Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

+34
konst@ntin@
loukasnora
edem4ever
ρενια
CineFreak
Ezantakou
Jennifer
Izabella29
nat
nicole
Dorina <3 Πέτρος
νοριτσα
panda
mina
KatsaroYpotheto
Antigoni!
jim7
FieryRed
$ofi@ loukakos + nora
evitaemi
Cancoon
Ntinaki1
LYDIA
natasa-pap
Ελένα
ksanthi
Pennaki.......!!
evanna
filitsa
Katrin
loukitsa
Foulitsa
anastasia20
Clarabelle
38 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap44%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 44% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Ελένα Δευ Μαρ 29, 2010 8:37 pm

anastasia20 έγραψε:
σε ευχαριστώ...
να πω...με τη σειρά μου...
ότι η νόρα σε ό,τι έχει να κάνει με το μπέλλο με έχει απογοητεύσει....δεν λέω ότι ο μπέλλος δεν θέλει και τα παθαίνει...αλλά η νόρα γιατί δεν του εξηγείται;;;αφού βλέπει ότι αυτός ονειρεύεται ακόμα αρραβώνες....
καλά με την εύα εκεί που είπε για τα γλυκά τα έπαιξα...
μα είναι δυνατόν;;;...ο άλλος στο κελί 33 με τον καπετανάκη και η άλλη μη χάσει τα γλυκά...
δεν μπορώ άλλο.... gelio

χαχαχα εμένα πάλι αυτό με τα γλυκά πολύ μου άρεσε!!! ενταξει δηλαδή τι να έκανε?? Razz μπορεί να φοβάται οτι οσο θα λειπει ο Στέφανος η Καρτάλω θα της αρχίσει διατροφή!! :lol:
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από evitaemi Δευ Μαρ 29, 2010 8:39 pm

Ελένα έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
σε ευχαριστώ...
να πω...με τη σειρά μου...
ότι η νόρα σε ό,τι έχει να κάνει με το μπέλλο με έχει απογοητεύσει....δεν λέω ότι ο μπέλλος δεν θέλει και τα παθαίνει...αλλά η νόρα γιατί δεν του εξηγείται;;;αφού βλέπει ότι αυτός ονειρεύεται ακόμα αρραβώνες....
καλά με την εύα εκεί που είπε για τα γλυκά τα έπαιξα...
μα είναι δυνατόν;;;...ο άλλος στο κελί 33 με τον καπετανάκη και η άλλη μη χάσει τα γλυκά...
δεν μπορώ άλλο.... gelio

χαχαχα εμένα πάλι αυτό με τα γλυκά πολύ μου άρεσε!!! ενταξει δηλαδή τι να έκανε?? Razz μπορεί να φοβάται οτι οσο θα λειπει ο Στέφανος η Καρτάλω θα της αρχίσει διατροφή!! :lol:

εγώ νομίζω ότι η Νόρα περίμενει να πέσουν πρώτα οι υπογραφές απο την Νταίζη και μετά θα μιλήσει στο Μπέλλο...θέλει να είναι σίγουρη ότι δεν θα υπάρξει πρόβλημα για τον Λουκά

evitaemi
Τουρίστας
Τουρίστας

Τόπος : στην χώρα του Ποτέ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Μαρ 29, 2010 8:40 pm

anastasia20 έγραψε:
Cancoon έγραψε:
LYDIA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Σύλληψη στέφανου:η καρτάλω τον χαβά της…<ο λύτρας και ο ρούσσος είναι φονιάδες….>…ακόμα και αβγά κάτω από τη μασχάλη να της βάλουν αυτή αυτό θα φωνάζει…
Η εύα δεν ξέρει με τι καθάρματα έχει να κάνει....ποιος η εύα…που ξέρει το μάνο και από την καλή και από την ανάποδη…αχαχαχαχα…..

Οικογένεια ρούσσου:ακούστε καλέ τη μελίτα….ξέρει τι σας λέει….δηλαδή μόνο τις μαντικές ικανότητες των άλλων δεχόμαστε….της μελίτας όχι;;;τι διάκριση είναι αυτή;;;;

Νόρα-λουκάς-νικόλας:
παιδιά εγώ το νικόλα τον λυπάμαι….τώρα θέλουν να τον κάνουν και σοφέρ….δεν φτάνει που δεν τον αφήνουν να κοιμηθεί…θα τον κάνουν και υπηρετικό προσωπικό….

Μελίτα-μάνος:μάζεψε τα κουλά σου μάνο…γιατί δεν θα τα πάμε καλά Impatient …τώρα μας έγινε ηθικός και ο μάνος…
Δεν μπορώ να βλέπω τέτοια…όταν αυτός φιλούσε την εύα την ημέρα του γάμου της ήταν καλά...και τώρα θυμήθηκε να πει στη μελίτα ότι ο στέφανος είναι παντρεμένος με την εύα…αυτός το θυμάται άραγε όταν τη φιλάει;;;;….

Καρτάλω-χρήστος:φιμώστε την καρτάλω ΤΩΡΑ….
καλά αν δεν περίμενε η εύα το παιδί η καρτάλω θα της είχε κάνει τη ζωή κόλαση….

Λουκάς-νόρα-εύα:κοιτά…ούτε εγώ θα μπορούσα να μείνω με την καρτάλω στο σπίτι…είναι εφιαλτικό όπως και να το κάνουμε…

Πέτρος-αμαλία:<ξέρει την αύρα του>….καλά ρε αμαλία βάστα λίγο….το παράκανες και εσύ…ο πετράν θεός….<θα περιμένει να την ακουμπήσει η αύρα του> gelio

Μελίτα-λουκάς-νόρα-εύα:όταν φώναζε η μελίτα…έκανα και εγώ <σσς> για να μην την ακούσει η εύα…και εσύ βρε μελιτάκι πιο σιγά…

Ηλίας-νικόλας-δάφνη:σε αυτόν τον ηλία αποκαλύπτουν το σενάριο για τον επόμενο μήνα;;;όλα τα ξέρει πια….πυθία μου εσύ….

Μάνος-μαρίλια:ωραία σκηνή….αλλά αυτά τα λόγια τα έχω ακούσει τόόόόόσες φορές….
η αλλαγή του μάνου δεν με πείθει δυστυχώς….και το γεγονός ότι μόλις βρεθεί σε μια δύσκολη θέση ξεχνάμε τα πάντα και μόλις κάνει ξανά μια βλακεία θα αρχίσουν να του τα χώνουν για όλα μαζεμένα μου τη δίνει πάρα πολύ… αλλά δεν φταίει ο μάνος φταίνε όλοι οι άλλοι…γιατί να μην κάνει λάθη αφού ξέρει ότι μετά θα του τα συγχωρήσουν όλα;;;;

σταυρίδης:ένας άνθρωπος μια ιστορία….μόνο που πρέπει να του δώσει η αμαλία λίγο τακτ…πως ρούφαγε έτσι τον καφέ;;;;

οι συμπεθέρες:καλά η αντιγόνη δεν πρέπει να δυσκολεύεται να μάθει και πολύ το σενάριο…όλο τα ίδια λέει….<ο λύτρας και ο ρούσσος,η κόρη του ρούσσου,η εύα έχει εμάς>και ωρίστε…ξεμπέρδεψε με τρεις ατάκες…

πέτρος-λουκάς:μαζέψτε καλέ τη μελίτα….μα είναι δυνατόν να ανησυχεί;;;;απαπα….αμάν βρε μελίτα και εσύ γιατί δεν γίνεσαι αναίσθητη;;;;αλλά θέλω να δω πως θα κάνουν όλοι οι άλλοι όταν συλληφθεί ο μάνος….για να δούμε…πόση ψυχραιμία θα δείξουν;;;

μπέλλος-νόρα-εύα:ε…εντάξει…είχα ανησυχήσει….είχαμε τόση ώρα τα γλυκά στο γραφείο και παρέμεναν άθικτα;;;;αλλά TutTut αγωνία αγωνία για το στέφανο αλλά και η λιγούρα λιγούρα….

Πέτρος-νταίζη:καλά περίμεναν από τη νταίζη να καλύψει την αμαλία;;;αυτή ούτε του αγγέλου της νερό δε δίνει….θα καλύψει την αμαλία;;;;αυτό πρόκειται για το πιο σύντομο ανέκδοτο….

Αμαλία-μελίτα:ωρίστε την σκάσατε την κοπέλα….και σας είπε την αλήθεια….εντάξει τώρα;;;;καταλάβατε γιατί ήταν σίγουρη;;;

Πες μου τωρα τι να πω?
Οπως παντα συμμεριζομαι τον σχολιασμο σου που ειναι μοναδικος,για ακομα μια φορα!!!!!!!!
Εισαι μια queen

Μπράβο Αναστασία. Συνήθως δεν διαβάζω σχολιασμούς σκηνή προς σκηνή, γιατί τους βρίσκω κουραστικούς αλλά ο δικός σου είναι πολύ σωστός και πολύ περιεκτικός.
Προσθέτω απλώς ότι η συμπεριφορά της Νόρας απέναντι στο Μπέλλο ήταν για ένα ακόμα επεισόδιο απαράδεκτη, καθώς και ότι η Εύα για ένα ακόμα επεισόδιο απέδειξε πόσο εγωπαθές πλάσμα είναι. Ο Στέφανος είναι αυτός που συνελήφθη αλλά η Εύα επιδιώκει τη λύπηση των φίλων της για τον εαυτό της. Ο Στέφανος πέρασε τη νύχτα στη φυλακή και η Εύα θέλει να τον επισκεφτεί για του δείξει ότι αυτή είναι καλά και όχι για να δει αν αυτός είναι εντάξει (!!!). Και φυσικά η ανεκδιήγητη ατάκα ότι στο τμήμα μπορεί να την δουν έγκυο και την αφήσουν - μα δεν ντρέπονται να μην αλλάζουν τη νόμιμη διαδικασία για χάρη της!
Γενικά, πάντως, το επεισόδιο το βρήκα βαρετό, είχαμε κολλήσει επί πόσα επεισόδια στην πτώχευση του Μάνου, τώρα θα κολλήσουμε στη σύλληψη του Στέφανου. Sleep Sleep

σε ευχαριστώ...
να πω...με τη σειρά μου...
ότι η νόρα σε ό,τι έχει να κάνει με το μπέλλο με έχει απογοητεύσει....δεν λέω ότι ο μπέλλος δεν θέλει και τα παθαίνει...αλλά η νόρα γιατί δεν του εξηγείται;;;αφού βλέπει ότι αυτός ονειρεύεται ακόμα αρραβώνες....

Ναι κι εγώ έμεινα έκπληκτη όταν ο Μπέλλος είπε τη λέξη "αρραβώνες" και η μόνη αντίδραση της Νόρας ήταν του στυλ "δεν μπορώ τώρα έχω προβλήματα". Τον παίζει τον Μπέλλο, τον αδικεί και είναι κρίμα.

anastasia20 έγραψε:ο άλλος στο κελί 33 με τον καπετανάκη και η άλλη μη χάσει τα γλυκά...
δεν μπορώ άλλο.... gelio

Καλά, την εγωπάθεια της Εύας πια μόνο ως την κωμική (αν και αποτυχημένη) νότα του επεισοδίου μπορώ να την δω! lol!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Μαρ 29, 2010 8:42 pm

Ελένα έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
σε ευχαριστώ...
να πω...με τη σειρά μου...
ότι η νόρα σε ό,τι έχει να κάνει με το μπέλλο με έχει απογοητεύσει....δεν λέω ότι ο μπέλλος δεν θέλει και τα παθαίνει...αλλά η νόρα γιατί δεν του εξηγείται;;;αφού βλέπει ότι αυτός ονειρεύεται ακόμα αρραβώνες....
καλά με την εύα εκεί που είπε για τα γλυκά τα έπαιξα...
μα είναι δυνατόν;;;...ο άλλος στο κελί 33 με τον καπετανάκη και η άλλη μη χάσει τα γλυκά...
δεν μπορώ άλλο.... gelio

χαχαχα εμένα πάλι αυτό με τα γλυκά πολύ μου άρεσε!!! ενταξει δηλαδή τι να έκανε?? Razz μπορεί να φοβάται οτι οσο θα λειπει ο Στέφανος η Καρτάλω θα της αρχίσει διατροφή!! :lol:

κοίτα αν έχει τέτοιες πληροφορίες...για δίαιτα και τα συναφή...να την δικαιολογήσω.... gelio gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Δευ Μαρ 29, 2010 8:45 pm

ψηφιζω πολυ καλο μονο και μονο για τις ελαχιστες τελειες σκηνες του λουκα και τησ νορα και για την ευα που μου αρεσε παρα πολυ σημερα
αυτο που μου εσπασε τα νευρα ειναι η μελιτα ελεος μας επριξε κανετε κατι να σταματησει
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Ελένα Δευ Μαρ 29, 2010 8:49 pm

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:ψηφιζω πολυ καλο μονο και μονο για τις ελαχιστες τελειες σκηνες του λουκα και τησ νορα και για την ευα που μου αρεσε παρα πολυ σημερα
αυτο που μου εσπασε τα νευρα ειναι η μελιτα ελεος μας επριξε κανετε κατι να σταματησει

εγώ πάλι γιατί νομίζω πως αυτή που μας πρήζει συνεχώς είναι η Καρτάλω??? πραγματικά το μονο που κανει ειναι να ενδιαφερεται για το εγγονι, να επιπληττει την Ευα που πηγαίνει στην παρεα κ να θαβει το Μανο κ τον Πετρο!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Μαρ 29, 2010 8:54 pm

loukitsa έγραψε:Ψήφισα πολύ καλό λόγω των σκηνων Λουκά και Νόρας κατα τα άλλα οι σκηνες που είδαμε ήταν κάτι το αναμενόμενο....Να χαρω εγω επιχειρηματια πετυχημένο τζιμανι γεια σου Μπέλλο με τα ωραία σου cake Πέτρος Ρούσσος και Αμαλία έδωσαν ρεσιτάλ.H Mελίτα πάλι χρειάζεται ένα τηγανι...τεφαλ κατα προτιμηση...οι λόγοι αυτης της επιλογης ευνόητοι...
Αυτά τα ολίγα απο μένα...αν ξεχασα κάτι θα επιστρέψω
με αγάπη
loukitsa
Ναι βέβαια αντικολλητικό, να μην κολλήσει εκεί το υπόλοιπο μυαλό της Μελίτας μετά την τιγανιά..!!! gelio gelio gelio
Πραγματικά όμως χωρίς πλάκα πρέπει κάτι να κάνει αυτό το κορίτσι... καταστρέφεται συνηδητά όμως ντουγρού για τον γκρεμό ένα πράγμα... Τέλος πάντων... επιλογές είναι αυτές.....

Για το επεισόδιο Συμφωνώ Loukitsa μου σε ότι είπες!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 29, 2010 9:08 pm


Καλό από μένα το επεισόδιο

Όλα κινούνται γύρω απ τη σύλληψη του Στέφανου

Η Μελίτα πόσο εγωιστικό πλάσμα παίζει να είναι; Μαθαίνει οτι συλλαμβάνουν το Στέφανο και έστω ξέρει οτι έκαιγε μαζί του το κερί, κοιταζε το πατζούρι ξεσκόνιζε σφουγγάριζε ή δεν ξέρω τι άλλο. Πρέπει η πρώτη της σκέψη να είναι οτι ο πατέρας της και ο Μάνος έκαναν το φόνο; Υπάρχουν άνθρωποι που ξέρουν οτι ο δικός τους άνθρωπος έχει πράγματι κάνει φόνο και πονούν αλλά παρόλα αυτά του στέκονται και προσπαθούν να τον υποστηρίξουν. Πόσο αναίσθητο και αχάριστο πλάσμα είναι ώστε η πρώτη της σκέψη να είναι οτι ο πατέρας που τη μεγάλωσε και την στηρίζει σε κάθε της βήμα είναι ένοχος προκειμένου να απαλλαγει ο απόλυτος;: curse :

Ο Μάνος σήμερα έδωσε δείγματα εγκράτειας. Άντε Μάνο και εις ανώτερα. Πήγε η Μαρουλίτα να του ζητήσει το λόγο μέσα στη νύχτα. Την είδε ο άνθρωπος σου λέει κάτι θα έπαθε το παιδί. Θέλει να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει. Ξέρει ο Μάνος οτι η κυρία (λέμε τώρα) ήταν με τον απόλυτο αλλά την δούλεψε κανονικά και μαγκιά του από μένα. Άντε σιγά σιγά να πέφτει η μάσκα του καλού κοριτσιού γιατί βαρέθηκα το νιαούρισμά της. Απειλεί κιόλας η γελοία./S

Ο Στέφανος στον αστυνομικό μούγκα στη στρούγκα. Θα του είπε κάποιος οτι ο Σταυρίδης τιμάει την Ανθή του και σου λέει τι να του πω τώρα για τον απόλυτο δεν θα καταλάβει. Πέρα απ την πλάκα αφου της Εύας ούτε της μιλάει σχεδόν γιατί δεν λέει που ήταν να την ξεφορτωθεί κιόλας παρά προτιμάει να μείνει στη στενή παρά να το μάθει η σύζυγος; Μήπως κι αυτός θέλει να κρατήσει τη μάσκα στη θέση της; ;/

Αυτός ο δόλιος ο Λουκάς πάνω που αποφάσισε να κάνει τον καναπέ φωλίτσα, του το χαλάσανε. Επέλασε η Μελίτα σκούζοντας οτι ο απόλυτος είναι αθώος. Βρε δε μπα να της λέγανε σιγά είναι μέσα η Εύα, το χαβά της αυτή. Ακόμη κι αν δεν μιλούσε κανένας πάλι κάποια στιγμή η Εύα θα πρόσθετε δυό και δυό και θα έβγαζε συμπέρασμα.

Το Μαριλιάκι έδωσε στο Μάνο ένα λόγο να πάει παρακάτω. Εγώ η χαζομάνα έλιωσα με την αγκαλίτσα. Νομίζω οτι ήταν η πιο γλυκιά σκηνή του επεισοδίου. Love!

Η Εύα τελικά πάλι είναι στο μάτι του κυκλώνα. Ευτυχώς υπάρχουν κι αυτοί οι φίλοι να σταθούν δίπλα γιατί αν περίμενε απ την πεθερούλα χαμένη από χέρι ήταν. Μου αρέσει που δεν περνάει ούτε αμφιβολία απ το νού της για το Στέφανο. Απ την άλλη σκέπτομαι οτι αν δεν τον είχε τόσο ψηλά ίσως η σφαλιάρα που έρχεται να μην ήταν τόσο δυνατή. Θέλησε να τον δει να τον κάνει να καταλάβει οτι δεν χρειάζεται να ανησυχεί γι αυτήν και οτι πρέπει να κοιτάξει μόνο το πως θα ξεμπερδέψει. Στη συνάντησή της με το Μάνο φάνηκε να ξαφνιάζεται έντονα με τη δήλωσή του οτι ο Στέφανος είναι αθώος. Δεν την έχει συνηθισει ο Μάνος σε τέτοιες αβρότητες και πανικοβλήθηκε στη σκέψη οτι μπορεί να είναι εκείνος ο φονιάς. Περιμένω να δω τη συζήτησή τους αύριο.:wink2:

Η Αντιγόνη με μπερδεύει όλο και περισσότερο. Δείχνει να φοβάται οτι κάποιος προσπαθεί να μπλέξει το Στέφανο και αυτό με μπερδεύει. Την θεωρούσα την πρώτη ύποπτη για το φόνο αλλά μάλλον δεν.....

Περιμένω αύριο τα αποκαλυπτήρια και κυρίως περιμένω να δω αν θα βρεθεί επιτέλους κάποιος να τα ψάλλει στην πριγκηπέσα. Scandal

Σε αναμονή λοιπόν.....

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Μαρ 29, 2010 9:14 pm

Clarabelle έγραψε:
Καλό από μένα το επεισόδιο

Όλα κινούνται γύρω απ τη σύλληψη του Στέφανου

Η Μελίτα πόσο εγωιστικό πλάσμα παίζει να είναι; Μαθαίνει οτι συλλαμβάνουν το Στέφανο και έστω ξέρει οτι έκαιγε μαζί του το κερί, κοιταζε το πατζούρι ξεσκόνιζε σφουγγάριζε ή δεν ξέρω τι άλλο. Πρέπει η πρώτη της σκέψη να είναι οτι ο πατέρας της και ο Μάνος έκαναν το φόνο; Υπάρχουν άνθρωποι που ξέρουν οτι ο δικός τους άνθρωπος έχει πράγματι κάνει φόνο και πονούν αλλά παρόλα αυτά του στέκονται και προσπαθούν να τον υποστηρίξουν. Πόσο αναίσθητο και αχάριστο πλάσμα είναι ώστε η πρώτη της σκέψη να είναι οτι ο πατέρας που τη μεγάλωσε και την στηρίζει σε κάθε της βήμα είναι ένοχος προκειμένου να απαλλαγει ο απόλυτος;: curse :

Ο Μάνος σήμερα έδωσε δείγματα εγκράτειας. Άντε Μάνο και εις ανώτερα. Πήγε η Μαρουλίτα να του ζητήσει το λόγο μέσα στη νύχτα. Την είδε ο άνθρωπος σου λέει κάτι θα έπαθε το παιδί. Θέλει να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει. Ξέρει ο Μάνος οτι η κυρία (λέμε τώρα) ήταν με τον απόλυτο αλλά την δούλεψε κανονικά και μαγκιά του από μένα. Άντε σιγά σιγά να πέφτει η μάσκα του καλού κοριτσιού γιατί βαρέθηκα το νιαούρισμά της. Απειλεί κιόλας η γελοία./S

Ο Στέφανος στον αστυνομικό μούγκα στη στρούγκα. Θα του είπε κάποιος οτι ο Σταυρίδης τιμάει την Ανθή του και σου λέει τι να του πω τώρα για τον απόλυτο δεν θα καταλάβει. Πέρα απ την πλάκα αφου της Εύας ούτε της μιλάει σχεδόν γιατί δεν λέει που ήταν να την ξεφορτωθεί κιόλας παρά προτιμάει να μείνει στη στενή παρά να το μάθει η σύζυγος; Μήπως κι αυτός θέλει να κρατήσει τη μάσκα στη θέση της; ;/

Αυτός ο δόλιος ο Λουκάς πάνω που αποφάσισε να κάνει τον καναπέ φωλίτσα, του το χαλάσανε. Επέλασε η Μελίτα σκούζοντας οτι ο απόλυτος είναι αθώος. Βρε δε μπα να της λέγανε σιγά είναι μέσα η Εύα, το χαβά της αυτή. Ακόμη κι αν δεν μιλούσε κανένας πάλι κάποια στιγμή η Εύα θα πρόσθετε δυό και δυό και θα έβγαζε συμπέρασμα.

Το Μαριλιάκι έδωσε στο Μάνο ένα λόγο να πάει παρακάτω. Εγώ η χαζομάνα έλιωσα με την αγκαλίτσα. Νομίζω οτι ήταν η πιο γλυκιά σκηνή του επεισοδίου. Love!

Η Εύα τελικά πάλι είναι στο μάτι του κυκλώνα. Ευτυχώς υπάρχουν κι αυτοί οι φίλοι να σταθούν δίπλα γιατί αν περίμενε απ την πεθερούλα χαμένη από χέρι ήταν. Μου αρέσει που δεν περνάει ούτε αμφιβολία απ το νού της για το Στέφανο. Απ την άλλη σκέπτομαι οτι αν δεν τον είχε τόσο ψηλά ίσως η σφαλιάρα που έρχεται να μην ήταν τόσο δυνατή. Θέλησε να τον δει να τον κάνει να καταλάβει οτι δεν χρειάζεται να ανησυχεί γι αυτήν και οτι πρέπει να κοιτάξει μόνο το πως θα ξεμπερδέψει. Στη συνάντησή της με το Μάνο φάνηκε να ξαφνιάζεται έντονα με τη δήλωσή του οτι ο Στέφανος είναι αθώος. Δεν την έχει συνηθισει ο Μάνος σε τέτοιες αβρότητες και πανικοβλήθηκε στη σκέψη οτι μπορεί να είναι εκείνος ο φονιάς. Περιμένω να δω τη συζήτησή τους αύριο.:wink2:

Η Αντιγόνη με μπερδεύει όλο και περισσότερο. Δείχνει να φοβάται οτι κάποιος προσπαθεί να μπλέξει το Στέφανο και αυτό με μπερδεύει. Την θεωρούσα την πρώτη ύποπτη για το φόνο αλλά μάλλον δεν.....

Περιμένω αύριο τα αποκαλυπτήρια και κυρίως περιμένω να δω αν θα βρεθεί επιτέλους κάποιος να τα ψάλλει στην πριγκηπέσα. Scandal

Σε αναμονή λοιπόν.....


Πολύ σωστή σε βρίσκω Clarabelle. Εγώ ακόμα ψάχνω να βρω από που και ως που είναι η Εύα εγωκεντρικιά. Μάλλον θα φταίει το λεξικό αλλοιώς δεν εξηγείται.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Ελένα Δευ Μαρ 29, 2010 9:26 pm

Clarabelle έγραψε:

Η Αντιγόνη με μπερδεύει όλο και περισσότερο. Δείχνει να φοβάται οτι κάποιος προσπαθεί να μπλέξει το Στέφανο και αυτό με μπερδεύει. Την θεωρούσα την πρώτη ύποπτη για το φόνο αλλά μάλλον δεν.....

Περιμένω αύριο τα αποκαλυπτήρια και κυρίως περιμένω να δω αν θα βρεθεί επιτέλους κάποιος να τα ψάλλει στην πριγκηπέσα. Scandal

Σε αναμονή λοιπόν.....



εγω αρχισα να την υποπτεύομαι ξανα!! Μήπως κάνει μπλόφα στην μπλόφα?? είναι πολυ χτυπητό οτι ομολογεί για να σώσει το γιο της και ενας ηλιθιος θα το καταλάβαινε. ειναι εξυπνη υποτίθεται, αν ηθελε να προστατέψει το Στεφανο δεν θα εκανε μια τοσο βιαστικη κινηση!!
αντίθετα αν το εχει κανει οντως αυτη, ξερει οτι ο Στεφανος εχει αλλοθι, πιθανον να υποπτεύεται κ ποιο ειναι αυτο..
Κάνοντας λοιπον αυτην την κινηση ξερει οτι γλιτωνει απο τις υποψίες, ξερει επισης οτι ο γιος της θα αποδειχτει αργα η γρηγορα αθώος, αφου οντως ειναι και φορτωνει το εγκλημα σε Μανο, Ρουσο!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Μαρ 29, 2010 9:29 pm

Ας αλλαξουν το κολιε της καρταλως σε συνδυασμο με το μαλλι που πεταει τα ασορτι σκουλαρικια και το καρναβαλιστικο βαψιμο με φοβιζει.....αφηστε το λουκακο να αγιασει..το αγορι μου παλι πιαστηκε που καταντησε να μιλα στον καναπε! τουλαχιστον πεσανε δυομιση φιλακια για μας τις τρελες τις λουκονορικες! και ρε παιδια τριτη φορα το ιδιο φουστανι στην κοκκινομαλλα? αλλο δεν εχουν?
οσο για τη μελιτα την τραβατε με κι ας κλαιω ΕΛΕΟΣ! μαζεψτε την! ααυτα!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 29, 2010 9:33 pm

Ελένα έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Η Αντιγόνη με μπερδεύει όλο και περισσότερο. Δείχνει να φοβάται οτι κάποιος προσπαθεί να μπλέξει το Στέφανο και αυτό με μπερδεύει. Την θεωρούσα την πρώτη ύποπτη για το φόνο αλλά μάλλον δεν.....

Περιμένω αύριο τα αποκαλυπτήρια και κυρίως περιμένω να δω αν θα βρεθεί επιτέλους κάποιος να τα ψάλλει στην πριγκηπέσα. Scandal

Σε αναμονή λοιπόν.....



εγω αρχισα να την υποπτεύομαι ξανα!! Μήπως κάνει μπλόφα στην μπλόφα?? είναι πολυ χτυπητό οτι ομολογεί για να σώσει το γιο της και ενας ηλιθιος θα το καταλάβαινε. ειναι εξυπνη υποτίθεται, αν ηθελε να προστατέψει το Στεφανο δεν θα εκανε μια τοσο βιαστικη κινηση!!
αντίθετα αν το εχει κανει οντως αυτη, ξερει οτι ο Στεφανος εχει αλλοθι, πιθανον να υποπτεύεται κ ποιο ειναι αυτο..
Κάνοντας λοιπον αυτην την κινηση ξερει οτι γλιτωνει απο τις υποψίες, ξερει επισης οτι ο γιος της θα αποδειχτει αργα η γρηγορα αθώος, αφου οντως ειναι και φορτωνει το εγκλημα σε Μανο, Ρουσο!!


Αυτό ήταν το πρώτο που σκέφτηκα κι εγώ αλλά η Αντιγόνη δείχνει να φοβάται. Αυτό είναι που με προβληματίζει. Είπε στο Χρήστο οτι αν της συμβεί κάτι θέλει να προσέχει το παιδί, και επίσης φοβάται οτι κάποιος πάει να μπλέξει το Στέφανο. Αν είναι εκείνη πίσω απ το φόνο γιατί να φοβάται κάτι τέτοιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Ελένα Δευ Μαρ 29, 2010 9:36 pm

Clarabelle έγραψε:
Ελένα έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Η Αντιγόνη με μπερδεύει όλο και περισσότερο. Δείχνει να φοβάται οτι κάποιος προσπαθεί να μπλέξει το Στέφανο και αυτό με μπερδεύει. Την θεωρούσα την πρώτη ύποπτη για το φόνο αλλά μάλλον δεν.....

Περιμένω αύριο τα αποκαλυπτήρια και κυρίως περιμένω να δω αν θα βρεθεί επιτέλους κάποιος να τα ψάλλει στην πριγκηπέσα. Scandal

Σε αναμονή λοιπόν.....



εγω αρχισα να την υποπτεύομαι ξανα!! Μήπως κάνει μπλόφα στην μπλόφα?? είναι πολυ χτυπητό οτι ομολογεί για να σώσει το γιο της και ενας ηλιθιος θα το καταλάβαινε. ειναι εξυπνη υποτίθεται, αν ηθελε να προστατέψει το Στεφανο δεν θα εκανε μια τοσο βιαστικη κινηση!!
αντίθετα αν το εχει κανει οντως αυτη, ξερει οτι ο Στεφανος εχει αλλοθι, πιθανον να υποπτεύεται κ ποιο ειναι αυτο..
Κάνοντας λοιπον αυτην την κινηση ξερει οτι γλιτωνει απο τις υποψίες, ξερει επισης οτι ο γιος της θα αποδειχτει αργα η γρηγορα αθώος, αφου οντως ειναι και φορτωνει το εγκλημα σε Μανο, Ρουσο!!


Αυτό ήταν το πρώτο που σκέφτηκα κι εγώ αλλά η Αντιγόνη δείχνει να φοβάται. Αυτό είναι που με προβληματίζει. Είπε στο Χρήστο οτι αν της συμβεί κάτι θέλει να προσέχει το παιδί, και επίσης φοβάται οτι κάποιος πάει να μπλέξει το Στέφανο. Αν είναι εκείνη πίσω απ το φόνο γιατί να φοβάται κάτι τέτοιο;

ναι έχεις δίκαιο σ'αυτό.. Στο Χρήστο μπορεί να το παίζει για να είναι πειστική.. τωρα γιατί φοβαται για το Στεφανο αγνωστο!! ομως πραγματι κατι φοβαται!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 29, 2010 9:55 pm

Πολύ καλό το επεισοδιάκι απο εμένα για 4 λόγους!

1) Για το ξεμυάλισμα Νόρας στο Λουκά επί του καναπέως!!!
2) Για το κακήν κακώς εκπαραθύρωμα της κατσαρής απο τον Μάνο!!!
3) Για την Εύα που ακόμα και όταν κλαίει με την κοιλίτσα είναι μια γλύκα και σήμερα ήθελα να την κάνω αγκαλίτσα!!! και φυσικά
4) Για τη σκηνή Μαρίλιας - Μάνου που ήταν η πιο δυνατή τους ever!!! Heart2

: respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Aυτά απο εμένα τα υπόλοιπα αύριο!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από mina Δευ Μαρ 29, 2010 10:04 pm

Clarabelle έγραψε:
Καλό από μένα το επεισόδιο

Όλα κινούνται γύρω απ τη σύλληψη του Στέφανου

Η Μελίτα πόσο εγωιστικό πλάσμα παίζει να είναι; Μαθαίνει οτι συλλαμβάνουν το Στέφανο και έστω ξέρει οτι έκαιγε μαζί του το κερί, κοιταζε το πατζούρι ξεσκόνιζε σφουγγάριζε ή δεν ξέρω τι άλλο. Πρέπει η πρώτη της σκέψη να είναι οτι ο πατέρας της και ο Μάνος έκαναν το φόνο; Υπάρχουν άνθρωποι που ξέρουν οτι ο δικός τους άνθρωπος έχει πράγματι κάνει φόνο και πονούν αλλά παρόλα αυτά του στέκονται και προσπαθούν να τον υποστηρίξουν. Πόσο αναίσθητο και αχάριστο πλάσμα είναι ώστε η πρώτη της σκέψη να είναι οτι ο πατέρας που τη μεγάλωσε και την στηρίζει σε κάθε της βήμα είναι ένοχος προκειμένου να απαλλαγει ο απόλυτος;: curse :

Ο Μάνος σήμερα έδωσε δείγματα εγκράτειας. Άντε Μάνο και εις ανώτερα. Πήγε η Μαρουλίτα να του ζητήσει το λόγο μέσα στη νύχτα. Την είδε ο άνθρωπος σου λέει κάτι θα έπαθε το παιδί. Θέλει να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει. Ξέρει ο Μάνος οτι η κυρία (λέμε τώρα) ήταν με τον απόλυτο αλλά την δούλεψε κανονικά και μαγκιά του από μένα. Άντε σιγά σιγά να πέφτει η μάσκα του καλού κοριτσιού γιατί βαρέθηκα το νιαούρισμά της. Απειλεί κιόλας η γελοία./S

Ο Στέφανος στον αστυνομικό μούγκα στη στρούγκα. Θα του είπε κάποιος οτι ο Σταυρίδης τιμάει την Ανθή του και σου λέει τι να του πω τώρα για τον απόλυτο δεν θα καταλάβει. Πέρα απ την πλάκα αφου της Εύας ούτε της μιλάει σχεδόν γιατί δεν λέει που ήταν να την ξεφορτωθεί κιόλας παρά προτιμάει να μείνει στη στενή παρά να το μάθει η σύζυγος; Μήπως κι αυτός θέλει να κρατήσει τη μάσκα στη θέση της; ;/

Αυτός ο δόλιος ο Λουκάς πάνω που αποφάσισε να κάνει τον καναπέ φωλίτσα, του το χαλάσανε. Επέλασε η Μελίτα σκούζοντας οτι ο απόλυτος είναι αθώος. Βρε δε μπα να της λέγανε σιγά είναι μέσα η Εύα, το χαβά της αυτή. Ακόμη κι αν δεν μιλούσε κανένας πάλι κάποια στιγμή η Εύα θα πρόσθετε δυό και δυό και θα έβγαζε συμπέρασμα.

Το Μαριλιάκι έδωσε στο Μάνο ένα λόγο να πάει παρακάτω. Εγώ η χαζομάνα έλιωσα με την αγκαλίτσα. Νομίζω οτι ήταν η πιο γλυκιά σκηνή του επεισοδίου. Love!

Η Εύα τελικά πάλι είναι στο μάτι του κυκλώνα. Ευτυχώς υπάρχουν κι αυτοί οι φίλοι να σταθούν δίπλα γιατί αν περίμενε απ την πεθερούλα χαμένη από χέρι ήταν. Μου αρέσει που δεν περνάει ούτε αμφιβολία απ το νού της για το Στέφανο. Απ την άλλη σκέπτομαι οτι αν δεν τον είχε τόσο ψηλά ίσως η σφαλιάρα που έρχεται να μην ήταν τόσο δυνατή. Θέλησε να τον δει να τον κάνει να καταλάβει οτι δεν χρειάζεται να ανησυχεί γι αυτήν και οτι πρέπει να κοιτάξει μόνο το πως θα ξεμπερδέψει. Στη συνάντησή της με το Μάνο φάνηκε να ξαφνιάζεται έντονα με τη δήλωσή του οτι ο Στέφανος είναι αθώος. Δεν την έχει συνηθισει ο Μάνος σε τέτοιες αβρότητες και πανικοβλήθηκε στη σκέψη οτι μπορεί να είναι εκείνος ο φονιάς. Περιμένω να δω τη συζήτησή τους αύριο.:wink2:

Η Αντιγόνη με μπερδεύει όλο και περισσότερο. Δείχνει να φοβάται οτι κάποιος προσπαθεί να μπλέξει το Στέφανο και αυτό με μπερδεύει. Την θεωρούσα την πρώτη ύποπτη για το φόνο αλλά μάλλον δεν.....

Περιμένω αύριο τα αποκαλυπτήρια και κυρίως περιμένω να δω αν θα βρεθεί επιτέλους κάποιος να τα ψάλλει στην πριγκηπέσα. Scandal

Σε αναμονή λοιπόν.....


Clarabelle για ακόμη μια φορά με κάλυψες!!! Στο τέλος θα γίνω και γραφική! Υποδειγματικός ο σχολιασμός σου! Συγχαρητήρια!!! : respect :

Θα προσπαθήσω αύριο να επανέλθω αν βρω χρόνο με αναλυτικό σχολιασμό!!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Μαρ 29, 2010 10:44 pm

Για μια ακόμα φορά η μετριότητα σ΄ όλο της το μεγαλείο slap Grrr GN2 . Παραδόξως στα τελευταία επεισόδια έχω αρχίσει κάπως να συμπαθώ ( αραιά και που μην το δέσουμε και κόμπο :lol: ) το κατσαρό υπόθετο γιατί μου θυμίζει κάπως την παλιά καλή Εύα της 1ης χρονιάς και έχει αρχίσει να μου την δίνει στα νεύρα τώρα η Εύα γιατί μου βγάζει το πόσο σούργελο και εκνευριστικό ήταν το Κατσαρό υπόθετο την προηγούμενη χρονιά xastouki . Μπέλλος & Νταίζη σίγουρα 101 % ετοιμάζουν κάτι από κοινού και θα το ευχαριστηθώ πάρα πολύ αν τους κάνουν όλους να τρέχουν :twisted: :bball: . Αυτά τίποτα άλλο, από τα υπόλοιπα τίποτα δεν έμεινε παρά μόνο το χασμουρητό GN1 . Ααα ΝΑΙ :

ΥΓ. Ας το κόψουν αυτό το ανέκδοτο περι ηθικής του ζυμαρούλη γιατί δεν πείθει κανέναν cake .

ΥΓ1. Ας κλείσουν στο Love Bites το ζευγαράκι του ελέους ( σουπιά & χαζοχαχανούλης ) γιατί δεν μπορώ να βλέπω άλλο σκηνές ξεράσματος από τις αθλιότητες που κάνουν .

ΥΓ2. Πολύ καλή η προσθήκη του κορυφαίου Ζούγα απλά : respect : .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Μαρ 29, 2010 10:49 pm

panda έγραψε:


ΥΓ1. Ας κλείσουν στο Love Bites το ζευγαράκι του ελέους ( σουπιά & χαζοχαχανούλης ) γιατί δεν μπορώ να βλέπω άλλο σκηνές ξεράσματος από τις αθλιότητες που κάνουν .

.
Ποιο ειναι καλε το ζευγαρι του ελεους??Μου αρεσε το ονομα γιαυτο!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Δευ Μαρ 29, 2010 10:56 pm

Pennaki.......!! έγραψε:
panda έγραψε:


ΥΓ1. Ας κλείσουν στο Love Bites το ζευγαράκι του ελέους ( σουπιά & χαζοχαχανούλης ) γιατί δεν μπορώ να βλέπω άλλο σκηνές ξεράσματος από τις αθλιότητες που κάνουν .

.
Ποιο ειναι καλε το ζευγαρι του ελεους??Μου αρεσε το ονομα γιαυτο!!!
η νορα και ο λουκας κοπελα μου για την panda παντα γιατι για εμας ειναι το ζευγαρακι που αξιζει να ειναι μαζι οτι και να περασουν!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Μαρ 29, 2010 10:58 pm

νοριτσα έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:
panda έγραψε:


ΥΓ1. Ας κλείσουν στο Love Bites το ζευγαράκι του ελέους ( σουπιά & χαζοχαχανούλης ) γιατί δεν μπορώ να βλέπω άλλο σκηνές ξεράσματος από τις αθλιότητες που κάνουν .

.
Ποιο ειναι καλε το ζευγαρι του ελεους??Μου αρεσε το ονομα γιαυτο!!!
η νορα και ο λουκας κοπελα μου για την panda παντα γιατι για εμας ειναι το ζευγαρακι που αξιζει να ειναι μαζι οτι και να περασουν!!!!!
ΚΑΛΕ???Παιρνω πισω αυτο που ειπα πριν δεν το ηξερα!!Γιατι καλε panda??Σουπια η Νορα και χαζοχαχανουλης ο Λουκας????Μια χαρα παιδια ειναι και ερωτευμενα!!!!!!!!! Snif
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Μαρ 29, 2010 11:20 pm

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ.....!!!! gelio
ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΑΜΙΛΙΚΤΟΙ.... ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΟΜΙ ΟΜΩΣ ΘΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ......

ΜΕΛΙΤΑ (γενικως): ΑΙΣΧΟΣ.....!!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΝΧΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟΡΡΩ...????
Ε ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΠΙΑ..??? ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΧΟΛΙΑΣΩ ΠΟΥ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ''ΜΑΜΑ ΜΠΑΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΑΘΟΩΣ?'' ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ??? ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΝΟΡΑ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕ΄''ΕΙΝΑΙ ΑΘΩΟΣ'' ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΗΘΕΚΑ ΥΠΟΓΛΩΣΣΙΟ......
ΟΥΦ... ΣΥΝΧΙΣΤΗΚΑ ΠΑΛΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΟ......

ΜΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΛΛΙΑ: ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΗΝΗ!!!! ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΗ!!! ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ...!!!! ΣΧΕΣΗ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗΣ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΗΝΗ!!!! Palamakia ΜΑΝΟΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ: Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΗΝ ΒΡΑΔΙΝΗ ΤΗΣ ΕΦΟΔΟ: ΣΩΣΤΟΤΑΤΗ!!!! ΑΛΛΑ ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΡΑ!!! ΑΥΤΗ ΗΘΕΛΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΧΕΡΙ ΞΥΛΟ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ.....!!! gelio

ΛΟΥΚΑΣ-ΚΑΝΑΠΕΣ:ΕΛΙΩΣΑ!!!!! ΤΙ ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ...???? ''ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΣΟΥ ΕΛΕΙΨΑ?'' gelio ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΟΤΑΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΙΑΣΜΕΝΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑΑΑ!!!!!! Love!

ΠΕΤΡΟΣ-ΑΜΑΛΙΑ: ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ¨ΡΕΣΙΤΑΛ ΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!!! Η ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΗ ΘΕΑ!!!!! ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!!! gelio
ΜΜΜΜ...??? ΤΙ ΑΛΛΟ??? Α...!!! ΝΑΙ Η ΣΥΛΙΨΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ.... ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΕΟΤΕΡΑΣ.....!!!!!
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΕΟ ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΕ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΜΑΝΟΣ-ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ???? ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΛΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΘΑ ΓΥΡΝΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ....... door
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από nicole Τρι Μαρ 30, 2010 12:00 am

Για το σημερινο εγω θα πρωτοτυπησω και θα πω δυο μπραβο και στην Ευα και στην Μελιτα.

Δεν θεωρω παραλογο να υποστηριζεις την αθωοτητα αυτου που πραγματικα αγαπας...τωρα το κανει η Μελιτα για το Στεφανο σε λιγα επεισοδια θα το κανει η Ευα για το Μανο..δεν μπορω να δικαιολογησω τη μια και να κατηγορησω την αλλη...ετσι για να μην ξεχνιομαστε ποιος αγαπαει ποιον πραγματικα...προσωπικα και εγω αν ηξερα οτι καποιον που κατηγορουνταν για φονο ηταν μαζι μου και εγω θα φωναζα οτι ειναι αθωος ακομα και αν δεν το συμπαθουσα...

Η Μελιτα υποστηριζει το Στεφανο και κατηγορει το Μανο που ειναι πατερας του παιδιου της και η Ευα μεχρι τωρα υποστηριζε το Μανο και κατηγορουσε το Στεφανο που και με τους δυο εχει απο ενα παιδι...κατω απο αυτες τις συνθηκες δεν θεωρω παρολογη καμια απο τις δυο γυναικες...

Σημερα και μετα απο πολλα επεισοδια μου αρεσε και η σταση του Στεφανου...κατα τη γνωμη μου με τη σιωπη του προστατευει και τις δυο γυναικες και πιστευω οτι θα δουμε πολλα περισσοτερα στο μελλον απο την εξελιξη αυτου του χαρακτηρα....

Η Ευα για να ειμαι ειλικρινης μου αρεσε περισσοτερο στη σκηνη με το Μανο, πιο πολυ με επεισε οτι ανησυχησε μηπως ο Μανος σκοτωσε τον Χατζηβασιλειου παρα σε ολες τις υπολοιπες που εκλαιγε για το Στεφανο...ισως επειδη θεωρω οτι η Ξυλα εχει φοβερη χημεια με το Μπουγιουρη παρα με τον Σταυρου...
Τωρα για τις υπολοιπες σκηνες της τι να σχολιασω...οπως ειχε πει και ενα αλλο μελος τοση αφελεια στο τελος λεγεται βλακεια...
ειλικρινα θα εκπλαγω ευχαριστα εαν η ανατροπη γινει με το η Ευα να εχει καταλαβει τα παντα και να παριστανει τη χαζη...οπως εχω ξαναπει τοση αφελεια απο ενα ατομο που εχει περασει τοσα στη ζωη του και θα επρεπε να ειναι πιο υποψιασμενο, με εκπλησσει...και το λυπηρο ειναι οτι ουτε οι παιδικοι της φιλοι της ειπαν την αληθεια...

Αυτος που εξακολουθει να μην μου αρεσει ειναι ο Μανος...
Μανωλακη, στο ειπα και στο προηγουμενο σχολιασμο...ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα.... φταινε μετα η Μελιτα και ο Στεφανος να σε αφησουν στη φυλακη?...και μαζεψε επιτελους τα χερακια σου....τοσα επαθες μυαλο ακομα δεν εβαλες...

ειλικρινα ειχα την αισθηση οτι θα σηκωνε το χερι του και στην Ευα αλλα προφανως οι εγκυες γλυτωνουν απο την κυκλοθυμικότητα του Μανωλακη...

η Αντιγονη μαλλον δεν το εχει κανει το φονο...εκτος και εαν θελει να καλυψει τα νωτα της....καλα το τι εχει να ακουσει ακομη ο Σταυριδης δεν λεγεται...απο εκει που κανεις δεν μιλουσε για το φονο θα παρελαυνουν τωρα ολοι για να ομολογησουν gelio

Ρουσσος - Αμαλια: θεοι και οι δυο πεθανα στο γελιο...

Νταιζη - Αμαλια: με προβληματισε η συζητηση τους στα προσεχως...
Η Αμαλια πηγε οντως με τη φιλη της στα μπουζουκια η πηγε για να μιλησει για καποιο λογο στη Νταιζη?

Παντως την Νταιζη δεν την αδικω...με συγκινησε και εμενα αυτο που ειπε στο προηγουμενο επεισοδιο "εμενα με αγοραζουν και με πουλανε απο τη μερα που γεννηθηκα" προφανως εχει κανει και εχει περασει πολλα, ειναι μονη της και ο φονος ειναι σοβαρο αδικημα...σου λεει η Αμαλια εχει το Ρουσσο να την προστατευσει...για μενα κανεις δεν θα νοιαστει...αρα γιατι να την καλυψω...περιμενω με αγωνια να δω τι ειπαν στην συναντηση τους το βραδυ του φονου...

Νορα - Λουκας: "εδω καραβια χανονται, βαρκουλες αρμενιζουν"

PS. Anastasia20 συμφωνω με τον σχολιασμο σου Congrats

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Μαρ 30, 2010 12:14 am

nicole έγραψε:Για το σημερινο εγω θα πρωτοτυπησω και θα πω δυο μπραβο και στην Ευα και στην Μελιτα.

Δεν θεωρω παραλογο να υποστηριζεις την αθωοτητα αυτου που πραγματικα αγαπας...τωρα το κανει η Μελιτα για το Στεφανο σε λιγα επεισοδια θα το κανει η Ευα για το Μανο..δεν μπορω να δικαιολογησω τη μια και να κατηγορησω την αλλη...ετσι για να μην ξεχνιομαστε ποιος αγαπαει ποιον πραγματικα...προσωπικα και εγω αν ηξερα οτι καποιον που κατηγορουνταν για φονο ηταν μαζι μου και εγω θα φωναζα οτι ειναι αθωος ακομα και αν δεν το συμπαθουσα...

Η Μελιτα υποστηριζει το Στεφανο και κατηγορει το Μανο που ειναι πατερας του παιδιου της και η Ευα μεχρι τωρα υποστηριζε το Μανο και κατηγορουσε το Στεφανο που και με τους δυο εχει απο ενα παιδι...κατω απο αυτες τις συνθηκες δεν θεωρω παρολογη καμια απο τις δυο γυναικες...

Σημερα και μετα απο πολλα επεισοδια μου αρεσε και η σταση του Στεφανου...κατα τη γνωμη μου με τη σιωπη του προστατευει και τις δυο γυναικες και πιστευω οτι θα δουμε πολλα περισσοτερα στο μελλον απο την εξελιξη αυτου του χαρακτηρα....

Η Ευα για να ειμαι ειλικρινης μου αρεσε περισσοτερο στη σκηνη με το Μανο, πιο πολυ με επεισε οτι ανησυχησε μηπως ο Μανος σκοτωσε τον Χατζηβασιλειου παρα σε ολες τις υπολοιπες που εκλαιγε για το Στεφανο...ισως επειδη θεωρω οτι η Ξυλα εχει φοβερη χημεια με το Μπουγιουρη παρα με τον Σταυρου...
Τωρα για τις υπολοιπες σκηνες της τι να σχολιασω...οπως ειχε πει και ενα αλλο μελος τοση αφελεια στο τελος λεγεται βλακεια...
ειλικρινα θα εκπλαγω ευχαριστα εαν η ανατροπη γινει με το η Ευα να εχει καταλαβει τα παντα και να παριστανει τη χαζη...οπως εχω ξαναπει τοση αφελεια απο ενα ατομο που εχει περασει τοσα στη ζωη του και θα επρεπε να ειναι πιο υποψιασμενο, με εκπλησσει...και το λυπηρο ειναι οτι ουτε οι παιδικοι της φιλοι της ειπαν την αληθεια...

Αυτος που εξακολουθει να μην μου αρεσει ειναι ο Μανος...
Μανωλακη, στο ειπα και στο προηγουμενο σχολιασμο...ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα.... φταινε μετα η Μελιτα και ο Στεφανος να σε αφησουν στη φυλακη?...και μαζεψε επιτελους τα χερακια σου....τοσα επαθες μυαλο ακομα δεν εβαλες...

ειλικρινα ειχα την αισθηση οτι θα σηκωνε το χερι του και στην Ευα αλλα προφανως οι εγκυες γλυτωνουν απο την κυκλοθυμικότητα του Μανωλακη...

η Αντιγονη μαλλον δεν το εχει κανει το φονο...εκτος και εαν θελει να καλυψει τα νωτα της....καλα το τι εχει να ακουσει ακομη ο Σταυριδης δεν λεγεται...απο εκει που κανεις δεν μιλουσε για το φονο θα παρελαυνουν τωρα ολοι για να ομολογησουν gelio

Ρουσσος - Αμαλια: θεοι και οι δυο πεθανα στο γελιο...

Νταιζη - Αμαλια: με προβληματισε η συζητηση τους στα προσεχως...
Η Αμαλια πηγε οντως με τη φιλη της στα μπουζουκια η πηγε για να μιλησει για καποιο λογο στη Νταιζη?

Παντως την Νταιζη δεν την αδικω...με συγκινησε και εμενα αυτο που ειπε στο προηγουμενο επεισοδιο "εμενα με αγοραζουν και με πουλανε απο τη μερα που γεννηθηκα" προφανως εχει κανει και εχει περασει πολλα, ειναι μονη της και ο φονος ειναι σοβαρο αδικημα...σου λεει η Αμαλια εχει το Ρουσσο να την προστατευσει...για μενα κανεις δεν θα νοιαστει...αρα γιατι να την καλυψω...περιμενω με αγωνια να δω τι ειπαν στην συναντηση τους το βραδυ του φονου...

Νορα - Λουκας: "εδω καραβια χανονται, βαρκουλες αρμενιζουν"

PS. Anastasia20 συμφωνω με τον σχολιασμο σου Congrats

σε ευχαριστώ nicole.....
και εγώ δεν θεωρώ ότι η μελίτα ήταν υπερβολική...θεώρησα λογική την αντιδραση της...
ξέρει ότι ο στέφανος είναι αθώος και δεν ξέρει αν πρέπει να μιλήσει....
εδώ οι άλλοι πήγαν να πεθάνουν επειδή πτώχευσε ο μάνος....
δεν θα αντιδρούσε η μελίτα;;;;;
και η εύα για το μάνο έτσι θα κάνει φαντάζομαι....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από nat Τρι Μαρ 30, 2010 12:34 am

Γεια σας. Θα ήθελα απλώς να πω ότι σήμερα - περισσότερο από κάθε άλλη φορά - η Εύα μού έδωσε την εντύπωση ότι τα ξέρει όλα. Στην ατάκα "Κάτσε Μελίτα, με ενδιαφέρει η απόψή σου" και στην ατάκα "Μόνο η Μελίτα όμως τον υπερασπίστηκε με τόσο πάθος"... (ή κάπως έτσι...)

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από nicole Τρι Μαρ 30, 2010 1:01 am

nat έγραψε:Γεια σας. Θα ήθελα απλώς να πω ότι σήμερα - περισσότερο από κάθε άλλη φορά - η Εύα μού έδωσε την εντύπωση ότι τα ξέρει όλα. Στην ατάκα "Κάτσε Μελίτα, με ενδιαφέρει η απόψή σου" και στην ατάκα "Μόνο η Μελίτα όμως τον υπερασπίστηκε με τόσο πάθος"... (ή κάπως έτσι...)

Συμφωνω απολυτα μαζι σου....αλλα πολυ φοβαμαι οτι οι σεναριογραφοι δεν θα μας κανουν τη χαρη...δυστυχως δεν "κολλαει" με τις εξελιξεις που θα ακολουθησουν...διαφορετικα θα ηταν μια πολυ ενδιαφερουσα ανατροπη να δουμε γιατι η Ευα προχωρησε σε αυτο το γαμο αν ηξερε εκ των προτερων τη σχεση Στεφανου - Μελιτας...

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 30, 2010 1:22 am

nicole έγραψε:Για το σημερινο εγω θα πρωτοτυπησω και θα πω δυο μπραβο και στην Ευα και στην Μελιτα.

Δεν θεωρω παραλογο να υποστηριζεις την αθωοτητα αυτου που πραγματικα αγαπας...τωρα το κανει η Μελιτα για το Στεφανο σε λιγα επεισοδια θα το κανει η Ευα για το Μανο..δεν μπορω να δικαιολογησω τη μια και να κατηγορησω την αλλη...ετσι για να μην ξεχνιομαστε ποιος αγαπαει ποιον πραγματικα...προσωπικα και εγω αν ηξερα οτι καποιον που κατηγορουνταν για φονο ηταν μαζι μου και εγω θα φωναζα οτι ειναι αθωος ακομα και αν δεν το συμπαθουσα...

Η Μελιτα υποστηριζει το Στεφανο και κατηγορει το Μανο που ειναι πατερας του παιδιου της και η Ευα μεχρι τωρα υποστηριζε το Μανο και κατηγορουσε το Στεφανο που και με τους δυο εχει απο ενα παιδι...κατω απο αυτες τις συνθηκες δεν θεωρω παρολογη καμια απο τις δυο γυναικες...

Σημερα και μετα απο πολλα επεισοδια μου αρεσε και η σταση του Στεφανου...κατα τη γνωμη μου με τη σιωπη του προστατευει και τις δυο γυναικες και πιστευω οτι θα δουμε πολλα περισσοτερα στο μελλον απο την εξελιξη αυτου του χαρακτηρα....

Η Ευα για να ειμαι ειλικρινης μου αρεσε περισσοτερο στη σκηνη με το Μανο, πιο πολυ με επεισε οτι ανησυχησε μηπως ο Μανος σκοτωσε τον Χατζηβασιλειου παρα σε ολες τις υπολοιπες που εκλαιγε για το Στεφανο...ισως επειδη θεωρω οτι η Ξυλα εχει φοβερη χημεια με το Μπουγιουρη παρα με τον Σταυρου...
Τωρα για τις υπολοιπες σκηνες της τι να σχολιασω...οπως ειχε πει και ενα αλλο μελος τοση αφελεια στο τελος λεγεται βλακεια...
ειλικρινα θα εκπλαγω ευχαριστα εαν η ανατροπη γινει με το η Ευα να εχει καταλαβει τα παντα και να παριστανει τη χαζη...οπως εχω ξαναπει τοση αφελεια απο ενα ατομο που εχει περασει τοσα στη ζωη του και θα επρεπε να ειναι πιο υποψιασμενο, με εκπλησσει...και το λυπηρο ειναι οτι ουτε οι παιδικοι της φιλοι της ειπαν την αληθεια...

Αυτος που εξακολουθει να μην μου αρεσει ειναι ο Μανος...
Μανωλακη, στο ειπα και στο προηγουμενο σχολιασμο...ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα.... φταινε μετα η Μελιτα και ο Στεφανος να σε αφησουν στη φυλακη?...και μαζεψε επιτελους τα χερακια σου....τοσα επαθες μυαλο ακομα δεν εβαλες...

ειλικρινα ειχα την αισθηση οτι θα σηκωνε το χερι του και στην Ευα αλλα προφανως οι εγκυες γλυτωνουν απο την κυκλοθυμικότητα του Μανωλακη...

η Αντιγονη μαλλον δεν το εχει κανει το φονο...εκτος και εαν θελει να καλυψει τα νωτα της....καλα το τι εχει να ακουσει ακομη ο Σταυριδης δεν λεγεται...απο εκει που κανεις δεν μιλουσε για το φονο θα παρελαυνουν τωρα ολοι για να ομολογησουν gelio

Ρουσσος - Αμαλια: θεοι και οι δυο πεθανα στο γελιο...

Νταιζη - Αμαλια: με προβληματισε η συζητηση τους στα προσεχως...
Η Αμαλια πηγε οντως με τη φιλη της στα μπουζουκια η πηγε για να μιλησει για καποιο λογο στη Νταιζη?

Παντως την Νταιζη δεν την αδικω...με συγκινησε και εμενα αυτο που ειπε στο προηγουμενο επεισοδιο "εμενα με αγοραζουν και με πουλανε απο τη μερα που γεννηθηκα" προφανως εχει κανει και εχει περασει πολλα, ειναι μονη της και ο φονος ειναι σοβαρο αδικημα...σου λεει η Αμαλια εχει το Ρουσσο να την προστατευσει...για μενα κανεις δεν θα νοιαστει...αρα γιατι να την καλυψω...περιμενω με αγωνια να δω τι ειπαν στην συναντηση τους το βραδυ του φονου...

Νορα - Λουκας: "εδω καραβια χανονται, βαρκουλες αρμενιζουν"

PS. Anastasia20 συμφωνω με τον σχολιασμο σου Congrats


Συμφωνώ γενικώς με τον σχολιασμό σου αν και στην περίπτωση της Μελίτας είμαι κάπως αρνητική.Δέχομαι πως είναι φυσικό να θέλει να υπερασπιστεί τον Στέφανο επειδή τον αγαπάει και κυρίως επειδή ξέρει ότι η ίδια αποτελεί το άλλοθί του,αλλά αντέδρασε λάθος για μένα.Δεν είναι λάθος πως συγχίστηκε αλλά πως κατευθείαν πήγε στον Μάνο.Το να σκεφτεί πως ο Μάνος τον παγίδευεσε είναι φυσιολογικότατο,μιας και ο Μάνος όλο κάτι τέτοια κάνει και πλέον θα την πατάει αφού όλοι εκείνο θα σκέφτονται σε κάθε πιθανή λαμογιά!Απλως δεν θα έπρεπε να πάει σπίτι του και να ορίεται για τον Στέφανο,ήταν κίνηση παρόρμησης και την θεωρώ τελείως λάθος!Ήξερε πως ο Μάνος ήδη υποψιαζόταν για εκείνη και τον Στέφανο και με την πράξη της θα τον επιβεβαίωνε,αν δεν είχε ήδη δει όπως εμείς ξέρουμε.
Επίσης να πω για ακόμη μια φορά πόσο οικτρό θεωρώ αυτό που κάνει η Νόρα.Οκ εκείνη,ο Λουκάς και ο Μπέλλος είναι από τις αστείες νότες της σειράς,αλλά στα σοβαρά αν το δει κανείς είναι πολύ "βρώμικη" η συμπεροφορά της.Τον παίζει τον Δημήτρη κανονικότατα και χωρίς καμία τύψη!Ναι μεν τον κοροιδεύει,την κουράζει κιόλας η παρουσία του και τον τζάζει κανονικά λες και είναι κανένας υπηρέτης της!Έπρεπε να είχε ξεκαθαρίσει καιρό τώρα και απορώ που δεν το θεωρείτε οι υπόλοιποι άθλιο αυτό που κάνει! KKarta
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης