Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011

+49
Caroline
almaresi
Ezantakou
Vasouli
anna-maria
fanlouknor
Cancoon
ebelina2007
stephanos13
Lyn
sofia
afroditi_norakii
loukanorofan
ANIXNEUTHS
tsourdalitsa
pasxalitsa
sarita
fay
margaret10
marakii
jim7
ellie
Antigoni!
masoul
evanna
kapetanissa
maraki_ch
tzibirdika
pruedens
verile_mistika
fay66
ειρηνη7
evaki16
DESPOINA
νοριτσα
edem4ever
ntina fan
gxnel
mary32
aggeliki
soso
κικκο
Foulitsa
FieryRed
loukitsa
Καρ-Mik
loukasnora
KatsaroYpotheto
Clarabelle
53 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap71%Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 71% 
[ 73 ]
Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap15%Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 15% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap8%Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 8% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap4%Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 103
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Ιαν 19, 2011 4:56 pm

Foulitsa έγραψε:
edem4ever έγραψε:
Foulitsa έγραψε:

Η γιατρός-κομπάρσα κούραρε και το Λουκά και κάποιον άλλον αλλά δεν θυμάμαι ποιόν… Πάντως η επιλογή είναι καλή.. Πολύ καλή η κοπελίτσα!

Τη Μελιτα -αν θυμαμαι καλα!- valen valen
Θα συμφωνησω πολυ καλη η γιατρος, γενικα συμφωνω με τις περισσοτερες!!! oscar


Κούραρε και την ανακομένη??
Ετσι εξηγείται γιατι δεν το θυμάμαι... ;D


Ευχαριστω για τη διευκρυνηση Γιάννα μου!!!

Δεν το εγραψα εγω, αν και ηθελα να το γραψω!!! Razz

Αντε καλε τιποτα!!

edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Ιαν 19, 2011 4:57 pm

Δεν έχω το χρόνο για μεγάλο σχολιασμό, αλλά τα λόγια πιστεύω πως περιτεύουν μετά από ένα τόσο ωραίο επεισόδιο !! Ξαναθυμήθηκα τα Μυστικά που κάποτε έβλεπα με λαχτάρα !

Η σκηνή των πυροβολισμών είχε ευτυχώς μια αληθοφάνεια που με έκανε να κοιτάζω με ενδιαφέρον . Πολύ καλοί οι Γεωργόνη - Μπισμπίκης !

Νταίζη-Μπέλλο δε θα σχολιάσω γιατί πέρασαν αλλά δεν ακούμπησαν καν στο χτεσινό επεισόδιο ... Ούτε που τους θυμάμαι ! Πέρα από τον φούσκο στο Νταιζουλίνι που δε μπορώ να το ξεχάσω ... sisi

Για Αρζόγλου δε θα πω πολλά, ο άνθρωπος αντέδρασε σαν χαμένος πατέρας που ακούει ότι συνέβει κάτι τέτοιο στο παιδί του ! Συγχαρητήρια ... : respect :

Για την Κατίνα Κοψολαιμίδου τι να πω ?? !! Φάνηκε το πόσο υπολογίζει τους "φίλους" και πόσο τους χρειάζεται μόνο όταν αφορά τον Απόλυτο της !! Βρε δεν πα να κόψεις εσύ το λαιμό σου !! Που και μόνο στην υποψία ότι μπορεί να είναι η Δάφνη θα τους "ανησυχούσες" ακόμα και μέσα στην άγρια νύχτα !! Αλλά βέβαια, εσύ είχες να σκεφτείς αν θα κατεβάσεις διακόπτες στον καμένο εγκέφαλό σου για να δεις αν μπορείς να ξε-ερωτευτείς τον Απόλυτο !! ΒΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤ !!!

Ο Πετράκης συγκλονιστικός και χαίρομαι πολύ που έχει βελτιωθεί τόσο υποκριτικά !! Ο πόνος και η απελπισία του φαινόντουσαν από το "χαμένο" βλέμμα που είχε όταν μιλούσε στην Εδέμ .... Υπέροχος ... : respect :

Τέλος, όσον αφορά την ΗΘΟΠΟΙΟ Ξυλά ........... με τι λόγια μπορεί κανείς να περιγράψει τη χτεσινή σκηνή .....

Η γυναίκα κέντισε πάλι .... Απλώς μιλώντας στην εικόνα της Παναγίας, περιγράφοντας μέσα σε δυο κουβέντες τη ζωή της και ζητώντας συγνώμη αν φταίει εκείνη ...... Έδειξε πως μπορείς να "παίξεις" και χωρίς συνομιλητή, με έναν απλό αλλά φορτισμένο μονόλογο τα πήρε όλα και έφυγε !!! : respect :

Οι εκφράσεις της καταπληκτικές .... Δάκρυσα κι εγώ μαζί της ..... Η κοπέλα ξέρει τι σημαίνει δράμα, ξέρει τι σημαίνει υποκριτική ικανότητα και τον τρόπο να εκφράζει συναίσθημα ... Όχι με σφίξιμο και όχι με "τεχνητό" δάκρυ ...

Και επειδή κάπου το διάβασα, αν η Ξυλά δεν "έσπασε" χτες μέσα στην εκκλησία, τι πρέπει να θεωρούμε δηλαδή "λύγισμα" ?

Η γυναίκα ζούσε τον πόνο και περνούσε στο πετσί σου το "Γιατί"...

Απλά αριστούργημα .........
: respect : : respect : : respect : : respect :
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 19, 2011 5:00 pm

Foulitsa έγραψε:Ο απόλυτος στο κελί 33 και η Ερι απ έξω να τον σκέφτεται… Η Μελίτα που είναι? Matakia
Παραφωνία στο τέλειο αυτό επεισόδιο η συζήτηση μάνας και κόρης, από την Αμαλία αναμενόμενη η αντίδραση.. Θέλει το καλύτερο για τη Μελίτα.. Εγώ γιατί όταν ακούω τέτοιες συζητήσεις θυμάμαι την αλησμόνητη ατάκα «Και αν τον ξεπεράσω?»

Κι αν σου κάτσει; … Σου αλλάζει τη ζωή! xoxo

Θεϊκός σχολιασμός! : respect :
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

giouli_edem έγραψε:

Και επειδή κάπου το διάβασα, αν η Ξυλά δεν "έσπασε" χτες μέσα στην εκκλησία, τι πρέπει να θεωρούμε δηλαδή "λύγισμα" ?


•Την φλέβα ανάγλυφο οροσειράς σε χάρτι • το τρεμόπαιγμα των (ανοιχτών πάντα) χειλιών - όπως σε κάθε σκηνή έντονη, ανεξαρτήτως πόνου, έρωτα, νεύρων • το σφίξιμο σε μορφή δυσκοιλιότητας ΔΙΧΩΣ ίχνος απο εκείνο το μιρκό σταγονίδιου που βγαίνει απο το μάτι!

Αυτό είναι ''σπασιμο''.

Αν και για μένα, το συγκεκριμένο σπάσιμο, πιο πολύ σε άλλο -άσιμο φέρνει Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 317424 Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 40499
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011

Δημοσίευση από elenp Τετ Ιαν 19, 2011 5:07 pm

Το επεισόδιο ήταν πάρα πολύ ωραίο. Όλες οι σκηνές, πλην ελαχίστων ήταν εξαιρετικές, όπως και οι ερμηνείες, πλην ελαχίστων.
Ο Λουκάς και η Νόρα προσπαθούν να βρουν τρόπο να στηρίξουν τους ισχυρισμούς του Στέφανου για να τον απαλλάξουν από τις κατηγορίες, αλλά όπως ήταν φυσικό δεν μπορούν να βρουν και πολλά για να τον αθωόσουν. Βέβαια, αφότου έμαθαν για τον πυροβολισμό της Δάφνης και του Λευτέρη, αυτό ήταν εκείνο που τους απασχόλησε λιγότερο. Πολύ ωραία σκηνή με εξίσου καλές ερμηνείες. Ο Λουκάς μετά ειδοποίησε και την Εύα και όπως ήταν φυσικό ανησύχησαν και αυτοί. Η σκηνή που ήταν η Δάφνη με τον Νικόλα πριν να πάνε στο γυμναστήριο για να πάρουν το έγγραφο πολύ όμορφη. Ο Νικόλας να μην θέλει να πάει και να πείθετε από τα εκλεράκια για να πάει και η Δάφνη να του κάνει ναζάκια. Η σκηνή με τους κακοποιούς και τον Λευτέρη και την Δάφνη μου φάνηκε πολύ καλογυρισμένη. Βέβαια δεν κατάλαβα πώς μπήκαν μέσα, αλλά ήταν πολύ καλοί όλοι τους. Ο Νικόλας εξαιρετικός ερμηνευτικά στην σκηνή που πήγε στο γυμναστήριο για να δει τι συμβαίνει. Οι σκηνές που πήγαν όλοι να δουν τι έγινε με την Δάφνη και τον Λευτέρη ήταν πολύ καλές από όλους. Ο Λουκάς και ο Ηλίας στην σκηνή τους, πάρα πολύ καλοί επίσης. Ο Χρήστος σε μία αρκετά καλή σκηνή, αφου απάντησε σε κάποιες ερωτήσεις για την απαγωγή στον αστυνόμο, αυτός του είπε να πάρει τηλ. τους δικηγόρους του και αφού δεν τους βρήκε πήρε τηλ. την Νταίζη και έτσι αποφάσισε εκείνη να τους βρει. Η Νταίζη πήρε τηλ. και αφου της το έκλεισε ο Λουκάς πήγε να τον βρει. Το ότι ο Λουκάς την χαστούκισε ήταν πολύ λογικό μετά τα όσα έχει πει. Βέβαια φάνηκε και αυτή να τον καταλαβαίνει και δεν αντέδρασε για αυτό, όπως φάνηκε ότι πραγματικά λυπήθηκε, σε μία εξαιρετική σκηνή. Η Αμαλία μόλις άκουσε την είδηση και ψυλλιάστηκε ότι αυτό είναι το γυμναστήριο του Λευτέρη, το είπε στην Μελίτα, η οποία δεν ήθελε να τους ανησυχήσει και έτσι δεν πήρε να μάθει. Αυτό είναι το λιγότερο αδιαφορία. Η Άννα τα έμαθε και αυτή και μιας και δεν μπορούσε να μάθει περισσότερα, τα είπε στην Εριέττα μήπως βρει κάτι αυτή. Εκείνη πήρε αμέσως τηλ. τον Λουκά μιας και ανησύχησε και πήγε κιόλας από εκεί για να είναι κοντά του. Η σκηνή με τον Λουκά και την Εριέττα καθώς και αυτή της Εύας, ήταν εξαιρετικές.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε πάρα πολύ και το ψηφίζω τέλειο.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Ιαν 19, 2011 5:19 pm

Καρ-Mik έγραψε:
giouli_edem έγραψε:

Και επειδή κάπου το διάβασα, αν η Ξυλά δεν "έσπασε" χτες μέσα στην εκκλησία, τι πρέπει να θεωρούμε δηλαδή "λύγισμα" ?


•Την φλέβα ανάγλυφο οροσειράς σε χάρτι • το τρεμόπαιγμα των (ανοιχτών πάντα) χειλιών - όπως σε κάθε σκηνή έντονη, ανεξαρτήτως πόνου, έρωτα, νεύρων • το σφίξιμο σε μορφή δυσκοιλιότητας ΔΙΧΩΣ ίχνος απο εκείνο το μιρκό σταγονίδιου που βγαίνει απο το μάτι!

Αυτό είναι ''σπασιμο''.

Αν και για μένα, το συγκεκριμένο σπάσιμο, πιο πολύ σε άλλο -άσιμο φέρνει Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 317424 Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 40499

Αχ Βασού μου, πόσο σε αγαπώ που μου μαθαίνεις πράγματα και εμπλουτίζεις τις γνώσεις μου.... Hug

ΔΕ θα ξαναρωτήσω γιατί ξέρω από δω και πέρα τι σημαίνει έκφραση του πόνου !!
lmao lmao
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011

Δημοσίευση από rachel Τετ Ιαν 19, 2011 5:19 pm

Βλεπω συμπνοια θετικων αποψεων για το επεισοδιο, εγω μαλλον αποτελω την μειοψηφια..... Rolling Eyes

Φυσικα χαρηκα που ξεφυγαμε εστω και για λιγο απο το ανεκδιηγητο κυνηγητο της Νταιζομπελλιαδας.... αλλα εχω ΒΑΡΕΘΕΙ τα νοσοκομεια σ'αυτην την σειρα.... livani

Θα συμφωνησω οτι ειδαμε ωραιες ερμηνειες που αποτυπωναν αγωνια, απογνωση, ανησυχια.... αλλα δυστυχως δεν καταφεραν να μ' αγγιξουν σε μεγαλο βαθμο αφου αισθανθηκα οτι η ιστορια επαναλαμβανεται....

Ξεχωριζω το ξεσπασμα του Λουκα στην Εδεμ και την συμπαρασταση της Εριεττας, που φανηκε καθαρα οτι "το αιμα νερο δεν γινεται".....Thumbs up

Στα συν του επεισοδιου το χαστουκι του Λουκα..... που μπορει να ηταν ετεροχρονισμενο αλλα εγω το λατρεψα!!!
Επισης εγω δεν διεκρινα κανενα ενδιαφερον απο πλευρας Νταιζης για την υγεια της Δαφνης, το μονο της ενδιαφερον ηταν να συλλεξει πληροφοριες για να τις χρησιμοποιησει παλι συμφεροντολογικα.... emmm

Τελος θα σταθω στην τελευταια σκηνη που αδυνατω να την σχολιασω σαν μια απλη σκηνη επεισοδιου.... για μενα ηταν μια κορυφαια τηλεοπτικη στιγμη που ξεπερνα τα συνορα της Εδεμ.....
Μια ακρως συναισθηματικη Φαιη Ξυλα που με λιγες λεξεις και με μια εκπληκτικη υποκριτικη δεινοτητα καταφερε να μου υπενθυμισει γιατι η Ευα ειναι η αγαπημενη μου ηρωιδα.... : respect : : respect : : respect :

Βεβαια ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη....


rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Ιαν 19, 2011 5:33 pm

Αν και για μένα, το συγκεκριμένο σπάσιμο, πιο πολύ σε άλλο -άσιμο φέρνει

Δεν υπάρχειιιις!! xoxo


ΑΕΔ ευχαριστω!!!
Γιούλη σούπερ το μινι σεντονάκι!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 485 - Ημερομηνία 18-01-2011

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Ιαν 19, 2011 6:22 pm

Ας σχολιασω κι εγω....

Το χθεσινο επεισοδιο μου αρεσε πολυ.Περιστρεφοταν γυρω απο την παρεα και ειχαμε υπεροχες ερμηνειες απο τους περισσοτερους ηθοποιους.

Η σκηνη Δαφνης-Νικολα-Ηλια πολυ γλυκεια αλλα και ειρωνικη ταυτοχρονα.Η Δαφνη αρχισε τις δωροδοκιες με τα εκλερακια για να την παει στο γυμναστηριο να παρει τον φακελο και ο Νικολας επεσε κατευθειαν.Κακα τα ψεματα και εγω θα επεφτα με τα εκλερακια...

Η μπουνια που εφαγε ο Λευτερης με αιφνιδιασε και εμενα.Τιναχτηκε ο Λευτερης,τιναχτηκα και εγω προς τα πισω....

Ο Λευτερης στην σκηνη που θυμοταν την ημερα του θανατου της Βερας βλεποντας την Δαφνη να απειλειται με το οπλο εκλεψε την παρασταση.Η προσπαθεια του να την προστατευσει ηταν συγκινητικη.

Συμφωνω πως το σκηνικο με τον Νικολα να περιμενει την Δαφνη που ειχε παει να παρει τον φακελο που ηθελε θυμησε εντονα την δολοφονια της Καλφοπουλου με τον Σταυριδη να την περιμενει κατω.Ο Γιαννακοπουλος πολυ καλος στην αντιδραση του μολις ειδε την Δαφνη αιμοφυρτη.

Ελιωσα με την προσπαθεια του Λουκα να μαθει απο τον Νικολα τι εγινε και ταυτοχρονα να προσπαθει να μην ταραξει την Νορα Love! Love!

Το τηλεφωνημα Λουκα-Νταιζης κορυφαιο lmao lmao
''Χεστηκα'' λεει lmao lmao Το ειπε και το ευχαριστηθηκε ο ανθρωπος...

Ο Ηλιας στην αντιδραση του μολις καταλαβε οτι κατι εγινε με την Δαφνη ηταν μοναδικος : respect : : respect : Χωρις πολλα λογια περασε ολη του την αγωνια...

Το χαστουκι το ομολογω το ευχαριστηθηκα.Εχουν γινει τοσα στην ζωη του Λουκα,δεν εχει προλαβει να συνειδητοποιησει ολες τις αλλαγες που εχουν γινει στην ζωη του,εχει την αγωνια του για την Δαφνη και εχει και τις βλακειες της Νταιζης να ακουει.Πηγε απο μονο του το χερι...και το οτι η Νταιζη που οποιος τολμουσε να απλωσει χερι πανω της αρχισε να βριζει και να κατηγορει στον Λουκα δεν ειπε κουβεντα -περα απο ενα ''πως τολμας'' που ηταν λογικο και αναμενομενο- λεει πολλα.

Η Μελιτα ειναι πλεον και με την βουλα εαυτουλης.Ηξερε να ανησυχει τους αλλους μεσα στην νυχτα οταν εκεινη ειχε προβλημα.Τωρα και μονο στην υποψια οτι μπορει να εχει γινει το οτιδηποτε στην Δαφνη εκεινη πηγε για υπνο.Ντροπη Fskl Fskl

Η αγωνια της Αννας για τον Λευτερη μου αρεσε πολυ.Οπως και η προσπαθεια της να μαθει νεα μεσω της Εριεττας.

Ο Μπελλος δεν μπορει να πεισει για κακος και αδιστακτος.Δεν το'χει λεμε!!!Απαλλαξτε μας απο την παρουσια του επιτελους!!!

Χρηστος και Παναγιωτης στο τμημα φανταστικοι.

Η Εριεττα που ετρεξε κατευθειαν στον Λουκα για να τον στηριξει μια γλυκα.

Ο μονολογος και το ξεσπασμα του Λουκα στην Εδεμ υπεροχος και εξαιρετικα παιγμενος.Η βελτιωση του Πετρακη στις δραματικες σκηνες γινεται ολο και πιο φανερη μερα με την μερα.Οταν δουλευεις και δεν επαναπαυεσαι στις δαφνες σου εχεις τετοια εξελιξη.Ευγε του : respect : : respect : Η αγκαλια του Λουκα και της Εριεττας μου αρεσε τρομερα.

Η κουρυφαια σκηνη του επεισοδιου βεβαια ηταν η τελευταια με μια Φαιη Ξυλα μοναδικη να παιζει μονη της.Ολη η ιστορια της ζωης της σε δυο γραμμες : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Τελειο το επεισοδιο απο εμενα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης