Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

+57
KATSAM1272
ειρηνη7
fay66
feno0z
κικκο
N.L.D.N.M.E
Elsa*
Katerinaki47
noroloukakosfan
Christie S.
mystikaever
Χρύσα
irini
ΝΛΙΧ
Black rose
Katrin
Ζωη
xristinaki_noraloukofan
Pennaki.......!!
ioulieta
annaki
Despinaki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mimi_loukas+nora
filitsa
$ofi@ loukakos + nora
Ήβη
verile_mistika
jim7
anastasia20
Dorina <3 Πέτρος
loukakos
elli
T2eNnh
vs116117
anna90
konstantina
mimi
giouli_edem
xara
nana
melitaki-evaki
elena-7-
-Over the rainbow-
Clarabelle
donakon
panda
sifantid
loukitsa
KatsaroYpotheto
manos+eva
balletvasia
PrincessRachel
evanna
Penny
eva-margarita
sofia_edem_fanatic
61 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από nana Παρ Νοε 20, 2009 10:13 am

Ευτυχισμένο τέλος φυσικά!
Η παρέα των 6 (και μόνο των 6!!!) μαζί και σε ζευγάρια.
Αυτή η παρέα έχει αντέξει ΤΟΣΑ και ΤΟΣΑ, στο τέλος αξίζει να είναι μαζί.
Η Μελίτα έξω από την παρέα ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ!!
Κάποιοι πιστεύω πως θα μείνουν με την πίκρα και αυτοί είναι η Νταίζη, ίσως ο Ρούσσος που δεν έχει κάνει και λίγα, ίσως και η Αμαλία.
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από manos+eva Παρ Νοε 20, 2009 11:16 am

nana έγραψε:Ευτυχισμένο τέλος φυσικά!
Η παρέα των 6 (και μόνο των 6!!!) μαζί και σε ζευγάρια.
Αυτή η παρέα έχει αντέξει ΤΟΣΑ και ΤΟΣΑ, στο τέλος αξίζει να είναι μαζί.
Η Μελίτα έξω από την παρέα ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ!!
Κάποιοι πιστεύω πως θα μείνουν με την πίκρα και αυτοί είναι η Νταίζη, ίσως ο Ρούσσος που δεν έχει κάνει και λίγα, ίσως και η Αμαλία.
Για αλλη μια φορα συμφωνω! Ειδικα για την παρεα!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από xara Παρ Νοε 20, 2009 5:28 pm

Λοιπον εγω γενικα ειμαι του ευτυχισμενου τελους οποτε δεν λεω να αλλαξω τωρα... lol! Θελω κι εγω την παρεα ενωμενη, ευτυχισμενη, με πολλα φασολακια απο ολους...!!! Love! lol! Θελω να τους δω να εχουν ξεπερασει τα προβληματα τους!!! runaround Και κατι πρωτοτυπο: θελω την Νορα και τον Λουκα μαζι...!!!! Love! Love! Love!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από melitaki-evaki Σαβ Νοε 21, 2009 7:41 pm

θελω την Νορα και τον Λουκα μαζι...!!!! φενετε απο την υπογραφη σου και το αβαταρ σου δεν χρειαζοταν να το πεις

melitaki-evaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από giouli_edem Σαβ Νοε 21, 2009 7:57 pm

Κι εσένα γιατί σε πειράζει που το διατυμπανίζει η κοπέλα ? Όλοι αυτό θέλουμε εξάλλου !!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από melitaki-evaki Σαβ Νοε 21, 2009 8:11 pm

λοιπον τελικα και εγω θελω την παρεα με 6 ατομα ταα οποια θα ειναι η ευη δαφνη ο νικολας ο μανος ο λουκας και η μελιτα αυτοι

melitaki-evaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από melitaki-evaki Σαβ Νοε 21, 2009 8:12 pm

giouli_edem έγραψε:Κι εσένα γιατί σε πειράζει που το διατυμπανίζει η κοπέλα ? Όλοι αυτό θέλουμε εξάλλου !!
για παλακ το πα και φεν θελουμε ολοι αυτο

melitaki-evaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από giouli_edem Σαβ Νοε 21, 2009 8:14 pm

Το να συμπληρώνει η Μελίτα την εξάδα και να λείπει η Νόρα αποκλείεται. Απλά μπορεί στο τέλος να είναι και η Μελίτα στην παρέα (αφού θα έχουνε περάσει τόσα πρώτα και μετά θα την συγχωρέσουν).
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από xara Σαβ Νοε 21, 2009 10:43 pm

melitaki-evaki έγραψε:θελω την Νορα και τον Λουκα μαζι...!!!! φενετε απο την υπογραφη σου και το αβαταρ σου δεν χρειαζοταν να το πεις

Ναι κι εσενα απο την υπογραφη και το αβαταρ σου φενεται ποιες συμπαθεις (τις οποιες συμπαθω κι εγω), αλλα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα να τογραφεις κιολας... scratch scratch
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Νοε 21, 2009 10:50 pm

xara έγραψε:
melitaki-evaki έγραψε:θελω την Νορα και τον Λουκα μαζι...!!!! φενετε απο την υπογραφη σου και το αβαταρ σου δεν χρειαζοταν να το πεις

Ναι κι εσενα απο την υπογραφη και το αβαταρ σου φενεται ποιες συμπαθεις (τις οποιες συμπαθω κι εγω), αλλα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα να τογραφεις κιολας... scratch scratch
Tι απολογείσαι ρε Χαρά; Σιγά μη δικαιολογηθούμε για τις προτιμήσεις μας κιόλας επειδή μας το ζητάνε οι κολλητές! Λες και εκείνες δεν διατυμπανίζουν όπου σταθούν και όπου βρεθούν στο Forum ότι αντιπαθούν τη Νόρα και λατρεύουν την Νταίζη με το Λουκά... Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα!!! Και ναι! Τώρα είναι μία από τις λίγες φορές που γίνομαι αγενής στο Forum, αλλά δε θα μας τη λένε κιόλας! Grrr
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από xara Σαβ Νοε 21, 2009 11:01 pm

sifantid έγραψε:
xara έγραψε:
melitaki-evaki έγραψε:θελω την Νορα και τον Λουκα μαζι...!!!! φενετε απο την υπογραφη σου και το αβαταρ σου δεν χρειαζοταν να το πεις

Ναι κι εσενα απο την υπογραφη και το αβαταρ σου φενεται ποιες συμπαθεις (τις οποιες συμπαθω κι εγω), αλλα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα να τογραφεις κιολας... scratch scratch
Tι απολογείσαι ρε Χαρά; Σιγά μη δικαιολογηθούμε για τις προτιμήσεις μας κιόλας επειδή μας το ζητάνε οι κολλητές! Λες και εκείνες δεν διατυμπανίζουν όπου σταθούν και όπου βρεθούν στο Forum ότι αντιπαθούν τη Νόρα και λατρεύουν την Νταίζη με το Λουκά... Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα!!! Και ναι! Τώρα είναι μία από τις λίγες φορές που γίνομαι αγενής στο Forum, αλλά δε θα μας τη λένε κιόλας! Grrr

Οχι Σοφια μου δεν απολογουμε σε κανεναν και για κανεναν λογο, ισα ισα...!!! ΠΑΩ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΜΕ 1000 και θα το λεω...!!! Τελος παντων, ο καθενας εχει την αποψη του κα μπορει να την εκφραζει ελευθερα.... (συγγνωμη για το offtopic)!!!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από mimi Κυρ Νοε 22, 2009 12:42 am

xara έγραψε:
sifantid έγραψε:
xara έγραψε:
melitaki-evaki έγραψε:θελω την Νορα και τον Λουκα μαζι...!!!! φενετε απο την υπογραφη σου και το αβαταρ σου δεν χρειαζοταν να το πεις

Ναι κι εσενα απο την υπογραφη και το αβαταρ σου φενεται ποιες συμπαθεις (τις οποιες συμπαθω κι εγω), αλλα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα να τογραφεις κιολας... scratch scratch
Tι απολογείσαι ρε Χαρά; Σιγά μη δικαιολογηθούμε για τις προτιμήσεις μας κιόλας επειδή μας το ζητάνε οι κολλητές! Λες και εκείνες δεν διατυμπανίζουν όπου σταθούν και όπου βρεθούν στο Forum ότι αντιπαθούν τη Νόρα και λατρεύουν την Νταίζη με το Λουκά... Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα!!! Και ναι! Τώρα είναι μία από τις λίγες φορές που γίνομαι αγενής στο Forum, αλλά δε θα μας τη λένε κιόλας! Grrr

Οχι Σοφια μου δεν απολογουμε σε κανεναν και για κανεναν λογο, ισα ισα...!!! ΠΑΩ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΜΕ 1000 και θα το λεω...!!! Τελος παντων, ο καθενας εχει την αποψη του κα μπορει να την εκφραζει ελευθερα.... (συγγνωμη για το offtopic)!!!

ηρεμία κορίτσια μου κανείς δεν πρέπει να απολογείται επειδή απλά λέει τη γνώμη του και εννοείτε πως και εγώ θέλω Νόρα-Λουκά στο τέλος μαζί ένα διαφορετικό τέλος δεν θα γίνει αποδεκτό
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από mimi Κυρ Νοε 22, 2009 1:02 am

να σκεφτώ ένα καλό και ευτυχισμένο τέλος σαν να βλέπω τη σκηνή σε ένα τραπέζι όλοι μαζί παρεούλα δεν μου αρκεί βασικά δεν μ'αρέσει να δω το Στέφανο ανέμελο με τη Μελίτα δίπλα και την Εύα με το Μάνο απέναντι σαν να μην έχει συμβεί τίποτα :?: Τόσο μίσος και να πάει χαμένο Έλεος
Εγώ προτιμώ ο Στέφανος να την κάνει με τη Μελίτα για Παρίσι για Νόρα Λουκά ξέρετε όλοι και Νικόλα -ΔΆΦΝΗ εντάξει γεια Μάνο Εύα δεν ξέρω
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από donakon Κυρ Νοε 22, 2009 8:01 pm

sifantid έγραψε:
xara έγραψε:
melitaki-evaki έγραψε:θελω την Νορα και τον Λουκα μαζι...!!!! φενετε απο την υπογραφη σου και το αβαταρ σου δεν χρειαζοταν να το πεις

Ναι κι εσενα απο την υπογραφη και το αβαταρ σου φενεται ποιες συμπαθεις (τις οποιες συμπαθω κι εγω), αλλα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα να τογραφεις κιολας... scratch scratch
Tι απολογείσαι ρε Χαρά; Σιγά μη δικαιολογηθούμε για τις προτιμήσεις μας κιόλας επειδή μας το ζητάνε οι κολλητές! Λες και εκείνες δεν διατυμπανίζουν όπου σταθούν και όπου βρεθούν στο Forum ότι αντιπαθούν τη Νόρα και λατρεύουν την Νταίζη με το Λουκά... Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα!!! Και ναι! Τώρα είναι μία από τις λίγες φορές που γίνομαι αγενής στο Forum, αλλά δε θα μας τη λένε κιόλας! Grrr

μαζί σου!!! Για κάποια θέματα θα αρχίσουμε να ξεχνάμε και τους καλούς μας τρόπους!
donakon
donakon
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : είμαι από Κύπρο αλλά σπουδάζω Αγγλία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από konstantina Κυρ Νοε 22, 2009 8:20 pm

ευτυχισμενο...με ευα-μανο και μωρα
νικολα-δαφνη
νορα-λουκα

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από manos+eva Κυρ Νοε 22, 2009 8:32 pm

Konstantina συμφωνω απολυτα!!!!!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από mimi Κυρ Νοε 22, 2009 8:35 pm

konstantina έγραψε:ευτυχισμενο...με ευα-μανο και μωρα
νικολα-δαφνη
νορα-λουκα
όταν λες μωρά ;;;;;;;;;;;;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από anna90 Κυρ Νοε 22, 2009 11:57 pm

Δύσκολη επιλογή...Το μόνο σίγουρο είναι ότι θέλω την παρέα ενωμένη..(εκτός Μελίτας εννοείται)..Τόσα έχουν περάσει, τόσα μυστικά τόσα ψέμματα..Δεν νομίζω ότι μπορεί να συμβεί κάτι πιο δυνατό για να χωρίσουν..Επίσης ένα ζευγάρι που θα ήθελα να δω είναι το Νόρα-Λουκάς..
Το δραματικό στοιχείο (γιατί πρεπει να υπάρχει ένα δρματική σειρά παρακολουθούμε) θα είναι ίσως η αποχώρηση του Μάνου, αν τελικά αληθεύουν τα δημοσιεύματα, ο οποιός λογικά θα σκοτωθεί-πεθάνει..Γιατί έτσι απλά να φύγει και να αφήσει και τα παιδιά του και το χαρέμι του,λίγο δύσκολο..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Νοε 23, 2009 4:00 pm

Ο ίδιος ο Παναγιώτης Μπουγιούρης διέψευσε τα περι αποχώρησής του στο δικό του προφίλ στο Facebook :D
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από sofia_edem_fanatic Τρι Νοε 24, 2009 5:19 pm

loukitsa έγραψε:Ο ίδιος ο Παναγιώτης Μπουγιούρης διέψευσε τα περι αποχώρησής του στο δικό του προφίλ στο Facebook :D

Palamakia Palamakia Palamakia δεν το ηξερα οτι το διεψευσε...τελεια!!!!!!!!!αρα ο μανος θα ειναι με τιν ευα μεχρι το τελος...αυτο τους αξιζει...!!!!
sofia_edem_fanatic
sofia_edem_fanatic
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από sofia_edem_fanatic Τρι Νοε 24, 2009 5:21 pm

εφοσον θα συνεχιστει και τριτη χρονια(συμφωνα με τα δημοσιευματα) δεν νομιζω η μελιτα να μεινει με τον στεφανο στο τελος..ολα και καποιον αλλο θα βρει...μακρι απο τον μανο να ναι κ οπου θελει ας παει!!!!
θα ηθελα τελευταια στιγμη στο τελευταιο επεισοδειο να ειναι ολοι στην ετησια συναντηση τους μαζι με τα φασολακια τους...!!!θα ηταν το τελειο τελος για μενα... Hug Hug
sofia_edem_fanatic
sofia_edem_fanatic
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από xara Τρι Νοε 24, 2009 5:37 pm

Εμενα θα μου αρεσε αφου γινουν ολα οσα ειπε η sofia_edem_fanatic, να δουμε και μια παρεα 15χρονων (3 αγορια και 3 κοριτσια) και να κανουν τις ευχες στους στην φεγγαροπετρα...!!! Love! Και αυτα να ειναι τα παιδια τους...!!!
Δεν ξερω πως ακουγεται, αλλα θα ηθελα να δω τα παιδια τους αγαπημενα χωρις να εχουν τα προβληματα που αντιμετωπισαν οι γονεις τους...!!! Love!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από mimi Τρι Νοε 24, 2009 5:40 pm

Πείτε με κακιά αλλά θα ήθελα ο Στέφανος να πάρει τον μεγάλο του έρωτα (βλέπε Μελίτα) και να την κάνει Παρίσι,Νέα Υόρκη,στον Αγύριστο όπου θέλουν αυτοί εγώ δεν έχω πρόβλημα

ΥΓ να πάρουν και τη Νταίζη μαζί τους
:D


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mimi στις Τρι Νοε 24, 2009 5:53 pm, 1 φορά
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από sifantid Τρι Νοε 24, 2009 5:50 pm

xara έγραψε:Εμενα θα μου αρεσε αφου γινουν ολα οσα ειπε η sofia_edem_fanatic, να δουμε και μια παρεα 15χρονων (3 αγορια και 3 κοριτσια) και να κανουν τις ευχες στους στην φεγγαροπετρα...!!! Love! Και αυτα να ειναι τα παιδια τους...!!!
Δεν ξερω πως ακουγεται, αλλα θα ηθελα να δω τα παιδια τους αγαπημενα χωρις να εχουν τα προβληματα που αντιμετωπισαν οι γονεις τους...!!! Love!
Πολύ μου άρεσε η ιδέα σου Χαρά! Thumbs up Δεν την είχα σκεφτεί αυτή την εκδοχή! Παρ' όλα αυτά, όμως, δε θέλω να δω κατευθείαν το παιδί Νόρας-Λουκά στα 15 του! Θέλω να ζήσουμε αυτήν την εγκυμοσύνη -Όταν και αν γίνει... Που θα γίνει! Τη δημοκρατική που είμαι, ε; lol!- από την αρχή! Για να δούμε όλες τις αντιδράσεις τους! Την εξέλιξη της σχέσης τους...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος???? - Σελίδα 2 Empty Απ: Ευτυχισμενο ή δραματικο τελος????

Δημοσίευση από xara Τρι Νοε 24, 2009 5:55 pm

sifantid έγραψε:
xara έγραψε:Εμενα θα μου αρεσε αφου γινουν ολα οσα ειπε η sofia_edem_fanatic, να δουμε και μια παρεα 15χρονων (3 αγορια και 3 κοριτσια) και να κανουν τις ευχες στους στην φεγγαροπετρα...!!! Love! Και αυτα να ειναι τα παιδια τους...!!!
Δεν ξερω πως ακουγεται, αλλα θα ηθελα να δω τα παιδια τους αγαπημενα χωρις να εχουν τα προβληματα που αντιμετωπισαν οι γονεις τους...!!! Love!
Πολύ μου άρεσε η ιδέα σου Χαρά! Thumbs up Δεν την είχα σκεφτεί αυτή την εκδοχή! Παρ' όλα αυτά, όμως, δε θέλω να δω κατευθείαν το παιδί Νόρας-Λουκά στα 15 του! Θέλω να ζήσουμε αυτήν την εγκυμοσύνη -Όταν και αν γίνει... Που θα γίνει! Τη δημοκρατική που είμαι, ε; lol!- από την αρχή! Για να δούμε όλες τις αντιδράσεις τους! Την εξέλιξη της σχέσης τους...

Σιγουρα Σοφακι, οπως και θα ηθελα να δω το ιδιο και με Μανο-Ευα...!!!! Love!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης