Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα - Λουκάς

+84
μπουγιουριτσα
elenh
evaggelia*
zo0zo0ni
LaurelRose
MARINAKI_AGAPI_97
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
k@terinio-loukonoraki
ifigeneia1
dm10811
κικκο
trelli petrakitsa
nadiap
ProudMaslowqueen
christina123
rinaki
charmie258
MarCia
space
aglaitsa
zeta88
xristinaki_noraloukofan
koalaki
Lisa Nova
mariannitaki
zwi
dream_on
Ανυπέρ-Βλήτο
koukoumfkos
Nora&Loukas
afroditi_norakii
mary32
Ezantakou
maeveline
Καρ-Mik
xalkate
loukanorofan
Dimitraaa
l_aquila
ειρηνη7
feggaropetra
MARIANNALEX
a!
anna92
Mikaella
zouz0unii
ellie
trelh gia nora-louka
Caroline
FieryRed
maria_sab
anna-maria
νοριτσα
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
JESSIE
loukasnora
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
st@cy
loukitsa
ellileo
Antigoni!
tweetyedem
noraki_love_97
Kornilia_Petrakitsa
kikitsa
black_cat
sofia
fay
fantina
$ofi@ loukakos + nora
KatsaroYpotheto
noratius
taradoula
edem4ever
Despinaki
fay66
mariavenetifoka
rachel
marakii
sifantid
88 απαντήσεις

Σελίδα 29 από 39 Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Μάης 17, 2011 7:16 pm

Μολις τη διαβασα και συγχιστηκα....Ειναι δυνατον θα τους χαλασουν και τη στιγμη της γεννησης της μικρης?Δεν μπορουσαν να ειναι μαζι εστω και σε αυτη τη συγκινητικη στιγμη, πολυ ωραια αντιμετωπιση απο το σεναριο, για αυτους...Κριμα, ας ελπισουμε να προλαβει εστω να μπει τη τελευταια στιγμη ο λουκας... Efxi
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από dm10811 Τρι Μάης 17, 2011 10:22 pm

Δε το πιστευω ο Λουκας θα φτασει τελευταια στιγμη!!!!!!Ελα μωρε γιατι;;;;Χαθηκε μια σκηνη παρομοια με της Ευας και του Μανου;;;;Θα ειχε απειρως περισσοτερο γελιο και συγκινηση......
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από zwi Τρι Μάης 17, 2011 10:28 pm

Γιατί κάτι μου λέει ότι ο Λουκάς θα λείπει από την γέννα και θα κάψουν και αυτήν την σκηνή... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από mariavenetifoka Τετ Μάης 18, 2011 12:57 am

Πειτε μου οτι δεν ειναι αληθεια αυτο που μολις διαβασα!!!! affraid affraid affraid
Δεν θα ειναι ο Λουκας μεσα στον τοκετο???? Στον ερχομο της κορουλας του??? Τι παει να πει δηλαδη μια σειρα απο ατυχη συμαβαντα??? Θελουν να μας τρελανουν τελειως??? gmt Grrr
Ειδαμε και παθαμε να μαθει ο Λουκας για την εγκυμοσυνη κι αυτο απο ενα σημειωμα και τωρα αυτο... Πραγματικα ειμαι τοσο απογοητευμενη και εξοργισμενη ταυτχρονα με τον τροπο που χειριζονται αυτο το ζευγαρι.... : scream : (( : scream :
Δηλαδη θα τους ηταν τοσο δυσκολο να μας προσφερουν μια γλυκια και συγκινητικη σκηνη που ειναι ανταξια των ικανοτητων τους σαν ηθοποιοι και των οσων περασαν σαν ζευγαρι ολον αυτο τον καιρο???? Για να γεμισει το επεισοδιο δηλαδη θα μας δειχνουν το Λουκα με τον Λευτερη να πεφτουν σε κινηση, δεν ξερω κι εγω τι και να φτανει ο Λουκας την τελευταια στιγμη??? faint faint
Κι ενω σκεφτομουνα οτι να δεις που κι αυτη η σκηνη ετσι επιφανειακα θα περασει απο την αλλη μια αλλη φωνη μεσα μου ελεγε "τι στο καλο δεν μπορει, τουλαχιστον τωρα θα σοβαρευτουν και θας μας δειξουν κατι αξιολογο"... Αμ δε... Δεν ξερω τι να πω ευχομαι εστω κι ετσι να χαρουμε την ελευση της μπεμπας.... Love
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από taradoula Τετ Μάης 18, 2011 8:43 pm

Εμένα δεν μου κάνει εντύπωση αυτή η εξέλιξη, γιατί από αυτά που είχα διαβάσει ήμουνα σχεδόν σίγουρη ότι κάτι θα συνέβαινε και ο Λουκάς δε θα ήταν παρών στη γέννα, αλλά παρόλα αυτά θεωρώ ότι θα έχουμε υπέροχες σκηνές... ))

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Τετ Μάης 18, 2011 9:35 pm

Τουλάχιστον να μπει ένα δευτερόλεπτι πριν γεννηθεί να της σφήξει το χέρι και να της δώσει ένα τεράστιο φιλί ....... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 482288
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από κικκο Πεμ Μάης 19, 2011 4:15 pm

μολισ διαβασα το tv zaping κ ελεγε για το σκηνικο πωσ θα παρει η μικρη τσ το ονομα τησ....κ το περιβοητο ονομα αυτησ θα ειναι ΡΕΓΓΙΝΑ....σαν σκηνικο ειναι λιγο ξεμπαρκο αλλα εμενα προσωπικα με συγγινει το γεγονοσ οτι θελουν να ενωσουν δυο αγαπημενεσ τσ κ μασ...σειρεσ...καθωσ το ονομα τσ μικρησ θα προελθει απο την μαριννα τουμασατου που θα την δουμε ξανα σαν ρεγγινα με την φιλη τησ ελσα βλεπε ελισαβετ μουταφη... σε ενα φλασ μπακ...στο οποιο θα συναντιθουν με τη νορα κ τη μαμα τησ στελλα...κ σαν παλιεσ γνωριμεσ που θα ειναι οι 4 τουσ θα πιασουν την συζητηση περι μωρων..κ ετσι λιγο πολυ θα μασ προκυψει κ το ονομα....

ανακολουθω γεγονοσ εντελωσ αλλα δεν παυει να με συγγινι οτι θα δω τσ συγκεκριμενουσ ηθοποιουσ ολουσ μαζι...εστω κ σε τετοιεσ σκηνεσ....ειναι σαν να βλεπεισ ενα riunion των αγαπημενων ηθοποιων των ακριτα-κυριτση....

κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από tzibirdika Πεμ Μάης 19, 2011 4:21 pm

κικκο έγραψε:μολισ διαβασα το tv zaping κ ελεγε για το σκηνικο πωσ θα παρει η μικρη τσ το ονομα τησ....κ το περιβοητο ονομα αυτησ θα ειναι ΡΕΓΓΙΝΑ....σαν σκηνικο ειναι λιγο ξεμπαρκο αλλα εμενα προσωπικα με συγγινει το γεγονοσ οτι θελουν να ενωσουν δυο αγαπημενεσ τσ κ μασ...σειρεσ...καθωσ το ονομα τσ μικρησ θα προελθει απο την μαριννα τουμασατου που θα την δουμε ξανα σαν ρεγγινα με την φιλη τησ ελσα βλεπε ελισαβετ μουταφη... σε ενα φλασ μπακ...στο οποιο θα συναντιθουν με τη νορα κ τη μαμα τησ στελλα...κ σαν παλιεσ γνωριμεσ που θα ειναι οι 4 τουσ θα πιασουν την συζητηση περι μωρων..κ ετσι λιγο πολυ θα μασ προκυψει κ το ονομα....

ανακολουθω γεγονοσ εντελωσ αλλα δεν παυει να με συγγινι οτι θα δω τσ συγκεκριμενουσ ηθοποιουσ ολουσ μαζι...εστω κ σε τετοιεσ σκηνεσ....ειναι σαν να βλεπεισ ενα riunion των αγαπημενων ηθοποιων των ακριτα-κυριτση....


πες μου οτι μου κανεις πλακα......πες το μου πριν αρχισω να ξεσηκωνω τους γειτονες απο τα γελια.... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 τι μου φταινε κι αυτοι οι καημενοι?
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από κικκο Πεμ Μάης 19, 2011 4:25 pm

tzibirdika έγραψε:
κικκο έγραψε:μολισ διαβασα το tv zaping κ ελεγε για το σκηνικο πωσ θα παρει η μικρη τσ το ονομα τησ....κ το περιβοητο ονομα αυτησ θα ειναι ΡΕΓΓΙΝΑ....σαν σκηνικο ειναι λιγο ξεμπαρκο αλλα εμενα προσωπικα με συγγινει το γεγονοσ οτι θελουν να ενωσουν δυο αγαπημενεσ τσ κ μασ...σειρεσ...καθωσ το ονομα τσ μικρησ θα προελθει απο την μαριννα τουμασατου που θα την δουμε ξανα σαν ρεγγινα με την φιλη τησ ελσα βλεπε ελισαβετ μουταφη... σε ενα φλασ μπακ...στο οποιο θα συναντιθουν με τη νορα κ τη μαμα τησ στελλα...κ σαν παλιεσ γνωριμεσ που θα ειναι οι 4 τουσ θα πιασουν την συζητηση περι μωρων..κ ετσι λιγο πολυ θα μασ προκυψει κ το ονομα....

ανακολουθω γεγονοσ εντελωσ αλλα δεν παυει να με συγγινι οτι θα δω τσ συγκεκριμενουσ ηθοποιουσ ολουσ μαζι...εστω κ σε τετοιεσ σκηνεσ....ειναι σαν να βλεπεισ ενα riunion των αγαπημενων ηθοποιων των ακριτα-κυριτση....




πες μου οτι μου κανεις πλακα......πες το μου πριν αρχισω να ξεσηκωνω τους γειτονες απο τα γελια.... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 τι μου φταινε κι αυτοι οι καημενοι?

μα καθολου ομωσ...τουλαχιστον ετσι υσχιριζεται ο μπουζιωτησ....
παντωσ αν το δειτε απο τι κωμικη τ πλευρα..θα εχει πλακα...ειναι σαν να βλεπεισ το remake μιασ ταινεια....γτ οχι?????? Razz Razz
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από tzibirdika Πεμ Μάης 19, 2011 4:27 pm

Ενταξει να το δω κι αυτο και δε θελω τιποτα αλλο στο κοσμο.... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 763297 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 763297 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 763297
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από κικκο Πεμ Μάης 19, 2011 4:30 pm

tzibirdika έγραψε:Ενταξει να το δω κι αυτο και δε θελω τιποτα αλλο στο κοσμο.... Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 191984 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 763297 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 763297 Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 763297

η αληθεια ειναι οτι θα παιθανουμε στ γελιο...αλλα πειτε μ τρελη πειτε μ παρανοική εμενα μ αρεσει....αφου αντεξα να δω ερωτικεσ σκηνεσ λουκα-νταιζησ κ την αγιοποιηση τησ....ολα τα αλλα δν με πτοουν....κ ασ ειναι κ ακυρα.....
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Μάης 19, 2011 4:31 pm

Εντάξει, είναι λίγο τραβηγμένο, αλλά εξαρτάται κι από τον τρόπο που θα το παρουσιάσουν όλο αυτό..... Δεδομένου οτι τα Μυστικά είναι το τελευταίο σήριαλ της Ακρίτα, φυσικό είναι να αισθάνεται κι η ίδια κάπως, και το ότι θέλει να "συνδέσει" μ'αυτόν τον τρόπο τις δυό πιό επιτυχημένες καθημερινές της σειρές εχει το γούστο του, είναι σαν να μας "κλείνει το μάτι" με σημασία....
Δεν ξέρω αν το reunion αυτό θα το δούμε κιόλας, ή μόνο θα ακούσουμε γι'αυτό, αλλά θα ήθελα πολύ να δώ την αγαπημένη μου Μαριάννα Τουμασάτου, έστω και για δυό λεπτά, και φυσικά μου είναι ιδιαίτερα προσφιλής η ιδέα οτι το όνομα της ηρωίδας που αγαπήσαμε θα διαιωνιστεί μέσω του παιδιού του άλλου μεγάλου έρωτα των Μυστικών, αυτού της Νόρας και του Λουκά! Κι είναι και όντως ΄"βασιλικό" το όνομα, όπως το θέλει ο Λουκάς!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Antigoni! Πεμ Μάης 19, 2011 4:33 pm

Ε δεν γίνεται...Πάω να πάρω το tv zapping!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από κικκο Πεμ Μάης 19, 2011 4:36 pm

JESSIE έγραψε:Εντάξει, είναι λίγο τραβηγμένο, αλλά εξαρτάται κι από τον τρόπο που θα το παρουσιάσουν όλο αυτό..... Δεδομένου οτι τα Μυστικά είναι το τελευταίο σήριαλ της Ακρίτα, φυσικό είναι να αισθάνεται κι η ίδια κάπως, και το ότι θέλει να "συνδέσει" μ'αυτόν τον τρόπο τις δυό πιό επιτυχημένες καθημερινές της σειρές εχει το γούστο του, είναι σαν να μας "κλείνει το μάτι" με σημασία....
Δεν ξέρω αν το reunion αυτό θα το δούμε κιόλας, ή μόνο θα ακούσουμε γι'αυτό, αλλά θα ήθελα πολύ να δώ την αγαπημένη μου Μαριάννα Τουμασάτου, έστω και για δυό λεπτά, και φυσικά μου είναι ιδιαίτερα προσφιλής η ιδέα οτι το όνομα της ηρωίδας που αγαπήσαμε θα διαιωνιστεί μέσω του παιδιού του άλλου μεγάλου έρωτα των Μυστικών, αυτού της Νόρας και του Λουκά! Κι είναι και όντως ΄"βασιλικό" το όνομα, όπως το θέλει ο Λουκάς!

JESSIE μ μεσ το περιοδικο αναφερει οτι θα τ δουμε κ μαλιστα κ τη μαριαννα κ την ελισαβετ....κ συμφωνω μαυτο που λεσ για το τροπο που θα το παρουσιασουν....γτ οντωσ ειναι η τελευταια σειρα τησ ακριτα κ ολο αυτο δν γινεται για να δουμε μια ακομη σκηνη στα μυστικα τησ εδεμ αλλα για να δουμε μια σκηνη με ιδιαιτερη συναισθηματικη αξια για τσ δημιουργουσ....αν με πιανεται τι εννοω..... shy
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Μάης 19, 2011 4:39 pm

Ακριβώς, κικκο, και πέρα απ'την πρώτη αντίδραση, το ξάφνιασμα δηλαδή, βάζω στοίχημα οτι τελικά θα είναι μια σκηνή που θα έχει το νόημά της, και θα τη χαρούμε όλοι.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 19, 2011 4:42 pm


Όπως το πάρει κανείς
Τα νούμερα χθες κατρακύλησαν ακόμη περισσότερο
Ο πνιγμένος λέει μια παροιμία απ τα μαλλιά του πιάνεται
Η Ρεγγίνα ήταν αγαπημένη ηρωίδα μιας άλλης σειράς
Τι σχέση μπορεί να έχει με τα μυστικά;
Μόνο σαν κοροιδία μπορώ να δω κάτι τέτοιο
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Πεμ Μάης 19, 2011 4:43 pm

Για τις συνθηκες που δεν θα ειναι ο Λουκας εκει δεν μπορω να υποθετω
Κατα τα αλλα περιμενω να καρβουνιασουν τη σκηνη της γεννας pff


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ανυπέρ-Βλήτο στις Πεμ Μάης 19, 2011 4:59 pm, 1 φορά
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Πεμ Μάης 19, 2011 4:48 pm

Εμένα μου ακούγεται ενδιαφέρον πάντως , στην αρχή όταν το διάβασα δεν μου κόλλησε πολύ καλά αλλά γιατί όχι , παίζει πολύ σημαντικό ρόλο ο τρόπος που θα παρουσιαστεί η σκηνή.....
Αναμένω να δω γέννα με Λουκά εκεί έστω και 1 δευτερόλεπτο πριν (αφού το από την αρχή δεν παίζει)
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από fay Πεμ Μάης 19, 2011 4:49 pm

Εμένα μου θύμισε τις σαπουνόπερες Τόλμη και Γοητεία και Ατίθασα Νιάτα, που εμφάνιζαν ήρωες της μιας και στο καστ της άλλης συνδέοντας τη μια με την άλλη. Δεν περίμενα να καταντήσουν έτσι και τα Μυστικά. Να φέρνουν δυο πρωταγωνίστριες από την άλλη τους σειρά, τη Βέρα στο δεξί, για να ανεβάσουν την τηλεθέαση στα Μυστικά είναι ό,τι πιο θλιβερό και λυπάμαι πραγματικά που θεωρούν κάτι τέτοιο ανατροπή στο φινάλε. Μήπως να έφερναν και το Στράτο; Αλλά όχι, ξέχασα, αυτόν δε μπορούν για τεχνικούς λόγους. Πόσα κομμάτια να γίνει και ο Σταύρου;
Δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Μάης 19, 2011 4:50 pm

Εγώ δεν το βλέπω καθόλου σαν κοροϊδία, αλλά σαν ένα συμβολικό γεγονός, που "ενώνει" στο τέλος τις δύο σειρές.... Γιατί δίνεται πολύ στρωτά, οι συμπτώσεις που συμβαίνουν πολύ συχνά στη ζωή, δυό φίλες απ'τα παλιά, που τυχαία ξαναβρέθηκαν, και ξαφνικά "προβάλλει" το αυτονόητο, το όνομα του παιδιού, το αντικείμενο του τσακωμού με το Λουκά, τι καλύτερο απ'το Ρεγγίνα! Αλλωστε είναι γνωστό οτι οι σεναριογράφοι χρησιμοποιούν συχνότατα τα ίδια και τα ίδια ονόματα για τους ήρωές τους στις διάφορες σειρές, που σημαίνει οτι έχουν κάποιο φετίχ με ωρισμένα ονόματα.
Είναι μιά πολύ τρυφερή ιδέα, και μου αρέσει πάρα πολύ!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 19, 2011 4:53 pm

fay έγραψε:Εμένα μου θύμισε τις σαπουνόπερες Τόλμη και Γοητεία και Ατίθασα Νιάτα, που εμφάνιζαν ήρωες της μιας και στο καστ της άλλης συνδέοντας τη μια με την άλλη. Δεν περίμενα να καταντήσουν έτσι και τα Μυστικά. Να φέρνουν δυο πρωταγωνίστριες από την άλλη τους σειρά, τη Βέρα στο δεξί, για να ανεβάσουν την τηλεθέαση στα Μυστικά είναι ό,τι πιο θλιβερό και λυπάμαι πραγματικά που θεωρούν κάτι τέτοιο ανατροπή στο φινάλε. Μήπως να έφερναν και το Στράτο; Αλλά όχι, ξέχασα, αυτόν δε μπορούν για τεχνικούς λόγους. Πόσα κομμάτια να γίνει και ο Σταύρου;
Δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω.


Θα έλεγα οτι όλο αυτό είναι μάλλον για γέλια παρά για κλάματα
Δεν ξέρω αν πρέπει να κατεβάσω το φόρουμ
Έτσι κι αλλιώς εγώ απέμεινα απ τους διαχειριστές που ξεκίνησαν με τόσο κέφι
Άλλωστε για τη βέρα στο δεξί υπάρχει φόρουμ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από fantina Πεμ Μάης 19, 2011 5:27 pm

Clarabelle έγραψε:
fay έγραψε:Εμένα μου θύμισε τις σαπουνόπερες Τόλμη και Γοητεία και Ατίθασα Νιάτα, που εμφάνιζαν ήρωες της μιας και στο καστ της άλλης συνδέοντας τη μια με την άλλη. Δεν περίμενα να καταντήσουν έτσι και τα Μυστικά. Να φέρνουν δυο πρωταγωνίστριες από την άλλη τους σειρά, τη Βέρα στο δεξί, για να ανεβάσουν την τηλεθέαση στα Μυστικά είναι ό,τι πιο θλιβερό και λυπάμαι πραγματικά που θεωρούν κάτι τέτοιο ανατροπή στο φινάλε. Μήπως να έφερναν και το Στράτο; Αλλά όχι, ξέχασα, αυτόν δε μπορούν για τεχνικούς λόγους. Πόσα κομμάτια να γίνει και ο Σταύρου;
Δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω.


Θα έλεγα οτι όλο αυτό είναι μάλλον για γέλια παρά για κλάματα
Δεν ξέρω αν πρέπει να κατεβάσω το φόρουμ
Έτσι κι αλλιώς εγώ απέμεινα απ τους διαχειριστές που ξεκίνησαν με τόσο κέφι
Άλλωστε για τη βέρα στο δεξί υπάρχει φόρουμ

οχι ,
μη ,
δεν το διαβασα αυτο ,
δεν το ειδα .......

η αληθεια ειναι οτι ναι θα ηθελα να ειναι και οι αλλοι διαχειριστες ,περισυ που σας διαβαζα απλως ,οι γνωμη τους ,οπως και η δικη σου ειχαν βαρυνουσα σημασια για ολους εμας (και δεν ευλογω γενεια ).
θα ηθελα να ξανα ακουσω την γνωμη τους ,εστω και για αυτο που βλεπουμε σημερα που ειναι τοσο διαφορετικο απο περισυ ή απο προπερσι .....
απο την αλλη ομως μπορω να καταλαβω την σκεψη τους ,καθως και την δικη σου αλλα για εμενα,δεν μπορω να μιλησω και για τα υπολοιπα μελη , αυτο το φορουμ ειναι η παρεα μου το απογευμα και τα βραδια που ειμαι σπιτι (μερικες μερες περισσοτερο μιλαω μαζι σας παρα με τους φιλους μου ,εδω που μενω .
ετσι μην μας το κανετε αυτο .........σας παρακαλω !!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από feggaropetra Πεμ Μάης 19, 2011 5:30 pm

Ίντα θωρούν τα μάτια μου της έρμης τηλεθεάτριας... affraid valen
Όλο λέω πως όλα τα περιμένω πια κι ότι τίποτα πια δεν μπορεί να με κάνει να εκπλαγώ, κι όλο έρχεται κάτι καινούριο και μένω με το στόμα ανοιχτό... valen

Από τη μια μεριά είναι κάπως να δούμε ένα τέτοιο flash back, θα είναι μάλλον παράταιρο, ολίγον γελοίο, λίγο ξεκούδουνο, και μία ακόμα επανάληψη... Πράγματα που λογικό είναι να μας μοιάζουν κοροιδία, έλλειψη έμπνευσης, εύκολη λύση, επαναλάψη της επανάληψης... Από την άλλη μεριά το Ρεγγίνα είναι ένα όμορφο όνομα, βασιλικό όπως ήθελε ο Λουκάς valen , το "Βέρα στο δεξί" έχει μια ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου, και ίσως και σε πολλών από μας, θα μπορούσε να μεταφραστεί και σαν μια συγκινητική πράξη, σαν κάτι νοσταλγικό, σαν ένα γλυκό κλείσιμο της σειράς για φέτος... Η Νόρα από την αρχή της σεζόν είχε αρκετά κοινά με τη Ρεγγίνα, και αν το δούμε και με λίγη καλή διάθεση και λίγο χαζορομαντικά valen επέλεξαν να "παραλληλίσουν" μία από τις μεγαλύτερες τηλεοπτικές αγάπες (αυτή του Στράτου και της Ρεγγίνας) με αυτή της Νόρας και του Λουκά... Έχει μια γλύκα... valen Η ζωή συνεχίζεται και μια νέα Ρεγγίνα έρχεται στη ζωή, που κάποια μέρα θα βρει κι εκείνη το Λουκά-Στράτο της, όπως είχε πει κι ο Λουκάκος κάποτε... valen
Γενικά πιστεύω πως εξαρτάται απόλυτα από τον τρόπο που θα δοθεί...

Για μένα άλλο είναι το σοβαρό... valen Είναι δυνατόν να μην είναι στον τοκετό ο Λουκάς; Το καλό είναι πως έτσι κι αλλιώς δεν είχα προσδοκίες πλέον, οπότε μπορώ να πω ότι το περίμενα valen αλλά είναι κρίμα... Θα είχε νομίζω πολύ περισσότερο ενδιαφέρον να ήταν δίπλα της και να της κρατάει το χέρι, θα είχε και γέλιο, και δάκρυ, και συγκίνηση, και όλα αυτά τώρα θα μετριαστούν στο ελάχιστο... Κρίμα, τι να πω...

Ευχαριστούμε πολύ για όλες τις πληροφορίες κορίτσια! flower

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Πεμ Μάης 19, 2011 6:27 pm

Εμενα πραγματικά μου αρέσει πολύ αυτό το σενάριο!!
Βερα στο δεξι δεν εβλεπα αλλα ξερω τι γινόταν και θελω πολύ να δω Τουμασατου και Μουτάφη στα μυστικα!!!!
Ακόμα μου αρέσει πολύ το Ρεγγίνα!!! inlove
Σαν ιδέα μου άρεσε μαλλον λόγω αδυναμίας στις ηθοποιούς!!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 29 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Πεμ Μάης 19, 2011 6:41 pm

MARINAKI_AGAPI_97 έγραψε:Εμενα πραγματικά μου αρέσει πολύ αυτό το σενάριο!!
Βερα στο δεξι δεν εβλεπα αλλα ξερω τι γινόταν και θελω πολύ να δω Τουμασατου και Μουτάφη στα μυστικα!!!!
Ακόμα μου αρέσει πολύ το Ρεγγίνα!!! inlove
Σαν ιδέα μου άρεσε μαλλον λόγω αδυναμίας στις ηθοποιούς!!

Kι εμένα μ'άρεσε το "Ρεγγίνα"!!! Love!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 29 από 39 Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης