Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

+47
trelli petrakitsa
evaki16
soso
KAKOS LYKOS
roria
fantina
μπουγιουριτσα
zeta88
loukanorofan
Eya-8ea
Caroline
noraki_love_97
evanna
Dorina <3 Πέτρος
loukasnora
dm10811
koukoumfkos
fay66
ProudMaslowqueen
eva_loukanoritsa
Καρ-Mik
Kornilia_Petrakitsa
ellileo
marakii
ellie
st@cy
edem4ever
Δ.Μπέλλος
kikitsa
JELSOMINA
anna-maria
mariavenetifoka
τατουάζ
aglaitsa
ntina fan
loukitsa
sifantid
trelh gia nora-louka
gxnel
tatiana<3<3
Ανυπέρ-Βλήτο
KatsaroYpotheto
ioannaa
Clarabelle
JESSIE
MARIANNALEX
nefelik
51 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από gxnel Τετ Απρ 27, 2011 12:22 am

τι τους εχει κανει η Νορα και την ντυνουν ετσι??


αυτο το παλτουδακι....ή εμενα μου φαινεται αθλιο γιατι με το ροζ δεν τα παω καλα ή ειναι οντως χαλια....
Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 103275
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από st@cy Τετ Απρ 27, 2011 5:53 pm

gxnel έγραψε:τι τους εχει κανει η Νορα και την ντυνουν ετσι??


αυτο το παλτουδακι....ή εμενα μου φαινεται αθλιο γιατι με το ροζ δεν τα παω καλα ή ειναι οντως χαλια....
Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 103275
Κοιτα η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο,μεμονωμενο σαν κομματι ειναι ομορφο,αλλα το συνδιασαν ετσι που δε χαριζε καθολου.
Εν αντιθεσει με το πουα που ηταν Love! (ειναι και η αδυναμια βεβαια...)
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από evanna Τετ Απρ 27, 2011 5:56 pm

Συμφωνω με την Αναστασια,το παλτουδακι δεν ειναι κακο αλλα ο συνδυασμος με την πουα μπλουζα ηταν χοντρο φαουλ....δεν ταιριαζαν καθολου! Nyxia
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από st@cy Τετ Απρ 27, 2011 5:57 pm

evanna έγραψε:Συμφωνω με την Αναστασια,το παλτουδακι δεν ειναι κακο αλλα ο συνδυασμος με την πουα μπλουζα ηταν χοντρο φαουλ....δεν ταιριαζαν καθολου! Nyxia
Και να ηταν τα μονα ακυρα που εχουμε δει καλα θα'ταν... ;D
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Απρ 27, 2011 6:00 pm

Είπα κι εγώ μόνο σε εμένα άρεσε αυτό το παλτουδάκι sisi sisi Εγώ πιστεύω ότι της πάει το συγκεκριμένο παλτουδάκι αλλά λόγω του ότι είναι αρκετά φανταχτερό θα έπρεπε να προσέξουν περισσότερο πως το συνδιάζουν...
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από mariavenetifoka Τετ Απρ 27, 2011 9:33 pm

Kαι σημερα νομιζω το ζευγος Βενετη εσκισε!!!! : respect : : respect :
Μου αρεσε πολυ το μπρορντοροδοκοκκινο-φευγοντας πουκαμισο του Λουκα.... Love Γενικα νομιζω παροτι μελαχρινος του πανε πιο πολυ τα σκουρα χρωματα... Για παραδειγμα περυσι ή και φετος δεν θυμαμαι που του φορουσαν κατι σακακια στις αποχρωσεις του μπεζ και τετοια δεν μου αρεσε πολυ... Τον προτιμω με τα μαυρα ή και με το τζιν του και τα T-Shirt του.... Love! Love! Love!
Επισης η Νορα σημερα σαρωσε!!!! Palamakia Τρελαθηκα με τη σαλοπετα της Hug αν και θα την προτιμουσα με ενα αλλο πουκαμισο ισως σε κοκκινο (τετοια φωτεινα χρωματα). Βεβαια της παει και το πρασινο πολυ αλλα το σημερινο ηταν καπως σκουρο.... θα αλλαζα και το σχεδιο... Κατα τ'αλλα της πανε τοσο μα τοσο πολυ οι σαλοπετες (απ'οτι θυμαμαι στην ευα δεν ειχαν φορεσει, οποτε ξεχωριζει κιολας).... Ειναι τοσο γλυκια!!!!! inlove inlove inlove inlove


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mariavenetifoka στις Τετ Απρ 27, 2011 9:40 pm, 1 φορά
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από mariavenetifoka Τετ Απρ 27, 2011 9:38 pm

Επισης μου αρεσε η καμπαρντινα της Νταιζης (εζησα να το πω κι αυτο imarton ) και το φορεμα της Στελλας καπως με το ψευτικο μεγαλο φερμουαρ... Ειχε στυλ πιστευω... Γενικα η Στελλα ντυνεται πολυ ομρφα και κομψα Hug εκτος απο καποιες εξαιρεσεις-μικροατυχιες μερικες φορες... Mmm Τι να κανουμε.... Wink
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από noraki_love_97 Τετ Απρ 27, 2011 9:41 pm

η σαλοπετα της Νορας σημερα εσκυσε!μας εβαλε στο κλιμα(hello!!! μπαινω στο μηνα μου ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!)τα μουρουδιακα που βλεπαν τα ρουκα κλπ φοβερα!αυτο που με κολακεψε περισσοτερο ηταν το καροτσι!!!!!!!!!!!!!
Ο Λουκας μου αρεσε παρα πολυ σημερα!!!!Το πουκαμισο του πηγαινε μουρλια!νομιζω πως αυτο που του πηγαινει πιο πολυ απο κουστουμια ειναι σιγουρα τα μαυρα με μωβ πουκαμισο!!!!!!!!!!!!!!! Τρελαθηκα επεισης με φορεματακι Στελλας!!(την προσεχουν πολυ βλεπω....μηπως επειδη ειναι αρχη?)
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από marakii Τετ Απρ 27, 2011 9:48 pm

Νομίζω οτί την παράσταση έκλεψαν τα μωρουδιακά Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 681539 ρουχαλάκια αλλά μου άρεσε πάρα πολύ η σαλοπέτα της Νόρας αλλά θα προτιμούσα ένα μονόχρωμο πουκάμισο γιατί το σχέδιο με ζάλισε λίγο αλλά ήταν υπέροχη..και το μπορντό πήγαινε πολύ στο Λουκά και μου άρεσε και το στυλ της Στέλλας και και το ρούχο της Εύας....
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από gxnel Τετ Απρ 27, 2011 9:55 pm

οντως τωρα που το λετε μαλλον ο συνδυασμος ο χθεσινος δεν μου αρεσε τοσο και οχι μονο το παλτουδακι.....

πολυ μου αρεσε η
σαλοπετα της Νορας σημερα αν και θα προτιμουσα κατι μονοχρωμο απο μεσα...
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από st@cy Τετ Απρ 27, 2011 10:43 pm

Να πω την αληθεια περιμενα πολυ την σαλοπετα και λογω εγκυμοσυνης αλλα και γιατι μ'αρεσει.Και ευτυχως δε με απογοητευσε το αποτελεσμα.Ηταν ωραιο το συνολο.
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από koukoumfkos Κυρ Μάης 01, 2011 5:40 pm

Βρε κορίτσια συγγνώμη για το οφ τόπικ αλλά επειδή είμαι και άσχετος,η σαλοπέτα τι είναι? lol!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από Caroline Κυρ Μάης 01, 2011 7:23 pm

koukoumfkos έγραψε:Βρε κορίτσια συγγνώμη για το οφ τόπικ αλλά επειδή είμαι και άσχετος,η σαλοπέτα τι είναι? lol!
Άντρας, τι να πεις? Siga...
Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 450px-SALOPETTE
Αυτό σε πολύ καλύτερη μορφή!!! lol!


Δηλαδή αυτό
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από koukoumfkos Κυρ Μάης 01, 2011 7:27 pm

AlexiaQ έγραψε:
koukoumfkos έγραψε:Βρε κορίτσια συγγνώμη για το οφ τόπικ αλλά επειδή είμαι και άσχετος,η σαλοπέτα τι είναι? lol!
Άντρας, τι να πεις? Siga...
Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 450px-SALOPETTE
Αυτό σε πολύ καλύτερη μορφή!!! lol!


Δηλαδή αυτό

Αα ναι,σε ευχαριστώ γυναίκα! lol!
Όντως της πάνε πάρα πολύ οι σαλοπέτες!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από dm10811 Παρ Μάης 06, 2011 10:55 pm

Σημερα που αρεσε παρα πολυ η μπλουζα της Νορας αυτη η ασπρη με τα μπλε σχεδιακια στον γιακα!!!!!Και το βραδυ τι γλυκια που ηταν με αυτη τη κορδελα!!!!!Εκει που ξυπνησε μπουρδουκλωμενη με τον Λουκα ειχε πολλη πλακα!!!!Και ο Λουκας ηταν ωραιος με το κοστουμι!!!Μονο μη του ξαναβαλουν αυτο που ζαλιζει με τις ριγες και το εχει και σε 2 χρωαματα!!!!Και ασπρο-μαυρο και ασρπο-μωβ!!!!!!!!

Επισης η Αμαλια παντα ειναι στη τριχα!!!!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από mariavenetifoka Παρ Μάης 06, 2011 11:20 pm

Η Αμαλια οντως σημερα ηταν θεα!!!!!!! : respect : : respect :
Το επισημαινω γιατι παρολο που εχει ενα πολυ σικ και κομψο στυλ τωρα τελευταια κατα την αποψη μου ειχε πεσει λιγο γιατι ηταν κι η Στελλα διπλα που εχει σωματαρα και ντυνεται κι αυτη πολυ ωραια και λιγο εχασε τον ειρμο αλλα σημερα της εβγαλα το καπελο!!!!!! Flkia
Οσο για το λουκανορικο ζευγος δεν τρελαθηκα σημερα.... Ενταξει ασχημο δεν ηταν αλλα δεν ηταν κι απ' τα καλυτερα τους.... Η μπλουζα της Νορας το βραδυ μου αρεσε καπως το σχεδιο οχι τοσο το χρωμα γιατι εγραφε πανω κατι Baby Baby και ηταν πολυ γλυκια.... Love Και με την κορδελα γινεται... inlove inlove
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μάης 07, 2011 8:00 am

Λάτρεψα άσπεη μλούζα με μπλε σχεδιάκια Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 681539 Πόσο πιο θεάρα μπορεί να γίνει αυτή η γυναίκα Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 195890 Πραγματικά στη σκηνή με την Έρη ήταν και οι 2 υπέροχες αλλά όπως προείπα λάτρεψα μπλούζα Νόρας !!!!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από Eya-8ea Τετ Μάης 11, 2011 10:59 pm

Λατρευω παρα πολυ το ντυσιμο και γενικα ολο το στυλ της Εριεττας..Φοραει υπεροχα φορεματα ,τελεις μποτες και τα συνδιαζει με τελειες μακριες ζακετουλες!!!!

Επισης μου αρεσει πολυ το στυλ της Ευας ,αλλα τα μαλλια της μου αρεσαν πιο πολυ στον πρωτο κυκλο που ηταν σγουρα!!!Νομιζω της πανε πιο πολυ ετσι και ενα τονο πιο σκουρα!!!

Η νορα κανει πολυ ωραιο ντυσιμο και εχει υπεροχο σωμα και υπεροχο κινητο!!Ομως τα μαλλια της μου αρεσαν πολυ πιο πολυ στον δευτερο κυκλο που ηταν λιγο πιο σκουρο κοκκινο και οχι πορτοκαλι!!!!Επισης 8α ηταν ωραιο να τα εκοβε μοντερνο καρε ,τοτε θα ηταν θεα!!!

Η Μελιτα εχει πολυ πιο ωραια μαλλια απ'οτι στους αλλους δυο κυκλους το ντυσιμο της μου ειναι λιγο αδιαφορο οπως και της Δαφνης!!!

Τελος η Νταιζη ντυνεται πολυ ωραια με ωραια φορεματα,δαχτυλιδια και ωραιες τσαντες!!!!Εχει τελειο μαλλι ,αλλα στο δευτερο κυκλο μου αρεσε πολυ πιο πολυ ,γιατι ηταν πιο σκουρο!!Επισης θελω να τη δω μια φορα και με σγουρο μαλλι ,γιατι της παει υπεροχα!!!!

Απο ανδρες μου αρεσει πολυ οπως ντυνεται ο Νικολας με τα πουκαμισακια τα μοντερνα!!!

Ο Λουκας ειναι τελειος με τα κουστουμια!!!
Ο Λευτερης,ο Στεφανος κι ο Χρηστος δε μου αρεσουν καθολου!!!
Ο ρουσσος ομως τα σπαει σε ολα του... Ειναι πολυ ωραιος και γοητευτηκος ανδρας!!!
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από dm10811 Πεμ Μάης 12, 2011 10:34 pm

Σημερα στη βαφτιση ηταν ολες πολυ ομορφες!!!!!!Η Μαριλια δε μου αρεσε παρα πολυ αλλα καλη ηταν......Το φορεμα της Ευας ειχε ωραια γραμμη γιατι τη κολακευε αλλα το χρωμα δε μου αρεσε.....Επισης της πηγαινει πολυ το κοκκινο κραγιον!!!!!Η Εριεττα ηταν λιγο σαν αρχαια θεα με αυτο το φορεμα......Αλλα πιο πολυ μου αρεσαν τα φορεματα της Δαφνης και της Νορας......Η Νορα ηταν τοσο γλυκια με αυτο το μωβ φορεμα(ενα χρωμα που μου αρεσει πολυ).......Επιτελους της εβαλαν κατι καλο οχι σαν την Ανασταση......Επισης στο γραφειο ηταν πολυ ωραια με τα κιτρινα και τα παπουτσια της μου αρεσαν πολυ(καλα που ανεβασε τα ποδια στο γραφειο!!!)......
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από loukanorofan Σαβ Μάης 14, 2011 12:47 am

μ'αρεσει που η Νορα στα μισα της εγκυμοσυνης -λεγανε οτι- δεν φορουσε τακουνι λογω αυτης...
κ τωρα με την κοιλια στο στομα, το 10ποντο 10ποντο...Nyxia
κ γενικα συνεχεια τακουνι φοραει εδω κ πολλα επεισοδια....
loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από zeta88 Σαβ Μάης 14, 2011 1:42 am

Όλοι τους ήταν πολύ ωραίοι στη βάπτιση αν και νομίζω Άγγελος και Μάριος κλέψαν την παράσταση!!!
Μ'άρεσαν πολύ σαν εικόνα η οικογένεια Χαρίτου που όλοι είχαν από κάτι κόκκινο-η Αγγέλα νομίζω όχι αλλά ταίριαζε κι αυτή χρωματικά!
Το φόρεμα της Νόρας ήταν πολύ όμορφο όπως φαινόταν η κοιλίτσα της!!
Κι ο χώρος που έγινε μ'άρεσε πολύ!!!


zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μάης 14, 2011 1:32 pm

Τέλειο το μωβ φορεματάκι της Νόρας (και οι μωβ γοβες) και μου άρεσε πολύ και το μπλουζάκι με τον Μickey ....Επίσης μου άρεσε και το ρούχο της Έρης (το θαλασσί) και φυσικά τα 2 μικρούλια Μαριος και Άγγελος ! ! !
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από Eya-8ea Κυρ Μάης 15, 2011 12:10 am

Μου αρεσε τρελα στο τελευταιο επεισοδιο η Εριεττα!!!Η γυναικα ηταν 8εα !!Καταπληκτικο το 8αλασσι της φορεματακι με τα βραχολια και τα γυαλια της...Επισης μου αρεσε παρα πολυ και με το μαωρο φορεματακι και τη μακρυα ζακετα που το συνδιασε!Α! και η τσαντα της φυσικα... Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 811901

Η Νορα φορουσε τελειο λιλα φορεματακι και τελειες γοβες....Ηταν πολυ ομορφη στη βαφτιση...

Τι να πω για τη 8εα μου ..Της παει παρα πολυ το κοκκινο!Ειχε κατι το αρχοντικο πανω της..8ελω να φοραει πιο συχνα κοκκινο κραγιον ,γιατι της παει τρελαααα
Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 747840

Τελος,τα 2 μωρακια ο Μαριουλης και ο Αγγελακος ηταν γλυκεςς Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 785868
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από Eya-8ea Πεμ Μάης 19, 2011 2:05 am

Υπεροχο το στρατιωτικο φορεματακι της Εριεττας και στο σημερινο επεισοδιο η Ευα ηταν 8εααααα Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 747840
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από Eya-8ea Πεμ Μάης 19, 2011 10:21 pm

8εικο το ντυσιμο σημερα της Ευας....Της πηγαινε παρα πολυ και το ισιο μαλλι ..Επισης μου αρεσε παρα πολυ και το ζακετακι που φορουσε η Νορα οταν ηταν σπιτι αγκαλιτσα με το Λουκα... Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 4 681539
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης