Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γενικές συζητήσεις

+62
pruedens
k@terinio-loukonoraki
maeveline
black_cat
aglaitsa
tzibirdika
ilectra
edem4ever
pasxalitsa
sarita
anna90
ioannaki48
xalkate
ale3ia_eva&nora!!!
LaurelRose
zoi18koi77
zwi
nora19
marakii
theva
evanna
lizzie
giwta007
νοριτσα
DESPOINA
fay
ntinafer
KAKOS LYKOS
l_aquila
μπουγιουριτσα
ειρηνη7
taradoula
gxnel
Kornilia_Petrakitsa
soso
fay66
fantina
dm10811
zeta88
nadiap
aggeliki
amcy
stephanos13
loukasnora
Antigoni!
alex1
trelli petrakitsa
evaki16
KaTeRiNaM
ProudMaslowqueen
JESSIE
katie007
zo0zo0ni
roria
nefelik
ΣΨ1
meroula
Καρ-Mik
MARINAKI_AGAPI_97
Δ.Μπέλλος
noraki_love_97
Clarabelle
66 απαντήσεις

Σελίδα 37 από 40 Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay66 Κυρ Σεπ 11, 2011 10:27 pm

JESSIE έγραψε:Τώρα που το ξαναείδα, στην "κηδεία" του Χρήστου υπάρχει κάποιος που παρακολουθεί κρυμμένος, και μοιάζει με το Χρήστο. Αρα αυτό που είπε η fay οτι είναι σκηνοθετημένος ο θάνατός του, μπορεί να ισχύει..... Για να δούμε!

Εκείνη τη σκηνή την είδα αρκετές φορές.Εξάλλου όποιος έχει δει αρκετά έργα της Ακρίτα το συνηθίζεις να βλέπεις το "νεκρό" να παρακολουθεί την κηδεία του.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay66 Κυρ Σεπ 11, 2011 10:29 pm

Πλάκα πλάκα όλες όλο και κάποιο αρνητικό βλέπαμε στον προηγούμενο κύκλο-το έθεσα κομψά- και ότι δεν θα το ξαναδούμε-με πρώτη και καλύτερη εμένα- αλλά απόψε το φόρουμ πήρε φωτιά!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Σεπ 11, 2011 10:30 pm


Το τρέιλερ ήταν γρήγορο αλλά για μένα τουλάχιστον απογοητευτικό
Μου φάνηκε οτι θα φάμε Νταίζη με την κουτάλα της σούπας και επιπλέον ακόμη κι αν τη δούμε να πεθαίνει θα της δώσουν θάνατο πρωταγωνίστριας
Επικό
Το σκηνικό με το Χρήστο να παρακολουθεί την κηδεία του το έχω ξαναδεί στη Βέρα με την Έλσα
Ο Αραβαντινός να λέει οτι δεν υπάρχει οπότε μπορεί να κάνει ότι θέλει με μπέρδεψε κάτι τέτοια έλεγε και ως Σωτηρίου
Δικαίωση θα ήταν να μείνει η Νταίζη μόνη και ξεδοντιασμένη
Όλο αυτό μου φάνηκε σαν άτσαλη προσπάθεια να συμπονέσει το κοινό τη βιασμένη τραγουδιάρα
Επιπλέον έμεινα με την εντύπωση οτι θα αναλώσουμε τα επεισόδια με τη μούρλα της Μελίτας
Τέλος πάντων ας μη το ζαλίζω θα δείξει

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay66 Κυρ Σεπ 11, 2011 10:32 pm

Clarabelle έγραψε:
.........................Όλο αυτό μου φάνηκε σαν άτσαλη προσπάθεια να συμπονέσει το κοινό τη βιασμένη τραγουδιάρα
Επιπλέον έμεινα με την εντύπωση οτι θα αναλώσουμε τα επεισόδια με τη μούρλα της Μελίτας
Τέλος πάντων ας μη το ζαλίζω θα δείξει


Όχι Παναγίτσα μου τέτοια τιμωρία!!!!!!Τι έχω κάνει η γυναίκα;;;;;

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Σεπ 11, 2011 10:32 pm

Πασχαλίτσα μου, και βέβαια δικαιούσαι να εκφράζεις την άποψή σου, όπως όλοι μας..... Οπωσδήποτε έγιναν κάποια λάθη, κάποιοι συμβιβασμοί, κάποιες προχειρότητες, αλλά εγώ βασικά τους βγάζω το καπέλλο γιατί αναγκάστηκαν να κάνουν στροφή 180 μοιρών για να προχωρήσουν την ιστορία τους, διαφορετικά απ'ό,τι είχαν σχεδιάσει, και το κατάφεραν.... Αλλωστε δεν περιμένει κανείς το αριστούργημα, μιά ψυχαγωγική σειρά βλέπουμε, πολύ πιό καλογυρισμένη από άλλες, ακόμη κι εβδομαδιαίες. Και υπάρχει πάντα το θέμα οτι ακόμη και οι μεγαλύτεροι συγγραφείς, οι μεγαλύτεροι σκηνοθέτες, οι μεγαλύτεροι ηθοποιοί, έχουν διαβαθμίσεις στη δουλειά τους, δεν είναι όλες στο ίδιο επίπεδο, κι αυτό είναι αναμενόμενο και συγχωρητέο. Για μένα προσωπικά, τα Μυστικά είναι μιά πολύ καλή σειρά, και η μόνη που παρακολούθησα αυτά τα τρία χρόνια....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Σεπ 11, 2011 10:37 pm


Προσωπικά δεν πιστεύω οτι έγιναν συμβιβασμοί
Απλά έδειξαν μια καινούρια σειρά με τον τίτλο της παλιάς για να μη χαθούν οι τηλεθεατές
Ακόμη και τα σκηνικά ανακυκλώθηκαν
Στο Καρταλοσπιτο βάζουν την εκάστοτε πρωταγωνίστριά τους ας πούμε
Δεν έκαναν καν τον κόπο να το παλέψουν για να συνεχίσουν την ιστορία τους απο εκεί που είχε μείνει. Απλά άλλαξαν στορυ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Σεπ 11, 2011 10:41 pm


Μα ήταν αναμενόμενο ν'αλλάξουν το κεντρικό στόρυ, αφού έφυγε ο κεντρικός πρωταγωνιστής. Συμβιβασμοί έγιναν σε κάποια σημεία που ήταν ανακόλουθα, αλλά πάλι καλά που συνέδεσαν όλους τους κρίκους σε ένα ολοφάνερα καινούργιο στόρυ, και όλοι βρήκαν τη θέση τους σ'αυτό. Νομίζω οτι ήταν ό,τι καλύτερο μπορούσε να γίνει υπό τις συνθήκες που δημιουργήθηκαν.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από dm10811 Κυρ Σεπ 11, 2011 10:43 pm

Clarabelle έγραψε:

Μου φάνηκε οτι θα φάμε Νταίζη με την κουτάλα της σούπας και επιπλέον ακόμη κι αν τη δούμε να πεθαίνει θα της δώσουν θάνατο πρωταγωνίστριας
Επικό

Σε αυτο θα ερθω και θα συμφωνησω...Αλλα εχω μαθει να την αγνοω... sisi


Δικαίωση θα ήταν να μείνει η Νταίζη μόνη και ξεδοντιασμένη
Όλο αυτό μου φάνηκε σαν άτσαλη προσπάθεια να συμπονέσει το κοινό τη βιασμένη τραγουδιάρα

Συμφωνω...Τα ιδια και με τη Στελλα,και με τους φιλους του πατριου και παει λεγοντας!!!!!
Οσο για τη Νταιζη ξεδοντιασμενη απλα lmao lmao lmao
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Σεπ 11, 2011 10:47 pm

JESSIE έγραψε:
Μα ήταν αναμενόμενο ν'αλλάξουν το κεντρικό στόρυ, αφού έφυγε ο κεντρικός πρωταγωνιστής. Συμβιβασμοί έγιναν σε κάποια σημεία που ήταν ανακόλουθα, αλλά πάλι καλά που συνέδεσαν όλους τους κρίκους σε ένα ολοφάνερα καινούργιο στόρυ, και όλοι βρήκαν τη θέση τους σ'αυτό. Νομίζω οτι ήταν ό,τι καλύτερο μπορούσε να γίνει υπό τις συνθήκες που δημιουργήθηκαν.


Δεν βρήκαν τη θέση τους διαφωνώ
Τους χρησιμοποίησαν απλά για να γεμίζουν τα επεισόδια
Απ τους κεντρικούς ήρωες μονο τα Λουκανοράκια είχαν ιστορία και δυστυχώς τα γελοιοποίησαν
Όλοι οι άλλοι απλά αγνοήθηκαν για να προβληθούν οι καινούριοι
Αν παρατηρήσεις το τρέιλερ όλο το στόρυ έχει να κάνει με την κοσμαγάπητη βιασμένη Νταιζούλα και την τρέλα της Μελίτας και την παρέα της Αντιγόνης
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Σεπ 11, 2011 10:52 pm


Εγώ πάντως, σ'αυτό το ένα λεπτό και κάτι που κράτησε το τρέιλερ, τους είδα όλους, και άλλωστε και ο Νικόλας και η Δάφνη έχουν κι αυτοί το δικό τους κομμάτι της πλοκής, όπως μάθαμε απ'τα προσεχώς, άσχετα αν δεν μας το έδειξαν στο τρέιλερ, δεν μπορούν να μας τα δείξουν όλα!

Το τρέιλερ ήταν καταπληκτικό, πολύ δυνατό, και εμένα με έκανε να περιμένω πώς και πώς να δώ τη συνέχεια!

Καληνύχτα από μένα και ευχαριστούμε πολύ τα κορίτσια που μας το πέρασαν.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από zeta88 Κυρ Σεπ 11, 2011 10:56 pm

JESSIE έγραψε:Τώρα που το ξαναείδα, στην "κηδεία" του Χρήστου υπάρχει κάποιος που παρακολουθεί κρυμμένος, και μοιάζει με το Χρήστο. Αρα αυτό που είπε η fay οτι είναι σκηνοθετημένος ο θάνατός του, μπορεί να ισχύει..... Για να δούμε!

Λες να αυτοκτονήσει τελικά η Νταίζη για το Χρήστο και ο Χρήστος να ζει;;
Με όποιο τρόπο και να χάσει το Χρήστο πάντως πιστεύω ότι τιμωρείται..Κι έτσι να τιμωρηθεί δε με χαλάει (αρκεί να μη ζούμε και τους τρεις μήνες το δράμα της)..

Γενικά μου άρεσε το τρέιλερ, μου ΄λειψε να πω την αλήθεια, καιρό είχαμε να δούμε κάτι καινούριο..
Βέβαια η παρέα έλειπε!!Και άντε πες ότι η Νταίζη μπλέκεται και με τον Αραβαντινό και με το παρελθόν και με ό,τι μπορεί να αποκαλυφθεί από τότε και μπορεί να 'χει και λίγο ενδιαφέρον αλλά η Μελίτα που έπαιζε σε όλο το τρέιλερ;;;(Πώς δεν τη βάλανε και στο τέλος μπροστά απ'όλους;; )
Ελπίζω ό,τι αφορά στην παρέα να είναι το πιο ενδιαφέρον και πιο συγκλονιστικό και ανατρεπτικό και να μη μας το δείχνουν γι αυτό!!(Δεν το πολυπιστεύω αλλά λέμε τώρα..)Τουλάχιστον να μη τους ξαναθυμηθούνε κατευθείαν στο τέλος μετά από τα δεκαπέντε χρόνια έτσι για να δούμε τι απέγιναν κι αυτοί..
Τώρα για τη μητέρα του Λουκά φαντάζομαι είναι λίγο νωρίς για να ψάχνουμε λεπτομέρειες και τι και πως..Κάτι θα ΄χουνε μάθει μέχρι τότε, κάτι θα 'χει γίνει..Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις..Θα δούμε.. Wink



zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από aglaitsa Κυρ Σεπ 11, 2011 10:59 pm

πηρε πουθενα το ματι σας τον ηλια?
aglaitsa
aglaitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σπιτι μου
Ασχολίες : μυστικα-μυστικα-και...μυστικα.......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay66 Κυρ Σεπ 11, 2011 11:03 pm

Στο ατελιέ-σπίτι της Δάφνης για κλάσμα του δευτερολέπτου.Φωνή δεν ακούγεται

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από zeta88 Κυρ Σεπ 11, 2011 11:05 pm

aglaitsa έγραψε:πηρε πουθενα το ματι σας τον ηλια?

Τον έδειξε δυο φορές στο σπίτι της Δάφνης για ένα δευτερόλεπτο..Δε νομίζω να παθαίνει τίποτα ή να πηγαίνει πουθενά, αν το λες γι αυτό, άλλωστε και τη Δάφνη και το Νικόλα δεν τους έδειξε και πολύ παραπάνω..
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Σεπ 11, 2011 11:07 pm

Τώρα πρέπει να σχολιάσω αυτό το τρείλερ??? Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 382640 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 382640 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 382640
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fay Κυρ Σεπ 11, 2011 11:08 pm

Θα συμφωνήσω με την Clarabelle. Από το τρέιλερ του πρώτου κύκλου και όσα μας υποσχόταν ότι θα δούμε μέχρι το τωρινό υπάρχει χαώδης διαφορά και τεράστια απόσταση. Πραγματικά θα έλεγε κανείς ότι πρόκειται για δυο διαφορετικές σειρές με τους ίδιους πρωταγωνιστές. Δεν ξέρω κατά πόσο ευθύνεται η αποχώρηση του Μάνου και το ''σπάσιμο'' της παρέας, αλλά ακόμη και χωρίς τον έκτο θα μπορούσε να υπάρχει πλοκή, ενδιαφέρον και σασπένς ακόμη, χωρίς να μπουκώσουμε από Νταίζη, Μελίτα, Στέλλα και μια παρέα από μακαρίτες που δεν τους γνωρίσαμε ποτέ. Υπήρχαν δυνατότητες, υπήρχε το υλικό και υπήρχε και η εμπειρία προηγούμενων επιτυχιών, αλλά δυστυχώς από ένα σημείο και μετά έμειναν ανεκμετάλλευτα. Το παραμύθι τους άρχισε πριν από τρία χρόνια αλλά κάπου στην πορεία αλλοιώθηκε και τώρα ψάχνουμε να βρούμε τι μας έκανε να κολλήσουμε μ' αυτή τη σειρά.

Ακόμη νοσταλγώ τον πρώτο κύκλο και το πρώτο μισό του δεύτερου για να είμαι ειλικρινής.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από LaurelRose Κυρ Σεπ 11, 2011 11:30 pm

Προσέξατε ότι και ο Πέτρος πυροβολεί κάποιον?...Και η Νταίζη με όπλο...Και η Μελίτα!... imarton ...Πολύ ρεαλιστική σειρά!...Αφού έχω αρχίσει ν'ανησυχώ μήπως έχω κι εγώ κανένα όπλο στο δωμάτιό μου και απλά δε θυμάμαι που τό'βαλα την τελευταία φορά που το χρησιμοποίησα!!! lmao


Έχει επεξεργασθεί από τον/την daphnouki στις Κυρ Σεπ 11, 2011 11:31 pm, 1 φορά
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Σεπ 11, 2011 11:30 pm

daphnouki έγραψε:Προσέξατε ότι και ο Πέτρος πυροβολεί κάποιον?...Και η Νταίζη με όπλο...Και η Μελίτα!... Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 103275 ...Πολύ ρεαλιστική σειρά!Αφού έχω αρχίσει ν'ανησυχώ μήπως έχω κι εγώ κανένα όπλο στο δωμάτιό μου και απλά δε θυμάμαι που τό'βαλα την τελευταία φορά που το χρησιμοποίησα!!! Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 191984
Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 191984

Ψάξε καλά κάτω απο το κρεβάτι σου παρακαλώ. Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 191984
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από sarita Κυρ Σεπ 11, 2011 11:32 pm

εχω μια απορια.πως γινεται να μας παρουσιαζουν την εχει μποφορ μελιτα τρελλη ενω ειχε τη λογικη να κρυψει το οπλο?
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από LaurelRose Κυρ Σεπ 11, 2011 11:35 pm

Καρ-Mik έγραψε:
daphnouki έγραψε:Προσέξατε ότι και ο Πέτρος πυροβολεί κάποιον?...Και η Νταίζη με όπλο...Και η Μελίτα!... Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 103275 ...Πολύ ρεαλιστική σειρά!...Αφού έχω αρχίσει ν'ανησυχώ μήπως έχω κι εγώ κανένα όπλο στο δωμάτιό μου και απλά δε θυμάμαι που τό'βαλα την τελευταία φορά που το χρησιμοποίησα!!! Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 191984
Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 191984

Ψάξε καλά κάτω απο το κρεβάτι σου παρακαλώ. Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 191984

Αν ήταν εκεί βρε,θα το είχα βρει με την πρώτη!!! lmao ...Θα ανασκουμπωθώ,όμως, και θα ψάξω καλύτερα!
Λες να το έβαλε ο αδερφός μου να κάνει παρέα στο δικό του όπλο???...Χμμ,αυτό θά'ναι!
xoxo
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από zeta88 Κυρ Σεπ 11, 2011 11:44 pm

Α ναι, από όπλα και πυροβολισμούς καλά πάμε..Το μισό τρέιλερ αυτά έδειχνε!!(Το άλλο μισό είχε τα επακόλουθα..κηδείες,νοσοκομεία,κλπ..)Μπορεί να 'χει και η Ρεγγίνα κανένα κάτω από την κούνια..δώρο του παππού..

Εκεί που πυροβολούν οι αστυνομικοί αυτόν στη μηχανή, ο Χρήστος είναι, σωστά;;Αυτός που κάθεται μπροστά καταλαβαίνετε ποιος είναι;;
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Κυρ Σεπ 11, 2011 11:44 pm

Ευχαριστούμε για το τρέιλερ!!!!!!

Ήταν πολύ δυνατό,θα σταθώ όμως στην Μελ!!!!!!πυροβολεί την Εριέττα και μάλιστα 2 φορές(η λευκή μπλούζα που φορούσε βοήθησε να φανεί ακόμη περισσότερο lmao )το θέμα είναι οτι μπαινει απο την μπαλκονόπορτα,την αιφνιδιάζει τελείως.
Μέ όσα είδαμε,και με όποια συμπεράσματα μπορώ να βγάλω,σίγουρα ο πυροβολισμός δεν ήταν εν βρασμώ.
Βέβαια κρατάω μικρό καλάθι γιατί το μοντάζ είναι άτιμο,αλλά πραγματικά παρόλο που είχα διαβάσει για τον πυροβολισμό,η εικόνα ήταν τελείως διαφορετική απο ότι το φανταζόμουν!!!!!!!

Δεν πιστεύω οτι η Εριέττα θα πεθάνει.Είτε ζήσει όμως,είτε πεθάνει η Μελ δεν πρόκειται να την γλιτώσει.Άρα η φυλακή είναι σίγουρη.Τέτοιο τέλος πραγματικά δεν το περιμενα.15 χρόνια μετά σίγουρα θα είναι έξω αλλά με τα όσα έχουν προηγηθεί,δεν μπορώ να φανταστω πως θα μας την δείξουν.Ξέρω οτι προτρέχω,αλλά αυτή η σκηνή ήταν το κερασάκι σε όσα είδα.

Όσο για τον Αραβαντινό,απο όσα είδαμε,ο Ρούσσος θα έχει δύσκολο έργο,και να μην ξεχνάμε και την Νταίζη.

Όσο για την σκηνή στο κοιμητήριο,αυτός που κρυφοκοιτούσε μου φάνηκε για τον Χρήστο,αλλά μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε για το τι θα συμβει με δαύτους.Το τέλος της Νταίζης προμυνήεται μαύρο,αλλά καιρός είναι να πληρώσει και εκείνη!!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Σεπ 11, 2011 11:45 pm

Alex1 εγώ ένα συμπέρασμα έβγαλα....

Οτι ο πρωταγωνιστής του 3, αλλα και του 4ου κύκλου, θα είναι... η τζαμαρία!! Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 191984Απο κεί μπαίνει , και απο κει πυροβολάει και η Μελίτα Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 621900
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από zeta88 Κυρ Σεπ 11, 2011 11:48 pm

Καρ-Mik έγραψε:Alex1 εγώ ένα συμπέρασμα έβγαλα....

Οτι ο πρωταγωνιστής του 3, αλλα και του 4ου κύκλου, θα είναι... η τζαμαρία!! Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 191984Απο κεί μπαίνει , και απο κει πυροβολάει και η Μελίτα Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 621900

Δε δίνει και μία στην τζαμαρία να σπάσει, να ησυχάσουμε..
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Κυρ Σεπ 11, 2011 11:55 pm

Καρ-Mik έγραψε:Alex1 εγώ ένα συμπέρασμα έβγαλα....

Οτι ο πρωταγωνιστής του 3, αλλα και του 4ου κύκλου, θα είναι... η τζαμαρία!! Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 191984Απο κεί μπαίνει , και απο κει πυροβολάει και η Μελίτα Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 37 621900


lmao lmao lmao lmao lmao lmao Σωστηηηηηηή.Ερώτηση:Αν η Εριέττα είχε κλειδωμένη την μπαλκονόπορτα η Μελ θα πυροβολούσε για να μπει;;;;;;;;;;;;;;;;μόνο αυτό δεν μας έδειξαν!!!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 37 από 40 Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης