Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

+35
konst@ntin@
edem4ever
Vampirela
KatsaroYpotheto
Materialgirl
loukasnora
Δάφνη
DESPOINA
νοριτσα
annaki
nora_loukas_love
vs116117
Dorina <3 Πέτρος
Ntinaki1
LYDIA
katie007
Καρ-Mik
ioulieta
soso
Ezantakou
nikidanis
verile_mistika
$ofi@ loukakos + nora
konstantina
PrincessRachel
jim7
loukitsa
noraki-loukakos
evanna
glgs
xristina79
anastasia20
Black rose
anna90
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap58%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 58% 
[ 39 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap19%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 19% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 67
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Τετ Μαρ 10, 2010 12:31 am

annaki έγραψε:
νοριτσα έγραψε:Οι μπράβοι που τουλούμιασαν τον ευτυχή μπαμπά μήπως είναι δουλειά του Μάνου για να τον σώσει και να ανακηρυχθεί ήρωας;

οχι αυτο ειναι δουλεια του χατζηπτωματος!!!!!!!!! ετσι λενε τουλαχιστον οι περιληψεις!
Γιατί όταν σκηνοθέτησε το δικό του τουλούμιασμα μας το είπαν οι περιλήψεις;
δικιο εχεις αλλα δεν νομιζω οτι αυτο το εκανε ο μανος! και να σου πω την αληθεια και γω αυτο σκεφτηκα στην αρχη αλλα σε αυτη την περιπτωση δεν το εκανε ο μανος! οι περιληψεις λενε οτι ο χατζηβασιλειου στελνει τους μπραβους του στον στεφανο!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από annaki Τετ Μαρ 10, 2010 12:57 am

νοριτσα έγραψε:
annaki έγραψε:
νοριτσα έγραψε:Οι μπράβοι που τουλούμιασαν τον ευτυχή μπαμπά μήπως είναι δουλειά του Μάνου για να τον σώσει και να ανακηρυχθεί ήρωας;

οχι αυτο ειναι δουλεια του χατζηπτωματος!!!!!!!!! ετσι λενε τουλαχιστον οι περιληψεις!
Γιατί όταν σκηνοθέτησε το δικό του τουλούμιασμα μας το είπαν οι περιλήψεις;
δικιο εχεις αλλα δεν νομιζω οτι αυτο το εκανε ο μανος! και να σου πω την αληθεια και γω αυτο σκεφτηκα στην αρχη αλλα σε αυτη την περιπτωση δεν το εκανε ο μανος! οι περιληψεις λενε οτι ο χατζηβασιλειου στελνει τους μπραβους του στον στεφανο!
Μπορεί, αλλά άμα καείς με το χυλό φυσάς και το γιαούρτι..

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Μαρ 10, 2010 1:14 am

Πολύ καλό το επεισόδιο!!

Τι στο καλό ξέρει ο Μανωλάκης για την Νταίζη κ δεν το λέει κ σε μας ε?

Το κατινάκι παίρνει τηλ για να πει τα γνωστά σ αγαπάω, μου λείπεις…..
Την άλλη μέρα πάει ο μπούλης να την μαλώσει κ αφού την βρίζει,την μειώνει,την αδειάζει της πετάει κ ένα σ αγαπάω,για να μην ξεχνιόμαστε.Μη την ξεκολλήσουμε από τα πατώματα Στεφανούκο δεν μας συμφέρει.Το γιατί τώρα μόνο εσύ το ξέρεις.

Η Εύα κ ο Στέφανος μες την τρελή χαρά κ μαζί τους κ εγώ,έτσι να βλέπω το εύακι μου ευτυχισμένο!
Έλιωσα που ο Στέφανος θέλει κ κοριτσάκι κ της έκανε κ ζηλιες για τον γιο! Love!

Ξυλά-Σταύρου απλά υπέροχοι!!!! : respect :

Κατάλαβε κανείς γιατί το κατινάκι μόλις άνοιξε την πόρτα στον μπόυλη άρχισε τα αγκομαχητά?

Πετρος-Λουκάς υπέροχη σκηνη! Πολύ σωστά τα λέει ο πέτρος! Μην τα ισοπεδώνουμε όλα όχι κ συμμορία η παρέα!

Λουκάς- Νόρα τα λόγια είναι περιττά! Heart2

ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΑ! : respect :

Η Νταίζη είναι για πολλά χαστούκια!!

Μάνος Love! Τον λατρεύω!! Θεός στα τελευταία επεισόδια!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Δάφνη Τετ Μαρ 10, 2010 8:55 am

Ελάχιστες σκηνές Νόρα Λουκά σήμερα BadMood
αλλά θεικές οι ατάκες του Λουκάκου εν αμνησία! Cheer
Ο Στέφανος σήμερα φώναζε στη Μελίτα-κατά τα άλλα αυτός δεν είναι Μάνος απλώς τον αντιγράφει! καλά του κάναν οι μπράβοι μπας και έρθει στα συγκαλά του μια φορά! BlackEye
Θέλω να δω μελίτα αδιάφορη και στέφανο να πεθαίνει για κείνη.... Heart2
Η Αντιγόνη καλά της τα σουρε της Νταίζης τη συμπάθησα για ένα δευτερόλεπτο...
Χρήστο αγόρι μου ξεκόλλλλαααααααααα! Αλλά μήπως και κατάλαβε κανείς γιατί χωρίσανε αυτοί οι δύο????????????????
Λουκάκο έτσι και μάθει η Νόρα πως την δουλεύεις ψιλό γαζί τόσον καιρό όχι τρεχάτε ποδαράκια σου απλώς, αλλά ούτε ψίλλος στον κόρφο σου αγόρι μου!!!!!! Tigania η κοκκινομάλα τενίστρια ξέρει και από όπλα!!!!!!!!!!! lol!
Δάφνη
Δάφνη
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον κόσμο μου.............

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Μαρ 10, 2010 9:26 am

Ας σχολιασω κι εγω........


Στεφανος-Ευα γενικως
Της κανει και ζηλειες για τον γιο.Αλλα κατα τα αλλα αυτος δεν ειναι ερωτευμενος μαζι της ε;Παντως τωρα τελευταια σαν πολυ χαλαρες και αγαπησιαρικες σκηνες δεν τους βαζουν;Και που ηταν που θα επαιρνε η Μελιτα τηλεφωνο και θα υποψιαζοταν η Ευα;Παντως Heart2

Λουκας-Ρουσσος
Ειδατε με τι ελπιδα τον κοιταξε ο Λουκας τον Πετραν οταν του ειπε οτι εχει σχεδιο να ξεφορτωθει την Νταιζη;Αχου μωρε ο καλος μου αγαπαει και κανει τα παντα για να ειναι με το Νορακι του.Παντως οταν ο Λουκας ελεγε οτι εχει βαλει τους φιλους του σε σκεψεις φανταζομαι οτι εννοουσε κυριως τον Μανο.Αυτος ειναι που εχει κανει τα περισσοτερα λαθη κατα τη γνωμη μου βεβαια ετσι;

Μελιτα γενικως
Δεν εχω λογια μονο εμοτικον Fskl Fskl Fskl Καλα ποσο πιο πολυ θα πεσεις πιο κατω κοπελια;Του ζητας και συγγνωμη.Κοπελα μου καταλαβε το αν ηθελε πραγματικα να ειναι μαζι σου θα ηταν μαζι σου.Η Ευα δεν τον πιεσε για να παντρευτουν ουτε του ζητησε τιποτα.Πηγε και του ειπε ΑΝ θελεις και ΑΝ δεν υπαρχει κατι αλλο στη ζωη σου θελω να παντρευτουμε.Και μετα του εδωσε τοσες ευκαιριες για να της πει ''Ευα εγω ειμαι με την Μελιτα και με αυτη θελω να ειμαι θα ειμαι εδω για σενα και το παιδι μας και θα σε βοηθησω σε οτι χρειαστεις'' αλλα δεν το εκανε.Αρα;Δε σε θελει κοπελια κατι αλλο κρυβει αυτος.

Νταιζη γενικως
Αααααααα θα την σκοτωσω xastouki που θα μας πεις εσυ την Νορα μας καμπια.Οχια.Τουλαχιστον η καμπια στο τελος γινεται πεταλουδα.Ενω η οχια παραμενει για παντα οχια.

Αντιγοναρα γενικως
Αυτο ηταν που δεν θα χαιροταν με την ειδηση οτι ειναι εγγονος;Εγω μεσα στην τρελη χαρα την ειδα.Και ειναι και τοσο ομορφη οταν χαμογελαει.Και ποσο το καταχαρηκα το χωσιμο που εκανε στην Οχια δεν λεγεται.Της ειχα που της ειχα συμπαθεια τωρα την λατρεψα.Λοιπον να μου το θυμηθητε αυτοι στο τελος θα τσακωνονται μεταξυ τους για το ποιος ειναι πιο φανατικος Λουκανορικος.

Αμαλια γενικως
Χιχιχιχι η τιτανομεγιστη χαρηκε που ''εγραψε'' στην καρδια του Λουκα.Αχ βρε Αμαλακι και να ξερες.

Λουκας και Νορα γενικως
Αχ μας κακομαθαν με τα φιλια τοσες μερες και μου κακοφανηκε που δεν ειχαμε χθες αλλα σημερα θα μας αποζημιωσουν κατα πως φαινεται.Μου αρεσε που στο γραφειο παλι ορμηξε να την φιλησει και ολο αγκαλια την επαιρνε.Και μετα στο σπιτι του Στεφανου της ξαναεκανε ερωτικη εξομολογηση αλλα αυτη τη φορα ηταν αμοιβαια αφου και το Νορακι του ειπε οτι τον αγαπαει σαν τρελη.Αντε να ερθει η Παρασκευη.


Πολυ καλο το επεισοδιο κι απο εμενα.


Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Μαρ 10, 2010 10:29 am

Στέφανος: Σόρρυ αλλά αν κατάλαβα καλά το πρόβλημα σου μεσιέ δεν είναι αν σε παίρνει τηλέφωνο η Μελίτα αλλά μην σε καταλάβει η Εύα. Γιατί η Μελίτα σε έχει πάρει τηλέφωνο και άλλες φορές και όταν δεν είναι η Εύα μπροστά της μιλάς μια χαρά χωρίς κανένα πρόβλημα. Πριν μερικά επεισόδια είχε ξανατηλεφωνήσει η Μελίτα και άκουσαμε πολύ καλά που της έλεγες ότι τη σκέφτεσαι συνέχεια, ότι σου λείπει, ότι την αγαπάς κλπ. και ούτε για μια στιγμή δεν σκέφτηκες να της πεις τις βλακίες που της είπες ζθες ότι και καλά προσπαθείς να φτιάξεις μια οικογένεια και κολοκύθια τούμπανα. Γιατί εντάξει εγώ να το δεχτώ ότι η Μελίτα σε παίρνει τηλέφωνα. Εσύ γιατί απαντάς;;Και το κυριότερο γιατί της μιλάς;;Ε;;;Αν ήθελες κυρ Στέφανε να είσαι εντάξει θα της το ξέκοβες και θα της έλεγες ότι ξέρεις κάτι Μελίτα σε παρακαλώ να μην με ξαναπάρεις τηλέφωνο ΠΟΤΕ. Όχι όταν είσαι μόνος σου και δεν έχεις το φόβο της Εύας να μιλάς μια χαρά και μετά να βάζεις τις φωνές στη Μελίτα που πήρε τηλέφωνο και ήταν η Εύα δίπλα. Και τι θες δηλαδή;;Να μυρίσει η Μελίτα τα νύχια της ή να δει την κρυστάλλινη σφαίρα για να δει που είναι η Εύα.
Και κάτι ακόμα. Γιατί δεν την πήρες μετά τηλέφωνο που θα ήσουν μόνος σου να την μπινελικώσεις τη Μελίτα και να της πεις να μην σε ενοχλεί, παρά ξεκουβαλήθηκες κι έκανες ολόκληρο ταξίδι ως την Εκάλη για να πας να της τα πεις από κοντα;;Μήπως επειδή σε τρώει ο απαυτός σου και ήθελες να τη δεις;;Λέω μήπως.
Κλασική περίπτωση υποκριτή ανθρώπου που δεν έχει κανένα πρόβλημα να διαπράξει το αδίκημα αλλά ανησυχεί απλώς μην τον πιάσουν στα πράσα. Μάλιστα πολύ ωραία αντιμετώπιση των πραγμάτων κύριε Στέφανε που δεν είσαι Μάνος.

Με ποιον μιλούσε η Αντιγόνη στο τηλέφωνο;;Όλα λέει πήγαν όπως τα σχεδίαζαν, και το πέτυχαν με το πρώτο. Γιατί έχω την υποψία ότι η εν λόγω κυρία μιλούσε με το ΜΑΝΟ;;;;Έχετε μήπως παρατηρήσει ότι η Αντιγόνη έχει κουβαληθεί ουκ ολίγες φορές στο γραφείο του Πέτρου να τον βρίσει αλλά στο Μάνο δεν έχει πάει. Ούτε και στη δεξίωση του γάμου αντέδρασε εναντίον του, τότε που μπήκε ο Μάνος μέσα και φίλησε την Εύα...Πολύ περίεργα πράγματα...

Σκηνή Λουκά - Αμαλίας...απλά θεική....δεν έχω λόγια.

Χαίρομαι πάντως που με αφορμή την υποτιθέμενη αμνησία του Λουκά συνειδητοποιούν όλοι ότι όντως είναι μια συμμορία όλοι τους που περηφανεύονται για μια παρέα με σάπια θεμέλια.

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μαρ 10, 2010 11:31 am

Clarabelle έγραψε:
anna90 έγραψε:Νόρα+Εύα: Παρείστικη σκηνή...!!!Και η Εύα με το χαμόγελο μέχρι το αυτιά..
Η ευτυχία φωνάζει από μακριά...
Ο Λουκάς με τους φόνους-δολοφόνους και το Μάνο το χρυσό παιδί με ΣΤΕΛΝΕΙ....
Τι? Μια μπουνιά και τέλος βάρδιας??? gelio
Σπίτι Στέφανου: Η Καρτάλω μη χάσει...Άρχισε να λεει κατευθείαν για το Ρούσσο και τον Λύτρα και ο μπέμπης μας θύμωσε και αγρίεψε...
Νόρα+Λουκάς με φόντο τη πισίνα: gelio Heart2
Εύα-Στέφανος-Μελίτα:
Μ άρεσει που ρώτησε κιόλας η Μελίτα: Είσαι με την Εύα??Της λέει ο άλλος ναι και συνεχίζει αυτή σ αγαπώ και σ αγαπώ...
Έλεος κοπελιά...Τι επιμένεις???Κρατήσου και λίγο...
Ατελιέ:
Την βρίσκω λίγο υπερβολική τη Δάφνη...Δεν είναι άγιοι..Αλλά όχι και συμμορία...
Νταίζη-Σπίτι Στέφανου:
Α ρε Εύα:Ένα πιατό φαί τον ταίσαμε μην κάνεις σαν να μας βρήκες γυμνούς..
Στέφανος: : respect :
ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑΑΑΑ: : respect :
ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ: : respect :
Ακομά την αγαπάει μωρέ...Α ρε Χρηστάρα...Τζίνααααα...βοήθα το παληκάρι σου βρε να ξέχασει τη πάπια...
Στέφανος-Εύα: Heart2
Στέφανος-Μελίτα: Πόσες φορές σε έχει μαλώσει??Πόσες φορές έχεις ρίξει τα μούτρα σου??Πόσες φορές έχεις παρακαλέσει??Έχεις πέσει τόσο χαμηλά πια, άμα βρεις νερό εκεί στη γεώτρηση ειδοποίησε μας...
Στέφανος-Εύα: Τι γίνεται ρε παιδιά???Ο άλλος πριν από 2 λεπτά αγαπούσε τον απόλυτο και τώρα ονειρεύεται το 2ο και να ναι και κοριτσάκι... Πάντως ΛΑΜΠΟΥΝΕΕΕΕ ΛΕΜΕ..!!!!!
Μαρίλια-Εύα-Αγγέλα: Άκρως οικογενειακή η σκηνή...!!!Πολύ ζεστή και όμορφη..
Ρούσσος-Λουκάς:Τελικά ο σκοπός του Λουκά για όλα αυτά που λέει είναι να τους βάλει σε σκέψεις???
Νόρα-Δάφνη-Μελίτα-Εύα:
Τι κακός άνθρωπος...Εμ την ποαφεύγει την Εύα(ακόμα αναρωτιέμαι γιατί??αφού δεν φταίει) εμ στεναχωρήθηκε για το παιδί της Εύας...
Παιδί περιμένουν κοπέλα μου...όχι την καταστροφή του κόσμου...
Προοικονομία αυτή της Δάφνης για την εγκυμοσύνη της Νόρας???ΜΑΚΑΡΙ...
Σπίτι Αμαλίας:
Καλά την Αμαλία βρήκε να θυμηθεί??Θα μας τρελάνεις Λουκάκο???
Αντιγονάρα:
Η ζωή τα έφερε όπως τα ευχόμουν???Αυτή θέλει αγόρι για να συνεχίσει την εκδίκηση????
Πάντως την προτιμώ έτσι ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ και "ΚΑΛΗ"...
Πάλι fake το ξύλο....Μην το βάζετε ρε παιδιά στο σενάριο άμα δεν βρείτε τον κατάλληλο ήχο....
Από μένα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ το επεισόδιο...Για την ΑΓΟΡΑΡΑ της Εύας...


Αννούλα καιρό είχες να κάνεις την αρχή και τσουυυυυυυυυυυπ
Πάντως αν βρεί στη γεώτρηση νεράκι ας πιεί λίγοpleeease

Βρε κορίτσια προειδοποιήστε τον κόσμο που θα διαβάζει να μην πίνει ζεστό καφέ, να μην είναι στη δουλειά και να μην τον κοιτάει το αφεντικό, με κάψατεεε!!!

Τέλειος σχολιασμός Άννα μου!!!

Clarabelle το σχόλιο όλα τα λεφτά! Να'στε καλά!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Μαρ 10, 2010 11:33 am

Με τις γεωτρήσεις ξέρω ότι βρίσκουν πετρέλαιο και ούχι νερό. gelio

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μαρ 10, 2010 11:34 am

Materialgirl έγραψε:Με τις γεωτρήσεις ξέρω ότι βρίσκουν πετρέλαιο και ούχι νερό. gelio


Μάλλον είσαι παιδί της πόλης. Νάξερες πόσα έχω δώσει σε γεωτρήσεις να βρω νεράκι στο εξοχικό δεν θα τόλεγεςmaaaad
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μαρ 10, 2010 11:35 am

Materialgirl έγραψε:Με τις γεωτρήσεις ξέρω ότι βρίσκουν πετρέλαιο και ούχι νερό. gelio

Εμείς πάντως στο εξοχικό μας κάναμε γεώτρηση για να βρούμε νερό! Και βρήκαμε νεράκι και έχουμε να ποτίζουμε τα ζαρζαβατικά μας τώρα.. αν είχαμε βρει πετρέλαιο θα είμασταν διακοπές στο Mπαλί, αλλα που τέτοια τύχη! χαχαχαχαχαχαχαχα

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μαρ 10, 2010 11:38 am

Materialgirl έγραψε:Με τις γεωτρήσεις ξέρω ότι βρίσκουν πετρέλαιο και ούχι νερό. gelio

Μα απορώ, τα πηγάδια πως να τα φτιάχνουν????
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Vampirela Τετ Μαρ 10, 2010 12:23 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο γιατί:

1) Ο Λουκάς γκάου εξακολουθεί να είναι όλα τα ευρώ!!!!!!!!!! Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 521610 Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 521610
2) Υπέροχες οι σκηνές με την αποκάλυψη του φύλλου του παιδιού! Αλλά όλες όμως! Και η παρέα των κοριτσιών, και η Εύα με τον Στέφανο, και η Εύα με την οικογένειά της και ο Στέφανος με την μανούλα!
3) Για το σούρσιμο της Μελίτας που πιό κάτω δεν πάει...
4) Για τον Μάνο που καιρός ήτανε να μας θυμίσει ποιός είναι (βλ. Μάνος - Νταίζη)
5) Για την Καρτάλω που απέδειξε ότι ο παλιός είναι αλλιώς...!!! Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 6194 Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 6194
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Μαρ 10, 2010 1:30 pm

Clarabelle έγραψε:
Το επεισόδιο πολύ καλό απο μένα.

Νόρα και Εύα όπως πάντα έβγαζαν το παρείστικο. Το Ευάκι τη σκέφτηκε τη φιλεναδίτσα που έχει τον νταλκά της και είναι μόνη της. Την ώρα που εμφανίστηκαν ο Λουκάς με το Μάνο η Εύα πήρε την κατάσταση στα χέρια της ή μου φάνηκε; Αυτό είναι αλλαγή. Έστειλε το Μάνο στη Νταιζάρα και ο αγόραρος υπάκουσε χωρίς δεύτερη κουβέντα. Αυτά είναι.....

Λουκάς και Νόρα στην πισίνα ήταν γλύκες. Α ρε Λουκάκο γιατί αγόρι μου δεν τα έλεγες νωρίτερα όλα αυτά; Έπρεπε να έχεις πισίνα δηλαδή η παραλία της κατασκήνωσης που το έχεις ξεμοναχιάσει τόσες φορές το Νοράκι δεν σου έκανε;

Στο Καρταλόσπιτο ο Στέφανος το είχε ρίξει στο μαγείρεμα και η Εύα στις δοκιμές. Η κατσαρή μουχρίτσα την ψιλοκατάπιε τη γλώσσα της όταν της πάσαρε την Εύα στο τηλέφωνο. Ο Λουκάκος πάντως είχε δίκιο το σπίτι μοιάζει να έχει βγεί απο περιοδικό διακόσμησης. Όταν πλάκωσαν οι επισκέψεις την ώρα του φαγητού, το πώς χάρηκα Στέφανο και Αντιγονάρα που την έλεγαν στην Νταίζη δεν λέγεται. Πάντως Νταίζη και Αντιγόνη σαν να μου έμοιαζαν περίεργες. Λέτε να υπάρχει καμιά συνεργασία; την ξαποστείλανε με συνοπτικές διαδικασίες και ο Χρηστάκης της εξηγήθηκε σπαθί. Σ αυτή τη σειρά όλοι είναι ερωτοχτυπημένοι τι να πω έπρεπε να τη λένε τα μυστικά του έρωτα όχι της Εδέμ.

Το Νοράκι πέρασε και πήρε και τις πυζαμούλες το καλό μου. Πάντως ο Μάνος δεν ρώτησε τίποτα. Είπαμε τα καψούρια αναγνωρίζονται...

Ο Στέφανος δεν παρέλειψε το πρωί να περάσει απ το σπίτι της απόλυτης να της βάλλει πάγο που του τηλεφώνησε και θα του χαλάσει το σπίτι. Το ταπεινό χαμομηλάκι γούρλωσε τα ματάκια του (το δάκρυ δεν τόχουμε εύκολο) και ζήτησε και συγνώμη. Τι να πω κάθε μέρα και πιο χαμηλά. Ο μάγκας όταν είδε οτι το στεναχώρησε το κορίτσι του πέταξε και ένα σ αγαπώ να το έχει στη μπρίζα και έφυγε.

Κι εκεί που λές είναι συγχισμένο το αγόρι που άφησε τη μεγάλη του αγάπη για να πάει με τη σύζυγο, ξαφνικά φοράει ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά στο άκουσμα του διαδόχου και νάσου πάλι να μην ξέρω τι καπνό φουμάρει. Πάντως είχε αντίδραση κλασική. Πρώτα είπε δεν θα είμαι ο μόνος άντρας στο σπίτι και στη συνέχεια ζήτησε και ένα κοριτσάκι. Η Εύα απ την άλλη έλαμπε από χαρά. Αυτή την όψη της ευτυχίας στο πρόσωπό της πρώτη φορά τη βλέπω. Φοβάμαι τη στιγμή που το χαμόγελο θα παγώσει στα χείλη της ειλικρινά.

Μου άρεσαν οι λέξεις που διάλεξε η Εύα για να ανακοινώσει το φύλλο του μωρού. Είπε ο αδελφός της Μαρίλιας και έβαλε στον κύκλο της αγάπης και την κόρη της, που αμέσως διάλεξε τομέα να εκπαιδεύσει το αδελφάκι. Τρελαίνομαι.....

Στο ατελιέ της Δάφνης οι φίλες χάρηκαν με τη χαρά της η φίλη-φίδι τα έβαψε μαύρα και βιάστηκε να φύγει. Πάλι καλά που πήγε σπίτι της γιατί τότε με την αναγγελία του γάμου πήγε στον απόλυτο. Ακούσαμε όμως και κάποιες προοικονομίες περί Νόρας. Ελπίζω τουλάχιστον

Το τηλεφώνημα της Αντιγόνης με έβαλε σε σκέψεις. Προφανώς το φύλλο του παιδιού είχε μεγάλη σημασία. Αναρωτιέμαι αν αυτό το παιδί κληρονομεί κάτι και αν ναι από ποιόν. Νομίζω θα αργήσουμε να μάθουμε.

Ο Λουκάς απ όλους τους γύρω του την ψωνισμένη την Αμαλία διάλεξε να πει οτι θυμήθηκε; Μαύρη θα του την κάνει τη ζωή του Πετράκη. Με χαλούσε που ο Λουκάς κατηγορούσε τους πάντες πλην του Ρούσσου αλλά σήμερα έκανε μια αρχή και μ αυτόν, και του Πετράκη δεν του άρεσε.

Ο πατέρας κουβάλησε τα γλυκά αλλά οι μπράβοι του την έπεσαν και πάνω στο μπουνίδι ξαφνικά ο Στέφανος έγινε Στράτος και έκατσα και τον χάζευα. Αδυναμίες τι να κάνουμε

Σε αναμονή των εξελίξεων λοιπόν.....
Θεικος ο σχολιασμος σου συμφωνω απολυτα : respect :
Θα ηθελα να προσθεσω οτι εκτος απο την Αντιγονη και ο Μανος μου φανηκε καπως περιεργος προς την Νταιζη "Ξερω περισσοτερα απο οσα φανταζεσαι" 😕
Τον Λουκα αφου εφυγαν απο το Ρουσαϊκο τι τον εκαναν ρε παιδια;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από konst@ntin@ Τετ Μαρ 10, 2010 2:05 pm

Καλό το επεισόδιο γιατί είχε ωραίες σκηνές με την ανακοίνωση του φύλλου του παιδιού.. :bounce: Είχε πολύ γέλοιο με την Αμαλία που πίστευε ότι ο Λουκάς είχε αμνησία και τη θυμόταν..Η Αντιγόνη όμως με ποιον μίλησε στο τηλέφωνο;Μήπως με τον πατέρα του Στέφανου,ο οποίος δεν θα'χει πεθάνει τελικά;Κατα τα άλλα δεν υπήρχε κάτι άλλο ενδιαφέρον.. zip
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Τετ Μαρ 10, 2010 2:18 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω........


Στεφανος-Ευα γενικως
Της κανει και ζηλειες για τον γιο.Αλλα κατα τα αλλα αυτος δεν ειναι ερωτευμενος μαζι της ε;Παντως τωρα τελευταια σαν πολυ χαλαρες και αγαπησιαρικες σκηνες δεν τους βαζουν;Και που ηταν που θα επαιρνε η Μελιτα τηλεφωνο και θα υποψιαζοταν η Ευα;Παντως Heart2

Λουκας-Ρουσσος
Ειδατε με τι ελπιδα τον κοιταξε ο Λουκας τον Πετραν οταν του ειπε οτι εχει σχεδιο να ξεφορτωθει την Νταιζη;Αχου μωρε ο καλος μου αγαπαει και κανει τα παντα για να ειναι με το Νορακι του.Παντως οταν ο Λουκας ελεγε οτι εχει βαλει τους φιλους του σε σκεψεις φανταζομαι οτι εννοουσε κυριως τον Μανο.Αυτος ειναι που εχει κανει τα περισσοτερα λαθη κατα τη γνωμη μου βεβαια ετσι;

Μελιτα γενικως
Δεν εχω λογια μονο εμοτικον Fskl Fskl Fskl Καλα ποσο πιο πολυ θα πεσεις πιο κατω κοπελια;Του ζητας και συγγνωμη.Κοπελα μου καταλαβε το αν ηθελε πραγματικα να ειναι μαζι σου θα ηταν μαζι σου.Η Ευα δεν τον πιεσε για να παντρευτουν ουτε του ζητησε τιποτα.Πηγε και του ειπε ΑΝ θελεις και ΑΝ δεν υπαρχει κατι αλλο στη ζωη σου θελω να παντρευτουμε.Και μετα του εδωσε τοσες ευκαιριες για να της πει ''Ευα εγω ειμαι με την Μελιτα και με αυτη θελω να ειμαι θα ειμαι εδω για σενα και το παιδι μας και θα σε βοηθησω σε οτι χρειαστεις'' αλλα δεν το εκανε.Αρα;Δε σε θελει κοπελια κατι αλλο κρυβει αυτος.

Νταιζη γενικως
Αααααααα θα την σκοτωσω xastouki που θα μας πεις εσυ την Νορα μας καμπια.Οχια.Τουλαχιστον η καμπια στο τελος γινεται πεταλουδα.Ενω η οχια παραμενει για παντα οχια.

Αντιγοναρα γενικως
Αυτο ηταν που δεν θα χαιροταν με την ειδηση οτι ειναι εγγονος;Εγω μεσα στην τρελη χαρα την ειδα.Και ειναι και τοσο ομορφη οταν χαμογελαει.Και ποσο το καταχαρηκα το χωσιμο που εκανε στην Οχια δεν λεγεται.Της ειχα που της ειχα συμπαθεια τωρα την λατρεψα.Λοιπον να μου το θυμηθητε αυτοι στο τελος θα τσακωνονται μεταξυ τους για το ποιος ειναι πιο φανατικος Λουκανορικος.

Αμαλια γενικως
Χιχιχιχι η τιτανομεγιστη χαρηκε που ''εγραψε'' στην καρδια του Λουκα.Αχ βρε Αμαλακι και να ξερες.

Λουκας και Νορα γενικως
Αχ μας κακομαθαν με τα φιλια τοσες μερες και μου κακοφανηκε που δεν ειχαμε χθες αλλα σημερα θα μας αποζημιωσουν κατα πως φαινεται.Μου αρεσε που στο γραφειο παλι ορμηξε να την φιλησει και ολο αγκαλια την επαιρνε.Και μετα στο σπιτι του Στεφανου της ξαναεκανε ερωτικη εξομολογηση αλλα αυτη τη φορα ηταν αμοιβαια αφου και το Νορακι του ειπε οτι τον αγαπαει σαν τρελη.Αντε να ερθει η Παρασκευη.


Πολυ καλο το επεισοδιο κι απο εμενα.


Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
κοπελα μου τελειος ο σχολιασμος σου και συμφωνω μεχρι τελείας!!!!!!!! Congrats
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Μαρ 10, 2010 3:00 pm

annaki έγραψε:Η κα Ακρίτα πόσες φορές έχει δει το νονό του Κόπολα; Συμπεραίνω ότι πρέπει να τη λατρεύει σαν ταινία γιατί - εκτός του ότι έχει γίνει αναφορά σ' αυτήν πέρυσι αν θυμάστε - σε κάθε της σειρά δε χάνει ευκαιρία να μας μεταδώσει, με μεγάλη επιτυχία οφείλω να ομολογήσω, τη μαφιόζικη οικογενειακή θαλπωρή! Κι επειδή, όπως έχω ξαναπεί, σε κάθε οικογένεια αρχιμαφιόζων που σέβεται τον εαυτό της η μάνα κινεί τα νήματα, μόνο η Αντιγονάρα θα μπορούσε να ρουμπώσει έτσι το τσόκαρο και να υπερασπιστεί τη Νόρα! Της νυφούλας της η κολλητή είναι δυο φορές κολλητή της κι ας της την έλεγε συνέχεια στην πρόβα νυφικού!

Με τη Μελίτα σηκώνω τα χέρια πια! Έχει καμία σχέση αυτή η προσωποποίηση της κατάντιας με την περσινή Μελίτα; Έτσι ονειρευόταν τη μετά Μάνο πορεία της; Να μπουκάρει στο σπίτι της με ύφος εκατό καρδιναλίων και να της κουρελιάζει την προσωπικότητα ο απόπατος; Και να 'χει και δίκιο! Ή να μη μπορεί να μοιραστεί τη χαρά των φίλων που η ίδια επέλεξε; Πόσο πιο σημαντικό μπορεί να είναι ένα μισολιωμένο κ**όκερο απ' τον αυτοσεβασμό της, να της πάρουμε καμιά δεκαριά να 'χει να καίει! Όσο κι αν προσπαθώ να τη δικαιολογήσω - έτσι εις ανάμνησιν της εκτίμησης που της είχα κάποτε ρε αδερφέ - αδυνατώ να δεχτώ ότι φταίει το ζαβό το ριζικό της ή ο Θεός που τη μισεί (που λέει κι ο Βάρναλης). Δυστυχώς ή ευτυχώς, είμαστε υπεύθυνοι των πράξεών μας κι άξιοι της μοίρας μας!

Πόσο συμφωνώ μαζί σου δεν λέγετε!
Τπ επεισόδιο το ψήφισα πολύ καλό για τις απίθανες και αγαπησιάρικες σκηνές Στέφανου-Ευας, τις σκηνές Λουκά-Νόρας και για τις αντιδράσεις της Αντιγόνης σε όλες της τις σκηνές γιατί εμένα μου αρέσει πολύ! :D
Αν έλειπε η άθλια σκηνή Στέφανου-Μελίτας μπορεί να το ψήφιζα και τέλειο!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Μαρ 10, 2010 4:14 pm

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΕΤΡΕΞΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΣΤΗ ΝΤΑΙΖΗ.

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΥΠΑΚΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ!!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΝΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 319 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ. Heart2
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΙΣΤΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΡΩΤΟΥΣΕ ΑΝ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΟΡΙΑΣ gelio

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΥ ΣΥΡΘΗΚΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΗΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙ ΑΥΤΗ. ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΕΙ ΓΥΡΕΥΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΕΙΔΗΣΗ!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΡΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ. Love!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΛΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟΥΛΗ ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΝΑ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΔΑΚΡΥΩΝ!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗ ΔΡΑΣΗ!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΑΠ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΑΓΟΡΙΑ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από lana Τετ Μαρ 10, 2010 4:23 pm

Έγώ στάθηκα κυρίως στην θεά Αντιγονάρα που έδιωξε κλωτσηδόν την οχιά!!!
Και παραμένει η απορία μου,γιατί ο Λουκάς λέει λαμόγιο τον Νικόλα...κάτι ξέρει που δεν ξέρουμε??!Δε νομίζω πώς το λέει τυχαία.

lana
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Μαρ 10, 2010 5:49 pm

τρελλαινομαι να βλεπω τη νορα με την ταμπελα στο λαιμο και να λεει " Ν Ο Ρ Α " και το λουκα να τη λεει μαργαριτα και τη μαργαριτα νορα.

το λουκα που ρωταει τις κοπελες του γραφειου αν τα ειχε με καμμια η αν εχει παιδι με καμμια απο αυτες οπως επισης λατρευω οτι λεει και κανει ο λουκας στα επεισοδια της αμνησιας, τους εχει στειλει ολους αδιαβαστους.

η νταιζη εχει σκυλιασει που δεν μπορει να περασει το δικο της και καλα να παθει : juhu : και για πρωτη φορα χθες εδωσα δικιο στην καρταλαινα που της τα εχωσε, εμπαινε αντιγοναρα!!!!!!!!!!!!

οι σκηνες με στεφανο ευα μου αρεσουν πολυ και οτι εχει σχεση με το παιδακι που περιμενουν, η ευα λαμπει αληθινα και σου περναει το συναισθημα οτι αυτο συμβαινει αληθινα. πολλοι καλοι και σταυρου και ξυλα.

καλα η αμαλια ολα τα λεφτα , την επαιζε ο λουκας τσιπμησε η καλλιτεχνης, η προσωπικοτητα που κανεις και ποτε δεν ξεχνα, ο πετρος γελαγε με την καρδια του με τα τρελλα που ακουγε.

η μελιτα επιεικως απαραδεκτη με αυτα τα τηλεφωνηματα, αλλα και ο στεφανακος δεν παει πισω, παει και καλα να την επιπληξει και απο την αλλη της λεει ποσο την αγαπαει και πως δεν θελει να της φωναζει, αλλα λογια να αγαπιομαστε, συνεχισε ετσι στεφανε και αμα κοψει αυτη τα τηλεφωνα γραψε μου εμενα.

η σκηνη ρουσσου λουκα μου αρεσε παρα πολυ, μακαρι να βρει τη χρυση τομη ο πετρος να γλιτωσει το παλληκαρι απο την νταιζη!!!!!!!!!!!

ΧΡΗΣΤΑΡΑ τι αγαπη ειναι αυτη αγορι μου!!!!!!!!!!!! θυσιαζεσαι για το νταιζουλινι αλλα αχαριστη γυναικα τι περιμενεις!!!!!!!! εγω σου ειπα και παλιοτερα το ΤΖΙΝΑΚΙ ΜΑΣ ειναι για σενα ασε την παπια.

και τελος η σκηνη που η νορα πηρε τις πυτζαμες του λουκα και καθισε στο κρεββατι αγκαλια με αυτες, πολυ μου αρεσε Snif Snif Snif

λουκακο μου!!!!!!!!!!!!! λιωνει το κοριτσακι μας...............

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μαρ 10, 2010 6:21 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ..

Με τη σειρά όπως πάντα..

Εύα - Νόρα - Αμνησιακός - Χρυσό παιδί
Το Ευάκι το κατάλαβε ότι το Νοράκι θα είναι μόνο του και πήγε στη φιλενάδα για παρέα.. Το έχω πει ότι τις λατρεύω αυτές τις δύο μαζί ε? Να το ξαναπω!!! ΤΕΛΕΙΕΣ!!!

Η Εύα πάντως βρήκε τη Νόρα μόνη της και της είπε ακριβώς ότι έπρεπε όπως έπρεπε ώστε η Νόρα να τα κατανοήσει χωρίς συναισθηματική φόρτιση "Μάθε να ανέχεσαι τη Νταίζη αλλιώς θα γίνουν τα πράγματα όπως πρίν, θα τον πάρει μακριά!"

Και μπουκάρει ο Μάνος που κουβαλούσε το Λουκά σαν δέμα gelio και ο άλλος αμέσως να χουφτώσει μέσα στην τρελή χαρά.. "Μαργαρίτα μου!" χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Νόρα: Νόρα! Νόρα μου! Το μου ήταν σωστό κράτα το!!!

Ξετρελάθηκα να βλέπω το Μάνο σαν βρεγμένη γάτα να εξιστορεί τις κουλαμάρες του Λουκά και κάθε φορά που η Εύα ρώταγε κάτι απαντούσε ο Λουκάς με ύφος..

Εύα: Τι είδους τύπος?
Λουκάς: Ύποπτος!
Εύα: Τι είδους δοσοληψίες?
Λουκάς: Ύποπτες!

Και μέσα σε όλα ο Λουκάς να είναι μέσα στην τρελή χαρά που τον κανόνισε λέει και να νομίζει ότι είναι το "The Thing" που κανένας δεν τον παίρνει σε δύναμη!!! gelio

Χάρηκα να βλέπω την Εύα να δίνει οδηγίες και τον Μάνο να τις ακολουθεί πάραυτα! Έτσι να παίρνει ο καθένας τη θέση του παρακαλώ!!!

Μάνος: Τι σχέση έχω εγώ με την Νταίζη?
Εύα: Βαθιά και πνευματική, τα λαμόγια συνενοούνται μια χαρά μεταξύ τους!

Πέστα χρυσόστομη!!!

Λουκάς: Τι να κάνουμε έτσι είμαστε εμείς οι εκτελεστές, τα δεινά του επαγγέλματος!!! (Χαχαχαχαχαχαχαχα)

Πάντως να μου το θυμηθείτε ο Λουκάς στα προσεχώς θα πάθει όντως πάλι αμνησία γιατί αν συνεχίσει έτσι καμμια ώρα η Νόρα θα του φέρει κάνα βάζο στο κεφάλι!!! χαχαχα

+++

Χρήστος - Περικλής
Απαπα ο τίτλος μου φαίνεται πολύ κάπως...

Τι να πω? Πόσο θεός ήταν ο Χρήστος? Που τον απειλούσε με το γάντι? Ή μάλλον με το χαμόγελο?

Αυτό το θεικό - ονειρικό - καταπληκτικό - απίστευτα ερωτεύσιμο χαμόγελό του!!!

Εκεί που λέει ο Χατζημπούκλας ότι δεν δέχεται απειλές και σφίγγει ο Χρήστος το σαγόνι και μετά χαμογελάει..... και αυτό το τελευταίο πλάνο........... Faint

.
.
.
.
.
.
.

E ναι... που βρίσκομαι? Τι έλεγα? Αααα ναι σχολίαζα...

Λοιπόν!

+++

Ζουζουνιές στο Καρταλόσπιτο
Η Αντιγονίτσα με τον Λουκά όλα τα λεφτά! Θα ήταν διακριτική λέει χαχαχαχαχαχαχαχα μου άρεσε το ύφος που του τα έλεγε χιχι

Η Εύα να τραβάει το Στέφανο τύπου "κάνε κάτι", η Νόρα να γουρλώνει τα μάτια και η Αντιγονίτσα στον κόσμο της! Όλα τα λεφτά λέμε!!!

Η εξομολόγηση by the pool με ξετρέλανε..

Από τη μία ήθελα να δείρω τον Λουκά απίστευτα! Αλλά απίστευτα λέμε!!!
Από την άλλη έβλεπα τη Νόρα που έλιωνε και έλιωνα κι εγώ!!!

Λουκάς: Θα σε πάρω από το βούρκο Μαργαρίτα μου!
Νόρα: Την τύχη μου μέσα με τις Μαργαρίτες και τα Μοχίτο!!! (Χαχαχαχαχαχα)

Ακούσαμε τη Νόρα...
Λουκας: Δε μ'αγαπάς;
Νορα:Σαν τρελή! Όλη μου η ζωή είσαι. Μαζί μεγαλώσαμε, μαζί σπουδασαμε, μαζί έχουμε γελασει, έχουμε κλαψει...

Και ο Λουκάς τα είπε όλα με μια φράση! "Εγω το εχω ξεπερασει.Και στο λεω ανοιχτα.Σ'αγαπαω.Και σε θελω." Heart2

Έχουμε στην πισίνα τα πιτσουνάκια να εξομογολούνται τον έρωτά τους, έχουμε και στην κουζίνα τους μέλλοντες γονείς σε άκρως ζουζουνίστικη σκηνή να με ξετρελαίνουν!

Τρελαίνομαι να βλέπω την Εύα έτσι χαλαρή, λαμπερή και ευτυχισμένη το είπα??? Το ξαναλέω!!!

Ευχαριστώ κα Ακρίτα μου και κε Κυρίτση μου! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! Για Νόρα - Λουκά! Για την ευτυχισμένη Εύα! Για την σερνάμενη Μελίτα! Για τον υπάκουο Μάνο! Για όλα...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Παραλήρημα τέλος και συνεχίζω..

Η Μελίτα πόσο πιο κάτω θα πέσει ήθελα να ήξερα? Και καλά παίρνει τηλέφωνο και τον ακούει να λέει "Μελίτα μου" οπότε -φανταζόμενη ότι αυτή που, κατά την ταπεινή της άποψη, φταίει για όλα τα δεινά λείπει- του λέει "Μου λείπεις", τον ακούει όμως ότι κολλάει, της λέει ότι είναι η Εύα δίπλα του και παρόλαυτά συνεχίζει το βιολί της "Πήρα να σου πο ότι σ'αγαπάω!" Ήμαρτον κοπελιάααααααααα!!!

Πόσο μ'αρέσει να με δικαιώνεις δεν λέγεται!!!

+++

Μάνος - Νταίζη
Απρόβλεπτο ντουετάκι, πολύ καλή σκηνή, παρενέβει όμως η ενδυματολόγος και το κατέστρεψε το κορίτσι μάς με αυτό το φόρεμα!

Κρατάω το ύφος της Νταίζης και τον τρόπο που το μούγκωσε όταν ο Μάνος είπε "Άσε τις μεγαλοστομίες σε μένα γιατί ξέρω περισσότερα απο όσα φαντάζεσαι!"

Strike 1
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Ntaizi-Strike1

+++

Δείπνο στο Καρταλόσπιτο
Όλα τα λεφτά ο Λουκάς που έλεγε με ύφος συνομωτικό στην Εύα "Αυτή είναι η αρχηγός της συμμορίας?" και η Εύα τον σιωπούσε γελώντας!

Και βέβαια η Νταιζούλα που σε όλους ξέρει να βγάζει γλώσσα, όμως μόλις της μίλησε η Αντιγονίτσα αμέσως το μούγκωσε!

Αντιγόνη: Έξω απο το σπίτι μου τώρα αμέσως! Εκβιασμούς εδώ δεν δεχόμαστε! Έξω!

Strike2
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Ntaizi-Strike2

+++

Χρήστος - Νταίζη
Η Νταίζη κάθε φορά που συναντιέται με τον Χρήστο μου φαίνεται όλο και πιο ύποπτη η συμπεριφορά της, ο Χρήστος της έθεσε όλα τα εύλογα ερωτήματα και εκείνη του είπε ότι μένει με το Λουκά επειδή ξεκίνησε μια ιστορία και θέλει να την πάει μέχρι το τέλος.. Ύποπτο!!! Πολύ ύποπτο!!!

Όσο για το Χρήστο.. "Εγω εδώ είμαι Νταίζη, εσύ είσαι παντού!"

Μανάρι μου..... απλά : respect :

+++

Μάνος - Νόρα - Πυζάμες
Πολύ συγκινητική σκηνή..ο Μάνος κατάλαβε τη Νόρα και δεν είπε τίποτε παραπάνω..

Το τραγούδι με τη Νόρα να έχει αγκαλιά τις πυζάμες μπορώ να πω ότι είναι απο τις λίγες φορές που μου άρεσε το μουσικό διάλλειμα του επεισοδίου καθώς το ένιωσα σαν να μου έλεγε μια ιστορία χωρίς να μην βλέπω τίποτα...

+++

Απόλυτος in distress!
To σκωτσέζικο ντους του μη Μάνου στη μη Εύα καθόλου δεν με χάλασε!

Καταρχήν έκανα το γέλιο της αρκούδας με τα στεγνά δάκρυα (δεν θυμάμαι ποιος το είπε αλλα προσκυνώ!) της σερνάμενης που παραπονιόταν στον Στέφανο ότι όλα αυτά τα κάνει γιατί εκείνη είναι μόνη της (λες και φταίει αυτός που η σερνάμενη τα έχει κάνει κουλουβάχατα) - Το ΚΡΥΟ!

Κατα δεύτερον έλιωσα ακόμα περισσότερο στο γέλιο με την απότομη εναλλαγή του Στέφανου (όχι βέβαια γιατί ο άνθρωπος δεν ήταν όπως πάντα άψογος αλλά) γιατί απέδειξε ακόμα για μια φορά περίτρανα ότι ο Μάνος original τρώει τη σκόνη του μια και εκείνος δήλωσε "Σ'αγαπώ - Είσαι αλυσίδα στο λαιμό μου" όχι σε δύο επεισόδια αλλά σε μια σκηνή μέσα!!! - Η ΖΕΣΤΗ

Και το κερασάκι στην τούρτα η Μελίτα να κλαψουρίζει συγνώμη! gelio Πόσο να χαρώ πια? Πόσο? Αφού με δικαιώνει η κοπέλα!

+++

Στέφανος - Εύα - It's a boy!!!
Τι να πω για αυτές τις σκηνές???

Τρείς φορές έτσι
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 EinaiAgori
τις παρακολουθούσα τις σκηνές αυτές!!!

Ο μεσιέ θέλει και ένα κοριτσάκι όμως! Ε τώρα δεν μπορώ να διαφωνήσω, του πάνε του σκασμένου τα κοριτσάκια!!! Τι κάνει όμως δεν καταλάβαινω ειλικρινά.. Προσβλήθηκε κιόλας που η Εύα είπε ότι ο μόνος πιστός της άντρας θα είναι ο γιος της!

Μάλλον τις δουλεύει και τις δύο!!!

Ξετρελάθηκα που η Μαρίλια επέλεξε αμέσως το ρόλο της στη ζωή του παιδιού!!! Ήθελα να χοροπηδήσω κι εγώ μαζί τους!!! Heart2

Τα κορίτσια τρελάθηκαν επίσης! Τι όμορφη σκηνή!!! Προς στιγμήν νόμισα ότι η Μελίτα θα τρέξει να συγχαρεί το Στέφανο, σαν να το είχα ξαναδει το εργάκι χαχαχαχαχαχαχαχα χαμογέλα και λίγο κυρά μου δεν θα χαλάσει ο κόσμος, δεν φταίει η κοπέλα που έχεις μπαχαλιάσει τη ζωή σου κι εχεις μείνει χωρίς φίλους και απόλυτο! Έλεος με την ξινίλα!!!

Επίσης μου άρεσε απίστευτα η αντίδραση της Αντιγόνης! Και η κίνηση με το ρολόι μου άρεσε πολύ! Σε κάποιους μπορεί να φανεί τραβηγμένο αλλα θεωρώ ότι ήταν πολύ καλή, σωστή και τρυφερή κίνηση!!! Και βέβαια η αντίδραση της Εύας με κάλυψε απόλυτα "Θα το φυλάω σαν τα μάτια μου!"

Γενικά είδα όλα όσα ήθελα να δω τότε που η Εύα έμαθε ότι είναι έγκυος! Χαρές απο όλους και καλωσόρισμα του παιδιού όπως πρέπει, σαν θαύμα της ζωής!!! ΤΕΛΕΙΟ!!! Heart2

+++

Λουκάς - Πέτρος
Ο λουκανορικός Ρούσσος πολύ μου αρέσει! Έχει και σχέδιο χιχι!!!

Αλλα ο Λουκάς πρέπει να συνέλθει λίγο γιατί σαν πολλά τους τα είπε!

Σχολιάζει σαν φόνους τα ατυχήματα και το μόνο πραγματικό έγκλημα που στοίχισε ζωές μικρών παιδιών δεν το έχει αναφέρει καν να δει τόσο ο Μάνος όσο και ο Ρούσσος τι έχουν κάνει! Και μάλιστα περισσότερο ο Ρούσσος καθώς ο Μάνος είχε πει ότι ήθελε και να παραιτηθεί αλλά δεν τον άδησε ο Πετράν! Αντε γιατί εκνευρίζομαι να λέει τον Ηλία φονιά και ο Πέτρος την βγάζει λάδι!!!

Τουλάχιστον μάθαμε γιατί το κάνει όλο αυτό! Καλό είναι να τους αφυπνίσει! Απλά όπως λέει και η Εύα το θέμα είναι να θυμηθεί ο Λουκάς, όχι να ξεχάσουμε εμείς!!!

+++

Brunch στο Ρουσαίικο!
Ο Πέτρος έπρεπε να το σκεφτεί διπλά πριν στηρίξει τον Λουκά στην αμνησία! Το τι έχει να τραβήξει από την Αμαλία τώρα που το πήρε πάνω της δεν λέγεται! χαχαχαχαχαχαχαχα Καταπληκτικοί και οι δύο όπως πάντα!!! Και τρομερό το φόρεμα της Αμαλίας..

+++

Το τηλεφώνημα της Αντιγόνης δεν θα το σχολιάσω πολύ.. το έχουμε αναλύσει αρκετά στο κατάλληλο θέμα.. Θα δείξει σε ποιον το έκανε!

Όσο για τους μπράβους, όκ το θέμα με τον ήχο απο τις μπουνιές δεν το έχουνε αλλα εκεί που ο Στέφανος σαν να χτύπησε το κεφάλι του στο αυτοκίνητο θεωρώ ότι ήταν αρκετά πιστευτό! Αντε να ανάβουνε τα αίματα!!!

Και εις άλλα με υγείαν!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Μαρ 10, 2010 6:32 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ..

Με τη σειρά όπως πάντα..

Εύα - Νόρα - Αμνησιακός - Χρυσό παιδί
Το Ευάκι το κατάλαβε ότι το Νοράκι θα είναι μόνο του και πήγε στη φιλενάδα για παρέα.. Το έχω πει ότι τις λατρεύω αυτές τις δύο μαζί ε? Να το ξαναπω!!! ΤΕΛΕΙΕΣ!!!

Η Εύα πάντως βρήκε τη Νόρα μόνη της και της είπε ακριβώς ότι έπρεπε όπως έπρεπε ώστε η Νόρα να τα κατανοήσει χωρίς συναισθηματική φόρτιση "Μάθε να ανέχεσαι τη Νταίζη αλλιώς θα γίνουν τα πράγματα όπως πρίν, θα τον πάρει μακριά!"

Και μπουκάρει ο Μάνος που κουβαλούσε το Λουκά σαν δέμα gelio και ο άλλος αμέσως να χουφτώσει μέσα στην τρελή χαρά.. "Μαργαρίτα μου!" χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Νόρα: Νόρα! Νόρα μου! Το μου ήταν σωστό κράτα το!!!

Ξετρελάθηκα να βλέπω το Μάνο σαν βρεγμένη γάτα να εξιστορεί τις κουλαμάρες του Λουκά και κάθε φορά που η Εύα ρώταγε κάτι απαντούσε ο Λουκάς με ύφος..

Εύα: Τι είδους τύπος?
Λουκάς: Ύποπτος!
Εύα: Τι είδους δοσοληψίες?
Λουκάς: Ύποπτες!

Και μέσα σε όλα ο Λουκάς να είναι μέσα στην τρελή χαρά που τον κανόνισε λέει και να νομίζει ότι είναι το "The Thing" που κανένας δεν τον παίρνει σε δύναμη!!! gelio

Χάρηκα να βλέπω την Εύα να δίνει οδηγίες και τον Μάνο να τις ακολουθεί πάραυτα! Έτσι να παίρνει ο καθένας τη θέση του παρακαλώ!!!

Μάνος: Τι σχέση έχω εγώ με την Νταίζη?
Εύα: Βαθιά και πνευματική, τα λαμόγια συνενοούνται μια χαρά μεταξύ τους!

Πέστα χρυσόστομη!!!

Λουκάς: Τι να κάνουμε έτσι είμαστε εμείς οι εκτελεστές, τα δεινά του επαγγέλματος!!! (Χαχαχαχαχαχαχαχα)

Πάντως να μου το θυμηθείτε ο Λουκάς στα προσεχώς θα πάθει όντως πάλι αμνησία γιατί αν συνεχίσει έτσι καμμια ώρα η Νόρα θα του φέρει κάνα βάζο στο κεφάλι!!! χαχαχα

+++

Χρήστος - Περικλής
Απαπα ο τίτλος μου φαίνεται πολύ κάπως...

Τι να πω? Πόσο θεός ήταν ο Χρήστος? Που τον απειλούσε με το γάντι? Ή μάλλον με το χαμόγελο?

Αυτό το θεικό - ονειρικό - καταπληκτικό - απίστευτα ερωτεύσιμο χαμόγελό του!!!

Εκεί που λέει ο Χατζημπούκλας ότι δεν δέχεται απειλές και σφίγγει ο Χρήστος το σαγόνι και μετά χαμογελάει..... και αυτό το τελευταίο πλάνο........... Faint

.
.
.
.
.
.
.

E ναι... που βρίσκομαι? Τι έλεγα? Αααα ναι σχολίαζα...

Λοιπόν!

+++

Ζουζουνιές στο Καρταλόσπιτο
Η Αντιγονίτσα με τον Λουκά όλα τα λεφτά! Θα ήταν διακριτική λέει χαχαχαχαχαχαχαχα μου άρεσε το ύφος που του τα έλεγε χιχι

Η Εύα να τραβάει το Στέφανο τύπου "κάνε κάτι", η Νόρα να γουρλώνει τα μάτια και η Αντιγονίτσα στον κόσμο της! Όλα τα λεφτά λέμε!!!

Η εξομολόγηση by the pool με ξετρέλανε..

Από τη μία ήθελα να δείρω τον Λουκά απίστευτα! Αλλά απίστευτα λέμε!!!
Από την άλλη έβλεπα τη Νόρα που έλιωνε και έλιωνα κι εγώ!!!

Λουκάς: Θα σε πάρω από το βούρκο Μαργαρίτα μου!
Νόρα: Την τύχη μου μέσα με τις Μαργαρίτες και τα Μοχίτο!!! (Χαχαχαχαχαχα)

Ακούσαμε τη Νόρα...
Λουκας: Δε μ'αγαπάς;
Νορα:Σαν τρελή! Όλη μου η ζωή είσαι. Μαζί μεγαλώσαμε, μαζί σπουδασαμε, μαζί έχουμε γελασει, έχουμε κλαψει...

Και ο Λουκάς τα είπε όλα με μια φράση! "Εγω το εχω ξεπερασει.Και στο λεω ανοιχτα.Σ'αγαπαω.Και σε θελω." Heart2

Έχουμε στην πισίνα τα πιτσουνάκια να εξομογολούνται τον έρωτά τους, έχουμε και στην κουζίνα τους μέλλοντες γονείς σε άκρως ζουζουνίστικη σκηνή να με ξετρελαίνουν!

Τρελαίνομαι να βλέπω την Εύα έτσι χαλαρή, λαμπερή και ευτυχισμένη το είπα??? Το ξαναλέω!!!

Ευχαριστώ κα Ακρίτα μου και κε Κυρίτση μου! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! Για Νόρα - Λουκά! Για την ευτυχισμένη Εύα! Για την σερνάμενη Μελίτα! Για τον υπάκουο Μάνο! Για όλα...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Παραλήρημα τέλος και συνεχίζω..

Η Μελίτα πόσο πιο κάτω θα πέσει ήθελα να ήξερα? Και καλά παίρνει τηλέφωνο και τον ακούει να λέει "Μελίτα μου" οπότε -φανταζόμενη ότι αυτή που, κατά την ταπεινή της άποψη, φταίει για όλα τα δεινά λείπει- του λέει "Μου λείπεις", τον ακούει όμως ότι κολλάει, της λέει ότι είναι η Εύα δίπλα του και παρόλαυτά συνεχίζει το βιολί της "Πήρα να σου πο ότι σ'αγαπάω!" Ήμαρτον κοπελιάααααααααα!!!

Πόσο μ'αρέσει να με δικαιώνεις δεν λέγεται!!!

+++

Μάνος - Νταίζη
Απρόβλεπτο ντουετάκι, πολύ καλή σκηνή, παρενέβει όμως η ενδυματολόγος και το κατέστρεψε το κορίτσι μάς με αυτό το φόρεμα!

Κρατάω το ύφος της Νταίζης και τον τρόπο που το μούγκωσε όταν ο Μάνος είπε "Άσε τις μεγαλοστομίες σε μένα γιατί ξέρω περισσότερα απο όσα φαντάζεσαι!"

Strike 1
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Ntaizi-Strike1

+++

Δείπνο στο Καρταλόσπιτο
Όλα τα λεφτά ο Λουκάς που έλεγε με ύφος συνομωτικό στην Εύα "Αυτή είναι η αρχηγός της συμμορίας?" και η Εύα τον σιωπούσε γελώντας!

Και βέβαια η Νταιζούλα που σε όλους ξέρει να βγάζει γλώσσα, όμως μόλις της μίλησε η Αντιγονίτσα αμέσως το μούγκωσε!

Αντιγόνη: Έξω απο το σπίτι μου τώρα αμέσως! Εκβιασμούς εδώ δεν δεχόμαστε! Έξω!

Strike2
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Ntaizi-Strike2

+++

Χρήστος - Νταίζη
Η Νταίζη κάθε φορά που συναντιέται με τον Χρήστο μου φαίνεται όλο και πιο ύποπτη η συμπεριφορά της, ο Χρήστος της έθεσε όλα τα εύλογα ερωτήματα και εκείνη του είπε ότι μένει με το Λουκά επειδή ξεκίνησε μια ιστορία και θέλει να την πάει μέχρι το τέλος.. Ύποπτο!!! Πολύ ύποπτο!!!

Όσο για το Χρήστο.. "Εγω εδώ είμαι Νταίζη, εσύ είσαι παντού!"

Μανάρι μου..... απλά : respect :

+++

Μάνος - Νόρα - Πυζάμες
Πολύ συγκινητική σκηνή..ο Μάνος κατάλαβε τη Νόρα και δεν είπε τίποτε παραπάνω..

Το τραγούδι με τη Νόρα να έχει αγκαλιά τις πυζάμες μπορώ να πω ότι είναι απο τις λίγες φορές που μου άρεσε το μουσικό διάλλειμα του επεισοδίου καθώς το ένιωσα σαν να μου έλεγε μια ιστορία χωρίς να μην βλέπω τίποτα...

+++

Απόλυτος in distress!
To σκωτσέζικο ντους του μη Μάνου στη μη Εύα καθόλου δεν με χάλασε!

Καταρχήν έκανα το γέλιο της αρκούδας με τα στεγνά δάκρυα (δεν θυμάμαι ποιος το είπε αλλα προσκυνώ!) της σερνάμενης που παραπονιόταν στον Στέφανο ότι όλα αυτά τα κάνει γιατί εκείνη είναι μόνη της (λες και φταίει αυτός που η σερνάμενη τα έχει κάνει κουλουβάχατα) - Το ΚΡΥΟ!

Κατα δεύτερον έλιωσα ακόμα περισσότερο στο γέλιο με την απότομη εναλλαγή του Στέφανου (όχι βέβαια γιατί ο άνθρωπος δεν ήταν όπως πάντα άψογος αλλά) γιατί απέδειξε ακόμα για μια φορά περίτρανα ότι ο Μάνος original τρώει τη σκόνη του μια και εκείνος δήλωσε "Σ'αγαπώ - Είσαι αλυσίδα στο λαιμό μου" όχι σε δύο επεισόδια αλλά σε μια σκηνή μέσα!!! - Η ΖΕΣΤΗ

Και το κερασάκι στην τούρτα η Μελίτα να κλαψουρίζει συγνώμη! gelio Πόσο να χαρώ πια? Πόσο? Αφού με δικαιώνει η κοπέλα!

+++

Στέφανος - Εύα - It's a boy!!!
Τι να πω για αυτές τις σκηνές???

Τρείς φορές έτσι
Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 EinaiAgori
τις παρακολουθούσα τις σκηνές αυτές!!!

Ο μεσιέ θέλει και ένα κοριτσάκι όμως! Ε τώρα δεν μπορώ να διαφωνήσω, του πάνε του σκασμένου τα κοριτσάκια!!! Τι κάνει όμως δεν καταλάβαινω ειλικρινά.. Προσβλήθηκε κιόλας που η Εύα είπε ότι ο μόνος πιστός της άντρας θα είναι ο γιος της!

Μάλλον τις δουλεύει και τις δύο!!!

Ξετρελάθηκα που η Μαρίλια επέλεξε αμέσως το ρόλο της στη ζωή του παιδιού!!! Ήθελα να χοροπηδήσω κι εγώ μαζί τους!!! Heart2

Τα κορίτσια τρελάθηκαν επίσης! Τι όμορφη σκηνή!!! Προς στιγμήν νόμισα ότι η Μελίτα θα τρέξει να συγχαρεί το Στέφανο, σαν να το είχα ξαναδει το εργάκι χαχαχαχαχαχαχαχα χαμογέλα και λίγο κυρά μου δεν θα χαλάσει ο κόσμος, δεν φταίει η κοπέλα που έχεις μπαχαλιάσει τη ζωή σου κι εχεις μείνει χωρίς φίλους και απόλυτο! Έλεος με την ξινίλα!!!

Επίσης μου άρεσε απίστευτα η αντίδραση της Αντιγόνης! Και η κίνηση με το ρολόι μου άρεσε πολύ! Σε κάποιους μπορεί να φανεί τραβηγμένο αλλα θεωρώ ότι ήταν πολύ καλή, σωστή και τρυφερή κίνηση!!! Και βέβαια η αντίδραση της Εύας με κάλυψε απόλυτα "Θα το φυλάω σαν τα μάτια μου!"

Γενικά είδα όλα όσα ήθελα να δω τότε που η Εύα έμαθε ότι είναι έγκυος! Χαρές απο όλους και καλωσόρισμα του παιδιού όπως πρέπει, σαν θαύμα της ζωής!!! ΤΕΛΕΙΟ!!! Heart2

+++

Λουκάς - Πέτρος
Ο λουκανορικός Ρούσσος πολύ μου αρέσει! Έχει και σχέδιο χιχι!!!

Αλλα ο Λουκάς πρέπει να συνέλθει λίγο γιατί σαν πολλά τους τα είπε!

Σχολιάζει σαν φόνους τα ατυχήματα και το μόνο πραγματικό έγκλημα που στοίχισε ζωές μικρών παιδιών δεν το έχει αναφέρει καν να δει τόσο ο Μάνος όσο και ο Ρούσσος τι έχουν κάνει! Και μάλιστα περισσότερο ο Ρούσσος καθώς ο Μάνος είχε πει ότι ήθελε και να παραιτηθεί αλλά δεν τον άδησε ο Πετράν! Αντε γιατί εκνευρίζομαι να λέει τον Ηλία φονιά και ο Πέτρος την βγάζει λάδι!!!

Τουλάχιστον μάθαμε γιατί το κάνει όλο αυτό! Καλό είναι να τους αφυπνίσει! Απλά όπως λέει και η Εύα το θέμα είναι να θυμηθεί ο Λουκάς, όχι να ξεχάσουμε εμείς!!!

+++

Brunch στο Ρουσαίικο!
Ο Πέτρος έπρεπε να το σκεφτεί διπλά πριν στηρίξει τον Λουκά στην αμνησία! Το τι έχει να τραβήξει από την Αμαλία τώρα που το πήρε πάνω της δεν λέγεται! χαχαχαχαχαχαχαχα Καταπληκτικοί και οι δύο όπως πάντα!!! Και τρομερό το φόρεμα της Αμαλίας..

+++

Το τηλεφώνημα της Αντιγόνης δεν θα το σχολιάσω πολύ.. το έχουμε αναλύσει αρκετά στο κατάλληλο θέμα.. Θα δείξει σε ποιον το έκανε!

Όσο για τους μπράβους, όκ το θέμα με τον ήχο απο τις μπουνιές δεν το έχουνε αλλα εκεί που ο Στέφανος σαν να χτύπησε το κεφάλι του στο αυτοκίνητο θεωρώ ότι ήταν αρκετά πιστευτό! Αντε να ανάβουνε τα αίματα!!!

Και εις άλλα με υγείαν!


Καλα Τζινακι εγραψες παλι.Αφησες εποχη και με τις φωτο τις Νταιζης και με την φωτο με τον υπερηχο.Κι εγω ετσι βλεπω και ξαναβλεπω αυτες τις σκηνες.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μαρ 10, 2010 6:32 pm


Απόλυτος in distress!
To σκωτσέζικο ντους του μη Μάνου στη μη Εύα καθόλου δεν με χάλασε!

Καταρχήν έκανα το γέλιο της αρκούδας με τα στεγνά δάκρυα (δεν θυμάμαι ποιος το είπε αλλα προσκυνώ!) της σερνάμενης που παραπονιόταν στον Στέφανο ότι όλα αυτά τα κάνει γιατί εκείνη είναι μόνη της (λες και φταίει αυτός που η σερνάμενη τα έχει κάνει κουλουβάχατα) - Το ΚΡΥΟ!

Κατα δεύτερον έλιωσα ακόμα περισσότερο στο γέλιο με την απότομη εναλλαγή του Στέφανου (όχι βέβαια γιατί ο άνθρωπος δεν ήταν όπως πάντα άψογος αλλά) γιατί απέδειξε ακόμα για μια φορά περίτρανα ότι ο Μάνος original τρώει τη σκόνη του μια και εκείνος δήλωσε "Σ'αγαπώ - Είσαι αλυσίδα στο λαιμό μου" όχι σε δύο επεισόδια αλλά σε μια σκηνή μέσα!!! - Η ΖΕΣΤΗ

Και το κερασάκι στην τούρτα η Μελίτα να κλαψουρίζει συγνώμη! gelio Πόσο να χαρώ πια? Πόσο? Αφού με δικαιώνει η κοπέλα!


Yποθετάκι τα ρέστα μου : respect : : respect : : respect :
Αυτό έλεγε ο Στεφανάκος στη Μαρουλίτα οτι είναι αλυσίδα στο λαιμό του μόνο που δεν έχει την ευφράδεια του γαλανομάτικου λαμόγιου.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 319 - Ημερομηνία 09-03-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Μαρ 10, 2010 6:35 pm

Tζινακι τον καταευχαριστηθηκα το σχολιασμο σου! Thumbs up Και νομιζω οτι ειναι η πρωτη φορα που συμφωνω 100%! Palamakia
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης