Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

+37
noraki_love_97
almaresi
filizza
ale3ia_eva&nora!!!
zoi18koi77
mariavenetifoka
ΣΨ1
fay66
aggeliki
nefelik
ProudMaslowqueen
aglaitsa
loukasnora
evanna
Clarabelle
tzibirdika
Kornilia_Petrakitsa
feggaropetra
μπουγιουριτσα
Καρ-Mik
koukoumfkos
zwi
afroditi_norakii
Antigoni!
fay
DESPOINA
KAKOS LYKOS
giwta007
trelli petrakitsa
Δ.Μπέλλος
lizzie
dm10811
Foulitsa
roria
evaki16
marakii
JESSIE
41 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από zoi18koi77 Δευ Αυγ 29, 2011 3:52 pm

Δεν προλαβα να διαβασω ολες τις σκηνες που αναφερατε αλλα να ποιες θυμαμαι εγω και γελαω. Προτιμω τις κωμικες σκηνες. εχετε αναφερει ολες τις λουκανορικες γι΄αυτο δεν τις γραφω αν και μου αρεσουν πολυ.
- Η Αμαλια στο γραφειο του Μανου να ουρλιαζει κι αυτος να την ρωταει αταραχος μηπως ξεχασε να παρει τα χαπια της.
-Πρωτοχρονια με τον Πετρο και την Αμαλια.
ΑΜΑΛΙΑ εγω κραταω τη σαμπανια στη σωστη θερμοκρασια και συ μου ερχεσαι με τζατζικι και κεμπαπ?
ΠΕΤΡΟΣ το μαγαζι που παιρνουμε φασιανο ηταν κλειστο.
ΑΜΑΛΙΑ Και μου εφερες κρυες πιττες? Δεν μπορουσες να μου φερεις λιγο γυρο πικαντικο που μ΄αρεσει? lol!
-Οταν η Νορα εμαθε για την αμνησια του Λουκα και τον εδιωξε κι αυτος γυρναγε απο σπιτι σε σπιτι κι απηγγειλε Τσεχωφ.
ΛΟΥΚΑΣ Ο Τουργκενιεφ λεει ευτυχισμενος οποιος μια τετοια νυχτα εχει ενα κεραμιδι πανω απ το κεφαλι του και μια φωτια για να ζεσταθει.
ΜΑΝΟΣ κι ευτυχισμενος ο καινουργιος Πασχας.
ΛΟΥΚΑΣ λαρτζ φοραω

zoi18koi77


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από evaki16 Δευ Αυγ 29, 2011 4:31 pm



Αχ τι λέει η γυναίκα Θεέ μου Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539
Λιώνωωωωωωωωωωω.......Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από giwta007 Δευ Αυγ 29, 2011 7:05 pm

evaki16 έγραψε:

Αχ τι λέει η γυναίκα Θεέ μου Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539
Λιώνωωωωωωωωωωω.......Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901

Αχ αυτό το γράμμα.... αχ!!!
Δάκρυσα όταν το διάβαζε η Νόρα!!!
Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 94762 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 94762 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 785868 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 531955
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Αυγ 29, 2011 7:10 pm

giwta007 έγραψε:
evaki16 έγραψε:

Αχ τι λέει η γυναίκα Θεέ μου Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539
Λιώνωωωωωωωωωωω.......Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901

Αχ αυτό το γράμμα.... αχ!!!
Δάκρυσα όταν το διάβαζε η Νόρα!!!
Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 94762 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 94762 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 785868 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 531955

Tώρα που το έβαλε η Εύα...Αλήθεια, αυτό το γράμμα δε διαβάστηκέ ποτέ, ε? scratch

Υ.γ.Αχ! Efxi Snif
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από giwta007 Δευ Αυγ 29, 2011 7:19 pm

trelli petrakitsa έγραψε:
giwta007 έγραψε:
evaki16 έγραψε:

Αχ τι λέει η γυναίκα Θεέ μου Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539
Λιώνωωωωωωωωωωω.......Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901

Αχ αυτό το γράμμα.... αχ!!!
Δάκρυσα όταν το διάβαζε η Νόρα!!!
Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 94762 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 94762 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 785868 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 531955

Tώρα που το έβαλε η Εύα...Αλήθεια, αυτό το γράμμα δε διαβάστηκέ ποτέ, ε? scratch

Υ.γ.Αχ! Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 94762

Στον ενδιαφερόμενο όχι.... (δυστυχώς) στην Εύα και στην Δάφνη ναι!!! Σε μια μαγική σκηνή που είχαν οι 3 τους!Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 811901
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Δευ Αυγ 29, 2011 7:21 pm

Έχετε αναφέρει υπέροχες σκηνές!!!

Όμως εγώ έχω "χρέος" xm να αναφέρω τη σκηνή όπου κάνει την πρώτη του εμφάνιση ο Δημήτρης Μπέλλος και προτείνει δουλειά στο Μάνο!!!!

shy shy shy Love
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Σαβ Σεπ 03, 2011 11:43 am

Μια απ΄τις καλυτερες σκηνες ειναι στον 2ο κυκλο την Πρωτοχρονια τοτε που η Ευα εχει παει στο σπιτι της Νορας και την παρηγορει!!! Αχ τι χημεια Θεε μου!!!
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από dm10811 Σαβ Σεπ 03, 2011 9:36 pm

ale3ia_eva&nora!!! έγραψε:Μια απ΄τις καλυτερες σκηνες ειναι στον 2ο κυκλο την Πρωτοχρονια τοτε που η Ευα εχει παει στο σπιτι της Νορας και την παρηγορει!!! Αχ τι χημεια Θεε μου!!!
Ναι οντως!!!Λατρεμενος συνδυασμος με απιστευτη χημεια!!!!!Μου αρεσει επισης η σκηνη μετα τον βιασμο της Νορας που εχει παει η Ευα στο σπιτι της και μιλανε...Εκει που τη ρωταει η Νορα αν θα το ξεπερασει ποτε και της λεει η Ευα οτι ισως καποια μερα να ποναει λιγοτερο...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Κυρ Σεπ 04, 2011 10:32 am

dm10811 έγραψε:
ale3ia_eva&nora!!! έγραψε:Μια απ΄τις καλυτερες σκηνες ειναι στον 2ο κυκλο την Πρωτοχρονια τοτε που η Ευα εχει παει στο σπιτι της Νορας και την παρηγορει!!! Αχ τι χημεια Θεε μου!!!
Ναι οντως!!!Λατρεμενος συνδυασμος με απιστευτη χημεια!!!!!Μου αρεσει επισης η σκηνη μετα τον βιασμο της Νορας που εχει παει η Ευα στο σπιτι της και μιλανε...Εκει που τη ρωταει η Νορα αν θα το ξεπερασει ποτε και της λεει η Ευα οτι ισως καποια μερα να ποναει λιγοτερο...

Ναι συμφωνω!!! Απιστευτη σκηνη! Και γενικα (για μενα τουλαχιστον) οποιες σκηνές έχουν να κάνουν με Ευα-Νόρα είναι θεϊκές... επίσης μου άρεσε πάρα πολύ που η Νόρα ΜΟΝΟ στην Εύα εμπιστεύτηκε το γεγονός ότι είναι έγκυος... και αργότερα αν θυμάμαι καλά η Εύα το ΄πε στη Δάφνη εκείνη την νύχτα που ήταν οι 3 τους στο σπίτι της Νόρας! Φυσικά αυτές οι 2 μου αρέσουν πολύ και σε συνδιασμό με τη Δάφνη! Και οι 3 μαζί είναι απίστευτες! Ειδικά στον 2ο κύκλο στα επεισόδια που κοιμόντουσαν μαζί! Αχ τι ωραίες σκηνές και αυτές τότε!!!Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 226538
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από giwta007 Κυρ Σεπ 04, 2011 7:32 pm

ale3ia_eva&nora!!! έγραψε:
dm10811 έγραψε:
ale3ia_eva&nora!!! έγραψε:Μια απ΄τις καλυτερες σκηνες ειναι στον 2ο κυκλο την Πρωτοχρονια τοτε που η Ευα εχει παει στο σπιτι της Νορας και την παρηγορει!!! Αχ τι χημεια Θεε μου!!!
Ναι οντως!!!Λατρεμενος συνδυασμος με απιστευτη χημεια!!!!!Μου αρεσει επισης η σκηνη μετα τον βιασμο της Νορας που εχει παει η Ευα στο σπιτι της και μιλανε...Εκει που τη ρωταει η Νορα αν θα το ξεπερασει ποτε και της λεει η Ευα οτι ισως καποια μερα να ποναει λιγοτερο...

Ναι συμφωνω!!! Απιστευτη σκηνη! Και γενικα (για μενα τουλαχιστον) οποιες σκηνές έχουν να κάνουν με Ευα-Νόρα είναι θεϊκές... επίσης μου άρεσε πάρα πολύ που η Νόρα ΜΟΝΟ στην Εύα εμπιστεύτηκε το γεγονός ότι είναι έγκυος... και αργότερα αν θυμάμαι καλά η Εύα το ΄πε στη Δάφνη εκείνη την νύχτα που ήταν οι 3 τους στο σπίτι της Νόρας! Φυσικά αυτές οι 2 μου αρέσουν πολύ και σε συνδιασμό με τη Δάφνη! Και οι 3 μαζί είναι απίστευτες! Ειδικά στον 2ο κύκλο στα επεισόδια που κοιμόντουσαν μαζί! Αχ τι ωραίες σκηνές και αυτές τότε!!!Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 226538

Και εμένα μου αρεσει πολυ αυτος ο γυναικείος συνδιασμός!!! όντως υπάρχει χημεία!!!Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 116799
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από filizza Πεμ Σεπ 15, 2011 8:59 pm

Γεια σας και από εμένα! εγώ αυτό τον καιρό ξαναβλέπω σκηνές του Στέφανου με την Ευα και ομολογώ ότι μου αρέσουν όλες πολύ! Κρίμα και άδικο γι΄ αυτό το ζευγάρι! Τζάμπα πήγε!Εύχομαι ωστόσο να απολαυσουμε όμορφες στιγμές του με την Εριεττα....
filizza
filizza
Τουρίστας
Τουρίστας

Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από almaresi Παρ Σεπ 16, 2011 4:05 am

Σ' αυτό το τόπικ έχουν γραφτεί 87 ποστς (τούτου συμπεριλαμβανομένου) από 36 μέλη, 19 από τα οποία έχουν αναφερθεί στην κραυγή-αναβάπτιση της Εύας (εμού συμπεριλαμβανομένης), δηλαδή μιλάμε για ~53%

Υγ. Είπα να κάνω μια δουλειά lol!
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από noraki_love_97 Παρ Σεπ 16, 2011 9:09 pm

σκηνη που δεν προκειται να ξεχασω ειναι αυτη με Λουκα Νορα μετα τον θανατο στου Στελιου:η συζητηση αναμεσα τους......
αχχχχ

https://www.youtube.com/watch?v=Ojd0ihb0vcc
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από Ελένα Παρ Σεπ 16, 2011 10:21 pm

Λοιπόν δεν ξέρω αν το έχετε βάλει, αλλά αν όχι, αξίζει να κάνω μια αναφορά γιατί έχω γελάσει απίστευτα μ'αυτή τη σκηνούλα !! lmao

Επεισόδιο 454, Στέφανος-Αμαλία !

Στο πάρτυ που έγινε για την επιστροφή της Μελίτας στο σπίτι και ο Λουκάς τους έβαλε να φορέσουν όλοι σακούλες !!

Χτυπάει το κουδούνι και ανοίγει η Αμαλία φορώντας τη σακούλα
Στέφανος-Αμαλία κοιτάνε έκπληκτοι ο ένας τον άλλον

ΣΤΕΦΑΝΟΣ : "Ναι, εκεί που λες ότι τα χω δει όλα" (χαχαχαχαχα το ύφος και ο τόνος του Σταύρου είναι απόλαυση!) "Ποιος είναι ? "
ΑΜΑΛΙΑ : "Συνήθως ρωτάει ο νοικοκύρης τον απρόσκλητο επισκέπτη" (βγάζει τη σακούλα)
ΣΤΕΦΑΝΟΣ : (Ακόμη έκπληκτος αλλά κοντεύουν να τον πιάσουν και τα γέλια) " Αμαλία, χα! "

δεν υπάρχει !! : respect :
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από noraki_love_97 Παρ Σεπ 16, 2011 10:57 pm

Ελένα έγραψε:Λοιπόν δεν ξέρω αν το έχετε βάλει, αλλά αν όχι, αξίζει να κάνω μια αναφορά γιατί έχω γελάσει απίστευτα μ'αυτή τη σκηνούλα !! Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 191984

Επεισόδιο 454, Στέφανος-Αμαλία !

Στο πάρτυ που έγινε για την επιστροφή της Μελίτας στο σπίτι και ο Λουκάς τους έβαλε να φορέσουν όλοι σακούλες !!

Χτυπάει το κουδούνι και ανοίγει η Αμαλία φορώντας τη σακούλα
Στέφανος-Αμαλία κοιτάνε έκπληκτοι ο ένας τον άλλον

ΣΤΕΦΑΝΟΣ : "Ναι, εκεί που λες ότι τα χω δει όλα" (χαχαχαχαχα το ύφος και ο τόνος του Σταύρου είναι απόλαυση!) "Ποιος είναι ? "
ΑΜΑΛΙΑ : "Συνήθως ρωτάει ο νοικοκύρης τον απρόσκλητο επισκέπτη" (βγάζει τη σακούλα)
ΣΤΕΦΑΝΟΣ : (Ακόμη έκπληκτος αλλά κοντεύουν να τον πιάσουν και τα γέλια) " Αμαλία, χα! "

δεν υπάρχει !! Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 195890

οντως τελειο!!!!!χαχχα!!!! Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 191984
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από giwta007 Σαβ Σεπ 17, 2011 12:38 am

Μια απ΄τις αγαπημενες μου ειναι στον 1ο κυκλο οταν η Ευα ειχε ρωτησει τον Μανο αν θυμαται πως ετρωγε το σουβλακι της και εκεινος στην αρχη εκανε οτι δεν θυμαται αλλα μετα πηγε στην παραλια την βρηκε και της ειπε "ντοματα πατατες"!!!

Αλλη αγαπημενη μου σκηνη ειναι οταν ο Μανος παει στο ξενοδοχειο να πεισει την Ευα να μην παντρευτει τον Νικολα και κανουν ερωτα!!!

Ακομα το πρωτο και το δευτερο φιλι του Λουκα και της Νορας δεν ξεχνιουνται με τιποτα!!! ΘΕΪΚΑ!!!!

Εχω επισης λατρεψει αλλη μια σκηνη με Μανο - Ευα. Την τελευταια τους σκηνη! Οταν οι δυο σκιες τους εγιναν μια και τελειωσε η ιστορια τους!

Φυσικα περιττο να πω πως δεν ξεκολλαω απ΄την τηλεοραση οταν βλεπω τον Χρηστο!!! Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 226538 Βεβαια οταν τον βλεπω με την Νταιζη θελω να σπασω την τηλεοραση αλλα προσπαθω να ηρεμησω και να τους φανταστω ως Μαριαννα και Περικλη γιατι αν τους δω ως Νταιζη και Χρηστο ολα τα λεφτα μου στις τηλεορασεις θα τα φαω!!!

Ακομα οταν ο Νικολας τελικα δεν εφυγε για Αμερικα και επεστρεψε στην ΕΔΕΜ η αγκαλια και το φιλι με τη Δαφνη ήταν απιθανο!

Η κραυγη της Ευας στον 1ο κυκλο!!! Ενταξει η γυναικα εδωσε ρεστα σε αυτη τη σκηνη!

Εχω κι'άλλες αγαπημενες σκηνες αλλα αν τις γραψω ολες θα ξημερωσουμε! Κατι τελευταιο μονο! Ωραια σκηνη ηταν τοτε που η Νταιζη πηγε στην ταβερνα που ηταν ο Χρηστος πηρε το μικροφωνο και αρχισε να τραγουδαει!!! Την λατρεψα την Μαριαννα σε αυτη τη σκηνη! Ειναι ΘΕΑ η γυναικα!
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από evaki16 Δευ Σεπ 19, 2011 8:41 pm

Ωραίες σκηνές αυτές που ανέφερες Γιώτα!!! Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 99687

Μια άλλη δικιά μου αγαπημένη είναι αυτη....



Απ΄τις καλυτερες κατα τη γνωμη μου αναμεσα σε Ευα-Δάφνη!!!!!!! Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539 Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 681539
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από noraki_love_97 Τρι Σεπ 20, 2011 7:57 pm

δεν ξερω αν εχει αναφερθει ειναι αυτη με Πετρο Αμαλια και hot dog!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από maeveline Τρι Σεπ 20, 2011 10:24 pm

Ο θανατος του μπελλου Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 274331

τοσοι και τοσοι την γλυτωνουν εκει μεσα και βρηκαν το εξιλαστηριο θυμαΠοιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 274331

και διπλα το ρολοι...Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 558573 καημενε μπελλο τι σου μελλε να παθεις Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 94762



αυτο το ευρημα με το ρολοι btw πρεπει να το κρατησουν απο το πρωτο επεισοδιο του 4ου κυκλου μεχρι το φιναλε...να εχουμε κατι να αναμενουμε με αγωνια περα απο το δραμα της χτυπημενης απο τη μοιρα νταιζουλας...να συμπασχουμε και εμεις με κατι...Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 44808

ειπα νταιζη και θυμηθηκα...αχ μπελλοοοο Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 94762
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Σεπ 20, 2011 10:36 pm


Που να αντέξει το ρολογάκι αγαπητή μου lol!
Και το πιο αδιάβροχο θα μουλιάσει απ το κλάμα που θα ρίξουμε για την πονεμένη lmao
Τώρα εκτός απ τον πόνο της βιασμένης θα ζήσουμε και τον πόνο της κορασίδας που της στέρησαν τον πατέρα
Να μη μιλήσουμε οτι της στέρησαν το διαμαντικό γιατί εκεί να δεις πόνος xoxo
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από maeveline Τρι Σεπ 20, 2011 10:44 pm

Clarabelle έγραψε:
Που να αντέξει το ρολογάκι αγαπητή μου lol!
Και το πιο αδιάβροχο θα μουλιάσει απ το κλάμα που θα ρίξουμε για την πονεμένη Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 191984
Τώρα εκτός απ τον πόνο της βιασμένης θα ζήσουμε και τον πόνο της κορασίδας που της στέρησαν τον πατέρα
Να μη μιλήσουμε οτι της στέρησαν το διαμαντικό γιατί εκεί να δεις πόνος Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 382640



αν το ρολογακι ειναι cartier διαμαντενιο μπορει να αντεξει...lol!

ισως παρει και λιγο απο τον πονο της αδικοχτυπημενης απο τη μοιρα βιασμενης και παραπεταμενης μακρια Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 191984
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Σεπ 20, 2011 10:46 pm


Γιατί θέλεις να βασανιστεί κι άλλο;
Αν δει διαμαντένιο ρολογάκι θα πρέπει να μπει σε φασαρίες να εκβιάσει το πλατώ
Που να τρέχει πονεμένη γυναίκα;
Δεν τη λυπάσαι;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από maeveline Τρι Σεπ 20, 2011 10:48 pm

σωστα Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 382640

και οχι τιποτα αλλο, αλλα με τοσο δραμα που θα υποστει, θα πρεπει να προμηθευτω και αδιαβροχη μασκαρα για να τα αντεξω και δεν ξερω αν βγαινω τωρα με την κριση Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 558573
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από marakii Τετ Οκτ 12, 2011 1:42 pm

Kαι άλλη μία που δεν είχα αναφέρει είναι η παρέα της φεγγαρόπετρας να χορεύει στη βροχή!Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 437223
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιές είναι οι σκηνές των διαφόρων ηρώων που μας έχουν "εντυπωθεί" σ'αυτά τα τρία χρόνια?

Δημοσίευση από noraki_love_97 Παρ Οκτ 14, 2011 7:49 pm

ναι οντως τελεια σκηνη!!!!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης