Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

+32
dennis
pelopidas
iloveeva+manos!!
kelly
Lyn
glgs
aggeliki
soso
ch-bl
sofia
Ntinaki1
sifantid
Goofy!
panda
Cancoon
milia
jim7
LYDIA
FieryRed
xristina79
evanna
ksanthi
giouli_edem
Izabella29
nikidanis
ΡΕΓΓΙΝΑ
anastasia20
Καρ-Mik
Ezantakou
F.P.A.
loukitsa
Clarabelle
36 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap27%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap31%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 31% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap15%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap7%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 52
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Απρ 22, 2010 7:44 am

panda έγραψε:
nikidanis έγραψε:
panda έγραψε:Μη μου πεις nikisdanis ότι δεν θα μπορούσαν να σκαλίσουν το παρελθόν της και να βρουν πράματα και θάματα :lol:. Μια χαρά θα μπορούσαν να την βάλουν από την αρχή στην θέση της αλλά ΟΧΙ κινήθηκαν αλλιώς. Ηθελέστα και παθέστα λοιπόν Siga... . Εμένα με εκνεύρισε το δούλεμα αυτό και το μόνο που με έκανε ήταν να περιμένω πως και πως για τα αντίποινα :twisted:. Και ευτυχώς αυτά ήρθαν γρήγορα :bball:.

ισως να αρχισουν να ψαχνουν ξερεις δεν ειμαστε στην πραγματικη ζωη να γινονται ολα τωρα αλλα σε σειρα που υπαρχουν αλλες τοσες ιστοριες και αφου ξερουμε οτι η Νταιζη θα μεινει και 3 χρονια!
αν σ αρεσουν τα αντιποινα εχει καλως.δηλαδη υποστηριζεις ανοικτα Νταιζη και οτι αλλα αυτα που κανει ειναι σωστα??

Μα επειδή δεν είμαστε στην πραγματική ζωή "περίμενα" κάμια πράγματα να ήταν πιο "προσγειωμένα" και όχι τόσο παράλογα. Αυτό που υποστηρίζω είναι ότι το δίκιο τους απέναντι στην Νταίζη χάθηκε από την στιγμή που αποφάσισαν να κινηθούν υπογείως. Από τότε έχασαν κάθε δίκαιο για μένα και ΟΧΙ το ότι φαινομενικά είναι οι "σωστοί" δεν σημαίνει ότι, ότι και αν κάνουν ότι και αν πουν είναι το σωστό. Την Νταίζη την παραδέχτηκα-παραδέχομαι για την εξυπνάδα που είχε μια κατάσταση που ήταν εντελώς αρνητική για αυτήν όχι απλά να την γυρίσει προς ωφελός της αλλά να βγει από πάνω και να τους την λέει κιόλας lol!.

Mik σεβασμός στην Georgie :twisted: (πού χάθηκε αυτή? άντε να επιστρέφει μπας και δούμε καμιά άσπρη μέρα στο G.G. και να έδινε κανένα ιδιαίτερο στην Jenny δεν θα με χαλούσε :lol:).

Oπως είπα και θα ξαναπώ, στον πολεμο δεν πας με λουλουδια αν ο άλλος κρατάει μπαζούκας.Απλα.
Επαιξε βρώμικα, παίξανε βρώμικα, και καμιά φορά είναι η μόνη λύση!
Αλλωστε, ήταν πολυ καλοί και ήρεμοι μέχρι τότε, καιρός να μπλεχτούνε και αυτοι σε μια ιντριγκα!! lol!

* Αντε, ναι γιατι η Jenny κάτι προσπαθεί , αλλα χωρίς λίγο μάθημα απο την αρχηγό, τίποτα δεν θα κάνει!!! gelio Θέλω Georgie θεουσα ξανα, μπορώ??? gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από pelopidas Πεμ Απρ 22, 2010 8:59 am

Καλημέρα!!!
: respect : : respect : στη ΘΕΑ Γεωργόνη και δύο oscar oscar για τη συλλογή της. Η γυναίκα έδωσε ρέστα. Όλο το επεισόδιο δικό της και οι σκηνές της μία και μία. Δεν σταμάτησα να γελάω με το ύφος της, τις εκφράσεις του προσώπου της και το βλέμμα της. Αν μπορούσα θα γέμιζα 20 σελίδες με screencaps με το πρόσωπό της.
Ενδεικτικά:
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Krose

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 30690317

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 350chunk1avisnapshot250

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Katinies

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Yfos

pelopidas


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Απρ 22, 2010 9:01 am

pelopidas έγραψε:Καλημέρα!!!
: respect : : respect : στη ΘΕΑ Γεωργόνη και δύο oscar oscar για τη συλλογή της. Η γυναίκα έδωσε ρέστα. Όλο το επεισόδιο δικό της και οι σκηνές της μία και μία. Δεν σταμάτησα να γελάω με το ύφος της, τις εκφράσεις του προσώπου της και το βλέμμα της. Αν μπορούσα θα γέμιζα 20 σελίδες με screencaps με το πρόσωπό της.
Ενδεικτικά:

Πράγματι έδωσε ρέστα χτες!
Υπάρχει ειδικό τόπικ για φωτογραφίες της συγκεκριμένης πρωταγωνίστριας πάντως
http://tamystikathsedem.forumotion.com/forum-f2/topic-t405.htm
Μπορείς να ποστάρεις εκεί !!! Thumbs up
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από dennis Πεμ Απρ 22, 2010 9:48 am

Με βαρεμάρα διαπιστώνω ότι έχουμε γυρίσει και πάλι σε αυτή την ηλίθια ίντριγκα ( ο θεός να την κάνει δηλαδή ) μεταξύ Λουκά και Νόρας . Ότι βλέπαμε προ αμνησίας , το βλέπουμε ξανά μανά και τώρα . Έχω την αίσθηση ότι το τραβάνε από τα μαλλιά .

Δεν βλέπουν όμως ότι τώρα πια το θέμα είναι καραφλό και δεν έχουν μείνει άλλες τρίχες να τραβήξουν…..Έλεος….
Τόσο βλακώδες τραβολόγημα έχω να δω από εποχής Μαρία η Άσχημη ….
Αλλά ακόμα και αυτή ξύπνησε μια μέρα…..
Kotsides
dennis
dennis

Θηλυκό Τόπος : Στο Νησί με τον Desmond...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από dennis Πεμ Απρ 22, 2010 10:34 am

Ααααα…. Και για να μην το ξεχάσω , με αυτά τα ημι-παράλυτα μυαλά που κουβαλά ο Λουκάς και κυρίως η Νόρα πολύ καλά κάνει η Νταιζάρα και τους βαράει στο ψαχνό..
Μωρέ δώστους να καταλάβουν .
Ενώ είχαν την ευκαιρία να την ξαποστείλουν μια και καλή και να τη στείλουν να κάνει φασόν σε βιοτεχνία και να είναι και ευχαριστημένη , την έπιασε τη Νόρα η κάψα για το αν ο Λουκάς τελικά είχε ή δεν είχε αμνησία …..Ε και ? Τι και αν είχε , τι και αν δεν είχε ?
Κάτσε τώρα , χωρίς το μανουλομάνουλο , με την Νταιζάρα κατσικωμένη στο σβέρκο σου , να σου στέλνει φωτογραφίες , βίντεο , κιλότες και σουτιέν σκισμένα πάνω στο δήθεν πάθος , και το Μπέλλο τραγανισμένο από τα δοντάκια της .
Αααα , λίγο αργά θυμήθηκες τις κατινιές να τις κάνεις . Η άλλη σε έχει πάρει παραμάζωμα ….
Περαστικά σου και όνειρα γλυκά…
Sleep
dennis
dennis

Θηλυκό Τόπος : Στο Νησί με τον Desmond...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από ch-bl Πεμ Απρ 22, 2010 11:29 am

Συγγνώμη τι σημασία έχει αν είχε αμνησία??
Σωστά,τι σημασία έχει αν σε δούλευε ο άνθρωπός σου!!

Και πολύ καλά τους κάνει η Νταίζη με τους εκβιασμούς και τις καρακατινιές της..

Τι άλλο θα ακούσω η γυναίκα!! nteni
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από iloveeva+manos!! Πεμ Απρ 22, 2010 11:35 am

iloveeva+manos!! έγραψε:Νορα : επιτελους ξυπνα κοριτσακι μου μην βασανιζεσε αδικα!!
Ευα-Λουκας:η ζωντοχηρα κ το γεροντοπαλικαρο! Hug
Στεφανος-Μελιτα:μα ρε παιδια αυτο που γουσταρω σε εσας ειναι η σιγουρια που εχετε για το αυριο...κ κυριως η σταθεροτητα σας!μαζι για παντα... Fskl Tongue
Μανος-Ευα:ναι καθε μερα κ απο λιγο....ετσι για να τρελαθουμε τελειως απο χαρα οταν ερθει η μεγαλη στιγμη επανασυνδεσης(μακαρι)...''Καληνυχτα ματια μου'' Love!
Νικολας-Δαφνη:τρελαινομαι για παρτη σας!!!ολα τα λεφτα!!! Palamakia

ΜΑΝΟΣ ΑΠΛΑ ΘΕΟΣ!!δεν μπορω να μην το πω!! Love! Love! Love!
iloveeva+manos!!
iloveeva+manos!!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Απρ 22, 2010 11:43 am

ch-bl έγραψε:Συγγνώμη τι σημασία έχει αν είχε αμνησία??
Σωστά,τι σημασία έχει αν σε δούλευε ο άνθρωπός σου!!

Και πολύ καλά τους κάνει η Νταίζη με τους εκβιασμούς και τις καρακατινιές της..

Τι άλλο θα ακούσω η γυναίκα!! nteni

Προφανώς, για κάποιους δεν είναι σοβαρό το να λέει ψέματα ο σύντροφος του ή να τον βρίσκει με κάποια άλλη και το βρίσκουν γελοίο.
Μάλλον είναι λιγότερο γελοίο το να παίρνουν οξυγόνο βραδυάτικα και να χαιδολογάνε ένα κερι!! gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 22, 2010 11:48 am

Δεν θυμάμαι και πολλά να σχολιάσω απο το χτεσινό επεισόδιο ίσως αν βρω χρόνο να το ξαναδώ, μέχρι τότε να πω ότι συμφωνώ απόλυτα με την pelopidas! Νέα επιπεδα σεβασμού προς την κα Γεωργόνη που πραγματικά οι εκφράσεις της άλλαζαν συνέχεια και πάντα απέδιδαν τα δέοντα!!!

Επίσης η σκηνή με Στέφανο-Μελίτα-μπατσινίλα μου προκάλεσε άπειρο γέλιο καθώς περίμενα ο μπατσινίλας μετά το "δεν κάθονται σε μια θέση όλη μέρα γυρίζουν" να δωσει αναφορά λέγοντας "εχουν μπλέξει τα μπούτια τους εκεί μέσα" με τις γελοιότητες που έβλεπε gelio

Ειλικρινά το όλο στόρυ των απόλυτων μου θύμισε το γνωστό τραγουδάκι...
Στο σπίτι σου απ' έξω είμαι και περιμένω μα μέσα δεν τολμώ να 'μπω
Το σκέφτομαι λιγάκι, κουμπώνω το σακάκι και το κουδούνι σου χτυπώ
Μ' ανοίγει η γριά σου, φωνάζει το μπαμπά σου και μου 'παν πως δεν είσαι 'δω


Η Ξυλά ήταν μια κούκλα στη σκηνή με το Λουκά! Δεν έχω λόγια για την ομορφιά και για το ταλέντο αυτής της γυναίκας!!! Με το Λουκά δένουν άψογα! Και οι αντιδράσεις της ως Εύα πάντα με κάνουν να τη συμπαθώ όλο και περισσότερο!

Όσο για τα περι Νταίζης και Δημήτρη δεν θα μιλήσω γιατί ως γνωστόν εγώ θέλω την Νταίζη με τον Χρήστο οπότε δεν θα είμαι καθόλου ευγενική!!! -_- Έχω σπαστεί απεριόριστα με την κυρία! -_- (Το ριγέ πουκάμισο του αγοριού μου τέλειο!!! - ασχετο χιχι)

Τέλος θα πω ότι η σκηνή Νικόλα-Δάφνης με τη μαρμελάδα με έκανε να ξεραθώ απο τα γέλια!!! Αυτό το ζευγάρι μπορεί να μην έχει ιστορία επάνω του αλλα στα δύο τελευταία επεισόδια τουλάχιστον είναι ανάσα δροσιάς στην απόλυτη βαρεμάρα!

Νόρα και Λουκά με συγκινήσατε, ευτυχώς που ξέρω ότι θα τα ξαναβρείτε πολύ σύντομα αλλιώς θα συγχυζόμουν απεριόριστα! Είμαι με το μέρος της Νόρας σε όλο αυτό καθώς όσο τραβηγμένα να είναι αυτά που κανει η Νταίζη ξέρει ότι ο Λουκάς θα έκανε τα πάντα για τον γιό του και τον είδε και να την φιλάει λίαν προσφάτως, την κατανοώ και την λυπάμαι! Επίσης με συγκίνησε η απελπισία του Λουκά που έφτασε μέχρι την Αμαλία, την οποία Αμαλία για να συνεχίσει να μου μιλάει η Βάσω δεν θα την σχολιάσω όπως θέλω αλλα θα πω πολύ ευγενικά ότι με την Νταίζη είναι ΙΔΙΕΣ!!!

Αυτά απο μένα γιατι δεν με βλέπω να προλαβαίνω για περισσότερα! Σκέτο "Kαλό" λόγω απόλυτης παιδιάστικης βλακείας, λόγω ψίχουλων καλημεροκαλησπέρας Εύας-Μάνου (θέλουμε κι άλλο λέμε!!! σούρσιμο πάντα..) και λόγω της Θεάς εγκυμονούσας παίδαρο και κινδύνους (ακόμα ελπίζω εγω) Εύας που ήταν μια κούκλα και τόσο μα τόσο δοτική όπως πάντα!!!

Και εις άλλα με υγείαν!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από dennis Πεμ Απρ 22, 2010 12:02 pm

Mik έγραψε:
ch-bl έγραψε:Συγγνώμη τι σημασία έχει αν είχε αμνησία??
Σωστά,τι σημασία έχει αν σε δούλευε ο άνθρωπός σου!!

Και πολύ καλά τους κάνει η Νταίζη με τους εκβιασμούς και τις καρακατινιές της..

Τι άλλο θα ακούσω η γυναίκα!! nteni

Προφανώς, για κάποιους δεν είναι σοβαρό το να λέει ψέματα ο σύντροφος του ή να τον βρίσκει με κάποια άλλη και το βρίσκουν γελοίο.
Μάλλον είναι λιγότερο γελοίο το να παίρνουν οξυγόνο βραδυάτικα και να χαιδολογάνε ένα κερι!! gelio

Αν δεν κάνω λάθος , προκειμένου να ξεφορτωθεί τη Νταίζη και να μπορούν να είναι μαζί τα έκανε ο καψερός όλα αυτά . Δεν είχε και πολλές επιλογές .Σαφώς και έχει σημασία το γεγονός ότι της είπε ψέματα ( δεν λέω ότι τη δούλευε γιατί είναι βαριά κουβέντα ) αλλά από εκεί και πέρα ή τον συγχωρείς αναγνωρίζοντας ότι το έκανε από αγάπη ή τον διώχνεις και δεν αρχίζεις τα σούρτα φέρτα , τις κατινιές , τις εφόδους και κυρίως δεν αφήνεις χώρο στη Νταιζάρα να κάνει τα χαριτωμένα της . Της άνοιξε το Νοράκι μια φορά τη πόρτα της Νταίζης , το κάνει και 2η .
Όσο για τους λαμπαδιασμένους από τα κεριά , άστα....
dennis
dennis

Θηλυκό Τόπος : Στο Νησί με τον Desmond...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από spy Πεμ Απρ 22, 2010 12:22 pm

pelopidas έγραψε:Καλημέρα!!!
: respect : : respect : στη ΘΕΑ Γεωργόνη και δύο oscar oscar για τη συλλογή της. Η γυναίκα έδωσε ρέστα. Όλο το επεισόδιο δικό της και οι σκηνές της μία και μία. Δεν σταμάτησα να γελάω με το ύφος της, τις εκφράσεις του προσώπου της και το βλέμμα της. Αν μπορούσα θα γέμιζα 20 σελίδες με screencaps με το πρόσωπό της.
Ενδεικτικά:
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Krose

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 30690317

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 350chunk1avisnapshot250

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Katinies

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Yfos

Κι από εμένα δύο oscar oscar για τη συλλογή της, γιατί είναι ΘΕΑ.
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Απρ 22, 2010 1:47 pm

Πετρος Αμαλια
Χωρις σχολια.... : respect : : respect : Αυτη η διαθηκη πολυ με εχει προβληματισει....
Ασχετο! Τι γινεται με αυτο το σηριαλ και τις διαθηκες;;;

Μπελλος-Νταιζη
Το τι γελιο εριξα με αυτη τη σκηνη δεν λεγεται... Τελικα το Νταιζουλιινιι εχει ταλεντο στα ανεκδοτα!!!
Καλε λειτουργει πρωτα ως μανα και μετα ως γυναικα!!!! gelio

Στεφανος Μελιτα
Το παραδεχομαι βαρεθηκα λιγοτερο απο οτι συνηθως.... Αλλα η απορια παραμενει γιατι μιλανε ακομα απο τα παραθυρα δεν καταλαβα
Ασχετο! Παει ο βοηθος Σταυριανιδη εχει χασει τον μπουσουλα.... 😕

Δαφνη Νικολας
Ξετρελαθηκα με τις σκηνες τους gelio Ηταν και οι δυο η ευχαριστη νοτα στο χθεσινο επεισοδιο!!!
Απορια! Ο Νικολας πως εμαθε για το περιστατικο με την Νταιζη;;;

Ρουσσος Αντιγονη
Κατι ψηλιαζεται ο Θεος Ρουσσος οχι παιζουμε.... Γιατι τον φοβαται ακριβως η Αντιγονη δεν καταλαβα...

Ευα Μανος
Ελιωσα Faint το παραδεχομαι!!! Μου αρεσε τρελα η σκηνη αλλα ηταν λιγο, πολυ λιγο....
Ασχετο(νομιζω)! Θελω περισσοτερες σκηνες με αυτους τους δυο!!!!

Νορα Λουκας κ Σια
Εκνευριστηκα απιστευτα με τη Νορα και τη Δαφνη που ξεκατινιαστηκαν με αυτο τον τροπο και στενοχωρηθηκα γιατι δεν ειναι αυτη η Νορα που αγαπησα... Το καταλαβαν και οι ιδιες και καπως το ανεχτηκα
Ακομα χαμογελαω με το σκηνικο στο σπιτι της Ευας με το Λουκα
Εκνευριστηκα που ο Λουκας πηγε στης Νορας εκεινη δεν ηταν εκει και οΛουκας νομιζε οτι τον αποφευγει.... Γιατι μας τα κανετε αυτα;;;;
Συγκινηθηκα με το Λουκα στο γραφειο.... Snif
Στη σκηνη στο γραφειο με Νορα Λουκα και Νταιζη εγω ειχα μεινει να κοιταω σα χαζη την κ. Πολυχρονιδη, δεν ξερω γιατι αλλα μου αρεσε απιστευτα....Ενω οι αλλοι δυο προσπαθουσαν να σωσουν οτι σωζεται η Νταιζη τους χορευε κανονικα... Πειτε με τρελη αλλα εμενα μου αρεσε αυτη η σκηνη, μεχρι να τελειωσει.... Στο τελος ξανα εκνευριστηκα με τους εγωισμους...
Ο Λουκας πηγε να πει τον πονο του στο Μανο και βρηκε μεγαλυτερο, αλλα ειπαμε ολα κι ολα μονο ο Λουκας λεει την ηλιθια ηλιθια....
Το Νορακι μαλλον εχει αρχισει να ψηνεται για την αθωοτητα του Λουκα αλλα δεν θελει να το παραδεχτει....

Προσεχως... Ερχεται ο Κωδικας ντα Γλυτση, τι μυστικο κρυβει ο πινακας και η επιστολη που αφησε στην Αμαλια, θα σκασω....

Νομιζω ψηφιζω "Καλο"
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από christinaki Πεμ Απρ 22, 2010 1:55 pm

polu wraio to epeisodio paidia,opws panta...an kserei kaneis to tragoudi pou akougotan thn wra pou o loukas htan sto dromo kai perpatouse,as mou pei...to psaxnw kairo...plzzzz....

christinaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Απρ 22, 2010 1:58 pm

christinaki έγραψε:polu wraio to epeisodio paidia,opws panta...an kserei kaneis to tragoudi pou akougotan thn wra pou o loukas htan sto dromo kai perpatouse,as mou pei...to psaxnw kairo...plzzzz....

Γεια σου και καλώς ήρθες.
Σε παρακαλώ να διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ, τα greeklish απαγορεύονται.
Όσον αφορά τα τραγούδια, να τα ζητάς σε παρακαλώ στο ανάλογο topic.
Ευχαριστώ.
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Απρ 22, 2010 2:18 pm

ώπα ρε παιδιά τι έγινε;;;;δεν σας προλαβαίνω....
αλλά ας πω και εγώ τη γνώμη μου....
σαφώς και η νταίζη είναι ένα αρπαχτικό που δεν διστάζει πουθενά....και σαφώς και δεν την πάω ως χαρακτήρα...
αυτό όμως που με έχει ξενερώσει αφάνταστα στη συμπεριφορά της νόρας ήταν η συμπεριφορά της προς το μπέλλο...και εκείνη και ο λουκάς τον δούλεψαν κανονικότατα....τον χρησιμοποίησαν και μόλις δεν τον χρείαζονταν τον έδιωξαν χωρίς καν να του εξηγήσουν....σε αυτό το σημείο ήταν φάουλ και οι δύο....
η νόρα δεν ξέρω γιατί την έχουν κάνει έτσι αλλά εξελίσσεται σε μια υστερική γυναικούλα....και όχι μόνο γιατί μπουκάρει σε ξένα σπίτια αλλά γιατί δεν αφήνει καν τον άλλον(λουκά) να της εξηγήσει...παίρνει ανάποδες και όποιον πάρει ο χάρος.......θέλετε να μου πείτε ότι δεν ξέρει τι εστί νταίζη;;;και καταπίνει αμάσητο ότι της σερβίρει;;;;
και ναι θεωρώ ότι οι σεναριογράφοι καταστρέφουν σιγά σιγά τη νόρα και το λουκά....θα αρχίσω να θεωρώ ότι ήταν καλύτερα όταν ήταν δύο απλοί φίλοι παρά αυτά τα παλιμπαιδίσματα που βλέπουμε τώρα....και όχι τόσο από πλευρά λουκά όσο από πλευράς νόρας...κοτζάμ δικηγόρος να καλεί να συλλάβουν τον έρμο γιατί και καλά την ενοχλούσε;;;;πάμε καλά;;;είναι αυτές αντιδράσεις ενήλικου ατόμου;;;
κύριοι σεναριογράφοι αλλάξτε ρότα γιατί πηγαίνετε το ζευγάρι προς φούντο....

ch-bl έγραψε:Πάντως εγώ έχω δει πάρα πολλούς Λουκανορικούς να σχολιάζουν αρνητικά συμπεριφορές και εξελίξεις για το ζευγάρι.Δεν είδα όμως κάποιον που υποστηρίζει τη Μελίτα να πει έστω και κάτι για το ότι ανέφερε το παιδί της σήμερα ως εμπόδιο στο μεγάλο έρωτά της.. KKarta

ας πω και για αυτό γιατί το είδα να αναφέρεται και αλλού...
δεν θεωρώ πως η μελίτα χρησιμοποίησε τη νεφέλη ως εμπόδιο....έλεος ρε παιδιά.....απλά είπε πως έχει και ένα παιδί....δηλαδή αυτό δεν σας δείχνει ότι σκέφτεται την κόρη της;;;;σας δείχνει ότι τη θεωρεί εμπόδιο;;;;
πολλές φορές οι γονείς λένε <τι καλά θα ήταν να πηγαίναμε ένα ταξίδι αλλά έχουμε και τα παιδιά>....δηλαδή όλοι οι γονείς θεωρούν τα παιδιά τους εμπόδια;;;;;απλά όταν είσαι γονιός δεν είσαι ένα ανεξάρτητο άτομο...αλλα ένα άτομο που πάνω από τα θέλω του πρέπει και ωφείλει να σκεφτεί τα θέλω του παιδιού του....αυτό είπε και η μελίτα....που το κακό δηλαδή;;;;
αυτά.....(ελπίζω να μην βγήκα off topic :lol: )
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Απρ 22, 2010 4:45 pm

Επειδή δεν έχω χρόνο ας σχολιάσω γενικά...

Το επεισόδιο το ψήφισα "καλό"...

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ
Με απογοήτευσαν και με εκνεύρισαν πολύ... Φέρονται σαν μικρά παιδιά και όχι σαν ώριμοι δικηγόροι που τους αρμόζει...
Αν δεν ήξερα οτι σήμερα θα <<ξυπνήσει>> η Νόρα και θα σκεφτεί πιο λογικά, θα είχα απογοητευτεί πλήρως απο το αγαπημένο μου ζευγαράκι...
Αν και μέχρι κάποιο σημείο δίνω ένα δίκιο στη Νόρα, όλα μαζεμένα της ήρθαν αλλά την κατινιά την έκανε, δε συγκρατήθηκε...
Όσο για τον Λουκά, χάρηκα πολύ που δεν άφηνε τον Μάνο να προσβάλλει τη Νόρα ΤΟΥ, ήταν πολύ γλυκό εκ μέρους του.. Έτσι κάνουν οι ερωτευμένοι άνδρες, όχι σαν κάτι χάπατους zip

Όσο για την σημερινή επανασύνδεση, δεν με ενδιαφέρει ούτε αν θα σκοντάψουν, ούτε αν θα καυγαδίσουν...
Με ενδιαφέρει να κάνουν μια ουσιαστική κουβέντα και μια σφιχτή αγκαλίτσα όπως παλιά... Αυτοί οι δύο έχουν ιδιαίτερη σχέση και μετά απο τόσο απογοητευτικά επεισόδια, είναι καιρός να ξαναβγεί στο προσκήνειο... Αγκαλίτσα είπαμε, ε;


ΔΑΦΝΗ-ΝΙΚΟΛΑΣ
Η ευχάριστη νότα τα τελευταία επεισόδια... Η Γεωργόνη και ο Γιαννακόπουλος γράφουν ιστορία με τις ατάκες και τις εκφράσεις τους... Η χαρά και η ευτυχία στο πρόσωπο του Νικόλα μετά την ήρεμη νύχτα που πέρασε χωρίς τη Δάφνη ήταν απολαυστικότατη... Και το έκπληκτο ύφος της Δάφνης επίσης θεϊκό gelio


ΕΥΑ-ΜΑΝΟΣ
Περισσότερες σκηνές θα ήθελα η αλήθεια είναι και θα έρθουν σύμφωνά με τα δημοσιεύματα..
Φυσικά δεν έχω αλλάξει γνώμη, θέλω την Εύα μόνη και ο Μάνος να συρθεί όσο δεν πάει..
Γιατί αν η Εύα τον δεχτει πίσω, ποιός μας λέει οτι δεν θα ξανασυρθεί στα παρκέ με κάποια πρώϊν;
Η κοιλίτσα της Εύας (έχω γίνει γραφική) ομορφαίνει όσο μεγαλώνει και το αγοράκι της θα είναι κουκλί : juhu :


ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ
Δεν θέλω να μπώ στη διαδικασία να μετρήσω τα λάθη και τα πάθη τους ή αν είναι σωστό αυτό που κάνουν ή όχι...
Το έχω ξαναπεί οτι το συγκεκριμένο ζευγάρι στην αρχή με τράβηξε η ιστορία, ξεκίνησε δηλαδή πολύ ωραία αλλά μετά δεν με έπεισε και όσο πάει με πείθει και λιγότερο εώς καθόλου..
Δύο άνθρωποι που πρίν απο 4 μήνες (άντε 5...) δηλώνανε ερωτευμένοι μέχρι θανάτου με άλλους (Εύα-Μάνος αντίστοιχα) και τώρα δηλώνουν οτι δεν μπορούν να ζήσουν ο ένας μακρυά απο τον άλλον, μόνο ψέυτικο μπορεί να μου φανεί...
Η Μελίτα, οι κινήσεις που κάνει και οτρόπος που χειρήστηκε το όλο θέμα έδειχνε οτι υποσυνείδητα ήθελε να πληγώσει την Εύα γιαυτά που της έκανε αλλιώς γιατί να πάει να της μιλήσει στο έτσι θέλω και μάλιστα μόνη...
Όσο για τον Στέφανο, ή δεν ξέρει ποιά θέλει ή είναι μαμόθρευτος ή είναι και τα δύο.. Αλλιώς δεν εξηγείται αυτή του η συμπεριφορά....


ΝΤΑΙΖΗ-ΜΠΕΛΛΟΣ
Καταρχήν Fskl και στους δύο γιατί δε μαρέσει να χρωστάω...
Η Νταίζη παίζει πολύ καλά το παιχνιδάκι της και την παραδέχομαι.. Μέσα σε 10 λεπτά ακούσαμε 3 ανέκδοτα..
1)Η Νταίζη είναι αθώα...
2)Η Νταίζη θυσιάζεται για το παιδί της (παλιό αλλά καλό...)
3)Η Νταίζη θα παντρεύοταν απο υποχρέωση τον Λουκά...
Ν'αναι καλά η γυναίκα με έκανε και γέλασα...
Η Νταίζη είναι για πολύ ξύλο και ελπίζω να το φάει απο τον Χρήστο αν και κατά της βίας, εδώ θα χαρώ γιατί πραγματικά το αξίζει η γυναίκα και το έχει κερδίσει με το σπαθί της...
Η Νόρα μπορεί να είναι υστερικιά και κατίνα...
Η Νταίζη όμως είναι υποκρίτρια, βάζει στο κρεβάτι της (και στο καμαρίνι της άμα λάχει) όποιο αρσενικό έχει φράγκα, είναι καρακατίνα, χτίζει την ευτυχία της πάνω στη δυστυχία των άλλων, ζηλεύει την καλή ζωή και την αξιοπρεπή ζωή των άλλων και προσπαθεί να την καταστρέψει, δεν ανέχεται να την κερδίζουν οι άλλοι, τόσο εγωκεντρική και το κυριότερο χρησιμοποιεί το παιδί της για να κάνει βρωμοδουλειές και να εισπράξει κέρδη..
Διαλέγω τη Νόρα την κατίνα και την υστερικιά....
Όσο για τον Μπέλλο.. Δε νομίζω οτι ερωτεύτηκε ποτέ πραγματικά τη Νόρα..
Στο δείπνο όταν η Νόρα με την Δάφνη εισέβαλαν στο σπίτι, η Νταίζη "στόλισε" την Νόρα με τις καλήτερες βρισιές και προσβολές και ο Μπέλλος κουνούσε το κεφάλι του τύπου <<συμφωνώ και επαυξάνω>>.. Και όταν η Νόρα "στόλισε" την Νταίζη με μια προσβολή, ο Μπέλλος ξεσικώθηκε και θύχτηκε που προσέβαλαν την Νταίζη...
Αυτός τώρα ερωτευμένος με την Νόρα ήταν? Για θυμήστε μου γιατί μπερδεύτηκα η τηλεθεάτρια...


ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΤΡΟΣ
Τι να λέμε; Γράφουν αυτοί οι δύο και γεμίζουν την οθόνη...
Τι να άφησε άραγε ο Χατζηβασιλείου στην Αμαλίτσα..?? Μεγάαααλος έρωτας ανάμεσα σε έναν νεκρό και σε μία τρελή..
Κάτι σαν τον Νίκο και την Ναζλί..χιχιχι...


Αυτά απο μένα...
Σε αναμονή για το σημερινό....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Απρ 22, 2010 5:50 pm

dennis έγραψε:Αν δεν κάνω λάθος , προκειμένου να ξεφορτωθεί τη Νταίζη και να μπορούν να είναι μαζί τα έκανε ο καψερός όλα αυτά . Δεν είχε και πολλές επιλογές .Σαφώς και έχει σημασία το γεγονός ότι της είπε ψέματα ( δεν λέω ότι τη δούλευε γιατί είναι βαριά κουβέντα ) αλλά από εκεί και πέρα ή τον συγχωρείς αναγνωρίζοντας ότι το έκανε από αγάπη ή τον διώχνεις και δεν αρχίζεις τα σούρτα φέρτα , τις κατινιές , τις εφόδους και κυρίως δεν αφήνεις χώρο στη Νταιζάρα να κάνει τα χαριτωμένα της . Της άνοιξε το Νοράκι μια φορά τη πόρτα της Νταίζης , το κάνει και 2η .
Όσο για τους λαμπαδιασμένους από τα κεριά , άστα....

Συμφωνώ απόλυτα γι αυτά που λες.

Εμένα μου φαίνεται πλέον ότι προσπαθούν να γεμίσουν τα επεισόδια με ότι νάναι και όλες τις καταστάσεις τις τραβάνε μέχρι εκεί που δεν παίρνει άλλο. Αυτό συμβαίνει γιατί πλέον έχουν αποφασίσει για την συνέχεια της τρίτης σαιζόν και για τώρα δεν υπάρχει τίποτα παρά μόνο ποιός είναι ο δολοφόνος, η γέννα της Εύας, και ίσως ποιός έχει την διαθήκη. Με αυτά όμως δεν περνάνε δυό μήνες με γεμάτα και ουσιαστικά επεισόδια, έτσι ξεκατινιάζουν την Νόρα και τον Λουκά, παρουσιάζουν τέρας ηλιθιότητας τον Μπέλλο, έχει αναστενάξει ο καναπές του Στέφανου και του Μάνου από το καθισιό (τι έγινε το σκάκιWink, τις γρίλλιες της Μελίτας και του Στέφανου τις έχω μετρήσει πλέον μία μία (παρεπιπτόντως ας τραβάνε τις καρέκλες της παραγωγής απ' έξω γιατί καθρεφτίζονται και στο τζάμι) και περιμένω καμμιά τρελλή ατάκα της τρελλοαμαλίας και την αντίδραση του γίγαντα Πετράν για να γελάσει το χειλάκι μου.

Την Νταίζη από την αρχή το υποστήριζα ήρθε για να τα φάει όλα και από όλους ο θηλυκός Κυριάκος "για το παιδί μου ρε γαμώτο".

Πούσαι αυθεντικέ Κυριάκο να ξαπλώσουμε στα πατώματα από τα γέλια.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης