Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

+32
dennis
pelopidas
iloveeva+manos!!
kelly
Lyn
glgs
aggeliki
soso
ch-bl
sofia
Ntinaki1
sifantid
Goofy!
panda
Cancoon
milia
jim7
LYDIA
FieryRed
xristina79
evanna
ksanthi
giouli_edem
Izabella29
nikidanis
ΡΕΓΓΙΝΑ
anastasia20
Καρ-Mik
Ezantakou
F.P.A.
loukitsa
Clarabelle
36 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 52
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Απρ 21, 2010 8:33 pm

Γέλασα και με τα δυο "ζευγάρια" σήμερα:
- Μελίτα στον Στέφανο:"Νόμιζα ότι δεν θα ξαναάγγιζα το χέρι σου"....
- Μάνος στην Εύα:"Σε ευχαριστώ που με έβγαλες πάλι στο φως"....
Εγώ:"Τι ακούω η γυναίκα"......

Γιατί σε αυτή τη σειρά όταν μια γυναίκα είναι ερωτευμένη πρέπει να χάνει την αξιοπρέπεια της και να γίνεται κατίνα? ΕΛΕΟΣ Νόρα, τι ήταν αυτά τα σημερινά? Και με την Δάφνη από δίπλα να την σιγοντάρει.... Απαράδεκτες.

Ο Μάνος σαν χαρακτήρας είναι καμμένος για μένα. Κάνει κριτική στη Μελίτα αλλά δεν μπορώ καν να ακούσω τι λέει.... γιατί τα λέει ο Μάνος! Μου άρεσε αυτό το "δεν είδα να συμμορφώνεσαι". gelio Ότι να ναι....

Το κακό είναι ότι ο Στέφανος δεν με πείθει ότι είναι ερωτευμένος με την Μελίτα. Η Μελίτα ναι, είναι ερωτευμένη ο Στέφανος δεν νομίζω...... κάτι άλλο παίζει ή είναι απλά γελοίος!

Νομίζω ότι πολύ γρήγορα έβαλαν την Εύα να έχει συνέλθει, κάνει την απόπειρα αυτοκτονίας τόσο μη πιστευτή.... Και αυτό το να μιλάνε δυο πάσχοντες παράλληλα ο καθένας για το πρόβλημα του έπαψε να είναι χαριτωμένο καλέ.... πόσες φορές θα το δούμε πια????

Για το τέλος κλασσικά Πεφάνη-Κατρανίδης πολύ καλοί!!!!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τετ Απρ 21, 2010 8:48 pm

Σοράγια Μοντενεγκρο…. A star is born…Μπράβο κορίτσι μου! Εκβιασμοί, τυλίγματα (γιατί σα πιτόγυρο τον τύλιξε τον Μπέλλο) και πολλά άλλα σε λίγο θα γίνεις επάξια ανιψιά των νονών της νύχτας..Τώρα το κορίτσι κάνει προπόνηση για να περάσει στη μεγάλη κατηγορία!!! Αλίμονο στα θύματά της…

Νόρα.. Δεν έχω σχόλια … Ουγκχχχχχ
Λουκά.. Αχ το παλικάρι το λυπήθηκα, καψούρης είναι το φωνάζει! Οι σκηνές του τόσο με Εύα όσο και με Μάνος ήταν απολαυστικότατες!!!
Πέτρος – Αμαλία.. Θεοί!!! Όπως πάντα!!!!

Στέφανος – Μελίτα.. Δεν με χαλάει που είναι μαζί με χαλάει που με μαθηματική ακρίβεια θα την αδειάσει τη Μελίτα…

Αυτά από εμένα.. Άσχημο το σημερινό… Πάλι καλά που είχε και μια δόση χιούμορ γιατί δεν θα την πάλευα..
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από LYDIA Τετ Απρ 21, 2010 9:00 pm

anastasia20 έγραψε:Νόρα-δάφνη:έχεις δίκιο νόρα μου…εσύ δεν είσαι παιζάκι;;;γιατί δεν σε παίζουν;;;όχι..δεν το δέχομαι…έχεις και εσύ δικαίωμα στην παρακολούθηση…ναι μπορείς και εσύ…
Η μελίτα επειδή παρακολούθησε το στέφανο με την εύα και τι δεν άκουσε…τώρα μάλλον ήρθε η σειρά της νόρας…που πήγε η αξιοπρέπεια της νόρας οεο;;;

Μπέλλος-νταίζη:α…ρε μπέλλο…γιατί τους αφήνεις να παίζουν όλοι έτσι μαζί σου;;;ΞΥΠΝΑ ΒΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ…κοτζάμ επιχειρηματίας κάθεσαι και τρως αμάσητες τις μπούρδες μία της νόρας και τώρα της νταίζης…ΕΛΕΟΣ…

Λουκάς-εύα:η εύα στο χθεσινό θυμήθηκε το μάνο…που γινόταν έξαλλη μαζί του αν έβλεπε τρίχα…στο σημερινό θυμήθηκε το στέφανο…ωραία μέρα παρά μέρα θα το πηγαίνει….Δευτέρα,τετάρη,Παρασκευή θυμόμαστε το στέφανο και Τρίτη,Πέμπτη,Σάββατο το μάνο….την Κυριακή αργίες…μην πάθει υπερκόπωση από την πολλή σκέψη κιόλας έγγυος κοπέλα… gelio

Έφοδος:πάντως κυρία η νόρα….με το κλειδί άνοιξε…δεν μπορώ να πω έχει τακτ…σιγοντάρει και η άλλη η κιουρία-δάφνη από δίπλα…
Ήττα νοράκι….μεγάλη ήττα…έγινες ρεζίλι στη νταίζη…υπάρχει άραγε χειρότερο;

Λουκάς:ένας μόνος και περιπλανώμενος καουμπόι…στο γραφείο κατέληξε τελικά…ευτυχώς που έχετε και ένα γραφείο….

Στέφανος-μελίτα:επιτέλους….μπορούν να μιλούν χωρίς να τους κατηγορεί κανείς….αλλά τη συνήθεια με τα παράθυρα ακόμα να την κόψουν;…καλέ αφήστε τα παράθυρα και άντε να τα πείτε(και όχι μόνο) από κοντά…

Εύα-μάνος:κοπελιά είσαι καλά;;σε πείραξε που σε πήρε τηλ.και μόνο που δεν τον έβρισες όταν είδες ότι είναι αυτός ενώ εσύ που του κάνεις επισκέψεις για να του ανοίξεις τα παντζούρια είναι λογικό;;;;slap το τραβάτε με και ας κλαίω το έχεις ακουστά κοπελιά;;;γιατί αυτό κάνεις…

Νικόλας-δάφνη:βρήκε τη χαρά του ο νικόλας….και εγώ στη θέση του την ίδια χαρά θα έπαιρνα….χίλιες φορές το κλάμα του μάριου παρά οι νυχτερινές επισκέψεις δύο τρελών….

Νταίζη-νόρα-λουκάς:το τι γέλιο έριξα με τη νταίζη δε λέγεται….αχαχαχαχαχα….νοράκι καλά σου κάνει…αφού τα καταπίνεις αμάσητα όλα…ποιος σου φταίει;;;;

Πέτρος-αντιγόνη(οι συμπέθεροι):το σα θέλει η νύφη και ο γαμπρός τύφλα να έχει ο πεθερός…το ξέρετε;;;;αν όχι καιρός να το μάθετε….
Είπε η αντιγόνη άθλιο τον έρωτα στέφανου-μελίτας;άθλια είσαι εσύ μαρή;;;;βενζεβούλ….μέγαιρα…
ο πέτρος πρέπει να ψιλιάστηκε κάτι με την επιμονή της αντιγόνης για την εύα…

ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ:είχα κολλήσει στην οθόνη και έβλεπα προσηλωμένη την σκηνή….γιατί η ακρίτα θα μας τρελάνει τελείως….τους είχε χωρισμένους δεν βλέπαμε σκηνή….είναι μαζί βλέπουμε μία σκηνή και πολύ μας είναι….
Δεν θα τα πάμε καλά κα.ακρίτα….Impatient
Πάντως πόσο ευτυχισμένοι ήταν και οι δύο….ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΚΗΝΕΣ….
Τον έρμο τον αστυνόμο τον λυπάμαι…άντε να καταλάβει τι έχει γίνει….θα τρελαθεί ο άνθρωπος….

Πέτρος-αμαλία:ας μου εξηγήσει κάποιος το σχέδιο της αντιγόνης και πως λειτουργεί γιατί εγώ δεν το αντιλαμβάνομαι...αφού η αντιγόνη δεν θέλει τη μελίτα και θέλει την εύα…αν ήταν σχέδιο θα ήθελε τη μελίτα για νύφη για να καταστρέψει την οικογένεια της….σωστά δεν τα λέω ρε παιδιά;;;;

Μάνος-λουκάς:ο μάνος θέλει να αλλάξει το παιδί αλλά δεν τον αφήνουν….τι να κάνει και αυτός;;;;όχι φταίει πείτε μου;;;έχει άδικο που θα ξεκινήσει τις απειλές;;;άτιμη ζωή θέλει να μείνει καθαρός και δεν τον αφήνεις….

Πέτρος-ηλίας:ωπά είχαμε πρόβλεψη από την πυθία….<έρχεται τυφώνας>…καλυφθείτε….

Δάφνη-νικόλας:ξεκίνησε πάλι τα προξενιά η δαφνούλα…δεν μπορεί αυτή η κοπέλα να κάτσει στα αυγά της….τη μία χτυπάει πόρτες στα ξένα σπίτια,την άλλη κάνει προξενιά…άντε ασχολείσου με τα ρουχαλάκια σου βρε κοπέλα μου….

Μάνος-μελίτα:ώπα….παιδιά ο μάνος άλλαξε….δεν την χτύπησε….απλά πήγε και της τα έχωσε…. Fskl αγόρι μου να μην στα χρώσταω….πότε θα καταλάβεις ότι εσύ με όλα αυτά που έχεις κάνει έχεις χάσει κάθε δικαίωμα να κρινείς τους άλλους;;;;

Αναστασια μου θα βαρεθεις να βλεπεις οτι συμφωνω απολυτα μαζι σου...αλλα εγω εδω, ακλονητη στη θεση μου...
Εξαιρετικος ο σχολιασμος σου... oscar
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Απρ 21, 2010 9:21 pm

Τελικά όταν ο Θεός έβρεχε μυαλά ο Μπέλλος με την Νόρα κράταγαν ομπρέλλα. Αλλιώς δεν εξηγείται η ηλιθιότητα του Μπέλλου και το ακατοίκητο της Νόρας. Πόσο ποιό κάτω θα πέσουν τα επεισόδια Sleep Sleep
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από milia Τετ Απρ 21, 2010 9:23 pm

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ
ΝΟΡΑ-ΔΑΦΝΗ ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΙΚΕΣ!!!!
ΛΟΥΚΑΣ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ :(
ΕΥΑ-ΛΟΥΚΑΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΗΡΕ τΤΟΝ ΛΟΥΚΑΚΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΑΝΕ (Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ)
ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ....
ΜΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ [ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ Wink ] ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΟΜΩΣ Ο ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ ΤΗ ΠΕΙΣΜΑ.....
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ... :)
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Απρ 21, 2010 9:24 pm

Αυτή η σειρά πήρε βραβείο πρωτότυπου σεναρίου. Μάλιστα. Προφανώς για το ότι ξεπατίκωσαν ένα από τα πιο χαρακτηριστικά κλισέ στην ιστορία της σαπουνόπερας και μας το σερβίρουν με τον πλέον αναληθοφανή τρόπο. Η Νόρα αντί να συνέρχεται και να λογικεύεται, όσο περνούν οι μέρες γίνεται ακόμα πιο παράλογη και υστερική. Νόρα, σταμάτα να χορεύεις στο ρυθμό που σου χτυπάει η Νταίζη και άκου την Εύα. Έχει εμπειρία αυτή από τη βιομηχανία του σεξ - ξέρει να ξεχωρίζει τις στημένες φωτογραφίες.
Επίσης είδαμε ξανά το σχήμα μιλάμε-ταυτόχρονα-και-δεν-ακούμε-ο-ένας-τον-άλλον, αυτή τη φορά από τον Λουκά και την Εύα. Τώρα είναι φίλοι αυτοί έτσι;
Απο κει και πέρα τα γνωστά: η Αντιγόνη σε μυστηριώδη τηλέφωνα, ο Μάνος να βρίζει τη Μελίτα - άνοιξε το στόμα σου, κοπέλα μου, επιτέλους που τον αφήνεις να έχει και λόγο για την προσωπική σου ζωή-, ο Ρούσσος σε ρόλο Καπουλέτου, η Νόρα να ξεκατινιάζεται (μαζί με τη Δάφνη αυτή τη φορά, να κάτι καινούριο), ο Μπέλλος να φέρεται σαν να έχει δείκτη ευφυίας υπό το μηδέν κλπ κλπ κλπ.
Τελικά από το επεισόδιο τα μόνα πράγματα που άξιζαν ήταν τα πλεγμένα δάχτυλα στην αγαπησιάρικη σκηνή Στέφανου-Μελίτας και το πεντακάθαρο, πάλλευκο και απαστράπτον πρόσωπο της Παπά.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Απρ 21, 2010 9:27 pm

Μετά από ένα επεισόδιο "Τρελές Σφαίρες 44 5/16" επιστρέψαμε στα παλιά γνώριμα κουραστικά επεισόδια. Ψήφισα άσχημο και πάλι ήμουν επιεικής Siga.... Τι βαρεμάρα και αυτή σήμερα Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 K017 ακόμα να έρθει το σαγόνι στην θέση του από την ανία Grrr. Δεν θα σχολιάσω τον πάτο που του λείπει ο πυθμένας αλλά θα μείνω στις μοναδικές σκηνές που άξιζαν από το σημερινό. Και αυτές ήταν:

* Το δείπνο Νταιζάρα (go go Νταιζάρα woohoo κάνε παιχνίδι :bball: έτσι έτσι) και Αζώρ xaxa και το μπουκάρισμα του 1/3 του πάτου. Καλά όταν άνοιξε η πόρτα και έπεσαν τα μούτρα στο πάτωμα ψόφησα στο γέλιο Penguin.
* Πλάκα πλάκα στο σημερινό με εντυπωσίασε θετικά η σκηνή του απόλυτου που δεν πείθει. Απλή ρομαντική σκηνή που σαν να σε έπειθε ότι κάτι πάει να δημιουργηθεί με βάσεις εδώ Love!.

Αυτό Cancoon μου θύμισε το αντίστοιχο σκηνικό με σουπιά και ανάποδο poodle που η κάθε μια έλεγε τα δικά της και συννενόηση μπουζούκι. Στην σκηνή που αναφέρεις σε κοτοχεστούλη και ανάποδο poodle περισσότερο την πήρα ότι το poodle είχε ύφος "πες ότι έχεις να πεις γρήγορα να σε ταπώσω και κάντην ακόμα πιο γρήγορα γιατί έχω και άλλα πιο σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ".

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Goofy! Τετ Απρ 21, 2010 9:35 pm

panda έγραψε:
* Πλάκα πλάκα στο σημερινό με εντυπωσίασε θετικά η σκηνή του απόλυτου που δεν πείθει. Απλή ρομαντική σκηνή που σαν να σε έπειθε ότι κάτι πάει να δημιουργηθεί με βάσεις εδώ Love!.

.
Καλε,τι κοσμοιστορικες δηλωσεις ειναι αυτες;;! faint Confused? affraid Scandal Με ανυσυχεις πολυ τον τελευταιο καιρο! Rolling EyesΧαχαχα!
Goofy!
Goofy!
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Απρ 21, 2010 9:43 pm

panda έγραψε:
Στην σκηνή που αναφέρεις σε κοτοχεστούλη και ανάποδο poodle περισσότερο την πήρα ότι το poodle είχε ύφος "πες ότι έχεις να πεις γρήγορα να σε ταπώσω και κάντην ακόμα πιο γρήγορα γιατί έχω και άλλα πιο σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ".

Καλό, panda, μ' αρέσει και αυτή η οπτική!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Απρ 21, 2010 9:44 pm

milia έγραψε:
ΝΟΡΑ-ΔΑΦΝΗ ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΙΚΕΣ!!!!
Αυτό μάλλον το λες ειρωνικά, γιατί και εγώ που υπερασπίζομαι τη Νόρα τη σημερινή κατάσταση μόνο δυναμισμό δε θα την περιέγραφα... Rolling Eyes Πιο πολύ σε κάτι άλλο έφερνε!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από milia Τετ Απρ 21, 2010 9:52 pm

sifantid έγραψε:
milia έγραψε:
ΝΟΡΑ-ΔΑΦΝΗ ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΙΚΕΣ!!!!
Αυτό μάλλον το λες ειρωνικά, γιατί και εγώ που υπερασπίζομαι τη Νόρα τη σημερινή κατάσταση μόνο δυναμισμό δε θα την περιέγραφα... Rolling Eyes Πιο πολύ σε κάτι άλλο έφερνε!

ΟΧΙ ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΠΩΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΗΓΕ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ?
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Απρ 21, 2010 10:02 pm

milia έγραψε:
sifantid έγραψε:
milia έγραψε:
ΝΟΡΑ-ΔΑΦΝΗ ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΙΚΕΣ!!!!
Αυτό μάλλον το λες ειρωνικά, γιατί και εγώ που υπερασπίζομαι τη Νόρα τη σημερινή κατάσταση μόνο δυναμισμό δε θα την περιέγραφα... Rolling Eyes Πιο πολύ σε κάτι άλλο έφερνε!

ΟΧΙ ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΠΩΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΠΗΓΕ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ?


αυτος δεν δειχνει οτι ειναι δυναμικη η Νορα ...αλλα οτι κατρακυλαει και γινεται κατινα!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Απρ 21, 2010 10:10 pm

Νόρα-Δάφνη: Τι κατιναριά είναι αυτά καλέ; Πως μπήκε η άλλη στο σπίτι της Νταίζης; Και αν ήταν γυμνή; Και αν είχε κάποιον μέσα άσχετο; Όπως και να έχει και μόνη της να ήταν και να έκανε μανικιούρ δεν κατάλαβα με ποιο δικαίωμα ανοίγει τα ξένα σπίτια και μπαίνει μέσα; Έλεος πια. Και λέει κιόλας ότι πρέπει να ανέβουν πολλά σκαλιά για να φτάσουν ξανά στο επίπεδο που είχαν xaxa και τα 999 του Παλαμηδίου να ανεβούν και όλα τα σκαλιά του κόσμου επίπεδο δάπεδο θα μείνουν. Η Νταίζη που ούτε σπουδές έχει κάνει, ούτε πρώτυπο μάνας την λες και μέσα στην νύχτα χωμένη, είναι έχει πολύ περισσότερους τρόπους από την δικηγορίνα της κακιάς ώρας. Και ανεβαίνει στην εκτίμησή μου όλο και περισσότερο.

Λουκάς-Εύα: Πότε είπε ο Στέφανος ότι η Εύα είναι η αγάπη της ζωής του ρε παιδιά και δεν το ακούσαμε εμείς; Τι λέει η Εύα;
Α και Εύα μου ήδη έχεις κάνει ζωντοχήρα. Αυτόν τον Νικόλα όλο τον ξεχνάς. Θα σε μαλώσω.... και αυτόν τον παντρεύτηκες κάποτε. Όλο στην απέξω τον Νικόλα...τι αδικία είναι αυτή;

Τα συμπεθέρια ο καθένας τον χαβά του. Η κόρη σου έχει σχέδιο ο γιος σου θέλει να μας ξεπαστρέψει και δεν συμμαζεύεται.

Στέφανος και Μελίτα στο πάρκο κλασσικά μου άρεσαν! Palamakia

Ο Μάνος είχε πλάκα σήμερα που εκεί που έλεγε ότι άλλαξε και τρόμαξα με την δηλωσάρα, ακούει από τον Λουκά για Στέφανο και Μελίτα και πήρε ένα ύφος όλα τα λεφτά..... και επιτέλους ξανάγινε Μάνος. Είπα και εγώ. Και πήγε και από το σπίτι να πει στην Μελίτα ότι ο άξιος αντικαταστάτης του, έτσι είπε, δεν θα είναι με το παιδί και τρίχες και η Μελίτα κοιτούσε ειρωνικά. Αύριο άντε να του πει και κάτι.... Α και είπε ότι δεν θέλει να την βλέπει και να της μιλάει, για αυτό πήγε μέχρι την Εκάλη για να μην της μιλήσει και να μην την δει. cake

Άθλιο και πολύ του είναι.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Απρ 21, 2010 10:14 pm

Shame on me i know Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 15gt1ed. Αλλά τόσα και τόσα Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Firesmilezharka είχε το σημερινό που η συγκεκριμένη σκηνή ξεχώριζε από την σωρό. Το γενικότερο ύφος-γέλιο που είχε το ανάποδο poodle στην συγκεκριμένη σκηνή εκεί σε παραπέμπει Cancoon.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 21, 2010 10:19 pm

Ntinaki1 έγραψε:Νόρα-Δάφνη: Τι κατιναριά είναι αυτά καλέ; Πως μπήκε η άλλη στο σπίτι της Νταίζης; Και αν ήταν γυμνή; Και αν είχε κάποιον μέσα άσχετο; Όπως και να έχει και μόνη της να ήταν και να έκανε μανικιούρ δεν κατάλαβα με ποιο δικαίωμα ανοίγει τα ξένα σπίτια και μπαίνει μέσα; Έλεος πια. Και λέει κιόλας ότι πρέπει να ανέβουν πολλά σκαλιά για να φτάσουν ξανά στο επίπεδο που είχαν xaxa και τα 999 του Παλαμηδίου να ανεβούν και όλα τα σκαλιά του κόσμου επίπεδο δάπεδο θα μείνουν. Η Νταίζη που ούτε σπουδές έχει κάνει, ούτε πρώτυπο μάνας την λες και μέσα στην νύχτα χωμένη, είναι έχει πολύ περισσότερους τρόπους από την δικηγορίνα της κακιάς ώρας. Και ανεβαίνει στην εκτίμησή μου όλο και περισσότερο.

Το σπίτι είναι του Αρη, μην το ξεχνάμε , άσχετα αν η Νταίζη έχει κάνει κατάληψη σε αυτό.

Οι τροποι της Νταίζης πάλι, περιορίζονται στο να πηγαίνει κάθε λίγο και λιγάκι στο σπίτι της Νορας (είτε ψάχνει τον Λουκά, είτε οπως έκανε παλιότερα, έτσι για να της την πει), να της λεει ποιον και γιατι φέρνει σε αυτό, να την προσβάλει οπου βρει, να μπουκάρει κάθε ώρα και στιγμή στο γραφείο της, και να της λέει σκάσε και βούλωστο μέσα στο ιδιο της το γραφείο, οπως επίσης έχει κάνει πολλές φορες.Επίσης οι τρόποι της περιλαμβάνουν φωτογραφίες αισθησιακού περιεχομένου μόνο και μόνο για να σπείρει διχόνια.
Ω,ναι αν οι τρόποι αυτοι της Νταίζης είναι περισσότεροι και καλύτεροι απο της Νόρας, και την ανεβάζουν στην εκτίμηση κάποιου, τι να πω, πάω πάσο! KKarta
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Απρ 21, 2010 10:26 pm

panda έγραψε:Shame on me i know Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 15gt1ed. Αλλά τόσα και τόσα Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Firesmilezharka είχε το σημερινό που η συγκεκριμένη σκηνή ξεχώριζε από την σωρό. Το γενικότερο ύφος-γέλιο που είχε το ανάποδο poodle στην συγκεκριμένη σκηνή εκεί σε παραπέμπει Cancoon.

Ναι, το ύφος έδειχνε απαξίωση αλλά θέλω επιτέλους να του πει ένα "basta!", ένα cake cake, βρε αδερφέ, κι ελπίζω να το κάνει αύριο που συνεχίζεται η σκηνή. Μπουγιούρης-Παπά έχουν χημεία σε όλες τις σκηνές τους (ακόμη και τις πιο βλακώδεις) και τις κάνουν αξιοπρόσεκτες.

Ntinaki1 έγραψε:
Ο Μάνος είχε πλάκα σήμερα που εκεί που έλεγε ότι άλλαξε και τρόμαξα με την δηλωσάρα, ακούει από τον Λουκά για Στέφανο και Μελίτα και πήρε ένα ύφος όλα τα λεφτά..... και επιτέλους ξανάγινε Μάνος. Είπα και εγώ. Και πήγε και από το σπίτι να πει στην Μελίτα ότι ο άξιος αντικαταστάτης του, έτσι είπε, δεν θα είναι με το παιδί και τρίχες και η Μελίτα κοιτούσε ειρωνικά. Αύριο άντε να του πει και κάτι.... Α και είπε ότι δεν θέλει να την βλέπει και να της μιλάει, για αυτό πήγε μέχρι την Εκάλη για να μην της μιλήσει και να μην την δει. cake

gelio gelio gelio
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 21, 2010 10:38 pm



Ας σχολιάσω κι εγώ

Πολλές θυσίες βρε παιδί μου. Σήμερα το ακούσαμε κι αυτό. Η Νταίζη θυσιάστηκε για το παιδί της και αποφάσισε να παντρευτεί έναν άθλιο που την παράτησε στα σκαλιά της εκκλησίας και την κορόιδεψε την καημενούλα. Όλα τα έκανε για το καλό του παιδιού η δόλια μάνα. Είναι ο χαρακτήρας της λέει να πηγαίνει απ το δύσκολο δρόμο και τί κέρδισε; Μόνο κοροιδία. Ααααα και μια μονοκατοικία αλλά ποιός την μετράει αυτή μόνο ο Λουκάς που έμεινε άστεγος.lol!

Αμ η θυσία της απόλυτης; Τι να πω γι αυτήν; Σκοτωνόταν πριν λίγες μέρες οτι ουδόλως ήθελε να χαλάσει το γάμο της Εύας αλλά μόλις ο στόχος επετεύχθη μόνο τα βιολιά δεν κάλεσε να το γιορτάσει. gelio
Επειδή δηλώνω ξανθιά μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί δεν συναντήθηκαν; Όσο ήταν παντρεμένος ο απόλυτος ξεγλιστρούσε και ανασαίνανε παρεούλα τώρα γιατί στηθήκανε πάλι στα παράθυρα; Μήπως επειδή η μανούλα είπε οτι θα κόψει το χαρτζιλίκι; Αμ το άλλο; Κάνουνε λέει υπομονή μάλλον να ξεχαστεί το ξεφτυλίκι και θα είναι τις νύχτες μαζί. Όσο να πεις χρειάζεται η Εύα μια βδομάδα και μετά θα έχει ξεχάσει το δούλεμα που της έκαναν. Απλά πράγματα.
Το πρωί όμως πήγανε τα παιδιά στο πάρκο να ανασάνουνε ελεύθερα.
Δεν με πείθανε ποτέ αυτοί οι δυό αλλά όταν άκουσα και τα ζαβά που λέγανε γελούσα. Έχουν λέει αντέξει πολλά. Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε; Αμ το άλλο που του κρατούσε το χεράκι λες και ήταν έφηβοι σε ραντεβού που το πας; Τα λυπήθηκα τα τσαμενάκια. Θέλουν να πάνε ταξιδάκι και ένα σωρό εμπόδια μπροστά τους. Τεράστια λέμε. Το ένα το λένε Νεφέλη το άλλο είναι αγέννητο και από τώρα δημιουργεί προβλήματα το σκασμένο. Ατελείωτη μου φάνηκε η σκηνή τους. vomit

Λουκάς και Νόρα για ακόμη ένα επεισόδιο με απογοητεύουν.
Έχουν και οι δύο άδικο αν θέλετε τη γνώμη μου. Δεν θέλω να βλέπω αυτούς τους δύο σε σκηνές που μειώνουν και την προσωπικότητά τους και τη σχέση τους. Δεν μπορώ να δεχτώ οτι η Νόρα δεν καταλαβαίνει οτι η Νταίζη κάνει παιχνίδι και ακόμη περισσότερο δεν θέλω να τη βλέπω να κάνει γυναικουλιές. Μου φαίνεται οτι η συναναστροφή με τη Μελίτα της έκανε πολύ κακό. Απ την άλλη ο Λουκάς έπρεπε να κάνει μια προσπάθεια ακόμη δεν ήθελα να τα παρατήσει έτσι εύκολα. Ευτυχώς υπάρχουν οι φίλοι και ελπίζω οτι θα συμβάλουν να λυθεί το θέμα γιατί το θέαμα που μου εμφανίζουν δεν μου αρέσει.

Η Δάφνη παρασύρθηκε απ τη Νόρα και ξεκατινικάστηκε κι αυτή. Η Γεωργόνη όμως μου άρεσε πολύ στη σκηνή με τη Νταίζη. Με έκανε και γέλασα με το αριστερό της κροσέ και την αστεία φάτσα της. Ελπίζω επειδή και επίσημα είναι η προξενήτρα της παρέας να τους τα ξαναφιάξει να ξεμπερδεύουμε με τα πείσματα και τα νευράκια και να ξαναδούμε να βγαίνουν στην επιφάνεια οι λογικοί δικηγόροι.Love!

Η Αμαλία ξεφούρνισε στον Ρούσσο τη συζήτηση της με το μακαρίτη και τον πονήρεψε. Ο Πέτρος μου δημιουργεί την εντύπωση οτι ξέρει παραπάνω απ όσα αφήνει να φανούν. Πήγε στην Αντιγόνη να υπερασπιστεί την κορούλα του και όταν η Αντιγόνη έθεσε τον όρο να της φέρει πίσω την Εύα νομίζω του κίνησε ακόμη περισσότερες υποψίες. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί πήγε στον Ηλία. Τι άλλη σχέση μπορεί να έχει ο Ηλίας; Απ όσο ξέρουμε μόνο με την Όλγα είχε γνωριμία. Όπως κι αν έχει μου αρέσει που αρχίζει κάτι να κινείται. Θέλω πλοκή και ίντριγκα.runaround


Η Εύα προσπαθούσε να δώσει στο Λουκά να καταλάβει οτι ο έρωτας δημιουργεί ανασφάλειες και να δικαιολογήσει τη Νόρα προκειμένου να τους βοηθήσει. Θα το πω άλλη μια φορά Εύα Λουκάς είναι πολύ όμορφο δίδυμο. Εγώ πάντως ζήλεψα τα ποπ κορν

Ο Μάνος πήγε στο Μελιτόσπιτο και η κυρία με Κ κεφαλαίο να μην ξεχνιόμαστε πήγε να ζητήσει και τα ρέστα. Όταν ο Μάνος της είπε οτι έτρεξε να πιάσει τη θέση της Εύας στο κρεβάτι του νιόπαντρου όμως δεν της άρεσε και ξύνισε τα μούτρα. Χώσε Μάναρε Palamakia

Το συγκλονιστικό όμως του επεισοδίου ήταν η συμμετοχή του Μάνου. Δύο λεπτά σκάρτα με το Λουκά που η οθόνη γέμισε όμορφα αγόρια και ένα τηλεφώνημα στην Εύα όπου επιτέλους είπε ένα ευχαριστώ και ένα καληνύχτα μάτια μου που με έλιωσε και ένα μικρό χώσιμο στην κατσαρή κατίνα.
ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΥΑ ΜΑΝΟ. ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗ ΔΩ. : scream :

Περιμένω να δω αύριο τι έλεγε επιτέλους αυτή η διαθήκη του Χατζηνεκρού, μήπως και παει η ιστορία μπροστά....

Υγ1 Επιτέλους άλλαξαν ρούχα στο Μπουγιούρη Palamakia
Υγ2 Μου άρεσε που ο Λουκάς δεν επέτρεπε στο Μάνο να πει κακή κουβέντα για το ΝοράκιLove!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Απρ 21, 2010 10:38 pm

Mik έγραψε:

Το σπίτι είναι του Αρη, μην το ξεχνάμε , άσχετα αν η Νταίζη έχει κάνει κατάληψη σε αυτό.


Το σπίτι μπορεί να ανήκει στον Άρη, αλλά το διαχειρίζεται η μητέρα του (καθότι ανήλικος) και εννοείται ότι αυτό που έκανε η Νόρα, που είναι και δικηγόρος, πέρα από εξωφρενική κατινιά είναι και παράνομο.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 21, 2010 10:43 pm

Cancoon έγραψε:
Mik έγραψε:

Το σπίτι είναι του Αρη, μην το ξεχνάμε , άσχετα αν η Νταίζη έχει κάνει κατάληψη σε αυτό.


Το σπίτι μπορεί να ανήκει στον Άρη, αλλά το διαχειρίζεται η μητέρα του (καθότι ανήλικος) και εννοείται ότι αυτό που έκανε η Νόρα, που είναι και δικηγόρος, πέρα από εξωφρενική κατινιά είναι και παράνομο.


Ούτε και σε μένα άρεσε η κατινιά της Νόρας αλλά μην τρελαθούμε τη Νταίζη δεν την παίρνει καν να διαμαρτυρηθεί. Να σου θυμίσω οτι βροντούσε τις πόρτες τις νύχτες και έμπαινε με το έτσι θέλω όχι στο σαλόνι αλλά στο υπνοδωμάτιο της Νόρας. Απλά παίρνει πίσω ένα ελάχιστο απ όσα έκανε. Όσο για τη νομιμότητα της Νταίζης ας το αφήσουμε καλύτερα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Απρ 21, 2010 10:45 pm

Ω,ναι αν οι τρόποι αυτοι της Νταίζης είναι περισσότεροι και καλύτεροι απο της Νόρας, και την ανεβάζουν στην εκτίμηση κάποιου, τι να πω, πάω πάσο!

Ναι, δεν το κρύβω συμπαθώ την Νταίζη πολύ περισσότερο από την Νόρα που μου σπάει τα νεύρα, και ας μην είναι ούτε πρώτυπο μάνας και ας εκβιάζει και ας κάνει και ό,τι κάνει με τις φωτογραφίες( που μακάρι να τους κάνει και άλλα γιατί αξίζουν να την πάθουν από την Νταίζη). Και στην εκτίμησή μου δεν ανεβαίνει με αυτά που κάνει επειδή τα θεωρώ σωστά ( σαφώς και δεν είναι σωστά) αλλά γιατί τουλάχιστον είναι αυθεντική και εννοείται ότι ακόμα και αυτή που είναι της νύχτας και είναι λαϊκή και δεν είναι άγιο κορίτσι είναι πολύ καλύτερη από όλους τους Φεγγαροπετρίτες. Τουλάχιστον έτσι μας παρουσιάστηκε από την αρχή έτσι έχει παραμείνει. Δεν αγιοποιήθηκε ξαφνικά.Το ότι η Νταίζη κάνει ό,τι κάνει αυτό δεν σημαίνει ότι η Νόρα δεν έχει πάρει την κατρακύλα.Που όπως και να έχει, ειδικά την συγκεκριμένη περίοδο πιο πολλούς τρόπους έχει η Νταίζη από την Νόρα.
Γνώμη μου!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Απρ 21, 2010 10:46 pm

Μια διευκρίνηση λίγο Mik στο γραφείο τους και ΟΧΙ της. Η άχρηστη σουπιά από μόνη της ούτε ένα γραφείο σε παρακμιακή γειτονιά δεν ήταν άξια να ανοίξει πόσο μάλλον να συντηρήσει.

Και περιποιημένο το όσκαρ oscar Ntinaki1. Συμφωνώ 100 % με τα άνωθεν.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την panda στις Τετ Απρ 21, 2010 10:59 pm, 2 φορές συνολικά

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Απρ 21, 2010 10:50 pm

Clarabelle έγραψε:
Cancoon έγραψε:
Mik έγραψε:

Το σπίτι είναι του Αρη, μην το ξεχνάμε , άσχετα αν η Νταίζη έχει κάνει κατάληψη σε αυτό.


Το σπίτι μπορεί να ανήκει στον Άρη, αλλά το διαχειρίζεται η μητέρα του (καθότι ανήλικος) και εννοείται ότι αυτό που έκανε η Νόρα, που είναι και δικηγόρος, πέρα από εξωφρενική κατινιά είναι και παράνομο.


Ούτε και σε μένα άρεσε η κατινιά της Νόρας αλλά μην τρελαθούμε τη Νταίζη δεν την παίρνει καν να διαμαρτυρηθεί. Να σου θυμίσω οτι βροντούσε τις πόρτες τις νύχτες και έμπαινε με το έτσι θέλω όχι στο σαλόνι αλλά στο υπνοδωμάτιο της Νόρας. Απλά παίρνει πίσω ένα ελάχιστο απ όσα έκανε. Όσο για τη νομιμότητα της Νταίζης ας το αφήσουμε καλύτερα.

Καταρχήν η Νταίζη έμπαινε στο σπίτι της Νόρας, αφού η ίδια η Νόρα της άνοιγε την πόρτα. Αν η Νόρα ήθελε να σταματήσει να της βαράει την πόρτα η Νταίζη, ας καλούσε την αστυνομία - φαντάζομαι ότι το ξέρει, μα ναι το έχει ήδη κάνει όταν της βροντούσε την πόρτα ο Λουκάς gelio gelio .
Κατά δεύτερον η παρανομία δεν μπαίνει στο ζύγι - ακόμα και οι βαρυποινίτες δεν έχουν χάσει το δικαίωμά τους να προστατεύονται από το νόμο.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Απρ 21, 2010 10:54 pm

καθεστε και συγκρινετε τι??? Νορα vs Nταιζη???
ποια εκανε την μεγαλυτερη η μικροτερη κατινια και ποια ειναι παρανομη και ποια οχι???
ελεος συγκεντρωθειτε wall
σημασια πιστευω σ ολους δεν εχει ποια εκανε τι σε μεγαλυτερο η μικροτερο βαθμο αλλα τα κινητρα που τις εφερε σε τετοιο σημειο ωστε να τα κανουν!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Τετ Απρ 21, 2010 11:02 pm, 1 φορά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από sofia Τετ Απρ 21, 2010 10:58 pm

nikidanis έγραψε:καθεστε και συγκρινετε τι??? Νορα vs Nταιζη???
ποια εκανε την μεγαλυτερη η μικροτερη κατινια και ποια ειναι παρανομη και ποια οχι???
ελεος συγκεντρωθειτε wall
σημασια πιστευω σ ολους δεν εχει ποια εκανε τι σε μεγαλυετρο η μικροτερο βαθμο αλλα τα κινητρα που τις εφερε σε τετοιο σημειο ωστε να τα κανουν!!!


Μαζι σου κοπελια

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Απρ 21, 2010 10:59 pm

sofia έγραψε:
nikidanis έγραψε:καθεστε και συγκρινετε τι??? Νορα vs Nταιζη???
ποια εκανε την μεγαλυτερη η μικροτερη κατινια και ποια ειναι παρανομη και ποια οχι???
ελεος συγκεντρωθειτε wall
σημασια πιστευω σ ολους δεν εχει ποια εκανε τι σε μεγαλυετρο η μικροτερο βαθμο αλλα τα κινητρα που τις εφερε σε τετοιο σημειο ωστε να τα κανουν!!!


Μαζι σου κοπελια

Πες τα βρε Νικη μου βλέπω τόση ώρα τη συγκριση και μονο να γελάσω μπορω με αυτα που γραφονται gelio gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης