Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

+35
konst@ntin@
edem4ever
Vampirela
KatsaroYpotheto
Materialgirl
loukasnora
Δάφνη
DESPOINA
νοριτσα
annaki
nora_loukas_love
vs116117
Dorina <3 Πέτρος
Ntinaki1
LYDIA
katie007
Καρ-Mik
ioulieta
soso
Ezantakou
nikidanis
verile_mistika
$ofi@ loukakos + nora
konstantina
PrincessRachel
jim7
loukitsa
noraki-loukakos
evanna
glgs
xristina79
anastasia20
Black rose
anna90
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap58%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 58% 
[ 39 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 67
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 09, 2010 9:18 pm


Το επεισόδιο πολύ καλό απο μένα.

Νόρα και Εύα όπως πάντα έβγαζαν το παρείστικο. Το Ευάκι τη σκέφτηκε τη φιλεναδίτσα που έχει τον νταλκά της και είναι μόνη της. Την ώρα που εμφανίστηκαν ο Λουκάς με το Μάνο η Εύα πήρε την κατάσταση στα χέρια της ή μου φάνηκε; Αυτό είναι αλλαγή. Έστειλε το Μάνο στη Νταιζάρα και ο αγόραρος υπάκουσε χωρίς δεύτερη κουβέντα. Αυτά είναι.....

Λουκάς και Νόρα στην πισίνα ήταν γλύκες. Α ρε Λουκάκο γιατί αγόρι μου δεν τα έλεγες νωρίτερα όλα αυτά; Έπρεπε να έχεις πισίνα δηλαδή η παραλία της κατασκήνωσης που το έχεις ξεμοναχιάσει τόσες φορές το Νοράκι δεν σου έκανε;

Στο Καρταλόσπιτο ο Στέφανος το είχε ρίξει στο μαγείρεμα και η Εύα στις δοκιμές. Η κατσαρή μουχρίτσα την ψιλοκατάπιε τη γλώσσα της όταν της πάσαρε την Εύα στο τηλέφωνο. Ο Λουκάκος πάντως είχε δίκιο το σπίτι μοιάζει να έχει βγεί απο περιοδικό διακόσμησης. Όταν πλάκωσαν οι επισκέψεις την ώρα του φαγητού, το πώς χάρηκα Στέφανο και Αντιγονάρα που την έλεγαν στην Νταίζη δεν λέγεται. Πάντως Νταίζη και Αντιγόνη σαν να μου έμοιαζαν περίεργες. Λέτε να υπάρχει καμιά συνεργασία; την ξαποστείλανε με συνοπτικές διαδικασίες και ο Χρηστάκης της εξηγήθηκε σπαθί. Σ αυτή τη σειρά όλοι είναι ερωτοχτυπημένοι τι να πω έπρεπε να τη λένε τα μυστικά του έρωτα όχι της Εδέμ.

Το Νοράκι πέρασε και πήρε και τις πυζαμούλες το καλό μου. Πάντως ο Μάνος δεν ρώτησε τίποτα. Είπαμε τα καψούρια αναγνωρίζονται...

Ο Στέφανος δεν παρέλειψε το πρωί να περάσει απ το σπίτι της απόλυτης να της βάλλει πάγο που του τηλεφώνησε και θα του χαλάσει το σπίτι. Το ταπεινό χαμομηλάκι γούρλωσε τα ματάκια του (το δάκρυ δεν τόχουμε εύκολο) και ζήτησε και συγνώμη. Τι να πω κάθε μέρα και πιο χαμηλά. Ο μάγκας όταν είδε οτι το στεναχώρησε το κορίτσι του πέταξε και ένα σ αγαπώ να το έχει στη μπρίζα και έφυγε.

Κι εκεί που λές είναι συγχισμένο το αγόρι που άφησε τη μεγάλη του αγάπη για να πάει με τη σύζυγο, ξαφνικά φοράει ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά στο άκουσμα του διαδόχου και νάσου πάλι να μην ξέρω τι καπνό φουμάρει. Πάντως είχε αντίδραση κλασική. Πρώτα είπε δεν θα είμαι ο μόνος άντρας στο σπίτι και στη συνέχεια ζήτησε και ένα κοριτσάκι. Η Εύα απ την άλλη έλαμπε από χαρά. Αυτή την όψη της ευτυχίας στο πρόσωπό της πρώτη φορά τη βλέπω. Φοβάμαι τη στιγμή που το χαμόγελο θα παγώσει στα χείλη της ειλικρινά.

Μου άρεσαν οι λέξεις που διάλεξε η Εύα για να ανακοινώσει το φύλλο του μωρού. Είπε ο αδελφός της Μαρίλιας και έβαλε στον κύκλο της αγάπης και την κόρη της, που αμέσως διάλεξε τομέα να εκπαιδεύσει το αδελφάκι. Τρελαίνομαι.....

Στο ατελιέ της Δάφνης οι φίλες χάρηκαν με τη χαρά της η φίλη-φίδι τα έβαψε μαύρα και βιάστηκε να φύγει. Πάλι καλά που πήγε σπίτι της γιατί τότε με την αναγγελία του γάμου πήγε στον απόλυτο. Ακούσαμε όμως και κάποιες προοικονομίες περί Νόρας. Ελπίζω τουλάχιστον

Το τηλεφώνημα της Αντιγόνης με έβαλε σε σκέψεις. Προφανώς το φύλλο του παιδιού είχε μεγάλη σημασία. Αναρωτιέμαι αν αυτό το παιδί κληρονομεί κάτι και αν ναι από ποιόν. Νομίζω θα αργήσουμε να μάθουμε.

Ο Λουκάς απ όλους τους γύρω του την ψωνισμένη την Αμαλία διάλεξε να πει οτι θυμήθηκε; Μαύρη θα του την κάνει τη ζωή του Πετράκη. Με χαλούσε που ο Λουκάς κατηγορούσε τους πάντες πλην του Ρούσσου αλλά σήμερα έκανε μια αρχή και μ αυτόν, και του Πετράκη δεν του άρεσε.

Ο πατέρας κουβάλησε τα γλυκά αλλά οι μπράβοι του την έπεσαν και πάνω στο μπουνίδι ξαφνικά ο Στέφανος έγινε Στράτος και έκατσα και τον χάζευα. Αδυναμίες τι να κάνουμε

Σε αναμονή των εξελίξεων λοιπόν.....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 09, 2010 9:22 pm

Να σχολιάσω και εγώ..
Πολύ καλό το επεισόδιο, το τέλειο το κρατάω για την Παρασκεύη..

Μάνος-Εύα-Νόρα-Λουκάς: Πολοί καλοί όλοι τους. Όλοι να αγωνιούν για τη τύχη του Λουκά και ο Λουκάς να συνεχίζει να "παρενοχλεί" τη Νόρα και να πετάει ατάκες για καινούρι συκώτι gelio
Χρήστος-Χατζημαγνητόφωνο: Ο Χρήστος τον φόβισε με το χαμόγελο στα χείλη, ταλέντο είναι και αυτό, δε το καταφέρνουν όλοι..
Λουκάς-Νόρα με φόντο τη πισίνα: Μια ακόμη ερωτική εξομολόγηση και απο τους δύο, κατ'εμέ η πιο ουσιαστική ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ. Πόσο ακόμα να τους λατρέψω αυτούς, πόσο? Love!
Μάνος-Νταίζη: Κρατάω μόνο τη κουβέντα που είπε ο Μάνος απευθυνόμενος στη Νταίζη "Πιστεύεις οτι θα έφτιαχνα εγώ ενα τέτοιο σενάριο?" Όχι βέβαια αγόρι μου, εσύ είσαι για μεγαλύτερες πλεκτάνες και λαμογιές, μ'αυτά θα ασχολείσαι? Άντε να αναθεωρήσει κάποια πράγματα ο Μάνος, έχουν γκρεμιστεί και όλοι οι φούρνοι λόγω οικονομικής κρίσης..
Εύα-Στέφανος-τηλ.Μελίτας: Δε τη καταλαβαίνω τη Μελίτα, δεν..
Δάφνη-Νικόλας-Μάνος: ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ. Η Δάφνη με κερδίζει όλο και περισσότερο..
Δείπνο στο Καρταλαίϊκο: Η αρχηγός της συμμορία, που λέει και ο Λουκάς, πολύ καλά τα είπε στη Νταίζη αλλά το λυπήθηκα λίγο το Νταιζουλίνι μωρέ (μη μουντζώνετε). Μια παρατήρηση, πως "τολμάει" η Αντιγόνη να συμπεριφέρεται έτσι άσχημα στην τραγουδιάρα αφού αύριο μαθαύριο θα την βάλει στο σπίτι της ως νύφη της, υποτείθεται οτι η Αντιγόνη έχει τον Χρήστο σαν γιό της..
Χρήστος-Νταίζη: Ταιριάζουνε μωρέ και φαίνεται να αγαπιούνται..
Μάνος-Νόρα: Αυτές οι μπιτζάμες πια, αγγίζουν ακόμα και τον Μάνο (που φτάσαμε). Το Νοράκι μας πάντως πονάει και στεναχωριέμαι να τη βλέπω έτσι..
Στέφανος-Μελίτα: Τη μάλωσε λιγάκι αλλά τα ζήταγε και αυτηνής ο οργανισμός της..
Στέφανος-Εύα-Φασολάκι: Τι ωραίες και τρυφερές στιγμές, αδύνατον να μη συγκινηθεί μια γυναίκα. Εγώ βρε παιδιά γιατί δε βλέπω τη δυστυχία στο πρόσωπο του Στέφανού? Ίσα ίσα, τον βλέπω να λάμπει και σκέφτεται και για δεύτερο παιδί (κοριτσάκι παρακαλώ). Η Αγγέλα και η Μαρίλια είναι κοντά στη Εύα και μου βγάζουν μια οικογενιακή ατμόσφαιρα..
Λουκάς-Ρούσσος: Μιά ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ κουβέντα ανάμεσα τους με έκανε να καταλάβω γιατί ο Λουκάς παριστάνει ακόμα τον αμνησιακό να το πώ ήλήθιο να το πώ? Όπως και να το πώ, το χαίρομαι μαζί του..
Φιλεναδίτσες της "Εδεμοταβέρνας": Πόσο χάρηκαν τα κορίτσια (εκτός απο τη Μελίτα-φυσικό είναι βέβαια) για τον άνδρα που έρχεται στη ζωή τους, τις απολαμβάνω πάντα τις τρείς τους. Πολλή συζήτηση έγινε για τυχόν εγκυμοσύνη της Νόρας, θα το πάρω ως προοικονομία που με συμφαίρει κιόλας, το αξίζει το κορίτσι μας..
Δείπνο στο Ρουσσέϊκο: Αμαλία-Λουκάς--> Πόσο να γελάσω η έρμη, πόσο?
Τηλεφώνημα Αντιγόνης: Είμαι πολύ περίεργη να μάθω ποιός κρύβεται πίσω απο την άλλη γραμμή του τηλεφώνου, μυρίζω ίντριγκα και καιρός ήταν..
Η Νόρα πάντως με το παράπονο (και με το δίκιο της), την Αμαλία βρήκε να θυμηθεί ο άλλος? Απο την άλλη, η Αμαλία καμάρωνε που τη θυμήθηκε ο Βενέτης..
Αντιγόνη-Εύα: Τι πεθερά είναι αυτή? Έτσι όπως πάει, το δωμάτιο τηε Εύας, θα γεμίσει με αντίκες..

Αυτά απο μένα, συγγνώμη αν σας κούρασα..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από soso Τρι Μαρ 09, 2010 9:31 pm

It s a boy!It s a boy! Drinks

Η Ευα λάμπει,με πείθει απόλυτα για την ευτυχίας της,κι επειδή χθες ξέχασα κι εγώ τους καλούς μου τρόπους "Ευχαριστούμε/Ευχαριστούμε/Ευχαριστούμε".. Love

Ο μη Μανος θελει και κορίτσι καπάκι,αλλά ενδιαμεσως προβάρει λόγια απόλυτου,κυρίως για να μην τον κακοχαρακτηρίσουμε..Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό το αγόρι!Χαιρομαι,ωστόσο,ιδαιτερα που θα διαιωνιστεί το είδος του (ειδικά σε διασταυρωση μ αυτό της Θεάς)..

Μιλώντας για dna συνεχίζεται η απολυτη απογοητευση του πιο προικισμενου απ' αυτό προ'ι'οντος,αλλά ποσες star να χωρέσουν σ' ένα σπίτι;;;..

Η αποκαθήλωση της παρέας έχει πάψει να μου αρεσει εδώ και καιρό.Αναμένω..

Η εξελιξη του love story Λουκά-Νόρα είναι η αποκάλυψη -εις ωρας τουλάχιστον-του β' κύκλου..Τ-Ρ-Ε-Λ-Α-Ι-Ν-Ο-Μ-Α-Ι!Καθημερινώς!

Υγ.α Τα ρεστα μου στην Κυρία Καρτάλη/Λαζαρίδη/κρυφοΛυτρα : respect :
β. Επειγόντως κολλύριο από παραγωγή ,σε κλαίουσες ΧΩΡΙΣ δάκρυα. Καλά το κλαμα το βουβό,το κλάμα το στεγνό,το χει κανείς ακούσει;;;

Φιλιά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από ioulieta Τρι Μαρ 09, 2010 9:33 pm

TO EΠΕΙΣΟΔΙΑ ΑΚΡΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΚΡΩΣ ΚΟΡΕΔΕΥΤΙΚΟ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΑ= ΑΘΛΙΟΙ ΜΟΝΟ ΦΙΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ. Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΜΟΝΟ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ. ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΣΥΜΠΑΘΩ ΙΔΙΑΤΕΡΑ ΕΥΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ. Η ΕΥΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΕΥΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ Η ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ. ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ. ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΛΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ. ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΤΕ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕΛΙΤΑ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 09, 2010 9:33 pm

Νόρα Λουκάς πισίνα: Γλύκες Love! , χαθηκε να τα χουν πεί λίγες μέρες νωρίτερα?

Τηλέφωνο Μελίτας : Fskl Ορσε κορίτσι μου όλα δικά σου!!! Ντιπ αξιοπρέπεια? Δηλαδη τι πρέπει να γίνει, να στο γράψουμε σε ταμπελάκι όπως το έγραψε η Νόρα το ονομα για τον αμνησιακό?

Αντιγονάρα προς Νταίζη: : respect : Ο Βίτο Κορλεόνε έγραψε! Ετσι Αντιγόνη ΛουκοΝορική, έμπαινε!!!!!!!

Καρτάλης Τζούνιορ: Η Αντιγονάρα τι ψάχνεται? Που θα αφήσει την περιουσία? Τοσο ντόρο για την συνεχιση του ονόματος, δεν το νομίζω.....

Αφήνω για το τέλος ................ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΙ!!!!! : respect : : respect : : respect :
Η Πεφάνη σε ακόμη μια υπέροχη σκηνή, μας χάρισε αφθονο γέλιο.....
Η Αμαλία να καυχεται σαν γύφτικο σκεπάρνι και ο Πετράν να γελάει βλέποντας την Αμαλία που καβαλάει και κάνει βόλτες το καλάμι!!! ΘΕΟΙ!!!!!!

Δεν μπορείτε να πείτε....Απλα-λιτα και απέριττα!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από ioulieta Τρι Μαρ 09, 2010 9:36 pm

Η ΕΥΑΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΤΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΦΙΛΙΚΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΣΚΥΘΡΩΠΙΖΕΙ. ΤΥΦΛΟΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από ioulieta Τρι Μαρ 09, 2010 9:44 pm

XRISTE MOY TΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΩ; ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ; ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ Η ΕΥΑ; ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ. ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. Ο ΤΗΛΕΘΕΑΤΗΣ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΜΙΛΟΥΣΕ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ. ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΛΥΤΡΑΣ ΗΤΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΜΠΛΙΑΧ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΘΕΤΩ ΠΩΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΛΥΤΡΑ ΥΠΟΘΕΤΩ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από ioulieta Τρι Μαρ 09, 2010 9:49 pm

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΕΥΑΚΙ ΝΑ ΠΡΟΣΓΙΩΘΕΙ ΑΝΩΜΑΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕ. ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ


edit by Jim7
Εδώ κάνουμε σχολιασμό του επεισοδίου και μόνο.
Δεν είναι δυνατόνα να ποστάρεις το ένα ποστ κάτω από το άλλο όταν μπορείς όλα να τα βάλεις σε ένα ποστ εάν και εφόσον αφορούν σε σχολιασμό του επεισοδίου.
Αυτό που κάνεις απαγορεύετε. Διάβασε τους κανονισμούς του forum.

1η προειδοποίηση
2.18 Το posthunting (το να γράφεις απαντήσεις μόνο κ μόνο για να ανέβει το 'νούμερο' των ποστ ή το 'level' σου) θα δέχεται προειδοποίηση, ή σε ακραίες περιπτώσεις άμεσο αποκλεισμό
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από katie007 Τρι Μαρ 09, 2010 9:50 pm

Claradelle, ακομα μια φορα που συμφωνω απολυτα μαζι σου ..κι εγω διαισθανομαι πως κατι σχετικο με κληρονομικα.<παιζει>τωρα ως προς τον αποδεκτη του τηλεφωνηματος το Λοιπον εγραφε συγκεκριμενα πως <η Αντιγονη οταν μαθαινει το φυλο του παιδιου κανει ενα περιεργο τηλεφωνημα στον Χατζηβασιλειου ο οποιος μετα απο αυτο δολοφονειτα >δεν ξερω κατα ποσο ειναι α αξιοπιστο και δεν μπορω να το δικαιολογησω ,εξηγησω....

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από LYDIA Τρι Μαρ 09, 2010 9:53 pm

anastasia20 έγραψε:Σκηνή στο γραφείο:από χτες έχω αλλάξει συκώτι….δεν μπορώ..ο μάνος να κοιτάει πίσω του μήπως τον κυνηγούν…ο λουκάς να θεωρεί πως είναι το φονικό όπλο και ο ράμπο μαζί…το θέατρο του παραλόγου….

Οικογένεια καρτάλη:καρτάλω<δεν θα πω τίποτα στέφανε…μην ανησυχείς…>και στο καπάκι…<ο λύτρας και ο μάνος σκότωσαν τον άνδρα μου>….τάφος είναι αυτή η γυναίκα….αχαχαχαχα….

Λουκάς-νόρα:λουκάς<θα σε βγάλω από αυτό το βούρκο μαργαρίτα μου>…<έχουμε κάνει τόσα πολλά μαζί,έχουμε κάνει κανά 2 φόνους>….θα πεθάνω από τα γέλια….τι ατάκες είναι αυτές παναγία μου…gelio

Άντε ρε λουκά…πες της ότι δεν έχεις αμνησία….άντε να δείτε και να δούμε καμία άσπρη μέρα…μας έχετε βγάλει την πίστη…

Στέφανος-εύα:τι κάνεις ρε μελίτα;;;συμφωνώ….Synelthe βρε κοπέλα μου….
Ο στέφανος άλλαξε και 15 χρώματα….

Μάνος-δάφνη-νικόλας:ο μάνος δεν αλλάζει….τι χτυπιέστε όλοι;;;δεν φταίει αυτός που έμπλεξε με τους τοκογλύφους αλλά ο χατζητέτοιος…πάντα οι άλλοι φταίνε…είχε δίκιο η δάφνη…τι να τον κάνουμε που είναι ευκολόπιστος…αχ…βρε μάνο…δεν σου έχουν πει…να μην παίρνεις τίποτα από αγνώστους…θα σε μαλώσω…ο κόσμος είναι κακός…δεν φταις εσύ το μικρό και άβγαλτο…

Τραπέζι στου καρτάλη:ώπα…η καρτάλω…μαθαίνει και τρόπους…έβγαλε και διάγγελμα…silence λοιπόν…μιλάει η καρτάλω…που δεν δέχεται και εκβιασμούς…δεν θα της πάρει η νταίζη την δόξα…ήρθαν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα…ακούς εκεί!!! μόνο η καρτάλω έχει το δικαίωμα να εκβιάζει…
καλά όταν ρώτησε ο λουκάς<αυτή είναι η αρχηγός της συμμορίας;>μπορεί να με άκουσε και όλη η πολυκατοικία από τα γέλια….gelio

Νταίζη-χρήστος:με αυτούς τους δύο δεν έχω καταλάβει τίποτα….θέλουν να είναι μαζί;δεν θέλουν;;;μπορούν δεν μπορούν….ένα χάος….

Στέφανος-μελίτα:καλά ο καρτάλης είναι για πολλά χαστούκια…της μιλάει έτσι όπως της μιλάει και μετά <πόσο μπορεί να σ’αγαπώ,πόσο πολύ σ’αγαπώ>…θα μας τρελάνεις βρε άνθρωπε μου;;;ειλικρινά…πόσα θες για να μας στείλεις στο δαφνί;;;και η άλλη ίσα με 15 φορές συγγνώμη…έτσι και μετά από αυτό την δω να σέρνεται….τι να πω;;;

Στέφανος-εύα:θέλει και άλλο παιδί…κορίτσι..έκανε και παραγγελία ο εκ παρισίων…δίκιο έχει η μελίτα….<αυτός έχει ζωή εκείνη τίποτα…>….

Δηλαδή οι σεναριογράφοι επίτηδες το κάνουν και μετά από κάθε σκηνή με τη μελίτα μας δείχνουν σκηνή με την εύα;;;και επειδή έχω νευριάσει αυτή τη στιγμή….δεν με ενδιαφέρει τι θα κάνει ο στέφανος με την εύα…δεν πάει να σπείρει και όλα τα παιδιά του πειραία….ειλικρινά αδιαφορώ…αλλά η μελίτα πρέπει να συνέλθει γρήγορα…άντε γιατί η κατάσταση δεν παλεύεται άλλο… Grrr

Πέτρος-λουκάς:έχει σχέδιο ο λουκάς…μήπως και δουν όλοι τους ότι δεν είναι άμοιροι ευθυνών…άντε βρε πέτρο…εσύ θα μας σώσει….μόνο εσύ μπορείς μας απαλλάξεις από την οχιά…

Στο ατελιέ της δάφνης:η εύα μέσα στην τρελή χαρά….και λογικό το βρίσκω…αλλά γιατί πρέπει να ακούει η μελίτα από πρώτο χέρι;;;;

σπίτι ρουσέικου:μου αρέσει που ο λουκάς επέλεξε να θυμηθεί την αμαλία πρώτη….να μου πεις…μένει ανεξίτηλη η κακούργα…ποιος ξεχνάει την αμαλίτσα…λουκάς<ε…όχι και να πετάξει την κυρία ζωγράφο από τις σκάλες…>… xaxa
το πήρε πάνω της η αμαλία…που τη θυμήθηκε ο λουκάς….εεεε…αμαλία το καλάμι μην ξεχάσεις…ο πέτρος θεός…. : respect :

η καρτάλω δεν πατάει στη γη αυτή τη στιγμή…ΠΕΤΑΕΙ τώρα…πετάει…άλλωστε το πέτυχε με το πρώτο….να ρωτήσω τώρα εγώ;;;τι ακριβώς πέτυχαν;;;το αγόρι;;;και γιατί ήθελαν τόσο πολύ αγόρι;;;τι κρύβει πάλι η γκεστάμπο….παλιοκακούργα…συμφωνία με τον :twisted: έχεις κάνει;;;και τα πετυχαίνεις όλα με την πρώτη;;;

στέφανος-μπράβοι:εγώ κανονικά έπρεπε να σε λυπηθώ τώρα αλλά δεν σε λυπάμαι….άντε γιατί πολύ με έχεις νευριάσει σήμερα…για φάε καμία μπας και έρθει το κεφάλι του στη θέση του….

Αναστασια μου,ετσι για να μην ξεχνιομαστε...
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΙΑΣ...
Ειδικα στον Στεφανο κ τους μπραβους, συμφωνω απολυτα,μηπως κ συνερθει ο χριστιανος,ο θεος ειναι μεγαλος,δεν μπορει, θα τον λυπηθει κ αυτον... lol!
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Μαρ 09, 2010 9:59 pm

Η Αντιγόνη θέλει το παιδί να είναι ζωηρό σαν τον πατέρα του( ουουυυυυ πολύ ζωηρός ο "μικρός" λέγε με και Αμάν ρε Εύα μη με πρήζεις=αγροίκος) και έξυπνο σαν τον πατέρα του ( καλά το δεύτερο απλά το αφήνω ασχολίαστο!

Αντιγόνη- τηλέφωνο: Τι σημαίνει όπως τα είχαν σχεδιάσει και το πέτυχαν με την πρώτη; Τι είχαν σχεδιάσει; Να είναι ντε και σώνει η Εύα με τον Στέφανο; Και να περιμένουν και αγόρι;

Αντιγόνη-Εύα- ρολόϊ! Τι έχει να τραβήξει αυτό το έρμο το παιδάκι για ένα ρολόϊ;; Δηλαδή για να του το δώσουν πρέπει να περάσει στο πανεπιστήμιο; Και αν δεν τα παίρνει τα γράμματα; Και αν βγει τουβλάρα; Και αν θέλει να ανοίξει "κομμωτήριο ο Πίπης" ή να κάνει κάτι άλλο; Δεν θα πάρει το ρολόϊ;; Θα πάρει άλλο το παιδί μέχρι τότε...

ΜΜΜΜΜ τον έχει κάνει τάρανδο τον Λαζαρίδη, το όνομα την μάρανε να πάρει το παιδί!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από katie007 Τρι Μαρ 09, 2010 10:03 pm

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΠΙΟ ΚΟΣΜΙΕΣ ΚΑΙ ΕΥΠΡΕΠΕΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΙOULIETA ,ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΘΛΙΕΣ ΕΝΑ ΕΡΓΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ..ΚΑΝΕ ΚΡΑΤΕΙ ..ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΙΕΣ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦ.ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΣ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ..ΛΑΜΠΟΥΝ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ ..ΟΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΔΙΑΔΟΧΟ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΒΕΒΑΙΑ...

edit by Jim7
Παρακαλώ πολύ μην σχολιάζετε άλλα μέλη του forum. Αυτό απαγορεύετε.

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Μαρ 09, 2010 10:07 pm

Ntinaki1 έγραψε:Η Αντιγόνη θέλει το παιδί να είναι ζωηρό σαν τον πατέρα του( ουουυυυυ πολύ ζωηρός ο "μικρός" λέγε με και Αμάν ρε Εύα μη με πρήζεις=αγροίκος) και έξυπνο σαν τον πατέρα του ( καλά το δεύτερο απλά το αφήνω ασχολίαστο!

gelio gelio gelio

Ntinaki1 έγραψε:Αντιγόνη- τηλέφωνο: Τι σημαίνει όπως τα είχαν σχεδιάσει και το πέτυχαν με την πρώτη; Τι είχαν σχεδιάσει; Να είναι ντε και σώνει η Εύα με τον Στέφανο; Και να περιμένουν και αγόρι;

Η ουσία όλου του επεισοδίου. Με ποιόν μίλησε; Μου φαίνεται θα συμφωνήσω με την clarabelle πρέπει νάναι πάρα πολλά τα λεφτά.

Ntinaki1 έγραψε:Αντιγόνη-Εύα- ρολόϊ! Τι έχει να τραβήξει αυτό το έρμο το παιδάκι για ένα ρολόϊ;; Δηλαδή για να του το δώσουν πρέπει να περάσει στο πανεπιστήμιο; Και αν δεν τα παίρνει τα γράμματα; Και αν βγει τουβλάρα; Και αν θέλει να ανοίξει "κομμωτήριο ο Πίπης" ή να κάνει κάτι άλλο; Δεν θα πάρει το ρολόϊ;; Θα πάρει άλλο το παιδί μέχρι τότε...



gelio gelio gelio
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Μαρ 09, 2010 10:08 pm

lydia μου χαίρομαι που συμφωνούμε...
λες οι μπράβοι να ήρθαν την κατάλληλη στιγμή;;; Wink

ντίνα θα με στείλεις...<κομμωτήριο ο πίπης>.... gelio gelio
αχ...παναγία μου...το γέλιο της αρκούδας έχω ρίξει αυτές τις μέρες...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από soso Τρι Μαρ 09, 2010 10:08 pm

Ntinaki1 έγραψε:Αντιγόνη-Εύα- ρολόϊ! Τι έχει να τραβήξει αυτό το έρμο το παιδάκι για ένα ρολόϊ;; Δηλαδή για να του το δώσουν πρέπει να περάσει στο πανεπιστήμιο; Και αν δεν τα παίρνει τα γράμματα; Και αν βγει τουβλάρα; Και αν θέλει να ανοίξει "κομμωτήριο ο Πίπης" ή να κάνει κάτι άλλο; Δεν θα πάρει το ρολόϊ;; Θα πάρει άλλο το παιδί μέχρι τοτε

Αν και συνηθιζεται ως κίνηση,το σχόλιο σου μου φανηκε πολυ έξυπνο!

Και κατι που ξεχασα απ΄τη χαρά μου,συγγνώμη η Αντιγοναρα σας φαινεται ότι τηλεφωνεί στον..Χατζηπτώμα μ' αυτό το ύφος;;;Και τι τον νοιαζει ο απόγονος;;Μας πρόδωσαν οι περί τα τηλεοπτικά πηγές μας ή μου φαίνεται;;;
Υγ.Το χουν σ αυτήν την οικογένεια πάντως,να δείχνουν τη χαρά τους με κοσμήματα..
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 09, 2010 10:09 pm

katie007 έγραψε:Claradelle, ακομα μια φορα που συμφωνω απολυτα μαζι σου ..κι εγω διαισθανομαι πως κατι σχετικο με κληρονομικα.<παιζει>τωρα ως προς τον αποδεκτη του τηλεφωνηματος το Λοιπον εγραφε συγκεκριμενα πως <η Αντιγονη οταν μαθαινει το φυλο του παιδιου κανει ενα περιεργο τηλεφωνημα στον Χατζηβασιλειου ο οποιος μετα απο αυτο δολοφονειτα >δεν ξερω κατα ποσο ειναι α αξιοπιστο και δεν μπορω να το δικαιολογησω ,εξηγησω....


Όλο μαζί είναι λίγο περίεργο αυτό που συμβαίνει. Δείχνει σαν κάποιος να κάνει μεθοδικές κινήσεις. Τις τελευταίες ημέρες μου έχει δημιουργηθεί η αίσθηση οτι ο Μάνος ξέρει κάτι περισσότερο απ όσα λέει. Δεν έχω προσδιορίσει ακριβώς τι είναι αυτό που με κάνει να σκέπτομαι έτσι αλλά η αίσθηση υπάρχει. Θα δούμε.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 09, 2010 10:12 pm

soso έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Αντιγόνη-Εύα- ρολόϊ! Τι έχει να τραβήξει αυτό το έρμο το παιδάκι για ένα ρολόϊ;; Δηλαδή για να του το δώσουν πρέπει να περάσει στο πανεπιστήμιο; Και αν δεν τα παίρνει τα γράμματα; Και αν βγει τουβλάρα; Και αν θέλει να ανοίξει "κομμωτήριο ο Πίπης" ή να κάνει κάτι άλλο; Δεν θα πάρει το ρολόϊ;; Θα πάρει άλλο το παιδί μέχρι τοτε

Αν και συνηθιζεται ως κίνηση,το σχόλιο σου μου φανηκε πολυ έξυπνο!

Και κατι που ξεχασα απ΄τη χαρά μου,συγγνώμη η Αντιγοναρα σας φαινεται ότι τηλεφωνεί στον..Χατζηπτώμα μ' αυτό το ύφος;;;Και τι τον νοιαζει ο απόγονος;;Μας πρόδωσαν οι περί τα τηλεοπτικά πηγές μας ή μου φαίνεται;;;
Υγ.Το χουν σ αυτήν την οικογένεια πάντως,να δείχνουν τη χαρά τους με κοσμήματα..

Eτσι οπως πάμε δεν θα ανοιξει κομμωτήριο το μικρό αλλα χρυσοχοείο!! gelio gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 09, 2010 10:22 pm

Aσχετο εν μέροι- αλλα λύστε μου μια απορία (οποιος θυμάται).
Οταν η Καρτάλω ήταν ακόμα στο ίδρυμα, στις πολυ αρχες, σε μια σκηνή, μίλαγε στο τηλ και ελεγε σε κάποιον οτι
-Το παιδι είναι καλα και ερωτευμένος (δεν ήξερε τι παίζει με την Μελίτα τότε) και μετα μπήκε ο Χρήστος και το κλεισε.

Μάθαμε ποτε με ποιον μίλαγε?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Τρι Μαρ 09, 2010 11:13 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΙΣΟΔΙΟ!!!!!
ΝΑ ΠΩ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΝΟ:
ΠΕΤΡΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ:ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ!!!! ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΙΝΕΣ ΤΟΥΣ!!! ΚΑΛΑ ΜΗ ΜΗΛΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΑΝΗ ΘΕΟΣ!!!!! : respect : Love
ΟΙΚΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ: ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ!!!!!!!!!! gelio
ΑΜΑΛΙΑ Η ΑΝΕΞΗΤΗΛΗ!!!!!!!!! gelio ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!!! : respect :
ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑ ΧΟΣΤΑ!!!!!!! ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!! ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΠΕΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ !!!! ΔΩΣΕ ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑ!!!!! gelio
ΜΜΜΜΜΜ!!! ΤΙ ΑΛΛΟ??? Α ΝΑΙ!!! ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΜΟΥ ΠΑΡΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΟΥΜΕ?!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΙΖ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ: ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΗΛΑΕΙ Η ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΩ??? ΘΑ ΣΚΑΣΩ!!!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ???
ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ!!!!
Α! ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΜΕΛΙΤΑ:ΕΣΧΩΣ!!!! ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕΡΝΕΣΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΗ?????
ΑΥΤΑ!!!!!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από vs116117 Τρι Μαρ 09, 2010 11:20 pm

Ένα μικρό σχόλιο: Welcome Αντιγονάρα στο club των Λουκανορικών!!!!!
Προσκύνησα σήμερα..... Penguin
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από nora_loukas_love Τρι Μαρ 09, 2010 11:37 pm

Γειά σας παιδιά! το σημερινό επεισόδιο ήταν πολύ καλό θα έλεγα, διότι:

1) Μπορώ να πώ ότι άρχισα να συμπαθώ αυτήν την ''γλυκύτατη'' μητέρα του Στέφανου διότι έβαλε το Ντεζουλίνι στη θέση του...:bball:

2) Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι όντως ζεί ο πατέρας του Στέφανου, ο Λαζαρίδης δηλαδή, και η κυρία Αντιγόνη κάτι ύποπτο κρύβει... :?:

3) Η Εύα μας περιμένει αγόρι και φαίνεται ότι με τον γιό της θα αναπληρώσει την αγάπη που της λείπει από τον Στέφανο...Love

4) Στη θέση της μπήκε και η Μελίτα, η οποία το'χει δεί πολύ κάπως με τον Στέφανο και την Εύα και αυτό με εκνευρίζει παααάρα πολύ!!

5) Αποκαλύφθηκε μάλλον ότι η Αντιγονούλα δεν ήταν χαρούμενη με την Εύα έτσι γιατί της άρεσε το όμορφο πρόσωπό της αλλά γιατί ήθελε διακαώς έναν αρσενικό απόγονο που θα κληρονομούσε κάτι προφανώς.....Η χαρά της λοιπόν ήταν λίγο fake για την Εύα...Απλώς ήθελε ο Στέφανος να αποκτήσει παιδί!!...Θυμηθείτε αυτό που είπε στο τηλέφωνο (δεν το θυμάμαι απ'ακριβώς!): ''Τον πιάσαμε με την πρώτη πρασπάθεια τον απόγονο...''

Εσείς τί λέτε ?????
nora_loukas_love
nora_loukas_love
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Παναθηνα'ι'κός, Μυστικά της Εδέμ (ΦΥΣΙΚΑ!), Πανεπιστήμιο, internet, cinema, θέατρο και πολύ μουσική!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από annaki Τρι Μαρ 09, 2010 11:41 pm

Τί τον φυγάδευσαν το Λουκά λες κι είναι ο Μπιν Λάντεν κατάλαβε κανείς; Δουλειά δεν είχαν οι τοκογλύφοι ν' ασχολούνται με το μισόχαζο! Τα λεφτά τους θέλουν οι άνθρωποι, δεν είναι όλοι Μάνο-Στέφανοι να πλακώνονται σαν τα κοκόρια για το θεαθήναι!

Μάνος προς Νταίζη: «Ξέρω πολύ περισσότερα απ' όσα φαντάζεσαι»???? Τί ξέρει που να ξεραθούν όλοι τους;! Αντί να βγάλω άκρη μπερδεύομαι χειρότερα!

Η κα Ακρίτα πόσες φορές έχει δει το νονό του Κόπολα; Συμπεραίνω ότι πρέπει να τη λατρεύει σαν ταινία γιατί - εκτός του ότι έχει γίνει αναφορά σ' αυτήν πέρυσι αν θυμάστε - σε κάθε της σειρά δε χάνει ευκαιρία να μας μεταδώσει, με μεγάλη επιτυχία οφείλω να ομολογήσω, τη μαφιόζικη οικογενειακή θαλπωρή! Κι επειδή, όπως έχω ξαναπεί, σε κάθε οικογένεια αρχιμαφιόζων που σέβεται τον εαυτό της η μάνα κινεί τα νήματα, μόνο η Αντιγονάρα θα μπορούσε να ρουμπώσει έτσι το τσόκαρο και να υπερασπιστεί τη Νόρα! Της νυφούλας της η κολλητή είναι δυο φορές κολλητή της κι ας της την έλεγε συνέχεια στην πρόβα νυφικού!

Με τη Μελίτα σηκώνω τα χέρια πια! Έχει καμία σχέση αυτή η προσωποποίηση της κατάντιας με την περσινή Μελίτα; Έτσι ονειρευόταν τη μετά Μάνο πορεία της; Να μπουκάρει στο σπίτι της με ύφος εκατό καρδιναλίων και να της κουρελιάζει την προσωπικότητα ο απόπατος; Και να 'χει και δίκιο! Ή να μη μπορεί να μοιραστεί τη χαρά των φίλων που η ίδια επέλεξε; Πόσο πιο σημαντικό μπορεί να είναι ένα μισολιωμένο κ**όκερο απ' τον αυτοσεβασμό της, να της πάρουμε καμιά δεκαριά να 'χει να καίει! Όσο κι αν προσπαθώ να τη δικαιολογήσω - έτσι εις ανάμνησιν της εκτίμησης που της είχα κάποτε ρε αδερφέ - αδυνατώ να δεχτώ ότι φταίει το ζαβό το ριζικό της ή ο Θεός που τη μισεί (που λέει κι ο Βάρναλης). Δυστυχώς ή ευτυχώς, είμαστε υπεύθυνοι των πράξεών μας κι άξιοι της μοίρας μας!

Ο Ρούσσος είναι μέντορας τελικά! Φωτεινή εξαίρεση του κύκλου των βλαμμένων γονέων! Αχ να τον είχα κι εγώ αφεντικό! Όχι ότι έχω παράπονο απ' το δικό μου, μια χαρά άνθρωπος είναι, αλλά ψυχαναλυτή μου δε νιώθω άνετα να τον κάνω!

Τώρα για μυστηριώδες τηλεφώνημα, κάποιο κληρονομικό καταπίστευμα στον πρώτο αρσενικό διάδοχο υποπτεύομαι και ίσως η τρελή αδυναμία της πεθεράς να μην απευθύνεται στην Εύα αυτή καθαυτή, αλλά στην πιο πρόχειρη εκκολαπτική μηχανή του εγγονού της. Οψόμεθα...

Οι μπράβοι που τουλούμιασαν τον ευτυχή μπαμπά μήπως είναι δουλειά του Μάνου για να τον σώσει και να ανακηρυχθεί ήρωας;

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Τετ Μαρ 10, 2010 12:04 am

Οι μπράβοι που τουλούμιασαν τον ευτυχή μπαμπά μήπως είναι δουλειά του Μάνου για να τον σώσει και να ανακηρυχθεί ήρωας;

οχι αυτο ειναι δουλεια του χατζηπτωματος!!!!!!!!! ετσι λενε τουλαχιστον οι περιληψεις!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από annaki Τετ Μαρ 10, 2010 12:19 am

νοριτσα έγραψε:Οι μπράβοι που τουλούμιασαν τον ευτυχή μπαμπά μήπως είναι δουλειά του Μάνου για να τον σώσει και να ανακηρυχθεί ήρωας;

οχι αυτο ειναι δουλεια του χατζηπτωματος!!!!!!!!! ετσι λενε τουλαχιστον οι περιληψεις!
Γιατί όταν σκηνοθέτησε το δικό του τουλούμιασμα μας το είπαν οι περιλήψεις;

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Μαρ 10, 2010 12:27 am

annaki έγραψε:
νοριτσα έγραψε:Οι μπράβοι που τουλούμιασαν τον ευτυχή μπαμπά μήπως είναι δουλειά του Μάνου για να τον σώσει και να ανακηρυχθεί ήρωας;

οχι αυτο ειναι δουλεια του χατζηπτωματος!!!!!!!!! ετσι λενε τουλαχιστον οι περιληψεις!
Γιατί όταν σκηνοθέτησε το δικό του τουλούμιασμα μας το είπαν οι περιλήψεις;


Ακριβώς αυτό σκέφτηκα κι εγώ..
Αλλα εγώ ,του κοσμαγάπητου, του τρέφω τόσο βαθιά εκτίμηση,που η γνωμη μου δεν μετράει ..
Προστιθεμενη σε μία άλλη,ωστόσο,κατι παει κι ερχεται.. Wink
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης