Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

+32
dennis
pelopidas
iloveeva+manos!!
kelly
Lyn
glgs
aggeliki
soso
ch-bl
sofia
Ntinaki1
sifantid
Goofy!
panda
Cancoon
milia
jim7
LYDIA
FieryRed
xristina79
evanna
ksanthi
giouli_edem
Izabella29
nikidanis
ΡΕΓΓΙΝΑ
anastasia20
Καρ-Mik
Ezantakou
F.P.A.
loukitsa
Clarabelle
36 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap27%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap31%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 31% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 52
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Απρ 21, 2010 11:02 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Ω,ναι αν οι τρόποι αυτοι της Νταίζης είναι περισσότεροι και καλύτεροι απο της Νόρας, και την ανεβάζουν στην εκτίμηση κάποιου, τι να πω, πάω πάσο!

Ναι, δεν το κρύβω συμπαθώ την Νταίζη πολύ περισσότερο από την Νόρα που μου σπάει τα νεύρα, και ας μην είναι ούτε πρώτυπο μάνας και ας εκβιάζει και ας κάνει και ό,τι κάνει με τις φωτογραφίες( που μακάρι να τους κάνει και άλλα γιατί αξίζουν να την πάθουν από την Νταίζη). Και στην εκτίμησή μου δεν ανεβαίνει με αυτά που κάνει επειδή τα θεωρώ σωστά ( σαφώς και δεν είναι σωστά) αλλά γιατί τουλάχιστον είναι αυθεντική και εννοείται ότι ακόμα και αυτή που είναι της νύχτας και είναι λαϊκή και δεν είναι άγιο κορίτσι είναι πολύ καλύτερη από όλους τους Φεγγαροπετρίτες. Τουλάχιστον έτσι μας παρουσιάστηκε από την αρχή έτσι έχει παραμείνει. Δεν αγιοποιήθηκε ξαφνικά.Το ότι η Νταίζη κάνει ό,τι κάνει αυτό δεν σημαίνει ότι η Νόρα δεν έχει πάρει την κατρακύλα.Που όπως και να έχει, ειδικά την συγκεκριμένη περίοδο πιο πολλούς τρόπους έχει η Νταίζη από την Νόρα.
Γνώμη μου!


Προτιμώ να βλέπω μια Νόρα να ξεκατινιάζεται και να κάνει ακρότητες (όσο και αν είμαι αντίθετη μαυτό, όσο και αν δε μου αρέσει) παρά να βλέπω μια μάνα (ο θεός να την κάνει..) να χρησιμοποιεί το ίδιο της το παιδί για κάθε τι που θέλει να αποκτήσει...

Και Νίκη μου, νομίζω πως η Νταίζη δεν χρειάζεται κανένα κίνητρο... Νομίζει πως επειδή εκείνη έχει περάσει άσχημα στη ζωή της, έχει το δικαίωμα να καταστρέφει τις ζωές που γουστάρει..

Το σταματάω εδώ γιατί μάλλον είμαι οφ τόπικ και ζητώ συγγνώμη...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 21, 2010 11:03 pm

loukitsa έγραψε:
sofia έγραψε:
nikidanis έγραψε:καθεστε και συγκρινετε τι??? Νορα vs Nταιζη???
ποια εκανε την μεγαλυτερη η μικροτερη κατινια και ποια ειναι παρανομη και ποια οχι???
ελεος συγκεντρωθειτε wall
σημασια πιστευω σ ολους δεν εχει ποια εκανε τι σε μεγαλυετρο η μικροτερο βαθμο αλλα τα κινητρα που τις εφερε σε τετοιο σημειο ωστε να τα κανουν!!!


Μαζι σου κοπελια

Πες τα βρε Νικη μου βλέπω τόση ώρα τη συγκριση και μονο να γελάσω μπορω με αυτα που γραφονται gelio gelio


Μα δεν μπορούν να συγκριθούν καν συμφωνώ. Κακώς μπήκα στη διαδικασία να θυμίσω κάποια πράγματα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 21, 2010 11:04 pm

panda έγραψε:Μια ιευκρίνηση λίγο Mik στο γραφείο τους και ΟΧΙ της. Η άχρηστη σουπιά από μόνη της ούτε ένα γραφείο σε παρακμιακή γειτονιά δεν ήταν άξια να ανοίξει πόσο μάλλον να συντηρήσει.

Σωστό μόνο που όταν μιλάμε για Νόρα και Νταίζη, το κτητικό πάει σε αυτήν.

Cancoon έγραψε:[
Καταρχήν η Νταίζη έμπαινε στο σπίτι της Νόρας, αφού η ίδια η Νόρα της άνοιγε την πόρτα. Αν η Νόρα ήθελε να σταματήσει να της βαράει την πόρτα η Νταίζη, ας καλούσε την αστυνομία - φαντάζομαι ότι το ξέρει, μα ναι το έχει ήδη κάνει όταν της βροντούσε την πόρτα ο Λουκάς gelio gelio .
Κατά δεύτερον η παρανομία δεν μπαίνει στο ζύγι - ακόμα και οι βαρυποινίτες δεν έχουν χάσει το δικαίωμά τους να προστατεύονται από το νόμο.

Δεν θα διαφωνίσω οτι είναι παράνομο. Και ούτε θα διαφωνίσω οτι είναι κατινια.Ομως παράνομη είναι και η απάτη (που έχει κάνει παμπολλες η Νταίζη) αλλα δεν είδα να σχολιάζονται ;/ , αντιθέτως είδα να χαίρονται πολλοι για αυτες!!!

Ntinaki1 έγραψε:
Ναι, δεν το κρύβω συμπαθώ την Νταίζη πολύ περισσότερο από την Νόρα που μου σπάει τα νεύρα, και ας μην είναι ούτε πρώτυπο μάνας και ας εκβιάζει και ας κάνει και ό,τι κάνει με τις φωτογραφίες( που μακάρι να τους κάνει και άλλα γιατί αξίζουν να την πάθουν από την Νταίζη). Και στην εκτίμησή μου δεν ανεβαίνει με αυτά που κάνει επειδή τα θεωρώ σωστά ( σαφώς και δεν είναι σωστά) αλλά γιατί τουλάχιστον είναι αυθεντική και εννοείται ότι ακόμα και αυτή που είναι της νύχτας και είναι λαϊκή και δεν είναι άγιο κορίτσι είναι πολύ καλύτερη από όλους τους Φεγγαροπετρίτες. Τουλάχιστον έτσι μας παρουσιάστηκε από την αρχή έτσι έχει παραμείνει. Δεν αγιοποιήθηκε ξαφνικά.Το ότι η Νταίζη κάνει ό,τι κάνει αυτό δεν σημαίνει ότι η Νόρα δεν έχει πάρει την κατρακύλα.Που όπως και να έχει, ειδικά την συγκεκριμένη περίοδο πιο πολλούς τρόπους έχει η Νταίζη από την Νόρα.
Γνώμη μου!

Δεν είναι κακό να συμπαθείς την Νταίζη, και γω συμπαθώ (λατρεία για την ακρίβεια : respect :) την Αμαλία, και ας είναι θεόμουρλη, και ας διαφωνώ με οτι λέει και οτι κάνει..
Απλώς φαντάζει τελειώς παράλογο να υποστηρίζονται τέτοιες συμπεριφορές ( π.χ. Καλά κάνει η Νταίζη που κάνει την ζωή του Λουκά σκ@τα. Τι και αν τον έκανε χώμα στο παρελθόν, τι και αν του έκρυψε οτι έχει ένα παιδί, τι και αν το φόρτωσε σε έναν άγνωστο, κτλ, κτλ) μόνο και μόνο για συμπάθεις.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από ch-bl Τετ Απρ 21, 2010 11:06 pm

Ναι,της Νόρας της αξίζει να της διαλύει τη ζωή η Νταίζη..φαντάζομαι επειδή ΤΟΛΜΗΣΕ να ΜΗΝ πάρει το μέρος της Μελίτας..

Όσες κατινιές και να έχει κάνει η Νόρα,τις έχει κάνει λόγω έρωτα.Αντίθετα η Νταίζη δεν κάνει κατινιές,κάνει π***τιές από απλή κακία..

Όσο για το πόσο ικανη είναι η Νόρα να κρατήσει ένα γραφείο,από τα όσα έχουν ειπωθεί μέσω σεναρίου ικανότατη δικηγόρος είναι..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ch-bl στις Τετ Απρ 21, 2010 11:07 pm, 1 φορά
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 21, 2010 11:07 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Προτιμώ να βλέπω μια Νόρα να ξεκατινιάζεται και να κάνει ακρότητες (όσο και αν είμαι αντίθετη μαυτό, όσο και αν δε μου αρέσει) παρά να βλέπω μια μάνα (ο θεός να την κάνει..) να χρησιμοποιεί το ίδιο της το παιδί για κάθε τι που θέλει να αποκτήσει...

Και Νίκη μου, νομίζω πως η Νταίζη δεν χρειάζεται κανένα κίνητρο... Νομίζει πως επειδή εκείνη έχει περάσει άσχημα στη ζωή της, έχει το δικαίωμα να καταστρέφει τις ζωές που γουστάρει..

Το σταματάω εδώ γιατί μάλλον είμαι οφ τόπικ και ζητώ συγγνώμη...

Και ένα τελευταίο, γιατι μου το θύμισε η Εζι
Το να κάνει κατινιές, ακρότητες και πράγματα που σε φτάνουν στην κατρακύλα, είναι κακό, κατακριτέο και απογοητευτικό.
Το να τα κάνεις όλα αυτά εις βάρος ένος παιδιου, και με την δικαιολογία ενος παιδιου, όσο αυθεντική και να σαι , όπως λέτε για την Νταίζη, δεν υπάρχει χειρότερο.....

Δεν ξέρω αν κάποια απο σας είναι ήδη μητέρα...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Απρ 21, 2010 11:07 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
Ω,ναι αν οι τρόποι αυτοι της Νταίζης είναι περισσότεροι και καλύτεροι απο της Νόρας, και την ανεβάζουν στην εκτίμηση κάποιου, τι να πω, πάω πάσο!

Ναι, δεν το κρύβω συμπαθώ την Νταίζη πολύ περισσότερο από την Νόρα που μου σπάει τα νεύρα, και ας μην είναι ούτε πρώτυπο μάνας και ας εκβιάζει και ας κάνει και ό,τι κάνει με τις φωτογραφίες( που μακάρι να τους κάνει και άλλα γιατί αξίζουν να την πάθουν από την Νταίζη). Και στην εκτίμησή μου δεν ανεβαίνει με αυτά που κάνει επειδή τα θεωρώ σωστά ( σαφώς και δεν είναι σωστά) αλλά γιατί τουλάχιστον είναι αυθεντική και εννοείται ότι ακόμα και αυτή που είναι της νύχτας και είναι λαϊκή και δεν είναι άγιο κορίτσι είναι πολύ καλύτερη από όλους τους Φεγγαροπετρίτες. Τουλάχιστον έτσι μας παρουσιάστηκε από την αρχή έτσι έχει παραμείνει. Δεν αγιοποιήθηκε ξαφνικά.Το ότι η Νταίζη κάνει ό,τι κάνει αυτό δεν σημαίνει ότι η Νόρα δεν έχει πάρει την κατρακύλα.Που όπως και να έχει, ειδικά την συγκεκριμένη περίοδο πιο πολλούς τρόπους έχει η Νταίζη από την Νόρα.
Γνώμη μου!


Προτιμώ να βλέπω μια Νόρα να ξεκατινιάζεται και να κάνει ακρότητες (όσο και αν είμαι αντίθετη μαυτό, όσο και αν δε μου αρέσει) παρά να βλέπω μια μάνα (ο θεός να την κάνει..) να χρησιμοποιεί το ίδιο της το παιδί για κάθε τι που θέλει να αποκτήσει...

Και Νίκη μου, νομίζω πως η Νταίζη δεν χρειάζεται κανένα κίνητρο... Νομίζει πως επειδή εκείνη έχει περάσει άσχημα στη ζωή της, έχει το δικαίωμα να καταστρέφει τις ζωές που γουστάρει..

Το σταματάω εδώ γιατί μάλλον είμαι οφ τόπικ και ζητώ συγγνώμη...


οκ εzi αντε να πω η Νταιζη δεν εχει κινητρο αλλα επειδη περασε ασχημα τη ζωη της δεν σημαινει οτι οποιον θελει καταστρεφει
και αλλοι ανθρωποι μπορει να περασαν ασχημα θα παρουν τα οπλα και θα πυροβολουν γιατι ετσι τους γουσταρει
δεν συμφωνωμε αυτο το σκεπτικο
θεμα ανθρωπου ειναι απο κει και περα να αλλαξει και να γινει καλυτερος
αρα η Νταιζη γουσταρει και εχει κινητρο τα λεφτα και εχει εναν εγωισμο ως κακος ανθρωπος και δεν της αρεσει να την κοροιδευουν γι αυτο τα κανει...
αλλιως την ευκαιρια της με το Χρηστο την ειχε να ειναι με τον ανθρωπο που αγαπαει και ισως να αλλαζε παροτι βεβαια θα ζουσε σε σκοτεινο κοσμο οπως το χε πει ο Χρηστος...αλλα η Νταιζη ποτε δεν την ειδαμε να θελει να αλλαξει ουτε για το ιδιο της το παιδι
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 21, 2010 11:10 pm

ch-bl έγραψε:Ναι,της Νόρας της αξίζει να της διαλύει τη ζωή η Νταίζη..φαντάζομαι επειδή ΤΟΛΜΗΣΕ να ΜΗΝ πάρει το μέρος της Μελίτας..

Όσες κατινιές και να έχει κάνει η Νόρα,τις έχει κάνει λόγω έρωτα.Αντίθετα η Νταίζη δεν κάνει κατινιές,κάνει π***τιές από απλή κακία..

Όσο για το πόσο ικανη είναι η Νόρα να κρατήσει ένα γραφείο,από τα όσα έχουν ειπωθεί μέσω σεναρίου ικανότατη δικηγόρος είναι..

Αυτό είναι το αυτονόητο καλε, δεν το ξέρεις??? lol!

Γιαυτό ξαφνικά όλοι μισήσανε την Νόρα !!! Γιαυτό ξαφνικά όλα της αξίζουνε της Νόρας!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Απρ 21, 2010 11:10 pm

Clarabelle έγραψε:
loukitsa έγραψε:
sofia έγραψε:
nikidanis έγραψε:καθεστε και συγκρινετε τι??? Νορα vs Nταιζη???
ποια εκανε την μεγαλυτερη η μικροτερη κατινια και ποια ειναι παρανομη και ποια οχι???
ελεος συγκεντρωθειτε wall
σημασια πιστευω σ ολους δεν εχει ποια εκανε τι σε μεγαλυετρο η μικροτερο βαθμο αλλα τα κινητρα που τις εφερε σε τετοιο σημειο ωστε να τα κανουν!!!


Μαζι σου κοπελια

Πες τα βρε Νικη μου βλέπω τόση ώρα τη συγκριση και μονο να γελάσω μπορω με αυτα που γραφονται gelio gelio


Μα δεν μπορούν να συγκριθούν καν συμφωνώ. Κακώς μπήκα στη διαδικασία να θυμίσω κάποια πράγματα.

Και ας αναγνωριστεί στη Νόρα ότι αυτοσαρκαστηκε..
Προσωπικά της το πιστώνω,και το θεωρώ τρελή μαγκιά,ειδικά στα ζόρια!
Το ότι δεν παίρνει πολύ στα σοβαρά τον εαυτό της (στην φάση αυτη της κατρακύλας της (sic)) είναι μαλλον σοφό, δείχνει δε, και μια άλφα επίγνωση!
Και τη διαφοροποιεί και τρελα από λοιπά κατιναριά,πρόσφατα ή κλασικά..
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 21, 2010 11:12 pm

soso έγραψε:
Και ας αναγνωριστεί στη Νόρα ότι αυτοσαρκαστηκε..
Προσωπικά της το πιστώνω,και το θεωρώ τρελή μαγκιά,ειδικά στα ζόρια!
Το ότι δεν παίρνει πολύ στα σοβαρά τον εαυτό της (στην φάση αυτη της κατρακύλας της (sic)) είναι μαλλον σοφό, δείχνει δε, και μια άλφα επίγνωση!
Και τη διαφοροποιεί και τρελα από λοιπά κατιναριά,πρόσφατα ή κλασικά..

oscar Ετσι ακριβως.
Ξέρει τα όρια της, και ξέρει ποτε το παρακάνει και πότε όχι...
Αλλες πάλι, το θεωρούν φυσιολογικό !! Idea
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από ch-bl Τετ Απρ 21, 2010 11:14 pm

Ξέρει τα όρια της, και ξέρει ποτε το παρακάνει και πότε όχι...
Αλλες πάλι, το θεωρούν φυσιολογικό !! Idea

Ακριβώς γι'αυτό γέλασα και δεν εκνευρίστηκα με τη σημερινή κατινιά της Νόρας και της Δάφνης.Γιατί έχουν γνώθι σ'αυτόν,έγιναν κατίνες και το λένε!! lol!
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Απρ 21, 2010 11:14 pm

nikidanis έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
Ω,ναι αν οι τρόποι αυτοι της Νταίζης είναι περισσότεροι και καλύτεροι απο της Νόρας, και την ανεβάζουν στην εκτίμηση κάποιου, τι να πω, πάω πάσο!

Ναι, δεν το κρύβω συμπαθώ την Νταίζη πολύ περισσότερο από την Νόρα που μου σπάει τα νεύρα, και ας μην είναι ούτε πρώτυπο μάνας και ας εκβιάζει και ας κάνει και ό,τι κάνει με τις φωτογραφίες( που μακάρι να τους κάνει και άλλα γιατί αξίζουν να την πάθουν από την Νταίζη). Και στην εκτίμησή μου δεν ανεβαίνει με αυτά που κάνει επειδή τα θεωρώ σωστά ( σαφώς και δεν είναι σωστά) αλλά γιατί τουλάχιστον είναι αυθεντική και εννοείται ότι ακόμα και αυτή που είναι της νύχτας και είναι λαϊκή και δεν είναι άγιο κορίτσι είναι πολύ καλύτερη από όλους τους Φεγγαροπετρίτες. Τουλάχιστον έτσι μας παρουσιάστηκε από την αρχή έτσι έχει παραμείνει. Δεν αγιοποιήθηκε ξαφνικά.Το ότι η Νταίζη κάνει ό,τι κάνει αυτό δεν σημαίνει ότι η Νόρα δεν έχει πάρει την κατρακύλα.Που όπως και να έχει, ειδικά την συγκεκριμένη περίοδο πιο πολλούς τρόπους έχει η Νταίζη από την Νόρα.
Γνώμη μου!


Προτιμώ να βλέπω μια Νόρα να ξεκατινιάζεται και να κάνει ακρότητες (όσο και αν είμαι αντίθετη μαυτό, όσο και αν δε μου αρέσει) παρά να βλέπω μια μάνα (ο θεός να την κάνει..) να χρησιμοποιεί το ίδιο της το παιδί για κάθε τι που θέλει να αποκτήσει...

Και Νίκη μου, νομίζω πως η Νταίζη δεν χρειάζεται κανένα κίνητρο... Νομίζει πως επειδή εκείνη έχει περάσει άσχημα στη ζωή της, έχει το δικαίωμα να καταστρέφει τις ζωές που γουστάρει..

Το σταματάω εδώ γιατί μάλλον είμαι οφ τόπικ και ζητώ συγγνώμη...


οκ εzi αντε να πω η Νταιζη δεν εχει κινητρο αλλα επειδη περασε ασχημα τη ζωη της δεν σημαινει οτι οποιον θελει καταστρεφει
και αλλοι ανθρωποι μπορει να περασαν ασχημα θα παρουν τα οπλα και θα πυροβολουν γιατι ετσι τους γουσταρει
δεν συμφωνωμε αυτο το σκεπτικο
θεμα ανθρωπου ειναι απο κει και περα να αλλαξει και να γινει καλυτερος
αρα η Νταιζη γουσταρει και εχει κινητρο τα λεφτα και εχει εναν εγωισμο ως κακος ανθρωπος και δεν της αρεσει να την κοροιδευουν γι αυτο τα κανει...
αλλιως την ευκαιρια της με το Χρηστο την ειχε να ειναι με τον ανθρωπο που αγαπαει και ισως να αλλαζε παροτι βεβαια θα ζουσε σε σκοτεινο κοσμο οπως το χε πει ο Χρηστος...αλλα η Νταιζη ποτε δεν την ειδαμε να θελει να αλλαξει ουτε για το ιδιο της το παιδι

Αυτό ακριβώς λέω Νίκη μου..
Συμφωνούμε, απλώς εγώ μέσα στην βιασύνη μου δεν εκφράστηκα σωστά...

Η Νταίζη όσα και να έχει περάσει όσα τέρατα και να έχει ζήσει, αυτό δε της δίνει το δικαίωμα να καταστρέφει τις ζωές των άλλων..

Βάσω μου : respect : με κάλυψες απόλυτα...
Αυτό που κάνει η Νταίζη με το παιδί της είναι έγκλημα...
Το να χρησιμοποιείς ένα πλασματάκι για τα δικά σου καπρίτσια είναι το λιγότερο αοιδιαστικό...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Απρ 21, 2010 11:17 pm

Καλά Mik μην αρχίσουμε να σχολιάζουμε το ότι την ανωμαλία (Κοτοχεστούλης-Εύα) πάνε να την περάσουν σαν ένα τρελό δυνατό έρωτα με προϊστορία που ντε και καλά πρέπει να έχει ευτυχισμένο τέλος και να τα ισοπεδώσει όλα στο διάβα του, γιατί τα ξεράσματα δεν θα έχουν σταματημό vomit. Και στην τελική δικηγόροι υποτίθεται ότι είναι κάλλιστα θα μπορούσαν να βρουν ένα τρόπο να την δέσουν χειροπόδαρα και να μην μπορεί να βγάλει κιχ. Αντί αυτού όμως το μόνο που είδαμε ήταν δούλεμα στα μούτρα. Εεεεε την δούλεψαν όσο ήθελαν ευκαιρία να το εισπράξουν αυτό το δούλεμα στο διπλάσιο και στο πενταπλάσιο Siga....

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 21, 2010 11:21 pm

panda έγραψε:Καλά Mik μην αρχίσουμε να σχολιάζουμε το ότι την ανωμαλία (Κοτοχεστούλης-Εύα) πάνε να την περάσουν σαν ένα τρελό δυνατό έρωτα με προϊστορία που ντε και καλά πρέπει να έχει ευτυχισμένο τέλος και να τα ισοπεδώσει όλα στο διάβα του, γιατί τα ξεράσματα δεν θα έχουν σταματημό vomit. Και στην τελική δικηγόροι υποτίθεται ότι είναι κάλλιστα θα μπορούσαν να βρουν ένα τρόπο να την δέσουν χειροπόδαρα και να μην μπορεί να βγάλει κιχ. Αντί αυτού όμως το μόνο που είδαμε ήταν δούλεμα στα μούτρα. Εεεεε την δούλεψαν όσο ήθελαν ευκαιρία να το εισπράξουν αυτό το δούλεμα στο διπλάσιο και στο πενταπλάσιο Siga....

Προφανώς , ο νομικός σύμβουλος της σειράς είναι ανύπαρκτος, διοτι σε νομικά ζητήματα είδαμε τρομερά έκτροπα (πωληση εδεμ χωρις συμβολαιογράφο, γονική παροχή σε μη αναγνωρισμένο τέκνο, κτλ ). Με τα γεγονότα όμως που δοθήκανε απο την σειρά, και δυστυχώς έτσι οπως ισχύει στην Ελληνική δικαιοσύνη, την κηδεμονία την παίρνει η μάνα (ο θεος να την κάνει) , εκτός αν είναι καμια πρεζου ή για την στενή κατευθείαν (παρέα στον Κυριάκο)
..
Για τον κοτοχεστούλη-Ευα, δεν σχολιαζω, δεν φημίζομαι και για την συμπάθεια μου στο ζευγος αυτό !! gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Απρ 21, 2010 11:27 pm

Mik έγραψε:
panda έγραψε:Καλά Mik μην αρχίσουμε να σχολιάζουμε το ότι την ανωμαλία (Κοτοχεστούλης-Εύα) πάνε να την περάσουν σαν ένα τρελό δυνατό έρωτα με προϊστορία που ντε και καλά πρέπει να έχει ευτυχισμένο τέλος και να τα ισοπεδώσει όλα στο διάβα του, γιατί τα ξεράσματα δεν θα έχουν σταματημό vomit. Και στην τελική δικηγόροι υποτίθεται ότι είναι κάλλιστα θα μπορούσαν να βρουν ένα τρόπο να την δέσουν χειροπόδαρα και να μην μπορεί να βγάλει κιχ. Αντί αυτού όμως το μόνο που είδαμε ήταν δούλεμα στα μούτρα. Εεεεε την δούλεψαν όσο ήθελαν ευκαιρία να το εισπράξουν αυτό το δούλεμα στο διπλάσιο και στο πενταπλάσιο Siga....

Προφανώς , ο νομικός σύμβουλος της σειράς είναι ανύπαρκτος, διοτι σε νομικά ζητήματα είδαμε τρομερά έκτροπα (πωληση εδεμ χωρις συμβολαιογράφο, γονική παροχή σε μη αναγνωρισμένο τέκνο, κτλ ). Με τα γεγονότα όμως που δοθήκανε απο την σειρά, και δυστυχώς έτσι οπως ισχύει στην Ελληνική δικαιοσύνη, την κηδεμονία την παίρνει η μάνα (ο θεος να την κάνει) , εκτός αν είναι καμια πρεζου ή για την στενή κατευθείαν (παρέα στον Κυριάκο)
..
Για τον κοτοχεστούλη-Ευα, δεν σχολιαζω, δεν φημίζομαι και για την συμπάθεια μου στο ζευγος αυτό !! gelio


επειδη το θεμα του παιδιου και της επιμελειας μπαζει σεναριακα και νομικα μεχρι στιγμης ξερουμε οτι η επιμελεια ειναι στη Νταιζη οποτε μεχρι να την παρουν μιση μση με τον Οδυσσεα ανετα η Νταιζη παιρνει οπως εχει πει παμπολλες φορες το παδ και εξαφανιζεται εχει το δικαιωμα (ασχετα αν ειναι σωστο η λαθος) οποτε panda δεν μπορουν να την τυλιξουν σε μια κολλα χαρτι!
απο κει και περα το δουλεμα προς τη Νταιζη δωθηκε με ενα ευχαριστο κωμικο τροπο και προσωπικα εμενα μ αρεσε
αλλιως αν ηταν καπως αλλιως δεν ξερω αν θα ειχα την ιδια γνωμη.οσο αν θα εισπραξουν δουλεμα κι αυτοι δεν παει μια σου και μια μου ηδη τους εχει κανει παρα πολλα η Νταιζη..


ΥΓοσο για μανος ευα ασχολιαστο
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Απρ 21, 2010 11:27 pm

Mik έγραψε:
panda έγραψε:Καλά Mik μην αρχίσουμε να σχολιάζουμε το ότι την ανωμαλία (Κοτοχεστούλης-Εύα) πάνε να την περάσουν σαν ένα τρελό δυνατό έρωτα με προϊστορία που ντε και καλά πρέπει να έχει ευτυχισμένο τέλος και να τα ισοπεδώσει όλα στο διάβα του, γιατί τα ξεράσματα δεν θα έχουν σταματημό vomit. Και στην τελική δικηγόροι υποτίθεται ότι είναι κάλλιστα θα μπορούσαν να βρουν ένα τρόπο να την δέσουν χειροπόδαρα και να μην μπορεί να βγάλει κιχ. Αντί αυτού όμως το μόνο που είδαμε ήταν δούλεμα στα μούτρα. Εεεεε την δούλεψαν όσο ήθελαν ευκαιρία να το εισπράξουν αυτό το δούλεμα στο διπλάσιο και στο πενταπλάσιο Siga....

Προφανώς , ο νομικός σύμβουλος της σειράς είναι ανύπαρκτος, διοτι σε νομικά ζητήματα είδαμε τρομερά έκτροπα (πωληση εδεμ χωρις συμβολαιογράφο, γονική παροχή σε μη αναγνωρισμένο τέκνο, κτλ ). Με τα γεγονότα όμως που δοθήκανε απο την σειρά, και δυστυχώς έτσι οπως ισχύει στην Ελληνική δικαιοσύνη, την κηδεμονία την παίρνει η μάνα (ο θεος να την κάνει) , εκτός αν είναι καμια πρεζου ή για την στενή κατευθείαν (παρέα στον Κυριάκο)
..
Για τον κοτοχεστούλη-Ευα, δεν σχολιαζω, δεν φημίζομαι και για την συμπάθεια μου στο ζευγος αυτό !! gelio

Mik, σου τα έχω ξαναεξηγήσει αυτά. Δεν υπάρχει κηδεμονία. Υπάρχει γονική μέριμνα που περιλαμβάνει επιμέλεια τέκνου, διαχείριση της περιουσίας αυτού και εκπροσώπησή του. Και μετά το διαζύγιο τη μέριμνα τη μοιράζονται οι 2 γονείς πλην όμως την επιμέλεια (πρακτικά με ποιον θα μένει το παιδί) την παίρνει ο ένας με δικαστική απόφαση. Και τα ελληνικά δικαστήρια να τα εμπιστευόμαστε. Αυτά ξέρουν.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Απρ 21, 2010 11:31 pm

Mik έγραψε:
ch-bl έγραψε:Ναι,της Νόρας της αξίζει να της διαλύει τη ζωή η Νταίζη..φαντάζομαι επειδή ΤΟΛΜΗΣΕ να ΜΗΝ πάρει το μέρος της Μελίτας..

Όσες κατινιές και να έχει κάνει η Νόρα,τις έχει κάνει λόγω έρωτα.Αντίθετα η Νταίζη δεν κάνει κατινιές,κάνει π***τιές από απλή κακία..

Όσο για το πόσο ικανη είναι η Νόρα να κρατήσει ένα γραφείο,από τα όσα έχουν ειπωθεί μέσω σεναρίου ικανότατη δικηγόρος είναι..

Αυτό είναι το αυτονόητο καλε, δεν το ξέρεις??? lol!

Γιαυτό ξαφνικά όλοι μισήσανε την Νόρα !!! Γιαυτό ξαφνικά όλα της αξίζουνε της Νόρας!!!


Προσωπικά δεν πάω την Νταίζη ιδιαιτέρως.Γελάω ώρες-ώρες μ'αυτά που κάνει και οι φορές που την έχω ευχαριστηθεί είναι τώρα τελευταία που ο Λουκάς και Νόρα συμπεριφέρονται σαν 3χρονα και θεωρώ πως το ψήσιμο που τους κάνει είναι ένα διάλειμμα στην υπερβαρετή φάση που περνάνε.

Το να αρέσει όμως σε κάποιον είναι δεκτό επειδή μπορώ να καταλάβω τι βλέπει κάποιος άλλος σ'αυτόν τον ρόλο.Έχει δημιουργηθεί για να προκαλεί ταραχή στο ζευγάρι αυτό και κάποιοι που σιχαίνονται τους παλιμπαιδισμούς της Νόρας και του Λουκά ίσως το χαίρονται!
Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί αυτό δεν μπορεί να γίνει δεκτό και πρέπει πάντα να εμπλέκεται σε όλα η Μελίτα...
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Απρ 21, 2010 11:31 pm

panda έγραψε:Καλά Mik μην αρχίσουμε να σχολιάζουμε το ότι την ανωμαλία (Κοτοχεστούλης-Εύα) πάνε να την περάσουν σαν ένα τρελό δυνατό έρωτα με προϊστορία που ντε και καλά πρέπει να έχει ευτυχισμένο τέλος και να τα ισοπεδώσει όλα στο διάβα του, γιατί τα ξεράσματα δεν θα έχουν σταματημό vomit. Και στην τελική δικηγόροι υποτίθεται ότι είναι κάλλιστα θα μπορούσαν να βρουν ένα τρόπο να την δέσουν χειροπόδαρα και να μην μπορεί να βγάλει κιχ. Αντί αυτού όμως το μόνο που είδαμε ήταν δούλεμα στα μούτρα. Εεεεε την δούλεψαν όσο ήθελαν ευκαιρία να το εισπράξουν αυτό το δούλεμα στο διπλάσιο και στο πενταπλάσιο Siga....

Να τη σχολιάζουμε με κανένα σχετικό ερέθισμα (πότε με το καλό;; ).,γιατί με το ένα λεπτό ανα βδομάδα που τους αντιστοιχεί εσύ κι εγώ τους θυμόμαστε.. (για μένα λογικό,το βρίσκω lol! )
..και ναι στο κεφαλαιο "έρωτας",πέφτει μπαραζ από ξερασματα ( επί το αλήστου μνήμης τρίμηνο,φευγαν σωρό κάτι κουβαδες)

Υγ.Κάποιος έπρεπε να την πατήσει κι αυτήν τη μπανανόφλουδα!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 21, 2010 11:34 pm

Cancoon έγραψε:
Mik έγραψε:
panda έγραψε:Καλά Mik μην αρχίσουμε να σχολιάζουμε το ότι την ανωμαλία (Κοτοχεστούλης-Εύα) πάνε να την περάσουν σαν ένα τρελό δυνατό έρωτα με προϊστορία που ντε και καλά πρέπει να έχει ευτυχισμένο τέλος και να τα ισοπεδώσει όλα στο διάβα του, γιατί τα ξεράσματα δεν θα έχουν σταματημό vomit. Και στην τελική δικηγόροι υποτίθεται ότι είναι κάλλιστα θα μπορούσαν να βρουν ένα τρόπο να την δέσουν χειροπόδαρα και να μην μπορεί να βγάλει κιχ. Αντί αυτού όμως το μόνο που είδαμε ήταν δούλεμα στα μούτρα. Εεεεε την δούλεψαν όσο ήθελαν ευκαιρία να το εισπράξουν αυτό το δούλεμα στο διπλάσιο και στο πενταπλάσιο Siga....

Προφανώς , ο νομικός σύμβουλος της σειράς είναι ανύπαρκτος, διοτι σε νομικά ζητήματα είδαμε τρομερά έκτροπα (πωληση εδεμ χωρις συμβολαιογράφο, γονική παροχή σε μη αναγνωρισμένο τέκνο, κτλ ). Με τα γεγονότα όμως που δοθήκανε απο την σειρά, και δυστυχώς έτσι οπως ισχύει στην Ελληνική δικαιοσύνη, την κηδεμονία την παίρνει η μάνα (ο θεος να την κάνει) , εκτός αν είναι καμια πρεζου ή για την στενή κατευθείαν (παρέα στον Κυριάκο)
..
Για τον κοτοχεστούλη-Ευα, δεν σχολιαζω, δεν φημίζομαι και για την συμπάθεια μου στο ζευγος αυτό !! gelio

Mik, σου τα έχω ξαναεξηγήσει αυτά. Δεν υπάρχει κηδεμονία. Υπάρχει γονική μέριμνα που περιλαμβάνει επιμέλεια τέκνου, διαχείριση της περιουσίας αυτού και εκπροσώπησή του. Και μετά το διαζύγιο τη μέριμνα τη μοιράζονται οι 2 γονείς πλην όμως την επιμέλεια (πρακτικά με ποιον θα μένει το παιδί) την παίρνει ο ένας με δικαστική απόφαση. Και τα ελληνικά δικαστήρια να τα εμπιστευόμαστε. Αυτά ξέρουν.

Δεν ξέρω ακριβώς τους νομικούς ορους, να με συγχωρείς, μηχανικός είμαι η καημένη.
Επειδή ομως, μιλάμε για μια σειρά, στην οποία παρουσιάστηκε οτι μπορούμε να μεταβιβάζουμε κτήματα χωρις συμ,βολαιογράφους (μεχρι και γω το ξέρω), οπως και το να κάνουμε γονική παροχή σε κάποιον που δνε είναι...τέκνο μας, τότε γιαυτούς η επιμέλεια, η διαχείρηση και η εκπροσώπηση είναι μικρά γράμματα.
Προφανώς στην σειρά, δώσανε βάση στην επιμέλεια, την οποία μας παρουσιάσανε οτι παίρνει η Νταίζη.(ασχετα με το τι έκανε) . Απο την στιγμή που τα τηλεοπτικά ελληνικά δικαστήρια, δίνουν την κηδεμονία σε μια ''μάνα'' που παράτησε για 8 χρόνια το παιδί της σε κάποιον που ΔΕΝ ήταν ο πατέρας του, αποκρύπτωντας την αλήθεια απο τον πραγματικό πατέρα, τότε οι ''τηλεοπτικοί'' μας δικηγόροι προφανώς δεν βρήκαν άλλη λύση.

Αλλωστε, οπως είπα και αλλου, σε έναν πόλεμο δεν πας με λουλουδια οταν ο άλλος κρατάει μπαζούκας.... :wink2:
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από ch-bl Τετ Απρ 21, 2010 11:37 pm

Izabella29 έγραψε:
Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί αυτό δεν μπορεί να γίνει δεκτό και πρέπει πάντα να εμπλέκεται σε όλα η Μελίτα...

Μπορώ να απαντήσω μόνο για μένα προσωπικά βέβαια.Το πιστεύω ότι χαίρονται με τις λαμογιές της Νταίζης αυτοί που συμπαθούν τη Μελίτα και τα βάζουν με το Λουκά και τη Νόρα,γιατί πολύ απλά όσους μα όσους έχω δει να υποστηρίζουν τη Νταίζη και τη συμπεριφορά της είναι ακριβώς αυτοί που προανέφερα.. Wink
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Απρ 21, 2010 11:38 pm

Μη μου πεις nikisdanis ότι δεν θα μπορούσαν να σκαλίσουν το παρελθόν της και να βρουν πράματα και θάματα :lol:. Μια χαρά θα μπορούσαν να την βάλουν από την αρχή στην θέση της αλλά ΟΧΙ κινήθηκαν αλλιώς. Ηθελέστα και παθέστα λοιπόν Siga... . Εμένα με εκνεύρισε το δούλεμα αυτό και το μόνο που με έκανε ήταν να περιμένω πως και πως για τα αντίποινα :twisted:. Και ευτυχώς αυτά ήρθαν γρήγορα :bball:.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 21, 2010 11:39 pm

Izabella29 έγραψε:
Προσωπικά δεν πάω την Νταίζη ιδιαιτέρως.Γελάω ώρες-ώρες μ'αυτά που κάνει και οι φορές που την έχω ευχαριστηθεί είναι τώρα τελευταία που ο Λουκάς και Νόρα συμπεριφέρονται σαν 3χρονα και θεωρώ πως το ψήσιμο που τους κάνει είναι ένα διάλειμμα στην υπερβαρετή φάση που περνάνε.

Το να αρέσει όμως σε κάποιον είναι δεκτό επειδή μπορώ να καταλάβω τι βλέπει κάποιος άλλος σ'αυτόν τον ρόλο.Έχει δημιουργηθεί για να προκαλεί ταραχή στο ζευγάρι αυτό και κάποιοι που σιχαίνονται τους παλιμπαιδισμούς της Νόρας και του Λουκά ίσως το χαίρονται!
Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί αυτό δεν μπορεί να γίνει δεκτό και πρέπει πάντα να εμπλέκεται σε όλα η Μελίτα...

Διότι 1) Μεχρι να πάει η Νόρα κόντρα στον απόλυτο, οι κατινιές που έκανε ή υστερίες μέχρι τότε (κατι ψιλά, πάντα τα έκανε, ειδικά φέτος) ποτέ δεν σχολιαστήκανε, παρα μόνο τώρα, και 2) Η υποστήριξη στο πρόσωπο της Νταίζης ενάντια στην Νόρα- εντελώς τυχαία- έρχεται απο φαν της Μελίτας.

Δεν έχω πρόβλημα να αρέσει ο ρόλος της Νταίζης, εδω αρέσει της Αμαλίας και του Κυριάκου gelio gelio
Το να υποστηρίζονται οι συμπεριφορές αυτές είναι αυτό που σχολιάζω!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Απρ 21, 2010 11:40 pm

panda έγραψε:Μη μου πεις nikisdanis ότι δεν θα μπορούσαν να σκαλίσουν το παρελθόν της και να βρουν πράματα και θάματα :lol:. Μια χαρά θα μπορούσαν να την βάλουν από την αρχή στην θέση της αλλά ΟΧΙ κινήθηκαν αλλιώς. Ηθελέστα και παθέστα λοιπόν Siga... . Εμένα με εκνεύρισε το δούλεμα αυτό και το μόνο που με έκανε ήταν να περιμένω πως και πως για τα αντίποινα :twisted:. Και ευτυχώς αυτά ήρθαν γρήγορα :bball:.

Panda, δεν έχεις ιδέα πόσο συμφωνώ!!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Απρ 21, 2010 11:40 pm

ΜΕΤΡΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ!

ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ. ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΟ ΗΞΕΡΑ! pleeease
Η ΝΤΑΙΖΗ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΠΑΤΣΑ. ΤΟΝ ΕΡΙΞΕ ΤΟ ΜΠΕΛΛΟ ΔΙΕΛΥΣΕ ΚΑΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ.
ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΠΗΡΑΝ ΦΟΡΑ ΚΑΤΗΦΟΡΑ ΑΛΛΑ Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ. gelio

Ο ΛΟΥΚΑΣ Η ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΠ ΚΟΡΝ ΛΕΓΑΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥΣ. ΦΙΛΟΙ!!

ΟΙ ΑΠΟΛΥΤΟΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ. ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΑΚΙ ΣΑΝ ΜΑΘΗΤΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΞΑΝΑΜΠΟΥΚΩΣΕΙ ΣΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ cake

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΥΠΟΠΤΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΘΗΚΗ ΜΗΠΩΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!
ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΥΜΜΑΧΟΥΝ. Ο ΠΕΤΡΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΤΙ Η ΟΧΙ;

Ο ΜΑΝΟΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΕΛΙΩΣΕ. ΜΙΑ ΣΚΗΝΟΥΛΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΠΛΑΝΟ ΚΑΙ ΑΝΑΨΕ Η ΟΘΟΝΗ!! Heart2
ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΟΙΝΕΣ ΣΚΗΝΕΣ Μ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ pleeease

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΞΕΦΟΥΡΝΙΣΕ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΛΥΤΟΙ ΞΑΝΑΣΜΙΞΑΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΔΥΟ ΛΟΓΑΚΙΑ. ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΩΣΕ ΜΑΝΑΡΕ!!
ΑΥΡΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΘΗΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Απρ 21, 2010 11:44 pm

panda έγραψε:Μη μου πεις nikisdanis ότι δεν θα μπορούσαν να σκαλίσουν το παρελθόν της και να βρουν πράματα και θάματα :lol:. Μια χαρά θα μπορούσαν να την βάλουν από την αρχή στην θέση της αλλά ΟΧΙ κινήθηκαν αλλιώς. Ηθελέστα και παθέστα λοιπόν Siga... . Εμένα με εκνεύρισε το δούλεμα αυτό και το μόνο που με έκανε ήταν να περιμένω πως και πως για τα αντίποινα :twisted:. Και ευτυχώς αυτά ήρθαν γρήγορα :bball:.

ισως να αρχισουν να ψαχνουν ξερεις δεν ειμαστε στην πραγματικη ζωη να γινονται ολα τωρα αλλα σε σειρα που υπαρχουν αλλες τοσες ιστοριες και αφου ξερουμε οτι η Νταιζη θα μεινει και 3 χρονια!
αν σ αρεσουν τα αντιποινα εχει καλως.δηλαδη υποστηριζεις ανοικτα Νταιζη και οτι αλλα αυτα που κανει ειναι σωστα??
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 350 - Ημερομηνία 21-04-2010

Δημοσίευση από ch-bl Τετ Απρ 21, 2010 11:45 pm

Να σκαλίσουν ο Λουκάς και η Νόρα τι για το παρελθόν της Νταίζης και να βρουν και αποδεικτικά στοιχεία?Δικηγόροι είναι,όχι ο επιθεωρητής Κλουζώ!Και ειδικά όταν τα περιθώρια στενεύουν..
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης