Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

+35
konst@ntin@
edem4ever
Vampirela
KatsaroYpotheto
Materialgirl
loukasnora
Δάφνη
DESPOINA
νοριτσα
annaki
nora_loukas_love
vs116117
Dorina <3 Πέτρος
Ntinaki1
LYDIA
katie007
Καρ-Mik
ioulieta
soso
Ezantakou
nikidanis
verile_mistika
$ofi@ loukakos + nora
konstantina
PrincessRachel
jim7
loukitsa
noraki-loukakos
evanna
glgs
xristina79
anastasia20
Black rose
anna90
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Vote_lcap58%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Vote_rcap 58% 
[ 39 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Vote_lcap19%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Vote_rcap 19% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 67
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 09, 2010 6:38 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 09, 2010 8:00 pm


Τελικά θα πω το κλασικό. Είναι πολλά τα λεφτά Άρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Μαρ 09, 2010 8:02 pm

Νόρα+Εύα: Παρείστικη σκηνή...!!!Και η Εύα με το χαμόγελο μέχρι το αυτιά..
Η ευτυχία φωνάζει από μακριά...
Ο Λουκάς με τους φόνους-δολοφόνους και το Μάνο το χρυσό παιδί με ΣΤΕΛΝΕΙ....
Τι? Μια μπουνιά και τέλος βάρδιας??? gelio
Σπίτι Στέφανου: Η Καρτάλω μη χάσει...Άρχισε να λεει κατευθείαν για το Ρούσσο και τον Λύτρα και ο μπέμπης μας θύμωσε και αγρίεψε...
Νόρα+Λουκάς με φόντο τη πισίνα: gelio Heart2
Εύα-Στέφανος-Μελίτα:
Μ άρεσει που ρώτησε κιόλας η Μελίτα: Είσαι με την Εύα??Της λέει ο άλλος ναι και συνεχίζει αυτή σ αγαπώ και σ αγαπώ...
Έλεος κοπελιά...Τι επιμένεις???Κρατήσου και λίγο...
Ατελιέ:
Την βρίσκω λίγο υπερβολική τη Δάφνη...Δεν είναι άγιοι..Αλλά όχι και συμμορία...
Νταίζη-Σπίτι Στέφανου:
Α ρε Εύα:Ένα πιατό φαί τον ταίσαμε μην κάνεις σαν να μας βρήκες γυμνούς..
Στέφανος: : respect :
ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑΑΑΑ: : respect :
ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ: : respect :
Ακομά την αγαπάει μωρέ...Α ρε Χρηστάρα...Τζίνααααα...βοήθα το παληκάρι σου βρε να ξέχασει τη πάπια...
Στέφανος-Εύα: Heart2
Στέφανος-Μελίτα: Πόσες φορές σε έχει μαλώσει??Πόσες φορές έχεις ρίξει τα μούτρα σου??Πόσες φορές έχεις παρακαλέσει??Έχεις πέσει τόσο χαμηλά πια, άμα βρεις νερό εκεί στη γεώτρηση ειδοποίησε μας...
Στέφανος-Εύα: Τι γίνεται ρε παιδιά???Ο άλλος πριν από 2 λεπτά αγαπούσε τον απόλυτο και τώρα ονειρεύεται το 2ο και να ναι και κοριτσάκι... Πάντως ΛΑΜΠΟΥΝΕΕΕΕ ΛΕΜΕ..!!!!!
Μαρίλια-Εύα-Αγγέλα: Άκρως οικογενειακή η σκηνή...!!!Πολύ ζεστή και όμορφη..
Ρούσσος-Λουκάς:Τελικά ο σκοπός του Λουκά για όλα αυτά που λέει είναι να τους βάλει σε σκέψεις???
Νόρα-Δάφνη-Μελίτα-Εύα:
Τι κακός άνθρωπος...Εμ την ποαφεύγει την Εύα(ακόμα αναρωτιέμαι γιατί??αφού δεν φταίει) εμ στεναχωρήθηκε για το παιδί της Εύας...
Παιδί περιμένουν κοπέλα μου...όχι την καταστροφή του κόσμου...
Προοικονομία αυτή της Δάφνης για την εγκυμοσύνη της Νόρας???ΜΑΚΑΡΙ...
Σπίτι Αμαλίας:
Καλά την Αμαλία βρήκε να θυμηθεί??Θα μας τρελάνεις Λουκάκο???
Αντιγονάρα:
Η ζωή τα έφερε όπως τα ευχόμουν???Αυτή θέλει αγόρι για να συνεχίσει την εκδίκηση????
Πάντως την προτιμώ έτσι ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ και "ΚΑΛΗ"...
Πάλι fake το ξύλο....Μην το βάζετε ρε παιδιά στο σενάριο άμα δεν βρείτε τον κατάλληλο ήχο....
Από μένα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ το επεισόδιο...Για την ΑΓΟΡΑΡΑ της Εύας...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 09, 2010 8:05 pm

anna90 έγραψε:Νόρα+Εύα: Παρείστικη σκηνή...!!!Και η Εύα με το χαμόγελο μέχρι το αυτιά..
Η ευτυχία φωνάζει από μακριά...
Ο Λουκάς με τους φόνους-δολοφόνους και το Μάνο το χρυσό παιδί με ΣΤΕΛΝΕΙ....
Τι? Μια μπουνιά και τέλος βάρδιας??? gelio
Σπίτι Στέφανου: Η Καρτάλω μη χάσει...Άρχισε να λεει κατευθείαν για το Ρούσσο και τον Λύτρα και ο μπέμπης μας θύμωσε και αγρίεψε...
Νόρα+Λουκάς με φόντο τη πισίνα: gelio Heart2
Εύα-Στέφανος-Μελίτα:
Μ άρεσει που ρώτησε κιόλας η Μελίτα: Είσαι με την Εύα??Της λέει ο άλλος ναι και συνεχίζει αυτή σ αγαπώ και σ αγαπώ...
Έλεος κοπελιά...Τι επιμένεις???Κρατήσου και λίγο...
Ατελιέ:
Την βρίσκω λίγο υπερβολική τη Δάφνη...Δεν είναι άγιοι..Αλλά όχι και συμμορία...
Νταίζη-Σπίτι Στέφανου:
Α ρε Εύα:Ένα πιατό φαί τον ταίσαμε μην κάνεις σαν να μας βρήκες γυμνούς..
Στέφανος: : respect :
ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑΑΑΑ: : respect :
ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ: : respect :
Ακομά την αγαπάει μωρέ...Α ρε Χρηστάρα...Τζίνααααα...βοήθα το παληκάρι σου βρε να ξέχασει τη πάπια...
Στέφανος-Εύα: Heart2
Στέφανος-Μελίτα: Πόσες φορές σε έχει μαλώσει??Πόσες φορές έχεις ρίξει τα μούτρα σου??Πόσες φορές έχεις παρακαλέσει??Έχεις πέσει τόσο χαμηλά πια, άμα βρεις νερό εκεί στη γεώτρηση ειδοποίησε μας...
Στέφανος-Εύα: Τι γίνεται ρε παιδιά???Ο άλλος πριν από 2 λεπτά αγαπούσε τον απόλυτο και τώρα ονειρεύεται το 2ο και να ναι και κοριτσάκι... Πάντως ΛΑΜΠΟΥΝΕΕΕΕ ΛΕΜΕ..!!!!!
Μαρίλια-Εύα-Αγγέλα: Άκρως οικογενειακή η σκηνή...!!!Πολύ ζεστή και όμορφη..
Ρούσσος-Λουκάς:Τελικά ο σκοπός του Λουκά για όλα αυτά που λέει είναι να τους βάλει σε σκέψεις???
Νόρα-Δάφνη-Μελίτα-Εύα:
Τι κακός άνθρωπος...Εμ την ποαφεύγει την Εύα(ακόμα αναρωτιέμαι γιατί??αφού δεν φταίει) εμ στεναχωρήθηκε για το παιδί της Εύας...
Παιδί περιμένουν κοπέλα μου...όχι την καταστροφή του κόσμου...
Προοικονομία αυτή της Δάφνης για την εγκυμοσύνη της Νόρας???ΜΑΚΑΡΙ...
Σπίτι Αμαλίας:
Καλά την Αμαλία βρήκε να θυμηθεί??Θα μας τρελάνεις Λουκάκο???
Αντιγονάρα:
Η ζωή τα έφερε όπως τα ευχόμουν???Αυτή θέλει αγόρι για να συνεχίσει την εκδίκηση????
Πάντως την προτιμώ έτσι ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ και "ΚΑΛΗ"...
Πάλι fake το ξύλο....Μην το βάζετε ρε παιδιά στο σενάριο άμα δεν βρείτε τον κατάλληλο ήχο....
Από μένα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ το επεισόδιο...Για την ΑΓΟΡΑΡΑ της Εύας...


Αννούλα καιρό είχες να κάνεις την αρχή και τσουυυυυυυυυυυπ
Πάντως αν βρεί στη γεώτρηση νεράκι ας πιεί λίγοpleeease
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Black rose Τρι Μαρ 09, 2010 8:06 pm

Πολύ καλό επεισόδιο και σήμερα αλλά βαριέμαι ρε παιδιά να γράφω ολόκληρα κατεβατά οπότε θα τα πώ περιληπτικά.
1.Ευάκι να μας ζήσει ο παίδαρος!!!!
2.Δεν περίμενα ΠΟΤΕ ότι θα το πώ αυτό αλλά...Αντιγόνη : respect :
3.Ά ρε Χρήστο αγαπάς ακόμη το Νταιζουλλλλλλίνι...
4.Η Αμαλία σήμερα ΘΕΑ! Τι να πεί κανείς? Αλλά κι αυτός ο Λουκάς...
-Είστε η κυρία Αμαλία.Η καλλιτέχνιδα!!
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Μαρ 09, 2010 8:08 pm

Σκηνή στο γραφείο:από χτες έχω αλλάξει συκώτι….δεν μπορώ..ο μάνος να κοιτάει πίσω του μήπως τον κυνηγούν…ο λουκάς να θεωρεί πως είναι το φονικό όπλο και ο ράμπο μαζί…το θέατρο του παραλόγου….

Οικογένεια καρτάλη:καρτάλω<δεν θα πω τίποτα στέφανε…μην ανησυχείς…>και στο καπάκι…<ο λύτρας και ο μάνος σκότωσαν τον άνδρα μου>….τάφος είναι αυτή η γυναίκα….αχαχαχαχα….

Λουκάς-νόρα:λουκάς<θα σε βγάλω από αυτό το βούρκο μαργαρίτα μου>…<έχουμε κάνει τόσα πολλά μαζί,έχουμε κάνει κανά 2 φόνους>….θα πεθάνω από τα γέλια….τι ατάκες είναι αυτές παναγία μου…gelio

Άντε ρε λουκά…πες της ότι δεν έχεις αμνησία….άντε να δείτε και να δούμε καμία άσπρη μέρα…μας έχετε βγάλει την πίστη…

Στέφανος-εύα:τι κάνεις ρε μελίτα;;;συμφωνώ….Synelthe βρε κοπέλα μου….
Ο στέφανος άλλαξε και 15 χρώματα….

Μάνος-δάφνη-νικόλας:ο μάνος δεν αλλάζει….τι χτυπιέστε όλοι;;;δεν φταίει αυτός που έμπλεξε με τους τοκογλύφους αλλά ο χατζητέτοιος…πάντα οι άλλοι φταίνε…είχε δίκιο η δάφνη…τι να τον κάνουμε που είναι ευκολόπιστος…αχ…βρε μάνο…δεν σου έχουν πει…να μην παίρνεις τίποτα από αγνώστους…θα σε μαλώσω…ο κόσμος είναι κακός…δεν φταις εσύ το μικρό και άβγαλτο…

Τραπέζι στου καρτάλη:ώπα…η καρτάλω…μαθαίνει και τρόπους…έβγαλε και διάγγελμα…silence λοιπόν…μιλάει η καρτάλω…που δεν δέχεται και εκβιασμούς…δεν θα της πάρει η νταίζη την δόξα…ήρθαν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα…ακούς εκεί!!! μόνο η καρτάλω έχει το δικαίωμα να εκβιάζει…
καλά όταν ρώτησε ο λουκάς<αυτή είναι η αρχηγός της συμμορίας;>μπορεί να με άκουσε και όλη η πολυκατοικία από τα γέλια….gelio

Νταίζη-χρήστος:με αυτούς τους δύο δεν έχω καταλάβει τίποτα….θέλουν να είναι μαζί;δεν θέλουν;;;μπορούν δεν μπορούν….ένα χάος….

Στέφανος-μελίτα:καλά ο καρτάλης είναι για πολλά χαστούκια…της μιλάει έτσι όπως της μιλάει και μετά <πόσο μπορεί να σ’αγαπώ,πόσο πολύ σ’αγαπώ>…θα μας τρελάνεις βρε άνθρωπε μου;;;ειλικρινά…πόσα θες για να μας στείλεις στο δαφνί;;;και η άλλη ίσα με 15 φορές συγγνώμη…έτσι και μετά από αυτό την δω να σέρνεται….τι να πω;;;

Στέφανος-εύα:θέλει και άλλο παιδί…κορίτσι..έκανε και παραγγελία ο εκ παρισίων…δίκιο έχει η μελίτα….<αυτός έχει ζωή εκείνη τίποτα…>….

Δηλαδή οι σεναριογράφοι επίτηδες το κάνουν και μετά από κάθε σκηνή με τη μελίτα μας δείχνουν σκηνή με την εύα;;;και επειδή έχω νευριάσει αυτή τη στιγμή….δεν με ενδιαφέρει τι θα κάνει ο στέφανος με την εύα…δεν πάει να σπείρει και όλα τα παιδιά του πειραία….ειλικρινά αδιαφορώ…αλλά η μελίτα πρέπει να συνέλθει γρήγορα…άντε γιατί η κατάσταση δεν παλεύεται άλλο… Grrr

Πέτρος-λουκάς:έχει σχέδιο ο λουκάς…μήπως και δουν όλοι τους ότι δεν είναι άμοιροι ευθυνών…άντε βρε πέτρο…εσύ θα μας σώσει….μόνο εσύ μπορείς μας απαλλάξεις από την οχιά…

Στο ατελιέ της δάφνης:η εύα μέσα στην τρελή χαρά….και λογικό το βρίσκω…αλλά γιατί πρέπει να ακούει η μελίτα από πρώτο χέρι;;;;

σπίτι ρουσέικου:μου αρέσει που ο λουκάς επέλεξε να θυμηθεί την αμαλία πρώτη….να μου πεις…μένει ανεξίτηλη η κακούργα…ποιος ξεχνάει την αμαλίτσα…λουκάς<ε…όχι και να πετάξει την κυρία ζωγράφο από τις σκάλες…>… xaxa
το πήρε πάνω της η αμαλία…που τη θυμήθηκε ο λουκάς….εεεε…αμαλία το καλάμι μην ξεχάσεις…ο πέτρος θεός…. : respect :

η καρτάλω δεν πατάει στη γη αυτή τη στιγμή…ΠΕΤΑΕΙ τώρα…πετάει…άλλωστε το πέτυχε με το πρώτο….να ρωτήσω τώρα εγώ;;;τι ακριβώς πέτυχαν;;;το αγόρι;;;και γιατί ήθελαν τόσο πολύ αγόρι;;;τι κρύβει πάλι η γκεστάμπο….παλιοκακούργα…συμφωνία με τον :twisted: έχεις κάνει;;;και τα πετυχαίνεις όλα με την πρώτη;;;

στέφανος-μπράβοι:εγώ κανονικά έπρεπε να σε λυπηθώ τώρα αλλά δεν σε λυπάμαι….άντε γιατί πολύ με έχεις νευριάσει σήμερα…για φάε καμία μπας και έρθει το κεφάλι του στη θέση του….


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Τρι Μαρ 09, 2010 8:15 pm, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τρι Μαρ 09, 2010 8:14 pm

τώρα εγώ να υποθέσω ότι ο μπαμπάς του Στέφανου, όποιος κι αν είναι αυτός, δεν έχει πεθάνει? και με αυτόν μιλούσε η Αντιγονίτσα στο τηλέφωνο? κάτι άλλο δεν μπορώ να σκεφτώ....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 09, 2010 8:17 pm

xristina79 έγραψε:τώρα εγώ να υποθέσω ότι ο μπαμπάς του Στέφανου, όποιος κι αν είναι αυτός, δεν έχει πεθάνει? και με αυτόν μιλούσε η Αντιγονίτσα στο τηλέφωνο? κάτι άλλο δεν μπορώ να σκεφτώ....


Η λογική λέει οτι το αγόρι κάτι κληρονομεί. Το θέμα είναι απο ποιόν. Και επίσης το κληρονομεί επειδή είναι παιδί του Στέφανου ή επειδή είναι παιδί της Εύας γιατί η Αντιγόνη μεγάλη καούρα είχε να την κάνει νύφη ας μην ξεχνιόμαστε.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από glgs Τρι Μαρ 09, 2010 8:18 pm

Clarabelle έγραψε:
xristina79 έγραψε:τώρα εγώ να υποθέσω ότι ο μπαμπάς του Στέφανου, όποιος κι αν είναι αυτός, δεν έχει πεθάνει? και με αυτόν μιλούσε η Αντιγονίτσα στο τηλέφωνο? κάτι άλλο δεν μπορώ να σκεφτώ....


Η λογική λέει οτι το αγόρι κάτι κληρονομεί. Το θέμα είναι απο ποιόν. Και επίσης το κληρονομεί επειδή είναι παιδί του Στέφανου ή επειδή είναι παιδί της Εύας γιατί η Αντιγόνη μεγάλη καούρα είχε να την κάνει νύφη ας μην ξεχνιόμαστε.

άτσα...αυτό δεν το είχα σκεφτεί καθόλου...λες?????????
εξηγείται έτσι τουλαχιστον η καούρα της Αντιγόνης για ητν Εύα
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Μαρ 09, 2010 8:19 pm

Πολυ ωραιο το επεισοδιο!.....
Νορα-Ευα-Λουκας-Μανος...εκτος απο τις ατακες του Λουκα που ηταν τελειες αυτο που μου εμεινε απο τη σκηνουλα ειναι οτι λεει η Ευα στο Μανο ειναι γι'αυτον διαταγη!Ετσι,ετσι...να εχει το πανω χερι το Ευακι τωρα! :twisted:

Νορα-Λουκας....υπεροχη σκηνη!Μου αρεσει πολυ να τους ακουω να κανουν τετοιες συζητησεις που ελιωσα! Love!

Στεφανος-Μελιτα...τεραστιο λαθος που η Μελιτα πηρε τηλεφωνο!Ποσο πιο χαμηλα θα πεσει ακομα!?Και την επομενη μερα στο σπιτι της ακουω το Στεφανο αφου της εχει βαλει τις φωνες να λεει ''Ποσο σ'αγαπαω!?'' και αναρωτιεμαι ποσο καλα το κρυβει γιατι πραγματικα δεν φαινεται καθολου σε αντιθεση με τη Μελιτα που δειχνει να ποναει η κοπελα!

Νταιζη γενικως....μια χαρα της τα ειπανε της παπιας ολοι σημερα!Και ο Μανος και ο Χρηστος και η Αντιγονη!Αντε να τη βαλει καποιος στη θεση της!

Μανος γενικως....μωρε σημερα ο καημενος δεν εφταιγε!Δηλαδη ετσι οπως τα λεγανε ηταν λες και πηγε επιτηδες το Λουκα σε τοκογλυφους!

Ευα γενικως...χαιρομαι παρα πολυ οταν τη βλεπω ετσι!Ελαμπε ολοκληρη οταν εμαθε για το παιδι!Οι σκηνες της ανακοινωσης στα κοριτσια και σε Αγγελα-Μαριλια πολυ τρυφερες! Hug

Αμαλια γενικως....η τιτανομεγιστη και σημερα εδωσε ρεστα!Τη ''θυμηθηκε'' ο Λουκας και το πηρε πανω της!Απλα μοναδικη! : respect : Φυσικα και ο διαλογος με το Ρουσσο απολαυστικος!

Αντιγονη γενικως...πολυ με μπερδεψε αυτη η σημερα!Εδειξε να χαιρεται παρα πολυ για το φυλο του μωρου και μετα κανει εκεινο το τηλεφωνημα και λεει ''πετυχαμε απο την αρχη,το μωρο ειναι αγορι!''Και ρωταω εγω τωρα αν μιλουσε με το Χατζηβασιλειου τι τον νοιαζει αυτον για το παιδι!?Και επισης γιατι εβαλε τους μπραβους του να χτυπησουν το Στεφανο αν συνεργαζεται με την Αντιγονη? scratch
Μηπως τελικα το τηλεφωνημα το εκανε σε κανεναν αλλο!?

Αυτα για σημερα και αναμενω το αυριανο! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τρι Μαρ 09, 2010 8:22 pm

από συγγενή της Εύας είναι λίγο δύσκολο...... εκτός κι αν παίζει κάτι άλλο που έχει σχέση με την Εύα ή κάποιος άλλος....
από την μεριά του Στέφανου πάλι, από ποιον μπορεί να κληρονομεί το εγγόνι της Αντιγονίτσας κατευθείαν και όχι η ίδια ή ο γιός της? θα μας εμφανίσουν καμιά περίεργη διαθήκη?????
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από noraki-loukakos Τρι Μαρ 09, 2010 8:24 pm

Geia sas paidia!! eimai kainourgia sto forum!!! epidi spoudazw agglia kai den blepw ta episodia apeu8ias alla meta apo kati wres pou ta anebazoun sto internet mporeite sas parakalw na m peite me liga logia ti egine sto simerino episodio?? sas euxaristw poli!!! :)

noraki-loukakos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 09, 2010 8:26 pm

xristina79 έγραψε:από συγγενή της Εύας είναι λίγο δύσκολο...... εκτός κι αν παίζει κάτι άλλο που έχει σχέση με την Εύα ή κάποιος άλλος....
από την μεριά του Στέφανου πάλι, από ποιον μπορεί να κληρονομεί το εγγόνι της Αντιγονίτσας κατευθείαν και όχι η ίδια ή ο γιός της? θα μας εμφανίσουν καμιά περίεργη διαθήκη?????


Τις τούρτες με το μαλακό αλλά να πω κάτι που σκέφτηκα. Θυμάστε κάποτε που τσακώνονταν μάνα και γιός και της είπε οτι με την εκδίκησή της τη σακάτεψε την Εύα; Και η Αντιγόνη απάντησε οτι η Εύα δεν ήταν στόχος. Ταιριάζω όλα τα κουλά ξέρω μη βαράτε....
Πάντως η Αντιγόνη ήθελε την Εύα για νύφη πριν ακόμη μάθει για την Μελίτα. Κάτι δεν μου κολλάει
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 09, 2010 8:28 pm

anna90 έγραψε:Νόρα+Εύα: Παρείστικη σκηνή...!!!Και η Εύα με το χαμόγελο μέχρι το αυτιά..
Η ευτυχία φωνάζει από μακριά...
Ο Λουκάς με τους φόνους-δολοφόνους και το Μάνο το χρυσό παιδί με ΣΤΕΛΝΕΙ....
Τι? Μια μπουνιά και τέλος βάρδιας??? gelio
Σπίτι Στέφανου: Η Καρτάλω μη χάσει...Άρχισε να λεει κατευθείαν για το Ρούσσο και τον Λύτρα και ο μπέμπης μας θύμωσε και αγρίεψε...
Νόρα+Λουκάς με φόντο τη πισίνα: gelio Heart2
Εύα-Στέφανος-Μελίτα:
Μ άρεσει που ρώτησε κιόλας η Μελίτα: Είσαι με την Εύα??Της λέει ο άλλος ναι και συνεχίζει αυτή σ αγαπώ και σ αγαπώ...
Έλεος κοπελιά...Τι επιμένεις???Κρατήσου και λίγο...
Ατελιέ:
Την βρίσκω λίγο υπερβολική τη Δάφνη...Δεν είναι άγιοι..Αλλά όχι και συμμορία...
Νταίζη-Σπίτι Στέφανου:
Α ρε Εύα:Ένα πιατό φαί τον ταίσαμε μην κάνεις σαν να μας βρήκες γυμνούς..
Στέφανος: : respect :
ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑΑΑΑ: : respect :
ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ: : respect :
Ακομά την αγαπάει μωρέ...Α ρε Χρηστάρα...Τζίνααααα...βοήθα το παληκάρι σου βρε να ξέχασει τη πάπια...
Στέφανος-Εύα: Heart2
Στέφανος-Μελίτα: Πόσες φορές σε έχει μαλώσει??Πόσες φορές έχεις ρίξει τα μούτρα σου??Πόσες φορές έχεις παρακαλέσει??Έχεις πέσει τόσο χαμηλά πια, άμα βρεις νερό εκεί στη γεώτρηση ειδοποίησε μας...
Στέφανος-Εύα: Τι γίνεται ρε παιδιά???Ο άλλος πριν από 2 λεπτά αγαπούσε τον απόλυτο και τώρα ονειρεύεται το 2ο και να ναι και κοριτσάκι... Πάντως ΛΑΜΠΟΥΝΕΕΕΕ ΛΕΜΕ..!!!!!
Μαρίλια-Εύα-Αγγέλα: Άκρως οικογενειακή η σκηνή...!!!Πολύ ζεστή και όμορφη..
Ρούσσος-Λουκάς:Τελικά ο σκοπός του Λουκά για όλα αυτά που λέει είναι να τους βάλει σε σκέψεις???
Νόρα-Δάφνη-Μελίτα-Εύα:
Τι κακός άνθρωπος...Εμ την ποαφεύγει την Εύα(ακόμα αναρωτιέμαι γιατί??αφού δεν φταίει) εμ στεναχωρήθηκε για το παιδί της Εύας...
Παιδί περιμένουν κοπέλα μου...όχι την καταστροφή του κόσμου...
Προοικονομία αυτή της Δάφνης για την εγκυμοσύνη της Νόρας???ΜΑΚΑΡΙ...
Σπίτι Αμαλίας:
Καλά την Αμαλία βρήκε να θυμηθεί??Θα μας τρελάνεις Λουκάκο???
Αντιγονάρα:
Η ζωή τα έφερε όπως τα ευχόμουν???Αυτή θέλει αγόρι για να συνεχίσει την εκδίκηση????
Πάντως την προτιμώ έτσι ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ και "ΚΑΛΗ"...
Πάλι fake το ξύλο....Μην το βάζετε ρε παιδιά στο σενάριο άμα δεν βρείτε τον κατάλληλο ήχο....
Από μένα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ το επεισόδιο...Για την ΑΓΟΡΑΡΑ της Εύας...


Στο χθεσινό σχολιασμό μου, αποκάλεσα την Αντιγονάρα μαμα της μαφίας και σήμερα ειπώθηκε κάτι ανάλογο...χαχαχαχαχα..Γιατι κάτι μου λέει πως θα αρχίσει η οχιά να τραβιέται με το Χρήστο??Η Μελίτα σημερα δεν με έπεισε cake Ευα τσεπωσες το πρωτο δωρακι του μικρου Καρτάλη...ένα ρόλοι για το Πανεπιστημιο....σημειωση μεχρι τότε να του αλλάξεις μπαταρίες και λουράκι.... gelio Νταιζη άρπα την τώρα γλωσσιτσα στην Αντιγοναρα? Ράους!!!!!!!Καπουτ η Νταιζη κ οπου φυγει φυγει...!Στα υπόλοιπα με κάλυψε η Άννα.Πολυ καλό και απο μένα.Με αγάπη loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Μαρ 09, 2010 8:38 pm

noraki-loukakos έγραψε:Geia sas paidia!! eimai kainourgia sto forum!!! epidi spoudazw agglia kai den blepw ta episodia apeu8ias alla meta apo kati wres pou ta anebazoun sto internet mporeite sas parakalw na m peite me liga logia ti egine sto simerino episodio?? sas euxaristw poli!!! :)

Κατ' αρχάς σε καλοσωρίζουμε στο forum και σου ευχόμαστε καλά post. Θα σε παρακαλούσα όμως να γράφεις στα Ελληνικά που είναι και η γλώσσα του forum τα greeklish απαγορεύονται.

Σχετικά με την περίληψη, ο Μάνος φυγαδεύει τον Λουκά και τον πάει στο σπίτι του Στέφανου, η Νταίζη τα ακούει για τα καλά από την Αντιγόνη μόλις πάει να σηκώσει την φωνή της όταν πάει στο σπίτι του Στέφανου και την διώχνει, η Μελίτα παίρνει τηλέφωνο τον Στέφανο και του λέει για αγάπες και λουλούδια μπροστά στην Εύα, ο Στέφανος έξυπνα καλύπτεται για να μην καταλάβει τίποτα η Εύα που ήταν μπροστά, η Νταίζη την άλλη μέρα πάει τον Λουκά στον Πέτρο και ο Πέτρος λέει στον Λουκά το σχέδιό του για να απαλλαγεί από την Νταίζη. Η Εύα και ο Στέφανος πάνε στον υπέρηχο και μαθαίνουν πως το παιδί τους θα είναι αγόρι. Η Αντιγόνη πετάει από χαρά και παίρνει κάποιον τηλέφωνο και του λέι ότι το παιδί είναι αγόρι και ότι πέτυχαν με την πρώτη. Ο Χατζηβασιλείου στέλνει μπράβους και χτυπάνε τον Στέφανο.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Τρι Μαρ 09, 2010 8:38 pm

λοιπον!σημερα μετα απο καμια πενηνταρια χρονια 9α επισημανω καποια πργματα!
1ον.τι ηταν αυτα που ελεγε η δαφνΟΥΦΟ?προοικονομια?τραγικη ειρωνια?ξερουμε κατι και δεν το ξερουμε?τι ηταν ολα αυτα για κοιλιτσες,μωρακια,λιγουρες,κρεβατια,λουκαδες? huhu οοο..μια φορα εγω χοροπηδουσα και εκανα πανομιμα πως ουρλιαζω μιας και ειμαι σε αφωνια... Idea
2ον.νταξ...επαψε να ειναι αστειο αυτο λουκα!τελειωνε με τα ονοματα!κα9ε φορα που κοιταζε την νορα κι πηγαινε να μιλησει ελεγα ΝΟ-ΡΑ!λουκακο πες νορα!ν-ο-ρα λες και ηταν κανενα 2χρονο που τωρα αρχιζει να μιλαει!ατμους απ τα αυτια εβγαζα[μιας και απ τη μυτη δεν μπαινοβγαινει αερας πια...ουτε εργα της αττικης οδου δεν μπλοκαραν ετσι την κυλοφορια]
τεσπα.λουκα κοφτο τωρα! ruuun γιατι δεν εχεις ακουσει την τσιριδα της soprano!
3ον.πολυ τελεια σκηνη στο σπιτι του στεφανου...αχ σαν τρελη... Love! δυο φορες το ειπε...
4ον.λατρευω αντιγοναρα-κοσμηματοπωλησα-χρυσοχοο και μανο οπως βουλωσαν το στομα της νταιζαρας!σωστο βουλοκερι!
5ον.αχ βρε μελιτα...αχ.πολυ μου την δινει ο στεφανος!μα τετοια εναλλαγη συναισ9ηματων ανα τεταρτο?τι διαολο.αυτοματο ειναι?
6ον.ξυλα vomit Sorry αλλα δεν μου αρεσε ολη αυτη η υστερια με τον μπεμπη,ουτε η μαρια η παρ9ενος δεν εκανε ετσι οταν της ειπε ο αρχαγγελος οτι 9α γεννησει τον ιησου!καλε μου χριστουλη! /S
7ον.τι μπουνιες ηταν αυτες στο στεφανο?να με βλεπετε στο πατωμα να σκαω απ τα γελια α9ορυβα ομως και να μην σταματαω!καλα εκλεψαν το ροπαλο απ το παρτυ της 2χρονης ξαδερφης μου και απηγαγαν τον κλοουν? gelio ακουτηκε σε καποια φαση ενας ηχος σαν καραμουζα απ αυτο το 9ορυβο που κανουν κατι πλαστικα ροπαλα...αχ...πολλοι απροσεχτοι....αχ.

αυτα αουφιντερζεν,γκουντμπάι [το ελληνικο μ αρεσε gelio ] απο την βουβη ρειτσελ....
Υ.Γ ποτε τελικα 9α το δειξει το χιλιοβασσανισμενο επεισοιο με ΤΗΝ σκηνη?παρασκευη,δευτερα ή τριτη? wall


Έχει επεξεργασθεί από τον/την rache[L]15 στις Τρι Μαρ 09, 2010 8:42 pm, 2 φορές συνολικά
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από konstantina Τρι Μαρ 09, 2010 8:40 pm

το επεισοδιο τελειο!η ευα ελαμπε!
μελιτα στεφανος μαρεσε η σκηνη!΄΄χριστε μου δεν θελω τον εαυτο μου οταν σου μιλαω ετσι΄΄(καπως ετσι)
και οι σκηνες με στεφανο ευα γιατι..η ευα ΕΛΑΜΠΕ!''ηρθα να δω τι μαγιρευεις (κατι τελετοιο ειπε'' στεφ:''ναι καλα!να τσιμπολογησεις ηρθες''! ευα:''κανω εγω τετοια πραγματα''!!ελιωσα! gelio
αντιγονη θεα!
εγω εκει που τηλεφωνησε σε καποιον,η πρωτη σκεψη που μου ηρθε να μη γινει οπως στη βερα,να της παρει το παιδι και να μεγαλωσει ξενο αλλα μετα σκεφτηκα οτι δεν φαινεται να εχει οφελος απο κατι τετοιο!

γενικα ολο το επεισοδιο ηταν πλημμυρισμενο απο ατακες!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από konstantina Τρι Μαρ 09, 2010 8:42 pm

rache[L]15
ξυλα vomit

συγγνωμη αλλα αν δεν σαρεσε η ΕΥΑ οπως ΕΣΥ διευκρινησες επειδη υστεριαζε η κα Ξυλα τι σου φταιξε..?Μες το σεναριο ητανε!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Τρι Μαρ 09, 2010 8:45 pm

konstantina έγραψε:rache[L]15
ξυλα vomit

συγγνωμη αλλα αν δεν σαρεσε η ΕΥΑ οπως ΕΣΥ διευκρινησες επειδη υστεριαζε η κα Ξυλα τι σου φταιξε..?Μες το σεναριο ητανε!
οχι,ενταξει..δικια μου υπερβολη...εννοουσα δεν μ'αρεσε οπως επαιξε στο συγκεκριμενο επεισοδιο...πολυ...9εατρικ...το 9εατρο αν δεν βαλεις υπερβολη δεν ειναι 9εατρο...η τηλεοραση ομως αν βαλεις υπερβολη γινεται...ψευτικο! :)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την rache[L]15 στις Τρι Μαρ 09, 2010 8:46 pm, 1 φορά
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από noraki-loukakos Τρι Μαρ 09, 2010 8:45 pm

jim7 έγραψε:
noraki-loukakos έγραψε:Geia sas paidia!! eimai kainourgia sto forum!!! epidi spoudazw agglia kai den blepw ta episodia apeu8ias alla meta apo kati wres pou ta anebazoun sto internet mporeite sas parakalw na m peite me liga logia ti egine sto simerino episodio?? sas euxaristw poli!!! :)

Κατ' αρχάς σε καλοσωρίζουμε στο forum και σου ευχόμαστε καλά post. Θα σε παρακαλούσα όμως να γράφεις στα Ελληνικά που είναι και η γλώσσα του forum τα greeklish απαγορεύονται.

Σχετικά με την περίληψη, ο Μάνος φυγαδεύει τον Λουκά και τον πάει στο σπίτι του Στέφανου, η Νταίζη τα ακούει για τα καλά από την Αντιγόνη μόλις πάει να σηκώσει την φωνή της όταν πάει στο σπίτι του Στέφανου και την διώχνει, η Μελίτα παίρνει τηλέφωνο τον Στέφανο και του λέει για αγάπες και λουλούδια μπροστά στην Εύα, ο Στέφανος έξυπνα καλύπτεται για να μην καταλάβει τίποτα η Εύα που ήταν μπροστά, η Νταίζη την άλλη μέρα πάει τον Λουκά στον Πέτρο και ο Πέτρος λέει στον Λουκά το σχέδιό του για να απαλλαγεί από την Νταίζη. Η Εύα και ο Στέφανος πάνε στον υπέρηχο και μαθαίνουν πως το παιδί τους θα είναι αγόρι. Η Αντιγόνη πετάει από χαρά και παίρνει κάποιον τηλέφωνο και του λέι ότι το παιδί είναι αγόρι και ότι πέτυχαν με την πρώτη. Ο Χατζηβασιλείου στέλνει μπράβους και χτυπάνε τον Στέφανο.

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα!καλώς σας βρήκα!! από εδώ και πέρα θα γράφω στα ελληνικά!! Ευχαριστώ πάρα πολύ για την ενημέρωση για το σημερινό επεισόδιο!!!
:D :D :D :) :)

noraki-loukakos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από konstantina Τρι Μαρ 09, 2010 8:50 pm

οχι,ενταξει..δικια μου υπερβολη...εννοουσα δεν μ'αρεσε οπως επαιξε στο συγκεκριμενο επεισοδιο...πολυ...9εατρικ...το 9εατρο αν δεν βαλεις υπερβολη δεν ειναι 9εατρο...η τηλεοραση ομως αν βαλεις υπερβολη γινεται...ψευτικο!
Οκ.Βασικά όπως το πάρει κανείς.Εγώ ασ πούμε χάρηκα που την είδα τόσο ευτυχισμένη και η υστερία που λές την εξέλαβα σαν μεγάλη ευτυχία και χαρά. :D

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Μαρ 09, 2010 8:56 pm

rache[L]15 έγραψε:λοιπον!σημερα μετα απο καμια πενηνταρια χρονια 9α επισημανω καποια πργματα!
1ον.τι ηταν αυτα που ελεγε η δαφνΟΥΦΟ?προοικονομια?τραγικη ειρωνια?ξερουμε κατι και δεν το ξερουμε?τι ηταν ολα αυτα για κοιλιτσες,μωρακια,λιγουρες,κρεβατια,λουκαδες? huhu οοο..μια φορα εγω χοροπηδουσα και εκανα πανομιμα πως ουρλιαζω μιας και ειμαι σε αφωνια... Idea
2ον.νταξ...επαψε να ειναι αστειο αυτο λουκα!τελειωνε με τα ονοματα!κα9ε φορα που κοιταζε την νορα κι πηγαινε να μιλησει ελεγα ΝΟ-ΡΑ!λουκακο πες νορα!ν-ο-ρα λες και ηταν κανενα 2χρονο που τωρα αρχιζει να μιλαει!ατμους απ τα αυτια εβγαζα[μιας και απ τη μυτη δεν μπαινοβγαινει αερας πια...ουτε εργα της αττικης οδου δεν μπλοκαραν ετσι την κυλοφορια]
τεσπα.λουκα κοφτο τωρα! ruuun γιατι δεν εχεις ακουσει την τσιριδα της soprano!
3ον.πολυ τελεια σκηνη στο σπιτι του στεφανου...αχ σαν τρελη... Love! δυο φορες το ειπε...
4ον.λατρευω αντιγοναρα-κοσμηματοπωλησα-χρυσοχοο και μανο οπως βουλωσαν το στομα της νταιζαρας!σωστο βουλοκερι!
5ον.αχ βρε μελιτα...αχ.πολυ μου την δινει ο στεφανος!μα τετοια εναλλαγη συναισ9ηματων ανα τεταρτο?τι διαολο.αυτοματο ειναι?
6ον.ξυλα vomit Sorry αλλα δεν μου αρεσε ολη αυτη η υστερια με τον μπεμπη,ουτε η μαρια η παρ9ενος δεν εκανε ετσι οταν της ειπε ο αρχαγγελος οτι 9α γεννησει τον ιησου!καλε μου χριστουλη! /S
7ον.τι μπουνιες ηταν αυτες στο στεφανο?να με βλεπετε στο πατωμα να σκαω απ τα γελια α9ορυβα ομως και να μην σταματαω!καλα εκλεψαν το ροπαλο απ το παρτυ της 2χρονης ξαδερφης μου και απηγαγαν τον κλοουν? gelio ακουτηκε σε καποια φαση ενας ηχος σαν καραμουζα απ αυτο το 9ορυβο που κανουν κατι πλαστικα ροπαλα...αχ...πολλοι απροσεχτοι....αχ.

αυτα αουφιντερζεν,γκουντμπάι [το ελληνικο μ αρεσε gelio ] απο την βουβη ρειτσελ....
Υ.Γ ποτε τελικα 9α το δειξει το χιλιοβασσανισμενο επεισοιο με ΤΗΝ σκηνη?παρασκευη,δευτερα ή τριτη? wall


συμφωνω απολυτα μαζι σου με καληψες....ψηφισα πολυ καλο το επεισοδιακι, και κατι που δεν περιμενα να το πω μπραβο ρε αντιγονη πες τα στην οχια...σημερα ο λουκακος τι γλυκος που ηταν αχχχχχ μωρε
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Μαρ 09, 2010 8:57 pm

ΨΗΦΙΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ !! ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕ ΙΔΑΙΤΕΡΩΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ... ΚΑΤΙ-ΚΑΤΙ ΜΕ ΧΑΛΑΓΑΓΕ (ΜΙΑ-ΜΙΑ ΟΙ ΤΟΥΡΤΕΣ)

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ Ο ΜΑΥΡΟΣ...Η ΝΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΞΟΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ(2x οτι τον αγαπαει σαν τρελλη) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ..οι ΠΙΤΖΑΜΕΣ εχουν κατατσαλακωθει απο την νορα με ριξανε στεναχωρηθηκα...

μονο η αντιγοναρα με σηκωσε : respect :

ΜΟΝΟ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ !!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Τρι Μαρ 09, 2010 8:59 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:λοιπον!σημερα μετα απο καμια πενηνταρια χρονια 9α επισημανω καποια πργματα!
1ον.τι ηταν αυτα που ελεγε η δαφνΟΥΦΟ?προοικονομια?τραγικη ειρωνια?ξερουμε κατι και δεν το ξερουμε?τι ηταν ολα αυτα για κοιλιτσες,μωρακια,λιγουρες,κρεβατια,λουκαδες? huhu οοο..μια φορα εγω χοροπηδουσα και εκανα πανομιμα πως ουρλιαζω μιας και ειμαι σε αφωνια... Idea
2ον.νταξ...επαψε να ειναι αστειο αυτο λουκα!τελειωνε με τα ονοματα!κα9ε φορα που κοιταζε την νορα κι πηγαινε να μιλησει ελεγα ΝΟ-ΡΑ!λουκακο πες νορα!ν-ο-ρα λες και ηταν κανενα 2χρονο που τωρα αρχιζει να μιλαει!ατμους απ τα αυτια εβγαζα[μιας και απ τη μυτη δεν μπαινοβγαινει αερας πια...ουτε εργα της αττικης οδου δεν μπλοκαραν ετσι την κυλοφορια]
τεσπα.λουκα κοφτο τωρα! ruuun γιατι δεν εχεις ακουσει την τσιριδα της soprano!
3ον.πολυ τελεια σκηνη στο σπιτι του στεφανου...αχ σαν τρελη... Love! δυο φορες το ειπε...
4ον.λατρευω αντιγοναρα-κοσμηματοπωλησα-χρυσοχοο και μανο οπως βουλωσαν το στομα της νταιζαρας!σωστο βουλοκερι!
5ον.αχ βρε μελιτα...αχ.πολυ μου την δινει ο στεφανος!μα τετοια εναλλαγη συναισ9ηματων ανα τεταρτο?τι διαολο.αυτοματο ειναι?
6ον.ξυλα vomit Sorry αλλα δεν μου αρεσε ολη αυτη η υστερια με τον μπεμπη,ουτε η μαρια η παρ9ενος δεν εκανε ετσι οταν της ειπε ο αρχαγγελος οτι 9α γεννησει τον ιησου!καλε μου χριστουλη! /S
7ον.τι μπουνιες ηταν αυτες στο στεφανο?να με βλεπετε στο πατωμα να σκαω απ τα γελια α9ορυβα ομως και να μην σταματαω!καλα εκλεψαν το ροπαλο απ το παρτυ της 2χρονης ξαδερφης μου και απηγαγαν τον κλοουν? gelio ακουτηκε σε καποια φαση ενας ηχος σαν καραμουζα απ αυτο το 9ορυβο που κανουν κατι πλαστικα ροπαλα...αχ...πολλοι απροσεχτοι....αχ.

αυτα αουφιντερζεν,γκουντμπάι [το ελληνικο μ αρεσε gelio ] απο την βουβη ρειτσελ....
Υ.Γ ποτε τελικα 9α το δειξει το χιλιοβασσανισμενο επεισοιο με ΤΗΝ σκηνη?παρασκευη,δευτερα ή τριτη? wall


συμφωνω απολυτα μαζι σου με καληψες....ψηφισα πολυ καλο το επεισοδιακι, και κατι που δεν περιμενα να το πω μπραβο ρε αντιγονη πες τα στην οχια...σημερα ο λουκακος τι γλυκος που ηταν αχχχχχ μωρε
α!και γω πολυ καλο ψηφισα![το μυαλο το εχω πανω απ το κεφαλι!]
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Μαρ 09, 2010 8:59 pm

ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ gelio !!!! α ρε Λουκα με την αμνησια !!!
οσο για την Αντιγονη ειναι κατηγορια απο μονη της αυτη δινει απο τωρα δωρα οταν το αγεννητο θα παει πανεπιστημιο .στο επομενο επεισοδιο θα κανει και το ριαλιτι μια νυφη για τον εγγονο μου!!! lol! gelio
Η Αμαλια θεα τι να πεις που και να ξερε και ο Πετραν εσκασε το χαμογελακι και στο δουλεμα!!!
οσο για την καλυτερη σκηνη για μενα : λιγο κρασι λιγο θαλασσα και το αγορι μου !!!!!!(οσες καταλαβατε αρκει...)
κοιτουσα το τοπιο και το προσωπο παρα το τι λεγανε!!! Love!

υγ.την μελιτα αρχιζω και την καταλαβαινω......
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης