Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

+57
KATSAM1272
ειρηνη7
fay66
feno0z
κικκο
N.L.D.N.M.E
Elsa*
Katerinaki47
noroloukakosfan
Christie S.
mystikaever
Χρύσα
irini
ΝΛΙΧ
Black rose
Katrin
Ζωη
xristinaki_noraloukofan
Pennaki.......!!
ioulieta
annaki
Despinaki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mimi_loukas+nora
filitsa
$ofi@ loukakos + nora
Ήβη
verile_mistika
jim7
anastasia20
Dorina <3 Πέτρος
loukakos
elli
T2eNnh
vs116117
anna90
konstantina
mimi
giouli_edem
xara
nana
melitaki-evaki
elena-7-
-Over the rainbow-
Clarabelle
donakon
panda
sifantid
loukitsa
KatsaroYpotheto
manos+eva
balletvasia
PrincessRachel
evanna
Penny
eva-margarita
sofia_edem_fanatic
61 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Φεβ 06, 2010 5:38 pm

καλα μονο εγω προτιμω δραμα ?? Wow
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από evanna Σαβ Φεβ 06, 2010 5:41 pm

Εγω θα ηθελα κυριως αυτα που εγραψε η verile_mistika!Βεβαια εννοειται πως θα μου αρεσε να υπηρχε και κατι που θα με εκανε να συγκινηθω-μια δραματικη νοτα-αλλα δεν ξερω τι ακριβως θα μπορουσε να ειναι!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 06, 2010 5:42 pm


Νομίζω οτι το τέλος θα είναι και καλό και κακό
Πιστεύω σίγουρα οτι Λουκάς και Νόρα θα είναι μαζί γιατί απλά δεν γίνεται αλλιώς
Επίσης νομίζω θα έχουμε μαζί Νικόλα και Δάφνη.
Απο τους άλλους τέσσερις νομίζω θα προκύψει ένα ή κανένα ζευγάρι. Έχουν κοιμηθεί ολοι με όλους οπότε αποκλείεται να τους δούμε δυο ζευγάρια ευτυχισμένα γιατί απλά υπάρχει η Νεφέλη. Εκτός και αν έχουμε Στέφανος Εύα και Μάνος Μελίτα οπότε το παιδί θα είναι με τους φυσικούς του γονείς.
Νομίζω οτι Πέτρος και Αμαλία θα γεράσουν μεσα στην καθημερινή τους τρέλλα.
Έχουμε δρόμο μπροστά μας οπότε θα δούμε.....

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από panda Κυρ Φεβ 07, 2010 1:15 am

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:καλα μονο εγω προτιμω δραμα ?? Wow

+ 1 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ αλλά ας όψεται το κοινο ( αυτό που έμεινε δηλαδή που θα μας κάνει το τέλος ζαχαρωμένο σαν Ελληνική ταινία με την Βουγιούκλο 🇳🇴 ) .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Κυρ Φεβ 07, 2010 1:20 am

panda έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:καλα μονο εγω προτιμω δραμα ?? Wow

+ 1 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ αλλά ας όψεται το κοινο ( αυτό που έμεινε δηλαδή που θα μας κάνει το τέλος ζαχαρωμένο σαν Ελληνική ταινία με την Βουγιούκλο 🇳🇴 ) .

επιτέλους μια που να συμπίπτει μαζι μου yes δεν ξερω κατα εκει παει το πραγμα αν συνεχισουν ετσι ,...
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από panda Κυρ Φεβ 07, 2010 6:45 pm

Γκούχου γκούχου ένας Wink . Και ορίστε η αποψή μου όπως την είχα γράψει στην δεύτερη σελίδα " Ένα δραματικό τέλος με αισιόδοξο μήνυμα πιστεύω ότι θα ήταν ότι καλύτερο για την σειρά . Σίγουρα την παρέα χωρισμένη και ο καθένας πιο ώριμος από ποτέ να ακολουθήσει τον δρόμο του κόβοντας κάθε δεσμό με τους υπόλοιπους . Αυτό που δεν θα ήθελα με τίποτα είναι ένα ηλίθιο ευτυχισμένο τέλος βγαλμένο από τις Ελληνικές ταινίες sic vomit . " .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από annaki Κυρ Φεβ 07, 2010 10:28 pm

Ε καλά δεν είναι ανάγκη να σκορπίσουν και στους 5 ανέμους για να είναι αξιοπρεπές το τέλος. Μπορούν να ωριμάσουν και μαζί. Αφού δε χωρίστηκε μετά από τόσα χρόνια και τόσα δεινά η παρέα, γιατί να μην αντέξει ως το τέλος; Δεν υπάρχουν φιλίες που κρατάνε στο διηνεκές;

Επίσης θέλω μαζί Νικόλα-Δάφνη και Λουκά-Νόρα. Οι μεν γιατί είναι το μόνο δείγμα νορμάλ οικογένειας που έχει απομείνει, οι δε γιατί πιστεύω ότι μπορούν. Άλλωστε, αν εξαιρέσεις τον παράγοντα σεξ, πάντα σύντροφοι ήταν. Ούτε φιλική, ούτε αδερφική τη χαρακτήριζες τη συγκεκριμένη σχέση. Κι ο λόγος που τόσα χρόνια αναλώνονταν και οι δύο σε περιστασιακές σχέσεις, κι όχι κάτι σταθερότερο, είναι ότι ο ένας κάλυπτε όλες τις συναισθηματικές ανάγκες του άλλου (και θα μ' άρεσε να αναφερθεί αυτό κάποια στιγμή στη σειρά). Οπότε δε βλέπω το λόγο να μη δουλέψει αυτό το σχήμα.

Οι υπόλοιποι ποσώς με ενδιαφέρουν. Έτσι που τα 'καναν ας βγάλουν τα μάτια τους (έτσι κι αλλιώς δε κάνουν και τίποτα άλλο τελευταία!) κι ας μείνει και κανένας μόνος του, δε χρειάζεται να βολευτούμε όλοι!

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Φεβ 07, 2010 10:33 pm

annaki έγραψε:Επίσης θέλω μαζί Νικόλα-Δάφνη και Λουκά-Νόρα. Οι μεν γιατί είναι το μόνο δείγμα νορμάλ οικογένειας που έχει απομείνει, οι δε γιατί πιστεύω ότι μπορούν. Άλλωστε, αν εξαιρέσεις τον παράγοντα σεξ, πάντα σύντροφοι ήταν. Ούτε φιλική, ούτε αδερφική τη χαρακτήριζες τη συγκεκριμένη σχέση. Κι ο λόγος που τόσα χρόνια αναλώνονταν και οι δύο σε περιστασιακές σχέσεις, κι όχι κάτι σταθερότερο, είναι ότι ο ένας κάλυπτε όλες τις συναισθηματικές ανάγκες του άλλου (και θα μ' άρεσε να αναφερθεί αυτό κάποια στιγμή στη σειρά). Οπότε δε βλέπω το λόγο να μη δουλέψει αυτό το σχήμα.
Η οπτική σου για τη σχέση Νόρας και Λουκά με ενέπνευσε ιδιαίτερα... Δεν ξέρω αν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι ή αν έχει συζητηθεί ποτέ στο Forum... "Κι ο λόγος που τόσα χρόνια αναλώνονταν και οι δύο σε περιστασιακές σχέσεις, κι όχι κάτι σταθερότερο, είναι ότι ο ένας κάλυπτε όλες τις συναισθηματικές ανάγκες του άλλου (και θα μ' άρεσε να αναφερθεί αυτό κάποια στιγμή στη σειρά)" Με κάλυψες απόλυτα...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από verile_mistika Κυρ Φεβ 07, 2010 10:38 pm

εγω το εργο το παρακολουθω να σας πω διοτι εχει μεσα το δραματικο στοιχειο ! και ας χτυπιεμαι ποτε θα τα φτιαξουν ο ΛΟΥΚΑΣ και ΝΟΡΑ δεν μπορω τα πολυ ευκολα ξενερωνω !! αλλα ειμαι της αποψης οτι πρεπει να πεσει πολυ κλαμα και το αποτελεσμα ομως να ειναι χαρουμενο εως πολυ χαρουμενο !!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Κυρ Φεβ 07, 2010 10:39 pm

annaki στην σχεση Νόρα Λουκα θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!
ειναι ακριβως αυτο που λες.......!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από annaki Κυρ Φεβ 07, 2010 10:57 pm

sifantid έγραψε:
annaki έγραψε:Επίσης θέλω μαζί Νικόλα-Δάφνη και Λουκά-Νόρα. Οι μεν γιατί είναι το μόνο δείγμα νορμάλ οικογένειας που έχει απομείνει, οι δε γιατί πιστεύω ότι μπορούν. Άλλωστε, αν εξαιρέσεις τον παράγοντα σεξ, πάντα σύντροφοι ήταν. Ούτε φιλική, ούτε αδερφική τη χαρακτήριζες τη συγκεκριμένη σχέση. Κι ο λόγος που τόσα χρόνια αναλώνονταν και οι δύο σε περιστασιακές σχέσεις, κι όχι κάτι σταθερότερο, είναι ότι ο ένας κάλυπτε όλες τις συναισθηματικές ανάγκες του άλλου (και θα μ' άρεσε να αναφερθεί αυτό κάποια στιγμή στη σειρά). Οπότε δε βλέπω το λόγο να μη δουλέψει αυτό το σχήμα.
Η οπτική σου για τη σχέση Νόρας και Λουκά με ενέπνευσε ιδιαίτερα... Δεν ξέρω αν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι ή αν έχει συζητηθεί ποτέ στο Forum... "Κι ο λόγος που τόσα χρόνια αναλώνονταν και οι δύο σε περιστασιακές σχέσεις, κι όχι κάτι σταθερότερο, είναι ότι ο ένας κάλυπτε όλες τις συναισθηματικές ανάγκες του άλλου (και θα μ' άρεσε να αναφερθεί αυτό κάποια στιγμή στη σειρά)" Με κάλυψες απόλυτα...
Ναι, νομίζω δεν ένιωσαν ποτέ την ανάγκη να βάλουν ταμπέλα στη σχέση τους κι όποιος ρώταγε έλεγαν ότι είναι πάνω κι από φίλοι, κι από αδέρφια, κι από εραστές, αλλά τί ακριβώς είναι δε μας είπαν ποτέ να μας λυθεί κι εμάς η απορία! Ε, κι εγώ αποφάσισα ότι είναι ζευγάρι! Wink

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από ioulieta Κυρ Φεβ 28, 2010 8:37 pm

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΕΝΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΕΝΩΜΕΝΟΙ . ΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ ΤΟΝ ΚΑΡΜΙΚΟΤΑΤΟ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΜΩΡΟ. ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑ ΜΑΖΙ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από ioulieta Κυρ Φεβ 28, 2010 8:45 pm

ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ. ΕΣΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΡΕΛΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ; ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΣΥΓΧΩΡΕΙΣ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΞΕΠΕΡΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Φεβ 28, 2010 8:53 pm

και ποιος δεν θελει ενα ευτυχισμενο τελος???αλλα θα ελεγα καλυτερα ενα τελος που θα σπασει κοκκαλα!!πχ να ξυπνησει καποιος απο την παρεα η καποιος που δεν φανταζομαστε και να ειναι ολα αυτα που εχουμε ζησει μαζι του ενα ονειρο.....ουαου ε???αυτο θα ηθελα εγω!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Κυρ Φεβ 28, 2010 9:00 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:και ποιος δεν θελει ενα ευτυχισμενο τελος???αλλα θα ελεγα καλυτερα ενα τελος που θα σπασει κοκκαλα!!πχ να ξυπνησει καποιος απο την παρεα η καποιος που δεν φανταζομαστε και να ειναι ολα αυτα που εχουμε ζησει μαζι του ενα ονειρο.....ουαου ε???αυτο θα ηθελα εγω!
αχ οχι...αν ολα ειναι ενα ονειρο,ολα θα ειναι ενα ψεμα...τι Νορα-Λουκας,τι Μανος-Ευα,τι Δαφνη-Νικολας...ολα ενα ψεμα!!!!!! Snif
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Φεβ 28, 2010 9:02 pm

ολα ολα!!!!!!!!!!!!!!αυτη θα ειναι η ουσια..ολα και ολοι ψεμα!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από panda Κυρ Φεβ 28, 2010 10:34 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:και ποιος δεν θελει ενα ευτυχισμενο τελος???αλλα θα ελεγα καλυτερα ενα τελος που θα σπασει κοκκαλα!!πχ να ξυπνησει καποιος απο την παρεα η καποιος που δεν φανταζομαστε και να ειναι ολα αυτα που εχουμε ζησει μαζι του ενα ονειρο.....ουαου ε???αυτο θα ηθελα εγω!

O Παπακαλιάτης να υποθέσω gelio Razz xaxa ?

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από verile_mistika Κυρ Φεβ 28, 2010 10:52 pm

ευτιχισμενο τελος και δεν το συζητω !!! !!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από xara Δευ Μαρ 01, 2010 3:07 pm

Κι εγώ είμαι υπέρ του ευτυχισμένου τέλους, ίσως όμως με κάποιο (μικρό) δραματικό στοιχείο...!!! Love! :wink2:
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Μαρ 01, 2010 9:20 pm

panda έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:και ποιος δεν θελει ενα ευτυχισμενο τελος???αλλα θα ελεγα καλυτερα ενα τελος που θα σπασει κοκκαλα!!πχ να ξυπνησει καποιος απο την παρεα η καποιος που δεν φανταζομαστε και να ειναι ολα αυτα που εχουμε ζησει μαζι του ενα ονειρο.....ουαου ε???αυτο θα ηθελα εγω!

O Παπακαλιάτης να υποθέσω gelio Razz xaxa ?
ειμαι ο διαδοχος του μαλλον!!!!! :lol:
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Ζωη Τετ Απρ 07, 2010 9:05 am

Καλα δεν ξερω αν ειναι κι οτι καλυτερο αυτο το τελος.....φανταζεσαινα πρεπει να τα ξαναπερασουν ΟΛΑ αυτα η Νορα κι ο Λουκας;;;;
Ζωη
Ζωη


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Katrin Τετ Απρ 07, 2010 9:16 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Black rose Τετ Απρ 07, 2010 9:18 am

Δραματικό ή ευτυχισμένο,θέλω να με αφήσει έτσι Confused?

Ελπίζω βέβαια να μην μας το κάνουν "μελωδία της ευτυχίας".
Ένα φινάλε με δραματικά στοιχεία κορυφώνει την περιέργεια,την αγωνία και είναι πιο ρεαλιστικό.
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Ζωη Τετ Απρ 07, 2010 9:22 am

Οτι στοιχημα οτι θα καταληξει με γαμο. εχουν κολλημα οι συγγραφεις με τους γαμους, εχει φανει.
Ζωη
Ζωη


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 4 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από Katrin Τετ Απρ 07, 2010 9:27 am

Black rose έγραψε:Δραματικό ή ευτυχισμένο,θέλω να με αφήσει έτσι Confused?

Ελπίζω βέβαια να μην μας το κάνουν "μελωδία της ευτυχίας".
Ένα φινάλε με δραματικά στοιχεία κορυφώνει την περιέργεια,την αγωνία και είναι πιο ρεαλιστικό.

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ. affraid

ΓΙΑΤΙ ΔΡΑΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΟΣ? ΕΔΩ Η ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΙΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.-ΣΧΕΔΟΝ ΒΕΒΑΙΑ.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης