Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

+47
trelli petrakitsa
evaki16
soso
KAKOS LYKOS
roria
fantina
μπουγιουριτσα
zeta88
loukanorofan
Eya-8ea
Caroline
noraki_love_97
evanna
Dorina <3 Πέτρος
loukasnora
dm10811
koukoumfkos
fay66
ProudMaslowqueen
eva_loukanoritsa
Καρ-Mik
Kornilia_Petrakitsa
ellileo
marakii
ellie
st@cy
edem4ever
Δ.Μπέλλος
kikitsa
JELSOMINA
anna-maria
mariavenetifoka
τατουάζ
aglaitsa
ntina fan
loukitsa
sifantid
trelh gia nora-louka
gxnel
tatiana<3<3
Ανυπέρ-Βλήτο
KatsaroYpotheto
ioannaa
Clarabelle
JESSIE
MARIANNALEX
nefelik
51 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Μάης 23, 2011 11:12 pm

Σημερα μου αρεσε πολυ η Ερη το βραδυ στο σπιτι με τον Στεφανο...Ηταν πολυ ομορφη...
Μου αρεσε και η Ευα...Εχει μακρυνει το μαλλι και της παει πολυ...
Και φυσικα το Νορακι με τα καφε!!!!Και αυτα που φορουσε στο σπιτι στη σκηνη με τον Λουκα...
Αλλα σημερα λατρεψα τοσο πολυ τις στεκες της κορακλας του Λουκα!!!!!! Love!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από koukoumfkos Τρι Μάης 24, 2011 7:38 pm

Σήμερα ήταν φοβερό το μαλλί της Εύας!Μου άρεσε πολύ! : respect :
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μάης 24, 2011 8:42 pm

Το κοστουμακι της Θεαρας μου σημερα στο Ρούσσο, μπεζ με μαυρα λελουδα ηταν σουπερ!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Τετ Μάης 25, 2011 5:25 pm

τελειο το μλουζακι της Ευας! Αυτο στο μπαρακι με τον Θανο
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη με τον Μπουγιουρη
Ασχολίες : Τα μυστικα της ΕΔΕΜ,Παναγιωτης Μπουγιουρης,Τραγουδι πολυ τραγουδι,χορος χιπ χοπ.ΙΝΤΕΡΝΕΤ,κοσμημα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Τετ Μάης 25, 2011 7:10 pm

ΦΟΒΕΡΟ το μλπουζακι της Στελλας σημερα! το γαλαζιο με την τεραστια πεταλουδα!!!
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη με τον Μπουγιουρη
Ασχολίες : Τα μυστικα της ΕΔΕΜ,Παναγιωτης Μπουγιουρης,Τραγουδι πολυ τραγουδι,χορος χιπ χοπ.ΙΝΤΕΡΝΕΤ,κοσμημα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από dm10811 Τετ Μάης 25, 2011 8:45 pm

Η Ευα μου αρεσε πολυ σημερα(αυτο το μαλλι της παει τρομερα) και φυσικα η Νορα...Εκει που ειχαν παει βολτα με τον Λουκα τι ωραια που ηταν!!!!Δε μου αρεσε η Μελιτα...Γιατι δεν της εβαλαν κατι πιο αναλαφρο;;;;;;;Αυτο το μαυρο την επνιγε...Και η Ερη ωραια στο σπιτι...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Τετ Μάης 25, 2011 10:28 pm

πως του παει το κουστουμι!user\Pictures\παναγιωτης μπουγιουρης\φωτογραφισεις\227696_164657133594717_123547707705660_404032_8265774_n.jpg
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη με τον Μπουγιουρη
Ασχολίες : Τα μυστικα της ΕΔΕΜ,Παναγιωτης Μπουγιουρης,Τραγουδι πολυ τραγουδι,χορος χιπ χοπ.ΙΝΤΕΡΝΕΤ,κοσμημα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Πεμ Μάης 26, 2011 3:53 pm

η ευα ντυνεται παντα τελεια! ΘΕΑ!!!
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη με τον Μπουγιουρη
Ασχολίες : Τα μυστικα της ΕΔΕΜ,Παναγιωτης Μπουγιουρης,Τραγουδι πολυ τραγουδι,χορος χιπ χοπ.ΙΝΤΕΡΝΕΤ,κοσμημα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Μάης 26, 2011 9:26 pm

Νομιζω οτι του Λουκα του πανε περισσοτερο τα κοστουμια...Πραγματικα σημερα με το κοστουμι ηταν πολυ ωραιος...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από fantina Πεμ Μάης 26, 2011 10:18 pm

dm10811 έγραψε:Νομιζω οτι του Λουκα του πανε περισσοτερο τα κοστουμια...Πραγματικα σημερα με το κοστουμι ηταν πολυ ωραιος...

του πανε αγαπη μου !!!!
αλλα με το μαυρο το κολλητο το μπλουζακι Miam ...........η κολαση επι της οθονης μας huhu !!!!!!!!!!!!!!!

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από Eya-8ea Σαβ Μάης 28, 2011 8:16 pm

Το μαλλι της Ευας ειναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο ετσι!!!Της εχει μακρυνει και το εχει κανει σγουρο και της παει παρα πολυ...Αλλα και με ισιο της παει ...Ειναι 8εα οπως και να ναι ... Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 99687
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Κυρ Μάης 29, 2011 5:07 pm

η νορα ηταν τελεια με την μοβ μπλουζα χθες, οταν εσπασαν τα νερα.
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη με τον Μπουγιουρη
Ασχολίες : Τα μυστικα της ΕΔΕΜ,Παναγιωτης Μπουγιουρης,Τραγουδι πολυ τραγουδι,χορος χιπ χοπ.ΙΝΤΕΡΝΕΤ,κοσμημα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Ιουν 19, 2011 10:34 am


Σαν αντίδοτο στο "στερητικό" απ'την έλλειψη των Μυστικών, βλέπω ξανά περασμένα επεισόδια... Και έχω να κάνω μιά παρατήρηση: Η Μάντυ Λάμπου , της οποίας το ρόλο σαν Εριέττα υπεραγαπώ, είναι μιά πολύ όμορφη γυναίκα , που συνδυάζει θεωρητικό παράστημα, έντονα χαρακτηριστικά, απλότητα και γλυκύτητα.... Αν βάλεις και τον αυθορμητισμό , την αίσθηση του χιούμορ και την παιδικότητα που τη διακρίνουν, ο συνδυασμός γίνεται πολύ ιδιαίτερος και σπάνιος.... Θα ήθελα να δώσω μιά συμβουλή στους στυλίστες της σειράς σχετικά με τη Μάντυ: Μην την ντύνετε με ρούχα που τονίζουν το ανάστημά της, ας πούμε μακρυά χαχόλικα φορέματα, ή με τακούνια, που δεν τα χρειάζεται. Ολ'αυτά την κανουν υπέρ το δέον θεωρητική κι εντυπωσιακή, και αυτό αφαιρεί απ'τη έμφυτη χάρη της. Φορέστε της φλάτ παπούτσια, τονίστε τη μέση της, και δώστε της ένα πιό θηλυκό και νεανικό στύλ, που ταιριάζει και με την διάθεσή της, που είναι παιχνιδιάρικη και φωτεινή! Βέβαια είναι λίγο αργά , γιατί σε ενάμιση μήνα τα γυρίσματα τελειώνουν, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από roria Κυρ Ιουν 19, 2011 12:05 pm

JESSIE έγραψε:
Σαν αντίδοτο στο "στερητικό" απ'την έλλειψη των Μυστικών, βλέπω ξανά περασμένα επεισόδια... Και έχω να κάνω μιά παρατήρηση: Η Μάντυ Λάμπου , της οποίας το ρόλο σαν Εριέττα υπεραγαπώ, είναι μιά πολύ όμορφη γυναίκα , που συνδυάζει θεωρητικό παράστημα, έντονα χαρακτηριστικά, απλότητα και γλυκύτητα.... Αν βάλεις και τον αυθορμητισμό , την αίσθηση του χιούμορ και την παιδικότητα που τη διακρίνουν, ο συνδυασμός γίνεται πολύ ιδιαίτερος και σπάνιος.... Θα ήθελα να δώσω μιά συμβουλή στους στυλίστες της σειράς σχετικά με τη Μάντυ: Μην την ντύνετε με ρούχα που τονίζουν το ανάστημά της, ας πούμε μακρυά χαχόλικα φορέματα, ή με τακούνια, που δεν τα χρειάζεται. Ολ'αυτά την κανουν υπέρ το δέον θεωρητική κι εντυπωσιακή, και αυτό αφαιρεί απ'τη έμφυτη χάρη της. Φορέστε της φλάτ παπούτσια, τονίστε τη μέση της, και δώστε της ένα πιό θηλυκό και νεανικό στύλ, που ταιριάζει και με την διάθεσή της, που είναι παιχνιδιάρικη και φωτεινή! Βέβαια είναι λίγο αργά , γιατί σε ενάμιση μήνα τα γυρίσματα τελειώνουν, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ!

Στα στυλιστικά είμαι, ομολογώ, ολίγον στόκος, εκτός αν πρόκειται για κάτι κραυγαλέο, όπως για παράδειγμα εκείνο το ανεκδιήγητο φόρεμα της Μελίτας στο Μουσείο που το μόνο αξεσουάρ που θα του πήγαινε θα ήταν ένα πανεράκι θλιβερά γαρύφαλλα. Όμως αυτό με τα τακούνια (τα οποία προσωπικά μισώ) το έχω προσέξει, ειδικά με τη Μάντυ Λάμπου που όντως δεν τα χρειάζεται καθόλου. Τι κόλλημα είναι αυτό, δενμπορώ να το καταλάβω. Πολύ σωστά το επισημαίνεις.
Κι εσύ βλέπεις παλιότερα επεισόδια , ε; Πού να είχαν και λίγο πιο πολύ υλικό!
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Ιουν 19, 2011 12:39 pm

Ναί, Roria, βλέπω παλιά επεισόδια, γιατί μ'ευχαριστούν περισσότερο απ'οποιαδήποτε άλλη ταινία, περίεργο πράγμα όμως!!!! Συμφωνώ οτι το υλικό είναι λίγο, αλλά οι εγγραφές μου περιέχουν μόνο τις σκηνές που μ'ενδιαφέρουν οπότε δεν με πειράζει και πολύ!
Και ναί, το φόρεμα της Μελίτας στο μουσείο ήταν χάλια, με το τσαντάκι το λαχανί, και κυρίως το αδέξιο και άχαρο βάδισμα της Μελίτας.... Κι όμως, τη Μελίτα, που δεν έχει το ύψος της Εριέττας, την εμφανίζουν συχνά με τελείως φλάτ παπούτσια, κι αυτό της δίνει άνεση και χαλαρότητα στις κινήσεις της... Γιατί δεν κάνουν το ίδιο με την Εριέττα, αλλά τη δείχνουν συνεχώς με κάτι μπότες που μοιάζουν περισσότερο με αρβύλες, και με "ρόμπες" ή "κουρτίνες" αντί για φορέματα, κι εγώ δεν μπορώ να καταλάβω... Φοράνε μίνι φορέματα στη Μελίτα που δεν την κολακεύουν καθόλου γιατι οι γάμπες της είναι σαν μπουκάλες, και στην Εριέττα, που έχει υπέροχα πόδια, τα κρύβουν συνήθως κάτω από μακρυά ριχτάρια ..... Αβυσσος η ψυχή της στυλίστριας, αυτό έχω να πώ!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από roria Κυρ Ιουν 19, 2011 4:10 pm

Και οι δικές μου εγγραφές το ίδιο περιέχουν! Αλλά σκέφτομαι ότι ακόμα μόλις καβατζάραμε τα μέσα Ιουνίου και νέο υλικό θα υπάρξει μετά τα μέσα Οκτωβρίου, οπότε το απόθεμα μάλλον δε φτάνει!
Καλά, ειδικά με τις μπότες και με τις γόβες γκάπα-γκούπα μέσα στα σπίτια έχω ένα θέμα (και δύο μη σου πω!) Ποιος εγκέφαλος το έχει σκεφτεί αυτό, ήθελα να ήξερα και χαντακώνονται όλες σχεδόν οι ηθοποιοί; Γιατί βέβαια δεν ισχύει μόνο στα Μυστικά.
Πάρα πολλά μπορεί να προσάψει κανείς στα τούρκικα σήριαλ, αλλά από το λίγο που έχω δει οι γυναίκες στα σπίτια τους φοράνε παντόφλες όπως όλος ο κόσμος και στα κρεβάτια τους νυχτικά. Και γενικώς, γυναίκες και άντρες, όταν υποδύονται τους κανονικούς ανθρώπους ντύνονται και σαν τέτοιοι. Αυτό εδώ από ό,τι έχω καταλάβει θεωρείται κάτι σαν έγκλημα καθοσιώσεως!
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από KAKOS LYKOS Κυρ Ιουν 19, 2011 4:17 pm

H ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΥΨΟΣ, ΑΠ'ΟΛΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.
ΟΥΤΕ ΤΑΠΑΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΗ ΝΟΡΑ, (ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΣΟ ΚΕΦΑΛΙ) ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΧΑΡΟ ΣΑΝ ΑΓΓΟΥΡΙ, ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ.
ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΥΨΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΦΛΑΤ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΨΗΛΟΤΑΚΟΥΝΕΣ ΓΟΒΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΡΙΧΝΕΙ ΣΤΟ ΥΨΟΣ, ΟΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΧΑΝΤΖΗΚΟΡΗ, ΠΟΥ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΕΞΩ ΑΠ'ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ, ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟ, ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΜΕΣΗ. (ΓΙΑ ΤΟ ΔΥΣΜΟΙΡΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΛΕΩ.)
ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΔΙΑΦΑΝΗ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ, ΣΑΝ ΜΩΡΟ, ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΧΗΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΣΑΡΚΩΔΗ ΧΕΙΛΗ.
ΕΧΕΙ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΑΤΙΑ, ΕΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΛΙΓΟ ΣΕ ΓΟΥΡΛΩΤΑ, ΚΑΙ ΜΙΑ ΥΠΟΨΙΑ ΣΑΚΟΥΛΑΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ, ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ, ΤΗΣ ΡΙΧΝΕΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΑΚΙΑ.
ΟΤΑΝ ΤΗ ΒΑΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΙΕΣ, ΤΗΝ ΕΡΙΕΤΤΑ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ!! xixixi
ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΑΒΟΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ 'ΧΕΙ, ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
ΟΤΑΝ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΒΑΖΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΑΣΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΗ, ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΓΟΥΡΛΩΤΑ ΜΑΤΙΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΦΡΥΔΙΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ, ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΑΤΟΕΛΙΑ, Ε....ΤΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΠΑΝΩ ΔΕΞΙΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΚΑΤΑΛΗΛΗ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ ΓΙΑ ΘΡΙΛΕΡ.
ΑΛΛΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ??
ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΦΘΟΡΜΗΤΑ ΣΤΟ ΝΟΥ,
ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙ ΟΡΕΞΕΩΣ...
KAKOS LYKOS
KAKOS LYKOS
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από roria Κυρ Ιουν 19, 2011 4:32 pm

Πρώτον νομίζω ότι το τόπικ εδώ είναι για θέματα στυλιστικά. Δεύτερον έχω την εντύπωση ότι στις τηλεοπτικές σειρές μυθοπλασίας η ενδεδειγμένη ειδικότητα είναι εκείνη του/της ηθοποιού και όχι του μοντέλου/της μοντέλας, οπότε το αν ένα ζευγάρι είναι ενδιαφέρον και γοητευτικό εξαρτάται κατά κύριο λόγο από το πώς παίζουν οι δύο παρτενέρ και όχι από το ύψος του καθενός, τους αγκώνες του και τους λοβούς των αυτιών του.
Ακόμα όμως και στην εμφάνιση να σταθούμε τα γούστα ποικίλλουν, όπως οι άνθρωποι. Προσωπικά θεωρώ την Μάντυ Λάμπου και τη Φαίη Ξυλά τις δύο ωραιότερες της Εδέμ, λαμβάνοντας υπόψη όλες τις παραμέτρους. Και βρίσκω επίσης ότι η Αντιγόνη Δρακουλάκη έχει αυτό που λέμε "τύπο". Αλλά όπως είπα, αυτά είναι γούστα.
Τις προάλλες, για παράδειγμα, κάποιος γνωστός μου με εξέπληξε όταν μου είπε για μια θεωρούμενη ωραία ότι δεν του αρέσει καθόλου, διότι έχει ένα σώμα ανορεξικό και μια coiffure που της κάνει ένα κεφάλι τεράστιο και μοιάζει σαν αλιγάτορας! Ο καθένας λοιπόν μπορεί να πει το οτιδήποτε για οποιονδήποτε. Σημασία έχει να πείθουν υποκριτικά οι ηθοποιοί. Αυτό περιμένουμε (και απαιτούμε) από αυτούς.
Συγγνώμη για το off topic.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από soso Κυρ Ιουν 19, 2011 7:02 pm

Καλα δεν χρειάζεται να υποβαθμίζεται άπαν σύμπαν ΟΛΟ το υπόλοιπο καστ ,για να τονισθεί η πολυεπίπεδη ανωτερότητα της Μελίτας και της Παπα-αφού μιλάμε για φυσικά χαρακτηριστικά,για φυσικά πρόσωπα μιλάμε!
Αυτην την βλέπουν και με γυμνά ματια,όσοι την βλέπουν!
Ενώ όσοι ΔΕΝ τη βλέπουν,λόγω της μόνιμης (πια) τέτοιου τύπου συμπεριφορας των φανς της,αντιπαθούν ακόμη περισσότερο την ηρωίδα που υποδύεται!Κρίμα κι άδικο..τέτοια απόκλιση στόχου!
..που έχει προκαλέσει δε, και στην πλειοψηφία του κοινού τα.. γνωστα ..αποτελέσματα! livani livani livani
Υγ.Νομίζω ρίχνει ενα ολόκληρο στην Ξυλά και ενα κι ενα τέταρτο στη Δρακουλάκη livani
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από KAKOS LYKOS Κυρ Ιουν 19, 2011 7:07 pm

......κυρίως το αδέξιο και άχαρο βάδισμα της Μελίτας....

.......οι γάμπες της είναι σαν μπουκάλες,

ΔΗΛΑΔΗ, OI ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΕΓΙΝΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΤΥΛΙΣΤΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ.??........ΚΑΛΑ.
Ε, ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΧΟΛΙΟ ΑΦΟΡΟΥΣΕ , ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΟΡΙΖΟΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΝΔΥΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ ΤΟΥ ΓΟΥΣΤΟΥ, ΠΟΥ ΛΕΣ, ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΙΘΟΥΝ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ.

ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ ΑΠ' ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟ ΤΗΣ "ΠΑΡΟΥΣΙΑΣ" ΜΟΥ ΕΔΩ.
ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ(roria),ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΩΝ, ΕΧΟΥΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΠΑΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΩ..
KAKOS LYKOS
KAKOS LYKOS
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Ιουν 19, 2011 7:12 pm

Παρ'όλο οτι το τόπικ δεν είναι το κατάλληλο, θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Roria, η Μάντυ Λάμπου δεν είναι μόνο μια πραγματική "θεά" στην εμφάνιση, αλλά και μιά ηθοποιός που μπορεί να βγάλει συναίσθηματα και να σταθεί επάξια δίπλα στον Σταύρου, που είναι και το κυρίως ζητούμενο. Αυτό άλλωστε ήταν που "μέτρησε" και για τους σεναριογράφους, που τον έβγαλαν απ'τον κόπο να προσπαθεί μόνος του για έναν ολόκληρο κύκλο να απογειώσει τις κοινές σκηνές του με τη Μελίτα, παρά τις φιλότιμες προσπάθειές της για να τις χαντακώσει, .... και του έδωσαν μιά παρτενέρ που του αξίζει....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από KAKOS LYKOS Κυρ Ιουν 19, 2011 7:15 pm

,λόγω της μόνιμης (πια) τέτοιου τύπου συμπεριφορας των φανς της....
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ??




Υγ.Νομίζω ρίχνει ενα ολόκληρο στην Ξυλά και ενα κι ενα τέταρτο στη Δρακουλάκη....
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΣΟ.
KAKOS LYKOS
KAKOS LYKOS
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από KAKOS LYKOS Κυρ Ιουν 19, 2011 7:20 pm

JESSIE έγραψε:Παρ'όλο οτι το τόπικ δεν είναι το κατάλληλο, θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Roria, η Μάντυ Λάμπου δεν είναι μόνο μια πραγματική "θεά" στην εμφάνιση, αλλά και μιά ηθοποιός που μπορεί να βγάλει συναίσθηματα και να σταθεί επάξια δίπλα στον Σταύρου, που είναι και το κυρίως ζητούμενο. Αυτό άλλωστε ήταν που "μέτρησε" και για τους σεναριογράφους, που τον έβγαλαν απ'τον κόπο να προσπαθεί μόνος του για έναν ολόκληρο κύκλο να απογειώσει τις κοινές σκηνές του με τη Μελίτα, παρά τις φιλότιμες προσπάθειές της για να τις χαντακώσει, .... και του έδωσαν μιά παρτενέρ που του αξίζει....


ΠΕΡΙΟΡΙΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ, ΚΑΙ ΜΗΝ ΓΕΝΙΚΕΥΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΥΣ, ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ, ΑΠ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ.
KAKOS LYKOS
KAKOS LYKOS
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Ιουν 19, 2011 7:29 pm

KAKOS LYKOS έγραψε:
JESSIE έγραψε:Παρ'όλο οτι το τόπικ δεν είναι το κατάλληλο, θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Roria, η Μάντυ Λάμπου δεν είναι μόνο μια πραγματική "θεά" στην εμφάνιση, αλλά και μιά ηθοποιός που μπορεί να βγάλει συναίσθηματα και να σταθεί επάξια δίπλα στον Σταύρου, που είναι και το κυρίως ζητούμενο. Αυτό άλλωστε ήταν που "μέτρησε" και για τους σεναριογράφους, που τον έβγαλαν απ'τον κόπο να προσπαθεί μόνος του για έναν ολόκληρο κύκλο να απογειώσει τις κοινές σκηνές του με τη Μελίτα, παρά τις φιλότιμες προσπάθειές της για να τις χαντακώσει, .... και του έδωσαν μιά παρτενέρ που του αξίζει....


ΠΕΡΙΟΡΙΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΨΗ, ΚΑΙ ΜΗΝ ΓΕΝΙΚΕΥΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΗ ΣΤΟΥΣ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΥΣ, ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ, ΑΠ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ.

Οταν γράφω κάτι, είναι ευνόητο οτι αντανακλά τις προσωπικές μου απόψεις, άρα δεν είμαι εγώ αυτή που γενικεύω....
Αυτό που βλέπω με τα μάτια μου, είναι οτι για ολόκληρο τον 3ο κύκλο ο Στέφανος είναι με την Εριέττα, και εγώ προσωπικά χαίρομαι πολύ γι'αυτό, γιατί πραγματικά λυπόμουν τον Σταύρου να προσπαθεί να παίξει δίπλα στις εξεζητημένες και σχεδόν υστερικές απόπειρες της Παπά ν'αποδώσει "δραματικά" το ρόλο της ..... Τι εννοείς οτι οι δικές σου πληροφορίες είναι εκ διαμέτρου αντίθετες απ'αυτήν την άποψη, έχεις κάποιες ιδιαίτερες γνωριμίες με την παραγωγή, ή με τους σεναριογράφους ?
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 5 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από evaki16 Κυρ Ιουν 19, 2011 7:33 pm

JESSIE έγραψε:Παρ'όλο οτι το τόπικ δεν είναι το κατάλληλο, θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Roria, η Μάντυ Λάμπου δεν είναι μόνο μια πραγματική "θεά" στην εμφάνιση, αλλά και μιά ηθοποιός που μπορεί να βγάλει συναίσθηματα και να σταθεί επάξια δίπλα στον Σταύρου, που είναι και το κυρίως ζητούμενο. Αυτό άλλωστε ήταν που "μέτρησε" και για τους σεναριογράφους, που τον έβγαλαν απ'τον κόπο να προσπαθεί μόνος του για έναν ολόκληρο κύκλο να απογειώσει τις κοινές σκηνές του με τη Μελίτα, παρά τις φιλότιμες προσπάθειές της για να τις χαντακώσει, .... και του έδωσαν μιά παρτενέρ που του αξίζει....

Συμφωνώ απολύτως : respect : : respect : : respect :
Επίσης θέλω να προσθέσω ότι και η Ξυλά είχε σταθεί άξια δίπλα στον κορυφαίο Στάυρου και πως η χημεία των 2 αυτών ηθοποιών ήταν είναι και θα είναι αδιαμφισβήτητη.... Όλες οι σκηνές που είχαν ήταν κορυφαίες και όχι μονο οι ερωτικές.... αν και φανατική Μανοευική (και Λουκανορική βεβαίως βεβαίως) η Εύα με τον Στέφανο μου άρεσε αρκετά....!!!! Και τώρα λατρεύω Ερη&Στέφανο!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης