Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

+40
sifantid
manos+eva
ria
Izabella29
CineFreak
evanna
Artemis
madolato
Jennifer
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
stefanos-melita
zwi
T2eNnh
manthaki-loukanoraki
marializ25
konstantina
PrincessRachel
kikialex
Pennaki.......!!
aggeliki
nikidanis
KatsaroYpotheto
Ntinaki Agapaei Petraki
loukakos
xristinaki_noraloukofan
anna90
Καρ-Mik
vs116117
andy
DESPOINA
νοριτσα
charitomeni
Ntinaki1
Amalia_1297
Dorina <3 Πέτρος
jim7
anastasia20
loukasnora
loukitsa
Clarabelle
44 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap33%Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 33% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap35%Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 35% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap22%Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap4%Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap4%Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap2%Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Ιαν 02, 2010 6:49 pm

DESPOINA έγραψε:
Τώρα αν ο γάμος της Μελίτας ήταν ένα ψέμα η όχι, δεν δίνει σε κανένα το δικαίωμα να χώνεται μέσα σε αυτόν...Το κέρατο πολλοί συγχώρεσαν, την σφήνα ουδείς....

Mήπως το ίδιο έκανε κ το κατινάκι? Κ μάλιστα όχι μια φορά αλλά 2?

Η Μελίτα το έκανε δεν είπα όχι, αλλα όχι δύο φορές, αλλα μια .Με τον Στέφανο.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Σαβ Ιαν 02, 2010 6:50 pm

Νμμίζω την απάντηση την έδωσε η Clarabelle αλλά κ η τζίνα!
Μη λέμε τα ίδια κ γεμίζουμε κ τσάμπα σελίδες!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Ιαν 02, 2010 7:16 pm

Χάρη θα μου κάνατε αν πηγαίνατε στο σωστό θεματάκι στον τομέα για τη σειρά!

Ευχαριστω κορίτσια μου! :)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από madolato Σαβ Ιαν 02, 2010 7:17 pm

Προσωπικά δε θεωρώ ότι το έκανε καμία φορά, γιατί στο σκηνικό με το Μάνο, το οποίο κακώς έγινε, δεν πιστεύω ότι είχε πρόθεση να σταματήσει το γάμο, και όσον αφορά το Στέφανο, η Εύα αφενός ποτέ δεν τον ερωτεύτηκε, αφετέρου είχε την ευκαιρία να τον παντρευτεί και να ηρεμήσει, αλλά δεν το έκανε. Ούτε εδώ μπήκε σφήνα λοιπόν.
Αλλά ναι, δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε, οπότε δεν έχει νόημα να ανακυκλώνουμε τις ίδιες απόψεις.
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από ria Σαβ Ιαν 02, 2010 10:47 pm

λατρευω πολυ νορα λουκα γι' αυτο τους αφιερωνω ενα τραγουδι . Τους ταιριαζει πολυ ομως. Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 785868 www.youtube.com/watch?v=bh7hMoFhAgw.

ria

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη
Ασχολίες : μουσικη βολτα με φιλες μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από ria Σαβ Ιαν 02, 2010 11:13 pm

Η ΕΥΑ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ 2010 ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ. Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 785784

συγγνωμη που το λεω αλλα οση εκδικηση κι αν του εριξε παλι κοντα του θα γυρισει ελεος .

ria

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη
Ασχολίες : μουσικη βολτα με φιλες μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Κυρ Ιαν 03, 2010 12:01 am

ariadne έγραψε:Προσωπικά δε θεωρώ ότι το έκανε καμία φορά, γιατί στο σκηνικό με το Μάνο, το οποίο κακώς έγινε, δεν πιστεύω ότι είχε πρόθεση να σταματήσει το γάμο, και όσον αφορά το Στέφανο, η Εύα αφενός ποτέ δεν τον ερωτεύτηκε, αφετέρου είχε την ευκαιρία να τον παντρευτεί και να ηρεμήσει, αλλά δεν το έκανε. Ούτε εδώ μπήκε σφήνα λοιπόν.
Αλλά ναι, δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε, οπότε δεν έχει νόημα να ανακυκλώνουμε τις ίδιες απόψεις.

αΑυτο που λες, το εχω πει πολλακις..Συμφωνουμε απολυτως! Η Μελιτα πουθενα δεν μπηκε σφηνα, η Ευα μπηκε 2 φορες, μια στην Δαφνη-που οπως ειπες ηταν η καλυτερη της φιλη,αρα για μενα το 90% του φταιξιματος το εχει αυτη, πουυποδαυλισε το παθος του Νικολα απο πικα στο Μανο, και μια στο γαμο τησ Μελιτας. Ειλικρινα,πεφτουν τα μαλλια μου οταν διαβαζω αποψεις του στυλ "ο γαμος τους ηταν ψεμα, συνεπως δεν χαλασε τιποτα η Ευα. Πρωτον , δεν ηταν ψεμα για τη Μελιτα, ηταν απολυτα αληθινος!Ο Μανος την επεισε οτι την αγαπα τρελα, και εκεινη τον ερωτευτηκε! Και δευτερον, και πολυ πιο συμαντικο, ποιος σας ειπε οτι εχει σημασια για ποιο λογο παντρευεται ενα ζευγαρι??Ακομη κ αν παντρευτουν καποιοι χωρις ερωτα, σημασια εχουν οι ορκοι, και το γεγονος οτι ειναι συζηγοι! Κανενας δεν εχει δικαιωμα να χαλαει ενα γαμο, προσπαθωντας να "ελαφρυνει τη συνειδηση του" οτι ηταν γαμος διχως ερωτα! Το κερατο κ η σφηνα, ειναι παντα τα ιδια, ολα τα υπολοιπα, πολυ φθηνες δικαιολογιες, για να ελαφρυνουν καποιοι τη συνειδηση τους.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Ιαν 03, 2010 12:25 am

Εγώ τι να πω καλέ μετά από 16 σελίδες σχολιασμό; Ένα μόνο! Ψήφισα "Καλό" απλά, γιατί με εκνεύρισε -Ο Λουκάς κυρίως, αλλά μην το κάνουμε θέμα-! Τέλος! Siga...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Κυρ Ιαν 03, 2010 2:13 am

ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ. 🎅

ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑ. ΤΟ ΦΙΛΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ, Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΟ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕ. ΜΕΤΑ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟΣΗ ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ, ΤΟΣΗ ΕΝΤΑΣΗ ΠΟΥ Η ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ Η ΝΑ ΦΑΝΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΛΕΞΕΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΡΙΞΕ ΣΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΟΠΩΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ.

ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΦΟΒΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ, ΓΙΑΤΙ ΛΟΥΚΑΚΟ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕΣ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ? ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΞΑΝΑ ΦΙΛΑΚΙ Η ΝΟΡΑ Η ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ. ΤΟ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΜΑΣ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ? :slap

Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΕΤΡΕΧΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ. ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΑΤΕΡΑ? ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ. ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΕΣΜΟΙ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΑΛΑΝΕ.


ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ? ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΜΑΓΕΨΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ? ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ, ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ, ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ, ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ? ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ, ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ. : respect : : respect : : respect : Heart2

"ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΖΩΗ?" ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΣΑΝ ΜΗΝΥΜΑ. ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΕΣ, ΕΒΓΑΖΑΝ, ΑΓΑΠΗ, ΕΡΩΤΙΣΜΟ, ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ, ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ, ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ.

ΤΟΥ ΡΙΧΝΩ ΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΚΟΛΑΓΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΡΑΝΙΟ ΘΑ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΔΙΩΧΝΑ ΑΠΛΑ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ. ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΑΝ ΕΝΙΩΘΕ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΞΑΝΑ. ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ.

ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΑ. ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΡΕΧΕΙΣ, ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ, ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ, ΠΑΛΕΥΕΙΣ. ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΝΟΙΑΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΤΙ ΚΟΥΜΑΣΙ ΗΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ, ΕΜΟΙΑΖΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ, ΦΟΒΟΤΑΝ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΟ ΕΡΩΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ.

ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΥΜΒΑΤΙΚΗ, ΗΡΕΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΧΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΒΑΛΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΕ ΤΡΕΛΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΑΥΤΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΑΣ, ΟΥΤΕ ΑΓΑΠΗ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ. ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΕΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΘΟΥΜΕ.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΙΛΙΚΑ ΤΗ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ, ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΙΝΗΤΡΟ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΝΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ, ΕΓΩΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΞΟΥΣΙΑ. ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΑΓΑΠΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΚΕΙΝΟΝ ΤΟΝ ΕΝΙΩΘΕ ΔΕΚΑΝΙΚΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ Η ΔΥΣΑΡΕΣΚΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΕ ΠΩΣ ΠΟΤΕ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΝΙΩΣΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΕΡΩΤΑΣ, ΠΑΘΟΣ, ΤΡΕΛΛΑ, ΑΓΩΝΙΑ, ΖΗΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΝΤΟΝΟ ΠΕΡΙΚΛΥΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ Η ΕΝΝΟΙΑ "ΕΡΩΤΑΣ" ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ? ΕΓΩ ΟΧΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΚΟΝΤΡΟΛΑΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΟΙ ΑΜΥΝΕΣ ΤΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ, ΤΑ ΚΟΡΜΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ, Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΗ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ.


ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΥΑ? ΟΧΙ!!!!!!!!! Agree

ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΥΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ TOPIC ΕΥΑ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΦΙΛΕΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΙΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ. ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑΝ ΜΙΑ ΕΠΩΔΥΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΛΙΓΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ, ΕΔΩ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΦΟΣΙΩΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ. ΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΣ ΜΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ ΠΟΤΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΔΩΣΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ.

Η ΕΥΑ ΘΙΧΤΗΚΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΕΡΡΙΨΕ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΓΥΡΙΣΕ ΕΝΩ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ Η ΗΘΙΚΗ ΤΗΣ? ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ, Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΟΥΣΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΥΡΝΟΥΣΕ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΟΝΕΙΡΕΥΟΤΑΝ Η ΕΥΑ? ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΘΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ Ο ΜΑΝΟΣ? ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ.

ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ, "Η ΑΓΙΑ ΕΥΑ". ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ, ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΘΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ. ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΗΣ ΕΝΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΠΑΥΤΟΣ ΤΗΣ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΑΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΦΗΝΑ, ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ? ΕΔΩ Η ΑΛΛΗ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΦΙΛΙ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ? ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ, ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕ Η ΕΥΑ.

ΤΟ ΟΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΕΦΤΑΙΓΕ ΑΠΟΛΥΤΑ Η ΜΕΛΙΤΑ. ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΦΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΤΙ ΕΝΙΩΘΕ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝ ΖΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ. ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΝΤΙΟ ΕΦΤΑΝΕ. ΗΞΕΡΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΕΥΑΛΩΤΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΡΜΑ?
ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΣΤΟ ΜΑΝΟ.


ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΕΡΩΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΚΑΝΕ 2 ΚΡΕΒΒΑΤΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΛΑ. Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ, ΔΕΝ ΣΕ ΡΩΤΑ, ΕΝΑ ΒΛΕΜΑ, ΕΝΑ ΚΛΙΚ, ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΕΝΑ ΑΓΓΙΓΜΑ ΣΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ. ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΟ, ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΑΘΟΣ, ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΗΡΘΕ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΝΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ? ΜΗ ΜΕ ΤΕΛΛΑΝΕΤΕ ΤΩΡΑ?

ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΕΙΔΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟ, ΜΟΡΦΩΜΕΝΟ, ΜΕ ΤΡΟΠΟΥΣ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΛΕΜΜΑ ΚΑΙ ΦΩΝΗ ΝΑ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ? ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΖΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ, ΓΙΑ ΕΡΩΤΑ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΠΑΘΟΣ, ΓΙΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ, ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΟΛΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.

ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΝ, ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ ΕΜΠΟΔΙΑ. ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΟΡΦΗ.

Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ, ΚΑΚΙΑ, ΔΕΝ ΛΥΓΙΖΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ.

Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ Η ΝΟΡΑ ΜΕ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΣ, ΦΑΝΗΚΕ ΕΚΕΙ ΛΙΓΟ Η ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ.

ΤΩΡΑ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΡΗ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΠΑΤΕΡΑΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ? ΠΙΣΤΕΥΩ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΓΡΑΦΩΝΤΑΣ.

ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΤΩΡΑ, ΝΑ ΔΕΣΟΥΝ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΟ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΠΗΚΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ ΣΗΡΙΑΛ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΛΛΗΤΗΛΙΚΙΑ ΣΑΝ ΦΙΛΟΙ.

ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΜΑΛΙΑ ΚΛΑΣΣΙΚΟΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.

ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑΣ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΟΜΑΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΤΣΙΡΙΔΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΝΑΨΕ ΦΩΤΙΕΣ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΟΥ ΕΞΥΠΝΟΥ ΤΟΥ ΣΩΣΤΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ? ΑΝΑΠΟΔΟΓΥΡΙΣΕΣ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ. ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΩΡΑ.
ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΚΟΥΛΑΡΕ ΚΑΙ ΑΣΕ ΠΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΑΜΠΑΡΙΖΑ.ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ. xastouki

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Κυρ Ιαν 03, 2010 2:24 am

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ!!! Agree Agree Κ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ!!! Agree
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Κυρ Ιαν 03, 2010 2:32 am

]b]alexandra35 έγραψε:[/b]
ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑ. ΤΟ ΦΙΛΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ, Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΟ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕ. ΜΕΤΑ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟΣΗ ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ, ΤΟΣΗ ΕΝΤΑΣΗ ΠΟΥ Η ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ Η ΝΑ ΦΑΝΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΛΕΞΕΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΡΙΞΕ ΣΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΟΠΩΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ.

ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΦΟΒΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ, ΓΙΑΤΙ ΛΟΥΚΑΚΟ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕΣ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ? ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΞΑΝΑ ΦΙΛΑΚΙ Η ΝΟΡΑ Η ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ. ΤΟ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΜΑΣ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ? :slap

Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΕΤΡΕΧΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ. ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΑΤΕΡΑ? ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ. ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΕΣΜΟΙ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΑΛΑΝΕ.


ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ? ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΜΑΓΕΨΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ? ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ, ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ, ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ, ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ? ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ, ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ.

"ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΖΩΗ?" ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΣΑΝ ΜΗΝΥΜΑ. ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΕΣ, ΕΒΓΑΖΑΝ, ΑΓΑΠΗ, ΕΡΩΤΙΣΜΟ, ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ, ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ, ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ.

ΤΟΥ ΡΙΧΝΩ ΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΚΟΛΑΓΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΡΑΝΙΟ ΘΑ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΔΙΩΧΝΑ ΑΠΛΑ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ. ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΑΝ ΕΝΙΩΘΕ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΞΑΝΑ. ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ.

ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΑ. ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΡΕΧΕΙΣ, ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ, ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ, ΠΑΛΕΥΕΙΣ. ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΝΟΙΑΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΤΙ ΚΟΥΜΑΣΙ ΗΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ, ΕΜΟΙΑΖΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ, ΦΟΒΟΤΑΝ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΟ ΕΡΩΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ.

ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΥΜΒΑΤΙΚΗ, ΗΡΕΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΧΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΒΑΛΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΕ ΤΡΕΛΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΑΥΤΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΑΣ, ΟΥΤΕ ΑΓΑΠΗ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ. ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΕΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΘΟΥΜΕ.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΙΛΙΚΑ ΤΗ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ, ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΙΝΗΤΡΟ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΝΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ, ΕΓΩΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΞΟΥΣΙΑ. ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΑΓΑΠΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΚΕΙΝΟΝ ΤΟΝ ΕΝΙΩΘΕ ΔΕΚΑΝΙΚΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ Η ΔΥΣΑΡΕΣΚΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΕ ΠΩΣ ΠΟΤΕ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΝΙΩΣΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΕΡΩΤΑΣ, ΠΑΘΟΣ, ΤΡΕΛΛΑ, ΑΓΩΝΙΑ, ΖΗΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΝΤΟΝΟ ΠΕΡΙΚΛΥΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ Η ΕΝΝΟΙΑ "ΕΡΩΤΑΣ" ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ? ΕΓΩ ΟΧΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΚΟΝΤΡΟΛΑΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΟΙ ΑΜΥΝΕΣ ΤΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ, ΤΑ ΚΟΡΜΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ, Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΗ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ.


ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΥΑ? ΟΧΙ!!!!!!!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΥΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ TOPIC ΕΥΑ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΦΙΛΕΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΙΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ. ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑΝ ΜΙΑ ΕΠΩΔΥΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΛΙΓΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ, ΕΔΩ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΦΟΣΙΩΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ. ΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΣ ΜΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ ΠΟΤΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΔΩΣΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ.

Η ΕΥΑ ΘΙΧΤΗΚΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΕΡΡΙΨΕ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΓΥΡΙΣΕ ΕΝΩ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ Η ΗΘΙΚΗ ΤΗΣ? ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ, Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΟΥΣΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΥΡΝΟΥΣΕ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΟΝΕΙΡΕΥΟΤΑΝ Η ΕΥΑ? ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΘΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ Ο ΜΑΝΟΣ? ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ.

ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ, "Η ΑΓΙΑ ΕΥΑ". ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ, ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΘΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ. ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΗΣ ΕΝΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΠΑΥΤΟΣ ΤΗΣ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΑΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΦΗΝΑ, ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ? ΕΔΩ Η ΑΛΛΗ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΦΙΛΙ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ? ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ, ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕ Η ΕΥΑ.

ΤΟ ΟΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΕΦΤΑΙΓΕ ΑΠΟΛΥΤΑ Η ΜΕΛΙΤΑ. ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΦΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΤΙ ΕΝΙΩΘΕ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝ ΖΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ. ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΝΤΙΟ ΕΦΤΑΝΕ. ΗΞΕΡΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΕΥΑΛΩΤΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΡΜΑ?
ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΣΤΟ ΜΑΝΟ.


ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΕΡΩΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΚΑΝΕ 2 ΚΡΕΒΒΑΤΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΛΑ. Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ, ΔΕΝ ΣΕ ΡΩΤΑ, ΕΝΑ ΒΛΕΜΑ, ΕΝΑ ΚΛΙΚ, ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΕΝΑ ΑΓΓΙΓΜΑ ΣΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ. ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΟ, ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΑΘΟΣ, ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΗΡΘΕ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΝΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ? ΜΗ ΜΕ ΤΕΛΛΑΝΕΤΕ ΤΩΡΑ?

ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΕΙΔΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟ, ΜΟΡΦΩΜΕΝΟ, ΜΕ ΤΡΟΠΟΥΣ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΛΕΜΜΑ ΚΑΙ ΦΩΝΗ ΝΑ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ? ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΖΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ, ΓΙΑ ΕΡΩΤΑ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΠΑΘΟΣ, ΓΙΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ, ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΟΛΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.

ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΝ, ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ ΕΜΠΟΔΙΑ. ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΟΡΦΗ.

Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ, ΚΑΚΙΑ, ΔΕΝ ΛΥΓΙΖΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ.

Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ Η ΝΟΡΑ ΜΕ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΣ, ΦΑΝΗΚΕ ΕΚΕΙ ΛΙΓΟ Η ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ.

ΤΩΡΑ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΡΗ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΠΑΤΕΡΑΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ? ΠΙΣΤΕΥΩ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΓΡΑΦΩΝΤΑΣ.

ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΤΩΡΑ, ΝΑ ΔΕΣΟΥΝ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΟ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΠΗΚΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ ΣΗΡΙΑΛ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΛΛΗΤΗΛΙΚΙΑ ΣΑΝ ΦΙΛΟΙ.

ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΜΑΛΙΑ ΚΛΑΣΣΙΚΟΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.

ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑΣ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΟΜΑΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΤΣΙΡΙΔΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΝΑΨΕ ΦΩΤΙΕΣ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΟΥ ΕΞΥΠΝΟΥ ΤΟΥ ΣΩΣΤΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ? ΑΝΑΠΟΔΟΓΥΡΙΣΕΣ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ. ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΩΡΑ.
ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΚΟΥΛΑΡΕ ΚΑΙ ΑΣΕ ΠΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΑΜΠΑΡΙΖΑ.ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ.

Καλή Χρονιά! Συμφωνώ σε όλα!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ Κυρ Ιαν 03, 2010 2:41 am

αλεξανδρα εγραψες!!!!!ποσο δικιο εχεις σε ολα!!!!!
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Κυρ Ιαν 03, 2010 2:47 am

Ntinaki1 έγραψε:
]b]alexandra35 έγραψε:[/b]
ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ,ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑ. ΤΟ ΦΙΛΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΥ, Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΟ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕ. ΜΕΤΑ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟΣΗ ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ, ΤΟΣΗ ΕΝΤΑΣΗ ΠΟΥ Η ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ Η ΝΑ ΦΑΝΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΛΕΞΕΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΡΙΞΕ ΣΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΟΠΩΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ.

ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΦΟΒΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ, ΓΙΑΤΙ ΛΟΥΚΑΚΟ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕΣ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ? ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΞΑΝΑ ΦΙΛΑΚΙ Η ΝΟΡΑ Η ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ. ΤΟ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΜΑΣ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΓΡΑΜΜΗ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ? :slap

Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΕΤΡΕΧΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ. ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΑΤΕΡΑ? ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ. ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΕΣΜΟΙ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΑΛΑΝΕ.


ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ? ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΜΑΓΕΨΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ? ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ, ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ, ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ, ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ? ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ, ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ.

"ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΖΩΗ?" ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΣΑΝ ΜΗΝΥΜΑ. ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΕΣ, ΕΒΓΑΖΑΝ, ΑΓΑΠΗ, ΕΡΩΤΙΣΜΟ, ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ, ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ, ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ.

ΤΟΥ ΡΙΧΝΩ ΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΚΟΛΑΓΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΚΡΑΝΙΟ ΘΑ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΔΙΩΧΝΑ ΑΠΛΑ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ. ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΑΝ ΕΝΙΩΘΕ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΞΑΝΑ. ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ.

ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΑ. ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΡΕΧΕΙΣ, ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ, ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ, ΠΑΛΕΥΕΙΣ. ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΝΟΙΑΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΤΙ ΚΟΥΜΑΣΙ ΗΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ, ΕΜΟΙΑΖΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ, ΦΟΒΟΤΑΝ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΟ ΕΡΩΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ.

ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΥΜΒΑΤΙΚΗ, ΗΡΕΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΧΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΒΑΛΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΣΕ ΤΡΕΛΛΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΑΥΤΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΑΣ, ΟΥΤΕ ΑΓΑΠΗ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ. ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΕΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΓΩΘΟΥΜΕ.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΙΛΙΚΑ ΤΗ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ, ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΙΝΗΤΡΟ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΝΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ, ΕΓΩΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΞΟΥΣΙΑ. ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΑΓΑΠΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΚΕΙΝΟΝ ΤΟΝ ΕΝΙΩΘΕ ΔΕΚΑΝΙΚΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ Η ΔΥΣΑΡΕΣΚΕΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΕ ΠΩΣ ΠΟΤΕ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΝΙΩΣΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΕΡΩΤΑΣ, ΠΑΘΟΣ, ΤΡΕΛΛΑ, ΑΓΩΝΙΑ, ΖΗΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΝΤΟΝΟ ΠΕΡΙΚΛΥΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ Η ΕΝΝΟΙΑ "ΕΡΩΤΑΣ" ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΤΟΝ ΕΙΧΑΤΕ ΔΕΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ? ΕΓΩ ΟΧΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΚΟΝΤΡΟΛΑΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΟΙ ΑΜΥΝΕΣ ΤΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ, ΤΑ ΚΟΡΜΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ, Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΗ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ.


ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΥΑ? ΟΧΙ!!!!!!!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΥΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ TOPIC ΕΥΑ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΦΙΛΕΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΙΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ. ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑΝ ΜΙΑ ΕΠΩΔΥΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΛΙΓΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ, ΕΔΩ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΦΟΣΙΩΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ. ΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΣ ΜΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΤΑΝ ΠΟΤΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ Η ΕΞΟΥΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΗ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΔΩΣΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ.

Η ΕΥΑ ΘΙΧΤΗΚΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΕΡΡΙΨΕ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΓΥΡΙΣΕ ΕΝΩ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ Η ΗΘΙΚΗ ΤΗΣ? ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ, Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΟΥΣΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΥΡΝΟΥΣΕ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΟΝΕΙΡΕΥΟΤΑΝ Η ΕΥΑ? ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΘΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ Ο ΜΑΝΟΣ? ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ.

ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ, "Η ΑΓΙΑ ΕΥΑ". ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ, ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΘΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ. ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΗΣ ΕΝΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΠΑΥΤΟΣ ΤΗΣ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΑΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΦΗΝΑ, ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ? ΕΔΩ Η ΑΛΛΗ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΦΙΛΙ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ? ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ, ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕ Η ΕΥΑ.

ΤΟ ΟΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΕΦΤΑΙΓΕ ΑΠΟΛΥΤΑ Η ΜΕΛΙΤΑ. ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΦΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΤΙ ΕΝΙΩΘΕ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝ ΖΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ. ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΝΤΙΟ ΕΦΤΑΝΕ. ΗΞΕΡΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΕΥΑΛΩΤΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΡΜΑ?
ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΣΤΟ ΜΑΝΟ.


ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΕΡΩΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΚΑΝΕ 2 ΚΡΕΒΒΑΤΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΛΑ. Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ, ΔΕΝ ΣΕ ΡΩΤΑ, ΕΝΑ ΒΛΕΜΑ, ΕΝΑ ΚΛΙΚ, ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΕΝΑ ΑΓΓΙΓΜΑ ΣΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ. ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΟ, ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΑΘΟΣ, ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΗΡΘΕ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΝΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ? ΜΗ ΜΕ ΤΕΛΛΑΝΕΤΕ ΤΩΡΑ?

ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΕΙΔΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟ, ΜΟΡΦΩΜΕΝΟ, ΜΕ ΤΡΟΠΟΥΣ, ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΟΗΤΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΛΕΜΜΑ ΚΑΙ ΦΩΝΗ ΝΑ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ? ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΖΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ, ΓΙΑ ΕΡΩΤΑ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΠΑΘΟΣ, ΓΙΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ, ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΟΛΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.

ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΝ, ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ ΕΜΠΟΔΙΑ. ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΟΡΦΗ.

Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ, ΚΑΚΙΑ, ΔΕΝ ΛΥΓΙΖΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ.

Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ Η ΝΟΡΑ ΜΕ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΣ, ΦΑΝΗΚΕ ΕΚΕΙ ΛΙΓΟ Η ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ.

ΤΩΡΑ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΑΡΗ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΠΑΤΕΡΑΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ? ΠΙΣΤΕΥΩ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΓΡΑΦΩΝΤΑΣ.

ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΤΩΡΑ, ΝΑ ΔΕΣΟΥΝ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΟ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΠΗΚΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ ΣΗΡΙΑΛ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΛΛΗΤΗΛΙΚΙΑ ΣΑΝ ΦΙΛΟΙ.

ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΜΑΛΙΑ ΚΛΑΣΣΙΚΟΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.

ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑΣ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΟΜΑΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΤΣΙΡΙΔΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΝΑΨΕ ΦΩΤΙΕΣ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΤΟΥ ΕΞΥΠΝΟΥ ΤΟΥ ΣΩΣΤΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ? ΑΝΑΠΟΔΟΓΥΡΙΣΕΣ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ. ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΩΡΑ.
ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΚΟΥΛΑΡΕ ΚΑΙ ΑΣΕ ΠΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΑΜΠΑΡΙΖΑ.ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ.

Καλή Χρονιά! Συμφωνώ σε όλα!
ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΕ ΟΛΑ! Thumbs up
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 03, 2010 1:36 pm

Εγώ πάλι σε άλλα θα συμφωνήσω και σε άλλα όχι

alexandra35 έγραψε:Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΕΤΡΕΧΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ. ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΠΑΤΕΡΑ? ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ. ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΕΣΜΟΙ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΑΛΑΝΕ.

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ? ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΜΑΓΕΨΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ? ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ, ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ, ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ, ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ? ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ, ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ.

Μέχρι εδώ συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, και για την οικογένεια και για τον Αλέξανδρο.. Ε τωρα πες μου εκεί που την έχει αγκαλιά και γελάει δεν το έκανες Freeze και να τον χαζεύεις? Εγώ το έκανα!

alexandra35 έγραψε:Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ. ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΑΝ ΕΝΙΩΘΕ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΞΑΝΑ. ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ.

Και πες ότι συμφωνω ως εδώ. Συμφωνω, δεν αφήνεις τον έρωτα της ζωής σου να σου φύγει από τα χέρια, αλλα του λες τι? Περίμενε λίγο αγάπη μου στο περιθώριο γιατί δεν θέλω να κακοκαρδίσω την πρώην μου? (Γιατί τέτοιες μπούρδες έλεγε και ο Μάνος στην Εύα πέρισυ) Ο Στέφανος είναι όπως είπε και η Μελίτα χειρότερος από τον Μάνο σε αυτό το θέμα! Και περιμένω να τον δω να σερνεται και η Μελίτα (ΉΡΕΜΑ) να αντιδρά! Αυτό που επιτρέπει να την πατάνε και τον υποστήριζε και στον πατέρα της ότι τις αγαπάει και τις δύο με στέλνει! Αυτή η κοπέλα πέρισυ έιχε τόσο μυαλό! Που πήγε το μυαλο αυτό οεο? Το έχασε πάνω στην μετάλλαξη που την έβαλαν να πάθει! Ο Στέφανος είναι ΦΑΟΥΛ!

alexandra35 έγραψε:ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΥΑ? ΟΧΙ!

Αλεξάνδρα, συμφωνώ ότι όοοοοοοοολα αυτά τα βαρύγδουπα που έχει πει στη Μελίτα με το καλημέρα σας δεν τα έχει πει ποτε στην Εύα/ Τα ψεύτικα τα λόγια τα μεγάλα κανουν έναν έρωτα τρελό κι αγιάτρευτο όμως ή οι πράξεις? Αν μη τι άλλο η Μελίτα δεν λογαριαζει κανέναν (όχι ότι είναι προς τιμήν της), ο Στέφανος προκειμένου να μην χαλάσει την εικόνα του και να μην χάσει ολοκληρωτικά την Εύα τι κάνει? Πληγώνει τον έρωτά του? Τη Μελίτα του? Καλός Μάνος είναι και αυτός!

alexandra35 έγραψε:ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΥΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ TOPIC ΕΥΑ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΦΙΛΕΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΤΙΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ. ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑΝ ΜΙΑ ΕΠΩΔΥΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΛΙΓΟ ΚΟΝΤΑ ΑΥΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.

Τι να τον αφήσει να μιλήσει? Αφού πάλι τα ίδια θα της πει, την Εύα τη νοιάζομαι και την αγαπάω αλλα εσένα σε θέλω! Κάτι που της το έχει πει και στο παρελθόν και το έχει εκείνη αποδεχτει υποτίθεται, δεν νομίζω ότι θα της πει κάτι διαφορετικό!

alexandra35 έγραψε:Η ΕΥΑ ΘΙΧΤΗΚΕ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΕΡΡΙΨΕ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΓΥΡΙΣΕ ΕΝΩ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ Η ΗΘΙΚΗ ΤΗΣ? ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ, Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΟΥΣΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΥΡΝΟΥΣΕ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΟΝΕΙΡΕΥΟΤΑΝ Η ΕΥΑ? ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΘΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ Ο ΜΑΝΟΣ? ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ.

Όσο ο Στέφανος δεν ξεκαθαρίζει με την Εύα (επαναλαμβάνω μια χαρά θα αρπάξει την πάσα του Μάνου) τόσο η Μελίτα είναι ακόμα ο τρίτος άνθρωπος! Όλο το θέμα ξεκίνησε πίσω από την πλάτη της Εύας και όσο ο Στέφανος δεν το ξεκαθαρίζει σε όλους η σχέση παραμένει κρυφή! Όλοι νομίζουν ότι ο Στέφανος καίγεται για την Εύα, αυτό τι ακριβώς την κάνει την Μελίτα αν όχι τον τρίτο άνθρωπο! Κακώς το ανέχτηκε απο τη στιγμή που το πήρε απόφαση να το πει! Και όσο βλέπει ο Στεφανος ότι η Μελίτα υποχωρεί τόσο θα περνάει το δικό του! Όπως πέρισυ η Εύα με τον Μάνο!

alexandra35 έγραψε:ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ, "Η ΑΓΙΑ ΕΥΑ". ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ, ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΘΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ. ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΗΣ ΕΝΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΠΑΥΤΟΣ ΤΗΣ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΑΝ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΦΗΝΑ, ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ? ΕΔΩ Η ΑΛΛΗ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΦΙΛΙ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ? ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ, ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕ Η ΕΥΑ.

Η Αγία Εύα (που αγία δεν είναι, το βλαμμένη για μενα είναι καλύτερος χαρακτηρισμός) τον Στέφανο τον χρησιμοποιούσε εν γνώση του! Ο Στεφανάκος έκανε τα πάντα προκειμένου να την πείσει να μείνει μαζί του μέχρι να απεξαρτηθεί από το Μάνο (μιλάμε είναι οι γυναίκες τις σειράς για μπουνιές) δεν τον εκμέταλεύτηκε εν αγνοία του όπως η Μελίτα τον Οδυσσέα για παράδειγμα!

Επίσης η Μελίτα λες ότι δεν μπήκε σφήνα αλλά συμπληρώνεις ότι η άλλη κοιμόταν χρόνια με τον άντρα της στο φιλί θα κολλήσουμε! Αυτό και μόνο δείχνει ότι το φιλί για σένα αντιπροσωπεύει ότι η σχέση Μάνου-Εύας, την προδοσία!!! Ήταν σφήνα αυτό που έκανε και το βλέπεις μάλιστα εσύ η ίδια σαν να έχει κακία απο πίσω του για όσα της εκανε η αλλη! Όλοκληρη οικογένεια της χάλασε η άλλη, ας της χαλάσουμε κι εμείς έναν γάμο κι ας πάμε να φιληθούμε κα με τον επόμενο! Αφού έτσι είναι και συμφωνούμε τότε γιατί διαφωνούμε? lol!

alexandra35 έγραψε:ΤΟ ΟΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΟΥΤΕ ΕΦΤΑΙΓΕ ΑΠΟΛΥΤΑ Η ΜΕΛΙΤΑ. ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΦΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΤΙ ΕΝΙΩΘΕ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝ ΖΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ. ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΝΤΙΟ ΕΦΤΑΝΕ. ΗΞΕΡΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΗΤΑΝ ΕΥΑΛΩΤΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙ ΤΟ ΑΝΤΙΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΡΜΑ?
ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΣΤΟ ΜΑΝΟ.

Η Μελίτα όσο πίστευα ότι ο Μάνος ήταν ο έρωτάς της την δικαιολογούσα. Δεν γίνεται να αφήσεις κάποιον έτσι απλά. Αλλα κοιμήθηκε με το Μάνο πριν το γάμο του επειδή ήταν ο μεγάλος της έρωτας και φιλήθηκε με τον Στέφανος ενώ ήταν δεσμευμένος πάλι επειδή ήταν ο μεγάλος της έρτωτας, να αποφασίσει όμως πιο απο τα δύο ισχύει να ξέρουμε για πιο να σιχτιρίσουμε! Και ναι ο μεγάλος φταίχτης είναι ο Μάνος! Και ο Στέφανος! Οι γυναίκες σε αυτή τη σειρά βασικό τους φταίξιμο είναι ότι σέρνονται!!!

alexandra35 έγραψε:ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΝ, ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ ΕΜΠΟΔΙΑ. ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΟΝ ΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΩΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΟΡΦΗ.

Θα το ξαναπω, κανένα εμπόδιο δεν έχουν! Οι γονείς της το ξέρουν! Το μόνο εμπόδιο είναι ο Μάνος με τον οποίο έχει ένα παιδί, τον οποίο όμως δεν έχω δει να τον σκέφτηκε ποτέ κανείς! Ο Στέφανος δεν αφήνει να το πούνε απλώς για να μην κακοκαρδίσει την Εύα του! Γιατί βλέπεις σε λίγα επεισόδια θα θέλει να την προστατεύσει πάλι! Η Μελίτα καλά κάνει και του τα χώνει, όμως όσο κάθε τρεις και δυό την τουμπάρει δεν πρόκειται ποτέ να αλλάξει όσο και αν εκείνη τσιρίξει!

Οι άντρες αυτής της σειρά θέλουν δραστικά μέτρα αντιμετώπισης! Καλάζνικοφ!!!!!!!!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Κυρ Ιαν 03, 2010 9:48 pm, 1 φορά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από madolato Κυρ Ιαν 03, 2010 2:40 pm

Με αναγκάζετε να υπερασπίζομαι τη Μελίτα και δεν το θέλω καθόλου, αλλά με πνίγει το δίκιο! geek

KatsaroYpotheto έγραψε:
Και πες ότι συμφωνω ως εδώ. Συμφωνω, δεν αφήνεις τον έρωτα της ζωής σου να σου φύγει από τα χέρια, αλλα του λες τι? Περίμενε λίγο αγάπη μου στο περιθώριο γιατί δεν θέλω να κακοκαρδίσω την πρώην μου? (Γιατί τέτοιες μπούρδες έλεγε και ο Μάνος στην Εύα πέρισυ) Ο Στέφανος είναι όπως είπε και η Μελίτα χειρότερος από τον Μάνο σε αυτό το θέμα! Και περιμένω να τον δω να σερνεται και η Μελίτα (ΉΡΕΜΑ) να αντιδρά! Αυτό που επιτρέπει να την πατάνε και τον υποστήριζε και στον πατέρα της ότι τις αγαπάει και τις δύο με στέλνει! Αυτή η κοπέλα πέρισυ έιχε τόσο μυαλό! Που πήγε το μυαλο αυτό οεο? Το έχασε πάνω στην μετάλλαξη που την έβαλαν να πάθει! Ο Στέφανος είναι ΦΑΟΥΛ!
alexandra35 έγραψε:ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΥΑ? ΟΧΙ!
KatsaroYpotheto έγραψε:
Αλεξάνδρα, συμφωνώ ότι όοοοοοοοολα αυτά τα βαρύγδουπα που έχει πει στη Μελίτα με το καλημέρα σας δεν τα έχει πει ποτε στην Εύα/ Τα ψεύτικα τα λόγια τα μεγάλα κανουν έναν έρωτα τρελό κι αγιάτρευτο όμως ή οι πράξεις? Αν μη τι άλλο η Μελίτα δεν λογαριαζει κανέναν (όχι ότι είναι προς τιμήν της), ο Στέφανος προκειμένου να μην χαλάσει την εικόνα του και να μην χάσει ολοκληρωτικά την Εύα τι κάνει? Πληγώνει τον έρωτά του? Τη Μελίτα του? Καλός Μάνος είναι και αυτός!

Διαφωνώ με την αντιμετώπιση του Στέφανου, αλλά τη βρίσκω σύμφωνη με το προφίλ του χαρακτήρα. Είναι ένας άνθρωπος με βαθιά αίσθηση του δικαίου και της ευθύνης και αυτή τη στιγμή θεωρεί ότι μια τέτοια αποκάλυψη θα στοιχίσει πολύ στην Εύα και θέλει να την προστατεύσει. Κακώς κατά τη γνώμη μου, αφενός γιατί δεν της χρωστάει τίποτα κι αφετέρου γιατί τα συναισθήματα της Εύας για το Στέφανο δε δικαιολογούν τέτοια αντίδραση, αλλά εν πάσει περιπτώσει, τη στάση του Στέφανου τη βρίσκω -ως προς την Εύα- εκτιμητέα. Προσωπικά πιστεύω ότι, εδώ που έφτασαν τα πράγματα, ο Στέφανος και η Μελίτα θα 'πρεπε να ρίξουν πέντε μούντζες σε όλους και να προσπαθήσουν να ζήσουν τον έρωτά τους. Αυτό όμως θα 'ταν αντίθετο με το χαρακτήρα του Στέφανου, όπως έχει παρουσιαστεί ως τώρα. Και όχι, δεν είναι καθόλου Μάνος. Ο Στέφανος παρουσιάζεται διατεθειμένος να υποφέρει προκειμένου να μην υποφέρουν άλλοι εξαιτίας του. Δε θυμάμαι να το είδα ποτέ από το Μάνο αυτό. Κι επαναλαμβάνω, δε θεωρώ ότι το χειρίζεται σωστά, αλλά, για την ώρα τουλάχιστον, τα κίνητρά του είναι αγνά.

KatsaroYpotheto έγραψε:
Όσο ο Στέφανος δεν ξεκαθαρίζει με την Εύα (επαναλαμβάνω μια χαρά θα αρπάξει την πάσα του Μάνου) τόσο η Μελίτα είναι ακόμα ο τρίτος άνθρωπος! Όλο το θέμα ξεκίνησε πίσω από την πλάτη της Εύας και όσο ο Στέφανος δεν το ξεκαθαρίζει σε όλους η σχέση παραμένει κρυφή! Όλοι νομίζουν ότι ο Στέφανος καίγεται για την Εύα, αυτό τι ακριβώς την κάνει την Μελίτα αν όχι τον τρίτο άνθρωπο! Κακώς το ανέχτηκε απο τη στιγμή που το πήρε απόφαση να το πει! Και όσο βλέπει ο Στεφανος ότι η Μελίτα υποχωρεί τόσο θα περνάει το δικό του! Όπως πέρισυ η Εύα με τον Μάνο!

Ουσιαστικά όλο το θέμα ξεκίνησε αφού η Εύα αρνήθηκε να παντρευτεί το Στέφανο -κάτι που ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω. 'Ηθελε να δεσμευτεί μαζί του με ένα παιδί (που δεν αλλάζει), αλλά φοβήθηκε τη δέσμευση του κάποιου μελλοντικού γάμου, λες και δεν υπάρχουν διαζύγια; Τελοσπάντων, άβυσσος η ψυχή της Εύας... geek
Αν υποθέσουμε λοιπόν ότι η Μελίτα είναι ο τρίτος άνθρωπος (που κατά τη γνώμη μου δεν είναι), αυτό ισχύει μόνο στη συνείδηση του κόσμου, όχι στην πραγματικότητα.

KatsaroYpotheto έγραψε:
Η Αγία Εύα (που αγία δεν είναι, το βλαμμένη για μενα είναι καλύτερος χαρακτηρισμός) τον Στέφανο τον χρησιμοποιούσε εν γνώση του! Ο Στεφανάκος έκανε τα πάντα προκειμένου να την πείσει να μείνει μαζί του μέχρι να απεξαρτηθεί από το Μάνο (μιλάμε είναι οι γυναίκες τις σειράς για μπουνιές) δεν τον εκμέταλεύτηκε εν αγνοία του όπως η Μελίτα τον Οδυσσέα για παράδειγμα!

Σιγά ρε παιδιά μη ζητήσουμε και εισαγγελική παρέμβαση για αποπλάνηση ανηλίκου! Ποια εκμετάλλευση; Ο Οδυσσέας ήξερε πολύ καλά πού έμπλεκε, δε θυμάμαι να του είπε ποτέ ψέμματα ή να τον κορόιδεψε. Προσπάθησε να πάει παρακάτω, ο Οδυσσέας την ερωτεύτηκε, εκείνη τελικά όχι ιδιαίτερα, τελεία. Αλίμονο αν την οποιαδήποτε σχέση που δεν τσουλάει την ονομάζουμε εκμετάλλευση!

KatsaroYpotheto έγραψε:
Η Μελίτα όσο πίστευα ότι ο Μάνος ήταν ο έρωτάς της την δικαιολογούσα. Δεν γίνεται να αφήσεις κάποιον έτσι απλά. Αλλα κοιμήθηκε με το Μάνο πριν το γάμο του επειδή ήταν ο μεγάλος της έρωτας και φιλήθηκε με τον Στέφανος ενώ ήταν δεσμευμένος πάλι επειδή ήταν ο μεγάλος της έρτωτας, να αποφασίσει όμως πιο απο τα δύο ισχύει να ξέρουμε για πιο να σιχτιρίσουμε! Και ναι ο μεγάλος φταίχτης είναι ο Μάνος! Και ο Στέφανος! Οι γυναίκες σε αυτή τη σειρά βασικό τους φταίξιμο είναι ότι σέρνονται!!!

Ο Μάνος ήταν ο πρώτος και μοναδικός ως τότε έρωτας της Μελίτας. Φυσικά και πίστευε ότι ήταν ο έρωτας της ζωής της, γιατί όντως ήταν ο έρωτας της -μέχρι τότε- ζωής της. Όταν δεν έχεις μέτρο σύγκρισης, πώς μπορείς να αξιολογήσεις; Νομίζεις ότι έχεις ερωτευτεί μέχρι που 'ρχεται μια αποφράδα μέρα που συνειδητοποιείς ότι, αυτό που νόμιζες έρωτα, ήταν παιδική χαρά.
Μόνο εγώ το 'χω πάθει αυτό; geek
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Κυρ Ιαν 03, 2010 2:43 pm

ariadne έγραψε:Με αναγκάζετε να υπερασπίζομαι τη Μελίτα και δεν το θέλω καθόλου, αλλά με πνίγει το δίκιο! geek

KatsaroYpotheto έγραψε:
Και πες ότι συμφωνω ως εδώ. Συμφωνω, δεν αφήνεις τον έρωτα της ζωής σου να σου φύγει από τα χέρια, αλλα του λες τι? Περίμενε λίγο αγάπη μου στο περιθώριο γιατί δεν θέλω να κακοκαρδίσω την πρώην μου? (Γιατί τέτοιες μπούρδες έλεγε και ο Μάνος στην Εύα πέρισυ) Ο Στέφανος είναι όπως είπε και η Μελίτα χειρότερος από τον Μάνο σε αυτό το θέμα! Και περιμένω να τον δω να σερνεται και η Μελίτα (ΉΡΕΜΑ) να αντιδρά! Αυτό που επιτρέπει να την πατάνε και τον υποστήριζε και στον πατέρα της ότι τις αγαπάει και τις δύο με στέλνει! Αυτή η κοπέλα πέρισυ έιχε τόσο μυαλό! Που πήγε το μυαλο αυτό οεο? Το έχασε πάνω στην μετάλλαξη που την έβαλαν να πάθει! Ο Στέφανος είναι ΦΑΟΥΛ!
alexandra35 έγραψε:ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΥΑ? ΟΧΙ!
KatsaroYpotheto έγραψε:
Αλεξάνδρα, συμφωνώ ότι όοοοοοοοολα αυτά τα βαρύγδουπα που έχει πει στη Μελίτα με το καλημέρα σας δεν τα έχει πει ποτε στην Εύα/ Τα ψεύτικα τα λόγια τα μεγάλα κανουν έναν έρωτα τρελό κι αγιάτρευτο όμως ή οι πράξεις? Αν μη τι άλλο η Μελίτα δεν λογαριαζει κανέναν (όχι ότι είναι προς τιμήν της), ο Στέφανος προκειμένου να μην χαλάσει την εικόνα του και να μην χάσει ολοκληρωτικά την Εύα τι κάνει? Πληγώνει τον έρωτά του? Τη Μελίτα του? Καλός Μάνος είναι και αυτός!

Διαφωνώ με την αντιμετώπιση του Στέφανου, αλλά τη βρίσκω σύμφωνη με το προφίλ του χαρακτήρα. Είναι ένας άνθρωπος με βαθιά αίσθηση του δικαίου και της ευθύνης και αυτή τη στιγμή θεωρεί ότι μια τέτοια αποκάλυψη θα στοιχίσει πολύ στην Εύα και θέλει να την προστατεύσει. Κακώς κατά τη γνώμη μου, αφενός γιατί δεν της χρωστάει τίποτα κι αφετέρου γιατί τα συναισθήματα της Εύας για το Στέφανο δε δικαιολογούν τέτοια αντίδραση, αλλά εν πάσει περιπτώσει, τη στάση του Στέφανου τη βρίσκω -ως προς την Εύα- εκτιμητέα. Προσωπικά πιστεύω ότι, εδώ που έφτασαν τα πράγματα, ο Στέφανος και η Μελίτα θα 'πρεπε να ρίξουν πέντε μούντζες σε όλους και να προσπαθήσουν να ζήσουν τον έρωτά τους. Αυτό όμως θα 'ταν αντίθετο με το χαρακτήρα του Στέφανου, όπως έχει παρουσιαστεί ως τώρα. Και όχι, δεν είναι καθόλου Μάνος. Ο Στέφανος παρουσιάζεται διατεθειμένος να υποφέρει προκειμένου να μην υποφέρουν άλλοι εξαιτίας του. Δε θυμάμαι να το είδα ποτέ από το Μάνο αυτό. Κι επαναλαμβάνω, δε θεωρώ ότι το χειρίζεται σωστά, αλλά, για την ώρα τουλάχιστον, τα κίνητρά του είναι αγνά.

KatsaroYpotheto έγραψε:
Όσο ο Στέφανος δεν ξεκαθαρίζει με την Εύα (επαναλαμβάνω μια χαρά θα αρπάξει την πάσα του Μάνου) τόσο η Μελίτα είναι ακόμα ο τρίτος άνθρωπος! Όλο το θέμα ξεκίνησε πίσω από την πλάτη της Εύας και όσο ο Στέφανος δεν το ξεκαθαρίζει σε όλους η σχέση παραμένει κρυφή! Όλοι νομίζουν ότι ο Στέφανος καίγεται για την Εύα, αυτό τι ακριβώς την κάνει την Μελίτα αν όχι τον τρίτο άνθρωπο! Κακώς το ανέχτηκε απο τη στιγμή που το πήρε απόφαση να το πει! Και όσο βλέπει ο Στεφανος ότι η Μελίτα υποχωρεί τόσο θα περνάει το δικό του! Όπως πέρισυ η Εύα με τον Μάνο!

Ουσιαστικά όλο το θέμα ξεκίνησε αφού η Εύα αρνήθηκε να παντρευτεί το Στέφανο -κάτι που ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω. 'Ηθελε να δεσμευτεί μαζί του με ένα παιδί (που δεν αλλάζει), αλλά φοβήθηκε τη δέσμευση του κάποιου μελλοντικού γάμου, λες και δεν υπάρχουν διαζύγια; Τελοσπάντων, άβυσσος η ψυχή της Εύας... geek
Αν υποθέσουμε λοιπόν ότι η Μελίτα είναι ο τρίτος άνθρωπος (που κατά τη γνώμη μου δεν είναι), αυτό ισχύει μόνο στη συνείδηση του κόσμου, όχι στην πραγματικότητα.

KatsaroYpotheto έγραψε:
Η Αγία Εύα (που αγία δεν είναι, το βλαμμένη για μενα είναι καλύτερος χαρακτηρισμός) τον Στέφανο τον χρησιμοποιούσε εν γνώση του! Ο Στεφανάκος έκανε τα πάντα προκειμένου να την πείσει να μείνει μαζί του μέχρι να απεξαρτηθεί από το Μάνο (μιλάμε είναι οι γυναίκες τις σειράς για μπουνιές) δεν τον εκμέταλεύτηκε εν αγνοία του όπως η Μελίτα τον Οδυσσέα για παράδειγμα!

Σιγά ρε παιδιά μη ζητήσουμε και εισαγγελική παρέμβαση για αποπλάνηση ανηλίκου! Ποια εκμετάλλευση; Ο Οδυσσέας ήξερε πολύ καλά πού έμπλεκε, δε θυμάμαι να του είπε ποτέ ψέμματα ή να τον κορόιδεψε. Προσπάθησε να πάει παρακάτω, ο Οδυσσέας την ερωτεύτηκε, εκείνη τελικά όχι ιδιαίτερα, τελεία. Αλίμονο αν την οποιαδήποτε σχέση που δεν τσουλάει την ονομάζουμε εκμετάλλευση!

KatsaroYpotheto έγραψε:
Η Μελίτα όσο πίστευα ότι ο Μάνος ήταν ο έρωτάς της την δικαιολογούσα. Δεν γίνεται να αφήσεις κάποιον έτσι απλά. Αλλα κοιμήθηκε με το Μάνο πριν το γάμο του επειδή ήταν ο μεγάλος της έρωτας και φιλήθηκε με τον Στέφανος ενώ ήταν δεσμευμένος πάλι επειδή ήταν ο μεγάλος της έρτωτας, να αποφασίσει όμως πιο απο τα δύο ισχύει να ξέρουμε για πιο να σιχτιρίσουμε! Και ναι ο μεγάλος φταίχτης είναι ο Μάνος! Και ο Στέφανος! Οι γυναίκες σε αυτή τη σειρά βασικό τους φταίξιμο είναι ότι σέρνονται!!!

Ο Μάνος ήταν ο πρώτος και μοναδικός ως τότε έρωτας της Μελίτας. Φυσικά και πίστευε ότι ήταν ο έρωτας της ζωής της, γιατί όντως ήταν ο έρωτας της -μέχρι τότε- ζωής της. Όταν δεν έχεις μέτρο σύγκρισης, πώς μπορείς να αξιολογήσεις; Νομίζεις ότι έχεις ερωτευτεί μέχρι που 'ρχεται μια αποφράδα μέρα που συνειδητοποιείς ότι, αυτό που νόμιζες έρωτα, ήταν παιδική χαρά.
Μόνο εγώ το 'χω πάθει αυτό; geek

ariadne θα συμφωνήσω σε όλα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Κυρ Ιαν 03, 2010 3:23 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Και πες ότι συμφωνω ως εδώ. Συμφωνω, δεν αφήνεις τον έρωτα της ζωής σου να σου φύγει από τα χέρια, αλλα του λες τι? Περίμενε λίγο αγάπη μου στο περιθώριο γιατί δεν θέλω να κακοκαρδίσω την πρώην μου? (Γιατί τέτοιες μπούρδες έλεγε και ο Μάνος στην Εύα πέρισυ) Ο Στέφανος είναι όπως είπε και η Μελίτα χειρότερος από τον Μάνο σε αυτό το θέμα! Και περιμένω να τον δω να σερνεται και η Μελίτα (ΉΡΕΜΑ) να αντιδρά! Αυτό που επιτρέπει να την πατάνε και τον υποστήριζε και στον πατέρα της ότι τις αγαπάει και τις δύο με στέλνει! Αυτή η κοπέλα πέρισυ έιχε τόσο μυαλό! Που πήγε το μυαλο αυτό οεο? Το έχασε πάνω στην μετάλλαξη που την έβαλαν να πάθει! Ο Στέφανος είναι ΦΑΟΥΛ!

Ε να του πει και η Μελίτα " δεν θέλω να πληγώσω τον πρώην μου τον Μάνο, που με χιλιο :rendeer: κεράτωσε..."

ariadne έγραψε:
Διαφωνώ με την αντιμετώπιση του Στέφανου, αλλά τη βρίσκω σύμφωνη με το προφίλ του χαρακτήρα. Είναι ένας άνθρωπος με βαθιά αίσθηση του δικαίου και της ευθύνης και αυτή τη στιγμή θεωρεί ότι μια τέτοια αποκάλυψη θα στοιχίσει πολύ στην Εύα και θέλει να την προστατεύσει. Κακώς κατά τη γνώμη μου, αφενός γιατί δεν της χρωστάει τίποτα κι αφετέρου γιατί τα συναισθήματα της Εύας για το Στέφανο δε δικαιολογούν τέτοια αντίδραση, αλλά εν πάσει περιπτώσει, τη στάση του Στέφανου τη βρίσκω -ως προς την Εύα- εκτιμητέα. Προσωπικά πιστεύω ότι, εδώ που έφτασαν τα πράγματα, ο Στέφανος και η Μελίτα θα 'πρεπε να ρίξουν πέντε μούντζες σε όλους και να προσπαθήσουν να ζήσουν τον έρωτά τους. Αυτό όμως θα 'ταν αντίθετο με το χαρακτήρα του Στέφανου, όπως έχει παρουσιαστεί ως τώρα. Και όχι, δεν είναι καθόλου Μάνος. Ο Στέφανος παρουσιάζεται διατεθειμένος να υποφέρει προκειμένου να μην υποφέρουν άλλοι εξαιτίας του. Δε θυμάμαι να το είδα ποτέ από το Μάνο αυτό. Κι επαναλαμβάνω, δε θεωρώ ότι το χειρίζεται σωστά, αλλά, για την ώρα τουλάχιστον, τα κίνητρά του είναι αγνά.

Συμφωνώ σε όλα!Μάνος δεν είναι με τίποτα αλλά η Μελίτα έτσι το παίρνει και με το δίκιο της. Απλά δεν έχω καταλάβει σε τι θα υποφέρει η Εύα που η ίδια είπε την Πέμπτη στην Νόρα ότι ήταν και είναι ερωτευμένη με τον Μάνο. Έτσι γίνεται Μάνος όμως, όχι στην Εύα αλλά στην Μελίτα. Για αυτό και είμαι υπέρ που από βδομάδα σταματούν οι γλύκες και αρχίζει η παντόφλα...

Αν υποθέσουμε λοιπόν ότι η Μελίτα είναι ο τρίτος άνθρωπος (που κατά τη γνώμη μου δεν είναι), αυτό ισχύει μόνο στη συνείδηση του κόσμου, όχι στην πραγματικότητα.

Συμφωνώ αλλά έτσι όπως τα έκανε αυτό θα νομίζει και η ίδια η Μελίτα τελικά.

Ο Μάνος ήταν ο πρώτος και μοναδικός ως τότε έρωτας της Μελίτας. Φυσικά και πίστευε ότι ήταν ο έρωτας της ζωής της, γιατί όντως ήταν ο έρωτας της -μέχρι τότε- ζωής της. Όταν δεν έχεις μέτρο σύγκρισης, πώς μπορείς να αξιολογήσεις; Νομίζεις ότι έχεις ερωτευτεί μέχρι που 'ρχεται μια αποφράδα μέρα που συνειδητοποιείς ότι, αυτό που νόμιζες έρωτα, ήταν παιδική χαρά.
Μόνο εγώ το 'χω πάθει αυτό;

Συμφωνώ σε όλα!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Κυρ Ιαν 03, 2010 3:31 pm

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΤΑΝ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΠΟΥ ΕΝΣΑΡΚΩΝΕΙ ΣΤΟ ΣΗΡΙΑΛ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο.Κ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟΤΟΜΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΙ ΠΑΙΖΟΤΑΝ ΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΝΟ.

ΕΠΕΙΔΗ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΓΩΣΟΥΝ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ. ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΟΤΙ ΠΑΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΜΑΝΟΣ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ. ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ?

ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΓΩΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΗΚΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΟΥΣΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΑΕΧΤΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΥΤΡΩΣΕ ΤΩΡΑ.

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΠΑΙΖΕ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΗ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΟΤΙ ΠΙΟ ΙΕΡΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΙΡΕΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΜΑΘΕΥΤΕΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΣΟ ΘΑ ΦΟΥΝΤΩΝΕΙ ΑΥΤΗ.

ΤΟ ΟΤΙ ΠΕΦΤΕΙ ΞΑΝΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΙΛΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ, ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΛΟΓΙΚΗ. ΝΑΙ ΤΟ ΜΑΝΟ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΕ, ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΚΑΙ ΖΟΥΣΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΟΤΙ ΖΟΥΣΕ ΤΟ ΨΕΜΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ.

ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΕΜΑΣ. ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ, ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΩΣΟΠΙΚΗ ΠΕΙΡΑ. ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΛΑΘΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΖΕΙ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΘΑΡΑ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ.

ΑΝ ΤΟΝ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΕΡΩΤΙΚΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ. ΑΥΤΟ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΞΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ. Ο ΠΡΩΤΟΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΥΠΟΒΑΘΡΟ ΜΙΑ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ, ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΣ, ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ,ΝΑ ΔΙΝΕΙ ,ΕΧΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΜΕΤΡΑ ΕΓΩΙΣΤΗΣ, ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ, ΧΡΗΜΑ,ΕΞΟΥΣΙΑ, ΓΥΝΑΙΚΕΣ,ΔΕΝ ΔΙΣΤΑΖΕΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΕΠΙ ΠΤΩΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ, ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΑΘΗ.

ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΝΤΡΕΣ. ΕΧΕΙ ΤΑ ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΑ ΤΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ , ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ ΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΡΑΓΙΚΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ, ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙ, ΝΑ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΤΕΙ ΝΑ ΒΙΩΣΕΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΟΝΟ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΣΠΕΙΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΠΟΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΣΥΓΧΩΡΗΣΟΥΝ ΠΙΑ? ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΠΗΡΗ ΚΑΙ ΒΛΑΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΣ ΠΟΤΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΑΝΤΡΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΦΕΥΓΕΙΣ ΜΙΛΙΑ ΜΑΚΡΙΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 03, 2010 3:49 pm

Συγνώμη για την έκφραση αλλα πλάκα μου κάνετε? Λες ότι δεν θέλει ο Στεφ να της έρθει της Εύας απότομα? Ε τότε όμως σιγά σιγά μήπως να της το ξέκοβε? Γιατι από όσο ξέρουμε από τις περιλήψεις την πασούλα του Μάνου "κάντην ευτυχισμένη και δεν θα μπω εμπόδιο" θα πάει να την εκμεταλευτεί πάραυτα, άσχετα που θα φάει πόρτα!

ο Στέφανος είναι ΜΑΝΟΣ με τα όλα του!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Κυρ Ιαν 03, 2010 3:52 pm

alexandra35 έγραψε:
ΕΠΕΙΔΗ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΓΩΣΟΥΝ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ. ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΟΤΙ ΠΑΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΜΑΝΟΣ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ. ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ?

ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΓΩΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΗΚΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΟΥΣΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΑΕΧΤΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΥΤΡΩΣΕ ΤΩΡΑ.

Ακριβώς! Και όχι μόνο αυτό, αλλά αν γυρίσει στην Εύα θα δικαιώσει απόλυτα την Μελίτα που φωνάζει. Και αυτός θέλει να αποδείξει ότι της λέει αλήθεια. Έτσι θα το αποδείξει;

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΠΑΙΖΕ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΗ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΟΤΙ ΠΙΟ ΙΕΡΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΙΡΕΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΜΑΘΕΥΤΕΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΟΣΟ ΘΑ ΦΟΥΝΤΩΝΕΙ ΑΥΤΗ.

Από το στόμα σου και στης Ακρίτα την πέννα!



ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΕΜΑΣ. ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ, ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΩΣΟΠΙΚΗ ΠΕΙΡΑ. ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΛΑΘΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΖΕΙ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΘΑΡΑ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ.

Και εδώ μιλάμε ότι έχει ερωτευτεί πάρα πολύ! Κάνει πράγματα που ούτε με τον Μάνο τα έκανε. Λέει καθαρά τι νοιώθει, τι θέλει, τι αισθάνεται, τσαντίζεται, φωνάζει κλαίει. Ζει όλη την παράνοια!

ΑΝ ΤΟΝ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΕΡΩΤΙΚΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ. ΑΥΤΟ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΑΞΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

Νομίζω ότι από τις συζητήσεις του Στέφανου με την μάνα του, έχει δείξει τι θέλει και για ποιαν κλαίει και έχει ξεκαθαρίσει τι νοιώθει. Το είπε και στην Αμαλία, και το ξέρει και ο Ρούσσος και ας λέει άλλα γιατί δεν τον συμφέρει. Νόρα Λουκάς το κατάλαβαν.Οι περισσότεροι το ξέρουν. Απλά πρέπει να το φωνάξει ο Στέφανος και να το δείξει και στην Μελίτα η οποία όντως εξηγήθηκε στον πατέρα της.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ. Ο ΠΡΩΤΟΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΥΠΟΒΑΘΡΟ ΜΙΑ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ, ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΣ, ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ,ΝΑ ΔΙΝΕΙ ,ΕΧΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΜΕΤΡΑ ΕΓΩΙΣΤΗΣ, ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ, ΧΡΗΜΑ,ΕΞΟΥΣΙΑ, ΓΥΝΑΙΚΕΣ,ΔΕΝ ΔΙΣΤΑΖΕΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΕΠΙ ΠΤΩΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ, ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΑΘΗ.

ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΝΤΡΕΣ. ΕΧΕΙ ΤΑ ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΑ ΤΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ , ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ ΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΡΑΓΙΚΑ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟΣ, ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙ, ΝΑ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΤΕΙ ΝΑ ΒΙΩΣΕΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΟΝΟ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΣΠΕΙΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΠΟΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΣΥΓΧΩΡΗΣΟΥΝ ΠΙΑ? ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΠΗΡΗ ΚΑΙ ΒΛΑΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΣ ΠΟΤΕ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΑΝΤΡΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΖΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΦΕΥΓΕΙΣ ΜΙΛΙΑ ΜΑΚΡΙΑ.

Ακριβώς!Αλλά ας το δείξει κιόλας ότι δεν είναι.... γιατί και η Μελίτα το παίρνει έτσι και λέει και αυτή με το δίκιο της... να και άλλος ψέυτης και δεύτερος Μάνος.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Κυρ Ιαν 03, 2010 3:55 pm

Συγνώμη για την έκφραση αλλα πλάκα μου κάνετε? Λες ότι δεν θέλει ο Στεφ να της έρθει της Εύας απότομα? Ε τότε όμως σιγά σιγά μήπως να της το ξέκοβε? Γιατι από όσο ξέρουμε από τις περιλήψεις την πασούλα του Μάνου "κάντην ευτυχισμένη και δεν θα μπω εμπόδιο" θα πάει να την εκμεταλευτεί πάραυτα, άσχετα που θα φάει πόρτα!

Καλά κάτσε να δούμε αν θα γίνει έτσι γιατί το περιοδικό τα λέει κάπως μπερδεμένα...έλεγε ότι θα πάθει "ένα κάτι" ο Στέφανος όταν θα του πεί ο Μάνος να παντρευτεί την Εύα, και έγώ δεν είδα κάνα ταράκουλο αλλά τον Στέφανο να σκέφτεται, να κλαίει για την Μελίτα και μετά να πηγαίνει σε αυτήν. Θα περιμένω να δω λοιπόν....
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Κυρ Ιαν 03, 2010 3:56 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Συγνώμη για την έκφραση αλλα πλάκα μου κάνετε? Λες ότι δεν θέλει ο Στεφ να της έρθει της Εύας απότομα? Ε τότε όμως σιγά σιγά μήπως να της το ξέκοβε? Γιατι από όσο ξέρουμε από τις περιλήψεις την πασούλα του Μάνου "κάντην ευτυχισμένη και δεν θα μπω εμπόδιο" θα πάει να την εκμεταλευτεί πάραυτα, άσχετα που θα φάει πόρτα!

ο Στέφανος είναι ΜΑΝΟΣ με τα όλα του!!!


δεν νομίζω ότι ο στέφανος είναι μάνος...ο μάνος τις κορόιδευε και τις δύο..τις ήθελε για κτήματα του..τρόπαια του..ο στέφανος δεν κάνει κάτι τέτοιο..
απλά νοιάζεται την εύα..ταυτόχρονα όμως φοβάται αυτό που νιώθει για την μελίτα-είναι και η μητέρα του στη μέση που δεν θα τη δεχτεί ποτέ -και συμπεριφέρεται..έτσι...
δεν τον δικαιολογώ απλά καταλαβαίνω τους λόγους που αντιδρά κατά αυτό τον τρόπο..
και εγώ πιστεύω πως δεν έχουν κανένα λόγο να κρύβουν τη σχέση τους ο στέφανος και η μελίτα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από madolato Κυρ Ιαν 03, 2010 4:06 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Συγνώμη για την έκφραση αλλα πλάκα μου κάνετε? Λες ότι δεν θέλει ο Στεφ να της έρθει της Εύας απότομα? Ε τότε όμως σιγά σιγά μήπως να της το ξέκοβε? Γιατι από όσο ξέρουμε από τις περιλήψεις την πασούλα του Μάνου "κάντην ευτυχισμένη και δεν θα μπω εμπόδιο" θα πάει να την εκμεταλευτεί πάραυτα, άσχετα που θα φάει πόρτα!

ο Στέφανος είναι ΜΑΝΟΣ με τα όλα του!!!


Γι' αυτό δε θέλω να ξέρω τι θα γίνει στα προσεχώς!
Αφήστε με στις αυταπάτες μου, να χαρώ το σήμερα, κι από αύριο βλέπουμε! geek
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Κυρ Ιαν 03, 2010 4:47 pm

ariadne, alexandra35,Ntinaki1,anastasia20, θα συμφωνησω με ολα οσα λετε! Κανετε το ψυχογραφημα των δυο ανδρων αψογα! Thumbs up Δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο.. :D
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιαν 03, 2010 6:20 pm

ria έγραψε:Η ΕΥΑ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ 2010 ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ. Επεισόδιο 272 - Ημερομηνία 01-01-2010 - Σελίδα 7 785784

συγγνωμη που το λεω αλλα οση εκδικηση κι αν του εριξε παλι κοντα του θα γυρισει ελεος .


Είχα ακριβώς αυτή την απορία κι εγώ τόσες μέρες αλλά σήμερα νομίζω αρχίζω να βλέπω φως στο τουνελ.
Αναρωτιόμουν πως γίνεται να βλέπουμε την Εύα να διώχνει το Μάνο και σε μερικές μέρες να τη δούμε στο κρεβάτι μαζί του.
Σήμερα λοιπόν ψάχνοντας ανακάλυψα το εξής.
Μετά απ όλη αυτή τη διαφήμιση του ζευγαριού Στέφανος Μελίτα και όλες τις γλαφυρές περιγραφές της ερωτικής σκηνής την ημέρα της προβολής της στο πρώτο τέταρτο του επεισοδίου που προβλήθηκε η συγκεκριμένη σκηνή η τηλεθέαση σύμφωνα με την AGB έπεσε στο 40,4%
Μάλλον λοιπόν επειδή το ζευγάρι δεν τραβάει και επειδή ένα καθημερινό δεν μπορεί να επιβιώσει χωρίς το ερωτικό στοιχείο επιστρατεύονται τα μεγάλα μέσα ενόψει και της προβολής του κάρμα στο αντίπαλο κανάλι.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης