαλια, που ξερω οτι οι περισσοτεροι την συμπαθειτε πολυ! Για μενα ειναι μακραν πιο αντιπαθης ρολος της σειρας. Σημερα μου το απεδειξε για μια ακομα φορα που με το ακουσμα του ατυχηματος του Λουκα, το μονο που σκεφτηκε ηταν γιατι να μην συμβει και στον Στεφανο κατι αντιστοιχο αλλα και μετα με τον Μανο που δεν διστασε να πει αυτες τις κουβεντες μπροστα στην εγγονη της!
Μονιμως νομιζει οτι ολος ο κοσμος περιστρεφεται μονο γυρω απο αυτην και την οικογενεια της! Τετοιος εγωκεντρισμος πια!!! Εχει καλες ατακες δεν λεω, αλλα για μενα θα ειναι παντα αυτη που αποκαλεσε την εφηβη Μαριλια "μπασταρδο" μπροστα σ'ολην την παρεα! Αυτο τα λεει ολα!

Τελειωνοντας, το καλυτερο σημειο του επεισοδιου ηταν και για μενα η σκηνη με αυτο το αθωο, σχεδον παιδικο βλεμμα του Λουκα που επινε την πορτοκαλαδα του μετα απο την υποδειξη της νοσοκομας! Σ'αυτο το σημειο μαλιστα εκλαψα γιατι θυμηθηκα την γιαγια μου που εχοντας Αλσχαιμερ ειχε ακριβως αυτο το ιδιο αθωο βλεμμα. Ειναι πολυ σκληρο να βλεπεις εναν δικο σου ανθρωπο να εχει απωλεια μνημης, πιστεψε με, το ξερω απο προσωπικη εμπειρια!

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από madolato Τρι Μαρ 02, 2010 2:29 am

Το βρήκα αρκούντως ικανοποιητικό το επεισοδιάκι. Μέχρι που με άγχωσε η ένταση της Νόρας όταν πρωτοέμαθε για το ατύχημα!

Το ξεκατίνιασμα στο νοσοκομείο, σύμφωνοι, ήταν υπερβολικό, αλλά το φχαριστήθηκα! Είπαμε, δεν παρακολουθούμε ντοκυμαντέρ, αλλά μια καθημερινή σειρά που φλερτάρει επικίνδυνα με το σουρρεαλισμό! Και μια και μιλάμε για σουρρεαλισμό, ακούστηκε και η ατάκα-επιτομή αυτού: "Αν πάθεις κάτι Λουκά, θα σε σκοτώσω!"

Όσο για τα βλέματα Μάνου-Νταίζης, δεν ξέρω, δεν είδα τίποτα ύποπτο. Μόνο το Μάνο να προσπαθεί να ξεγελάσει τη Νταίζη, αλλά αυτό δεν έχει τίποτα το περίεργο ή το αξιόμεμπτο. geek

Και ρε παιδιά, συγχωρήστε μου ένα σχόλιο που δεν έχει άμεση σχέση με το επεισόδιο, αλλά μου 'χει κάτσει στο λαιμό εδώ και καιρό: εξ όσων γνωρίζω, τα τελευταία ΠΟΛΛΑ χρόνια, η γυναίκα κρατάει το επίθετό της και μετά το γάμο. Αχ αυτές οι κυρίες που, ακόμα δεν παντρεύτηκαν, απαρνήθηκαν το δύσμοιρο επώνυμο που τις συνόδευε κατά τη διάρκεια της εργένικης ζωής τους! Αχ κατακαημένο φεμινιστικό κίνημα τι σου 'μελε να πάθεις, αχ...!!! geek

Τέλος, φάτσα Λουκά "ρουφώντος" (ξαναγράφω τη γραμματική, είναι το καινούργιο μου πρότζεκτ Razz ) την πορτοκαλάδα: αξία ανεκτίμητη! Razz

Υ.Γ. Για την ξεροκεφαλιά της Νόρας φταίει ο ωροσκόπος! lol!
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από gourounaki Τρι Μαρ 02, 2010 4:05 am

Εγω θα χαρακτήριζα απλά καλό το επεισόδιο σήμερα. Λατρεύω την Νόρα αλλά έχει αρχίσει να γίνεται κουραστική με τις υστερίες της.Ειδικά οι καβγάδες με την Νταίζη..τους έχω βαρεθεί.Απ'την άλλν απολαμβάνω Μάνο αυτές τις μέρες, έχει χιούμορ και ψάχνει για λύσεις.Τα χαστούκια της Δάφνης και της Εύας ήταν εξαιρετικά!

gourounaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τρι Μαρ 02, 2010 9:29 am

Νόρα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ...για τρελές σφαλιάρες. Κακότροπή, κατινάρα και λίγη...πολύ λίγη για το Μπέλλο. Μου αρέσει που έλεγαν ότι η Μελίτα χρησιμοποιούσε τον Οδυσσέα που στο φινάλε όυτε τον έβριζε σαν νταλικέρης, ούτε του έταξε αρραβώνες και γάμους. Θέλει πολλά χαστούκια η Νόρα και θα το χαρώ πολύ να φάει ξύλο από το Δημήτρη. Δεν φτάνει που τον εκμεταλλεύεται τον άνθρωπο μιλάει κι από πάνω. Έ ρε Στέλιος που σου χρειάζεται ...το έχει παρακάνει... . Της αρέσει ή όχι δικαιώματα πάνω στο Λουκά δεν έχει ακόμα αφού όυτε να του πει πως νιώθει είχε το θάρρος, ούτε και ο ίδιος ο Λουκάς τολμάει να μιλήσει, και από τη στιγμή που η Νταίζη θα γινόταν γυναίκα του αυτή έχει κάθε δικαίωμα να τον περιθάλψει άμα γουστάρει. Καλώς ή κακώς ο Λουκάς θα την παντρευόταν. Τον αρραβώνα τι τον ήθελε;; Και έχει και το θράσσος να το παίζει μάγκας στον Δημήτρη που της έχει φερθεί κύριος;
Αυτά είναι τα κότσια και η μαγκιά της κυρίας Νόρας;;Που πήγε να αρραβωνιαστεί και εκμεταλλεύεται τα συναισθήματα ενος ανθρώπου από κόντρα για να συνειδητοποιήσει ο Λουκάς ότι τη χάνει;;Δεν είχε τα κότσια η Νόρα σαν τη Μελίτα που πήγε στο γάμο και το υπέστη όλο αυτό το καραγκιοζιλίκι σφίγγοντας τα δόντια της. Δεν είχει το θάρρος να πάει να τον δει να πατρεύεται. Μόνο από τη Μελίτα ξέρουν όλοι να έχουν απαιτήσεις να είναι κυρία και αξιοπρεπής. Αλλά όταν έρχεται η ώρα να αποδείξουν τη δική τους αξιοπρέπεια οι φεγγαροπετρίτες παίρνουν μηδενικό. Είναι δυνατόν να συμπεριφέρεται σαν ανάγωγη κατίνα και να κάνει σαν αλητάκι του δρόμου;;Πολύ το σηκώνουν όλοι το χεράκι τους εκει μέσα μου φαίνεται.Κατά τα άλλα η Νόρα που αγαπάει το Λουκά μόνη της έννοια ήτανε μην τυχόν πάνω στην αμνησία του ο Λουκάς ερωτευτεί τη Νταίζη από την αρχή και όχι να γίνει καλά. ΕΓΩΙΣΜΟΣ και μόνο.
Έρχεται τελικά και δικαιώνεται η Νταίζη που τους λέει σκατοπαρέα (και για να μην γίνει παρατήρηση ότι βρίζω τονίζω ότι αυτό είναι λέξη της νταίζης. εγώ απλά το αναπαράγω). Αυτό είναι το επίπεδο και η κουλτούρα της νομικής;;
Και παίρνει φόρα και η Εύα να τη λέει στη Νταίζη, ξεχνώντας ότι είναι φτιαγμένες από την ίδια πάστα. Μην πω ότι η Νταίζη είναι και καλύτερη της. Τραγουδιάρα μπορεί να είναι αλλά τσόντες δεν γύρισε. Όσον αφορά το θέμα μητρότητας είναι και οι δύο τα ίδια χάλια. Τουλάχιστον η Νταίζη έχει τα κότσια να λέει "ναι αυτή είμαι κι έχω ζήσει στη βρωμιά" αλλά το παραδέχεται και μαγκιά της. Δεν το παίζει κυρία σαν μερικές υποψήφιες αγίες που έχουν κάνει πολύ χειρότερα με τη δικαιολογία ότι αγάπησαν. Το χαστούκι της Εύας στο Μάνο εντελώς γελοίο και άκαιρο.

Ο δε Λουκάς η κοτούλα θα τη γλιτώσει με το κολπάκι της αμνησίας...μόνο στο Στέφανο ήξερε να δίνει συμβουλές να παντρευτεί την Εύα για χάρη του παιδιού..Τι έγινε Λουκάκο;;Είναι βαριά η καλογερική ε;;Στη θεωρία όλα καλά αλλά στην πράξη δύσκολα τα πράγματα ε;Τον Στέφανο ξέρατε να τον διπλαρώσετε και να του κάνετε πλύση εγκεφάλου να παντρευτεί την Εύα και να τη φορτωθεί αλλά όταν ήρθε η δική σου η σειρά σπλαχνικέ πατέρα και προστάτη της ηθικής έκανες πίσω....

Έχω κουραστεί να μοιράζω φάσκελα....Πάρτε όλοι από ένα και μοιραστείτε τα Fskl Fskl Fskl Fskl

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 02, 2010 9:56 am

Materialgirl έγραψε:Νόρα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ...για τρελές σφαλιάρες. Κακότροπή, κατινάρα και λίγη...πολύ λίγη για το Μπέλλο. Μου αρέσει που έλεγαν ότι η Μελίτα χρησιμοποιούσε τον Οδυσσέα που στο φινάλε όυτε τον έβριζε σαν νταλικέρης, ούτε του έταξε αρραβώνες και γάμους. Θέλει πολλά χαστούκια η Νόρα και θα το χαρώ πολύ να φάει ξύλο από το Δημήτρη. Δεν φτάνει που τον εκμεταλλεύεται τον άνθρωπο μιλάει κι από πάνω. Έ ρε Στέλιος που σου χρειάζεται ...το έχει παρακάνει... . Της αρέσει ή όχι δικαιώματα πάνω στο Λουκά δεν έχει ακόμα αφού όυτε να του πει πως νιώθει είχε το θάρρος, ούτε και ο ίδιος ο Λουκάς τολμάει να μιλήσει, και από τη στιγμή που η Νταίζη θα γινόταν γυναίκα του αυτή έχει κάθε δικαίωμα να τον περιθάλψει άμα γουστάρει. Καλώς ή κακώς ο Λουκάς θα την παντρευόταν. Τον αρραβώνα τι τον ήθελε;; Και έχει και το θράσσος να το παίζει μάγκας στον Δημήτρη που της έχει φερθεί κύριος;
Αυτά είναι τα κότσια και η μαγκιά της κυρίας Νόρας;;Που πήγε να αρραβωνιαστεί και εκμεταλλεύεται τα συναισθήματα ενος ανθρώπου από κόντρα για να συνειδητοποιήσει ο Λουκάς ότι τη χάνει;;Δεν είχε τα κότσια η Νόρα σαν τη Μελίτα που πήγε στο γάμο και το υπέστη όλο αυτό το καραγκιοζιλίκι σφίγγοντας τα δόντια της. Δεν είχει το θάρρος να πάει να τον δει να πατρεύεται. Μόνο από τη Μελίτα ξέρουν όλοι να έχουν απαιτήσεις να είναι κυρία και αξιοπρεπής. Αλλά όταν έρχεται η ώρα να αποδείξουν τη δική τους αξιοπρέπεια οι φεγγαροπετρίτες παίρνουν μηδενικό. Είναι δυνατόν να συμπεριφέρεται σαν ανάγωγη κατίνα και να κάνει σαν αλητάκι του δρόμου;;Πολύ το σηκώνουν όλοι το χεράκι τους εκει μέσα μου φαίνεται.Κατά τα άλλα η Νόρα που αγαπάει το Λουκά μόνη της έννοια ήτανε μην τυχόν πάνω στην αμνησία του ο Λουκάς ερωτευτεί τη Νταίζη από την αρχή και όχι να γίνει καλά. ΕΓΩΙΣΜΟΣ και μόνο.
Έρχεται τελικά και δικαιώνεται η Νταίζη που τους λέει σκατοπαρέα (και για να μην γίνει παρατήρηση ότι βρίζω τονίζω ότι αυτό είναι λέξη της νταίζης. εγώ απλά το αναπαράγω). Αυτό είναι το επίπεδο και η κουλτούρα της νομικής;;
Και παίρνει φόρα και η Εύα να τη λέει στη Νταίζη, ξεχνώντας ότι είναι φτιαγμένες από την ίδια πάστα. Μην πω ότι η Νταίζη είναι και καλύτερη της. Τραγουδιάρα μπορεί να είναι αλλά τσόντες δεν γύρισε. Όσον αφορά το θέμα μητρότητας είναι και οι δύο τα ίδια χάλια. Τουλάχιστον η Νταίζη έχει τα κότσια να λέει "ναι αυτή είμαι κι έχω ζήσει στη βρωμιά" αλλά το παραδέχεται και μαγκιά της. Δεν το παίζει κυρία σαν μερικές υποψήφιες αγίες που έχουν κάνει πολύ χειρότερα με τη δικαιολογία ότι αγάπησαν. Το χαστούκι της Εύας στο Μάνο εντελώς γελοίο και άκαιρο.

Ο δε Λουκάς η κοτούλα θα τη γλιτώσει με το κολπάκι της αμνησίας...μόνο στο Στέφανο ήξερε να δίνει συμβουλές να παντρευτεί την Εύα για χάρη του παιδιού..Τι έγινε Λουκάκο;;Είναι βαριά η καλογερική ε;;Στη θεωρία όλα καλά αλλά στην πράξη δύσκολα τα πράγματα ε;Τον Στέφανο ξέρατε να τον διπλαρώσετε και να του κάνετε πλύση εγκεφάλου να παντρευτεί την Εύα και να τη φορτωθεί αλλά όταν ήρθε η δική σου η σειρά σπλαχνικέ πατέρα και προστάτη της ηθικής έκανες πίσω....

Έχω κουραστεί να μοιράζω φάσκελα....Πάρτε όλοι από ένα και μοιραστείτε τα Fskl Fskl Fskl Fskl

Εγωισμός η Νόρα?
Η Νόρα έτρεχε να παρηγορεί την Μελίτα για τον Μάνο, όταν ο Στέλιος την είχε βιάσει, και πέρασε οτι πέρασε...Η Νόρα ασχολιόταν με τον πόνο των άλλων μια ζωη....
Η Νόρα έτρεχε να παρηγορήσει την Μελίτα, οταν ο Στέφανος ΚΑΙ η Μελίτα, αποφασίσανε να διακόψουνε την σχέση τους για χάρη του παιδιου, ενω είχε τα δικά της προσωπικο-ερωτικά προβληματα ..
Η Μελίτα, μια μέρα πριν το γάμο του Λουκά, έφυγε κακήν κακώς απο την συμπαράσταση της φιλενάδας της- μόνο και μόνο για να τρέξει στο σπίτι του παντρεμένου-πρώην έρωτα, με πρόφαση το παιδάκι της...κ.ο.κ

Κάνεις πολύ μεγάλα λάθη συγκρίνοντας αυτές τις δυο καταστάσεις και σχέσεις.....Εχουμε και λέμε.....
Ο Λουκάς πήγε να παντρευτει μια γυναίκα η οποια:
-Είναι μπλεγμενη, κανεις δεν ξέρει που
-Ενδιαφέρεται μονο για την περιουσια του παιδιου
-Τον έχει πληγώσει τρομερά στο παρελθόν, σε κατι που η Νόρα συμπαρασταθηκε....
-Εχει παρατήσει το παιδι της για πολλά χρόνια
-Του έκρυψε την αλήθεια για το παιδί του

Ο Στεφανος παντρευτηκε μια:
-Γυναίκα με την οποία είχε σχέση , και είχαν αποφασίσει να κάνουν οικογένεια, δυο μήνες πριν
-Βροντοφωνάζει οτι αγαπάει/αγαπούσε
-Παντρευτηκε χωρίς ιδιαίτερη πίεση

Απο την άλλη ,ο Στέφανος με την Μελίτα, γνωρίζονται ελάχιστους μήνες. Η Νόρα με τον Λουκά γνωρίζονται πάνω απο 15 χρόνια, (και πέραν του ερωτικού), είναι αυτοκόλλητοι αυτα τα 15 χρόνια, σπουδάσανε μαζί, δουλέψανε μαζί, ήταν συνεχώς μαζι....
Δεν μπορείς να συγκρίνεις ΟΥΤΕ την σχέση των δύο αυτων ζευγαριών, ούτε τις καταστάσεις στις οποιες βρίσκονται.

Οσο για τον Μπέλλο, ναι μεν, θα μπορούσε να ήταν πιο ευγενική μαζι του, απο την άλλη, όταν ένας άνθρωπος, τρώει για μήνες την μια χυλόπιτα πάνω στην άλλη, του λέει η Νόρα οτι είναι ερωτευμένη με άλλον και στο τέλος πάει να την παντρευτει, τοτε εξκιούζ μι, αλλα τα θέλει και τα παθαίνει. Οπως και γω, αν πάω στην θύρα του Ολυμπιακου, και φωνάζω ζήτω ο Παοκ, τότε, τα θέλω και τα παθαίνω (το ξύλο που θα φάω εννοειται) χωρίς αυτό να σημαίνει οτι καλα κάνανε.

Και μην ανοίξω το θέμα της αξιοπρέπειας, θα γίνω κακιά και δεν το θέλω...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 02, 2010 11:02 am

Θελω να αναφερθω και στην Αμαλια, που ξερω οτι οι περισσοτεροι την συμπαθειτε πολυ! Για μενα ειναι μακραν πιο αντιπαθης ρολος της σειρας. Σημερα μου το απεδειξε για μια ακομα φορα που με το ακουσμα του ατυχηματος του Λουκα, το μονο που σκεφτηκε ηταν γιατι να μην συμβει και στον Στεφανο κατι αντιστοιχο αλλα και μετα με τον Μανο που δεν διστασε να πει αυτες τις κουβεντες μπροστα στην εγγονη της!
Μονιμως νομιζει οτι ολος ο κοσμος περιστρεφεται μονο γυρω απο αυτην και την οικογενεια της! Τετοιος εγωκεντρισμος πια!!! Εχει καλες ατακες δεν λεω, αλλα για μενα θα ειναι παντα αυτη που αποκαλεσε την εφηβη Μαριλια "μπασταρδο" μπροστα σ'ολην την παρεα! Αυτο τα λεει ολα!


Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί σου απόλυτα. Η κυρία Πεφάνη είναι στο ρόλο της εξαιρετική αλλά και για μένα είναι ο χειρότερος χαρακτήρας της σειράς άσχετα αν πουλάει τρέλα και τα λέει γουστόζικα. Τη Μαρίλια την αποκαλούσε το εξώγαμο ενώ ήταν παρούσα. Είναι αυτή γυναίκα και μητερα; Συγνώμη Βασούλα μου αλλά αυτό εγώ δεν μπορώ να το ξεπεράσω ιδιαίτερα γιατί δείχνει να μην έχει αλλάξει στο ελάχιστο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 02, 2010 11:04 am

Clarabelle έγραψε:
Θελω να αναφερθω και στην Αμαλια, που ξερω οτι οι περισσοτεροι την συμπαθειτε πολυ! Για μενα ειναι μακραν πιο αντιπαθης ρολος της σειρας. Σημερα μου το απεδειξε για μια ακομα φορα που με το ακουσμα του ατυχηματος του Λουκα, το μονο που σκεφτηκε ηταν γιατι να μην συμβει και στον Στεφανο κατι αντιστοιχο αλλα και μετα με τον Μανο που δεν διστασε να πει αυτες τις κουβεντες μπροστα στην εγγονη της!
Μονιμως νομιζει οτι ολος ο κοσμος περιστρεφεται μονο γυρω απο αυτην και την οικογενεια της! Τετοιος εγωκεντρισμος πια!!! Εχει καλες ατακες δεν λεω, αλλα για μενα θα ειναι παντα αυτη που αποκαλεσε την εφηβη Μαριλια "μπασταρδο" μπροστα σ'ολην την παρεα! Αυτο τα λεει ολα!


Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί σου απόλυτα. Η κυρία Πεφάνη είναι στο ρόλο της εξαιρετική αλλά και για μένα είναι ο χειρότερος χαρακτήρας της σειράς άσχετα αν πουλάει τρέλα και τα λέει γουστόζικα. Τη Μαρίλια την αποκαλούσε το εξώγαμο ενώ ήταν παρούσα. Είναι αυτή γυναίκα και μητερα; Συγνώμη Βασούλα μου αλλά αυτό εγώ δεν μπορώ να το ξεπεράσω ιδιαίτερα γιατί δείχνει να μην έχει αλλάξει στο ελάχιστο

Μα δεν ειπα ποτε οτι η Αμαλία είναι σωστή!!! Απλως είναι μουρλή !!!!
Παρολα αυτά, οχι δνε την θεωρώ την χειρότερη εκει μέσα...Παίρνουν αλλοι και άλλες τα πρωτεία...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty το επεισοδειο της δευτερας απλα τελειοοοοοοοοοοοοο

Δημοσίευση από nantia_10 Τρι Μαρ 02, 2010 11:06 am

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Icon_biggrin Γεια σας σε ολους ηρθα και εγω στην μεγαληηηηηηηηηηηηη αυτη παρεα σας ευχαριστωω για το καλοσορισμα.Λοιπον θα κατορθοσουμε να παντρεψουμε Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 492371 τον ΛΟΥΚΑΚΟ με την ΝΟΡΑ μας που θα παει θα γινει και αυτο απλα υπομονη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Το επεισοδειο ηταν οχι απλα τελειο φανταστικο μου αρεσε παρα πολυ να σας πω μονο οτι ο επεισοδειο 312 της παρασκευης συγκεκριμενα το φιλι το εχω δει απειρες φορεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςς και φυσικα συνεχιζω να το βλεπω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να πω την αληθεια δεν το εβλεπα απο την αρχη το εργο ααχω κολλησει απιστευτα απο το Νοεμβριο απλα το εβλεπα αρεα και που το εχω μετανιωσει ναι ειμαι αδικαιολογητη Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Icon_sad και γι΄αυτο ζηταω συγνωμη.Θελω καποιος να μου πει που μπορω να μπω Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 0667 σε πιο sait να το δω ολο απο την αρχη εχω δοκιμασει τα παντα Σας Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 482288 παρακαλω βοηθειαααααααααααααααααααααααααα Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Kopfschuettel Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Icon_question Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Icon_questionΕπεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Icon_question***************

edit by Jim7
Καλώς ήρθες και καλά post. Διάβασε τους κανόνες του forum. Τα πολλά emoticons απαγορεύονται max 10.

nantia_10

Θηλυκό Τόπος : ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ -ΠΕΙΡΑΙΑ
Ασχολίες : ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΜΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Μαρ 02, 2010 12:08 pm

Materialgirl έγραψε: Θέλει πολλά χαστούκια η Νόρα και θα το χαρώ πολύ να φάει ξύλο από το Δημήτρη. - Έ ρε Στέλιος που σου χρειάζεται ...

Αν και διαφωνώ Κ Α Θ Ε Τ Α με κάθε πτυχή του σχολιασμού σου από την αρχή ως το τέλος, δε θα σχολιάσω τίποτα άλλο πάρα αυτές τις δύο προτάσεις που έχω παραθέσει παραπάνω, γιατί στα υπόλοιπα με κάλυψε σχεδόν η Βασιλική, και από την άλλη δε θέλω να βγω και off topic! Λοιπόν... Δεν ξέρω πώς λειτουργείς εσύ, αλλά εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να αποδεχτώ το ξύλο, ειδικά προς το γυναικείο φύλο, σε καμία περίπτωση! Και δε μιλάω τώρα για ένα χαστούκι, όχι ότι αυτό είναι δικαιολογητέο, αλλά εδώ εσύ θίγεις θέμα βιαιότητας! Θεωρώ ανεπίτρεπτο το γεγονός κάποιος να σηκώσει χέρι σε κάποιον άλλο, πόσο μάλλον άνδρας σε γυναίκα, ως μέσο επίλυσης διαφορών ή εκδίκησης! Όσο για το Στέλιο... Απλά κάνω πως δεν το άκουσα! Δεν μπορώ καν να διανοηθώ πώς γίνεται και πιστεύεις ότι ο οποιοσδήποτε άνθρωπος αξίζει να του συμπεριφερθούν με τέτοιο εξευτελιστικό τρόπο! Πώς γίνεται να θεωρείς την παραβίαση της ιδιωτικότητας, τη βιαοπραγία και το βιασμό αποδεκτά... Γιατί απ'ό,τι κατάλαβα από το post σου πιστεύεις ότι η Νόρα για να "στρώσει χαρακτήρα" πρέπει να ξαναυποστεί όσα είχε περάσει με το Στέλιο (?) ! Α Δ Ι Α Ν Ο Η Τ Ο κατ'εμέ!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης