Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γενικές συζητήσεις

+62
pruedens
k@terinio-loukonoraki
maeveline
black_cat
aglaitsa
tzibirdika
ilectra
edem4ever
pasxalitsa
sarita
anna90
ioannaki48
xalkate
ale3ia_eva&nora!!!
LaurelRose
zoi18koi77
zwi
nora19
marakii
theva
evanna
lizzie
giwta007
νοριτσα
DESPOINA
fay
ntinafer
KAKOS LYKOS
l_aquila
μπουγιουριτσα
ειρηνη7
taradoula
gxnel
Kornilia_Petrakitsa
soso
fay66
fantina
dm10811
zeta88
nadiap
aggeliki
amcy
stephanos13
loukasnora
Antigoni!
alex1
trelli petrakitsa
evaki16
KaTeRiNaM
ProudMaslowqueen
JESSIE
katie007
zo0zo0ni
roria
nefelik
ΣΨ1
meroula
Καρ-Mik
MARINAKI_AGAPI_97
Δ.Μπέλλος
noraki_love_97
Clarabelle
66 απαντήσεις

Σελίδα 38 από 40 Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Σεπ 11, 2011 11:58 pm


Κορίτσια για τα όπλα ψάξτε στα κουτιά με τα παπούτσια
Αν βοηθάει ο Στράτος φυλούσε το δικό του κάτω απ το στρώμα και ενίοτε στο κομοδίνο Razz
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Σεπ 11, 2011 11:59 pm

alex1 έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:Alex1 εγώ ένα συμπέρασμα έβγαλα....

Οτι ο πρωταγωνιστής του 3, αλλα και του 4ου κύκλου, θα είναι... η τζαμαρία!! Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 191984Απο κεί μπαίνει , και απο κει πυροβολάει και η Μελίτα Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 621900


Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 191984 Σωστηηηηηηή.Ερώτηση:Αν η Εριέττα είχε κλειδωμένη την μπαλκονόπορτα η Μελ θα πυροβολούσε για να μπει;;;;;;;;;;;;;;;;μόνο αυτό δεν μας έδειξαν!!!!!!!!

Μακάρι, μπας και γλιτώναμε απο την τζαμαρία Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 103275
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Δευ Σεπ 12, 2011 12:10 am

Η Αμαλία δείνει ένα δαχτυλίδι στην Νταίζη,πιστεύετε ότι κάνει τον μεσάζων του Ρούσσου;;;;;;;;;;;;

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από black_cat Δευ Σεπ 12, 2011 12:23 am

Πάντως περιμένω πως και πως τι στιγμή...που θα περάσουν χειροπέδες στη Μελίτα.Δηλαδή νομίζω μια χαρά πήρα όταν τα φτιαξε η Νόρα με τον Λουκά και μία τώρα! Razz
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Σεπ 12, 2011 12:25 am

Eμένα δεν με κόφτει ιδιαίτερα αν θα μπει τρελάδικο, φυλακή ή αν θα μείνει σπίτι της.
Αυτό που θέλω είναι να μην την βλέπω στην οθόνη μου, κάτι που δυστυχώς ΔΕΝ θα αποφύγω..
(βασικά θα γινόταν αυτό εαν έβλεπα κιολας) Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 191984
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από maeveline Δευ Σεπ 12, 2011 12:28 am

τι να πω μετα απο αυτο? Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 191984



η μονη απαντηση στο ποσο ασχολιαστο ειναι αυτο το τρειλερ ειναι μονο μια...







ω ρε που παμεεεΓενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 558573
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από LaurelRose Δευ Σεπ 12, 2011 12:30 am

maeveline έγραψε:τι να πω μετα απο αυτο? Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 191984 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 191984



η μονη απαντηση στο ποσο ασχολιαστο ειναι αυτο το τρειλερ ειναι μονο μια...







ω ρε που παμεεεΓενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 558573

Γιατί μας το κάνεις τώρα αυτό? imarton
Δεν αντέχω τη σύγκριση βραδιάτικα!!!
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Δευ Σεπ 12, 2011 1:56 am

Είδα το τρέιλερ δυο τρεις φορές κι αναρωτιέμαι... μέσα σε όλον αυτό τον κακό χαμό..... ειλικρινά, ο Μπέλλος τους χάλαγε το σκηνικό; Με αυτόν τον καημό θα πορευτώ η Μπελλίτσα... imarton shy


(Όπως και να χει μια φωτιά το φόρουμ την πήρε κι αυτό είναι το μόνο καλό! lol! )
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Σεπ 12, 2011 2:00 am

Δ.Μπέλλος έγραψε:Είδα το τρέιλερ δυο τρεις φορές κι αναρωτιέμαι... μέσα σε όλον αυτό τον κακό χαμό..... ειλικρινά, ο Μπέλλος τους χάλαγε το σκηνικό; Με αυτόν τον καημό θα πορευτώ η Μπελλίτσα... Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 103275 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 598612

Θα συμφωνήσω!!!

Αχ ρε Ιωάννα μου, όλη την αυστηρότητα, πάνω του την βγάλανε Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 593737
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Δευ Σεπ 12, 2011 2:08 am

Καρ-Mik έγραψε:
Δ.Μπέλλος έγραψε:Είδα το τρέιλερ δυο τρεις φορές κι αναρωτιέμαι... μέσα σε όλον αυτό τον κακό χαμό..... ειλικρινά, ο Μπέλλος τους χάλαγε το σκηνικό; Με αυτόν τον καημό θα πορευτώ η Μπελλίτσα... Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 103275 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 598612

Θα συμφωνήσω!!!

Αχ ρε Ιωάννα μου, όλη την αυστηρότητα, πάνω του την βγάλανε Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 593737

Δεν πειράζει... δεν κρατάω κακίες εγώ.... (όλα εδώ πληρώνονται Impatient Impatient Impatient ) ))
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από roria Δευ Σεπ 12, 2011 2:29 am

Καρ-Mik έγραψε:Alex1 εγώ ένα συμπέρασμα έβγαλα....

Οτι ο πρωταγωνιστής του 3, αλλα και του 4ου κύκλου, θα είναι... η τζαμαρία!! Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 191984Απο κεί μπαίνει , και απο κει πυροβολάει και η Μελίτα Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 621900
: respect : Άψογη και σωστή. Της αναβάθμισαν και το ρόλο, γιατί τους κέρδισε με την παρουσία της στον τρίτο κύκλο (τη τζαμαρία εννοώ φυσικά). lol!
Κατά τα άλλα, το τρέιλερ μου φάνηκε πολύ δυνατό, δηλαδή ακόμα πιο πολύ από όσο περίμενα. Θερμές ευχαριστίες στα κορίτσια που μας το ανέβασαν.Το κατά πόσο τα επεισόδια που απομένουν θα είναι εξίσου πυκνά και δυνατά μένει να το δούμε.
jessie, alex και ΣΨ, πολλά ευχαριστώ Flkia Jessie θα σου στείλω κάποια στιγμή πμ για το τι εννοώ για τα τούρκικα. Εξάλλου δεν υπάρχει μόνο το κοινό της δικής μας ηλικίας. Και οι μεγαλύτεροι άνθρωποι που παρακολουθούν τα λιγότερο μοντέρνα από το Εζέλ τούρκικα κοινό είναι κι έχουν λόγους που το κάνουν. Είναι κάπως ευρύτερο το φαινόμενο.
Flkia και στη nefelik. Ελπίζω καλή μου οι απαισιόδοξες προβλέψεις σου να μην επαληθευτούν, όπως το ελπίζεις κι εσύ άλλωστε! Πιστεύω ότι η Εριέττα θα τα καταφέρει. Θα έχει κοντά της τον αγαπημένο της και τον πατέρα της (κι ένα γερό ιατρικό team φαντάζομαι). Γενικά η προϊστορία του συγγραφικού διδύμου με τις εντατικές (λέγε με Ρεγγίνα με το Στράτο από δίπλα) έχει να επιδείξει σκηνές πολύ καλοπαιγμένες και συγκινητικές, αλλά όχι μελούρες. Κάτι ανάλογο περιμένω κι εδώ.
Το ότι η πυροβολημένη και πυροβολούσα έχει την ψυχραιμία να θάψει το όπλο δεν με παραξενεύει. Από τη μια πιθανολογώ ότι είχε πρόθεση να βλάψει την Εριέττα, άρα δεν ενήργησε εν θερμώ και από την άλλη πολλοί σαλεμένοι που προβαίνουν σε εγκληματικές πράξεις επιχειρούν να σβήσουν τα ίχνη τους. Εξάλλου η κρυψώνα που βρήκε θα δυσκόλευε μόνο τα φυντάνια της Μεγάλης των Μπάτσων Σχολής!
Επίσης με ιντριγκάρει το ενδεχόμενο μυστικής συνεργασίας Αραβαντινού-Παναγιώτη.
Πολλή Νταίζη είδα και δεν πετάω και τη σκούφια μου. Αυτό το κατατάσσω στα αρνητικά του τρέιλερ. Χαίρομαι πάντως που οσονούπω ξαναρχίζει η σειρά (και που ξαναμαζευτήκαμε εδώ).
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Σεπ 12, 2011 2:39 am

Σιγά μην πεθάνει η Ερι ρε παιδιά.
Αμα πεθάνει η Ερι, τότε η Μελίτα θα βγεί δολοφόνα και θα μπει φυλάκα? Σιγά μην το πάθει αυτό η Μελιτούλα!!

Το πολύ πολύ, οι κακοί συμμορίτες θα το καλύψουν αυτό. Και τότε, αν και καλύπτουν έγκλημα, δεν θα μας πειράξει, γιατί πρόκειται για της Μελιτούλας το έγκλημα Wink

Εκείνο που με χαλάει - για ακόμη μια φορά- είναι ο μη-Μάνος, χρησιμοποιεί βία. Οπως καταδίκαζα στον Μάνο τις πράξεις αυτές, έτσι και τις καταδικάζω στον Στέφανο. Οποιος και αν είναι ο λόγος.
Ας της ρίξει μια χλαπάτσα, ας φροντίσει να σαπίσει στην φυλάκα, αλλα τα μπράτσα του, ας τα κρατήσει για αλλού...

Δυστυχώς και γω βλέπω οτι θα φάμε ενέσιμη και υπόθετη ΚΑΙ αυτή τη σεζόν την Νταίζη, καθώς και την λαλημένη οσωνούπο δολοφόνα... Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 17902
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Δευ Σεπ 12, 2011 8:28 am

Ρε παιδιά τα χω κάνει μες το μυαλό μου /S
Η Μελίτα θα σκοτώσει την Εριέττα ;
Η Νταίζη τελικά θα σκοτώσει τον Χρήστο ;
Τι θα πάθουν η Νταίζη και ο Ρούσσος ; Και επίσης ποιον ποροβολεί ο Ρούσσος ;
Και στο τέλος εκεί που είναι σε μια κηδεία ποιος έχει πεθάνει ; ο Χρήστος ;
/S

k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Δευ Σεπ 12, 2011 8:34 am

Παλι οι απολυτοι στο τρειλερ!Που πηγαν ο Λουκας και η Νορα?
Μαζεψτε την τρελη θα φαει την Ερη...
Τελικα ο Χρηστος θα πεθανει?
Ο Μπουζιωτης αλλα ελεγε!Οτι τελικα θα την παντρευτει την Νταιζη...
Απο 3 Οκτωβριου θα μας λυθουν οι αποριες...
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Δευ Σεπ 12, 2011 11:31 am

Κατα πάσα πιθανότητα,ο Λουκάς ξέρει οτι η γυναίκα του πίνακα είναι η μάνα του,γιατί απλά βλέπει κάπου το ονομά της.Ή στον πίνακα,ή σε κάποιο σημείωμα.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Δευ Σεπ 12, 2011 3:00 pm

Το τρέιλερ για έναν περίεγο λόγο μου αρεσε...αλλά για άλλη σειρά!!
Που είναι η παρέα βρε παιδιά που υποτίθεται για αυτήν είναι η σειρά??Οεο?
Δεν είπαμε,συναρπαστηκές οι εξελήξεις αλλά για άλλο σήριαλ!!Ελεος!!
Για τον ρεαλισμό που είπατε,πλέον κάθε σπίτι της προκοπής έχει όπλο σε αυτό το σήριαλ!!Πως έχουμε εμείς κινητά έτσι έχουν και αυτοι τα περίστροφα!! Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 763297 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 763297 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 763297 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 951465
Εμένα η απορία μου είναι γιατί όλες οι απόπειρες γίνονται με όπλα ή χάπια,βρε παιδια αφού δεν σας βγαίνει πιείτε χλωρίνη να ηρεμίσουμε!!!
Η Μελίτα τα έχασε...περίεργο λες και είναι πρώτη φορα!!!
Όυτε που με νοιάζει τι θα γίνει με αυτήν,αλλά έλεος,η Νεφέλη τι θα γίνει?Πως να μην έχει ψηχολογικά το παιδάκι!!
Τι έγινε δεν μας βγήκε το στεφανομελιτικό και είπαμε να δικαιολογήσουμε την κλάψα της προηγούμενης χρονιας?
Από ότι είδα,μόνο την Νταίζη θα συμπαθώ και φέτος!!!Ο πιο σταθερός χαρακτήρας είναι, ό,τι και να λέμε!!Νομίζω θα μου αρέσει πολύ φέτος η Πολυχρονίδη!!!Μόνο σε εμένα θύμησε λίγο "Της αγάπης μαχαιρια"??

Ευχαριστούμε πολύ για το τρέιλερ!!
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Σεπ 12, 2011 3:07 pm

Έχω μείνει άναυδη!!!!

Το είδατε???? affraid

Έδειξε 3 δευτερόλεπτα την Εύα και 3 δευτερόλεπτα τη Νόρα!!!
Να το πάρω ως προοικονομία?
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Σεπ 12, 2011 3:59 pm

Κι εγώ είδα το τρέϊλερ και έμεινα, μου άρεσε πολύ σαν σύνολο!!! Στην αρχή όμως τρόμαξα που έβλεπα μόνο Λουκά και υπόλοιπους, δεν έδιχναν Νόρα και ανησύχησα(δεν ξέρω γιατί) Rolling Eyes
Αλλά μετά που την έδειξαν ηρέμησα!
Όσο για τις εξελίξεις, τι να πω?! Άντε να δούμε........ imarton

Εγώ θα πω κάτι αλλά μην με τουρτώσετε....στην κηδεία λυπήθηκα την Νταίζη...Νομίζω(αν και μισούμε αυτό το ρόλο) θα μας κάνει "κλικ" και θα συγκινηθούμε!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Σεπ 12, 2011 4:08 pm

Απο οσα ειδα, κυριαρχο θεμα φετος θα ειναι η μελιτα η νταιζη και ο αραβαντινος... Rolling Eyes λιγο απο ευα μονο με το θεμα της μαριλιας, λιγο απο λουκα και νορα λογω αραβαντινου, δαφνη νικολας για γαρνιτουρα, ακομα και ο ρουσσος μου φαινεται, οτι θα εχει περιορισμενη συμμετοχη... Rolling Eyes την νταιζη παντως αδυνατω να την λυπηθω ακομα και αν νομιζει οτι πεθανε ο χρηστος εστω και σαν ψεμα, απλα μου ειναι αντιπαθης οπως και η μελιτα, που τελικα φερεται ακομα μια φορα σαν κακομαθημενη που δεν ξερει να χανει, αλλωστε μονη της με την συμπεριφορα της απομονωθηκε και εχασε και τον στεφανο...δεν της φταιει κανεις... Mmm Mmm τελος σαν τρειλερ μου αρεσε αρκετα, αν και πιο πολυ θα ταιριαζε οπως πολλοι ειπαν και προηγουμενως σε αλλη σειρα, αλλα ειδωμεν, ετσι και αλλιως 47 επεισοδια εμειναν πια... ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από fantina Δευ Σεπ 12, 2011 5:57 pm

ξερω απο ποια σειρα ειναι το τρεϊλερ ........
το εψαχνα απο εχθες και το βρηκα ......αμ ,πως !
ΠΟΙΟΣ ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΑΥΛΑΚΙΩΤΗ
τρελα νουμερα στην εποχη του ......ωραια σειρα ......με σασπενς !

fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από pruedens Δευ Σεπ 12, 2011 6:02 pm

εχω μπερδευτει . καλο το τραιλερ αλλα ειμαστε σιγουροι οτι ειναι το ιδιο σηριαλ λεω εγω τωρα........μυστικα?????της ΕΔΕΜ?? παντως Μελιτα κοριτσι μου θαψιμο ο χαρακτηρας...καψουρα καψουρα αλλα με ορια....

pruedens


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Σεπ 12, 2011 8:17 pm

nefelik έγραψε:ΣΨ1, το τρέιλερ υπάρχει στο site του Mega, σε περίπτωση που αντέχεις να το δεις. Εμένα γιατί κάτι μου λέει ότι για να τελειώσει η ιστορία με αυτό το ερωτικό τρίγωνο, οι σεναριογράφοι είναι ικανοί να μας δείξουν ότι τελικά πεθαίνει η Εριέττα, η Μελίτα πηγαίνει σε ένα ίδρυμα και ο Στέφανος δε μένει με καμία από τις δύο; Θα μπορούσαν ακόμα και να μας δείξουν τη Μελίτα μετά από 15 χρόνια δήθεν καλά και δήθεν μετανιωμένη να είναι ξανά με το Στέφανο. Ελπίζω βέβαια το μόνο που θα δούμε από όλα αυτά να είναι τη Μελίτα σε ίδρυμα, και η Εριέττα να μην πεθάνει τελικά και να είναι μαζί με το Στέφανο.

Πάντως οι φωτογραφίες που βλέπαμε μάλλον είναι από την κηδεία του Χρήστου. Απ’ ότι φαίνεται ο Χρήστος πεθαίνει και τουλάχιστον η Νταίζη θα τιμωρηθεί.

Αποκλειεται nefelic να γινει ετσι !!Ακου τωρα πως λεω εγω οτι θα γινει.Την πυροβολει η Μελιτα και μαλιστα δις
και για το δις ξερουμε ολοι τι λενε!Αυτη δεν θα πεθανει ,γιατι μας την δειχνει στο νοσοκομειο.Δεν θα πεθανει
η Εριεττα και στοιχηματιζω κιολας!!Κατι χειροτερο θα γινει,για την Μελιτα παντα,θα μου πεις υπαρχει χειροτερο;;
Ναι υπαρχει.Λοιπον ειναι σαν να βλεπω την Αμαλια πρωτα να πηγαινει παρακαλεστι στην Εριεττα για να μην πει ποιος την
πυροβολησε και μετα ο Ρουσος.Και το χειροτερο για την Μελιτα θα ειναι να το κανει η Εριεττα.Πιστευω λοιπον οτι η
Εριεττα δεν θα πει ποιος το εκανε.Ειναι λιγο εως πολυ τραβηγμενο αυτο που λεω,αλλα νομιζω οτι η Εριεττα,μονον αυτη
θα το εκανε.Αλλα και ετσι να μην γινει,δηλ αν πει τι εγινε και η Μελιτα καταληξει στην φυλακη.ο Στεφανος θα ειναι
στο τελος με την Εριεττα,αλλιως τι νοημε εχουν ολα αυτα;;;

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Σεπ 12, 2011 8:22 pm

ΣΨ1 έγραψε:
Αποκλειεται nefelic να γινει ετσι !!Ακου τωρα πως λεω εγω οτι θα γινει.Την πυροβολει η Μελιτα και μαλιστα δις
και για το δις ξερουμε ολοι τι λενε!Αυτη δεν θα πεθανει ,γιατι μας την δειχνει στο νοσοκομειο.Δεν θα πεθανει
η Εριεττα και στοιχηματιζω κιολας!!Κατι χειροτερο θα γινει,για την Μελιτα παντα,θα μου πεις υπαρχει χειροτερο;;
Ναι υπαρχει.Λοιπον ειναι σαν να βλεπω την Αμαλια πρωτα να πηγαινει παρακαλεστι στην Εριεττα για να μην πει ποιος την
πυροβολησε και μετα ο Ρουσος.Και το χειροτερο για την Μελιτα θα ειναι να το κανει η Εριεττα.Πιστευω λοιπον οτι η
Εριεττα δεν θα πει ποιος το εκανε.Ειναι λιγο εως πολυ τραβηγμενο αυτο που λεω,αλλα νομιζω οτι η Εριεττα,μονον αυτη
θα το εκανε.Αλλα και ετσι να μην γινει,δηλ αν πει τι εγινε και η Μελιτα καταληξει στην φυλακη.ο Στεφανος θα ειναι
στο τελος με την Εριεττα,αλλιως τι νοημε εχουν ολα αυτα;;;

Εγώ είπα την δική μου εκδοχή πάντως. Η Νόρα με τον Λουκά και την παρέα, θα φροντίσουν με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, η Μελίτα να μην πάει στην φυλάκα , όπως της αρμόζει, αλλλα και κανείς δεν θα μιλήσει για αυτό.
Γιατί οταν καλύπτουν άλλα εγκλήματα, είναι συμμορίτες, όταν καλύπτουν τα δικά μας, όχι Wink
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Σεπ 12, 2011 8:52 pm

Το τρειλερ ηταν καταπληκτικο
,ηταν υπεροχο,νομιζω οτι κανενα αλλο τρειλερ
δεν ηταν τοσο συγκλονιστικο!
Φυσικα και θα εχουμε πολυ φεγγαροπαρεα!Ειδαμε Ευα,Λουκα,Νορα,ολοι αυτοι
που ανηκουν βρε παιδια;;;;Εννοειται οτι θα εχουμε και Μελιτα,αλλα και πολυ
Εριεττα επισης και Στεφανο.Μην ξεχναμε και την συναντηση και γνωριμια του
Λουκα και της Εριεττας με τον πατερα τους.Αραγε αυτο θα γιενι μετα τον
πυροβολισμο της Εριεττας απ την πυροβολημενη;;
Παιδια το ματι της Μελιτας γιαλιζει στην κυριολεξια οταν πυροβολει και
οταν το παραχωνει στην αυλη της ειναι σε εξαλλη κατασταση!
Καποια ειπε πως ειναι δυνατον να εχει την λογικη να σκεφτει να το θαψει
και να σβησει τα δακτυλικα αποτυπωματα.Μα αυτο δεν ειναι λογικη.Λογικη
θα ηταν να πηγαινε αμεσως η ιδια να παραδοθει,οτιδηποτε αλλο αγγιζει την
παρανοια!!
Πως ειναι δυνατον να πυροβολει η μελιτα;;;;; Ειναι και παραειναι δυνατον!!
Αν σκεφτουμε οτι η Μελιτα στην ουσια δεν δεχθηκε ποτε απορριψη,ουτε απ
τον Μανο ,αλλα ουτε και οταν ο Στεφ παντρευτηκε την Ευα,αλλα μονον
οταν ηταν με την Εριεττα,μονπο τοτε δεχθηκε απορριψη,ευκολα λοιπον θα
μπορουσε να φτασει εδω.
Τον Μανο τον ειχε οποτε ηθελε,επισης οταν ο Στεφ παντρευτηκε την Ευα,
ηξερε πολυ καλα οτι εκεινη αγαπαει.Οταν ομως ο Στεφ την χωρισε για την
Εριεττα ,δεν της αφησε κανενα περιθωριο.Ε εκει λοιπον της γυρισε το ματι
και με την προφαση οτι το κανει για να προστατεψει τον Στεφανο πηρε
τ αρματα livani
Οταν η Ευα ηταν ας πουμε σε μια αναλογη κατασταση εκανε κακο στον εαυτο
της και μονον.Ποτε σε αλλον!Την Μελιτα μας την δειχνουν να κανει κακο
σε αλλον και ποτε στον εαυτο της!
Οποτε παιδια η ατακα :ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΤΑ ΚΛΑΡΙΝΑ ΣΟΥ,παει
τελεια!!
Και μετα απο ενα τετοιο τρειλερ τρεμετε Τουρκοι,σας πηραμε φαλαγγι χαχαχχαχαχα!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 38 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Δευ Σεπ 12, 2011 8:55 pm

Επισης ΚαρΜικ συμφωνω με την εκδοχη σου ,οτι ο Λουκας και η Νορα
θα κανουν τα παντα για να μην στη φυλακη η Μελιτα!!Τωρα που το σκε-
φτομαι καπως ετσι θα γινει!
Ειδες ομως η συμμοριτοπαρεα;;;;;χαχααχαχχχαχχαχαχ
Δεν θα το ξανακανω,κανε τα στραβα ματια μονο για σημερα,ναι;;;; Hug

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 38 από 40 Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης