Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

+34
konst@ntin@
loukasnora
edem4ever
ρενια
CineFreak
Ezantakou
Jennifer
Izabella29
nat
nicole
Dorina <3 Πέτρος
νοριτσα
panda
mina
KatsaroYpotheto
Antigoni!
jim7
FieryRed
$ofi@ loukakos + nora
evitaemi
Cancoon
Ntinaki1
LYDIA
natasa-pap
Ελένα
ksanthi
Pennaki.......!!
evanna
filitsa
Katrin
loukitsa
Foulitsa
anastasia20
Clarabelle
38 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap11%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap44%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 44% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap33%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 33% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap9%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap1%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 30, 2010 2:34 pm

Izabella29 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Που ξαναγυρισε ο βιαιος Μανος.Οκ εχει τα δικια του αλλα δεν μου αρεσε η σπρωξια στην Μελιτα.Και αφου εκεινος αγαπαει την Ευα γιατι κανει σαν ζηλιαρης συζυγος στην Μελιτα;


Εμένα ο Μάνος σιχαμάρα μου έβγαλε περισσότερο. Δεν είδα ζήλεια. Είδα έναν άντρα να αναρωτιέται τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια. Δεν ξέρω θα το ξανακοιτάξω αλλά εμένα αυτό μου έβγαλε


Δεν είδα τίποτε από τα δύο.Είδα γενικώς ένα Μάνο σε απόγνωση με τις εξελίξεις και η συμπεριφορά του ήταν απόρροια της κατάστασης.
Επίσης θεωρώ άστοχο τρελά το "τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια" αν όντως αυτό ήθελαν να περάσουν,διότι είναι ο άνθρωπος που έχει λιγότερο απ'όλους το δικαίωμα να το λέει αυτό!Τα πράγματα εκείνος τα οδήγησε εκεί που τώρα βρίσκονται και καλό θα ήταν να μην ζητάει και τα ρέστα!


Δεν σχολίασα αν το σκέφτηκε δικαίως ή αδίκως σχολίασα αυτό που είδα. Η αλήθεια είναι οτι κάτω απο πίεση αυτό το κορίτσι βγάζει τελευταία κάτι άκρως απωθητικό. Το να είσαι γλυκός και καλός όταν όλα πηγαίνουν καλά είναι εύκολο το να είσαι έτσι όταν τα πράγματα στραβώνουν είναι πολύ πολύ δύσκολο και αυτό τον καιρό η Μελίτα βγάζει κάτι πολύ πολύ άσχημο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Μαρ 30, 2010 2:42 pm

edem4ever έγραψε:
Jennifer έγραψε:
evanna έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Που ξαναγυρισε ο βιαιος Μανος.Οκ εχει τα δικια του αλλα δεν μου αρεσε η σπρωξια στην Μελιτα.Και αφου εκεινος αγαπαει την Ευα γιατι κανει σαν ζηλιαρης συζυγος στην Μελιτα;


Εμένα ο Μάνος σιχαμάρα μου έβγαλε περισσότερο. Δεν είδα ζήλεια. Είδα έναν άντρα να αναρωτιέται τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια. Δεν ξέρω θα το ξανακοιτάξω αλλά εμένα αυτό μου έβγαλε

Μαράκι μου συμφωνώ απόλυτα !! Κι εγώ ζήλια δεν είδα πουθενά ! Μόνο σιχαμάρα και ντροπή για αυτή τη γυναίκα που είναι μάνα του παιδιού του και πήγε να του ζητήσει το λόγο για το αν παγίδεψε εκείνος το γκ.....ο της και το μόνο που ήξερε είναι να χτυπιέται σαν χταπόδι για τον "απόλυτο" ! Εγώ το καταχάρηκα το σπρωξίδι !!
Και εγω συμφωνω! Agree Και θεωρω οτι και λιγα της ειπε γιατι ειναι απαραδεκτη(το λιγοτερο!)

Και εγώ συμφωνώ μαζί σας! Agree
Δεν θα πρωτοτυπησω... Συμφωνω ο Μανος εβγαλε περισσοτερο αηδια και αποστροφη παρα ζηλια...

Κοιταξτε τωρα με μπερδεψατε.Δεν ξερω αν του εβγαλε ζηλεια ή αποστροφη και σιχαμαρα παντως ηταν πολυ αποτομος και αυτο δεν μου αρεσε.Ασχετα που αν ημουν εγω στη θεση του ισως να αντιδρουσα χειροτερα γιατι την εχω και λιγο αχτι την Μελιτα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 30, 2010 2:45 pm

Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Που ξαναγυρισε ο βιαιος Μανος.Οκ εχει τα δικια του αλλα δεν μου αρεσε η σπρωξια στην Μελιτα.Και αφου εκεινος αγαπαει την Ευα γιατι κανει σαν ζηλιαρης συζυγος στην Μελιτα;


Εμένα ο Μάνος σιχαμάρα μου έβγαλε περισσότερο. Δεν είδα ζήλεια. Είδα έναν άντρα να αναρωτιέται τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια. Δεν ξέρω θα το ξανακοιτάξω αλλά εμένα αυτό μου έβγαλε


Δεν είδα τίποτε από τα δύο.Είδα γενικώς ένα Μάνο σε απόγνωση με τις εξελίξεις και η συμπεριφορά του ήταν απόρροια της κατάστασης.
Επίσης θεωρώ άστοχο τρελά το "τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια" αν όντως αυτό ήθελαν να περάσουν,διότι είναι ο άνθρωπος που έχει λιγότερο απ'όλους το δικαίωμα να το λέει αυτό!Τα πράγματα εκείνος τα οδήγησε εκεί που τώρα βρίσκονται και καλό θα ήταν να μην ζητάει και τα ρέστα!


Δεν σχολίασα αν το σκέφτηκε δικαίως ή αδίκως σχολίασα αυτό που είδα. Η αλήθεια είναι οτι κάτω απο πίεση αυτό το κορίτσι βγάζει τελευταία κάτι άκρως απωθητικό. Το να είσαι γλυκός και καλός όταν όλα πηγαίνουν καλά είναι εύκολο το να είσαι έτσι όταν τα πράγματα στραβώνουν είναι πολύ πολύ δύσκολο και αυτό τον καιρό η Μελίτα βγάζει κάτι πολύ πολύ άσχημο.

Ούτε και γω είπα πως εσύ εννόησες κάτι τέτοιο,αλλά την άποψή μου σε περίπτωση που αυτό ήθελαν να περάσουν όντως οι σεναριογράφοι,αν και εμένα δεν μου έδωσε αυτή την εντύπωση.
Συμφωνώ πως και γω λαμβάνω το μήνυμα της προσπάθειας να κάνουν την Μελίτα αντιπαθητική και όντως από την γλυκιά κοπέλα που ήταν πέρισυ,φέτος και γω νιώθω πως προσπαθούν να την κάνουν Εύα.Δηλαδή και γω που είμαι φαν της νευριάζω με την συμπεροφορά της.Ακόμα δεν έχει καταφέρει να την αντιπαθήσω περισσότερο από την Εύα βέβαια,αλλά όπως το πάνε δεν αργεί και πολύ slap
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 30, 2010 2:47 pm

Κοιταξτε τωρα με μπερδεψατε.Δεν ξερω αν του εβγαλε ζηλεια ή αποστροφη και σιχαμαρα παντως ηταν πολυ αποτομος και αυτο δεν μου αρεσε.Ασχετα που αν ημουν εγω στη θεση του ισως να αντιδρουσα χειροτερα γιατι την εχω και λιγο αχτι την Μελιτα.


Εμένα η συμπεριφορά του δεν με χάλασε. Παλιότερα ο Μάνος σε τέτοια περίπτωση θα είχε σηκώσει το κουλό του. Συγκρατήθηκε όμως κι απλά την έδιωξε κακήν κακώς. Ας μην ξεχνάμε οτι πήγε να τον κατηγορήσει για ένα φόνο μόνο και μόνο για να βγάλει λάδι το φίλο της και αυτός το ξέρει, όπως ξέρει επίσης οτι είναι η δεύτερη φορά που την κάνει στην Εύα. Δεν της φέρθηκε με το σεις και με το σας αλλά δεν της έκανε και κάτι μη τρελαθούμε.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Μαρ 30, 2010 2:53 pm

Ας σχολιάσω και εγώ...
Η σύλληψη αρχικά μου φάνηκε λίγο άκυρη, η Αντιγονάρα τα δικά της έκραζε το Μάνο και το Ρούσσο, βαρεθήκεμ να ακούμε τα ίδια και τα ίδια...
Η Μελίτα είναι ΕΛΕΟΣ.. Εντάξει ερωτευμένη είναι,αλλά αυτη να κατηγορεί τους πάντες και τα πάντα ακόμα και τον πατέρα της κατηγόρησε για να αθωωσει τον έρωτα του κεριού..ΕΛΕΟΣ!
Το Ευάκι μου άρεσε που πήρε αμέσως τη Νόρα,συσπειρώνεται η παρέα πάλι...
Για μένα απο τις καλύτερες σκηνές η σκηνή Μάνου-Μελίτας... Εκεί που έλεγα οτι θα της το πει και θα την ξεφτιλισει της πέταξε το μύνημα οτι ξέρει τα πάντα για να τη βάλει σε σκέψεις και την έδιωξε.. Μου αρέσουν πάντα οι σκηνές τους.. Αυτη εδώ μου θύμησε τη σκηνή που την είχε πεταξει έξω απο το σίπιτι στον πρωτο κύκλο,και όσο και αν είμαι κατα της βίας η συγκεκριμένη σκηνή ήταν πολύ δυνατή! Εμπαινε Μάνο!!! Βγάλτα όλα στη φόρα.. Μελιτα μάζεψε το θράσος σου κοριτσακι μου και πηγαινε αλλού να βάλεις τς φωνες....
Ο Στέφανος είπε στο Σταυρίδη οτι έχει άλλοθι?? Ποιο άλλοθι?που δεν μπορεί να επικοινωνήσει με τον πελάτη,ή που δεν μπορεί να πει το ονομά του!!
Μου άρεσε τρελά η Εύα που αγωνιούσε για τον άντρα της.. Εδειξε πραγματικό ενδιαφέρον για αυτόν και μόνο,επίσης μου αρεσε που είναι πεπεισμένη για την αθωοτητα του χωρις να ξέρει ακριβως που είναι...
Για Πέτρο και Αμαλία οτι και να πώ είναι λίγο... Η συζητηση περι αυρας ξεκαρδιστικη.. Θεοι οπως πάντα!!!!
Και εκει που έχω το χαμόγελο μεχρι τα αυτία με Νόρα και Λουκά μπουκάρει η κλαίουσα και αρχίζει τις φωνες και εγω φωνάζω στην τηλεόραση,σταμάτα κοπέλα μου..Είναι η άλλη μέσα... Το θρασος της δεν περιγράφεται.. Καλά εγω πιστευω τοι η Ευα το χει πιάσει,μακάρι θα μου αρέσει πολυ σαν εξελιξη..Διεκρινα μια ειρωνία στο βλεμμα της,αλλά μάλλον ιδέα μου ήταν.. Τη Μελίτα μου ρθε να τη δείρω...Πραγματικά....
Η σκηνή με το Μάνο και τη Μαρίλια όντως πολύ γλυκιά... Παρ'ολο που ο Μάνος δεν με πείθει νομιζω οτι με τα παιδιά του δειχνει άλλο προσωπο και αυτο μου αρεσει,αλλά ελεος με τα λεφτα Μανωλάκη, αφου δεν το νοιάζουν το κορίτσι.. Η αγκαλίτσα υπέροχη!! Love!
Ο Μπέλλος άκυρος όπως πάντα... Μώρο μου και ψαράκια και αηδίες.. Παρτο χαμπάρι Δημήτρη μου και καντην με ελαφρά... Και όλο μες στα πόδια μας είναι....Θέλει και Πάσχα στη Μονεμβασια...Αν είναι δυνατόν!!!!
Η Αντιγόνη δεν με πείθει για τη θυσία της μάνας καθόλου όμως....
Και επιτελους!!! Μάθαμε και για το περιβόητο άλλοθι,ωραίο το φλας μπακ...
Στα προσεχώς μας ζάλισε η Αντιγόνη με το εγγόνι της έλεος... Δαφνουλα ούτε να το ξερες,θα κλειστει και ο αδερφουλης στη στενή..
Αυτά για σημερα...Φιλιάαα!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Μαρ 30, 2010 2:56 pm

Clarabelle έγραψε:
Κοιταξτε τωρα με μπερδεψατε.Δεν ξερω αν του εβγαλε ζηλεια ή αποστροφη και σιχαμαρα παντως ηταν πολυ αποτομος και αυτο δεν μου αρεσε.Ασχετα που αν ημουν εγω στη θεση του ισως να αντιδρουσα χειροτερα γιατι την εχω και λιγο αχτι την Μελιτα.


Εμένα η συμπεριφορά του δεν με χάλασε. Παλιότερα ο Μάνος σε τέτοια περίπτωση θα είχε σηκώσει το κουλό του. Συγκρατήθηκε όμως κι απλά την έδιωξε κακήν κακώς. Ας μην ξεχνάμε οτι πήγε να τον κατηγορήσει για ένα φόνο μόνο και μόνο για να βγάλει λάδι το φίλο της και αυτός το ξέρει, όπως ξέρει επίσης οτι είναι η δεύτερη φορά που την κάνει στην Εύα. Δεν της φέρθηκε με το σεις και με το σας αλλά δεν της έκανε και κάτι μη τρελαθούμε.
Συμφωνω χθες για τα δεδομενα του Μανου και ευγενικος ηταν! Οταν εχεις απεναντι σου μια γυναικα με την οποια εχεις ζησει ποσα χρονια και ερχεται να σε κατηγορησει οτι παγιδευσες καποιον τον οποιο η ιδια γνωριζει φαινομενικα και ουσιαστικα ελαχιστα νομιζω οτι εναν εκνευρισμο τον παθαινεις... Δεν την χτυπησε, δεν την εσυρε εξω απο την πορτα, δεν την πεταξε απο τη σκαλα... Ναι ο Μανος εχει κανει τερατα αλλα χθες η Μελιτα τον κοροϊδευε μες στη μουρη του....
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από soso Τρι Μαρ 30, 2010 2:58 pm

Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Που ξαναγυρισε ο βιαιος Μανος.Οκ εχει τα δικια του αλλα δεν μου αρεσε η σπρωξια στην Μελιτα.Και αφου εκεινος αγαπαει την Ευα γιατι κανει σαν ζηλιαρης συζυγος στην Μελιτα;


Εμένα ο Μάνος σιχαμάρα μου έβγαλε περισσότερο. Δεν είδα ζήλεια. Είδα έναν άντρα να αναρωτιέται τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια. Δεν ξέρω θα το ξανακοιτάξω αλλά εμένα αυτό μου έβγαλε


Δεν είδα τίποτε από τα δύο.Είδα γενικώς ένα Μάνο σε απόγνωση με τις εξελίξεις και η συμπεριφορά του ήταν απόρροια της κατάστασης.
Επίσης θεωρώ άστοχο τρελά το "τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια" αν όντως αυτό ήθελαν να περάσουν,διότι είναι ο άνθρωπος που έχει λιγότερο απ'όλους το δικαίωμα να το λέει αυτό!Τα πράγματα εκείνος τα οδήγησε εκεί που τώρα βρίσκονται και καλό θα ήταν να μην ζητάει και τα ρέστα!


Δεν σχολίασα αν το σκέφτηκε δικαίως ή αδίκως σχολίασα αυτό που είδα. Η αλήθεια είναι οτι κάτω απο πίεση αυτό το κορίτσι βγάζει τελευταία κάτι άκρως απωθητικό. Το να είσαι γλυκός και καλός όταν όλα πηγαίνουν καλά είναι εύκολο το να είσαι έτσι όταν τα πράγματα στραβώνουν είναι πολύ πολύ δύσκολο και αυτό τον καιρό η Μελίτα βγάζει κάτι πολύ πολύ άσχημο.

Θα συμφωνήσω απόλυτα κι εγώ με την Clarabelle!
Είδα μόνο καθαρή αποστροφή!Ουτε καν υπόνοια ζήλιας,κι ας τον περίμενα στη γωνία λόγω γνωστού θέματος με έμψυχο Ε9!
Η εξέλιξη την δικαιολογεί εξάλλου,καθώς, η Μελίτα είναι σεναριακά η φετινή έκπληξη της σειράς!Και προς τους τηλεθεατές και προς του γύρω της!Και μάλιστα με τον τρόπο που αναλύεται ακριβώς παραπάνω!
Επειδή,όμως και η λοβοτομημένη Ευα,είναι μία ακόμη έκπληξη,προστίθεμαι σε όσους ήλπιζαν να τα 'χει αντιληφθεί ήδη όλα!Φυσικά κατι τέτοιο αποκλείεται,έχουμε και μια εκστρατεία να διεκπεραιώσουμε,αλλα θα μ' ενθουσίαζε τρελά!
Υγ.Εγώ παλι φωναζα στη περιοδευουσα Μελίτα,να αυξήσει κι άλλο την τσιρίδα -ει δυνατόν- για ν' αποκαλυφθεί το μυστικό,και ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
β. Για τη στάση του Λουκά και της Νόρας στο θέμα του απολυτου ως προς την Ευα,δε μιλάω ακόμη,γιατί Love και προσδοκώ μέχρι τέλους..
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 30, 2010 3:01 pm

Clarabelle έγραψε:
Κοιταξτε τωρα με μπερδεψατε.Δεν ξερω αν του εβγαλε ζηλεια ή αποστροφη και σιχαμαρα παντως ηταν πολυ αποτομος και αυτο δεν μου αρεσε.Ασχετα που αν ημουν εγω στη θεση του ισως να αντιδρουσα χειροτερα γιατι την εχω και λιγο αχτι την Μελιτα.


Εμένα η συμπεριφορά του δεν με χάλασε. Παλιότερα ο Μάνος σε τέτοια περίπτωση θα είχε σηκώσει το κουλό του. Συγκρατήθηκε όμως κι απλά την έδιωξε κακήν κακώς. Ας μην ξεχνάμε οτι πήγε να τον κατηγορήσει για ένα φόνο μόνο και μόνο για να βγάλει λάδι το φίλο της και αυτός το ξέρει, όπως ξέρει επίσης οτι είναι η δεύτερη φορά που την κάνει στην Εύα. Δεν της φέρθηκε με το σεις και με το σας αλλά δεν της έκανε και κάτι μη τρελαθούμε.

Εμένα προσωπικά χθές με χάλασε λίγο η συμπεριφορά του Μάνου προς τη Μελίτα, το εξέλαβα σαν ζήλεια, μπορεί να είναι ιδέα μου αλλά είμαι προκατειλημμένη με τον Μάνο και δεν θέλω κάν να ασχολείται με τα ερωτικά της Μελίτας και κυρίως με τον "απόλυτο" της...

Θέλω έναν Μάνο να πεθαίνει (τρόπος του λέγειν) μόνο για την Εύα, να την νοιάζεται, να της προσφέρει ασφάλεια και ουσιαστική αγάπη σε συνδυασμό με τον καρμικό έρωτα και το πάθος που έχουνε..

Μπορεί να έχει στην κατοχή του αποδείξεις για τον "απόλυτο" και η Μελίτα να τον προκαλεί μεχρί εκεί που δεν πάει αλλα ο Μάνος δεν έχει δικαίωμα να την χτυπάει (σε αυτό που θα κάνει στα επεισόδια αναφέρομαι)΄.. Μπορεί να το χειρηστεί με διαφορετικό τρόπο..

Η Εύα του είχε πεί να σταματήσει τις κομπίνες και να σταθεί στα πόδια του, αυτό περιμένω απο τον Μάνο.. Τουλάχιστον στα προσωπικά του, θα προτειμούσα να κόψει τα "κτητικά".. Όχι άλλο πόνο στην Εύα, αρκετά πέρασε και θα περάσει...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μαρ 30, 2010 3:38 pm

Ezi μου συμφωνώ αλλα μην ξεχνάς ότι ο Μάνος ξερει ότι η Μελίτα παράτησε το παιδί μέσα στη νύχτα να ψάχνεται για την αθωότητα του απόλυτου, όσο και να μην τον νοιάζει σαν γυναίκα δεν παύει να είναι μητέρα και κηδεμόνας του παιδιού του! Εξ'ου και η "κτητική" συμπεριφορά!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 30, 2010 3:55 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ezi μου συμφωνώ αλλα μην ξεχνάς ότι ο Μάνος ξερει ότι η Μελίτα παράτησε το παιδί μέσα στη νύχτα να ψάχνεται για την αθωότητα του απόλυτου, όσο και να μην τον νοιάζει σαν γυναίκα δεν παύει να είναι μητέρα και κηδεμόνας του παιδιού του! Εξ'ου και η "κτητική" συμπεριφορά!

Σωστό και αυτό, δεν μπορεί να αδιαφορήσει εντελώς και το καταλαβαίνω..
Τον προκαλεί και η Μελίτα και δένει το πράγμα..
Απλά σαν τηλεθεάτρια έχω κάποιες απαιτήσεις απο τον Μάνο, να μην το παίζει σε διπλό ταμπλό γιατί ειδικά η Εύα δεν αξίζει να περνάει τα ίδια και τα ίδια..
Μπορεί όπως είπα και στο πόστ μου να είμαι προκατειλημμένη με τον συγκεκριμένο ήρωα και απλά περιμένω να δώ τη σχέση του με την Εύα και πώς θα τη διαχειριστεί αυτή τη φορά..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από mina Τρι Μαρ 30, 2010 4:33 pm

soso έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Που ξαναγυρισε ο βιαιος Μανος.Οκ εχει τα δικια του αλλα δεν μου αρεσε η σπρωξια στην Μελιτα.Και αφου εκεινος αγαπαει την Ευα γιατι κανει σαν ζηλιαρης συζυγος στην Μελιτα;


Εμένα ο Μάνος σιχαμάρα μου έβγαλε περισσότερο. Δεν είδα ζήλεια. Είδα έναν άντρα να αναρωτιέται τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια. Δεν ξέρω θα το ξανακοιτάξω αλλά εμένα αυτό μου έβγαλε


Δεν είδα τίποτε από τα δύο.Είδα γενικώς ένα Μάνο σε απόγνωση με τις εξελίξεις και η συμπεριφορά του ήταν απόρροια της κατάστασης.
Επίσης θεωρώ άστοχο τρελά το "τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια" αν όντως αυτό ήθελαν να περάσουν,διότι είναι ο άνθρωπος που έχει λιγότερο απ'όλους το δικαίωμα να το λέει αυτό!Τα πράγματα εκείνος τα οδήγησε εκεί που τώρα βρίσκονται και καλό θα ήταν να μην ζητάει και τα ρέστα!


Δεν σχολίασα αν το σκέφτηκε δικαίως ή αδίκως σχολίασα αυτό που είδα. Η αλήθεια είναι οτι κάτω απο πίεση αυτό το κορίτσι βγάζει τελευταία κάτι άκρως απωθητικό. Το να είσαι γλυκός και καλός όταν όλα πηγαίνουν καλά είναι εύκολο το να είσαι έτσι όταν τα πράγματα στραβώνουν είναι πολύ πολύ δύσκολο και αυτό τον καιρό η Μελίτα βγάζει κάτι πολύ πολύ άσχημο.

Θα συμφωνήσω απόλυτα κι εγώ με την Clarabelle!
Είδα μόνο καθαρή αποστροφή!Ουτε καν υπόνοια ζήλιας,κι ας τον περίμενα στη γωνία λόγω γνωστού θέματος με έμψυχο Ε9!
Η εξέλιξη την δικαιολογεί εξάλλου,καθώς, η Μελίτα είναι σεναριακά η φετινή έκπληξη της σειράς!Και προς τους τηλεθεατές και προς του γύρω της!Και μάλιστα με τον τρόπο που αναλύεται ακριβώς παραπάνω!
Επειδή,όμως και η λοβοτομημένη Ευα,είναι μία ακόμη έκπληξη,προστίθεμαι σε όσους ήλπιζαν να τα 'χει αντιληφθεί ήδη όλα!Φυσικά κατι τέτοιο αποκλείεται,έχουμε και μια εκστρατεία να διεκπεραιώσουμε,αλλα θα μ' ενθουσίαζε τρελά!
Υγ.Εγώ παλι φωναζα στη περιοδευουσα Μελίτα,να αυξήσει κι άλλο την τσιρίδα -ει δυνατόν- για ν' αποκαλυφθεί το μυστικό,και ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
β. Για τη στάση του Λουκά και της Νόρας στο θέμα του απολυτου ως προς την Ευα,δε μιλάω ακόμη,γιατί Love και προσδοκώ μέχρι τέλους..

Θα συμφωνήσω απόλυτα και με τις δυο σας!!! Agree

Στο Μάνο χτες δεν είδα ούτε ίχνος ζήλειας για τη Μελίτα!!! Το μόνο που είδα είναι πολλή οργή και αποστροφή γιατί του έλεγε μπροστά στα μούτρα του ψέματα και επειδή θα καταστρέψει για ακόμη μια φορά τη ζωή της Εύας!!!
Για μένα ο Μάνος έχει αλλάξει αρκετά, έχει (πιθανόν) διδαχθεί απ'τα λάθη του και αυτό φάνηκε σήμερα αφού παρ'όλο το θυμό του δεν βιαιοπράγησε εναντίον της Μελίτας! Γιατί μη μου πείτε ότι το σπρώξιμο είναι βιαιοπραγία! Ο καθένας σε ανάλογη κατάσταση θα έκανε κάτι παρόμοιο πόσο μάλλον ο Μάνος με το παρελθόν και την τάση που έχει! Με τίποτα δε δικαιολογώ τη βία αλλά σε αυτή την περίπτωση κρατήθηκε με δυσκολία και αυτό είναι προς τιμήν του!
Αναμένω να δω και την ολοκληρωτική αλλαγή του!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Μαρ 30, 2010 4:35 pm

: respect : στην κα. Ξυλά...!!Στην σκηνή που συλλαμβάνουν τον Στέφανο μπόρεσε να μου περάσει την αγωνία της, την αναστάτωση της, την αγάπη της, το ενδιαφέρον για τον άντρα της όλα...!!
Πολύ ωραία σκηνή και της Εύας με τη Νόρα στο τηλέφωνο...!!Όταν ενώνουν τα ταλέντα τους αυτές οι δύο βγάζουν όλα όσα πρέπει να βγάλει η σκηνή τους... : respect :
: respect : : respect : Μάνος Θ-Ε-Ο-Σ!!!Εγώ τον είδα ΜΙΑ ΧΑΡΑ την κράτησε την υπομονή του...Τον βίαιο τον άνθρωπο που τον είδατε??'Ελα να μην ττρελαινόμαστε, δεν είναι από πορσελάνη το Μελιτάκι.. Ο Μάνος ξέρει και η άλλη τον κορόιδευε μέσα στα μούτρα του..Τον ρώτησε κιόλας :"τι εννοείς"??? Τι εννοεί κούκλα μου?Κόψε επιτέλους τη συνήθεια με τα πορτοπαράθυρα για να μην εννοεί κανείς τίποτα..
Επώνυμος ο πελάτης του Μπούλη...!!Που απαιτεί εχεμύθεια και η δουλειά του.. Fskl
Τι κάνατε μετά τη συνάντηση με το πελάτη σας???
Αν η συνάντηση ήταν αυτή που φανταζόμαστε θα έκανε ένα ντουζάκι, θα πήγε σπίτι θα έβαλε για ύπνο την Εύα, θα την ρώτησε αν έχει αντίρρηση να κάνουν άλλα 8 παιδάκια και μετά θα πήγε στο παράθυρο με το κερί σφικταγγαλιασμένο... Scandal
Fskl ---->Εύα!!!Δεν μπορεί να έχει σκοτώσει αυτός ...Δεν μπορεί..!
Μια χαρά μπορούσε να σε απειλεί τόοοοοοσο καιρό με μαύρα νυφικά, στεφάνια ότι θα σκοτώσει τον Μάνο αν τον παντρευτείς...
Μια χαρά μπορούσε να στείλει το μήνυμα και να σε ειδοποιήσει για τα νυχτερινά σφουγγαρίσματα του Μάνου+Μελίτας και μετά να κατηγορήσει και το Μάνο γι αυτό...
Μια χαρά μπορεί να βάζει να τον πυροβολίσουν για να σφουγγαρίσετε και μαζί και να μην το παίζεις δύσκολη...
Μια χαρά μπορεί να σε κοροιδεύει μες τη μούρη ότι θέλει 8 παιδιά μαζί σου αλλά να καίει τα κεριά στα΄παράθυρα είτε μόνος του είτε με παρέα..
Τώρα για φόνο καλή μου... Θα σε γελάσω..!Πάντως όλα τα παραπάνω τα έχει κάνει και περάστηκαν στο ντούκου...
Πέτρος-Αμαλία-ΑΥΡΑ: gelio Φοβεροί οι δυο τους για ακόμα μια φορά..!
Λουκάς: Ο πονηρούλης...Στο καναπέ μόνος του δεν μπορεί αλλά για ζουζουνιές με το Νοράκι είναι ΜΕΣΑ...!!!ALL IN...!!Eίναι πολύ καλοί οι δυό τους όταν δεν μαλώνουν για μπούρδες....
Ε είσαι ΓΕΛΟΙΑ κοπέλα μου...!!! Σε λένε βγάλε τον ΣΚΑΣΜΟ...!!!Και μετά α συγγνώμη σε ξύπνησα, ήρθα στα ξένα σπίτια να φωνάξω για την αθωότητα του συνέταιρο μου...
Μ άρεσε πολύ βρε η συμπόνοια προς την Εύα: Είσαι σε δύσκολη θέση περιμένεις και το παιδί του...Σωωωωωωωπα.. Τώρα το κατάλαβες??Την νύχτα του φόνου δεν το ήξερες...
Μου κατεβάζει και το βλέμμα η Οσία Σφουγγαρίστρα...Γιατί καλή μου?? ντρέπεσαι που την κοροιδεύεις μπροστά στη μούρη σου και αυτή σε ευχαριστεί κιόλας??
Ο Μανωλάκης μας λέει στη Μαρίλια να είναι δίπλα στην Εύα... Και η Εύα είπε στη Μαρίλια να είναι δίπλα στο Μάνο...!!Αχ αυτοί οι δυό τους μωρέεε..
Μανωλάκη ΑΛΛΑΞΕ επιτέλους.. Και πάρε τη θεά από το Μπούλη...
Μάνος-Μαρίλια: Τι γλυκιά σκηνή...!!Και τι πανυπέροχο αγκαλίτσα...ΠΑΤΕΡΑΣ-ΚΟΡΗ...!!
Απορώ με αυτόν τον χαλβά...!Τον Μπέλλο..Επιμένει εκεί... Πάει κάθε τρεις και λίγο τρώει άκυρο και όμως...Ο επιμένων δεν νικά πάντα καλέ μου χαλβά..Φταίει ΚΑΙ η Νόρα όμως που δεν του ξεκαθαρίζει είμαι αλλού, Μπέλλος ΤΕΛΟΣ..!
Το Μελιτάκι μας τα ξέρασε όλα στη μανούλα..!Αμαλίτσα μου τώρα μπορεί να είσαι περήφανη..!!Η κόρη σου κληρονόμησε από σένα το ΤΑΚΤ σου.!
Η Αντιγονάρα δεν κατάλαβα που ακριβώς αποσκοπεί με την ομολογία της...Με μπερδεύει αυτή η γυναίκα..Πήγε με τη πέρλα και το μαλλί κομμωτηρίου να ομολογήσει έγκλημα... wall
Καλό από μένα το επεισόδιο...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μαρ 30, 2010 4:39 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ..

Σύλληψη

Η σκηνή που συλλαμβάνουν το Στέφανο δεν μπορώ να πω ότι με συγκλόνισε ιδιαίτερα, ίσως επειδή ξέρω ότι ο μεσιέ εχει άλλοθι τι να πω... Πάντως Εύα και Αντιγόνη έκλεψαν τις εντυπώσεις.. Η αντίδραση της στιγμής (προς Αντιγόνη) Ώπα ρε Αγγελε!!! Χαχα

+++

Aνακοίνωση σύλληψης
Πιο πολύ μου άρεσε η μουσική επένδυση της σκηνής παρά η σκηνή η ίδια.. Φοβόντουσαν να της πουν ότι πήραν τον άνθρωπο στο τμήμα για ανάκριση λες και ήρθε το τέλος! Ήρθε το τέλος!!! Ήμαρτόοοοον!

Η Αμαλία μου άρεσε που λέει «Αμ δε!» στην ερωτηση αν συνέλλαβαν το Μάνο χαχαχα όλα τα λεφτα!

Κατά τα άλλα η Μελίτα απαθέστατη στο ενδεχόμενο να συνέλλαβαν το Μάνο (ελα μωρε θα βρούμε άλλον πατέρα στη Νεφέλη ποιος τον υπολογίζει αυτόν?) και μόλις της λένε για τον Στέφανο αφηνίασε κυριολεκτικά! Ποιον επεισε? Εμένα πάντως όχι..

Για να μη σχολιάσω ότι ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ γραμμένο το έχει το παιδί της, εκτός που τσίριζε σαν την τρελή χωρίς να σκεφτεί αν το ξυπνήσει ή τι θα ακούσει, λες και μόνο αν ανεβάσει ντεσιμπέλ ακούγεται εκείνη, σηκώθηκε και έφυγε κιόλας (σου λέει έχω τους δούλους να το προσέξουν που μυαλό για το παιδί τώρα καιγόμαστεεε!!!)

Κράτησα για το τέλος το κερασάκι στην τούρτα! Την ώρα που κατηγόρησε τον πατέρα της ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ ήθελα να γυρίσει ο Πετραν να της αστράψει ένα χαστούκι να δει αστεράκια! Που τη μία τον κατηγορεί και την άλλη τι θα έκανα χωρίς εσένα η άθλια... Όταν σηκώθηκε και έφυγε το σχόλιο μου ήταν ... «Εμ δεν της έδωσες ένα χέρι ξύλο να στρώσει όταν ήταν μικρή, φάτα τώρα!» δηλαδη έλεος κοπελιά! Έλεος!!! Βρήκαμε πάτο και ξεκίνησες να σκάβεις για να πας πιο χαμηλά?

Και πώς μιλάει στους γονείς της με αυτό τον τρόπο? Καλή ανατροφή το λέμε αυτό? Κοιτάμε την παρτη μας και μόλις σκουρύνουν τα πράγματα συμπεριφορόμαστε άσχημα σε όποιον βρεθεί μπροστά μας? Κοβεσαι! (για χιλιοστή φορα...)

+++

Εκπαραθύρωση Κατσαρής Μουχρίτσας
MανουλοΜάνε τα σέβη μου! Και μια εις τα οπίσθια θα την χαιρόμουν!

Την βλέπει ο άνθρωπος να μπαινει σαν την τρελή στο σπίτι του άγρια νύχτα σου λέει κάτι έπαθε το παιδί! Και αφού όταν κατάλαβε ότι η άλλη είναι έτσι για τον συνεργάτη / συμμαθητή στο κρυφό σχολιό Καρτάλη και συγκρατήθηκε απο μένα εχει συγχαρητήρια! Είναι και τα θέματά του με την πτώχευση έχει και την κατσαρή που θέλει να διαλύσει πάλι τη ζωή της Εύας και όσο να πεις τον πονάει και παρόλαυτά συγκρατήθηκε! Αυτό και μόνο είναι αλλαγή για τον Μάνο! Δραματική αλλαγή!

Μές την ειρωνία ο μανουλοΜάνος και τον καταχάρηκα, η Μελίτα πάλι πήρε το κλασσικό περιλυπο ύφος της και δήλωσε ότι δεν το έκανε αυτός με τετοιο σθένος που οποισδήποτε μη τρελαμένος θα έβλεπε ότι κάτι παίζει, δηλαδή ντιπ χαζή είναι?

Και της λέει ο άλλος σήκω φύγε πήγαινε στο παιδί και άσε τον Καρτάλη έχει ανθρώπους να τον νοιαστούν και απειλή κιόλας η κατσαρη!!! Δηλάδή παει καλά η γυναίκα??? (Ρητορική η ερώτηση και μη μασάτε, καθόλου καλά δεν πάει!)

+++

Ανάκριση και αστυνομικό τμήμα γενικώς
Δύο σχόλια μόνο:
1) Απο πότε στην ελληνική αστυνομία έχουν και catering? gelio
2) Από πότε στις δημόσιες υπηρεσίες επιτρέπεται το κάπνισμα??? gelio

+++

Αντιγόνη - Χρήστος
Ο Χρήστος προσπαθούσε ανυπιτυχώς να ηρεμήσει την Αντιγονίτσα που τα είχε πάρει στο κρανίο χαχαχα

Αντιγόνη: Δεν μπορώ να καταλάβω με την κοιλιά στο στόμα και δεν κάθεται ούτε λεπτό στο σπίτι. (Είναι που και εσύ κι ο γιόκας σου της προσφέρετε τόση ζεστασιά που σκάει η κοπέλα! Ημαρτον Αντιγονίτσα! Ήμαρτον!)

Πάντως ο Χρήστος πλέον δείχνει να έχει σε μεγάλη εκτίμηση την παρέα, ίσως για το χαμό του Φώτη κατηγορεί πλέον αποκλειστικά τον Μάνο γιατί παλαιότερα έδειχνε να μην τους εκτιμάει τόσο...

Κούκλος όπως πάντα nevertheless... (Αχχχ)

+++

Ζουζουνιες – ταριφοχάρες – πανικός και γκαρίδες
Ξετρελάθηκα με τα ζουζουνίσματα Νόρας-Λουκά και έλιωσα στο γέλιο με τον κακομοίρη το Νικόλα! Χιχι «Τι ήθελα και το άφηνα το ταξί?» Αδικο έχει ο δόλιος? χαχαχαχαχαχαχαχα

Στο τηλεφώνημα μου άρεσε τόσο πολύ η Εύα που ήταν πανικόβλητη (μόνη στο σπίτι με την Αντιγονίτσα πάντως δεν μπορώ να πω ίσως κι εγω που τη συμπαθώ να πανικοβαλόμουν χιχι)

Και μου άρεσε εξίσου και με συγκίνησε η άτιμη όταν μπήκε και κόλλησε πάνω στη Νόρα με τα δάκρυα να κυλούν στα μάγουλά της και έλεγε ότι ο Στέφανος είναι αθωός κι ας μην το ξέρει με σιγουριά! Έτσι πρέπει να υποστηρίζουμε τους δικούς μας ανθρώπους και αυτούς που μας στηρίζουν, όχι με την μία να σκεφτόμαστε ότι είναι αυτοί ένοχοι προκειμένου να αθωόσουμε τον απόλυτο!

Στη συνέχεια μου άρεσε το πέσιμο Νόρας στο Λουκά επί του καναπέως, ξετρελάθηκα λέμε!!

Είναι να μην αρέσουν σε κάποιον αυτές οι φατσούλες?
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-7060639

Την ώρα που τους διέκοψε το κουδούνι πάνω που θα σκοντάφτανε λέω Φτούυυυυυυυυ!!!

Και μπαίνει μέσα η τρελή του χωριού (γιατί ακόμα και σε σχέση με τον τρελαμένο Λουκά υπερίσχυε το κατινάκι) και τσιρίιιιιιιιιδα να ακούσουν τα αυτιά μας! Και ενώ της λένε να κάνει ησυχία και της εξηγούν ότι είναι μέσα η Εύα και προσπαθούν να την παρηγορήσουν να’σου πάλι οι φωνές.. Ούτε φάσκελο ούτε φτύσιμο της αξίζει... Έχει πέσει τόσο χαμηλά πια, έλεος κοπέλα μου έλεος! Αμα θέλεις να τα τινάξεις όλα στον αέρα βρες τουλάχιστον ένα πιο κομψό τρόπο να το κάνεις! Παρακμή...

Και η άλλη η Εύα αν είναι δυνατόν καλοπροαίρετη στα όρια της χαζομάρας! Καλή μουυυυ δεν διεκδικούν όλοι ανοιχτά οπως εσύ, υπάρχουν και σάπιοι άνθρωποι τριγύρω.. που λες και «Ευχαριστώ»... Η άλλη κανονικά θα έπρεπε να είναι να ανοίξει η γη να την καταπιεί... αν μπορεί να νιώσει ντροπή δηλαδή μια και...κατά την ταπεινή της άποψη δεν κάνει και κάτι κακό wall ρε τι πετυχημένα ακούμε!!!

Ο διάλογος Λουκά-Καναπέ πολύ σούπερ! Χιχιχι

+++

Τιτανομεγίστοι
Δεν έχω και πολλά να πω.. ένα μόνο.... “Αν και την έχω ικανή να ξεροσταλιάζει έξω απο την ασφάλεια να περιμένει να την ακουμπήσει η... αύρα του!” Α ρε Πετραν ΘΕΟΣ!!! Και ακούς όσα ακούς και έχεις ακόμα όλο σου το μαλλί!

+++

Στο ευχάριστο μουσικό διάλειμμα με τα 2/3 των σέξυ πρωταγωνιστών της 20ετίας του mega περίμενα η καψερή να δω καμμία αναδρομή στη μοιραία νύχτα αλλα τίποτα... Σνιφ! Μετά που ο ένας περπατούσε και ο άλλος (ακόμα και μέσα στο τμήμα) παραθυριαζότανε και πάλι ήλπιζα αλλα τζίφος...

+++

Στη βιοτεχνία
Δεν τον αντέχω τον Ηλία σε ρόλο Πυθίας...δεν!

+++

Και φτάσαμε στην καλύτερη σκηνή του επεισοδίου..

Μάνος - Μαρίλια
Ξετρελάθηκα πρέπει να το ξαναείπα! ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!

Μου άρεσε που ο Μάνος δεν κατηγόρησε τον Στέφανο στη Μαρίλια. Τέρμα αυτά... τι να πω... να το πιστέψω? Στο τσακ είμαι!

Μου πέρασε την απελπισία του ο Μάνος που δεν μπορεί να προσφέρει στη Μαρίλια και λάτρεψα αγκαλιά! ΛΑΤΡΕΨΑ!!!

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!!!

Η εξομολόγηση της Μαρίλιας ειλικρινά με έκανε να ανατριχιάσω! Τρομερή η κα Διονά!

+++

Αγγέλα - Αντιγόνη
Aγγέλα! Αγγέλα! Αγγέλα! Opados

+++

Σίγμα τελικό - Πετράν
Η συζήτηση περι προχω όοολα τα λεφτά! Πολλά γέλια οι αντιδράσεις του Πέτρου!!!

Και αυτό που ο Λουκάκος συμφωνεί με την Αμαλία να το κοιτάξει χαχαχαχαχαχαχαχα

Όσο για τον Πέτρο που δεν αναγνωρίζει το παιδί του εντυπωση μου κάνει, γιατί Πετράκη? Πρωτη φορά είναι που μουλαρώνει και κοιτάζει μονο τα δικά της θέλω? Πάντα αυτό έκανε!

+++

Νόρα – Εύα – born to be φτυσμένος
Εύα ως σύζυγος απλά : respect : Ήθελε να πάει στο αστυνομικό τμήμα να δει τον Στέφανο, να του δείξει ότι είναι καλά και να μην ανησυχεί! Αχου μωλεεεεε! Λατρεύω Εύα με κοιλίτσα μην τον ξεχάσω!!!

Όσο για τη Νόρα δεν μου άρεσε που ήταν αγενής αλλα και το άλλο το χάπατο δεν το αντέχω πια! Δηλαδή την ώρα που έπιασε το χέρι της Εύα για να τη συλλυπηθεί έλιωσα στο γέλιο! Ντοινγκ!

+++

Επίσης για να μην ξεχάσω... τρελαίνομαι για αμνησιακό Λουκά που στέλνει τη Νταίζη για τακούνια! Λιώνω!!! Γουστάρωωω!!!

+++

Λουκάς – Miss Piggy
Σας έχω πει ποτέ οτι πολύ μου αρέσει η Νόρα με την περούκα? Το τι γέλιο ρίχνω κάθε φορά που την βλέπω ξανθιά δεν λέγεται! Χαχα

Απο τη μια της έλεγε ο Λουκάκος μην πλησιάζεις και μας δουν κι από την άλλη ήθελε και φιλάκια gelio

Όσο για τα περί συζήτησης έτσι όπως τα κάνατε λουκανοράκια τρέχτε τώρα να τα σώσετε!

+++

Εύα - Μάνος
Δεν της φτάνει η σύλληψη του Στέφανου έρχεται και η κεραμίδα Νο.2 να την τελειώσει την κακομοίρα «Δεν το έχει κάνει λέει ο Στέφανος»

Είναι μετά να μην μείνει κάγκελο? Και τι κάγκελο...θεϊκό!
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-7082694

Εμ σου λέει δεν είναι ο ένας πατέρας του παιδιού μου είναι ο άλλος? Ποιος με ράντισε με γκαντεμόσκονη? Χαχα Λογικό να μην τον πιστέψει πάντως, απο που κι ως που να υπερασπίζεται ο Μάνος το Στέφανο? χαχα!

+++

Τα περι Αντιγόνης θα περιμένω να τα δω πριν τα σχολιάσω, θέλω να δω τι θα του πει του Σταυρίδη, θα τον στείλει είμαι σίγουρη χαχα

Όσο για τη Μελίτα δεν έχω να προσθέσω τίποτε.. απλά ανυπομονώ να δω όλοι αυτοί που έκραζαν την Εύα πέρισυ τι θα πουν φέτος? Θα πουν τα ίδια στην τρεις χειρότερη Μελίτα ή μπα?

Αυτά για σήμερα, Πολύ Καλό απο μένα το ξαναείπα κιόλας..

Και εις άλλα με υγείαν!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τρι Μαρ 30, 2010 4:43 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-7060639


Αχουυυυυ!!!!!!!!!!!!!Π Α Ν Ε Μ Ο Ρ Φ Η αυτη η φωτογραφια!!!!!!!!!!!!!!! : respect : : respect :

Υ.Γ ο σχολιασμος σου Τζινακι φοβερος!!!!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Μαρ 30, 2010 4:45 pm

Τζινακι ο σχολιασμος σου για πολλα : respect : : respect : : respect : Ειδικα με οσα ειπες για τη Μελιτα συμφωνω μεχρι κομματος! Thumbs up
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 30, 2010 4:46 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ..

Σύλληψη

Η σκηνή που συλλαμβάνουν το Στέφανο δεν μπορώ να πω ότι με συγκλόνισε ιδιαίτερα, ίσως επειδή ξέρω ότι ο μεσιέ εχει άλλοθι τι να πω... Πάντως Εύα και Αντιγόνη έκλεψαν τις εντυπώσεις.. Η αντίδραση της στιγμής (προς Αντιγόνη) Ώπα ρε Αγγελε!!! Χαχα

+++

Aνακοίνωση σύλληψης
Πιο πολύ μου άρεσε η μουσική επένδυση της σκηνής παρά η σκηνή η ίδια.. Φοβόντουσαν να της πουν ότι πήραν τον άνθρωπο στο τμήμα για ανάκριση λες και ήρθε το τέλος! Ήρθε το τέλος!!! Ήμαρτόοοοον!

Η Αμαλία μου άρεσε που λέει «Αμ δε!» στην ερωτηση αν συνέλλαβαν το Μάνο χαχαχα όλα τα λεφτα!

Κατά τα άλλα η Μελίτα απαθέστατη στο ενδεχόμενο να συνέλλαβαν το Μάνο (ελα μωρε θα βρούμε άλλον πατέρα στη Νεφέλη ποιος τον υπολογίζει αυτόν?) και μόλις της λένε για τον Στέφανο αφηνίασε κυριολεκτικά! Ποιον επεισε? Εμένα πάντως όχι..

Για να μη σχολιάσω ότι ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ γραμμένο το έχει το παιδί της, εκτός που τσίριζε σαν την τρελή χωρίς να σκεφτεί αν το ξυπνήσει ή τι θα ακούσει, λες και μόνο αν ανεβάσει ντεσιμπέλ ακούγεται εκείνη, σηκώθηκε και έφυγε κιόλας (σου λέει έχω τους δούλους να το προσέξουν που μυαλό για το παιδί τώρα καιγόμαστεεε!!!)

Κράτησα για το τέλος το κερασάκι στην τούρτα! Την ώρα που κατηγόρησε τον πατέρα της ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ ήθελα να γυρίσει ο Πετραν να της αστράψει ένα χαστούκι να δει αστεράκια! Που τη μία τον κατηγορεί και την άλλη τι θα έκανα χωρίς εσένα η άθλια... Όταν σηκώθηκε και έφυγε το σχόλιο μου ήταν ... «Εμ δεν της έδωσες ένα χέρι ξύλο να στρώσει όταν ήταν μικρή, φάτα τώρα!» δηλαδη έλεος κοπελιά! Έλεος!!! Βρήκαμε πάτο και ξεκίνησες να σκάβεις για να πας πιο χαμηλά?

Και πώς μιλάει στους γονείς της με αυτό τον τρόπο? Καλή ανατροφή το λέμε αυτό? Κοιτάμε την παρτη μας και μόλις σκουρύνουν τα πράγματα συμπεριφορόμαστε άσχημα σε όποιον βρεθεί μπροστά μας? Κοβεσαι! (για χιλιοστή φορα...)

+++

Εκπαραθύρωση Κατσαρής Μουχρίτσας
MανουλοΜάνε τα σέβη μου! Και μια εις τα οπίσθια θα την χαιρόμουν!

Την βλέπει ο άνθρωπος να μπαινει σαν την τρελή στο σπίτι του άγρια νύχτα σου λέει κάτι έπαθε το παιδί! Και αφού όταν κατάλαβε ότι η άλλη είναι έτσι για τον συνεργάτη / συμμαθητή στο κρυφό σχολιό Καρτάλη και συγκρατήθηκε απο μένα εχει συγχαρητήρια! Είναι και τα θέματά του με την πτώχευση έχει και την κατσαρή που θέλει να διαλύσει πάλι τη ζωή της Εύας και όσο να πεις τον πονάει και παρόλαυτά συγκρατήθηκε! Αυτό και μόνο είναι αλλαγή για τον Μάνο! Δραματική αλλαγή!

Μές την ειρωνία ο μανουλοΜάνος και τον καταχάρηκα, η Μελίτα πάλι πήρε το κλασσικό περιλυπο ύφος της και δήλωσε ότι δεν το έκανε αυτός με τετοιο σθένος που οποισδήποτε μη τρελαμένος θα έβλεπε ότι κάτι παίζει, δηλαδή ντιπ χαζή είναι?

Και της λέει ο άλλος σήκω φύγε πήγαινε στο παιδί και άσε τον Καρτάλη έχει ανθρώπους να τον νοιαστούν και απειλή κιόλας η κατσαρη!!! Δηλάδή παει καλά η γυναίκα??? (Ρητορική η ερώτηση και μη μασάτε, καθόλου καλά δεν πάει!)

+++

Ανάκριση και αστυνομικό τμήμα γενικώς
Δύο σχόλια μόνο:
1) Απο πότε στην ελληνική αστυνομία έχουν και catering? gelio
2) Από πότε στις δημόσιες υπηρεσίες επιτρέπεται το κάπνισμα??? gelio

+++

Αντιγόνη - Χρήστος
Ο Χρήστος προσπαθούσε ανυπιτυχώς να ηρεμήσει την Αντιγονίτσα που τα είχε πάρει στο κρανίο χαχαχα

Αντιγόνη: Δεν μπορώ να καταλάβω με την κοιλιά στο στόμα και δεν κάθεται ούτε λεπτό στο σπίτι. (Είναι που και εσύ κι ο γιόκας σου της προσφέρετε τόση ζεστασιά που σκάει η κοπέλα! Ημαρτον Αντιγονίτσα! Ήμαρτον!)

Πάντως ο Χρήστος πλέον δείχνει να έχει σε μεγάλη εκτίμηση την παρέα, ίσως για το χαμό του Φώτη κατηγορεί πλέον αποκλειστικά τον Μάνο γιατί παλαιότερα έδειχνε να μην τους εκτιμάει τόσο...

Κούκλος όπως πάντα nevertheless... (Αχχχ)

+++

Ζουζουνιες – ταριφοχάρες – πανικός και γκαρίδες
Ξετρελάθηκα με τα ζουζουνίσματα Νόρας-Λουκά και έλιωσα στο γέλιο με τον κακομοίρη το Νικόλα! Χιχι «Τι ήθελα και το άφηνα το ταξί?» Αδικο έχει ο δόλιος? χαχαχαχαχαχαχαχα

Στο τηλεφώνημα μου άρεσε τόσο πολύ η Εύα που ήταν πανικόβλητη (μόνη στο σπίτι με την Αντιγονίτσα πάντως δεν μπορώ να πω ίσως κι εγω που τη συμπαθώ να πανικοβαλόμουν χιχι)

Και μου άρεσε εξίσου και με συγκίνησε η άτιμη όταν μπήκε και κόλλησε πάνω στη Νόρα με τα δάκρυα να κυλούν στα μάγουλά της και έλεγε ότι ο Στέφανος είναι αθωός κι ας μην το ξέρει με σιγουριά! Έτσι πρέπει να υποστηρίζουμε τους δικούς μας ανθρώπους και αυτούς που μας στηρίζουν, όχι με την μία να σκεφτόμαστε ότι είναι αυτοί ένοχοι προκειμένου να αθωόσουμε τον απόλυτο!

Στη συνέχεια μου άρεσε το πέσιμο Νόρας στο Λουκά επί του καναπέως, ξετρελάθηκα λέμε!!

Είναι να μην αρέσουν σε κάποιον αυτές οι φατσούλες?
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-7060639

Την ώρα που τους διέκοψε το κουδούνι πάνω που θα σκοντάφτανε λέω Φτούυυυυυυυυ!!!

Και μπαίνει μέσα η τρελή του χωριού (γιατί ακόμα και σε σχέση με τον τρελαμένο Λουκά υπερίσχυε το κατινάκι) και τσιρίιιιιιιιιδα να ακούσουν τα αυτιά μας! Και ενώ της λένε να κάνει ησυχία και της εξηγούν ότι είναι μέσα η Εύα και προσπαθούν να την παρηγορήσουν να’σου πάλι οι φωνές.. Ούτε φάσκελο ούτε φτύσιμο της αξίζει... Έχει πέσει τόσο χαμηλά πια, έλεος κοπέλα μου έλεος! Αμα θέλεις να τα τινάξεις όλα στον αέρα βρες τουλάχιστον ένα πιο κομψό τρόπο να το κάνεις! Παρακμή...

Και η άλλη η Εύα αν είναι δυνατόν καλοπροαίρετη στα όρια της χαζομάρας! Καλή μουυυυ δεν διεκδικούν όλοι ανοιχτά οπως εσύ, υπάρχουν και σάπιοι άνθρωποι τριγύρω.. που λες και «Ευχαριστώ»... Η άλλη κανονικά θα έπρεπε να είναι να ανοίξει η γη να την καταπιεί... αν μπορεί να νιώσει ντροπή δηλαδή μια και...κατά την ταπεινή της άποψη δεν κάνει και κάτι κακό wall ρε τι πετυχημένα ακούμε!!!

Ο διάλογος Λουκά-Καναπέ πολύ σούπερ! Χιχιχι

+++

Τιτανομεγίστοι
Δεν έχω και πολλά να πω.. ένα μόνο.... “Αν και την έχω ικανή να ξεροσταλιάζει έξω απο την ασφάλεια να περιμένει να την ακουμπήσει η... αύρα του!” Α ρε Πετραν ΘΕΟΣ!!! Και ακούς όσα ακούς και έχεις ακόμα όλο σου το μαλλί!

+++

Στο ευχάριστο μουσικό διάλειμμα με τα 2/3 των σέξυ πρωταγωνιστών της 20ετίας του mega περίμενα η καψερή να δω καμμία αναδρομή στη μοιραία νύχτα αλλα τίποτα... Σνιφ! Μετά που ο ένας περπατούσε και ο άλλος (ακόμα και μέσα στο τμήμα) παραθυριαζότανε και πάλι ήλπιζα αλλα τζίφος...

+++

Στη βιοτεχνία
Δεν τον αντέχω τον Ηλία σε ρόλο Πυθίας...δεν!

+++

Και φτάσαμε στην καλύτερη σκηνή του επεισοδίου..

Μάνος - Μαρίλια
Ξετρελάθηκα πρέπει να το ξαναείπα! ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!

Μου άρεσε που ο Μάνος δεν κατηγόρησε τον Στέφανο στη Μαρίλια. Τέρμα αυτά... τι να πω... να το πιστέψω? Στο τσακ είμαι!

Μου πέρασε την απελπισία του ο Μάνος που δεν μπορεί να προσφέρει στη Μαρίλια και λάτρεψα αγκαλιά! ΛΑΤΡΕΨΑ!!!

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!!!

Η εξομολόγηση της Μαρίλιας ειλικρινά με έκανε να ανατριχιάσω! Τρομερή η κα Διονά!

+++

Αγγέλα - Αντιγόνη
Aγγέλα! Αγγέλα! Αγγέλα! Opados

+++

Σίγμα τελικό - Πετράν
Η συζήτηση περι προχω όοολα τα λεφτά! Πολλά γέλια οι αντιδράσεις του Πέτρου!!!

Και αυτό που ο Λουκάκος συμφωνεί με την Αμαλία να το κοιτάξει χαχαχαχαχαχαχαχα

Όσο για τον Πέτρο που δεν αναγνωρίζει το παιδί του εντυπωση μου κάνει, γιατί Πετράκη? Πρωτη φορά είναι που μουλαρώνει και κοιτάζει μονο τα δικά της θέλω? Πάντα αυτό έκανε!

+++

Νόρα – Εύα – born to be φτυσμένος
Εύα ως σύζυγος απλά : respect : Ήθελε να πάει στο αστυνομικό τμήμα να δει τον Στέφανο, να του δείξει ότι είναι καλά και να μην ανησυχεί! Αχου μωλεεεεε! Λατρεύω Εύα με κοιλίτσα μην τον ξεχάσω!!!

Όσο για τη Νόρα δεν μου άρεσε που ήταν αγενής αλλα και το άλλο το χάπατο δεν το αντέχω πια! Δηλαδή την ώρα που έπιασε το χέρι της Εύα για να τη συλλυπηθεί έλιωσα στο γέλιο! Ντοινγκ!

+++

Επίσης για να μην ξεχάσω... τρελαίνομαι για αμνησιακό Λουκά που στέλνει τη Νταίζη για τακούνια! Λιώνω!!! Γουστάρωωω!!!

+++

Λουκάς – Miss Piggy
Σας έχω πει ποτέ οτι πολύ μου αρέσει η Νόρα με την περούκα? Το τι γέλιο ρίχνω κάθε φορά που την βλέπω ξανθιά δεν λέγεται! Χαχα

Απο τη μια της έλεγε ο Λουκάκος μην πλησιάζεις και μας δουν κι από την άλλη ήθελε και φιλάκια gelio

Όσο για τα περί συζήτησης έτσι όπως τα κάνατε λουκανοράκια τρέχτε τώρα να τα σώσετε!

+++

Εύα - Μάνος
Δεν της φτάνει η σύλληψη του Στέφανου έρχεται και η κεραμίδα Νο.2 να την τελειώσει την κακομοίρα «Δεν το έχει κάνει λέει ο Στέφανος»

Είναι μετά να μην μείνει κάγκελο? Και τι κάγκελο...θεϊκό!
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-7082694

Εμ σου λέει δεν είναι ο ένας πατέρας του παιδιού μου είναι ο άλλος? Ποιος με ράντισε με γκαντεμόσκονη? Χαχα Λογικό να μην τον πιστέψει πάντως, απο που κι ως που να υπερασπίζεται ο Μάνος το Στέφανο? χαχα!

+++

Τα περι Αντιγόνης θα περιμένω να τα δω πριν τα σχολιάσω, θέλω να δω τι θα του πει του Σταυρίδη, θα τον στείλει είμαι σίγουρη χαχα

Όσο για τη Μελίτα δεν έχω να προσθέσω τίποτε.. απλά ανυπομονώ να δω όλοι αυτοί που έκραζαν την Εύα πέρισυ τι θα πουν φέτος? Θα πουν τα ίδια στην τρεις χειρότερη Μελίτα ή μπα?

Αυτά για σήμερα, Πολύ Καλό απο μένα το ξαναείπα κιόλας..

Και εις άλλα με υγείαν!



Τέλειος ο σχολιασμός σου Τζινάκι....

Και φυσικά, λάτρεψα το Screen shot με τα πιτσουνάκια μας...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Μαρ 30, 2010 4:47 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ..

Σύλληψη

Η σκηνή που συλλαμβάνουν το Στέφανο δεν μπορώ να πω ότι με συγκλόνισε ιδιαίτερα, ίσως επειδή ξέρω ότι ο μεσιέ εχει άλλοθι τι να πω... Πάντως Εύα και Αντιγόνη έκλεψαν τις εντυπώσεις.. Η αντίδραση της στιγμής (προς Αντιγόνη) Ώπα ρε Αγγελε!!! Χαχα

+++

Aνακοίνωση σύλληψης
Πιο πολύ μου άρεσε η μουσική επένδυση της σκηνής παρά η σκηνή η ίδια.. Φοβόντουσαν να της πουν ότι πήραν τον άνθρωπο στο τμήμα για ανάκριση λες και ήρθε το τέλος! Ήρθε το τέλος!!! Ήμαρτόοοοον!

Η Αμαλία μου άρεσε που λέει «Αμ δε!» στην ερωτηση αν συνέλλαβαν το Μάνο χαχαχα όλα τα λεφτα!

Κατά τα άλλα η Μελίτα απαθέστατη στο ενδεχόμενο να συνέλλαβαν το Μάνο (ελα μωρε θα βρούμε άλλον πατέρα στη Νεφέλη ποιος τον υπολογίζει αυτόν?) και μόλις της λένε για τον Στέφανο αφηνίασε κυριολεκτικά! Ποιον επεισε? Εμένα πάντως όχι..

Για να μη σχολιάσω ότι ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ γραμμένο το έχει το παιδί της, εκτός που τσίριζε σαν την τρελή χωρίς να σκεφτεί αν το ξυπνήσει ή τι θα ακούσει, λες και μόνο αν ανεβάσει ντεσιμπέλ ακούγεται εκείνη, σηκώθηκε και έφυγε κιόλας (σου λέει έχω τους δούλους να το προσέξουν που μυαλό για το παιδί τώρα καιγόμαστεεε!!!)

Κράτησα για το τέλος το κερασάκι στην τούρτα! Την ώρα που κατηγόρησε τον πατέρα της ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ ήθελα να γυρίσει ο Πετραν να της αστράψει ένα χαστούκι να δει αστεράκια! Που τη μία τον κατηγορεί και την άλλη τι θα έκανα χωρίς εσένα η άθλια... Όταν σηκώθηκε και έφυγε το σχόλιο μου ήταν ... «Εμ δεν της έδωσες ένα χέρι ξύλο να στρώσει όταν ήταν μικρή, φάτα τώρα!» δηλαδη έλεος κοπελιά! Έλεος!!! Βρήκαμε πάτο και ξεκίνησες να σκάβεις για να πας πιο χαμηλά?

Και πώς μιλάει στους γονείς της με αυτό τον τρόπο? Καλή ανατροφή το λέμε αυτό? Κοιτάμε την παρτη μας και μόλις σκουρύνουν τα πράγματα συμπεριφορόμαστε άσχημα σε όποιον βρεθεί μπροστά μας? Κοβεσαι! (για χιλιοστή φορα...)

+++

Εκπαραθύρωση Κατσαρής Μουχρίτσας
MανουλοΜάνε τα σέβη μου! Και μια εις τα οπίσθια θα την χαιρόμουν!

Την βλέπει ο άνθρωπος να μπαινει σαν την τρελή στο σπίτι του άγρια νύχτα σου λέει κάτι έπαθε το παιδί! Και αφού όταν κατάλαβε ότι η άλλη είναι έτσι για τον συνεργάτη / συμμαθητή στο κρυφό σχολιό Καρτάλη και συγκρατήθηκε απο μένα εχει συγχαρητήρια! Είναι και τα θέματά του με την πτώχευση έχει και την κατσαρή που θέλει να διαλύσει πάλι τη ζωή της Εύας και όσο να πεις τον πονάει και παρόλαυτά συγκρατήθηκε! Αυτό και μόνο είναι αλλαγή για τον Μάνο! Δραματική αλλαγή!

Μές την ειρωνία ο μανουλοΜάνος και τον καταχάρηκα, η Μελίτα πάλι πήρε το κλασσικό περιλυπο ύφος της και δήλωσε ότι δεν το έκανε αυτός με τετοιο σθένος που οποισδήποτε μη τρελαμένος θα έβλεπε ότι κάτι παίζει, δηλαδή ντιπ χαζή είναι?

Και της λέει ο άλλος σήκω φύγε πήγαινε στο παιδί και άσε τον Καρτάλη έχει ανθρώπους να τον νοιαστούν και απειλή κιόλας η κατσαρη!!! Δηλάδή παει καλά η γυναίκα??? (Ρητορική η ερώτηση και μη μασάτε, καθόλου καλά δεν πάει!)

+++

Ανάκριση και αστυνομικό τμήμα γενικώς
Δύο σχόλια μόνο:
1) Απο πότε στην ελληνική αστυνομία έχουν και catering? gelio
2) Από πότε στις δημόσιες υπηρεσίες επιτρέπεται το κάπνισμα??? gelio

+++

Αντιγόνη - Χρήστος
Ο Χρήστος προσπαθούσε ανυπιτυχώς να ηρεμήσει την Αντιγονίτσα που τα είχε πάρει στο κρανίο χαχαχα

Αντιγόνη: Δεν μπορώ να καταλάβω με την κοιλιά στο στόμα και δεν κάθεται ούτε λεπτό στο σπίτι. (Είναι που και εσύ κι ο γιόκας σου της προσφέρετε τόση ζεστασιά που σκάει η κοπέλα! Ημαρτον Αντιγονίτσα! Ήμαρτον!)

Πάντως ο Χρήστος πλέον δείχνει να έχει σε μεγάλη εκτίμηση την παρέα, ίσως για το χαμό του Φώτη κατηγορεί πλέον αποκλειστικά τον Μάνο γιατί παλαιότερα έδειχνε να μην τους εκτιμάει τόσο...

Κούκλος όπως πάντα nevertheless... (Αχχχ)

+++

Ζουζουνιες – ταριφοχάρες – πανικός και γκαρίδες
Ξετρελάθηκα με τα ζουζουνίσματα Νόρας-Λουκά και έλιωσα στο γέλιο με τον κακομοίρη το Νικόλα! Χιχι «Τι ήθελα και το άφηνα το ταξί?» Αδικο έχει ο δόλιος? χαχαχαχαχαχαχαχα

Στο τηλεφώνημα μου άρεσε τόσο πολύ η Εύα που ήταν πανικόβλητη (μόνη στο σπίτι με την Αντιγονίτσα πάντως δεν μπορώ να πω ίσως κι εγω που τη συμπαθώ να πανικοβαλόμουν χιχι)

Και μου άρεσε εξίσου και με συγκίνησε η άτιμη όταν μπήκε και κόλλησε πάνω στη Νόρα με τα δάκρυα να κυλούν στα μάγουλά της και έλεγε ότι ο Στέφανος είναι αθωός κι ας μην το ξέρει με σιγουριά! Έτσι πρέπει να υποστηρίζουμε τους δικούς μας ανθρώπους και αυτούς που μας στηρίζουν, όχι με την μία να σκεφτόμαστε ότι είναι αυτοί ένοχοι προκειμένου να αθωόσουμε τον απόλυτο!

Στη συνέχεια μου άρεσε το πέσιμο Νόρας στο Λουκά επί του καναπέως, ξετρελάθηκα λέμε!!

Είναι να μην αρέσουν σε κάποιον αυτές οι φατσούλες?
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-7060639

Την ώρα που τους διέκοψε το κουδούνι πάνω που θα σκοντάφτανε λέω Φτούυυυυυυυυ!!!

Και μπαίνει μέσα η τρελή του χωριού (γιατί ακόμα και σε σχέση με τον τρελαμένο Λουκά υπερίσχυε το κατινάκι) και τσιρίιιιιιιιιδα να ακούσουν τα αυτιά μας! Και ενώ της λένε να κάνει ησυχία και της εξηγούν ότι είναι μέσα η Εύα και προσπαθούν να την παρηγορήσουν να’σου πάλι οι φωνές.. Ούτε φάσκελο ούτε φτύσιμο της αξίζει... Έχει πέσει τόσο χαμηλά πια, έλεος κοπέλα μου έλεος! Αμα θέλεις να τα τινάξεις όλα στον αέρα βρες τουλάχιστον ένα πιο κομψό τρόπο να το κάνεις! Παρακμή...

Και η άλλη η Εύα αν είναι δυνατόν καλοπροαίρετη στα όρια της χαζομάρας! Καλή μουυυυ δεν διεκδικούν όλοι ανοιχτά οπως εσύ, υπάρχουν και σάπιοι άνθρωποι τριγύρω.. που λες και «Ευχαριστώ»... Η άλλη κανονικά θα έπρεπε να είναι να ανοίξει η γη να την καταπιεί... αν μπορεί να νιώσει ντροπή δηλαδή μια και...κατά την ταπεινή της άποψη δεν κάνει και κάτι κακό wall ρε τι πετυχημένα ακούμε!!!

Ο διάλογος Λουκά-Καναπέ πολύ σούπερ! Χιχιχι

+++

Τιτανομεγίστοι
Δεν έχω και πολλά να πω.. ένα μόνο.... “Αν και την έχω ικανή να ξεροσταλιάζει έξω απο την ασφάλεια να περιμένει να την ακουμπήσει η... αύρα του!” Α ρε Πετραν ΘΕΟΣ!!! Και ακούς όσα ακούς και έχεις ακόμα όλο σου το μαλλί!

+++

Στο ευχάριστο μουσικό διάλειμμα με τα 2/3 των σέξυ πρωταγωνιστών της 20ετίας του mega περίμενα η καψερή να δω καμμία αναδρομή στη μοιραία νύχτα αλλα τίποτα... Σνιφ! Μετά που ο ένας περπατούσε και ο άλλος (ακόμα και μέσα στο τμήμα) παραθυριαζότανε και πάλι ήλπιζα αλλα τζίφος...

+++

Στη βιοτεχνία
Δεν τον αντέχω τον Ηλία σε ρόλο Πυθίας...δεν!

+++

Και φτάσαμε στην καλύτερη σκηνή του επεισοδίου..

Μάνος - Μαρίλια
Ξετρελάθηκα πρέπει να το ξαναείπα! ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!

Μου άρεσε που ο Μάνος δεν κατηγόρησε τον Στέφανο στη Μαρίλια. Τέρμα αυτά... τι να πω... να το πιστέψω? Στο τσακ είμαι!

Μου πέρασε την απελπισία του ο Μάνος που δεν μπορεί να προσφέρει στη Μαρίλια και λάτρεψα αγκαλιά! ΛΑΤΡΕΨΑ!!!

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!!!

Η εξομολόγηση της Μαρίλιας ειλικρινά με έκανε να ανατριχιάσω! Τρομερή η κα Διονά!

+++

Αγγέλα - Αντιγόνη
Aγγέλα! Αγγέλα! Αγγέλα! Opados

+++

Σίγμα τελικό - Πετράν
Η συζήτηση περι προχω όοολα τα λεφτά! Πολλά γέλια οι αντιδράσεις του Πέτρου!!!

Και αυτό που ο Λουκάκος συμφωνεί με την Αμαλία να το κοιτάξει χαχαχαχαχαχαχαχα

Όσο για τον Πέτρο που δεν αναγνωρίζει το παιδί του εντυπωση μου κάνει, γιατί Πετράκη? Πρωτη φορά είναι που μουλαρώνει και κοιτάζει μονο τα δικά της θέλω? Πάντα αυτό έκανε!

+++

Νόρα – Εύα – born to be φτυσμένος
Εύα ως σύζυγος απλά : respect : Ήθελε να πάει στο αστυνομικό τμήμα να δει τον Στέφανο, να του δείξει ότι είναι καλά και να μην ανησυχεί! Αχου μωλεεεεε! Λατρεύω Εύα με κοιλίτσα μην τον ξεχάσω!!!

Όσο για τη Νόρα δεν μου άρεσε που ήταν αγενής αλλα και το άλλο το χάπατο δεν το αντέχω πια! Δηλαδή την ώρα που έπιασε το χέρι της Εύα για να τη συλλυπηθεί έλιωσα στο γέλιο! Ντοινγκ!

+++

Επίσης για να μην ξεχάσω... τρελαίνομαι για αμνησιακό Λουκά που στέλνει τη Νταίζη για τακούνια! Λιώνω!!! Γουστάρωωω!!!

+++

Λουκάς – Miss Piggy
Σας έχω πει ποτέ οτι πολύ μου αρέσει η Νόρα με την περούκα? Το τι γέλιο ρίχνω κάθε φορά που την βλέπω ξανθιά δεν λέγεται! Χαχα

Απο τη μια της έλεγε ο Λουκάκος μην πλησιάζεις και μας δουν κι από την άλλη ήθελε και φιλάκια gelio

Όσο για τα περί συζήτησης έτσι όπως τα κάνατε λουκανοράκια τρέχτε τώρα να τα σώσετε!

+++

Εύα - Μάνος
Δεν της φτάνει η σύλληψη του Στέφανου έρχεται και η κεραμίδα Νο.2 να την τελειώσει την κακομοίρα «Δεν το έχει κάνει λέει ο Στέφανος»

Είναι μετά να μην μείνει κάγκελο? Και τι κάγκελο...θεϊκό!
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-7082694

Εμ σου λέει δεν είναι ο ένας πατέρας του παιδιού μου είναι ο άλλος? Ποιος με ράντισε με γκαντεμόσκονη? Χαχα Λογικό να μην τον πιστέψει πάντως, απο που κι ως που να υπερασπίζεται ο Μάνος το Στέφανο? χαχα!

+++

Τα περι Αντιγόνης θα περιμένω να τα δω πριν τα σχολιάσω, θέλω να δω τι θα του πει του Σταυρίδη, θα τον στείλει είμαι σίγουρη χαχα

Όσο για τη Μελίτα δεν έχω να προσθέσω τίποτε.. απλά ανυπομονώ να δω όλοι αυτοί που έκραζαν την Εύα πέρισυ τι θα πουν φέτος? Θα πουν τα ίδια στην τρεις χειρότερη Μελίτα ή μπα?

Αυτά για σήμερα, Πολύ Καλό απο μένα το ξαναείπα κιόλας..

Και εις άλλα με υγείαν!




Τζινακι μου θεικος ο σχολιασμος σου μπραβο : respect : : respect : : respect :

υ.γ.λατρευω την φωτο Λουκα και Νορας.
υ.γ2 λατρευω την φωτο Ευας οταν ακουει τον Μανο να υπερασπιζεται τον Στεφανο.
υ.3 πλεον ειναι born to be γραμμενος αλλα αν εσυ θες φτυσμενος χαλαλι σου.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 30, 2010 4:49 pm

Katsaro Ypotheto, απίστευτος ο σχολιασμός σου, απίθανος..
Συμφωνώ σε όλα αλλά οι φωτογραφίες με Νόρα-Λουκά και Εύα με έστειλαν Faint
Θα είμουν αγενείς αν σου ζητούσα σε κάποιον απο τους επόμενους σχολιασμούς σου να βάλεις μια φωτογραφία της Εύας που να φαίνεται η κοιλίτσα? Γιατί τρελαίνομαι για την κοιλίτσα της, φαντάσου να γεννήσει lol!

Τέλειος ο σχολιασμός και ανλυτικότατος : respect : : respect :

Υ.Γ. Αννα90, όσο βλέπω την υπογραφή σου με πιάνει νευρικό γέλιο gelio
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Μαρ 30, 2010 4:51 pm

Να προσκυνήσω και εγώ στο Τζινάκι μας...!!Μας έστειλες πάλι κοπέλα μου...!Ειδικά οι φώτο, ήταν και οι δυο ΚΟΡΥΦΗ...!!!
Έζι μου πολύ γέλιο η υπογραφή όντως...!Να ναι καλα το Τζινάκι μας και γι αυτήν...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 30, 2010 4:56 pm


Tι επικοί σχολιασμοί ήταν αυτοί βρε κορίτσια;
Άννα και Τζίνα : respect : : respect : : respect :
Άννα μου όχι δεν τα ξεχάσαμε όσα έκανε ο κύριος Καρτάλης μόνο που τώρα πια φαίνονται κάτω από άλλο πρίσμα και δείχνουν την ασχήμια τους.
Τζίνα μου οι δύο φωτογραφίες υπέροχες!!!!!!!!!
Ζουζουνιές επι του καναπέως και το υπέροχο ξαφνιασμένο βλέμα της Εύας όλα τα λεφτά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μαρ 30, 2010 4:58 pm

anna90 έγραψε:Τον ρώτησε κιόλας :"τι εννοείς"??? Τι εννοεί κούκλα μου?Κόψε επιτέλους τη συνήθεια με τα πορτοπαράθυρα για να μην εννοεί κανείς τίποτα..

Τι κάνατε μετά τη συνάντηση με το πελάτη σας???
Αν η συνάντηση ήταν αυτή που φανταζόμαστε θα έκανε ένα ντουζάκι, θα πήγε σπίτι θα έβαλε για ύπνο την Εύα, θα την ρώτησε αν έχει αντίρρηση να κάνουν άλλα 8 παιδάκια και μετά θα πήγε στο παράθυρο με το κερί σφικταγγαλιασμένο... Scandal

Πέτρος-Αμαλία-ΑΥΡΑ: gelio Φοβεροί οι δυο τους για ακόμα μια φορά..!

Ε είσαι ΓΕΛΟΙΑ κοπέλα μου...!!! Σε λένε βγάλε τον ΣΚΑΣΜΟ...!!!Και μετά α συγγνώμη σε ξύπνησα, ήρθα στα ξένα σπίτια να φωνάξω για την αθωότητα του συνέταιρο μου...

Μ άρεσε πολύ βρε η συμπόνοια προς την Εύα: Είσαι σε δύσκολη θέση περιμένεις και το παιδί του...Σωωωωωωωπα.. Τώρα το κατάλαβες??Την νύχτα του φόνου δεν το ήξερες...

Μου κατεβάζει και το βλέμμα η Οσία Σφουγγαρίστρα...Γιατί καλή μου?? ντρέπεσαι που την κοροιδεύεις μπροστά στη μούρη σου και αυτή σε ευχαριστεί κιόλας??

Ο Μανωλάκης μας λέει στη Μαρίλια να είναι δίπλα στην Εύα... Και η Εύα είπε στη Μαρίλια να είναι δίπλα στο Μάνο...!!Αχ αυτοί οι δυό τους μωρέεε..

Μάνος-Μαρίλια: Τι γλυκιά σκηνή...!!Και τι πανυπέροχο αγκαλίτσα...ΠΑΤΕΡΑΣ-ΚΟΡΗ...!!

Το Μελιτάκι μας τα ξέρασε όλα στη μανούλα..!Αμαλίτσα μου τώρα μπορεί να είσαι περήφανη..!!Η κόρη σου κληρονόμησε από σένα το ΤΑΚΤ σου.!

Η Αντιγονάρα δεν κατάλαβα που ακριβώς αποσκοπεί με την ομολογία της...Με μπερδεύει αυτή η γυναίκα..Πήγε με τη πέρλα και το μαλλί κομμωτηρίου να ομολογήσει έγκλημα... wall

Αννα μου αρεσε τρελά ο σχολιάσμος σου αλλα ειδικά με τα παραπάνω.... τα σέβη μου!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Μαρ 30, 2010 5:11 pm

Να σαι καλά Τζινάκι μου...!Ευχαριστώ. Hugg
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από mina Τρι Μαρ 30, 2010 5:20 pm

Ας σχολιάσω λίγα κι εγώ...

Μάνος-Μαρίλια: Η σκηνή Μάνου-Μαρίλιας ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΑ-ΘΕΙΚΗ-ΥΠΕΡΟΧΗ!!! Μίλησαν επιτέλους σαν πατέρας με κόρη και με έριξαν στα πατώματα! Heart2 Ολη η συζήτησή τους καταπληκτική με αποκορύφωμα το παράπονο της Μαρίλιας και τη θεικη αγκαλιά τους!!! Ελιωσα και συγκινήθηκα απίστευτα! Snif Μπουγιούρης-Διονά κέντησαν!!! : respect :

Λουκάς-Νόρα: Οι ζουζουνιές τους υπέροχες και τα φιλάκια στα κλεφτά τόσο μα τόσο γλυκά! Η προοπτική για ζουζουνιές στον καναπέ καλάρεσε και στο Λουκά και σε μας αλλά η Μελίτα είχε άλλα σχέδια! Τους λατρεύω όταν είναι τόσο αγαπημένοι!!! Heart2

Μελίτα + Οικογένεια Ρούσου + Νυχτερινές επισκέψεις : Η Μελίτα χθες ακόμη μια φορά απαράδεκτη για μένα! αμέσως μόλις έμαθε για τον απόλυτο άρχισε τις τσιρίδες και το χειρότερο κατηγόρησε για το φόνο τον πατέρα της και τον πατέρα του παιδιού της! Εντάξει να είναι σίγουρη για τον απόλυτο (αφού ήταν μαζί εκείνο το βράδυ) αλλά όχι και να κατηγορεί άδικα τον πατέρα της για χάρη του Στέφανου!!! Και δε φτάναν όλες οι στριγγλιές της κατ'οίκον είπε να της περιορίσει και αλλού! Ο Μάνος κατ'εμέ πολύ καλά της φέρθηκε που πήγε βραδιάτικα να τον κατηγορήσει και να τον απειλήσει νυχτιάτικα! Ε όχι να βγει κι από πάνω! Και μετά πέρασε και μια βόλτα να ξυπνήσει την Εύα! Απορώ εκείνη τη στιγμή πως άντεξε τη ντροπή!!! Μελίτα γενικά χτες: Fskl :Banned:
Οι τιτανομέγιστοι ΘΕΟΙ στη συζήτησή τους! gelio : respect :

Εύα γενικώς: Η Εύα για ακόμη μια φορά σωστή και καταπληκτική!!! Υποστήριξε το συζυγό της, στενοχωρήθηκε γι'αυτόν και αναζήτησε παρηγοριά στους φίλους της! Φυσικά πως να αντέξει την Καρτάλω με τη λόξα της "Ο Λύτρας κι ο Ρούσσος φταίνε για όλα"! Με έπεισε και με έκανε να νιώσω την αγωνία, τη λύπη και το φόβο της!!! Εύγε! ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ????

Μάνος-Εύα: Αν και η συνέχεια της σκηνής είναι σήμερα όσο είδα μου άρεσε (όχι που θα έλεγα κάτι άλλο)!!! Αυτοί οι δύο μαζί ταιριάζουν ακόμα και στις πιο απλές σκηνές! Ο Μάνος όμως με την αιφνίδια αλλαγή του θα το ξεκάνει το Ευάκι! Ακουσε η καημένη το Μάνο να υποστηρίζει το Στέφανο και δεν πίστευε στ'αυτιά της! Που να ξέρει ότι ο Μάνος άλλαξε και προσπαθεί να την ηρεμήσει και επιπλέον τον είδε εκείνη τη νύχτα να καίει το κερί με τη Μελιτούλα??? Υπέθεσε το μόνο λογικό ότι ο Μάνος μάλλον τον έκανε το φόνο και αμέσως ταράχτηκε αφού τον αγαπάει! Αχ τον αγαπά και την αγαπά γιατί δεν είναι μαζί??? Heart2

Το επεισόδιο λοιπόν καλό από μένα για την ασυναγώνιστη σκηνή Πατέρα-Κόρης!!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από panda Τρι Μαρ 30, 2010 5:21 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
panda έγραψε:Παραδόξως στα τελευταία επεισόδια έχω αρχίσει κάπως να συμπαθώ ( αραιά και που μην το δέσουμε και κόμπο :lol: ) το κατσαρό υπόθετο γιατί μου θυμίζει κάπως την παλιά καλή Εύα της 1ης χρονιάς και έχει αρχίσει να μου την δίνει στα νεύρα τώρα η Εύα γιατί μου βγάζει το πόσο σούργελο και εκνευριστικό ήταν το Κατσαρό υπόθετο την προηγούμενη χρονιά xastouki .

Ε όχι αγαπητέ! Η Εύα πέρισυ ήταν η απόλυτη b***ch η Μελίτα ούτε αυτό δεν μπορει να κάνει!

Δεν συμφωνώ ότι ήταν σ...α η Εύα την 1η χρονιά . Απλά ήταν ένα μπερδεμένο άτομο ( δικαιολογημένο ή μη ) που προσπαθούσε γενικά και ειδικά να βάλει κάποια πράγματα στην ζωή της σε μια σειρά . Αυτό ακριβώς κάνει από την ανάποδη τώρα και το κατσαρό υπόθετο μα ακριβώς το ίδιο.

Αν και δεν είμαι από τα άτομα που επικροτούν το κατσαρό υπόθετο δεν βρήκα λάθος την χτεσινή στάση της ( σχεδόν δηλαδή Rolling Eyes γιατί στην σκηνή με το ζευγάρι του ελέους ήταν άντε πήγαινε σπιτάκι σου ρε κοπελιά και άσε τους ανθρώπους στην ησυχία τους ) . Γιατί μην μου πείτε τώρα ότι όποιος μάθαινε ότι οι γονείς του ήταν λουλούδια για μύρισμα δεν θα έριχνε με κάθε αφορμή μπηχτές . Γιατί μ΄ αυτά που διαβάζω θα τρελαθώ και θα πηδηχτώ από το παράθυρο έλεος :lol: . Και ΟΧΙ το "να κόψει κάθε επαφή μαζί τους" δεν είναι λύση. Πώς να το κάνουμε γονείς είναι δεν μπορείς να τους ξεγράφεις έτσι. Απλά σε κάθε ευκαιρία θα χτυπάς περσινά ξυνά σταφύλια.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από panda Τρι Μαρ 30, 2010 5:27 pm

ρενια έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Aπλά στην παρούσα φάση με πτώχευση και σύλληψη η Νόρα δεν έχει μυαλό να ξεκαθαρίζει με τον Μπέλλο, τον αποφευγει μπας και την βγάλει απο τη δύσκολη θέση μάλλον.. αλλα κι αυτός... ήμαρτον!!!

Δεν πιστευω πραγματικα οτι εχει να κανει με ολα αυτα γιατι βρισκει μια χαρα χρονο να ειναι με τον Λουκα δεν νομιζω οτι δεν μπορει να βρει χρονο να ξεκαθαρισει με τον Μπελο !!!

Αυτό ακριβώς αλλά το ΄παμε μόνο η σουπιά έχει πάντα δίκιο vomit . Τώρα βέβαια αν αυτό το έκανε το κατσαρό υπόθετο θα ζητούνταν ήδη η διαπόμπευσή του στην πλατεία Ομονοίας Tongue .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης