Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

+57
KATSAM1272
ειρηνη7
fay66
feno0z
κικκο
N.L.D.N.M.E
Elsa*
Katerinaki47
noroloukakosfan
Christie S.
mystikaever
Χρύσα
irini
ΝΛΙΧ
Black rose
Katrin
Ζωη
xristinaki_noraloukofan
Pennaki.......!!
ioulieta
annaki
Despinaki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mimi_loukas+nora
filitsa
$ofi@ loukakos + nora
Ήβη
verile_mistika
jim7
anastasia20
Dorina <3 Πέτρος
loukakos
elli
T2eNnh
vs116117
anna90
konstantina
mimi
giouli_edem
xara
nana
melitaki-evaki
elena-7-
-Over the rainbow-
Clarabelle
donakon
panda
sifantid
loukitsa
KatsaroYpotheto
manos+eva
balletvasia
PrincessRachel
evanna
Penny
eva-margarita
sofia_edem_fanatic
61 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Ζωη Τετ Απρ 07, 2010 9:44 am

Ε ναι, μην ξεχναμε τον φουκαρα τον Αμιρα. αλλα θα χαν τους λογους τους. ελπιζω να εχει ευτυχισμενο τελος...
Ζωη
Ζωη


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Black rose Τετ Απρ 07, 2010 9:48 am

Katrin έγραψε:
Black rose έγραψε:Δραματικό ή ευτυχισμένο,θέλω να με αφήσει έτσι Confused?

Ελπίζω βέβαια να μην μας το κάνουν "μελωδία της ευτυχίας".
Ένα φινάλε με δραματικά στοιχεία κορυφώνει την περιέργεια,την αγωνία και είναι πιο ρεαλιστικό.

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ. affraid

ΓΙΑΤΙ ΔΡΑΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΟΣ? ΕΔΩ Η ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΙΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.-ΣΧΕΔΟΝ ΒΕΒΑΙΑ.

Δραματικά στοιχεία είπα καλέ,δεν είπα τελείως δραματικό τέλος Razz
Απλά ναι,θα μου φαινόταν πιο ρεαλιστικό αν υπήρχαν δραματικά στοιχεία.Όχι όλα μαύρα,ούτε όλα ροζ. Rolling Eyes
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από evanna Τετ Απρ 07, 2010 9:50 am

Μονο που τα δραματικα στοιχεια Ντινα μου που λες τα οποια θελω και εγω ελπιζω να μην σχετιζονται με την παρεα των 6!Ας υπαρχουν βρε παιδι μου παραπλευρες απωλειες! Wink
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Katrin Τετ Απρ 07, 2010 1:14 pm

Black rose έγραψε:
Katrin έγραψε:
Black rose έγραψε:Δραματικό ή ευτυχισμένο,θέλω να με αφήσει έτσι Confused?

Ελπίζω βέβαια να μην μας το κάνουν "μελωδία της ευτυχίας".
Ένα φινάλε με δραματικά στοιχεία κορυφώνει την περιέργεια,την αγωνία και είναι πιο ρεαλιστικό.

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ. affraid

ΓΙΑΤΙ ΔΡΑΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΟΣ? ΕΔΩ Η ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΙΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.-ΣΧΕΔΟΝ ΒΕΒΑΙΑ.

Δραματικά στοιχεία είπα καλέ,δεν είπα τελείως δραματικό τέλος Razz
Απλά ναι,θα μου φαινόταν πιο ρεαλιστικό αν υπήρχαν δραματικά στοιχεία.Όχι όλα μαύρα,ούτε όλα ροζ. Rolling Eyes

ΣΩΣΤΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΡΚΕΙ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΝΩΜΕΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΗ. Love

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από ΝΛΙΧ Παρ Απρ 09, 2010 3:40 pm

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ Η ΔΑΦΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ Η ΕΥΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΜΑΖΙ, ΟΠΩΣ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ FOR RVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Razz ❤ ❤ ❤ :!: :!: ☀ Rolling Eyes :) :D ❤ :lol: ❤

ΝΛΙΧ

Θηλυκό Ασχολίες : η μουσική και ο χορός

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από irini Παρ Απρ 09, 2010 3:57 pm

evanna έγραψε:Εννοειται πως ενα ευτυχισμενο τελος κατα την αποψη μου θα ηταν οτι καλυτερο!!!Δηλαδη(μπορει να πειτε οτι παραειμαι ρομαντικη...)ολη η παρεα ενωμενη και χαρουμενη χωρις μυστικα να σκιαζουν πια τη σχεση τους,ο Νικολας με τη Δαφνη,η Νορα με το Λουκα και ο Μανος με την Ευα! Love! Και πολλα παιδακια!!!!(ζηταω πολλα???????) lol!



ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΖΗΤΑΩ!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ....ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!!!!!! Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 39030 Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 39030 Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 39030
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από evanna Παρ Απρ 09, 2010 4:06 pm

irini έγραψε:
evanna έγραψε:Εννοειται πως ενα ευτυχισμενο τελος κατα την αποψη μου θα ηταν οτι καλυτερο!!!Δηλαδη(μπορει να πειτε οτι παραειμαι ρομαντικη...)ολη η παρεα ενωμενη και χαρουμενη χωρις μυστικα να σκιαζουν πια τη σχεση τους,ο Νικολας με τη Δαφνη,η Νορα με το Λουκα και ο Μανος με την Ευα! Love! Και πολλα παιδακια!!!!(ζηταω πολλα???????) lol!



ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΖΗΤΑΩ!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ....ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!!!!!! Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 39030 Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 39030 Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 39030
Ευχαριστω irini για την υποστηριξη!Ειμαιστε οντως λιγο απαιτητικες αλλα ελπιζω να εισακουστουμε! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από irini Παρ Απρ 09, 2010 4:37 pm

evanna έγραψε:
irini έγραψε:
evanna έγραψε:Εννοειται πως ενα ευτυχισμενο τελος κατα την αποψη μου θα ηταν οτι καλυτερο!!!Δηλαδη(μπορει να πειτε οτι παραειμαι ρομαντικη...)ολη η παρεα ενωμενη και χαρουμενη χωρις μυστικα να σκιαζουν πια τη σχεση τους,ο Νικολας με τη Δαφνη,η Νορα με το Λουκα και ο Μανος με την Ευα! Love! Και πολλα παιδακια!!!!(ζηταω πολλα???????) lol!



ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΖΗΤΑΩ!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ....ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!!!!!! Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 39030 Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 39030 Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 39030
Ευχαριστω irini για την υποστηριξη!Ειμαιστε οντως λιγο απαιτητικες αλλα ελπιζω να εισακουστουμε! :wink2:



ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ!!!! Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 467190 Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 467190 ΜΑΖΙΙΙΙ ΣΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΕΕΕ!!!!ΑΣ ΕΙΣΑΚΟΥΣΤΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!
irini
irini
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Χρύσα Παρ Απρ 09, 2010 9:13 pm

Εγώ θέλω δραματικό τέλος...δεν είναι δυνατόν να έχουν συμβεί τόσα πολλά και στο τέλος να μην υπάρχουν καθόλου προβλήματα και να είναι όλα μέλι γάλα.
Ο Στέφανος θα είναι φίλος με το Μάνο και θα ανταλλάξουν παιδάκια; Η Αντιγόνη θα συμπαθήσει τη Μελίτα και θα τρώνε όλοι μαζί τα Σαββατοκύριακια;
Ναι θέλω να τους δω όλους ευτυχισμένους αλλά έτσι όπως τα έχουν κάνει κάποιοι θα πληγωθούν και αυτό είναι το φυσικό...

Χρύσα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από mystikaever Δευ Ιουλ 12, 2010 7:10 pm

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΕΔΕΜ Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Lol

mystikaever

Θηλυκό Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Christie S. Πεμ Ιουλ 22, 2010 11:43 pm

Εγώ θα προτιμούσα ένα ευτυχισμένο τέλος.Θα ήθελα η παρέα να είναι ενωμένη και όλα τα ζευγάρια να είναι ευτυχισμένα.Επίσης θέλω και Μάνο-Εύα μαζί, αλλά δεν ξέρω αν αυτό μπορεί να γίνει. 😕

Christie S.

Θηλυκό Τόπος : Πύργος Ηλείας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από noroloukakosfan Κυρ Ιουλ 25, 2010 4:57 pm

Ναι,και εγώ νωμίζω ότι ένα ευτιχυσμένο τέλος θα ήταν το καλύτερο.
noroloukakosfan
noroloukakosfan

Άντρας Τόπος : παραλία παρέας της Φεγγαρόπετρας
Ασχολίες : watching:ta mistika tis edem

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000410616687

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Katerinaki47 Τρι Ιουλ 27, 2010 11:06 pm

eva-margarita έγραψε:
evanna έγραψε:Εννοειται πως ενα ευτυχισμενο τελος κατα την αποψη μου θα ηταν οτι καλυτερο!!!Δηλαδη(μπορει να πειτε οτι παραειμαι ρομαντικη...)ολη η παρεα ενωμενη και χαρουμενη χωρις μυστικα να σκιαζουν πια τη σχεση τους,ο Νικολας με τη Δαφνη,η Νορα με το Λουκα και ο Μανος με την Ευα! Love! Και πολλα παιδακια!!!!(ζηταω πολλα???????) lol!
και διαφωνω και συμφωνω μαζι σου δηλαδη εγω θελω το μανο με την ευα και πολλα παιδια το στεφανο μα τη μελιτα και πολλα παιδια το νικολα με τη δαφνη την νορα με ενα καλο παιδι που θα τις βρουμε να την παντρεψουμε και το λουκα με τη νταιζη

διαφωνω μαζι σου!!!παντρεψουμε και το λουκα με τη νταιζη??? No never lol!

Katerinaki47
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Deutschland
Ασχολίες : Ειμαι Δικηγορος ,παιζω Βολλευ και φυσικα τα Μυστικα της Εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Elsa* Πεμ Ιουλ 29, 2010 11:14 am

φυσικα κ ολοι θελουμε ενα ευτυχισμενο τελοσ<3
λουκανορικη μπεμπα.
μανοσ-ευα στο τελοσ μαζι<3
δαφνη-νικολασ να κανουν αλλο ενα φασολακι :)
νταιζαρα στο διαολο κ ακομα παραπερα Razz
μελιτα-στεφανοσ μαζι<3
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Τετ Οκτ 20, 2010 7:00 pm

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΤΕΛΟΣ ΘΕΛΩ!!!
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Θηλυκό Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και να μην κανω τιποτα αλλο!!!

https://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000010180593

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από κικκο Πεμ Οκτ 21, 2010 2:12 am

νορα λουκα μαζι
ευα μανο μαζι
νικολα δαφνη μαζι
κ οι υπολοιποι ασ κοψουν το λαιμο τσ
αυτο ειναι το happy end!!!!
κικκο
κικκο
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από feno0z Τετ Οκτ 27, 2010 10:23 pm

Θέλω να είναι ευτυχισμένο τέλος!
1.Μάνος+Εύα=Love<3
2. Λουκάς+Νόρα=Love
3.Δάφνη+Νικόλας= Love!:p
4.Στέφανος+Μελίτα μαζί!=]
5. Παιδί Νόρας+Λουκά!
feno0z
feno0z
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

https://www.facebook.com/feno0z

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από fay66 Τετ Οκτ 27, 2010 10:32 pm

Το τέλος που θα δώσει στο τέλος η Ακρίτα θα είναι κάθαρση.
Ο καθένας θα πληρώσει για τα λάθιη που έχει κάνει και για τις λάθος του επιλογές.
Τα παιδιά θα διαλυθούν.Λίγοι θα μείνουν στην παρέα .Η ίδια η Εδέμ τους έδιωξε και θα τους δεχτεί , μόνο όταν θα πληρώσει ο καθένας το αντίτιμό του.
Τα ζευγάρια τα 2 δε νομίζω μέχρι στο τέλος να είναι μαζί.Θα τους δείξει στα τελευταία επεισόδια μερικά χρόνια μετά , όπου ο καθένας πια θα έχει ωριμάσει και θα έχει αφήσει αυτό το παιδικό-εφηβικό της Εδέμ.Θα ωριμάσουν και ίσως τότε επιστρέψουν. Μόνο με αναμνήσεις , γιατί οι ίδιοι θα έχουν ηρεμήσει , θα έχουν κατασταλάξει , θα είναι πια ενήλικες.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Οκτ 27, 2010 10:42 pm

fay66 έγραψε:Το τέλος που θα δώσει στο τέλος η Ακρίτα θα είναι κάθαρση.
Ο καθένας θα πληρώσει για τα λάθιη που έχει κάνει και για τις λάθος του επιλογές.
Τα παιδιά θα διαλυθούν.Λίγοι θα μείνουν στην παρέα .Η ίδια η Εδέμ τους έδιωξε και θα τους δεχτεί , μόνο όταν θα πληρώσει ο καθένας το αντίτιμό του.
Τα ζευγάρια τα 2 δε νομίζω μέχρι στο τέλος να είναι μαζί.Θα τους δείξει στα τελευταία επεισόδια μερικά χρόνια μετά , όπου ο καθένας πια θα έχει ωριμάσει και θα έχει αφήσει αυτό το παιδικό-εφηβικό της Εδέμ.Θα ωριμάσουν και ίσως τότε επιστρέψουν. Μόνο με αναμνήσεις , γιατί οι ίδιοι θα έχουν ηρεμήσει , θα έχουν κατασταλάξει , θα είναι πια ενήλικες.
Συγγνωμη, δηλαδη εγω που το παρακολουθω κυριως για νορα λουκα στο τελος θα τους δω χωριστα?Οχι, αυτο δεν το δεχομαι, τα λαθη που εχουν κανει ολοι τα εχουν πληρωσει, γιατι να χωρισουν?Μια τετοια προοπτικη σιγουρα δεν θα συμβει, γιατι ολοι θελουν ευτυχισμενο τελος, ακομα και στη βερα στο δεξι ολα τα ζευγαρια μεινανε μαζι και ο μονος που πεθανε ηταν ο αμιρας!!!Αν ειναι να γινει κατι τετοιο, απλα δεν θα ειμαι θεατης!!οΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΥΠΕΡ ΕΝΟς ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥ ΤΕΛΟΥς ΜΕ ΤΗΝ ΝΑΙΖΑΡΑ ΦΥΛΑΚΗ Η ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΛΛΟ ΕΞΟΡΙΑ!!! sm
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από KATSAM1272 Παρ Οκτ 29, 2010 1:30 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟ ΤΕΛΟΣ.
ΡΟΥΣΣΟΣ-ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΧΑΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΦΗΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΣΤΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ.
ΑΜΑΛΙΑ-ΔΙΑΣΗΜΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ,ΑΥΤΗ ΠΙΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.
ΜΕΛΙΤΑ=ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΙΤΕ ΟΧΙ.
ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ=ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΜΑΖΙ.
ΝΤΑΙΖΗ=ΝΑ ΠΟΥΛΑΕΙ ''ΒΡΩΜΙΚΑ''ΣΕ ΚΑΝΤΙΝΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ,ΠΑΑΜΟΡΦΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΑΠ ΟΛΟΥΣ.
ΕΥΑ=ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΥΤΕ Ο ΜΑΝΟΣ.
ΑΝΤΙΓΟΝΗ=ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΑΣΤΥΝΟΜΟ ΣΤΑΥΡΙΔΗ.
ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΝΑ ΜΑΖΙ
ΜΠΕΛΛΟΣ=ΦΥΛΑΚΗ
ΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΦΝΗ=ΜΑΖΙ
ΕΡΡΙΕΤΑ=ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΦΙΔΙ ΚΟΛΟΒΟ.ΘΑ ΣΚΕΥΤΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ.
ΜΑΝΟΣ=ΑΥΤΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΒΓΑΛΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΔΕΜ.ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΩΣΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΤΟΥ.
ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

KATSAM1272


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από taradoula Παρ Οκτ 29, 2010 1:38 pm

Σίγουρα θέλω ένα ευτυχισμένο τέλος γι' αυτή την ιστορία.
Τα ζευγάρια να είναι ως εξής: Εύα-Μάνος (πιστεύω ότι μόνο όταν γυρίσει αν γυρίσει θα επέλθει η κάθαρση της παρέας)
Νικόλας-Δάφνη-Μάριος και κανα παιδάκι ακόμα δε θα με χαλούσε.
Λουκάς-Νόρα και η μπέμπα τους.
Όλοι οι υπόλοιποι να βρουν το δρόμο που τους αξίζει και να μην ξαναενοχλήσουν την παρέα.
Και τα ζευγάρια που προανέφερα να ζουν ευτυχισμένα στην Εδέμ.

taradoula
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ιωάννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από ειρηνη7 Παρ Οκτ 29, 2010 1:45 pm

taradoula έγραψε:Σίγουρα θέλω ένα ευτυχισμένο τέλος γι' αυτή την ιστορία.
Τα ζευγάρια να είναι ως εξής: Εύα-Μάνος (πιστεύω ότι μόνο όταν γυρίσει αν γυρίσει θα επέλθει η κάθαρση της παρέας)
Νικόλας-Δάφνη-Μάριος και κανα παιδάκι ακόμα δε θα με χαλούσε.
Λουκάς-Νόρα και η μπέμπα τους.
Όλοι οι υπόλοιποι να βρουν το δρόμο που τους αξίζει και να μην ξαναενοχλήσουν την παρέα.
Και τα ζευγάρια που προανέφερα να ζουν ευτυχισμένα στην Εδέμ.
Ακριβως ετσι πρεπει να γινουν τα πραγματα, αν και νομιζω οτι στο τελος θα υπαρχει και καποιος θανατος,του ηλια ισως...
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από koukoumfkos Κυρ Οκτ 31, 2010 12:05 pm

μμ....Εγώ θα ήθελα μισό-μισό Razz Ένα ευτυχισμένο τέλος είναι σαφώς τέλειο αλλά με δυο τρεις πινελιές δράματατος μου δίνει άλλη όψη..βέβαια οι δραματικές πινελιές δεν θα ήθελα να πολύ σημαντικές ..να μην είναι που λέμε δραματικές αλλαγές..σας μπέρδεψα εε?και εγώ εμένα Razz
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Mikaella Κυρ Οκτ 31, 2010 12:27 pm

koukoumfkos έγραψε:μμ....Εγώ θα ήθελα μισό-μισό Razz Ένα ευτυχισμένο τέλος είναι σαφώς τέλειο αλλά με δυο τρεις πινελιές δράματατος μου δίνει άλλη όψη..βέβαια οι δραματικές πινελιές δεν θα ήθελα να πολύ σημαντικές ..να μην είναι που λέμε δραματικές αλλαγές..σας μπέρδεψα εε?και εγώ εμένα Razz


Συμγωνώ!Και εγώ ετσι το θέλω!
Mikaella
Mikaella
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : londino
Ασχολίες : xoros, ipnos...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 5 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Rafaella+Manos=EdemReee.G Σαβ Δεκ 18, 2010 4:43 pm

Πιστευω ολα θα πανε καλα θα ειναι συγκινητικο και ωραιο το τελος...
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : κυπρος ή Στην αγκαλιά του Λουκάκου..♥♥
Ασχολίες : Να βλέπω ΜΥΣΤΙΚΑ.. Τραγούδια κ.α

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης