Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

+45
marakii
ntina fan
Foulitsa
gabi05
margaret10
edem4ever
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
nikidanis
verile_mistika
manos 4 ever!!
vandimaniac
LYDIA
Δάφνη
evangeliap2808
masoul
KonstantinaA
Doris_
$ofi@ loukakos + nora
angel_patra
soso
ΡΕΓΓΙΝΑ
charmie258
donakon
xara
KatsaroYpotheto
aggeliki
marializ25
konstantina
DESPOINA
mimi
stefanos-melita
Ntinaki1
kikialex
Dorina <3 Πέτρος
evanna
sifantid
mimi_loukas+nora
jim7
anastasia20
Ήβη
zwi
Clarabelle
Pennaki.......!!
Καρ-Mik
panda
49 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 07, 2010 5:37 pm

Clarabelle έγραψε:
Eπίσης στη βέρα ο Στράτος σταματάει την εκδίκησή του για χάρη της Δώρας αλλά η Ρεγγίνα μένει έγκυος και τα πράγματα μπερδεύονται
Η μόνη διαφορά που βρίσκω εγώ είναι οτι ο Στράτος είχε έναν υπέροχα δομημένο χαρακτήρα σε σημείο που να κατανοει κανείς τα τερατώδη πράγματα που έκανε.

Ο Στράτος και η ρεγγίνα όλο τσακωνότανε και πάνω στα νεύρα τα καλα, πέφτανε και τα....φιλιά (μην με κάνετε και ban) Υπήρχε πάθος, ένταση...Τωρα με την Μελίτα, όλο μπουρου-μπούρου.Ουτε να τσακωθούνε έντονα δεν μπορούνε....
Αχ που είναι ο παλιος καλος Στράτος?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 07, 2010 5:41 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Eπίσης στη βέρα ο Στράτος σταματάει την εκδίκησή του για χάρη της Δώρας αλλά η Ρεγγίνα μένει έγκυος και τα πράγματα μπερδεύονται
Η μόνη διαφορά που βρίσκω εγώ είναι οτι ο Στράτος είχε έναν υπέροχα δομημένο χαρακτήρα σε σημείο που να κατανοει κανείς τα τερατώδη πράγματα που έκανε.

Ο Στράτος και η ρεγγίνα όλο τσακωνότανε και πάνω στα νεύρα τα καλα, πέφτανε και τα....φιλιά (μην με κάνετε και ban) Υπήρχε πάθος, ένταση...Τωρα με την Μελίτα, όλο μπουρου-μπούρου.Ουτε να τσακωθούνε έντονα δεν μπορούνε....
Αχ που είναι ο παλιος καλος Στράτος?


Βασιλική τι συγκρίνεις κορίτσι μου
Αυτοί βρίζονταν με το στόμα και με τα μάτια και το κορμί έλεγαν σ αγαπώ την ίδια στιγμή
Υπάρχει καμία σύγκριση;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από zwi Πεμ Ιαν 07, 2010 6:39 pm

τα μυστικά με την βέρα έχουν πολλές ομοιότητες
αλλά και οι δύο σειρές ήταν καταπληκτικές..................
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Πεμ Ιαν 07, 2010 11:54 pm

παιδια να σας πω κατι??εγω βερα στο δεξι καλως κακως δεν παρακολουθουσα...δεν διαφωνω οτι ηταν μια εξισου επιτυχημενη σειρα με τα μυστικα,απλα δεν μου αρεσει να τα συγκρινω!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Παρ Ιαν 08, 2010 1:20 am

na zitisw signomi katarxin poy grafw me aglikoys xaraktires ala to laptop toy mbamba moy den grafi elinika!!!
lipon vlepwpolles omiothtes sta mistika tis edem me ti vera alla de to katadikazw edidi oi senariografoi ine oi idioi!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από kikialex Κυρ Ιαν 10, 2010 2:27 am

ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ BLOG TOY MEGA ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ & Η ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΔΕΜ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΡΙΖΙΚΑ & ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ & ΣΤΗΝ ΤV ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΑΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ & ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ & ΤΡΕΜΕΙ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΝΔΡΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΑ ΕΔΩ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kikialex στις Κυρ Ιαν 10, 2010 2:32 am, 1 φορά

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από Ntinaki1 Κυρ Ιαν 10, 2010 2:30 am

ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ BLOG TOY MEGA ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ & Η ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΔΕΜ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΡΙΖΙΚΑ & ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ & ΣΤΗΝ ΤV ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΑΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ & ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ

Συμφωνώ μαζί σου και εγώ!! Κούκλα η Χρύσα!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από anastasia20 Κυρ Ιαν 10, 2010 2:31 am

Ntinaki1 έγραψε:
ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ BLOG TOY MEGA ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ & Η ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΔΕΜ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΡΙΖΙΚΑ & ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ & ΣΤΗΝ ΤV ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΑΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ & ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ

Συμφωνώ μαζί σου και εγώ!! Κούκλα η Χρύσα!

ε..όχι..μου αρέσει η τουμασάτου δεν λέω..
αλλά η παππά δεν ξέρω..μου αρέσει πάρα πολυ...είμαι φαν της...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από stefanos-melita Κυρ Ιαν 10, 2010 4:00 am

kikialex έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ BLOG TOY MEGA ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ & Η ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΔΕΜ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΡΙΖΙΚΑ & ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ & ΣΤΗΝ ΤV ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΑΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ & ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ & ΤΡΕΜΕΙ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΝΔΡΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΑ ΕΔΩ

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΗ ΧΗΜΕΙΑ, ΤΟ ΠΑΘΟΣ, Κ ΤΗ ΦΛΟΓΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΧΡΥΣΑ. ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ, ΟΥΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ. ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΩΡΩ. Κ ΟΧΙ, ΔΕΝ ΤΑ ΧΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΗΣ, ΕΛΕΟΣ! ΜΟΛΙΣ ΧΩΡΙΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΚΗ, ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΥΜΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΔΑΝΗ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιαν 10, 2010 10:51 am

stefanos-melita έγραψε:
kikialex έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ BLOG TOY MEGA ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ & Η ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΔΕΜ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΡΙΖΙΚΑ & ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ & ΣΤΗΝ ΤV ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΑΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ & ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ & ΤΡΕΜΕΙ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΝΔΡΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΑ ΕΔΩ

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΗ ΧΗΜΕΙΑ, ΤΟ ΠΑΘΟΣ, Κ ΤΗ ΦΛΟΓΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΧΡΥΣΑ. ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ, ΟΥΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ. ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΩΡΩ. Κ ΟΧΙ, ΔΕΝ ΤΑ ΧΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΗΣ, ΕΛΕΟΣ! ΜΟΛΙΣ ΧΩΡΙΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΚΗ, ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΥΜΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΔΑΝΗ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!


Δεν πιστεύω με ΤΙΠΟΤΑ οτι η Τουμασάτου θα παίξει στα μυστικά της Εδέμ γιατί τότε θα ήταν τα μυστικά της βέρας
Αλλά δεν υπάρχει συγκριση ανάμεσα στη χημεία που είχε ο Σταύρου με την Τουμασάτου και σ αυτό που βλέπω τώρα
Καταρχήν η Μαριάννα είναι μια ηθοποιός άλλου επιπέδου. Δεύτερον μαζί με το Σταύρου δεν χρειαζόταν καν να μιλούν για να περάσουν στο κοινό συναίσθημα. Δεν μπορώ καν να διανοηθώ οτι υπάρχει σύγκριση ανάμεσα σ αυτό που έβγαζαν Αλέξανδρος Μαριάννα και σ αυτό που βλέπω τώρα. Οι δυό τους κατάφεραν κόντρα στο σενάριο να πάρουν το σύνολο των τηλεθεατών με το μέρος τους. Οι δύο μαζί δεν χρειάζονταν τοίχους τραπέζια και πατώματα για να βγάλουν ερωτισμό. Έφτανε ο τρόπος που κοιτούσαν ο ένας τον άλλον. Τι να πω απόψεις. Απλά ήθελα να πω και τη δική μου.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Ιαν 10, 2010 11:53 am

kikialex έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ BLOG TOY MEGA ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ & Η ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΔΕΜ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΡΙΖΙΚΑ & ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ & ΣΤΗΝ ΤV ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΑΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ Agree & ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΗ Agree ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ & ΤΡΕΜΕΙ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΝΔΡΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΑ ΕΔΩ

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου η Τουμασάτου είναι άλλου επιπέδου ηθοποιός δεν μπορεί να γίνει καμμία σύγκριση.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από mimi Κυρ Ιαν 10, 2010 12:45 pm

Clarabelle έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:
kikialex έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ BLOG TOY MEGA ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ & Η ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΔΕΜ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΡΙΖΙΚΑ & ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ & ΣΤΗΝ ΤV ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΑΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ & ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ & ΤΡΕΜΕΙ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΝΔΡΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΑ ΕΔΩ

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΗ ΧΗΜΕΙΑ, ΤΟ ΠΑΘΟΣ, Κ ΤΗ ΦΛΟΓΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗ ΧΡΥΣΑ. ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ, ΟΥΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ. ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΘΕΩΡΩ. Κ ΟΧΙ, ΔΕΝ ΤΑ ΧΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΡΑΝΙΔΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΗΣ, ΕΛΕΟΣ! ΜΟΛΙΣ ΧΩΡΙΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΚΗ, ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΥΜΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΔΑΝΗ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ!


Δεν πιστεύω με ΤΙΠΟΤΑ οτι η Τουμασάτου θα παίξει στα μυστικά της Εδέμ γιατί τότε θα ήταν τα μυστικά της βέρας
Αλλά δεν υπάρχει συγκριση ανάμεσα στη χημεία που είχε ο Σταύρου με την Τουμασάτου και σ αυτό που βλέπω τώρα
Καταρχήν η Μαριάννα είναι μια ηθοποιός άλλου επιπέδου. Δεύτερον μαζί με το Σταύρου δεν χρειαζόταν καν να μιλούν για να περάσουν στο κοινό συναίσθημα. Δεν μπορώ καν να διανοηθώ οτι υπάρχει σύγκριση ανάμεσα σ αυτό που έβγαζαν Αλέξανδρος Μαριάννα και σ αυτό που βλέπω τώρα. Οι δυό τους κατάφεραν κόντρα στο σενάριο να πάρουν το σύνολο των τηλεθεατών με το μέρος τους. Οι δύο μαζί δεν χρειάζονταν τοίχους τραπέζια και πατώματα για να βγάλουν ερωτισμό. Έφτανε ο τρόπος που κοιτούσαν ο ένας τον άλλον. Τι να πω απόψεις. Απλά ήθελα να πω και τη δική μου.

Clarabelle συμφωνώ απόλυτα η Τουμασάτου είναι ηθοποιός άλλου επιπέδου και για τη χημεία της με τον Σταύρου δεν έχω να πω κάτι έβγαζαν τα πάντα όπως είπες και εσύ κατάφεραν να πάρουν το σύνολο τον τηλεθεατών χωρίς καμιά βοήθεια από το σενάριο σε αντίθεση με το Στέφανος Μελίτα που έχουν τόση βοήθεια από το σενάριο δεν κατάφεραν να πείσουν το σύνολο των τηλεθεατών και αυτό το λένε τα νούμερα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από DESPOINA Κυρ Ιαν 10, 2010 4:14 pm

Δεν θα μιλήσω για την χημεία Τουμασάτου-Σταυρου..όσοι έχουν δει την βέρα ξέρουν καλά ότι η χημεία άναβε κόκκινο!

Η Τουμασάτου είναι είναι άλλου επιπέδου ηθοποιός δεν γίνεται καν σύγκριση!
Για μένα είναι μια πολύ όμορφη κ αισθησιακη κοπέλα, αλλά πάνω από όλα είναι ΗΘΟΠΟΙΟΣ!
Δεν χρειάζεται μια ερωτική σκηνή να βγάλει συναίσθημα....μιλάει με το βλέμμα, με την γλώσσα του σώματος! Το παιξΙμό της μπορεί να ανατρέψει το νόημα του γραμμένου κειμένου -Εκφράσεις προσωπου, διακυμάνσεις φωνής-η γυναίκα είναι απλά ΜΑΓΕΙΑ!!!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από konstantina Κυρ Ιαν 10, 2010 4:20 pm

εγω χωρις να εβλεπα βερα δεν μπορω σε καμια περιπτωση να συγκρινω την παππα με την τουμασατου ουτε το στεφ-μελ με το στρατ-ρεγγ!!δεν συγκρινονται!η τουμασατου εχει αλλη κλαση και σαν ηθοποιος και σαν ανθρωπος και το στρατ-ρεγγ ειναι το καλυτερο ζευγαρι αναμφισβητητα.!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από marializ25 Κυρ Ιαν 10, 2010 5:00 pm

καλα χημεια σαν του σταυρου-τουμασατου.. δε θα δουμε ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΜΑΣ

οσο κι αν μου αρεσει το ζευγαρι στεφμελ και πιστευω οτι εχουν χημεια σταυρου -παπα σε συγκριση παντα με σταυρου -ξυλα ποτε δε φτασουν στο επιπεδο του σταυρου με την τουμασατου..αλλα με ΤΙΠΟΤΑ...μονο το βλεμμα τα ελεγε ολα ..ενα αγγιγμα..ακομα και μια γκριματσα εδειχνε ποσο πολυ δενουν 100000000% αυτοι οι δυο.....ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΒΓΑΖΑΝΕ ΦΩΤΙΑ.... ΕΝΤΑΣΗ.ΠΑΘΟΣ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕ..ΤΟ ΕΝΙΩΘΕ Ο ΤΗΛΕΘΕΑΤΗΣ... ΤΟ ΒΙΩΝΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από aggeliki Κυρ Ιαν 10, 2010 5:15 pm

marializ25 έγραψε:καλα χημεια σαν του σταυρου-τουμασατου.. δε θα δουμε ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΜΑΣ

οσο κι αν μου αρεσει το ζευγαρι στεφμελ και πιστευω οτι εχουν χημεια σταυρου -παπα σε συγκριση παντα με σταυρου -ξυλα ποτε δε φτασουν στο επιπεδο του σταυρου με την τουμασατου..αλλα με ΤΙΠΟΤΑ...μονο το βλεμμα τα ελεγε ολα ..ενα αγγιγμα..ακομα και μια γκριματσα εδειχνε ποσο πολυ δενουν 100000000% αυτοι οι δυο.....ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΒΓΑΖΑΝΕ ΦΩΤΙΑ.... ΕΝΤΑΣΗ.ΠΑΘΟΣ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕ..ΤΟ ΕΝΙΩΘΕ Ο ΤΗΛΕΘΕΑΤΗΣ... ΤΟ ΒΙΩΝΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ....


ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Hug ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΚΑΝ ΘΕΜΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από marializ25 Κυρ Ιαν 10, 2010 5:27 pm

aggeliki έγραψε:
marializ25 έγραψε:καλα χημεια σαν του σταυρου-τουμασατου.. δε θα δουμε ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΜΑΣ

οσο κι αν μου αρεσει το ζευγαρι στεφμελ και πιστευω οτι εχουν χημεια σταυρου -παπα σε συγκριση παντα με σταυρου -ξυλα ποτε δε φτασουν στο επιπεδο του σταυρου με την τουμασατου..αλλα με ΤΙΠΟΤΑ...μονο το βλεμμα τα ελεγε ολα ..ενα αγγιγμα..ακομα και μια γκριματσα εδειχνε ποσο πολυ δενουν 100000000% αυτοι οι δυο.....ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΒΓΑΖΑΝΕ ΦΩΤΙΑ.... ΕΝΤΑΣΗ.ΠΑΘΟΣ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕ..ΤΟ ΕΝΙΩΘΕ Ο ΤΗΛΕΘΕΑΤΗΣ... ΤΟ ΒΙΩΝΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ....


ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Hug ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΚΑΝ ΘΕΜΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ!!

αυτο ελειπε να μη συμφωνησουμε.....διαφωνουμε μονο ως προς στεφμελ αλλα για σταυρου-τουμασατου ακριβως αυτο δε τιθεται θεμα συγκρισης

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 10, 2010 5:54 pm

kikialex έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ BLOG TOY MEGA ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ & Η ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΔΕΜ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΡΙΖΙΚΑ & ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ & ΣΤΗΝ ΤV ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΑΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΗ & ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ & ΤΡΕΜΕΙ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΝΔΡΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΑ ΕΔΩ

Συμφωνώ απόλυτα!

Η κα Τουμασάτου είναι άλλης κλάσης ηθοποιός!!

Επιπλέον οι λέξεις "αισθησιακός" και "ερωτικός" για μένα μόνο σε δραματική σειρά δεν παραπέμπουν οπότε σε καμμία περίπτωση δεν θα τις κολλούσα δίπλα από το όνομα της κας Τουμασάτου.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιαν 10, 2010 5:57 pm

marializ25 έγραψε:
aggeliki έγραψε:
marializ25 έγραψε:καλα χημεια σαν του σταυρου-τουμασατου.. δε θα δουμε ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΜΑΣ

οσο κι αν μου αρεσει το ζευγαρι στεφμελ και πιστευω οτι εχουν χημεια σταυρου -παπα σε συγκριση παντα με σταυρου -ξυλα ποτε δε φτασουν στο επιπεδο του σταυρου με την τουμασατου..αλλα με ΤΙΠΟΤΑ...μονο το βλεμμα τα ελεγε ολα ..ενα αγγιγμα..ακομα και μια γκριματσα εδειχνε ποσο πολυ δενουν 100000000% αυτοι οι δυο.....ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΚΗΝΗ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΒΓΑΖΑΝΕ ΦΩΤΙΑ.... ΕΝΤΑΣΗ.ΠΑΘΟΣ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕ..ΤΟ ΕΝΙΩΘΕ Ο ΤΗΛΕΘΕΑΤΗΣ... ΤΟ ΒΙΩΝΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ....


ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Hug ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΚΑΝ ΘΕΜΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗΣ!!

αυτο ελειπε να μη συμφωνησουμε.....διαφωνουμε μονο ως προς στεφμελ αλλα για σταυρου-τουμασατου ακριβως αυτο δε τιθεται θεμα συγκρισης


Χαίρομαι που συμφωνούμε
Τουλάχιστον όσοι παρακολουθήσαμε βέρα ξέρουμε πολύ καλά οτι το σενάριο αρχικά οδηγούσε σε Στράτο Δώρα.
Σταύρου και Τουμασάτου όμως απλά και μόνο με τις κοινές τους σκηνές παρέσυραν σχεδόν σύσωμο το κοινό προς το δικό τους ζευγάρι χωρίς σεναριακές αβάντες γιατι αυτές αφορουσαν το άλλο ζευγάρι, απλά και μόνο με τις ερμηνείες τους.
Νομίζω οτι σε καθημερινό και ίσως όχι μόνο θα περάσουν χρόνια μέχρι να ξαναδούμε τέτοιο ζευγάρι
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Ιαν 10, 2010 6:01 pm

βρε παιδια τοσο ταιριαστο ζευγαρι ηταν πια ο στρατος με την ρεγγινα??εχω ακουσει τοσα και τοσα!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Ιαν 10, 2010 6:04 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:βρε παιδια τοσο ταιριαστο ζευγαρι ηταν πια ο στρατος με την ρεγγινα??εχω ακουσει τοσα και τοσα!!!

Είσαι άτυχη που λόγω ηλικίας δεν μπορούσες να παρακολουθήσεις την σειρά. Ψάξε να την βρεις να την δεις και θα καταλάβεις.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Ιαν 10, 2010 6:06 pm

jim7 έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:βρε παιδια τοσο ταιριαστο ζευγαρι ηταν πια ο στρατος με την ρεγγινα??εχω ακουσει τοσα και τοσα!!!

Είσαι άτυχη που λόγω ηλικίας δεν μπορούσες να παρακολουθήσεις την σειρά. Ψάξε να την βρεις να την δεις και θα καταλάβεις.
πριν ποσα χρονια επαιζε η βερα δηλαδη??τοσο μικρη ημουν???θυμαμε η γιαγια μου ειχε παθει πορωση...!!! huhu
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από jim7 Κυρ Ιαν 10, 2010 6:16 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
jim7 έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:βρε παιδια τοσο ταιριαστο ζευγαρι ηταν πια ο στρατος με την ρεγγινα??εχω ακουσει τοσα και τοσα!!!

Είσαι άτυχη που λόγω ηλικίας δεν μπορούσες να παρακολουθήσεις την σειρά. Ψάξε να την βρεις να την δεις και θα καταλάβεις.
πριν ποσα χρονια επαιζε η βερα δηλαδη??τοσο μικρη ημουν???θυμαμε η γιαγια μου ειχε παθει πορωση...!!! huhu

Ξεκίνησε σεπτέμβρη του 2004 και τελείωσε καλοκαίρι του 2007
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Ιαν 10, 2010 6:21 pm

αα πηγε 3 χρονια!!πρεπει να ηταν πολυ πετυχημενη σειρα!εχω ακουσει πολλα!!!αλλα για να μην ειμαι off topic,δεν μπορω να εκφερω αποψη για αυτο!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας - Σελίδα 2 Empty Απ: ΕΔΕΜ - ΒΕΡΑ ομοιότητες και διαφορές χαρακτήρων και ιστορίας

Δημοσίευση από xara Κυρ Ιαν 10, 2010 7:11 pm

Λοιπον να συγκρινω κι εγω Στρατο-Ρεγγινα με Στεφανο-Μελιτα, αν και βεβαια οπως ειπαν κι αλλοι πιο πανω, απλα ΔΕΝ ΣΥΚΓΡΙΝΟΝΤΑΙ...
Το ζευγαρι Στρατος-Ρεγγινα καταφερε να αλλαξει ριζικα το σεναριο της Βερας, αφου οι σεναριογραφοι μας θα αφηναν τον Στρατο με την Δωρα... Μονο με τα βλεμματα τους ακομα και σε σκηνες μισους καταλαβαινες οτι αυτοι οι 2 στο τελος πρεπει να ειναι μαζι... Θυμαμαι οταν ο Στρατος αποκαλυψε το σχεδιο του αφηνοντας την Ρεγγινα στα σκαλια της εκκλησιας, αν οχι ολοι οι τηλεθεατες, οι περισσοτεροι ελεγαν : τι? δηλαδη τωρα ο Στρατος θα μεινει με την Δωρα??🇳🇴 Αχ οχι με την Ρεγγινα ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ, αφου το βλεπουμε στα προσωπα τους... Κι ετσι καταφεραν να αλλαξουν τελειως το σεναριο...
Τωρα για Στεφανο-Μελιτα, εγω προσωπικα στις σκηνες τους βαριεμαι...
Δεν μου κανει τιποτα απολυτως. Εχω στο μυαλο μου τον Σταυρου με την Τουμασατου κι ετσι δεν μου λεει τιποτα αυτο το ζευγαρι... Απλα αδιαφοροι...
Sleep
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης