Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

+34
konst@ntin@
loukasnora
edem4ever
ρενια
CineFreak
Ezantakou
Jennifer
Izabella29
nat
nicole
Dorina <3 Πέτρος
νοριτσα
panda
mina
KatsaroYpotheto
Antigoni!
jim7
FieryRed
$ofi@ loukakos + nora
evitaemi
Cancoon
Ntinaki1
LYDIA
natasa-pap
Ελένα
ksanthi
Pennaki.......!!
evanna
filitsa
Katrin
loukitsa
Foulitsa
anastasia20
Clarabelle
38 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap11%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap44%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 44% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap33%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 33% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap9%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap1%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 30, 2010 5:28 pm

panda έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
panda έγραψε:Παραδόξως στα τελευταία επεισόδια έχω αρχίσει κάπως να συμπαθώ ( αραιά και που μην το δέσουμε και κόμπο :lol: ) το κατσαρό υπόθετο γιατί μου θυμίζει κάπως την παλιά καλή Εύα της 1ης χρονιάς και έχει αρχίσει να μου την δίνει στα νεύρα τώρα η Εύα γιατί μου βγάζει το πόσο σούργελο και εκνευριστικό ήταν το Κατσαρό υπόθετο την προηγούμενη χρονιά xastouki .

Ε όχι αγαπητέ! Η Εύα πέρισυ ήταν η απόλυτη b***ch η Μελίτα ούτε αυτό δεν μπορει να κάνει!

Δεν συμφωνώ ότι ήταν σ...α η Εύα την 1η χρονιά . Απλά ήταν ένα μπερδεμένο άτομο ( δικαιολογημένο ή μη ) που προσπαθούσε γενικά και ειδικά να βάλει κάποια πράγματα στην ζωή της σε μια σειρά . Αυτό ακριβώς κάνει από την ανάποδη τώρα και το κατσαρό υπόθετο μα ακριβώς το ίδιο.

Αν και δεν είμαι από τα άτομα που επικροτούν το κατσαρό υπόθετο δεν βρήκα λάθος την χτεσινή στάση της ( σχεδόν δηλαδή Rolling Eyes γιατί στην σκηνή με το ζευγάρι του ελέους ήταν άντε πήγαινε σπιτάκι σου ρε κοπελιά και άσε τους ανθρώπους στην ησυχία τους ) . Γιατί μην μου πείτε τώρα ότι όποιος μάθαινε ότι οι γονείς του ήταν λουλούδια για μύρισμα δεν θα έριχνε με κάθε αφορμή μπηχτές . Γιατί μ΄ αυτά που διαβάζω θα τρελαθώ και θα πηδηχτώ από το παράθυρο έλεος :lol: . Και ΟΧΙ το "να κόψει κάθε επαφή μαζί τους" δεν είναι λύση. Πώς να το κάνουμε γονείς είναι δεν μπορείς να τους ξεγράφεις έτσι. Απλά σε κάθε ευκαιρία θα χτυπάς περσινά ξυνά σταφύλια.


Θα συμφωνούσα αν όταν ο μπαμπάκας βόλεψε την κατάσταση με το σπίτι με τα βρώμικα μη ξεχνιόμαστε λεφτάκια του, κρατούσε την ίδια στάση. Αλλά δεν γίνεται να είναι καλός μπαμπάκας όταν της τα σπρώχνει (με βρώμικα ή πετροπλυμένα ευρούλια) και σε κάθε ευκαιρία να του τα χώνουμε. Ή το ένα ή το άλλο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Μαρ 30, 2010 5:29 pm

panda έγραψε:
ρενια έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Aπλά στην παρούσα φάση με πτώχευση και σύλληψη η Νόρα δεν έχει μυαλό να ξεκαθαρίζει με τον Μπέλλο, τον αποφευγει μπας και την βγάλει απο τη δύσκολη θέση μάλλον.. αλλα κι αυτός... ήμαρτον!!!

Δεν πιστευω πραγματικα οτι εχει να κανει με ολα αυτα γιατι βρισκει μια χαρα χρονο να ειναι με τον Λουκα δεν νομιζω οτι δεν μπορει να βρει χρονο να ξεκαθαρισει με τον Μπελο !!!

Αυτό ακριβώς αλλά το ΄παμε μόνο η σουπιά έχει πάντα δίκιο vomit . Τώρα βέβαια αν αυτό το έκανε το κατσαρό υπόθετο θα ζητούνταν ήδη η διαπόμπευσή του στην πλατεία Ομονοίας Tongue .
Εγω συμφωνω με τη Τζινα...Τωρα που το ξανασκεφτομαι την δικαιολογω,γιατι συμβαινουν τοσα γυρω της....Και δεν ειναι σουπια καλε!!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 30, 2010 5:36 pm

panda έγραψε:Αυτό ακριβώς αλλά το ΄παμε μόνο η σουπιά έχει πάντα δίκιο vomit . Τώρα βέβαια αν αυτό το έκανε το κατσαρό υπόθετο θα ζητούνταν ήδη η διαπόμπευσή του στην πλατεία Ομονοίας Tongue .


Δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο...
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Μαρ 30, 2010 5:38 pm

Izabella29 έγραψε:
panda έγραψε:Αυτό ακριβώς αλλά το ΄παμε μόνο η σουπιά έχει πάντα δίκιο vomit . Τώρα βέβαια αν αυτό το έκανε το κατσαρό υπόθετο θα ζητούνταν ήδη η διαπόμπευσή του στην πλατεία Ομονοίας Tongue .


Δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο...

θα συμφωνήσω και εγώ μαζί σου....
άσχετο αλλά το πόσο γελάω με τα παρατσούκλια που τους έχεις βγάλει...δε λέγεται.... gelio gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Μαρ 30, 2010 5:38 pm

Παιδια δεν καταλαβαινω γιατι ειναι η Νορα σουπια και τι κακο εκανε!!!!!!!Μπορειτε να μου εξηγησετε και εμενα???????????
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 30, 2010 5:38 pm

Izabella29 έγραψε:
panda έγραψε:Αυτό ακριβώς αλλά το ΄παμε μόνο η σουπιά έχει πάντα δίκιο vomit . Τώρα βέβαια αν αυτό το έκανε το κατσαρό υπόθετο θα ζητούνταν ήδη η διαπόμπευσή του στην πλατεία Ομονοίας Tongue .


Δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο...

To έχει κάνει ήδη με τον Οδυσσέα!!! Και έφαγε πολύ λιγότερο κράξιμο απο ότι η Νόρα....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 30, 2010 5:39 pm

Pennaki.......!! έγραψε:Παιδια δεν καταλαβαινω γιατι ειναι η Νορα σουπια και τι κακο εκανε!!!!!!!Μπορειτε να μου εξηγησετε και εμενα???????????

Και εμένα εξηγήστε μου pleeease
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Μαρ 30, 2010 5:40 pm

Mik έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
panda έγραψε:Αυτό ακριβώς αλλά το ΄παμε μόνο η σουπιά έχει πάντα δίκιο vomit . Τώρα βέβαια αν αυτό το έκανε το κατσαρό υπόθετο θα ζητούνταν ήδη η διαπόμπευσή του στην πλατεία Ομονοίας Tongue .


Δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο...

To έχει κάνει ήδη με τον Οδυσσέα!!! Και έφαγε πολύ λιγότερο κράξιμο απο ότι η Νόρα....
Mik, Agree Agree δεν το συζητω!!!!!!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από soso Τρι Μαρ 30, 2010 5:40 pm

anna90 έγραψε:: respect : στην κα. Ξυλά...!!Στην σκηνή που συλλαμβάνουν τον Στέφανο μπόρεσε να μου περάσει την αγωνία της, την αναστάτωση της, την αγάπη της, το ενδιαφέρον για τον άντρα της όλα...!!
Πολύ ωραία σκηνή και της Εύας με τη Νόρα στο τηλέφωνο...!!Όταν ενώνουν τα ταλέντα τους αυτές οι δύο βγάζουν όλα όσα πρέπει να βγάλει η σκηνή τους... : respect :
: respect : : respect : Μάνος Θ-Ε-Ο-Σ!!!Εγώ τον είδα ΜΙΑ ΧΑΡΑ την κράτησε την υπομονή του...Τον βίαιο τον άνθρωπο που τον είδατε??'Ελα να μην ττρελαινόμαστε, δεν είναι από πορσελάνη το Μελιτάκι.. Ο Μάνος ξέρει και η άλλη τον κορόιδευε μέσα στα μούτρα του..Τον ρώτησε κιόλας :"τι εννοείς"??? Τι εννοεί κούκλα μου?Κόψε επιτέλους τη συνήθεια με τα πορτοπαράθυρα για να μην εννοεί κανείς τίποτα..
Επώνυμος ο πελάτης του Μπούλη...!!Που απαιτεί εχεμύθεια και η δουλειά του.. Fskl
Τι κάνατε μετά τη συνάντηση με το πελάτη σας???
Αν η συνάντηση ήταν αυτή που φανταζόμαστε θα έκανε ένα ντουζάκι, θα πήγε σπίτι θα έβαλε για ύπνο την Εύα, θα την ρώτησε αν έχει αντίρρηση να κάνουν άλλα 8 παιδάκια και μετά θα πήγε στο παράθυρο με το κερί σφικταγγαλιασμένο... Scandal
Φασκελο ---->Εύα!!!Δεν μπορεί να έχει σκοτώσει αυτός ...Δεν μπορεί..!
Μια χαρά μπορούσε να σε απειλεί τόοοοοοσο καιρό με μαύρα νυφικά, στεφάνια ότι θα σκοτώσει τον Μάνο αν τον παντρευτείς...
Μια χαρά μπορούσε να στείλει το μήνυμα και να σε ειδοποιήσει για τα νυχτερινά σφουγγαρίσματα του Μάνου+Μελίτας και μετά να κατηγορήσει και το Μάνο γι αυτό...
Μια χαρά μπορεί να βάζει να τον πυροβολίσουν για να σφουγγαρίσετε και μαζί και να μην το παίζεις δύσκολη...
Μια χαρά μπορεί να σε κοροιδεύει μες τη μούρη ότι θέλει 8 παιδιά μαζί σου αλλά να καίει τα κεριά στα΄παράθυρα είτε μόνος του είτε με παρέα..
Τώρα για φόνο καλή μου... Θα σε γελάσω..!Πάντως όλα τα παραπάνω τα έχει κάνει και περάστηκαν στο ντούκου...
Πέτρος-Αμαλία-ΑΥΡΑ: gelio Φοβεροί οι δυο τους για ακόμα μια φορά..!
Λουκάς: Ο πονηρούλης...Στο καναπέ μόνος του δεν μπορεί αλλά για ζουζουνιές με το Νοράκι είναι ΜΕΣΑ...!!!ALL IN...!!Eίναι πολύ καλοί οι δυό τους όταν δεν μαλώνουν για μπούρδες....
Ε είσαι ΓΕΛΟΙΑ κοπέλα μου...!!! Σε λένε βγάλε τον ΣΚΑΣΜΟ...!!!Και μετά α συγγνώμη σε ξύπνησα, ήρθα στα ξένα σπίτια να φωνάξω για την αθωότητα του συνέταιρο μου...
Μ άρεσε πολύ βρε η συμπόνοια προς την Εύα: Είσαι σε δύσκολη θέση περιμένεις και το παιδί του...Σωωωωωωωπα.. Τώρα το κατάλαβες??Την νύχτα του φόνου δεν το ήξερες...
Μου κατεβάζει και το βλέμμα η Οσία Σφουγγαρίστρα...Γιατί καλή μου?? ντρέπεσαι που την κοροιδεύεις μπροστά στη μούρη σου και αυτή σε ευχαριστεί κιόλας??
Ο Μανωλάκης μας λέει στη Μαρίλια να είναι δίπλα στην Εύα... Και η Εύα είπε στη Μαρίλια να είναι δίπλα στο Μάνο...!!Αχ αυτοί οι δυό τους μωρέεε..
Μανωλάκη ΑΛΛΑΞΕ επιτέλους.. Και πάρε τη θεά από το Μπούλη...
Μάνος-Μαρίλια: Τι γλυκιά σκηνή...!!Και τι πανυπέροχο αγκαλίτσα...ΠΑΤΕΡΑΣ-ΚΟΡΗ...!!
Απορώ με αυτόν τον χαλβά...!Τον Μπέλλο..Επιμένει εκεί... Πάει κάθε τρεις και λίγο τρώει άκυρο και όμως...Ο επιμένων δεν νικά πάντα καλέ μου χαλβά..Φταίει ΚΑΙ η Νόρα όμως που δεν του ξεκαθαρίζει είμαι αλλού, Μπέλλος ΤΕΛΟΣ..!
Το Μελιτάκι μας τα ξέρασε όλα στη μανούλα..!Αμαλίτσα μου τώρα μπορεί να είσαι περήφανη..!!Η κόρη σου κληρονόμησε από σένα το ΤΑΚΤ σου.!
Η Αντιγονάρα δεν κατάλαβα που ακριβώς αποσκοπεί με την ομολογία της...Με μπερδεύει αυτή η γυναίκα..Πήγε με τη πέρλα και το μαλλί κομμωτηρίου να ομολογήσει έγκλημα...τοιχος
Καλό από μένα το επεισόδιο...

Συμφωνώ μέχρι τελείας!
Ειδικά στα επιχειρηματα περί αγαθοσύνης Στέφανου με πέθανες : respect :
Ούτε μυρμήγκι,που λεει και το κλισεδάκι!Κι ούτε γυναικόπαιδα(sic),που λέει και ο ίδιος!
Υγ.Η υπογραφή σου γράφει ιστορία! DoksasteME
β.Αφαίρεσα ένα φάσκελο κι έναν τοίχο,για να μην υπερβώ όριο,και κυρίως γιατί προβλέπεται μεγάλο σουξέ τους, στα προσεχώς!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από panda Τρι Μαρ 30, 2010 5:42 pm

Αυτό έλειπε Pennaki να μην την δικαιλογείς κιόλας gelio . Μα η στάση της αυτό δείχνει ότι προσπαθεί να κρατήσει τις τυπικές αποστάσεις (ναι γονείς είναι αλλά μην νομίζεται ότι θα ξεχαστεί το παρελθόν) αλλά τί γράφω ; Μόνο αν το έκανε η σουπιά θα δικαιολογούνταν όλα 🇳🇴 : curse : Grrr . Θα διαφωνήσω Clarabelle γιατί τις περισσότερες φορές μόνο από το γκρι βγαίνει η αναγκαστική λύση.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 30, 2010 5:44 pm

Mik έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
panda έγραψε:Αυτό ακριβώς αλλά το ΄παμε μόνο η σουπιά έχει πάντα δίκιο vomit . Τώρα βέβαια αν αυτό το έκανε το κατσαρό υπόθετο θα ζητούνταν ήδη η διαπόμπευσή του στην πλατεία Ομονοίας Tongue .


Δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο...

To έχει κάνει ήδη με τον Οδυσσέα!!! Και έφαγε πολύ λιγότερο κράξιμο απο ότι η Νόρα....


Τι πας και θυμάσαι κι εσύ τον ενδιάμεσο. Εδώ έχουμε τον πρώτο και τον απόλυτο ερωτα κι εσύ μιλάς για κάτι πράγματα μικρά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Μαρ 30, 2010 5:46 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:Παιδια δεν καταλαβαινω γιατι ειναι η Νορα σουπια και τι κακο εκανε!!!!!!!Μπορειτε να μου εξηγησετε και εμενα???????????

Και εμένα εξηγήστε μου pleeease

το σουπιά δεν ξέρω από που έχει βγει....

αλλά εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου που η νόρα δεν ξεκαθαρίζει στο μπέλλο....
και δε νομίζω ότι δε βρίσκει χρόνο ή θέλει να λυθούν τα προβλήματα...γιατί για να πάνε στα μπουζούκια για να ζηλέψει ο λουκάς μπορούσε....
και τις προάλλες του έλεγε οτι δεν ειναι καλη μερα να μιλησουν....εγώ βλέπω το δημήτρη να θέλει να ξεκαθαρισουν και η νόρα συνεχώς τον αποφεύγει και τον διώχνει....τον θεωρεί ενοχλητικό κιόλας...
ας του πει άσε με ήσυχη....δεν έχει αρραβώνες....παράτα με...
και από εκεί και πέρα αν θέλει ο μπέλλος να επιμένει...τότε πρόβλημα του...
αυτή είναι η γνώμη μου...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Τρι Μαρ 30, 2010 5:47 pm, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 30, 2010 5:46 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
panda έγραψε:Αυτό ακριβώς αλλά το ΄παμε μόνο η σουπιά έχει πάντα δίκιο vomit . Τώρα βέβαια αν αυτό το έκανε το κατσαρό υπόθετο θα ζητούνταν ήδη η διαπόμπευσή του στην πλατεία Ομονοίας Tongue .


Δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο...

To έχει κάνει ήδη με τον Οδυσσέα!!! Και έφαγε πολύ λιγότερο κράξιμο απο ότι η Νόρα....


Τι πας και θυμάσαι κι εσύ τον ενδιάμεσο. Εδώ έχουμε τον πρώτο και τον απόλυτο ερωτα κι εσύ μιλάς για κάτι πράγματα μικρά.

Καρδιά μου όλα, επιτρέπονται την νύχτα (10-11 για την ακρίβεια) και οι ευθύνες είναι λόγια περιττα!!!♪♫♪♫
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Μαρ 30, 2010 5:47 pm

panda έγραψε:Αυτό έλειπε Pennaki να μην την δικαιλογείς κιόλας gelio . Μα η στάση της αυτό δείχνει ότι προσπαθεί να κρατήσει τις τυπικές αποστάσεις (ναι γονείς είναι αλλά μην νομίζεται ότι θα ξεχαστεί το παρελθόν) αλλά τί γράφω ; Μόνο αν το έκανε η σουπιά θα δικαιολογούνταν όλα 🇳🇴 : curse : Grrr . Θα διαφωνήσω Clarabelle γιατί τις περισσότερες φορές μόνο από το γκρι βγαίνει η αναγκαστική λύση.
Ναι....Κοιτα σαφως και δεν μπορω να σου αλλαξω τη γνωμη ουτε εσυ ομως την δικη μου...Σε καμια περιπτωση δεν την δικαιολογουμε παντα,ισα ισα.....Και εγω παντα θα την υποστηριζω!!!!!!!!!!!!! :wink2: :wink2:
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 30, 2010 5:48 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
panda έγραψε:Αυτό ακριβώς αλλά το ΄παμε μόνο η σουπιά έχει πάντα δίκιο vomit . Τώρα βέβαια αν αυτό το έκανε το κατσαρό υπόθετο θα ζητούνταν ήδη η διαπόμπευσή του στην πλατεία Ομονοίας Tongue .


Δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο...

To έχει κάνει ήδη με τον Οδυσσέα!!! Και έφαγε πολύ λιγότερο κράξιμο απο ότι η Νόρα....


Τι πας και θυμάσαι κι εσύ τον ενδιάμεσο. Εδώ έχουμε τον πρώτο και τον απόλυτο ερωτα κι εσύ μιλάς για κάτι πράγματα μικρά.

Καρδιά μου όλα, επιτρέπονται την νύχτα (10-11 για την ακρίβεια) και οι ευθύνες είναι λόγια περιττα!!!♪♫♪♫


Τελευταία έχεις έμπνευση. Οι στίχοι σου σκοτώνουν lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 30, 2010 5:49 pm

panda έγραψε:Αυτό έλειπε Pennaki να μην την δικαιλογείς κιόλας gelio . Μα η στάση της αυτό δείχνει ότι προσπαθεί να κρατήσει τις τυπικές αποστάσεις (ναι γονείς είναι αλλά μην νομίζεται ότι θα ξεχαστεί το παρελθόν) αλλά τί γράφω ; Μόνο αν το έκανε η σουπιά θα δικαιολογούνταν όλα 🇳🇴 : curse : Grrr . Θα διαφωνήσω Clarabelle γιατί τις περισσότερες φορές μόνο από το γκρι βγαίνει η αναγκαστική λύση.

Η σουπιά όμως μετά τον βιασμό της απο τον Στέλιο μια χαρά ήξερε να συμπαρασταθεί στο Μελιτάκι που έχανε τον απόλυτο για τότε Μάνο (ο τωρινός απόλυτος είναι ο Στέφανος, για να μην ξεχνιόμαστε).. Ενώ η άλλη επικεντρώνεται μόνο στα δικά της προβληματάκια..
Δεν συγκρίνω, έχουμε μάτια και βλέπουμε..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 30, 2010 5:50 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
panda έγραψε:Αυτό ακριβώς αλλά το ΄παμε μόνο η σουπιά έχει πάντα δίκιο vomit . Τώρα βέβαια αν αυτό το έκανε το κατσαρό υπόθετο θα ζητούνταν ήδη η διαπόμπευσή του στην πλατεία Ομονοίας Tongue .


Δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο...

To έχει κάνει ήδη με τον Οδυσσέα!!! Και έφαγε πολύ λιγότερο κράξιμο απο ότι η Νόρα....


Τι πας και θυμάσαι κι εσύ τον ενδιάμεσο. Εδώ έχουμε τον πρώτο και τον απόλυτο ερωτα κι εσύ μιλάς για κάτι πράγματα μικρά.

Καρδιά μου όλα, επιτρέπονται την νύχτα (10-11 για την ακρίβεια) και οι ευθύνες είναι λόγια περιττα!!!♪♫♪♫


Τελευταία έχεις έμπνευση. Οι στίχοι σου σκοτώνουν lol!

Eίναι ήδη σκοτωμένοι...
Το ποιος το κανε ψάχνουμε!!!! lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 30, 2010 5:50 pm

anastasia20 έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:Παιδια δεν καταλαβαινω γιατι ειναι η Νορα σουπια και τι κακο εκανε!!!!!!!Μπορειτε να μου εξηγησετε και εμενα???????????

Και εμένα εξηγήστε μου pleeease

το σουπιά δεν ξέρω από που έχει βγει....

αλλά εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου που η νόρα δεν ξεκαθαρίζει στο μπέλλο....
και δε νομίζω ότι δε βρίσκει χρόνο ή θέλει να λυθούν τα προβλήματα...γιατί για να πάνε στα μπουζούκια για να ζηλέψει ο λουκάς μπορούσε....
και τις προάλλες του έλεγε οτι δεν ειναι καλη μερα να μιλησουν....εγώ βλέπω το δημήτρη να θέλει να ξεκαθαρισουν και η νόρα συνεχώς τον αποφεύγει και τον διώχνει....τον θεωρεί ενοχλητικό κιόλας...
ας του πει άσε με ήσυχη....δεν έχει αρραβώνες....παράτα με...
και από εκεί και πέρα αν θέλει ο μπέλλος να επιμένει...τότε πρόβλημα του...
αυτή είναι η γνώμη μου...


Ούτε και γω ξέρω από που προκύπτει το σουπιά.
Τώρα σχετικά με τ Νόρα-Μπέλλο το έχω πεί χίλιες φορές πως το θεωρώ απαράδεκτο αυτό που κάνει!Αρχικά τις έδινα για πολύ καιρό ελαφρυντικά,αλλά πλέον είναι γελοίο και απαίσιο αυτό που γίνεται.Δεν ξέρω αν θεωρείτε εσείς πως δεν έχει χρόνο να ξεκαθαρίσει επειδή πνίγεται στην δουλειά,αλλά εγώ πιστεύω πως την μέρα που πήγε στα μπουζούκια θα μπορούσε να την είχε ξοδέψει σπίτι της εξηγώντας στον Δημήτρη πως έχουν τα πράγματα...τόσο απλά!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από panda Τρι Μαρ 30, 2010 5:51 pm

Εεεε όχι και δεν έφαγε κράξιμο για τον Οδυσσέα το κατσαρό υπόθετο μια χαρά χοντρό κράξιμο έτρωγε για το "δούλεμα" που έκανε στον Οδυσσέα (και παλί θα γράψω αυτό που είχα πει και παλιότερα, αυτοί πότε τα είχαν scratch Wink. Φτου κακά θα βγάλω και κακό όνομα σαν υπερασπιστής του κατσαρού υπόθετου xaxa.

Είχα γράψει παλιότερα γιατί μου την έδινε η σουπιά και από πού βγήκε το σουπιά αλλά βαριέμαι τώρα να ψάχνω παλιότερες απαντήσεις.

Πάντως όλοι στις αναλύσεις των επεισοδίων κάνουμε τα πιο πετυχημένα σχόλια.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Μαρ 30, 2010 5:51 pm

Παιδια μην μιλατε σας παρακαλω για τη Νορα που πρεπει να ξεκαθαρισει με τον Μπελλο γιατι η Μελιτα ειχε κανει το ιδιο ακριβως με τον Οδυσσεα και το Μανο που ηταν και ζευγαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης