Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

+37
noraki_love_97
almaresi
filizza
ale3ia_eva&nora!!!
zoi18koi77
mariavenetifoka
ΣΨ1
fay66
aggeliki
nefelik
ProudMaslowqueen
aglaitsa
loukasnora
evanna
Clarabelle
tzibirdika
Kornilia_Petrakitsa
feggaropetra
μπουγιουριτσα
Καρ-Mik
koukoumfkos
zwi
afroditi_norakii
Antigoni!
fay
DESPOINA
KAKOS LYKOS
giwta007
trelli petrakitsa
Δ.Μπέλλος
lizzie
dm10811
Foulitsa
roria
evaki16
marakii
JESSIE
41 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από zwi Τετ Ιουλ 06, 2011 9:39 am

evanna έγραψε:
evaki16 έγραψε:Αχ ξέχασα κι'άλλη μία σκηνή που με εντυπωσίασε πάάάάάάρα πολύ... αυτή που ο Μάνος πηγαίνει απ'το σπίτι του Λουκά και της Νόρας και τους λέει ότι φεύγει για Αμερική.... φοβερές ερμηνίες κυρίως του Πετράκη!!!
Συμφωνω 100%.......Απο τις καλυτερες σκηνες που ειχαν ποτε οι τρεις τους! : respect : : respect : : respect :
+Θα συμφωνήσω μαζί σας κορίτσια...ήταν μια από τις καλύτερες σκηνές και απίστευτη ερμηνεία και από τους τρεις τους...! : respect :
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Τετ Ιουλ 06, 2011 12:44 pm

zwi έγραψε:
evanna έγραψε:
evaki16 έγραψε:Αχ ξέχασα κι'άλλη μία σκηνή που με εντυπωσίασε πάάάάάάρα πολύ... αυτή που ο Μάνος πηγαίνει απ'το σπίτι του Λουκά και της Νόρας και τους λέει ότι φεύγει για Αμερική.... φοβερές ερμηνίες κυρίως του Πετράκη!!!
Συμφωνω 100%.......Απο τις καλυτερες σκηνες που ειχαν ποτε οι τρεις τους! : respect : : respect : : respect :
+Θα συμφωνήσω μαζί σας κορίτσια...ήταν μια από τις καλύτερες σκηνές και απίστευτη ερμηνεία και από τους τρεις τους...! : respect :

Δε μπορώ παρά να συμφωνήσω. Κάθε φορά που βλέπω αυτή τη σκηνή κλαίω. Πετράκης : respect :
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Τετ Ιουλ 06, 2011 12:46 pm

Kornilia_Petrakitsa έγραψε:
zwi έγραψε:
evanna έγραψε:
evaki16 έγραψε:Αχ ξέχασα κι'άλλη μία σκηνή που με εντυπωσίασε πάάάάάάρα πολύ... αυτή που ο Μάνος πηγαίνει απ'το σπίτι του Λουκά και της Νόρας και τους λέει ότι φεύγει για Αμερική.... φοβερές ερμηνίες κυρίως του Πετράκη!!!
Συμφωνω 100%.......Απο τις καλυτερες σκηνες που ειχαν ποτε οι τρεις τους! : respect : : respect : : respect :
+Θα συμφωνήσω μαζί σας κορίτσια...ήταν μια από τις καλύτερες σκηνές και απίστευτη ερμηνεία και από τους τρεις τους...! : respect :

Δε μπορώ παρά να συμφωνήσω. Κάθε φορά που βλέπω αυτή τη σκηνή κλαίω. Πετράκης : respect :

Κι εγώ συμφωνώ κορίτσια!!! : respect :
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από zwi Τετ Ιουλ 06, 2011 12:48 pm

Kornilia_Petrakitsa έγραψε:
zwi έγραψε:
evanna έγραψε:
evaki16 έγραψε:Αχ ξέχασα κι'άλλη μία σκηνή που με εντυπωσίασε πάάάάάάρα πολύ... αυτή που ο Μάνος πηγαίνει απ'το σπίτι του Λουκά και της Νόρας και τους λέει ότι φεύγει για Αμερική.... φοβερές ερμηνίες κυρίως του Πετράκη!!!
Συμφωνω 100%.......Απο τις καλυτερες σκηνες που ειχαν ποτε οι τρεις τους! : respect : : respect : : respect :
+Θα συμφωνήσω μαζί σας κορίτσια...ήταν μια από τις καλύτερες σκηνές και απίστευτη ερμηνεία και από τους τρεις τους...! : respect :

Δε μπορώ παρά να συμφωνήσω. Κάθε φορά που βλέπω αυτή τη σκηνή κλαίω. Πετράκης : respect :
Εμένα μ'άρεσαν πιο πολύ η Δρακουλάκη με τον Μπουγιούρη...λατρεύω αυτό το δίδυμο... Love!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από koukoumfkos Πεμ Ιουλ 07, 2011 10:17 pm

evanna έγραψε:

Η περιπλανηση του στην Εδεμ με μουσικη υποκρουση το ''Θεος αν ειναι''

Πωπω τι εποχές...!Πραγματικά είχα ανατριχιάσει τότε και κατά τη γνώμη μου είναι το καλύτερο μουσικό διάλειμμα της σειράς!Και μάλιστα ξέχασα να το γράψω στη δική μου λίστα !Ανεκδιήγητη παράληψηslap Ευχαριστώ που μου το θύμισες!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιουλ 08, 2011 9:30 am

Πωπω τι εποχές...!
Ειδες Αντωνη!?Περασμενα μεγαλεια....! Efxi

Πραγματικά είχα ανατριχιάσει τότε και κατά τη γνώμη μου είναι το καλύτερο μουσικό διάλειμμα της σειράς!
Πραγματι,ηταν πολυ ατμοσφαιρικη σκηνη......οσο για το κομματι απλα : respect :

Ευχαριστώ που μου το θύμισες!
))
Γι'αυτο ειμαστε εδω......ενα μυαλο χειμωνα-καλοκαιρι τι να σου κανει! Razz
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από μπουγιουριτσα Παρ Ιουλ 08, 2011 10:23 pm

Η περιπλανηση του στην Εδεμ με μουσικη υποκρουση το ''Θεος αν ειναι''

Ευαννα μου θυμασε τι επεισοδιο ειναι?
μπουγιουριτσα
μπουγιουριτσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη με τον Μπουγιουρη
Ασχολίες : Τα μυστικα της ΕΔΕΜ,Παναγιωτης Μπουγιουρης,Τραγουδι πολυ τραγουδι,χορος χιπ χοπ.ΙΝΤΕΡΝΕΤ,κοσμημα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από koukoumfkos Παρ Ιουλ 08, 2011 10:27 pm

μπουγιουριτσα έγραψε:Η περιπλανηση του στην Εδεμ με μουσικη υποκρουση το ''Θεος αν ειναι''

Ευαννα μου θυμασε τι επεισοδιο ειναι?
Θυμάμαι εγώ,είναι από το 179 ))
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από evaki16 Κυρ Ιουλ 10, 2011 7:02 pm

Ξαφνικά μου 'ρθε κι άλλη μία σκηνή η οποία με είχε κάνει να δακρύσω βλεποντάς την. Αναφέρομαι στο γράμμα της Νόρας προς τον Λουκά στο 2ο κύκλο όταν αυτός θα έφευγε απ΄την Αθήνα.....
Τι λόγια Θεέ μου και αυτά..... inlove inlove inlove
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Κυρ Ιουλ 10, 2011 7:25 pm

evaki16 έγραψε:Ξαφνικά μου 'ρθε κι άλλη μία σκηνή η οποία με είχε κάνει να δακρύσω βλεποντάς την. Αναφέρομαι στο γράμμα της Νόρας προς τον Λουκά στο 2ο κύκλο όταν αυτός θα έφευγε απ΄την Αθήνα.....
Τι λόγια Θεέ μου και αυτά..... inlove inlove inlove

Αχ, ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! Efxi inlove
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Δευ Ιουλ 11, 2011 10:18 am

Αγαπημενες σκηνες...
Πρωτο και δευτερο φιλι
Γραμμα Νορας προς Λουκα οταν εκεινος θα παντρευοταν την Νταιζη
Αποκαλυψη της εγκυμοσυνης με το πακετο με τα παπουτασκι στο Ναυπλιο
Νυχτα των Λεοντιδων 2009 και 2010 και νυχτα των Λεοντιδων 1993!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από nefelik Παρ Ιουλ 15, 2011 5:03 pm

JESSIE, πάρα πολύ ωραίο topic!

Αν και πολύ καθυστερημένα, αποφάσισα επιτέλους να γράψω κι εγώ τις σκηνές που ξεχώρισα. Σίγουρα θα αδικήσω τον πρώτο και τον δεύτερο κύκλο και σίγουρα τις περισσότερες τις έχετε γράψει ήδη, αλλά θα γράψω ανακατεμένα όσες θυμάμαι.

• Η Εύα στη θάλασσα αφού είχε δει το Μάνο με τη Μελίτα.

• Η τελευταία σκηνή του πρώτου κύκλου με την Εύα, το Μάνο και το Στέφανο.

• Η Εύα στον γκρεμό, αφού είχε μάθει για το Στέφανο και τη Μελίτα και λίγο πριν τη βρει ο Λουκάς.

• Η σκηνή που ο Λουκάς σκότωσε το Στέλιο στο γραφείο του Ρούσσου.

• Η σκηνή στην Εδέμ όταν ο Μάνος και η Δάφνη έμαθαν ότι είναι αδέλφια.

• Οι σκηνές του Μάνου με τη Νεφέλη.

• Ο Νικόλας που γύρισε από το αεροδρόμιο τα Χριστούγγενα και είπε στη Δάφνη ότι τελικά δεν θα φύγει για την Αμερική.

• Η σκηνή που η Νταίζη μίλησε στο Λουκά για το βιασμό της.

• Οι σκηνές της παρέας στην Εδέμ πριν φύγει ο Μάνος για την Αμερική.

• Ο Στέφανος όταν βρήκε την Αντιγόνη λιπόθυμη.

• Η επιστροφή του Λουκά στην Εδέμ όταν έμαθε για την εγκυμοσύνη της Νόρας.

• Η σκηνή που η Εύα προσευχόταν για το Λευτέρη και τη Δάφνη.

• Η σκηνή που ο Ρούσσος έκαψε το φάκελο της υιοθεσίας της Εριέττας και κράτησε το φάκελο του Λουκά.

• Οι περισσότερες σκηνές της Αμαλίας με το Ρούσσο.

• Όλες οι σκηνές με τον Αγγελούκο και το Μαριούλη (εκτός από αυτή που έκανε το Super Mario και είχε ανέβει πάνω στο φορτηγό).

• Η σκηνή που η παρέα (των 5) αποχαιρετούσε την Εδέμ.

• Η πρώτη συνάντηση του Λουκά και της Εριέττας αφού έμαθαν ότι είναι αδέλφια.

• Η σκηνή που ο Λουκάς ζήτησε από την Εριέττα να είναι κουμπάρα στο γάμο του με τη Νόρα.

• Οι σκηνές Νόρας – Εριέττας, όταν ο Μπέλλος είχε απαγάγει τη Στέλλα και πήγαν να του δώσουν τα λύτρα.

• Όλες οι σκηνές Εριέττας – Νταίζης. Οι ατάκες τους ήταν απολαυστικές.

• Όλες οι σκηνές της Νόρας και του Λουκά με τη μπέμπα.

• Η συνάντηση του Αραβαντινού (?) με την Εριέττα έξω από το μαιευτήριο.

Και επειδή έχω μια ιδιαίτερη αδυναμία, όλες οι σκηνές Εριέττας – Στέφανου και κυρίως:

• Η δεύτερη σκηνή στο σκάφος της Εριέττας, όπου συζητούσαν το ενδεχόμενο να συνεργαστούν στο θέμα των διαμαντιών.

• Μια σκηνή από τα πρώτα επεισόδια, δίπλα στην πισίνα, όπου η Εριέττα μιλούσε στο Στέφανο για τα παιδικά της χρόνια στην Αμερική.

• Η σκηνή δίπλα στη τζαμαρία, μόλις άφησαν το Στέφανο μετά τη σύλληψή του για την επίθεση στη Νταίζη.

• Η σκηνή που ο Στέφανος άκουσε τη συζήτηση της Εριέττας με την Άννα και κατάλαβε τα αισθήματά της, όπως και η σκηνή που ακολούθησε.

• Οι σκηνές την ημέρα πριν από τη σύλληψη του Στέφανου, που είχε πάει 3 φορές στο σπίτι της, πριν και αφού μίλησε στην παρέα για τον απαγωγέα που είχε εντοπίσει, και η Εριέττα τον παρότρυνε να γυρίσει στη Μελίτα.

• Οι σκηνές τους στη φυλακή και ειδικά η σκηνή που η Εριέττα του μίλησε για τα αισθήματά της.

• Η σκηνή στο αυτοκίνητο, που η Εριέττα έβλεπε από μακριά το Στέφανο να βγαίνει από τη φυλακή.

• Η σκηνή όπου ο Στέφανος, αφού βγήκε από τη φυλακή, πήγε να την ευχαριστήσει για τη βοήθειά της και ευχήθηκε να μπορούσε να την κρατήσει, όταν του είπε ότι θα φύγει.

• Η σκηνή στο 522, όπου ο Στέφανος της έλεγε ότι θα αντιμετωπίσουν μαζί το θέμα της δολοφονίας της Άννας και της κρατούσε το χέρι.

• Η εξομολόγηση της Εριέττας στο Στέφανο, όταν του μίλησε για το παρελθόν της και το γάμο της.

• Όλες οι σκηνές του 556, γενικότερα όλες οι ερωτικές σκηνές τους και το επόμενο πρωί μετά την πρώτη ερωτική σκηνή.

• Η έκπληξη του Στέφανου όταν συνειδητοποίησε ότι η Εριέττα δεν σκόπευε να τον ρωτήσει πού είναι θαμμένος ο πατέρας της, γιατί τον εμπιστευόταν, και το φιλί αμέσως μετά.

• Όλες οι σκηνές των τελευταίων επεισοδίων, μετά την επανασύνδεση, και ειδικά η σκηνή στο κρεβάτι που της είπε ότι τον εκπλήσσει συνεχώς και η σκηνή δίπλα στην πισίνα στο τελευταίο επεισόδιο.

Όσο για τις σκηνές που μου έκαναν αρνητική εντύπωση, ήταν οι σκηνές της Χαλκίδας, ο υπέρηχος της Νόρας, οι σκηνές στις οποίες ο Νικόλας παραπονιέται ότι ο Λουκάς δεν τον αφήνει να κοιμηθεί, οι σκηνές στις οποίες εκτός από την Αμαλία και το Λουκά περιλαμβάνονται και τηγανητές πατάτες, η «Οδύσσεια» του Λουκά μέχρι να φτάσει στο μαιευτήριο, όλες οι «δραματικές» σκηνές της Μελίτας στις οποίες δεν βγάζει ούτε ένα δάκρυ, τα ατέλειωτα σφουγγαρίσματα Στέφανου – Μελίτας, το πάρτυ με θέμα τα sixties, οι σακούλες και ο χορός «πατέρα – κόρης», και φυσικά η ανεκδιήγητη σκηνή με την α-παπά-λευτη στην κατίνα.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Ιουλ 15, 2011 11:10 pm


Nefelik, τι κι αν άργησες, μας αποζημίωσες με όσα έγραψες! Χαίρομαι που ξεχώρισες τις τόσο όμορφες σκηνές που μας έχουν δώσει ο Στέφανος μαζί με την Εριέττα, είναι τόσο πολλές και τόσο αξιόλογες, που προσωπικά δεν μπορώ να απομονώσω κάποιες , τις ευχαριστιέμαι όλες και τις βρίσκω όλες υπέροχες! Μου ήρθε τώρα στο μυαλό μιά σκηνή τους, όταν η Εριέττα ξυπνάει το Στέφανο και τον ρωτάει τι θέλει για πρωινό, κι εκείνος , αγουροξυπνημένος, της απαντάει "εσένα"! Το είπε με τόσο αυθόρμητο τρόπο , κι ήταν σαν να είχε πραγματικά μόλις ξυπνήσει !!!
Πάντως ελπίζω οτι οι σκηνές που θα δούμε στους 2,5 μήνες που απομένουν θα είναι και οι καλύτερές τους!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από roria Σαβ Ιουλ 16, 2011 6:35 pm

Ε, μιας και το ξεκινήσατε να προσθέσω κι εγώ μια-δυο, από τις πρώτες, εκείνες που έφτιαξαν την ξεχωριστή "ατμόσφαιρα" της σχέσης τους και μας κράτησαν μέχρι να έρθουν τα καλύτερα: τις σκηνές που η Εριέττα φρόντισε το Στέφανο τότε που οι μπράβοι της Νταίζης τον είχαν σαπίσει και τις σκηνές τότε που πήγαν οι δυο τους στο βουνό.
Τη σκηνή λίγο πριν ή λίγο μετά τα Χριστούγεννα που ο Ρούσσος είχε αποκαλύψει στην παρέα τα βασικά γεγονότα της παλιάς μοιραίας νύχτας, η Μελίτα είχε δώσει ένα ακόμα ρεσιτάλ αλτρουισμού και γενναιοδωρίας κι ο Στέφανος την είχε αγνοήσει κι είχε πάει να συμπαρασταθεί στην Εριέττα. Και την επόμενη μέρα που εκείνη ήταν ράκος κι εκείνος της έλεγε: "θέλω να στηριχτείς σε μένα".
Και ελπίζω κι εγώ, όπως η jessie, ότι τα καλύτερα δεν τα έχουμε δει ακόμα.
Ευελπιστώ ότι από τον Οκτώβριο θα απολαύσουμε όχι μόνο δραματουργικά εξαιρετικές σκηνές με τη φυλάκιση της Έρης και τις αντιδράσεις του Στέφανου, αλλά και άλλες, και ανέμελες και ερωτικές, γενικά σκηνές από την κοινή ζωή του ζευγαριού σε όλες της τις εκφάνσεις.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από evanna Σαβ Ιουλ 16, 2011 6:43 pm

nefelik έγραψε:
Όσο για τις σκηνές που μου έκαναν αρνητική εντύπωση, .............. το πάρτυ με θέμα τα sixties, οι σακούλες και ο χορός «πατέρα – κόρης»
Aπορω πως μου διεφυγε αυτο....μαλλον επειδη ηταν απο τις σκηνες που θελω να ξεχασω! Razz Επισης το συγκεκριμενο παρτυ συναγωνιζεται επαξια,για να μην πω οτι ξεπερασε δηλαδη,το φιασκο της Πρωτοχρονιας παλι στο Μελιτοσπιτο! livani
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από nefelik Σαβ Ιουλ 16, 2011 7:17 pm

JESSIE και roria, τελικά ξέχασα μερικές από τις καλύτερες σκηνές! Ειδικά οι δύο τελευταίες που αναφέρεις roria, ήταν καταπληκτικές! Επίσης, να συμπληρώσω τις σκηνές στο σπίτι της Εριέττας, αφού επέστρεψαν με τη Νόρα από τη συνάντηση με το Μπέλλο, και ο Στέφανος είχε ανησυχήσει πάρα πολύ που την έψαχνε και δεν την έβρισκε. Σε εκείνο το επεισόδιο μου είχε κάνει εντύπωση και η Εύα, που μόλις είδε την Εριέττα το πρώτο πράγμα που της είπε ήταν να τηλεφωνήσει στο Στέφανο, επειδή είχε τρελαθεί από την αγωνία του. Αν συνεχίσουμε έτσι, νομίζω ότι θα τις γράψουμε όλες τις σκηνές τους!

Evanna, έχεις απόλυτο δίκιο, ξέχασα την Πρωτοχρονιά στο Μελιτόσπιτο! Δεν είμαι σίγουρη ποια από τις δύο σκηνές ήταν χειρότερη, αλλά μάλλον τείνω προς το πάρτυ... Όχι ότι το θέαμα την Πρωτοχρονιά δεν ήταν εντελώς γελοίο βέβαια!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από JESSIE Σαβ Ιουλ 16, 2011 7:31 pm


Ετσι γι'αλλαγή, θα γράψω και μιά σκηνή Στέφανου Εριέττας που πραγματικά τη μίσησα! Δηλαδή μίσησα το Στέφανο, κι αυτό κι αν είναι εξωπραγματικό, κι όμως! Μιλάω για τη σκηνή μετά το αηδιαστικό πάρτυ, που ο Στέφανος πάει στην Εριέττα να "εξηγηθεί" και της λέει οτι θα γυρίσει στη Μελίτα. Οσο κι αν οι όροι της σχέσης τους μέχρι τότε είχαν καθωριστεί εκ των προτέρων, νομίζω οτι η στάση του Στέφανου ήταν πραγματικά πολύ σκληρή με την Εριέττα, και κάθε φορά που βλέπω τη σκηνή τον βρίζω!!!! Τυπικά, ήταν φυσικά "άψογος" απέναντί της, όπως είπε και η ίδια η Εριέττα στην Αννα, αφού δεν ήξερε για τα αισθήματα της Εριέττας, και ίσως τα λίγα λόγια που είπε να οφείλονταν στην αμηχανία που σίγουρα αισθανόταν, αλλά η άμεση αντίδρασή μου είναι να αγανακτήσω μαζί του!!! Οφείλει πολλά ο Στέφανος, και τα περιμένω οπωσδήποτε!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από aggeliki Σαβ Ιουλ 16, 2011 9:05 pm

Πολύ ωραίο τόπικ.

Κορυφαία σκηνή η αναβάπτιση της Εύας από το πρώτο λεπτό μέχρι το τελευταίο. Συγκλονιστική η Ξυλά!

Ξεχώρισα

Τη σκηνή στο εκκλησάκι που η Εύα προσεύχεται για Δάφνη-Λευτέρη.

Στέφανος-Αντιγόνη όταν ο Στέφανος έμαθε για την διαθήκη.

Η σκηνή που ο Μάνος καίει τα ρούχα της Εύας στη παραλία.

Η σκηνή στο απουσιολόγιο που ο Λουκάς βρίσκει τη Εύα να κλαίει μέσα στη βροχή.
Στέφανος-Εύα το πρώτο φιλί.

Όταν η Εύα έμαθε για Στέφανο-Μελίτα. Η Εύα, να ψάχνει από κάπου να κρατηθεί κ ο Μάνος να ακολουθεί τα βήματά της.

Η πρώτη συνάντηση Εύας-Στέφανου.

Ο καβγάς Εύας-Στέφανου όταν της είπε για την μητέρα του.

Η συζήτηση Σταυριδη-Μάνου στα σκαλοπάτια του σπιτιού της Εύας.

Μάνος-Λουκάς-Στέφανος: ο Στέφανος να προσπαθεί να μάθει "ποιανού είναι βρε γυναίκα το παιδί κ ο Μάνος με το Λουκά να δίνουν ρέστα.
Όταν ο Μάνος ανακοίνωσε στη Εύα ότι θα φύγει. Η Ξυλά απλά καταπληκτική!
Η σκηνή που ο Στέφανος κ η Αντιγόνη μαθαίνουν ότι η Εύα γεννάει.
Επεισόδιο 374 η παρέα στη κατασκήνωση.
Όλες οι Λουκανορικές σκηνές Α κύκλου
Λουκάς-Νόρα το πρώτο τους φιλί!
Η σκηνή που ο Λευτέρης λέει τη αλήθεια στη Εύα για τα διαμάντια.
Λευτέρης-Εύα στη καντίνα.
Εριέττα-Στέφανος πρώτη συνάντηση.
Η σκηνή που η Εύα πάει στο Λευτέρη να του πει για τη απόφαση της Αντιγόνης να πουλήσει την Εδέμ. Αυτό το ¨σάλτο¨ όλα τα λεφτά.
Η σκηνή Εύας-Λευτέρη όταν αποχαιρετούσαν τη Εδέμ.

Χειρότερες
Μελίτα στη καντίνα.
Το πάρτυ στο σπίτι της Μελίτας.
Φινάλε Γ κύκλου. Οι λίγες καλές σκηνές δυστυχώς δεν έσωσαν το επεισόδιο.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από roria Κυρ Ιουλ 17, 2011 12:40 am

nefelik μου, μπορεί να "ξέχασες" μια-δυο σκηνές, αλλά τι ςπερισσότερες εσύ μας τις θύμισες.. Όπως και την τελευταία που αναφέρεις. Και νομίζω πως θα ήταν καλοδεχούμενες και κάποιες σκηνούλες με την Εριέττα και την Εύα, αφού τώρα που σοβαρεύει η σχέση του Στέφανου με τη Εριέττα θα μπορεί ίσως να πάιρνει κι αυτός τον Άγγελο κάποιες φορές, κάτι που προφανώς ήταν αδύνατο όσο έμενε με την απάλευτη.
jessie, αυτή είναι μια σκηνή που οπωσδήποτε μας έχει εντυπωθεί αρνητικά, αν και η Έρη ήταν υπέροχη. Θα μπορούσε κάποιος να την ερωτευτεί και μόνο από τη στάση της εκείνο το βράδυ. Η αμηχανία του Στέφανου ήταν εμφανής και το μέγεθος της ανοησίας του επίσης, όπως άλλωστε διαπίστωσε και ο ίδιος πολύ γρήγορα. Καλύτερα όμως που έγινε έτσι και ξενέρωσε από μόνος του.
Όσο για τη χειρότερη σκηνή, πέρα από την καντίνα που προηγείται μακράν κατ' εμέ, το πάρτυ με τις χαρτοσακούλες τέλειωσε τουλάχιστον με εκείνο το σύντομο διάλογο στην πόρτα μεταξύ Στέφανου και Αμαλίας, όπου το ύφος του Στέφανου αλλά και η όλη στάση της Αμαλίος (παρόλη τη χαρτοσακούλα) με έκαναν και γέλασα, οπότε ξέχασα λίγο και το ανεκδιήγητο πριν και το ανεκδιήγητο μετά.
Το πρωτοχρονιάτικο πάρτυ όμως δεν παλευόταν με τίποτα. Καλύτερα πιστεύω θα ήταν να τους είχαν όλους δείξει κατευθείαν μετά τις γιορτές...
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από fay66 Κυρ Ιουλ 17, 2011 3:15 pm

Κορίτσια καλημέρα!!!Καιρό είχα να γράψω , και χάρηκα πάρα πολύ με το τόπικ αυτό.
Αγαπημένες σκηνές. Λοιπόν έχουμε και λέμε:
Η επιστροφή του Νικόλα από το αεροδρόμιο .
Η τελευταία σκηνή του αποχαιρετισμού Εύας-Μάνου.
Ο αποχαιρετισμός του Μάνου με τη Νεφέλη και με τη Μαρίλια.
Η επανασύνδεση του Λουκά και της Νόρας μετά την αποκάλυψη της αμνησίας.
Η επανασύνδεση Λουκά -Νόρας μετά από τις σκηνοθετημένες φωτογραφίες της Νταίζης.
Η τελευταία σκηνή Λουκά-Νόρα με το μωρό αγκαλιά στο μαιευτήριο.
Η συζήτηση Αμαλίας-Ρούσσου(επεισόδιο 469) που του ανακοινώνει την επιστροφή του Λουκά.
Η πρώτη ερωτική σκηνή ( επεισόδιο 327) του ζευγαριού.
Όταν ο Λουκάς διάβασε το σημείωμα της Νόρας ότι περιμένει παιδί.


fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Ιουλ 23, 2011 1:16 am

Οι δικές μου αγαπημένες σκηνές είναι οι παρακάτω!

Το πρώτο φιλί ( που είδαμε εμείς δηλαδή ) του Στέφανου και της Εύας!Ειδικά ο τρόπος που αρπάζει ο Στέφανος την Εύα και ανταποκρίνεται στο φιλί της είναι υπέροχος.

Επίσης η σκηνή που νιώθουν για πρώτη φορά το μωρό τους να κλωτσάει στην κοιλιά της Εύας.

Η σκηνή στο επεισόδιο 324 όταν ο Στέφανος γυρνάει το βράδυ στο σπίτι και πειράζει την Εύα για τις ποσότητες φαγητού που κατανάλωνε εκείνη την περίοδο λόγω της εγκυμοσύνης.

Η σκηνή του καβγά της Εύας και του Στέφανου όταν της αποκάλυψε την αλήθεια για το ποιός είναι στην πραγματικότητα και το τι ήρθε να κάνει.

Η σκηνή του Λουκά και της Νόρας όταν η Νόρα είχε ανακαλύψει τις κάμερες που έβαλε ο Στέλιος στο σπίτι της.

Η σκηνή που ο Λουκάς σκοτώνει τον Στέλιο και η σκηνή τους στο κελί λίγο αργότερα.

Η σκηνή της Νόρας στο μπάνιο μόλις λίγα λεπτά αφότου ανακάλυψε τις κάμερες ( για μένα η καλύτερη στιγμή της Δρακουλάκη στα τρία χρόνια της σειράς ).

Η αγκαλιά του Λουκά και της Νόρας όταν συναντιούνται πρώτη φορά μετά την τετραπλή απαγωγή στο δεύτερο κύκλο.

Η σκηνή του Λουκά και της Νόρας όταν εκείνη βγήκε από το νοσοκομείο πάλι μετά την τετραπλή απαγωγή.

Το πρώτο φιλί του Λουκά και της Νόρας.Χημεία και έρωτας είχαν γεμίσει την οθόνη.

Κάθε σκηνή που ο Λουκάς εκδηλώνει ζήλεια από τον πρώτο κύκλο ακόμη όπως στο επεισόδιο 16 που έπεσε μούρη με μούρη με την Νόρα και τον Στέλιο σε ένα εστιατόριο και άρχισε να ανακρίνει τον Στέλιο.Άλλες αγαπημένες σκηνές ζήλειας εννοείται στο επεισόδιο 252 με την Ορεινή Αρκαδία αλλά και στα επεισόδια 289 που μπουκάρει για να χαλάσει το δείπνο Νόρας-Μπέλλου και αργότερα στο σπίτι του Νικόλα και της Δάφνης αλλά και στο 299 όταν πάει στο ιατρείο του Νικόλα και παραληρεί μετά την...''αποκάλυψη'' του Μπέλλου ότι η Νόρα είναι ερωτευμένη με έναν παντρεμένο!

Η πρώτη ερωτική σκηνή του Λουκά και της Νόρας όπως και η σκηνή στο 351 και στο 422.

Φυσικά δεν θα μπορούσα να μην αναφέρω την σκηνή της Εύας στο προτελευταίο επεισόδιο του πρώτου κύκλου μετά που είδε τον Μάνο με την Μελίτα όπως και την αναβάπτιση της στην θάλασσα.

Η σκηνή που ο Λουκάς και η Εριέττα συναντιούνται για πρώτη φορά ως αδέρφια.

Η σκηνή του Λουκά και της Εριέττας στην Εδέμ το βράδυ που πυροβολήθηκαν ο Λευτέρης και η Δάφνη.

Όλες οι κοινές σκηνές Λουκά και Εύας με κορυφαίες την σκηνή τους στο 252 που έκλαιγαν μαζί βλέποντας την Casablanca και την σκηνή στο 326 όταν της ανακοινώνει ότι θυμάται.

Επίσης από τον πρώτο κύκλο η σκηνή που ο Λουκάς ανακοινώνει στον Μάνο ότι η Δάφνη είναι αδερφή του και η συνάντηση Μάνου-Δάφνης αφού το έχουν μάθει και οι δύο.

Η σκηνή Μάνου-Εύας στον δεύτερο κύκλο όταν της ανακοίνωσε ότι φεύγει για Αμερική.

Η σκηνή Λουκά-Μάνου-Νόρας όταν ο Μάνος κάνει την ίδια ανακοίνωση και σε εκείνους.

Η σκηνή των έξι στο δεύτερο κύκλο όταν πουλήθηκε η Εδέμ με την παρέα να τραγουδάει το Γέλα πουλί μου.

Οι σκηνές της Αμαλίας στον πρώτο κύκλο πριν αποπειραθεί να αυτοκτονήσει με κορυφαία όταν αποχαιρετούσε την Νεφέλη.

Η σκηνή Στέφανου-Αντιγόνης όταν πια έχει διαβάσει την διαθήκη του πατέρα του.

Η σκηνή Λουκά-Νόρας-Δάφνης στο πρώτο κύκλο όταν ο Λουκάς θέλοντας να κάνει την Νόρα και την Δάφνη να διασκεδάσουν τους χόρευε φλαμέγκο.

Η σκηνή που ο Λουκάς τραβάει την Εύα λίγο πριν εκείνη βουτήξει στον γκρεμό!

Οι σκηνές Λουκά-Νταίζης επί αμνησίας του Λουκά ήταν απολαυστικές.

Η επιστροφή του Νικόλα στην Δάφνη τα Χριστούγεννα που δεν έφυγε για την Αμερική.

Η σκηνή που ο Λουκάς παίζει ξύλο με τον Κυριάκο στον γάμο του Νικόλα και της Δάφνης.

Η σκηνή του αποχαιρετισμού του Λουκά και της Νόρας την ημέρα του γάμου του Λουκά.

Αλλά για μένα η κορυφαία από όλες όσες ανέφερα ήταν η σκηνή Λουκά-Εύας στο 326 όταν της είπε ότι θυμάται! Love! Love! Love!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από evaki16 Τρι Ιουλ 26, 2011 3:35 pm

loukasnora έγραψε:Αλλά για μένα η κορυφαία από όλες όσες ανέφερα ήταν η σκηνή Λουκά-Εύας στο 326 όταν της είπε ότι θυμάται! Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 226538 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 226538 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 226538



Συμφωνώ κορυφαία σκηνή!!! Για ακόμα μια φορά η χημεία Πετράκη-Ξυλά έγινε αισθητή!!!Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 226538 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 226538 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 226538 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 226538
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Τετ Ιουλ 27, 2011 10:56 am

Επισης μου αρεσε και ο ερχομος της μπεμπας!

Χειροτερες σκηνες!Οτι εχει σχεση με την μπεκρου!
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από ΣΨ1 Σαβ Αυγ 06, 2011 9:36 pm

Πολλες ειναι οι σκηνες,εξαλλου 3 χρονια σειρα ειναι αυτη,αλλα 2 μου ηρθαν
κατευθειαν στο μυαλο και οι δυο ειναι με τα Λουκονορακια μου!!Τυχαιο;;;; δεν
νομιζω!!
Η πρωτη λοιπον ειναι η ορεινη Αρκαδια,απιστευτα κωμικη σκηνη,υπεροχη.
Ο Λουκας-Πετρακης στα καλυτερα του,αλλα και ολοι οσοι συμμετειχαν σ αυτη.
Οπωςο Μανος,η Δαφνη και ο Νικολας.Ακομα θυμαμαι τον Νικολα να εχει
μεινει παγωτομε τις ασυναρτησιες που ελεγε οΛουκας!!
Και η δευτερη οταν ηΝορα ειπε στον Λουκα οτι η Ευα ειναι εγκυος απ τον
Στεφανο.Και στο τελος η κορυφαια ατακα του Λουκα: ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΥΑ ΜΕ
ΤΑ ΚΛΑΡΙΝΑ ΣΟΥ!!!!!! gelio
Θα επανελθω μολις θυμηθω και αλλες!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από mariavenetifoka Δευ Αυγ 15, 2011 6:54 pm

Φανταστικο και πρωτοτυπο τοπικ!!!!!!!!!!!!!! : respect : : respect : : respect :
Και ολες οι σκηνες που αναφερατε υπεροχες κι αξεχαστες!!!!!!!!!! Efxi inlove

Θα αναφερθω αλλη στιγμη αναλυτικα για αυτες τισ σκηνες που μου εχουν μεινει εμενα!!!! Flkia
mariavenetifoka
mariavenetifoka
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε εναν κοσμο οπως αυτον στα παραμυθια και στα παιδικα μας ονειρα...
Ασχολίες : Μυστικα Της Εδεμ....Φωτογραφια....Θεατρο....Κινηματογραφος...και πολλη Μουσικη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης