Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

+47
trelli petrakitsa
evaki16
soso
KAKOS LYKOS
roria
fantina
μπουγιουριτσα
zeta88
loukanorofan
Eya-8ea
Caroline
noraki_love_97
evanna
Dorina <3 Πέτρος
loukasnora
dm10811
koukoumfkos
fay66
ProudMaslowqueen
eva_loukanoritsa
Καρ-Mik
Kornilia_Petrakitsa
ellileo
marakii
ellie
st@cy
edem4ever
Δ.Μπέλλος
kikitsa
JELSOMINA
anna-maria
mariavenetifoka
τατουάζ
aglaitsa
ntina fan
loukitsa
sifantid
trelh gia nora-louka
gxnel
tatiana<3<3
Ανυπέρ-Βλήτο
KatsaroYpotheto
ioannaa
Clarabelle
JESSIE
MARIANNALEX
nefelik
51 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από anna-maria Παρ Φεβ 04, 2011 5:45 pm

Εμενα μου αρεσε πολυ το ροζακι το πλεχτο της Ευας , το πετρολ ζιβανγκο της Νορας και η ασπρομαυρη ζακετα της κυριας Παπαδημητριου..... ;D
anna-maria
anna-maria
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο Λουκονορικο κοσμο μου..
Ασχολίες : --->Μαζευω τα σαλια που μου τρεχουν οταν βλεπω τον παναγιωτη...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από JELSOMINA Σαβ Φεβ 19, 2011 5:12 pm

Εγώ βρίσκω απαράδεκτο την τελευταία εβδομάδα το ντύσιμο της νόρας!! κ το τζιν σάκο που τις φόρεσαν χτες τραγικό!!! είδα και τις φωτογραφίες του αραββώνα με φόρεμα ''μια βάρκα ήταν μόνη της σε θάλλασσα γαλάζια'' κ αποτελειώθηκα......
όσο για τη μελίτα από το βράδυ που ήταν όλοι κρυμένοι από το μπέλλο στο σπίτι της φοράει...την ίδια μαυρη φόρμα με το ίδιο κόκκινο μπλουζάκι.... μάλλον της αρέσει πόλύ!!! τι να πω... μπάνιο δεν έκανε 2 εβδομάδες τώρα??? ποια είπαμε οτι είναι ενδυματολόγος στη σειρά???
JELSOMINA
JELSOMINA
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από loukitsa Κυρ Φεβ 20, 2011 9:37 pm

Κατα καιρους βλέπουμε αρκετα στυλιστικα ατοπηματα(?)
πως να το πω
αλλα αυτο το μπλε πραγμα που φορεσαν την Παρασκευη στη Νόρα τι ήταν??
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από kikitsa Κυρ Φεβ 20, 2011 10:04 pm

loukitsa έγραψε:Κατα καιρους βλέπουμε αρκετα στυλιστικα ατοπηματα(?)
πως να το πω
αλλα αυτο το μπλε πραγμα που φορεσαν την Παρασκευη στη Νόρα τι ήταν??

για αερόστατο μου φάνηκε, τουλάχιστον την επομένη την έντυσαν καλύτερα
kikitsa
kikitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Κυρ Φεβ 20, 2011 10:22 pm

Παιδιά αυτό το μπλε φουσκωτό μου έβγαλε κι εμένα το μάτι! Άθλιο! Άντε να την πάει η Στέλλα για ψώνια μήπως και δούμε κανένα ρούχο εγκυμοσύνης της προκοπής!
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από edem4ever Δευ Φεβ 21, 2011 6:09 pm

Θα συμφωνησω! Ειπαμε ριχτα οχι αντισκηνα! imarton
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Φεβ 21, 2011 8:20 pm

Το σημερινο ρούχο της Θεαρας μου το καφε με τη ζωνη ηταν Τέλειο!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από sifantid Δευ Φεβ 21, 2011 11:07 pm

Μ'αρέσει που πήγε η μαμά της Νόρας να αγοράσει στυλάτα ρούχα εγκυμοσύνης! Τι χάλι ήταν το σημερινό; lmao
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από st@cy Δευ Φεβ 21, 2011 11:38 pm

sifantid έγραψε:Μ'αρέσει που πήγε η μαμά της Νόρας να αγοράσει στυλάτα ρούχα εγκυμοσύνης! Τι χάλι ήταν το σημερινό; lmao
Ναι!!!!Της Παρασκευης ηταν σαν αντισκηνο,το σημερινο σκηνη σεισμοπληκτων!!!!!!!! ainta
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από ellie Δευ Φεβ 21, 2011 11:43 pm

Βασικα πετυχα κατι σκηνες με εγγυο την Ευα, και ηταν κουκλα. Χαθηκε να εχει κανα ωραιο συνολακι???Ελεος.....

ΥΓ. Και την Δαφνη αδικουσαν οταν ηταν εγγυος, αλλα εκεινη την αδικουν συνολικα στο ντυσιμο, θεωρω λογο χαρακτηρα, αλλα τα ρουχα της Νορας καθως προχωρανε οι κυκλοι γινεται ολο και πιο αθλιο.... imarton Υπαρχουν ελαχιστες εκλαμψεις,των Ενδυματολογων!
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από sifantid Δευ Φεβ 21, 2011 11:47 pm

st@cy έγραψε:
sifantid έγραψε:Μ'αρέσει που πήγε η μαμά της Νόρας να αγοράσει στυλάτα ρούχα εγκυμοσύνης! Τι χάλι ήταν το σημερινό; lmao
Ναι!!!!Της Παρασκευης ηταν σαν αντισκηνο,το σημερινο σκηνη σεισμοπληκτων!!!!!!!! ainta
Ναι! Ήταν τραγικό! soutien Σώστε τη Νόρα από τα χέρια των ενδυματολόγων!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από st@cy Δευ Φεβ 21, 2011 11:57 pm

sifantid έγραψε:
st@cy έγραψε:
sifantid έγραψε:Μ'αρέσει που πήγε η μαμά της Νόρας να αγοράσει στυλάτα ρούχα εγκυμοσύνης! Τι χάλι ήταν το σημερινό; lmao
Ναι!!!!Της Παρασκευης ηταν σαν αντισκηνο,το σημερινο σκηνη σεισμοπληκτων!!!!!!!! ainta
Ναι! Ήταν τραγικό! soutien Σώστε τη Νόρα από τα χέρια των ενδυματολόγων!
Απο σεζον σε σεζον οσο παει και χειροτερευει..η ειναι ιδεα μου??? sisi
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Φεβ 22, 2011 11:21 pm

Νομίζω ότι εδώ πρέπει να το πω!
Δεν φαίνεται πολύ άλουστη στις σκηνές με αυτόν τον κότσο τον έξαλλο; Γιατί έτσι; Μόνο σε εμένα χτύπησε τόσο άσχημα;
Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Aloysth
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από marakii Τετ Φεβ 23, 2011 7:59 am

Moυ άρεσε το φορεματάκι που αγόρασε η Στέλλα και το έβαλε χθες η Νόρα...
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από mariavenetifoka Τετ Φεβ 23, 2011 10:42 am

θα συμφωνησω οτι την ευα την εντυναν παρα πολυ ωραια οταν ηταν εγκυος.... βεβαια εκεινα τα φαρδυα παντελονια δεν μου αρεσαν ιδιαιτερα αλλα της πηγαιναν παρα πολυ με την κολλητη μπλουζιτσα και την κοιλιτσα.... τωρα στη νορα ενας θεος ξερει τι ακριβως στυλ θελουν να ακολουθησουν οι ενδυματολογοι.... τα ριχτα δεν της πηγαιουν καθολου και τρ που επιτελους την φουσκωσαν ας της βαλουν κι αυτηνης κανενα κολλητο.... και οι φορμιτσες/πυτζαμες χθες που κλωτσησε η μπεμπα ηταν πολυ γλυκιες.... ))

υγ εχω προσεξει και κατι αλλο.... η νορα περυσι ειχε πιο σκουρο κοκκινο το μαλλακι της, φετος το εκανε πιο καροτι.... και δεν μπορω να αποφασισω ποιο της παει περισσοτερο.... μαλλον το σκουρο...ααχχ δεν ξερω... scratch
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από ellie Τετ Φεβ 23, 2011 7:44 pm

Nομιζω το σκουρο της παει πιο πολυ....Αλλα νομιζω ειναι επιλογη της Αντιγονης αυτη, και δεν εχει σχεση με τον ρολο.
Σε καθε περιπτωση θα μπορουσε να δικαιολογηθει καθως απο οτι ξερω οι εγκυες δεν κανει να βαφουν τα μαλλια τους...
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από ellileo Πεμ Φεβ 24, 2011 5:25 pm

μηπως ξερει κανεις τι μαρκα και τι νουμερο κραγιον φοραει η νορα; ευχαριστω....
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από anna-maria Παρ Φεβ 25, 2011 5:04 pm

Και εγω το εχω παρατηρησει οτι το εχει σκουρινει το μαλλακι η Αντιγονη μας...Πιστευω οτι της παει πιο πολυ το καροτι που εχει φετοςyey ...Φωτιζεται το προσωπακι της!!!Love! Αλλα και το σκουρο της ταιριαζε πολυ...
Ουτε εγω μπορω να αποφασισω.... slap

*** Ασχετο , αλλα εχω δει πολλα απο τα ρουχα της Νορας στο Attr@tivo...
anna-maria
anna-maria
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο Λουκονορικο κοσμο μου..
Ασχολίες : --->Μαζευω τα σαλια που μου τρεχουν οταν βλεπω τον παναγιωτη...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Σαβ Φεβ 26, 2011 12:48 am

Εμένα παντα μου αρεσει το πως ντυνεται η Νόρα!
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από marakii Σαβ Φεβ 26, 2011 10:18 am

Μe too...Τη Νόρα την θεωρούσα από τον 1ο κύκλο την πιο καλοντυμένη της σειράς , φορούσε τα πάντα ταγιέρ , πουκάμισα , φορέματα , φούστες , τζινάκια και με όλα ήταν και είναι θεά....Τα μαλλάκια της όντως είναι πιο άνοιχτα τώρα αλλά από κοντα δεν φαίνεται τόσο πολύ ....Και εμένα μου άρεσε νομίζω πιο πολύ το σκούρο κόκκινο αλλά δεν έχω πρόβλημα της πάνε πολύ και τα 2.....Να προσθέσω οτί μου άρεσε πολύ το φου3ιάκι που φορούσε χ9ες...
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από mariavenetifoka Σαβ Φεβ 26, 2011 11:06 am

marakii έγραψε:Μe too...Τη Νόρα την θεωρούσα από τον 1ο κύκλο την πιο καλοντυμένη της σειράς , φορούσε τα πάντα ταγιέρ , πουκάμισα , φορέματα , φούστες , τζινάκια και με όλα ήταν και είναι θεά....Τα μαλλάκια της όντως είναι πιο άνοιχτα τώρα αλλά από κοντα δεν φαίνεται τόσο πολύ ....Και εμένα μου άρεσε νομίζω πιο πολύ το σκούρο κόκκινο αλλά δεν έχω πρόβλημα της πάνε πολύ και τα 2.....Να προσθέσω οτί μου άρεσε πολύ το φου3ιάκι που φορούσε χ9ες...

συμφωνω!!! χθες μου αρεσε κι εμενα η μπλουζιτσα αλλα δεν καταλαβα τι φορουσε απο κατω, νομιζω μαυρη φουστα.... θα ηθελα να τη δω με κανενα παντελονι και καμια στενη μπλουζα, νομιζω θα της πηγαινει, δεν ειμαι σιγουρη κιολας.... επισης μου αρεσε πολυ εκεινο το συνολακι σε ροζ και μπεζ χρωματα με τη φουστα και τη ζακετουλα που φορουσε την περιοδο με το τυχημα της
δαφνης.... της πηγαιναν παρα πολυ, ηταν μια γλυκα!!! ))

υγ. το αβαταρ σου ειναι καταπληκτικο, θειικο, ανυπερβλητο!!!! : respect : η αντιγονη μια κουκλα, ΘΕΑ!!! ))
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από marakii Σαβ Φεβ 26, 2011 11:15 am

mariavenetifoka έγραψε:
marakii έγραψε:Μe too...Τη Νόρα την θεωρούσα από τον 1ο κύκλο την πιο καλοντυμένη της σειράς , φορούσε τα πάντα ταγιέρ , πουκάμισα , φορέματα , φούστες , τζινάκια και με όλα ήταν και είναι θεά....Τα μαλλάκια της όντως είναι πιο άνοιχτα τώρα αλλά από κοντα δεν φαίνεται τόσο πολύ ....Και εμένα μου άρεσε νομίζω πιο πολύ το σκούρο κόκκινο αλλά δεν έχω πρόβλημα της πάνε πολύ και τα 2.....Να προσθέσω οτί μου άρεσε πολύ το φου3ιάκι που φορούσε χ9ες...

συμφωνω!!! χθες μου αρεσε κι εμενα η μπλουζιτσα αλλα δεν καταλαβα τι φορουσε απο κατω, νομιζω μαυρη φουστα.... θα ηθελα να τη δω με κανενα παντελονι και καμια στενη μπλουζα, νομιζω θα της πηγαινει, δεν ειμαι σιγουρη κιολας.... επισης μου αρεσε πολυ εκεινο το συνολακι σε ροζ και μπεζ χρωματα με τη φουστα και τη ζακετουλα που φορουσε την περιοδο με το τυχημα της
δαφνης.... της πηγαιναν παρα πολυ, ηταν μια γλυκα!!! Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 99687

υγ. το αβαταρ σου ειναι καταπληκτικο, θειικο, ανυπερβλητο!!!! Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 195890 η αντιγονη μια κουκλα, ΘΕΑ!!! Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 99687

ευχαριστώ πολύ Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 7235 ... οι πρώτες ύλες βλέπεις !!!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Φεβ 27, 2011 10:41 pm

ellileo έγραψε:μηπως ξερει κανεις τι μαρκα και τι νουμερο κραγιον φοραει η νορα; ευχαριστω....
Στείλε ένα μηνυματάκι στην PrincessRachel και θα ξέρει σίγουρα! Φοράει το ίδιο! Wink Αυτή τη στιγμή μου διαφεύγει!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από ellileo Κυρ Φεβ 27, 2011 10:55 pm

sifantid έγραψε:
ellileo έγραψε:μηπως ξερει κανεις τι μαρκα και τι νουμερο κραγιον φοραει η νορα; ευχαριστω....
Στείλε ένα μηνυματάκι στην PrincessRachel και θα ξέρει σίγουρα! Φοράει το ίδιο! Wink Αυτή τη στιγμή μου διαφεύγει!

ευχαριστω πολυ! μολις της εστειλα ))
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις - Σελίδα 2 Empty Απ: Στυλιστικά Κουτσομπολιά-Σκηνικά-Υποδείξεις

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Φεβ 28, 2011 8:19 pm

Πολυ ωραίο το μπεζ καφε φορεματακι της Στελλας σημερα!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης